BOINC - en to nl translation catalogue (1535 entries)

en: LANG_NAME_NATIVE
nl: Nederlands

en: LANG_NAME_INTERNATIONAL
nl: Dutch

en: Show password
nl: Laat wachtwoord zien

en: An invitation code is required to create an account.
nl: Er is een uitnodigingscode vereist om een account aan te maken.

en: Invitation code
nl: Utnodigingscode

en: Identifies you on our web site. Use your real name or a nickname.
nl: Identificatie op deze pagina. Gebruik je echte naam of een nickname.

en: Screen name
nl: Schermnaam

en: Must be a valid address of the form 'name@domain'.
nl: Moet een geldig email adres zijn in de vorm 'naam@domein'.

en: Email address
nl: Email adres

en: Must be at least %1 characters
nl: Moet minstens %1 karakters lang zijn

note: we need the password here not for verification, but because we store it salted with email address, which is about to change.
en: Password
nl: Wachtwoord

en: Select the country you want to represent, if any.
nl: Welk land wil je vertegenwoordigen, indien van toepassing.

en: Country
nl: Land

en: Postal or ZIP Code
nl: Postcode

en: Optional
nl: Optioneel

en: Terms of Use
nl: Gebruiksovereenkomst

en: Do you agree to the terms of use above?
nl: Gaat u akkoord met bovenstaande gebruiksvoorwaarden?

en: Email address:
nl: E-mail adres:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: forgot password?
nl: wachtwoord vergeten?

en: Stay logged in
nl: Aangemeld blijven

note: kludge
en: Log in
nl: Inloggen

en: I agree
nl: Ik ga akkoord

en: Bold text: [b]text[/b]  (alt+b)
nl: Vetgedrukte tekst: [b]tekst[/b]  (alt+b)

en: Italic text: [i]text[/i]  (alt+i)
nl: Cursieve tekst: [i]tekst[/i]  (alt+i)

en: Underline text: [u]text[/u]  (alt+u)
nl: Onderlijnde tekst: [u]tekst[/u]  (alt+u)

en: Strikethrough text: [s]text[/s]  (alt+k)
nl: Doorgestreepte tekst: [s]tekst[/s]  (alt+k)

en: Quote text: [quote]text[/quote]  (alt+q)
nl: Citaat: [quote]tekst[/quote]  (alt+q)

en: Code display: [code]code[/code]  (alt+c)
nl: Code weergeven: [code]code[/code]  (alt+c)

en: List: [list]text[/list] (alt+l)
nl: Lijst: [list]tekst[/list] (alt+l)

en: Ordered list: [list=1]text[/list]  (alt+o)
nl: Geordende lijst: [list=1]tekst[/list]  (alt+o)

en: Insert image: [img]http://image_url[/img]  (alt+p)
nl: Afbeelding invoegen: [img]http://url_van_afbeelding[/img]  (alt+p)

en: Insert URL: [url]http://url[/url] or [url=http://url]URL text[/url]  (alt+w)
nl: URL invoegen: [url]http://url[/url] or [url=http://url]URL tekst[/url]  (alt+w)

en: Font color
nl: Teken kleur

en: Font color: [color=red]text[/color]  Tip: you can also use color=#FF0000
nl: Teken kleur: [color=red]tekst[/color]  Tip: color=#FF0000 mag ook worden gebruikt

en: Default
nl: Standaard

en: Dark Red
nl: Donker Rood

en: Red
nl: Rood

en: Orange
nl: Oranje

en: Brown
nl: Bruin

en: Yellow
nl: Geel

en: Green
nl: Groen

en: Olive
nl: Olijf

en: Cyan
nl: Cyaan

en: Blue
nl: Blauw

en: Dark Blue
nl: Donker Blauw

en: Font size
nl: Teken grootte

en: Font size: [size=x-small]small text[/size]
nl: Teken grootte: [size=x-klein]kleine tekst[/size]

en: Small
nl: Klein

en: Normal
nl: Normaal

en: Large
nl: Groot

en: Close all open bbCode tags
nl: Sluit alle geopende bbCode tags

en: Close Tags
nl: Sluit Tags

en: Join
nl: Word lid

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: About %1
nl: Over %1

en: Participate
nl: Deelnemen

en: Do work
nl: Werk doen

en: Credit statistics
nl: Puntenstatistieken

en: Applications
nl: Applicaties

en: GPU models
nl: GPU modellen

en: CPU models
nl: CPU modellen

en: Computing
nl: Verwerken

en: Community
nl: Gemeenschap

en: Message boards
nl: Forum

en: create or join a team
nl: vorm of neem deel aan een team

en: Profiles
nl: Profielen

en: User search
nl: Zoek gebruiker

en: User of the day
nl: Gebruiker van de dag

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Site search
nl: Zoek site

en: Languages
nl: Talen

note: names for the above
en: Oldest first
nl: Oudste eerst

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Highest rated posts first
nl: Best scorende berichten eerst

en: Newest post first
nl: Nieuwste bericht eerst

en: Most views first
nl: Meest bekeken eerst

en: Most posts first
nl: Meeste berichten eerst

en: This answered my question
nl: Dit beantwoordde mijn vraag

en: I also have this question
nl: Ik heb deze vraag ook

en: Volunteer moderator
nl: Vrijwillige moderator

en: Project developer
nl: Project ontwikkelaar

en: Volunteer developer
nl: Vrijwillige ontwikkelaar

en: Volunteer tester
nl: Vrijwillige tester

en: Project scientist
nl: Project wetenschapper

en: Help desk expert
nl: Helpdesk expert

note: Search
en: Search for words in forum messages
nl: Zoek naar woorden in forum berichten

en: Search forums
nl: Zoek in het forum

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Private messages
nl: Privé berichten

en: Questions and Answers
nl: Vraag en Antwoord

en: %1 message board
nl: %1 forum

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Author
nl: Auteur

en: Message
nl: Bericht

en: Send message
nl: Verstuur bericht

en: Send %1 a private message
nl: Verstuur %1 een privé bericht

en: Joined: %1
nl: Lid geworden: %1

en: Posts: %1
nl: Reacties: %1

en: Credit: %1
nl: Punten: %1

en: RAC: %1
nl: Punten gemiddelde: %1

en: You haven't read this message yet
nl: U heeft dit bericht nog niet gelezen

en: Unread
nl: Ongelezen

en: Message %1
nl: Bericht %1

en: hidden
nl: verborgen

en: Posted: %1
nl: Berichten geplaatst: %1

en:  - in response to
nl:  - in antwoord op

en: Edit
nl: Aanpassen

en: Edit this message
nl: Dit bericht aanpassen

en: Last modified: %1
nl: Aangepast op: %1

en: This post is hidden because the sender is on your 'ignore' list.  Click %1 here %2 to view hidden posts
nl: Dit bericht wordt niet getoond, omdat de gebruiker op jouw 'negeer' lijst staat.  Klik %1 hier %2 om het bericht toch weer te geven

en: Report this post as offensive
nl: Rapporteer dit bericht als aanstootgevend

en: Report as offensive
nl: Rapporteren als aanstootgevend

en: Rating: %1
nl: Waardering: %1

en: rate:
nl: waarderen:

en: Click if you like this message
nl: Klik als je dit bericht leuk vindt

en: Rate +
nl: Waarde +

en: Click if you don't like this message
nl: Klik als je dit bericht niet leuk vindt

en: Rate -
nl: Waarde -

note: "Reply" is used as a verb
en: Reply
nl: Beantwoord

en: Post a reply to this message
nl: Een antwoord geven op dit bericht

note: "Quote" is used as a verb
en: Quote
nl: Citaat

en: Post a reply by quoting this message
nl: Antwoord geven met een citaat uit dit bericht

en: Hidden by a moderator
nl: Verborgen door moderator

en: Posted %1 by %2
nl: Geplaatst op %1 door %2

en: You may not post or rate messages until %1
nl: Je mag geen berichten plaatsen of waarderen tot %1

en: Posts must be 'kid friendly': they may not contain content that is obscene, hate-related, sexually explicit or suggestive.
nl: Berichten moeten 'kind-vriendelijk' zijn, ze mogen geen obscene, haat-gerelateerde, of suggestieve of expliciete seksuele inhoud hebben.

en: No commercial advertisements.
nl: Geen commerciële advertenties.

en: No links to web sites involving sexual content, gambling, or intolerance of others.
nl: Geen links naar websites met seksuele inhoud, gokken of intolerantie van anderen.

en: No messages intended to annoy or antagonize other people, or to hijack a thread.
nl: Geen berichten met de intentie om andere mensen te ergeren of tegen te spreken, of om een thread te kapen.

en: No messages that are deliberately hostile, threatening, or insulting.
nl: Geen berichten die expres vijandig, bedreigend of beledigend zijn.

en: No abusive messages involving race, religion, nationality, gender, class or sexuality.
nl: Geen beledigende berichten over ras, religie, nationaliteit, geslacht, klasse of seksualiteit.

en: Posts that violate these rules may be deleted.
nl: Berichten die deze regels overtreden kunnen worden verwijderd.

en: The posting privileges of violators may be suspended or revoked.
nl: De postingprivileges van overtreders kunnen worden opgeschort of ingetrokken.

en: If your account is suspended, don't create a new one.
nl: Als je account is geschorst, maak dan geen nieuwe aan.

en: Rules:
nl: Regels:

en: Unhide
nl: Zichtbaar maken

en: Unhide this post
nl: Bericht zichtbaar maken

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide this post
nl: Bericht verbergen

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move post to a different thread
nl: Verplaats dit bericht naar een ander onderwerp

en: Banish author
nl: Auteur uitsluiten

en: Vote to banish author
nl: Stem om auteur te royeren

en: Vote not to banish author
nl: Stem om auteur niet te royeren

en: Start vote to banish author
nl: Begin stemming om auteur te royeren

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete this post
nl: Dit bericht verwijderen

en: Only team members can post to the team message board
nl: Alleen team leden mogen berichten plaatsen op dit forum

en: To create a new thread in %1 you must have a certain level of average credit. This is to protect against abuse of the system.
nl: Om een nieuw onderwerp te plaatsen in %1 heb je een minimaal aantal gemiddelde punten nodig. Dit is nodig om misbruik te voorkomen.

en: You cannot create threads right now. Please wait before trying again. This is to protect against abuse of the system.
nl: Op dit moment kan je geen nieuwe onderwerpen plaatsen. Probeer dit later a.u.b overnieuw. Deze vertraging is ingebouwd om misbruik te voorkomen.

en: This thread is locked. Only forum moderators and administrators are allowed to post there.
nl: Dit onderwerp is gesloten. Alleen forum moderators en admins mogen hier berichten plaatsen.

en: Can't post to a hidden thread.
nl: Berichten plaatsen in verborgen onderwerp niet mogelijk.

en: Thread
nl: Onderwerp

en: Posts
nl: Reacties

en: Views
nl: Bekeken

en: Last post
nl: Laatste reactie

en: New posts in the thread %1
nl: Nieuwe berichten in onderwerp %1

en: New posts in subscribed thread
nl: Nieuwe berichten in geabonneerd onderwerp

en: There are new posts in the thread '%1'
nl: Er zijn nieuwe berichten in onderwerp '%1'

en: Mark all threads as read
nl: Markeer alle onderwerpen als gelezen

en: Mark all threads in all message boards as read.
nl: Markeer alle onderwerpen in alle forums als gelezen.

en: No host
nl: Geen host computer

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Home
nl: Thuis pagina

en: Work
nl: Werk

en: Update location
nl: Locatie bijwerken

en: Computer information
nl: Computer informatie

en: IP address
nl: IP adres

en: (same the last %1 times)
nl: (gelijk aan de laatste %1 keer)

en: External IP address
nl: Extern IP adres

en: Show IP address
nl: IP adres bekijken

en: Domain name
nl: Domein naam

en: Product name
nl: Product naam

en: Local Standard Time
nl: Lokale tijd

en: UTC %1 hours
nl: UTC %1 uur

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Total credit
nl: Punten totaal

en: Average credit
nl: Punten gemiddelde

en: Cross project credit
nl: Project brede score

en: Number of processors
nl: Aantal processoren

en: Coprocessors
nl: Coprocessoren

en: Virtualization
nl: Virtualisatie

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: BOINC version
nl: BOINC versie

en: Memory
nl: Geheugen

en: Swap space
nl: Virtueel geheugen

en: Total disk space
nl: Totale schijfruimte

en: Free Disk Space
nl: Vrije schijfruimte

en: Measured floating point speed
nl: Gemeten 'floating point' snelheid

en: %1 billion ops/sec
nl: %1 miljard ops/sec

en: Measured integer speed
nl: Gemeten 'integer' snelheid

en: Average upload rate
nl: Gemiddelde upload waarde

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Average download rate
nl: Gemiddelde download waarde

en: Average turnaround time
nl: Gemiddelde inlever tijd

en: %1 days
nl: %1 dagen

en: Application details
nl: Applicatie details

en: Show
nl: Weergeven

en: Tasks
nl: Taken

en: Number of times client has contacted server
nl: Aantal keren dat de cliënt contact heeft gehad met de server

en: Last time contacted server
nl: Laatste contact met de server

en: Fraction of time BOINC is running
nl: Fractie van de tijd dat BOINC actief is

en: While BOINC is running, fraction of time computer has an Internet connection
nl: Wanneer BOINC actief is, fractie van de tijd dat de computer een Internetverbinding heeft

en: While BOINC is running, fraction of time computing is allowed
nl: Terwijl BOINC actief is, fractie van de tijd dat berekeningen toegestaan zijn

en: While is BOINC running, fraction of time GPU computing is allowed
nl: Terwijl BOINC actief is, fractie van de tijd dat GPU berekeningen toegestaan zijn

en: Average CPU efficiency
nl: Gemiddelde CPU efficiëntie

en: Task duration correction factor
nl: Correctie factor van een taak

en: Location
nl: Locatie

en: Delete this computer
nl: Verwijder deze computer

en: Merge duplicate records of this computer
nl: Meerdere vermeldingen van deze computer

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Last contact
nl: Laatste contact

en: Rank
nl: Rang

en: Avg. credit
nl: Punten gemiddelde

en: Recent average credit
nl: Huidige punten gemiddelde

en: Operating system
nl: Besturingssysteem

en: installed
nl: Geïnstalleerd

en: , CPU has hardware virtualization support and it is enabled
nl: , CPU ondersteunt hardwarevirtualisatie, en is ingeschakeld

en: , CPU has hardware virtualization support but it is disabled
nl: , CPU ondersteunt hardwarevirtualisatie, maar is uitgeschakeld

en: , CPU does not have hardware virtualization support
nl: , CPU heeft geen ondersteuning voor hardwarevirtualisatie

en: None
nl: Geen

en: (%1 processors)
nl: (%1 processoren)

en: Cross-project stats:
nl: Project brede statistieken:

en: Host %1 has overlapping lifetime:
nl: Computer %1 heeft een overlappende inzet-duur:

en: Host %1 has an incompatible OS:
nl: Computer %1 heeft een niet compatibel besturingssysteem:

en: Host %1 has an incompatible CPU:
nl: Computer %1 heeft een niet compatibele CPU:

en: same host
nl: zelfde computer

en: Can't merge host %1 into %2 - they're incompatible
nl: Kan computer %1 en %2 niet samenvoegen - ze zijn niet compatibel

en: Merging host %1 into host %2
nl: Computer %1 en %2 worden samengevoegd

en: Couldn't update credit of new computer
nl: Punten aantal van nieuwe computer kon niet worden bijgewerkt

en: Couldn't update results
nl: Resultaten konden niet worden bijgewerkt

en: Couldn't retire old computer
nl: Verwijderen oude computer niet gelukt

en: Retired old computer %1
nl: Verwijderde oude computer %1

en: Show:
nl: Weergeven:

en: All computers
nl: Alle computers

en: Only computers active in past 30 days
nl: Alleen actieve computers in de laatste 30 dagen

en: Name
nl: Naam

en: BOINC<br>version
nl: BOINC<br>versie

en: Merge computers by name
nl: Computers samenvoegen op naam

en: Discuss
nl: Discussieer

en: News is available as an %sRSS feed%s
nl: Nieuws is ook verkrijgbaar als %sRSS feed%s

en: Inbox
nl: Postvak In

en: Write
nl: Schrijven

en: 
            <ul>
            <li> Messages may not contain content that is obscene, hate-related,
                sexually explicit or suggestive.
            <li> No commercial advertisements.
            <li> No links to web sites involving sexual content,
                gambling, or intolerance of others.
            <li> No messages intended to annoy or antagonize other people.
            <li> No messages that are deliberately hostile, threatening, or insulting.
            <li> No abusive comments involving race, religion,
                nationality, gender, class or sexuality.
            <li> The privileges of violators may be suspended or revoked.
            <li> If your account is suspended, don't create a new one.
            </ul>
nl: 
            <ul>
            <li> Berichten mogen geen woorden bevatten die
                obsceen zijn, haat-gerelateerd,
                seksueel getint of suggestief.
            <li> Plaats geen commerciële advertenties.
            <li> Plaats geen links naar websites met seksuele inhoud,
                gokken of intolerantie naar anderen.
            <li> Plaats geen berichten met de intentie om andere mensen te ergeren, of
                tegen te werken.
            <li> Plaats geen berichten die kunnen worden ervaren als een persoonlijke aanval,
                bedreiging, belediging of schelden.
            <li> Gebruik geen tekst gericht tegen ras, religie,
                nationaliteit, geslacht, klasse of seksuele geaardheid.
            <li> De post privileges van overtreders kunnen worden vergrendeld of ingetrokken. 
            <li> Als je account vergrendeld is, creëer dan geen nieuw account.

en: Send message to team
nl: Verstuur bericht aan team

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Send private message
nl: Verstuur privé bericht

en: no such message
nl: geen bericht gevonden

en: To
nl: Aan

en: User IDs or unique usernames, separated with commas
nl: Gebruikers ID of unieke gebruikersnaam, gescheiden door komma's

en: sent you a private message; subject:
nl: heeft een persoonlijk bericht gestuurd. Onderwerp:

en: Private message%1 from %2, subject:
nl: Persoonlijk bericht%1 van %2. onderwerp:

en: Couldn't create message
nl: Kon geen bericht aanmaken

en: You are not allowed to send privates messages so often. Please wait some time before sending more messages.
nl: Het is niet toegestaan om snel achter elkaar veel berichten te versturen. Wacht a.u.b. even met versturen andere berichten.

