BOINC 7.x - en to lt translation catalogue (496 entries)

en: Please enter your account information
    (to create an account, visit the project's web site)
lt: Įveskite vartotojo informaciją
    (norėdami prisiregistruoti, apsilankykite projekto tinklapyje)

en: This project is not currently accepting new accounts.
    You can add it only if you already have an account.
lt: Šis projektas neleidžia registruotis naujiems dalyviams.
    Galite prisijungti tik jei jau esate užsiregistravęs.

en: Are you already running this project?
lt: Ar jau dalyvaujate šiame projekte?

en: &No, new user
lt: &Ne, naujas dalyvis

en: &Yes, existing user
lt: &Taip, esu dalyvis

en: &Password:
lt: Slaptažodis:

en: Choose a &password:
lt: Pasirinkite slaptažodį:

en: C&onfirm password:
lt: Pakartokite slaptažodį:

en: Are you already running %s?
lt: Ar jau dalyvaujate %s?

en: &Username:
lt: &Vartotojo vardas:

en: &Email address:
lt: El. pašto adresas:

en: minimum length %d
lt: minimalus ilgis %d

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Add project
lt: Prisijungti prie projekto

en: Update account manager
lt: Susisiekti su abonemento valdikliu

en: Use account manager
lt: Naudoti abonemento valdiklį

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
lt: Nesutampa įvesti slaptažodžiai. Prašome juos įvesti dar kartą.

en: Choose an account manager
lt: Pasirinkite abonento valdiklį

en: To choose an account manager, click its name or 
    type its URL below.
lt: Kad pasirinktumėte abonento valdiklį, spragtelėkite jo vardą
    arba įveskite jo internetinį adresą žemiau.

en: Communicating with %s.
lt: Jungiamasi prie %s.

en: Communicating with server.
lt: Jungiamasi prie serverio.

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti...

en: An internal server error has occurred.
lt: Vidinė serverio klaida.

en: Connected
lt: Prisijungta

en: Disconnected
lt: Atsijungta

en: Close the %s window
lt: Uždaryti %s langą

en: &Close Window
lt: &Uždaryti langą

en: Exit %s
lt: Išeiti iš %s

en: &Notices	Ctrl+Shift+N
lt: Pra&nešimai	 Ctrl+Shift+N

en: Display notices
lt: Rodyti pranešimus

en: &Projects	Ctrl+Shift+P
lt: &Projektai	Ctrl+Shift+P

en: Display projects
lt: Rodyti projektus

en: &Tasks	Ctrl+Shift+T
lt: Užduo&tys	Ctrl+Shift+T

en: Display tasks
lt: Rodyti užduotis

en: Trans&fers	Ctrl+Shift+X
lt: P&erdavimai	Ctrl+Shift+X

en: Display transfers
lt: Rodyti perdavimus

en: &Statistics	Ctrl+Shift+S
lt: &Statistika	Ctrl+Shift+S

en: Display statistics
lt: Rodyti statistiką

en: &Disk usage	Ctrl+Shift+D
lt: &Disko naudojimas	 Ctrl+Shift+D

en: Display disk usage
lt: Rodyti disko naudojimą

en: Simple &View...	Ctrl+Shift+V
lt: S&upaprastintas režimas...	CTRL+SHIFT+V

en: Display the simple graphical interface.
lt: Rodyti supaprastintą vartotojo sąsają.

en: &Add project or account manager...
lt: &Prisijungti prie projekto ar paskyros valdytojo...

en: Volunteer for any or all of 30+ projects in many areas of science
lt: Būkite savanoriu viename ar keliuose iš daugiau kaip 30 projektų įvairiose mokslo srityse

en: &Synchronize with %s
lt: &Sinchronizuoti su %s

en: Get current settings from %s
lt: Gauti dabartinius nustatymus iš %s

en: &Add project...
lt: &Prisijungti prie projekto...

en: Add a project
lt: Prisijungti prie projekto

en: S&top using %s...
lt: Nus&toti naudoti %s...

en: Remove this computer from account manager control.
lt: Nebenaudoti abonemento valdiklio šio kompiuterio valdymui.

en: &Options...
lt: &Nustatymai...

en: Configure display options and proxy settings
lt: Vartotojo sąsajos ir įgaliotojo serverio nustatymai

en: Computing &preferences...
lt: Skaičiavimų nustatymai...

