GnuCash $ - en to he translation catalogue (5017 entries)

en: ~a to ~a
he: ~a עד ~a

en: Tried to look up an undefined date symbol '~a'. This report was probably saved by a later version of GnuCash. Defaulting to today.
he: נעשה ניסיון לחפש סמל תאריך '~a' לא מוגדר. דוח זה נשמר ככול הנראה בגרסה מאוחרת יותר של גנוקאש. חזרה לברירת מחדל 'היום'.

en: Start of this year
he: תחילת שנה נוכחית

en: First day of the current calendar year.
he: היום הראשון, בלוח השנה האזרחית הנוכחית.

en: End of this year
he: סוף שנה נוכחית

en: Last day of the current calendar year.
he: היום האחרון, בלוח השנה האזרחית הנוכחית.

en: Start of previous year
he: תחילת שנה קודמת

en: First day of the previous calendar year.
he: היום הראשון, בלוח השנה האזרחית הקודמת.

en: End of previous year
he: סוף שנה קודמת

en: Last day of the previous calendar year.
he: יום אחרון, בלוח השנה האזרחית הקודמת.

en: Start of accounting period
he: תחילת תקופה חשבונאית

en: First day of the accounting period, as set in the global preferences.
he: היום הראשון בתקופה החשבונאית, כפי שהוגדר בהעדפות כלליות.

en: End of accounting period
he: סוף תקופה חשבונאית

en: Last day of the accounting period, as set in the global preferences.
he: היום האחרון בתקופה החשבונאית, כפי שהוגדר בהגדרות כלליות.

en: Start of this month
he: תחילת החודש הנוכחי

en: First day of the current month.
he: היום הראשון בחודש הנוכחי.

en: End of this month
he: סוף החודש הנוכחי

en: Last day of the current month.
he: היום האחרון בחודש הנוכחי.

en: Start of previous month
he: תחילת חודש קודם

en: First day of the previous month.
he: היום הראשון בחודש הקודם.

en: End of previous month
he: סוף חודש קודם

en: Last day of previous month.
he: היום האחרון בחודש הקודם.

en: Start of current quarter
he: תחילת הרבעון הנוכחי

en: First day of the current quarterly accounting period.
he: היום הראשון ברבעון הנוכחי בתקופה החשבונאית.

en: End of current quarter
he: סוף הרבעון הנוכחי

en: Last day of the current quarterly accounting period.
he: היום האחרון ברבעון הנוכחי בתקופה החשבונאית.

en: Start of previous quarter
he: תחילת רבעון קודם

en: First day of the previous quarterly accounting period.
he: היום הראשון ברבעון הקודם בתקופה החשבונאית.

en: End of previous quarter
he: סוף רבעון קודם

en: Last day of previous quarterly accounting period.
he: היום האחרון ברבעון הקודם בתקופה החשבונאית.

en: Today
he: היום

en: The current date.
he: התאריך הנוכחי.

en: Business
he: פעילות עיסקית

en: Company Name
he: שם החברה

en: Company Address
he: כתובת החברה

en: Company ID
he: מספר זיהוי של החברה

en: Company Phone Number
he: מספר טלפון של החברה

en: Company Fax Number
he: מספר פקס של החברה

en: Company Website URL
he: מען URL חברה

en: Company Email Address
he: כתובת דוא'ל של החברה

en: Company Contact Person
he: איש הקשר של החברה

en: Fancy Date Format
he: מבנה תאריך מהודר

en: custom
he: מותאם

en: Tax
he: מס

en: Tax Number
he: מספר עוסק

en: Arabic
he: ערבית

en: Baltic
he: בלטית

en: Central European
he: מרכז אירופאית

en: Chinese
he: סינית

en: Cyrillic
he: קירילית

en: Greek
he: יוונית

en: Hebrew
he: עברית

en: Indian
he: הודית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Turkish
he: טורקית

en: Unicode
he: יוניקוד

en: Vietnamese
he: וייטנמית

en: Western
he: מערבי

en: Other
he: אחר

en: Arabic (IBM-864)
he: ערבית (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
he: ערבית (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
he: ערבית (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
he: ערבית (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
he: ערבית (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
he: ערבית (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
he: ערבית (Windows-1256)

en: Armenian (ARMSCII-8)
he: ארמנית (ARMSCII-8)

en: Baltic (ISO-8859-13)
he: בלטית (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
he: בלטית (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
he: בלטית (Windows-1257)

en: Celtic (ISO-8859-14)
he: קלטית (ISO-8859-14)

en: Central European (IBM-852)
he: מרכז אירופאית (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
he: מרכז אירופאית (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
he: מרכז אירופאית (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
he: מרכז אירופאית (Windows-1250)

en: Chinese Simplified (GB18030)
he: סינית מפושטת (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
he: סינית מפושטת (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
he: סינית מפושטת (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
he: סינית מפושטת (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
he: סינית מפושטת (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
he: סינית מסורתית (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
he: סינית מסורתית (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
he: סינית מסורתית (EUC-TW)

en: Croatian (MacCroatian)
he: קרואטית (MacCroatian)

en: Cyrillic (IBM-855)
he: קירילית (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
he: קירילית (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
he: קירילית (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
he: קירילית (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
he: קירילית (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
he: קירילית (Windows-1251)

en: Russian (CP-866)
he: רוסית (CP-866)

en: Ukrainian (KOI8-U)
he: אוקראינית (KOI8-U)

en: Ukrainian (MacUkrainian)
he: אוקראינית (MacUkrainian)

en: English (ASCII)
he: אנגלית (ASCII)

en: Farsi (MacFarsi)
he: פרסית (MacFarsi)

en: Georgian (GEOSTD8)
he: גרוזינית (GEOSTD8)

en: Greek (ISO-8859-7)
he: יוונית (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
he: יוונית (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
he: יוונית (Windows-1253)

en: Gujarati (MacGujarati)
he: גויאראטית (MacGujarati)

en: Gurmukhi (MacGurmukhi)
he: גורמוקהית (MacGurmukhi)

en: Hebrew (IBM-862)
he: עברית (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
he: עברית (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
he: עברית (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
he: עברית (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
he: עברית (Windows-1255)

en: Hindi (MacDevanagari)
he: הודית (MacDevanagari)

en: Icelandic (MacIcelandic)
he: איסלנדית (MacIcelandic)

en: Japanese (EUC-JP)
he: יפנית (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
he: יפנית (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
he: יפנית (Shift_JIS)

en: Korean (EUC-KR)
he: קוריאנית (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
he: קוריאנית (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
he: קוריאנית (JOHAB)

en: Korean (UHC)
he: קוריאנית (UHC)

en: Nordic (ISO-8859-10)
he: נורדית (ISO-8859-10)

en: Romanian (MacRomanian)
he: רומנית (MacRomanian)

en: Romanian (ISO-8859-16)
he: רומנית (ISO-8859-16)

en: South European (ISO-8859-3)
he: דרום אירופאית (ISO-8859-3)

en: Thai (TIS-620)
he: תאילנדית (TIS-620)

en: Turkish (IBM-857)
he: תורכית (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
he: תורכית (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
he: תורכית (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
he: תורכית (Windows-1254)

en: Unicode (UTF-7)
he: יוניקוד (UTF-7)

en: Unicode (UTF-8)
he: יוניקוד (UTF-8)

en: Unicode (UTF-16BE)
he: יוניקוד (UTF-16BE)

en: Unicode (UTF-16LE)
he: יוניקוד (UTF-16LE)

en: Unicode (UTF-32BE)
he: יוניקוד (UTF-32BE)

en: Unicode (UTF-32LE)
he: יוניקוד (UTF-32LE)

en: User Defined
he: מוגדר אישית

en: Vietnamese (TCVN)
he: ויאטנמית (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
he: ויאטנמית (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
he: ויאטנמית (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
he: ויאטנמית (Windows-1258)

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
he: עברית ויזואלית (ISO-8859-8)

en: Western (IBM-850)
he: מערבית (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
he: מערבית (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
he: מערבית (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
he: מערבית (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
he: מערבית (Windows־1252)

en: Locale:
he: מקומי:

en: Conversion Direction
he: כיוון המרה

en: This value determines which iconv test to perform.
he: הערך קובע איזו בדיקת iconv תתבצע.

en: Menu
he: תפריט

en: The menu of options
he: תפריט אפשרויות

en: The GnuCash online manual has lots of helpful information. You can access the manual under the Help menu.
he: במדריך המקוון של גנוקאש יש מידע מועיל. ניתן לגשת למדריך מתפריט העזרה.

note: Translators: You can replace the link, if a translated page exists.
en: Mailing lists are the preferred form of communication in the GnuCash community. For announcements of new releases, user groups etc. see the table at https://wiki.gnucash.org/wiki/Mailing_Lists
he: רשימות דיוור הן דרכי התקשורת המועדפת בקהילות גנוקאש. הכרזות על גרסאות חדשות, קבוצות וכדומה, ניתן לעיין בטבלה בכתובת https://wiki.gnucash.org/wiki/Mailing_Lists

en: The GnuCash developers are easy to contact. As well as several mailing lists, you can chat to them live on IRC! Join them on #gnucash at irc.gnome.org
he: יצירת קשר עם מפתחי גנוקאש היא קלה מאוד. נוסף על מספר לא מבוטל של רשימות־דיוור, ניתן גם לשוחח באופן מקוון דרך IRC! ההצטרפות דרך ערוץ ‎#gnucash ב־irc.gnome.org

en: You can easily import your existing financial data from Quicken, MS Money or other programs that export QIF files or OFX files. In the File menu, click on the sub-menu Import and click on QIF or OFX file, respectively. Then, follow the instructions provided.
he: ניתן בקלות לייבא את הנתונים הפיננסיים הקיימים מתוכנת אמ.אס מוני, קוויקן, או כול תוכנה אחרות שמסוגלות לייצא קובצי QIF או OFX. בתפריט 'קובץ', יש לבחור בתפריט־משנה 'ייבוא', ואז לבחור בפריט תפריט, 'קובץ QIF'או 'OFX'בהתאמה. לאחר מכן, להמשיך על פי ההוראות שיסופקו.

en: If you want to know in which directories your recent GnuCash files are stored, hover over one of the entries in the history menu
    (File[->Most Recently Used-List]).
    The full path is displayed in the status bar.
he: ניתן לרחף מעל אחד הערכים בתפריט ההיסטוריה (קובץlarr;[רשימת הקבצים האחרונים שהיו בשימוש]),
    להצגת רשימת התיקיות בהן אחסנה גנוקאש את הקבצים האחרונים שהיו בשימוש.
    הנתיב המלא יוצג בשורת המצב.

en: If you are familiar with other financial programs such as Quicken, note that GnuCash uses accounts instead of categories to track income and expenses. For more information on income and expense accounts, please see the GnuCash online manual.
he: אם קיימת היכרות מוקדמת עם תוכנות חשבונאיות אחרות כגון קוויקן, נא לשים לב שגנוקאש משתמשת ב„חשבונות” במקום „סוגי־אב” על מנת לעקוב אחר הכנסות והוצאות. למידע נוסף על חשבונות הכנסות והוצאות, נא לעיין במדריך המקוון של גנוקאש.

en: It is possible to change which columns display in the Chart of Accounts. Just locate the triangle at the far right of the column headings, and click it to see the different columns available.
he: ניתן לשנות את העמודות המוצגות בתרשים חשבונות. פשוט יש לאתר את המשולש בקצה הימני העליון של כותרות העמודות, בהקשה על המשולש ניתן לראות את העמודות הזמינות השונות.

en: Click the right mouse button (control-click in Mac OS X) in the Accounts tab of the main window to bring up the account menu options. Within each register, clicking the right mouse button brings up the transaction menu options.
he: הקשה על לחצן העכבר הימני (הקשה על קונטרול ב־מאק OS X) בחלון הראשי, בלשונית חשבונות, כדי להציג את אפשרויות תפריט החשבון. מתוך כל מצג יומן, הקשה על לחצן העכבר הימני תעלה את אפשרויות תפריט התנועה.

en: Create new accounts by clicking the New button in the main window tool bar. This will bring up a dialog box where you can enter account details. For more information on choosing an account type or setting up a chart of accounts, please see the GnuCash online manual.
he: ליצירת חשבונות חדשים יש להקיש על לחצן 'חדש' בסרגל הכלים בחלון הראשי. בתיבת דו־השיח שתוצג ניתן להזין את פרטי החשבון. למידע נוסף על בחירת סוג־חשבון או הגדרת תרשים חשבונות, נא לעיין במדריך המקוון של גנוקאש.

en: To enter multiple-split transactions such as a paycheck with multiple deductions, click the Split button in the tool bar. Alternatively, in the View menu, you can choose the register style Auto-Split Ledger or Transaction Journal.
he: להזנת תנועות מרובות־פיצולים, כגון פקודת שכר המכילה מספר ניכויים, יש להקיש על לחצן 'פיצול' בסרגל הכלים. לחלופין, בתפריט תצוגה, ניתן לבחור סגנון כרטסת 'פיצול אוטומטי' או 'יומן תנועות'.

en: As you enter amounts in the register, you can use the GnuCash calculator to add, subtract, multiply and divide. Simply type the first value, then select '+', '-','*', or '/'. Type the second value and press Enter to record the calculated amount.
he: ניתן להשתמש במחשבון גנוקאש המובנה, בעת הזנת סכומים לפקודת־יומן, כדי: לחבר, לחסר, להכפיל ולחלק. כל שנדרש הוא להקליד את הערך הראשון, לאחר מכן להקליד סימן '+', '-', '*', או '/', להקליד את הערך השני, וללחוץ על 'אנטר' לרישום התוצאה שחושבה, בשדה.

en: Quick-fill makes it easy to enter common transactions. When you type the first letter(s) of a common transaction description, then press the Tab key, GnuCash will automatically complete the remainder of the transaction as it was last entered.
he: מילוי מהיר מקל על הזנת תנועות דומות. בעת הקלדת האות הראשונה של תיאור התנועה, בהקשה על לחצן ה'טאב', גנוקאש תשלים באופן אוטומטי את שאר התנועה כפי שהוזנו בפעם האחרונה.

en: Type the first letter(s) of an existing account name in the Transfer register column, and GnuCash will complete the name from your list of accounts. For subaccounts, type the first letter(s) of the parent account, followed by ':' and the first letter(s) of the subaccount (e.g. A:C for Assets:Cash).
he: ניתן להקליד את האות או האותיות הראשונות של שם חשבון קיים, בעמודה ביומן התנועות, וגנוקאש תשלים את השם מרשימת החשבונות הקיימים. לחשבונות משנה, יש להקליד את האות הראשונה של חשבון האב, ואחריו ':' ואת האות הראשונה של חשבון המשנה (לדוגמה, ר:מ עבור 'רכוש שוטף: מזומנים').

en: Want to see all your subaccount transactions in one register? From the Accounts tab in the main window, highlight the parent account and select Edit->Open Subaccounts from the menu.
he: מעוניינים לראות את כל תנועות חשבות המשנה ביומן אחד? מחלון הראשי בלשונית 'חשבונות', יש לסמן את חשבון האב ובחירה ב'עריכה &larr; פתיחת חשבונות משנה' מהתפריט.

en: When entering dates, you can type '+' or '-' to increment or decrement the selected date. You can use '+' and '-' to increment and decrement check numbers as well.
he: בעת הזנת תאריך, ניתן להשתמש במקשי ה־'+' וה־'-' בכדי לקדם או להסיג את התאריך. באותו אופן ניתן גם לקדם או להסיג מספרי המחאה.

en: To switch between multiple tabs in the main window, press Control+Page Up/Down.
he: למעבר בין לשוניות מרובות בחלון הראשי, יש להקיש על המקשים קונטרול+עמוד מעלה/מטה.

en: In the reconcile window, you can press the spacebar to mark transactions as reconciled. You can also press Tab and Shift-Tab to move between deposits and withdrawals.
he: בחלון התאמה, ניתן להקיש על לחצן הרווח כדי לסמן תנועות כמותאמות. ניתן גם להקיש טאב ו־שיפט+טאב כדי לעבור בין הפקדות ומשיכות.

en: To transfer funds between accounts with different currencies, click on the Transfer button in the register toolbar, select the accounts, and the Currency Transfer options for entering the exchange rate or the other currency's amount will be available.
he: כדי להעביר כספים בין חשבונות בעלי מטבעות שונים, יש להקיש על לחצן 'העברה' בסרגל הכלים במצג יומן, לבחור חשבונות ואפשרויות העברת המטבעות, ולהזין את שער החליפין או את הסכום במטבע האחר.

en: You can set the Security Editor screen to display the Quote Source of a security, which makes it easy to see which online sources your securities use. Click the triangle at the far right of the column headings to change the display.
he: ניתן להגדיר את מסך עורך ניירות הערך כך שיציג את מקור המחיר של הנייר, דבר המאפשר לראות מהם המקורות המקוונים לשערי ניירות הערך. לשינוי המצג ניתן להקיש על המשולש בקצה השמאלי העליון של כותרות העמודות.

en: You can pack multiple reports into a single window, providing all the financial information you want at a glance. To do so, use the Sample & Custom->"Custom Multicolumn Report" report.
he: ניתן לארוז מספר דוחות לתוך חלון בודד, לאיחזור כל המידע הפיננסי המבוקש בחטף. לשם כך, יש לבחור מהתפריט: 'דוחות &larr; דוגמה ומותאם אישית &larr; מנגנון שרשור דוחות'.

en: Style Sheets affect how reports are displayed. Choose a style sheet for your report as a report option, and use the Edit->Style Sheets menu to customize style sheets.
he: גיליונות הסגנון משפיעים על אופן הצגת הדוחות. ניתן לבחור גיליון סגנון עבור הדוח באפשרויות דוח. להתאמה אישית של גיליונות הסגנון נא לבחור מהתפריט: 'עריכה &larr; גיליונות סגנון'.

en: To raise the accounts menu in the transfer field of a register page, press the Menu key or the Ctrl-Down key combination.
he: להצגת תפריט החשבונות בשדה ההעברה של עמוד היומן, נא להקיש על תפריט או על צירוף המקשים קונטרול־מטה.

en: The scheduled transaction editor comes with a very flexible frequency configurator. Basic frequencies to schedule a transaction include daily, weekly and monthly. But more advanced schemes can be set up as well. Some examples:
    
    To schedule a transaction every three weeks, you can choose the weekly basic frequency and then set 'Every 3 weeks'.
    
    To schedule a transaction every year you can choose the monthly basic frequency and then set 'Every 12 months'.
he: עורך תנועות מחזוריות מגיע עם מגדיר תצורת תדירות גמיש מאוד. תדירויות בסיסיות לתזמון תנועה כוללים: יומי, שבועי וחודשי. ניתן להגדיר גם תוכניות מתקדמות יותר. להלן מספר דוגמאות:
    
    לתזמן תנועה מחזורית בכל שלושה שבועות, ניתן לבחור את התדירות הבסיסית כשבועי ולאחר מכן להגדיר 'כל 3 שבועות'.
    
    לתזמן תנועה מחזורית בכל שנה, ניתן לבחור את התדירות הבסיסית כחודשי ולאחר מכן להגדיר 'כל 12 חודשים'.

en: If you work overnight, you should close and reopen your working registers after midnight, to get the new date as default for new transactions. It is not necessary to restart GnuCash.
he: עבודה בלילה דורשת את סגירת ופתיחת יומני העבודה מחדש, לעדכון תאריך ברירת המחדל לתנועות החדשות. אין צורך להפעיל את גנוקאש מחדש.

en: To search through all your transactions, start a search (Edit->Find…) from the main accounts hierarchy page. To limit your search to a single account, start the search from that account's register.
he: לחיפוש בכל התנועות: יש לבצע חיפוש ('עריכה &larr; חיפוש…') מעמוד תרשים החשבונות הראשי. להגבלת החיפוש לחשבון יחיד: יש להפעיל את החיפוש מיומן התנועות של אותו חשבון.

en: To visually compare on screen the contents of 2 tabs, in one of the tabs, select Window->New Window with Page from the menu to duplicate that tab in a new window.
he: לביצוע השוואה חזותית במסך של תוכן שתי לשוניות, באחת הלשוניות, יש לבחור מהתפריט 'חלון &larr; חלון חדש עם עמוד' ולשכפל לשונית זו לחלון החדש.

en: There is a theory that if ever anyone discovers what the Universe is for and why it is here, it will instantly disappear and be replaced with something even more bizarre and inexplicable.
    There is another theory that this has already happened.
    
    Douglas Adams, "The Restaurant at the End of the Universe"
he: ישנה תיאוריה הטוענת שאם אי פעם מישהו יגלה מדוע נוצר היקום ומדוע הוא כאן, הוא ייעלם באופן מיידי ויוחלף במשהו אפילו יותר מוזר ובלתי מוסבר.
    יש עוד תיאוריה שזה כבר קרה.
    
    דאגלס אדמס, 'המסעה לסוף היקום'

en: The book was closed successfully.
he: הספר נסגר בהצלחה.

note: Translators: %s is a date string. %d is the number of books that will be created. This is a ngettext(3) message (but only for the %d part).
en: The earliest transaction date found in this book is %s. Based on the selection made above, this book will be split into %d book. | The earliest transaction date found in this book is %s. Based on the selection made above, this book will be split into %d books.
he[0]: תאריך התנועה המוקדם ביותר בספרים הוא %s. בהתבסס על הבחירה שנעשתה לעיל, ספר החשבונות יפוצל לספר %d.
he[1]: תאריך התנועה המוקדם ביותר בספרים הוא %s. בהתבסס על הבחירה שנעשתה לעיל, ספר החשבונות יפוצל ל־%d ספרים.

note: Translators: Run the assistant in your language to see GTK's translation of the button labels.
en: You have asked for a book to be created. This book will contain all transactions up to midnight %s (for a total of %d transactions spread over %d accounts).
    
    Amend the Title and Notes or Click on "Next" to proceed.
    Click on "Back" to adjust the dates or "Cancel".
he: יצירת ספר חשבונות. ספר זה יכיל את כל התנועות עד לחצות %s (לסך של %d תנועות שפרושות על %d חשבונות).
    
    נא לתקן את הכותרת וההערות או להקיש על 'הבא' כדי להמשיך.
    הקשה על 'הקודם' כדי לכוונן את התאריכים או 'ביטול'.

en: Period %s - %s
he: תקופה %s ־ %s

en: The book will be created with the title %s when you click on "Apply". Click on "Back" to adjust, or "Cancel" to not create any book.
he: ספר החשבונות ייווצר עם הכותרת %s לאחר הקשה על 'החלה'. הקשה על 'הקודם' כדי לכוונן, או 'ביטול' לנטישת יצור ספר החשבונות.

en: %s
    Congratulations! You are done closing books!
he: %s
    מזל טוב! הספרים נסגרו בהצלחה!

en: Period
he: תקופה

en: Closing Date
he: תאריך סגירה

en: Selected
he: נבחר

en: Account Types
he: סוגי חשבונות

note: Translators: '%s' is the name of the selected account hierarchy template.
en: Accounts in '%s'
he: חשבונות ב'%s'

en: No description provided.
he: ללא תיאור.

en: Accounts in Category
he: חשבונות בסוג־אב

en: zero
he: אפס

en: existing account
he: חשבון קיים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Opening Balance
he: יתרת פתיחה

en: Use Existing
he: שימוש בקיים

en: Please choose the currency to use for new accounts.
he: נא לבחור מטבע שישמש לחשבונות החדשים.

en: New Book Options
he: אפשרויות ספר חשבונות חדש

en: Taxes
he: מיסים

en: Tax Payment
he: תשלום מס

en: Insurance
he: ביטוח

en: Insurance Payment
he: תשלום ביטוח

note: Translators: PMI stands for Private Mortgage Insurance.
en: PMI
he: ביטוח משכנתא פרטי

en: PMI Payment
he: תשלום ביטוח משכנתא

en: Other Expense
he: הוצאה אחרת

en: Miscellaneous Payment
he: תשלום שונות

note: Translators: %s is "Taxes", "Insurance", or similar.
en: … pay "%s"?
he: … לשלם '%s'?

en: via Escrow account?
he: הצגת חשבון נאמנות?

en: Loan
he: הלוואה

note: Translators: %s is "Taxes", or "Insurance", or similar
en: Loan Repayment Option: "%s"
he: אפשרות פרעון הלוואה: '%s'

en: Date
he: תאריך

en: Payment
he: תשלום

en: Principal
he: קרן

en: Interest
he: ריבית

en: Escrow Payment
he: תשלום נאמנות

[ctx: Action Column]
en: Split
he: פיצול

en: Error adding price.
he: שגיאה בהוספת מחיר.

en: Account
he: חשבון

en: Symbol
he: סמל

en: Shares
he: מניות

en: You don't have any stock accounts with balances!
he: אין חשבונות ניירות ערך עם יתרות!

note: Translators: this is a stock transaction describing an Initial stock long purchase
en: Open buy
he: פתיחת רכישה

note: Translators: this is a stock transaction describing new purchase of stock.
en: Buy
he: קניה

note: Translators: this is a stock transaction describing new sale of stock, and recording capital gain/loss
en: Sell
he: מכירה

note: Translators: this is a stock transaction describing dividends issued to holder
en: Dividend
he: דיוידנד

en: missing
he: חסר

en: _Shares
he: _מניות

en: Memo
he: מזכר

en: Debit
he: חובה

en: Credit
he: זכות

en: Units
he: יחידות

en: Bill
he: חשבונית ספק

en: Voucher
he: שובר

en: Invoice
he: חשבונית

en: None
he: ללא

en: Use Global
he: שימוש בגלובלי

en: Badly formed URL %s
he: מבנה מען URL שגוי %s

en: Bad URL: %s
he: מען URL שגוי: %s

en: No such entity: %s
he: יישות לא קיימת: %s

en: No such owner entity: %s
he: לא קיימת ישות נמען: %s

en: Entity type does not match %s: %s
he: סוג היישות לא תואם %s: %s

en: Discount days cannot be more than due days.
he: ימי הנחה לא יכולים להיות גבוהים יותר מימי פרעון.

en: You must provide a name for this Billing Term.
he: נא להזין שם לתנאי התשלום.

en: You must provide a unique name for this Billing Term. Your choice "%s" is already in use.
he: נא להזין שם יחידאי לתנאי התשלום. השם '%s' נמצא כבר בשימוש.

en: Days
he: ימים

en: Proximo
he: פרוקסימו

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Term "%s" is in use. You cannot delete it.
he: תנאי תשלום '%s' נמצא בשימוש. לא ניתן למחוק.

en: Are you sure you want to delete "%s"?
he: האם למחוק את '%s'?

en: This transaction needs to be assigned to a Customer. Please choose the Customer below.
he: על תנועה זו להיות משויכת ללקוח. נא לבחור לקוח.

en: This transaction needs to be assigned to a Vendor. Please choose the Vendor below.
he: על תנועה זו להיות משויכת לספק. נא לבחור ספק.

en: That commodity is currently used by at least one of your accounts. You may not delete it.
he: סחורה זו משמשת לפחות באחד מהחשבונות. לא ניתן למחוק אותה.

en: This commodity has price quotes. Are you sure you want to delete the selected commodity and its price quotes?
he: לסחורה זו קיימים מחירים. האם למחוק את הסחורה שנבחרה ואת המחירים שלה?

en: Are you sure you want to delete the selected commodity?
he: האם למחוק את הסחורה שנבחרה?

en: Delete commodity?
he: מחיקת סחורה?

