BOINC 7.4 - en to sl translation catalogue (619 entries)

en:  (non-CPU-intensive)
sl:  (ne-procesorsko-intenzitvno)

en:  (project backoff:
sl:  (projekt je odstopil:

en:  (suspended -
sl: (na čakanju -

en: % of page file (swap space)
sl: % izmenjevalne datoteke (navidezni pomnilnik)

en: % of total disk space
sl: % skupnega prostora na disku

en: % when computer is idle
sl: %, ko je računalnik nedejaven

en: % when computer is in use
sl: %, ko je računalnik v uporabi

en: %s &help
sl: %s &pomoč

en: %s - Communication
sl: %s - Komunikacija

en: %s - Connection Error
sl: %s - Napaka pri povezavi

en: %s - Connection Failed
sl: %s - Povezava ni uspela

en: %s - Connection Status
sl: %s - Status povezave

en: %s - Daemon Start Failed
sl: %s - Zagon strežniškega procesa (daemon) ni uspel

en: %s - Event Log
sl: %s - Dnevnik dogodkov

en: %s - Exit Confirmation
sl: %s - Potrditev pred izhodom

en: %s - Language Selection
sl: %s - Izbira jezika

en: %s - Network Status
sl: %s - status omrežja

en: %s - Notices
sl: %s Obvestila

en: %s - Select Computer
sl: %s - Izberi računalnik

en: %s - Shut down the current client...
sl: %s - Zaustavi trenutnega odjemalca...

en: %s - Unexpected Exit
sl: %s - Nepričakovan izhod

en: %s Notices
sl: %s Obvestila

en: %s failed to connect to the Internet.
sl: %s se ni uspel povezati na internet.

en: %s failed to disconnected from the Internet.
sl: %s se ni uspel odklopiti z interneta.

en: %s has detected it is now connected to the Internet.
    Updating all projects and retrying all transfers.
sl: %s je ugotovil, da je zdaj povezan na internet.
    Posodobljajo se vsi projekti in ponovno se poskušajo izvesti vsi prenosi.

en: %s has successfully added %s
sl: %s se je uspešno pripel(-a) na %s

en: %s has successfully connected to the Internet.
sl: %s se je uspešno povezal na internet.

en: %s has successfully disconnected from the Internet.
sl: %s se je uspešno odklopil z interneta.

en: %s is connecting to the Internet.
sl: %s se povezuje na internet.

en: %s is not able to connect to a %s client.
    Would you like to try to connect again?
sl: %s se ni mogel povezati na odjemalca %s.
    Se želite poskusiti povezati znova?

en: %s is not able to start a %s client.
    Please launch the Control Panel->Administative Tools->Services applet and start the BOINC service.
sl: %s ni mogel zagnati odjemalca %s.
    Prosim, poženite Nadzorna plošča->Skrbniška orodja->Storitve in poženite BOINC storitev.

en: %s is not able to start a %s client.
    Please start the daemon and try again.
sl: %s ne more zagnati odjemalca %s.
    Prosim, poženite strežniki proces (daemon) in poskusite znova.

en: %s is not currently connected to a %s client.
    Please use the 'Advanced\Select Computer...' menu option to connect up to a %s client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
sl: %s trenutno ni povezan na odjemalca %s.
    Prosim, uporabite 'Napredno/Izberi računalnik'  izbiro menuja, da se povežete na odjemalca %s.
    Za povezavo na lokalni računalnik, prosim, uporabite 'localhost' kot ime gostitelja.

en: %s needs to connect to the Internet.
    May it do so now?
sl: %s se mora povezati na internet.
    Ali lahko to stori zdaj?

en: %s will shut down the current client
    and prompt you for another host to connect to.
sl: %s bo zaustavil trenutnega odjemalca
    in vas povprašal po drugem gostitelju, na katerega naj se poveže.

en: &%s help
sl: &%s pomoč

en: &About %s...
sl: &O %s...

en: &Activity
sl: &Aktivnost

en: &Add project or account manager...
sl: Dodaj &projekt ali upravitelja računov...

en: &Add project...
sl: Dodaj &projekt...

en: &Cancel
sl: &Prekliči

en: &Clear Default
sl: &Počisti privzeto

en: &Close
sl: &Zapri

en: &Close Window
sl: &Zapri okno

en: &Disk usage	Ctrl+Shift+D
sl: Poraba &diska	Ctrl+Shift+D

en: &Email address:
sl: &Elektronska pošta:

en: &File
sl: &Datoteka

en: &Finish
sl: &Končaj

en: &Help
sl: Po&moč

en: &Next >
sl: &Naprej >

en: &Next project >
sl: &Naslednji projekt >

en: &No, new user
sl: &Ne, nov uporabnik

en: &Notices	Ctrl+Shift+N
sl: &Obvestila	Ctrl+Shift+N

en: &OK
sl: &V redu

en: &Options...
sl: M&ožnosti

en: &Password:
sl: &Geslo:

en: &Projects	Ctrl+Shift+P
sl: &Projekti	Ctrl-Shitf+P

en: &Quit %s
sl: Za&pusti %s

en: &Run always
sl: &Poganjaj vedno

en: &Set Default
sl: &Nastavi privzeto

en: &Statistics	Ctrl+Shift+S
sl: &Statistika	Ctrl+Shift+S

en: &Suspend
sl: Na ča&kanje

en: &Synchronize with %s
sl: &Sinhroniziraj s %s

en: &Tasks	Ctrl+Shift+T
sl: &Opravila	Ctrl+Shift+T

en: &Tools
sl: &Orodja

en: &Username:
sl: &Uporabniško ime:

en: &View
sl: &Pogled

en: &Yes, existing user
sl: &Da, obstoječi uporabnik

en: '%s' does not contain a valid host name.
sl: '%s' ne vsebuje veljavnega imena gostitelja.

en: '%s' does not contain a valid path.
sl: '%s' ne vsebuje veljavne poti.

en: (Automatic Detection)
sl: (samodejna prepoznava)

en: (Unknown)
sl: (neznano)

en: (User Defined)
sl: (določeno s strani uporabnika)

en: (no restriction if equal)
sl: (če sta enaka, ni omejitve)

en: .
    You can enable it using the Activity menu.
sl: .
    Lahko omogočite v menuju Aktivnost.