en: Configure computing preferences
lt: Pakeisti skaičiavimų nustatymus

en: &Run always
lt: Veikti visada

en: Allow work regardless of preferences
lt: Darbas vykdomas nepaisant nustatymų

en: Run based on &preferences
lt: Veikti pagal nustatymus

en: Allow work according to preferences
lt: Leisti veikti pagal nustatymus

en: &Suspend
lt: &Sustabdyti

en: Stop work regardless of preferences
lt: Darbas sustabdomas nepaisant nustatymų

en: Use GPU always
lt: Visada naudoti grafikos procesorių

en: Allow GPU work regardless of preferences
lt: Leisti GPU darbą nepaisant nustatymų

en: Use GPU based on preferences
lt: Naudoti GPU pagal nustatymus

en: Allow GPU work according to preferences
lt: Leisti GPU darbą pagal nustatymus

en: Suspend GPU
lt: Sustabdyti GPU

en: Stop GPU work regardless of preferences
lt: Sustabdyti GPU darbą nepaisant nustatymų

en: Network activity always available
lt: Veiksmai tinkle leidžiami bet kada

en: Allow network activity regardless of preferences
lt: Veiksmai tinkle galimi nepaisant nustatymų

en: Network activity based on preferences
lt: Veiksmai tinkle pagal nustatymus

en: Allow network activity according to preferences
lt: Leisti veiksmus tinkle pagal nustatymus

en: Network activity suspended
lt: Veiksmai tinkle sustabdyti

en: Stop BOINC network activity
lt: Veiksmai tinkle negalimi

en: Connect to another computer running %s
lt: Prisijungti prie kito kompiuterio, kuriame veikia %s

en: Select computer...
lt: Pasirinkti kompiuterį...

en: Shut down connected client...
lt: Išjungti prisijungusį klientą...

en: Shut down the currently connected client
lt: Išjungti šiuo metu prisijungusį pagrindinį klientą

en: Run CPU &benchmarks
lt: Matuoti sistemos greitį

en: Runs BOINC CPU benchmarks
lt: Matuoja sistemos procesoraus darbo našumą

en: Do network communication
lt: Atlikti susijungimus tinkle

en: Do all pending network communication
lt: Atlikti visus laukiančius susijungimus tinkle

en: Read local prefs file
lt: Nuskaityti vietinių nustatymų bylą

en: Read preferences from global_prefs_override.xml.
lt: Nuskaityti nustatymus iš global_prefs_override.xml.

en: Launch another %s
lt: Vykdyti kitą %s

en: Event Log...	Ctrl+Shift+E
lt: Įvykių žurnalas...	Ctrl+Shift+E

en: Display diagnostic messages.
lt: Rodyti diagnostikos žinutes.

en: %s &help
lt: %s &pagalba

en: Show information about %s
lt: Rodyti informaciją apie %s

en: &%s help
lt: &%s pagalba

en: Show information about the %s
lt: Rodyti informaciją apie %s

en: Show information about BOINC and %s
lt: Rodyti informaciją apie BOINC ir %s

en: &About %s...
lt: &Apie %s...

en: Licensing and copyright information.
lt: Licensijų ir autorinių teisių informacija.

en: &File
lt: &Byla

en: &View
lt: &Peržiūra

en: &Tools
lt: &Įrankiai

en: &Activity
lt: &Veikimas

en: A&dvanced
lt: &Papildomi

en: &Help
lt: &Pagalba

en: %s - Stop using %s
lt: %s - Sustabdyti %s

en: If you stop using %s,
    you'll keep all your current projects,
    but you'll have to manage projects manually.
    
    Do you want to stop using %s?
lt: Jei atsijungsite nuo %s,
    jūs ir toliau dalyvausite projektuose, prie kurių esate
    prisijungęs, tačiau juos turėsite valdyti pats.
    
    Ar tikrai norite atsijungti nuo %s?

en: %s - Shut down the current client...
lt: %s - Išjungti dabartinį klientą...

en: %s will shut down the current client
    and prompt you for another host to connect to.
lt: %s išjungs šiuo metu prisijungusį klientą
    ir pasiūlys prisijungti prie kito kompiuterio.

en: %s has successfully added %s
lt: %s sėkmingai prisijungė prie %s

en: Connecting to %s
lt: Jungiamasi prie %s

en: Connected to %s (%s)
lt: Prisijungta prie %s (%s)

en: Username already in use
lt: Šis vartotojo vardas jau naudojamas

en: An account with that username already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
lt: Abonementas su tokiu vartotojo vardu jau yra ir turi kitą
    slaptažodį nei įvedėte.
    
    Prašome apsilankyti projekto tinklapyje ir veikti pagal ten
    nurodytas instrukcijas.

en: Email address already in use
lt: Šis el. pašto adresas jau yra naudojamas

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
lt: Abonementas su tokiu el. pašto adresu jau yra ir turi kitą
    slaptažodį nei įvedėte.
    
