GnuCash $ - en to et translation catalogue (573 entries)

en: ~a to ~a
et: ~a kuni ~a

en: Tried to look up an undefined date symbol '~a'. This report was probably saved by a later version of GnuCash. Defaulting to today.
et: Prooviti otsida määratlemata kuupäeva sümbolit „~a”. Selle aruande salvestas tõenäoliselt GnuCashi hilisem versioon. Vaikeväärtusena kasutatakse tänast kuupäeva.

en: Start of this year
et: Selle aasta algus

en: First day of the current calendar year.
et: Jooksva kalendriaasta esimene päev.

en: End of this year
et: Selle aasta lõpp

en: Last day of the current calendar year.
et: Jooksva kalendriaasta viimane päev.

en: Start of previous year
et: Eelmise aasta algus

en: First day of the previous calendar year.
et: Eelmise kalendriaasta esimene päev.

en: End of previous year
et: Eelmise aasta lõpp

en: Last day of the previous calendar year.
et: Eelmise kalendriaasta viimane päev.

en: Start of accounting period
et: Arvestusperioodi algus

en: First day of the accounting period, as set in the global preferences.
et: Arvestusperioodi esimene päev, nagu on määratud üldistes eelistustes.

en: End of accounting period
et: Arvestusperioodi lõpp

en: Last day of the accounting period, as set in the global preferences.
et: Arvestusperioodi viimane päev, nagu on määratud üldistes eelistustes.

en: Start of this month
et: Selle kuu algus

en: First day of the current month.
et: Jooksva kuu esimene päev.

en: End of this month
et: Selle kuu lõpp

en: Last day of the current month.
et: Jooksva kuu viimane päev.

en: Start of previous month
et: Eelmise kuu algus

en: First day of the previous month.
et: Eelmise kuu esimene päev.

en: End of previous month
et: Eelmise kuu lõpp

en: Last day of previous month.
et: Eelmise kuu viimane päev.

en: Start of current quarter
et: Jooksva kvartali algus

en: First day of the current quarterly accounting period.
et: Jooksva kvartali arvestusperioodi esimene päev.

en: End of current quarter
et: Jooksva kvartali lõpp

en: Last day of the current quarterly accounting period.
et: Jooksva kvartali arvestusperioodi viimane päev.

en: Start of previous quarter
et: Eelmise kvartali algus

en: First day of the previous quarterly accounting period.
et: Eelmise kvartali arvestusperioodi esimene päev.

en: End of previous quarter
et: Eelmise kvartali lõpp

en: Last day of previous quarterly accounting period.
et: Eelmise kvartali arvestusperioodi viimane päev.

en: Today
et: Täna

en: The current date.
et: Praegune kuupäev.

en: Business
et: Äri

en: Company Name
et: Ettevõtte Nimi

en: Company Address
et: Ettevõtte aadress

en: Company ID
et: Ettevõtte ID

en: Company Phone Number
et: Ettevõtte telefoninumber

en: Company Fax Number
et: Ettevõtte faksinumber

en: Company Website URL
et: Ettevõtte veebilehe URL

en: Company Email Address
et: Ettevõtte e-posti aadress

en: Company Contact Person
et: Ettevõtte kontaktisik

en: Fancy Date Format
et: Ilustatud kuupäevavorming

en: custom
et: kohandatud

en: Tax
et: Käibemaks

en: Tax Number
et: Maksumaksja number

en: Arabic
et: Araabia

en: Baltic
et: Balti

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Chinese
et: Hiina

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: Greek
et: Kreeka

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Indian
et: India

en: Japanese
et: Jaapani

en: Korean
et: Korea

en: Turkish
et: Türgi

en: Vietnamese
et: vietnami

en: Western
et: Lääne

en: Other
et: Teised

en: Arabic (IBM-864)
et: Araabia (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
et: Araabia (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
et: Araabia (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
et: Araabia (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
et: Araabia (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
et: Araabia (Macintosh-araabia)

en: Arabic (Windows-1256)
et: Araabia (Windows-1256)

en: Armenian (ARMSCII-8)
et: Armeenia (ARMSCII-8)

en: Baltic (ISO-8859-13)
et: Balti (ISO-8859-13)

en: Celtic (ISO-8859-14)
et: Keldi (ISO-8859-14)

en: Central European (IBM-852)
et: Kesk-Euroopa (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
et: Kesk-Euroopa (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
et: Kesk-Euroopa (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
et: Kesk-Euroopa (Windows-1250)