en: 0 (Run Always)
sl: 0 (Vedno naj teče)

en: < &Back
sl: < Na&zaj

en: < &Previous project
sl: < &Predhodni projekt

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
sl: Povezava na Einstein@Home razpravljalnico problemi in sporočanje napak

en: A reboot is required in order for BOINC to run properly.
    Please reboot your computer and try again.
sl: Ponovni zagon je potreben, da bo lahko BOINC pravilno tekel.
    Prosim, ponovno zaženite vaš računalnik in poskusite znova.

en: A&dvanced
sl: Nap&redno

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
sl: Opusti delo na tem rezultatu. Zanj ne boste dobili točk.

en: Abort
sl: Opusti

en: Abort File Transfer
sl: Opusti prenos datoteke

en: Abort Transfer
sl: Opusti prenos

en: Abort task
sl: Opusti opravilo

en: Aborted
sl: Opuščeno

en: Aborted by project
sl: Opuščeno s strani projekta

en: Aborted by user
sl: Opuščeno s strani uporabnika

en: Aborted: not started by deadline
sl: Opuščeno: ni se pričelo do roka

en: Aborting transfer...
sl: Opuščam prenos...

en: About %s
sl: O %s

en: Account
sl: Račun

en: Account manager not found
sl: Upravitelj računov ni bil najden

en: Account manager temporarily unavailable
sl: Upravitelj računov začasno ni na voljo

en: Account summary
sl: Povzetek o računu

en: Acknowledged
sl: Potrjeno

en: Add a project
sl: Dodaj projekt

en: Add project
sl: Dodaj projekt

en: Add project or account manager
sl: Dodaj projekt ali upravitelja računov

en: Added via account manager
sl: Dodano prek upravitelja računov

en: Address:
sl: Naslov:

en: Advanced View...	Ctrl+Shift+A
sl: Napredni pogled...\Ctrl+Shift+A

en: Allow GPU work according to preferences
sl: Dovoli delo grafičnega procesorja glede na nastavitve

en: Allow GPU work regardless of preferences
sl: Dovoli delo grafičnega procesorja, ne glede na nastavitve

en: Allow fetching new tasks for this project.
sl: Dovoli pobiranje novih opravil za ta projekt.

en: Allow network activity according to preferences
sl: Dovoli mrežno aktivnost glede na nastavitve

en: Allow network activity regardless of preferences
sl: Dovoli mrežno aktivnost ne glede na nastavitve

en: Allow new tasks
sl: Dovoli nova opravila

en: Allow work according to preferences
sl: Dovoli delo glede na vaše nastavitve

en: Allow work regardless of preferences
sl: Dovoli delo, ne glede na nastavitve

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
sl: Račun s tem naslovom elektronske pošte že obstaja in ima
    drugačno geslo od tistega, ki ste ga vnesli.
    
    Prosim, obiščite spletno stran projekta in sledite tamkajšnjim navodilom.

en: An account with that username already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
sl: Račun s tem uporabniškim imenom že obstaja in ima
    drugačno geslo od tistega, ki ste ga vnesli.
    
    Prosim, obiščite spletno stran projekta in sledite tamkajšnjim navodilom.

en: An internal server error has occurred.
sl: Pripetila se je notranja napaka strežnika.

en: An internal server error has occurred.
sl: Pojavila se je notranja napaka strežnika

en: Anytime
sl: Kdajkoli

en: Application
sl: Aplikacija

en: Application: %s
sl: Aplikacija: %s

en: Are you already running %s?
sl: Ali že poganjate %s?

en: Are you already running this project?
sl: Ali že poganjate ta projekt?

en: Are you sure you want to abort these %d tasks?
sl: Ali ste prepričani, da želite opustiti teh %d opravil?

en: Are you sure you want to abort this file transfer '%s'?
    NOTE: Aborting a transfer will invalidate a task and you
    will not receive credit for it.
sl: Ali ste prepričani, da želite opustiti prenos datoteke '%s'?
    OPOMBA: Opustitev prenosa bo razveljavila opravilo in
    zanj ne boste dobili točk.

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %.1lf%%, Status: %s)
sl: Ali ste prepričani, da želite opustiti to opravilo '%s'?
    (Napredek: %.1lf%%, Status: %s)

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %s, Status: %s)
sl: Ali ste prepričani, da želite opustiti to opravilo '%s'?
    (Napredek: %s, Status: %s)

en: Are you sure you want to remove project '%s'?
sl: Ali ste prepričani, da želite odstraniti projekt '%s'?

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
sl: Ali ste prepričani, da želite resetirati projekt '%s'?

en: Ask questions and report problems
sl: Postavi vprašanja in prijavi probleme

en: Authorization failed connecting to running client.
sl: Avtorizacija je bila neuspešna med povezovanjem na delujoči odjemalec.

en: Authorization failed connecting to running client.
    Make sure you start this program in the same directory as the client.
sl: Avtorizacija je bila neuspešna med povezovanje na delujoči odjemalec.
    Preverite, da poganjate ta program iz istega imenika kot odjemalca.

en: Autodetect
sl: Samodejno prepoznaj

en: Avg. work done
sl: Povpr. opravljeno delo

en: BOINC Manager
sl: BOINC Upravitelj

en: BOINC Manager was started by the operating system automatically
sl: BOINC Upravitelj je bil samodejno pognan s strani operacijskega sistema

en: BOINC data directory
sl: BOINC podatkovni imenik

en: BOINC failed to communicate on the Internet.
    The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network
    or modem connection and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking BOINC.
    Configure your personal firewall to let BOINC and
    BOINC Manager communicate on port 80,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
sl: BOINC ni uspel komunicirati po internetu.
    Najbolj verjetni razlogi so:
    
    1) Problem pri povezavi. Preverite vašo mrežno ali modemsko povezavo
    in nato kliknite Nazaj, da poskusite znova.
    
    2) Programska oprema požarnega zidu blokira BOINC.
    Nastavite požarni zid, da dovoli BOINC
    in BOINC Upravitelju komunicirati na vratih 80,
    nato kliknite Nazaj, da poskusite znova.
    