    Prašome apsilankyti projekto tinklapyje ir veikti pagal ten
    nurodytas instrukcijas.

en: Communicating with BOINC client.  Please wait ...
lt: Jungiamasi prie BOINC kliento. Prašome palaukti...

en: E&xit %s
lt: Išeiti iš %s

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: %s - Connection Error
lt: %s - ryšio klaida

en: You currently are not authorized to manage the client.
    Please contact your administrator to add you to the 'boinc_users' local user group.
lt: Jums nėra leidžiama valdyti kliento.
    Susisiekite su savo administratoriumi, kad jis pridėtų jus į "boinc_users" vartotojų grupę.

en: Authorization failed connecting to running client.
    Make sure you start this program in the same directory as the client.
lt: Nepavyko prisijungti prie veikiančio kliento.
    Įsitikinkite, kad bandote paleisti šią programą tame pačiame kataloge, kaip ir klientas.

en: Authorization failed connecting to running client.
lt: Nepavyko prisijungti prie veikiančio kliento.

en: The password you have provided is incorrect, please try again.
lt: Slaptažodis yra neteisingas, bandykite dar kartą.

en: %s - Connection Failed
lt: %s - susijungimas nepavyko

en: %s is not able to connect to a %s client.
    Would you like to try to connect again?
lt: %s negali prisijungti prie %s kliento.
    Ar norite dar kartą bandyti prisijungti?

en: %s - Connection Status
lt: %s - susijungimo būklė

en: %s is not currently connected to a %s client.
    Please use the 'Advanced\Select Computer...' menu option to connect up to a %s client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
lt: %s šiuo metu nėra prisijungęs prie %s kliento.
    Prašome pasinaudoti "Byla->Pasirinkti kompiuterį" meniu punktu, jei norite prisijungti prie %s kliento.
    Norėdami prisijungti prie vietinio kompiuterio, kaip kompiuterio vardą įrašykite "localhost".

en: %s - Network Status
lt: %s - tinklo būsena

en: %s needs to connect to the Internet.
    May it do so now?
lt: %s reikia prisijungti prie interneto.
    Ar galima tai daryti dabar?

en: %s is connecting to the Internet.
lt: %s jungiasi prie interneto.

en: %s has successfully connected to the Internet.
lt: %s sėkmingai prisijungė prie interneto.

en: %s failed to connect to the Internet.
lt: %s negali prisijungti prie interneto.

en: %s has detected it is now connected to the Internet.
    Updating all projects and retrying all transfers.
lt: %s aptiko prisijungimą prie interneto.
    Atnaujinami projektai ir duomenų siuntimas.

en: %s has successfully disconnected from the Internet.
lt: %s sėkmingai atsijungė nuo interneto.

en: %s failed to disconnected from the Internet.
lt: %s nepavyko atsijungti nuo interneto.

en: A reboot is required in order for BOINC to run properly.
    Please reboot your computer and try again.
lt: Kad BOINC veiktų teisingai, būtina perkrauti sistemą.
    Perkraukite kompiuterį ir pamėginkite dar kartą.

en: BOINC Manager
lt: BOINC valdiklis

en: BOINC Manager was started by the operating system automatically
lt: BOINC valdiklis buvo automatiškai paleistas operacinės sistemos

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
lt: Paleisti BOINC tik su matoma piktograma sistemos dėkle

en: Startup BOINC with these optional arguments
lt: Paleisti BOINC su šiais parametrais

en: disable BOINC security users and permissions
lt: atjungti BOINC saugumo vartotojus ir įgaliojimus

en: set skin debugging mode to enable skin manager error messages
lt: įjungti apvalkalų derinimo režimą, kad būtų įjungti apvalkalų valdiklio klaidų pranešimai

en: (Automatic Detection)
lt: (Automatinis aptikimas)

en: (Unknown)
lt: (Nežinoma)

en: (User Defined)
lt: (Vartotojo nustatyta)

en: Open %s Web...
lt: Atidaryti %s tinklapį...

en: Open %s...
lt: Atidaryti %s...

en: Snooze
lt: Laikinai sustabdyti

en: E&xit
lt: Išeiti

en: Resume
lt: Tęsti

en: Computing is enabled
lt: Skaičiavimai leidžiami

en: Computing is suspended -
lt: Skaičiavimai sustabdyti -

en: GPU computing is enabled
lt: Skaičiavimai vaizdo procesoriumi leidžiami

en: GPU computing is suspended -
lt: Skaičiavimai vaizdo procesoriumi sustabdyti -

en: Network is enabled
lt: Tinklo naudojimas leidžiamas

en: Network is suspended -
lt: Tinklo naudojimas sustabdytas -

en: Reconnecting to client.
lt: Iš naujo prisijungiama prie kliento.

en: Not connected to a client.
lt: Neprisijungta prie kliento.

en: Failed to update account manager
lt: Nepavyko atnaujinti abonemento valdiklio

en: Failed to remove account manager
lt: Nepavyko atsijungti nuo abonemento valdiklio

en: Click Finish to close.
lt: Norėdami uždaryti spauskite "Baigti".

en: Messages from server:
lt: Pranešimai iš serverio:

en: Project added
lt: Prisijungta prie projekto

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
lt: Kai paspausite "Baigti", interneto naršyklė atvers tinklapį, kuriame
    galėsite nustatyti abonemento pavadinimą ir nustatymus.

en: Update from %s completed.
lt: Atnaujinimas iš %s baigas.

en: Update completed.
lt: Atnaujinimas baigtas.

en: Welcome to %s!
lt: Prisijungta prie %s!