en: unread
nl: ongelezen

en: For email notification, %1 edit community prefs %2
nl: Voor een e-mail bevestiging, %1 pas voorkeuren aan %2

en: Private message
nl: Privé berichten

en: Usage limits
nl: Gebruiksbeperkingen

en: Use at most
nl: Gebruik maximaal

en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
nl: Houdt sommige CPUs vrij voor andere programma's. Bijvoorbeeld: 75% betekent dat een 8-core processor 6 kernen gebruikt.

en: % of the CPUs
nl: % van de CPUs

en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
nl: Pauzeer/hervat verwerking elke zoveel seconden om de CPU temperatuur en het energieverbruik te verminderen. Bijvoorbeeld: 75% betekent 3 seconden verwerken, 1 seconde pauze, enzovoort.

en: % of CPU time
nl: % van de CPU tijd

en: When to suspend
nl: Wanneer te pauzeren

en: Suspend when computer is on battery
nl: Pauzeren wanneer de computer op accu werkt

en: Check this to suspend computing on portables when running on battery power.
nl: Markeer dit om verwerking te pauzeren op mobiele toestellen wanneer deze op accu werken.

en: Suspend when computer is in use
nl: Pauzeren waneer computer in gebruik is

en: Check this to suspend computing and file transfers when you're using the computer.
nl: Markeer dit om verwerking en bestandsoverdrachten te pauzeren wanneer je de computer gebruikt.

en: Suspend GPU computing when computer is in use
nl: Pauzeer GPU gebruik wanneer de computer in gebruik is

en: Check this to suspend GPU computing when you're using the computer.
nl: Markeer dit om GPU gebruik te pauzeren wanneer je de computer gebruikt.

en: 'In use' means mouse/keyboard input in last
nl: 'In gebruik' betekent gebruik van toetsenbord/muis in de laatste

en: This determines when the computer is considered 'in use'.
nl: Dit bepaalt wanneer de computer 'in gebruik' is.

en: minutes
nl: minuten

en: Suspend when no mouse/keyboard input in last
nl: Pauzeer wanneer geen toestenbord/muis activiteit in de laatste

en: This allows some computers to enter low-power mode when not in use.
nl: Dit staat sommige computers toe om een lage energieverbruiksmodus te gebruiken wanneer ze niet in gebruik zijn.

en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
nl: Pauzeer bij niet-BOINC CPU gebruik van meer dan

en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
nl: Pauzeer verwerking wanneer je computer bezig is andere programma's te draaien.

en: Compute only between
nl: Bereken alleen tussen

en: Compute only during a particular period each day.
nl: Bereken alleen gedurende een bepaalde periode elke dag.

en: Other
nl: Anders

en: Store at least
nl: Bewaar tenminste

en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
nl: Bewaar tenminste genoeg taken om de computer gedurende deze tijd bezig te houden.

en: days of work
nl: dagen werk

en: Store up to an additional
nl: Bewaar tot een extra

en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
nl: Bewaar extra taken bovenop het minimum level. Dit bepaalt hoeveel werk wordt gevraagd wanneer contact met een project wordt opgenomen.

en: Switch between tasks every
nl: Schakel tussen taken elke

en: If you run several projects, BOINC may switch between them this often.
nl: Als je meerdere projecten draait, kan BOINC zo vaak tussen hen schakelen.

en: Request tasks to checkpoint at most every
nl: Vraag taken een controlepunt te maken elke

en: This controls how often tasks save their state to disk, so that later they can be continued from that point.
nl: Dit bepaalt hoe vaak taken hun status naar disk opslaan, zodat ze later van dat punt kunnen verder gaan.

en: seconds
nl: seconden

en: Use no more than
nl: Gebruik niet meer dan

en: Limit the total amount of disk space used by BOINC.
nl: Beperk het totale schijfruimte gebruik van BOINC.

en: Leave at least
nl: Laat minstens

en: Limit disk usage to leave this much free space on the volume where BOINC stores data.
nl: Beperk schijfruimte gebruik om zo veel ruimte op het volume waar BOINC data opslaat vrij te houden.

en: GB free
nl: GB vrij

en: Limit the percentage of disk space used by BOINC on the volume where it stores data.
nl: Beperk het percentage van schijfruimte gebruik door BOINC op het volume waar het data opslaat.

en: % of total
nl: % van totale schijf grootte

en: When computer is in use, use at most
nl: Wanneer computer in gebruik is, gebruik maximaal

en: Limit the memory used by BOINC when you're using the computer.
nl: Beperk geheugengebruik van BOINC wanneer je de computer gebruikt.

en: When computer is not in use, use at most
nl: Wanneer computer niet in gebruik is, gebruik maximaal

en: Limit the memory used by BOINC when you're not using the computer.
nl: Beperk geheugengebruik van BOINC wanneer je de computer niet gebruikt.

en: Leave non-GPU tasks in memory while suspended
nl: Laat niet-GPU taken in geheugen wanneer gepauzeerd

en: If checked, suspended tasks stay in memory, and resume with no work lost. If unchecked, suspended tasks are removed from memory, and resume from their last checkpoint.
nl: Wanneer gemarkeerd blijven gepauzeerde taken in het geheugen, en kunnen deze herstarten zonder dat werk verloren gaat. Wanneer niet gemarkeerd worden gepauzeerde taken uit het geheugen verwijderd, en herstarten deze van hun laatste controlepunt.

en: Page/swap file: use at most
nl: Wisselbestand: gebruik maximaal

en: Limit the swap space (page file) used by BOINC.
nl: Beperk het wisselbestand (geheugenpaginering) gebruikt door BOINC.

en: Limit download rate to
nl: Beperk de uploadsnelheid van bestandsoverdrachten.

en: Limit the download rate of file transfers.
nl: Beperk de downloadsnelheid van bestandsoverdrachten.

en: KB/second
nl: KB/seconde

en: Limit upload rate to
nl: Beperk de uploadsnelheid tot

en: Limit the upload rate of file transfers.
nl: Beperk de uploadsnelheid van bestandsoverdrachten.

en: Limit usage to
nl: Beperk gebruik tot

en: Example: BOINC should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
nl: Bijvoorbeeld: BOINC kan maximaal 2000 MB elke 30 dagen overschrijven.

en: MB every
nl: MB elke

en: days
nl: dagen

en: Transfer files only between
nl: Verstuur bestanden alleen tussen

en: Transfer files only during a particular period each day.
nl: Verstuur bestanden alleen gedurende een bepaalde periode elke dag.

en: Skip data verification for image files
nl: Afbeeldingsbestanden verificiëren overslaan

en: Check this only if your Internet provider modifies image files. Skipping verification reduces the security of BOINC.
nl: Markeer dit alleen als je Internet Service Provider afbeeldingsbestanden aanpast. Overslaan van de verificatie verlaagt de veiligheid van BOINC.

en: Confirm before connecting to Internet
nl: Bevestiging bij het openen van de internet verbinding

en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
nl: Alleen van belang bij een modem, ISDN of VPN verbinding.

en: Disconnect when done
nl: Verbinding verbreken indien gereed

en: Disk
nl: Schijfgebruik

en: Network
nl: Netwerk

note: These texts are used in multiple places in prefs_edit.php and add_venue.php
en: These preferences apply to all the BOINC projects in which you participate.
nl: Deze voorkeuren hebben betrekking op alle projecten waar je aan deelneemt.

en: %1 Unable to update preferences. %2 The values marked in red below were out of range or not numeric.
nl: %1 Voorkeuren bijwerken niet gelukt. %2 De waarden gemarkeerd in rood zijn niet correct ingevuld.

en: Separate preferences for %1
nl: Aparte voorkeuren voor %1

en: Edit preferences
nl: Voorkeuren bijwerken

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Add separate preferences for %1
nl: Aparte voorkeuren voor %1 toevoegen

en: These settings apply to all computers using this account except
nl: Deze instellingen zijn van toepassing op alle computers van deze account, behalve

en: computers where you have set preferences locally using the BOINC Manager
nl: computers waar je lokale voorkeuren via BOINC Manager hebt gebruikt.

en: Android devices
nl: Android toestellen

en: (Switch view)
nl: (Verander Weergave)

en: Combined preferences
nl: Gecombineerde voorkeuren

en: Primary (default) preferences
nl: Primaire (standaard) voorkeuren

en: Preferences last modified:
nl: Voorkeuren aangepast per:

en: Add preferences
nl: Voorkeuren toevoegen

en: Update preferences
nl: Voorkeuren bijwerken

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

note: TODO: make this a subclass of PREF
en: Default computer location
nl: Standaard computer locatie

en: New computers will use this location for computing and project preferences.
nl: Nieuwe computers zullen deze locatie gebruiken voor berekenings- en project voorkeuren.

en: Resource share
nl: Gedeelde bronnen

en: Determines the proportion of your computer's resources allocated to this project. For example, if you participate in two BOINC projects with resource shares of 100 and 200, the first will get 1/3 of your resources and the second will get 2/3.
nl: Bepaalt hoeveel tijd dit project van jouw computer gebruik kan maken. Voorbeeld: Als jouw computer deelneemt aan 2 BOINC projecten met aandelen van 100 en 200, zal het eerste project 1/3 en het tweede project 2/3 van de beschikbare tijd krijgen.

en: Accelerate GPU tasks by dedicating a CPU to each one?
nl: Versnel de GPU taken door een CPU toe te wijzen elke taak?

en: Use CPU
nl: Gebruik CPU

en: Use AMD GPU
nl: Gebruik AMD GPU

en: Use NVIDIA GPU
nl: Gebruik NVIDIA GPU

en: Use Intel GPU
nl: Gebruik Intel GPU

en: Run test applications?
nl: Test applicaties uitvoeren?

en: This helps us develop applications, but may cause jobs to fail on your computer
nl: Dit helpt ons om applicaties te ontwikkelen, maar kan er voor zorgen dat werk faalt op jouw computer

en: Emails will be sent from %1; make sure your spam filter accepts this address.
nl: Er worden door %1 e-mails naar je verzonden; zorg ervoor dat een eventueel spamfilter ze niet blokkeert.

en: Is it OK for %1 and your team (if any) to email you?
nl: Wil je dat %1 en/of je team e-mail naar je kunnen verzenden?

en: Should %1 show your computers on its web site?
nl: Wil je dat %1 jouw computers laat zien op de website?

en: (Switch View)
nl: (Verander Weergave)

en: Project specific settings
nl: Project specifieke instellingen

en: bad venue: %1
nl: foute locatie: %1

en: bad subset: %1
nl: foute toevoeging: %1

en: Database error:
nl: Databasefout:

en: and
nl: en

en: no limit
nl: geen limiet

en: Add
nl: Toevoegen

en: Your profile will be made visible to other people as soon as it has been approved by the project. This may take up to a few days.
nl: Je profiel wordt zichtbaar voor anderen, zodra deze is goedgekeurd door het project. Dit kan mogelijk enkele dagen duren.

en: Your profile has been marked as unacceptable. It is not visible to other people. Please change it.
nl: Je profiel is gemarkeerd als onaanvaardbaar en niet zichtbaar voor anderen. Pas het a.u.b. aan.

en: Database error
nl: Database fout

en: To prevent spam, profiles of users with an average credit of less than %1 are displayed only to logged-in users. We apologize for this inconvenience.
nl: Om spam te voorkomen, worden profielen met een gemiddeld aantal punten van minder dan %1 alleen getoond aan ingelogde gebruikers. Onze excuses voor dit ongemak.

en: User is banished
nl: Gebruiker is geroyeerd

en: No profile exists for that user ID.
nl: Geen profiel aanwezig voor gevraagd gebruikers ID.

en: Edit your profile
nl: Profiel aanpassen

en: Your feedback on this profile
nl: Feedback op dit profiel

en: Recommend this profile for User of the Day:
nl: Dit profiel voordragen als 'Gebruiker van de Dag':

en: I %1 like %2 this profile
nl: Ik vind dit profiel %1 leuk %2

en: Alert administrators to an offensive profile:
nl: Meld dit profiel als aanstootgevend aan de administrator:

en: I %1 do not like %2 this profile
nl: Ik vind dit profiel %1 niet leuk %2

en: Anonymous platform
nl: Anoniem platform

en: pending
nl: in behandeling

en: All
nl: Alles

en: In progress
nl: In uitvoering

en: Validation pending
nl: Controle in behandeling

en: Validation inconclusive
nl: Controle zonder resultaat

en: Valid
nl: Geldig

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Error
nl: Fout

en: Inactive
nl: Inactief

en: Unsent
nl: Niet verzonden

en: Completed, waiting for validation
nl: Voltooid, wacht op controle

en: Completed and validated
nl: Voltooid en gecontroleerd

en: Completed, marked as invalid
nl: Voltooid, gemarkeerd als ongeldig

en: Completed, can't validate
nl: Voltooid, kan niet gecontroleerd worden

en: Completed, validation inconclusive
nl: Voltooid, controle niet overtuigend

en: Completed, too late to validate
nl: Voltooid, te laat om te controleren

en: Completed
nl: Voltooid

en: Couldn't send
nl: Kon niet verzonden worden

en: Cancelled by server
nl: Geannuleerd door server

en: Not started by deadline - canceled
nl: Niet gestart voor eindtijd - geannuleerd

en: Error while downloading
nl: Fout tijdens downloaden

en: Error while computing
nl: Fout tijdens verwerking

en: Error while uploading
nl: Fout tijdens uploaden

en: Aborted
nl: Afgebroken

en: Upload failed
nl: Uploaden mislukt

en: Timed out - no response
nl: Geen reactie - tijd verstreken

en: Didn't need
nl: Niet nodig

en: Validate error
nl: Fout tijdens controle

en: Abandoned
nl: Afgebroken

en: Over
nl: Binnen

en: Success
nl: Geslaagd

en: Computation error
nl: Berekenings fout

en: Redundant result
nl: Overbodig resultaat

en: No reply
nl: Geen antwoord

en: New
nl: Nieuw

en: Downloading
nl: Bezig met downloaden

en: Processing
nl: Bezig met verwerken

en: Compute error
nl: Berekeningsfout

en: Uploading
nl: Bezig met uploaden

en: Done
nl: Gereed

en: Aborted by user
nl: Afgebroken door gebruiker

en: Initial
nl: Initieel

en: Not necessary
nl: Niet nodig

en: Workunit error - check skipped
nl: Fout in werkeenheid - controle overgeslagen

en: Checked, but no consensus yet
nl: Gecontroleerd, maar op dit moment geen overeenstemming

en: Task was reported too late to validate
nl: Taak is te laat gerapporteerd om te valideren

en: Couldn't send result
nl: Kon het resultaat niet verzenden

en: Too many errors (may have bug)
nl: Te veel fouten (bevat misschien een bug)

en: Too many results (may be nondeterministic)
nl: Te veel resultaten (wellicht niet-deterministisch)

en: Too many total results
nl: Te veel totaal resultaten

en: WU cancelled
nl: WU afgebroken

en: Canonical result is missing
nl: Meest overeenkomstig resultaat ontbreekt

en: Unrecognized Error: %1
nl: Onverklaarbare Fout: %1

en: Task name
nl: Taaknaam

en: click for details
nl: Klik voor details

en: Show IDs
nl: Toon ID's

en: Show names
nl: Toon namen

en: Task
nl: Taken

en: Work unit
nl: Werk-eenheid

en: Sent
nl: Verzonden

en: Time reported<br />or deadline
nl: Rapportage tijd<br />of eindtijd

en: explain
nl: verklaring

en: Run time<br />(sec)
nl: Loop tijd<br />(sec)

en: CPU time<br />(sec)
nl: CPU tijd<br />(sec)

en: Credit
nl: Punten

en: Application
nl: Applicatie

en: Workunit
nl: Werkeenheid

en: Report deadline
nl: Rapporteren voor

en: Received
nl: Ontvangen

en: Server state
nl: Server status

en: Outcome
nl: Uitkomst

en: Client state
nl: Client status

en: Exit status
nl: Afsluit status

en: Run time
nl: Loop tijd

en: CPU time
nl: CPU tijd

en: Validate state
nl: Validatie status

en: Device peak FLOPS
nl: Apparaat piek FLOPS

en: Application version
nl: Programma versie

en: Output files
nl: Uitvoer bestanden

en: State
nl: Status

en: Task name:
nl: Taaknaam:

en: Search criteria (use one or more)
nl: Zoek opties (kies één of meerdere)

en: Key words
nl: Steekwoorden

en: Find teams with these words in their names or descriptions
nl: Zoek teams met deze woorden in hun naam of beschrijving

en: Type of team
nl: Soort team

en: Show only active teams
nl: Laat alleen aktieve teams zien

en: Search
nl: Zoek

en: Requested by you, and founder response deadline has passed.
nl: Op eigen verzoek, eindtijd voor de oprichter om te reageren is verlopen.

en: Complete foundership transfer
nl: Complete oprichters overdracht

en: Requested by you
nl: Op eigen verzoek

en: founder response deadline is %1
nl: Eindtijd voor antwoord van oprichter verloopt op %1

en: Initiate request
nl: Plaats verzoek

en: Deferred
nl: Uitgesteld

en: Description
nl: Beschrijving

en: Web site
nl: Website

en: Cross-project stats
nl: Cross-project statistieken

en: Type
nl: Soort

en: Message board
nl: Forum

en: Threads
nl: Onderwerpen

en: Join this team
nl: Sluit je aan bij dit team

en: Note: if 'OK to email' is set in your project preferences, joining a team gives its founder access to your email address.
nl: NB: als je "email toestaan" hebt ingevuld bij je project voorkeuren, zal je email adres bekend worden bij de team oprichter, indien je jezelf bij een team opgeeft.

