BOINC - en to uk translation catalogue (778 entries)

en: I'm new
uk: Я новачок

en: I'm a BOINC user
uk: Я користувач BOINC

en: You must earn @count more credits to be able to post comments on this site.
uk: Ви повинні заробити ще @count балів, щоб залишати коментарі на  сторінці.

en: Enforced by version @number
uk: Починаючи з версії @number

en: Total Credit
uk: Усього балів

en: App ID
uk: ID додатка

en: Friends (@count)
uk: Друзів (@count)

en: Einstein@Home is a program that uses your computer's idle time to run a screensaver to search for gravitational waves from spinning neutron stars (also called pulsars) using data from the LIGO gravitational wave detector.
uk: Einstein@Home це програма, яка використовує під час простоювання комп'ютера запускає заставку для пошуку гравітаційних хвиль від нейтронних зірок, які обертаються (їх також називають пульсарами), використовуючи дані з детектора гравітаційних хвиль LIGO.

en: Run while computer is on battery power?
uk: Запустити, навіть якщо комп'ютер працює від акумулятора?

en: Only applies to portable computers
uk: Відноситься тільки до портативних комп'ютерів

en: Run while computer is in use?
uk: Запускати, коли комп'ютер використовується для роботи?

en: Run GPU work while computer is in use?
uk: Запустити обрахунки графічним процесором, коли комп'ютер використовується для роботи?

en: "In use" means mouse/keyboard activity in last
uk: «В роботі» означає введення даних миші/клавіатури в минулому

en: Suspend work if no mouse/keyboard activity in last
uk: Призупинити роботу, якщо немає активності мишки або клавіатури за останні

en: Needed to enter low-power mode on some computers
uk: На деяких комп'ютерах необхідно перейти в режим зниженого енергоспоживання

en: Suspend work if CPU usage is above
uk: Призупинити роботу, якщо використання процесора перевищує

en: 0 means no restriction. Enforced by version @number
uk: 0 означає відсутність обмежень. Починаючи з версії @number

en: Do work only between the hours of:
uk: Працювати лише між годинами:

en: No restriction if equal
uk: Обмеження не діє при рівності значень

en: Leave tasks in memory while suspended?
uk: Залишати завдання у пам'яті, коли призупинено?

en: Suspended tasks will consume swap space if "yes"
uk: Якщо вказати «так», неактивні завдання буде переміщено у файл підкачки

en: Recommended: @period minutes
uk: Рекомендація: @period хвилин

en: On multiprocessors, use at most
uk: На мультипроцесорних системах використовувати не більше

en: processors
uk: процесорів

en: Set to 0 for no limit
uk: Щоб не було обмежень встановити значення 0

en: Can be used to reduce CPU heat
uk: Може використовуватися для зменшення нагріву процесора

en: Disk: use at most
uk: Диск: використовувати не більше

en: Disk: leave free at least
uk: Диск: залишити вільним принаймні

en: Values smaller than @number are ignored
uk: Значення менше, ніж @number, ігноруються

en: Tasks checkpoint to disk at most every
uk: Зберігати проміжні результати щонайбільше кожні

en: Swap space: use at most
uk: Віртуальна пам'ять: використовувати не більше

en: Computer is connected to the Internet about every
uk: Комп'ютер підключається до мережі Інтернет приблизно кожні

en: Leave blank or 0 if always connected. @project will try to maintain at least this much work.
uk: Залиште порожнім або вкажіть 0, якщо він завжди підключений. @project спробує підтримувати як мінімум вказаний обсяг роботи.

en: Maintain enough work for an additional
uk: Підтримувати достатній обсяг роботи для додаткових

en: Matters only if you have a modem, ISDN, or VPN connection
uk: Важливо тільки у випадку, якщо у вас є модемне, ISDN або VPN підключення

en: Maximum download rate
uk: Максимальна швидкість завантаження

en: Maximum upload rate
uk: Максимальна швидкість відвантаження

en: Use network only between the hours of:
uk: Використовувати мережу тільки між зазначеними годинами:

en: Transfer at most
uk: Передавати не більше

en: Skip image file verification?
uk: Пропустити перевірку файлу образу?

en: Check this ONLY if your Internet provider modifies image files (UMTS does this, for example). Skipping verification reduces the security of BOINC.
uk: Позначити ТІЛЬКИ В ТОМУ ВИПАДКУ, якщо Ваш інтернет-провайдер змінює файли образів (наприклад, це робить UMTS). Пропуск перевірки зменшує безпеку BOINC.

en: What is @this_project?
uk: Що таке @this_project?

en: Project
uk: Проект

en: Total credits
uk: Усього балів

en: Recent avg credits
uk: Балів у середньому за день

en: Web site
uk: Веб-сайт

[ctx: preference set]
en: Home
uk: Дім

en: Reply
uk: Відповісти

en: Reply to this comment with quote
uk: Відповісти на цей коментар із цитатою

en: this project
uk: цей проект

en: Featured
uk: Рекомендовані

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Seconds
uk: Секунд

en: project
uk: проект

en: !name added you as a friend on !site. You can approve or deny this request. Denying a request will not send a notification, but will remove the request from both of your accounts.
    
    Follow the link below to view this request:
    !link
    
    !message
    
    Thanks,
    The !site team
uk: Користувач !name додав Вас як друга на !site. Ви можете затвердити або відхилити цей запит. Після відхилення запиту ніяких повідомлень не буде надсилатися, але запит буде видалений із обох  облікових записів.
    
    Клацніть по посиланню нижче, щоб переглянути цей запит:
    !link
    
    !message
    
    Дякуємо,
    Команда !site

en: Please set the minimum time required between posts.
uk: Будь ласка, встановіть мінімальний час між повідомленнями.

en: Please set the minimum total credit that a user must earn in order to post to this message board.
uk: Будь ласка, встановіть мінімальну кількість балів, яку користувачеві необхідно заробити для того, щоб писати на цій дошці повідомлень.

en: Please set the minimum average credit that a user is required to have in order to post to this message board.
uk: Будь ласка, встановіть мінімальну середню кількість балів, яку користувачеві необхідно мати для того, щоб писати на цій дошці повідомлень.

en: !name confirmed you as a friend on !site.
    
    Follow this link to view his or her profile:
    !link
    
    !message
    
    Thanks,
    The !site team
uk: !name підтвердив вас як друга на !site.
    
    Перейдіть за цим посиланням, щоб переглянути його, або її профіль:
    !link
    
    !message
    
    Дякуємо,
    Команда !site

en: A team foundership change was already requested recently. Only one request is allowed within a period of 90 days.
uk: Запит на зміну засновника вже недавно надсилався. Дозволено лише один запит протягом 90 днів.

en: Team name is required.
uk: Назва команди обов'язкова.

en: You are banned from community participation until @date
uk: Вам заборонена участь в співтоваристві до @date

en: There is no user on your team with that email address.
uk: У вашій команді немає користувачів з такою адресою електронної пошти.

en: Einstein@Home is a program that uses your computer's idle time to run a screensaver to search for gravitational waves from spinning isolated compact objects (among which are pulsars) using data from the LIGO gravitational wave detector.
uk: Einstein@Home — це програма, яка використовує вільний час вашого компʼютера для пошуку ґравітаційних хвиль від ізольованих компактних обʼєктів (зокрема пульсарів), що обертаються, виконуючи аналіз даних детектора гравітаційних хвиль LIGO.

en: Einstein@Home is a program that uses your computer's idle time to search for gravitational waves from spinning isolated compact objects (among which are pulsars) using data from the LIGO gravitational wave detector.
uk: Einstein@Home — це програма, яка використовує вільний час вашого компʼютера для пошуку ґравітаційних хвиль від ізольованих компактних обʼєктів (зокрема пульсарів), що обертаються, за допомогою даних, що надходять з детектора ґравітаційних хвиль у лазерно-інтерферометричній обсерваторії (LIGO).

en: Add separate preferences for @venue
uk: Додати окремі налаштування для конфігурації @venue

en: Team member @name has requested team foundership. This may be because you left the team or have not had contact with the team for a long time.
uk: Член команди @name запросив повноваження засновника цієї команди. Це, можливо, відбулося через те, що Ви покинули команду або не контактували з командою протягом довгого відрізку часу.

en: The team founder has 1 day to respond to your transfer request.
uk: У засновника вашої команди є 1 день щоб відповісти на ваш запит.

en: Message board title is required.
uk: Назва для дошки повідомлень обов'язкова.

en: Warning: Your content <a href="@url">must be re-indexed</a> before Apache Solr will search comments.
uk: Увага: Перед тим, як Apache Solr почне шукати коментарі, ваш контент <a href="@url">повинен бути переіндексований</a>.

en: Select the content types where the comments are indexed by Apace Solr. Your content must be re-indexed after changing this configuration.
uk: Виберіть типи контенту, в яких коментарі індексуються за допомогою Apace Solr. Після зміни цієї конфігурації вміст має бути переіндексуваний.

en: If changing a user's email, you must also change the password simultaneously.
uk: Якщо ви змінюєте електронну пошту користувача, то ви повинні змінити і пароль.

en: Usage: 'Save configuration' will save the above preferences into the drupal database. These will be the preset computing (global) preferences that will fill in the preferences form once a user loads the Account Preferences page.
uk: Використання: 'Зберегти конфігурацію' збереже вищевказані налаштування в базу даних drupal. Це будуть попередньо встановлені обчислювальні (глобальні) налаштування, які заповнять форму налаштувань, коли користувач завантажить сторінку Налаштувань Облікового Запису.

en: 'Save configuration with disk usage settings from config.xml' will save the above preferences into the drupal database, but also load disk usage settings from the BOINC project's config.xml file. These will overwrite any disk usage settings you have placed above. Caution: A user's personal preferences will not change if you load the disk usage settings from config.xml here into the drupal database. They must change their preference settings manually.
uk: 'Зберегти конфігурацію з налаштуваннями використання диска з config.xml' збереже вищевказані налаштування в базу даних drupal, а також завантажить налаштування використання диска з файлу config.xml проекту BOINC. Це перезапише всі параметри використання диска, які Ви встановили вище. Увага: особисті налаштування користувача не зміняться, якщо Ви завантажте параметри використання диска з config.xml в базу даних drupal. Вони повинні змінити налаштування вручну.

[ctx: account-dashboard]
en: My stats
uk: Моя статистика

[ctx: menu-link]
en: Home
uk: Дім

[ctx: menu-link]
en: Credentials
uk: Безпека

[ctx: menu-link]
en: Dashboard
uk: Панель інформації

[ctx: account-profile-edit]
en: Your personal background
uk: Ваша особиста інформація

[ctx: account-profile-edit]
en: Tell us about yourself. You could tell us where you're from, your age, occupation, hobbies, or anything else about yourself.
uk: Розкажіть нам про себе. Ви можете розповісти нам про те, звідки Ви, про свій вік, освіту, захоплення або ще про щось.