en: About %s
lt: Apie %s

en: Version:
lt: Versija:

en: wxWidgets Version:
lt: wxWidgets versija:

en: &OK
lt: &Gerai

en: invalid time, format is HH:MM
lt: neteisingas laikas, formatas yra VV:MM

en: invalid time interval, format is HH:MM-HH:MM
lt: neteisingas laiko intervalas, formatas yra VV:MM-VV:MM

en: invalid input value detected
lt: įvesta negalima reikšmė

en: Validation Error
lt: Patikrinimo klaida

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Clear
lt: Pašalinti

en: clear all local preferences and close the dialog
lt: išvalyti vietinius nustatymus ir uždaryti šį langą

en: processor usage
lt: procesoriaus naudojimas

en: network usage
lt: tinklo naudojimas

en: OK
lt: Gerai

en: Help
lt: Pagalba

en: Computing allowed
lt: Skaičiavimai leidžiami

en: While computer is on batteries
lt: Kai kompiuteris veikia iš baterijų

en: check this if you want this computer to do work while it runs on batteries
lt: pažymėkite, jei norite vykdyti skaičiavimus kai kompiuteris veikia iš baterijų

en: While computer is in use
lt: Kai kompiuteris naudojamas

en: check this if you want this computer to do work even when you're using it
lt: pažymėkite, jei norite vykdyti skaičiavimus kai naudojatės kompiuteriu

en: Use GPU while computer is in use
lt: Naudoti vaizdo procesorių kai kompiuteris naudojamas

en: check this if you want your GPU to do work even when you're using the computer
lt: pažymėkite, jei norite skaičiavimams naudoti grafikos plokštę kai naudojatės kompiuteriu

en: Only after computer has been idle for
lt: Tik kai kompiuteris buvo nenaudojamas

en: do work only after you haven't used the computer for this number of minutes
lt: vykdyti skaičiavimus tik kai kompiuteris nenaudojamas nurodytą minučių skaičių

en: While processor usage is less than
lt: Kai procesoriaus naudojimas mažesnis nei

en: Every day between hours of
lt: Kiekvieną dieną tarp

en: start work at this time
lt: pradėti vykdyti

en: and
lt: ir

en: stop work at this time
lt: baigti vykdyti

en: (no restriction if equal)
lt: (be apribojimų jei vienodi)

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Other options
lt: Kiti pasirinkimai

en: Switch between applications every
lt: Keisti programas kas

en: On multiprocessor systems, use at most
lt: Sistemose su keletu procesorių naudoti daugiausiai

en: Use at most
lt: Naudoti daugiausiai

en: General options
lt: Bendri nustatymai

en: Maximum download rate
lt: Didžiausia parsiuntimo sparta

en: Maximum upload rate
lt: Didžiausia išsiuntimo sparta

en: Skip image file verification
lt: Praleisti bylų tikrinimą

en: Connect options
lt: Susijungimo nustatymai

en: Confirm before connecting to internet
lt: Klausti prieš jungiantis prie interneto

en: Disconnect when done
lt: Atsijungti pabaigus

en: Disk usage
lt: Disko naudojimas

en: seconds
lt: sekundžių

en: % when computer is in use
lt: % kai kompiuteris naudojamas

en: % when computer is idle
lt: % kai kompiuteris nenaudojamas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Project
lt: Projektas

en: Time
lt: Laikas

en: Message
lt: Pranešimas

en: Copy all the messages to the clipboard.
lt: Kopijuoti visas žinutes į laikinąją saugyklą.

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or command key while clicking on messages.
lt: Kopijuoti pasirinktas žinutes į laikinąją saugyklą. Keletą žinučių galite pažymėti spausdami Shift arba Command klavišus žymėjimo metu.

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
lt: Kopijuoti pasirinktas žinutes į laikinąją saugyklą. Keletą žinučių galite pažymėti spausdami Shift arba Control klavišus žymėjimo metu.

en: &Close
lt: Uždaryti

en: Show messages for all projects
lt: Rodyti visų projektų žinutes

en: Show only the messages for the selected project
lt: Rodyti tik pasirinkto projekto žinutes

en: %s - Exit Confirmation
lt: %s - išėjimo patvirtinimas

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: Project preference
lt: Projekto nustatymai

en: General
lt: Bendri

en: User name
lt: Vartotojo vardas

en: Team name
lt: Komanda

en: Resource share
lt: Resursų padalijimas

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

en: Scheduler call in progress
lt: Jungiamasi prie projekto serverio

en: Added via account manager
lt: Prisijungta naudojant abonemento valdiklį

en: Ended
lt: Užbaigtas

en: Application
lt: Programa

en: Name
lt: Pavadinimas

en: State
lt: Būsena

en: Received
lt: Gauta

en: Report deadline
lt: Atlikti iki

en: CPU time
lt: Procesoriaus laikas

en: Elapsed time
lt: Praėjęs laikas

en: Estimated time remaining
lt: Numanomas likęs laikas

en: Fraction done
lt: Atlikta dalis

en: Language:
lt: Kalba:

en: What language should BOINC use?
lt: Kokią kalbą turėtų naudoti BOINC?

