BOINC 7.4 - en to hr translation catalogue (113 entries)

en: Connected
hr: Spojeno

en: Disconnected
hr: Prekinuto

en: &Run always
hr: &Uvijek radi

en: Run based on &preferences
hr: &Radi ovisno o postavkama

en: &Suspend
hr: &Zaustavi

en: Runs BOINC CPU benchmarks
hr: Pokreće BOINC-ove testove procesora

en: Licensing and copyright information.
hr: Licenčne i autorske informacije.

en: &File
hr: &Datoteka

en: &Tools
hr: &Alati

en: &Help
hr: &Pomoć

en: Connecting to %s
hr: Spajam se na %s

en: The password you have provided is incorrect, please try again.
hr: Lozinka koju ste unijeli je netočna, molimo pokušajte ponovno.

en: BOINC Manager
hr: BOINC Menadžer

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
hr: Pokrenuti BOINC tako da je vidljiva samo ikona u trayu

en: (Automatic Detection)
hr: (Automatska detekcija)

en: (Unknown)
hr: (Nepoznato)

en: (User Defined)
hr: (Korisnički određeno)

en: E&xit
hr: &Izlaz

en: Resume
hr: Nastavi

en: Version:
hr: Verzija:

en: Copyright:
hr: Autorska prava:

en: &OK
hr: &U redu

en: Project
hr: Projekt

en: Time
hr: Vrijeme

en: Message
hr: Poruka

en: Copy all the messages to the clipboard.
hr: Kopiraj sve poruke u memoriju

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
hr: Kopiraj označene poruke u memoriju. Možete označiti više poruka držeći shift ili ctrl dok klikate na poruke.

en: &Cancel
hr: &Poništi

en: General
hr: Općenito

en: Resource share
hr: Djeljenje resursa

en: Application
hr: Aplikacija

en: Name
hr: Ime

en: Report deadline
hr: Rok prijave

en: CPU time
hr: Procesorsko vrijeme

en: Options
hr: Opcije

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
hr: Modemske i VPN postavke

en: &Set Default
hr: &Postavi kao pretpostavljeno

en: &Clear Default
hr: O&briši pretpostavljeno

en: Default Connection:
hr: Pretpostavljena veza:

en: Connections
hr: Veze

en: Connect via HTTP proxy server
hr: Spoji se preko HTTP proxy servera

en: HTTP Proxy Server Configuration
hr: Konfiguracija HTTP proxy servera

en: Address:
hr: Adresa:

en: Leave these blank if not needed
hr: Ne ispunjavajte ukoliko nije potrebno

en: User Name:
hr: Korisničko ime:

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Connect via SOCKS proxy server
hr: Spoji se preko SOCKS proxy servera

en: SOCKS Proxy Server Configuration
hr: Konfiguracija SOCKS proxy servera

en: Host name:
hr: Naziv računala:

en: Team
hr: Tim

en: Retrieving system state; please wait...
hr: Provjeravam stanje sistema; molimo pričekajte...

en: New
hr: Novo

en: Download failed
hr: Skidanje neuspjelo

en: Downloading
hr: Skidanje

en: Running
hr: Radi

en: Computation error
hr: Greška pri obradi

en: Upload failed
hr: Dizanje neuspjelo

en: Uploading
hr: Dizanje

en: Aborted by user
hr: Obrisan od korisnika

en: Acknowledged
hr: Potvrđeno

en: Ready to report
hr: Spreman za prijavu

en: Error: invalid state '%d'
hr: Greška: nedopušteno stanje '%d'

en: URL:
hr: Adresa:

en: Suspend
hr: Zaustavi

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Reset project
hr: Resetiraj projekt

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
hr: Jeste li sigurni da želite resetirati projekt '%s'?

en: Reset Project
hr: Resetiraj projekt

en: Are you sure you want to remove project '%s'?
hr: Jeste li sigurni da želite resetirati projekt '%s'?

en: Show graphics
hr: Pokaži grafiku

en: Show application graphics in a window.
hr: Pokazuje grafiku aplikacije u prozoru

en: Abort
hr: Obriši

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
hr: Neispravan identifikator računa; molimo unesite valjani identifikator računa.

en: Validation conflict
hr: Konflikt pri validaciji.

en: '%s' does not contain a valid host name.
hr: '%s' ne sadrži valjano ime računala

en: '%s' does not contain a valid path.
hr: '%s' ne sadrži valjan put.

en: Copy all messages
hr: Kopiraj sve poruke

en: Copy selected messages
hr: Kopiraj oznčene poruke

en: Messages
hr: Poruke

en: Copying all messages to the clipboard...
hr: Kopiranje svih poruka u memoriju...

en: Account
hr: Račun

en: Status
hr: Stanje

en: Projects
hr: Projekti

en: Updating project...
hr: Ažuriram projekt...

en: Resuming project...
hr: Nastavljam projekt

en: Suspending project...
hr: Zaustavljam projekt

en: Resetting project...
hr: Resetiram projekt

en: Launching browser...
hr: Otvaram pretraživač...

en: Suspended by user
hr: Zaustavljen od korisnika

en: User Total
hr: Ukupno po korisniku

en: User Average
hr: Korisnikov prosjek

en: Host Total
hr: Ukupan kredit računala

en: Host Average
hr: Prosjek računala

en: Show user total
hr: Pokaži ukupan korisnikov kredit

en: Show user average
hr: Pokaži korisnički prosjek

en: Show host total
hr: Pokaži ukupan kredit računala

en: Show host average
hr: pokaži prosjek računala

en: Statistics
hr: Statistika

en: Updating charts...
hr: Ažuriram grafove

en: Retry Now
hr: Ponovi sada

en: Abort Transfer
hr: Prekini prijenos

en: File
hr: Datoteka

en: Progress
hr: Napredak

en: Size
hr: Veličina

en: Elapsed Time
hr: Proteklo vrijeme

en: Speed
hr: Brzina

en: Transfers
hr: Prijenosi

en: Retrying transfer now...
hr: Ponovo pokušavam prenijeti sada...

en: Aborting transfer...
hr: Prekidam prijenos...

en: Abort File Transfer
hr: Prekini prijenos datoteke

en: Suspend work for this result.
hr: Zausavi posao za ovaj rezultat.

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
hr: Napusti posao n rezultatu. Nećete dobit kredit za njega.

en: Tasks
hr: Zadaće