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Delete
he: _מחיקה

en: The Company Name field cannot be left blank, please enter a company name or a person's name.
he: שדה שם החברה לא יכול להשאיר ריק, נא להזין שם חברה או שם אדם.

en: Discount percentage must be between 0-100 or you must leave it blank.
he: אחוז הנחה חייב להיות בין 0־100 או ריק.

en: Credit must be a positive amount or you must leave it blank.
he: אשראי חייב להיות ערך חיובי או ריק.

en: Edit Customer
he: עריכת לקוח

en: New Customer
he: לקוח חדש

en: View/Edit Customer
he: הצגת/עריכת לקוח

en: Customer's Jobs
he: ריכוזי לקוח

en: Customer's Invoices
he: חשבוניות של הלקוח

en: Process Payment
he: עיבוד תשלום

en: Shipping Contact
he: איש קשר למשלוח

en: Billing Contact
he: איש קשר חשבונית ספק

en: Customer ID
he: מזהה לקוח

en: Contact
he: איש קשר

en: Company
he: חברה

en: ID #
he: מזהה #

en: Find Customer
he: חיפוש לקוח

en: Are you sure you want to delete %s?
he: האם למחוק את %s?

en: You must select a report configuration to load.
he: נדרש לבחור תצורת־דוח לטעינה.

en: You must select a report configuration to delete.
he: נדרש לבחור תצורת־דוח למחיקה.

en: Unable to change report configuration name.
he: לא ניתן לשנות שם תצורת־דוח.

en: A saved report configuration with this name already exists, please choose another name.
he: קיימת כבר תצורת־דוח שמורה בשם זהה, נא לבחור שם אחר.

en: Load report configuration
he: טעינת תצורת־דוח

en: Edit report configuration name
he: עריכת שם תצורת־דוח

en: Delete report configuration
he: מחיקת תצורת־דוח

en: No Account selected. Please try again.
he: לא נבחר חשבון. נסה שנית.

en: Placeholder account selected. Please try again.
he: נבחר חשבון שומר מקום. נא לנסות שוב.

en: Select document
he: בחירת מסמך

en: _OK
he: _אישור

en: Existing Document Link is
he: הקישור למסמך הוא

en: File Found
he: קובץ נמצא

en: File Not Found
he: קובץ לא נמצא

en: Address Found
he: נמצאה כתובת

en: Address Not Found
he: לא נמצאה כתובת

en: Total Entries
he: סך כל רשומות

en: Business item can not be modified.
he: לא ניתן לערוך פריט עיסקי.

en: Manage Document Link
he: ניהול צרופות

en: Transaction can not be modified.
he: התנועה לא ניתנת לשינוי.

en: Undefined
he: לא מוגדר

note: Translators: This is the label of a dialog box that lists all of the transaction that have files or URIs linked with them.
en: Transaction Document Links
he: תנועות

en: Description
he: תיאור

en: Double click on the entry in the Id column to jump to the Business Item.
    Double click on the entry in the Link column to open the Linked Document.
    Double click on the entry in the Available column to modify the document link.
he: הקשה כפולה על עמודת המזהה לדילוג לפריט העסקי.
    הקשה כפולה על עמודת הקישור לפתיחת הצרופה.
    הקשה כפולה על עמודת זמינות כדי לשינוי צרופה.

en: Business Document Links
he: קישורי מסמכים עסקיים

en: You must enter a Payment-Address Name.
he: נא להזין 'כתובת תשלום'.

en: Edit Employee
he: עריכת עובד

en: New Employee
he: עובד חדש

en: View/Edit Employee
he: הצגת/עריכת עובד

en: Expense Vouchers
he: שוברי הוצאות

en: Employee ID
he: מזהה עובד

en: Employee Username
he: שם משתמש העובד

en: Employee Name
he: שם העובד

en: Username
he: שם משתמש

en: Name
he: שם

en: Find Employee
he: חיפוש עובד

en: This program can only calculate one value at a time. You must enter values for all but one quantity.
he: התוכנית יכולה לחשב ערך אחד בלבד בכל פעם. נא להזין ערכים עבור כל הכמויות מלבד אחת.

en: GnuCash cannot determine the value in one of the fields. You must enter a valid expression.
he: גנוקאש לא יודעת להתמודד עם הערך באחד השדות. נא להזין ביטוי חוקי.

en: The interest rate cannot be zero.
he: שעור הריבית לא יכול להיות אפס.

en: The number of payments cannot be zero.
he: מספר התשלומים לא יכול להיות אפס.

en: The number of payments cannot be negative.
he: מספר התשלומים לא יכול להיות שלילי.

en: Find Account
he: חיפוש חשבון

en: Place Holder
he: שומר מקום

en: Hidden
he: מוסתר

en: Not Used
he: לא בשימוש

en: Balance Zero
he: ביתרת אפס

en: Tax related
he: בר מיסוי

note: Translators: %s is a full account name. This is a label in Search Account from context menu.
en: Su_b-accounts of '%s'
he: ח_שבונות־משנה של '%s'

en: All Accounts
he: כל החשבונות

en: Balanced
he: מאוזן

en: Closing Entries
he: תנועות סגירה

en: Reconcile
he: התאמה

en: Share Price
he: מחיר מניה

en: Value
he: ערך

en: Date Posted
he: תאריך רישום

en: Reconciled Date
he: תאריך התאמה

en: Number/Action
he: סימוכין/פעולה

en: Action
he: פעולה

en: Transaction Number
he: מספר תנועה

en: Number
he: מספר

en: Description, Notes, or Memo
he: תיאור, הערות, או מזכר

en: Notes
he: הערות

en: Find Transaction
he: חיפוש תנועה

note: Translators: This is a ngettext(3) message, %d is the number of maps missing
en: There is %d invalid mapping,
    
    Would you like to remove it now? | There are %d invalid mappings,
    
    Would you like to remove them now?
he[0]: קיים מיפוי %d שגוית
    
    האם להסיר אותו כעת?
he[1]: קיימים מיפויים %d שגוים
    
    האם להסיר אותם כעת?

en: To see the invalid mappings, use a filter of '%s'
he: להצגת המיפויים התקולים, נא להשתמש במסנן '%s'

en: Map Account NOT found
he: לא נמצא מפוי חשבון

en: (Note, if there is a large number, it may take a while)
he: (הערה, אם מדובר במספר גדול, זה עשוי להמשך זמן מה)

en: Bayesian
he: בייסיאני

en: Description Field
he: שדה תיאור

en: Memo Field
he: שדה מזכר

en: CSV Account Map
he: מפת חשבון CSV

en: Online Id
he: מזהה מקוון

en: Online HBCI
he: HBCI מקוון

note: Translators: In this context, 'Billing information' maps to the label in the frame and means e.g. customer i.e. the company being invoiced.
en: You need to supply Billing Information.
he: נא לספק פרטי חשבונית ספק.

en: Are you sure you want to delete the selected entry?
he: האם למחוק את הרשומה שנבחרה?

en: This entry is attached to an order and will be deleted from that as well!
he: רשומה זאת מקושרת להזמנה ותימחק גם כן!

en: Due Date
he: תאריך פרעון

en: Post Date
he: תאריך רישום

en: Post to Account
he: רישום לחשבון

en: Accumulate Splits?
he: אחוד פיצולים?

en: The Invoice must have at least one Entry.
he: חייבת להיות לפחות רשומה אחת בחשבונית.

en: Do you really want to post the invoice?
he: האם לרשום את החשבונית?

en: The post action was canceled because not all exchange rates were given.
he: פעולת הרישום בוטלה מאחר ולא נמצאו שערי החליפין.

en: Total:
he: סך־הכול:

en: Subtotal:
he: סכום ביניים:

en: Tax:
he: מס:

en: Total Cash:
he: סך־הכול מזומן:

en: Total Charge:
he: סך־הכול חיוב:

en: Credit Note
he: הודעת זיכוי

en: PAID
he: שולם

en: UNPAID
he: לא שולם

en: New Credit Note
he: הודעת זיכוי חדשה

en: New Invoice
he: חשבונית נוספת

en: Edit Credit Note
he: עריכת הודעת זיכוי

en: Edit Invoice
he: עריכת חשבונית

en: View Credit Note
he: הצגת הודעת זיכוי

en: View Invoice
he: הצגת חשבונית

en: New Bill
he: חשבונית ספק חדשה

en: Edit Bill
he: עריכת חשבונית ספק

en: View Bill
he: הצגת חשבונית ספק

en: New Expense Voucher
he: שובר הוצאות חדש

en: Edit Expense Voucher
he: עריכת שובר הוצאות

en: View Expense Voucher
he: הצגת שובר הוצאות

en: Open Linked Document:
he: פתיחת צרופה:

en: Bill Information
he: פרטי חשבונית ספק

en: Bill ID
he: מזהה חשבונית ספק

en: Voucher Information
he: פרטי שובר

en: Voucher ID
he: מזהה שובר

en: Date of duplicated entries
he: תאריך רשומות משוכפלות

en: One or more selected invoices have already been posted.
    Re-check your selection.
he: אחת או יותר מהחשבוניות שנבחרו כבר נרשמו.
    נא לבדוק את הבחירה.

en: Do you really want to post these invoices?
he: האם לרשום חשבונית זו?

en: View/Edit Invoice
he: הצגת/עריכת חשבונית

en: Duplicate
he: שיכפול

en: Post
he: רישום

en: Printable Report
he: דוח להדפסה

en: View/Edit Bill
he: הצגת/עריכת חשבונית ספק

note: Translators: The terms 'Voucher' and 'Expense Voucher' are used interchangeably in gnucash and mean the same thing.
en: View/Edit Voucher
he: הצגת/עריכת שובר

en: Invoice Owner
he: נמען החשבונית

en: Invoice Notes
he: הערות לחשבונית

en: Billing ID
he: מזהה אמצעי תשלום לספק

en: Is Paid?
he: האם שולם?

en: Is Posted?
he: האם נרשם?

en: Date Opened
he: תאריך יצירה

en: Invoice ID
he: מזהה חשבונית

en: Bill Owner
he: נמען החיוב

en: Bill Notes
he: הערות חשבונית ספק

en: Voucher Owner
he: נמען השובר

en: Voucher Notes
he: הערות לשובר

en: Type
he: סוג

en: Paid
he: שולם

en: Posted
he: נרשם

en: Due
he: תאריך לחיוב

en: Opened
he: פתוחים

en: Num
he: סימוכין

en: Find Bill
he: חיפוש חשבונית ספק

en: Find Expense Voucher
he: חיפוש שובר הוצאות

en: Expense Voucher
he: שובר הוצאות

en: Find Invoice
he: חיפוש חשבונית

en: Amount
he: סכום

note: Translators: %d is the number of bills/credit notes due. This is a ngettext(3) message.
en: The following vendor document is due: | The following %d vendor documents are due:
he[0]: מסמך הספק הבא הגיע לפרעון:
he[1]: %d מסמכי הספק הבאים הגיעו לפרעון:

en: Due Bills Reminder
he: תזכורת לתשלום חיובים שמועד פרעונם חל

note: Translators: %d is the number of invoices/credit notes due. This is a ngettext(3) message.
en: The following customer document is due: | The following %d customer documents are due:
he[0]: תאריך החיוב למסמך הלקוח הבא הגיע:
he[1]: תאריך החיוב ל%d מסמכי הלקוחות הבאים הגיע:

en: Due Invoices Reminder
he: תזכורת פרעון חשבונית

en: The Job must be given a name.
he: עליך לקבוע שם לעבודה.

en: You must choose an owner for this job.
he: נא לבחור נמען לריכוז.

en: The rate amount must be valid or you must leave it blank.
he: סכום ה'שיעור' חייב להיות ערך תקין או להשאירו ריק.

en: Edit Job
he: עריכת ריכוז

en: New Job
he: ריכוז חדש

en: View/Edit Job
he: הצגת/עריכת ריכוז

en: View Invoices
he: הצגת חשבוניות

en: Owner's Name
he: שם נמען

en: Only Active?
he: רק פעילות?

en: Rate
he: שעור

en: Job Number
he: מספר ריכוז

en: Job Name
he: שם ריכוז

en: Find Job
he: חיפוש ריכוז

en: Empty
he: ריק

[ctx: Adjective]
en: Open
he: פתיחה

en: Closed
he: סגורים

en: Title
he: כותרת

en: Balance
he: יתרה

en: Gains
he: רווחים

en: Gain/Loss
he: רוח/הפסד

en: Lots in Account %s
he: דבוקות בחשבון %s

en: The Order must be given an ID.
he: נא להגדיר מזהה להזמנה.

en: The Order must have at least one Entry.
he: חייבת להיות לפחות רשומה אחת בהזמנה.

en: This order contains entries that have not been invoiced. Are you sure you want to close it out before you invoice all the entries?
he: הזמנה זו מכילה רשומות שלא חויבו. האם לסגור אותה לפני שיצאו חשבוניות לכל הרשומות?

en: Do you really want to close the order?
he: האם לסגור את ההזמנה?

en: Close Date
he: תאריך סגירה

en: View/Edit Order
he: הצגת/עריכת הזמנה

en: Order Notes
he: הערות הזמנה

en: Date Closed
he: נסגר בתאריך

en: Is Closed?
he: סגור?

en: Owner Name
he: שם נמען

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Find Order
he: חיפוש הזמנה

en: You must enter a valid account name for posting.
he: נא להזין חשבון תקין לרישום.

en: You must select a company for payment processing.
he: נא לבחור חברה לעיבוד תשלומים.

en: There is a problem with the Payment or Refund amount.
he: קיימת בעיה בסכום התשלום או ההחזר.

en: You must select a transfer account from the account tree.
he: נא לבחור חשבון להעברה מתרשים החשבונות.

en: No documents were selected to assign this payment to. This may create an unattached payment.
he: לא נבחרו מסמכים להם ניתן להקצות תשלום זה. הדבר עשוי ליצור תשלום שאינו מוקצה.

en: Pre-Payment
he: תשלום מראש

en: The transfer and post accounts are associated with different currencies. Please specify the conversion rate.
he: החשבון הנגדי וחשבון הרישום משויכים למטבעות שונים. נא להזין את שער ההמרה.

en: Customer
he: לקוח

en: Vendor
he: ספק

en: Employee
he: עובד

en: You have no valid "Post To" accounts. Please create an account of type "%s" before you continue to process this payment. Perhaps you want to create an Invoice or Bill first?
he: לא נמצאו חשבונות תקינים לרישום לחשבון נגדי. נא ליצור חשבון מסוג '%s' לפני ביצוע עיבוד תשלומים. האם ליצור חשבונית או חשבונית ספק תחילה?

en: Cleared
he: סגורים

en: Reconciled
he: מותאמים

en: The selected transaction doesn't have splits that can be assigned as a payment
he: לתנועה שנבחרה אין פיצולים שניתן להקצות כתשלום

en: Warning
he: אזהרה

en: Continue
he: המשך

en: Cancel
he: ביטול

note: Translators: %d is the number of prices. This is a ngettext(3) message.
en: Are you sure you want to delete the selected price? | Are you sure you want to delete the %d selected prices?
he[0]: האם למחוק את המחיר שנבחר?
he[1]: האם למחוק את %d המחירים שנבחרו?

en: Delete prices?
he: למחוק מחיר?

en: Entries
he: רשומות

en: Are you sure you want to delete these prices?
he: האם למחוק מחירים אלו?

en: Are you sure you want to replace the existing price?
he: האם לדרוס מחירים קימים?

en: Replace price?
he: החלפת מחיר?

en: _Replace
he: _החלפה

en: You must select a Security.
he: נא לבחור בטוחה.

en: You must select a Currency.
he: נא לבחור מטבע.

en: You must enter a valid amount.
he: נא להזין סכום תקין.

en: Cannot save check format file.
he: לא ניתן לשמור קובץ מבנה המחאה.

en: Cannot open file %s
he: לא ניתן לפתוח קובץ %s

en: There is a duplicate check format file.
he: קיים קובץ מבנה המחאה כפול.

note: Translators: %1$s is the type of the first check format (user defined or application defined); %2$s is the filename of that format; %3$s the type of the other check format; and %4$s the filename of that other format.
en: The GUIDs in the %s check format file '%s' and the %s check format file '%s' match.
he: המזהים הייחודאיים האוניברסליים %s בקובץ מבנה הבדיקה '%s' וב %s קובץ מבנה הביקורת '%s' תואמים.

note: Translators: This is a directory name. It may be presented to * the user to indicate that some data file was defined by the * gnucash application.
en: application
he: *

note: Translators: This is a directory name. It may be presented to * the user to indicate that some data file was defined by a * user herself.
en: user
he: משתמש

en: Custom
he: מותאם

en: Top
he: מעלה

en: (paused)
he: (מושהה)

en: Complete
he: הושלם

en: Contents
he: תכולה

en: Report
he: דוח

en: Rows
he: שורות

en: Cols
he: עמודות

en: HTML Style Sheet Properties: %s
he: תכונות גיליון סגנון HTML: ‏%s‏

en: You must provide a name for the new style sheet.
he: נא להזין שם לגיליון הסגנון החדש.

en: Style Sheet Name
he: שם גיליון סגנון

en: This Scheduled Transaction has changed; are you sure you want to cancel?
he: תנועה מחזורית השתנתה. האם לבטל?

en: Please name the Scheduled Transaction.
he: נא לתת שם לתנועה המחזורית.

en: A Scheduled Transaction with the name "%s" already exists. Are you sure you want to name this one the same?
he: תנועה מחזורית בשם '%s' קיימת כבר. האם לכנות גם תנועה מחזורית זו באותו שם?

en: Please provide a valid end selection.
he: נא לספק בחירה תקינה.

en: There must be some number of occurrences.
he: חייב להכיל מספר מופעים.

en: The number of remaining occurrences (%d) is greater than the number of total occurrences (%d).
he: מספר המופעים שנותרו (%d) גדול מהמספר הכולל של המופעים (%d).

en: You have attempted to create a Scheduled Transaction which will never run. Do you really want to do this?
he: התנועה המחזורית הזו שביצירה, אף פעם לא תרוץ. האם להמשיך?

en: Scheduled Transactions with variables or involving more than one commodity cannot be automatically created.
he: לא ניתן ליצר באופן אוטומטי תנועה מחזורית אם משתנים או יותר מסחורה אחת.

en: Scheduled Transactions without a template transaction cannot be automatically created.
he: לא ניתן ליצור תנועה מחזורית באופן אוטומטי ללא מבנה תנועה.

en: Couldn't parse %s for split "%s".
he: לא ניתן לנתח %s לפיצול '%s'.

en: Split with memo %s has an invalid account.
he: לפיצול עם מזכר %s חשבון שגוי.

en: Invalid Account in Split
he: חשבון שגוי בפיצול

en: Split with memo %s has an unparsable Credit Formula.
he: לפיצול עם המזכר %s יש נוסחת זיכוי שאינה ניתנת לניתוח.

en: Unparsable Formula in Split
he: נוסחה בלתי ניתנת לנתוח בפיצול

en: Split with memo %s has an unparsable Debit Formula.
he: פיצול עם מזכר %s כולל נוסחת חיוב שאינה ניתנת לנתוח.

en: The Scheduled Transaction Editor cannot automatically balance this transaction. Should it still be entered?
he: עורך התנועות המחזוריות לא יכול לאזן אוטומטית את התנועה. האם להזין רשומה?

en: (never)
he: (אף פעם)

en: The current template transaction has been changed. Would you like to record the changes?
he: התנועה הנוכחית השתנתה. האם לרשום את השינויים?

en: Scheduled Transactions
he: תנועות מחזוריות

en: The Scheduled Transaction is unbalanced. You are strongly encouraged to correct this situation.
he: התנועה המחזורית אינה מאוזנת. מומלץ לתקן זאת.

en: Cannot create a Scheduled Transaction from a Transaction currently being edited. Please Enter the Transaction before Scheduling.
he: לא ניתן ליצור תנועה מחזורית מתנועה שנמצאת בעריכה. נא להזין את התנועה לפני יצירת תנועה מחזורית.

en: Ignored
he: המערכת התעלמה

en: Postponed
he: דחייה

en: To-Create
he: ליצירה

en: Reminder
he: תזכורת

en: Created
he: נוצר

en: Never
he: אף פעם

en: (Need Value)
he: (נדרש ערך)

en: Invalid Transactions
he: תנועה לא תקינה

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (One transaction automatically created) | There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transactions automatically created)
he[0]: אין תנועות מחזוריות לרישום עתה. (נוצרה תנועה מחזורית אוטומטית אחת)
he[1]: אין תנועות מחזוריות לרישום עתה. (נוצרו %d תנועה מחזורית אוטומטית)

en: Transaction
he: תנועה

en: Status
he: מצב

en: Created Transactions
he: פעולות שנוצרו

en: Last Valid Year:
he: שנה תקינה אחרונה:

en: Form Line Data:
he: מנתוני שורה:

note: Translators: Tax Code
en: Code
he: קוד

en: now
he: כעת

en: Income Tax Identity
he: מזהה מס הכנסה (מספר תיק)

en: _Apply
he: _החלה

en: CAUTION: If you set TXF categories, and later change 'Type', you will need to manually reset those categories one at a time
he: זהירות: אם הוגדר סוג־אב TXF ולאחר מכן ישתנה ה'סוג ', יידרש לאפס באופן ידני סוגי־אב אלה, אחד בכל פעם

en: Form
he: טופס

en: Edit Vendor
he: עריכת ספק

en: New Vendor
he: ספק חדש

en: View/Edit Vendor
he: הצגת/עריכת ספק

en: Vendor's Jobs
he: ריכוזי ספק

en: Vendor's Bills
he: תשלומים לספק

en: Pay Bill
he: תשלום חשבונית ספק

en: Vendor ID
he: מזהה ספק

en: Find Vendor
he: חיפוש ספק

en: Income
he: הכנסות

en: Expenses
he: הוצאות

en: Transfer
he: העברה

en: Remaining to Budget
he: יתרת תקציב

en: Total
he: סך־הכול

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time.
he: אין כעת תנועות מחזוריות לרשום.

note: Translators: %d is the number of transactions. This is a ngettext(3) message.
en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transaction automatically created) | There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transactions automatically created)
he[0]: לא קיימת תנועה מחזורית לרישום כעת. (%d נוצרה אוטומטית)
he[1]: לא קיימות תנועות מחזוריות לרישום כעת. (%d נוצרו אוטומטית)

en: Select a Budget
he: בחירת תקציב

en: Open
he: פתיחה

en: Edit
he: עריכה

en: New
he: חדש

en: Delete
he: מחיקה

en: 'Check & Repair' is currently running, do you want to abort it?
he: 'בדיקה ותיקון’ רצים כרגע, האם לנטוש?

en: Accounts
he: חשבונות

en: Account %s does not have the same currency as the one you're moving transactions from.
    Are you sure you want to do this?
he: המטבע בחשבון %s אינו זהה למטבע ממנו מועברת התנועה.
    האם להמשיך?

en: _Pick another account
he: _בחירת חשבון אחר

en: _Do it anyway
he: _לבצע בכל זאת

en: (no name)
he: (ללא שם)

en: Deleting account %s
he: מוחק חשבון %s

en: The list below shows objects which make use of the account which you want to delete.
    Before you can delete it, you must either delete those objects or else modify them so they make use
    of another account
he: הרשימה שלהלן מציגה אובייקטים שעושים שימוש בחשבון שנבחר למחיקה.
    לפני שניתן יהיה למחוק אותו, יש למחוק אובייקטים אלה או לשנותם כך שישתמשו
    בחשבון אחר

en: The account "%s" has more than one subaccount.
    
    Move the subaccounts or delete them before attempting to delete this account.
he: לחשבון „%s” יש יותר מתת־חשבון אחד.
    
    יש להעביר את תת־החשבונות או למחוק אותם בטרם ניסיון מחיקת החשבון הזה.

en: The account %s will be deleted.
he: חשבון %s יימחק.

en: All transactions in this account will be moved to the account %s.
he: כל הפעולות בחשבון זה יעברו לחשבון %s.

en: All transactions in this account will be deleted.
he: כל התנועות בחשבון זה יימחקו.

en: Its sub-account will be moved to the account %s.
he: חשבונות המשנה שלו יועברו לחשבון %s.

en: Its subaccount will be deleted.
he: חשבונות המשנה שלו יימחקו.

en: All sub-account transactions will be moved to the account %s.
he: כל התנועות חשבונות המשנה יועברו לחשבון %s.

en: All sub-account transactions will be deleted.
he: כל התנועות בחשבונות המשנה ימחקו.

en: Are you sure you want to do this?
he: האם לבצע זאת?

en: Options
he: אפשרויות

en: Estimate
he: הערכה

en: All Periods
he: כל התקופות

en: Note
he: הערה

en: Run Report
he: הפקת דוח

en: Budget
he: תקציב

en: Unnamed Budget
he: תקציב ללא שם

en: Delete %s?
he: למחוק %s?

en: You must select at least one account to estimate.
he: נא לבחור לפחות חשבון אחד לבצועה הערכה.

en: You must select at least one account to edit.
he: נא לבחור לפחות חשבון אחד לעריכה.

en: You must select one budget cell to edit.
he: נא לבחור לפחות תא תקציב אחד לעריכה.

en: _Print Invoice
he: _הדפסת חשבונית

en: Make a printable invoice
he: יצירת חשבונית להדפסה

en: _Edit Invoice
he: _עריכת חשבונית

en: Edit this invoice
he: עריכת חשבונית זו

en: _Duplicate Invoice
he: _שיכפול חשבונית

en: Create a new invoice as a duplicate of the current one
he: יצירת חשבונית חדשה על־ידי שכפול החשבונית הנוכחית

en: _Post Invoice
he: _רישום חשבונית

en: Post this invoice to your Chart of Accounts
he: רישום החשבונית בספרים

en: _Unpost Invoice
he: _ביטול רישום חשבונית

en: Unpost this invoice and make it editable
he: ביטול רישום חשבונית זו ואפשור עריכה

en: New _Invoice
he: _חשבונית נוספת

en: Create a new invoice for the same owner as the current one
he: יצרת חשבונית חדשה עבור נמען זהה לנוכחי

en: Blank
he: חדשה

en: Move to the blank entry at the bottom of the invoice
he: מעבר לרשומה הריקה בתחתית החשבונית

en: _Pay Invoice
he: _תשלום חשבון

en: Enter a payment for the owner of this invoice
he: נא להזין תשלום לנמען חשבונית זו

en: _Company Report
he: _דוח ישות

en: Open a customer report window for the owner of this invoice
he: פתיחת חלון דוח לקוח עבור נמען חשבונית זו

note: Translators: This is a menu item that opens an external file or URI that may be linked to the current bill, invoice, transaction, or voucher using the operating system's default application for the file or URI mime type.
en: _Open Linked Document
he: _פתיחת צרופה

en: Open Linked Document
he: פתיחת צרופה

en: _Use as Default Layout for Customer Documents
he: _שימוש בפריסת ברירת מחדל למסמכי לקוח

en: Use the current layout as default for all customer invoices and credit notes
he: שימוש בפריסה נוכחית כברירת מחדל לחשבוניות לקוח והודעות זיכוי

en: _Reset Default Layout for Customer Documents
he: _איפוס לפריסת ברירת מחדל של מסמכי לקוח

en: Reset default layout for all customer invoices and credit notes back to built-in defaults and update the current page accordingly
he: איפוס פריסת ברירת מחדל לכל חשבוניות הלקוח והודעות הזיכוי לברירת המחדל המובנית ועדכון העמוד הנוכחי בהתאם

en: _Print Bill
he: _הדפסת חשבונית ספק

en: Make a printable bill
he: יצירת חשבונית ספק להדפסה

en: _Edit Bill
he: _עריכת חשבונית ספק

en: Edit this bill
he: עריכת חשבונית ספק זו

en: _Duplicate Bill
he: _שיכפול חשבונית ספק

en: Create a new bill as a duplicate of the current one
he: יצירת חשבונית ספק חדשה על־ידי שכפול החשבונית הנוכחית

en: _Post Bill
he: _רישום חשבונית ספק

en: Post this bill to your Chart of Accounts
he: רישום חשבונית הספק בספרים

en: _Unpost Bill
he: _ביטול רישום חשבונית ספק

en: Unpost this bill and make it editable
he: ביטול רישום חשבונית ספק זו ואפשור עריכה

en: New _Bill
he: חשבונית _ספק חדשה

en: Create a new bill for the same owner as the current one
he: יצרת חשבונית ספק חדשה עבור נמען זהה לנוכחי

en: Move to the blank entry at the bottom of the bill
he: מעבר לרשומה הריקה בתחתית חשבונית הספק

en: _Pay Bill
he: _תשלום חשבונית ספק

en: Enter a payment for the owner of this bill
he: נא להזין תשלום לנמען חשבונית ספק זו

en: Open a vendor report window for the owner of this bill
he: פתיחת חלון דוח ספק עבור נמען חשבונית ספק זו

en: _Use as Default Layout for Vendor Documents
he: _שימוש בפריסת ברירת מחדל למסמכי ספק

en: Use the current layout as default for all vendor bills and credit notes
he: שימוש בפריסה נוכחית כברירת מחדל לכל חשבוניות הספק והודעות הזיכוי

en: _Reset Default Layout for Vendor Documents
he: _איפוס לפריסת ברירת מחדל של מסמכי ספק

en: Reset default layout for all vendor bills and credit notes back to built-in defaults and update the current page accordingly
he: איפוס פריסת ברירת מחדל לכל חשבוניות הספק והודעות הזיכוי לברירת המחדל המובנית ועדכון העמוד הנוכחי בהתאם

en: _Print Voucher
he: _הדפסת שובר הוצאה

en: Make a printable voucher
he: יצירת שובר הוצאה להדפסה

en: _Edit Voucher
he: _עריכת שובר הוצאה

en: Edit this voucher
he: עריכת שובר הוצאה זה

en: _Duplicate Voucher
he: _שכפול שובר הוצאה

en: Create a new voucher as a duplicate of the current one
he: יצירת שובר הוצאה חדשה על־ידי שכפול שובר ההוצאה הנוכחי

en: _Post Voucher
he: _רישום שובר הוצאה

en: Post this voucher to your Chart of Accounts
he: רישום שובר ההוצאה בספרים

en: _Unpost Voucher
he: _ביטול רישום שובר הוצאה

en: Unpost this voucher and make it editable
he: ביטול רישום שובר הוצאה זה ואפשור עריכה

en: New _Voucher
he: שובר _הוצאה חדש

en: Create a new voucher for the same owner as the current one
he: יצרת שובר הוצאה חדשה עבור נמען זהה לנוכחי

en: Move to the blank entry at the bottom of the voucher
he: מעבר לרשומה הריקה בתחתית שובר ההוצאה

en: _Pay Voucher
he: _תשלום שובר הוצאה

en: Enter a payment for the owner of this voucher
he: נא להזין תשלום לנמען שובר הוצאה זה

en: Open a employee report window for the owner of this voucher
he: פתיחת חלון דוח עובד עבור נמען שובר הוצאה זה

en: _Use as Default Layout for Employee Documents
he: _שימוש בפריסת ברירת מחדל למסמכי עובד

en: Use the current layout as default for all employee vouchers and credit notes
he: שימוש בפריסה נוכחית כברירת מחדל לכל שוברי העובד והודעות הזיכוי

en: _Reset Default Layout for Employee Documents
he: _איפוס לפריסת ברירת מחדל של מסמכי עובד

en: Reset default layout for all employee vouchers and credit notes back to built-in defaults and update the current page accordingly
he: איפוס פריסת ברירת מחדל לכל שוברי העובד והודעות הזיכוי לברירת המחדל המובנית ועדכון העמוד הנוכחי בהתאם

en: _Print Credit Note
he: _הדפסת הודעת זיכוי

en: Make a printable credit note
he: יצירת הודעת זיכוי להדפסה

en: _Edit Credit Note
he: _עריכת הודעת זיכוי

en: Edit this credit note
he: עריכת הודעת זיכוי זו

en: _Duplicate Credit Note
he: _שכפול הודעת זיכוי

en: Create a new credit note as a duplicate of the current one
he: יצירת הודעת זיכוי חדשה על־ידי שכפול הודעת הזיכוי הנוכחית

en: _Post Credit Note
he: _רישום הודעת זיכוי

en: Post this credit note to your Chart of Accounts
he: רישום הודעת הזיכוי בספרים

en: _Unpost Credit Note
he: _ביטול רישום הודעת זיכוי

en: Unpost this credit note and make it editable
he: ביטול רישום זיכוי זה ואפשור עריכה

en: New _Credit Note
he: הודעת _זיכוי חדשה

en: Create a new credit note for the same owner as the current one
he: יצרת חשבונית הודעת זיכוי עבור נמען זהה לנוכחי

en: Move to the blank entry at the bottom of the credit note
he: מעבר לרשומה הריקה בתחתית הודעת הזיכוי

en: _Pay Credit Note
he: _תשלום הודעת זיכוי

en: Enter a payment for the owner of this credit note
he: נא להזין תשלום לנמען הודעת זיכוי זו

en: Open a company report window for the owner of this credit note
he: פתיחת חלון דוח ספק עבור נמען הודעת זיכוי זו

en: Enter
he: רישום

en: Up
he: מעלה

en: Down
he: מטה

en: Unpost
he: ביטול רישום

en: Pay
he: תשלום

en: New Voucher
he: שובר חדש

en: Vendor Listing
he: רשימת ספקים

en: Customer Listing
he: רשימות לקוח

en: Owners
he: נמענים

en: Customers
he: לקוחות

en: Jobs
he: ריכוזים

en: Vendors
he: ספקים

en: Employees
he: עובדים

en: The owner %s will be deleted.
    Are you sure you want to do this?
he: נמען %s ימחק.
    האם לבצע?

