ghex - en to uk translation catalogue (271 entries)

en: %s - GHex
uk: GHex - %s

en: 32 bit float:
uk: З рухомою комою 32 біт:

en: 64 bit float:
uk: З рухомою комою 64 біт:

en: ; %s bytes from %s to %s selected
uk: ; виділено %s байтів від %s до %s

en: ASCII data
uk: ASCII дані

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
uk: АаБбВвГгҐґДдЄєЖжЗзІіКкЛлAaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMm

en: About this application
uk: Про цю програму...

en: Activate file %s
uk: Активувати файл %s

en: Add
uk: Додати

en: Add View
uk: Додати вигляд

en: Add a new view to the buffer
uk: Створення нового вигляду для буфера

en: Advanced Find
uk: Розширений пошук

en: An error occured while saving file!
uk: Помилка під час збереження файла!

en: Base Converter
uk: Конвертор систем числення

en: Beginning Of File reached
uk: Досягнуто початок файлу

en: Binary
uk: Двійкова

en: Binary:
uk: Двійкове:

en: Box size
uk: Розмір смужки

en: Bytes
uk: Байти

en: C_ut
uk: _Вирізати

en: Can not open URI:
    %s
uk: Не вдається відкрити URI:
    %s

en: Can not open desired font!
uk: Неможливо завантажити вказаний шрифт!

en: Can not open file!
uk: Неможливо відкрити файл!

en: Can not open file:
    %s
uk: Не вдається відкрити файл:
    %s

en: Can not position cursor beyond the End Of File!
uk: Неможливо встановити курсор за межами файла!

en: Can't open file for writing!
uk: Неможливо відкрити файл для запису!

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Character Table...
uk: Таблиця символів...

en: Character _Table...
uk: _Таблиця символів...

en: Character table
uk: Таблиця символів

en: Close
uk: Закрити

en: Close the current file
uk: Закрити поточний файл

en: Closes advanced find window
uk: Закрити додаткове вікно пошуку

en: Closes find and replace data window
uk: Закрити вікно пошуку і заміни даних

en: Closes find data window
uk: Закрити вікно пошуку даних

en: Closes jump to byte window
uk: Закрити вікно переходу

en: Configure the application
uk: Налаштувати програму

en: Contents
uk: Зміст

en: Converter...
uk: Перетворювач...

en: Copy
uk: Скопіювати

en: Copy selection to clipboard
uk: Скопіювати вибране у кишеню

en: Could not initialize Bonobo!
uk: Не вдається ініціалізувати Bonobo!

en: Custom
uk: Нетиповий

en: Cut
uk: Вирізати

en: Cut selection
uk: Вирізати вибране

en: Data font
uk: Шрифт даних

en: Decimal
uk: Десяткова

en: Default Group Type
uk: Типове групування

en: Display
uk: Представлення

en: Do_n't save
uk: _Не зберігати

en: ERROR
uk: ПОМИЛКА

en: E_xit
uk: Ви_йти

en: Editing
uk: Редагування

en: End Of File reached
uk: Досягнуто кінець файлу

en: End Of File reached!
uk: Досягнуто кінець файлу!

en: Enter the byte to jump to
uk: Введіть байт, до якого потрібно перейти

en: Enter the cursor offset format
uk: Введіть формат зміщення курсора

en: Enter the hex data or ASCII data to replace with
uk: Введіть шістнадцяткові чи  ASCII дані для заміни

en: Enter the hex data or ASCII data to search for
uk: Введіть шістнадцяткові дані ASCII дані для пошуку

en: Error saving file!
uk: Помилка збереження файла!

en: Exit
uk: Вийти

en: Exit the program
uk: Вийти з програми

en: Export data to HTML source
uk: Експортувати дані в HTML код

en: Export to HTML...
uk: Експортувати в HTML...

en: FIXME: no conversion function
uk: FIXME: немає функції перетворення

en: File %s exists.
    Do you want to overwrite it?
uk: Файл "%s" існує.
    Чи хочете ви переписати його?

en: File %s has changed since last save.
    Do you want to save changes?
uk: Файл %s змінено з часу останнього збереження.
    Зберегти зміни?