en: Chinese Simplified (GB18030)
et: Lihtsustatud hiina (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
et: Lihtsustatud hiina (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
et: Lihtsustatud hiina (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
et: Lihtsustatud hiina (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
et: Lihtsustatud hiina (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
et: Tavaline hiina (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
et: Tavaline hiina (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
et: Tavaline hiina (EUC-TW)

en: Croatian (MacCroatian)
et: Horvaatia (Macintosh-Horvaatia)

en: Cyrillic (IBM-855)
et: Kirillitsa (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
et: Kirillitsa (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
et: Kirillitsa (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
et: Kirillitsa (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
et: Kirillitsa (Macintosh-kirillitsa)

en: Cyrillic (Windows-1251)
et: Kirillitsa (Windows-1251)

en: Russian (CP-866)
et: Vene (CP-866)

en: Ukrainian (KOI8-U)
et: Ukraina (KOI8-U)

en: Ukrainian (MacUkrainian)
et: Ukraina (Macintosh-ukraina)

en: English (ASCII)
et: Inglise (ASCII)

en: Farsi (MacFarsi)
et: Farsi (Macintosh-farsi)

en: Georgian (GEOSTD8)
et: Gruusia (GEOSTD8)

en: Greek (ISO-8859-7)
et: Kreeka (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
et: Kreeka (Macintosh-kreeka)

en: Greek (Windows-1253)
et: Kreeka (Windows-1253)

en: Gujarati (MacGujarati)
et: Gujarati (Macintosh-gujarati)

en: Gurmukhi (MacGurmukhi)
et: Gurmuki (Macintosh-gurmuki)

en: Hebrew (IBM-862)
et: Heebrea (IBM-862

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
et: Heebrea (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
et: Heebrea (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
et: Heebrea (Macintosh-heebrea)

en: Hebrew (Windows-1255)
et: Heebrea (Windows-1255)

en: Hindi (MacDevanagari)
et: Hindi (Macintosh-devanagari)

en: Icelandic (MacIcelandic)
et: Islandi (Macintos-islandi)

en: Japanese (EUC-JP)
et: Jaapani (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
et: Jaapani (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
et: Jaapani (Shift_JIS)

en: Korean (EUC-KR)
et: Korea (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
et: Korea (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
et: Korea (JOHAB)

en: Korean (UHC)
et: Korea (UHC)

en: Nordic (ISO-8859-10)
et: Skandinaavia (ISO-8859-10)

en: Romanian (MacRomanian)
et: Rumeenia (Macintosh-rumeenia)

en: Romanian (ISO-8859-16)
et: Rumeenia (ISO-8859-16)

en: South European (ISO-8859-3)
et: Lõuna-Euroopa (ISO-8859-3)

en: Thai (TIS-620)
et: Tai (TIS-620)

en: Turkish (IBM-857)
et: Türgi (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
et: Türgi (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
et: Türgi (Macintosh-türgi)

en: Turkish (Windows-1254)
et: Türgi (Windows-1254)

en: User Defined
et: Kasutaja Määratud

en: Vietnamese (TCVN)
et: Vietnami (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
et: Vietnami (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
et: Vietnami (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
et: Vietnami (Windows-1258)

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
et: Visuaalne heebrea (ISO-8859-8)

en: Western (IBM-850)
et: Lääne (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
et: Lääne (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
et: Lääne (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
et: Lääne (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
et: Lääne (Windows-1252)

en: Locale:
et: Lokaat:

en: Conversion Direction
et: Teisendamise suund

en: This value determines which iconv test to perform.
et: See väärtus määrab, millist iconv testi sooritada.

en: Menu
et: Menüü

en: The menu of options
et: Valikuvõimaluste menüü

en: The GnuCash online manual has lots of helpful information. You can access the manual under the Help menu.
et: GnuCashi veebikasutusjuhendis on palju kasulikku infot. Kasutusjuhendi leiad Abi menüü alt.

en: The GnuCash developers are easy to contact. As well as several mailing lists, you can chat to them live on IRC! Join them on #gnucash at irc.gnome.org
et: GnuCash arendajatega on lihtne ühendust võtta. Lisaks mitmetele meililistidele saate nendega otse IRCs vestelda! Liituge nendega #gnucash serveris irc.gnome.org

en: You can easily import your existing financial data from Quicken, MS Money or other programs that export QIF files or OFX files. In the File menu, click on the sub-menu Import and click on QIF or OFX file, respectively. Then, follow the instructions provided.
et: Saate hõlpsasti importida oma olemasolevaid finantsandmeid Quickenist, MS Money'ist või muudest programmidest, mis ekspordivad QIF- või OFX -faile. Klõpsake menüüs Fail alammenüüd Import ja vastavalt QIF- või OFX-faili. Seejärel järgige antud juhiseid.

