BOINC - en to nl translation catalogue (743 entries)

en: I'm new
nl: Ik ben nieuw

en: I'm a BOINC user
nl: Ik ben een BOINC gebruiker

en: You must earn @count more credits to be able to post comments on this site.
nl: Je moet @count meer punten verdienen alvorens je commentaar kan posten op deze website.

en: Enforced by version @number
nl: Instelbaar vanaf @number

en: Total Credit
nl: Punten totaal

en: App ID
nl: Applicatie ID

en: Friends (@count)
nl: Vrienden (@count)

en: Einstein@Home is a program that uses your computer's idle time to run a screensaver to search for gravitational waves from spinning neutron stars (also called pulsars) using data from the LIGO gravitational wave detector.
nl: Einstein@Home is een programma dat de inactieve tijd van je computer gebruikt om een screensaver te draaien om te zoeken naar zwaartekrachtgolven uit draaiende neutronensterren (ook wel pulsars genaamd) met behulp van gegevens van de LIGO gravitatiegolven detector.

en: Run while computer is on battery power?
nl: Uitvoeren wanneer computer op accu werkt?

en: Only applies to portable computers
nl: Geldt alleen voor draagbare computers

en: Run while computer is in use?
nl: Gebruik wanneer de computer in gebruik is?

en: Run GPU work while computer is in use?
nl: Gebruik de GPU wanneer de computer in gebruik Is?

en: "In use" means mouse/keyboard activity in last
nl: "In gebruik" betekent muis/toetsenbord gebruik in de laatste

en: Suspend work if no mouse/keyboard activity in last
nl: Pauzeer werk wanneer geen toestenbord/muis activiteit in de laatste

en: Needed to enter low-power mode on some computers
nl: Nodig op sommige computers om sluimer-modus te activeren

en: Suspend work if CPU usage is above
nl: Pauzeer werk bij CPU gebruik van meer dan

en: 0 means no restriction. Enforced by version @number
nl: 0 betekent geen beperking. Instelbaar vanaf @number

en: Do work only between the hours of:
nl: Werk actief tussen:

en: No restriction if equal
nl: Geen beperkingen indien gelijk

en: Leave tasks in memory while suspended?
nl: Laat taken in geheugen wanneer gepauzeerd?

en: Suspended tasks will consume swap space if "yes"
nl: Gepauzeerde taken zullen het wisselbestand gebruiken bij "ja"

en: Recommended: @period minutes
nl: Aanbevolen: @period minuten

en: On multiprocessors, use at most
nl: Bij meerdere processoren, gebruik maximaal

en: processors
nl: processoren

en: Set to 0 for no limit
nl: Gebruik 0 voor geen limiet

en: Can be used to reduce CPU heat
nl: Kan gebruikt worden om eventueel CPU warmte te beperken

en: Disk: use at most
nl: Schijf: gebruik maximaal

en: Disk: leave free at least
nl: Schijf: laat minstens vrij

en: Values smaller than @number are ignored
nl: Waarden kleiner dan @number worden genegeerd

en: Tasks checkpoint to disk at most every
nl: Controlepunt van werk op schijf opslaan elke

en: Swap space: use at most
nl: Wisselbestand: gebruik maximaal

en: Computer is connected to the Internet about every
nl: Computer heeft contact met het Internet ongeveer elke

en: Leave blank or 0 if always connected. @project will try to maintain at least this much work.
nl: Laat leeg of zet 0 als altijd verbonden. @project zal proberen om minstens zo veel werk te bewaren.

en: Maintain enough work for an additional
nl: Bewaar genoeg werk voor een extra

en: Matters only if you have a modem, ISDN, or VPN connection
nl: Alleen van belang bij een modem, ISDN of VPN verbinding.

en: Maximum download rate
nl: Maximale download waarde

en: Maximum upload rate
nl: Maximale upload waarde

en: Use network only between the hours of:
nl: Gebruik het netwerk alleen tussen

en: Transfer at most
nl: Maximale overdacht

en: Skip image file verification?
nl: Sla bestands verificatie over?

en: Check this ONLY if your Internet provider modifies image files (UMTS does this, for example). Skipping verification reduces the security of BOINC.
nl: Vink dit alleen aan als je provider de indeling van grafische bestanden aanpast (UMTS doet dit bijvoorbeeld). Verificatie overslaan verlaagt de veiligheid van BOINC.

en: What is @this_project?
nl: Wat is @this_project?

en: Total credits
nl: Totaal punten

en: Recent avg credits
nl: Huidige punten gemiddelde

en: Web site
nl: Website

[ctx: preference set]
en: Home
nl: Thuis pagina

en: Reply
nl: Beantwoord

en: Reply to this comment with quote
nl: Geef antwoord op dit bericht met citaat

en: this project
nl: dit project

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Locked
nl: Gesloten

en: Seconds
nl: Seconden

en: !name added you as a friend on !site. You can approve or deny this request. Denying a request will not send a notification, but will remove the request from both of your accounts.
    
    Follow the link below to view this request:
    !link
    
    !message
    
    Thanks,
    The !site team
nl: !name wil je als vriend toegevoegen op !site. Je kunt dit verzoek toestaan of weigeren. Het verzoek weiegeren zal geen breicht hierover sturen, maar verwijdert het verzoek van jullie beider accounts.
    
    Volg benedenstaande link om het verzoek te bekijken:
    !link
    
    !message
    
    Met dank,
    Het !site team

en: Please set the minimum time required between posts.
nl: Zet alsjeblieft de minimum tijd die nodig is om twee posts te maken.

en: Please set the minimum total credit that a user must earn in order to post to this message board.
nl: Zet alsjeblieft het minimale punten totaal dat een gebruiker nodig heeft om te posten op dit forum.

en: Please set the minimum average credit that a user is required to have in order to post to this message board.
nl: Minimum gemiddelde puntenaantal dat een gebruiker nodig heeft om op dit forum te kunnen posten.

en: !name confirmed you as a friend on !site.
    
    Follow this link to view his or her profile:
    !link
    
    !message
    
    Thanks,
    The !site team
nl: !name heeft je als vriend bevestigd op !site.
    
    Volg deze link om zijn of haar profiel te bekijken:
    !link
    
    !message
    
     Met dank,
    Het !site team

en: A team foundership change was already requested recently. Only one request is allowed within a period of 90 days.
nl: Een team oprichterswissel was recentelijk al aangevraagd. Er kan maar één verzoek per 90 dagen worden gedaan.

en: Team name is required.
nl: Team naam is verplicht.

en: You are banned from community participation until @date
nl: Je bent uitgesloten van deelname aan deze gemeenschap tot @date

en: There is no user on your team with that email address.
nl: Er is geen gebruiker in je team met dat email adres.

en: Einstein@Home is a program that uses your computer's idle time to run a screensaver to search for gravitational waves from spinning isolated compact objects (among which are pulsars) using data from the LIGO gravitational wave detector.
nl: Einstein @ Home is een programma dat tijdens de inactiviteit van uw computer een screensaver uitvoert om zwaartekrachtsgolven te zoeken van ronddraaiende geïsoleerde compacte objecten (waaronder pulsars) met behulp van gegevens van de LIGO gravitatiegolfdetector.

en: Einstein@Home is a program that uses your computer's idle time to search for gravitational waves from spinning isolated compact objects (among which are pulsars) using data from the LIGO gravitational wave detector.
nl: Einstein @ Home is een programma dat gebruik maakt van de ongebruikte rekentijd van uw computer om te zoeken naar gravitatiegolven van draaiende geïsoleerde compacte objecten (waaronder pulsars)  met behulp van data uit de LIGO-gravitatiegolvendetector.

en: Add separate preferences for @venue
nl: Voeg aparte verwerkingsvoorkeuren toe voor @venue

en: Team member @name has requested team foundership. This may be because you left the team or have not had contact with the team for a long time.
nl: Team lid @name heeft verzocht team oprichter te worden. Dit kan gebeuren als jij het team hebt verlaten, of lange tijd geen contact met je team hebt gehad.

en: The team founder has 1 day to respond to your transfer request.
nl: De team oprichter heeft 1 dag om op je verzoek tot overdracht.

en: Message board title is required.
nl: Forum titel is verplicht.

en: Warning: Your content <a href="@url">must be re-indexed</a> before Apache Solr will search comments.
nl: Waarschuwing: de inhoud <a href="@url">moet opnieuw geïndexeerd worden</a> voordat Apache Solr door berichten zal zoeken.

en: Select the content types where the comments are indexed by Apace Solr. Your content must be re-indexed after changing this configuration.
nl: Selecteer de inhoudstypes waarop de berichten worden geïndexeerd door Apache Solr. De inhoud moet opnieuw worden geïndexeerd nadat deze configuratie is veranderd.

en: If changing a user's email, you must also change the password simultaneously.
nl: Wanneer je een gebruikers email adres verandert, moet je het wachtwoord ook veranderen.

en: Usage: 'Save configuration' will save the above preferences into the drupal database. These will be the preset computing (global) preferences that will fill in the preferences form once a user loads the Account Preferences page.
nl: Gebruik: 'Schrijf configuratie' slaat de bovenstaande voorkeuren in de Drupal-database op. Dit zijn de vooraf ingestelde (globale) computervoorkeuren die het voorkeurenformulier invullen zodra een gebruiker de pagina Accountvoorkeuren laadt.

en: 'Save configuration with disk usage settings from config.xml' will save the above preferences into the drupal database, but also load disk usage settings from the BOINC project's config.xml file. These will overwrite any disk usage settings you have placed above. Caution: A user's personal preferences will not change if you load the disk usage settings from config.xml here into the drupal database. They must change their preference settings manually.
nl: 'Sla configuratie op met schijfgebruikinstellingen van config.xml' slaat de bovenstaande voorkeuren op in de Drupal-database, maar laad ook schijfgebruiksinstellingen van het config.xml-bestand van het BOINC-project. Deze overschrijven alle schijfgebruiksinstellingen die u hierboven hebt geplaatst. Let op: de persoonlijke voorkeuren van een gebruiker veranderen niet als u de schijfgebruiksinstellingen van config.xml hier in de Drupal-database laadt. Ze moeten hun voorkeursinstellingen handmatig wijzigen.

[ctx: account-dashboard]
en: My stats
nl: Mijn statistieken

[ctx: menu-link]
en: Home
nl: Start

[ctx: menu-link]
en: Credentials
nl: Geloofsbrieven

[ctx: account-profile-edit]
en: Your personal background
nl: Jouw persoonlijke achtergrond

[ctx: account-profile-edit]
en: Tell us about yourself. You could tell us where you're from, your age, occupation, hobbies, or anything else about yourself.
nl: Vertel ons over jezelf. Vertel bijvoorbeeld waar je vandaan komt, je leeftijd, beroep, hobbies of andere zaken over jezelf.