en: Find
uk: Шукати

en: Find Data
uk: Знайти дані

en: Find Next
uk: Шукати наступне

en: Find String
uk: Пошук рядка

en: Find _Next
uk: Знайти _наступне

en: Find _Previous
uk: Знайти _попереднє

en: Find _next
uk: Знайти _наступне

en: Find next
uk: Знайти наступне

en: Find previous
uk: Знайти попереднє

en: Finds the next occurrence of the search string
uk: Знати наступне входження рядка пошуку

en: Finds the previous occurrence of the search string
uk: Знати попереднє входження рядка пошуку

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Selection
uk: Вибір шрифта

en: Font name
uk: Назва шрифту

en: Font size for label
uk: Розмір шрифту для позначки

en: Font size for label in font info mode
uk: Розмір шрифту для позначки у режимі інформації про шрифт

en: Fonts
uk: Шрифти

en: GEOMETRY
uk: ГЕОМЕТРІЯ

en: GHex (%s): Find & Replace Data
uk: GHex (%s): знайти та замінити дані

en: GHex (%s): Find Data
uk: GHex (%s): пошук даних

en: GHex (%s): Find Data: Add search
uk: GHex (%s): пошук даних: Додавання пошуку

en: GHex (%s): Jump To Byte
uk: GHex (%s): перескочити до байта

en: GHex (%s): Print Preview
uk: GHex (%s): Перегляд друку

en: GHex Preferences
uk: Властивості GHex

en: GHex could not find the font "%s".
    GHex is unable to print without this font installed.
uk: Не вдається знайти шрифт "%s".
    Друк без цього шрифту не можливий.

en: GHex, a binary file editor
uk: GHex, редактор двійкових даних

en: GNOME Hexadecimal Editor
uk: Шістнадцятковий редактор для GNOME

en: Get cursor value
uk: Взяти значення під курсором

en: Gets the value at cursor in binary, octal, decimal, hex and ASCII
uk: Взяти значення в позиції курсора у двійковій, вісімковій, десятковій, шістнадцятковій формі та ASCII

en: Goto Byte
uk: Перейти до байта

en: Group data by 16 bits
uk: Групування даних по 16 бітів

en: Group data by 32 bits
uk: Групування даних по 32 біти

en: Group data by 8 bits
uk: Групування даних по 8 бітів

en: Header fo_nt:
uk: Шрифт за_головка:

en: Header font
uk: Шрифт заголовка

en: Help Chat
uk: Довідкова розмова

en: Help on this application
uk: Довідка про цей додаток

en: Hex
uk: Шістнадцяткова

en: Hex Editor
uk: Шістнадцятковий редактор

en: Hex dump generated by
uk: Шістнадцятковий дамп згенеровано за

en: Hexadecimal
uk: Шістнадцятковий

en: Hexadecimal:
uk: Шістнадцяткове:

en: Highlight Colour
uk: Колір підсвічення

en: Insert Mode
uk: Режим вставки

en: Insert/overwrite data
uk: Вставляти/переписувати дані

en: Invalid geometry string "%s"
uk: Неправильний рядок геометрії "%s"

en: Jump to a certain position
uk: Перескочити у дану позицію

en: Jump to byte
uk: Перейти до байта

en: Jumps to the specified byte
uk: Перейти до вказаного байта

en: Loaded file %s
uk: Завантажено файл %s

en: Longwords
uk: Довгі слова

en: Modify preview phrase...
uk: Змінити фразу перегляду...

en: Name of the selected font
uk: Назва виділеного шрифту

en: New document
uk: Новий документ

en: Next page
uk: наступна сторінка

en: No occurrences were found.
uk: Не виявлено входжень.

en: No offset has been specified!
uk: Не вказано зміщення!

en: No string to search for!
uk: Немає рядка для пошуку!