en: If you are familiar with other financial programs such as Quicken, note that GnuCash uses accounts instead of categories to track income and expenses. For more information on income and expense accounts, please see the GnuCash online manual.
et: Kui olete tuttav teiste finantsprogrammidega, nagu Quicken, pange tähele, et GnuCash kasutab tulude ja kulude jälgimiseks kategooriate asemel kontosid. Tulude ja kulude kontode kohta lisateabe saamiseks vaadake GnuCashi veebijuhendit.

en: Date
et: Kuupäev

en: Error adding price.
et: Tõrge hinna lisamisel.

en: Account
et: Konto

en: Symbol
et: Sümbol

en: The following errors must be fixed:
et: Järgmised vead tuleb parandada:

en: The following warnings exist:
et: On olemas järgmised hoiatused:

en: Ne_w Balance
et: Uus saldo

en: Next Balance
et: Järgmine saldo

en: Select…
et: Vali…

en: Edit…
et: Redigeeri…

en: Bill
et: Ostuarve

en: Voucher
et: Vautšer

en: Invoice
et: Müügiarve

en: None
et: Puudub

en: Badly formed URL %s
et: Vigaselt moodustatud URL %s

en: Bad URL: %s
et: Vigane URL: %s

en: No such entity: %s
et: Pole sellist üksust: %s

en: Entity type does not match %s: %s
et: Üksuse tüüp ei klapi %s: %s

en: You must provide a name for this Billing Term.
et: Sa pead sellele Arveldamise Tingimusele nime andma.

en: You must provide a unique name for this Billing Term. Your choice "%s" is already in use.
et: Sa pead andma sellele Arveldamise Tingimusele unikaalse nime. Sinu valik "%s" is already in use.

en: Days
et: Päevad

en: Proximo
et: Järgmisel Kuul

en: Unknown
et: Teadmata

en: Term "%s" is in use. You cannot delete it.
et: Tingimus "%s" on kasutuses. Sa ei saa seda kustutada.

en: Are you sure you want to delete "%s"?
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada "%s"?

en: This transaction needs to be assigned to a Customer. Please choose the Customer below.
et: See tehing peab olema määratud Kliendile. Palun vali Klient alt poolt.

en: This transaction needs to be assigned to a Vendor. Please choose the Vendor below.
et: See tehing peab olema määratud Hankijale. Palun vali Hankija alt poolt.

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Delete
et: Ku_stuta

en: Discount percentage must be between 0-100 or you must leave it blank.
et: Allahindluse protsent peab olema 0-100 või jäetud tühjaks.

en: Edit Customer
et: Redigeeri Klienti

en: New Customer
et: Uus Klient

en: View/Edit Customer
et: Vaata/Redigeeri Klienti

en: Customer's Jobs
et: Kliendi Tööd

en: Customer's Invoices
et: Kliendi Müügiarved

en: Process Payment
et: Menetle Makset

en: Shipping Contact
et: Tarne Kontakt

en: Billing Contact
et: Makse Kontakt

en: Customer ID
et: Kliendi ID

en: Contact
et: Kontakt

en: Company
et: Ettevõte

en: Find Customer
et: Leia Klient

en: Are you sure you want to delete %s?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada %s?

en: No Account selected. Please try again.
et: Ühtegi Kontot pole valitud. Palun proovi uuesti.

en: Placeholder account selected. Please try again.
et: Valitud kohatäitekonto. Palun vali uuesti.

en: _OK
et: _Olgu

en: Amend the URL
et: Muuda URL-i

en: File Found
et: Fail Leitud

en: File Not Found
et: Faili Ei Leitud

en: Address Found
et: Aadress Leitud

en: Address Not Found
et: Aadressi Ei Leitud

en: Transaction can not be modified.
et: Tehingut ei saa muuta.

en: Undefined
et: Määramata

note: Translators: This is the label of a dialog box that lists all of the transaction that have files or URIs linked with them.
en: Transaction Document Links
et: Tehingudokumendi lingid

en: Description
et: Kirjeldus

en: You must enter a Payment-Address Name.
et: Pead sisestama juriidilise aadressi.