[ctx: account-profile-edit]
en: Your opinions about this project
uk: Ваша думка про цей проект

[ctx: account-profile-edit]
en: Tell us your thoughts about @this_project
       1. Why do you run @this_project?
       2. What are your views about the project?
       3. Any suggestions?
uk: Висловіть нам свої думки про @this_project
        1. Чому ви запускаєте @this_project?
        2. Які у вас погляди на проект?
        3. Якісь пропозиції?

[ctx: account-profile-edit]
en: Postal code
uk: Поштовий індекс

[ctx: account-profile-edit]
en: Avatar
uk: Аватар

[ctx: account-profile-edit]
en: Country
uk: Країна

[ctx: account-profile-edit]
en: Profile image
uk: Зображення профілю

[ctx: account-profile-edit]
en: Website URL
uk: Адреса вебсайту

[ctx: frontpage]
en: @this_project Progress
uk: Прогрес @this_project

[ctx: account-dashboard]
en: Projects
uk: Проекти

[ctx: friends-page]
en: No Friends have been added.
uk: Не було додано жодного друга.

[ctx: friends-page]
en: View All Friends
uk: Переглянути Усіх Друзів

[ctx: friends-page]
en: Friend Requests
uk: Запити На Дружбу

[ctx: friends-page]
en: Awaiting Friend Approvals
uk: Очікування Схвалення Друга

[ctx: search-page]
en: Search site
uk: Пошук по сайту

[ctx: menu-link]
en: News
uk: Новини

[ctx: account-dashboard]
en: Certificates
uk: Сертифікати

[ctx: account-host-list]
en: All computers
uk: Всі комп'ютери

[ctx: account-host-list]
en: Computers active in past 30 days
uk: Активні комп'ютери за останні 30 днів

[ctx: menu-link]
en: Preferences
uk: Налаштування

[ctx: menu-link]
en: Community
uk: Спільнота

[ctx: menu-link]
en: Privacy
uk: Конфіденційність

[ctx: menu-link]
en: Subscriptions
uk: Підписки

[ctx: account-dashboard]
en: Subscriptions
uk: Підписки

[ctx: account-dashboard]
en: Updated
uk: Оновлено

[ctx: menu-link]
en: Queue
uk: Черга

[ctx: menu-link]
en: Profile
uk: Профіль

[ctx: user-host-list]
en: Active in past 30 days
uk: Активність за останні 30 днів

[ctx: user-host-list]
en: All computers
uk: Всі комп'ютери

[ctx: user-info]
en: Joined
uk: Приєднався

[ctx: user-info]
en: Posts
uk: Повідомлення

[ctx: user-info]
en: Credit
uk: Бали

[ctx: account-dashboard]
en: Inbox
uk: Вхідні

[ctx: account-dashboard]
en: Compose new
uk: Створити новий

[ctx: accountpage]
en: Show computers
uk: Показати комп'ютери

[ctx: moderate-user]
en: Reject profile
uk: Відхилити профіль

[ctx: moderate-ban-user]
en: Ban user
uk: Заблокувати користувача

[ctx: authenticator-login-page]
en: Authenticator login
uk: Увійти за допомогою перевірки автентичності

[ctx: moderate-user-page]
en: No content is in the queue for moderation.
uk: В черзі на модерацію зараз немає контенту .

[ctx: moderate-user-page]
en: User profile moderation queue
uk: Черга модерації профілів користувачів

[ctx: account-host-list]
en: Active in past 30 days
uk: Активність за останні 30 днів

[ctx: forum-comment-form]
en: Comment form
uk: Форма коментаря

[ctx: menu-link:-1:ignoreoverwrite]
en: Subscriptions
uk: Підписки

[ctx: country-of-origin]
en: Country
uk: Країна

[ctx: menu-link]
en: Login
uk: Увійти

[ctx: email-address-to-login]
en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

[ctx: standard-login-page]
en: Enter your @s email address.
uk: Введіть вашу @s адресу електронної пошти.

[ctx: standard-login-page]
en: Log in
uk: Увійти

[ctx: menu-link]
en: search
uk: пошук

[ctx: front-page]
en: Join now
uk: Зараз же приєднатися

[ctx: user-account]
en: Account
uk: Обліковий запис

[ctx: footer-link:-1:ignoreoverwrite]
en: Applications
uk: Додатки

[ctx: footer-link]
en: Server status
uk: Статус сервера

[ctx: team-id]
en: Team ID
uk: ID Команди

[ctx: view-team-info]
en: Founder
uk: Засновник

[ctx: user-or-team-RAC]
en: Recent average credit
uk: У середньому за день

[ctx: user-or-team-name]
en: Name
uk: Назва

[ctx: team-members]
en: Members
uk: Учасники

[ctx: user-or-team-total-credits]
en: Total credit
uk: Усього балів

[ctx: user-details]
en: User ID
uk: Ідентифікатор користувача

[ctx: user-on-team]
en: User
uk: Користувач

[ctx: team-when-user-became-an-admin]
en: Admin since
uk: Адміністратор з

[ctx: user-joined-or-leaving-team]
en: User joined
uk: Користувач приєднався

[ctx: team-history-timestamp]
en: Timestamp
uk: Відмітка про час

[ctx: user-id]
en: Id
uk: id

[ctx: user-info]
en: Account Key
uk: Ключ Облікового Запису

[ctx: user-info]
en: Member since
uk: Учасник з

[ctx: user-info]
en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

[ctx: user-info]
en: Password Hash
uk: Хеш Пароля

[ctx: user-info]
en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

[ctx: user-info]
en: Send Email
uk: Відправити Листа

[ctx: user-info]
en: Show Hosts
uk: Показати Хости

[ctx: host-list]
en: Computer ID
uk: Ідентифікатор комп'ютера

[ctx: host-list]
en: Location
uk: Розміщення

[ctx: host-details]
en: While BOINC running, % of time work is allowed
uk: % часу дозволеної роботи за час роботи BOINC

[ctx: host-details]
en: Average turnaround time
uk: Середній час обробки

[ctx: host-details]
en: Created
uk: Створений

[ctx: host-details]
en: While BOINC running, % of time host has an Internet connection
uk: % часу підключення комп'ютера до Інтернету за час роботи BOINC

[ctx: host-details]
en: Average CPU efficiency
uk: Середня ефективність процесора

[ctx: host-details]
en: Free disk space
uk: Вільний дисковий простір

[ctx: host-details]
en: Total disk space
uk: Повний дисковий простір

[ctx: details:-1:name-of-the-host-or-task-or-workunit-etc-being-viewed-ignoreoverwrite]
en: Name
uk: Назва

[ctx: host-details]
en: Task duration correction factor
uk: Фактор виправлення тривалості виконання завдання

[ctx: host-details]
en: Avg. credit
uk: У середньому за день

[ctx: host-details]
en: External IP address
uk: Зовнішня IP-адреса

[ctx: host-details]
en: Cross project ID
uk: Міжпроектний ID

[ctx: host-details]
en: Last IP address
uk: Остання IP-адреса

[ctx: host-details]
en: Cache
uk: Кеш

[ctx: host-details]
en: Memory
uk: Пам'ять

[ctx: host-details]
en: Swap space
uk: Файл підкачки

[ctx: host-details]
en: Maximum daily WU quota per CPU
uk: Максимальна щоденна квота завдань на ЦП

[ctx: host-details]
en: Average download rate
uk: Середня швидкість завантаження даних

[ctx: host-details]
en: Average upload rate
uk: Середня швидкість відправлення даних

[ctx: host-details]
en: Same IP address count
uk: Скільки разів був цей IP-адрес

[ctx: host-details]
en: % of time BOINC client is running
uk: % часу роботи клієнта BOINC

[ctx: host-details]
en: Operating system
uk: Операційна система

[ctx: host-details]
en: Operating system version
uk: Версія операційної системи

[ctx: host-details]
en: Measured floating point speed
uk: Виміряна швидкість обчислень з плаваючою комою

[ctx: host-details]
en: Measured integer speed
uk: Виміряна швидкість цілочисельних обчислень

[ctx: host-details]
en: CPU model
uk: Модель ЦП

[ctx: host-details]
en: Number of processors
uk: Кількість процесорів

[ctx: host-details]
en: CPU
uk: процесор

[ctx: host-details]
en: Number of times client has contacted server
uk: Кількість контактів клієнта з сервером

[ctx: host-details]
en: Last contact
uk: Останній контакт

[ctx: host-details]
en: Serial number
uk: Серійний номер

[ctx: host-details]
en: Timezone
uk: Часовий пояс

[ctx: platform-details]
en: Platform ID
uk: ID Платформи

[ctx: task-details]
en: Task ID
uk: ID Завдання

[ctx: workunit-details]
en: Workunit ID
uk: ID задачі

[ctx: task-details]
en: Host ID
uk: ID комп’ютера

[ctx: application-details]
en: Application ID
uk: ID Додатка

[ctx: task-details]
en: Application version
uk: Версія додатку

[ctx: task-details]
en: Claimed credit
uk: Заявлено балів

[ctx: task-details]
en: Client state
uk: Стан клієнта

[ctx: task-details]
en: CPU time
uk: Процесорний час

[ctx: task-details:-1:ignoreoverwrite]
en: Created
uk: Створений

[ctx: task-details]
en: Run time
uk: Час виконання

[ctx: task-details]
en: Exit status
uk: Статус виходу

[ctx: task-details]
en: Granted credit
uk: Надано балів

[ctx: task-details]
en: Outcome
uk: Результат виконання

[ctx: task-details]
en: Received time
uk: Час отримання

[ctx: task-details]
en: Report deadline
uk: Відправити до

[ctx: task-details]
en: Sent
uk: Відправлений

[ctx: task-details]
en: Server state
uk: Стан сервера

[ctx: task-details]
en: Stderr out
uk: Текст протоколу

[ctx: task-details]
en: Validation state
uk: Стан перевірки

[ctx: task-details]
en: Peak working set size
uk: Піковое використання пам'яті

[ctx: task-details]
en: Peak swap size
uk: Пікове використання віртуальної пам'яті

[ctx: task-details]
en: Peak disk usage
uk: Пікове використання диска

[ctx: workunit-details]
en: Canonical credit
uk: Канонічних балів

[ctx: workunit-details]
en: Canonical result ID
uk: ID канонічного результату

[ctx: workunit-details]
en: Created time
uk: Час створення

[ctx: workunit-details]
en: Error mask
uk: Маска помилки

[ctx: workunit-details]
en: Minimum quorum
uk: Мінімальний кворум

[ctx: details:-1:name-of-the-host-or-task-or-workunit-etc-being-viewed-ignoreovewrite]
en: Name
uk: Назва

[ctx: workunit-details]
en: Max error tasks
uk: Макс кількість помилкових завдань