en: OK
uk: Гаразд

en: Octal
uk: Вісімкова

en: Octal:
uk: Вісімкове:

en: Offset: %s
uk: Зміщення: %s

en: Open
uk: Відкрити

en: Open a file
uk: Відкрити файл

en: Open base conversion dialog
uk: Відкрити основний діалог перекодування

en: Page
uk: Сторінка

en: Page: %i/%i
uk: Сторінка: %i/%i

en: Pages
uk: Сторінки

en: Paper size
uk: Розмір паперу

en: Paste
uk: Вставити

en: Paste data from clipboard
uk: Вставити дані з кишені

en: Pick a Font
uk: Вибір шрифту

en: Preferences
uk: Параметри

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Preview printed data
uk: Перегляд даних, що підлягають друку

en: Preview text
uk: Текст попереднього перегляду

en: Preview text shown in the dialog
uk: Текст попереднього перегляду що відображається у діалозі

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Print
uk: Друк

en: Print Hex Document
uk: Друк шістнадцяткового документа

en: Print Previe_w...
uk: _Попередній перегляд...

en: Print Preview...
uk: Попередній перегляд...

en: Print the current file
uk: Надрукувати поточний файл

en: Printing
uk: Друкування

en: Printing file...
uk: Друкування файлу...

en: Really revert file %s?
uk: Справді відновити файл %s?

en: Redo
uk: Повторити

en: Redo the undone action
uk: Повторити відмінену дію

en: Released under the terms of GNU Public License
uk: Розповсюджується на умовах GNU Public License

en: Remove View
uk: Видалити вигляд

en: Remove the current view of the buffer
uk: Видалення вікна перегляду буфера

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace All
uk: Замінити все

en: Replace Data
uk: Замінити дані

en: Replace With
uk: Замінити на

en: Replace _All
uk: Замінити _все

en: Replace a string
uk: Замінити рядок

en: Replaced %d occurrences.
uk: Змінено %d входжень.

en: Replaces all occurrences of the search string with the replace string
uk: Замінити всі екземпляри рядка пошуку рядком заміни

en: Replaces the search string with the replace string
uk: Замінити рядок пошуку рядком заміни

en: Revert
uk: Відновити

en: Revert to a saved version of the file
uk: Повернутись до збереженої версії файла

en: Reverted buffer from file %s
uk: Відновлений буфер з файла %s

en: Save
uk: Зберегти

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Save As _HTML...
uk: Зберегти _як HTML...

en: Save _As...
uk: Зберегти _як...

en: Save the current file
uk: Зберегти поточний файл

en: Save the current file with a different name
uk: Зберегти поточний файл з іншою назвою

en: Saved buffer to file %s
uk: Зберегти буфер у файлі %s.

en: Saving to HTML will overwrite some files.
    Do you want to proceed?
uk: Збереження у форматі HTML перепише деякі файли.
    Чи хочете ви продовжити?

en: Saving to HTML...
uk: Збереження у HTML...

en: Search String
uk: Пошук рядка

en: Search for a string
uk: Пошук рядка

en: Select a file to open
uk: Вибрати файл для відкриття

en: Select a file to save buffer as
uk: Виберіть файл для збереження буфера

en: Select maximum number of undo levels
uk: Виберіть максимальну кількість скасувань дій

en: Select path and file name for the HTML source
uk: Виберіть шлях та назву файла у форматі HTML

en: Select size of box (in number of lines)
uk: Виберіть  розмір смужки (кількість рядків)

en: Select the cursor offset format
uk: Виберіть формат зміщення курсора

en: Select the data font
uk: Виберіть шрифт даних

en: Select the header font
uk: Виберіть шрифт заголовка

en: Show cursor offset in statusbar as:
uk: Показувати зміщення курсора в панелі стану як:

en: Show little endian decoding
uk: Показувати у розшифровці little endian

en: Show offsets column
uk: Показ стовпчика зміщень

en: Show size
uk: Показувати розмір

en: Show size in font info mode
uk: Показувати розмір у режимі інформації про шрифт

en: Show the character table
uk: Показати таблицю символів

en: Show the type conversion dialog in the edit window
uk: Показати діалог бесіди у вікні редагування

en: Show unsigned and float as hexadecimal
uk: Показувати беззнакові та з рухомою комою як шістнадцяткові

en: Signed 16 bit:
uk: Зі знаком 16 біт:

en: Signed 32 bit:
uk: Зі знаком 32 біт:

en: Signed 8 bit:
uk: Зі знаком 8 біт:

en: Stream Length:
uk: Довжина потоку:

en: String was not found!
uk: Рядок не знайдено!