en: Cu_t Transaction
he: _גזירת תנועה

en: _Copy Transaction
he: _העתקת תנועה

en: _Paste Transaction
he: ה_דבקת תנועה

en: Dup_licate Transaction
he: שכ_פול תנועה

en: _Delete Transaction
he: _מחיקת תנועה

note: Translators: This is a menu item that will open the bill, invoice, or voucher that is posted to the current transaction if there is one.
en: Jump to Invoice
he: דילוג לחשבונית

en: Cu_t Split
he: ג_זירת פיצול

en: _Copy Split
he: _העתקת פיצול

en: _Paste Split
he: _הדבקת פיצול

en: Dup_licate Split
he: שכ_פול פיצול

en: _Delete Split
he: מחיקת _פיצול

en: Cut the selected transaction into clipboard
he: גזירת התנועה שנבחרה לוח הגזירים

en: Copy the selected transaction into clipboard
he: העתקת התנועה שנבחרה אל לוח הגזירים

en: Paste the transaction from the clipboard
he: הדבקת תכולת תא(ים) מלוּחַ גְּזִירִים

en: Make a copy of the current transaction
he: העתקת התנועה הנוכחית

en: Delete the current transaction
he: מחיקת התנועה הנוכחית

en: Add, change, or unlink the document linked with the current transaction
he: הוספה, שינוי או ביטול קישור לצרופה לתנועה הנוכחית

en: Open the linked document for the current transaction
he: פתיחת הצרופה המקושרת לתנועה הנוכחית

en: Jump to the linked bill, invoice, or voucher
he: דילוג להודעת החיוב, החשבונית או השובר המקושרים

en: Cut the selected split into clipboard
he: גזירת הפיצול שנבחר ללוח הגזירים

en: Copy the selected split into clipboard
he: העתקת הפיצול שנבחר ללוח הגזירים

en: Paste the split from the clipboard
he: הדבקה מלוּחַ גְּזִירִים

en: Make a copy of the current split
he: יצירת עותק של הפיצול הנוכחי

en: Delete the current split
he: מחיקת הפיצול הנוכחי

en: Split
he: פיצול

en: Jump
he: דילוג

en: Schedule
he: תזמון

en: Auto-clear
he: התאמה אוטומטית

en: Stock Assistant
he: סייען ניירות ערך

en: General Journal
he: יומן כללי

note: Translators: %s is the name of the tab page
en: Save changes to %s?
he: שמירת שינויים ל %s?

en: This register has pending changes to a transaction. Would you like to save the changes to this transaction, discard the transaction, or cancel the operation?
he: קימות ביומן תנועות עם שינויים מושהים. האם לשמור את השינויים לתנועה זו, לבטל את התנועה, או לבטל את הביצוע?

en: _Discard Transaction
he: _ביטול תנועה

en: _Save Transaction
he: _שמירת תנועה

en: unknown
he: לא ידוע

en: Portfolio
he: תיק השקעות

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: Start Date:
he: תאריך התחלה:

en: Show previous number of days:
he: הצגת מספר ימים קודמת:

en: End Date:
he: תאריך סיום:

en: Unreconciled
he: לא הותאם

en: Frozen
he: מוקפא

en: Voided
he: שגוי

en: Show:
he: הצגה:

en: Hide:
he: הסתרה:

en: Filter By:
he: סינון לפי:

en: Transaction Report
he: דוח תנועות

en: Portfolio Report
he: דוח תיק השקעות

en: Search Results Report
he: דוח תוצאות חיפוש

en: Register
he: יומן

en: and subaccounts
he: וחשבונות משנה

en: Print checks from multiple accounts?
he: הדפסת המחאות מחשבונות מרובים?

en: This search result contains splits from more than one account. Do you want to print the checks even though they are not all from the same account?
he: תוצאת חיפוש זו מכילה פיצולים מיותר מחשבון אחד. האם להדפיס את ההמחאות למרות שלא כולן מאותו חשבון?

en: _Print checks
he: _הדפסת המחאות

en: You can only print checks from a bank account register or search results.
he: ניתן להדפיס המחאות רק מיומן חשבון בנק או מתוצאות חיפוש.

en: You cannot void a transaction with reconciled or cleared splits.
he: לא ניתן לבטל תנועה עם פיצול שהותאם או נסגר.

en: This transaction is marked read-only with the comment: '%s'
he: תנועה זו מסומנת כתנועה לקריאה בלבד עם ההערה: '%s'

en: A reversing entry has already been created for this transaction.
he: נוצרה כבר תנועת יומן מתקנת לתנועה זו.

en: Jump to the transaction?
he: לדלג אל התנועה?

en: Reverse Transaction
he: היפוך תנועת יומן

en: New Transaction Information
he: מידע תנועה חדש

note: Translators: The %s is the name of the plugin page
en: Sort %s by…
he: מיון %s לפי…

note: Translators: The %s is the name of the plugin page
en: Filter %s by…
he: סינון %s לפי…

note: Translators: %s refer to the following in order: invoice type, invoice ID, owner name, posted date, amount
en: %s %s from %s, posted %s, amount %s
he: %s %s מאת %s, פורסם ב־%s, סכום %s

en: Several documents are linked with this transaction. Please choose one:
he: יותר צרופה אחת מקושרת לתנועה הזו. נא לבחור באחת מהן:

en: Select
he: בחירה

en: Go to Date
he: מעבר לתאריך

en: Checking splits in current register: %u of %u
he: בדיקת פיצולים ביומן הנוכחי: %u מ %u

en: Print
he: הדפסה

en: Export
he: ‮יצוא‬

note: Translators: This string is meant to be a short alternative for "Save Report Configuration" to be used as toolbar button label.
en: Save Config
he: שמירת תצורת־דוח

note: Translators: This string is meant to be a short alternative for "Save Report Configuration As…" to be used as toolbar button label.
en: Save Config As…
he: שמירת תצורה בשם…

en: Make Pdf
he: יצירת PDF

en: The numeric ID of the report.
he: המזהה הנומרי של הדוח.

en: Update the current report's saved configuration. The report configuration will be saved in the file %s.
he: עדכון תצורת הדוח השמור הנוכחי. תצורת הדוח תישמר בקובץ %s.

en: Add the current report's configuration to the 'Reports->Saved Report Configurations' menu. The report configuration will be saved in the file %s.
he: הוספת תצורת־הדוח הנוכחי לתפריט 'דוחות&larr;תצורות־דוחות שמורים'. תצורת־הדוח תישמר לקובץ %s.

en: Save _Report Configuration
he: שמירת _תצורת־דוח

en: Save Report Configuration As…
he: שמירת תצורת־דוח בשם…

en: Choose export format
he: בחירת תבניות יצוא

en: Choose the export format for this report:
he: בחירת תבניות יצוא לדוח זה:

en: Save %s To File
he: שמירת %s לקובץ

en: You cannot save to that filename.
    
    %s
he: לא ניתן לשמור לקובץ זה.
    
    %s

en: You cannot save to that file.
he: לא ניתן לשמור לקובץ זה.

en: The file %s already exists. Are you sure you want to overwrite it?
he: הקובץ %s כבר קיים. האם לדרוס אותו?

en: This report must be upgraded to return a document object with export-string or export-error.
he: על מנת להחזיר פריט מסמך עם export-string או, export-error, יש לשדרג דוח זה.

en: Could not open the file %s. The error is: %s
he: לא ניתן לפתוח קובץ %s. השגיאה היא: %s

en: GnuCash-Report
he: דוח־גנוקאש

en: Printable Invoice
he: חשבונית להדפסה

en: Tax Invoice
he: חשבונית מס

en: Easy Invoice
he: חשבונית פשוטה

en: Fancy Invoice
he: חשבונית מהודרת

en: _New
he: _חדש

en: _Edit
he: _עריכה

en: Transactions
he: תנועה

en: Upcoming Transactions
he: תנועות צפויות

note: Translators: This is a ngettext(3) message, %d is the number of scheduled transactions deleted
en: Do you really want to delete this scheduled transaction? | Do you really want to delete %d scheduled transactions?
he[0]: האם למחוק תנועה מחזורית זו?
he[1]: האם למחוק %d תנועות המחזורית?

en: Report error
he: דווח שגיאה

en: An error occurred while running the report.
he: ארעה שגיאה בעת הרצת הדוח.

en: Badly formed options URL: %s
he: תצורת אפשרויות מען־URL שגויה: %s

en: Badly-formed report id: %s
he: צורת מזהה דוח שגוי: %s

en: Standard Order
he: סדר תקני

en: Date of Entry
he: תאריך רישום

en: Statement Date
he: תאריך תדפיס

en: Descending
he: סדר יורד

en: Ascending
he: סדר עולה

en: Filtered
he: מסונן

en: Cut the split '%s' from the transaction '%s'?
he: גזירת הפיצול '%s' מהתנועה '%s'?

en: You would be removing a reconciled split! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
he: פיצול מותאם יוסר! לא ממש רעיון טוב שכן זה יגרום ליתרה המותאמת לצאת מאיזון.

en: You cannot cut this split.
he: לא ניתן לגזור פיצול זה.

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not remove it from this register window. You may remove the entire transaction from this window, or you may navigate to a register that shows another side of this same transaction and remove the split from that register.
he: פיצול זה מחבר את התנועה ליומן. לא ניתן להסיר אותו מחלון היומן זה. ניתן להסיר את כל התנועה מחלון זהת או לנווט ליומן שמציג את החשבון הנגדי של התנועה ולהסיר את הפיצול מהיומן.

en: (no memo)
he: (ללא מזכר)

en: (no description)
he: (ללא תיאור)

en: _Cut Split
he: _גזירת פיצול

en: Cut the current transaction?
he: גזירת התנועה הנוכחית?

en: You would be removing a transaction with reconciled splits! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
he: תנועה עם פיצולים מותאמים, תוסר! לא ממש רעיון טוב שכן זה יגרום ליתרה המותאמת לצאת מאיזון.

en: _Cut Transaction
he: _גזירת תנועה

en: Cannot modify or delete this transaction.
he: לא ניתן להסגיל או למחוק את התנועה.

en: The date of this transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts.
he: תאריך התנועה, קודם לערך שהוגדר ב'סף לקריאה בלבד' עבור ספר חשבונות זה. ניתן לשנות הגדרה זו מתפריט 'קובץ &larr; מאפיינים &larr; חשבונות'.

en: Remove the splits from this transaction?
he: הסרת הפיצולים מתנועה זו?

en: This transaction contains reconciled splits. Modifying it is not a good idea because that will cause your reconciled balance to be off.
he: תנועה זו מכילה פיצולים שהותאמו. לא מומלץ לבצע שינויים לתנועה מה שיגרום ליתרות מותאמות לצאת מאיזון.

note: Translators: This is the confirmation button in a warning dialog
en: _Remove Splits
he: _הסרת פיצולים

en: Change a Transaction Linked Document
he: שינוי צרופה המקושרת לתנועה

en: Delete the split '%s' from the transaction '%s'?
he: מחיקת הפיצול '%s' מהתנועה '%s'?

en: You would be deleting a reconciled split! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
he: פיצול מותאם ימחק! לא ממש רעיון טוב שכן זה יגרום ליתרה מותאמת לצאת מאיזון.

en: You cannot delete this split.
he: לא ניתן למחוק פיצול זה.

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not delete it from this register window. You may delete the entire transaction from this window, or you may navigate to a register that shows another side of this same transaction and delete the split from that register.
he: פיצול זה מחבר את התנועה ליומן. לא ניתן למחוק אותו מחלון יומן זה. ניתן למחוק את כל התנועה מחלון זה, או לעבור ליומן שמציג את התנועה בחשבון הנגדי ולמחוק את הפיצול שם.

en: Delete the current transaction?
he: למחוק את התנועה הנוכחית?

en: You would be deleting a transaction with reconciled splits! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
he: תנועה עם פיצולים מותאמים, תמחק! לא ממש רעיון טוב שכן זה יגרום ליתרה מותאמת לצאת מאיזון.

en: Target split is currently hidden in this register.
    
    %s
    
    Select OK to temporarily clear filter and proceed,
    otherwise the last active cell will be selected.
he: פיצול היעד מוסתר כעת, ביומן זה.
    
    %s
    
    נא להקיש על 'בסדר', לניקוי זמני של המסנן ולהמשיך.
    אחרת התא הפעיל האחרון יבחר.

en: Balancing entry from reconciliation
he: תנועת איזון מהתאמה

en: Present:
he: הווה:

en: Future:
he: עתיד:

en: Cleared:
he: סגורים:

en: Reconciled:
he: מותאם:

en: Projected Minimum:
he: מזערי חזוי:

en: Shares:
he: מניות:

en: Current Value:
he: ערך נוכחי:

en: Sort By:
he: מיון לפי:

en: This account register is read-only.
he: יומן חשבון זה מסומן לקריאה בלבד.

en: The '%s' account register is read-only.
he: יומן החשבון '%s' הוא לקריאה בלבד.

en: The transactions of this account may not be edited because its subaccounts have mismatched commodities or currencies.
    You need to open each account individually to edit transactions.
he: התנועה בחשבון זה עשויה שלא לאפשר עריכה שכן המטבע או הסחורה באחד מחשבונות המשנה אינם תואמים לאלו של חשבון האב.
    לעריכה, נא לפתוח כל חשבון משנה בנפרד.

en: The transactions of this account may not be edited.
    If you want to edit transactions in this register, please open the account options and turn off the placeholder checkbox.
he: לא ניתן לערוך חשבון זה.
    לעריכת תנועות ביומן זו, נא לפתוח את אפשרויות החשבון ולהסיר את הסימון בתיבת הסימון 'שומר מקום'.

en: The transactions in one of the selected sub-accounts may not be edited.
    If you want to edit transactions in this register, please open the sub-account options and turn off the placeholder checkbox.
    You may also open an individual account instead of a set of accounts.
he: התנועה באחד מחשבונות המשנה עשויה שלא לאפשר עריכה.
    לעריכת תנועות ביומן זה, נא לפתוח את אפשרויות חשבון משנה ולהסיר את סימון 'שומר מקום' בתיבת הסימון.
    ניתן גם לפתוח חשבון יחידני במקום סדרה של חשבונות.

en: GnuCash
he: גנוקאש

en: Manage your finances, accounts, and investments
he: ניהול הכספים, החשבונות וההשקעות

en: GnuCash is a program for personal and small-business financial-accounting.
he: גנוקאש היא תוכנת הנהלת חשבונות, לשימוש אישי ולעסקים קטנים.

en: Designed to be easy to use, yet powerful and flexible, GnuCash allows you to track bank accounts, stocks, income and expenses. As quick and intuitive to use as a checkbook register, it is based on professional accounting principles like double-entry accounting to ensure balanced books and accurate reports.
he: מיועדת להיות קלה לשימוש, אך עצמתית וגמישה, גנוקאש מאפשרת לעקוב אחר חשבונות בנק, ניירות־ערך, הכנסות והוצאות. היא מהירה ואינטואיטיבית לשימוש, בדומה לרישום בפנקס המחאות. היא מבוססת על עקרונות חשבונאיים מקצועיים כמו מערכת חשבונאות כפולה כדי להבטיח ספרים מאוזנים ודוחות מדויקים.

en: With GnuCash you can (but are not limited to):
he: עם גנוקאש ניתן גם (אך לא רק):

en: Keep track of your day to day personal income and expenses
he: מעקב יומי אחר הכנסות והוצאות אישיות

en: Manage your stock, bond and mutual fund accounts with ease
he: ניהול מניות, אגרות חוב וקרנות נאמנות בקלות

en: Keep your small business' accounting up to date
he: שמירה על עדכניות ספרי החשבונות בעסק קטן

en: Create accurate reports and graphs from your financial data
he: יצירת דוחות ותרשימים מדויקים מהנתונים הפיננסיים

en: Set up scheduled transactions to avoid repeated data entry
he: הגדרת תנועה מחזורית למניעת הזנות כפולות

en: Exchange by CSV/FinTS(former HBCI) or import SWIFT-MT9xx/QIF/OFX data including Transaction Matching
he: העברות חליפין על־ידי CSV/FinTS (לשעבר HBCI) או ייבוא נתונים מ SWIFT-MT9xx/QIF/OFX כולל התאמת תנועה

en: Perform financial calculations, such as a loan repayment
he: ביצוע חישובים פיננסיים, כמו פרעון הלוואה

en: GnuCash Project
he: מיזם גנוקאש

en: Finance Management
he: ניהול פיננסי

[ctx: Column header for 'Reconciled']
en: R
he: מ

en: Display the ~a report
he: הצגת דוח ~a

en: Saved Report Configurations
he: תצורות־דוחות שמורים

en: Manage and run saved report configurations
he: ניהול והפקת תצורות־דוחות שמורים

en: Dashboard
he: לוח בקרה

en: A basic dashboard for your accounting data
he: לוח בקרה בסיסי למידע החשבונאי

en: You have not selected an owner
he: לא נבחר נמען

en: Job
he: ריכוז

en: is
he: הוא

en: is not
he: הוא לא

en: Entity Not Found: %s
he: יישות לא קיימת: %s

en: Transaction with no Accounts: %s
he: תנועה ללא חשבונות: %s

en: Unsupported entity type: %s
he: סוג רשומה לא נתמך: %s

en: No such price: %s
he: מחיר לא קיים: %s

en: Cleared Transactions
he: תנועות מותאמות

note: Translators: %d is the number of days in the future
en: Statement Date is %d day after today. | Statement Date is %d days after today.
he[0]: תאריך התדפיס מאוחר ב %d ימים מ 'היום'.
he[1]: תאריך התדפיסים מאוחרים ב %d ימים מ 'היום'.

note: Translators: %d is the number of days in the future
en: The statement date you have chosen is %d day in the future. | The statement date you have chosen is %d days in the future.
he[0]: תאריך התדפיס שנבחר הוא %d ימים בעתיד.
he[1]: תאריך התדפיסים שנבחרו הם %d ימים בעתיד.

en: This may cause issues for future reconciliation actions on this account. Please double-check this is the date you intended.
he: עשוי לגרום לבעיות בפעולות התאמה עתידיות בחשבון זה. נא לוודא כי אכן זה תאריך ההתאמה הרצוי.

en: Interest Payment
he: תשלום ריבית

en: Interest Charge
he: חיוב ריבית

en: Payment Information
he: פרטי תשלום

en: Payment From
he: תשלום מ

en: Reconcile Account
he: התאמת חשבון

en: Payment To
he: תשלום ל

en: Enter _Interest Payment…
he: נא להזין _תשלום ריבית…

en: Enter _Interest Charge…
he: נא להזין חיוב _ריבית…

en: Are you sure you want to delete the selected transaction?
he: האם למחוק את התנועה שנבחרה?

en: WARNING! Account contains splits whose reconcile date is after statement date. Reconciliation may be difficult.
he: אזהרה! החשבון מכיל תנועות מפוצלות שתאריך ההתאמה שלהן מאוחר מתאריך התדפיס. ההתאמה עשויה להיות בעייתית.

en: This account has splits whose Reconciled Date is after this reconciliation statement date. These splits may make reconciliation difficult. If this is the case, you may use Find Transactions to find them, unreconcile, and re-reconcile.
he: לחשבון זה קיימים פיצולים שתאריך ההתאמה שלהם מאוחר לתאריך התדפיס. פיצולים אלו עלולים לגרום לקשיי התאמה. במקרה כזה, ניתן להשתמש ב 'חיפוש תנועות' כדי לאתר אותן, לפתוח את ההתאמה, ולהתאים מחדש.

en: Starting Balance
he: יתרה פתיחה

en: Ending Balance
he: יתרת סגירה

en: Reconciled Balance
he: יתרה מותאמת

en: Difference
he: הפרש

en: You have made changes to this reconcile window. Are you sure you want to cancel?
he: בוצעו שינויים בחלון ההתאמה. האם לבטל?

en: The account is not balanced. Are you sure you want to finish?
he: החשבון אינו מאוזן, האם לסיים?

en: Do you want to postpone this reconciliation and finish it later?
he: האם לדחות את ביצוע ההתאמה ולסיים מאוחר יותר?

en: Set the report options you want using this dialog.
he: בחירת אפשרויות דיווח לשימוש בדו שיח זה.

en: There are no options for this report.
he: אין אפ_שרויות לדוח זה.

en: You must select an item from the list
he: נא לבחור פריט מהרשימה

en: _Remove
he: _הסרה

en: Order
he: הזמנה

en: New Order
he: סדר חדש

en: New Transaction
he: תנועה חדשה

en: New Split
he: פיצול חדש

en: _Add
he: _הוספה

en: all criteria are met
he: מתאימים לכל הקריטריונים

en: any criteria are met
he: מתאימים לקריטריון כלשהו

en: You have not selected any accounts
he: לא נבחרו חשבונות

en: matches all accounts
he: תואם לכל החשבונות

en: matches any account
he: תואם חשבון כלשהו

en: matches no accounts
he: לא תואם לאף חשבון

en: Selected Accounts
he: חשבונות מסומנים

en: Choose Accounts
he: בחירת חשבונות

en: Select Accounts to Match
he: בחירת חשבונות להתאמה

en: Select the Accounts to Compare
he: בחירת חשבונות להשוואה

en: is before
he: לפני

en: is before or on
he: לפני או ב

en: is on
he: ב

en: is not on
he: לא ב

en: is after
he: אחרי

en: is on or after
he: אחרי או ב

en: is less than
he: קטן מ

en: is less than or equal to
he: קטן או שווה ל

en: equals
he: שווה

en: does not equal
he: לא שווה ל

en: is greater than
he: גדול מ

en: is greater than or equal to
he: גדול או שווה ל

en: less than
he: קטן מ

en: less than or equal to
he: קטן או שווה ל

en: equal to
he: שווה ל

en: not equal to
he: לא שווה ל

en: greater than
he: גדול מ

en: greater than or equal to
he: גדול או שווה ל

en: has credits or debits
he: סכומים בחובה או זיכות

en: has debits
he: סכומים בחובה

en: has credits
he: סכומים בזכות

en: Not Cleared
he: לא נוקה

en: You need to enter some search text.
he: נא להזין מלל לחיפוש.

en: Error in regular expression '%s':
    %s
he: שגיאה בביטוי רגיל: '%s':
    %s

en: contains
he: מכיל

en: matches regex
he: תואם לביטוי רגיל

en: does not match regex
he: אינו תואם לביטוי רגיל

en: Match case
he: התאמת רשיות

en: 
    The file you are trying to load is from an older version of GnuCash. The file format in the older versions was missing the detailed specification of the character encoding being used. This means the text in your data file could be read in multiple ambiguous ways. This ambiguity cannot be resolved automatically, but the new GnuCash 2.0.0 file format will include all necessary specifications so that you do not have to go through this step again.
    
    GnuCash will try to guess the correct character encoding for your data file. On the next page GnuCash will show the resulting texts when using this guess. You have to check whether the words look as expected. Either everything looks fine and you can simply press "Next". Or the words contain unexpected characters, in which case you should select different character encodings to see different results. You may have to edit the list of character encodings by clicking on the respective button.
    
    Press "Next" now to select the correct character encoding for your data file.
he: 
    קובץ הטעינה הוא מגרסת גנוקאש ישנה יותר. מבנה הקובץ בגרסאות ישנות, חסר את פירוט קידוד התווים שבשימוש. כלומר, המלל שבקובץ הנתונים ניתן לקריאה במספר דרכים ובמעורפל. לא ניתן לפתור עמימות זו באופן אוטומטי, אך בגרסת גנוקאש 2.0.0 החדשה, מבנה הקובץ כולל את כל המפרטים הדרושים, כך שלא יהיה צורך לעבור שלב זה שוב.
    
    גנוקאש תנסה לנחש את קידוד התווים הנכון עבור קובץ הנתונים לטעינה. בעמוד הבא גנוקאש תציג את המלל שהתקבל בעת ניסיון הניחוש. נדרש לבדוק האם המילים אכן בעלות משמעות כצפוי. אם הכל נראה תקין, ניתן פשוט להקיש על לחצן 'הבא'. אם המילים מכילות תווים בלתי צפוים, יש לבחור קידוד תווים שונה, לקבלת תוצאות שונות. יתכן ותידרש עריכת רשימת קידוד התווים על־ידי הקשה על המקש המתאים.
    
    נא להקיש על לחצן 'הבא' כעת על מנת לבחור את קידוד התווים המתאים עבור קובץ הנתונים.

en: Ambiguous character encoding
he: קידוד תו חד משמעי

en: The file has been loaded successfully. If you click "Apply" it will be saved and reloaded into the main application. That way you will have a working file as backup in the same directory.
    
    You can also go back and verify your selections by clicking on "Back".
he: הקובץ נטען בהצלחה. הקשה על 'החלה' תביא לשמירתו וטעינתו מחדש ליישום הראשי. בדרך זו ייווצר קובץ עבודה כגיבוי באותה ספריה.
    