[ctx: workunit-details]
en: Max success tasks
uk: Макс кількість успішних завдань

[ctx: workunit-details]
en: Max total tasks
uk: Макс загальна кількість завдань

[ctx: workunit-details]
en: Needs validation
uk: Необхідна перевірка

[ctx: workunit-details]
en: Initial replication
uk: Початкова реплікація

[ctx: application-details]
en: Target number of results
uk: Цільова кількість результатів

[ctx: application-details]
en: Application version ID
uk: ID версії додатку

[ctx: application-details]
en: Plan class
uk: План класу

[ctx: application-details]
en: Version number
uk: Номер версії

[ctx: host-details]
en: Computer
uk: Комп'ютер

[ctx: application-details]
en: App version ID
uk: ID версії додатку

[ctx: application-details]
en: Consecutive valid tasks
uk: Правильні завдання завершені підряд

[ctx: application-details]
en: Number of tasks completed
uk: Кількість завершених завдань

[ctx: application-details]
en: Max tasks per day
uk: Максимум завдань у день

[ctx: application-details]
en: Number of tasks today
uk: Кількість завдань сьогодні

[ctx: application-details:-1:ignoreoverwrite]
en: Average turnaround time
uk: Середній час обробки

[ctx: moderate-profiles]
en: Moderation
uk: Модерація

[ctx: moderate-profiles]
en: Unvetted profiles
uk: Неперевірені профілі

[ctx: team-dashboard]
en: Team
uk: Команда

[ctx: account-dashboard]
en: Posts contributed
uk: Повідомлень розміщено

[ctx: rss-feed-description]
en: The latest news from the @site_name project
uk: Останні новини від проекту @site_name

[ctx: forum-reply-to-comment-with-quote]
en: Quote
uk: Цитата

[ctx: forum-reply-to-comment]
en: Reply to this comment with a quote
uk: Відповісти на цей коментар із цитатою

[ctx: mini-user-stats]
en: Joined: @join_date
uk: Приєднався: @join_date

[ctx: mini-user-stats]
en: Posts: @post_count
uk: Повідомлень: @post_count

[ctx: mini-user-stats]
en: Credit: @user_credits
uk: Балів: @user_credits

[ctx: message-header]
en: Message @id
uk: Повідомлення @id

[ctx: comment-action-links]
en: moderation
uk: модерація

[ctx: task-dtails-errorlog]
en: Stderr output
uk: Текст протоколу

[ctx: message-header]
en: message @id
uk: повідомлення @id

[ctx: message-header]
en:  in response to !parent
uk:  у відповідь на !parent

[ctx: front-page]
en: Welcome back!
uk: З поверненням!

[ctx: front-page]
en: Learn more
uk: Дізнатися більше

[ctx: front-page]
en: View account
uk: Переглянути обліковий запис

[ctx: front-page]
en: User of the day
uk: Користувач дня

[ctx: front-page]
en: Over 500,000 volunteers and counting.
uk: Понад 500000 добровольців і розрахункових одиниць.

[ctx: front-page]
en: Credits per day
uk: Балів в день

[ctx: front-page-discuss-news]
en: discuss
uk: обговорення

[ctx: menu-link]
en: Logout
uk: Вийти із системи

[ctx: footer-link]
en: Create content
uk: Створити контент

[ctx: anonymous-user]
en: Anonymous
uk: Анонімний

[ctx: help-with-user-input-with-BBCode]
en: BBcode help
uk: Довідка по BBcode

[ctx: post-forum-comment]
en: Post comment
uk: Опублікувати коментар

[ctx: form-cancel]
en: Cancel
uk: Відмінити

[ctx: host-details]
en: Details
uk: Подробиці

[ctx: host-tasks-link]
en: Tasks
uk: Завдання

[ctx: host-list]
en: Computers pending
uk: Комп'ютерів в очікуванні

[ctx: host-list]
en: This user does not yet have any associated computers. Computers will be displayed when they have earned their first credits.
uk: У цього користувача ще не має будь-яких пов'язаних комп'ютерів. Комп'ютери будуть відображатися після того, як вони зароблять свої перші бали.

[ctx: account-dashboard]
en: Avg credit
uk: Балів у середньому

[ctx: account-dashboard]
en: More
uk: Більше

[ctx: host-list]
en: Computers hidden
uk: Комп’ютери приховані

[ctx: host-list]
en: This user has chosen not to show information about their computers.
uk: Цей користувач побажав приховати інформацію про свої комп’ютери.

[ctx: project-name:-1:ignoreoverwrite]
en: Name
uk: Назва

[ctx: page-submitted-info]
en: Submitted by !username on !datetime
uk: Відправив !username о !datetime

[ctx: user-profile]
en: Background
uk: Фон

[ctx: user-profile]
en: Opinion
uk: Думка

[ctx: website-of-user-of-team]
en: Website
uk: Інтернет сторінка

[ctx: users-table]
en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

[ctx: account-credentials-change]
en: Enter your password to save changes
uk: Введіть свій пароль, щоб зберегти зміни

[ctx: account-credentials-change]
en: Enter your current password if changing your email
              address or password.
uk: Введіть поточний пароль, якщо змінюєте електронну адресу
    адресу або пароль.

[ctx: account-credentials-change]
en: BOINC user ID
uk: Ідентифікатор користувача BOINC

[ctx: account-credentials-change]
en: Drupal user ID
uk: Ідентифікатор користувача Drupal

[ctx: account-credentials-change]
en: Account key
uk: Ключ облікового запису

[ctx: account-credentials-change]
en: Weak account key
uk: Слабкий ключ облікового запису

[ctx: account-credentials-change]
en: Cross-project ID
uk: Міжпроектний ID (CPID)

[ctx: form-save]
en: Save changes
uk: Зберегти зміни

[ctx: forgot-password]
en: Change password
uk: Змінити пароль

[ctx: account-preferences-location]
en: Generic
uk: Загальні

[ctx: account-preferences-location:-1:ignoreoverwrite]
en: Home
uk: Дім

[ctx: account-preferences-location]
en: School
uk: Школа

[ctx: account-preferences-location]
en: Work
uk: Робота

[ctx: form-yes-no:-1:binary-form-option-pairs-with-no]
en: yes
uk: Так

[ctx: form-yes-no:-1:binary-form-option-pairs-with-yes]
en: no
uk: ні

[ctx: account-preferences-preset:-1:for a user to choose a computing or project preference preset.]
en: Presets
uk: Задані

[ctx: account-preferences-preset]
en: Standard
uk: Стандарт

[ctx: account-preferences-preset]
en: Maximum
uk: Максимум

[ctx: account-preferences-preset]
en: Green
uk: Зелений

[ctx: account-preferences-preset]
en: Minimum
uk: Мінімум

[ctx: account-preferences-preset]
en: Custom
uk: Користувацький

[ctx: account-preferences-preset]
en: Update preset
uk: Оновлення початкових установок

[ctx: account-preferences-option]
en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

[ctx: account-preferences-computing]
en: Processor usage
uk: Використання процесора

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when computer is on battery?
uk: Призупинити, коли комп'ютер працює від батареї?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspends computing on portables when running on battery power.
uk: Призупиняє обчислення на портативних пристроях при низькому заряді акумулятора.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when computer is in use?
uk: Призупинити, коли комп'ютер використовується?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspends computing and file transfers when you're using the computer.
uk: Призупиняє обчислення і передачу файлів, коли ви використовуєте комп'ютер.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend GPU computing when computer is in use?
uk: Призупинити обчислення графічним процесором під час використання комп'ютера?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspends GPU computing when you're using the computer.
uk: Призупиняє обчислення графічним процесором, під час використання комп'ютера.

[ctx: account-preferences-computing]
en: "In use" means mouse/keyboard input in last
uk: "В роботі" означає введення даних миші/клавіатури в минулому

[ctx: unit-of-time]
en: minutes
uk: хвилин

[ctx: account-preferences-computing]
en: This determines when the computer is considered "in use".
uk: Це визначає, коли комп'ютер вважатиметься "в роботі".

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when no mouse/keyboard input in last
uk: Призупинити, якщо немає активності мишки або клавіатури протягом останніх

[ctx: account-preferences-computing]
en: This allows some computers to enter low-power mode when not in use.
uk: Це дозволяє деяким комп'ютерам перейти до режиму економії енергії у разі невикористанняю

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
uk: Призупинити, коли використання процесора не-BOINC додатками перевищує

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
uk: Призупинити обчислення, коли комп'ютер зайнятий роботою інших додатків.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Compute only between:
uk: Обчислювати лише між:

[ctx: account-preference]
en: and
uk: і

[ctx: account-preferences-computing]
en: Compute only during a particular period each day.
uk: Обчислювати лише протягом певного періоду кожного дня.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Leave non-GPU tasks in memory while suspended?
uk: Залишати завдання, які не обробляються графічним процесором, у пам'яті, коли призупинено?

[ctx: account-preferences-computing]
en: If "Yes", suspended tasks stay in memory, and resume with no work lost. If "No", suspended tasks are removed from memory, and resume from their last checkpoint.
uk: Якщо відмічено "Так", призупинені завдання залишаються в пам'яті і при відновленні роботи результати не втрачаються. Якщо відмічено "Ні", призупинені завдання видаляються із пам'яті, і робота відновлюється із контрольної точки.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Switch between tasks every
uk: Перемикатися між завданнями кожні

[ctx: account-preferences-computing]
en: If you run several projects, BOINC may switch between them this often.
uk: Якщо у вас працює декілька проектів, BIONIC може переключатися між ними з такою частотою.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Use at most
uk: Використовувати щонайбільше

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of the processors
uk: % процесорів

[ctx: account-preferences-computing]
en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
uk: Залишити частину ядер процесора вільними для інших застосунків. Приклад: 75% означає, що буде використовуватися 6 ядер 8-ядерного процесора.

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of the CPU time
uk: % процесорного часу

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
uk: Призупинення/відновлення обрахунків кожні кілька секунд, щоб зменшити температуру процесора і заощадити енергію. Приклад: 75% означатиме обрахунки протягом 3 секунд, очікування 1 секунду, і повторити.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disk and memory usage
uk: Використання диска і пам'яті

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disk: use no more than
uk: Диск: використовувати не більше

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the total amount of disk space used by BOINC.
uk: Обмежити обсяг дискового простору, який буде використовуватися BOINC.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disk: leave at least
uk: Диск: залишити принаймні

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit disk usage to leave this much free space on the volume where BOINC stores data.
uk: Обмежити використання диска, щоб залишити достатньо вільного місця у томі, де BOINC зберігає дані.