en: Edit Employee
et: Regigeeri Töötajat

en: New Employee
et: Uus Töötaja

en: View/Edit Employee
et: Vaata/Redigeeri Töötajat

en: Expense Vouchers
et: Kuluvautšerid

en: Employee ID
et: Töötaja ID

en: Employee Username
et: Töötaja Kasutajanimi

en: Employee Name
et: Töötaja Nimi

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Name
et: Nimi

en: Find Employee
et: Leia Töötaja

en: This program can only calculate one value at a time. You must enter values for all but one quantity.
et: See programm suudab arvutada ainult ühe väärtuse korraga. Pead sisestama väärtused kõigisse lahtritesse peale ühe.

en: The interest rate cannot be zero.
et: Intressimäär ei saa olla null.

en: The number of payments cannot be zero.
et: Maksete arve ei saa olla null.

en: The number of payments cannot be negative.
et: Maksete arv ei saa olla negatiivne.

en: Find Account
et: Leia Konto

en: Place Holder
et: Kohatäitja

en: Hidden
et: Peidetud

en: Not Used
et: Pole Kasutuses

en: Balance Zero
et: Bilanss Null

en: All Accounts
et: Kõik Kontod

en: Value
et: Väärtus

en: Date Posted
et: Arve kuupäev

en: Action
et: Tegevus

en: Transaction Number
et: Tehingu Number

en: Description, Notes, or Memo
et: Kirjeldus, Märkmed või Memo

en: Notes
et: Märkmed

en: Find Transaction
et: Leia Tehing

en: (Note, if there is a large number, it may take a while)
et: (Pane tähele, et kui arv on suur, siis see võib võtta kaua aega)

en: Description Field
et: Kirjelduse Väli

en: Memo Field
et: Memo Väli

en: Are you sure you want to delete the selected entry?
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada valitud kirje?

en: Due Date
et: Maksetähtpäev

en: Post Date
et: Väljastamise Kuupäev

en: The Invoice must have at least one Entry.
et: Müügiarvel peab olema vähemalt üks Kirje.

en: Do you really want to post the invoice?
et: Kas tahad tõesti müügiarve väljastada?

en: One or more of the entries are for accounts different from the invoice/bill currency. You will be asked to enter a conversion rate for each.
et: Üks või rohkem kannet on tehtud kontodele, mille valuuta on erinev arve valuutast. Sult küsitakse iga kande kohta konverteerimiskurss.

en: The post action was canceled because not all exchange rates were given.
et: Väljastamine katkestati, sest kõiki ümberarvestuskursse ei antud.

en: Total:
et: Kogusumma:

en: Subtotal:
et: Vahesumma:

en: Tax:
et: Maks:

en: Total Cash:
et: Kokku Raha:

en: Total Charge:
et: Kogutasu:

en: Credit Note
et: Kreeditarve

en: PAID
et: MAKSTUD

en: UNPAID
et: MAKSMATA

en: New Credit Note
et: Uus Kreeditarve

en: New Invoice
et: Uus Müügiarve

en: Edit Credit Note
et: Redigeeri Kreeditarvet

en: Edit Invoice
et: Redigeeri Müügiarvet

en: View Credit Note
et: Vaata Kreeditarvet

en: View Invoice
et: Vaata Müügiarvet

en: New Bill
et: Uus Ostuarve

en: Edit Bill
et: Redigeeri Ostuarvet

en: View Bill
et: Vaata Ostuarvet

en: New Expense Voucher
et: Uus Kuluvautšer

en: Edit Expense Voucher
et: Redigeeri Kuluvautšerit

en: View Expense Voucher
et: Vaata Kuluvautšerit

en: Bill Information
et: Ostuarve Info

en: Bill ID
et: Ostuarve ID

en: Voucher Information
et: Vautšeri Info

en: Voucher ID
et: Vautšeri ID

en: One or more selected invoices have already been posted.
    Re-check your selection.
et: Üks või rohkem valitud müügiarvetest on juba väljastatud.
    Kontrolli oma valik üle.

en: Do you really want to post these invoices?
et: Kas tahad tõesti need müügiarved väljastada?

en: View/Edit Invoice
et: Vaata/Redigeeri Müügiarvet

en: Post
et: Väljasta

en: Printable Report
et: Prinditav Raport

en: View/Edit Bill
et: Vaata/Redigeeri Ostuarvet

note: Translators: The terms 'Voucher' and 'Expense Voucher' are used interchangeably in gnucash and mean the same thing.
en: View/Edit Voucher
et: Vaata/Redigeeri Vautšerit

en: Invoice Notes
et: Müügiarve Märkmed

en: Billing ID
et: Arveldamise ID

en: Is Paid?
et: On Makstud?