    3) Uporabljate posredniški strežnik
    Kliknite Naprej, da nastavite BOINC nastavitve posredniškega strežnika.

en: BOINC leaves at least this amount of disk space free (in Gigabytes)
sl: BOINC naj pusti prosto vsaj to količino diska (v gigabajtih)

en: BOINC uses at most this percentage of total disk space
sl: BOINC naj uporablja največ ta odstotek prostora na disku

en: Berkeley Open Infrastructure for Network Computing
sl: Berkeleyeva odprta infrastruktura za mrežno računanje

en: C&onfirm password:
sl: P&otrdi geslo:

en: CPU benchmarks in progress
sl: Potekajo meritve hitrosti procesorja

en: CPU is busy
sl: procesor je zaseden

en: CPU time
sl: Procesorski čas

en: CPU time at last checkpoint
sl: Procesorski čas ob zadnji kontrolni točki

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Check the email address and password, and try again.
sl: Preverite naslov elektronske pošte in geslo ter poskusite znova.

en: Check the username and password, and try again.
sl: Preverite uporabniško ime in geslo ter poskusite znova.

en: Choose a &password:
sl: Izberite &geslo:

en: Choose a project
sl: Izberite projekt

en: Choose an account manager
sl: Izberite upravitelja računov

en: Clear
sl: Počisti

en: Click Finish to close.
sl: Kliknite Končaj, da zaprete.

en: Close
sl: Zapri

en: Close the %s window
sl: Zapri okno %s

en: Commands
sl: Možnosti

en: Common questions
sl: Pogosta vprašanja

en: Communicating with %s.
sl: Komuniciram z %s.

en: Communicating with BOINC client.  Please wait ...
sl: Komuniciram z BOINC odjemalcem.  Prosim, počakajte ...

en: Communicating with project
    Please wait...
sl: Komuniciram s projektom
    Prosim, počakajte...

en: Communicating with project.
sl: Komuniciram s projektom.

en: Communicating with server.
sl: Komuniciram s strežnikom.

en: Communication deferred
sl: Komunikacija odložena

en: Computation error
sl: Napaka pri računanju

en: Computer ID
sl: ID računalnika

en: Computing &preferences...
sl: &Nastavitve računanja...

en: Computing allowed
sl: Računanje dovoljeno

en: Computing is enabled
sl: Računanje je omogočeno

en: Computing is suspended -
sl: Računanje je na čakanju -

en: Configure computing preferences
sl: Nastavi nastavitve računanja

en: Confirm before connecting to internet
sl: Zahtevaj potrditev pred povezavo na internet

en: Confirmation
sl: Potrditev

en: Connect options
sl: Možnosti povezave

en: Connect to another computer running %s
sl: Poveži se na drug računalnik, ki poganja %s

en: Connect to internet only between:
sl: Poveži se na internet samo med:

en: Connect via HTTP proxy server
sl: Poveži se preko HTTP posredniškega strežnika (proxy)

en: Connect via SOCKS proxy server
sl: Poveži se preko SOCKS posredniškega strežnika (proxy)

en: Connected
sl: Povezan

en: Connected to %s (%s)
sl: Povezan na %s (%s)

en: Connecting to %s
sl: Povezujem se na %s

en: Connections
sl: Povezave

en: Copy all messages
sl: Kopiraj vsa sporočila

en: Copy all the messages to the clipboard.
sl: Kopiraj vsa sporočila na odložišče.

en: Copy selected messages
sl: Kopiraj izbrana sporočila

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or command key while clicking on messages.
sl: Kopiraj označena sporočila na odložišče. Označite lahko več sporočil s tem, da držite pritisnjeno shift ali ctrl tipko med klikanjem na sporočila.

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
sl: Kopiraj označena sporočila na odložišče. Označite lahko več sporočil s tem, da držite pritisnjeno shift ali ctrl tipko med klikanjem na sporočila.

en: Copying all messages to the clipboard...
sl: Kopiram vsa sporočila na odložišče...

en: Copying selected messages to the clipboard...
sl: Kopiraj izbrana sporočila na odložišče...

en: Copyright:
sl: Avtorske pravice:

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
sl: Dopisuj si z administratorji in drugimi uporabniki na Einstein@Home forumu

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
sl: Dopisuj si z drugimi uporabniki na SETI@home razpravljalnicah.

en: Credit
sl: Točke

en: Current status of the Einstein@Home server
sl: Trenutni status Einstein@Home strežnika

en: Day-of-week override:
sl: Dan-v-tednu povozi nastavitve:

en: Deadline
sl: Rok

en: Default Connection:
sl: Privzeta povezava:

en: Delete all files and tasks associated with this project, and get new tasks.  You can update the project first to report any completed tasks.
sl: Briše vse datoteke in opravila povezana s tem projektom in dobi nova opravila.  Lahko najprej posodobite projekt, da poročate o morebitnih opravljenih opravilih.

en: Device Profiles
sl: Profili naprav

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
sl: Nastavitve klicnega dostopa in navideznega privatnega omrežja (VPN)

en: Directory
sl: Imenik

en: Directory containing the BOINC Client executable
sl: Imenik, ki vsebuje program BOINC Odjemalec.

en: Disconnect when done
sl: Odklopi, ko je končano

en: Disconnected
sl: Odklopljen

en: Disk usage
sl: Poraba diska

en: Disk usage by BOINC projects
sl: Poraba diska s strani BOINC projektov

en: Display diagnostic messages.
sl: Prikaži diagnostična sporočila.

en: Display disk usage
sl: Prikaži porabo diska

en: Display notices
sl: Prikaži obvestila

en: Display projects
sl: Prikaži projekte

en: Display statistics
sl: Prikaži statistiko

en: Display tasks
sl: Prikaži opravila

en: Display the exit dialog when shutting down the Manager.
sl: Prikaži izhodni dialog ob zaustavljanju Upravitelja.

en: Display the simple graphical interface.
sl: Prikaži preprost uporabniški vmesnik.

en: Display transfers
sl: Prikaži prenose

en: Do all pending network communication
sl: Izvedi vso čakajočo komunikacijo po mreži

en: Do network communication
sl: Izvedi komunikacijo po mreži

en: Do work after idle for:
sl: Opravljati delo, ko je neaktiven že:

en: Do work only between:
sl: Opravljaj delo le med:

en: Do work while on battery?
sl: Opravljati delo med delovanjem na baterije?

en: Do you really want to cancel?
sl: Res želite preklicati?

en: Don't fetch new tasks for this project.
sl: Ne poberi novih opravil za ta projekt.