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of total
uk: % від повного обсягу диска

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the percentage of disk space used by BOINC on the volume where it stores data.
uk: Обмежити відсоток дискового простору, який може використовувати BOINC у томі, де зберігаються дані.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Request tasks to checkpoint at most every
uk: Запит на контрольні точки завдання щонайбільше кожні

[ctx: unit-of-time]
en: seconds
uk: секунд

[ctx: account-preferences-computing]
en: This controls how often tasks save their state to disk, so that later they can be continued from that point.
uk: Цей елемент керування вказує, як часто зберігати стан завдання на диск, щоб пізніше можна було продовжувати далі з того моменту.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Page/swap file: use at most
uk: Файл підкачки: використовувати не більше

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the swap space (page file) used by BOINC.
uk: Обмежити дисковий простір (файл підкачки), доступний BOINC для використання.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Memory: when computer is in use, use at most
uk: Пам'ять: коли комп'ютер використовується, забирати не більше

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the memory used by BOINC when you're using the computer.
uk: Обмежити використання пам'яті для BOINC коли комп'ютер використовується.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Memory: when computer is not in use, use at most
uk: Пам'ять: коли комп'ютер не використовується, забирати не більше

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the memory used by BOINC when you're not using the computer.
uk: Обмежити використання пам'яті для BOINC коли комп'ютер не використовується.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Network usage
uk: Використання мережі

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store at least
uk: Зберігати щонайменше для

[ctx: account-preferences-computing]
en: days of work
uk: днів роботи

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
uk: Зберігати достатньо завдань, щоб тримати комп'ютер зайнятим протягом цього часу.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store up to an additional
uk: Зберігати додатково до

[ctx: unit-of-time]
en: days
uk: днів

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
uk: Зберігати додаткові завдання понад мінімальний рівень.  Визначає, скільки роботи запитується при зверненні до проекту.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Confirm before connecting to Internet?
uk: Підтверджувати перед підключенням до Інтернету?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
uk: Може бути корисним, тільки при наявності модемного, ISDN або VPN підключення.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disconnect when done?
uk: Розірвати з'єднання після завершення?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit download rate to
uk: Обмежити швидкості завантаження до

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the download rate of file transfers.
uk: Обмеження швидкості завантаження файлів.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit upload rate to
uk: Обмежити швидкість віддачі до

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the upload rate of file transfers.
uk: Обмеження швидкості віддачі файлів.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Transfer files only between
uk: Передавати файли лише між

[ctx: account-preferences-computing]
en: Transfer files only during a particular period each day.
uk: Передавати файли лише протягом певного періоду кожного дня.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit usage to
uk: Обмежити використання до

[ctx: account-preferences-computing]
en: Example: BOINC should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
uk: Приклад: BOINC дозволяється передати щонайбільше 2000 Мб даних протягом кожних 30 днів.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Skip data verification for image files?
uk: Скасувати перевірку даних файлів образів?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Only select "Yes" if your Internet provider modifies image files. Skipping verification reduces the security of BOINC.
uk: Виберіть "Так", якщо Ваш інтернет провайдер змінює файли, що завантажуються. Пропуск перевірки зменшує безпеку BOINC.

[ctx: account-preferences]
en: Show comparison view
uk: Показати порівняння

[ctx: host-details]
en: @count million ops/sec
uk: @count мільйон операцій/с

[ctx: host-details]
en: @rate KiB/sec
uk: @rate Кб/с

[ctx: host-details]
en: @count days
uk: @count днів

[ctx: account-preferences-project]
en: Resource settings
uk: Налаштування ресурсів

[ctx: account-preferences-project]
en: Resource share
uk: Виділено ресурсів

[ctx: account-preferences-project]
en: Determines the proportion of your computer's resources allocated to this project. Example: if you participate in two BOINC projects with resource shares of 100 and 200, the first will get 1/3 of your resources and the second will get 2/3.
uk: Визначає пропорції ресурсів вашого комʼютера, доступних для цього проєкту. Наприклад: якщо ви берете участь у двох проєктах BOINC, що мають долі ресурсів 100 і 200, перший отримає 1/3 ресурсів, а другий — 2/3.

[ctx: account-preferences-project]
en: Use CPU
uk: Використання ЦП

[ctx: account-preferences-project]
en: Request CPU-only tasks from this project.
uk: Запит завдань цього проекту тільки для ЦП.

[ctx: account-preferences-project]
en: Use NVIDIA GPU
uk: Використання ГП NVIDIA

[ctx: account-preferences-project]
en: Request NVIDIA GPU tasks from this project.
uk: Запит завдань цього проекту тільки для ГП NVIDIA.

[ctx: account-preferences-project]
en: Use ATI GPU
uk: Використання ГП ATI

[ctx: account-preferences-project]
en: Request ATI GPU tasks from this project.
uk: Запит завдань цього проекту тільки для ГП ATI.

[ctx: account-preferences-project]
en: Use INTEL GPU
uk: Використання ГП INTEL

[ctx: account-preferences-project]
en: Request Intel GPU tasks from this project.
uk: Запит завдань цього проекту тільки для ГП Intel.

[ctx: account-preferences-project]
en: Beta settings
uk: Налаштування бета-версії

[ctx: account-preferences-project]
en: Run test applications?
uk: Запустити тестовий додаток?

[ctx: account-preferences-project]
en: This helps us develop applications, but may cause jobs to fail on your computer
uk: Це допомагає нам у розробці додатків, але може призвести до помилок при виконанні на вашому компʼютері

[ctx: account-preferences-project]
en:  Default value: @default
uk:  Значення по замовчуванню: @default

[ctx: account-preferences]
en: Applications
uk: Додатки

[ctx: account-preferences-project]
en: Default set
uk: Набір за замовчуванням

[ctx: account-preferences-project]
en: Set used for new computers
uk: Набір для нових комп'ютерів

[ctx: account-preferences-community]
en: General settings
uk: Загальні налаштування

[ctx: account-preferences-community]
en: Time zone
uk: Часовий пояс

[ctx: account-preferences-community]
en: Notification settings
uk: Налаштування сповіщень

[ctx: account-preferences-community]
en: Receive email notification for private messages?
uk: Отримувати повідомлення електронною поштою для приватних повідомлень?

[ctx: account-preferences-community]
en: Receive email notification for friend requests?
uk: Отримувати повідомлення електронною поштою для запитів дружби?

[ctx: account-preferences-community]
en: Language settings
uk: Налаштування мови

[ctx: account-preferences-community]
en: Language
uk: Мова

[ctx: account-preferences-community]
en: This account's default language for e-mails and preferred language for site presentation.
uk: Мова за замовчуванням в цьому обліковому записі для електронних листів і бажана мова для зовнішнього вигляду сайту.

[ctx: account-preferences-community]
en: If you have a <a href="@gravatar-check">valid Gravatar</a> associated with your e-mail address, it will be used for your user picture.
uk: Якщо у Вас є <a href="@gravatar-check">дійсний Gravatar</a>, пов'язаний з вашою адресою електронної пошти, він буде використовуватися в якості фотографії користувача.

[ctx: account-preferences-community]
en: Your Gravatar will not be shown if you upload a user picture.
uk: Ваш Gravatar не буде відображатися, якщо Ви завантажте фотографію користувача.

[ctx: account-preferences-community]
en: If you have a <a href="@gravatar-check">valid Gravatar</a> associated with your e-mail address, use it for your user picture.
uk: Якщо у Вас є </a>дійсний Gravatar</a>, пов'язаний з вашою адресою електронної пошти, використовуйте його в якості фотографії користувача.

[ctx: account-preferences-community]
en: Gravatar will not be shown if an avatar is uploaded.
uk: Gravatar не буде відображатися, якщо завантажений аватар.

[ctx: account-preferences-community]
en: Avatar settings
uk: Налаштування аватара

[ctx: account-preferences-community]
en: Upload an avatar
uk: Завантажити аватар

[ctx: account-preferences-community]
en: Forum settings
uk: Налаштування форума

[ctx: account-preferences-community]
en: In discussion topics, show at most @comments_per_page
uk: У темах обговорень показувати не більше @comments_per_page

[ctx: account-preferences-community]
en: comments per page
uk: коментарів на сторінку

[ctx: account-preferences-community]
en: Sort comments in discussions
uk: Сортування коментарів в дискусіях

[ctx: account-preferences-community]
en: Newest post first
uk: Спочатку з найновішими повідомленнями

[ctx: account-preferences-community]
en: Oldest post first
uk: Спочатку найстарші повідомлення

[ctx: account-preferences-community]
en: Signature
uk: Підпис

[ctx: account-preferences-community]
en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
uk: Ваш підпис буде публічно показано в кінці коментарів.

[ctx: account-preferences-community]
en: Hide signatures in forums
uk: Сховати підписи на форумах

[ctx: account-preferences-community]
en: Ignore Users in forums:
uk: Ігнорувати користувачів на форумах:

[ctx: account-preferences-community]
en: <a href="@ignore-user-list">View/Edit</a> your ignored users list.
uk: <a href="@ignore-user-list">Переглянути/Редагувати</a> список ваших ігнорованих користувачів.

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Privacy settings
uk: Налаштування конфіденційністі

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Is it OK for @project and your team (if any) to email you?
uk: Чи можуть @project і Ваша команда відправляти Вам електронні листи?

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Should @project show your computers on its web site?
uk: Чи повинен @project показувати Ваші комп'ютери на своєму веб-сайті?

[ctx: host-list]
en: No active computers
uk: Немає активних комп'ютерів

[ctx: host-list]
en: This user has no computers that have been active in the last 30 days.
uk: У цього користувача немає комп'ютерів, які були б активними протягом останніх 30 днів.

[ctx: forum-post-posted-time-not-available]
en: n/a
uk: н/з

[ctx: forum-post-posted-time-ago]
en: @time ago
uk: @time тому

[ctx: forum-column]
en: Threads
uk: Обговорення

[ctx: forum-column]
en: Posts
uk: Повідомлення

[ctx: forum-column]
en: Last post
uk: Останнє повідомлення

[ctx: forum-fine-print]
en: Please be responsible in what you write and do not create posts which are offensive or insulting. Offensive posts or threads may be deleted by forum moderators without warning or discussion. Do not respond to offensive postings. Click on the "report" button at the bottom of the post to call it to the attention of the moderators.
uk: Будь ласка, підходьте з відповідальністю до того, що ви пишете, не створюйте повідомлення, які є образливими. Образливі повідомлення або теми можуть бути видалені модераторами форуму без попередження або обговорення. Не відповідайте на образливі повідомлення. Натисніть на кнопку "повідомити", розташовану в нижній частині повідомлення, щоб звернути на нього увагу модераторів.

[ctx: forum-fine-print]
en: We also ask that you keep all discussion on the message boards related to @project or BOINC with the small exception of the Science message board where you are free to discuss anything relevant to the underlying science. Participants interested in broader discussions should post to unofficial forums for @project.
uk: Ми також просимо Вас вести всі обговорення на дошках повідомлень, що стосуються @project або BOINC, за невеликим винятком дошки повідомлень про Науку, де Ви можете обговорювати все, що відноситься до науки, що лежить в основі проекту. Учасникам, зацікавленим в більш широких обговореннях, слід спілкуватися на неофіційних форумах @project.