en: Not accepting new members
nl: Er is op dit moment een ledenstop

en: Foundership change requested
nl: Oprichters wissel aangevraagd

en: Respond by %1
nl: Reageren voor %1

en: Team foundership change
nl: Team oprichter wisselen

en: Members
nl: Leden

en: Founder
nl: Oprichter

en: Admins
nl: Administrator

en: New members in last day
nl: Nieuwe leden

en: Total members
nl: Totaal aantal leden

en: view
nl: bekijk

en: Active members
nl: Actieve leden

en: Members with credit
nl: Leden met punten

en: Admin
nl: Administrator

en: Previous %1
nl: Vorige %1

en: Next %1
nl: Volgende %1

en: No such team.
nl: Team niet gevonden.

en: This operation requires foundership.
nl: Deze actie vereist oprichters rechten.

en: This operation requires team admin privileges
nl: Deze actie vereist administrator rechten

en: WARNING: this is a BOINC-wide team. If you make changes here, they will soon be overwritten. Edit the %1 BOINC-wide team %2 instead.
nl: WAARSCHUWING: dit is een BOINC-wide team. Indien je hier wijzigingen aanbrengt, worden ze snel overschreven. Pas daarom het %1 BOINC-wide team %2 zelf aan.

en: %1 Privacy note %2: if you create a team, your project preferences (resource share, graphics preferences) will be visible to the public.
nl: %1 Let op %2: Als je een team opricht worden je project voorkeuren (gedeelde bronnen, grafische voorkeuren) zichtbaar voor iedereen.

en: Team name, text version
nl: Naam van team, tekst versie

en: Don't use HTML tags.
nl: Gebruik geen HTML codes.

en: Team name, HTML version
nl: Naam van team, HTML versie

en: You may use %1 limited HTML tags %2.
nl: %1 HTML codes beperkt %2 toegestaan.

en: If you don't know HTML, leave this box blank.
nl: Indien je geen HTML kennis hebt, a.u.b. leeg laten.

en: URL of team web page, if any
nl: URL van team webpagina, indien aanwezig

en: without "http://"
nl: zonder "http://"

en: This URL will be linked to from the team's page on this site.
nl: Deze URL zal geplaatst worden op de team pagina hier op de site.

en: Description of team
nl: Beschrijving van team

en: Accept new members?
nl: Accepteer nieuwe leden?

en: Company
nl: Bedrijf

en: Primary school
nl: Basisschool

en: Secondary school
nl: Middelbare school

en: University or department
nl: Universiteit of departement

en: Government agency
nl: Overheidsinstelling

en: Non-profit organization
nl: Organisatie zonder winstoogmerk

en: National
nl: Nationaal

en: Local/regional
nl: Lokaal/regionaal

en: Social/political/religious
nl: Sociaal/politiek/religieus

en: User profile
nl: Gebruikers profiel

en: Projects in which you are participating
nl: Projecten waar je in meedoet

en: Projects in which %1 is participating
nl: Projecten waar %1 in meedoet

en: Click for user page
nl: Klik voor gebruikers pagina

en: Since
nl: Sinds

en: Computers on this account
nl: Computers op dit account

en: View
nl: Bekijk

en: Cross-project statistics
nl: Cross-project statistieken

en: Stats on your cell phone
nl: Statistieken op je mobiele telefoon

en: Postal code
nl: Postcode

en: %1 member since
nl: %1 lid sinds

note: LDAP accounts can't change email or password
en: Change
nl: Verander

en: delete account
nl: verwijder account

en: email address
nl: email adres

en: password
nl: wachtwoord

en: other account info
nl: ander account informatie

en: User ID
nl: Gebruikers ID

en: Used in community functions
nl: Gebruikt in gemeenschapsfuncties

en: Account Ownership
nl: Accounteigendom

en: When and how BOINC uses your computer
nl: Hoe en wanneer BOINC je computer gebruikt

en: Computing preferences
nl: Computervoorkeuren

en: Message boards and private messages
nl: Forum en privé berichten

en: Community preferences
nl: Gemeenschapsvoorkeuren

en: Preferences for this project
nl: Voorkeuren voor dit project

en: %1 preferences
nl: %1 voorkeuren

en: View the profile of %1
nl: Bekijk het profiel van %1

en: Profile
nl: Profiel

en: Create
nl: Aanmaken

en: %1 posts
nl: %1 berichten

note: ------------ Notification -----------
en: Notifications
nl: Aankondiging

en: Quit team
nl: Verlaat team

en: Administer
nl: Administrator

en: (foundership change request pending)
nl: (oprichters wissel in aanvraag)

en: Member of team
nl: Lid van team

en: find a team
nl: vind een team

en: Founder but not member of
nl: Oprichter maar geen lid van

en: Find friends
nl: Vind vrienden

en: Friends
nl: Vrienden

en: This person is a friend
nl: Dit persoon is een vriend

en: Cancel friendship
nl: Beëindig vriendschap

en: Request pending
nl: In aanvraag

en: Add as friend
nl: Voeg toe als vriend

en: Account information
nl: Account informatie

en: user name cannot have leading or trailing white space
nl: gebruikersnaam mag niet starten of eindigen met een spatie

en: user name must be nonempty
nl: gebruikersnaam mag niet leeg zijn

en: user name may not contain HTML tags
nl: gebruikersnaam mag geen HTML tags bevatten

en: Can't create account
nl: Account aanmaken niet gelukt

en: Click your browser's <b>Back</b> button to try again.
nl: Klik op je webbrowser's <b>Terug</b> knop en probeer opnieuw.

en: Your reCAPTCHA response was not correct. Please try again.
nl: Je ReCaptcha antwoord was niet correct. Probeer het a.u.b. opnieuw.

en: You have not agreed to our terms of use. Please agree to the terms of use by navigating back to the previous page, in order to create your account
nl: U bent niet akkoord gegaan met onze gebruiksvoorwaarden. Ga akkoord met de gebruiksvoorwaarden door terug te gaan naar de vorige pagina om uw account aan te maken

en: You must supply an invitation code to create an account.
nl: Je hebt een uitnodigings code nodig om hier een account aan te maken.

en: The invitation code you gave is not valid.
nl: De ingevulde uitnodigings code is ongeldig.

en: Invalid email address: please enter a valid address of the form name@xxx.yyy
nl: ongeldig e-mailadres: voer alsjeblieft een geldig e-mailadres in van de vorm naam@xxx.yyy

en: There's already an account with that email address.
nl: Er bestaat reeds een gebruikersaccount met dit e-mail adres.

en: Passwords may only include ASCII characters.
nl: Wachtwoord kan enkel ASCII karakters bevatten.

en: New password is too short: minimum password length is %1 characters.
nl: Het nieuwe wachtwoord is te kort. Minimum wachtwoord lengte is %1 karakters.

en: Couldn't create account
nl: Account aanmaken niet gelukt

en: database error, please contact site administrators
nl: Databasefout, neem contact op met de website administrators

en: log out
nl: Uitloggen

en: log in
nl: Inloggen

en: Create an account
nl: Een account aanmaken

en: Server status page
nl: Server status

en: A database error occurred while handling your request; please try again later.
nl: De database genereerde een foutmelding bij de behandeling van uw verzoek, probeer het later nog eens alstublieft.

en: Unable to handle request
nl: Niet mogelijk om verzoek te behandelen

en: hours
nl: uren

en: min
nl: minuten

en: sec
nl: seconden

en: Link has timed out. Please click Back, refresh the page, and try again.
nl: Wachttijd voor deze link is verlopen. Klik op 'terug' en vernieuw de pagina.

en: Use BBCode tags to format your text
nl: Gebruik BBCode om de tekst op te maken

en: Project down for maintenance
nl: Project wegens onderhoud gesloten

en: %1 is temporarily shut down for maintenance.  Please try again later.
nl: %1 is tijdelijk gesloten wegens onderhoud.  Probeer het later a.u.b. opnieuw.

en: Unable to connect to database - please try again later
nl: Verbinden met database mislukt - probeer het later a.u.b. opnieuw

en: Unable to select database - please try again later
nl: Selecteren van database mislukt - probeer het later a.u.b. opnieuw

en: characters remaining
nl: aantal tekens resterend

en: Stay logged in on this computer
nl: Blijf ingelogd op deze computer

en: Finish account setup
nl: Account set-up voltooien

en: Optional; not shown to others
nl: Ter keuze; wordt niet vertoond aan anderen

en: You must supply a name for your account
nl: U moet een naam voor uw account invoeren

en: HTML tags not allowed in name
nl: HTML tags zijn in uw naam niet toegestaan

note: POST request - the user has submitted the form.
en: Proof of account ownership results
nl: Bewijs van resultaten voor accounteigendom

note: Check that the private key file exists where specified. If not, redirect to error page. Check that the public key file exists where specified. If not, redirect to
en: The proof of account ownership feature is not set up properly. Contact the project administrator to resolve the issue.
nl: De functie voor het bewijs van accounteigendom is niet correct ingesteld. Neem contact op met de projectbeheerder om het probleem op te lossen.

note: The generated signature has not been verified. The private/public keys do not match.
en: Signature verification failed. Contact the project administrator to resolve the issue.
nl: Handtekening verificatie mislukt. Neem contact op met de projectbeheerder om het probleem op te lossen.

note: Something has gone wrong & an error has occurred.
en: An error occurred during the signature verification. Contact the project administrator to resolve the issue.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de handtekeningverificatie. Neem contact op met de projectbeheerder om het probleem op te lossen.

note: User data input invalid
en: Invalid input. User input must have a length > 0 and < 4096. <form><input type='button' value='Go back!'' onclick='history.back()'></form>
nl: Ongeldige invoer. Gebruikersinvoer moet een lengte > 0 en < 4096 hebben. <form><input type='button' value='Go back!'' onclick='history.back()'></form>

note: GET request - the user has navigated to the page.
en: Generate proof of account ownership
nl: Genereer een bewijs van accounteigendom

en: Generate
nl: Genereer

en: Edit %1 preferences
nl: Pas voorkeuren voor %1 aan

en: Add %1 preferences for %2
nl: Voeg voorkeuren %1 toe voor %2

en: %1 currently has the following applications. When you participate in %1, tasks for one or more of these applications will be assigned to your computer. The current version of the application will be downloaded to your computer. This happens automatically; you don't have to do anything.
nl: %1 heeft momenteel de volgende toepassingen. Wanneer je deelneemt aan %1, zullen taken voor één of meer van deze toepassingen worden toegewezen aan jouw computer. De huidige versie van de applicatie zal worden gedownload naar jouw computer. Dit gebeurt automatisch; je hoeft niets te doen.

en: Version
nl: Versie

en: Average computing
nl: Gemiddelde berekening

en: BBCode tags let you format text in your profile and message-board postings.
    It's similar to HTML, but simpler. The tags start with a [ (where you would
    have used %1 in HTML) and end with ] (where you would have used %2 in
    HTML).
nl: BBCode tags laten je toe om opmaak mee te geven aan je tekst in je profiel of op je message-board berichten. 
    Het is vergelijkbaar met HTML maar eenvoudiger. De tags starten met een [ (waar je een %1 zou gebruiken in HTML) en eindigen met een ] (waar je %2 zou gebruiken in HTML).

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Bold
nl: Vet

en: Italic
nl: Cursief

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Strikethrough
nl: Doorstrepen

en: Big text
nl: Grote tekst

en: Red text
nl: Rode tekst

en: link to website
nl: link naar website

en: Quoted text
nl: Citaat

en: use for quoted blocks of text
nl: gebruik voor citaten

en: use to display an image
nl: gebruik om een afbeelding weer te geven

en: Code snippet here
nl: Stukje code hier

en: use to display some code
nl: gebruik om code weer te geven

en: Pre-formatted text
nl: Opgemaakte tekst

en: use to display pre-formatted (usually monospaced) text
nl: gebruik om reeds opgemaakte tekst weer te geven

en: link to an issue on the BOINC Github repository
nl: verwijs naar een probleem in het BOINC Github archief

en: link to a Wiki page on the BOINC Github repository
nl: verwijs naar een Wiki pagina in het BOINC Github archief

en: If you don't close a tag or don't specify a parameter correctly,
    the raw tag itself will display instead of the formatted text.
nl: Indien je een tag niet correct afsluit of een parameter incorrect specificeert,
    dan zal de ruwe tag zichzelf tonen in plaats van de geformatteerde tekst.

en: Create account
nl: Account maken

en: If you already have an account and want to run %1 on this computer, %2 go here %3.
nl: Als je al een account hebt en je wil %1 op je computer laten uitvoeren, %2 ga dan hier %3.

en: This account will belong to the team %1 and will have the project preferences of its founder.
nl: Dit account zal tot het %1 team behoren en zal de project voorkeuren van de oprichter hebben.

en: Picture
nl: Afbeelding

en: %1 Your profile picture is shown to the left.
nl: %1 Deze profiel afbeelding wordt links getoond.

en: To replace it, click the "Browse" button and select a JPEG or PNG file (%1 or less).
nl: Om deze te vervangen, klik op "Bladeren" en selecteer een JPEG of PNG afbeelding (%1 of kleiner).

en: To remove it from your profile, check this box:
nl: Om de afbeelding te verwijderen, dit vakje aanvinken:

en: If you would like include a picture with your profile, click the "Browse" button and select a JPEG or PNG file. Please select images of %1 or less.
nl: Als je een afbeelding wilt toevoegen aan je profiel, klik dan op "Bladeren" en selecteer een JPEG of PNG afbeelding. Kies a.u.b. afbeeldingen van %1 of minder.

en: Language
nl: Taal

en: Select the language in which your profile is written:
nl: Selecteer de taal waar je profiel in geschreven is:

en: Submit profile
nl: Profiel toevoegen

en: Create/edit profile
nl: Profiel maken/aanpassen

en: The format of your uploaded image is not supported.
nl: De indeling van de geüploade afbeelding wordt niet ondersteund.

en: Your %1 profile %2 lets you share your opinions and background with the %3 community.
nl: Je %1 profiel %2 geeft je de mogelijkheid om je mening en achtergrond te delen met de %3 gemeenschap.

en: Your ReCaptcha response was not correct.  Please try again.
nl: Je ReCaptcha antwoord was niet correct.  Probeer het a.u.b. opnieuw.

en: Your first response was flagged as spam by the Akismet anti-spam system.  Please modify your text and try again.
nl: Je eerste reactie wordt gezien als spam door het Akismet anti-spam systeem.  Pas a.u.b. je tekst aan en probeer het opnieuw.

en: Your second response was flagged as spam by the Akismet anti-spam system.  Please modify your text and try again.
nl: Je tweede reactie wordt gezien als spam door het Akismet anti-spam systeem.  Pas a.u.b. je tekst aan en probeer het opnieuw.

en: Your profile submission was empty.
nl: Je profiel opgave was leeg.

en: Could not update the profile: database error
nl: Profiel is niet bijgewerkt: database fout

en: Could not create the profile: database error
nl: Profiel is niet toegevoegd: database fout

en: Profile saved
nl: Profiel opgeslagen

en: Congratulations! Your profile was successfully entered into our database.
nl: Gefeliciteerd! Je profiel is met succes opgenomen in onze database.

en: View your profile
nl: Bekijk je profiel

en: Create a profile
nl: Een profiel aanmaken

en: To prevent spam, an average credit of %1 or greater is required to create or edit a profile.  We apologize for this inconvenience.
nl: Om spam te voorkomen, moet je een gemiddeld aantal punten hebben van %1 of groter om een profiel te maken of aan te passen.  Excuses voor het ongemak.

en: This feature is disabled.  Please contact the project administrator.
nl: Deze functie is uitgeschakeld. Contacteer de projectadministrator.

en: The token you used has expired or is otherwise not valid.  Please request a new one <a href="delete_account_request.php">here</a>
nl: De token die je gebruikte is vervallen of is op een andere manier ongeldig. Vraag <a href="delete_account_request.php">hier</a> een nieuwe aan.

en: Delete Account
nl: Verwijder Account

en: Thank you for verifying ownership of your account.
nl: Dank je om je account te verifiëren.

en: You can now delete your account by entering in your password below and clicking the "Delete Account" button.
nl: Je kan je account nu verwijderen door je wachtwoord hieronder in te voeren en op "Verwijder Account" te klikken.

en: As a reminder, your account <b>cannot be recovered</b> once you delete it.
nl: Ter herinnering, je account <b>kan niet hersteld worden</b> nadat je het verwijderd hebt.

en: Failed to delete your account.  Please contact the project administrator.
nl: Account verwijderen mislukt. Contacteer de projectadministrator.

en: Account Deleted
nl: Account Verwijderd

en: Your account has been deleted.  If you want to contribute to %1 in the future you will need to create a new account.
nl: Uw account is verwijderd. Als u in de toekomst een bijdrage wilt leveren aan %1, moet u een nieuw account maken.

en: You are not allowed to delete your account until after 7 days from when you last changed your email address.
nl: Je hebt geen toestemming om je account te verwijderen tot 7 dagen nadat je voor het laatst je e-mailadres veranderd hebt.

en: You have the ability to delete your account.  Please note that this <b>cannot be undone</b> once it is completed.
nl: Je hebt de mogelijkheid je account te verwijderen. Merk op dat dit <b>niet ongedaan gemaakt kan worden</b> zodra het voltooid is.

en: The process works as follows:
nl: Het proces gaat als volgt:

en: Enter in your password below and click on the "Send Confirmation Email" button
nl: Voer je wachtwoord hieronder in en klik op "Stuur Bevestigingsmail"

en: You will receive an email which contains a link.  Click on that link
nl: Je zal een e-mail ontvangen die een link bevat. Klik op die link.

en: On the page displayed, you will need to re-enter your password and then click "Delete Account"
nl: Op de weergegeven pagina zal je je wachtwoord opnieuw moeten ingeven en dan op "Verwijder account" moeten klikken.

en: Your account will then be immediately deleted
nl: Je account zal dan onmiddelijk verwijderd worden.

en: Send Confirmation Email
nl: Stuur Bevestiginsmail

en: Confirmation Email Sent
nl: Bevestigingsmail Verzonden

en: The email to confirm your request to delete your account has been sent.
nl: De e-mail om je verzoek tot het verwijderen van je account te bevestigen is verzonden.

en: couldn't delete profile - please try again later
nl: verwijderen van dit profiel is mislukt - probeer het a.u.b. later nog eens

en: Delete Confirmation
nl: Verwijder Bevestiging

en: Your profile has been deleted.
nl: Je profiel is verwijderd.