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
lt: Jungimosi telefono linija ir virtualiu privačiu tinklu (VPN) nustatymai

en: &Set Default
lt: &Nustatyti numatytus nustatymus

en: &Clear Default
lt: &Išvalyti numatytus nustatymus

en: Default Connection:
lt: Numatyta jungtis:

en: Connections
lt: Susijungimai

en: Connect via HTTP proxy server
lt: Jungtis per HTTP proxy serverį

en: HTTP Proxy Server Configuration
lt: HTTP proxy serverio nustatymai

en: Address:
lt: Adresas:

en: Port:
lt: Jungtis:

en: Leave these blank if not needed
lt: Jei nereikalingi, palikite tuščius

en: User Name:
lt: Vartotojo vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Connect via SOCKS proxy server
lt: Jungtis per SOCKS proxy serverį

en: SOCKS Proxy Server Configuration
lt: SOCKS Proxy serverio nustatymai

en: %s - Language Selection
lt: %s - kalbos pasirinkimas

en: The %s's language has been changed.  In order for this change to take effect, you must restart the %s.
lt: %s aptiko pasirinktos kalbos pakeitimą. %s turi būti paleistas iš naujo, kad įsigaliotų kalbos pakeitimas.

en: %s - Select Computer
lt: %s - kompiuterio pasirinkimas

en: Host name:
lt: Kompiuterio pavadinimas:

en: Message boards
lt: Pranešimų lentos

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
lt: Susirašinėkite su kitais SETI@HOME vartotojais pranešimų lentose

en: Ask questions and report problems
lt: Klauskite klausimus ir praneškite apie problemas

en: Your account
lt: Jūsų abonementas

en: View your account information and credit totals
lt: Peržiūrėkite abonemento informaciją ir kreditų sumas

en: Your preferences
lt: Jūsų nustatymai

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
lt: Peržiūrėkite ir keiskite savo SETI@Home vartotojo abonemento aprašymą ir nustatymus

en: Your results
lt: Jūsų rezultatai

en: View your last week (or more) of computational results and work
lt: Peržiūrėkite neseniai atliktų skaičiavimų rezultatus ir užduotis

en: Your computers
lt: Jūsų kompiuteriai

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
lt: Peržiūrėkite visų kompiuterių, kurie vykdo SETI@Home, sąrašą

en: Your team
lt: Jūsų komanda

en: View information about your team
lt: Peržiūrėkite informaciją apie savo komandą

en: Common questions
lt: Dažniausi klausimai

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
lt: Perskaitykite Einstein@Home dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą

en: Screensaver info
lt: Ekrano užsklandos informacija

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
lt: Perskaitykite detalų Einstein@Home ekrano užsklandos aprašymą

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
lt: Susirašinėkite su administratoriais ar kitais Einstein@Home vartotojais pranešimų lentose

en: Einstein status
lt: Einstein būklė

en: Current status of the Einstein@Home server
lt: Einstein@Home serverių būklė

en: Report problems
lt: Praneškite apie problemas

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
lt: Nuoroda į Einstein@Home problemų pranešimų lentas

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
lt: Peržiūrėkite ir keiskite savo Einstein@Home vartotojo abonemento aprašymą ir nustatymus

en: Account summary
lt: Vartotojo abonento apibendrinimas

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
lt: Peržiūrėkite visų kompiuterių, kurie vykdo Einstein@Home, sąrašą

en: LIGO project
lt: LIGO projektas

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
lt: Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) projekto tinklapis

en: GEO-600 project
lt: GEO-600 projektas

en: The home page of the GEO-600 project
lt: GEO-600 projekto tinklapis

en: Team
lt: Komanda

en: Info about your Team
lt: Informacija apie jūsų komandą

en: Get help for climateprediction.net
lt: Pagalba climateprediction.net

en: News
lt: Naujienos

en: climateprediction.net News
lt: climateprediction.net naujienos

en: View your account information, credits, and trickles
lt: Peržiūrėkite abonemento informaciją, kreditų sumas, atliktas užduotis

en: Info about your team
lt: Informacija apie jūsų komandą

en: Search for help in our help system
lt: Ieškokite pagalbos mūsų pagalbos sistemoje

en: Global Statistics
lt: Globali statistika

en: Summary statistics for World Community Grid
lt: Apibendrinta World Community Grid statistika

en: My Grid
lt: Mano skaičiavimai

en: Your statistics and settings
lt: Jūsų statistika ir nustatymai

en: Device Profiles
lt: Kompiuterių grupės

en: Update your device settings
lt: Keiskite kompiuterių nustatymus

en: Research
lt: Tyrimai

en: Learn about the projects hosted at World Community Grid
lt: Sužinokite daugiau apie World Community Grid projektus

en: Retrieving system state; please wait...
lt: Gaunama sistemos būklė; prašome palaukti...