en: Don't get new tasks for this project.
sl: Ne dobi novih opravil za ta projekt.

en: Don't request more work
sl: Ne zahtevaj več dela

en: Don't show this dialog again.
sl: Ne prikaži znova tega dialoga.

en: Don't use proxy for:
sl: Ne uporabljaj posrednika za:

en: Download failed
sl: Prejemanje ni uspelo

en: Downloading
sl: Prejemam

en: Downloading work from the server.
sl: Prejemam delo s strežnika.

en: Duration correction factor
sl: Korekcijski faktor trajanja

en: E&xit
sl: Iz&hod

en: E&xit %s
sl: Za&pusti %s

en: Einstein status
sl: Einsteinov status

en: Elapsed
sl: Preteklo

en: Elapsed Time
sl: Pretečeni čas

en: Elapsed time
sl: Pretečeni čas

en: Email address already in use
sl: Naslov elektronske pošte je že v uporabi

en: Enable Manager exit dialog?
sl: Omogoči izhodni dialog Upravitelja?

en: Ended
sl: Končano

en: Error: invalid state '%d'
sl: Napaka: neveljavno stanje '%d'

en: Estimated time remaining
sl: Ocena preostalega časa

en: Every day between hours of
sl: Vsak dan med urami

en: Exit %s
sl: Zapusti %s

en: Failed to remove account manager
sl: Nisem uspel odstraniti upravitelja računov

en: Failed to update account manager
sl: Nisem uspel posodobiti upravitelja računov

en: File
sl: Datoteka

en: File downloads deferred for
sl: Prejemanje datotek odloženo za

en: File uploads deferred for
sl: Nalaganje datotek odloženo za

en: Filtering messages...
sl: Filtriram sporočila...

en: Forgot your password?
sl: Ste pozabili geslo?

en: Fraction done
sl: Opravljeni del

en: Friday
sl: petek

en: GEO-600 project
sl: Projekt GEO-600

en: GPU computing is enabled
sl: Računanje grafičnega procesorja je omogočeno

en: GPU computing is suspended -
sl: Računanje grafičnega procesorja je na čakanju -

en: GPU missing,
sl: Manjka grafični procesor,

en: General
sl: Splošno

en: General options
sl: Splošne možnosti

en: Get current settings from %s
sl: Dobi trenutne nastavitve od %s

en: Get help for climateprediction.net
sl: Dobi pomoč za climateprediction.net

en: Gigabytes disk space free
sl: Gigabajtov prostega prostora na disku

en: Global Statistics
sl: Globalna statistika

en: HTTP Proxy
sl: HTTP posrednik:

en: HTTP Proxy Server Configuration
sl: Nastavitve HTTP posredniškega strežnika

en: HTTP proxy
sl: HTTP posrednik

en: Help
sl: Pomoč

en: Host
sl: Gostitelj

en: Host Average
sl: Gostiteljev v povprečju

en: Host Total
sl: Skupaj gostiteljev

en: Host name:
sl: Ime gostitelja:

en: How often should BOINC remind you of new notices?
sl: Kako pogosto naj vas BOINC opominja na nova obvestila?

en: I agree to the terms of use.
sl: Strinjam se s pogoji uporabe.

en: If possible, add projects at the
    %s web site.
    
    Projects added via this wizard will not be
    listed on or managed via %s.
sl: Če je možno, dodajte projekte na
    %s spletni strani.
    Projekti dodani preko tega čarovnika ne bodo
    prikazani ali upravljani prek %s.

en: If you have not yet registered with this account manager,
    please do so before proceeding.  Click on the link below
    to register or to retrieve a forgotten password.
sl: Če še niste registrirani s tem upraviteljem računov,
    prosim to storite pred nadaljevanjem. Kliknite na povezavo spodaj
    za registriracijo ali da spet pridobite pozabljeno geslo.

en: If you stop using %s,
    you'll keep all your current projects,
    but you'll have to manage projects manually.
    
    Do you want to stop using %s?
sl: Če se odklopite od %s,
    boste obdržali vse trenutne projekte,
    vendar jih boste morali upravljati ročno.
    
    Ali se želite odklopiti od %s?

en: Info about your Team
sl: Informacije o vaši ekipi

en: Info about your team
sl: Informacije o vaši ekipi

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
sl: Napačen ključ računa; prosim vnesite veljaven ključ računa.

en: Invalid URL
sl: Napačen URL

en: Invalid email address; please enter a valid email address
sl: Napačen naslov elektronske pošte; prosim vnesite pravilen naslov elektronske pošte

en: LIGO project
sl: Projekt LIGO

en: Language:
sl: Jezik:

en: Last update: %.0f days ago
sl: Zadnja posodobitev: pred %.0f dnevi

en: Launching browser...
sl: Zaganjam brskalnik...

en: Learn about the projects hosted at World Community Grid
sl: Izvejte o projektih, ki gostujejo na World Community Grid

en: Leave applications in memory while suspended
sl: Pusti aplikacije v pomnilniku med tem, ko so na čakanju

en: Leave at least
sl: Pusti vsaj

en: Leave these blank if not needed
sl: Pusti prazno, če ni potrebno

en: Licensing and copyright information.
sl: Informacije o licencah in avtorskih pravicah.

en: Local:
sl: Lokalno:

en: Login Failed.
sl: Prijava ni uspela.

en: Master URL
sl: Glavni URL

en: Maximum download rate
sl: Največja hitrost prejemanja

en: Maximum upload rate
sl: Največja hitrost pošiljanja

en: Memory usage
sl: Poraba pomnilnika

en: Message
sl: Sporočilo

en: Message boards
sl: Razpravljalnice

en: Messages
sl: Sporočila

en: Messages from server:
sl: Sporočila strežnika:

en: Missing URL
sl: Manjkajoč URL

en: Mode view
sl: Način pogleda

en: Monday
sl: ponedeljek

en: My Grid
sl: Moja mreža

en: Name
sl: Ime

en: Network activity always available
sl: Mrežna aktivnost je vedno na voljo

en: Network activity based on preferences
sl: Mrežna aktivnost temelječa na nastavitvah

en: Network activity is suspended -
sl: Mrežna aktivnost je na čakanju -

en: Network activity suspended
sl: Mrežna aktivnost na čakanju

en: Network communication failure
sl: Napaka pri komunikaciji po mreži

en: Network is enabled
sl: Mreža je omogočena

en: Network is suspended -
sl: Mrežna aktivnost na čakanju -

en: Network usage allowed
sl: Dovoljena uporaba mreže

en: New
sl: Novo

en: News
sl: Novice

en: No Internet connection
sl: Ni povezave na internet

en: No new tasks
sl: Brez novih opravil

en: No work available to process
sl: Na voljo ni dela za obdelati.