en: Profile delete confirmation
nl: Profiel verwijder bevestiging

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Deleted profiles are gone forever and cannot be recovered --
    you will have to start from scratch
    if you want another profile in the future.
nl: Verwijderde profielen zijn permanent verwijderd en kunnen niet meer opgeroepen worden --
    Je zal een nieuw profiel moeten aanmaken
    als je in de toekomst een profiel wenst te gebruiken.

en: If you're sure, click 'Yes'
    to remove your profile from our database.
nl: Als je zeker bent, klik dan op 'Ja'
    om je profiel te verwijderen uit onze database.

en: Yes
nl: Ja

en: Delete my profile
nl: Verwijder mijn profiel

en: No
nl: Nee

en: Do not delete my profile
nl: Verwijder mijn profiel niet

en: PayPal - Transaction Completed
nl: PayPal - Transactie Afgerond

en: Thank you for donating!
nl: Bedankt voor je donatie!

en: Your donation for has been completed.
nl: Je donatie is afgerond.

en: Your donation will be added to the progress bar after confirmation by PayPal.
nl: Je donatie wordt verwerkt in de voortgangsbalk na de ontvangstbevestiging van Paypal.

en: You have canceled your donation.
nl: Je hebt je donatie geannuleerd.

en: This project is not accepting donations.
nl: Dit project neemt geen donaties aan.

en: %1 donations
nl: %1 donaties

en: This project is accepting donations via
    %1.
nl: Dit project neemt donaties aan d.m.v.
    %1.

en: To donate, fill in the amount you want to donate using the field below.
            PayPal is accepting multiple currencies
            (Canadian Dollars, Euros, Pounds Sterling, U.S. Dollars,
             Yen, Australian Dollars, New Zealand Dollars,
            Swiss Francs, Hong Kong Dollars, Singapore Dollars, Swedish Kronor,
            Danish Kroner, Polish Zloty, Norwegian Kroner,
            Hungarian Forint, Czech Koruna).
            You can use included currency converter
            to see the donation amount equivalent in different currencies
            (please note that the rates are only estimates
             and the actual amount may differ).
nl: Voor donaties vult u in het onderstaande veld het gewenste bedrag in.
            PayPal accepteert transacties in diverse valuta
            (Canadese dollar, euro, Britse pond, Amerikaanse dollar,
             Yen, Australische dollar, Nieuw-Zeelandse dollar,
            Zwitserse frank, Hong Kong dollar, Singapore dollar, Zweedse kroon,
            Deense Kroon, Poolse zloty, Noorse Kroon,
            Hongaarse forint, Tsjechische Koruna).
            De bijgevoegde valuta converter kunt u gebruiken
            om het equivalent van het bedrag te berekenen in diverse valuta.
            (Attentie: de conversie is slechts een benadering,
             het uiteindelijke bedrag kan afwijken van het oorspronkelijke bedrag).

en: Amount you would like to donate
nl: Het bedrag dat u wenst te doneren

en: Estimated value in
nl: Geschatte tegenwaarde in

en: Anonymous donation
nl: Anonieme donatie

en: Select this if you dont want your name and account number displayed in
    donator lists.<br>If not checked, you will be recorded as user ID %1
nl: Je dient dit aan te vinken als je niet wilt dat je naam en accountnummer voorkomt op
    de lijst van donateurs.<br>Indien niet aangevinkt, wordt jouw deelnemers-identiteit als volgt geregistreerd %1

en: To assign the donation with your user ID, please log in.
nl: Om de donatie aan jou toe te wijzen, dien je je eerst aan te melden met je gebruikersnaam.

en: Proceed
nl: Ga verder

en: Donations are accepted through
nl: Donaties worden geaccepteerd d.m.v.

en: You can download applications in several categories.
nl: Het is mogelijk software te downloaden in verschillende categorieën.

en: These applications are not endorsed by %1 and you use them at your own risk.
nl: Deze programma's worden niet ondersteund door %1 en gebruik ervan is op eigen risico.

en: We do not provide instructions for installing these applications.
    However, the author may have provided some help on installing or uninstalling the application. 
    If this is not enough you should contact the author.
nl: Wij geven geen installatie instructies voor deze programma's.
    Het is evengoed mogelijk dat de maker instructies heeft toegevoegd bij het programma zelf. 
    Als dit niet het geval is raden we aan contact op te nemen met de maker.

en: Instructions for installing and running BOINC are %1 here %2.
nl: Instructies voor het installeren en uitvoeren van BOINC vind je %1 hier %2.

en: This list is managed centrally at %1 the BOINC website %2.
nl: Deze lijst wordt centraal onderhouden op %1 de BOINC website %2.

en: This project requires VirtualBox.
nl: Dit project vereist VirtualBox.

en: This project recommends VirtualBox.
nl: Dit project beveelt VirtualBox aan.

en: If it is not installed on this computer, get it %1here%2, then restart BOINC.
nl: Als het niet op deze computer is geïnstalleerd, krijg je het %1hier%2 en start je BOINC opnieuw.

en: Use the BOINC+VirtualBox installer.
nl: Gebruik de BOINC+VirtualBox installer.

en: If it is not installed on this computer, get it %1here%2.
nl: Als het niet op deze computer is geïnstalleerd, krijg je het %1hier%2.

en: To download and install BOINC,
                click on the link below and follow the instructions.
nl: Om BOINC te downloaden en te installeren,
    klik op de onderstaande link en volg de instructies.

en: When BOINC first runs it will ask you to select a project.
                Select %1 from the list,
                or enter this project's URL: %2
nl: Wanneer BOINC voor het eerst wordt uitgevoerd, wordt er gevraagd om een project te selecteren.
    Selecteer %1 uit de lijst, 
    of voer de URL van dit project in: %2

en: Go to the BOINC download page.
nl: Ga naar de BOINC download pagina.

en: the current versions of BOINC and VirtualBox
nl: de huidige versies van BOINC en VirtualBox

en: these versions are
nl: deze versies zijn

en: BOINC and VirtualBox
nl: BOINC en VirtualBox

en: the current version of BOINC
nl: de huidige versie van BOINC

en: this version is
nl: deze versie is

en: To participate in %1, %2 must be installed on your computer.
nl: Om deel te nemen aan %1 moet %2 op je computer geïnstalleerd zijn.

en: If %1 already installed, %2click here%3.
nl: Als %1 al is geïnstalleerd, %2cklik dan hier%3.

en: When the download is finished, open the downloaded file to install %1.
nl: Als de download voltooid is, open dan het gedownloade bestand om %1 te installeren.

en: All done? %1Click here to finish%2.
nl: Helemaal klaar? %1Klik hier om te voltooien%2.

en: Use %1
nl: Gebruik %1

en: To use %1 on this computer:
nl: Om %1 te gebruiken op deze computer:

en: In the BOINC manager, go to the Tools menu
nl: Ga naar het Projectbeheer menu in de BOINC manager

en: Select Use Account Manager
nl: Selecteer Gebruik Account Manager

en: Select %1 from the list
nl: Selecteer %1 in de lijst

en: Enter your %1 email address and password.
nl: Vul je %1 e-mailadres en wachtwoord in.

en: Add %1
nl: Voeg %1 toe

en: To add %1 on this computer:
nl: Om %1 toe te voegen op deze computer:

en: Select Add Project
nl: Selecteer Voeg Project Toe

en: Continue to your home page
nl: Verdergaan naar de home pagina

en: Change email address of account
nl: Verander het e-mail adres van je account

en: New email address '%1' is invalid.
nl: Nieuw e-mail adres '%1' is ongeldig.

en: New email address is same as existing address. Nothing is changed.
nl: Het nieuwe e-mail adres is gelijk aan het oude. Er is niets veranderd.

en: There's already an account with that email address
nl: Er bestaat al een account met dit e-mail adres

en: Invalid password.
nl: Wachtwoord ongeldig.

en: The email address of your account is now %1.
nl: Het e-mail adres van je account is nu %1.

en: Please %1 validate this email address %2.
nl: Laat a.u.b. dit %1 e-mail adres controleren %2.

en: We can't update your email address due to a database problem.  Please try again later.
nl: Updaten van database mislukt.  Probeer het later a.u.b. opnieuw.

en: Change email address
nl: Verander e-mail adres

en: New email address
nl: Nieuw e-mail adres

en: Must be a valid address of the form 'name@domain'
nl: Moet een geldig email adres zijn in de vorm 'naam@domein'

en: Confirm reset
nl: Herstellen bevestigen

en: This action will erase any changes you have made in your community preferences. To cancel, click your browser's Back button.
nl: Deze opdracht maakt alle wijzigingen die je in jouw voorkeursinstellingen hebt aangebracht, ongedaan. Dit kan je annuleren door In jouw browser op de knop 'vorige pagina' te klikken.

en: Reset preferences
nl: Voorkeursinstellingen opnieuw configureren

note: Not the right kind of file
en: Error: Not the right kind of file, only PNG and JPEG are supported.
nl: Fout: niet de goede indeling, alleen JPEG en PNG worden ondersteund.

en: Your signature was too long, please keep it less than 250 characters.
nl: Je onderschrift is te lang, gebruik a.u.b. niet meer dan 250 karakters.

en: No such user:
nl: Niet zo'n gebruiker:

en: How should we notify you of new private messages, friend requests, posts in subscribed threads, and other events?
nl: Hoe wilt u op hoogte worden gesteld van nieuwe persoonlijke berichten, verzoeken van vrienden, berichten in persoonlijke nieuwsgroepen en andere notificaties?

en: On my Account page (no email)
nl: Via de web-pagina van mijn persoonlijke account (niet per e-mail)

en: Immediately, by email
nl: Direct, per e-mail

en: In a single daily email
nl: In een enkele dagelijkse e-mail

en: Message-board identity
nl: gebruikersnaam op het forum

en: Avatar
nl: Gebruikersafbeelding (avatar)

en: An image representing you on the message boards.
nl: Een afbeelding die u als deelnemer op de prikborden symboliseert.

en: Format: JPG or PNG. Size: at most 4 KB, 100x100 pixels
nl: Bestandsextensie: JPG of PNG. Omvang: maximaal 4 KB, 100x100 pixels

en: Don't use an avatar
nl: Geen gebruikersafbeelding toevoegen

en: Use a Globally Recognized Avatar provided by %1
nl: Gebruik een door %1 verstrekte avatar (wereldwijd herkende avatar)

en: Use this uploaded avatar:
nl: Gebruik deze geüploade avatar:

en: Avatar preview
nl: Avatar-voorbeeldweergave

en: This is how your avatar will look
nl: Zo wordt jouw avatar weergegeven

en: Signature for message board posts
nl: Onderschrift bij forumberichten

en: Check out %1 various free services %2
    <br> providing dynamic 'signature images'
    <br> showing your latest credit info, project news, etc.
nl: Ga eens kijken bij de %1 diverse aanbieders %2
    <br> van gratis dynamische 'onderschrift-afbeeldingen'
    <br> voor de weergave van jouw huidige puntentotaal, de nieuwste projectinfo, enz.

en: Attach signature by default
nl: Onderschrift standaard bijvoegen

en: Signature preview
nl: Voorbeeldweergave van onderschrift

en: This is how your signature will look in the forums
nl: Zo wordt jouw onderschrift bij de forums weergegeven

en: Message display
nl: Berichtenweergave

en: What to display
nl: Weergaveopties

en: Hide avatar images
nl: Avatars verbergen

en: Hide signatures
nl: Onderschriften verbergen

en: Show images as links
nl: Afbeeldingen weergeven als internetkoppeling

en: Open links in new window/tab
nl: Koppelingen openen in een nieuw browservenster/tabblad

en: Highlight special users
nl: Specifieke gebruikers markeren

en: Display this many messages per page
nl: Toon deze hoeveelheid berichten per pagina

en: How to sort
nl: Sorteeropties

en: Threads:
nl: Onderwerpen:

en: Posts:
nl: Reacties:

en: Jump to first new post in thread automatically
nl: Nieuwste reacties automatisch als eerste weergeven

en: Don't move sticky posts to top
nl: Plaats vastgepinde berichten niet naar boven

note: DISABLE_FORUMS ------------ Message filtering  -----------
en: Message filtering
nl: Berichtenfilter-opties

en: Filtered users
nl: Gefilterde gebruikers

en: Ignore message board posts and private messages from these users.
nl: Negeer forum en privé -berichten van deze gebruiker(s).

en: User ID (For instance: 123456789)
nl: Gebruikers ID (Bijvoorbeeld: 123456789)

en: Add user to filter
nl: Gebruiker toevoegen aan filter

en: Update
nl: Bijwerken

en: Click here to update preferences
nl: Klik hier om de voorkeuren bij te werken

en: Reset
nl: Invoer wissen

en: Or click here to reset preferences to the defaults
nl: Of klik hier om de instellingen naar de standaardwaarde te herstellen

en: We can't update your password due to a database problem. Please try again later.
nl: Vanwege een probleem in de database is het bijwerken mislukt. Probeer het later a.u.b. opnieuw.

en: Change password
nl: Verander wachtwoord

en: Your password has been changed.
nl: Je wachtwoord is veranderd.

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: HTML tags are not allowed in your name.
nl: HTML tags zijn niet in je naam toegestaan.

en: You must supply a name for your account.
nl: Je moet een naam voor je account invoeren.

en: Couldn't update user info.
nl: Kon de gebruikersinformatie niet updaten.

en: Edit account information
nl: Bewerk account informatie

en: Screen name %1 real name or nickname%2
nl: Zichtbare naam %1 echte naam of bijnaam%2

en: URL %1 of your personal web page; optional%2
nl: URL %1 van je persoonlijke website, ter keuze%2

en: Postal (ZIP) code %1 Optional%2
nl: Postcode %1 Optioneel%2

en: Server states
nl: Server status

en: A tasks's <b>server state</b> indicates whether the task has been sent to a computer, and if so whether the computer has finished it. Possible values are:
nl: Een taakspecifieke <b>statusindicator</b> geeft aan of de taak naar een computer is verstuurd, en de verwerking ervan al dan niet is voltooid. Geldige waarden zijn:

en: The task is not ready to send (for example, because its input files are unavailable)
nl: De taak kan nog niet worden verstuurd (bv. omdat de invoerbestanden niet beschikbaar zijn)

en: The task is ready to send, but hasn't been sent yet.
nl: De taak is klaar om verzonden te worden, maar is nog niet verzonden.

en: In Progress
nl: In uitvoering

en: The task has been sent; waiting for completion.
nl: De taak werd verstuurd; afwachtend op voltooiing.

en: The task has been sent to a computer and either it has timed out or the computer has reported its completion.
nl: De taak is naar een computer verstuurd; ofwel de verwerkingstijd is overschreden of de verwerking is voltooid.

en: Outcomes
nl: Uitkomst

en: A tasks's <b>outcome</b> is defined if its server state is <b>over</b>. Possible values are:
nl: De <b>uitslag</b> is bekend als de serverstatus de indicatie <b>over (beëindigd)</b> aangeeft. Geldige waarden zijn:

en: The task was sent to a computer, but the computer has not yet completed the work and reported the outcome.
nl: De taak is naar een computer verstuurd, maar de verwerking ervan is nog niet voltooid en de uitslag nog niet bekend.

en: A computer completed and reported the task successfully.
nl: Een computer heeft de taak voltooid en deze succesvol verzonden.

en: The server wasn't able to send the task to a computer (perhaps because its resource requirements were too large)
nl: De server kon de taak niet naar een computer versturen (mogelijk omdat de doelcomputer niet over de benodigde capaciteit beschikt)

en: Client error
nl: Client fout

en: The task was sent to a computer and an error occurred.
nl: De taak is naar een computer verzonden en er heeft zich een fout voorgedaan.

en: The task was sent to a computer and no reply was received within the time limit.
nl: De taak werd naar een computer verzonden, maar er werd geen antwoord ontvangen binnen de gestelde tijdslimiet.

en: The task wasn't sent to a computer because enough other tasks were completed for this workunit.
nl: De taak werd niet naar een computer gestuurd, omdat er genoeg andere taken werden voltooid voor deze werkeenheid.

en: The task was reported but could not be validated, typically because the output files were lost on the server.
nl: De taak werd gerapporteerd maar kon niet gevalideerd worden. Dit gebeurt meestal doordat de output uitvoerbestanden verloren zijn gegaan op de server.

en: Client states
nl: Client status

en: A result's <b>client state</b> indicates the stage of processing at which an error occurred.
nl: Een clientspecifieke <b>statusindicator</b> geeft de fase aan waarin een fout in de verwerking optrad.

en: The computer has not yet completed the task.
nl: De computer heeft de verwerking nog niet voltooid.

en: The computer completed the task successfully.
nl: De taakverwerking is geslaagd.

en: The computer couldn't download the application or input files.
nl: De computer kon de applicatie of invoerbestanden niet downloaden.

en: An error occurred during computation.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de verwerking.

en: The computer couldn't upload the output files.
nl: De computer kon de uitvoerbestanden niet uploaden.

en: Time reported and deadline
nl: Rapportage tijd en eindtijd

en: A task's <b>Time reported or deadline</b> field depends on whether the task has been reported yet:
nl: De verwerkingsstatus in het veld <b>rapportagetijd of eindtijd</b> is afhankelijk van de terugmelding van de taak:

en: Already reported
nl: Reeds gerapporteerd

en: The date/time it was reported
nl: De datum/tijd van rapportage

en: Not reported yet, deadline in the future
nl: Uitslag nog niet bekend, eindtijd aanstaande

en: Deadline, shown in green.
nl: Eindtijd wordt weergegeven in groen.

en: Not reported yet, deadline in the past
nl: Uitslag nog niet bekend, eindtijd verstreken

en: Deadline, shown in red.
nl: Eindtijd wordt weergegeven in rood.

en: Unknown field
nl: Onbekend veld

en: Sending emails
nl: Bezig met versturen van e-mailberichten

en: failed to send email to %1: %2
nl: e-mail versturen naar %1: %2 is mislukt

en: failed to send email to %1
nl: e-mail versturen naar %1 is mislukt

en: email sent successfully to %1
nl: e-mail succesvol verzonden naar %1

en: Thanks for telling your friends about %1
nl: Bedankt dat je je vrienden hebt verteld over %1

en: You forgot to enter email addresses; Please %1 return to the form %2 and enter them.
nl: Je hebt geen e-mailadressen ingevuld; Ga %1 terug naar het formulier %2 en vul deze in.