    ניתן גם לחזור ולאמת את הבחירות על־ידי הקשה על 'הקודם'.

en: European
he: אירופי

en: ISO-8859-1 (West European)
he: ISO-8859-1 (מערב אירופה)

en: ISO-8859-2 (East European)
he: ISO-8859-2 (מזרח אירופית)

en: ISO-8859-3 (South European)
he: ISO-8859-3 (דרום אירופה)

en: ISO-8859-4 (North European)
he: ISO-8859-4 (צפון אירופה)

en: ISO-8859-5 (Cyrillic)
he: ISO-8859-5 (סירילית)

en: ISO-8859-6 (Arabic)
he: ISO-8859-6 (ערבית)

en: ISO-8859-7 (Greek)
he: ISO-8859-7 (יוונית)

en: ISO-8859-8 (Hebrew)
he: ISO-8859-8 (עברית)

en: ISO-8859-9 (Turkish)
he: ISO-8859-9 (תורכית)

en: ISO-8859-10 (Nordic)
he: ISO-8859-10 (נורדית)

en: ISO-8859-11 (Thai)
he: ISO-8859-11 (תאילנדית)

en: ISO-8859-13 (Baltic)
he: (בלטית) ISO-8859-13

en: ISO-8859-14 (Celtic)
he: ISO-8859-14 (קלטית)

en: ISO-8859-15 (West European, Euro sign)
he: ISO-8859-15 (מערב אירופה, סמל יורו)

en: ISO-8859-16 (South-East European)
he: ISO-8859-16 (דרום מזרח אירופה)

en: KOI8-R (Russian)
he: KOI8-R (רוסית)

en: KOI8-U (Ukrainian)
he: KOI8-U (אוקראינית)

en: There are %d unassigned and %d undecodable words. Please add encodings.
he: קיימות %d מילים שאינן מוקצות ו־%d שאינן ניתנות לפענוח. נא להוסיף קידודים.

en: There are %d unassigned words. Please decide on them or add encodings.
he: קיימות %d מילים שאינן מוקצות. נא להקצותן ולהוסיף קידודים.

en: There are %d undecodable words. Please add encodings.
he: קיימות %d מילים שאינן ניתנות לפענוח. נא להוסיף קידודים.

en: The file could not be reopened.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ שוב.

en: Reading file…
he: קריאת קובץ…

en: Parsing file…
he: ניתוח קובץ…

en: There was an error parsing the file.
he: ארעה שגיאה בניתוח הקובץ.

en: Writing file…
he: כתיבת קובץ…

en: This encoding has been added to the list already.
he: המקודד נמצא כבר ברשימה.

en: This is an invalid encoding.
he: הקידוד לא תקין.

en: Could not create opening balance.
he: לא ניתן ליצור יתרת פתיחה.

en: Give the children the same type?
he: הורשת הסוג לבנים?

en: The children of the edited account have to be changed to type "%s" to make them compatible.
he: נא לשנות את סוג חשבונות המשנה לסוג '%s' על מנת שיהיו תואמים.

en: _Show children accounts
he: _הצגת חשבונות משנה

en: The account must be given a name.
he: נא לתת שם לחשבון.

en: There is already an account with that name.
he: קיים כבר חשבון בשם זה.

en: You must choose a valid parent account.
he: נא להזין חשבון אב תקין.

en: You must select an account type.
he: נא לבחור סוג חשבון.

en: The selected account type is incompatible with the one of the selected parent.
he: סוג החשבון שנבחר אינו תואם לאחד מהורים שנבחרו.

en: You must choose a commodity.
he: נא לבחור סחורה.

en: You must enter a valid opening balance or leave it blank.
he: נא להזין יתרת פתיחה תקינה או להשאיר את השדה ריק.

en: You must select a transfer account or choose the opening balances equity account.
he: נא לבחור חשבון העברה או לבחור בחשבון יתרת פתיחה במקטע ההון.

en: An account with opening balance already exists for the desired currency.
he: כבר קיים חשבון עם יתרת פתיחה עבור המטבע הרצוי.

en: Cannot change currency
he: לא ניתן לשנות מטבע

en: This Account contains Transactions.
    Changing this option is not possible.
he: חשבון זה מכיל תנועות.
    לא ניתן לשנות אפשרות זו.

en: <No name>
he: <ללא שם>

en: Edit Account
he: עריכת חשבון

en: (%d) New Accounts
he: (%d) חשבונות חדשים

en: New Account
he: חשבון חדש

en: Renumber the immediate sub-accounts of '%s'?
he: מספור מחדש של חשבונות־המשנה־המיידיים של '%s'?

en: Set the account color for account '%s' including all sub-accounts to the selected color
he: הגדרת צבע לחשבון '%s ' כולל כל חשבונות המשנה לצבע שנבחר

en: Set the account placeholder value for account '%s' including all sub-accounts
he: הגדרת ערך שומר־מקום לחשבון '%s ' כולל כל חשבונות המשנה

en: Set the account hidden value for account '%s' including all sub-accounts
he: הגדרת ערך החשבון המוסתר '%s ' כולל כל חשבונות המשנה

en: Please select an Equity account to hold the total Period Income.
he: נא לבחור חשבון הוני שיכיל את כלל ההכנסה התקופתית.

en: Please select an Equity account to hold the total Period Expense.
he: נא לבחור חשבון הוני כדי שיכיל את כלל ההוצאה התקופתית.

en: 
    Please select a commodity to match
he: 
    נא לבחור סחורה להתאמה

en: 
    Commodity:
he: 
    סחורה:

note: Translators: Replace here and later CUSIP by the name of your local National Securities Identifying Number like gb:SEDOL, de:WKN, ch:Valorennummer, fr:SICOVAM ... See https://en.wikipedia.org/wiki/ISIN and https://en.wikipedia.org/wiki/National_numbering_agency for hints.
en: 
    Exchange code (ISIN, CUSIP or similar):
he: 
    קוד שער חליפין (ISIN, CUSIP או דומה):

en: 
    Mnemonic (Ticker symbol or similar):
he: 
    שינון (סמל חַלּוֹן־מִבְזָקִים או דומה):

en: Select security/currency
he: בחירת נייר ערך/מטבע

en: _Security/currency
he: _ניר ערך/מטבע

en: Select security
he: בחירת נייר ערך

en: _Security
he: _נייר ערך

en: Select currency
he: בחירת מטבע

en: Cu_rrency
he: מט_בע

en: Currency
he: מטבע

en: Use local time
he: שימוש בזמן מקומי

en: Edit currency
he: עריכת מטבע

en: Currency Information
he: פרטי מטבע

en: Edit security
he: עריכת בטוחה

en: New security
he: בטחה חדשה

en: Security Information
he: מידע בטוחה

en: You may not create a new national currency.
he: לא ניתן ליצור מטבע לאומי חדש.

en: %s is a reserved commodity type. Please use something else.
he: %s הוא סוג סחורה שמור למערכת. נא להשתמש במשהו אחר‏.

en: That commodity already exists.
he: הסחורה כבר קיימת.

en: You must enter a non-empty "Full name", "Symbol/abbreviation", and "Type" for the commodity.
he: נא להזין ערך לא ריק, 'שם מלא', 'סמל/קיצור' ו'סוג' עבור הסחורה.

en: Path head for files is,
he: הנתיב הראשי לקבצים הוא,

en: Path head does not exist,
he: נתיב ראשי לא קיים,

en: Path head not set, using '%s' for relative paths
he: לא הוגדר נתיב ראשי, שימוש ב '%s' לנתיבים יחסיים

en: Existing
he: נוכחי

en: You can type '+' or '-' to increment or decrement the number.
he: ניתן להקיש על '+' או '-' להגדלת/הקטנת המספר.

en: Action/Number
he: פעולה/סימוכין

en: _Open
he: _פתיחה

en: _Save As
he: _שמירה בשם

en: All files
he: כל הקבצים

en: _Close
he: _סגירה

en: Reset defaults
he: איפוס לברירת מחדל

en: Reset all values to their defaults.
he: איפוס כל הערכים לברירות המחדל.

en: Page
he: עמוד

note: Translators: Both %s will be the account separator character; the resulting string is a demonstration how the account separator character will look like. You can replace these three account names with other account names that are more suitable for your language - just keep in mind to have exactly tw
en: Income%sSalary%sTaxable
he: הכנסות%sSalary%sבר מיסוי

en: Path does not exist,
he: נתיב לא קיים,

en: Select a folder
he: בחירת מחיצה

en: Clear
he: ניקוי

en: You must provide a name for this Tax Table.
he: נא להזין שם לטבלת המס.

en: You must provide a unique name for this Tax Table. Your choice "%s" is already in use.
he: נא לבחור שם יחידאי עבור טבלת המס. השם '%s' נמצא כבר בשימוש.

en: Percentage amount must be between -100 and 100.
he: סכום באחוזים צריך להיות בין 100- ל 100.

en: You must choose a Tax Account.
he: נא לבחור חשבון מס.

en: Rename
he: שינוי שם

en: Please enter new name
he: נא להזין שם חדש

en: _Rename
he: _שינוי שם

en: Tax table name "%s" already exists.
he: טבלת מס '%s' כבר קיימת.

en: Tax table "%s" is in use. You cannot delete it.
he: טבלת מס '%s' נמצאת בשימוש. לא ניתן למחוק.

en: You cannot remove the last entry from the tax table. Try deleting the tax table if you want to do that.
he: לא ניתן להסיר את הרשומה האחרונה מטבלת המס. נא למחוק את טבלת המס על מנת לבצע זאת.

en: Are you sure you want to delete this entry?
he: האם למחוק את הרשומה?

en: Show the income and expense accounts
he: הצגת חשבונות הכנסות והוצאות

en: Error
he: שגיאה

en: Retrieve the current online quote. This will fail if there is a manually-created price for today.
he: אחזור מקוון של שערים נוכחיים. האחזור ייכשל אם הוזן שער באופן ידני עבור היום.

en: Finance::Quote must be installed to enable this button.
he: לאפשור מקש זה נדרש להתקין Finance::Quote.

en: You must specify an account to transfer from, or to, or both, for this transaction. Otherwise, it will not be recorded.
he: נא לקבוע חשבון ממנו תתבצע ההעברה, או אל חשבון, או שניהם, עבור תנועה זו. אחרת, היא לא תירשם.

en: You can't transfer from and to the same account!
he: לא ניתן להעביר מאותו חשבון לאותו חשבון!

en: The account %s does not allow transactions.
he: חשבון %s אינו מאפשר תנועות.

en: You can't transfer from a non-currency account. Try reversing the "from" and "to" accounts and making the "amount" negative.
he: לא ניתן להעביר מחשבון שאינו מטבעי. ניתן לנסות להפוך את סדר הערכים 'מחשבון' ו־'לחשבון' והלהזין את ה'סכום' כמספר שלילי.

en: You must enter a valid price.
he: נא להזין מחיר תקין.

en: You must enter a valid 'to' amount.
he: נא להזין סכום 'ל' תקין.

en: You must enter an amount to transfer.
he: נא להזין סכום להעברה.

en: Credit Account
he: חשבון זכות

en: Debit Account
he: חשבון חובה

en: Transfer From
he: העברה מ

en: Transfer To
he: העברה ל

en: Debit Amount
he: חשבון חובה

en: To Amount
he: סכום ל

note: Translators: Use your locale date format here!
en: The entered date is out of the range 01/01/1400 - 31/12/9999, resetting to this year
he: התאריך שהוזן נמצא מחוץ לטווח 01/01/1400־31/12/9999, איפוס לשנה השוטפת

en: Date out of range
he: תאריך מחוץ לטווח

en: Remember and don't _ask me again.
he: לשמור בזיכרון ולא _לשאול שוב.

en: Don't _tell me again.
he: לא _להציג שוב.

en: Remember and don't ask me again this _session.
he: לזכור ולא לשאול שוב במופע _זה.

en: Don't tell me again this _session.
he: לא להציג שוב בסבב _זה.

en: An error occurred while processing '%s' at position %d
he: ארעה שגיאה בעבוד %s במיקום%d

en: An error occurred while processing '%s'
he: ארעה שגיאה בעת עבוד '%s'

en: Account is already at Auto-Clear Balance.
he: החשבון כבר במצב התאמה אוטומטית.

en: Too many uncleared splits
he: יותר מדי פיצולים בלתי מותאמים

en: The selected amount cannot be cleared.
he: החשבון שנבחר לא ניתן להתאמה.

en: Cannot uniquely clear splits. Found multiple possibilities.
he: אין אפשרות להתאמת פיצולים באופן חד משמעי. נמצאו יותר מאפשרות אחת.

en: Save file automatically?
he: שמירת קובץ אוטומטית?

en: Your data file needs to be saved to your hard disk to save your changes. GnuCash has a feature to save the file automatically every %d minute, just as if you had pressed the "Save" button each time.
    
    You can change the time interval or turn off this feature under Edit->Preferences->General->Auto-save time interval.
    
    Should your file be saved automatically? | Your data file needs to be saved to your hard disk to save your changes. GnuCash has a feature to save the file automatically every %d minutes, just as if you had pressed the "Save" button each time.
    
    You can change the time interval or turn off this feature under Edit->Preferences->General->Auto-save time interval.
    
    Should your file be saved automatically?
he[0]: לשמירת השינויים שנעשו, על קובץ הנתונים להירשם לכונן הקשיח. קיימת תכונה בגנוקאש הדואגת לשמור את הקובץ באופן אוטומטי כל דקה %d , ממש כמו הקשה על לחצן 'שמירה' בכל פעם.
    
    ניתן לשנות את מרווח הזמן או לבטל תכונה זו מתפריט 'עריכה &larr; העדפות &larr; כללי &larr; תזמון שמירה אוטומטית'.
    
    האם לשמור את הקובץ באופן אוטומטי?
he[1]: לשמירת השינויים שנעשו, על קובץ הנתונים להירשם לכונן הקשיח. קיימת תכונה בגנוקאש הדואגת לשמור את הקובץ באופן אוטומטי כל %d דקות, ממש כמו הקשה על לחצן 'שמירה' בכל פעם.
    
    ניתן לשנות את מרווח הזמן או לבטל תכונה זו מתפריט 'עריכה &larr; העדפות &larr; כללי &larr; תזמון שמירה אוטומטית'.
    
    האם לשמור את הקובץ באופן אוטומטי?

en: _Yes, this time
he: כן, _תמיד

en: Yes, _always
he: כן, _תמיד

en: No, n_ever
he: לא, א_ף פעם

en: _No, not this time
he: _לא, לא כעת

en: Use Shift combined with Return or Keypad Enter to finish editing
he: נא להשתמש בקומבינציה של המקשים 'שיפט' ו 'אנטר' לסיום העריכה

en: Calendar
he: לוח שנה אזרחית

en: 12 months
he: 12 חודשים

en: 6 months
he: 6 חודשים

en: 4 months
he: 4 חודשים

en: 3 months
he: 3 חודשים

en: 2 months
he: 2 חודשים

en: 1 month
he: חודש אחד

en: View
he: מצג

en: Date:
he: תאריך:

en: Frequency
he: תדירות

en: (unnamed)
he: (ללא שם)

en: _Import
he: _יבוא

en: Import
he: יבוא

en: _Save
he: _שמירה

en: Save
he: שמירה

en: _Export
he: _יצוא

en: No suitable backend was found for %s.
he: לא נמצא קצה אחורי מתאים ל %s.

en: The URL %s is not supported by this version of GnuCash.
he: מען URL %s לא נתמך בגרסת גנוקאש זו.

en: Can't parse the URL %s.
he: לא ניתן לנתח מען URL %s.

en: Can't connect to %s. The host, username or password were incorrect.
he: אין אפשרות להתחבר אל %s. המחשב המארח, שם המשתמש או הסיסמה שגויים.

en: Can't connect to %s. Connection was lost, unable to send data.
he: אין אפשרות להתחבר אל %s. החיבור אבד, לא ניתן לשלוח נתונים.

en: This file/URL appears to be from a newer version of GnuCash. You must upgrade your version of GnuCash to work with this data.
he: נראה שקובץ/מען URL זה מגרסת גנוקאש חדשה יותר. נא לשדרג גרסת גנוקאש על מנת לעבוד עם נתונים הללו.

en: The database %s doesn't seem to exist. Do you want to create it?
he: נראה כי מסד הנתונים %s אינו קיים. האם ליצור אותו?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not open the database. Do you want to proceed with opening the database?
he: לגנוקאש לא התאפשר לנעול את %s. מסד נתונים זה עשוי להיות בשימוש על־ידי משתמש אחר, במקרה זה אין לפתוח את מסד הנתונים. האם להמשיך בפתיחת מסד הנתונים?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not import the database. Do you want to proceed with importing the database?
he: לגנוקאש לא התאפשר לנעול את %s. מסד נתונים זה עשוי להיות בשימוש על־ידי משתמש אחר, ובמקרה זה אין לייבא את מסד הנתונים. האם להמשיך בייבוא מסד הנתונים?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not save the database. Do you want to proceed with saving the database?
he: לגנוקאש לא היתה אפשרות לנעול את %s. מסד נתונים זה עשוי להיות בשימוש על־ידי משתמש אחר, ובמקרה זה לא צריך לשמור את מסד הנתונים. האם להמשיך בשמירת מסד הנתונים?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not export the database. Do you want to proceed with exporting the database?
he: לגנוקאש לא התאפשר לנעול את %s. מסד נתונים זה עשוי להיות בשימוש על־ידי משתמש אחר, ובמקרה זה אין לייצא את מסד הנתונים. האם להמשיך בייצוא מסד הנתונים?

en: GnuCash could not write to %s. That database may be on a read-only file system, you may not have write permission for the directory or your anti-virus software is preventing this action.
he: לגנוקאש לא הייתה אפשרות לכתוב ל־%s. מסד נתונים זה עשוי להמצא על מערכת־קבצים לקריאה בלבד, ייתכן שחסרה הרשאת כתיבה לספריה, או שתוכנת האנטי־וירוס מונעת פעולה זו.

en: The file/URL %s does not contain GnuCash data or the data is corrupt.
he: הקובץ/מען URL %s אינו מכיל נתוני גנוקאש או שהנתונים פגומים.

en: The server at URL %s experienced an error or encountered bad or corrupt data.
he: השרת במען URL %s חווה שגיאה או שנתקל בנתונים פגומים.

en: You do not have permission to access %s.
he: אין הרשאות לגשת אל %s.

en: An error occurred while processing %s.
he: ארעה שגיאה בעת עבוד %s.

en: There was an error reading the file. Do you want to continue?
he: אירעה שגיאה בקריאת הקובץ. האם להמשיך?

en: There was an error parsing the file %s.
he: אירעה שגיאה בניתוח הקובץ %s.

en: The file %s is empty.
he: הקובץ %s ריק.

en: The file/URI %s could not be found.
    
    The file is in the history list, do you want to remove it?
he: לא היתה אפשרות למצוא את הקובץ/URI %s.
    
    הקובץ נמצא ברשימת ההיסטוריה, האם להסירו?

en: The file/URI %s could not be found.
he: לא היתה אפשרות למצוא את הקובץ/URI %s.

en: This file is from an older version of GnuCash. Do you want to continue?
he: הקובץ הוא מגרסה ישנה יותר של גנוקאש. האם להמשיך?

en: The file type of file %s is unknown.
he: סוג קובץ של קובץ %s אינו ידוע.

en: Could not make a backup of the file %s
he: לא היתה אפשרות לבצע גיבוי של הקובץ %s

en: Could not write to file %s. Check that you have permission to write to this file and that there is sufficient space to create it.
he: לא היתה אפשרות לכתוב לקובץ %s. נא לוודא שיש הרשאה לכתוב לקובץ זה ושקיים די מקום ליצירתו.

en: No read permission to read from file %s.
he: אין הרשאת קריאה לקריאה מהקובץ %s.

note: Translators: the first %s is a path in the filesystem, the second %s is PACKAGE_NAME, which by default is "GnuCash"
en: You attempted to save in
    %s
    or a subdirectory thereof. This is not allowed as %s reserves that directory for internal use.
    
    Please try again in a different directory.
he: נעשה נסיון לשמור בספריה
    %s
    או בספרית משנה שלה. הדבר אינו אפשרי שכן %s שומר את הספריה לשימוש פנימי.
    
    נא לנסות שוב בספריה אחרת.

en: This database is from an older version of GnuCash. Select OK to upgrade it to the current version, Cancel to mark it read-only.
he: מסד הנתונים הוא מגרסה ישנה יותר של גנוקאש. נא לבחור ב 'אישור' לשדרוג לגרסה הנוכחית, או 'ביטול' כדי לסמנו לקריאה בלבד.

en: This database is from a newer version of GnuCash. This version can read it, but cannot safely save to it. It will be marked read-only until you do File->Save As, but data may be lost in writing to the old version.
he: מסד נתונים זה הוא מגרסה חדשה יותר של גנוקאש. גרסה זו יכולה לקרוא אותו, אך לא יכולה לבצע שמירה תקינה. הקובץ יסומן לקריאה בלבד עד לבצוע 'קובץ &larr; שמירה בשם', אך ייתכן שנתונים יאבדו בכתיבה לגרסה הישנה.

en: The SQL database is in use by other users, and the upgrade cannot be performed until they logoff. If there are currently no other users, consult the documentation to learn how to clear out dangling login sessions.
he: מסד הנתונים SQL נמצא בשימוש משתמשים אחרים, לכן אין אפשרות לבצע את השדרוג עד להתנתקות. אם אין משתמשים אחרים שמחוברים כרגע, נא לעיין בתיעוד בכדי ללמוד כיצד לנקות נעילת התחברות.

en: The library "libdbi" installed on your system doesn't correctly store large numbers. This means GnuCash cannot use SQL databases correctly. Gnucash will not open or save to SQL databases until this is fixed by installing a different version of "libdbi". Please see https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=611936 for more information.
he: הספריה 'libdbi' המותקנת במערכת אינה מאחסנת כראוי מספרים גדולים. פירוש הדבר שגנוקאש לא תוכל להשתמש כראוי במסד נתוני SQL. גנוקאש לא תפתח או תשמור למסד נתוני SQL, עד להתקנת גרסה שונה של 'libdbi'. נא ראו https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=611936 לקבלת מידע נוסף.

en: GnuCash could not complete a critical test for the presence of a bug in the "libdbi" library. This may be caused by a permissions misconfiguration of your SQL database. Please see https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=645216 for more information.
he: גנוקאש לא יכולה להשלים בדיקה מהותית לאיתור המצאות תקל בספרית 'libdbi'. יתכן שהדבר נגרם כתוצאה מתצורת הרשאות שגויה במסד נתוני SQL. למידע נוסף, ניתן לעיין ב־https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=645216.

en: This file is from an older version of GnuCash and will be upgraded when saved by this version. You will not be able to read the saved file from the older version of Gnucash (it will report an "error parsing the file"). If you wish to preserve the old version, exit without saving.
he: הקובץ מגרסה ישנה יותר של גנוקאש וישודרג בעת שמירתו על־ידי הגרסה הנוכחית. לא ניתן יהיה לקרוא קובץ שנשמר על־ידי גרסה ישנה יותר של גנוקאש ( ידווח כ 'שגיאה בפרישת הקובץ'). על מנת לשמר את הגרסה הישנה של הקובץ, נא לבחור ביציאה ללא שמירה.

en: An unknown I/O error (%d) occurred.
he: ארעה שגיאת קלט/פלט (%d) לא ידועה.

en: Save changes to the file?
he: שמירת שינויים לקובץ?

en: If you don't save, changes from the past %d minute will be discarded. | If you don't save, changes from the past %d minutes will be discarded.
he[0]: בלי שמירה, השינויים מהדקה האחרונה יעלמו.
he[1]: בלי שמירה, השינויים מ־%d הדקות האחרונות יעלמו.

en: Continue _Without Saving
he: להמשיך _ללא שמירה

en: GnuCash could not obtain the lock for %s.
he: לגנוקאש לא התאפשר לנעול את %s.

en: That database may be in use by another user, in which case you should not open the database. What would you like to do?
he: מסד נתונים זה עשוי להיות בשימוש על־ידי משתמש אחר, ובמקרה זה אסור לפתוח את מסד הנתונים. כיצד להמשיך?

en: That database may be on a read-only file system, you may not have write permission for the directory, or your anti-virus software is preventing this action. If you proceed you may not be able to save any changes. What would you like to do?
he: מסד נתונים זה עשוי להיות במערכת קבצים לקריאה בלבד, ייתכן שאין הרשאת כתיבה לספריה, או שתוכנת אנטי־וירוס מונעת פעולה זו. בחירה להמשיך, עשוייה שלא לאפשר שמירת שינויים כלשהם. כיצד להמשיך?

en: Open _Read-Only
he: פתיחה _לקריאה בלבד

en: Create _New File
he: יצירת _קובץ חדש

en: Open _Anyway
he: פתיחה _בכל זאת

en: Open _Folder
he: פתיחת _תיקייה

en: _Quit
he: י_ציאה

en: Loading user data…
he: טוען נתוני משתמש…

en: Re-saving user data…
he: שמירה מחדש של נתוני משתמש…

en: Exporting file…
he: הקובץ מיוצא…

en: There was an error saving the file.
    
    %s
he: אירעה שגיאה בזמן שמירת הקובץ.
    
    %s

en: The database was opened read-only. Do you want to save it to a different place?
he: מסד הנתונים נפתח לקריאה בלבד. האם לשמור אותו במקום אחר?

en: Reverting will discard all unsaved changes to %s. Are you sure you want to proceed?
he: ההסגה תשמוט את כל השינויים ב %s שטרם נשמרו. האם להמשיך?

en: <unknown>
he: <לא ידוע>

en: GnuCash could not find the files of the help documentation.
he: גנוקאש לא מצאה את קובצי תיעוד העזרה.

en: This is likely because the "gnucash-docs" package is not properly installed.
he: סביר להניח שהסיבה לכך היא שהחבילה 'gnucash-docs ' אינה מותקנת.

note: Translators: URI of missing help files
en: Expected location
he: מיקום צפוי

en: GnuCash could not find the linked document.
he: גנוקאש לא מצאה את הצרופה.

en: GnuCash could not open the linked document:
he: גנוקאש לא הצליחה לפתוח את הצרופה:

note: Translators: %s is a path to a database or any other url, like mysql://user@server.somewhere/somedb, https://www.somequotes.com/thequotes
en: Enter a user name and password to connect to: %s
he: נא להזין שם משתמש וסיסמה להתחברות ל: %s

en: Changes will be saved automatically in %u seconds
he: השינויים ישמרו אוטומטית בתוך %u שניות

en: Save changes to file %s before closing?
he: שמירת שינויים לקובץ %s לפני סגירה?

en: If you don't save, changes from the past %d hours and %d minutes will be discarded.
he: אם השינויים מ %d השעות ו %d הדקות האחרונות לא ישמרו, הם יבוטלו.

en: If you don't save, changes from the past %d days and %d hours will be discarded.
he: אם השינויים מ־%d הימים ו־%d הדקות האחרונות לא ישמרו, הם יבוטלו.

en: Close _Without Saving
he: סגירה _ללא שמירה

en: This window is closing and will not be restored.
he: חלון זה נסגר והוא לא ישוחזר.

en: Close Window?
he: לסגור את החלון?

note: Translators: This string is shown in the window title if this document is, well, read-only.
en: (read-only)
he: (לקריאה בלבד)

en: Unsaved Book
he: ספר חשבונות לא נשמר

en: Last modified on %a, %b %d, %Y at %I:%M %p
he: שונה לאחרונה ב %a, %b %d, %Y at %I:%M %p

note: Translators: This message appears in the status bar after opening the file.
en: File %s opened. %s
he: קובץ %s נפתח. %s

[ctx: lower case key for short cut to 'Accounts']
en: a
he: ח

en: Unable to save to database.
he: לא ניתן לשמור מסד נתונים.

en: Unable to save to database: Book is marked read-only.
he: לא ניתן לשמור במסד הנתונים: הספר מסומן לקריאה בלבד.

en: Book Options
he: מאפייני ספר חשבונות

en: (user modifiable)
he: (זמין לעריכת המשתמש)

note: Translators: %s will be replaced with the current year
en: Copyright © 1997-%s The GnuCash contributors.
he: זכויות יוצרים © 1997־%s תומכי גנוקאש.

en: Version
he: גרסה

en: Build ID
he: מזהה מהדורה

en: Accounting for personal and small business finance.
he: חשבונאות לאנשים פרטיים ועסקים קטנים.

en: Visit the GnuCash website.
he: בקרו באתר גנוקאש.

en: Select All
he: בחירת הכל

en: Select all accounts.
he: בחירת כל החשבונות.

en: Clear All
he: ניקוי הכל

en: Clear the selection and unselect all accounts.
he: ניקוי בחירה וביטול בחירת כל החשבונות.

en: Select Children
he: בחירת חשבונות משנה

en: Select all descendents of selected account.
he: בחירת כל הצאצאים של החשבון שנבחר.

en: Select Default
he: בחירת ברירת מחדל

en: Select the default account selection.
he: בחירת ברירת מחדל לבחירת חשבונות.

en: Show Hidden Accounts
he: הצגת חשבונות מוסתרים

en: Show accounts that have been marked hidden.
he: הצגת חשבונות שסומנו כמוסתרים.

en: Select all entries.
he: בחירת כל הרשומות.

en: Clear the selection and unselect all entries.
he: ניקוי בחירה וביטול בחירת כל הרשומות.

en: Select the default selection.
he: בחירת ברירת מחדל לבחירה.

en: Clear any selected image file.
he: לנקות כל קובץ תמונה שנבחר.

en: Select image
he: בחירת תמונה

en: Select an image file.
he: בחירת קובץ תמונה.