en: on batteries
lt: veikia iš baterijų

en: computer is in use
lt: kompiuteris naudojamas

en: time of day
lt: paros metas

en: CPU benchmarks in progress
lt: Matuojamas procesoriaus greitis

en: need disk space - check preferences
lt: reikalinga vieta diske - patikrinkite nustatymus

en: computer is not in use
lt: kompiuteris nėra naudojamas

en: New
lt: Nauja

en: Download failed
lt: Parsiuntimas nepavyko

en: Downloading
lt: Parsiunčiama

en:  (suspended -
lt:  (sustabdyta -

en: Project suspended by user
lt: Projektą sustabdė vartotojas

en: Task suspended by user
lt: Sustabdė vartotojas

en: Suspended -
lt: Sustabdyta -

en: Waiting for memory
lt: Laukiama atminties

en: Running
lt: Vykdoma

en: Waiting to run
lt: Paruoštas vykdymui

en: Ready to start
lt: Paruoštas vykdymui

en: Computation error
lt: Skaičiavimo klaida

en: Upload failed
lt: Išsiuntimas nepavyko

en: Uploading
lt: Išsiunčiama

en: Aborted by user
lt: Atšaukė vartotojas

en: Aborted by project
lt: Atšaukė projektas

en: Aborted
lt: Nutrauktas

en: Acknowledged
lt: Patvirtinta

en: Ready to report
lt: Paruoštas perdavimui

en: Error: invalid state '%d'
lt: Klaida: neteisinga būsena "%d"

en: No Internet connection
lt: Nėra ryšio su internetu

en: Please connect to the Internet and try again.
lt: Prisijunkite prie interneto ir pabandykite dar kartą.

en: Project not found
lt: Projektas nerastas

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
    
    Please check the URL and try again.
lt: Jūsų pateiktas adresas nėra BOINC projekto.
    
    Patikrinkite adresą ir pabandykite dar kartą.

en: Account manager not found
lt: Abonemento valdiklis nerastas

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
    
    Please check the URL and try again.
lt: Jūsų pateiktas adresas nėra BOINC abonemento
    valdiklio.
    
    Patikrinkite adresą ir pabandykite dar kartą.

en: Login Failed.
lt: Prisijungimas nepavyko.

en: Check the username and password, and try again.
lt: Patikrinkite vartotojo vardą ir slaptažodį ir pabandykite dar kartą.

en: Check the email address and password, and try again.
lt: Patikrinkite el. pašto adresą ir slaptažodį ir pabandykite dar kartą.

en: To choose a project, click its name or type its URL below.
lt: Kad pasirinktumėte projektą, spragtelėkite jo vardą arba žemiau įveskite jo tinklapio adresą.

en: An internal server error has occurred.
lt: Vidinė serverio klaida.

en: Communicating with project
    Please wait...
lt: Jungiamasi su projektu
    Prašome palaukti...

en: To continue, click Next.
lt: Norėdami tęsti, spauskite Toliau.

en: Network communication failure
lt: Tinklo klaida

en: BOINC failed to communicate on the Internet.
    The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network
    or modem connection and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking BOINC.
    Configure your personal firewall to let BOINC and
    BOINC Manager communicate on port 80,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
lt: BOINC negali prisijungti prie interneto. Dažniausios priežastys
    yra šios:
    
    1) Tinklo problemos. Patikrinkite tinklo ryšius ir spauskite
    "Atgal", kad pabandytumėte jungtis dar kartą.
    
    2) Tinklo ugniasienė blokuoja BOINC. Nustatykite ugniasienę taip,
    BOINC ir BOINC Manager galėtų naudotis 80 jungtimi ir spauskite
    "Atgal", kad pabandytumėte jungtis dar kartą.
    
    3) Jūs naudojate tarpinį serverį. Spauskite "Pirmyn", kad
    nustatytumėte BOINC tarpinio serverio nustatymus.

en: Proxy configuration
lt: Tarpinio serverio nustatymai

en: HTTP proxy
lt: HTTP tarpinis serveris

en: Server:
lt: Serveris:

en: Autodetect
lt: Automatinis aptikimas

en: SOCKS proxy
lt: SOCKS tarpinis serveris

en: &%s
lt: %s

en: Suspend
lt: Sustabdyti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Do work only between:
lt: Vykdyti užduotis tik tarp:

en: Connect to internet only between:
lt: Jungtis prie interneto tik tarp:

en: of disk space
lt: disko vietos

en: of the processor
lt: procesoriaus

en: 0 (Run Always)
lt: 0 (veikti visada)

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Report all completed tasks, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more tasks.
lt: Pranešti apie atliktą darbą, gauti duomenis apie kreditą, naujausius nustatymus ir galbūt daugiau darbo.

en: Suspend tasks for this project.
lt: Sustabdyti šio projekto darbus.