en: Tell your friends about %1
nl: Vertel je vrienden over %1

en: Use this form to send email messages to people you think might be interested in %1.
nl: Gebruik dit formulier om e-mail berichten te sturen aan mensen die misschien geïnteresseerd zijn in %1.

en: To:
nl: Aan:

en: Send
nl: Verzenden

note: Can't moderate without being moderator
en: You are not authorized to banish users.
nl: U bent niet gemachtigd om deelnemers uit te sluiten.

en: Banishment Vote
nl: Uitsluitingsvoorstel

en: No user with this ID found.
nl: Geen gebruiker met dit ID gevonden.

en: User is already banished
nl: Deelnemer is reeds uitgesloten

en: Are you sure you want to banish %1 ?<br/>This will prevent %1 from posting for chosen time period.<br/>It should be done only if %1 has consistently exhibited trollish behavior.
nl: Wil je %1 echt uitsluiten?<br/>Het is %1 dan niet toegestaan om gedurende de geselecteerde periode berichten te plaatsen.<br/>Dit is alleen acceptabel indien %1 zich herhaaldelijk onbehoorlijk heeft gedragen.

en: Select the reason category, optionally write a longer description of why the user should be banished.
nl: Kies een van de redenen, of geef zelf een uitgebreidere motivatie waarom de deelnemer moet worden uitgesloten.

en: Category
nl: Categorie

en: Obscene
nl: Obsceen

en: Flame/Hate mail
nl: Haat e-mail

en: User Request
nl: Gebruikers Verzoek

en: Reason
nl: Reden

en: Mailed if nonempty
nl: Verstuurd indien niet leeg

en: Proceed with vote
nl: Doorgaan met uitsluitingsvoorstel

en: You must specify an action...
nl: U dient een actie te specificeren...

en: You can no longer edit this post.<br/>Posts can only be edited at most %1 minutes after they have been created.
nl: Dit bericht kan niet meer worden bewerkt.<br/>Berichten kunnen nog worden bewerkt binnen %1 minuten nadat deze zijn aangemaakt.

en: You are not authorized to edit this post.
nl: U bent niet gemachtigd om dit bericht te bewerken.

en: Edit post
nl: Bericht aanpasen

en: Edit your message
nl: Bericht aanpassen

en: Title
nl: Titel

en: Add my signature to this post
nl: Onderschrift invoegen bij deze post

en: Not visible to you
nl: Verborgen voor jou

en: Team message board for %1
nl: Team forum van %1

en: New thread
nl: Nieuw onderwerp

en: Add a new thread to this forum
nl: Een onderwerp toevoegen aan dit forum

en: This message board is available as an %1 RSS feed %2
nl: Dit forum is ook verkrijgbaar als %1 RSS feed %2

en: This thread is hidden
nl: Dit onderwerp is verborgen

en: This thread is sticky and locked, and you haven't read it yet
nl: Dit onderwerp is gemarkeerd en vergrendeld en u hebt het nog niet gelezen

en: sticky/locked/unread
nl: vastgezet/afgesloten/ongelezen

en: This thread is sticky and you haven't read it yet
nl: Dit onderwerp is gemarkeerd en u hebt het nog niet gelezen

en: sticky/unread
nl: vastgezet/ongelezen

en: You haven't read this thread yet, and it's locked
nl: U hebt dit onderwerp nog niet gelezen en het is vergrendeld

en: unread/locked
nl: ongelezen/afgesloten

en: You haven't read this thread yet
nl: U hebt dit onderwerp nog niet gelezen

en: This thread is sticky and locked
nl: Dit onderwerp is gemarkeerd en vergrendeld

en: sticky/locked
nl: vastgezet/afgesloten

en: This thread is sticky
nl: Dit onderwerp is vastgezet

en: sticky
nl: vastgezet

en: This thread is locked
nl: Dit onderwerp is afgesloten

en: locked
nl: afgesloten

en: You read this thread
nl: U hebt dit onderwerp gelezen

en: read
nl: gelezen

en: Questions and answers
nl: Vraag en antwoord

en: Talk live via Skype with a volunteer, in any of several languages. Go to %1 BOINC Online Help %2.
nl: Gebruik Skype om in diverse talen een rechtreeks gesprek te voeren met een vrijwilliger. Klik op %1 BOINC Online Help %2.

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Questions
nl: Vragen

en: Discussion among members of %1
nl: Discussie onder de leden van %1

en: If you have a question or problem, please use the %1 Questions & Answers %2 section of the message boards.
nl: Als je een vraag of probleem hebt, gebruik dan a.u.b. de %1 Vraag & Antwoord %2 sectie van het forum.

en: Subscribed threads
nl: Geabonneerde onderwerpen

en: Moderate post
nl: Bericht aanpasen

en: Hide post
nl: Bericht verbergen

en: Commercial spam
nl: Commerciële spam

en: Doublepost
nl: Dubbel bericht

en: Move post
nl: Bericht verplaatsen

en: Destination thread ID:
nl: ID van doel onderwerp:

en: Banish user
nl: Deelnemer uitsluiten

en: Ban duration
nl: Duur van uitsluiting

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: 12 hours
nl: 12 uur

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 2 weeks
nl: 2 weken

en: 1 month
nl: 1 maand

en: Forever
nl: Altijd

en: Optional explanation %1 This is included in email to user.%2
nl: Optionele eigen motivatie %1 Deze wordt bijgevoegd in het e-mailbericht aan de betreffende deelnemer.%2

en: You are not authorized to moderate this post.
nl: U bent niet gemachtigd om hier als moderator op te treden.

en: Can't move to different category type
nl: Kan niet verplaatst worden naar ander categorie type

en: Can't move to different category
nl: Kan niet verplaatst worden naar andere categorie

en: Not authorized to banish users
nl: Niet geautoriseerd om gebruikers uit te sluiten

en: Banishment
nl: Uitsluiting

en: User %1 has been banished.
nl: Gebruiker %1 is uitgesloten.

en: Action failed: possible database problem
nl: Actie mislukt: mogelijk database probleem

en: not authorized
nl: niet geautoriseerd

en: Moderate thread '%1'
nl: Onderwerp '%1' aanpassen

en: Select the reason category, or write a longer description of why you're hiding or locking the thread; then press OK.
nl: Selecteer een reden categorie, of omschrijf de reden voor verbergen of sluiten van het onderwerp; klik daarna op OK.

en: Current forum
nl: Huidig forum

en: Destination forum
nl: Doel forum

en: New title:
nl: Nieuwe titel:

en: Only project admins may create a thread here. However, you may reply to existing threads.
nl: Uitsluitend projectadministrators mogen hier een onderwerp aanmaken. U kunt echter wel op een onderwerp reageren.

en: Your message was flagged as spam by the Akismet anti-spam system. Please modify your text and try again.
nl: Je reactie wordt gezien als spam door het Akismet anti-spam systeem. Pas a.u.b. je tekst aan en probeer opnieuw.

en: Create new thread
nl: Start nieuw onderwerp

en: Create a new thread
nl: Start een nieuw onderwerp

en: Remember to add a title
nl: Vergeet niet een titel toe te voegen

en: Show this item as a Notice in the BOINC Manager
nl: Dit item weergeven op het berichten-tabblad van de BOINC Manager

en: Do so only for items likely to be of interest to all volunteers.
nl: Dit geldt uitsluitend voor items die voor alle vrijwilligers van belang kunnen zijn.

en: You need more average or total credit to rate a post.
nl: Je gemiddelde of huidige puntentotaal is onvoldoende om een bericht te beoordelen.

en: You have already rated this post.
nl: U hebt dit bericht reeds beoordeeld.

en: Return to thread
nl: Terug naar onderwerp

en: Input Recorded
nl: Bijdrage geregistreerd

en: Your input has been recorded. Thanks for your help.
nl: Je bijdrage is geregistreerd. Hartelijk dank voor je hulp.

en: Vote Registered
nl: Stem Vastgelegd

en: Your rating has been recorded. Thanks for your input.
nl: Je beoordeling is geregistreerd. Hartelijk dank voor je bijdrage.

en: Vote Submission Problem
nl: Probleem Bij Indienen Stem

en: Your post has been flagged as spam by the Akismet anti-spam system. Please modify your text and try again.
nl: Je reactie wordt gezien als spam door het Akismet anti-spam systeem. Pas a.u.b. je tekst aan en probeer opnieuw.

en: Post to thread
nl: Plaats bericht

en: Message:
nl: Bericht:

en: reply to %1 Message ID %2:
nl: antwoord op %1 Bericht ID %2:

en: Post reply
nl: Verstuur antwoord

en: Add my signature to this reply
nl: Onderschrift invoegen bij deze post

en: You need more average or total credit to report a post.
nl: Je gemiddelde of huidige puntentotaal is onvoldoende om een bericht te rapporteren.

en: Report Registered
nl: Rapportage geregistreerd

en: Your report has been recorded. Thanks for your input.
nl: Jouw rapportage is geregistreerd. Hartelijk dank voor je bijdrage.

en: A moderator will now look at your report and decide what will happen - this may take a little while, so please be patient
nl: Een moderator zal na beoordeling van je rapportage een beslissing nemen - in afwachting daarvan vragen wij je enig geduld te hebben

en: Report a forum post
nl: Bericht rapporteren

en: Before reporting this post, consider using the +/- rating system instead. If enough users rate a post negatively it will eventually be hidden.<br />You can find the rating system at the bottom of the post.
nl: Voordat u dit bericht definitief rapporteert, hebt u de mogelijkheid om het te beoordelen via het +/- systeem. Indien voldoende deelnemers het bericht negatief beoordelen, zal het uiteindelijk worden verborgen.<br />Dit beoordelingssysteem bevindt zich aan het einde van het bericht.

en: Report post
nl: Bericht rapporteren

en: Why do you find the post offensive: %1 Please include enough information so that a person that has not yet read the thread will quickly be able to identify the issue. %2
nl: Geef aan waarom je dit bericht kwetsend vindt: %1 Je dient het probleem duidelijk te omschrijven zodat iemand die
    het bericht nog niet heeft gelezen, snel weet waar het om gaat. %2

en: Report not registered
nl: Rapportage niet geregistreerd

en: Your report could not be recorded. Please wait a while and try again.
nl: Je rapportage kon niet worden geregistreerd. Probeer het later nog eens alstublieft.

en: If this is not a temporary error, please report it to the project developers.
nl: Indien dit geen eenmalige foutmelding is, wordt u verzocht dat bij de projectontwikkelaars te melden.

en: This message board is available as an RSS feed.
nl: Dit forum is ook verkrijgbaar als RSS feed.

en: Options:
nl: Opties:

en: Include only posts by user ID %1 (default: all users).
nl: Neem alleen berichten van gebruikers ID %1 (standaard: alle gebruikers).

en: Include only posts from the last %1 days (default: 30).
nl: Neem alleen berichten van de afgelopen %1 dagen (standaard: 30).

en: Threads only: %1 (Include only the first post of every thread)
nl: Alleen discussies: %1 (Inclusief alleen het eerste bericht van elk onderwerp)

en: Forum search
nl: Doorzoek forum

en: Search query
nl: Zoekopdracht

en: Search for keywords:
nl: Zoek op trefwoorden:

en: Posts that contain all the specified words will be displayed
nl: Berichten die alle opgegeven woorden bevatten, worden weergegeven

en: For example: "screensaver freeze"
nl: Bijvoorbeeld: "screensaver loopt vast"

en: Search for author ID:
nl: Zoek op ID van auteur:

en: Only posts by this author will be displayed
nl: Alleen berichten van deze auteur worden weergegeven

en: For example: "43214"
nl: Bijvoorbeeld: "43214"

en: Search options
nl: Zoek opties

en: Search limits
nl: Zoek limiet

en: Search at most this many days back in time
nl: Zoek maximaal deze hoeveelheid dagen terug

en: %1 months
nl: %1 maanden

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Only display posts from this forum
nl: Alleen berichten weergeven van dit forum

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Start the search
nl: Zoeken starten

en: Forum search results
nl: Forum zoek resultaten

en: Thread titles matching your query:
nl: Treffers overeenkomstig jouw zoekopdracht in onderwerptitels:

en: Messages matching your query:
nl: Treffers overeenkomstig jouw zoekopdracht in berichten:

en: Sorry, couldn't find anything matching your search query. You can try to broaden your search by using less words (or less specific words).
nl: Helaas geen resultaten gevonden die aan jouw zoekopdracht voldoen. Je kunt het aantal treffers vergroten door minder (specifieke) woorden te gebruiken.

en: You can also %1 try the same search on Google. %2
nl: Je kunt dezelfde %1 zoekopdracht ook laten uitvoeren door Google. %2

en: Perform another search
nl: Nieuwe zoekopdracht uitvoeren

en: Subscription successful
nl: Aanmelding geslaagd

en: You are now subscribed to %1. You will be notified whenever there is a new post.
nl: Je bent nu aangemeld bij %1. je wordt op de hoogte gesteld van nieuwe berichten.

en: Subscription failed
nl: Aanmelding mislukt

en: We are currently unable to subscribe you to %1. Please try again later..
nl: Aanmelden bij %1 is op dit moment niet mogelijk. Probeer het later nog eens...

en: Unsubscription successful
nl: Uitschrijven geslaagd

en: You are no longer subscribed to %1. You will no longer receive notifications for this thread.
nl: Je bent niet meer aangemeld bij %1, en ontvangt geen mededelingen meer over dit onderwerp.

en: Unsubscription failed
nl: Uitschrijven mislukt

en: We are currently unable to unsubscribe you from %1. Please try again later..
nl: Uitschrijven bij %1 is op dit moment niet mogelijk. Probeer het later nog eens...

en: Unknown subscription action
nl: Onbekende aanmeldingshandeling

en: This forum is not visible to you.
nl: Dit forum is verborgen voor jou.

en: This thread has been hidden by moderators.
nl: Dit onderwerp is verborgen door de moderators.

en: Message board moderation
nl: Forum beheer

en: My question was answered
nl: Mijn vraag is beantwoord

en: Click here if your question has been adequately answered
nl: Als je vraag naar behoren is beantwoord, klik dan hier

en: I've also got this question
nl: Ik heb deze vraag ook

en: Add a new message to this thread
nl: Een bericht toevoegen aan dit onderwerp

en: Unsubscribe
nl: Abonnement opheffen

en: You are subscribed to this thread.  Click here to unsubscribe.
nl: Je bent geabonneerd op dit onderwerp.  Klik hier om dit op te heffen.

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Click to get email when there are new posts in this thread
nl: Klik hier om een email te ontvangen als er een nieuw bericht is geplaatst

en: Unhide this thread
nl: Dit onderwerp zichtbaar maken

en: Hide this thread
nl: Dit onderwerp verbergen

en: Make unsticky
nl: Los maken

en: Make this thread not sticky
nl: Dit onderwerp los maken

en: Make sticky
nl: Vast zetten

en: Make this thread always appear at top of forum
nl: Zet deze draad altijd bovenaan het forum

en: Unlock
nl: Vergrendeling opheffen

en: Allow new posts in this thread
nl: Sta nieuwe berichten in deze draad toe

en: Lock
nl: Vergrendelen

en: Don't allow new posts in this thread
nl: Sta nieuwe berichten in deze draad niet toe

en: Move this thread to a different forum
nl: Verplaats dit onderwerp naar een ander forum

en: Edit title
nl: Titel aanpassen

en: Edit thread title
nl: Titel van onderwerp aanpassen

en: Delete thread permanently
nl: Verwijder draad permanent

en: Export as Notice
nl: Exporteren als mededeling

en: Don't export
nl: Niet exporteren

en: Don't export this news item as a Notice
nl: Dit nieuws artikel niet exporteren als mededeling

en: Sort
nl: Sorteren

note: --------------
en: Thread status updated
nl: Onderwerpstatus bijgewerkt

en: The status has been updated.
nl: De status is bijgewerkt.

en: Posts by %1
nl: Berichten door %1

en: Already friends
nl: Is al een vriend(in)

en: You requested friendship with %1 on %2.
nl: Je hebt een vriendschap aangevraagd met %1 op %2.

en: This request is still pending confirmation.
nl: Dit verzoek is nog in behandeling.

en: %1 is not accepting friendship requests from you
nl: %1 accepteert geen verzoeken tot vriendschap van jou

en: You can't be friends with yourself
nl: Je kan geen vriendschap met jezelf aangaan

en: Add friend
nl: Voeg toe als vriend(in)

en: You have asked to add %1 as a friend. We will notify %1 and will ask him/her to confirm that you are friends.
nl: Je hebt %1 om een vriendschap gevraagd. We versturen een bericht naar %1 om je verzoek te bevestigen.

en: Add an optional message here:
nl: Voeg eventueel een bericht toe:

en: Friend request sent
nl: Verzoek tot vriendschap verzonden

en: We have notified %1 of your request.
nl: We hebben %1 een bericht m.b.t. jouw verzoek verzonden.

en: Please log in as %1
nl: Log alsjeblieft in als %1

en: You must log in as %1 to view this friend request
nl: Je dient je aan te melden als %1 om het verzoek van deze vriend te kunnen lezen

en: Friend request
nl: Verzoek tot vriendschap

en: %1 has requested friendship with you.
nl: %1 verzoekt toegevoegd te worden als vriend.

en: %1 says: %2
nl: %1 zegt: %2

en: Accept friendship
nl: Accepteer vriendschap

en: Click accept if %1 is in fact a friend
nl: Klik accepteer als %1 een vriend(in) is

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Click decline if %1 is not a friend
nl: Klik afwijzen als %1 geen vriend(in) is

en: Friendship confirmed
nl: Vriendschap bevestigd

en: Your friendship with %1 has been confirmed.
nl: De vriendschap met %1 is bevestigd.

en: Friendship declined
nl: Vriendschap afgewezen

en: You have declined friendship with %1
nl: De vriendschap met %1 is afgewezen

en: Notification not found
nl: Bericht niet gevonden

en: Friend confirmed
nl: Vriend(in) heeft bevestigd

en: You are now friends with %1.
nl: Je hebt nu een vriendschap met %1.