en: Pixels
he: פקסלים

en: Percent
he: אחוז

en: Start of this quarter
he: תחילת הרבעון הנוכחי

en: Start of this accounting period
he: התחלת התקופה החשבונאית הנוכחית

en: Start of previous accounting period
he: התחלת התקופה החשבונאית הנוכחית

en: End of this quarter
he: סוף הרבעון הנוכחי

en: End of this accounting period
he: סוף התקופה החשבונאית הנוכחית

en: End of previous accounting period
he: סוף התקופה החשבונאית הקודמת

en: _Custom
he: _מותאם אישית

en: Loading…
he: טוען…

en: never
he: אף פעם

en: New top level account
he: חשבון רמה עליונה חדש

en: Account Name
he: שם חשבון

en: Commodity
he: סחורה

en: Account Code
he: מס' חשבון

en: Last Num
he: מס' אחרון

en: Present
he: נוכחי

en: Present (Report)
he: הווה (דוח)

en: Balance (Report)
he: יתרות (דוח)

en: Balance (Period)
he: יתרות (תקופה)

en: Cleared (Report)
he: סגורים (דוח)

en: Reconciled (Report)
he: מותאם (דוח)

en: Last Reconcile Date
he: תאריך התאמה אחרון

en: Future Minimum
he: מינימום עתידי

en: Future Minimum (Report)
he: מינימום עתידי (דוח)

en: Total (Report)
he: סך־הכול (דוח)

en: Total (Period)
he: סך־הכול (תקופה)

[ctx: Column header for 'Color']
en: C
he: צ

en: Account Color
he: צבע חשבון

en: Tax Info
he: מידע מס

[ctx: Column header for 'Hidden']
en: H
he: ס

[ctx: Column header for 'Placeholder']
en: P
he: ש

[ctx: Column header for 'Opening Balance']
en: O
he: פ

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Present (%s)
he: נוכחי (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Balance (%s)
he: יתרה (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Cleared (%s)
he: נוקה (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Reconciled (%s)
he: מותאם (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Future Minimum (%s)
he: מינימום עתידי (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Total (%s)
he: סך־הכול (%s)

note: Translators: The %s is the name of the plugin page
en: Filter %s by...
he: סינון %s לפי...

en: Namespace
he: מרחב שם

en: Print Name
he: שם להדפסה

en: Display symbol
he: סמל

en: Unique Name
he: שם יחידאי

en: Fraction
he: שבר

en: Get Quotes
he: אחזור שערים

[ctx: Column letter for 'Get Quotes']
en: Q
he: ב

en: Source
he: מקור

en: Timezone
he: אזור זמן

en: Customer Number
he: מספר לקוח

en: Vendor Number
he: מספר ספק

en: Employee Number
he: מספר עובד

en: Address Name
he: שם כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1

en: Address 2
he: כתובת 2

en: Address 3
he: כתובת 3

en: Address 4
he: כתובת 4

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: E-mail
he: דוא'ל

en: Active
he: פעיל

[ctx: Column letter for 'Active']
en: A
he: פ

en: Security
he: נייר ערך

en: Price
he: מחיר

en: Enabled
he: מאופשר

[ctx: Single-character short column-title form of 'Enabled']
en: E
he: ר

en: Last Occur
he: חזרה אחרונה

en: Next Occur
he: החזרה הבאה

en: %s, Total:
he: %s, סך־הכול:

en: %s, Non Currency Commodities Total:
he: %s, סך־הכול לא כספי לסחורות:

en: %s, Grand Total:
he: %s, סכום כולל:

en: Net Assets:
he: נכסים נטו:

en: Profits:
he: רווחים:

en: Price Quotes Retrieval Options
he: אפשרויות אחזור שערים

en: Report Generation Options
he: _אפשרויות חילול דוח

en: Execute report related commands. The following commands are supported.
    
      list: 	Lists available reports.
      show: 	Describe the options modified in the named report. A datafile may be specified to describe some saved options.
      run: 	Run the named report in the given GnuCash datafile.
he: הפעלת פקודות לענין דוחות. הפקודות הבאות נתמכות.
    
      list: 	 רשימת דוחות זמינים.
      show:  תיאור השינויים שנעשו בדוח האמור. ניתן להגדיר קובץ נתונים לתאור מספר אפשרויות שנשמרו.
      run: 	הרצת הדוח האמור מקובץ נתוני גנוקאש הנתון.

en: Name of the report to run
he: שם הדוח להרצה

en: Specify export type
he: הגדרת סוג יצוא

en: Output file for report
he: קובץ פלט לדוח

en: Missing data file parameter
he: חסר מְאַפְיֵן קובץ נתונים

en: Unknown quotes command '{1}'
he: פקודת שערים לא ידועה '{1}'

en: Missing --name parameter
he: חסר מְאַפְיֵן --name

en: Unknown report command '{1}'
he: פקודת דוח לא ידועה '{1}'

en: Missing command or option
he: חסרה אפשרות או פקודה

en: This is a development version. It may or may not work.
he: זוהי גרסת פיתוח. היא עלולה שלא לעבוד.

en: Report bugs and other problems to gnucash-devel@gnucash.org
he: דווח על תקלים ובעיות אחרות ל־gnucash-devel@gnucash.org

note: Translators: {1} will be replaced with an URL
en: You can also lookup and file bug reports at {1}
he: ניתן לחפש ולדווח על תקלים ב {1}

note: Translators: {1} will be replaced with an URL
en: To find the last stable version, please refer to {1}
he: לאיתור הגרסה היציבה האחרונה, נא לפנות ל {1}

note: Translators: Guile is the programming language of the reports
en: Loading system wide Guile extensions…
he: הרחבות כלל מערכתיות של Guile נטענות…

en: Loading user specific Guile extensions…
he: הרחבות של Guile למשתמשים מסוימים נטענות…

en: - GnuCash, accounting for personal and small business finance
he: גנוקאש - חשבונאות לאנשים פרטיים ועסקים קטנים

en: {1} [options] [datafile]
he: {1} [אפשרויות] [קובץ נתונים]

en: GnuCash Paths
he: נתיבי גנוקאש

en: GnuCash {1}
he: גנוקאש {1}

en: GnuCash {1} development version
he: גרסת פתוח גנוקאש {1}

en: Common Options
he: אפשרויות משותפות

en: Show this help message
he: הצגת הודעת עזרה זו

en: Show GnuCash version
he: הצגת גרסת גנוקאש

en: Enable debugging mode: provide deep detail in the logs.
    This is equivalent to: --log "=info" --log "qof=info" --log "gnc=info"
he: אפשור מצב ניפוי־תקלים: אספקת מידע מפורט ביומן־הרישום.
    זהה ל־: ‎--log "=info" --log "qof=info" --log "gnc=info"‎

en: Enable extra/development/debugging features.
he: אפשור תכונות נוספות/פיתוח/איתור תקלים.

en: Log level overrides, of the form "modulename={debug,info,warn,crit,error}"
    Examples: "--log qof=debug" or "--log gnc.backend.file.sx=info"
    This can be invoked multiple times.
he: עקיפות רמת יומן־רשום, בתבנית 'modulename={debug,info,warn,crit,error}'
    דוגמאות: '--log qof=debug' או '--log gnc.backend.file.sx=info'
    ניתן להפעיל אפשרות זו מספר פעמים.

en: Show paths
he: הצגת נתיבים

en: File to log into; defaults to "/tmp/gnucash.trace"; can be "stderr" or "stdout".
he: קובץ יומן־רישום לכתיבה; ברירת המחדל היא ל־'‎/tmp/gnucash.trace'; האפשרויות הן 'stderr' או 'stdout'.

en: Hidden Options
he: אפשרויות מוסתרות

en: [datafile]
he: [קובץ נתונים]

en: Checking Finance::Quote…
he: בדיקת Finance::Quote…

en: Unable to load Finance::Quote.
he: בדיקת Finance::Quote...

en: Loading data…
he: טוען נתונים…

en: Application Options
he: יישום

en: Do not load the last file opened
he: לא לטעון את הקובץ שנפתח לאחרונה

note: Translators: Do not translate $DISPLAY! It is an environment variable for X11
en: Error: could not initialize graphical user interface and option add-price-quotes was not set.
    Perhaps you need to set the $DISPLAY environment variable?
he: שגיאה: לא היתה אפשרות לאתחל ממשק משתמש גרפי והאפשרות הוספה־שערים לא הוגדרה.
    ייתכן ונידרש להגדיר את משתנה הסביבה של DISPLAY$?

en: Last window position and size
he: גודל ומיקום חלון אחרון

en: This setting describes the size and position of the window when it was last closed. The numbers are the X and Y coordinates of the top left corner of the window followed by the width and height of the window.
he: הגדרה זו קובעת את מיקום החלון שנסגר בפעם האחרונה. המספרים הם ערכי צירי ה־X ו־Y של הפינה השמאלית העליונה של החלון, ובהמשך רוחב החלון וגובהו.

en: Search only in active items
he: חיפוש רק בפריטים פעילים

en: If active, only the 'active' items in the current class will be searched. Otherwise all items in the current class will be searched.
he: אם האפשרות הופעלה, יתבצע חיפוש רק בפריטים ' פעילים' במחלקה הנוכחית. אחרת, יתבצע חיפוש בכל הפריטים במחלקה הנוכחית.

en: Is tax included in this type of business entry?
he: האם המס כלול בסוג רשומה עסקית זו?

en: If set to active then tax is included by default in entries of this type. This setting is inherited by new customers and vendors.
he: אם האפשרות הופעלה המס נכלל כברירת מחדל בערכים מסוג זה. הגדרה זו עוברת בירושה ללקוחות וספקים חדשים.

en: Auto pay when posting.
he: תשלום אוטומטי בזמן רישום.

en: At post time, automatically attempt to pay customer documents with outstanding pre-payments and counter documents. The pre-payments and documents obviously have to be against the same customer. Counter documents are documents with opposite sign. For example for an invoice, customer credit notes and negative invoices are considered counter documents.
he: בעת הרישום, יתבצע ניסיון לתשלום אוטומטי של מסמכי לקוח בניכוי מסמכי מקדמה ומסמכים נגדיים. המקדמה ומסמכים צריכים כמובן להיות כנגד אותו לקוח. מסמכים נגדיים הם מסמכים עם סימן שלילי. למשל מסמכים נגדיים לחשבונית יהיו: זיכויים וחשבוניות שלילות.

en: Show invoices due reminder at startup
he: הצגת חלון דו־שיח תזכורת חשבוניות לגביה באתחול

en: If active, at startup GnuCash will check to see whether any invoices will become due soon. If so, it will present the user with a reminder dialog. The definition of "soon" is controlled by the "Days in Advance" setting. Otherwise GnuCash does not check for due invoices.
he: אם האפשרות הופעלה, גנוקאש תבדוק באתחול אם קימים חיובים לתשלום שמועד פרעונם יחול בקרוב. אם כן, תוצג למשתמש תיבת דו־שיח 'תזכורת'. ניתן לשלוט בהגדרת'בקרוב' על־ידי הערך 'ימים מראש'. אחרת, גנוקאש לא תבודק המצאות חשבוניות לתשלום.

en: Show invoices due within this many days
he: הצגת חשבונית לפירעון בתוך מספר הימים הבא

en: This field defines the number of days in advance that GnuCash will check for due invoices. Its value is only used if the "Notify when due" setting is active.
he: שדה זה מגדיר את מספר הימים מראש שגנוקאש יבדוק אם יש חשבוניות לפרעון. הערך יהיה בשמוש רק אם ההגדרה 'התראה לקראת מועד פרעון' פעילה.

en: Enable extra toolbar buttons for business
he: אפשור הצגת לחצנים נוספים בסרגל עסקי

en: If active, extra toolbar buttons for common business functions are shown as well. Otherwise they are not shown.
he: אם האפשרות הופעלה, יוצגו לחצנים נוספים בסרגל הכלים של אפשרויות עסקיות נפוצות. אחרת הם לא מוצגים.

en: The invoice report to be used for printing.
he: דוח החשבונית שישמש להדפסה.

en: The name of the report to be used for invoice printing.
he: שם הדוח שבו יעשה שימוש להדפסת המחאות.

en: Open new invoice in new window
he: פתיחת חשבונית חדשה בחלון חדש

en: If active, each new invoice will be opened in a new window. Otherwise a new invoice will be opened as a tab in the main window.
he: אם האפשרות הופעלה, כל חשבונית חדשה תיפתח בחלון חדש. אחרת, חשבונית חדשה תיפתח בלשונית בחלון הראשי.

en: Accumulate multiple splits into one
he: איחוד פיצולים מרובים לפיצול אחד

en: If this field is active then multiple entries in an invoice that transfer to the same account will be accumulated into a single split. This field can be overridden per invoice in the Posting dialog.
he: אם שדה זה פעיל, רשומות מרובים בחשבונית המועברים לאותו חשבון יצברו לפיצול יחיד. ניתן לדרוס שדה זה בכל חשבונית בתיבת דו־השיח 'רישום'.

en: At post time, automatically attempt to pay vendor documents with outstanding pre-payments and counter documents. The pre-payments and documents obviously have to be against the same vendor. Counter documents are documents with opposite sign. For example for a bill, vendor credit notes and negative bills are considered counter documents.
he: בעת הרישום, יתבצע ניסיון לתשלום אוטומטי של מסמכי ספק בניכוי מסמכי מקדמה ומסמכים נגדיים. המקדמה ומסמכים צריכים כמובן להיות כנגד אותו ספק. מסמכים נגדיים הם מסמכים עם סימן שלילי. למשל מסמכים נגדיים לחשבונית ספק יהיו: זיכויים וחיובים שלילים.

en: Show bills due reminder at startup
he: הצגת תזכורת עם האתחול, לתשלום חיובים שמועד פרעונם חל

en: If active, at startup GnuCash will check to see whether any bills will become due soon. If so, it will present the user with a reminder dialog. The definition of "soon" is controlled by the "Days in Advance" setting. Otherwise GnuCash does not check for due bills.
he: אם האפשרות הופעלה, גנוקאש תבדוק באתחול אם קימים חיובים לתשלום שמועד פרעונם יחול בקרוב. אם כן, תוצג למשתמש תיבת דו־שיח 'תזכורת'. ניתן לשלוט בהגדרת'בקרוב' על־ידי הערך 'ימים מראש'. אחרת, גנוקאש לא תבודק המצאות חיובים לתשלום.

en: Show bills due within this many days
he: הצגת חיובים לתשלום בתוך מספר הימים הבא

en: This field defines the number of days in advance that GnuCash will check for due bills. Its value is only used if the "Notify when due" setting is active.
he: שדה זה מגדיר את מספר הימים מראש שגנוקאש יבדוק אם יש חשבונות לתשלום. הערך יהיה בשימוש רק אם ההגדרה 'התראה לקראת מועד תשלום' פעילה.

en: GUID of predefined check format to use
he: שימוש במבנה המחאה מזהה ייחודי אוניברסלי מוגדרת מראש

en: This value specifies the predefined check format to use. The number is the guid of a known check format.
he: ערך זה מציין את מבנה ההמחאה המוגדרת מראש לשימוש. המספר הוא המזהה ייחודי אוניברסלי של מבנה המחאה מוכרת.

en: Which check position to print
he: מיקום המחאה להדפסה

en: On preprinted checks containing multiple checks per page, this setting specifies which check position to print. The possible values are 0, 1 and 2, corresponding to the top, middle and bottom checks on the page.
he: הגדרה זו קובעת את מיקום ההמחאה, על גבי דפי המחאות שהודפסו מראש ומכילים המחאות מרובות בכל דף. הערכים האפשריים הם 0, 1 ו־2 בהתאמה, להמחאה עליונה, אמצעית ותחתונה.

en: Number of checks to print on the first page.
he: מספר ההמחאות שיודפסו על העמוד הראשון.

en: Date format to use
he: מבנה תאריך לשימוש

en: This is the numerical identifier of the predefined date format to use.
he: זהו המזהה המספרי של מבנה התאריך המוגדרת מראש שבה יעשה שימוש.

en: Custom date format
he: מבנה תאריך מותאמת אישית

en: If the date format is set to indicate a custom date format, this value is used as an argument to strftime to produce the date to be printed. It may be any valid strftime string; for more information about this format, read the manual page of strftime by "man 3 strftime".
he: אם מבנה התאריך מוגדרת כמבנה תאריך מותאמת אישית, הערך ישמש כמשתנה ל strftime ליצור את התאריך שיודפס. יכול להיות כל מחרוזת strftime תקפה; לקבלת מידע נוסף אודות מבנה זו, נא לקרוא את העמוד המדריך, 'man 3 strftime'.

en: Units in which the custom coordinates are expressed
he: יחידות בהן מבוטאות הקואורדינטות המותאמות אישית

en: Position of payee name
he: מיקום שם מוטב

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the payee line on the check.
he: הערך מכיל את קואורדינטות X, Y עבור תחילת שורת המוטב בהמחאה.

en: Position of date line
he: מיקום שורת תאריך

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the date line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור תחילת שורת התאריך בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: Position of check amount in words
he: מיקום שורת סכום ההמחאה במילים

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the written amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור התחלת שורת הסכום במלל בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: Position of check amount in numbers
he: מיקום שורת סכום ההמחאה במספרים

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the numerical amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור ההתחלה של שורת הסכום בספרות בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: Position of payee address
he: מיקום כתובת מוטב

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the payee address line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור ההתחלה של שורת כתובת המוטב בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: Position of notes line
he: מיקום שורת הערות

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the notes line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור התחלת שורת ההערות בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: Position of memo line
he: מיקום שורת מזכר

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the memo line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל נקודות־ציון X, Y לראש שורת המזכר בהמחאה. ראשית נקודות־ציון הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: Offset for complete check
he: קיזוז בגין המחאה שהושלמה

en: This value contains the X,Y offset for the complete check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל ההיסט של X, Y ההמחאה כולה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: Rotation angle
he: זווית סיבוב

en: Number of degrees to rotate the check.
he: מספר מעלות לסיבוב ההמחאה.

en: Position of split's amount in numbers
he: מיקום סכום פיצול במספרים

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור ההתחלה של שורת סכום הפיצול בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: Position of split's memo line
he: מיקום פיצולי שורת מזכר

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's memo line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור ההתחלה של שורת המזכר של הפיצול בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: Position of split's account line
he: מיקום שורת פיצול חשבון

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's account line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור ההתחלה של שורת החשבון של הפיצול בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: Print the date format below the date.
he: הדפסת מבנה תאריך תחת התאריך.

en: Each time the date is printed, print the date format immediately below in 8 point type using the characters Y, M, and D.
he: בכל פעם שהתאריך מודפס, להדפיס את התאריך באופן מיידי במבנה 8 תווים, Y, M ו־D.

en: The default check printing font
he: גופן ברירת המחדל להדפסת המחאה

en: The default font to use when printing checks. This value will be overridden by any font specified in a check description file.
he: גופן ברירת המחדל שישמש בעת הדפסת המחאות. ערך זה יידרס על־ידי הגופן שהוגדר בקובץ תיאור ההמחאה.

en: Print '***' before and after text.
he: הדפסת '***' ל]ני ואחרי המלל.

en: Show currencies in this dialog
he: הצגת מטבעות בדו שיח

en: Last pathname used
he: נתיב אחרון בשימוש

en: This field contains the last pathname used by this window. It will be used as the initial filename/pathname the next time this window is opened.
he: שדה זה מכיל את שם הנתיב האחרון המשמש חלון זה. ישמש כשם הקובץ נתיב/שם קובץ בפעם הבאה שחלון זה ייפתח.

en: Window geometry
he: מידות חלון

en: The position of paned window when it was last closed.
he: מיקום החלונית בעת סגירתה האחרונה.

en: Position of the horizontal pane divider.
he: מיקום חלונית הפרדה אופקית.

en: This setting indicates whether to search in all items in the current class, or only in 'active' items in the current class.
he: הגדרה זו קובעת אם יש לחפש בכל הפריטים במחלקה הנוכחית, או רק בפריטים 'פעילים' במחלקה הנוכחית.

en: Position of the vertical pane divider.
he: מיקום חלונית הפרדה אנחית.

en: Show the new user window
he: הצגת חלון משתמש חדש

en: If active, the new user window will be shown. Otherwise it will not be shown.
he: אם האפשרות הופעלה, חלון המשתמש החדש יוצג. אחרת, הוא לא יוצג.

en: New hierarchy window on "New File"
he: חלון תרשים חשבונות חדש עם 'קובץ חדש'

en: If active, the "New Hierarchy" window will be shown whenever the "New File" menu item is chosen. Otherwise it will not be shown.
he: אם האפשרות הופעלה, החלון 'תרשים חשבונות חדש' יוצג בכל פעם שנבחר פריט התפריט 'קובץ חדש'. אחרת, הוא לא יוצג.

en: Default to 'new search' if fewer than this number of items is returned
he: ביצוע 'חיפוש חדש' כברירת מחדל אם נתקבלו פחות תוצאות ממספר זה

en: Enable SKIP transaction action
he: אפשור פעולת דילוג תנועה

en: Enable the SKIP action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is in the yellow zone (above the Auto-ADD threshold but below the Auto-CLEAR threshold) will be skipped by default.
he: אפשור הדילוג בתהליך התאמת התנועות. אם אפשרות זו זמינה, התנועה שתוצאת ההתאמה הטובה ביותר שלה נמצאת באזור הצהוב (מעל לסף ההוספה האוטומטית אך מתחת לסף הסגירה האוטומטית) תדולג כברירת מחדל.

en: Enable UPDATE match action
he: אפשור פעולת עדכון התאמה

en: Enable the UPDATE AND RECONCILE action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is above the Auto-CLEAR threshold and has a different date or amount than the matching existing transaction will cause the existing transaction to be updated and cleared by default.
he: אפשור עדכון וסגירה בתהליך התאמת התנועות. אם אפשרות זו זמינה, התנועה שתוצאת ההתאמה הטובה ביותר שלה היא מעל לסף ההתאמה האוטומטי וכוללת תאריך או סכום שונים מהתנועה הקיימת התואמת, תביא לעדכון וסגירה של התנועה הקיימת כברירת מחדל.

en: Use bayesian matching
he: שימוש בהתאמה בייסיאנית

en: Enables bayesian matching when matching imported transaction against existing transactions. Otherwise a less sophisticated rule-based matching mechanism will be used.
he: מאפשר התאמת בייסיאנית בעת התאמת תנועה מיובאת לתנועה קיימות. אחרת, נעשה שימוש במנגנון התאמה מבוסס־חוקים פחות מתוחכם.

en: Minimum score to be displayed
he: ניקוד מזערי להצגה

en: This field specifies the minimum matching score a potential matching transaction must have to be displayed in the match list.
he: השדה מגדיר את ציון ההתאמה המזערי להתאמת תנועה פוטנציאלית על מנת שתוצג ברשימת ההתאמה.

en: Likely matching transaction within these days
he: סביר שתנועה בטווח הימים הזה תותאם

en: This field specifies the maximum number of days a transaction is likely to be a match in the list.
he: שדה זה מציין את מספר הימים המרבי במסגרתן סביר יהיה שתנועה מהרשימה תותאם.

en: UnLikely matching a transaction outside of these days
he: לא סביר שתנועה מחוץ לימים אלה תותאם

en: This field specifies the minimum number of days a transaction is unlikely to be a match in the list.
he: שדה זה מגדיר את מספר הימים המזערי בהם, לא סביר שתנועה ברשימה, תותאם.

en: Add matching transactions below this score
he: הוספת תנועות תואמות מתחת לניקוד זה

en: This field specifies the threshold below which a matching transaction will be added automatically. A transaction whose best match's score is in the red zone (above the display minimum score but below or equal to the Add match score) will be added to the GnuCash file by default.
he: השדה מגדיר את הסף שמתחתיו תנועה תואמת תתווסף אוטומטית. תנועה שהציון ההתאמה המיטבי שלה נמצה באזור האדום (מעל הציון המזערי לתצוגה אך מעל או שווה לציון התאמה להוספה לרשימה) יתווספו לקובץ גנוקאש כברירת מחדל.

en: Clear matching transactions above this score
he: סגירת תנועות תואמות מעל לניקוד הזה

en: This field specifies the threshold above which a matching transaction will be cleared by default. A transaction whose best match's score is in the green zone (above or equal to this Clear threshold) will be cleared by default.
he: השדה מגדיר את הסף שמעליו התנועה תסומן כמותאמת כברירת מחדל. התנועה שציון ההתאמה המיטבי שלה נמצאה באזור הירוק (מעל או שווה לסף התאמה זה) תותאם כברירת מחדל.

en: Maximum ATM fee amount in your area
he: סכום עמלת כספומט מירבי באזור שלכם

en: This field specifies the extra fee that is taken into account when matching imported transactions. In some places commercial ATMs (not belonging to a financial institution) are installed in places like convenience stores. These ATMs add their fee directly to the amount instead of showing up as a separate transaction or in your monthly banking fees. For example, you withdraw $100, and you are charged $101,50 plus Interac fees. If you manually entered that $100, the amounts won't match. You should set this to whatever is the maximum such fee in your area (in units of your local currency), so the transaction will be recognised as a match.
he: השדה מגדיר את התשלום הנוסף שילקח בחשבון בעת התאמת תנועה מיובאות. במקומות מסוימים, כספומטים מסחריים (שאינם שייכים למוסד פיננסי) מותקנים במקומות ציבוריים כמו חנויות נוחות. כספומטים אלה מוסיפים את העמלה שלהם ישירות לסכום במקום להופיע כתנועה נפרדת או בעמלות הבנק החודשיים בדף חשבון הבנק. לדוגמה, במשיכה של 100 שח, נראה בפועל בדף הבנק חיוב של 101.50 שח הכוללים את עמלת משיכה. אם הוזן באופן ידני רק 100 שח, הסכומים לא יתאימו. לכן יש להגדיר את סכום העמלה המרבי המותר באזור (ביחידות של המטבע המקומי), כך שהתנועה תזוהה כהתאמה.

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Automatically create new commodities
he: יצירת סחורות חדשות אוטומטית

en: Enables the automatic creation of new commodities if any unknown commodity is encountered during import. Otherwise the user will be asked what to do with each unknown commodity.
he: מאפשר יצירה אוטומטית של סחורות חדשות אם במהלך הייבוא תמצא סחורה לא ידועה. אחרת, המשתמש יתבקש לעשות זאת לכל סחורה לא ידועה בנפרד.

en: Display or hide reconciled matches
he: הצגת או הסתרת התאמות

en: Shows or hides transactions from the match picker which are already of some reconciled state.
he: הצגה או הסתרה של תנועות מבוחר־ההתאמה הנמצאים כבר במצב התאמה מסוים.

en: Default QIF transaction status
he: מצב תנועת QIF ברירת מחדל

en: Default status for QIF transaction when not specified in QIF file.
he: מצב ברירת מחדל של תנועת QIF כאשר מצב לא נקבע בקובץ QIF.

