ghex master - en to lt translation catalogue (234 entries)

en: GNOME Hex Editor
lt: GNOME šešioliktainis redaktorius

en: Inspect and edit binary files
lt: Peržiūrėti ir redaguoti dvejetainius failus

en: GHex is a hex editor for the GNOME desktop.
lt: GHex yra šešioliktainis redaktorius GNOME darbalaukiui.

en: GHex can load raw data from binary files and display them for editing in the traditional hex editor view. The display is split in two columns, with hexadecimal values in one column and the ASCII representation in the other. A useful tool for working with raw data.
lt: GHex gali tiesiogiai įkelti duomenis iš dvejetainių failų ir juos parodyti redagavimui tradiciniame šešioliktainio redaktoriaus rodinyje. Ekranas yra padalinamas į du stulpelius su šešioliktainėmis vertėmis viename stulpelyje ir ASCII reprezentacija kitame. Naudingas įrankis tiesioginiam duomenų redagavimui.

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

en: Hex Editor
lt: Šešioliktainis redaktorius

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon! Here, 'binary' means a binary file (not the base-2 numeric system).
en: binary;debug;
lt: dvejetainė;derinimas;

en: Hex
lt: Šešioliktainis

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Octal
lt: Aštuntainis

en: Binary
lt: Dvejetainis

en: Character table
lt: Simbolių lentelė

en: Base Converter
lt: Bazės konvertavimas

note: entries
en: _Binary:
lt: _Dvejetainis:

en: _Octal:
lt: _Aštuntainis:

en: _Decimal:
lt: _Dešimtainis:

en: _Hex:
lt: _Šešioliktainis:

note: get cursor button
en: _Get cursor value
lt: _Gauti žymeklio reikšmę

en: Get cursor value
lt: Gauti žymeklio reikšmę

en: Gets the value at cursor in binary, octal, decimal, hex and ASCII
lt: Gauna žymeklio reikšmę dvejetaine, aštuntaine, dešimtaine, šešioliktaine ir ASCII išraiška

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: GHex (%s): Find Data
lt: GHex (%s): Surasti duomenis

en: Find String
lt: Surasti eilutę

en: Find _Next
lt: Surasti _kitą

en: Find _Previous
lt: Surasti _ankstesnį

en: Find Data
lt: Surasti duomenis

en: Enter the hex data or ASCII data to search for
lt: Įveskite duomenis paieškai šešioliktaine ar ASCII išraiška

en: Find Next
lt: Surasti kitą

en: Finds the next occurrence of the search string
lt: Suranda kitą žodį, atitinkantį paieškos kriterijus

en: Find previous
lt: Surasti ankstesnį

en: Finds the previous occurrence of the search string
lt: Suranda ankstesnį žodį, atitinkantį paieškos kriterijus

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Closes find data window
lt: Uždaro paieškos langą

en: GHex (%s): Find Data: Add search
lt: GHex (%s): Surasti: Pridėti paiešką

en: Add
lt: Pridėti

en: Search String
lt: Ieškoti žodžio

en: Highlight Colour
lt: Paryškinimo spalva

en: _Add New
lt: _Pridėti naują

en: _Remove Selected
lt: _Pašalinti pasirinktą

en: Close
lt: Užverti

en: Closes advanced find window
lt: Užveria papildomą paieškos langą

en: GHex (%s): Find & Replace Data
lt: GHex (%s): Surasti ir pakeisti

en: Replace With
lt: Kuo pakeisti

en: Find _next
lt: Surasti _kitą

en: _Replace
lt: _Pakeisti

en: Replace _All
lt: Pakeisti _visus

en: Replace Data
lt: Pakeisti duomenis

en: Enter the hex data or ASCII data to replace with
lt: Įveskite reikšmę, kuria pakeisti šešioliktaine arba ASCII išraišką

en: Find next
lt: Surasti kitą

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Replaces the search string with the replace string
lt: Pakeičia paieškos eilutę pakeitimo eilute

en: Replace All
lt: Pakeisti visus

en: Replaces all occurrences of the search string with the replace string
lt: Pakeisti visus rastus žodžius

en: Closes find and replace data window
lt: Užveria paieškos ir keitimo langą

en: GHex (%s): Jump To Byte
lt: GHex (%s): Peršokti į baitą

en: Jump to byte
lt: Peršokti į baitą

en: Enter the byte to jump to
lt: Įvesk baitą, į kurį pereiti

en: OK
lt: GERAI

en: Jumps to the specified byte
lt: Peršoka į nurodytą baitą

en: Closes jump to byte window
lt: Užveria peršokimo į baitą langą

en: There is no active document to search!
lt: Nėra aktyvaus dokumento, kuriame galima būtų ieškoti!