en: Cancel friendship?
nl: Beëindig vriendschap?

en: Are you sure you want to cancel your friendship with %1?
nl: Weet je zeker dat je de vriendschap met %1 wilt beëindigen?

en: Stay friends
nl: Vrienden blijven

en: Friendship cancelled
nl: Vriendschap beëindigd

en: Your friendship with %1 has been cancelled.
nl: De vriendschap met %1 is beëindigd.

en: Enter your account's email address below, and click OK. You will be sent email instructions for resetting your password.
nl: Vul je account's email adres hier beneden in, en klik OK. Je zult een email toegestuurd krijgen met instructies om je wachtwoord te resetten.

en: Reset password
nl: Wachtwoord herstellen

en: No GPU tasks reported
nl: Geen GPU taken gerapporteerd

en: Top GPU models
nl: Top GPU modellen

en: The following lists show the most productive GPU models on different platforms.  Relative speeds, measured by average elapsed time of tasks, are shown in parentheses.
nl: De volgende lijsten tonen de meest productieve GPU modellen op verschillende platformen. De relatieve snelheden, gemeten door de gemiddelde verstreken tijd van taken, worden weergegeven tussen haakjes.

en: Welcome to %1
nl: Welkom bij %1

en: View and edit your account preferences using the links below.
nl: Bekijk en verander je account voorkeuren met onderstaande links.

en: If you have not already done so, %1 download BOINC client software %2.
nl: Indien nodig kunt u hier de %1 BOINC cliënt software downloaden %2.

en: Your account
nl: Mijn account

en: anonymous platform
nl: Anoniem platform

en: Missing platform
nl: Platform ontbreekt

en: Number of tasks completed
nl: Aantal taken voltooid

en: Max tasks per day
nl: Max. aantal taken per dag

en: Number of tasks today
nl: Aantal taken vandaag

en: Consecutive valid tasks
nl: Reeks taken met een geldig resultaat

en: Average processing rate
nl: Gemiddelde verwerkingssnelheid

en: Application details for host %1
nl: Applicatie details voor host %1

en: We have no record of that computer.
nl: Wij hebben geen gegevens over deze computer.

en: You can not delete our record of this computer because our database still contains work for it. You must wait a few days until the work for this computer has been deleted from the project database.
nl: U kunt de betreffende gegevens niet verwijderen omdat onze databank nog werk bevat voor deze computer. U dient enkele dagen te wachten totdat het werk voor deze computer uit de projectspecifieke databank is verwijderd.

en: Delete record of computer
nl: Gegevens over computer verwijderen

en: Record deleted.
nl: Gegevens verwijderd.

en: Return to list of your computers
nl: Terug naar lijst met jouw computers

en: Merge computer records
nl: Gegevens over computers samenvoegen

en: Merge computers
nl: Computers samenvoegen

en: Sometimes BOINC assigns separate identities to the same computer by mistake. You can correct this by merging old identities with the newest one.
nl: Soms krijgt een computer per ongeluk meer dan één identiteit door BOINC toegewezen. U kunt dit verhelpen door vorige identiteiten met de laatste samen te voegen.

en: No hosts are eligible for merging with this one.
nl: Geen hostcomputers die in aanmerking komen voor samenvoeging met deze computer.

en: Show details
nl: Toon details

en: Check the computers that are the same as %1 (created %2, computer ID %3):
nl: Controleer de computers die identiek zijn aan %1 (aangemaakt %2, computer ID %3):

en: name
nl: naam

en: created
nl: aangemaakt

en: no hostname
nl: geen hostnaam

en: Merge hosts
nl: hosts samenvoegen

en: Updating computer credit
nl: Computerspecifiek puntentotaal wordt bijgewerkt

en: Host credit updated
nl: Computer punten bijgewerkt

en: Host venue updated
nl: ID hostcomputer bijgewerkt

en: none
nl: geen

en: The venue of this host has been set to %1.
nl: Deze hostcomputer is nu bekend als %1.

en: This change will take effect the next time the host communicates with this project.
nl: Deze wijziging wordt van kracht bij de volgende communicatiesessie van de hostcomputer met dit project.

en: Return to host page
nl: Terug naar host pagina

en: Computers belonging to %1
nl: Computers van %1

en: Computers hidden
nl: Computers verborgen

en: This user has chosen not to show information about his or her computers.
nl: Deze gebruiker heeft er voor gekozen zijn computers te verbergen.

en: Your computers
nl: Mijn computers

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML codes

en: The following HTML tags are allowed in team descriptions:
nl: De volgende HTML tags zijn toegestaan voor team beschrijvingen:

en: bold
nl: vet

en: italics
nl: cursief

en: paragraph
nl: paragraaf

en: break
nl: regeleinde

en: preformatted
nl: opgemaakt

en: image; height cannot exceed 450 pixels. Please do not link to images without permission of the web site where the image is hosted.
nl: afbeelding; hoogte mag niet meer zijn dan 450 pixels. Voeg alstublieft geen koppelingen naar afbeeldingen toe zonder toestemming van de website waar de afbeelding zich bevindt.

en: You can also use ampersand notation for special characters.
nl: U kunt ook de ampersand gebruiken voor speciale tekens.

en: Rules and policies
nl: Lees de gebruiksovereenkomst

en: Run %1 only on authorized computers
nl: Voer %1 alleen uit op toegestane computers

en: Run %1 only on computers that you own, or for which you have obtained the owner's permission. Some companies and schools have policies that prohibit using their computers for projects such as %1.
nl: Voer %1 alleen uit op computers die je eigendom zijn, of waar de eigenaar ervan je toestemming voor heeft gegeven. Sommige scholen en bedrijven hebben regels opgesteld waarin het gebruik van %1 niet toegestaan is.

en: How %1 will use your computer
nl: Hoe %1 je computer gebruikt

en: When you run %1 on your computer, it will use part of the computer's CPU power, disk space, and network bandwidth. You can control how much of your resources are used by %1, and when it uses them.
nl: Wanneer je %1 gebruikt op je computer zal deze een gedeelte gebruiken van de processortijd, het geheugen, de harde schijf en de bandbreedte van het netwerk. Gebruik hiervan is in te stellen met %1.

en: The work done by your computer contributes to the goals of %1, as described on its web site. The application programs may change from time to time.
nl: De uitgevoerde taken worden gebruikt om de doelstellingen te halen van %1, zoals beschreven op de website. De gebruikte applicatie kan wisselen.

en: Privacy policy
nl: Privacy beleid

en: Your account on %1 is identified by a name that you choose. This name may be shown on the %1 web site, along with a summary of the work your computer has done for %1. If you want to be anonymous, choose a name that doesn't reveal your identity.
nl: Je account bij %1 wordt bepaald door je gekozen naam. Deze naam kan getoond worden op de website van %1 samen met een opsomming van je computer(s) en het gedane werk voor %1. Als je anoniem wilt blijven kies dan een afwijkende naam voor je account.

en: If you participate in %1, information about your computer (such as its processor type, amount of memory, etc.) will be recorded by %1 and used to decide what type of work to assign to your computer. This information will also be shown on %1's web site. Nothing that reveals your computer's location (e.g. its domain name or network address) will be shown.
nl: Wanneer je deelneemt aan %1, wordt er informatie over je computer (type processor, hoeveelheid geheugen, etc.) opgeslagen door %1 en gebruikt om te kunnen bepalen welk soort werk er aan je computer wordt verzonden. Deze informatie wordt ook getoond op de website van %1. Je werkelijke locatie (b.v. je IP-adres) blijft verborgen.

en: To participate in %1, you must give an address where you receive email. This address will not be shown on the %1 web site or shared with organizations. %1 may send you periodic newsletters; however, you can opt out at any time.
nl: Om aan %1 te kunnen deelnemen, moet je een e-mailadres opgeven waar je email op kan ontvangen. Dit adres zal niet op de website van %1 worden getoond of aan derden worden doorgegeven. %1 kan je informatie toezenden, maar dit kan je ook in je voorkeuren uitzetten.

en: Private messages sent on the %1 web site are visible only to the sender and recipient.  %1 does not examine or police the content of private messages.  If you receive unwanted private messages from another %1 user, you may add them to your %2 message filter %3.  This will prevent you from seeing any public or private messages from that user.
nl: Privé berichten die verzonden zijn op de website van %1 zijn alleen zichtbaar voor de afzender en ontvanger.  %1 bekijkt en veranderd de inhoud niet.  Als je een ongewenst bericht ontvangt van een andere %1 gebruiker, is het mogelijk deze toe te voegen aan een %2 berichten filter %3.  Dit blokkeert zowel privé als forum berichten van deze gebruiker.

en: If you use our web site forums you must follow the %2 posting guidelines %3.  Messages posted to the %1 forums are visible to everyone, including non-members.  By posting to the forums, you are granting irrevocable license for anyone to view and copy your posts.
nl: Indien je onze website gebruikt moet je je houden aan de %2 richtlijnen voor berichten %3.  Geplaatste berichten op het forum van %1 zijn zichtbaar voor leden en niet-leden.  Door hier een bericht te plaatsen geef je iedereen de volledige rechten om ze te bekijken en te kopiëren.

en: Is it safe to run %1?
nl: Is het veilig om %1 uit te voeren?

en: Any time you download a program through the Internet you are taking a chance: the program might have dangerous errors, or the download server might have been hacked. %1 has made efforts to minimize these risks. We have tested our applications carefully. Our servers are behind a firewall and are configured for high security. To ensure the integrity of program downloads, all executable files are digitally signed on a secure computer not connected to the Internet.
nl: Elke keer als je een programma via het internet download neem je een risico; het programma kan fatale fouten hebben, of de download server is niet veilig genoeg. %1 heeft zijn best gedaan om deze risico's tot een minimum te beperken. Ons programma is uitvoerig getest. Onze servers zijn zo veel als mogelijk is beveiligd tegen misbruik. Om de integriteit van de programma's te garanderen zijn ze digitaal ondertekend op een computer die niet met het internet is verbonden.

en: The applications run by %1 may cause some computers to overheat. If this happens, stop running %1 or use a %2 utility program %3 that limits CPU usage.
nl: De door %1 gebruikte applicaties kunnen een verhoging opleveren van de temperatuur van de processor. Als dit aan de orde is, sluit %1 af en gebruik een %2 programma %3 om het gebruik van de processor te regelen.

en: %1 was developed by %2. BOINC was developed at the University of California.
nl: %1 is ontwikkeld door %2. BOINC is ontwikkeld door de University of California.

en: Liability
nl: Aansprakelijkheid

en: %1 and %2 assume no liability for damage to your computer, loss of data, or any other event or condition that may occur as a result of participating in %1.
nl: %1 en %2 aanvaarden geen aansprakelijkheid voor schade aangebracht aan je computer of welke schade dan ook voortgekomen door deelname aan %1.

en: Other BOINC projects
nl: Andere BOINC projecten

en: Other projects use the same platform, BOINC, as %1. You may want to consider participating in one or more of these projects. By doing so, your computer will do useful work even when %1 has no work available for it.
nl: Andere projecten gebruiken, net als %1, BOINC als platform. Het is het overwegen waard om andere projecten toe te voegen. Mocht %1 dan geen werk hebben, blijft je computer bezig met nuttig werk.

en: These other projects are not associated with %1, and we cannot vouch for their security practices or the nature of their research. Join them at your own risk.
nl: Deze projecten zijn niet verbonden met %1, mede daarom kunnen we geen garanties geven over hun doelstellingen en de mate van veiligheid. Deelname is daarom op eigen risico.

en: Is BOINC installed on this device?
nl: Is BOINC geïnstalleerd op dit apparaat?

en: Read our %1 Rules and Policies %2.
nl: Lees onze %1 gebruiksovereenkomst %2.

en: Download and install BOINC.
nl: Download en installeer BOINC.

en: For Android devices, download BOINC from the Google Play Store or Amazon App Store.
nl: Voor Android apparaten raden we aan dat je BOINC downloadt van de Google Play Store of de Amazon App Store.

en: Run BOINC.
nl: Start BOINC.

en: Choose %1 from the list, or enter %2
nl: Kies %1 van de lijst, of voer %2 in

en: In the BOINC Manager, select Tools / Add Project.
nl: In de BOINC Manager, selecteer Extra / Voeg Project toe.

en: Join %1
nl: Wordt lid van %1

en: Language selection
nl: Taal selectie

en: This web site is available in several languages. The currently selected language is %1.
nl: Deze website is beschikbaar in verschillende talen. De geselecteerde taal is nu: %1.

en: Normally the choice of language is determined by your browser's language setting, which is: %1.  You can change this setting using:
nl: Normaal wordt de taal geselecteerd op basis van de taal instellingen van je browser, nu ingesteld: %1  Als volgt aan te passen bij:

en: Firefox: Tools/Options/General
nl: Firefox: Extra/Opties/Inhoud

en: Microsoft IE: Tools/Internet Options/Languages
nl: Microsoft IE: Extra/Internet Opties/Algemeen

en: Or you can select a language from the following menu:
nl: Of je kunt een taal kiezen van het volgende menu:

en: Translations are done by volunteers.  If your native language is missing or incomplete, %1 you can help translate %2.
nl: Vertalingen worden gedaan door vrijwilligers. Als je eigen taal er niet is, of incompleet is, %1 kun je helpen vertalen %2.

en: Already logged in
nl: Reeds aangemeld

en: You are logged in as %1.
nl: U bent aangemeld als %1.

en: Log out
nl: Meld af

en: or %1 create an account %2.
nl: of %1 maak een account %2.

en: Processing %1
nl: Verwerken van %1

en: Merged %1 into %2
nl: Computer %1 en %2 zijn samengevoegd

en: Return to the list of your computers
nl: Terug naar lijst met jouw computers

en: This operation merges computers based on their domain name.
            <p>
            For each domain name, it will merge all older computers
            having that name with the newest computer having that name.
            Incompatible computers will not be merged.
            <p>
nl: Deze actie voegt computers samen op basis van de domeinnaam.
            <p>
            Voor elke domeinnaam, worden alle oude computers met dezelfde
            naam als de nieuwste computer met deze naam samengevoegd.
            Indien een computer hier niet aan voldoet, gebeurd dit niet.
            <p>

en: Go ahead and do this
nl: Ga verder en doe dit

en: Return to the list of computers
nl: Terug naar lijst met computers

en: Our message boards are moderated. Posts are subject to the following rules:
nl: Onze forums worden beheerd. Berichten zijn onderworpen aan de volgende regels:

en: If you think a post violates any of the rules, you can notify moderators by clicking the red X below the post and filling out the form.
nl: Als je denkt dat een post de regels overtreedt, dan kun je de beheerders bereiken door op de rode X onder de post te klikken en het formulier in te vullen.

en: This moderation policy is set by the %1 project.  If you have comments about the policy or its enforcement, email %2.
nl: Dit beheersbeleid wordt ingesteld door het %1 project. Als je opmerkingen over het beleid of de uitvoering ervan hebt, stuur dan een e-mail naar %2.

en: Pending credit
nl: Openstaande punten

en: Result ID
nl: Resultaat ID

en: Workunit ID
nl: Werkeenheid ID

en: Claimed credit
nl: Geclaimde punten

en: Pending credit: %1
nl: Openstaande punten: %1

en: Total
nl: Totaal

en: Average
nl: Gemiddelde

en: Top teams by application
nl: Top teams per applicatie

en: Top participants by application
nl: Top deelnemers per applicatie

en: Limit exceeded - Sorry, first %1 items only
nl: Limiet overschreden - Sorry, alleen eerste %1 items

en: Block messages from this user
nl: Blokkeer berichten van deze gebruiker

en: Block user
nl: Blokkeer gebruiker

en: Your message has been sent.
nl: Je bericht is verzonden.

en: You have no private messages.
nl: Geen privé berichten aanwezig.

en: Sender and date
nl: Afzender en datum

en: Reply to this message
nl: Geef antwoord op dit bericht

en: Delete this message
nl: Verwijder dit bericht

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Unselect all
nl: Selecties weghalen

en: Delete selected messages
nl: Verwijder geselecteerde berichten

en: Sender
nl: Afzender

en: Date
nl: Datum

en: You need to fill all fields to send a private message
nl: Je moet overal iets invullen om het bericht te kunnen versturen

en: Message sent
nl: Bericht verzonden

en: Your message was sent to %1 team members.
nl: Jouw bericht werd verstuurd aan %1 teamleden.

en: Your message was flagged as spam
                by the Akismet anti-spam system.
                Please modify your text and try again.
nl: Je reactie wordt gezien als spam
                    door het Akismet anti-spam systeem.
                    Pas tekst aan en probeer opnieuw.

en: Could not find user with id %1
nl: Kan gebruiker niet vinden met id %1

en: Could not find user with username %1
nl: Kan gebruiker niet vinden met gebruikersnaam %1

note: Non-unique username
en: %1 is not a unique username; you will have to use user ID
nl: %1 is geen unieke gebruikersnaam; gebruik je gebruikers-ID

en: User %1 (ID: %2) is not accepting private messages from you.
nl: Gebruiker %1 (ID: %2) accepteert geen privé berichten van jou.

en: No such user
nl: Gebruiker niet gevonden

en: Really block %1?
nl: Echt %1 blokkeren?

en: Are you really sure you want to block user %1 from sending you private messages?
nl: Weet je zeker dat je gebruiker %1 wil blokkeren om jou privé berichten te sturen?

en: Please note that you can only block a limited amount of users.
nl: Houdt u er rekening mee dat u slechts een beperkt aantal gebruikers kan blokkeren.

en: Once the user has been blocked you can unblock it using forum preferences page.
nl: Zodra de gebruiker is geblokkeerd kunt u hem deblokkering op bij forum voorkeuren.

en: No, cancel
nl: Nee, annuleren

en: no such user
nl: gebruiker niet gevonden

en: User %1 blocked
nl: Gebruiker %1 geblokkeerd

en: User %1 has been blocked from sending you private messages.
nl: Gebruiker %1 is geblokkeerd voor het sturen van privé berichten.