en: Non CPU intensive
sl: Ne procesorsko intenzivno

en: Not connected to a client.
sl: Nisem povezan na odjemalca.

en: Notices
sl: Obvestila

en: OK
sl: V redu

en: On multiprocessor systems, use at most
sl: Na večprocesorskih sistemih uporabi največ

en: One project
sl: En projekt

en: Only after computer has been idle for
sl: Samo, ko je računalnik bil nedejeven že

en: Open %s Web...
sl: Odpri spletno stran %s...

en: Open %s...
sl: Odpri %s...

en: Other options
sl: Druge možnosti

en: Password:
sl: Geslo:

en: Please connect to the Internet and try again.
sl: Prosim, povežite se na internet in poskusite znova.

en: Please enter your account information
    (to create an account, visit the project's web site)
sl: Prosim vnesite informacije o vašem uporabniškem računu
    (da ustvarite račun, obiščite domačo stran projekta)

en: Please read the following terms of use:
sl: Prosim, preberite sledeče pogoje uporabe:

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
sl: Prosim podajte URL.
    Na primer:
    http://www.primer.si/

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
sl: Prosim podajte veljaven URL.
    Na primer:
    http://www.primer.si/

en: Please specify an account key to continue.
sl: Za nadaljevanje, prosim, podajte ključ računa.

en: Please specify an email address
sl: Prosim, vnesite naslov elektronske pošte

en: Please wait...
sl: Prosim, počakajte...

en: Port:
sl: Vrata:

en: Process ID
sl: ID procesa

en: Processing Suspended.
sl: Obdelava na čakanju.

en: Processing Suspended:  Benchmarks Running.
sl: Obdelava na čakanju:  Potekajo meritve hitrosti.

en: Processing Suspended:  Running On Batteries.
sl: Obdelava na čakanju:  Teče na baterijah.

en: Processing Suspended:  Time of Day.
sl: Obdelava na čakanju:  Čas dneva.

en: Processing Suspended:  User Active.
sl: Obdelava na čakanju:  Uporabnik aktiven.

en: Processing Suspended:  User paused processing.
sl: Obdelava na čakanju:  Na željo uporabnika.

en: Progress
sl: Napredek

en: Project
sl: Projekt

en: Project added
sl: Projekt dodan

en: Project ended - OK to remove
sl: Projekt končan - lahko odstranite

en: Project not found
sl: Projekt ni bil najden

en: Project preference
sl: Nastavitve projekta

en: Project suspended by user
sl: Na čakanju

en: Project temporarily unavailable
sl: Projekt začasno ni na voljo

en: Projects
sl: Projekti

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Properties of project
sl: Lastnosti projekta

en: Properties of task
sl: Lastnosti opravila

en: Proxy configuration
sl: Nastavitve posredniškega strežnika

en: Question
sl: Vprašanje

en: Quit %s
sl: Za&pusti %s

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
sl: Preberi podrobno razlago Einstein@Home ohranjevalnika zaslona

en: Read local prefs file
sl: Preberi lokalno datoteko z nastavitvami

en: Read preferences from global_prefs_override.xml.
sl: Preberi nastavitve iz global_prefs_override.xml.

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
sl: Preberi Einstein@Home seznam pogosto zastavljenih vprašanj

en: Ready to report
sl: Pripravljen poročati

en: Ready to start
sl: Pripravljen začeti

en: Received
sl: Prejeto

en: Reconnecting to client.
sl: Ponovno se povezujem na odjemalca.

en: Remember this decision and do not show this dialog.
sl: Zapomni si to odločitev in ne prikaži tega dialoga.

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove Project
sl: Odstrani projekt

en: Remove this computer from account manager control.
sl: Odstrani ta računalnik iz nadzora upravitelja računov.

en: Remove this project.  Tasks in progress will be lost (use 'Update' first to report any completed tasks).
sl: Odstrani ta projekt.  Opravila, ki potekajo, bodo izgubljena (najprej uporabite 'Posodobi', da sporočite morebitna opravljena opravila).

en: Remove when tasks done
sl: Odstrani, ko bodo opravila opravljena

en: Removing project...
sl: Odstranjujem projekt...

en: Report all completed tasks, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more tasks.
sl: Poročaj o vseh opravljenih opravilih, dobi najnovejše zasluge, dobi najnovejše nastavitve in morda dobi več opravil.

en: Report deadline
sl: Rok za poročilo

en: Report problems
sl: Sporoči probleme

en: Required files not found on the server.
sl: Zahtevane datoteke na strežniku niso bile najdene.

en: Research
sl: Raziskave

en: Reset Project
sl: Resetiraj projekt

en: Reset project
sl: Resetiraj projekt

en: Resetting project...
sl: Resetiram projekt...

en: Resource share
sl: Delitev sredstev

en: Resources
sl: Viri

en: Resume
sl: Nadaljuj

en: Resume tasks for this project.
sl: Nadaljuj opravila tega projekta.

en: Resume work for this task.
sl: Nadaljuj z delom za to opravila.

en: Resuming project...
sl: Nadaljujem projekt...

en: Resuming task...
sl: Nadaljujem opravilo...

en: Retrieving current status
sl: Pridobivam trenutni status

en: Retrieving current status.
sl: Pridobivam trenutni status.

en: Retrieving system state; please wait...
sl: Pridobivam stanje sistema; prosim, počakajte...

en: Retry Now
sl: Ponovno poskusi zdaj

en: Retrying transfer now...
sl: Zdaj ponovno poskušam prenesti...

en: Run CPU &benchmarks
sl: Poženi meritev &hitrost procesorja

en: Run Manager at login?
sl: Poženi Upravitelja ob prijavi?

en: Run based on &preferences
sl: Poganjaj glede na &nastavitve

en: Run the BOINC Manager when you log on.
sl: Požene BOINC Upravitelja, ko se prijavite.