[ctx: forum-fine-print]
en: These message boards now support BBCode tags only.
uk: Ці дошки повідомлень тепер підтримують тільки теги BBCode.

[ctx: forum-footer]
en: Manage subscriptions
uk: Керувати підписками

[ctx: team-general-info]
en: Teams
uk: Команди

[ctx: team-general-info]
en: access team members' email addresses
uk: мати доступ до адрес електронної пошти учасників команди

[ctx: team-general-info]
en: edit the team's name and description
uk: редагувати назву і опис команди

[ctx: team-general-info]
en: add or remove team admins
uk: додати або видалити Адміністраторів команди

[ctx: team-general-info]
en: remove members from the team
uk: видаляти учасників з команди

[ctx: team-general-info]
en: disband a team if it has no members
uk: розформувати команду, в якій немає учасників

[ctx: account-team-panel]
en: My team
uk: Моя команда

[ctx: account-team-panel]
en: You are a member of @team.
uk: Ви учасник команди @team.

[ctx: account-team-panel]
en: View my team
uk: Подивитися мою команду

[ctx: search-team]
en: Search teams
uk: Пошук команд

[ctx: tasks-pending]
en: Tasks are pending for this workunit.
uk: Завдання для цієї задачі знаходяться в очікуванні.

[ctx: news-submitted-info]
en: Submitted on !datetime
uk: Представлено об !datetime

[ctx: Comments-section-header]
en: Comments
uk: Коментарі

[ctx: form-clear]
en: Clear
uk: Очистити

[ctx: account-preferences]
en: This will remove all of your settings from the @name preference set. Are you sure?
uk: Це видалить всі ваші налаштування з @name конфігурації. Ви впевнені?

[ctx: task-list]
en: No @type tasks
uk: Немає завдань типу @type

[ctx: task-list]
en: There are no tasks of this type on record
uk: Немає завдань цього типу

[ctx: host-details]
en: Show IP address
uk: Показати IP-адресу

[ctx: unit-of-time]
en: hours
uk: годин

[ctx: form-merge]
en: Merge
uk: Об'єднати

[ctx: view-team-info]
en: Type
uk: Тип

[ctx: view-team-info]
en: New members in last day
uk: Нові учасники за останній день

[ctx: view-team-info]
en: Total members
uk: Всього учасників

[ctx: view-team-info]
en: Active members
uk: Активних учасників

[ctx: view-team-info]
en: Members with credit
uk: Учасників із заробленими балами

[ctx: website-of-user-or-team]
en: Website
uk: Інтернет сторінка

[ctx: team-description]
en: Description
uk: Опис

[ctx: account-dashboard]
en: no projects...
uk: жодного проекту...

[ctx: account-preferences]
en: No preferences found for set '@venue'. Click SAVE CHANGES below to save the following preferences to your account.
uk: Налаштування для конфігурації '@venue' не знайдені. Натисніть Зберегти Зміни нижче, щоб зберегти ці налаштування для свого облікового запису.

[ctx: join-page]
en: Download the desktop software
uk: Завантажити програмне забезпечення для настільних систем

[ctx: join-page]
en: Run the installer
uk: Запустіть програму установки

[ctx: forum-reply-to-comment]
en: reply
uk: відповісти

[ctx: forum-reply-to-comment]
en: Reply to this comment
uk: Відповісти на цей коментар

[ctx: forum-reply-to-comment]
en: Reply to this topic with a quote
uk: Відповісти на цю тему із цитатою

[ctx: private-message]
en: Send message
uk: Відправити повідомлення

[ctx: forum-post-new-comment]
en: Post new comment
uk: Опублікувати новий коментар

[ctx: recent-posts]
en: commented on
uk: прокоментував

[ctx: recent-posts]
en: started discussion
uk: почалася дискусія

[ctx: forum-sticky-comment]
en: Make sticky
uk: Закріпити

[ctx: forum-sticky-comment]
en: Make this topic sticky
uk: Закріпити цю тему

[ctx: forum-lock-comment]
en: Lock
uk: Заблокувати

[ctx: forum-lock-comment]
en: Lock this thread for comments
uk: Заблокувати це обговорення для коментарів

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide
uk: Приховати

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide this topic
uk: Приховати цю тему

[ctx: forum-convert-comment-to-topic]
en: Convert
uk: Конвертувати

[ctx: forum-convert-comment-to-topic]
en: Convert this comment to a new topic
uk: Конвертувати цей коментар у нову тему

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide this comment
uk: Приховати цей коментар

[ctx: forum-delete-comment]
en: Delete this comment
uk: Видалити цей коментар

[ctx: forum-edit-comment]
en: Edit this comment
uk: Редагувати цей коментар

[ctx: search-with-no-results]
en: No results found...
uk: Результатів не знайдено...

[ctx: user-profile:-1:message-shown-when-awating-moderation]
en: Profile awaiting moderator approval
uk: Профіль очікує схвалення модератором

[ctx: friend-add]
en: Add as friend
uk: Додати друга

[ctx: forum-topic-subscription-email-notification]
en: !site: comment posted to "!topic_name"
uk: !site: коментар розміщений на "!topic_name"

[ctx: forum-topic-subscription-email-notification]
en: !author has posted a reply to "!topic_name".
uk: !author опублікував відповідь на "!topic_name".

[ctx: forum-topic-subscription-email-notification]
en: To view this topic at !site, click here: 
    !comment_url
uk: Щоб переглянути цю тему на !site, натисніть тут:
    !comment_url

[ctx: leave-team-panel]
en: Leave team
uk: Покинути команду

[ctx: leave-team-panel]
en: Click here to revoke your membership with @this_team
uk: Натисніть тут, щоб відкликати ваше членство в @this_team

[ctx: leave-team-panel]
en: Leave this team
uk: Покинути цю команду

[ctx: team-request-foundership]
en: Request foundership
uk: Надіслати запит на зміну засновника

[ctx: team-request-foundership]
en: If the team founder is not active and you want to assume the role of founder, click below to request foundership of @this_team.
uk: Якщо засновник команди не є активний, і ви хочете взяти на себе роль засновника, натисніть нижче, щоб запросити право засновника команди @this_team.

[ctx: team-request-foundership]
en: Initiate request
uk: Ініціювати запит

[ctx: form-delete]
en: Delete
uk: Видалити

[ctx: account-host-delete]
en: This will delete host @id from your account forever. Are you sure this is OK?
uk: Хост @id буде видалений з вашого облікового запису назавжди. Ви впевнені, що саме це вам потрібно?

[ctx: create-team-panel]
en: Create a new team
uk: Створити нову команду

[ctx: create-team-panel]
en: If you cannot find a team that is right for you, you can create a team.
uk: Якщо ви не можете знайти команду, яка підходить саме для вас, ви можете створити власну команду.

[ctx: create-team-panel]
en: Login to create a new team
uk: Увійти, щоб створити нову команду

[ctx: join-page]
en: If you're already running BOINC, select <i>Add
          Project</i>.
uk: Якщо BOINC у вас вже працюєте, виберіть <i>Додати
    проект</i>.

[ctx: join-page]
en: If you're running a command-line version of BOINC,
            first use the BOINC Manager software (elsewhere if necessary) to create an
            an account at this project, then use that account to connect with the
            command-line version.
uk: Якщо ви користуєтеся BOINC із командного рядка BOINC,
    спочатку скористуйтеся програмою BOINC Manager (у разі необхідності в іншому місці) для створення
    облікового запису в цьому проекті, потім можна скористуватися  цим обліковим записом, щоб підключитися
    у версії  з командного рядка.

[ctx: join-page]
en: If you're running a pre-5.0 version of BOINC, please
            upgrade to a more recent version to create an account
            at this project.
uk: Якщо ви використовуєте версію BOINC, попередню до версії 5.0, будь ласка,
    оновіть до більш сучасної версії, щоб створити обліковий запис
    для цього проекту.

[ctx: ignore-user-content]
en: ignore list
uk: список ігнорування

[ctx: ignore-user-content]
en: here
uk: тут

[ctx: coment-from-ignored-user]
en: !username is on your !ignore_list. Click !here to view this post.
uk: !username в вашому !ignore_list. Натисніть тут, щоб переглянути це повідомлення.

[ctx: comment-preview-title]
en: Revise or post comment
uk: Перевірити або опублікувати коментар

[ctx: account-preferences-community]
en: This is not available until your profile is set up.
uk: Це недоступне, поки ваш профіль не налаштований.

[ctx: account-preferences-community]
en: Create a profile
uk: Створити профіль

[ctx: create-team-panel]
en: You must earn 1 more credit!
uk: Ви повинні заробити ще 1 бал!

[ctx: join-team-panel]
en: Join team
uk: Приєднатися до команди

[ctx: join-team-panel]
en: Click here to become a member of @this_team
uk: Натисніть тут, щоб стати учасником в @this_team

[ctx: join-team-panel]
en: Join this team
uk: Приєднатися до цієї команди

[ctx: team-request-foundership]
en: @count days remaining
uk: залишилося @count днів

[ctx: forgot-password]
en: Forgot password
uk: Забули пароль?

[ctx: forgot-password]
en: authenticator-based login
uk: Логін на основі автентифікатора

[ctx: forgot-password]
en: Enter your email address to receive instructions for resetting your password (or use the !authenticator_login).
uk: Введіть свою адресу електронної пошти, щоб отримати інструкції щодо скидання пароля (або використовуйте !authenticator_login).

[ctx: form-send]
en: Send
uk: Відправити

[ctx: authenticator-login-page]
en: If you forgot your account's email address, or you can't receive email there:
uk: Якщо Ви забули адресу електронної пошти Вашого облікового запису або не можете отримати листа:

[ctx: authenticator-login-page]
en: If you have run BOINC under the account, you can still access it. Here's how:
uk: Якщо BOINC запускався під цим Вашим обліковим записом, Ви можете отримати доступ до нього. Для цього потрібно зробити наступне:

[ctx: authenticator-login-page]
en: BOINC documentation
uk: Документація BOINC

[ctx: authenticator-login-page]
en: Go to the BOINC data directory on your computer (see !boinc_wiki for help finding this).
uk: Перейдіть в каталог даних BOINC на своєму комп'ютері (дивись !boinc_wiki щоб зрозуміти як).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Find your account file for this project; it will have a name like %file (where the project URL is %url).
uk: Знайдіть там файл облікового запису для цього проекту; він буде називатися %file (де %url - URL-адреса проекту).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Open the file in a text editor like Notepad. You'll see something like:
uk: Відкрийте цей файл у текстовому редакторі, наприклад в Блокноті. Ви побачите щось на кшталт:

[ctx: authenticator-login-page]
en: Select and Copy the string between &lt;authenticator&gt; and &lt;/authenticator&gt; (%auth in the above example).
uk: Виберіть і скопіюйте рядок між &lt;authenticator&gt; і &lt;/authenticator&gt; (%auth у наведеному вище прикладі).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Paste the string into the field below, and click OK.
uk: Вставте цей рядок у розташоване нижче поле, і натисніть Гаразд.