en: To unblock, visit %1 message board preferences %2
nl: Om te deblokkeren, bezoek %1 de forum voorkeuren %2

en: Unknown action
nl: Onbekende handeling

en: Your preferences have been updated, and
              will take effect when your computer communicates with %1
              or you issue the %2 Update %3 command from the BOINC Manager.
nl: Je voorkeursinstellingen zijn bijgewerkt, en
              worden van kracht zodra jouw computer communiceert met %1
              of als je de %2 Update %3 functie van de BOINC Manager gebruikt.

en: Your preferences have been reset to the defaults, and
              will take effect when your computer communicates with %1
              or you issue the %2 Update %3 command from the BOINC Manager.
nl: Je voorkeursinstellingen zijn bijgewerkt naar de standaard instellingen en
              worden van kracht zodra jouw computer communiceert met %1
              of als je de %2 Update %3 functie van de BOINC Manager gebruikt.

en: %1 for %2
nl: %1 voor %2

en: Back to preferences
nl: Terug naar voorkeuren

en: Confirm delete preferences
nl: Bevestig verwijderen van voorkeuren

en: Are you sure you want to delete your separate %1 preferences for %2?
nl: Weet je zeker dat je de aparte %1 voorkeuren voor %2 wilt verwijderen?

en: Remove preferences
nl: Verwijder voorkeuren

en: Cancel
nl: Annuleer

en: %1 Profiles %2 let individuals share backgrounds and opinions with the %3 community.
nl: %1 Profielen %2 geven de mogelijkheid achtergronden en meningen te delen met de %3 gemeenschap.

en: Explore the diversity of your fellow volunteers, and contribute your own views for others to enjoy.
nl: Doorzoek de diversiteit van je mede vrijwilligers en laat ze meegenieten van je eigen mening.

en: If you haven't already, you can %1 create your own user profile %2 for others to see!
nl: Als je dit nog niet hebt gedaan, kan je %1 je eigen profiel aanmaken %2, zodat anderen dit kunnen zien!

en: User of the Day
nl: Gebruiker van de dag

en: User Profile Explorer
nl: Gebruikers profielen

en: View the %1 User Picture Gallery %2.
nl: Bekijk de %1 Gebruikers Foto Galerij %2.

en: Browse profiles %1 by country %2.
nl: Doerzoek profielen %1 op land %2.

en: Browse profiles %1 at random %2, %3 at random with pictures %2, or %4 at random without pictures %2.
nl: Doorzoek profielen; %1 willekeurig %2, %3 willekeurig met foto %2 of %4 willekeurig zonder foto %2.

en: Alphabetical profile listings:
nl: Profielen alfabetisch gerangschikt:

en: Search profile text
nl: Doorzoek profiel teksten

en: No profiles
nl: Profiel niet gevonden

en: No profiles matched your query.
nl: Er zijn geen passende profielen aangetroffen.

en: Invalid vote type:
nl: Ongeldig stem type:

en: Vote Recorded
nl: Stem Vastgelegd

en: Thank you
nl: Dank je wel

en: Your recommendation has been recorded.
nl: Je aanbeveling is vastgelegd.

en: Your vote to reject this profile has been recorded.
nl: Je stem tot afwijzing van dit profiel is vastgelegd.

en: Return to profile.
nl: Terug gaan naar profiel.

en: Profiles containing '%1'
nl: Profielen die '%1' bevatten

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Joined project
nl: Verbonden project

en: Recent credit
nl: Huidig puntentotaal

en: No profiles found containing '%1'
nl: Geen treffers in profielen met '%1'

en: Recover email address
nl: Herstel e-mailadres

en: There is already an account with that email address.
nl: Er is al een account met dat e-mailadres.

en: Please contact the admin.  Previous email address could not be reverted as another account is using it as their email address.
nl: Contacteer de admin. Het vorige e-mailadres kon niet worden ingesteld omdat een ander account het al als e-mailadres gebruikt.

en: Email address has been reverted.
nl: E-mailadres is ingesteld.

en: You need to reset your password:
nl: Je moet je wachtwoord opnieuw instellen:

en: Invalid token.
nl: Ongeldig token.

en: No such task:
nl: Niet zulk een taak:

en: This feature is turned off temporarily
nl: Deze optie is tijdelijk uit gezet

en: No computer with ID %1 found
nl: Computer met ID %1 niet gevonden

en: No access
nl: Geen toegang

en: Missing user ID or host ID
nl: Gebruikers of computer ID niet aanwezig

en: No tasks to display
nl: Geen taken om weer te geven

en: %1 is temporarily shut down for maintenance.
nl: %1 is tijdelijk gesloten wegens onderhoud.

en: Welcome, %1
nl: Welkom, %1

en: What is %1?
nl: Wat is %1?

en: Thanks for joining %1
nl: Bedankt om aan te sluiten bij %1

en: Your computer hasn't completed any tasks yet.  If you need help, %1go here%2.
nl: Jouw computer heeft nog geen taken voltooid. Als je hulp nodig hebt, %1 ga dan hier %2.

en: You've contributed about %1 credits per day to %2 recently.
nl: Je hebt onlangs ongeveer %1 credits per dag bijgedragen aan %2.

en: Thanks!
nl: Bedankt!

en: Please make sure BOINC is installed and enabled on your computer.
nl: Zorg ervoor dat BOINC op uw computer is geïnstalleerd en ingeschakeld.

en: Want to help more?
nl: Wilt u nog meer helpen?

en: If BOINC is not installed on this computer, %1download it%2.
nl: Als BOINC niet geïnstalleerd is op deze computer, %1 download het %2.

en: Install BOINC on your other computers, tablets, and phones.
nl: Installeer BOINC op uw andere computers, tablets of telefoons.

en: Tell your friends about BOINC, and show them how to join %1.
nl: Vertel jouw vrienden over BOINC en laat ze zien hoe je lid kunt worden %1.

en: Already joined? %1Log in%2.
nl: Doe jij al mee? 1%Log in%2.

en: News
nl: Nieuws

en: Not Running
nl: Niet actief

en: Running
nl: Actief

en: Disabled
nl: Uitgezet

en: Program
nl: Programma

en: Host
nl: Host computer

en: Computing status
nl: Berekenings status

en: Users
nl: Gebruikers

en: Tasks by application
nl: Taken per applicatie

en: Runtime of last 100 tasks in hours: average, min, max
nl: Uitvoertijd van de laatste 100 taken in uren: gemiddelde, min, max

en: Users in last 24 hours
nl: Gebruikers in de laatste 24 uur

en: Database schema version:
nl: Database schema versie:

en: Identifies you on this web site. Use your real name or a nickname.
nl: Identificeert je op deze website. Gebruik je echte naam of een schermnaam.

en: Choose screen name
nl: Kies schermnaam

en: An address where you can receive emails.
nl: Een e-mailadres waar je mail kan ontvangen.

en: Your email address
nl: Je e-mailadres

en: Choose password
nl: Kies wachtwoord

en: Credit leader boards and statistics
nl: Credit leaderboards en statistieken

en: Leader boards for %1
nl: Leaderboards voor %1

en: Participants
nl: Deelnemers

en: Operating systems
nl: Besturingssystemen

en: BOINC versions
nl: BOINC versies

en: More detailed statistics for %1 and other BOINC-based projects are available at several web sites:
nl: Meer gedetailleerde statistieken voor %1 en ander op BOINC gebaseerde projecten zijn op diverse websites beschikbaar:

en: You can also get your current statistics in the form of a "signature image":
nl: Het is ook mogelijk je huidige statistieken te ontvangen in de vorm van een "afbeelding voor handtekeningen":

en: Additionally you can get your individual statistics summed across all BOINC projects from several sites; see your %1 home page %2.
nl: Als toevoeging kan je ook je individuele statistieken krijgen van alle BOINC projecten vanaf diverse sites; zoals op je %1 persoonlijke pagina %2.

en: %1 participants may form %2 teams %3.
nl: %1 deelnemers mogen %2 teams %3 vormen.

en: You may belong to only one team. You can join or quit a team at any time.
nl: Je mag maar aan één team tegelijk deelnemen. Je kan op elk moment jezelf toevoegen of het team verlaten.

en: Each team has a %1 founder %2 who may:
nl: Elk team heeft een %1 oprichter %2 die:

en: edit the team's name and description
nl: de naam en beschrijving van het team kan veranderen

en: add or remove team admins
nl: administrators mag toevoegen of verwijderen

en: remove members from the team
nl: leden kan verwijderen uit het team

en: disband a team if it has no members
nl: het team kan ontbinden als het geen leden heeft

en: To join a team, visit its team page and click %1 Join this team %2.
nl: Om je bij een team te voegen, ga je naar de team pagina en klik je op %1 Lid worden van dit team %2.

en: Find a team
nl: Een team zoeken

en: All teams
nl: Alle teams

en: Create a new team
nl: Start nieuw team

en: If you cannot find a team that is right for you, you can %1 create a team %2.
nl: Als je geen team vinden kan dat voldoet aan jouw eisen, kan je ook je eigen %1 team maken %2.

en: Remove Team Admin status from this member
nl: Ontneem dit teamlid zijn/haar administrator-status

en: Add or remove Team Admins
nl: Een teamlid als administrator toevoegen of verwijderen

en: You can select team members as 'Team Admins'. Team Admins can:
nl: Het is mogelijk teamleden te verkiezen als team-administrator. Een team-administrator mag:

en: Edit team information (name, URL, description, country)
nl: Team gegevens aanpassen (naam, URL, beschrijving, land)

en: View the team's join/quit history
nl: Toon voor dit team het verloop van de aan en afmeld gegevens

en: Send messages to the team
nl: Verstuur berichten aan team

en: Moderate the team forum, if any (admins get email notification of moderation events and red X reports)
nl: Beheer het team forum, indien aanwezig (Admins krijgen een email notificatie over het beheren van evenementen en het lezen van X rapporten)

en: Team Admins cannot:
nl: Team administrator beperkingen:

en: Change the team founder
nl: De team oprichter aanpassen is niet mogelijk

en: Remove members
nl: Leden verwijderen niet toegestaan

en: If a Team Admin quits the team, they cease to be a Team Admin.
nl: Als een team administrator het team verlaat, verliest deze de administrator rechten.

en: We recommend that you select only people you know and trust very well as Team Admins.
nl: Wij raden aan dat de keuze van een betrouwbare team administrator weloverwogen wordt genomen.

en: There are currently no Team Admins
nl: Er zijn momenteel geen team administrators

en: Current Team Admins
nl: Huidige team administrators

en: Became Team Admin on
nl: Werd team administrator op

en: Add Team Admin
nl: Team administrator toevoegen

en: Email address of team member:
nl: E-mail adres van teamlid:

en: failed to remove admin
nl: verwijderen van team administrator mislukt

en: User is not member of team
nl: Gebruiker is geen lid van het team

en: %1 is already an admin of %2
nl: %1 is al een administrator van %2

en: Couldn't add admin
nl: Administrator toevoegen mislukt

en: No such team
nl: Team niet gevonden

en: no such team
nl: team niet gevonden

en: User is not a member of %1
nl: Gebruiker is geen lid van %1

en: Changing founder of %1
nl: Oprichter van %1 wordt aangepast

en: %1 is now founder of %2
nl: %1 is nu oprichter van %2

en: Change founder of %1
nl: Oprichter van %1 wijzigen

en: Team member %1 requested this team's foundership on %2, but left the team, thus canceling the request.
nl: Team lid %1 heeft het oprichterschap van dit team gevraagd op %2, maar heeft het team verlaten, hierdoor wordt zijn verzoek geannuleerd.

en: Team member %1 has requested this team's foundership. This may be because you left the team or haven't had contact with the team for a long time.
nl: Team lid %1 heeft het oprichterschap van dit team aangevraagd. Dit kan zijn omdat jij het team hebt verlaten, of lange tijd geen contact hebt gehad met het team.

en: decline request
nl: verzoek afwijzen

en: If you don't decline the request by %1, %2 will have the option of assuming team foundership.<br /><br />
                      To accept the request, assign foundership to %3 using the form below.
nl: Als je het verzoek niet voor %1 afwijst, zal %2 de optie krijgen om het oprichterschap van het team op te eisen.<br /><br />
    Om het verzoek te accepteren kun je het oprichterschap overdragen aan %3 middels het onderstaande formulier.

en: No transfer request is pending.
nl: Geen overplaatsings verzoeken in behandeling.

en: To assign foundership of this team to another member, check the box next to member name and click %1 Change founder %2 below.
nl: Om oprichterschap van dit team over te dragen naar een ander lid, vink je het vakje naast de naam van het lid aan en klik je hieronder op %1 Oprichter wijzigen %2.

en: New founder?
nl: Nieuwe oprichter?

en: Change founder
nl: Oprichter wijzigen

en: There are no users to transfer team to.
nl: Er zijn geen gebruikers om het team naar te verplaatsen.

en: You must choose a non-blank team name
nl: Je moet een naam invullen voor je team

en: A team named %1 already exists - try another name
nl: Er bestaat al een team met de naam %1 - kies alsjeblieft een andere naam

en: Could not create team - please try later.
nl: Team kon niet worden aangemaakt - probeer het a.u.b. later nogmaals.

en: Create a team
nl: Een team aanmaken

en: You belong to %1. You must %2 quit this team %3 before creating a new one.
nl: Je bent al lid van %1. Je moet eerst %2 dit team verlaten %3 voordat je een nieuw team kan beginnen.

en: Not founder or admin
nl: Geen oprichter of administrator

en: Team history for %1
nl: Team historie voor %1

en: When
nl: Wanneer

en: User
nl: Gebruiker

en: Action
nl: Actie

en: Total credit at time of action
nl: Totale punten aantal op het moment van de actie

en: bad country
nl: foutief land

en: The name '%1' is being used by another team.
nl: De naam '%1' wordt al gebruikt door een ander team.

en: Must specify team name
nl: Specificeer teamnaam

en: Could not update team - please try again later.
nl: Team bijwerken mislukt - probeer het later a.u.b. opnieuw.

en: Edit %1
nl: %1 aanpassen

en: Update team info
nl: Team info bijwerken

en: Members of %1
nl: Leden van %1

en: Show as plain text
nl: Weergeven als platte tekst

en: Create Message Board
nl: Forum aanmaken

en: You may create a message board for use by %1.
nl: Het is mogelijk om voor %1 een forum aan te maken.

en: Only team members will be able to post.
nl: Alleen teamleden mogen hier berichten in plaatsen.

en: At your option, only members will be able to read.
nl: Inhoud voorbehouden aan teamleden indien gewenst.

en: You and your Team Admins will have moderator privileges.
nl: Jij en jouw team administrators hebben moderator rechten.

en: Create a message board for %1
nl: Een forum voor %1 aanmaken

en: Team already has a message board
nl: Dit team heeft al een forum

en: Team Message Board
nl: Team forum

en: Minimum time between posts (seconds)
nl: Minimale tijd tussen de berichten (seconden)

en: Minimum total credit to post
nl: Minimaal punten totaal om te kunnen plaatsen

en: Minimum average credit to post
nl: Minimaal punten gemiddelde om te kunnen plaatsen

en: Submit
nl: Indienen

en: Remove your team's message board.
nl: Verwijder jouw team forum.

en: Really remove message board?
nl: Forum echt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove your team's message board? All threads and posts will be permanently removed. (You may, however, create a new message board later).
nl: Weet je zeker dat je jouw team forum wil verwijderen? Alle discussies en berichten worden permanent verwijderd. (Je kunt later altijd opnieuw een forum aanmaken).

en: Yes - remove message board
nl: Ja - forum verwijderen

en: Message board removed
nl: Forum verwijderd

en: Your team's message board has been removed. You may now %1 create a new one %2.
nl: Je team forum is verwijderd. Je kunt nu %1 een nieuwe aanmaken %2.

en: Team Message Board Updated
nl: Team forum bijgewerkt

en: Update successful
nl: Bijwerken gelukt

en: Update failed
nl: Bijwerken mislukt

en: Team has no forum
nl: Team heeft geen forum

en: You must be a member of a team to access this page.
nl: Je moet lid zijn van een team om deze pagina te bekijken.

en: Requesting foundership of %1
nl: Verzoek oprichterschap van %1

en: The current founder has been notified of your request by email and private message.<br /><br />
                           If the founder does not respond within 60 days you will be allowed to become the founder.
nl: De huidige oprichter is per e-mail en privé bericht op de hoogte gesteld van je verzoek.<br /><br />
                           Als deze oprichter niet binnen 60 dagen reageert word jij automatisch de nieuwe oprichter.

en: Foundership request not allowed now
nl: Oprichterschap verzoek is nu niet toegestaan

en: Assumed foundership of %1
nl: Heeft het oprichterschap verkregen van %1

en: Congratulations, you are now the founder of team %1. Go to %2 Your Account page %3 to find the Team Admin options.
nl: Gefeliciteerd, jij bent nu de nieuwe oprichter van team %1. Ga naar %2 Jouw Account pagina %3 om de Team Admin opties te vinden.

en: Decline founder change request
nl: Oprichterschap verzoek afwijzen

en: The foundership request from %1 has been declined.
nl: Het oprichterschap verzoek van %1 werd afgewezen.

en: There were no foundership requests.
nl: Er zijn geen aanvragen voor nieuwe oprichters.

en: undefined action %1
nl: ongedefineerde actie %1

en: Return to team page
nl: Terug naar team pagina

en: You need to be a member of a team to access this page.
nl: Je moet een lid van een team om deze pagina te bekijken.

en: Request foundership of %1
nl: Oprichtersschap verzoeken van %1

en: You are now founder of team %1.
nl: Je bent nu de oprichter van team %1.

en: You requested the foundership of %1 on %2.
nl: Je hebt een verzoek gedaan om oprichter te worden van %1 op %2.

en: 60 days have elapsed since your request, and the founder has not responded. You may now assume foundership by clicking here:
nl: Er zijn 60 dagen verstreken sinds je verzoek, en de huidige oprichter heeft niet gereageerd. Jij kunt nu oprichter worden door hier te klikken:

en: Assume foundership
nl: Oprichterschap aannemen

en: The founder was notified of your request. If he/she does not respond by %1 you will be given an option to become founder.
nl: De oprichter is op de hoogte gesteld van jo0uw verzoek. Als hij/zij niet voor %1 reageert, kan je de status van oprichter toegewezen krijgen.