en: Running
sl: Se izvaja

en: Runs BOINC CPU benchmarks
sl: Požene BOINC meritve hitrosti procesorja

en: S&top using %s...
sl: Nehaj&te uporabljati %s...

en: SOCKS Proxy
sl: SOCKS posrednik

en: SOCKS Proxy Server Configuration
sl: Nastavitve SOCKS posredniškega strežnika

en: SOCKS proxy
sl: SOCKS posrednik

en: Saturday
sl: sobota

en: Scheduler RPC deferred for
sl: RPC razvrščevalnika odložena za

en: Scheduler call in progress
sl: Poteka klic razvrščevalnika

en: Scheduler request in progress
sl: Poteka zahteva razvrščevalnika

en: Scheduler request pending
sl: Čakajoča zahteva razvrščevalnika

en: Scheduling
sl: Razvrščanje

en: Screensaver info
sl: Ohranjevalnik zaslona

en: Search for help in our help system
sl: Poišči pomoč v našem sistemu pomoči

en: Select computer...
sl: Izberi računalnik...

en: Server:
sl: Strežnik:

en: Show active tasks
sl: Prikaži aktivna opravila

en: Show all messages
sl: Prikaži vsa sporočila

en: Show all projects, one chart per project
sl: Prikaži vse projekte, en graf na projekt

en: Show all tasks
sl: Prikaži vsa opravila

en: Show all tasks.
sl: Prikaži vsa opravila.

en: Show application graphics in a window.
sl: V oknu prikaži grafiko aplikacije.

en: Show average credit for host
sl: Prikaži povprečje točk za gostitelja

en: Show average credit for user
sl: Prikaži povprečje točk za uporabnika

en: Show chart for next project
sl: Prikaži graf za naslednji projekt

en: Show chart for previous project
sl: Prikaži graf za predhodni projekt

en: Show graphics
sl: Prikaži grafiko

en: Show host average
sl: Gostitelj povprečno

en: Show host total
sl: Gostitelj skupno

en: Show information about %s
sl: Prikaži informacije o %s

en: Show information about BOINC and %s
sl: Prikaži informacije o BOINC in %s

en: Show information about the %s
sl: Prikaži informacije o %s

en: Show messages for all projects
sl: Prikaži sporočila za vse projekte

en: Show messages for all projects.
sl: Prikaži sporočila za vse projekte.

en: Show one chart with all projects
sl: Prikaži en graf z vsemi projekti

en: Show one chart with selected project
sl: Prikaži en graf z izbranim projektom

en: Show only active tasks.
sl: Prikaži samo aktivna opravila

en: Show only the messages for the selected project
sl: Prikaži samo sporočila za izbrani projekt

en: Show only the messages for the selected project.
sl: Prikaži samo sporočila za izbrani projekt.

en: Show only this project
sl: Prikaži samo ta projekt

en: Show project details.
sl: Prikaži podrobnosti projekta.

en: Show task details.
sl: Prikaži podrobnosti opravila.

en: Show total credit for host
sl: Prikaži skupno točk za gostitelja

en: Show total credit for user
sl: Prikaži vse uporabnikove točke

en: Show user average
sl: Uporabnik povprečno

en: Show user total
sl: Uporabnik skupno

en: Showing graphics for task...
sl: Prikazujem grafiko za to opravilo...

en: Shut down connected client...
sl: Izklopi povezanega odjemalca...

en: Shut down the currently connected client
sl: Izklopi trentuno povezanega odjemalca

en: Simple &View...	Ctrl+Shift+V
sl: Preprosti &pogled...	Ctrl+Shift+V

en: Size
sl: Velikost

en: Skin
sl: Preobleka

en: Skip image file verification
sl: Preskoči preverjanje slikovne datoteke

en: Snooze
sl: Dremež

en: Snooze GPU
sl: Dremež grafičnega procesorja

en: Speed
sl: Hitrost

en: Starting client
sl: Zaganjam odjemalca

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
sl: Poženi BOINC ob zagonu, tako da je vidna samo ikona v sistemskem pladnju.

en: Startup BOINC with these optional arguments
sl: Ob zagonu poženi BOINC s temi opcijskimi argumenti.

en: State
sl: Stanje

en: Statistics
sl: Statistika

en: Stop BOINC network activity
sl: Ustavi mrežno aktivnost BOINC

en: Stop GPU work regardless of preferences
sl: Ustavi delo grafičnega procesorja, ne glede na nastavitve

en: Stop work regardless of preferences
sl: Ustavi delo ne glede na nastavitve

en: Summary statistics for World Community Grid
sl: Povzetek statistike za World Community Grid

en: Sunday
sl: nedelja

en: Suspend
sl: Daj na čakanje

en: Suspend GPU
sl: Daj grafični procesor na čakanje

en: Suspend tasks for this project.
sl: Daj opravila tega projekta na čakanje.

en: Suspend work for this result.
sl: Delo za ta rezultat daj na čakanje.

en: Suspend work for this task.
sl: Daj delo za to opravilo na čakanje.

en: Suspended -
sl: Na čakanju -

en: Suspended by user
sl: Na čakanju

en: Suspended via GUI
sl: Na čakanju prek uporabniškega vmesnika

en: Suspending project...
sl: Dajem projekt na čakanje...

en: Suspending task...
sl: Opravilo dajem na čakanje...

en: Switch between applications every
sl: Preklopi med aplikacijami vsakih

en: Synchronize projects with account manager system
sl: Sinhronizirajte projekte s sistemom upravljanja računov

en: Task suspended by user
sl: Na čakanje

en: Tasks
sl: Opravila

en: Tasks checkpoint to disk at most every
sl: Opravila nastavijo kontrolno točko na disk največ na vsakih

en: Team
sl: Ekipa

en: Team name
sl: Ime ekipe

en: Telling project to allow additional task downloads...
sl: Sporočam projektu, da je dovoljeno prejemanje dodatnih opravil...

en: Telling project to not fetch any additional tasks...
sl: Sporočam projektu, naj ne pobira dodatnih opravil...

en: Terms of Use
sl: Pogoji uporabe

en: The %s client has exited unexpectedly 3 times within the last %d minutes.
    Would you like to restart it again?
sl: Odjemalec %s je izstopil 3 krat v zadnjih %d minutah.
    Ga želite znova zagnati?

en: The %s's language has been changed.  In order for this change to take effect, you must restart the %s.
sl: Privzeti jezik za %s je bil spremenjen, da to začne veljati morate ponovno zagnati %s.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
    
    Please check the URL and try again.
sl: URL, ki ste ga podali, ni od na BOINC temelječega upravitelja
    računov.
    
    Prosim, preverite URL in poskusite znova.

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
    
    Please check the URL and try again.
sl: URL, ki ste ga podali, ni od projekta, temelječega na BOINC.
    
    Prosim, preverite URL in poskusite znova.

en: The World Community Grid - BOINC software failed to communicate
    over the Internet. The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network or modem connection
    and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking the World Community
    Grid - BOINC software.  Configure your personal firewall to let
    BOINC and BOINC Manager communicate on port 80 and port 443,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
sl: World Community Grid - BOINC programska oprema ni uspela komunicirati
    po internetu. Najbolj verjetni razlogi so:
    
    1) Problem pri povezavi.  Preverite vašo mrežno ali modemsko povezavo
    in nato kliknite Nazaj, da poskusite znova.
    
    2) Programska oprema osebnega požarnega zidu blokira World Community
    Grid - BOINC programsko opremo.  Nastavite požarni zid, da dovoli
    BOINC in BOINC Upravitelju komunicirati na vratih 80 in 443,
    nato kliknite Nazaj, da poskusite znova.
    
    3) Uporabljate posredniški strežnik
    Kliknite Naprej, da nastavite BOINC nastavitve posredniškega strežnika.

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
sl: Upravitelj računov začasno ni na voljo.
    
    Prosim, poskusite kasneje.

en: The home page of the GEO-600 project
sl: Domača stran projekta GEO-600

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
sl: Domača stran Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO)

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
sl: Geslo in potrditev gesla se ne ujemata. Prosim, vtipkajte jih znova.

en: The password you have provided is incorrect, please try again.
sl: Geslo, ki ste ga vnesli, ni pravilno. Prosim, poskusite znova.

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
sl: Projekt začasno ni na voljo.
    
    Prosim, poskusite kasneje.

en: There are new notices - click to view.
sl: Nova sporočila - kliknite za ogled.

en: This project has been successfully added.
sl: Ta projekt je bil uspešno dodan.

en: This will shut down %s and its tasks until either the
    %s or the %s screen saver is run again.
    
    In most cases, it is better just to close the %s window
    rather than to exit the application; that will allow %s to run its
    tasks at the times you selected in your preferences.
sl: To bo v celoti zaustavilo %s in njegova opravila, dokler ali
    %s aplikacija ali %s ohranjevalnik zaslona spet ne tečeta.
    
    V večini primerov je bolje samo zapreti okno %s,
    namesto izhoda iz aplikacije; to bo omogočalo %s, da poganja
    svoja opravila ob časih, ki ste jih izbrali v nastavitvah.

en: Thursday
sl: četrtek

en: Time
sl: Čas

en: To choose a project, click its name or type its URL below.
sl: Da izberete projekt, kliknite na njegovo ime ali spodaj napišite njegov URL.

en: To choose an account manager, click its name or 
    type its URL below.
sl: Da izberete upravitelja računov, kliknite njegovo ime ali
    spodaj napišite njegov URL.

en: To continue, click Next.
sl: Za nadaljevanje kliknite Naprej.

en: Total disk usage
sl: Skupna poraba diska

en: Trans&fers	Ctrl+Shift+X
sl: P&renosi	Ctrl-Shift+X

en: Transfer at most
sl: Prenesi največ

en: Transfers
sl: Prenosi

en: Trickle up message pending
sl: Pretoči čakajoča sporočila gor

en: Tuesday
sl: torek

en: Unable to connect to the core client
sl: Ne morem se povezati na odjemalca jedra

en: Update
sl: Posodobi

en: Update account manager
sl: Posodobite upravitelja računov

en: Update completed.
sl: Posodobitev je dokončana.

en: Update from %s completed.
sl: Posodobitev iz %s je dokončana.

en: Update your device settings
sl: Posodobite vaše nastavitve naprav

en: Updating charts...
sl: Posodobljam grafe...

en: Updating project...
sl: Posodobljam projekt...

en: Upload failed
sl: Pošiljanje ni uspelo

en: Uploading
sl: Pošilja se

en: Use GPU always
sl: Vedno uporabi grafični procesor

en: Use GPU based on preferences
sl: Uporabi grafični procesor, glede na nastavitve

en: Use GPU while computer is in use
sl: Uporabi grafični procesor medtem, ko je računalnik v uporabi

en: Use at most
sl: Uporabi največ

en: Use no more than:
sl: Ne uporabi več kot:

en: User
sl: Uporabnik

en: User Average
sl: Uporabnikovo povprečje

en: User Name:
sl: Uporabniško ime:

en: User Total
sl: Skupaj od uporabnika

en: User name
sl: Uporabniško ime

en: Username already in use
sl: Uporabniško ime je že v uporabi

en: Validation Error
sl: Napaka pri validaciji

en: Validation conflict
sl: Konflikt pri validaciji

en: Version:
sl: Različica:

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
sl: Poglej seznam vseh računalnikov, na katerih poganjate Einstein@Home

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
sl: Poglej seznam vseh računalnikov, na katerih poganjate SETI@home

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
sl: Poglej in spremeni vaš Einstein@Home uporabniški profil in nastavitve

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
sl: Poglej in spremeni vaš SETI@home uporabniški profil in nastavitve

en: View information about your team
sl: Poglej informacije o vaši ekipi

en: View your account information and credit totals
sl: Poglej informacije vašega računa in skupno točk

en: View your account information, credits, and trickles
sl: Poglej informacije o vašem računu, zaslugah in korakih

en: View your last week (or more) of computational results and work
sl: Poglej zadnji teden (ali dlje) rezultatov računanja in dela

en: Virtual memory size
sl: Velikost navideznega pomnilnika

en: Volunteer for any or all of 30+ projects in many areas of science
sl: Bodite prostovoljec za kateregakoli ali vse izmed več kot 30 projektov na več znanstvenih področjih

en: Waiting for memory
sl: Čaka na pomnilnik

en: Waiting for shared memory
sl: Čaka na deljeni pomnilnik

en: Waiting to contact project servers.
sl: Čakam, da kontaktiram strežnike projektov.

en: Waiting to run
sl: Čaka na izvajanje

en: Wednesday
sl: sreda

en: Welcome to %s!
sl: Dobrodošli pri %s!

en: What language should BOINC use?
sl: Kateri jezik naj uporablja BOINC?