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as reconciled.
he: כאשר לא נקבע מצב בקובץ QIF, התנועות יסומנו כמותאמות.

en: Show documentation
he: הצגת תיעוד

en: Show some documentation-only pages in QIF Import assistant.
he: הצגת דפי תיעוד בלבד בסייען יבוא QIF.

en: Pre-select cleared transactions
he: בחירה מראש של תנועות סגורות

en: If active, all transactions marked as cleared in the register will appear already selected in the reconcile dialog. Otherwise no transactions will be initially selected.
he: אם האפשרות הופעלה, כל התנועות ביומן שסומנו כמותאמות, יופיעו מסומנות בתיבת דו־השיח התאמות. אחרת לא ייבחרו כל תנועות מלכתחילה.

en: Prompt for interest charges
he: יזום תזכור בגין חיובי ריבית

en: Prior to reconciling an account which charges or pays interest, prompt the user to enter a transaction for the interest charge or payment. Currently only enabled for Bank, Credit, Mutual, Asset, Receivable, Payable, and Liability accounts.
he: לפני התאמת חשבון המחייב או משלם ריבית, המשתמש יידרש להזין תנועה עבור חיוב הריבית או התשלום. מופעל כעת רק עבור חשבונות בנק, אשראי, קרנות, רכוש, חייבים, זכאים והתחיבויות.

en: Prompt for credit card payment
he: יזום לתשלום בכרטיס אשראי

en: If active, after reconciling a credit card account, prompt the user to enter a credit card payment. Otherwise do not prompt the user for this.
he: אם האפשרות הופעלה, לאחר התאמת חשבון כרטיס אשראי, מהמשתמש יידרש להזין תשלום כרטיס אשראי. אחרת, לא לבקש מהמשתמש לעשות כן.

en: Always reconcile to today
he: התאמות יתבצעו תמיד לתאריך נוכחי

en: If active, always open the reconcile dialog using today's date for the statement date, regardless of previous reconciliations.
he: אם האפשרות הופעלה, לפתוח תמיד את תיבת דו־שיח התאמה עם תאריך היום כתאריך התדפיס, ללא קשר להתאמות קודמות.

en: Run "since last run" dialog when a file is opened.
he: הרצת דו־שיח 'מאז ריצה אחרונה' כאשר קובץ נפתח.

en: This setting controls whether the scheduled transactions "since last run" processing is run automatically when a data file is opened. This includes the initial opening of the data file when GnuCash starts. If this setting is active, run the "since last run" process, otherwise it is not run.
he: ההגדרה קובעת אם עיבוד התנועה המחזורית 'מאז ההפעלה האחרונה' מופעל באופן אוטומטי בעת פתיחת קובץ נתונים. לרבות פתיחת קובץ הנתונים בעת הפעלת גנוקאש. אם הגדרה זו פעילה, תהליך 'מאז ההפעלה האחרונה' ירוץ, אחרת הוא לא יופעל.

en: Show "since last run" notification dialog when a file is opened.
he: הצגת דו־שיח 'מאז ריצה אחרונה' כאשר קובץ נפתח.

en: This setting controls whether the scheduled transactions notification-only "since last run" dialog is shown when a data file is opened (if "since last run" processing is enabled on file open). This includes the initial opening of the data file when GnuCash starts. If this setting is active, show the dialog, otherwise it is not shown.
he: הגדרה זו קובעת אם תיבת דו־שיח של תנועות מחזוריות, התראות בלבד 'מאז ההפעלה האחרונה', תוצג בעת פתיחת קובץ נתונים (אם העיבוד 'מאז ההפעלה האחרונה' מופעל בפתיחת קובץ). פתיחת קובץ הנתונים בעת הפעלת גנוקאש. אם הגדרה זו פעילה, חלון דו־שיח יוצג, אחרת הוא לא יוצג.

en: Set "Review Created Transactions" as the default for the "since last run" dialog.
he: הגדרת 'סקירת תנועות שנוצרו' כברירת מחדל בתיבת דו־השיח 'מאז הריצה האחרונה'.

en: This setting controls whether as default the "review created transactions" is set for the "since last run" dialog.
he: הגדרה זו שולטת האם 'סריקת תנועות שנוצרו' תוגדר כברירת מחדל בתיבת דו־השיח 'מאז הריצה האחרונה'.

en: Set the "auto create" flag by default
he: הגדרת דגל 'יצירה אוטומטית' כברירת מחדל

en: If active, any newly created scheduled transaction will have its 'auto create' flag set active by default. The user can change this flag during transaction creation, or at any later time by editing the scheduled transaction.
he: אם האפשרות הופעלה, לכל תנועה מחזורית חדשה יוגדר דגל 'יצירה אוטומטית' כברירת מחדל. ניתן יהיה לשנות הגדרה זו בעת יצירת תנועה, או בכל עת מאוחר יותר על־ידי עריכת התנועה המחזורית.

en: How many days in advance to notify the user.
he: כמה ימים מראש לידע את המשתמש.

en: Set the "notify" flag by default
he: הגדרת דגל 'התראה' כברירת מחדל

en: If active, any newly created scheduled transaction will have its 'notify' flag set by default. The user can change this flag during transaction creation, or at any later time by editing the scheduled transaction. This setting only has meaning if the create-auto setting is active.
he: אם האפשרות הופעלה, לכל תנועה מחזורית חדשה יוגדר דגל 'התראה' כברירת מחדל. ניתן יהיה לשנות הגדרה זו בעת יצירת תנועה, או בכל עת מאוחר יותר על־ידי עריכת התנועה המחזורית. להגדרה זו תהיה השפעה רק אם הגדרת 'יצירה אוטומטית' פעילה.

en: How many days in advance to remind the user.
he: כמה ימים מראש להתריע.

en: The next tip to show.
he: הצגת העצה הבאה.

en: Show "Tip Of The Day" at GnuCash start
he: הצגת 'עצה יומית' עם אתחול גנוקאש

en: Enables the "Tip Of The Day" when GnuCash starts up. If active, the dialog will be shown. Otherwise it will not be shown.
he: מאפשר את 'עצת היום' באתחול גנוקאש. אם האפשרות הופעלה, תיבת דו־השיח תוצג. אחרת, היא לא תוצג.

en: Alpha Vantage API key
he: מפתח API אלפא וינטאג'

en: To retrieve online quotes from Alphavantage, this key needs to be set. A key can be retrieved from the Alpha Vantage website.
he: כדי לאחזר שערים מקוונות מאלפאוואנטג', יש להגדיר מפתח זה. ניתן לאחזר מפתח מהאתר.

en: The version of these settings
he: גרסת הגדרות אלו

en: This is used internally to determine whether some preferences may need conversion when switching to a newer version of GnuCash.
he: האפשרות משמשת באופן פנימי וקובעת האם תדרש המרה של העדפות מסוימות בעת שדרוג לגרסה חדשה יותר של גנוקאש.

en: Save window sizes and locations
he: שמירת גודל ומיקום חלון

en: If active, the size and location of each dialog window will be saved when it is closed. The sizes and locations of content windows will be remembered when you quit GnuCash. Otherwise the sizes will not be saved.
he: אם האפשרות הופעלה, הגודל והמיקום של כל חלון דו־שיח יישמר כאשר הוא ייסגר. הגדלים והמיקומים של חלונות תוכן ייזכרו בעת הפסקת גנוקאש. אחרת, הגדלים לא יישמרו.

en: Character to use as separator between account names
he: התו המפריד בין שמות חשבונות

en: This setting determines the character that will be used between components of an account name. Possible values are any single non-alphanumeric unicode character, or any of the following strings: "colon", "slash", "backslash", "dash" and "period".
he: הגדרה זו קובעת את התו המפריד בין הרכיבים בשם החשבון. ערכים אפשריים הם כל תו יוניקוד יחיד שאינו אלפא־נומרי, או כל אחת מהמחרוזות הבאות: 'נקודתיים', 'קו נטוי', 'לוכסן', 'מקף' ו 'נקודה'.

en: Transaction Linked Files head path
he: נתיב ראשי לצרופות מקושרות לתנועה

en: This is the path head for the Transaction Linked Files with relative paths
he: זהו הנתיב הראשי, לצרופות עם נתיבים יחסיים, שמקושרות לתנועה

en: Compress the data file
he: כיווץ קובץ נתונים

en: Enables file compression when writing the data file.
he: אפשור דחיסת קובץ בעת כתיבה לקובץ נתונים.

en: Show auto-save explanation
he: הצגת הסבר בדבר שמירה אוטומטית

en: If active, GnuCash shows an explanation of the auto-save feature the first time that feature is started. Otherwise no extra explanation is shown.
he: אם האפשרות פעילה, גנוקאש תציג הסבר על תכונת השמירה האוטומטית בהפעלה ראשונה של התכונה. אחרת לא יוצג הסבר נוסף.

en: Auto-save time interval
he: מחזור זמן לשמירה אוטומטית

en: The number of minutes until saving of the data file to harddisk will be started automatically. If zero, no saving will be started automatically.
he: מספר הדקות עד שמירת קובץ הנתונים לכונן קשיח יופעל באופן אוטומטי. אם אפס, לא תופעל שמירה אוטומטית.

en: Enable timeout on "Save changes on closing" question
he: אפשור פסק זמן בשאלה 'שמירת שינויים בסגירה'

en: If enabled, the "Save changes on closing" question will only wait a limited number of seconds for an answer. If the user didn't answer within that time, the changes will be saved automatically and the question window closed.
he: אם האפשרות הופעלה, השאלה 'שמירת שינויים בסגירה' תמתין רק מספר מוגבל של שניות לקבלת תגובה. אם המשתמש לא הגיב בתוך זמן זה, השינויים יישמרו באופן אוטומטי וחלון השאלה ייסגר.

en: Time to wait for answer
he: זמן המתנה לתשובה

en: The number of seconds to wait before the question window will be closed and the changes saved automatically.
he: מספר השניות שיש להמתין לפני שחלון השאלה ייסגר והשינויים יישמרו באופן אוטומטי.

en: Display negative amounts in red
he: הצגת סכומים שלילים באדום

en: Automatically insert a decimal point
he: הוספה אוטומטית של נקודה עשרונית

en: If active, GnuCash will automatically insert a decimal point into values that are entered without one. Otherwise GnuCash will not modify entered numbers.
he: אם פעיל, גנוקאש יוסיף באופן אוטומטי נקודה עשרונית בערכים שהוזנו ללא נקודה עשרונית. אחרת גנוקאש לא יסגיל מספרים שהוזנו.

en: Number of automatic decimal places
he: מספר אוטומטי של מקומות עשרוניים

en: This field specifies the number of automatic decimal places that will be filled in.
he: השדה מגדיר את מספר המקומות העשרוניים שיושלמו אוטומטית.

en: Force prices to display as decimals even if they must be rounded.
he: אילוץ מצג מחירים כמספר עשרוני גם אם הם עוגלו.

en: If active, GnuCash will round prices as necessary to display them as decimals instead of displaying the exact fraction if the fractional part cannot be exactly represented as a decimal.
he: אם האפשרות הופעלה, גנוקאש יעגל מחירים כנדרש כדי להציגם כמספרים עשרוניים במקום להציג את השבר המדויק, אם חלק השבר לא יכול להיות מיוצג במדויק כנקודה עשרונית.

en: Do not create log/backup files.
he: לא ליצור קובצי יומן־רישום/גבוי.

en: This setting specifies what to do with old log/backups files. "forever" means keep all old files. "never" means no old log/backup files are kept. Each time you save, older versions of the file are removed. "days" means keep old files for a number of days. How many days is defined in key 'retain-days'
he: אפשרות זו מגדירה מה ייעשה בקובצי יומני־רישום/גיבויים ישנים. 'לעד' פירושו לשמור את כל הקבצים הישנים. 'לעולם לא' פירושו שלא נשמרים קובצי יומן־רישום/גיבוי ישנים. בכל פעם שמתבצעת שמירה, גרסאות ישנות יותר של הקובץ מוסרות. 'ימים' פירושו מספר הימים שיש לשמור קבצים ישנים. מספר הימים מוגדר במפתח 'retain-days'

en: Delete old log/backup files after this many days (0 = never).
he: מחיקת קובצי יומן־רישום/גיבוי ישנים לאחר מספר ימים זה (0 = לעולם לא).

en: Do not delete log/backup files.
he: לא למחוק קובץ יומן־רישום/גבוי.

en: Delete old log/backup files after this many days (0 = never)
he: למחוק קובצי יומן/גיבוי ישנים לאחר מספר ימים זה (0 = לעולם)

en: This setting specifies the number of days after which old log/backup files will be deleted (0 = never).
he: אפשרות זו מגדירה את מספר הימים שלאחריהם יימחקו קובצי היומן/הגיבוי הישנים (0 = לעולם).

en: Don't sign reverse any accounts.
he: לא להציג יתרת חשבונות כערכים שליליים.

en: This setting allows certain accounts to have their balances reversed in sign from positive to negative, or vice versa. The setting "income-expense" is for users who like to see negative expenses and positive income. The setting of "credit" is for users who want to see balances reflect the debit/credit status of the account. The setting "none" doesn't reverse the sign on any balances.
he: הגדרה זו מאפשרת לחשבונות מסוימים להפוך את היתרות שלהם מסימן מחיובי לשלילי, או להיפך. ההגדרה 'הוצאה־הכנסה' היא עבור משתמשים שאוהבים לראות הוצאות שליליות והכנסות חיוביות. ההגדרה של 'אשראי' היא עבור משתמשים המעוניינים לראות את היתרות משקפות את מצב החיוב/זיכוי של החשבון. ההגדרה 'ללא' אינה הופכת את הסימן כלל.

en: Sign reverse balances on the following: Credit Card, Payable, Liability, Equity, and Income.
he: הצגת יתרת חשבונות כערכים שליליים לסוגי החשבונות הבאים: כרטיסי אשראי, זכאים, התחיבויות, הוןוהכנסות.

en: Sign reverse balances on income and expense accounts.
he: הצגת יתרות חשבונות הכנסות והוצאות כערכים שליליים.

en: Use account colors in the account hierarchy
he: שימוש בצבעי חשבון בתרשים החשבונות

en: If active the account hierarchy will colorize the account using the account's custom color if set. This can serve as a visual aid to quickly identify accounts.
he: אם האפשרות פעילה, החשבון יוצג בתרשים החשבונות בצבע מותאם אישית, ככל שנקבע לחשבון צבע. יכול לשמש כעזר חזותי לזיהוי חשבונות במהירות.

en: Use account colors in the tabs of open account registers
he: שימוש בצבעי חשבונות בלשוניות יומני חשבונות פתוחים

en: If active the account register tabs will be colored using the account's custom color if set. This can serve as a visual aid to quickly identify accounts.
he: אם האפשרות הופעלה, לשוניות יומן החשבונות יצבעו בצבעי החשבונות ככול שאלו הוגדרו. יכול לשמש כעזר חזותי לזיהוי מהיר של חשבונות.

en: Use formal account labels
he: שימוש במושגים חשבונאיים מקובלים

en: If active, formal accounting labels "Credit" and "Debit" will be used when designating fields on screen. Otherwise, informal labels such as Increase/Decrease, "Funds In"/"Funds Out", etc. will be used.
he: אם האפשרות הופעלה, יעשה שימוש בתוויות חשבונאות רשמיות 'זיכוי' ו־'חיוב' להצגת שדות על המסך. אחרת, יעשה שימוש תוויות בלתי רשמיות כגון הגדלה/הקטנה, 'כספים שנכנסו'/'כספים שיצאו' וכד'.

en: Show close buttons on notebook tabs
he: הצגת מקש סגירה בלשוניות המחברת

en: If active, a "close" button will be displayed on any notebook tab that may be closed. Otherwise, no such button will be shown on the tab. Regardless of this setting, pages can always be closed via the "close" menu item or the "close" button on toolbar.
he: אם האפשרות הופעלה, מקש 'סגירה' יוצג בכל לשונית מכברת הניתנת לסגירה. אחרת, מקש כזה לא יוצג בלשונית. ללא קשר להגדרה זו, תמיד ניתן לסגור את הדפים באמצעות פריט התפריט 'סגירה' או במקש 'סגירה' בסרגל הכלים.

en: Width of notebook tabs
he: רוחב לשוניות מחברת

en: This key specifies the maximum width of notebook tabs. If the text in the tab is longer than this value (the test is approximate) then the tab label will have the middle cut and replaced with an ellipsis.
he: מפתח זה מגדיר את הרוחב המירבי של לשונית מחברת. אם המלל בלשונית ארוך מערך זה (הבדיקה משוערת) אזי תווית הלשונית תיחתך באמצע והמלל יוחלף בשלוש נקודות.

en: Opens new tab adjacent to current tab instead of at the end
he: פתיחת לשונית חדשה סמוך ללשונית הנוכחית במקום בסוף שורת הלשוניות

en: If active, new tabs are opened adjacent to current tab. If inactive, the new tabs are opened instead at the end.
he: במידה שפעיל, לשוניות חדשות נפתחות בסמוך ללשונית הנוכחית. אם לא פעיל, הלשוניות החדשות יפתחו בסוף שורת הלשוניות.

en: Use the system locale currency for all newly created accounts.
he: שימוש במטבע אזור המערכת עבור כל החשבונות החדשים שיוצרו.

en: This setting controls the source of the default currency for new accounts. If set to "locale" then GnuCash will retrieve the default currency from the user's locale setting. If set to "other", GnuCash will use the setting specified by the currency-other key.
he: הגדרה זו שולטת במקור של מטבע ברירת המחדל עבור חשבונות חדשים. אם הוגדר כ־'אזורי', אזי גנוקאש יאחזר את מטבע ברירת המחדל מהגדרת האזור של המשתמש. אם הוגדר 'אחר', גנוקאש ישתמש בהגדרת המפתח של המטבע־האחר.

en: Use the specified currency for all newly created accounts.
he: שימוש במטבע שהוגדר לכל החשבונות החדשים שיוצרו.

en: Default currency for new accounts
he: מטבע ברירת מחדל לחשבונות חדשים

en: This setting specifies the default currency used for new accounts if the currency-choice setting is set to "other". This field must contain the three letter ISO 4217 code for a currency (e.g. USD, GBP, RUB).
he: אפשרות זו מגדירה את מטבע ברירת המחדל המשמש עבור חשבונות חדשים אם הגדרת אפשרות מטבע הוגדרה כ־'אחר'. שדה זה חייב להכיל את שלוש האותיות כפי שמופיע בקוד ISO 4217 עבור מטבעות (למשל, USD, GBP, RUB).

en: Use 24 hour time format
he: שימוש במבנה זמן בת 24 שעות

en: If active, use a 24 hour time format. Otherwise use a 12 hour time format.
he: אם האפשרות הופעלה, שימוש במבנה זמן בת 24 שעות. אחרת, שימוש במבנה זמן בת 12 שעות.

en: Date format choice
he: אפשרות מבנה תאריך

en: This setting chooses the way dates are displayed in GnuCash. Possible values for this setting are "locale" to use the system locale setting, "ce" for Continental Europe style dates, "iso" for ISO 8601 standard dates , "uk" for United Kingdom style dates, and "us" for United States style dates.
he: הגדרה זו קובעת את האופן בו תאריכים מוצגים בגנוקאש. ערכים אפשריים עבור הגדרה זו הם 'אזור' כדי להשתמש בהגדרת אזור המערכת, 'ce' עבור תאריכים בסגנון קונטיננטלי אירופאי, 'iso' עבור התאריכים לפי תקן ISO 8601, עבור תאריכים בסגנון בריטי 'uk', ו 'us' עבור תאריכי בסגנון ארצות הברית.

en: In the current calendar year
he: בשנה האזרחית הנוכחית

en: When a date is entered without year it can be completed so that it will be within the current calendar year or close to the current date based on a sliding window starting a set number of months backwards in time.
he: כאשר תאריך מוזן ללא שנה, ניתן להשלימו לשנה האזרחית הנוכחית, או קרוב לתאריך הנוכחי, בהתבסס על חלון־גלישה שמתחיל מספר חודשים מוגדר, אחורה בזמן.

en: In a sliding 12-month window starting a configurable number of months before the current month
he: חלון הזחה של 12 חודשים החל מספר מוגדר של חודשים לפני החודש הנוכחי

en: Maximum number of months to go back.
he: מספר מירבי של חודשים אחורה.

en: Dates will be completed so that they are close to the current date. Enter the maximum number of months to go backwards in time when completing dates.
he: התאריכים יושלמו כך שיהיו קרובים לתאריך הנוכחי. נא להזין את מספר החודשים המרבי אחורה בזמן בעת השלמת התאריכים.

en: Show Horizontal Grid Lines
he: הצגת קווי סבכה אןפקיים

en: If active, horizontal grid lines will be shown on table displays. Otherwise no horizontal grid lines will be shown.
he: אם האפשרות הופעלה, קווי הרשת האופקיים יוצגו בתצוגות טבלה. אחרת, לא יוצגו קווי רשת אופקיים.

en: Show Vertical Grid Lines
he: הצגת קווי סבכה אנכיים

en: If active, vertical grid lines will be shown on table displays. Otherwise no vertical grid lines will be shown.
he: אם האפשרות הופעלה, קווי הרשת האנכיים הפעילים יוצגו בתצוגות טבלה. אחרת לא יוצגו קווי רשת אנכיים.

en: Show splash screen
he: הצגת מסך פתיחה

en: If active, a splash screen will be shown at startup. Otherwise no splash screen will be shown.
he: אם האפשרות הופעלה, יופיע מסך פתיחה באתחול. אחרת לא יופיע מסך פתיחה.

en: Display the notebook tabs at the top of the window.
he: הצגת לשוניות המחברת בראש החלון.

en: This setting determines the edge at which the tabs for switching pages in notebooks are drawn. Possible values are "top", "left", "bottom" and "right". It defaults to "top".
he: הגדרה זו קובעת את הקצה שבו משורטטות הלשוניות להחלפת עמודים במחברות. ערכים אפשריים הם 'מעלה', 'שמאל', 'מטה' ו־'ימין'. ברירת המחדל היא 'מעלה'.

en: Display the notebook tabs at the bottom of the window.
he: הצגת לשוניות המחברת בתחתית החלון.

en: Display the notebook tabs at the left of the window.
he: הצגת לשוניות המחברת בצד השמאלי של החלון.

en: Display the notebook tabs at the right of the window.
he: הצגת לשוניות המחברת בצד הימני של החלון.

en: Display the summary bar at the top of the page.
he: הצגת סרגל תמצית בחלק העליון של העמוד.

en: This setting determines the edge at which the summary bar for various pages is drawn. Possible values are "top" and "bottom". It defaults to "bottom".
he: הגדרה זו קובעת את הקצה שבו מצויר סרגל תמצות עבור עמודים שונים. ערכים אפשריים הם 'מעלה' ו־'מטה'. ברירת המחדל היא 'מטה'.

en: Display the summary bar at the bottom of the page.
he: הצגת סרגל תמצית בחלק התחתון של העמוד.

en: Closing a tab moves to the most recently visited tab.
he: סגירת לשונית תעביר מיקוד ללשונית שהייתה בשימוש לאחרונה.

en: If active, closing a tab moves to the most recently visited tab. Otherwise closing a tab moves one tab to the left.
he: אם האפשרות הופעלה, סגירת לשונית תגרום למעבר ללשונית האחרונה שהיתה פעילה. אחרת סגירת הלשונית תגרום למעבר ללשונית אחת שמאלה.

en: Set book option on new files to use split "action" field for "Num" field on registers/reports
he: החלת הגדרת אפשרות ספרים על קבצים חדשים שישתמשו בשדה 'פעולה' בפיצול עבור שדה 'סימוכין' ביומנים/דוחות

en: Color the register using a gnucash specific color theme
he: צביעת היומן תוך שימוש בערכת נושא צבעים היעודית של גנוקאש

en: When enabled the register will use a GnuCash specific color theme (green/yellow). Otherwise it will use the system color theme. Regardless of this setting the user can always override the color theme via a gnucash specific css file to be stored in the gnucash used config directory. More information can be found in the gnucash FAQ.
he: כאשר מאופשר יעשה שימוש ביומנים בערכת נושא צבעונית יחודית של גנוקאש (ירוק/צהוב). אחרת, הוא יעשה שימוש בערכת הנושא של צבעי המערכת. ללא קשר להגדרה זו המשתמש יכול תמיד לעקוף את ערכת הנושא של הצבעים על־ידי שינוי קובץ css גנוקאש יעודי המאוחסן במחיצת config של גנוקאש. ניתן למצוא מידע נוסף ב 'שאלות נפוצות' של גנוקאש.

en: "Enter" key moves to bottom of register
he: הקשה על 'אנטר' מעבירה לתחתית היומן

en: If active, pressing the enter key will move to the bottom of the register. Otherwise pressing the enter key will move to the next transaction line.
he: אם האפשרות הופעלה, הקשה על לחצן 'אנטר' תעביר לתחתית היומן. אחרת, הקשה על לחצן 'אנטר' תעביר לשורת התנועה הבאה.

en: Automatically raise the list of accounts or actions during input
he: הצגת חלון־רשימה חשבונות או פעולות במהלך הקלט, באופן אוטומטי

en: Move to Transfer field when memorised transaction auto filled
he: מעבר לשדה 'העברה' בעת מילוי אוטומטי של תנועה שבזיכרון

en: If active then after a memorised transaction is automatically filled in the cursor will move to the Transfer field. If not active then it skips to the value field.
he: אם האפשרות הופעלה, לאחר מילוי אוטומטי של התנועה שבזיכרון, הסמן, יעבור לשדה ' העברה'. אם לא האפשרות הופעלה, הוא ידלג לשדה הערך.

en: Create a new window for each new register
he: יצירת חלון חדש לכל יומן חדש

en: If active, each new register will be opened in a new window. Otherwise each new register will be opened as a tab in the main window.
he: אם האפשרות הופעלה, יומן חדש יפתח בחלון חדש. אחרת, יומן חדש יפתח כלשונית בחלון הראשי.

en: Color all lines of a transaction the same
he: צביעת כל שורות התנועה בצבע זהה

en: If active all lines that make up a single transaction will use the same color for their background. Otherwise the background colors are alternated on each line.
he: אם האפשרות הופעלה כל השורות בתנועה בודדת, ישתמשו באותו צבע רקע. אחרת, צבעי הרקע יהיו לסירוגין בכל שורה.

en: Show horizontal borders in a register
he: הצגת גבולות אנכיים ביומן

en: Show horizontal borders between rows in a register. If active the border between cells will be indicated with a heavy line. Otherwise the border between cells will not be marked.
he: הצגת גבולות אופקיים בין שורות ביומן. אם האפשרות הופעלה קו הגבול בין התאים יצויר בקו עבה. אחרת, הגבול בין התאים לא יסומן.

en: Show vertical borders in a register
he: הצגת קווי סבכה אנכיים

en: Show vertical borders between columns in a register. If active the border between cells will be indicated with a heavy line. Otherwise the border between cells will not be marked.
he: הצג גבולות אנכיים בין עמודות ביומן. אם האפשרות הופעלה קו הגבול בין התאים יצויר בקו עבה. אחרת, הגבול בין התאים לא יסומן.

en: Show future transactions after the blank transaction in a register
he: הצגת תנועות עתידיות לאחר התנועה הריקה ביומן

en: Show future transactions after the blank transaction in a register. If active then transactions with a date in the future will be displayed at the bottom of the register after the blank transaction. Otherwise the blank transaction will be at the bottom of the register after all transactions.
he: הצגת תנועות עתידיות אחרי התנועה הריקה ביומן. אם האפשרות הופעלה, תנועות עם תאריך עתידי יוצגו בתחתית היומן לאחר התנועה הריקה. אחרת, התנועה הריקה תמוקם בתחתית היומן אחרי כל התנועות.

en: All transactions are expanded to show all splits.
he: כל התנועות הורחבו להצגת כל הפיצולים.

en: Show a second line with "Action", "Notes", and "Linked Documents" for each transaction.
he: הצגת שורה נוספת בכל תנועה הכוללת 'פעולה', 'הערות', ו'צרופות'.

en: Show a second line with "Action", "Notes", and "Linked Documents" for each transaction in a register. This is the default setting for when a register is first opened. The setting can be changed at any time via the "View->Double Line" menu item.
he: הצגת שורה נוספת ביומן בכל תנועה הכוללת: 'פעולה', 'הערות', ו'צרופות'. זוהי הגדרת ברירת המחדל שיופיעו בפתיחה הראשונה של היומן. ניתן לשנות את ההגדרה בכל עת, מפריט 'מצג &larr; שורה כפולה'.

en: Only display leaf account names.
he: הצגת שמות חשבונות משנה בלבד.

en: Show only the names of the leaf accounts in the register and in the account selection popup. The default behaviour is to display the full name, including the path in the account tree. Activating this option implies that you use unique leaf names.
he: הצגת שמות חשבונות המשנה בלבד, ביומן ובחלון הצץ, לבחירת חשבונות. ברירת המחדל היא הצגת השם המלא, כולל הנתיב בתרשים החשבונות. הפעלת אפשרות זו מרמזת על שימוש בשמות חשבונות משנה ייחודיים.

en: Show the entered and reconcile dates
he: הצגת תאריכי רישום והתאמה

en: Show the date when the transaction was entered below the posted date and reconciled date on split row.
he: הצגת התאריך בו הוזנה התנועה מתחת לתאריך הרישום ותאריך ההתאמה בשורה מפוצלת.

en: Show entered and reconciled dates on selection
he: הצגת תאריכי הזנה והתאמה בבחירה

en: Show the entered date and reconciled date on transaction selection.
he: הצגת תאריך הרישום ותאריך ההתאמה בבחירת תנועה.

en: Show the calendar buttons
he: הצגת לחצני לוח שנה אזרחית

en: Show the calendar buttons Cancel, Today and Select.
he: הצגת לחצני ביטול לוח השנה האזרחית, היום ובחירה.

en: Move the selection to the blank split on expand
he: העברת הבחירה לפיצול ריק במצב הרחבה

en: This will move the selection to the blank split when the transaction is expanded.
he: העברת הבחירה לפיצול ריק בעת הרחבת התנועה.

en: Number of transactions to show in a register.
he: מספר התנועות שיוצגו ביומן.

en: Show this many transactions in a register. A value of zero means show all transactions.
he: מספר התנועות להצגה ביומן. ערך אפס פירושו להציג את כל התנועות.

en: Number of characters for auto complete.
he: מספר תווים להשלמה אוטומטית.

en: This sets the number of characters before auto complete starts for description, notes and memo fields.
he: הגדרה זו קובעת את מספר התווים עבור תיאור, הערות ושדות תזכיר, לפני שהשלמה אוטומטית נכנסת לפעולה.

en: Create a new window for each new report
he: יצירת חלון חדש לכל דוח חדש

en: If active, each new report will be opened in its own window. Otherwise new reports will be opened as tabs in the main window.
he: אם האפשרות הופעלה, כל דוח חדש ייפתח בחלון משלו. אחרת, הדוחות החדשים ייפתחו בלשוניות בחלון הראשי.

en: Use the system locale currency for all newly created reports.
he: שימוש במטבע אזור המערכת עבור כל הדוחות החדשים שיוצרו.

en: This setting controls the default currency used for reports. If set to "locale" then GnuCash will retrieve the default currency from the user's locale setting. If set to "other", GnuCash will use the setting specified by the currency-other key.
he: הגדרה זו שולטת במטבע ברירת המחדל המשמש לדוחות. אם הוגדר כ־'מקומי', אזי גנוקאש יאחזר את מטבע ברירת המחדל מהגדרת אזור המערכת של המשתמש. אם הוגדר 'אחר', גנוקאש ישתמש בהגדרה שהוזנה בשדה מפתח אחר של המטבע.