[ctx: account-profile-edit]
en: Your opinions about this project
nl: Jouw mening over dit project

[ctx: account-profile-edit]
en: Tell us your thoughts about @this_project
       1. Why do you run @this_project?
       2. What are your views about the project?
       3. Any suggestions?
nl: Vertel ons je gedachten over @this_project
       1. Waarom draai je @this_project?
       2. Wat vind je van dit project?
       3. Eventuele suggesties?

[ctx: account-profile-edit]
en: Postal code
nl: Postcode

[ctx: account-profile-edit]
en: Avatar
nl: Gebruikersafbeelding (avatar)

[ctx: account-profile-edit]
en: Country
nl: Land

[ctx: account-profile-edit]
en: Profile image
nl: Profielfoto

[ctx: frontpage]
en: @this_project Progress
nl: @this_project Voortgang

[ctx: account-dashboard]
en: Projects
nl: Projecten

[ctx: friends-page]
en: No Friends have been added.
nl: Je hebt geen Vrienden toegevoegd.

[ctx: friends-page]
en: View All Friends
nl: Bekijk alle Vrienden

[ctx: friends-page]
en: Friend Requests
nl: Vriendverzoeken

[ctx: friends-page]
en: Awaiting Friend Approvals
nl: Wachten op goedkeuring van Vrienden

[ctx: search-page]
en: Search site
nl: Doorzoek site

[ctx: menu-link]
en: News
nl: Nieuws

[ctx: account-dashboard]
en: Certificates
nl: Certificaten

[ctx: account-host-list]
en: All computers
nl: Alle computers

[ctx: account-host-list]
en: Computers active in past 30 days
nl: Computers die actief waren in de laatste 30 dagen

[ctx: menu-link]
en: Preferences
nl: Voorkeuren

[ctx: menu-link]
en: Community
nl: Gemeenschap

[ctx: menu-link]
en: Subscriptions
nl: Abonnementen

[ctx: account-dashboard]
en: Subscriptions
nl: Abonnementen

[ctx: account-dashboard]
en: Updated
nl: Bijgewerkt

[ctx: menu-link]
en: Queue
nl: Wachtrij

[ctx: menu-link]
en: Profile
nl: Profiel

[ctx: user-host-list]
en: Active in past 30 days
nl: Actief geweest in de afgelopen 30 dagen

[ctx: user-host-list]
en: All computers
nl: Alle computers

[ctx: user-info]
en: Joined
nl: Aangemeld

[ctx: user-info]
en: Posts
nl: Reacties

[ctx: user-info]
en: Credit
nl: Punten

[ctx: user-info]
en: RAC
nl: Punten gemiddelde

[ctx: account-dashboard]
en: Inbox
nl: Postvak In

[ctx: account-dashboard]
en: Compose new
nl: Nieuw samenstellen

[ctx: accountpage]
en: Show computers
nl: Bekijk computers

[ctx: moderate-user]
en: Reject profile
nl: Profiel afwijzen

[ctx: moderate-ban-user]
en: Ban user
nl: Gebruiker uitsluiten

[ctx: authenticator-login-page]
en: Authenticator login
nl: Authenticatie login

[ctx: moderate-user-page]
en: No content is in the queue for moderation.
nl: Er staat geen inhoud in de wachtrij voor beheerders.

[ctx: moderate-user-page]
en: User profile moderation queue
nl: Beheerderswachtrij gebruikers profielen

[ctx: account-host-list]
en: Active in past 30 days
nl: Actief geweest in de afgelopen 30 dagen

[ctx: forum-comment-form]
en: Comment form
nl: Reactieformulier

[ctx: menu-link:-1:ignoreoverwrite]
en: Subscriptions
nl: Abonnementen

[ctx: country-of-origin]
en: Country
nl: Land

[ctx: email-address-to-login]
en: Email address
nl: E-mail adres

[ctx: standard-login-page]
en: Enter your @s email address.
nl: Vul je e-mailadres in.

[ctx: standard-login-page]
en: Log in
nl: Inloggen

[ctx: menu-link]
en: search
nl: zoeken

[ctx: front-page]
en: Join now
nl: Word lid

[ctx: footer-link:-1:ignoreoverwrite]
en: Applications
nl: Applicaties

[ctx: view-team-info]
en: Founder
nl: Oprichter

[ctx: user-or-team-RAC]
en: Recent average credit
nl: Huidige punten gemiddelde

[ctx: user-or-team-name]
en: Name
nl: Naam

[ctx: team-members]
en: Members
nl: Leden

[ctx: user-or-team-total-credits]
en: Total credit
nl: Punten totaal

[ctx: user-details]
en: User ID
nl: Gebruikers ID

[ctx: user-on-team]
en: User
nl: Gebruiker

[ctx: team-when-user-became-an-admin]
en: Admin since
nl: Administrator sinds

[ctx: user-joined-or-leaving-team]
en: User joined
nl: Gebruiker aangesloten sinds

[ctx: team-history-timestamp]
en: Timestamp
nl: Tijdsaanduiding

[ctx: user-id]
en: Id
nl: id

[ctx: user-info]
en: Member since
nl: Lid sinds

[ctx: user-info]
en: Email Address
nl: E-mail Adres

[ctx: user-info]
en: Password Hash
nl: Wachtwoordhash

[ctx: user-info]
en: Postal Code
nl: Postcode

[ctx: user-info]
en: Send Email
nl: Verstuur E-mail

[ctx: user-info]
en: Show Hosts
nl: Toon Computers

[ctx: host-list]
en: Location
nl: Locatie

[ctx: host-details]
en: While BOINC running, % of time work is allowed
nl: % van de tijd dat werk is toegestaan, terwijl BOINC loopt

[ctx: host-details]
en: Average turnaround time
nl: Gemiddelde inlever tijd

[ctx: host-details]
en: Created
nl: Aangemaakt

[ctx: host-details]
en: While BOINC running, % of time host has an Internet connection
nl: % van de tijd dat de computer verbinding heeft met het internet terwijl BOINC loopt.

[ctx: host-details]
en: Average CPU efficiency
nl: Gemiddelde CPU efficiëntie

[ctx: host-details]
en: Free disk space
nl: Vrije schijfruimte

[ctx: host-details]
en: Total disk space
nl: Totale schijfruimte

[ctx: details:-1:name-of-the-host-or-task-or-workunit-etc-being-viewed-ignoreoverwrite]
en: Name
nl: Naam

[ctx: host-details]
en: Task duration correction factor
nl: Correctie factor van een taak

[ctx: host-details]
en: Avg. credit
nl: Punten gemiddelde

[ctx: host-details]
en: External IP address
nl: Extern IP adres

[ctx: host-details]
en: Cross project ID
nl: Cross-project ID

[ctx: host-details]
en: Last IP address
nl: Laatste IP adres

[ctx: host-details]
en: Memory
nl: Geheugen

[ctx: host-details]
en: Swap space
nl: Wisselbestand

[ctx: host-details]
en: Maximum daily WU quota per CPU
nl: Maximale dagelijkse WU quota per CPU

[ctx: host-details]
en: Average download rate
nl: Gemiddelde download waarde

[ctx: host-details]
en: Average upload rate
nl: Gemiddelde upload waarde

[ctx: host-details]
en: Same IP address count
nl: Zelfde IP adres

[ctx: host-details]
en: % of time BOINC client is running
nl: % van tijd dat BOINC actief is

[ctx: host-details]
en: Operating system
nl: Besturingssysteem

[ctx: host-details]
en: Operating system version
nl: Besturingssysteem versie

[ctx: host-details]
en: Measured floating point speed
nl: Gemeten 'floating point' snelheid

[ctx: host-details]
en: Measured integer speed
nl: Gemeten 'integer' snelheid

[ctx: host-details]
en: Number of processors
nl: Aantal processoren

[ctx: host-details]
en: Number of times client has contacted server
nl: Aantal keren dat de cliënt contact heeft gehad met de server

[ctx: host-details]
en: Last contact
nl: Laatste contact

[ctx: host-details]
en: Serial number
nl: Seriële nummer

[ctx: host-details]
en: Timezone
nl: Tijdzone

[ctx: task-details]
en: Task ID
nl: Taak ID

[ctx: workunit-details]
en: Workunit ID
nl: Werkeenheid ID

[ctx: application-details]
en: Application ID
nl: Applicatie ID

[ctx: task-details]
en: Application version
nl: Programma versie

[ctx: task-details]
en: Claimed credit
nl: Geclaimde punten

[ctx: task-details]
en: Client state
nl: Client status

[ctx: task-details]
en: CPU time
nl: Processor tijd

[ctx: task-details:-1:ignoreoverwrite]
en: Created
nl: Aangemaakt

[ctx: task-details]
en: Run time
nl: Loop tijd

[ctx: task-details]
en: Exit status
nl: Afsluit status

[ctx: task-details]
en: Granted credit
nl: Toegekend punten

[ctx: task-details]
en: Outcome
nl: Uitkomst

[ctx: task-details]
en: Received time
nl: Ontvangen

[ctx: task-details]
en: Report deadline
nl: Rapporteren voor

[ctx: task-details]
en: Sent
nl: Verzonden

[ctx: task-details]
en: Server state
nl: Server status

[ctx: task-details]
en: Stderr out
nl: Stderr output

[ctx: task-details]
en: Validation state
nl: Validatie status

[ctx: task-details]
en: Peak working set size
nl: Piek werkset grootte

[ctx: task-details]
en: Peak swap size
nl: Maximale swap-grootte

[ctx: task-details]
en: Peak disk usage
nl: Maximaal schijfgebruik

[ctx: workunit-details]
en: Canonical credit
nl: Meest overeenkomstige punten

[ctx: workunit-details]
en: Canonical result ID
nl: Meest overeenkomstig resultaat ID

[ctx: workunit-details]
en: Created time
nl: Aangemaakt

[ctx: workunit-details]
en: Error mask
nl: Fout

[ctx: details:-1:name-of-the-host-or-task-or-workunit-etc-being-viewed-ignoreovewrite]
en: Name
nl: Naam

[ctx: workunit-details]
en: Max error tasks
nl: Max. taak fouten

[ctx: workunit-details]
en: Max success tasks
nl: Max. sucesvolle taken

[ctx: workunit-details]
en: Max total tasks
nl: Max. taken totaal

[ctx: workunit-details]
en: Needs validation
nl: Heeft validiteitscontrole nodig

[ctx: workunit-details]
en: Initial replication
nl: Eerste betrouwbare kopie

[ctx: application-details]
en: Target number of results
nl: Doel nummer resultaten