en: Is Posted?
et: On Väljastatud?

en: Date Opened
et: Avamise Kuupäev

en: Invoice ID
et: Müügiarve ID

en: Bill Owner
et: Ostuarve Omanik

en: Bill Notes
et: Ostuarve Märkmed

en: Voucher Owner
et: Vautšeri Omanik

en: Voucher Notes
et: Vautšeri Märkmed

en: Type
et: Tüüp

en: Paid
et: Makstud

en: Posted
et: Väljastatud

en: Due
et: Üle maksetähtpäeva

en: Opened
et: Avatud

en: Num
et: Number

en: Find Bill
et: Leia Ostuarve

en: Find Expense Voucher
et: Leia Kuluvautšer

en: Expense Voucher
et: Kuluvautšer

en: Find Invoice
et: Leia Müügiarve

en: Amount
et: Summa

note: Translators: %d is the number of bills/credit notes due. This is a ngettext(3) message.
en: The following vendor document is due: | The following %d vendor documents are due:
et[0]: Järgmine hankija dokument on ületanud maksetähtpäeva:
et[1]: Järgmised %d hankija dokumendid on ületanud maksetähtpäeva:

en: Due Bills Reminder
et: Maksetähtpäeva Ületanud Ostuarvete Meeldetuletaja

note: Translators: %d is the number of invoices/credit notes due. This is a ngettext(3) message.
en: The following customer document is due: | The following %d customer documents are due:
et[0]: Järgmine kliendi dokument on ületanud maksetähtpäeva:
et[1]: Järgmised %d kliendi dokumenti on ületanud maksetähtpäeva:

en: Due Invoices Reminder
et: Maksetähtpäeva Ületanud Müügiarvete Meeldetuletaja

en: The Job must be given a name.
et: Tööle tuleb anda nimi.

en: You must choose an owner for this job.
et: Sellele tööle tuleb valida omanik.

en: The rate amount must be valid or you must leave it blank.
et: Allahindluse protsent peab olema korrektne või jäetud tühjaks.

en: Edit Job
et: Redigeeri Tööd

en: New Job
et: Uus Töö

en: View/Edit Job
et: Vaata/Redigeeri Tööd

en: View Invoices
et: Vaata Müügiarveid

en: Owner's Name
et: Omaniku Nimi

en: Only Active?
et: Ainult Aktiivsed?

en: Rate
et: Määr

en: Job Number
et: Töö Number

en: Job Name
et: Töö Nimi

en: Find Job
et: Leia Töö

en: Empty
et: Tühi

[ctx: Adjective]
en: Open
et: Ava

en: Closed
et: Suletud

en: Title
et: Tiitel

en: Balance
et: Bilanss

en: Gains
et: Tulud

en: Gain/Loss
et: Tulu/Kulu

en: Close Date
et: Sulge Kuupäev

en: Date Closed
et: Sulgemise Kuupäev

en: Is Closed?
et: On Suletud?

en: Owner Name
et: Omaniku Nimi

en: You must enter a valid account name for posting.
et: Väljastamiseks tuleb sisestada kehtiv konto nimi.

en: You must select a company for payment processing.
et: Makse menetlemiseks tuleb valida ettevõte.

en: Pre-Payment
et: Ettemaks

en: The transfer and post accounts are associated with different currencies. Please specify the conversion rate.
et: Ülekandmise ja väljastamise kontod on seotud erinevate valuutadega.Palun sisesta ümberarvestuskurss.

en: Customer
et: Klient

en: Vendor
et: Hankija

en: Employee
et: Töötaja

en: Cleared
et: kinnitatud

en: Warning
et: Hoiatus

en: Continue
et: Jätka

en: Cancel
et: Katkesta

en: Delete prices?
et: Kustuta hinnad?

en: Entries
et: kanded

en: Are you sure you want to delete these prices?
et: Kas oled kindel, et soovid need hinnad kustutada?

en: Are you sure you want to replace the existing price?
et: Kas oled kindel, et soovid olemasolevad hinnad asendada?

en: Replace price?
et: Asenda hind?

en: _Replace
et: _Asenda

en: You must select a Currency.
et: Pead valima Valuuta.