en: No new tasks
lt: Negauti naujo darbo

en: Don't get new tasks for this project.
lt: Negauti naujo darbo šiam projektui.

en: Reset project
lt: Perkrauti projektą

en: Delete all files and tasks associated with this project, and get new tasks.  You can update the project first to report any completed tasks.
lt: Ištrinti visas projekto bylas ir gauti naujo darbo. Priš tai galite atnaujinti projekto duomenis ir nusiųsti atliktą darbą.

en: Remove this project.  Tasks in progress will be lost (use 'Update' first to report any completed tasks).
lt: Pašalinti šį projektą. Visos atliekamos užduotys bus prarastos (spauskite "Atnaujinti" tam, kad prieš tai būtų nusiųstos atliktos užduotys).

en: Properties
lt: Savybės

en: Resume tasks for this project.
lt: Tęsti šio projekto darbą.

en: Allow new tasks
lt: Leisti naują darbą

en: Allow fetching new tasks for this project.
lt: Leisti projektui gauti naujo darbo.

en: Don't fetch new tasks for this project.
lt: Negauti naujo darbo iš šio projekto.

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
lt: Ar tikrai norite perkrauti projektą "%s"?

en: Reset Project
lt: Perkrauti projektą

en: Are you sure you want to remove project '%s'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti projektą "%s"?

en: Synchronize projects with account manager system
lt: Sinchronizuoti projektus su abonento valdiklio sistema

en: Show graphics
lt: Rodyti grafiką

en: Show application graphics in a window.
lt: Rodyti programos grafiką lange.

en: Abort
lt: Nutraukti

en: Resume work for this task.
lt: Tęsti šį skaičiavimo darbą.

en: Suspend work for this task.
lt: Sustabdyti šį skaičiavimo darbą.

en: Abort task
lt: Nutraukti užduotį

en: You don't have any projects.  Please Add a Project.
lt: Jūs neprisijungęs prie nė vieno projekto. Prisijunkite.

en: Application: %s
lt: Programa: %s

en: Retrieving current status.
lt: Gaunama dabartinė būsena.

en: Downloading work from the server.
lt: Gaunamos užduotys iš serverio.

en: Processing Suspended:  Running On Batteries.
lt: Skaičiavimai sustabdyti: veikiama iš baterijų.

en: Processing Suspended:  User Active.
lt: Skaičiavimai sustabdyti: vartotojas aktyvus.

en: Processing Suspended:  User paused processing.
lt: Skaičiavimai sustabdyti: sustabdė vartotojas.

en: Processing Suspended:  Time of Day.
lt: Skaičiavimai sustabdyti: dienos laikas.

en: Processing Suspended:  Benchmarks Running.
lt: Skaičiavimai sustabdyti: matuojamas greitis.

en: Processing Suspended.
lt: Skaičiavimai sustabdyti.

en: Waiting to contact project servers.
lt: Laukiama susijungimo su projekto serveriais.

en: Retrieving current status
lt: Gaunama dabartinė būsena

en: No work available to process
lt: Nėra vykdymui paruoštų užduočių

en: Unable to connect to the core client
lt: Nepavyksta prisijungti prie kliento

en: Project temporarily unavailable
lt: Projektas laikinai nepasiekiamas

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
lt: Projektas laikinai nepasiekiamas.
    
    Prašome pabandyti vėliau.

en: Account manager temporarily unavailable
lt: Abonemento valdiklis laikinai nepasiekiamas

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
lt: Abonemento valdiklis laikinai nepasiekiamas.
    
    Prašome pabandyti vėliau.

en: Please specify an account key to continue.
lt: Nurodykite abonemento raktą.

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
lt: Neteisingas abonemento raktas; įveskite teisingą abonemento raktą

en: Validation conflict
lt: Tikrinimo klaida

en: Please specify an email address
lt: Įveskite elektroninio pašto adresą

en: Invalid email address; please enter a valid email address
lt: Neteisingas el. pašto adresas; įveskite teisingą el. pašto adresą

en: Missing URL
lt: Neįvestas tinklapis

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
lt: Nurodykite tinklapį, pavyzdžiui:
    http://www.example.com/

en: Invalid URL
lt: Neteisingas tinklapis

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
lt: Nurodykite galiojantį tinklapį, pavyzdžiui:
    http://boincproject.example.com

en: '%s' does not contain a valid host name.
lt: "%s" nėra teisingas kompiuterio pavadinimas.

en: '%s' does not contain a valid path.
lt: "%s" nėra teisingai nurodytas kelias.

en: Commands
lt: Komandos

en: Copy all messages
lt: Kopijuoti visus pranešimus

en: Copy selected messages
lt: Kopijuoti pasirinktus pranešimus

en: Show only the messages for the selected project.
lt: Rodyti tik pasirinkto projekto žinutes.

en: Messages
lt: Pranešimai

en: Copying all messages to the clipboard...
lt: Visi pranešimai kopijuojami į atmintį...