[ctx: application-details]
en: Application version ID
nl: Applicatie versie ID

[ctx: application-details]
en: Version number
nl: Versie nummer

[ctx: application-details]
en: App version ID
nl: App versie ID

[ctx: application-details]
en: Consecutive valid tasks
nl: Reeks taken met een geldig resultaat

[ctx: application-details]
en: Number of tasks completed
nl: Aantal taken voltooid

[ctx: application-details]
en: Max tasks per day
nl: Max. aantal taken per dag

[ctx: application-details]
en: Number of tasks today
nl: Aantal taken vandaag

[ctx: application-details:-1:ignoreoverwrite]
en: Average turnaround time
nl: Gemiddelde inlever tijd

[ctx: moderate-profiles]
en: Moderation
nl: Beheer

[ctx: moderate-profiles]
en: Unvetted profiles
nl: Niet beoordeelde profielen

[ctx: team-dashboard]
en: Team
nl: Mijn Team

[ctx: account-dashboard]
en: Posts contributed
nl: Berichten bijgedragen

[ctx: rss-feed-description]
en: The latest news from the @site_name project
nl: Het laatste nieuws van @site_name

[ctx: forum-reply-to-comment-with-quote]
en: Quote
nl: Citaat

[ctx: forum-reply-to-comment]
en: Reply to this comment with a quote
nl: Reageer op dit bericht met een citaat

[ctx: mini-user-stats]
en: Joined: @join_date
nl: Lid geworden: @join_date

[ctx: mini-user-stats]
en: Posts: @post_count
nl: Reacties: @post_count

[ctx: mini-user-stats]
en: Credit: @user_credits
nl: Punten: @user_credits

[ctx: mini-user-stats]
en: RAC: @user_rac
nl: Punten gemiddelde: @user_rac

[ctx: message-header]
en: Message @id
nl: Bericht @id

[ctx: comment-action-links]
en: moderation
nl: beheer

[ctx: message-header]
en: message @id
nl: bericht @id

[ctx: message-header]
en:  in response to !parent
nl: In antwoord op !parent

[ctx: front-page]
en: Welcome back!
nl: Welkom terug!

[ctx: front-page]
en: Learn more
nl: Meer weten

[ctx: front-page]
en: View account
nl: Account bekijken

[ctx: front-page]
en: User of the day
nl: Gebruiker van de dag

[ctx: front-page]
en: Over 500,000 volunteers and counting.
nl: Meer dan 500,000 vrijwilligers

[ctx: front-page]
en: Credits per day
nl: Punten per dag

[ctx: front-page-discuss-news]
en: discuss
nl: discussieer

[ctx: menu-link]
en: Logout
nl: Uitloggen

[ctx: footer-link]
en: Create content
nl: Maak inhoud

[ctx: anonymous-user]
en: Anonymous
nl: Anoniem

[ctx: post-forum-comment]
en: Post comment
nl: Post reactie

[ctx: form-cancel]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: host-tasks-link]
en: Tasks
nl: Taken

[ctx: host-list]
en: Computers pending
nl: Computers in afwachting

[ctx: host-list]
en: This user does not yet have any associated computers. Computers will be displayed when they have earned their first credits.
nl: Deze gebruiker heeft nog geen bijbehorende computers. Computers worden weergegeven wanneer ze hun eerste credits hebben verdiend.

[ctx: account-dashboard]
en: Avg credit
nl: Gemiddelde punten

[ctx: account-dashboard]
en: More
nl: Meer

[ctx: host-list]
en: Computers hidden
nl: Computers verbergen

[ctx: host-list]
en: This user has chosen not to show information about their computers.
nl: Deze gebruiker heeft ervoor gekozen geen informatie over zijn computers te laten zien.

[ctx: project-name:-1:ignoreoverwrite]
en: Name
nl: Naam

[ctx: page-submitted-info]
en: Submitted by !username on !datetime
nl: Ingediend door !username op !datetime

[ctx: user-profile]
en: Background
nl: Achtergrond

[ctx: user-profile]
en: Opinion
nl: Mening

[ctx: users-table]
en: View user profile.
nl: Bekijk gebruikers profiel

[ctx: account-credentials-change]
en: Enter your password to save changes
nl: Voer je wachtwoord in om wijzigingen op te slaan

[ctx: account-credentials-change]
en: Enter your current password if changing your email
              address or password.
nl: Vul je huidige wachtwoord in als je je e-mail verandert
    adres of wachtwoord.

[ctx: account-credentials-change]
en: BOINC user ID
nl: BOINC gebruikers ID

[ctx: account-credentials-change]
en: Drupal user ID
nl: Drupal gebruikers ID

[ctx: account-credentials-change]
en: Weak account key
nl: Zwakke account key

[ctx: form-save]
en: Save changes
nl: Veranderingen opslaan

[ctx: forgot-password]
en: Change password
nl: Verander wachtwoord

[ctx: account-preferences-location]
en: Generic
nl: Algemeen

[ctx: account-preferences-location:-1:ignoreoverwrite]
en: Home
nl: Start

[ctx: account-preferences-location]
en: Work
nl: Werk

[ctx: form-yes-no:-1:binary-form-option-pairs-with-no]
en: yes
nl: ja

[ctx: form-yes-no:-1:binary-form-option-pairs-with-yes]
en: no
nl: nee

[ctx: account-preferences-preset:-1:for a user to choose a computing or project preference preset.]
en: Presets
nl: Vooraf ingesteld

[ctx: account-preferences-preset]
en: Standard
nl: Standaard

[ctx: account-preferences-preset]
en: Maximum
nl: Maximaal

[ctx: account-preferences-preset]
en: Green
nl: Groen

[ctx: account-preferences-preset]
en: Minimum
nl: Minimaal

[ctx: account-preferences-preset]
en: Custom
nl: Aangepast

[ctx: account-preferences-preset]
en: Update preset
nl: Vooraf ingestelde bijwerken

[ctx: account-preferences-option]
en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

[ctx: account-preferences-computing]
en: Processor usage
nl: Processor gebruik

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when computer is on battery?
nl: Pauzeren wanneer de computer op de accu werkt?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspends computing on portables when running on battery power.
nl: Pauzeert de verwerking op mobiele toestellen wanneer deze op de accu werken.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when computer is in use?
nl: Pauzeren wanneer de computer in gebruik is?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspends computing and file transfers when you're using the computer.
nl: Pauzeert verwerking en bestandsoverdrachten wanneer je de computer gebruikt.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend GPU computing when computer is in use?
nl: Pauzeer GPU gebruik wanneer de computer in gebruik is?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspends GPU computing when you're using the computer.
nl: Pauzeert verwerking via de GPU wanneer je de computer gebruikt.

[ctx: account-preferences-computing]
en: "In use" means mouse/keyboard input in last
nl: 'In gebruik' betekent muis/toetsenbordgebruik in de laatste

[ctx: unit-of-time]
en: minutes
nl: minuten

[ctx: account-preferences-computing]
en: This determines when the computer is considered "in use".
nl: Dit bepaalt wanneer de computer 'in gebruik' is.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when no mouse/keyboard input in last
nl: Pauzeer wanneer geen toestenbord/muis activiteit in de laatste

[ctx: account-preferences-computing]
en: This allows some computers to enter low-power mode when not in use.
nl: Dit staat sommige computers toe om een lage energieverbruiksmodus te gebruiken wanneer ze niet in gebruik zijn.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
nl: Pauzeer bij niet-BOINC CPU gebruik van meer dan

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
nl: Pauzeer verwerking wanneer je computer bezig is andere programma's te draaien.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Compute only between:
nl: Doe alleen berekeningen tussen

[ctx: account-preference]
en: and
nl: en

[ctx: account-preferences-computing]
en: Compute only during a particular period each day.
nl: Bereken alleen gedurende een bepaalde periode elke dag.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Leave non-GPU tasks in memory while suspended?
nl: Laat niet-GPU taken in geheugen wanneer gepauzeerd?

[ctx: account-preferences-computing]
en: If "Yes", suspended tasks stay in memory, and resume with no work lost. If "No", suspended tasks are removed from memory, and resume from their last checkpoint.
nl: Als "Ja", dan blijven gepauzeerde taken in het geheugen staan, en kunnen deze herstarten zonder dat werk verloren gaat. Als "Nee", dan worden gepauzeerde taken uit het geheugen verwijderd, en herstarten deze van hun laatste controlepunt.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Switch between tasks every
nl: Schakel tussen taken elke

[ctx: account-preferences-computing]
en: If you run several projects, BOINC may switch between them this often.
nl: Als je meerdere projecten draait, kan BOINC zo vaak tussen hen schakelen.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Use at most
nl: Gebruik maximaal

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of the processors
nl: % van de processoren

[ctx: account-preferences-computing]
en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
nl: Houdt sommige CPUs vrij voor andere programma's. Bijvoorbeeld: 75% betekent dat een 8-core processor 6 kernen gebruikt.

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of the CPU time
nl: % van de CPU tijd

[ctx: account-preferences-computing]
en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
nl: Pauzeer/hervat verwerking elke zoveel seconden om de CPU temperatuur en het energieverbruik te verminderen. Bijvoorbeeld: 75% betekent 3 seconden verwerken, 1 seconde pauze, enzovoort.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disk and memory usage
nl: Schijf- en geheugengebruik

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disk: use no more than
nl: Schijf: gebruik niet meer dan

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the total amount of disk space used by BOINC.
nl: Beperk het totale schijfruimte gebruik van BOINC.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disk: leave at least
nl: Schijf: laat tenminste

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit disk usage to leave this much free space on the volume where BOINC stores data.
nl: Beperk schijfruimte gebruik om zo veel ruimte op het volume waar BOINC data opslaat vrij te houden.