en: Cannot open file %s
et: Ei saa avada faili %s

en: Custom
et: Kohandatud

en: (paused)
et: (peatatud)

en: Complete
et: Valmis

en: Contents
et: Sisu

en: Report
et: Aruanne

en: Rows
et: Read

en: Cols
et: Tulbad

en: This Scheduled Transaction has changed; are you sure you want to cancel?
et: See Plaaniline Tehing on muutunud; kas oled kindel, et soovid katkestada?

en: Please name the Scheduled Transaction.
et: Palun anna Plaanilisele Tehingule nimi.

en: A Scheduled Transaction with the name "%s" already exists. Are you sure you want to name this one the same?
et: Plaaniline Tehing nimega "%s" on juba olemas. Kas oled kindel, et tahad anda sellele sama nime?

en: (never)
et: (mitte kunagi)

en: Scheduled Transactions
et: Plaanilised Tehingud

en: Ignored
et: Ignoreeritud

en: Postponed
et: Edasi lükatud

en: Reminder
et: Meeldetuletus

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Invalid Transactions
et: Vigased Tehingud

en: Transaction
et: Tehing

en: Status
et: Olek

note: Translators: Tax Code
en: Code
et: Kood

en: now
et: praegu

en: _Apply
et: _Rakenda

en: Form
et: Blankett

en: Edit Vendor
et: Redigeeri Hankijat

en: New Vendor
et: Uus Hankija

en: View/Edit Vendor
et: Vaata/Redigeeri Hankijat

en: Vendor's Jobs
et: Hankija Tööd

en: Vendor's Bills
et: Hankija Ostuarved

en: Pay Bill
et: Maksa Ostuarve

en: Vendor ID
et: Hankija ID

en: Find Vendor
et: Leia Hankija

en: Income
et: Tulu

en: Expenses
et: Kulu

en: Total
et: Kogusumma

en: Open
et: Ava

en: Edit
et: Redigeeri

en: New
et: Uus

en: Run Report
et: Käivita aruanne

en: New _Invoice
et: Uus arve

note: Translators: This is a menu item that opens a dialog for linking an external file or URL with the bill, invoice, transaction, or voucher or removing such an link.
en: _Manage Document Link…
et: Halda dokumendi linki…

en: Manage Document Link…
et: Halda dokumendi linki…

note: Translators: This is a menu item that will open the bill, invoice, or voucher that is posted to the current transaction if there is one.
en: Jump to Invoice
et: Liigu müügiarve juurde

en: unknown
et: tundmatu

en: Jump to the transaction?
et: Kas liikuda tehingu juurde?

en: Go to Date
et: Liigu kuupäevale

en: Print
et: Printimine

en: Printable Invoice
et: Prinditav Müügiarve

en: Easy Invoice
et: Lihtne Müügiarve

en: Fancy Invoice
et: Peen Müügiarve

en: _Edit
et: _Redigeeri

en: Cannot modify or delete this transaction.
et: Seda tehingut ei saa muuta ega kustutada.

en: Job
et: Töö

en: Cleared Transactions
et: Kinnitatud tehingud

en: _Remove
et: _Eemalda

[ctx: Item represents an unknown object type (in the sense of bill, customer, invoice, transaction, split,…)!]
en: New item
et: Uus kirje

en: <No name>
et: <Nime pole>

en: Edit Account
et: Redigeeri kontot

en: Edit currency
et: Redigeeri valuutat

en: Open…
et: Ava…

en: _Open
et: _Ava

en: Save As…
et: Salvesta _Nimega…

en: _Close
et: Sul_ge

en: _Rename
et: Muuda _nime

en: Error
et: Viga

en: Credit Account
et: Krediidi konto

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Quit
et: Sulge

en: View…
et: Vaade…

en: Close Window?
et: Sulge aken?

en: Account Name
et: Konto

en: Fraction
et: Murd

en: Price
et: Hind

en: Preview
et: Eelvaade

en: Select _All
et: Vali k_õik

note: %s is an account template
en: Accounts in %s
et: Kontod mallis %s

en: Range
et: Vahemik

en: _Select…
et: _Vali…

en: Account name
et: Konto

en: Enter Information about…
et: Sisestage teave…

en: Stock Value
et: Aktsia väärtus

note: Preferences Dialog, General Tab
en: General
et: Üldine

en: Default
et: Vaikimisi

en: _Help
et: A_bi

en: Open not yet posted documents in tabs
et: Veel postitamata dokumentide avamine sakkides

en: _Name
et: _Nimi

en: Discount
et: Allahindlus

en: Credit Limit
et: Krediidi limiit

en: Question
et: Küsimus

en: Enter an URL like "https://www.gnucash.org"
et: Sisesta URL nagu "https://www.gnucash.org"

