BOINC 7.4 - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Download BOINC
gl: Descargar o BOINC

en: %s for %s (%s MB)
gl: %s para %s (%s MB)

en: BOINC is a program that lets you donate your idle computer time to science projects like SETI@home, Climateprediction.net, Rosetta@home, World Community Grid, and many others. <p> After installing BOINC on your computer, you can connect it to as many of these projects as you like.
gl: O BOINC é un programa que lle permite donar o tempo de inactividade do seu computador a proxectos científicos coma o SETI@home, Climateprediction.net, Rosetta@home, World Community Grid, e moitos outros. <p> Despois de instalar BOINC no seu computador, vostede pode unilo a tantos proxectos como queira.

en: System requirements
gl: Requerimentos do sistema

en: Release notes
gl: Notas da versión

en: Help
gl: Axuda

en: All versions
gl: Tódalas versións

en: BOINC: compute for science
gl: BOINC: computar para a ciencia