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
sl: Ko kliknete Končaj, bo vaš spletni brskalnik šel na stran, kjer
    lahko nastavite vaše uporabniško ime in nastavitve.

en: While computer is in use
sl: Medtem, ko je računalnik v uporabi

en: While computer is on batteries
sl: Medtem, ko računalnik deluje na baterije

en: While processor usage is less than
sl: Medtem, ko je uporaba procesorja manjša kot

en: Will remove when tasks done
sl: Odstranjeno bo, ko bodo opravila opravljena

en: Won't get new tasks
sl: Ne bom pridobil novih opravil

en: Work done
sl: Opravljeno delo

en: Working set size
sl: Velikost delovne množice

en: You currently are not authorized to manage the client.
    Please contact your administrator to add you to the 'boinc_users' local user group.
sl: Trenutno nimate dovoljenja upravljati odjemalca.
    Prosim, kontaktirajte skrbnika sistema, da vas doda v uporabniško skupino 'boinc_users'.

en: You don't have any projects.  Please Add a Project.
sl: Nimate projektov.  Prosimo dodajte projekt.

en: Your account
sl: Vaš račun

en: Your computers
sl: Vaši računalniki

en: Your preferences
sl: Vaše nastavitve

en: Your results
sl: Vaši rezultati

en: Your statistics and settings
sl: Vaša statistika in nastavitve

en: Your team
sl: Vaša ekipa

en: an exclusive app is running
sl: teče eksluzivna aplikacija

en: and
sl: in

en: check box to specify hours for this day of week
sl: kliknite tu, da podate ure za ta dan v tednu

en: check this if you want this computer to do work even when you're using it
sl: obkljukajte to, če želite, da računalnik opravlja delo tudi, ko ga uporabljate vi

en: check this if you want this computer to do work while it runs on batteries
sl: obkljukajte to, če želite, da računalnik opravlja delo med tem ko deluje na baterije

en: check this if you want your GPU to do work even when you're using the computer
sl: obkljukajte to, če želite uporabiti vaš grafični procesor za delo tudi, ko računalnik uporabljate vi

en: check this if your Internet provider modifies image files
sl: obkljukajte to, če vaš ponudnik interneta spreminja slikovne datoteke

en: clear all local preferences and close the dialog
sl: počisti vse lokalne nastavitve in zapri ta dialog

en: climateprediction.net News
sl: Novice climateprediction.net

en: close the dialog without saving
sl: zapri ta dialog brez shranjevanja

en: computer is in use
sl: medtem, ko je računalnik v uporabi

en: computer is not in use
sl: računalnik ni v uporabi

en: disable BOINC security users and permissions
sl: onemogoči BOINC varnostne uporabnike in dovoljenja

en: disk and memory usage
sl: poraba diska in pomnilnika

en: do work only after you haven't used the computer for this number of minutes
sl: opravljaj delo samo, kadar niste uporabljali računalnik že toliko minut

en: free, available to BOINC:
sl: prosto, na voljo za BOINC:

en: free, not available to BOINC:
sl: prosto, ni na voljo za BOINC:

en: free:
sl: prosto:

en: if checked, BOINC hangs up when network usage is done
    (only relevant for dialup-connection)
sl: če je obkljukano, bo BOINC prekinil mrežno povezavo, ko bo pošiljanje končano
    (smiselno le za klicne povezave)

en: if checked, a confirmation dialog will be displayed before trying to connect to the Internet
sl: če je obkljukano, bo prikazan potrditveni dialog pred poskusom povezave na internet

en: if checked, suspended work units are left in memory
sl: če je obkljukano, bodo delovne enote na čakanju ostale v pomnilniku

en: invalid input value detected
sl: zaznana je bila napačna vhodna vrednost

en: invalid time interval, format is HH:MM-HH:MM
sl: napačen časovni interval, format je HH:MM-HH:MM

en: invalid time, format is HH:MM
sl: napačen čas, format je HH:MM

en: minimum length %d
sl: minimalna dolžina %d

en: minutes
sl: minut

en: more...
sl: več...

en: need disk space - check preferences
sl: potrebujem prostor na disku - preverite nastavitve

en: network bandwidth limit exceeded
sl: presežena omejitev pasovne širine mreze

en: network usage
sl: uporaba mreže

en: network usage start hour
sl: začetna ura uporabe mreže

en: network usage stop hour
sl: končna ura uporabe mreže

en: no
sl: ne

en: of disk space
sl: prostora na disku

en: of the processor
sl: procesorskega časa

en: on batteries
sl: na baterijah

en: percent (0 means no restriction)
sl: odstotkov (0 pomeni brez omejitev)

en: processor usage
sl: uporaba procesorja

en: save all values and close the dialog
sl: shrani vse vrednosti in zapri dialog

en: seconds
sl: sekund

en: set skin debugging mode to enable skin manager error messages
sl: nastavi razhroščevalni način preobleke, da omogočite sporočila o napakah upravitelja preoblek

en: shows the preferences web page
sl: prikaže spletno stran z nastavitvami

en: specify network usage start and stop hours in format HH:MM-HH:MM
sl: podajte začetne in končne ure uporabe mreže v formatu HH:MM-HH:MM

en: specify work start and stop hours in format HH:MM-HH:MM
sl: podajte začetne in končne ure dela v formatu HH:MM-HH:MM

en: start work at this time
sl: prični z delom ob tem času

en: starting up
sl: zaganjam

en: stop work at this time
sl: zaključi z delom ob tem času

en: suspend work if processor usage exceeds this level
sl: prekine delo, če uporaba procesorja preseže ta nivo

en: the maximum disk space used by BOINC (in Gigabytes)
sl: največji dovoljeni prostor za uporabo s strani BOINC (v gigabajtih)

en: time of day
sl: čas dneva

en: unknown reason
sl: neznan razlog

en: used by BOINC:
sl: BOINC uporablja:

en: used by other programs:
sl: uporabljajo drugi programi:

en: user request
sl: uporabniška zahteva

en: wxWidgets Version:
sl: wxWidgets različica:

en: yes
sl: da