en: Discrete
et: Diskreetne

en: New _Account…
et: Uus konto…

en: Format
et: Vorming

en: Red
et: punane

en: Yellow
et: kollane

en: Green
et: roheline

en: _No
et: _Ei

en: _Yes
et: _Jah

en: C_redit accounts
et: Krediidikontod

en: Layout
et: Paigutus

en: _Print
et: _Prindi

en: _Previous
et: Eelmine

en: _Next
et: _Järgmine

en: _Username
et: _Kasutajanimi

en: _Password
et: _Parool

en: Saturday
et: Laupäev

en: Friday
et: Reede

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Caution!
et: Ettevaatust!

en: The list of Scheduled Transactions
et: Plaaniliste Tehingute Nimekiri

en: _Internal Transaction…
et: Sisemine tehing…

en: Quantity
et: Kogus

en: Taxable
et: Käibemaksualune

en: Line
et: Joon

en: Unit Price
et: Ühiku Hind

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Dash
et: Kriips

en: B_udget
et: E_elarve

en: Display
et: Kuva

en: Template file
et: Malli fail

en: Extra Notes
et: Lisamärkmed

en: Client or vendor name, address and ID
et: Kliendi või hankija nimi, aadress ja ID

en: Company name, address and tax-ID
et: Ettevõtte nimi, aadress ja registrikood

en: Invoice date, due date, billing ID, terms, job details
et: Müügiarve kuupäev, maksetähtpäev, arveldamise ID, tingimused, töö detailid

en: Today's date
et: Tänane kuupäev

en: Picture
et: Pilt

note: Translators: "Empty space" refers to invoice header section being left blank
en: Empty space
et: Tühi ruum

en: Custom Title
et: Kohandatud Pealkiri

en: A custom string to replace Invoice, Bill or Expense Voucher.
et: Kohandatud riba Müügiarve, Ostuarve või Kuluvautšeri asendamiseks.

en: CSS code. This field specifies the CSS code for styling the invoice. Please see the exported report for the CSS class names.
et: CSS kood. See väli täpsustab CSS koodi müügiarve kujundamiseks. CSS klassi nimede nägemiseks palun vaata eksporditud raportit.

en: Picture Location
et: Pildi Asukoht

en: Location for Picture
et: Pildi Asukoht

en: Display Columns
et: Kuva Tulbad

en: Display the date?
et: Kuva kuupäev?

en: Display the description?
et: Kuva kirjeldus?

en: Display the action?
et: Kuva tegevus?

en: Display the quantity of items?
et: Kuva artiklite kogust?

en: Display the price per item?
et: Kuva artiklite hinda?

en: Display the entry's discount?
et: Kuva kirje allahindlust?

en: Display the entry's taxable status?
et: Kuva kirje maksustaatust?

en: Display each entry's total total tax?
et: Kuva iga kirje kogu maksusummat?

en: Display the entry's value?
et: Kuva kirje väärtust?

en: Display due date?
et: Kuva maksetähtpäeva?

en: Display the subtotals?
et: Kuva vahesummasid?

en: Payable to
et: Makse saaja

en: Display the Payable to: information.
et: Kuva Makse saaja: info.

en: Payable to string
et: Makse saaja riba

en: The phrase for specifying to whom payments should be made.
et: Lause täpsustamaks, kellele tuleks makse vormistada.

en: Please make all checks payable to
et: Palun kõik arved maksta ettevõttele

en: Company contact
et: Ettevõtte kontaktisik

en: Display the Company contact information.
et: Kuva Ettevõtte kontaktisiku info.

en: Company contact string
et: Ettevõtte kontaktisiku riba

en: The phrase used to introduce the company contact.
et: Lause ettevõtte kontaktisiku tutvustamiseks.

en: Please direct all enquiries to
et: Palun esitada kõik päringud

en: Minimum # of entries
et: Kirjete miinimumarv

en: The minimum number of invoice entries to display.
et: Müügiarve kirjete minimaalne kuvatav arv.

en: Use Detailed Tax Summary
et: Kasuta Detailset Maksukokkuvõtet

en: Display all tax categories separately (one per line) instead of one single tax line.?
et: Kuva kõik maksukategooriad eraldi (üks igal real), mitte ühe koondreana.

en: References
et: Viited

en: Display the invoice references?
et: Kuva müügiarve viited?

en: Billing Terms
et: Arveldamise tingimused

en: Display the invoice billing terms?
et: Kuva arveldamise tingimused?