en: Use the specified currency for all newly created reports.
he: שימוש במטבע שהוגדר לכל הדוחות החדשים שיוצרו.

en: Default currency for new reports
he: מטבע ברירת מחדל לדוחות חדשים

en: Zoom factor to use by default for reports.
he: מקדם מיקוד לשימוש כברירת מחדל עבור דוחות.

en: On high resolution screens reports tend to be hard to read. This option allows you to scale reports up by the set factor. For example setting this to 2.0 will display reports at twice their typical size.
he: דוחות במסכים בעלי הפרדה גבוהה נוטים להיות קשים לקריאה. אפשרות זו מאפשרת לשנות את קנה המידה של הדוחות על פי המקדם שנקבע. לדוגמה, שינוי הגדרה זו ל־2.0, תציג דוחות בגודל כפול מהגודל האופייני להם.

en: PDF export file name format
he: מבנה שם קובץ יצוא PDF

en: This setting chooses the file name for PDF export. This is a sprintf(3) string with three arguments: "%1$s" is the report name such as "Invoice". "%2$s" is the number of the report, which for an invoice report is the invoice number. "%3$s" is the date of the report, formatted according to the filename-date-format setting. Note: Any characters that are not allowed in filenames, such as '/', will be replaced with underscores '_' in the resulting file name.
he: הגדרה זו קובעת את שם קובץ ה־PDF ליצוא. זוהי מחרוזת מסוג sprintf(3) בעלת שלושה משתנים: '%1$s' הוא שם הדוח, כגון 'חשבונית'. '%2$s' הוא מספר הדוח. בדוח חשבוניות, זהו מספר החשבונית. '%3$s' הוא התאריך הדוח, המעוצב לפי הגדרת מבנה-שם קובץ-תאריך. הערה: תווים אסורים בשמות קבצים, כגון '/', יוחלפו בשם הקובץ שיווצר, במקפים תחתונים '_'.

en: PDF export file name date format choice
he: אפשרות מבנה שם תאריך קובץ יצוא PDF

en: This setting chooses the way dates are used in the filename of PDF export. Possible values for this setting are "locale" to use the system locale setting, "ce" for Continental Europe style dates, "iso" for ISO 8601 standard dates , "uk" for United Kingdom style dates, and "us" for United States style dates.
he: הגדרה זו קובעת את האופן שבו נעשה שימוש בתאריכים בשם הקובץ בייצוא ל PDF. ערכים אפשריים עבור הגדרה זו הם 'מקומי' לשימוש בהגדרת אזור המערכת, 'ce' עבור תאריכים בסגנון קונטיננטלי אירופאי, 'iso' עבור התאריכים תקן ISO 8601, 'בריטניה' עבור תאריכים בסגנון בריטי, ו 'us' עבור תאריכי הסגנון של ארצות הברית.

en: Allow file incompatibility with older versions.
he: אפשור חוסר תאימות קובץ עם גרסאות קודמות.

en: If active, gnucash will be allowed to intentionally break file compatibility with older versions, so that a data file saved in this version cannot be read by an older version again. Otherwise gnucash will write data files only in formats that can be read by older versions as well.
he: אם האפשרות הופעלה, גנוקאש יאפשר לנתק במכוון את תאימות הקבצים לגרסאות ישנות יותר, כך שקובץ נתונים שנשמר בגרסה זו לא יוכל להיקרא שוב בגרסה ישנה יותר. אחרת, גנוקאש יכתוב קובצי נתונים רק בפורמטים שניתן לקרוא גם על־ידי גרסאות ישנות.

en: Number of files in history
he: מספר קבצים בהיסטוריה

en: This setting contains the number of files to keep in the Recently Opened Files menu. This value may be set to zero to disable the file history. This number has a maximum value of 10.
he: הגדרה זו מכילה את מספר הקבצים שיש לשמור בתפריט 'קבצים שנפתחו לאחרונה'. הזנת הערך אפס תשבית את היסטוריית הקבצים. הערך המרבי האפשרי הוא 10.

en: Most recently opened file
he: קובץ שנפתח לאחרונה

en: This field contains the full path of the most recently opened file.
he: שדה זה מכיל את הנתיב המלא אל הקובץ האחרון שנפתח.

en: Next most recently opened file
he: הקובץ השני שנפתח לאחרונה

en: This field contains the full path of the next most recently opened file.
he: שדה זה מכיל את הנתיב המלא אל הקובץ שנפתח לאחרונה הבא.

en: Print checks from multiple accounts
he: הדפסת המחאות מחשבונות מרובים

en: This dialog is presented if you try to print checks from multiple accounts at the same time.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת בעת ניסון הדפסת המחאות ממספר חשבונות בו זמנית.

en: Confirm Window Close
he: אישור סגירת החלון

en: This dialog is presented when there is more than one window.
he: תיבת דו־שיח זה מוצג כאשר קיים יותר מחלון אחד.

en: Commit changes to a invoice entry
he: קבוע שינויים ברשומת חשבונית

en: This dialog is presented when you attempt to move out of a modified invoice entry. The changed data must be either saved or discarded.
he: תיבת דו־שיח זו תוצג בעת מעבר משדה חשבונית שהשתנה. את הערכים שהשתנו, יש לשמור או לשמוט.

en: Duplicating a changed invoice entry
he: שיכפול רשומת חשבונית ששונתה

en: This dialog is presented when you attempt to duplicate a modified invoice entry. The changed data must be saved or the duplication canceled.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת בעת ניסיון שיכפול חשבונית עם ערך שהשתנה. את הנתונים שהשתנו יש לשמור תחילה, או לבטל את השכפול.

en: Delete a commodity
he: מחיקת סחורה

en: This dialog is presented before allowing you to delete a commodity.
he: תיבת דו־שיח זה מוצג לפני שיתאפשר למחוק סחורה.

en: Delete a commodity with price quotes
he: מחיקת סחורה עם מחירים

en: This dialog is presented before allowing you to delete a commodity that has price quotes attached. Deleting the commodity will delete the quotes as well.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שתתאפשר מחיקת סחורה עם מחירים. מחיקת הסחורה תמחק גם את המחירים.

en: Delete multiple price quotes
he: מחיקת ציטוטים עם ריבוי מחירים

en: This dialog is presented before allowing you to delete multiple price quotes at one time.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שתתאפשר מחיקת מחירים מרובה.

en: Replace existing price
he: החלפת מחיר קים

en: This dialog is presented before allowing you to replace an existing price.
he: חלון דו־שיח זה מוצג לפני שיתאפשר להחליף מחיר קיים.

en: Edit account payable/accounts receivable register
he: עריכת יומן חייבים /זכאים

en: This dialog is presented before allowing you to edit an accounts payable/accounts receivable account. These account types are reserved for the business features and should rarely be manipulated manually.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שתתאפשר עריכת חשבון זכאים/ חייבים. סוגי חשבונות אלה שמורים לתכונות העסקיות ורק לעתים רחוקות יידרש לטפל בהם באופן ידני.

en: Read only register
he: יומן לקריאה בלבד

en: This dialog is presented when a read-only register is opened.
he: תיבת דו־שיח זה מוצג כאשר יומן לקריאה בלבד נפתח.

en: Change contents of reconciled split
he: שינוי תוכן של פיצול מותאם

en: This dialog is presented before allowing you to change the contents of a reconciled split. Allowing these changes can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שיתאפשר שינוי תוכן של פיצול שהותאם. התרת שינויים אלה יכולה להקשות על ביצוע התאמות עתידיות.

en: Mark transaction split as unreconciled
he: סימון פיצול תנועה כלא מותאם

en: This dialog is presented before allowing you to mark a transaction split as unreconciled. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שיתאפשר לסמן תנועת פיצול כלא מותאם. פעולה זו תשמוט את הערך המותאם ביומן ותקשה על ביצוע התאמות עתידי.

en: Cut a split from a transaction
he: גזירת פיצול מתנועה

en: This dialog is presented before allowing you to cut a split from a transaction.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני איפשור גזירת פיצול מתנועה.

en: Cut a reconciled split from a transaction
he: גזירת פיצול מותאם מתנועה

en: This dialog is presented before allowing you to cut a reconciled split from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני אפשור גזירת פיצול שהותאם מתנועה. פעולה זו תשמוט את הערך המותאם ביומן ותקשה על ביצוע התאמות עתידי.

en: Remove a split from a transaction
he: הסרת פיצול מתנועה

en: This dialog is presented before allowing you to remove a split from a transaction.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שיתאפשר להסיר פיצול מתנועה.

en: Remove a reconciled split from a transaction
he: הסרת פיצול מותאם מתנועה

en: This dialog is presented before allowing you to remove a reconciled split from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שיתאפשר להסיר פיצול שהותאם מתנועה. פעולה זו תשמוט את הערך המותאם ביומן ותקשה על ביצוע התאמות עתידי.

en: Remove all the splits from a transaction
he: הסרת כל הפיצולים מתנועה

en: This dialog is presented before allowing you to remove all splits from a transaction.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שניתן יהיה להסיר את כל הפיצולים מתנועה.

en: This dialog is presented before allowing you to remove all splits (including some reconciled splits) from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שניתן יהיה להסיר את כל הפיצולים (כולל מספר פיצולים שהותאמו) מהתנועה. פעולה זו תשמוט את הערך המותאם ביומן ותקשה על ביצוע התאמות עתידי.

en: Cut a transaction
he: גזירת תנועה

en: This dialog is presented before allowing you to cut a transaction.
he: חלון דו־שיח זה מוצג לפני שניתן יהיה לגזור תנועה.

en: Cut a transaction with reconciled splits
he: גזירת תנועה יחד עם פיצולים מותאמים

en: This dialog is presented before allowing you to cut a transaction that contains reconciled splits. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני אפשור גזירת תנועה המכילה פיצולים שהותאמו. פעולה זו תשמוט את הערך המותאם ביומן ותקשה על ביצוע התאמות עתידי.

en: Delete a transaction
he: מחיקת התנועה

en: This dialog is presented before allowing you to delete a transaction.
he: תיבת דו־שיח זה מוצג לפני שיתאפשר למחוק תנועה.

en: Delete a transaction with reconciled splits
he: מחיקת תנועה עם פיצולים מותאמים

en: This dialog is presented before allowing you to delete a transaction that contains reconciled splits. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שניתן יהיה למחוק תנועה המכילה פיצולים שהותאמו. פעולה זו תשמוט את הערך המותאם ביומן ותקשה על ביצוע התאמות עתידי.

en: Duplicating a changed transaction
he: שיכפול תנועה ששונתה

en: This dialog is presented when you attempt to duplicate a modified transaction. The changed data must be saved or the duplication canceled.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת בעת ניסון לשכפל תנועה שהשתנתה. יש לשמור את הנתונים שהשתנו תחילה או לבטל את השכפול.

en: Commit changes to a transaction
he: קיבוע שינויים בתנועה

en: This dialog is presented when you attempt to move out of a modified transaction. The changed data must be either saved or discarded.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת כאשר בעת ניסיון ליציאה מתנועה שהשתנתה. יש לשמור את הנתונים שהשתנו תחילה או לבטל את השכפול.

en: Show a grand total of all accounts converted to the default report currency
he: הצגת סכום כולל של כל החשבונות שהומרו למטבע דוח ברירת מחדל

en: Show non currency commodities
he: הצגת סכומים לא כספיים לסחורות

en: If active, non currency commodities (stocks) will be shown. Otherwise they will be hidden.
he: אם האפשרות הופעלה, סחורות (מניות) לא מטבעיות יוצגו. אחרת הם יוסתרו.

en: Use relative profit/loss starting date
he: שימוש בתאריך התחלה יחסי ברווח/הפסד

en: This setting controls the type of starting date used in profit/loss calculations. If set to "absolute" then GnuCash will retrieve the starting date specified by the start-date key. If set to anything else, GnuCash will retrieve the starting date specified by the start-period key.
he: הגדרה זו שולטת בסוג תאריך ההתחלה המשמש בחישובי רווח/הפסד. אם הוגדר כ־'מוחלט', אזי גנוקאש יאחזר את תאריך ההתחלה שהוזן בשדה מפתח תאריך ההתחלה. אם הוגדר כאחר, גנוקאש יאחזר את תאריך ההתחלה שהוזן בשדה מפתח תקופת ההתחלה.

en: Use absolute profit/loss starting date
he: שימוש בתאריך התחלה קבוע ברווח/הפסד

en: Starting date (in seconds from Jan 1, 1970)
he: תאריך התחלה (בשניות מ 1 בינואר, 1970)

en: This setting controls the starting date set in profit/loss calculations if the start-choice setting is set to "absolute". This field should contain a date as represented in seconds from January 1st, 1970.
he: הגדרה זו שולטת בתאריך ההתחלה שהוגדר בחישובי רווח/הפסד במידה שהוגדר תאריך־התחלה 'מוחלט'. שדה זה אמור להכיל תאריך המיוצג בשניות מ־1 בינואר, 1970.

en: Starting time period identifier
he: מזהה תאריך תחילת תקופה

en: This setting controls the starting date set in profit/loss calculations if the start-choice setting is set to anything other than "absolute". This field should contain a value between 0 and 8.
he: הגדרה זו שולטת בתאריך ההתחלה שנקבע בחישובי רווח/הפסד כאשר הגדרת ההתחלה הוגדר כערך לא 'מוחלט'. שדה זה אמור להכיל ערך בין 0 ל־8.

en: Use relative profit/loss ending date
he: שימוש בתאריך סיום רוח/הפסד יחסי

en: This setting controls the type of ending date used in profit/loss calculations. If set to "absolute" then GnuCash will retrieve the ending date specified by the end-date key. If set to anything else, GnuCash will retrieve the ending date specified by the end-period key.
he: הגדרה זו שולטת בסוג תאריך הסיום המשמש בחישובי רווח/הפסד. כאשר הוגדר כ־'מוחלט', אזי גנוקאש יאחזר את תאריך הסיום מהערך שבמפתח תאריך הסיום. אם הוגדר ערך אחר, גנוקאש יאחזר את תאריך הסיום מהערך שהוגדר במפתח תקופת הסיום.

en: Use absolute profit/loss ending date
he: שימוש בתאריך סיום רוח/הפסד מוחלט

en: Ending date (in seconds from Jan 1, 1970)
he: תאריך סיום (בשניות מ 1 לינואר 1970)

en: This setting controls the ending date set in profit/loss calculations if the end-choice setting is set to "absolute". This field should contain a date as represented in seconds from January 1st, 1970.
he: הגדרה זו שולטת בתאריך הסיום שהוגדר בחישובי רווח/הפסד במידה שהוגדר תאריך־סיום 'מוחלט'. שדה זה אמור להכיל תאריך המיוצג בשניות מ־1 בינואר, 1970.

en: Ending time period identifier
he: מזהה סוף תקופה

en: This setting controls the ending date set in profit/loss calculations if the end-choice setting is set to anything other than "absolute". This field should contain a value between 0 and 8.
he: הגדרה זו שולטת בתאריך הסיום שנקבע בחישובי רווח/הפסד כאשר ערך הסיום הוגדר כערך שאינו 'מוחלט'. שדה זה אמור להכיל ערך בין 0 ל־8.

en: Display this column
he: הצגת עמודה זו

en: This setting controls whether the given column will be visible in the view. TRUE means visible, FALSE means hidden.
he: הגדרה זו קובעת האם עמודה נתונה תהיה גלויה בתצוגה. TRUE פירושו גלוי, FALSE פירושו מוסתר.

en: Width of this column
he: רוחב עמודה זו

en: This setting stores the width of the given column in pixels.
he: הגדרה זו מאחסנת את הרוחב של עמודה נתונה בפיקסלים.

en: This assistant will help you setup and use accounting periods.
    
    Danger: this feature does not work correctly at this time; it is still under development. It will probably damage your data in such a way that it cannot be repaired!
he: סייען זה יעזור בהגדרה ושימוש בתקופות חשבונאיות.
    
    סכנה: תכונה זו אינה פועלת כהלכה בשלב זה; היא עדיין בשלבי פיתוח. זה עשוי לפגוע בנתונים באופן שאינו ניתן לתיקון!

en: Setup Account Period
he: הגדרת תקופת חשבון

en: Book Closing Dates
he: תאריך סגירת ספרים

en: Close Book
he: סגירת ספר חשבונות

en: Account Period Finish
he: סוף תקופה חשבונאית

en: Press 'Close' to Exit.
he: הקשה על 'סגירה' ליציאה.

en: Summary Page
he: עמוד תמצית

en: CSV Import Assistant
he: סייען יבוא CSV

note: Run the assistant in your language to see GTK's translation of the button labels.
en: 
    This assistant will help you import Accounts from a file.
    
    The file must be in the same format as that exported as this is a fixed format import which can be seen by looking at a file created by using the "Export Account Tree to CSV" export menu option.
    
    If the account is missing, based on the full account name, it will be added as long as the security / currency specified exists. If the account exists, then four fields will be updated. These are code, description, notes and color.
    
    Click on "Next" to proceed or "Cancel" to Abort Import.
he: 
    הסייען יעזור ביבוא חשבונות מקובץ.
    
    הקובץ חייב להיות במבנה זהה לזה של קובץ היצוא, שכן זהו יבוא במבנה קבועה. ניתן לצפות במבנה על־ידי עיון בקובץ שנוצר באמצעות האפשרות 'יצוא תרשים חשבונות ל־CSV' מתפריט היצוא.
    
    אם חסר חשבון, הוא יתווסף לפי שם חשבון מלא, כל עוד ערך בטוחה / מטבע שצוינו קיימים. אם החשבון קיים, ארבעה שדות יעודכנו: קוד, תיאור, הערות וצבע.
    
    הקשה על 'הבא' כדי להמשיך או 'ביטול' לנטישת היבוא.

en: Import Account Assistant
he: סייען יבוא חשבונות

en: Choose File to Import
he: בחירת קובץ ליבוא

en: Number of rows for the Header
he: מספר שורות בכותרת

en: Comma (,)
he: פסיק (,)

en: Semicolon (;)
he: נקודה פסיק (;)

en: Custom regular expression
he: ביטוי רגיל מותאם אישית

en: Colon (:)
he: נקודתיים (:)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Import Account Preview, first 10 rows only
he: יבוא תצוגה מקדימה של חשבון, 10 השורות הראשונות בלבד

en: Press Apply to create export file.
    Cancel to abort.
he: הקשה על החלה ליצירת קובץ יצוא.
    ביטול לנטישה.

en: Import Accounts Now
he: יבוא חשבונות כעת

en: Import Summary
he: תמצית יבוא

en: CSV Export Assistant
he: סייען יצוא ל CSV

en: 
    Select the type of Export required and the separator that will be used.
he: 
    בחירת סוג היצוא הנדרש ואת המפריד שישמש להפרדה בין השדות.

en: Use Quotes
he: שימוש בשערים

en: Simple Layout
he: פריסה פשוטה

en: Choose Export Settings
he: בחירת הגדרות יצוא

en: Select the accounts to be exported and date range if required.
he: בחירת החשבונות וטווח תאריכים שיש לייצא במידת הצורך.

en: Accounts Selected:
he: חשבונות שנבחרו:

en: _Select Subaccounts
he: _בחירת חשבונות משנה

en: Select _All
he: ב_חר הכל

en: Date Range
he: טווח תאריכים

en: _Select All
he: _בחירת הכל

en: Select _Range
he: בחירת _טווח

note: Filter By Dialog, Date Tab, Start section
en: Start
he: התחלה

en: _Earliest
he: _המוקדם ביותר

en: Cho_ose Date
he: בחי_רת תאריך

en: Toda_y
he: היו_ם

en: _Latest
he: _האחרון

note: Filter By Dialog, Date Tab, End section
en: End
he: סוף

en: C_hoose Date
he: ב_חירת תאריך

en: _Today
he: _היום

en: Account Selection
he: בחירת חשבון

en: Choose File Name for Export
he: בחירת שם קובץ ליצוא

en: Export Now…
he: מיוצא כעת…

en: Summary
he: תמצית

en: Export Summary
he: תמצית יצוא

en: CSV Price Import
he: CSV יבוא מחיר

note: You should localize the (british) examples to your region.
en: This assistant will help you import Prices from a CSV file.
    
    There is a minimum number of columns that have to be present for a successful import, these are Date, Amount, From Namespace, From Symbol and Currency To. If all entries are for the same Commodity / Currency then you can select them and then the columns will be Date and Amount.
    
    Various options exist for specifying the delimiter as well as a fixed width option. With the fixed width option, double click on the table of rows displayed to set a column width, then right mouse to change if required.
    
    Examples are "FTSE","RR.L","21/11/2016",5.345,"GBP" and CURRENCY;USD;2016-11-21;1.56;GBP
    
    There is an option for specifying the start row, end row and an option to skip alternate rows beginning from the start row which can be used if you have some header text. Also there is an option to overwrite existing prices for that day if required.
    
    Lastly, for repeated imports the preview page has buttons to Load and Save the settings. You can save your adjusted settings to reuse them on later imports. After loading your settings you can also tweak them again for similar imports and save them under another name. Note you can't save to built-in presets.
    
    This operation is not reversible, so make sure you have a working backup.
    
    Click on "Next" to proceed or "Cancel" to Abort Import.
he: סייען ליבוא מחירים מקובץ CSV.
    
    קיימות מספר עמודות מזערי הנדרשות לפעולת יבוא מוצלחת והן: תאריך, סכום, סחורה מ־ ומטבע ל־. במידה שכל הערכים הם עבור אותה סחורה / מטבע, ניתן לבחור אותם ולהסתפק בעמודות הנדרשות הנוספות, 'תאריך' ו'סכום'.
    
    קיימות אפשרויות שונות לקביעת מפריד בין הערכים, לרבות רוחב קבוע. להגדרת רוחב קבוע, יש להקיש הקשה כפולה על טבלת השורות המוצגות להגדרת רוחב העמודה, ולאחר מכן לחיצת עכבר ימני כדי לשנות ככל שנדרש.
    
    דוגמאות: 'FTSE','RR.L','21/11/2016',5.345,'GBP' ו CURRENCY;USD;2016-11-21;1.56;GBP
    
    קיימת אפשרות לקביעת שורת ההתחלה, שורת הסיום ואפשרות לדלג על שורות חלופיות החל משורת ההתחלה שבה ניתן להשתמש אם הוגדר מלל כותרת כל שהוא. כמו כן ניתן לדרוס מחירים קיימים לאותו יום ככל שיידרש.
    
    לסיום, ליבוא חוזר של דף התצוגה המקדימה קיימים לחצנים לטעינת ולשמירת ההגדרות. ניתן לשמור את ההגדרות המותאמות כדי להשתמש בהן שוב בפעולת ייבוא עתידית. לאחר טעינת ההגדרות, ניתן לשנות אותן שוב, כך שיתאימו לייבוא דומה ואז לשמור אותן פעם נוספת, בשם אחר.
    
    פעולה זו אינה ניתנת להסגה, לכן יש לוודא קיום גיבוי תקין.
    
    הקשה על 'הבא' כדי להמשיך או על 'ביטול' לנטישת היבוא.

en: Price Import Assistant
he: סייען יבוא מחיר

en: Select File for Import
he: בחירת קובץ ליבוא

en: Delete Settings
    Deletes the settings saved under the name as entered in the adjacent text field.
    There are two reserved names which can never be deleted:
    - No settings
    - Gnucash default export format
he: מחיקת הגדרות
    מחיקת ההגדרות שנשמרו תחת השם כפי שהוזנו בשדה הטקסט הסמוך.
    ישנם שני שמות שמורים שלא ניתן למחוק לעולם:
    - אין הגדרות
    - מבנה ייצוא ברירת מחדל של גנוקאש

en: Save Settings
    Saves current settings under the name as entered in the adjacent text field.
    There are two reserved names which can't be used to save custom settings:
    - No settings
    - Gnucash default export format
he: שמירת הגדרות
    ההגדרות הנוכחיות ישמרו בשם שיוזן בשדה המלל הסמוך.
    ישנם שני שמות שמורים שלא ניתן להשתמש בהם לשמירת הגדרות מותאמות אישית:
    - אין הגדרות
    - מבנה ייצוא ברירת מחדל של גנוקאש

en: <b>Load and Save Settings</b>
he: <b>טעינת ושמירת הגדרות</b>

en: Fixed-Width
he: רוחב קבוע

en: Space
he: מרווח

en: Tab
he: לשונית

en: Hyphen (-)
he: מקף(-)

en: Double-click anywhere on the table below to insert a column break
he: הקשה כפולה במקום כלשהו בטבלה מטה להוספת עמודת שבירה

en: Right-click anywhere in a column to modify it (widen, narrow, merge)
he: הקשה ימנית על גבי העמודה לצורך הסגלה (הרחבה, הצרה, מיזוג)

en: Allow existing prices to be over written.
he: אפשור דריסת מחירים קיימים.

en: Normally prices are not over written, select this to change that. This setting is not saved.
he: ככלל המחירים לא נדרסים, נא לבחור באפשרות זו כדי לשנות זאת. הגדרה זו לא נשמרת.

en: <b>File Format</b>
he: <b>מבנה קובץ</b>

en: Date Format
he: מבנה תאריך

en: Currency Format
he: מבנה מטבע

en: Encoding
he: קידוד

en: Leading Lines to Skip
he: דִּלּוּג על שורות מובילות

en: Trailing Lines to Skip
he: שורות עוקבות לדלג

en: Skip alternate lines
he: דִּלּוּג על שורות חלופיות

en: <b>Miscellaneous</b>
he: <b>שונות</b>

en: <b>Commodity From</b>
he: <b>סחורה מ־</b>

en: Currency To
he: מטבע ל־

en: Select the type of each column to import.
he: בחירת סוג לכל עמודה ליבוא.

en: Skip Errors
he: דִּלּוּג על השגיאה

en: Import Preview
he: תצוגה מקדימה יבוא

en: <b>Press "Apply" to add the Prices.
    "Cancel" to abort.</b>
he: <b>הקשה על 'החלה' להוספת מחירים.
    'ביטול' לנטישה.</b>

en: Import Prices Now
he: יבוא מחירים כעת

en: CSV Transaction Import
he: CSV יבוא תנועות

en: This assistant will help you import a delimited file containing a list of transactions. It supports both token separated files (such as comma separated or semi-colon separated) and fixed width data.
    
    For a successful import three columns have to be available in the import data:
    • a Date column
    • a Description column
    • a Deposit or Withdrawal column
    
    If there is no Account data available, a base account can be selected to which all data will be imported.
    
    Apart from a choice of delimiter, there are several options to tweak the importer. For example a number of lines can be skipped at the start or the end of the data, as well as odd rows. Several date and number formats are supported. The file encoding can be defined.
    
    The importer can handle files where transactions are split over multiple lines, with each line representing one split.
    
    Lastly, for repeated imports the preview page has buttons to Load and Save the settings. You can save your adjusted settings to reuse them on later imports. After loading your settings you can also tweak them again for similar imports and save them under another name.
he: סייען ליבוא קובץ מופרד המכיל רשימת תנועות. הסייען תומך גם בקבצים המופרדים בתו (כגון פסיק או נקודתיים) וגם בהפרדה ברוחב קבוע.
    
    ליבוא מוצלח, על שלוש עמודות להיות זמינות בנתוני היבוא:
    • עמודת תאריך
    • עמודת תיאור
    • עמודת הפקדה או משיכה
    
    במידה שאין נתוני חשבון זמינים, ניתן לבחור חשבון בסיס אליו ייובאו כל הנתונים.
    
    מלבד הבחירה במפריד, ישנן מספר אפשרויות להגדיר את מנגנון היבוא. לדוגמה, ניתן לדלג על מספר שורות בתחילת הנתונים או בסופם, כמו גם שורות לא זוגיות. נתמכות מספר תבניות של תאריך ומספר. ניתן גם להגדיר את קידוד הקובץ.
    
    מנגנון היבוא יכול לטפל בקבצים שבהם התנועות מפוצלות על מספר שורות, כאשר כל שורה מייצגת פיצול אחד.
    
    לבסוף, בייבוא חוזר יש בעמוד התצוגה המקדימה לחצנים לטעינת ושמירת ההגדרות. ניתן לשמור את ההגדרות המותאמות כדי להשתמש בהן שוב בפעולת ייבוא עתידית. לאחר טעינת ההגדרות ניתן לשנות אותן כך שיתאימו לייבוא דומה ולשמור אותן בשם אחר.

en: Transaction Import Assistant
he: סייען יבוא תנועות

en: Multi-split
he: ריבוי־פיצולים

en: Normally the importer will assume each line in the input file will correspond to one transaction. Each line can have information for one transaction and one or two splits.
    
    When Multi-split is enabled the importer will assume multiple consecutive lines together hold the information for one transaction. Each line provides information for exactly one split. The first line should also provide the information for the transaction.
    To know which lines belong to the same transaction, the importer will compare the provided transaction information in each line. If that information is empty or the same as the first transaction line the importer will consider this line part of the same transaction.
he: ככלל, מנגנון היבוא מניח שכל שורה בקובץ הקלט מתייחסת לתנועה אחת. כל שורה עשויה להכיל מידע על תנועה אחת ופיצול אחד או שניים.
    