en: Copying selected messages to the clipboard...
lt: Pasirinkti pranešimai kopijuojami į atmintį...

en: Show all messages
lt: Rodyti visus pranešimus

en: Show messages for all projects.
lt: Rodyti visų projektų žinutes.

en: Account
lt: Vartotojas

en: Work done
lt: Atliktas darbas

en: Avg. work done
lt: Vid. atliekamas darbas

en: Status
lt: Būklė

en: Projects
lt: Projektai

en: Updating project...
lt: Atnaujinamas projektas...

en: Resuming project...
lt: Pratęsiamas darbas su projektu...

en: Suspending project...
lt: Stabdomas projektas...

en: Telling project to allow additional task downloads...
lt: Leidžiama projektui parsisiųsti papildomo darbo...

en: Telling project to not fetch any additional tasks...
lt: Liepiama projektui nesiųsti naujų užduočių...

en: Resetting project...
lt: Perkraunamas projektas...

en: Removing project...
lt: Šalinamas projektas...

en: Launching browser...
lt: Paleidžiama naršyklė...

en: Suspended by user
lt: Sustabdė vartotojas

en: Won't get new tasks
lt: Negaus naujo darbo

en: Project ended - OK to remove
lt: Projektas pabaigtas - galima pašalinti

en: Scheduler request pending
lt: Laukiama jungimosi prie projekto serverio

en: Scheduler request in progress
lt: Jungiamasi prie projekto serverio

en: Communication deferred
lt: Jungimasis atidėtas

en: Total disk usage
lt: Naudojama disko vieta

en: Disk usage by BOINC projects
lt: BOINC projektų naudojama disko vieta

en: Disk
lt: Diskas

en: used by BOINC:
lt: naudojama BOINC:

en: used by other programs:
lt: naudojama kitų programų:

en: User Total
lt: Vartotojo suminiai rodikliai

en: User Average
lt: Vartotojo vidurkiai

en: Host Total
lt: Kompiuterio suminiai rodikliai

en: Host Average
lt: Kompiuterio vidurkiai

en: Last update: %.0f days ago
lt: Paskutinis atnaujinimas: prieš %.0f dienų

en: Show user total
lt: Vartotojo suminiai rodikliai

en: Show total credit for user
lt: Rodyti bendrą vartotojo kreditų kiekį

en: Show user average
lt: Vartotojo vidurkiai

en: Show average credit for user
lt: Rodyti vidutinį vartotojo kreditų kiekį

en: Show host total
lt: Kompiuterio suminiai rodikliai

en: Show total credit for host
lt: Rodyti bendrą kompiuterio kreditų kiekį

en: Show host average
lt: Kompiuterio vidurkiai

en: Show average credit for host
lt: Rodyti vidutinį kompiuterio kreditų kiekį

en: < &Previous project
lt: < &Ankstesnis projektas

en: Show chart for previous project
lt: Rodyti ankstesnio projekto diagramą

en: &Next project >
lt: &Kitas projektas >

en: Show chart for next project
lt: Rodyti kito projekto diagramą

en: Mode view
lt: Peržiūros režimas

en: One project
lt: Vienas projektas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Updating charts...
lt: Atnaujinami grafikai...

en: Retry Now
lt: Kartoti dabar

en: Abort Transfer
lt: Nutraukti perdavimą

en: File
lt: Byla

en: Progress
lt: Progresas

en: Size
lt: Dydis

en: Elapsed Time
lt: Trukmė

en: Speed
lt: Greitis

en: Transfers
lt: Perdavimai

en: Network activity is suspended -
lt: Veiksmai tinkle sustabdyti -

en: Retrying transfer now...
lt: Bandoma perduoti dabar...

en: Aborting transfer...
lt: Nutraukiamas perdavimas...

en: Are you sure you want to abort this file transfer '%s'?
    NOTE: Aborting a transfer will invalidate a task and you
    will not receive credit for it.
lt: Ar tikrai norite nutraukti šios bylos '%s' perdavimą?
    PASTABA: Perdavimo nutraukimas panaikins užduotį ir jūs
    negausite kredito už atliktą darbą.

en: Abort File Transfer
lt: Nutraukti bylos perdavimą

en: Suspend work for this result.
lt: Sustabdyti šį skaičiavimo darbą.

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
lt: Atsisakyti darbo. Jūs negausite jokio kredito.

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Resuming task...
lt: Tęsiamas darbas...

en: Suspending task...
lt: Stabdomas darbas...

en: Showing graphics for task...
lt: Rodoma grafika šiam darbui...

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %s, Status: %s)
lt: Ar tikrai norite nutraukti šią užduotį '%s'?
    (Pažanga: %s, Būklė: %s)

en: Add project or account manager
lt: Prisijungti prie projekto ar abonemento valdiklio

en: Do you really want to cancel?
lt: Ar norite atšaukti?

en: Question
lt: Klausimas

en: &Next >
lt: Toliau >

en: < &Back
lt: < &Atgal

en: &Finish
lt: Baigti