en: Display the billing id?
et: Kuva arveldamise ID?

en: Invoice owner ID
et: Müügiarve omaniku ID

en: Display the customer/vendor id?
et: Kuva kliendi/hankija ID?

en: Display the invoice notes?
et: Kuva müügiarve märkmed?

en: Payments
et: Maksed

en: Display the payments applied to this invoice?
et: Kuva sellele müügiarvele rakendatud maksed?

en: Job Details
et: Töö üksikasjad

en: Display the job name for this invoice?
et: Kuva sellele müügiarvele töö nimi?

en: Extra notes to put on the invoice.
et: Lisamärkmed müügiarvele lisamiseks.

en: Thank you for your patronage!
et: Täname koostöö eest!

en: Row 1 Left
et: Rida 1 Vasakul

en: Row 1 Right
et: Rida 2 Paremal

en: Row 2 Left
et: Rida 2 Vasakul

en: Row 2 Right
et: Rida 2 Paremal

en: Row 3 Left
et: Rida 3 Vasakul

en: Row 3 Right
et: Rida 3 Paremal

en: Payment, thank you!
et: Makse, täname!

note: Translators: This "T" is displayed in the taxable column, if this entry contains tax
en: T
et: M

en: Net Price
et: Netohind

en: Total Price
et: Koguhind

en: Amount Due
et: Tasumisele kuuluv summa

en: Invoice in progress…
et: Müügiarve töös…

en: Reference:
et: Viide:

en: Terms:
et: Tingimused:

en: Job number:
et: Töö number:

en: Job name:
et: Töö nimi:

en: No valid invoice selected. Click on the Options button and select the invoice to use.
et: Ühtegi kehtivat müügiarvet pole valitud. Vajuta nupul Valikud ja vali kasutatav müügiarve.

note: Translators: This is the format of the invoice title.  The first ~a is one of "Invoice", "Credit Note", and so on and the second the number.  Replace " #" by whatever is common as number abbreviation, i.e. "~a Nr. ~a"
en: ~a #~a
et: ~a nr ~a

en: Grid
et: Alusvõrk

en: Edit Options
et: Redigeeri valikuid

en: Website
et: Veebileht

en: Images
et: Pildid

en: Cu_t
et: _Lõika

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Transaction
et: _Tehing

en: _View
et: _Vaata

en: _File
et: _Fail

en: Quit this application
et: Sulge rakendus

en: Pr_eferences
et: Eelistused

en: _Actions
et: _Tegevused

en: Save the current file
et: Salvesta praegune fail

en: New _Invoice…
et: Uus arve

en: New _File
et: Uus _Fail

en: Create a new file
et: Loo uus fail

en: _Open…
et: _Ava…

en: Open an existing GnuCash file
et: Ava olemasolev GnuCashi fail

en: Save _As…
et: Salvesta _Nimega…

en: Save this file with a different name
et: Salvesta see fail teise nimega

en: _Find…
et: _Leia…

en: Find transactions with a search
et: Leia tehinguid otsinguga

en: _Scheduled Transactions
et: _Plaanilised Tehnigud

en: _Scheduled Transaction Editor
et: _Plaaniliste Tehingute Redigeerija

en: _New Customer…
et: Uus klient…

en: _Find Customer…
et: Leia klient…

en: Find In_voice…
et: Leia müügiarve…

en: _Process Payment…
et: Menetle makset…

en: _New Vendor…
et: Uus hankija…

en: _Find Vendor…
et: Leia hankija…

en: New _Bill…
et: Uus ostuarve…

en: Find Bi_ll…
et: Leia ostuarve…

en: _New Employee…
et: Uus töötaja…

en: _Find Employee…
et: Leia töötaja…

en: New _Expense Voucher…
et: Uus kuluvautšer…

en: Find Expense _Voucher…
et: Leia kuluvautšer…

en: _Edit Account
et: Redigeeri kontot

en: Edit _Account
et: Redifeeri kontot

en: _Delete Account…
et: Kustuta konto…

en: New _Voucher…
et: Uus kuluvautšer…

en: Edit payment…
et: Redigeeri makset…

en: _Print Report…
et: Prindi aruanne…

en: _Finish
et: _Lõpeta

[ctx: Finance::Quote]
note: Translators: The stock or Mutual Fund symbol, ISIN, CUSIP, etc.
en: symbol:
et: sümbol:

[ctx: Finance::Quote]
note: Translators: The quote is neither a last trade nor an NAV.
en: price:
et: hind:
