galculator - en to lt translation catalogue (214 entries)

en: Perform simple and scientific calculations
lt: Atlikite paprastus ir mokslinius skaičiavimus

en: save here
lt: išsaugoti čia

en: [%s] on_prefs_number_combo_changed failed to retrieve iter. %s
lt: [%s] on_prefs_number_combo_changed nepavyko gauti iter. %s

en: [%s] on_main_window_check_resize should not get called. %s
lt: [%s] on_main_window_check_resize neturėtų būti kviečiama. %s

en: 
    %s v%s, (c) 2002-2013 Simon Flöry
    
    Usage: %s [options]
    
    options:
    (GTK options)
     -h, --help		Show this usage message
     -v, --version		Show version information
    
    Compiled against GTK version %i.%i.%i
    Linked against GTK version %i.%i.%i
    %s-precision floating point numbers.
lt: 
    %s v%s, (c) 2002-2013 Simon Flöry
    
    Naudojimas: %s [parinktys]
    
    parinktys:
    (GTK parinktys)
     -h, --help		Parodyti šį pranešimą
     -v, --version		Parodyti versijos informaciją
    
    Sukompiliuota su GTK versija %i.%i.%i
    Susieta su GTK versija %i.%i.%i
    %s-tikslumo plaukiojantis skaičius.

en: [%s] configuration file: Failed to create directory %s.
lt: [%s] konfigūracijos failas: sukurti aplanko %s nepavyko.

en: [%s] configuration file: We will move the configuration file from %s to %s. After you quit %s, you may remove the configuration file from its old location %s.
lt: [%s] konfigūracijos failas: Neperkelsime konfigūracijos failo iš %s į %s. Kai uždarysite %s, galėsite perkelti konfigūracijos failą iš jo senosios vietos %s.

en: Please submit a bugreport.
lt: Praneškite apie klaidą.

en: [%s] %c - unknown operation character. %s
lt: [%s] %c - nežinomas operacijos simbolis. %s

en: [%s] Conversion of floating point number in float2string failed because buffer was too small. %s
    )
lt: [%s] Slankiojančio skaičiaus konvertavimas nepavyko, nes buferis per mažas. %s
    )

en: [%s] Conversion of floating point number in float2stringP failed because buffer was too small. %s
    )
lt: [%s] Slankiojančio skaičiaus konvertavimas nepavyko, nes buferis per mažas. %s
    )

en: Euler's Number
lt: Eilerio skaičius

en: [%s] configuration file: ignoring unknown entry %s=%s. %s
lt: [%s] konfigūracijos failas: nepaisomas nežinomas raktas %s=%s. %s

en: [%s] configuration file: %s has to be TRUE or FALSE. Using defaults. %s
lt: [%s] konfigūracijos failas: %s turi būti TRUE ar FALSE. Naudojami numatytieji. %s

en: [%s] configuration file: failed to convert %s to a number properly. Have you changed your locales? %s
lt: [%s] konfigūracijos failas: %s konvertuoti į skaičių nepavyko. Ar pakeitėt kalbą? %s

en: [%s] configuration file: ignoring unknown key_type in config structure. %s
lt: [%s] konfigūracijos failas: konfigūracijos struktūroj nepaisomas nežinomas key_type. %s

en: [%s] found unknown section %s in configuration file %s. Using preceding section.
lt: [%s] rastas nežinomas skyrius %s, konfigūracijos faile %s. Naudojamas ansktesnis skyrius.

en: [%s] configuration file: couldn't open configuration file %s for reading. Nothing to worry about if you are starting %s for the first time. Using defaults.
lt: [%s] konfigūracijos failas: atverti konfigūracijos failo %s skaitymui, nepavyko. Nėra ko jaudintis jei %s paleidžiate pirmą kartą. Naudojama numatyta.

en: [%s] configuration file - We reset at least one separator character as it coincides with the decimal point. If you recently changed your locales settings, this is nothing to worry about.
lt: [%s] konfigūracijos failas - Mes atstatome bent vieną skirtuko simbolį, nes jis sutampa su dešimtainiu tašku. Jei nesenai keitėte kalbą, nėra ko jaudintis.

en: [%s] configuration file: strange boolean when writing. Skipping this key. %s
lt: [%s] konfigūracijos failas: rašant rastas keista loginė reikšmė. Praleidžiamas raktas. %s

en: [%s] configuration file: ignoring unknown "key_type" in "config_structure". %s
lt: [%s] konfigūracijos failas: nepaisomas nežinomas raktas „key_type“ “config_structure“. %s

en: [%s] configuration file: couldn't save/write to configuration file %s.
lt: [%s] konfigūracijos failas: nepavyko įrašyti/išsaugoti konfigūracijos failo %s.