[ctx: account-preferences-computing]
en: % of total
nl: % van totaal

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the percentage of disk space used by BOINC on the volume where it stores data.
nl: Beperk het percentage van schijfruimte gebruik door BOINC op het volume waar het data opslaat.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Request tasks to checkpoint at most every
nl: Vraag taken een controlepunt te maken elke

[ctx: unit-of-time]
en: seconds
nl: seconden

[ctx: account-preferences-computing]
en: This controls how often tasks save their state to disk, so that later they can be continued from that point.
nl: Dit bepaalt hoe vaak taken hun status naar disk opslaan, zodat ze later van dat punt kunnen verder gaan.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Page/swap file: use at most
nl: Wisselbestand: gebruik maximaal

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the swap space (page file) used by BOINC.
nl: Beperk het wisselbestand (geheugenpaginering) gebruikt door BOINC.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Memory: when computer is in use, use at most
nl: Geheugen: terwijl de computer actief is, gebruik maximaal

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the memory used by BOINC when you're using the computer.
nl: Beperk geheugengebruik van BOINC wanneer je de computer gebruikt.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Memory: when computer is not in use, use at most
nl: Geheugen: terwijl de computer niet actief is, gebruik maximaal

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the memory used by BOINC when you're not using the computer.
nl: Beperk geheugengebruik van BOINC wanneer je de computer niet gebruikt.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Network usage
nl: Netwerkgebruik

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store at least
nl: Bewaar tenminste

[ctx: account-preferences-computing]
en: days of work
nl: dagen werk

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
nl: Bewaar tenminste genoeg taken om de computer gedurende deze tijd bezig te houden.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store up to an additional
nl: Bewaar tot een extra

[ctx: unit-of-time]
en: days
nl: dagen

[ctx: account-preferences-computing]
en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
nl: Bewaar extra taken bovenop het minimum level. Dit bepaalt hoeveel werk wordt gevraagd wanneer contact met een project wordt opgenomen.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Confirm before connecting to Internet?
nl: Bevestiging bij het openen van de Internet verbinding?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
nl: Alleen van belang bij een modem, ISDN of VPN verbinding.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Disconnect when done?
nl: Verbinding verbreken indien gereed?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit download rate to
nl: Beperk de downloadsnelheid tot

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the download rate of file transfers.
nl: Beperk de downloadsnelheid van bestandsoverdrachten.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit upload rate to
nl: Beperk de uploadsnelheid tot

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit the upload rate of file transfers.
nl: Beperk de uploadsnelheid van bestandsoverdrachten.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Transfer files only between
nl: Verstuur bestanden alleen tussen

[ctx: account-preferences-computing]
en: Transfer files only during a particular period each day.
nl: Verstuur bestanden alleen gedurende een bepaalde periode elke dag.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Limit usage to
nl: Beperk gebruik tot

[ctx: account-preferences-computing]
en: Example: BOINC should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
nl: Bijvoorbeeld: BOINC kan maximaal 2000 MB elke 30 dagen overschrijven.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Skip data verification for image files?
nl: Afbeeldingsbestanden verificiëren overslaan?

[ctx: account-preferences-computing]
en: Only select "Yes" if your Internet provider modifies image files. Skipping verification reduces the security of BOINC.
nl: Selecteer dit alleen als je Internet Service Provider afbeeldingsbestanden aanpast. Overslaan van de verificatie verlaagt de veiligheid van BOINC.

[ctx: account-preferences]
en: Show comparison view
nl: Toon vergelijking

[ctx: host-details]
en: @count million ops/sec
nl: @count miljoen ops/sec

[ctx: host-details]
en: @count days
nl: @count dagen

[ctx: account-preferences-project]
en: Resource settings
nl: Broninstellingen

[ctx: account-preferences-project]
en: Resource share
nl: Gedeelde bronnen

[ctx: account-preferences-project]
en: Determines the proportion of your computer's resources allocated to this project. Example: if you participate in two BOINC projects with resource shares of 100 and 200, the first will get 1/3 of your resources and the second will get 2/3.
nl: Bepaalt hoeveel tijd dit project van jouw computer gebruik kan maken. Voorbeeld: Als jouw computer deelneemt aan 2 BOINC projecten met aandelen van 100 en 200, zal het eerste project 1/3 en het tweede project 2/3 van de beschikbare tijd krijgen.

[ctx: account-preferences-project]
en: Use CPU
nl: Gebruik CPU

[ctx: account-preferences-project]
en: Request CPU-only tasks from this project.
nl: Vraag alleen CPU taken van dit project.

[ctx: account-preferences-project]
en: Use NVIDIA GPU
nl: Gebruik NVIDIA GPU

[ctx: account-preferences-project]
en: Request NVIDIA GPU tasks from this project.
nl: Vraag NVIDIA GPU taken van dit project.

[ctx: account-preferences-project]
en: Use ATI GPU
nl: Gebruik ATI GPU

[ctx: account-preferences-project]
en: Request ATI GPU tasks from this project.
nl: Vraag ATI GPU taken van dit project.

[ctx: account-preferences-project]
en: Use INTEL GPU
nl: Gebruik INTEL GPU

[ctx: account-preferences-project]
en: Request Intel GPU tasks from this project.
nl: Vraag Intel GPU taken van dit project.

[ctx: account-preferences-project]
en: Beta settings
nl: Beta instellingen

[ctx: account-preferences-project]
en: Run test applications?
nl: Test applicaties uitvoeren?

[ctx: account-preferences-project]
en: This helps us develop applications, but may cause jobs to fail on your computer
nl: Dit helpt ons om applicaties te ontwikkelen, maar kan er voor zorgen dat werk faalt op jouw computer

[ctx: account-preferences-project]
en:  Default value: @default
nl: Standaardwaarde: @default

[ctx: account-preferences]
en: Applications
nl: Applicaties

[ctx: account-preferences-project]
en: Default set
nl: Standaardgebruik

[ctx: account-preferences-project]
en: Set used for new computers
nl: Alleen gebruikt voor nieuwe computers

[ctx: account-preferences-community]
en: General settings
nl: Algemene instellingen

[ctx: account-preferences-community]
en: Time zone
nl: Tijdzone

[ctx: account-preferences-community]
en: Notification settings
nl: Bericht instellingen

[ctx: account-preferences-community]
en: Receive email notification for private messages?
nl: Ontvang e-mail bericht voor privé berichten?

[ctx: account-preferences-community]
en: Receive email notification for friend requests?
nl: Ontvang e-mail bericht voor vriend verzoeken?

[ctx: account-preferences-community]
en: Language settings
nl: Taal instellingen

[ctx: account-preferences-community]
en: Language
nl: Taal

[ctx: account-preferences-community]
en: This account's default language for e-mails and preferred language for site presentation.
nl: Standaardtaal voor e-mails en gewenste taal voor website gebruik.

[ctx: account-preferences-community]
en: If you have a <a href="@gravatar-check">valid Gravatar</a> associated with your e-mail address, it will be used for your user picture.
nl: Als je een <a href="@gravatar-check">geldige Gravatar</a> gebruikt met dit e-mailadres, zal het gebruikt worden voor je gebruikersplaatje.

[ctx: account-preferences-community]
en: Your Gravatar will not be shown if you upload a user picture.
nl: Je Gravatar zal niet worden vertoond als je een gebruiksplaatje uploadt.

[ctx: account-preferences-community]
en: If you have a <a href="@gravatar-check">valid Gravatar</a> associated with your e-mail address, use it for your user picture.
nl: Als je een <a href="@gravatar-check">geldige Gravatar</a> gebruikt met dit e-mailadres, gebruik het voor je gebruikersplaatje.

[ctx: account-preferences-community]
en: Gravatar will not be shown if an avatar is uploaded.
nl: Gravatar zal niet worden vertoond als een avatar is geüpload.

[ctx: account-preferences-community]
en: Avatar settings
nl: Avatar instellingen

[ctx: account-preferences-community]
en: Upload an avatar
nl: Upload een avatar

[ctx: account-preferences-community]
en: Forum settings
nl: Forum instellingen

[ctx: account-preferences-community]
en: In discussion topics, show at most @comments_per_page
nl: In discussie-onderwerpen, vertoon maximaal @comments_per_page

[ctx: account-preferences-community]
en: comments per page
nl: reacties per pagina

[ctx: account-preferences-community]
en: Sort comments in discussions
nl: Sorteer reacties in discussies

[ctx: account-preferences-community]
en: Newest post first
nl: Nieuwste bericht eerst

[ctx: account-preferences-community]
en: Oldest post first
nl: Oudste bericht eerst

[ctx: account-preferences-community]
en: Signature
nl: Onderschrift

[ctx: account-preferences-community]
en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
nl: Je onderschrift zal publiek worden vertoond aan het eind van je reacties.

[ctx: account-preferences-community]
en: Hide signatures in forums
nl: Verberg onderschriften in forums

[ctx: account-preferences-community]
en: Ignore Users in forums:
nl: Negeer gebruikers in forums:

[ctx: account-preferences-community]
en: <a href="@ignore-user-list">View/Edit</a> your ignored users list.
nl: <a href="@ignore-user-list">Bekijk/Bewerk</a> je genegeerde gebruikerslijst:

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Privacy settings
nl: Privacy instellingen

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Is it OK for @project and your team (if any) to email you?
nl: Wil je dat @project en/of je team e-mail naar je kunnen verzenden?

[ctx: account-preferences-privacy]
en: Should @project show your computers on its web site?
nl: Wil je dat @project jouw computers laat zien op de website?

[ctx: host-list]
en: No active computers
nl: Geen actieve computers

[ctx: host-list]
en: This user has no computers that have been active in the last 30 days.
nl: Deze gebruiker heeft geen computers die actief waren in de laatste 30 dagen.

[ctx: forum-post-posted-time-not-available]
en: n/a
nl: n.v.t.

[ctx: forum-post-posted-time-ago]
en: @time ago
nl: @time geleden

[ctx: forum-column]
en: Threads
nl: Onderwerpen

[ctx: forum-column]
en: Posts
nl: Reacties

[ctx: forum-column]
en: Last post
nl: Laatste reactie

[ctx: forum-fine-print]
en: Please be responsible in what you write and do not create posts which are offensive or insulting. Offensive posts or threads may be deleted by forum moderators without warning or discussion. Do not respond to offensive postings. Click on the "report" button at the bottom of the post to call it to the attention of the moderators.
nl: Wees verantwoordelijk in wat je schrijft en schrijf geen berichten die aanstootgevend of beledigend. Beledigende berichten of threads kunnen zonder waarschuwing of discussie worden verwijderd door de forum moderators. Reageer niet op aanvallende posts. Klik op de "report" knop aan de onderkant van de post om deze onder de aandacht van de moderators te brengen.

[ctx: forum-fine-print]
en: We also ask that you keep all discussion on the message boards related to @project or BOINC with the small exception of the Science message board where you are free to discuss anything relevant to the underlying science. Participants interested in broader discussions should post to unofficial forums for @project.
nl: We vragen ook dat je alle discussies op de forums hebt met betrekking tot @project of BOINC, met uitzondering van het Wetenschappelijke forum waar je vrij bent om alles met de onderliggende wetenschappelijke relevantie te bespreken. Deelnemers die geïnteresseerd zijn in een bredere discussie moeten deze plaatsen op onofficiële forums voor @project.

[ctx: forum-fine-print]
en: These message boards now support BBCode tags only.
nl: Deze forums gebruiken nu alleen BBcode elementen.

[ctx: forum-footer]
en: Manage subscriptions
nl: Beheer abonnementen

[ctx: team-general-info]
en: access team members' email addresses
nl: toegang heeft tot de e-mail adressen van de leden

[ctx: team-general-info]
en: edit the team's name and description
nl: de naam en beschrijving van het team kan veranderen

[ctx: team-general-info]
en: add or remove team admins
nl: team administrators mag toevoegen of verwijderen

[ctx: team-general-info]
en: remove members from the team
nl: leden kan verwijderen uit het team

[ctx: team-general-info]
en: disband a team if it has no members
nl: het team kan ontbinden als het geen leden heeft

[ctx: account-team-panel]
en: My team
nl: Mijn team

[ctx: account-team-panel]
en: You are a member of @team.
nl: Je bent lid van @team.

[ctx: account-team-panel]
en: View my team
nl: Bekijk mijn team

[ctx: search-team]
en: Search teams
nl: Zoek teams

[ctx: tasks-pending]
en: Tasks are pending for this workunit.
nl: Taken zijn in behandeling voor deze werkeenheid.

[ctx: news-submitted-info]
en: Submitted on !datetime
nl: Ingediend op !datetime

[ctx: Comments-section-header]
en: Comments
nl: Opmerkingen

[ctx: form-clear]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: account-preferences]
en: This will remove all of your settings from the @name preference set. Are you sure?
nl: Dit zal al je instellingen van de @name voorkeur verwijderen. Weet je dit zeker?

[ctx: task-list]
en: No @type tasks
nl: Geen @type taken

[ctx: task-list]
en: There are no tasks of this type on record
nl: Er zijn geen taken van dit type bekent

[ctx: host-details]
en: Show IP address
nl: IP adres bekijken

[ctx: unit-of-time]
en: hours
nl: uren

[ctx: form-merge]
en: Merge
nl: Samenvoegen

[ctx: view-team-info]
en: Type
nl: Soort

[ctx: view-team-info]
en: New members in last day
nl: Nieuwe leden in de laatste dag

[ctx: view-team-info]
en: Total members
nl: Totaal aantal leden

[ctx: view-team-info]
en: Active members
nl: Actieve leden

[ctx: view-team-info]
en: Members with credit
nl: Leden met punten

[ctx: team-description]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: account-dashboard]
en: no projects...
nl: geen projecten...

[ctx: account-preferences]
en: No preferences found for set '@venue'. Click SAVE CHANGES below to save the following preferences to your account.
nl: Geen voorkeuren gevonden voor set '@venue'. Klik SCHRIJF VERANDERINGEN hier beneden om de volgende voorkeuren naar je account te schrijven.

[ctx: join-page]
en: Download the desktop software
nl: Download de desktop software

[ctx: join-page]
en: Run the installer
nl: Start de installer

[ctx: forum-reply-to-comment]
en: reply
nl: antwoord

[ctx: forum-reply-to-comment]
en: Reply to this comment
nl: Geef antwoord op dit bericht

[ctx: forum-reply-to-comment]
en: Reply to this topic with a quote
nl: Antwoord op dit onderwerp zonder citaat

[ctx: private-message]
en: Send message
nl: Verstuur bericht

[ctx: forum-post-new-comment]
en: Post new comment
nl: Post nieuwe reactie

[ctx: recent-posts]
en: commented on
nl: gereageerd op

[ctx: recent-posts]
en: started discussion
nl: discussie gestart

[ctx: forum-sticky-comment]
en: Make sticky
nl: Vast zetten

[ctx: forum-sticky-comment]
en: Make this topic sticky
nl: Dit onderwerp vast zetten

[ctx: forum-lock-comment]
en: Lock
nl: Vergrendelen

[ctx: forum-lock-comment]
en: Lock this thread for comments
nl: Vergrendel dit onderwerp voor reacties

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide
nl: Verbergen

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide this topic
nl: Dit onderwerp verbergen

[ctx: forum-convert-comment-to-topic]
en: Convert
nl: Omzetten

[ctx: forum-convert-comment-to-topic]
en: Convert this comment to a new topic
nl: Zet dit bericht om naar een nieuw onderwerp

[ctx: forum-hide-comment]
en: Hide this comment
nl: Verberg dit bericht

[ctx: forum-delete-comment]
en: Delete this comment
nl: Verwijder dit bericht

[ctx: forum-edit-comment]
en: Edit this comment
nl: Dit bericht aanpassen

[ctx: search-with-no-results]
en: No results found...
nl: Geen resultaten gevonden...

[ctx: user-profile:-1:message-shown-when-awating-moderation]
en: Profile awaiting moderator approval
nl: Profiel in afwachting van moderator goedkeuring

[ctx: friend-add]
en: Add as friend
nl: Voeg toe als vriend

[ctx: forum-topic-subscription-email-notification]
en: !site: comment posted to "!topic_name"
nl: !site: reactie geplaatst op "!topic_name"

[ctx: forum-topic-subscription-email-notification]
en: !author has posted a reply to "!topic_name".
nl: !author heeft een antwoord geplaatst op "!topic_name".

[ctx: forum-topic-subscription-email-notification]
en: To view this topic at !site, click here: 
    !comment_url
nl: Om dit onderwerp te zien op !site, klik hier: 
    !comment_url

[ctx: leave-team-panel]
en: Leave team
nl: Team verlaten

[ctx: leave-team-panel]
en: Click here to revoke your membership with @this_team
nl: Klik hier om je lidmaatschap van @this_team in te trekken

[ctx: leave-team-panel]
en: Leave this team
nl: Verlaat dit team

[ctx: team-request-foundership]
en: Request foundership
nl: Oprichterschap verzoeken

[ctx: team-request-foundership]
en: If the team founder is not active and you want to assume the role of founder, click below to request foundership of @this_team.
nl: Als de team oprichter niet actief is en je wilt deze taak overnemen, klik onder om een verzoek te doen voor oprichterschap van @this_team

[ctx: team-request-foundership]
en: Initiate request
nl: Plaats verzoek

[ctx: form-delete]
en: Delete
nl: Verwijder

[ctx: account-host-delete]
en: This will delete host @id from your account forever. Are you sure this is OK?
nl: Dit zal host @id voor altijd van je account vewijderen. Weet je dit zeker?

[ctx: create-team-panel]
en: Create a new team
nl: Start nieuw team

[ctx: create-team-panel]
en: If you cannot find a team that is right for you, you can create a team.
nl: Als je geen team kunt vinden dat geschikt is voor je, kun je er zelf een starten.

[ctx: create-team-panel]
en: Login to create a new team
nl: Inloggen om een nieuw team te maken

[ctx: join-page]
en: If you're already running BOINC, select <i>Add
          Project</i>.
nl: Als je BOINC al draait, selecteer <i>Voeg
    Project Toe</.>.

[ctx: join-page]
en: If you're running a command-line version of BOINC,
            first use the BOINC Manager software (elsewhere if necessary) to create an
            an account at this project, then use that account to connect with the
            command-line version.
nl: Als je een command-line versie van BOINC op deze computer gebruikt,
    creëer een account met behulp van !boinccmd,
    en gebruik dan boinccmd --project_attach om het project toe te voegen.

[ctx: join-page]
en: If you're running a pre-5.0 version of BOINC, please
            upgrade to a more recent version to create an account
            at this project.
nl: Als je een pre-5.0 versie van BOINC gebruikt, update
    alsjeblieft naar een meer recente versie om een account
    bij dit project te maken.

[ctx: ignore-user-content]
en: ignore list
nl: zwarte lijst

[ctx: ignore-user-content]
en: here
nl: hier

[ctx: coment-from-ignored-user]
en: !username is on your !ignore_list. Click !here to view this post.
nl: !username is op je zwarte lijst. Klik !here om deze post te bekijken.

[ctx: comment-preview-title]
en: Revise or post comment
nl: Corrigeer of post reactie

[ctx: account-preferences-community]
en: This is not available until your profile is set up.
nl: Dit is niet beschikbaar tot je profiel is aangemaakt.

[ctx: account-preferences-community]
en: Create a profile
nl: Een profiel aanmaken

[ctx: create-team-panel]
en: You must earn 1 more credit!
nl: Je moet nog 1 punt verdienen!

[ctx: join-team-panel]
en: Join team
nl: Word lid van het team

[ctx: join-team-panel]
en: Click here to become a member of @this_team
nl: Klik hier om lid van @this_team te worden

[ctx: join-team-panel]
en: Join this team
nl: Sluit je aan bij dit team

[ctx: team-request-foundership]
en: @count days remaining
nl: @count dagen overblijvend

[ctx: forgot-password]
en: Forgot password
nl: Wachtwoord vergeten

[ctx: forgot-password]
en: authenticator-based login
nl: op authenticatie gebasseerde login

[ctx: forgot-password]
en: Enter your email address to receive instructions for resetting your password (or use the !authenticator_login).
nl: Vul je e-mail adres in om instructies te ontvangen om je wachtwoord te resetten (of gebruik de !authenticator_login).

[ctx: form-send]
en: Send
nl: Verzenden

[ctx: authenticator-login-page]
en: If you forgot your account's email address, or you can't receive email there:
nl: Als je het e-mailadres van je account bent vergeten, of als je daar geen e-mail kunt ontvangen:

[ctx: authenticator-login-page]
en: If you have run BOINC under the account, you can still access it. Here's how:
nl: Om met deze gegevens toch toegang te krijgen tot je BOINC-account, ga je als volgt te werk:

[ctx: authenticator-login-page]
en: BOINC documentation
nl: BOINC documentatie

[ctx: authenticator-login-page]
en: Go to the BOINC data directory on your computer (see !boinc_wiki for help finding this).
nl: Ga naar de BOINC data map op je computer (zie !boinc_wiki voor hulp om dit te vinden).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Find your account file for this project; it will have a name like %file (where the project URL is %url).
nl: Zoek het projectbestand met je account gegevens, het zal een naam hebben zoals %file (waar de project URL is %url).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Open the file in a text editor like Notepad. You'll see something like:
nl: Open het bestand met een tekstverwerker, bv met Kladblok. Je ziet nu ongeveer het volgende:

[ctx: authenticator-login-page]
en: Select and Copy the string between &lt;authenticator&gt; and &lt;/authenticator&gt; (%auth in the above example).
nl: Selecteer en kopieer de tekenreeks tussen &lt;authenticator&gt; en &lt;/authenticator&gt; (%auth in bovenstaand voorbeeld).