[ctx: authenticator-login-page]
en: You will now be logged in to your account; update the email and password of your account.
uk: Тепер Ви авторизовані; оновіть адресу електронної пошти і пароль для свого облікового запису.

[ctx: authenticator-login-page]
en: Log in with authenticator
uk: Увійти з аутентифікатором

[ctx: form-ok]
en: OK
uk: Гаразд

[ctx: forgot-password]
en: No account exists for @email -- select "Create new account" to register
uk: Не існує облікового запису з таким @email - виберіть "Створити новий обліковий запис", щоб зареєструватися

[ctx: account-credentials-change]
en: Authentication is required when changing E-mail address or setting new password.
uk: Аутентифікація потрібна для зміні адреси електронної пошти або встановленні нового пароля.

[ctx: forum-post-new-topic]
en: Post new topic
uk: Опублікувати нову тему

[ctx: forgot-password]
en: Sorry, unrecognized email address or password.
uk: Вибачте, електронна адреса або пароль не розпізнані.

[ctx: forgot-password]
en: Have you forgotten your password?
uk: Ви забули свій пароль?

[ctx: account-preferences-computing]
en: These apply to all BOINC projects in which you participate.
uk: Ці налаштування поширюються на всі проекти BOINC, в яких Ви приймаєте участь.

[ctx: account-preferences-computing]
en: On computers attached to multiple projects, the most recently modified preferences will be used.
uk: На комп'ютерах, які прикріплені до декільких проектів, будуть використовуватися налаштування, які змінювались останніми.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Preferences last modified: @mod_time
uk: Остання зміна налаштувань: @mod_time

[ctx: account-preferences]
en: Combined preferences
uk: Об'єднані налаштування

[ctx: account-preferences]
en: Switch View
uk: Перемкнути Відображення

[ctx: account-preferences-comuting]
en: Transfer files only between:
uk: Передавати файли лише між:

[ctx: account-preference]
en: every
uk: кожні

[ctx: form-edit]
en: Edit
uk: Редагувати

[ctx: form-add]
en: Add
uk: Додати

[ctx: host-details]
en: @ip_address (same the last @count times)
uk: @ip_address (такий самий останні @count раз)

[ctx: message-header]
en: parent removed
uk: джерело видалено

[ctx: host-details]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: add-new-user]
en: A BOINC account already exists for @email.
uk: Обліковий запис BOINC вже існує для @email.

[ctx: friend-remove]
en: Remove friend
uk: Видалити друга

[ctx: create-team-panel]
en: Create new team
uk: Створити нову команду

[ctx: friends-page]
en: Send request
uk: Надіслати запит

[ctx: friends-remove]
en: Remove friend
uk: Видалити друга

[ctx: recent-posts]
en: posted
uk: опубліковано

[ctx: account-preferences-community]
en: Your community preferences have been updated.
uk: Ваші налаштування спільноти оновлено.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Invalid setting for "%preference"
uk: Невірне налаштування для "%preference"

[ctx: team-forum]
en: Team forum
uk: Форум команди

[ctx: team-forum]
en: A discussion forum has been set up for team members.
uk: Для членів команди створено дискусійний форум.

[ctx: team-forum]
en: Enter forum
uk: Увійти на форум

[ctx: friends-page]
en: Approve request
uk: Затвердити запит

[ctx: friend-request-email]
en: !name accepted your friend request [!site]
uk: !name прийняв ваш запит дружби [!site]

[ctx: moderate-user]
en: Approve profile
uk: Затвердити профіль

[ctx: moderate-user]
en: Approve this profile content
uk: Затвердити вміст цього профілю

[ctx: moderate-user]
en: Reject this profile content
uk: Відхилити вміст цього профілю

[ctx: forum-unsticky-comment]
en: Make unsticky
uk: Відкріпити

[ctx: forum-unsticky-comment]
en: Remove sticky status from this topic
uk: Видалити ознака закріплення з цієї теми

[ctx: forum-unhide-comment]
en: Unhide
uk: Показати

[ctx: forum-unhide-comment]
en: Unhide this comment
uk: Показати цей коментар

[ctx: comment-action-link]
en: Unpublished
uk: Неопубліковано

[ctx: create-team-panel]
en: Create a team
uk: Створити команду

[ctx: form-choose]
en: Choose type
uk: Виберіть тип

[ctx: team-create/edit]
en: Team name
uk: Назва команди

[ctx: team-form-help]
en: Text only, no HTML tags
uk: Тільки текст, без тегів HTML.

[ctx: team-create/edit]
en: Team name -- HTML version (optional)
uk: Назва команди — HTML версія (не обов'язково)

[ctx: team-form-help]
en: You may use limited HTML tags
uk: Ви можете використовувати обмежені теги HTML

[ctx: team-create/edit]
en: Team website (optional)
uk: Команда сайту (не обов'язково)

[ctx: team-create/edit]
en: Displayed on the team's page
uk: Відображається на сторінці команди

[ctx: team-create/edit]
en: Type of team
uk: Тип команди

[ctx: team-create/edit]
en: Accept new members?
uk: Приймати нових учасників?

[ctx: team-create/edit]
en: Description of team
uk: Опис команди

[ctx: team-form-save]
en: Save team
uk: Зберегти команду

[ctx: team-manage]
en: Manage team
uk: Управління командою

[ctx: team-manage]
en: View member list
uk: Список учасників

[ctx: team-manage]
en: Member names and emails
uk: Імена та адреси електронної пошти учасників

[ctx: team-manage]
en: View change history
uk: Перегляд історії змін

[ctx: team-manage]
en: See member activity
uk: Активність учасників

[ctx: team-manage]
en: Manage team message board
uk: Управління дошкою повідомлень команди

[ctx: team-manage]
en: Create or manage message board
uk: Створення або управління дошкою повідомлень

[ctx: team-admins-panel]
en: Remove members
uk: Видалити учасників

[ctx: team-manage]
en: Change founder
uk: Змінити засновника

[ctx: team-manage]
en: Manage team admins
uk: Управління адміністрацією команди

[ctx: team-manage]
en: Edit team info
uk: Редагувати інформацію про команду

[ctx: team-manage]
en: Remove team
uk: Видалити команду

[ctx: account-host-merge]
en: Sometimes BOINC assigns separate identities to the same computer by mistake. You can correct this by merging old identities with the newest one.
uk: Іноді BOINC помилково призначає різні ідентифікатори одному і тому самому комп’ютеру. Ви можете виправити це об’єднавши старі ідентифікатори з найновішими.

[ctx: account-host-merge]
en: Check the computers that are the same as @name (created on @date at @time with computer ID @id)
uk: Відмітьте комп’ютери, такі ж як і @name (створений @date о @time, ID комп’ютера @id)

[ctx: account-host-merge]
en: Computers @old_ids have been merged successfully into @id.
uk: Комп'ютери @old_ids успішно об'єднані з @id.

[ctx: account-credentials-change]
en: Password entered is not valid. Please verify that it is correct.
uk: Ваш пароль недійсний. Будь ласка, перевірте, що він правильний.

[ctx: remove-team-member]
en: Remove
uk: Видалити

[ctx: team-emails-are-hidden]
en: hidden
uk: приховане

[ctx: account-host-merge]
en: Computer @old_id has been merged successfully into @id.
uk: Комп'ютер @old_id успішно об'єднаний з @id.

[ctx: link-to-BOINC-wide-teams-Website]
en: BOINC-wide teams site
uk: Сайт глобальних команд BOINC

[ctx: team-edit-warning-message]
en: This is a BOINC-wide team. Changes can be made at the !site.
uk: Це глобальна команда BOINC. Зміни можуть бути зроблені на !site.

[ctx: post-forum-comment]
en: Post topic
uk: Опублікувати тему

[ctx: account-preferences]
en: Maximum value exceeded for @field
uk: Для @field перевищено максимальне значення

[ctx: team-request-foundership]
en: The team founder has @count days to respond to your transfer request.
uk: У засновника вашої команди є @count днів щоб відповісти на ваш запит.

[ctx: account-preferences]
en: Invalid data type for @field
uk: Неправильний тип даних для @field

[ctx: account-preferences]
en: Minimum value not met for @field
uk: Мінімальне значення не зустрічалося для @field

[ctx: forum-unlock-comment]
en: Unlock
uk: Розблокувати

[ctx: forum-unlock-comment]
en: Unlock this thread for comments
uk: Розблокувати це обговорення для коментарів

[ctx: friends-add]
en: Add as friend
uk: Додати друга

[ctx: friend-request-email]
en: Friend request from !name [!site]
uk: Запит дружби від !name [!site]

[ctx: friend-request-email:-1:a-private-message]
en: Message
uk: Повідомлення

[ctx: friend-cancel]
en: Cancel friend request
uk: Скасувати запит на дружбу

[ctx: account-preferences-project]
en: At least one application must be selected
uk: Принаймні один додаток має бути вибраний

[ctx: team-forum]
en: Create team message board
uk: Створити дошку повідомлень команди

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Message board title
uk: Тема дошки повідомлень

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum time between posts
uk: Мінімальний час між повідомленнями

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum total credit to post
uk: Мінімальна загальна кількість балів для написання повідомлення

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum avg credit to post
uk: Мінімальна середня кількість балів для написання повідомлень

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Allow public to read board?
uk: Надати публічний доступ на читання дошки?

[ctx: team-forum-create/edit:-1:ignoreoverwrite]
en: Description
uk: Опис

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Create message board
uk: Створити дошку повідомлень

[ctx: team-forum]
en: About message boards
uk: Про дошки повідомлень

[ctx: team-forum]
en: Only members may post
uk: Тільки учасники можуть залишати повідомлення

[ctx: team-forum]
en: Only members may read (optional)
uk: Тільки учасники можуть читати повідомлення (не обов'язково)

[ctx: team-forum]
en: Founder & Team Admins have moderator privileges
uk: Засновник і Адміністратори команди мають права модератора

[ctx: search-user]
en: Search
uk: Знайти

[ctx: team-founder-change]
en: respond to the request
uk: відповісти на запит

[ctx: team-founder-change]
en: A foundership transfer request has been made for your team. Please !respond.
uk: Запит на зміну засновника було зроблено для вашої команди. Будь-ласка, !відреагуйте.