en: [%s] Line_index exceeds valid range in function "display_delete_line". %s
lt: [%s] Line_index viršija leidžiamą ilgį, funkcijoje „display_delete_line“. %s

en: [%s] unknown display option in function "display_change_option"
lt: [%s] funkcijoje „display_change_option“ nežinoma rodymo parinktis

en: unsupported inverse function
lt: nepalaikoma invertavimo funkcija

en: unsupported hyperbolic function
lt: nepalaikoma hiperbolinė funkcija

en: [%s] unknown notation mode in function "all_clear". %s
lt: [%s] funkcijoje „all_clear“ nežinomas užrašymo režimas. %s

en: [%s] failed to convert char %c in function "axtof". %s
lt: [%s] funkcijoje „axtof“ konvertuoti simbolį %c nepavyko. %s

en: [%s] failed to convert %s in function "ftoax". %s
lt: [%s] funkcijoje „ftoax“ konvertuoti simbolį %s nepavyko. %s

en: [%s] failed to convert color %s in function "set_button_color". %s
lt: [%s] funkcijoje „set_button_color“ konvertuoti spalvos %s nepavyko. %s

en: [%s] failed to find widget %s in function "activate_menu_item". %s
lt: [%s] funkcijoje „activate_menu_item“ rasti valdiklio %s nepavyko. %s

en: unknown number base
lt: nežinomas skaičių pagrindas

en: [%s] unknown number base in function "get_display_number_string". %s
lt: [%s] „get_display_number_string“ nežinomas skaičių pagrindas. %s

en: [%s] unknown number base in function "get_display_number_length". %s
lt: [%s] „get_display_number_length“ nežinomas skaičių pagrindas. %s

en: [%s] failed to convert %s to a number properly in function "string2double". Have you changed your locales? Deleting your configuration file might solve this problem. %s
lt: [%s] nepavyko konvertuoti %s į skaičių, funkcija „string2double“. Ar nesenai keitėte kalbą? Konfigūracijos failo pašalinimas galėtų padėti. %s

en: [%s] unknown number base in function "string2double". %s
lt: [%s] „string2double“ nežinomas skaičių pagrindas. %s

en: [%s] unknown angle base in function "x2rad". %s
lt: [%s] funkcijoje „x2rad“ nežinomas skaičių pagrindas. %s

en: [%s] unknown angle base in function "rad2x". %s
lt: [%s] funkcijoje „rad2x“ nežinomas skaičių pagrindas. %s

en: [%s] unknown number base in function "get_sep". %s
lt: [%s] „get_sep“ nežinomas skaičių pagrindas. %s

en: [%s] unknown number base in function "get_sep_length". %s
lt: [%s] „get_sep_length“ nežinomas skaičių pagrindas. %s

en: [%s] unknown number base in function "get_sep_char". %s
lt: [%s] „get_sep_char“ nežinomas skaičių pagrindas. %s

en: unknown display option in function "change_option"
lt: nežinoma rodymo parinktis, funkcijoje „change_option“

en: [%s] length of decimal point (in locale) is not supported: >%s<
    You might face problems when using %s! %s
    )
lt: [%s] dešimtainio skaičiaus ilgis nepalaikomas: >%s<
    Galite susidurti su bėdomis naudojant %s! %s
    )

en: [%s] Couldn't load %s. This file is necessary     to build galculator's user interface. Make sure you did a make install and the file     is accessible!
lt: [%s] Įkelti %s nepavyko. Šis failas būtinas     sukurti galculator naudotojo sąsają. Įsitikinkite jog įdiegėte failą ir     jis prieinamas!

en: Show _menu bar
lt: Rodyti _meniu juostą

en: %s Preferences
lt: %s nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Expression
lt: Išraiška

en: Enter
lt: Įvesti

en: Power
lt: Kelti laipsniu

en: Open Bracket
lt: Atidaromasis skliaustas

en: Close Bracket
lt: Uždaromasis skliaustas

en: swap current number with top of stack
lt: pakeisti esamą skaičių su paskutiniu rietuvės

en: roll
lt: susukti

en: roll down stack
lt: išvynioti rietuvę

en: Result Display
lt: Rezultatų rodymas

en: [%s] flex parser was called more than %i times. Do you know what you are doing? If not: %s
lt: [%s] „flex parser“ buvo iškviestas daugiau nei %i kartus. Ar žinote ką darote? Jei ne: %s

en: About galculator
lt: Apie galculator

en: a GTK+ based scientific calculator
lt: GTK+ paremtas mokslinis skaičiuotuvas

en: Seven
lt: Septyni

en: Eight
lt: Aštuoni

en: Nine
lt: Devyni

en: Divide
lt: Dalyba

en: Four
lt: Keturi

en: Five
lt: Penki

en: Six
lt: Šeši

en: Three
lt: Trys

en: Subtract
lt: Atimti

en: Sum
lt: Suma

en: Change sign
lt: Keisti ženklą

en: Multiply
lt: Dauginti

en: Add current display value to memory
lt: Pridėti esamą reikšmę į atmintį

en: Read from memory
lt: Skaityti iš atminties

en: Save to memory
lt: Išsaugoti į atminty

en: Zero
lt: Nulis

en: .
lt: ,

en: Decimal point
lt: Dešimtainis kablelis

en: One
lt: Vienas

en: Two
lt: Du

en: sqrt
lt: šaknis

en: Square root
lt: Kvadratinė šaknis

en: Percent
lt: Procentai

en: The main program window.
lt: Pagrindinis programos langas.

en: Formula entry text field - enter string expression to compute here.
lt: Formulės įvedimo laukas - įveskite išraišką kurią bus skaičiuojama.

en: Reset calculator (clear all)
lt: Atstatyti skaičiuotuvą (viską išvalyti)

en: Clear display
lt: Išvalyti ekraną

en: _File
lt: _Failas

en: _Edit
lt: _Taisa

en: Cu_t Display Value
lt: _Iškirpti rodomą reikšmę

en: _Copy Display Value
lt: _Kopijuoti rodomą reikšmę

en: _Paste and Append to Display Value
lt: Įklijuoti ir _pridėti prie rodomos reikšmės

en: _Preferences...
lt: _Nustatymai...

en: _View
lt: R_odymas

en: _Basic Mode
lt: _Pagrindinis režimas

en: _Scientific Mode
lt: _Mokslinis režimas

en: _Paper Mode
lt: _Popieriaus režimas

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Display Control
lt: Rodymo valdymas

en: Functions
lt: Funkcijos

en: Logical
lt: Loginės

en: Standard
lt: Standartinės

en: _Calculator
lt: _Skaičiuotuvas

en: _Number bases
lt: _Skaičių pagrindai

en: _Decimal
lt: _Dešimtainis

en: _Hexadecimal
lt: Š_ešioliktainis

en: _Octal
lt: _Aštuntainis

en: _Binary
lt: D_vejetainis

en: Angle _units
lt: _Kampų matavimo vienetai

en: D_egrees
lt: _Laipsniai

en: _Radians
lt: _Radianai

en: _Gradians
lt: _Gradienai

en: Notation _modes
lt: Užrašymo _režimai

en: _Algebraic
lt: _Algebrinis

en: _Reverse Polish (RPN)
lt: Atvirkščias _Lenkiškas (RPN)

en: _Formula Entry
lt: _Formulių įvestis

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _Quit
lt: Iš_eiti

en: _Paste As Display Value
lt: Į_klijuoti kaip rodomą reikšmę

en: _About...
lt: _Apie...

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Hexadecimal
lt: Šešioliktainis

en: Octal
lt: Aštuntainis

en: Binary
lt: Dvejetainis

en: galculator - Preferences
lt: galculator - Nustatymai

en: A dialog that is used to change preferences settings.
lt: Dialogas kuriame keičiami nustatymai.

en: Closes the dialog.
lt: Užveria dialogą.

en: <b>Appearance</b>
lt: <b>Išvaizda</b>

en: Result font:
lt: Rezultato šriftas:

en: Inactive module color:
lt: Neaktyvaus modulio spalva:

en: Active module color:
lt: Aktyvaus modulio spalva:

en: Result font color:
lt: Rezultato šrifto spalva:

en: Background color:
lt: Fono spalva:

en: Module font:
lt: Modulio šriftas:

en: RPN stack font:
lt: RPN rietuvės(stack) šriftas:

en: RPN stack color:
lt: RPN rietuvės(stack) spalva:

en: Pick a Display Background Color
lt: Pasirinkite ekrano fono spalvą

en: Pick a Display Result Font Color
lt: Pasirinkite rezultato ekrano šrifto spalvą