en: The gnome binary editor
uk: Редактор двійкових даних

en: The offset format string contains invalid format specifier.
    Only 'x', 'X', 'p', 'P', 'd' and 'o' are allowed.
uk: Рядок формату зміщення містить невірний специфікатор.
    Дозволяються лише "x", "X", "p", "P", "d" і "o".

en: The title of the selection dialog box
uk: Заголовок діалогового вікна вибору

en: There is no active buffer to replace data in!
uk: Немає діючих буферів для заміни даних

en: There is no active document to move the cursor in!
uk: Немає активних документів для переміщення курсора!

en: There is no active document to replace data in!
uk: Немає активних документів для заміни даних!

en: There is no active document to search!
uk: Немає активних документів для пошуку!

en: There is no string to search for!
uk: Немає рядка для пошуку!

en: There was an error displaying help: 
    %s
uk: Помилка під час показу довідки: 
    %s

en: Title
uk: Заголовок

en: Type Conversion Dialog...
uk: Діалог перетворення типів...

en: Type Conversion _Dialog
uk: _Діалог перетворення типів

en: Undo
uk: Вернути

en: Undo levels
uk: Кількість скасувань дій

en: Undo the last action
uk: Вернути останню дію

en: Unsigned 16 bit:
uk: Без знаку 16 біт:

en: Unsigned 32 bit:
uk: Без знаку 32 біт:

en: Unsigned 8 bit:
uk: Без знаку 8 біт:

en: Use font in label
uk: Використовувати шрифт у позначці

en: Use font in the label in font info mode
uk: Використовувати шрифт у позначці у режимі інформації про шрифт

en: Words
uk: Слова

en: X geometry specification (see "X" man page).
uk: Геометрія вікна (див. сторінку посібника для системи "X").

en: You don't have the permission to write to the selected path.
uk: Ви не маєте права на запис у вибраний каталог.

en: You don't have the permissions to save the file!
uk: Ви не маєте достатньо прав, щоб зберегти файл!

en: You may only give the offset as:
      - a positive decimal number, or
      - a hex number, beginning with '0x'
uk: Зсув можна вказати лише як:
      - додатне десятирічне число, чи
      - шістнадцятирічне число, що починається з '0x'

en: You need to specify a base name for the HTML files.
uk: Необхідно вказати базову назву для файлів у форматі HTML.

en: _About
uk: _Про програму

en: _Add New
uk: _Додати новий

en: _Add View
uk: _Додати вигляд

en: _Advanced Find
uk: _Розширений пошук

en: _Base Converter
uk: Перетворювач систем _числення

en: _Binary:
uk: _Двійкове:

en: _Bytes
uk: _Байти

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Data font:
uk: Шрифт _даних:

en: _Decimal:
uk: _Десяткове:

en: _Edit
uk: _Правка

en: _File
uk: _Файл

en: _Find
uk: З_найти

en: _Get cursor value
uk: _Взяти значення під курсором

en: _Goto Byte...
uk: Пере_йти до байта...

en: _Group Data As
uk: _Групувати дані за

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Hex:
uk: _Шістнадцяткове:

en: _Insert Mode
uk: Режим _вставки

en: _Insert a new preview phrase.
uk: _Вставити нову фразу перегляду.

en: _Longwords
uk: _Довгі слова

en: _Maximum number of undo levels:
uk: _Максимальна кількість скасувань дій:

en: _Modify preview phrase...
uk: З_мінити фразу перегляду...

en: _Octal:
uk: _Вісімкове:

en: _Open...
uk: _Відкрити...

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Preferences
uk: П_араметри

en: _Print
uk: _Друк

en: _Print shaded box over:
uk: _Друкувати смужку над:

en: _Redo
uk: Повт_орити

en: _Remove Selected
uk: В_идалити виділене

en: _Remove View
uk: В_идалити вигляд

en: _Replace
uk: За_мінити

en: _Revert
uk: Від_новити

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Undo
uk: В_ернути

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Windows
uk: В_ікна

en: _Words
uk: _Слова

en: hex data
uk: шістнадцяткові дані

en: lines (0 for no box)
uk: рядка (0 - без смужки)