en: There is no string to search for!
lt: Nėra paieškos eilutės!

en: End Of File reached
lt: Pasiekta failo pabaiga

en: String was not found!
lt: Eilutė rastas!

en: Beginning Of File reached
lt: Prieita failo pradžia

en: There is no active document to move the cursor in!
lt: Nėra dokumento, į kurį būtų galima nuvesti žymeklį!

en: No offset has been specified!
lt: Nenurodyta poslinkio reikšmė!

en: The specified offset is beyond the  file boundaries!
lt: Nurodytas poslinkis yra už failo ribų!

en: Can not position cursor beyond the End Of File!
lt: Negaliu perkelti žymeklio už failo pabaigos!

en: You may only give the offset as:
      - a positive decimal number, or
      - a hex number, beginning with '0x', or
      - a '+' or '-' sign, followed by a relative offset
lt: Gali nurodyti poslinkį kaip:
      - teigiamą dešimtainį skaičių, arba
      - šešioliktainį skaičių, pradedantį '0x', arba
      - „+“ arba „-“ ženklas ir santykinis poslinkis

en: There is no active buffer to replace data in!
lt: Nėra aktyvaus buferio, kuriame galim būtų pakeisti duomenis!

en: End Of File reached!
lt: Pasiekta failo pabaiga!

en: There is no active document to replace data in!
lt: Nėra aktyvaus dokumento, kuriame galim būtų pakeisti duomenis!

en: No occurrences were found.
lt: Nerasta pasikartojimų.

en: Replaced %d occurrence. | Replaced %d occurrences.
lt[0]: Pakeistas %d pasikartojimas.
lt[1]: Pakeisti %d pasikartojimai.
lt[2]: Pakeista %d pasikartojimų.

en: No string to search for!
lt: Nėra ko ieškoti!

en: Can not open URI:
    %s
lt: Nepavyko atverti URI:
    %s

en: Can not open file:
    %s
lt: Nepavyko atverti failo:
    %s

en: _File
lt: _Failas

en: _Edit
lt: _Keisti

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Group Data As
lt: _Grupuoti duomenis kaip

note: View submenu
en: _Windows
lt: _Langai

en: _Help
lt: _Žinynas

note: File menu
en: _Open...
lt: _Atverti

en: Open a file
lt: Atverti failą

en: _Save
lt: _Išsaugoti

en: Save the current file
lt: Išsaugoti šį failą

en: Save _As...
lt: Išsaugoti _kaip...

en: Save the current file with a different name
lt: Išsaugoti šį failą kitu vardu

en: Save As _HTML...
lt: Išsaugoti kaip _HTML...

en: Export data to HTML source
lt: Eksportuoti duomenis į HTML pradinį kodą

en: _Revert
lt: _Atstatyti

en: Revert to a saved version of the file
lt: Sugrąžina išsaugotą failo versiją

en: _Print
lt: _Spausdinti

en: Print the current file
lt: Spausdina failą

en: Print Previe_w...
lt: Spausdinti peržiū_rą...

en: Preview printed data
lt: Peržiūrėti spausdinamus duomenis

en: _Close
lt: _Užverti

en: Close the current file
lt: Užverti dabartinį failą

en: E_xit
lt: Iš_eiti

en: Exit the program
lt: Išeiti iš programos

note: Edit menu
en: _Undo
lt: _Atšaukti

en: Undo the last action
lt: Panaikina paskutinį veiksmą

en: _Redo
lt: _Pakartoti

en: Redo the undone action
lt: Pakartoja atšauktą veiksmą

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: Copy selection to clipboard
lt: Kopijuoti pasirinkimą į iškarpinę

en: Cu_t
lt: Iškirp_ti

en: Cut selection
lt: Iškerpa pasirinkimą

en: Pa_ste
lt: Į_dėti

en: Paste data from clipboard
lt: Įdeda duomenis iš iškarpinės

en: _Find
lt: _Ieškoti

en: Search for a string
lt: Ieškoti eilutės

en: _Advanced Find
lt: _Išplėstinė paieška

en: Advanced Find
lt: Išplėstinė paieška

en: R_eplace
lt: Pa_keisti

en: Replace a string
lt: Pakeisti žodį

en: _Goto Byte...
lt: _Eiti į baitą...

