BOINC 7.4 - en to lt translation catalogue (68 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Return to BOINC main page
lt: Grįžti į pagrindinį BOINC puslapį

en: This page is %stranslatable%s.
lt: Šis puslapis %sgali būti išverstas%s.

en: Download BOINC
lt: Parsisiųsti BOINC

en: You may run this software on a computer only if you own the computer or have the permission of its owner.
lt: Galite naudoti šią programinę įrangą tik jei esate kompiuterio savininkas ar turite leidimą iš jo savininko.

en: System requirements
lt: Reikalavimai sistemai

en: Release notes
lt: Išleidimo pastabos

en: Help
lt: Pagalba

en: All versions
lt: Visos versijos

en: Version history
lt: Versijų istorija

en: BOINC: compute for science
lt: BOINC: skaičiavimai mokslui

en: BOINC Online Help lets you talk one-on-one with experienced BOINC users, who can: %s answer questions about BOINC and volunteer computing; %s walk you through the process of installing and using BOINC; %s troubleshoot any problems you might have.
lt: BOINC pagalba leidžia asmeniškai pabendrauti su patyrusiais BOINC dalyviais, kurie gali: %s atsakyti klausimus apie BOINC ir savanoriškus skaičiavimus; %s padėti įdiegti ir naudoti BOINC; %s padėti spręsti problemas, su kuriomis galite susidurti.

en: BOINC Online Help is based on %sSkype%s, an Internet-based telephone system. Skype is free (both the software and the calls).  If you don't already have Skype, please %sdownload and install it now%s.  When you're finished, return to this page.
lt: BOINC pagalba paremta %sSkype%s, internetinės telefonijos sistema. Skype yra nemokama (tiek programinė įranga, tiek skambučiai). Jei dar neturite Skype, %sparsisiųskite ir įsidiekite%s. Kai baigsite, grįžkite į šį puslapį.

en: The best way to get help is by voice, for which you need either built-in microphone and speakers or an external headset for your computer.  You can also use Skype's text-based chat system or regular email (if you don't have Skype) to communicate with Help Volunteers.
lt: Geriausias būdas pagalbai gauti yra balsu. Tam reikalingas mikrofonas ir garsiakalbiai arba ausinės. Taip pat galite naudotis Skype tekstinių žinučių sistema arba įprastiniu elektroniniu paštu, jei neturite Skype.

en: Volunteers speaking several languages are available. Please select a language:
lt: Yra prieinamų savanorių, kalbančių įvairiomis kalbomis. Pasirinkite kalbą:

en: Be a Help Volunteer
lt: Tapti savanoriu pagalbininku

en: If you're an experienced BOINC user, we encourage you to %sbecome a Help Volunteer%s.  It's a great way to help the cause of scientific research and volunteer computing - and it's fun!
lt: Jei esate patyręs BOINC dalyvis, siūlome %stapti pagalbininku%s. Tai yra geras būdas padėti moksliniams tyrimams ir savanoriškiems skaičiavimams - be to, tai yra smagu!

en: If you're already a Help Volunteer: to edit your settings, %sclick here%s.
lt: Jei jau esate pagalbininku: norėdami pakeisti savo nustatymus, %sspauskite čia%s.

en: BOINC helpers are unpaid volunteers.  Their advice is not endorsed by BOINC or the University of California.
lt: BOINC pagalbininkai yra neapmokami savanoriai. Jų patarimai nėra palaikomi BOINC ar University of California.

en: %1Never%2 give email address or password information to BOINC helpers.
lt: %1Niekada%2 neatskleiskite elektroninio pašto adreso ar slaptažodžių informacijos BOINC pagalbininkams.

en: Computing power
lt: Skaičiavimai

en: Top 100 volunteers
lt: 100 geriausių dalyvių

en: Statistics
lt: Statistika

en: Active:
lt: Aktyvūs:

en: volunteers,
lt: dalyviai,

en: computers.
lt: kompiuteriai.

en: 24-hour average:
lt: 24 valandų vidurkis:

en: News
lt: Naujienos

en: Volunteer
lt: Tapkite dalyviu

en: Download
lt: Parsisiuntimas

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Or, if you run several projects, try an %saccount manager%s such as %sGridRepublic%s or %sBAM!%s.
lt: Arba, jei dalyvaujate kelete projektų, išbandykite %sabonemento valdiklį%s, tokį kaip %sGridRepublic%s arba %sBAM!%s.

en: Compute with BOINC
lt: Skaičiuokite su BOINC

en: Software updates
lt: Programinės įrangos atnaujinimai

en: %1Scientists%2: use BOINC to create a %3volunteer computing project%4 giving you the computing power of thousands of CPUs.
lt: %1Mokslininkai%2: naudokite BOINC %3skaičiavimų projekto%4 sukūrimui, kuris suteiks jums tūkstančių procesorių resursus.

en: %1Universities%2: use BOINC to create a %3Virtual Campus Supercomputing Center%4.
lt: %1Universitetai%2: naudokite BOINC %3virtualaus universiteto superkompiuterių centro%4 sukūrimui.

en: %1Companies%2: use BOINC for %3desktop Grid computing%4.
lt: %1Kompanijos%2: naudokite BOINC %3skaičiavimams vietiniame tinkle%4.

en: The BOINC project
lt: BOINC projektas

en: Message boards
lt: Forumai

en: Email lists
lt: Diskusijos elektroniniu paštu

en: Personnel and contributors
lt: Personalas ir prisidėję asmenys

en: Events
lt: Renginiai

en: Papers and talks
lt: Moksliniai darbai ir pristatymai

en: Research projects
lt: Tyrimų projektai

en: Logos and graphics
lt: Logotipai ir grafika

en: and
lt: ir

en: Help wanted
lt: Reikia pagalbos

en: Programming
lt: Programavimas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Publicity
lt: Viešinimas

en: Software development
lt: Programinės įrangos kūrimas

en: APIs for add-on software
lt: API papildomai programinei įrangai

en: Open-source software for %svolunteer computing%s and %sgrid computing%s.
lt: Atviro kodo programinė įranga %ssavanoriškiems skaičiavimams%s ir %sskaičiavimams tinkle%s.

en: BOINC is based at The University of California, Berkeley
lt: BOINC įsikūręs The University of California, Berkeley

en: Cognitive science and artifical intelligence
lt: Kognityvinis mokslas ir dirbtinis intelektas

en: Artificial intelligence
lt: Dirbtinis intelektas

en: Biology and Medicine
lt: Biologija ir medicina

en: Molecular simulations of proteins
lt: Molekulinės baltymų simuliacijos

en: Technion, Israel
lt: Technion, Izraelis

en: Genetic linkage analysis
lt: Genetinių sąsajų analizė

en: Life science research
lt: Gamtos mokslų tyrimai

en: Epidemiology
lt: Epidemiologija

en: Biology
lt: Biologija

en: Calculate similarities between proteins. SIMAP provides a public database of the resulting data, which plays a key role in many bioinformatics research projects.
lt: Skaičiuoja panašumus tarp baltymų. SIMAP pateikia viešai prieinamą rezultatų duomenų bazę, kuri yra svarbus aspektas daugelyje bioinformatikos tyrimų projektų.

en: Climate study
lt: Klimato studijos

en: Chemistry
lt: Chemija

en: European research projects
lt: Europos tyrimų projektai