en: Pick a RPN Stack Color
lt: Pasirinkite RPN rietuvės (stack) spalvą

en: Pick a Inactive Module Color
lt: Pasirinkite neaktyvaus modulio spalvą

en: Pick a Active Module Color
lt: Pasirinkite aktyvaus modulio spalvą

en: Pick a Result Font
lt: Pasirinkite rezultato šriftą

en: Pick a RPN Stack Font
lt: Pasirinkite RPN rietuvės šriftą

en: Pick a Module Font
lt: Pasirinkite modulio šriftą

en: <b>Modules Visibility</b>
lt: <b>Modulių matomumas</b>

en: Angle base units
lt: Kampo pagrindo vienetai

en: Notation
lt: Užrašymas

en: Arithmetic operation
lt: Aritmetinė operacija

en: Open brackets
lt: Atverti skliaustai

en: Number base units
lt: Skaičių pagrindo vienetai

en: Display
lt: Rodymas

en: <b>Font</b>
lt: <b>Šriftas</b>

en: Use custom button font
lt: Naudoti pasirinktinį mygtuko šriftą

en: Button font:
lt: Mygtuko šriftas:

en: Pick a Button Font
lt: Pasirinkite mygtuko šriftą

en: <b>Dimension</b>
lt: <b>Dydis</b>

en: Minimal button width:
lt: Minimalus mygtuko plotis:

en: Minimal button height:
lt: Minimalus mygtuko aukštis:

en: <b>User defined constants:</b>
lt: <b>Naudotojo nustatytos konstantos:</b>

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Value:
lt: Reikšmė:

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Add
lt: Pridėti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Constants
lt: Konstantos

en: <b>User defined functions:</b>
lt: <b>Naudotojo aprašytos funkcijos:</b>

en: Variable:
lt: Kintamasis:

en: Expression:
lt: Išraiška:

en: Configure number base:
lt: Konfigūruoti skaičių pagrindą:

en: <b>Decimal Settings</b>
lt: <b>Dešimtainių nustatymai</b>

en: Show thousands separator
lt: Rodyti tūkstančių skirtuką

en: Separator character:
lt: Skirtuko simbolis:

en: Separator block length:
lt: Skirtuko bloko ilgis:

en: <b>Hexadecimal Settings</b>
lt: <b>Šešioliktainių nustatymai</b>

en: Signed
lt: Pasirašytas

en: Show separator
lt: Rodyti skirtuką

en: Number of bits:
lt: Bitų skaičius:

en: <b>Octal Settings</b>
lt: <b>Aštuntainių nustatymai</b>

en: <b>Binary Settings</b>
lt: <b>Dvejetainių nustatymai</b>

en: Fix length to a multiple of
lt: Padaryti tokio ilgio jog dalintųsi iš

en: Numbers
lt: Skaičiai

en: finite stack size (x, y, z, t)
lt: baigtinis rietuvės(stack)  dydis (x, y, z, t)

en: infinite stack size
lt: begalinis rietuvės(stack) dydis

en: <b>Startup</b>
lt: <b>Paleidimas</b>

en: Remember display value on exit
lt: Išeinant atsiminti rodomą reikšmę

en: <b>Visibility</b>
lt: <b>Matomumas</b>

en: Show menu bar
lt: Rodyti meniu juostą

en: General
lt: Bendra

en: Tangent
lt: Tangentas

en: Natural logarithm (base: e)
lt: Natūralusis logaritmas (pagrindas: e)

en: Factorial
lt: Faktorialas

en: Enter exponent (base: 10)
lt: Įveskite eksponentą (pagrindas: 10)

en: Cosine
lt: Kosinusas

en: Logarithm (base: 10)
lt: Logaritmas (pagrindas: 10)

en: Square
lt: Kvadratas

en: User defined functions
lt: Naudotojo aprašytos funkcijos

en: Inverse mode
lt: Atviršktinė veiksena

en: Hyperbolic mode
lt: Hiperbolinė veiksena

en: Sine
lt: Sinusas

en: Logical AND
lt: Loginisl AND

en: Logical OR
lt: Loginisl OR

en: Logical XOR
lt: Loginisl XOR

en: Bitwise complement
lt: Bitinis papildymas

en: Hexadecimal 0xC
lt: Šešioliktainis 0xC

en: Hexadecimal 0xD
lt: Šešioliktainis 0xD

en: Hexadecimal 0xE
lt: Šešioliktainis 0xE

en: Hexadecimal 0xF
lt: Šešioliktainis 0xF

en: Hexadecimal 0xB
lt: Šešioliktainis 0xB

en: Hexadecimal 0xA
lt: Šešioliktainis 0xA

en: Left shift
lt: Kairysis lyg2