en: Jump to a certain position
lt: Peršokti į nurodytą vietą

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: Configure the application
lt: Konfigūruoti programą

note: View menu
en: _Add View
lt: _Pridėti rodinį

en: Add a new view to the buffer
lt: Pridėti rodinį buferiui

en: _Remove View
lt: _Pašalinti rodinį

en: Remove the current view of the buffer
lt: Pašalinti esamą rodinį

note: Help menu
en: _Contents
lt: _Turinys

en: Help on this application
lt: Programos žinynas

en: _About
lt: _Apie

en: About this application
lt: Apie programą

note: Edit menu
en: _Insert Mode
lt: _Įterpimo režimas

en: Insert/overwrite data
lt: Įterpti/perrašyti duomenis

note: Windows menu
en: Character _Table
lt: Simbolių _Lentelė

en: Show the character table
lt: Parodyti simbolių lentelę

en: _Base Converter
lt: _Bazės konvertavimas

en: Open base conversion dialog
lt: Atverti sistemos keitimo langą

en: Type Conversion _Dialog
lt: Tipo konvertavimo _langas

en: Show the type conversion dialog in the edit window
lt: Rodyti tipo konvertavimo langą redagavimo lange

en: _Bytes
lt: _Baitai

en: Group data by 8 bits
lt: Grupuoti duomenis po 8 bitus

en: _Words
lt: _Žodžiai

en: Group data by 16 bits
lt: Grupuoti duomenis po 16 bitų

en: _Longwords
lt: _Ilgi žodžiai

en: Group data by 32 bits
lt: Grupuoti duomenis po 32 bitus

en: Offset: %s
lt: Poslinkis: %s

en: ; %s bytes from %s to %s selected
lt: ; %s baitai nuo %s iki %s pasirinkti

en: Activate file %s
lt: Aktyvuoti failą %s

en: Select a file to save buffer as
lt: Pasirinkti failą, į kurį saugoti buferį kaip

en: File %s exists.
    Do you want to overwrite it?
lt: Failas %s egzistuoja.
    Perrašyti?

en: Saved buffer to file %s
lt: Buferis išsaugotas faile %s

en: Error saving file!
lt: Klaida saugant failą!

en: Can't open file for writing!
lt: Negaliu atidaryti failo rašymui!

en: File %s has changed since last save.
    Do you want to save changes?
lt: Failas %s buvo pakeistas nuo paskutinio saugojimo.
    Ar išsaugoti keitimus?

en: Do_n't save
lt: Nesa_ugoti

en: You don't have the permissions to save the file!
lt: Neturite teisių išsaugoti failą!

en: An error occurred while saving file!
lt: Klaida bandant išsaugoti failą!

en: Signed 8 bit:
lt: 8 bitai su ženklu:

en: Unsigned 8 bit:
lt: 8 bitai be ženklo:

en: Signed 16 bit:
lt: 16 bitų su ženklu:

en: Unsigned 16 bit:
lt: 16 bitų be ženklo:

en: Signed 32 bit:
lt: 32 bitų su ženklu:

en: Unsigned 32 bit:
lt: 32 bitų be ženklo:

en: Signed 64 bit:
lt: 64 bitų su ženklu:

en: Unsigned 64 bit:
lt: 64 bitų be ženklo:

en: Float 32 bit:
lt: 32 bitų slankaus kablelio:

en: Float 64 bit:
lt: 64 bitų slankaus kablelio:

en: Hexadecimal:
lt: Šešioliktainis:

en: Octal:
lt: Aštuntainis:

en: Binary:
lt: Dvejetainis:

en: Show little endian decoding
lt: Rodyti didėjančio reikšmingumo (little endian) dekodavimą

en: Show unsigned and float as hexadecimal
lt: Rodyti be ženklo ir slankaus kablelio kaip šešioliktainius

en: Stream Length:
lt: Srauto ilgis:

en: FIXME: no conversion function
lt: IŠTAISYK: nėra konvertavimo funkcijos

en: New document
lt: Naujas dokumentas

en: Page
lt: Puslapis

en: Hex dump generated by
lt: Šešioliktainę išklotinę sukūrė

en: Saving to HTML...
lt: Saugojama į HTML...

en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Next page
lt: Kitas puslapis

en: X geometry specification (see "X" man page).
lt: X geometrijos specifikacija (žiūrėkite „X“ man puslapį).

en: GEOMETRY
lt: GEOMETRIJA

en: FILES
lt: FAILAI

en: - GTK+ binary editor
lt: - GTK+ kompiliuotos programos redaktorius

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lt: %s
    Paleiskite '%s --help' visiems galimiems komandomų eilutės parametrams pamatyti.