en: If the team founder is not active and you want to assume the role of founder, click the button below. The current founder will be sent an email detailing your request, and will be able to transfer foundership to you or to decline your request. If the founder does not respond in 60 days, you will be allowed to become the founder.<br /><br />
                           Are you sure you want to request foundership?
nl: Indien de oprichter van het team niet actief deelneemt en jij de status van oprichter wilt overnemen, klik je op de onderstaande knop. De huidige oprichter ontvangt jouw verzoek tot overname per e-mail en kan dit vervolgens inwilligen of afwijzen. Als de oprichter niet binnen 60 dagen reageert, wordt de status van oprichter aan jou toegewezen.<br /><br />
                           Wil je een verzoek tot statusovername indienen?

en: Request foundership
nl: Oprichterschap verzoeken

en: Founder change has already been requested by %1 on %2.
nl: Er is al een verzoek gedaan om oprichter te worden door %1 op %2.

en: A foundership change was requested during the last 90 days, so new requests are not allowed. Please try again later.
nl: Omdat er in de afgelopen 90 dagen al een verzoek tot overname van de oprichterstatus is ingediend, worden recentere verzoeken niet in behandeling genomen. Probeer het later nog eens alstublieft.

en: The team %1 is not joinable.
nl: %1 accepteert geen nieuwe teamleden.

en: Already a member
nl: Reeds lid

en: You are already a member of %1.
nl: Je bent al lid van %1.

en: Couldn't join team - please try again later.
nl: Aansluiten als teamlid mislukt. Probeer het later nog eens alstublieft.

en: Joined %1
nl: Lid geworden van %1

en: You have joined %1.
nl: Je bent lid geworden van %1.

en: Please note:
nl: Let op:

en: Joining a team gives its founder access to your email address.
nl: Deelnemen aan een team geeft de oprichter toegang tot je e-mailadres.

en: Joining a team does not affect your account's credit.
nl: Deelnemen aan een team heeft geen invloed op jouw account punten.

en: Join team
nl: Word lid van het team

en: Search Results
nl: Zoek Resultaten

en: Search results for '%1'
nl: Zoek resultaten voor '%1'

en: You may view these teams' members, statistics, and information.
nl: U hebt toegang tot informatie over de leden en statistieken van dit team.

en: More than 100 teams match your search. The first 100 are shown.
nl: Meer dan 100 teams voldoen aan jouw zoekopdracht. De eerste 100 worden getoond.

en: End of results. %1 If you cannot find the team you are looking for, you may %2 create a team %3 yourself.
nl: Einde van zoekresultaten. %1 Als je het team dat je zoekt niet hebt gevonden, kan je %2 zelf een team oprichten %3.

en: Team administration for %1
nl: Team administratie voor %1

en: Edit team info
nl: Team info bijwerken

en: Change team name, URL, description, type, or country
nl: Team naam, URL, beschrijving, type, of het land aanpassen

en: Member list:
nl: Ledenlijst:

en: text
nl: tekst

en: View member info
nl: Bekijk informatie van leden

en: View change history:
nl: Toon verloop van wijzigingen:

en: See when members joined or quit this team
nl: Bekijk wanneer er leden zijn bijgekomen en weggegaan

en: Respond to foundership request.
nl: Reageer op verzoek tot veranderen oprichter.

en: If you don't respond by %1, %2 may assume foundership of this team.
nl: Indien je niet voor %1 reageert, kan %2 het oprichterschap van dit team aannemen.

en: Remove inactive or unwanted members from this team
nl: Verwijder inactieve of ongewenste leden van dit team

en: Transfer foundership to another member
nl: Oprichterschap overdragen aan een ander lid

en: Add/remove Team Admins
nl: Toevoegen / verwijderen Team Administrators

en: Give selected team members Team Admin privileges
nl: Geven de geselecteerde teamleden Team Administrator privileges

en: Remove team
nl: Verwijder team

en: Allowed only if team has no members
nl: Alleen toegestaan als er geen teamleden zijn

en: Create or manage a team message board
nl: Een team forum aanmaken of beheren

en: To have this team created on all BOINC projects (current and future) you can make it into a %1 BOINC-wide team %2.
nl: Om dit team aan te maken bij alle BOINC projecten (huidige en toekomstige), maak je het team aan als een %1 BOINC-wide team %2.

en: Team admins are encouraged to join and participate in the Google %1 boinc-team-founders %2 group.
nl: Het wordt Team administrators aangeraden zich aan te sluiten bij, c.q. een bijdrage te leveren aan de Google %1 boinc-team-founders %2 groep.

en: Can't delete non-empty team
nl: Een team moet leeg zijn om te verwijderen

en: Team %1 deleted
nl: Team %1 verwijderd

en: Limit exceeded:  Can only display the first 1000 members.
nl: Limiet overschreden:  Alleen de eerst 1000 leden kunnen worden getoond.

en: Unable to quit team
nl: Team verlaten niet mogelijk

en: Team doesn't exist, or you don't belong to it.
nl: Team bestaat niet of je bent er geen lid van.

en: Quit %1
nl: Verlaat %1

en: <strong>Please note before quitting a team:</strong>
             <ul>
             <li>If you quit a team, you may rejoin later, or join any other team you desire
             <li>Quitting a team does not affect your personal credit statistics in any way.
             </ul>
nl: <strong>Let op voordat je een team verlaat:</strong>
             <ul>
             <li>Je mag altijd opnieuw lid worden of lid worden van een ander team indien je dit wenst.
             <li>Een team verlaten heeft op geen enkele wijze gevolgen voor je persoonlijke punten statistiek.
             </ul>

en: Quit Team
nl: Verlaat Team

en: Removing users from %1
nl: Bebruikers van %1 worden verwijderd

en: %1 is not a member of %2
nl: %1 is geen lid van %2

en: %1 has been removed
nl: %1 is verwijderd

en: Remove members from %1
nl: Leden van %1 verwijderen

en: Remove?
nl: Verwijderen?

en: Name (ID)
nl: Naam (ID)

en: No members are eligible for removal.
nl: Er komen geen leden in aanmerking voor verwijdering.

en: Remove users
nl: Verwijder gebruikers

en: Team name
nl: Team naam

en: Validated?
nl: Gevalideerd?

en: Team search results
nl: Team resultaten

en: No teams were found matching your criteria. Try another search.
nl: Er zijn geen teams gevonden die voldoen aan jouw criteria. Probeer een andere zoekopdracht.

en: Or you can %1 create a new team %2.
nl: Je kan ook %1 een nieuw team aanmaken %2.

en: The following teams match one or more of your search criteria.
                To join a team, click its name to go to the team page,
                   then click %1 Join this team %2.
nl: De volgende teams passen bij één of meer van jouw zoekcriteria.
    Om deel te nemen aan een team, klik op de naam om naar de team pagina te gaan,
    en klik vervolgens op %1 Deelnemen aan dit team %2.

en: Change your search
nl: Verander je zoekopdracht

en: You can team up with other people with similar interests, or from the same country, company, or school.
nl: Je kunt je aansluiten bij deelnemers met dezelfde interesses, bij landgenoten, collega's of je schoolteam.

en: Use this form to find teams that might be right for you.
nl: Middels dit formulier kunt u wellicht een keuze maken uit de voor u geschikte teams.

en: %1 I'm not interested %2 in joining a team right now.
nl: %1 Ik heb nu nog geen belangstelling %2 voor een teamlidmaatschap.

en: There are no %1 teams
nl: Er zijn geen %1 teams

en: Participant since
nl: Deelnemer sinds

note: Now display what we've got (either gotten from cache or from DB)
en: Top participants
nl: Top deelnemers

en: No user of the day has been chosen.
nl: De gebruiker mag geen van de dag is gekozen.

en: User of the Day for %1: %2
nl: Gebruiker van de Dag voor %1:%2

en: You are not logged in. Please login to agree to our terms of use.
nl: U bent niet ingelogd. Log alstublieft in om akkoord te gaan met onze gebruiksvoorwaarden.

en: Agree to our Terms of Use.
nl: Ga akkoord met onze Gebruikersvoorwaarden.

en: Website error when attempting to agree to terms of use. Please contact the site administrators.
nl: Websitefout bij pogingen om akkoord te gaan met de gebruiksvoorwaarden. Neem contact op met de sitebeheerders.

en: You have not agreed to our terms of use. You may not continue until you do so.
nl: U bent niet akkoord gegaan met onze gebruiksvoorwaarden. U mag niet verder gaan totdat u dit heeft gedaan.

en: Website error when attempting to agree to terms of use.
nl: Websitefout bij pogingen om akkoord te gaan met de gebruiksvoorwaarden.

en: Authentication error attempting to agree to terms of use.
nl: Authenticatiefout tijdens het akkoord gaan met de Gebruikersvoorwaarden.

en: Filters
nl: Filter

en: User name starts with
nl: Gebruikersnaam begint met

en: Any
nl: Ieder

en: With profile?
nl: Met een profiel?

en: Either
nl: Beide

en: On a team?
nl: Lid van een team?

en: Ordering
nl: Sortering

en: Decreasing sign-up time
nl: Oplopende aanmeldings datum

en: Decreasing average credit
nl: Oplopend punten gemiddelde

en: Decreasing total credit
nl: Oplopend punten totaal

en: search string must be at least 3 characters
nl: zoek waarde moet minimaal 3 karakters lang zijn

en: User search results
nl: Zoek resultaten voor gebruiker

en: Joined
nl: Aangemeld

en: No users match your search criteria.
nl: Zoek opdracht heeft geen gebruikers opgeleverd.

en: User not found!
nl: Gebruiker niet gevonden!

en: Account Data<br/>for %1<br/>Time:
nl: Account Data <br/> voor %1 <br/> Tijd:

en: Team TotCred:
nl: Team Tot Punten:

en: Team AvgCred:
nl: Team Gem Punten:

en: Team: None
nl: Team : Geen

en: Validate BOINC email address
nl: Controleer BOINC e-mail adres

en: Please visit the following link to validate the email address of your %1 account:
nl: Klik a.u.b. op de volgende link om het e-mail adres van je %1 account te controleren:

en: Validate email sent
nl: Controle e-mail verzonden

en: An email has been sent to %1. Visit the link it contains to validate your email address.
nl: Er is een e-mail verzonden naar %1. Een bevestigings link is hierin opgenomen.

en: No such user.
nl: Gebruiker niet gevonden.

en: Error in URL data - can't validate email address
nl: Ongeldige URL - validatie van e-mailadres mislukt

en: Database update failed - please try again later.
nl: Bijwerken database mislukt - probeer het a.u.b. later opnieuw.

en: Validate email address
nl: E-mail adres controleren

en: The email address of your account has been validated.
nl: Het e-mail adres van je account is met succes gecontroleerd.

en: This user has no profile
nl: Deze gebruiker heeft geen profiel

en: Profile: %1
nl: Profiel: %1

en: Account data
nl: Account gegevens

en: You can access your account either by using your email address and password,
        or by using an assigned 'account key'.
        Your account key is:
nl: Je kan toegang krijgen tot je account d.m.v. een je e-mail adres en wachtwoord
        of door gebruik te maken van een 'account key'.
        Jouw account key is:

en: This key can be used to:
nl: Deze key kan gebruikt worden om:

en: log in to your account on the web
nl: in te loggen op je internet account

en: to attach a computer to your account without using the BOINC Manager.
           To do so, install BOINC,
           create a file named %1 in the BOINC
           data directory, and set its contents to:
nl: je computer aan je account toe te voegen zonder gebruik van de BOINC Manager.
           Om dit te doen installeer je BOINC,
           maak je een bestand met de naam %1 in de
           BOINC data map en vul je het volgende in:

en: Weak account key
nl: Zwakke account key

en: Your 'weak account key' can be used to attach computers to your account
        as described above, but cannot be used to log in to your account or change it in any way.
        If you want to attach untrusted or insecure computers to your account,
        do so using your weak account key.
        Your weak account key is:
nl: Een 'zwakke account key' kan worden gebruikt om computers aan je account
        toe te voegen met bovenstaande methode, maar kan niet worden gebruikt om in te loggen
        op je account. Gebruik alleen je zwakke account key om vertrouwde
        computers toe te voegen.
        Jouw zwakke account key is:

en: If you change your password, your weak account key changes, and your previous weak account key becomes invalid.
nl: Zodra je je wachtwoord wijzigt veranderd ook je zwakke account key en wordt de vorige ongeldig.

en: 
        At this point BOINC should be installed and running on your computer;
        the system tray should have an icon like this: %1
        If not, %2get help here%3.
nl: 
    Op dit moment zou BOINC op jouw computer geïnstalleerd en uitgevoerd moeten worden;
         het systeemvak zou een pictogram zoals dit moeten hebben: %1
         Zo niet,%2ga dan hier om hulp te krijgen%3.

en: What happens now?
nl: Wat gebeurt er nu?

en: BOINC, running in the background, will download computing jobs,
            process them, and upload the results.
            This will happen automatically; you don't have to do anything.
            This computation may cause your computer's fan to run,
            and it may slightly increase your electric bill.
nl: BOINC, dat op de achtergrond draait, zal computeropdrachten downloaden,
             ze verwerken en de resultaten uploaden.
             Dit gebeurt automatisch; je hoeft niets te doen.
             Deze berekening kan ervoor zorgen dat de ventilator van uw computer werkt,
             en het kan uw elektriciteitsrekening lichtjes verhogen.

en: How to monitor and control BOINC
nl: BOINC bewaken en beheren

en: You can monitor what BOINC is doing, and control it, using the BOINC Manager.
            Open this by double-clicking on the BOINC icon.
            Details are %1here%2.
nl: Je kunt controleren wat BOINC doet en het besturen met behulp van de BOINC Manager.
             Open dit door te dubbelklikken op het BOINC-pictogram.
             Details zijn %1 hier %2.

en: BOINC is designed to not impact
            the performance of your computer for normal use.
            If it does, you can reduce this impact by,
            for example, limiting the amount of memory BOINC uses.
            You can control many settings.
            Check this out %1here%2.
nl: BOINC is ontworpen om geen impact te hebben
             op de prestaties van uw computer voor normaal gebruik.
             Als dit het geval is, kunt u deze impact verminderen door
             bijvoorbeeld de hoeveelheid geheugen die BOINC gebruikt te beperken.
             U kunt veel instellingen beheren.
             Bekijk dit %1 hier %2.

en: You can meet and communicate with other %1 participants
            in a variety of ways - take a look under the Community
            menu above.
nl: Je kunt andere %1 deelnemers ontmoeten en communiceren
             op verschillende manieren - kijk eens onder de Community
             menu hierboven.

en: Other projects
nl: Andere projecten

en: %1 is one of many science projects using BOINC.
            Your computer is now 'attached' to %1,
            but you can attach it to other projects if you want.
            It will process jobs for all attached projects.
            %2Learn about how to do this%3.
nl: %1 is een van de vele wetenschappelijke projecten met BOINC.
             Jouw computer is nu 'gekoppeld' aan %1,
             maar je kunt het aan andere projecten koppelen als je wil.
             Het verwerkt opdrachten voor alle bijgevoegde projecten.
             %2Leer erover hoe dit te doen %3.

en: Workunit %1
nl: Werkeenheid %1

en: application
nl: applicatie

en: keywords
nl: kernwoorden

en: canonical result
nl: meest overeenkomstig resultaat

en: granted credit
nl: toegekende punten

en: Tasks in progress
nl: Taken in uitvoering

en: suppressed pending completion
nl: onderdrukt in afwachting van resultaat

en: initial replication
nl: eerste betrouwbare kopie

en: max # of error/total/success tasks
nl: max # van foute/totale/succesvolle taken

en: errors
nl: fouten

en: validation
nl: validiteitscontrole

en: Pending
nl: In behandeling

en: can't find workunit
nl: werkeenheid niet gevonden

en: Generated
nl: Gegenereerd

en: Your personal background.
nl: Je persoonlijke achtergrond.

en: Tell us about yourself. You could tell us where you're from, your age, occupation, hobbies, or anything else about yourself.
nl: Vertel ons over jezelf. Vertel bijvoorbeeld waar je vandaan komt, je leeftijd, beroep, hobbies of andere zaken over jezelf.

en: Your opinions about %1
nl: Jouw opinie over %1

en: Tell us your thoughts about %1<ol>
        <li>Why do you run %1?
        <li>What are your views about the project?
        <li>Any suggestions?
        </ol>
nl: Vertel ons jouw gedachten over %1<ol>
        <li>Waarom draai je %1?
        <li>Wat zijn jouw visies op het project?
        <li>Heb je suggesties?
        </ol>

en: Color scheme for graphics
nl: Kleuren schema voor grafische weergave

en: Maximum CPU % for graphics %1 0...100 %2
nl: Maximum CPU gebruik voor grafische weergave %1 0 ... 100 %2

en: Run only the selected applications
nl: Alleen geselecteerde applicaties uitvoeren

en: Only get tasks for certain applications. Useful to focus on particular applications, or to exclude them.
nl: Alleen taken voor bepaalde applicaties. Nuttig om bijzondere aandacht te besteden aan bepaalde applicaties, of om ze uit te sluiten.

en: If no work for selected applications is available, accept work from other applications?
nl: Andere applicaties accepteren als er geen werk voor de geselecteerde applicaties is?

en: Use faster non-graphical applications if available?
nl: Gebruik snellere niet-grafische applicaties indien beschikbaar?

en: (all applications)
nl: (alle applicaties)

en: No limit
nl: Geen limiet

en: Max # of jobs for this project
nl: Maximum aantal taken voor dit project

en: Max # of CPUs for this project
nl: Maximum aantal CPU's voor dit project

en: Max # jobs
nl: Maximum aantal taken

en: Max # CPUs
nl: Maximum aantal CPU's

en: General terms-of-use for this BOINC project.
nl: Algemene gebruiksvoorwaarden voor dit BOINC project.

en: Do you consent to exporting your data to BOINC statistics aggregation Web sites?
nl: Stemt u erin toe uw gegevens te exporteren naar BOINC statistieken aggregatie websites?