[ctx: team-request-foundership-response]
en: Respond to transfer request
uk: Відповісти на запит передачі даних

[ctx: team-request-foundership-response]
en: If you don't decline the request by @date, @name will have the option of assuming team foundership. (note: To accept the request, assign foundership to @name using the form below)
uk: Якщо Ви не скасуєте запит до %1, учасник %2 матиме можливість прийняти права засновника команди. (зверніть увагу: Для того, щоб прийняти запит, надайте права засновника учаснику %3, використовуючи форму нижче)

[ctx: team-request-foundership-response]
en: Deny request
uk: Відхилити запит

[ctx: team-make-founder]
en: Make founder
uk: Створити засновника

[ctx: team-founder-panel]
en: Changing the team founder
uk: Зміна засновника команди

[ctx: team-founder-panel]
en: Notes about changes in foundership:
uk: Нотатки про зміни в можливостях засновника команди:

[ctx: team-founder-panel]
en: Any member of the team is eligible
uk: Будь-який учасник команди має право

[ctx: team-founder-panel]
en: Current founder becomes a normal user
uk: Поточний засновник стає звичайним користувачем

[ctx: team-founder-panel]
en: Foundership can be requested by team members:
uk: Права засновника можуть запросити членами команди:

[ctx: team-founder-panel]
en: One request is allowed at a time
uk: Одночасно дозволений тільки один запит

[ctx: team-founder-panel]
en: It must be 60 days since any previous request
uk: Повинно пройти 60 днів з моменту будь-якого попереднього запиту

[ctx: team-founder-panel]
en: Any active request must be older than 90 days
uk: Будь-який активний запит повинен бути старше 90 днів

[ctx: team-founder-panel]
en: Current founder has 60 days to respond to a request
uk: У поточного засновника є 60 днів для відповіді на запит

[ctx: authenticator-login-page]
en: That authenticator is not valid.
uk: Цей аутентифікатор не є допустимим.

[ctx: forgot-password]
en: @email is not a well formed email address, please verify
uk: @email не є добре сформованим адресою електронної пошти, будь ласка, перевірте

[ctx: friend-approve]
en: Approve friend request
uk: Затвердити запит дружби

[ctx: moderate-unban-user]
en: Lift user ban
uk: Зняти бан з користувача

[ctx: team-request-foundership]
en: 1 day remaining
uk: залишився 1 день

[ctx: authenticator-login-page]
en: There is no account with that authenticator.
uk: Обліковий запис з таким аутентифікатором відсутній.

[ctx: team-manage-admins]
en: Add team admin
uk: Додати адміністратора команди

[ctx: team--add-admin]
en: Enter email address
uk: Введіть адресу електронної пошти

[ctx: team-manage-admins]
en: Current team admins
uk: Поточні адміністратори команди

[ctx: team-admins-panel]
en: About team admins
uk: Про адміністраторів команди

[ctx: team-admins-panel]
en: Team admins can:
uk: Адміністратори команди можуть:

[ctx: team-admins-panel]
en: Edit team information
uk: Редагувати інформацію про команду

[ctx: team-admins-panel]
en: View the team's join / quit history
uk: Переглядати історію приєднання / виходу з команди

[ctx: team-admins-panel]
en: Moderate the team forum
uk: Редагувати форум команди

[ctx: team-admins-panel]
en: Remove members from the team
uk: Видаляти учасників з команди

[ctx: team-admins-panel]
en: Disband a team if it has no members
uk: Розформувати команду, в якій немає учасників

[ctx: team-admins-panel]
en: Team admins cannot:
uk: Адміністратори команди не можуть:

[ctx: team-admins-panel]
en: Change the team founder
uk: Змінити засновника команди

[ctx: team-admins-panel]
en: Add / Remove team admins
uk: Додати / Видалити адміністраторів команди

[ctx: team-admins-panel]
en: If a team admin quits the team, they cease to be a team admin. We recommend only selecting people you know and trust
uk: Якщо адміністратор команди покине команду, він перестане бути адміністратором команди. Ми рекомендуємо вибирати тільки тих людей, яких Ви знаєте і довіряєте.

[ctx: team-general-info]
en: @project participants may form teams. You may belong to only one team. You can join or quit a team at any time. To join a team, visit its team page and click "Join this team". Each team has a founder who may:
uk: Учасники проекту @project можуть створювати команди. Ви можете належати тільки одній команді. Ви можете будь-коли приєднатися до команди, або покинути її. Щоб приєднатися до команди, відвідайте сторінку команди та натисніть кнопку "Приєднатися до цієї команди". Кожна команда має засновника, які може:

[ctx: join-page]
en: When prompted enter @siteurl
uk: У відповідь на запит введіть @siteurl

[ctx: forgot-password]
en: Instructions
uk: Інструкції

[ctx: forgot-password]
en: No account exists for @email -- please create an account using a BOINC client -- !instructions
uk: Облікового запису не існує для @email — створіть обліковий запис в клієнті BOINC — !Instructions

[ctx: team-request-foundership]
en: @count days have elapsed since your request and the founder has not responded.
uk: @count днів пройшли з моменту подачі вашого запиту, а засновник так і не відповів.

[ctx: team-request-foundership]
en: You now have @count days to assume foundership before another team member may submit a request.
uk: Тепер у Вас є @count днів, щоб стати засновником, перш ніж інший учасник команди зможе зробити запит.

[ctx: team-request-foundership]
en: Assume foundership
uk: Прийняти повноваження засновника

[ctx: friends-page]
en: Remove request
uk: Видалити запит

[ctx: workunit-detail]
en: Pending
uk: Очікування

[ctx: account-task-table]
en: Tasks for your account
uk: Завдання для вашого облікового запису

[ctx: task-table]
en: Application
uk: Додаток

[ctx: task-table]
en: All applications
uk: Усі додатки

[ctx: task-table]
en: Task ID
uk: ID Завдання

[ctx: task-table]
en: Workunit ID
uk: ID задачі

[ctx: task-table]
en: Computer
uk: Комп'ютер

[ctx: task-table]
en: Sent
uk: Відправлений

[ctx: task-table]
en: Time Reported or Deadline
uk: Час Підтвердження або Крайній термін

[ctx: task-table]
en: Status
uk: Стан

[ctx: task-table]
en: Run time
uk: Час виконання

[ctx: task-table]
en: CPU time
uk: Процесорний час

[ctx: task-table]
en: Claimed Credit
uk: Заявлено Балів

[ctx: task-table]
en: Granted Credit
uk: Надано Балів

[ctx: task-table]
en: All
uk: Все

[ctx: task-table]
en: In progress
uk: У процесі

[ctx: task-table]
en: Pending
uk: Очікування

[ctx: task-table]
en: Valid
uk: Правильний

[ctx: task-table]
en: Invalid
uk: Неправильний

[ctx: task-table]
en: Error
uk: Помилка

[ctx: task-table]
en: Reset
uk: Перезапустити

[ctx: form-save]
en: Apply Filter
uk: Застосувати фільтр

[ctx: account-host-details]
en: You are not allowed to make changes to this host.
uk: Ви не можете вносити зміни на цей комп'ютер.

[ctx: host-task-table]
en: Tasks for computer @host_id
uk: Завдання для комп'ютера @host_id

[ctx: account-host-details]
en: The location for this host has been updated.
uk: Розташування цього комп'ютера оновлено.

[ctx: account-host-details]
en: This will take effect next time the host contacts the project.
uk: Ця зміна буде врахована в наступний раз, коли комп'ютер зв'яжеться з проектом.

[ctx: user-profile:-1:message-shown-when-there-is-no-profile]
en: Profile does not exist.
uk: Профіль не існує.

[ctx: account-computing-preferences]
en: This will remove all of your settings from the "@name" preference set. Are you sure?
uk: Це видалить всі ваші налаштування з "@name" конфігурації. Ви впевнені?

[ctx: account-preferences-project]
en: This will remove all of your settings from the "@name" preference set. Are you sure?
uk: Це видалить всі ваші налаштування з "@name" конфігурації. Ви впевнені?

[ctx: team-forum]
en: You may create a message board for use by @team
uk: Ви можете створити дошку повідомлень для спілкування в команді @team

[ctx: forgot-password]
en: Please enter your email address
uk: Будь ласка, вкажіть вашу адресу електронної пошти

[ctx: join-page]
en: Download the BOINC desktop software.
uk: Завантажити програмне забезпечення BOINC для настільних систем

[ctx: join-page]
en: For Android devices, download BOINC from the Google Play Store or Amazon App Store.
uk: Для пристроїв Android завантажте BOINC з магазину Google Play Store або в магазині Amazon App Store.

[ctx: join-page]
en: Run the installer.
uk: Запуск програми установки.

[ctx: join-page]
en: Choose @sitename from the list, or enter @siteurl.
uk: Виберіть @sitename зі списку або введіть @siteurl.

[ctx: join-page]
en: Install BOINC on this device if not already present.
uk: Встановіть BOINC на цьому пристрої, якщо він ще не присутній.

[ctx: join-page]
en: Select <i>Tools / Add Project</i>. Choose @sitename from the list, or enter @siteurl.
uk: Виберіть <i>Інструменти / Додати Проект</i>. Виберіть @sitename зі списку або введіть @siteurl.

[ctx: join-page]
en: If you're running a command-line version of BOINC,
            first use the BOINC Manager software (elsewhere if necessary) to create an
            an account at this project, then use that account to connect with the
            command-line version using <b>!boinccmd</b>.
uk: Якщо ви користуєтеся BOINC із командного рядка BOINC,
    спочатку скористуйтеся програмою BOINC Manager (у разі необхідності в іншому місці) для створення
    облікового запису в цьому проекті, потім можна скористуватися  цим обліковим записом, щоб підключитися
    у версії  з командного рядка використовуючи <b>!boinccmd</b>.

[ctx: join-page]
en: If you're running a pre-5.0 version of BOINC, please
            upgrade to a more recent version of BOINC to create an account
            at @this_project.
uk: Якщо ви використовуєте версію BOINC, попередню до версії 5.0, будь ласка,
    оновіть до більш сучасної версії BOINC, щоб створити обліковий запис
    для @this_project.

[ctx: team-add-admin]
en: @user is the founder of @team!
uk: @user є засновником команди @team!

[ctx: adminpage-boinctranslate-inputfilter]
en: BOINC translation filter to help split content into chunks for translations.
uk: Фільтр перекладу BOINC для того, щоб допомогти розділити вміст на шматки для переказів.

[ctx: input-filter-help]
en: Splits node content into chunks for translation.
uk: Розділяє вміст вузла на блоки для перекладу.

[ctx: adminpage-boinctranslate-inputfilter]
en: BOINC translate filter
uk: Фільтр перекладу BOINC

[ctx: adminpage-boinctranslate-inputfilter]
en: Content types to filter
uk: Типи вмісту для фільтрації

[ctx: adminpage-boinctranslate-inputfilter]
en: Choose which content (node) types wich will be split into chunks for translation.
uk: Виберіть типи вмісту (вузлів), які будуть розбиті на блоки для перекладу.

[ctx: adminpage-boinctranslate-inputfilter]
en: Print debugging info
uk: Друк налагоджувальної інформації

[ctx: adminpage-boinctranslate-inputfilter]
en: Prints additional debugging information. This option should be disabled on production sites.
uk: Виводить додаткову налагоджувальну інформацію. Цей параметр повинен бути відключений на виробничих майданчиках.

[ctx: join-page]
en: Rules and Policies
uk: Правила та політика

[ctx: join-page]
en: Read our !rules_and_policies.
uk: Прочитайте наші !rules_and_policies.

[ctx: account-password]
en: Password
uk: Пароль

[ctx: login-page]
en: Enter the password that accompanies your username.
uk: Введіть пароль, який відноситься до імені користувача вашого облікового запису.

[ctx: login-page]
en: Request new password
uk: Потрібен новий пароль

[ctx: forum]
en: Mark all topics read
uk: Помітити всі теми прочитаними

[ctx: forum]
en: Mark all forums read
uk: Помітити всі форуми прочитаними

[ctx: account-profile-edit]
en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID. Contact the site administrator if this problem persists.
uk: Помилка перевірки CAPTCHA: невідомий код сеансу. Якщо проблема не зникла, зверніться до адміністратора сайту.

[ctx: account-profile-edit]
en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
uk: Відповідь, введена для CAPTCHA, була неправильною.

[ctx: general-access-error]
en: Access denied. You must login to view this page.
uk: Доступ заборонено. Ви повинні увійти для перегляду цієї сторінки.

[ctx: general-access-error]
en: You are not authorized to access this page.
uk: У Вас немає доступу до цієї сторінки.

[ctx: forum]
en: Disable rich-text
uk: Відключити RTF

[ctx: forum]
en: Enable rich-text
uk: Включити RTF

[ctx: forum-thread-subscribe]
en: subscribe
uk: Підписатися

[ctx: forum-thread-subscribe]
en: unsubscribe
uk: Відписатися

[ctx: forum]
en: Report
uk: Повідомити

[ctx: forum]
en: Cancel report
uk: Скасувати попередження

[ctx: forum]
en: Reset flags
uk: Скинути флаги

[ctx: forum]
en: Ignore user
uk: ігнорувати користувача

[ctx: workunit-and-host-lists]
en: All tasks
uk: Усі завдання

[ctx: workunit-and-host-lists]
en: Time reported or deadline
uk: Час підтвердження або крайній термін

[ctx: task-details]
en: Run time (sec)
uk: Час виконання (сек)

[ctx: task-details]
en: CPU time (sec)
uk: Процесорний час (сек)

[ctx: workunit-details]
en: Canonical result
uk: Канонічний результат

[ctx: workunit-details]
en: Max # of error/total/success tasks
uk: Макс. # помилок/всього/успішних завдань

[ctx: admin-boinc-other-options]
en: Message for site's Home Page
uk: Повідомлення для Головної Сторінки Сайту

[ctx: admin-boinc-other-options]
en: Text to be displayed on the site's Home landing page.
uk: Текст для відображення на головній цільовій сторінці сайту.

[ctx: moderate-user]
en: Reason for rejecting this profile
uk: Причина для відхилення цього профілю

[ctx: moderate-user]
en: This reason will be included in an email to the user. Please write a brief explanation of the problem and how to fix it.
uk: Ця причина буде включена в повідомлення електронної пошти користувачеві. Будь ласка, напишіть коротке пояснення проблеми і як її виправити.

[ctx: form-submit]
en: Submit
uk: Відправити

[ctx: comment-action-links]
en: Unpublished
uk: неопубліковано

[ctx: forum-unhide-comment]
en: Unhide this topic
uk: Показати цю тему

[ctx: moderate-user]
en: Reason for banning this user
uk: Підстава для блокування цього користувача

[ctx: moderate-user]
en: This reason will be included in an email to the user. Please write a brief explanation of why the user is being banned.
uk: Підстава буде включена до електронного листа користувачеві. Будь ласка, напишіть коротке пояснення того, чому користувач заблокований.

[ctx: moderate-user]
en: Duration of the ban
uk: Тривалість блокування

[ctx: moderate-user]
en: The number of days until the ban expires. Set to 0 to ban permanently.
uk: Кількість днів до закінчення терміну блокування. Встановіть у 0, щоб заблокувати довічно.

[ctx: team-create/edit]
en: A team named "@name" already exists.
uk: Команда з назвою "@name" вже існує.

[ctx: team-forum]
en: Edit message board
uk: Редагувати дошку повідомлень

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Save message board
uk: Зберегти дошку повідомлень

[ctx: team-forum]
en: This is a team-only message board
uk: Це командна дошка повідомлень

[ctx: team-create/edit]
en: Please select a team type.
uk: Будь ласка, оберіть тип команди.

[ctx: task-details]
en: Task not found in database.
uk: Завдання не знайдена в базі даних.

[ctx: workunit-details]
en: Workunit not found in database.
uk: Робочий блок не знайдений в базі даних.

[ctx: task-details-errorlog]
en: Stderr output
uk: Текст протоколу

[ctx: account-finish]
en: Please note: user profiles are subject to moderation.
uk: Зауваження: профілі користувачів підлягають модерації.

[ctx: account-finish]
en: Thank you @user_name for joining @site_name. Your account has been created. Your BOINC client should start working on assigned tasks soon, without any additional action or configuration. Please visit the links below for more information and additional options. (Links will open in a new window.)
uk: Дякуємо Вам @user_name, що приєдналися до @site_name. Ваш обліковий запис створено. Ваш BOINC-клієнт повинен почати роботу над призначеними завданнями найближчим часом, без будь-яких додаткових дій або налаштувань. Будь ласка, відвідайте посилання нижче для отримання додаткової інформації та додаткових опцій. (Посилання відкриються в новому вікні.)

[ctx: account-fininsh]
en: Community Preferences
uk: Налаштування Спільноти

[ctx: account-finish]
en: Change your username at !community_preferences.
uk: Змініть своє ім'я користувача в !community_preferences.

[ctx: account-finish]
en: Your username is used to identify yourself to other volunteers on this Web site.
uk: Ваше ім'я користувача використовується, щоб ідентифікувати себе з іншими добровольцями на цьому веб-сайті.

[ctx: account-finish]
en: In addition, you may set your account's default language and adjust notification settings.
uk: Крім того, Ви можете встановити мову за замовчуванням для свого облікового запису і налаштувати параметри повідомлень.

[ctx: account-finish]
en: Computing Preferences
uk: Налаштування Обчислень

[ctx: account-finish]
en: Change your !computing_preferences.
uk: Змініть свої !community_preferences.

[ctx: account-finish]
en: You may adjust how much CPU, RAM, and Disk space the BOINC client is allowed to use for tasks on your computer.
uk: Ви можете налаштувати обсяг ЦП, оперативної пам'яті і дискового простору, який BOINC-клієнт може використовувати для виконання завдань на вашому комп'ютері.

[ctx: account-finish]
en: By default, you will run @site_name tasks without any additional configuration.
uk: За замовчуванням завдання @site_name виконуються без будь-яких додаткових налаштувань.

[ctx: account-finish]
en: forums
uk: Форуми

[ctx: account-finish]
en: It is recommended new volunteers leave the default settings until they gain experience running some tasks. Ask questions in the !forums to get advice before making changes to a setting you don't understand.
uk: Рекомендується, щоб нові добровольці залишали настройки за замовчуванням, поки не наберуться досвіду виконання деякої кількості завдань. Задавайте питання на !forums, щоб отримати пораду, перш ніж вносити зміни в налаштування, які незрозумілі.

[ctx: account-finish]
en: User Profile
uk: Профіль користувача

[ctx: account-finish]
en: Create a !user_profile.
uk: Створити !user_profile.

[ctx: account-finish]
en: A user profile will inform other volunteers who you are and why you joined @site_name.
uk: Профіль користувача буде інформувати інших добровольців, хто Ви і чому Ви приєдналися до @site_name.

[ctx: account-finish]
en: Team
uk: Команда

[ctx: account-finish]
en: Join a !team.
uk: Приєднатися до !team.

[ctx: account-finish]
en: You may join a team, made up of other volunteers.
uk: Ви можете приєднатися до команди, що складається з інших добровольців.

[ctx: account-finish]
en: Account Dashboard
uk: Особистий кабінет

[ctx: account-finish]
en: Go to your !account_dashboard.
uk: Перейти в !account_dashboard.

[ctx: account-finish]
en: Your account dashboard has information and links about your computer(s) and task(s) assigned.
uk: У Вашому особистому кабінеті представлена інформація і посилання про Ваш комп'ютер(и) і прийнятої(і) задач(і).

[ctx: account-finish]
en: Help
uk: Допомога

[ctx: account-finish]
en: Visit our !help pages.
uk: Відвідайте сторінку !help.

[ctx: account-finish]
en: Ask for help in our community's !forums.
uk: Попросіть про допомогу в нашому суспільстві на !forums.

[ctx: account-finish]
en: ERROR: There is no account with that authenticator.
uk: ПОМИЛКА: Обліковий запис з таким аутентифікатором відсутній.

[ctx: account-preferences]
en: Preferences last modified: @mod_time
uk: Остання зміна налаштувань: @mod_time

[ctx: host-details]
en: Host not found in database.
uk: Хост не знайдений в базі даних.

[ctx: account-finish]
en: ERROR: There was a problem loading your account. Try logging in with your user name and password.
uk: ПОМИЛКА: Виникла проблема із завантаженням вашого облікового запису. Спробуйте увійти в систему під своїм ім'ям користувача і паролем.

[ctx: team-add-admin]
en: There is no user on your team with that email address.
uk: У вашій команді немає користувачів з такою адресою електронної пошти.

[ctx: account-finish]
en: moderation
uk: модерація

[ctx: account-finish]
en: Please note: user profiles are subject to !moderation.
uk: Зауваження: профілі користувачів підлягають !moderation.

[ctx: search-help-sidebar-block]
en: By default a search matches ANY search term. Results with more than one term will be presented higher in the search results.
uk: За замовчуванням пошук відповідає БУДЬ-ЯКОМУ пошуковому запиту. Результати з більш ніж одним терміном будуть представлені вище в результатах пошуку.

[ctx: search-help-sidebar-block]
en: You may use 'AND' to have the search engine return results with ALL search terms.
uk: Ви можете використовувати 'AND', щоб пошукова система повертала результати з УСІМА пошуковими термінами.

[ctx: search-help-sidebar-block]
en: For example, searching for 'boinc AND client' will only contain results with words boinc and client.
uk: Наприклад, пошук 'boinc AND client' буде містити результати тільки зі словами boinc і client.

[ctx: search-help-sidebar-block]
en: Search Help
uk: Допомога з пошуком
