epiphany master - en to sl translation catalogue (21 entries)

[ctx: link:trail]
note: (itstool) path: info/title
en: Web help
sl: Pomoč za Web

[ctx: link]
note: (itstool) path: info/title
en: Web help
sl: Pomoč za Web

[ctx: text]
note: (itstool) path: info/title
en: Web help
sl: Pomoč za Web

note: (itstool) path: info/desc
en: <app>Web</app>, formerly known as <app>Epiphany</app>, is the GNOME web browser. Get started with <app>Web</app> and learn about the available features.
sl: Program <app>Web</app>, prej poznan kot <app>Epiphany</app>, je spletni brskalnik za namizje GNOME. Začnite raziskovati <app>Web</app> in spoznajte številne razpoložljive možnosti uporabe.

note: (itstool) path: section/title
en: Getting started
sl: Kako začeti

note: (itstool) path: section/title
en: Your privacy
sl: Zasebnost

note: (itstool) path: section/title
en: Advanced browsing
sl: Napredno brskanje

note: (itstool) path: section/title
en: Options and settings
sl: Možnosti in nastavitve

note: (itstool) path: section/title
en: Common problems
sl: Običajne težave

note: (itstool) path: page/title
en: View local files
sl: Pregled krajevnih datotek

note: (itstool) path: page/title
en: Private browsing
sl: Zasebno brskanje

note: (itstool) path: page/title
en: Open a new tab
sl: Odpri nov zavihek

note: (itstool) path: page/title
en: Browse the web
sl: Brskanje po spletu

note: (itstool) path: page/title
en: Remove a Web Application
sl: Odstrani spletni program

note: (itstool) path: page/title
en: Certificates
sl: Potrdila

note: (itstool) path: page/title
en: Delete personal data
sl: Počisti zasebne podatke

note: (itstool) path: page/title
en: Custom CSS
sl: CSS po meri

note: (itstool) path: page/title
en: Change the font
sl: Spremenite pisavo

note: (itstool) path: page/title
en: Remember passwords
sl: Zapomnjenje gesel

note: (itstool) path: page/title
en: Use mouse gestures
sl: Uporabite poteze miške

note: (itstool) path: page/title
en: How can I restore a tab?
sl: Kako obnoviti zavihek?