en: Invalid geometry string "%s"
lt: Neteisingas geometrijos apibrėžimas „%s“

en: GHex Preferences
lt: GHex nuostatos

en: _Maximum number of undo levels:
lt: _Daugiausia atšaukimo lygių:

en: Undo levels
lt: Atšaukimo lygiai

en: Select maximum number of undo levels
lt: Pasirinkite, kiek daugiausia bus atšaukimo lygių

en: _Show cursor offset in statusbar as:
lt: _Rodyti žymeklio koordinates būsenos eilutėje kaip:

en: Hexadecimal
lt: Šešioliktainis

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Enter the cursor offset format
lt: Įvesk žymeklio koordinačių formatą

en: Select the cursor offset format
lt: Pasirinkite žymeklio poslinkio formatą

note: show offsets check button
en: Sh_ow offsets column
lt: Rod_yti poslinkių stulpelį

en: Editing
lt: Redagavimas

note: display font
en: Font
lt: Šriftas

note: default group type
en: Default Group Type
lt: Numatytasis grupės tipas

en: Display
lt: Ekranas

note: paper selection
en: Paper size
lt: Popieriaus dydis

note: data & header font selection
en: Fonts
lt: Šriftai

en: _Data font:
lt: _Duomenų šriftas:

en: Data font
lt: Duomenų šriftas

en: Select the data font
lt: Pasirinkite duomenų šriftą

en: Header fo_nt:
lt: Antraštės šrif_tas:

en: Header font
lt: Antraštės šriftas

en: Select the header font
lt: Pasirinkite antraštės šriftą

en: _Print shaded box over:
lt: _Spausdinti rėmelyje su šešėliu:

en: Box size
lt: Rėmelio dydis

en: Select size of box (in number of lines)
lt: Pasirinkite rėmelio dydį (išreikštą eilučių skaičiumi)

en: lines (0 for no box)
lt: eilutės (0, jei be rėmelio)

en: Printing
lt: Spausdinama

en: There was an error displaying help: 
    %s
lt: Kilo klaida atveriant žinyną:
    %s

en: Can not open desired font!
lt: Negaliu atidaryti pageidaujamo šrifto!

en: The offset format string contains invalid format specifier.
    Only 'x', 'X', 'p', 'P', 'd' and 'o' are allowed.
lt: Poslinkio formatas turi netinkamų reikšmių.
    Leidžiama tik „x“, „X“, „p“, „P“, „d“ ir „o“.

en: Page: %i/%i
lt: Puslapis: %i/%i

en: hex data
lt: šešioliktainiai duomenys

en: ASCII data
lt: ASCII duomenys

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lt: Ši programa yra laisva programinė įranga; jūs galite ją platinti bei keisti pagal GNU bendrosios viešos licencijos sąlygas, kaip jas pateikia Free Software Foundation; licencijos versija 2 arba (jūsų pasirinkta) bet kuri vėlesnė versija.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lt: Ši programa platinama tikintis, kad ji bus naudinga, be BE JOKIOS GARANTIJOS; netgi be numanomos PREKYBINĖS ar TINKAMUMO TAM TIKRAM TIKSLUI garantijos. Daugiau informacijos rasite GNU bendrojoje viešoje licencijoje.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA
lt: Jūs turėjote gauti GNU bendros viešosios licencijos kopiją kartu su programa; jei negavote, parašykite į Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA

note: Translators: these two strings here indicate the copyright time span, e.g. 1998-2018.
en: Copyright © %Id–%Id The GHex authors
lt: Autorinės teisės © %Id–%Id GHex autoriai

en: A binary file editor
lt: Dvejetainių failų redaktorius

en: About GHex
lt: Apie GHex

en: GHex Website
lt: GHex svetainė

en: Select a file to open
lt: Pasirinkite failą atvėrimui

en: Loaded file %s
lt: Įkeltas failas %s

en: Can not open file!
lt: Negaliu atverti failo!

en: Select path and file name for the HTML source
lt: Pasirink kelią ir failo vardą HTML pradiniam kodui

en: You need to specify a base name for the HTML files.
lt: Turi nurodyti vardą HTML failams.

en: You don't have the permission to write to the selected path.
lt: Neturi teisės rašyti į pasirinktą kelią.

en: Saving to HTML will overwrite some files.
    Do you want to proceed?
lt: Saugant į HTML perrašys kelis failus.
    Tęsti?

en: Really revert file %s?
lt: Tikrai atstatyti failą %s?

en: Reverted buffer from file %s
lt: Atstatytas buferis iš failo %s