[ctx: authenticator-login-page]
en: Paste the string into the field below, and click OK.
nl: Plak deze tekenreeks in het onderstaande veld en klik op OK.

[ctx: authenticator-login-page]
en: You will now be logged in to your account; update the email and password of your account.
nl: Je wordt nu aangemeld bij je account; wijzig de betreffende e-mail- en wachtwoordgegevens.

[ctx: authenticator-login-page]
en: Log in with authenticator
nl: Aanmelden met authentificatie

[ctx: forgot-password]
en: No account exists for @email -- select "Create new account" to register
nl: Er bestaat geen account onder @email -- Klik op "Nieuw account aanmaken" om te registeren.

[ctx: account-credentials-change]
en: Authentication is required when changing E-mail address or setting new password.
nl: Verificatie is vereist bij het wisselen van e-mailadres of het instellen van het nieuwe wachtwoord.

[ctx: forum-post-new-topic]
en: Post new topic
nl: Post nieuw onderwerp

[ctx: forgot-password]
en: Sorry, unrecognized email address or password.
nl: Sorry, je e-mail adres of wachtwoord werd niet herkend.

[ctx: forgot-password]
en: Have you forgotten your password?
nl: Ben je je wachtwoord vergeten?

[ctx: account-preferences-computing]
en: These apply to all BOINC projects in which you participate.
nl: Dit heeft betrekking op alle projecten waar je aan mee doet.

[ctx: account-preferences-computing]
en: On computers attached to multiple projects, the most recently modified preferences will be used.
nl: Op computers met meerdere projecten, worden de meest recent aangepaste voorkeuren gebruikt.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Preferences last modified: @mod_time
nl: Voorkeuren aangepast per: @mod_time

[ctx: account-preferences]
en: Combined preferences
nl: Gecombineerde voorkeuren

[ctx: account-preferences]
en: Switch View
nl: Verander Weergave

[ctx: account-preferences-comuting]
en: Transfer files only between:
nl: Verstuur bestanden alleen tussen

[ctx: account-preference]
en: every
nl: elke

[ctx: form-edit]
en: Edit
nl: Aanpassen

[ctx: form-add]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: host-details]
en: @ip_address (same the last @count times)
nl: @ip_address (gelijk aan de laatste @count keer)

[ctx: message-header]
en: parent removed
nl: bron verwijderd

[ctx: host-details]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: add-new-user]
en: A BOINC account already exists for @email.
nl: Een BOINC account bestaat al met dit @email adres

[ctx: friend-remove]
en: Remove friend
nl: Vriend verwijderen

[ctx: create-team-panel]
en: Create new team
nl: Maak een nieuw team aan

[ctx: friends-page]
en: Send request
nl: Zend verzoek

[ctx: friends-remove]
en: Remove friend
nl: Vriend verwijderen

[ctx: recent-posts]
en: posted
nl: bericht geplaatst

[ctx: account-preferences-community]
en: Your community preferences have been updated.
nl: Je gemeenschapsvoorkeuren zijn bijgewerkt.

[ctx: account-preferences-computing]
en: Invalid setting for "%preference"
nl: Ongeldige instellingen voor "%preference"

[ctx: team-forum]
en: A discussion forum has been set up for team members.
nl: Een discussieforum is opgezet voor teamleden.

[ctx: team-forum]
en: Enter forum
nl: Bekijk forum

[ctx: friends-page]
en: Approve request
nl: Verzoek toestaan

[ctx: friend-request-email]
en: !name accepted your friend request [!site]
nl: !name heeft je vriend verzoek geaccepteerd [!site]

[ctx: moderate-user]
en: Approve profile
nl: Profiel goedkeuren

[ctx: moderate-user]
en: Approve this profile content
nl: Keur de inhoud van dit profiel goed

[ctx: moderate-user]
en: Reject this profile content
nl: Keur de inhoud van dit profiel af

[ctx: forum-unsticky-comment]
en: Make unsticky
nl: Los maken

[ctx: forum-unsticky-comment]
en: Remove sticky status from this topic
nl: Verwijder vastmaakstatus van dit onderwerp

[ctx: forum-unhide-comment]
en: Unhide
nl: Zichtbaar maken

[ctx: forum-unhide-comment]
en: Unhide this comment
nl: Reactie zichtbaar maken

[ctx: comment-action-link]
en: Unpublished
nl: Ongepubliceerd

[ctx: create-team-panel]
en: Create a team
nl: Een team aanmaken

[ctx: form-choose]
en: Choose type
nl: Kies soort

[ctx: team-create/edit]
en: Team name
nl: Team naam

[ctx: team-form-help]
en: Text only, no HTML tags
nl: Alleen tekst, geen HTML elementen

[ctx: team-create/edit]
en: Team name -- HTML version (optional)
nl: Naam van team, HTML versie (optioneel)

[ctx: team-form-help]
en: You may use limited HTML tags
nl: Beperkte HTML codes toegestaan

[ctx: team-create/edit]
en: Team website (optional)
nl: Team website (optioneel)

[ctx: team-create/edit]
en: Displayed on the team's page
nl: Weergegeven op de team pagina

[ctx: team-create/edit]
en: Type of team
nl: Soort team

[ctx: team-create/edit]
en: Accept new members?
nl: Accepteer nieuwe leden?

[ctx: team-create/edit]
en: Description of team
nl: Beschrijving van team

[ctx: team-form-save]
en: Save team
nl: Team opslaan

[ctx: team-manage]
en: Manage team
nl: Beheer team

[ctx: team-manage]
en: View member list
nl: Bekijk ledenlijst

[ctx: team-manage]
en: Member names and emails
nl: Ledennamen en e-mails

[ctx: team-manage]
en: View change history
nl: Toon verloop van wijzigingen

[ctx: team-manage]
en: See member activity
nl: Bekijk activiteit van leden

[ctx: team-manage]
en: Manage team message board
nl: Beheer team forum

[ctx: team-manage]
en: Create or manage message board
nl: Een forum aanmaken of beheren

[ctx: team-admins-panel]
en: Remove members
nl: Leden verwijderen niet toegestaan

[ctx: team-manage]
en: Change founder
nl: Oprichter wijzigen

[ctx: team-manage]
en: Manage team admins
nl: Beheer team administrators

[ctx: team-manage]
en: Edit team info
nl: Team info bijwerken

[ctx: team-manage]
en: Remove team
nl: Verwijder team

[ctx: account-host-merge]
en: Sometimes BOINC assigns separate identities to the same computer by mistake. You can correct this by merging old identities with the newest one.
nl: Soms krijgt een computer per ongeluk meer dan één identiteit door BOINC toegewezen. Je kunt dit verhelpen door vorige identiteiten met de laatste samen te voegen.

[ctx: account-host-merge]
en: Check the computers that are the same as @name (created on @date at @time with computer ID @id)
nl: Controleer de computers die identiek zijn aan @name (aangemaakt @date, computer ID @id):

[ctx: account-host-merge]
en: Computers @old_ids have been merged successfully into @id.
nl: Computers @old_ids zijn succesvol samengevoegd tot @Id.

[ctx: account-credentials-change]
en: Password entered is not valid. Please verify that it is correct.
nl: Ingevoerd wachtwoord is niet geldig. Controleer a.u.b. dat het correct is.

[ctx: remove-team-member]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: team-emails-are-hidden]
en: hidden
nl: verborgen

[ctx: account-host-merge]
en: Computer @old_id has been merged successfully into @id.
nl: Computer @old_id is succesvol toegevoegd tot @Id.

[ctx: link-to-BOINC-wide-teams-Website]
en: BOINC-wide teams site
nl: BOINC-breed teams site

[ctx: team-edit-warning-message]
en: This is a BOINC-wide team. Changes can be made at the !site.
nl: Dit is een BOINC-breed team. Veranderingen kunnen worden gemaakt op de !site.

[ctx: post-forum-comment]
en: Post topic
nl: Post onderwerp

[ctx: account-preferences]
en: Maximum value exceeded for @field
nl: Maximale waarde voor @field overschreden

[ctx: team-request-foundership]
en: The team founder has @count days to respond to your transfer request.
nl: Huidige oprichter heeft @count dagen om op een verzoek te reageren.

[ctx: account-preferences]
en: Invalid data type for @field
nl: Ongeldig data type voor @field

[ctx: account-preferences]
en: Minimum value not met for @field
nl: Minimum waarde niet voldaan voor @field

[ctx: forum-unlock-comment]
en: Unlock
nl: Vergrendeling opheffen

[ctx: forum-unlock-comment]
en: Unlock this thread for comments
nl: Ontgrendel dit onderwerp voor reacties

[ctx: friends-add]
en: Add as friend
nl: Voeg toe als vriend

[ctx: friend-request-email]
en: Friend request from !name [!site]
nl: Vriend verzoek van !name [!site]

[ctx: friend-request-email:-1:a-private-message]
en: Message
nl: Bericht

[ctx: friend-cancel]
en: Cancel friend request
nl: Annuleer vriend verzoek

[ctx: account-preferences-project]
en: At least one application must be selected
nl: Ten minste een applicatie moet geselecteerd zijn.

[ctx: team-forum]
en: Create team message board
nl: Maak een team forum

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Message board title
nl: Forum titel

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum time between posts
nl: Minimum tijd tussen de berichten

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum total credit to post
nl: Minimaal punten totaal om te kunnen plaatsen

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Minimum avg credit to post
nl: Minimaal punten gemiddelde om te kunnen plaatsen

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Allow public to read board?
nl: Sta publiek toe om forum te lezen?

[ctx: team-forum-create/edit:-1:ignoreoverwrite]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Create message board
nl: Maak een forum

[ctx: team-forum]
en: About message boards
nl: Over forums

[ctx: team-forum]
en: Only members may post
nl: Alleen leden mogen berichten posten

[ctx: team-forum]
en: Only members may read (optional)
nl: Alleen leden mogen berichten lezen (optioneel)

[ctx: team-forum]
en: Founder & Team Admins have moderator privileges
nl: Oprichter en team administrators hebben moderator rechten.

[ctx: search-user]
en: Search
nl: zoeken

[ctx: team-founder-change]
en: respond to the request
nl: het verzoek beantwoorden

[ctx: team-founder-change]
en: A foundership transfer request has been made for your team. Please !respond.
nl: Er is een oprichterswissel verzoek gedaan voor jouw team. !Antwoord alsjeblieft.

[ctx: team-request-foundership-response]
en: Respond to transfer request
nl: Het wisselverzoek beantwoorden

[ctx: team-request-foundership-response]
en: If you don't decline the request by @date, @name will have the option of assuming team foundership. (note: To accept the request, assign foundership to @name using the form below)
nl: Als je het verzoek niet voor @date afwijst, kan @name het team overnemen en team oprichter worden. (notitie: om het verzoek te accepteren, gebruik onderstaand formulier om @name als team oprichter aan te wijzen)

[ctx: team-request-foundership-response]
en: Deny request
nl: Verzoek weigeren

[ctx: team-make-founder]
en: Make founder
nl: Maak oprichter

[ctx: team-founder-panel]
en: Changing the team founder
nl: De team oprichter veranderen

[ctx: team-founder-panel]
en: Notes about changes in foundership:
nl: Notities over veranderen van oprichter:

[ctx: team-founder-panel]
en: Any member of the team is eligible
nl: Elk lid van het team komt in aanmerking

[ctx: team-founder-panel]
en: Current founder becomes a normal user
nl: Huidige oprichter verandert naar een normale gebruiker

[ctx: team-founder-panel]
en: Foundership can be requested by team members:
nl: Verandering van oprichter kan worden aangevraagd door teamleden:

[ctx: team-founder-panel]
en: One request is allowed at a time
nl: Een verzoek tegelijkertijd

[ctx: team-founder-panel]
en: It must be 60 days since any previous request
nl: Er moeten 60 dagen zijn geweest sinds het laatste verzoek

[ctx: team-founder-panel]
en: Any active request must be older than 90 days
nl: Actieve verzoeken moeten ouder zijn dan 90 dagen

[ctx: team-founder-panel]
en: Current founder has 60 days to respond to a request
nl: Huidige oprichter heeft 60 dagen om op een verzoek te reageren

[ctx: authenticator-login-page]
en: That authenticator is not valid.
nl: Deze beveiligingscode is niet geldig.

[ctx: forgot-password]
en: @email is not a well formed email address, please verify
nl: @email is geen correct gevormd e-mail adres, controleer het a.u.b.

[ctx: friend-approve]
en: Approve friend request
nl: Verzoek tot vriendschap goedgekeurd.

[ctx: moderate-unban-user]
en: Lift user ban
nl: Uitsluiting opheffen van gebruiker

[ctx: team-request-foundership]
en: 1 day remaining
nl: 1 dag resterend

[ctx: authenticator-login-page]
en: There is no account with that authenticator.
nl: Er is geen account met die authenticatie.

[ctx: team-manage-admins]
en: Add team admin
nl: Team administrator toevoegen

[ctx: team--add-admin]
en: Enter email address
nl: e-mail adres invoeren

[ctx: team-manage-admins]
en: Current team admins
nl: Huidige team administrators

[ctx: team-admins-panel]
en: About team admins
nl: Over team administrators

[ctx: team-admins-panel]
en: Team admins can:
nl: Team administrators kunnen:

[ctx: team-admins-panel]
en: Edit team information
nl: Team informatie bijwerken

[ctx: team-admins-panel]
en: View the team's join / quit history
nl: Het verloop van de aan- en afmeld gegevens van dit team inzien

[ctx: team-admins-panel]
en: Moderate the team forum
nl: Het team forum modereren

[ctx: team-admins-panel]
en: Remove members from the team
nl: Teamleden verwijderen

[ctx: team-admins-panel]
en: Disband a team if it has no members
nl: Het team kan ontbinden als het geen leden heeft

[ctx: team-admins-panel]
en: Team admins cannot:
nl: Team administrator beperkingen:

[ctx: team-admins-panel]
en: Change the team founder
nl: De team oprichter aanpassen is niet mogelijk

[ctx: team-admins-panel]
en: Add / Remove team admins
nl: Toevoegen of verwijderen van team administrators

[ctx: team-admins-panel]
en: If a team admin quits the team, they cease to be a team admin. We recommend only selecting people you know and trust
nl: Als een team administrator het team verlaat, verliest deze de administrator rechten. We raden je aan alleen mensen te selecteren die je kent en vertrouwt.

[ctx: team-general-info]
en: @project participants may form teams. You may belong to only one team. You can join or quit a team at any time. To join a team, visit its team page and click "Join this team". Each team has a founder who may:
nl: @project deelnemers kunnen teams vormen. U kunt slechts tot één team behoren. U kunt op elk moment deelnemen aan of stoppen met een team. Om deel te nemen aan een team, bezoek de team-pagina en klik op "Deelnemen aan dit team." Elk team heeft een oprichter die:

[ctx: join-page]
en: When prompted enter @siteurl
nl: Als daarom gevraagd wordt, vul @siteurl in

[ctx: forgot-password]
en: Instructions
nl: Instructies

[ctx: forgot-password]
en: No account exists for @email -- please create an account using a BOINC client -- !instructions
nl: Er bestaat geen account voor @email -- creeër alsjeblieft een account via BOINC Manager -- !instructions

[ctx: team-request-foundership]
en: @count days have elapsed since your request and the founder has not responded.
nl: @count dagen zijn voorbij sinds je verzoek, en de huidige oprichter heeft niet gereageerd.

[ctx: team-request-foundership]
en: You now have @count days to assume foundership before another team member may submit a request.
nl: Je hebt nu @count dagen om oprichter te worden, voordat een ander teamlid een verzoek mag doen.

[ctx: team-request-foundership]
en: Assume foundership
nl: Oprichterschap aannemen

[ctx: friends-page]
en: Remove request
nl: Verwijder verzoek

[ctx: workunit-detail]
en: Pending
nl: In behandeling

[ctx: account-task-table]
en: Tasks for your account
nl: Taken voor jouw account

[ctx: task-table]
en: Application
nl: Programma

[ctx: task-table]
en: All applications
nl: Alle applicaties

[ctx: task-table]
en: Task ID
nl: Taak ID

[ctx: task-table]
en: Workunit ID
nl: Werkeenheid ID

[ctx: task-table]
en: Sent
nl: Verzonden

[ctx: task-table]
en: Time Reported or Deadline
nl: Tijd geraporteerd of Eindtijd

[ctx: task-table]
en: Run time
nl: Loop tijd

[ctx: task-table]
en: CPU time
nl: Processor tijd

[ctx: task-table]
en: Claimed Credit
nl: Geclaimde Punten

[ctx: task-table]
en: Granted Credit
nl: Toegekende Punten

[ctx: task-table]
en: All
nl: Alles

[ctx: task-table]
en: In progress
nl: In uitvoering

[ctx: task-table]
en: Pending
nl: In behandeling

[ctx: task-table]
en: Valid
nl: Geldig

[ctx: task-table]
en: Invalid
nl: Ongeldig

[ctx: task-table]
en: Error
nl: Fout

[ctx: task-table]
en: Reset
nl: Invoer wissen

[ctx: form-save]
en: Apply Filter
nl: Filter Toepassen

[ctx: account-host-details]
en: You are not allowed to make changes to this host.
nl: Je hebt geen toestemming veranderingen aan deze host toe te brengen.

[ctx: host-task-table]
en: Tasks for computer @host_id
nl: Taken voor computer @host_id

[ctx: account-host-details]
en: The location for this host has been updated.
nl: De locatie van deze host is bijgewerkt.

[ctx: account-host-details]
en: This will take effect next time the host contacts the project.
nl: Dit wordt van kracht de volgende keer dat de host contact opneemt met het project.

[ctx: user-profile:-1:message-shown-when-there-is-no-profile]
en: Profile does not exist.
nl: Profiel bestaat niet.

[ctx: account-computing-preferences]
en: This will remove all of your settings from the "@name" preference set. Are you sure?
nl: Dit zal al je instellingen van de "@name" voorkeur verwijderen. Weet je dit zeker?

[ctx: account-preferences-project]
en: This will remove all of your settings from the "@name" preference set. Are you sure?
nl: Dit zal al je instellingen van de "@name" voorkeur verwijderen. Weet je dit zeker?

[ctx: team-forum]
en: You may create a message board for use by @team
nl: Je mag een forum maken voor @team

[ctx: forgot-password]
en: Please enter your email address
nl: Vul alstublieft je e-mailadres in

[ctx: join-page]
en: Download the BOINC desktop software.
nl: Download de BOINC desktop software.

[ctx: join-page]
en: For Android devices, download BOINC from the Google Play Store or Amazon App Store.
nl: Voor Android apparaten raden we aan dat je BOINC downloadt van de Google Play Store of de Amazon App Store.

[ctx: join-page]
en: Run the installer.
nl: Start de installer.

[ctx: join-page]
en: Choose @sitename from the list, or enter @siteurl.
nl: Kies @sitename van de lijst, of vul @siteurl in.

[ctx: join-page]
en: Install BOINC on this device if not already present.
nl: Installeer BOINC op dit apparaat als het nog niet aanwezig is.

[ctx: join-page]
en: Select <i>Tools / Add Project</i>. Choose @sitename from the list, or enter @siteurl.
nl: Selecteer <i> Projectbeheer / Project toevoegen </i>. Kies @sitename van de lijst, of vul @siteurl in.

[ctx: join-page]
en: If you're running a command-line version of BOINC,
            first use the BOINC Manager software (elsewhere if necessary) to create an
            an account at this project, then use that account to connect with the
            command-line version using <b>!boinccmd</b>.
nl: Als je een command-line versie van BOINC op deze computer gebruikt, 
    creëer een account met behulp van <b>!boinccmd</b>, 
    en gebruik dan boinccmd --project_attach om het project toe te voegen.

[ctx: join-page]
en: If you're running a pre-5.0 version of BOINC, please
            upgrade to a more recent version of BOINC to create an account
            at @this_project.
nl: Als je een BOINC versie ouder dan 5.0 gebruikt,
    updatet dan a.u.b. naar een meer modernere versie van BOINC om een 
    account bij @this_project te maken.

[ctx: team-add-admin]
en: @user is the founder of @team!
nl: @user is de oprichter van @team!

[ctx: adminpage-boinctranslate-inputfilter]
en: BOINC translation filter to help split content into chunks for translations.
nl: BOINC-vertaalfilter om te helpen bij het splitsen van inhoud in brokken voor vertalingen.

[ctx: input-filter-help]
en: Splits node content into chunks for translation.
nl: Splits knooppuntinhoud in brokken voor vertaling.

[ctx: adminpage-boinctranslate-inputfilter]
en: BOINC translate filter
nl: BOINC-vertaalfilter

[ctx: adminpage-boinctranslate-inputfilter]
en: Content types to filter
nl: Inhoudstypes om te filteren

[ctx: adminpage-boinctranslate-inputfilter]
en: Choose which content (node) types wich will be split into chunks for translation.
nl: Kies welke inhoudstypen (knooppunten) in stukken zullen worden gesplitst voor vertaling.

[ctx: adminpage-boinctranslate-inputfilter]
en: Print debugging info
nl: Print foutopsporingsinformatie

[ctx: adminpage-boinctranslate-inputfilter]
en: Prints additional debugging information. This option should be disabled on production sites.
nl: Drukt aanvullende foutopsporingsinformatie af. Deze optie moet worden uitgeschakeld op productiesites.

[ctx: join-page]
en: Rules and Policies
nl: Lees de gebruikersovereenkomst

[ctx: join-page]
en: Read our !rules_and_policies.
nl: Lees onze !rules_and_policies

[ctx: account-password]
en: Password
nl: Wachtwoord

[ctx: login-page]
en: Enter the password that accompanies your username.
nl: Vul het wachtwoord in voor je gebruikersnaam.

[ctx: login-page]
en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord opvragen

[ctx: forum]
en: Mark all topics read
nl: Markeer alle onderwerpen als gelezen

[ctx: forum]
en: Mark all forums read
nl: Markeer alle forums als gelezen

[ctx: account-profile-edit]
en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID. Contact the site administrator if this problem persists.
nl: CAPTCHA validatiefout: onbekende CAPTCHA sessie-ID. Neem contact op met de sitebeheerder als dit probleem zich blijft voordoen.

[ctx: account-profile-edit]
en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
nl: Het antwoord dat je voor de CAPTCHA hebt ingevuld was niet correct.

[ctx: general-access-error]
en: Access denied. You must login to view this page.
nl: Toegang geweigerd. Je moet inloggen om deze pagina te kunnen zien.

[ctx: general-access-error]
en: You are not authorized to access this page.
nl: Je bent niet gemachtigd om deze pagina te bekijken.

[ctx: forum]
en: Disable rich-text
nl: Rich-text uitschakelen

[ctx: forum]
en: Enable rich-text
nl: Rich-text inschakelen

[ctx: forum-thread-subscribe]
en: subscribe
nl: abonneren

[ctx: forum-thread-subscribe]
en: unsubscribe
nl: abonnement opheffen

[ctx: forum]
en: Report
nl: Rapport

[ctx: forum]
en: Cancel report
nl: Rapport annuleren

[ctx: forum]
en: Reset flags
nl: Vlaggen herstellen

[ctx: forum]
en: Ignore user
nl: Negeer gebruiker

[ctx: workunit-and-host-lists]
en: All tasks
nl: Alle taken

[ctx: workunit-and-host-lists]
en: Time reported or deadline
nl: Tijd gerapporteerd of eindtijd

[ctx: task-details]
en: Run time (sec)
nl: Loop tijd (sec)

[ctx: task-details]
en: CPU time (sec)
nl: CPU tijd (sec)

[ctx: workunit-details]
en: Canonical result
nl: Meest overeenkomstig resultaat

[ctx: workunit-details]
en: Max # of error/total/success tasks
nl: Max # van fouten/totaal/succes taken

[ctx: admin-boinc-other-options]
en: Message for site's Home Page
nl: Bericht voor de startpagina van de site

[ctx: admin-boinc-other-options]
en: Text to be displayed on the site's Home landing page.
nl: Tekst die moet worden weergegeven op de startpagina van de site.

[ctx: moderate-user]
en: Reason for rejecting this profile
nl: Reden om dit profiel af te keuren?

[ctx: moderate-user]
en: This reason will be included in an email to the user. Please write a brief explanation of the problem and how to fix it.
nl: Deze reden zal in de e-mail naar de gebruiker opgenomen worden. Type een korte uitleg van het probleem en hoe het op te lossen.

[ctx: form-submit]
en: Submit
nl: Indienen

[ctx: comment-action-links]
en: Unpublished
nl: Ongepubliceerd

[ctx: forum-unhide-comment]
en: Unhide this topic
nl: Onderwerp zichtbaar maken

[ctx: moderate-user]
en: Reason for banning this user
nl: Reden voor het uitsluiten van deze gebruiker

[ctx: moderate-user]
en: This reason will be included in an email to the user. Please write a brief explanation of why the user is being banned.
nl: Deze reden zal in de e-mail naar de gebruiker opgenomen worden. Type een korte uitleg waarom deze gebruiker uitgesloten is.

[ctx: moderate-user]
en: Duration of the ban
nl: Periode van uitsluiting

[ctx: moderate-user]
en: The number of days until the ban expires. Set to 0 to ban permanently.
nl: Het aantal dagen voordat de uitsluiting afloopt. Stel 0 in om permanent uit te sluiten.

[ctx: team-create/edit]
en: A team named "@name" already exists.
nl: Een team met naam "@name" bestaat al.

[ctx: team-forum]
en: Edit message board
nl: Forum bijwerken

[ctx: team-forum-create/edit]
en: Save message board
nl: Bewaar forum

[ctx: team-forum]
en: This is a team-only message board
nl: Dit forum is alleen voor het team

[ctx: team-create/edit]
en: Please select a team type.
nl: Selecteer alsjeblieft een team soort.

[ctx: task-details]
en: Task not found in database.
nl: Taak niet gevonden in de database

[ctx: workunit-details]
en: Workunit not found in database.
nl: Werkeenheid niet gevonden in de database

[ctx: account-finish]
en: Please note: user profiles are subject to moderation.
nl: Let op: gebruikersprofielen zijn onderhevig aan moderatie.

[ctx: account-finish]
en: Thank you @user_name for joining @site_name. Your account has been created. Your BOINC client should start working on assigned tasks soon, without any additional action or configuration. Please visit the links below for more information and additional options. (Links will open in a new window.)
nl: Bedankt @user_name voor uw deelname aan @site_name. Je account is aangemaakt. Je BOINC-client zou binnenkort moeten werken aan toegewezen taken, zonder enige actie of configuratie. Bezoek de onderstaande links voor meer informatie en extra opties. (Links openen in een nieuw venster.)

[ctx: account-fininsh]
en: Community Preferences
nl: Gemeenschapsvoorkeuren

[ctx: account-finish]
en: Change your username at !community_preferences.
nl: Verander je gebruikersnaam op !community_preferences.

[ctx: account-finish]
en: Your username is used to identify yourself to other volunteers on this Web site.
nl: Uw gebruikersnaam wordt gebruikt om uzelf te identificeren aan andere vrijwilligers op deze website.

[ctx: account-finish]
en: In addition, you may set your account's default language and adjust notification settings.
nl: Bovendien kunt u de standaardtaal van uw account instellen en de meldingsinstellingen aanpassen.

[ctx: account-finish]
en: Computing Preferences
nl: Computervoorkeuren

[ctx: account-finish]
en: Change your !computing_preferences.
nl: Verander je !computing_preferences.

[ctx: account-finish]
en: You may adjust how much CPU, RAM, and Disk space the BOINC client is allowed to use for tasks on your computer.
nl: Je kunt instellen hoeveel CPU-, RAM- en schijfruimte de BOINC-client mag gebruiken voor taken op jouw computer.

[ctx: account-finish]
en: By default, you will run @site_name tasks without any additional configuration.
nl: Standaard voer je @site_name-taken uit zonder aanvullende configuratie.

[ctx: account-finish]
en: It is recommended new volunteers leave the default settings until they gain experience running some tasks. Ask questions in the !forums to get advice before making changes to a setting you don't understand.
nl: Het wordt aanbevolen dat nieuwe vrijwilligers de standaardinstellingen behouden totdat ze ervaring hebben met het uitvoeren van sommige taken. Stel vragen op de !forums voor advies voordat je wijzigingen aanbrengt in een instelling die je niet begrijpt.

[ctx: account-finish]
en: User Profile
nl: Gebruikersprofiel

[ctx: account-finish]
en: Create a !user_profile.
nl: Creeër een !user_profile.

[ctx: account-finish]
en: A user profile will inform other volunteers who you are and why you joined @site_name.
nl: Een gebruikersprofiel zal andere vrijwilligers informeren wie je bent en waarom je bent aangemeld bij @site_name.

[ctx: account-finish]
en: Team
nl: Mijn Team

[ctx: account-finish]
en: Join a !team.
nl: Treed toe tot een !team.

[ctx: account-finish]
en: You may join a team, made up of other volunteers.
nl: Je mag lid worden van een team, bestaande uit andere vrijwilligers.

[ctx: account-finish]
en: Go to your !account_dashboard.
nl: Ga naar jouw !account_dashboard.

[ctx: account-finish]
en: Your account dashboard has information and links about your computer(s) and task(s) assigned.
nl: Jouw account dashboard heeft informatie en links naar jouw computer(s) en toegewezen taken.

[ctx: account-finish]
en: Visit our !help pages.
nl: Bezoek onze !help pagina's.

[ctx: account-finish]
en: Ask for help in our community's !forums.
nl: Vraag om hulp op de !forums van onze community's.

[ctx: account-finish]
en: ERROR: There is no account with that authenticator.
nl: FOUT: Er is geen account met deze verificator.

[ctx: account-preferences]
en: Preferences last modified: @mod_time
nl: Voorkeuren aangepast per: @mod_time

[ctx: host-details]
en: Host not found in database.
nl: Computer niet gevonden in de database.

[ctx: account-finish]
en: ERROR: There was a problem loading your account. Try logging in with your user name and password.
nl: FOUT: Er was een probleem bij het laden van je account. Probeer in te loggen met je gebruikersnaam en wachtwoord.

[ctx: team-add-admin]
en: There is no user on your team with that email address.
nl: Er is geen gebruiker in je team met dat email adres.

[ctx: account-finish]
en: moderation
nl: beheer

[ctx: account-finish]
en: Please note: user profiles are subject to !moderation.
nl: Let op: gebruikersprofielen zijn onderhevig aan !moderation.

[ctx: search-help-sidebar-block]
en: By default a search matches ANY search term. Results with more than one term will be presented higher in the search results.
nl: Standaard komt een zoekopdracht overeen met ELKE zoekterm. Resultaten met meer dan één term worden hoger weergegeven in de zoekresultaten.

[ctx: search-help-sidebar-block]
en: You may use 'AND' to have the search engine return results with ALL search terms.
nl: Je kunt 'AND' gebruiken om de zoekmachine resultaten te laten retourneren met ALLE zoektermen.

[ctx: search-help-sidebar-block]
en: For example, searching for 'boinc AND client' will only contain results with words boinc and client.
nl: Bijvoorbeeld, zoeken naar 'boinc AND client' zal alleen resultaten bevatten met woorden boinc en client.

[ctx: search-help-sidebar-block]
en: Search Help
nl: Zoeken Help