    כאשר האפשרות ריבוי פיצולים מופעלת, מנגנון היבוא יניח שמספר שורות רצופות, מכילות מידע של תנועה אחת. כל שורה מספקת מידע לפיצול אחד בדיוק. השורה הראשונה אמורה גם לספק את המידע לתנועה.
    כדי לדעת אילו שורות שייכות לאותה תנועה מנגנון היבוא ישווה את פרטי התנועה שסופקה בכל שורה. אם המידע חסר או זהה לזה שבשורת התנועה הראשונה מנגנון היבוא ייחס אותה כחלק מאותה תנועה.

en: <b>Account</b>
he: <b>חשבון</b>

en: Select a row to change the mappings
he: נא לבחור שורה לשינוי המיפוי

en: Account ID
he: מזהה חשבון

en: Error text.
he: מלל שגיאה.

en: Change GnuCash _Account…
he: החלפת _חשבון גנוקאש…

en: Match Import and GnuCash accounts
he: התאמת יבוא וחשבונות גנוקאש

en: If you click "Next" Gnucash will perform a number of checks.
    
    If one of those <i>checks fails</i> you'll be automatically redirected to the preview page to try and correct.
    
    On the following page you will be able to associate each transaction to a category.
    
    If this is your <i>initial import into a new file</i>, you will first see a dialog for setting book options, since these can affect how imported data are converted to GnuCash transactions. If this is an existing file, the dialog will not be shown.
    
    If this is the <i>first time importing</i>, you will find that all lines may need to be associated. On subsequent imports, the importer will try to associate the transactions based on previous imports.
    
    The confidence of a correct association is displayed as a colored bar.
    
    More information can be displayed by using the help button.
he: בהקשה על 'הבא' גנוקאש יבצע מספר בדיקות.
    
    במידה שאחת מה<i>בדיקות כשלו</i> עמוד התצוגה המקדימה יוצג כדי לאפשר לנסות ולתקן את הבעיה.
    
    בעמוד הבא ניתן יהיה לשייך כל תנועה לסוג־אב.
    
    במידה שזה <i>יבוא ראשוני לקובץ חדש</i>, תוצג תחילה תיבת דו־שיח להגדרת אפשרויות ספרים, מכיוון שאלו עשויים להשפיע על אופן המרת הנתונים המיובאים לתנועות גנוקאש. במידה שזהו קובץ קיים, דו־השיח לא יוצג.
    
    במידה שזה <i>ייבוא ראשון</i> ייתכן ויהיה צורך לשייך את כל השורות. ביבוא הבא מנגנון היבוא ידע לשייך את התנועות על בסיס היבוא הקודם.
    
    רמת הביטחון של נכונות השיוך מוצג כסרגל צבעים.
    
    ניתן להציג מידע נוסף באמצעות לחצן העזרה.

en: Transaction Information
he: מידע תנועה

en: Match Transactions
he: התאמת תנועות

en: This assistant will help you create a set of GnuCash accounts for your assets (such as investments, checking or savings accounts), liabilities (such as loans) and different kinds of income and expenses you might have.
    
    You can pick a set of accounts here that seem close to your needs. After the assistant completes you will be able to add, rename, modify, and remove accounts, at any time later on. You will also be able to add sub-accounts, as well as move accounts (along with their sub-accounts) from one parent to another.
    
    Click 'Cancel' if you do not wish to create any new accounts now.
he: סייען ליצירת תרשים חשבונות גנוקאש עבור נכסים (כגון השקעות, עובר ושב או פיקדונות), התחייבויות (כגון הלוואות) וסוגים שונים של הכנסות והוצאות על פי הצורך.
    
    ניתן לבחור בתרשים חשבונות הקרוב ביותר לצרכים הייחודיים של הפעילות. לאחר השלמת פעולת הסייען, ניתן יהיה להוסיף, לשנות שם, להסגיל ולהסיר חשבונות, בכל עת מאוחר יותר. ניתן גם להוסיף חשבונות משנה, וכן להעביר חשבונות (יחד עם חשבונות המשנה שלהם) מאחד ההורים למשנהו.
    
    נא להקיש על 'ביטול' אם אין כוונה ליצור חשבונות חדשים כעט.

en: New Account Hierarchy Setup
he: יצירת תרשים חשבונות חדש

en: Choose Currency
he: בחירת מטבע

en: Select language and region specific categories that correspond to the ways that you foresee you will use GnuCash. Each category you select will cause several accounts to be created.
he: נא לבחור בסוג־אב שפה ואזור ייחודיים שיתאימו לדרך השימוש הצפויה שלכם בגנוקאש. כל סוג־אב שיבחר יביא ליצירת סדרת חשבונות בהתאם.

en: <b>Categories</b>
he: <b>סוגי־אב</b>

en: C_lear All
he: _נקה הכל

en: <b>Category Description</b>
he: <b>תיאור סוג־אב</b>

note: %s is an account template
en: Accounts in %s
he: חשבונות ב־'%s'

en: If not satisfied with the available templates, please read the wiki page linked below and share your new or improved template.
he: אם התבניות הזמינות אינן מספקות, נא לעיין בעמוד הוויקי שלהלן, שם ניתן לשתף תבניות חדשות שנוצרו על ידי משתמשים.

en: The selection you make here is only the starting point for your personalized account hierarchy. Accounts can be added, renamed, moved, or deleted by hand later at any time.
he: הבחירות שיעשו כאן הן רק נקודת הפתיחה לתרשים חשבונות מותאם אישית. ניתן יהיה להוסיף בהמשך, לשנות שמות, להעביר ולמחוק חשבונות בכל עת.

en: GnuCash Account Template Wiki
he: וויקי מבנה חשבון גנוקאש

en: Choose accounts to create
he: בחירת חשבונות ליצירה

en: Setup selected accounts
he: הגדרת החשבון שנבחר

en: Press 'Apply' to create your new accounts. You will then be able to save them to a file or database.
    
    Press 'Back' to review your selections.
    
    Press 'Cancel' to close this dialog without creating any new accounts.
he: הקשה על 'בצוע' ליצרת חשבונות חדשים.
    
    הקשה על 'הקודם' לסקירת הבחירות שנעשו.
    
    הקשה על 'ביטול' לסגירת דו־השיח ללא יצירת חשבונות חדשים.

en: Finish Account Setup
he: סיום הגדרת חשבון

en: Months
he: חודשים

en: Years
he: שנים

en: Current Year
he: שנה נוכחית

en: Now + 1 Year
he: כעת + שנה אחת

en: Whole Loan
he: מלוא ההלוואה

en: Interest Rate
he: שעור ריבית

en: APR (Compounded Daily)
he: שיעור ריבית שנתית (בחישוב יומי)

en: APR (Compounded Weekly)
he: שיעור ריבית שנתית (בחישוב שבועי)

en: APR (Compounded Monthly)
he: שיעור ריבית שנתית (בחישוב חודשי)

en: APR (Compounded Quarterly)
he: שיעור ריבית שנתית (בחישוב רבעוני)

en: APR (Compounded Annually)
he: שיעור ריבית שנתית (בחישוב שנתי)

en: Fixed Rate
he: שעור קבוע

en: 3/1 Year ARM
he: משכנתא בריבית משתנה 3/1 שנים

en: 5/1 Year ARM
he: משכנתא בריבית משתנה 5/1 שנים

en: 7/1 Year ARM
he: משכנתא בריבית משתנה 7/1 שנים

en: 10/1 Year ARM
he: משכנתא בריבית משתנה 10/1 שנים

en: This is a step-by-step method for creating a loan repayment within GnuCash. In this assistant, you can input the details of your loan and its repayment along with the details of its payback. Using that information, the appropriate Scheduled Transactions will be created.
    
    If you make a mistake or want to make changes later, you can edit the created Scheduled Transactions directly.
he: זוהי שיטה ליצירת החזר הלוואה בגוקאש שלב אחר שלב. באמצעות הסייען ניתן להזין את פרטי ההלוואה ופירעונה יחד עם פרטי ההחזר. מידע זה יצור תנועות מחזוריות בהתאם.
    
    אם נעשתה טעות בהזנה או שנדרש לבצע שינויים מאוחר יותר, ניתן לערוך ישירות את התנועות המחזוריות שנוצרו.

en: Loan / Mortgage Repayment Setup
he: הגדרת פרעון הלוואה / משכנתא

en: Enter the Loan Details, as a minimum enter a valid Loan Account and Amount.
he: הזנת פרטי ההלוואה, הזנה מזערית נדרשת, חשבון הלוואה תקין וסכום.

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Length
he: אורך

en: Loan Account
he: חשבון הלוואה

en: Enter the number of months still to be paid off. This determines both the remaining principle and the duration of the scheduled transaction.
he: הזנת מספר החודשים שנותרו לתשלום. פעולה זו קובעת הן את יתרת הקרן והן את משך התנועה המחזורית.

en: Months Remaining
he: חודשים נותרים

en: Enter the annual interest rate in percent. Accepts values from 0.001 - 100. The Mortgage Assistant does not support zero-interest loans.
he: הזנת שיעור הריבית השנתית באחוזים. ערכים אפשריים הם בין 0.001־100. סייען המשכנתאות אינו תומך בהלוואות בעלי ריבית בשיעור אפס.

en: Interest Rate Change Frequency
he: תדירות שינוי שעור הריבית

en: Loan Details
he: פרטי הלוואה

en: Escrow Account
he: חשבון נאמנות

en: Loan Repayment Options
he: אפשרויות פרעון הלוואה

en: Principal To
he: קרן ל

en: Interest To
he: ריבית ל

en: Repayment Frequency
he: תדירות תשלומים

en: Loan Repayment
he: פרעון הלוואה

en: Payment To (Escrow)
he: תשלום ל(נאמנות)

en: Payment From (Escrow)
he: תשלום מ(נאמנות)

en: Specify Source Account
he: הגדרת חשבון מקור

en: Use Escrow Account
he: שימוש בחשבון נאמנות

en: Part of Payment Transaction
he: חלק מתנועת תשלום

en: Payment Frequency
he: תדירות תשלומים

en: Previous Option
he: אפשרות קודמת

en: Next Option
he: האפשרויות הבאה

en: Loan Payment
he: תשלום הלוואה

en: Range
he: טווח

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Loan Review
he: סקירת הלוואה

en: Schedule added successfully.
he: תָּכְנִית נוספה בהצלחה.

en: Loan Summary
he: תמצית הלוואה

en: QIF Import Assistant
he: סייען יבוא QIF

note: Run the assistant in your language to see GTK's translation of the button labels.
en: GnuCash can import financial data from QIF (Quicken Interchange Format) files written by Quicken/QuickBooks, MS Money, Moneydance, and many other programs.
    
    The import process has several steps. Your GnuCash accounts will not be changed until you click "Apply" at the end of the process.
    
    Click "Next" to start loading your QIF data, or "Cancel" to abort the process.
he: גנוקאש יכולה לייבא נתונים פיננסיים מקובץ QIF (מבנה תעבורת קוויקן) קבצים שנכתבים על־ידי התכנות כמו אמ.אס מוני, קוויקן/ קוויקבוקס, מונידנס, ותוכניות רבות אחרות.
    
    תהליך הייבוא כולל מספר שלבים. חשבונות גנוקאש לא ישתנו עד הקשה על 'החלה' בסוף התהליך.
    
    הקשה על 'הבא' כדי להתחיל לטעון את נתוני קובץ ה־QIF, או על 'ביטול' לנטישת המהלך.

en: Import QIF files
he: יבוא קובצי QIF

note: Run the assistant in your language to see GTK's translation of the button labels.
en: Please select a file to load. When you click "Next", the file will be loaded and analyzed. You may need to answer some questions about the account(s) in the file.
    
    You will have the opportunity to load as many files as you wish, so don't worry if your data is in multiple files.
he: נא לבחור קובץ לטעינה. בהקשה על 'הבא', הקובץ יוטען וינותח. יתכן וידרש להשיב לכמה שאלות אודות החשבונות שבקובץ.
    
    ניתן לטעון מספר קבצים ככל שידרש, אז לא לדאוג אם הנתונים נמצאים במספר קבצים.

en: Select a QIF file to load
he: בחירת קובץ QIF לטעינה

en: _Start
he: _התחלה

en: Load QIF files
he: טעינת קובצי QIF

en: The QIF file format does not specify which order the day, month, and year components of a date are printed. In most cases, it is possible to automatically determine which format is in use in a particular file. However, in the file you have just imported there exist more than one possible format that fits the data.
    
    Please select a date format for the file. QIF files created by European software are likely to be in "d-m-y" or day-month-year format, where US QIF files are likely to be "m-d-y" or month-day-year.
he: מבנה הקובץ QIF לא מגדיר באיזה סדר מודפסים רכיבי היום, החודש והשנה של תאריך. לרוב, ניתן לקבוע אוטומטית איזה מבנה נמצא בשימוש בקובץ מסוים. יחד עם זאת, בקובץ שיובא זה עתה קיים יותר ממבנה אפשרי אחד שמתאים לנתונים.
    
    נא לבחור מבנה תאריך לקובץ. קובצי QIF שנוצרו על־ידי תוכנה אירופאית עשויים להיות בתבנית ‚d-m-y’ או יום-חודש-שנה, בעוד בקובצי QIF מארה״ב ככל הנראה המבנה יהיה ‚m-d-y’ או חודש-יום-שנה.

en: Click "Back" to cancel the loading of this file and choose another.
he: לחיצה על „חזרה” תבטל את טעינת הקובץ ותבחר באפשרות אחרת.

en: Set a date format for this QIF file
he: הגדרת מבנה זמן עבור קובץ QIF זה

en: The QIF file that you just loaded appears to contain transactions for just one account, but the file does not specify a name for that account.
    
    Please enter a name for the account. If the file was exported from another accounting program, you should use the same account name that was used in that program.
he: נראה שקובץ ה־QIF שנטען מכיל תנועות בחשבון אחד בלבד, אך הקובץ אינו מכיל את שם החשבון.
    
    נא להזין שם חשבון. אם הקובץ יוצא מתוכנת הנהלת־חשבונות אחרת, נא להשתמש באותו שם חשבון ששימש באותה התוכנה.

en: Account name
he: שם חשבון

en: Set the default QIF account name
he: הגדרת שם חשבון QIF ברירת מחדל

note: Run the assistant in your language to see GTK's translation of the button labels.
en: Click "Load another file" if you have more data to import at this time. Do this if you have saved your accounts to separate QIF files.
    
    Click "Next" to finish loading files and move to the next step of the QIF import process.
he: הקשה על 'טעינת קובץ אחר' ליבוא נתונים נוספים בשלב זה. יש לבצע פעולה זו במידה שהחשבונות נשמרו בקבצי QIF נפרדים.
    
    הקשה על 'הבא' כדי לסיים את טעינת הקבצים ולעבור לשלב הבא של תהליך יבוא QIF.

en: _Unload selected file
he: _פריקת קובץ נבחר

en: _Load another file
he: _טעינת קובץ נוסף

en: QIF files you have loaded
he: קובצי QIF שנטענו

en: On the next page, the accounts in your QIF files and any stocks or mutual funds you own will be matched with GnuCash accounts. If a GnuCash account already exists with the same name, or a similar name and compatible type, that account will be used as a match; otherwise, GnuCash will create a new account with the same name and type as the QIF account. If you do not like the suggested GnuCash account, double-click to change it.
    
    Note that GnuCash will be creating many accounts that did not exist on your other personal finance program, including a separate account for each stock you own, separate accounts for the brokerage commissions, special "Equity" accounts (subaccounts of Retained Earnings, by default) which are the source of your opening balances, etc. All of these accounts will appear on the next page so you can change them if you want to, but it is safe to leave them alone.
he: בעמוד הבא החשבונות וכל המניות או קרנות נאמנות בקובצי QIF יותאמו לחשבונות גנוקאש. במידה כבר קיים חשבון גנוקאש באותו שם, או שם דומה וסוג תואם, יעשה שימוש בחשבון זה; אחרת, גנוקאש יצור חשבון חדש בשם וסוג זההים לחשבון QIF. ניתן לשנות את פרטי החשבון שהוצע על־ידי גנוקאש על־ידי הקשה כפולה עליו.
    
    לתשומת לב, גנוקאש יצור חשבונות נוספים רבים שלא היו קיימים בתוכנת הכספים האישית האחרת ממנה מייבאים, לרבות חשבון נפרד לכל מניה, חשבונות נפרדים עבור עמלות ניהול תיקים, חשבונות 'הון' מיוחדים (חשבונות המשנה של הכנסות מיועדות, כברירת מחדל) שהן המקור ליתרות הפתיחה וכו '. כל החשבונות האלה יופיעו בעמוד הבא, כך שניתן יהיה לשנותם ככל שיידרש, אך ניתן גם להשאירם בבטחה כמות שהם.

en: Accounts and stock holdings
he: חשבונות והחזקות ניירות ערך

en: _Select the matchings you want to change
he: _בחירת ההתאמות הדורשות שינוי

en: Matchings selected
he: נבחרו התאמות

en: Match QIF accounts with GnuCash accounts
he: התאמת חשבונות QIF לחשבונות גנוקאש

en: GnuCash uses separate Income and Expense accounts rather than categories to classify your transactions. Each of the categories in your QIF file will be converted to a GnuCash account.
    
    On the next page, you will have an opportunity to look at the suggested matches between QIF categories and GnuCash accounts. You may change matches that you do not like by double-clicking on the line containing the category name.
    
    If you change your mind later, you can reorganize the account structure safely within GnuCash.
he: גנוקאש משתמשת בחשבונות הכנסות והוצאות נפרדים, זאת במקום שימוש בסוגי־אב לסווג תנועות. כל אחד מסוגי־האב בקובץ ה־QIF יומר לחשבון גנוקאש.
    
    בעמוד הבא, יתאפשר לבדוק את ההתאמות המוצעות בין סוגי־אב QIF וחשבונות גנוקאש. ניתן לשנות את ההתאמות על־ידי הקשה כפולה על השורה המכילה את שם סוג־האב.
    
    מאוחר יותר, ניתן יהיה לארגן בבטחה את מבנה תרשים החשבונות בגנוקאש.

en: Income and Expense categories
he: סוג־אב הכנסות והוצאות

en: Match QIF categories with GnuCash accounts
he: התאמת סוגי־אב קובץ QIF לחשבונות גנוקאש

en: QIF files downloaded from banks and other financial institutions may not have information about Accounts and Categories which would allow them to be correctly assigned to GnuCash accounts.
    
    In the following page, you will see the text that appears in the Payee and Memo fields of transactions with no QIF Account or Category. By default these transactions are assigned to the 'Unspecified' account in GnuCash. If you select a different account, it will be remembered for future QIF files.
he: קובצי QIF, שנמשכו מבנקים וממוסדות פיננסיים אחרים, עשויים שלא להכיל מידע על חשבונות וסוגי־אב, לכן לא יוקצו נכון לחשבונות המתאימים בגנוקאש.
    
    העמוד הבא, יציג את מלל שדות 'מוטב' ו'מזכר' של התנועה, לאותן רשומות בהן חסר חשבון QIF, או סוג־אב. כברירת מחדל, תנועות אלו יוקצו לחשבון 'לא מוגדר' בגנוקאש. במידה ונבחר חשבון קיים אחר, המערכת תזכור אותו בעת יבוא קובצי QIF עתידיים.

en: Payees and memos
he: מוטבים ומזכרים

en: Match payees/memos to GnuCash accounts
he: התאמת מוטבים/מזכרים לחשבונות גנוקאש

en: The QIF importer cannot currently handle multi-currency QIF files. All the accounts you are importing must be denominated in the same currency.
he: מנגנון יבוא QIF לא יכול לטפל כעת בקבצי QIF מרובי־מטבעות. יש להגדיר את אותו המטבע לכל החשבונות המיובאים.

en: _Select the currency to use for all imported transactions:
he: _בחירת המטבע לשימוש ביבוא כל התנועות:

en: Since you are creating a new file, you will next see a dialog for setting book options. These can affect how GnuCash imports transactions. If you come back to this page without cancelling and starting over, the dialog for setting book options will not be shown a second time when you go forward. You can access it directly from the menu via File->Properties.
he: מכיוון שמיוצר קובץ חדש, בהמשך יוצג דו־שיח להגדרת אפשרויות ספרים. הגדרות אלו עשויים להשפיע על אופן הייבוא של תנועות גנוקאש. אם ממשיכים הלאה, תיבת דו־השיח להגדרת אפשרויות ספרים לא תוצג פעם השנייה בעת חזרה לעמוד זה מבלי לבטל ולהתחיל מחדש. ניתן לגשת להגדרה ישירות מתפריט 'קובץ &larr; העדפות'.

en: Choose the QIF file currency and select Book Options
he: בחירת מטבע קובץ ה־QIF ובחירת אפשרויות ספרים

en: Below you are asked to provide information about stocks, mutual funds, and other investments that appear in the QIF file(s) you are importing. GnuCash needs some additional details about these investments that the QIF format does not provide.
    
    Each stock, mutual fund, or other investment must have a name and an abbreviation, such as a stock symbol. Because some unrelated investments have the same abbreviation, you also need to indicate what type of abbreviation you have entered. For example, you could select the exchange that assigned the symbol (NASDAQ, NYSE, etc.), or select an investment type.
    
    If you don't see your exchange listed, or none of the available choices are appropriate, you can enter a new one.
he: בעמודים הבאים תתבקשו לספק מידע אודות ניירות ערך, קרנות נאמנות והשקעות אחרות המופיעות בקובץ(י) ה־QIF שהוגדר ליבוא. לגנוקאש נדרשים מספר פרטים נוספים אודות השקעות אלו שמבנה QIF אינה מספקת.
    
    לכל ניר ערך, קרן נאמנות או השקעה אחרת, יש שם וקיצור כגון סמל מניה. מאחר ולחלק מההשקעות שאינן קשורות עשויים להיות קיצורים זהים, נדרש להגדיר גם את סוג הקיצורים שנוצרו. לדוגמה, ניתן לבחור בבורסה שקבעה את הקיצורים (NASDAQ, NYSE, וכו'.), או לבחור בסוג ההשקעה.
    
    אם בורסות שוקי הון לא מופיעות ברשימת הבחירה, או שאף אחת מהאפשרויות אינה ישימה, ניתן ליצר אחת חדשה.

en: Enter Information about…
he: נא להזין מידע אודות…

en: All fields must be complete to continue…
he: על מנת להמשיך יש להשלים את כל השדות…

en: Tradable commodities
he: סחורות סחירות

en: _Start Import
he: _התחלת יבוא

en: P_ause
he: ה_שהיה

en: QIF Import
he: QIF יבוא

en: Match existing transactions
he: התאמת תנועות קיימות

en: _Imported transactions needing review
he: _תנועות מיובאות המצריכות בדיקה

en: _Possible matches for the selected transaction
he: _התאמות אפשריות לתנועה שנבחרה

en: Select possible duplicates
he: בחירת כפילויות אפשריות

en: Click "Apply" to import data from the staging area and update your GnuCash accounts. The account and category matching information you have entered will be saved and used for defaults the next time you use the QIF import facility.
    
    Click "Back" to review your account and category matchings, to change currency and security settings for new accounts, or to add more files to the staging area.
    
    Click "Cancel" to abort the QIF import process.
he: הקשה על 'החלה' ליבוא נתונים מאזור האחסון הזמני ולעדכון חשבונות גנוקאש. מידע סוג־אב והתאמת חשבון שהוזנו יישמרו וישמשו לברירות המחדל לפעם הבאה שיעשה שימוש במנגנון יבוא ה־QIF.
    
    הקשה על 'הקודם' לסקירת התאמת החשבון וסוג־האב, כדי לשנות הגדרות מטבע ואבטחה עבור חשבונות חדשים, או כדי להוסיף קבצים נוספים לאזור האחסון הזמני.
    
    יש להקיש על 'ביטול' לנטישת תהליך יבוא ה־QIF.

en: Update your GnuCash accounts
he: עדכון חשבונות גנוקאש

en: Summary Text
he: מלל תמצית

en: Qif Import Summary
he: תמצית יבוא QIF

en: Stock Split Assistant
he: סייען פיצול ניירות ערך

en: This assistant will help you record a stock split or stock merger.
he: סייען זה יעזור לכם ברישום פיצול/מיזוג נייר ערך.

en: Select the account for which you want to record a stock split or merger.
he: בחירת החשבון לרישום פיצול או מיזוג מניות.

en: Stock Split Account
he: חשבון פיצול ניר ערך

en: Enter the date and the number of shares you gained or lost from the stock split or merger. For stock mergers (negative splits) use a negative value for the share distribution. You can also enter a description of the transaction, or accept the default one.
he: נא להזין תאריך ומספר המניות שנוספו או נגרעו כתוצאה מפיצול או מיזוג מניות. למיזוג מניות (פיצולים שליליים) נא להשתמש בערך שלילי בהתפלגות המניה. ניתן גם להזין תיאור תנועה או לקבל את תאור ברירת המחדל.

en: _Date
he: _תאריך

en: Desc_ription
he: תיא_ור

en: Stock Split
he: פיצול ניר ערך

en: If you want to record a stock price for the split, enter it below. You may safely leave it blank.
he: אם תרצו לתעד מחיר מניה לפיצול, נא להזינו מטה. ניתן בבטחה גם להשאיר את השדה ריק.

en: New _Price
he: מחיר _חדש

en: Currenc_y
he: מטב_ע

en: Stock Split Details
he: מידע פיצול ניר ערך

en: If you received a cash disbursement as a result of the stock split, enter the details of that payment here. Otherwise, just click "Next".
he: אם נתקבלו החזרי כספים כתוצאה מפיצול המניות, נא להזין את פרטי ההחזר כאן. אחרת יש להקיש 'הבא'.

en: _Amount
he: _סכום

en: _Memo
he: _מזכר

note: Default memo text for the remains of a stock split
en: Cash in lieu
he: מזומן במקום

en: <b>_Income Account</b>
he: <b>חשבון _הכנסות</b>

en: <b>A_sset Account</b>
he: <b>חשבון נ_כסים</b>

note: Dialog title for the remains of a stock split
en: Cash In Lieu
he: מזומן במקום

en: If you are finished creating the stock split or merger, press "Apply". You may also press "Back" to review your choices, or "Cancel" to quit without making any changes.
he: בסיום יצירת פיצול או מיזוג המניות יש להקיש על 'החלה'. ניתן להקיש על 'הקודם' לסקירת הבחירות שנעשו, או על 'סיום' ליציאה מבלי לשמור את השינויים.

en: Stock Split Finish
he: הסתיים פיצול נייר ערך

en: Transaction Details
he: פרטי תנועה

en: Cash
he: מזומן

en: Brokerage Fees
he: עמלות ניהול תיקים

en: Introduction placeholder
he: שומר מקום מבוא

en: Title placeholder
he: כותרת שומר מקום

en: _Edit list of encodings
he: _עריכת רשימת קידודים

en: Default encoding
he: קידוד ברירת מחדל

en: Convert the file
he: המרת הקובץ

en: finish placeholder
he: סיום שומר מקום

en: Finish GnuCash Datafile Import
he: סיום יבוא קובץ נתונים גנוקאש

en: Edit the list of encodings
he: עריכת רשימת הקידודים

en: <b>S_ystem input encodings</b>
he: <b>ק_ידודי קלט מערכת</b>

en: <b>_Custom encoding</b>
he: <b>קידוד _מותאם אישית</b>

en: <b>_Selected encodings</b>
he: <b>_קידוד שנבחר</b>

en: Preferences
he: העדפות

note: Preferences Dialog, General Tab
en: General
he: כללי

en: Enable extra _buttons
he: אפשור לחצנים _נוספים

en: _Open in new window
he: _פתיחה בחלון חדש

en: If checked, each invoice will be opened in its own top level window. If clear, the invoice will be opened in the current window.
he: אם תיבת הסימון סומנה, כל חשבונית תפתח בחלון נפרד. אחרת, החשבונית תפתח בחלון הנוכחי.

en: _Accumulate splits on post
he: _אחוד פיצולים ברישום

en: Whether multiple entries in an invoice which transfer to the same account should be accumulated into a single split by default. This setting can be changed in the Post dialog.
he: האם מספר רשומות בחשבונית שמעבירות לאותו חשבון יוצגו בפיצול אחד. ניתן לשנות את ההגדרה בחלון השליחה.

en: <b>Invoices</b>
he: <b>חשבוניות</b>

en: Not_ify when due
he: הת_ראה לקראת מועד תשלום

en: Whether to display the list of Bills Due at startup.
he: הצגת רשימת החיובים לתשלום באתחול.

en: _Tax included
he: _כולל מס

en: Whether tax is included by default in entries on Bills. This setting is inherited by new customers and vendors.
he: האם לכלול מס ברשומות החיובים כברירת מחדל. ההגדרה מורשת ללקוחות וספקים חדשים.

note: See the tooltip "At post time…" for details.
en: _Process payments on posting
he: _עיבוד תשלום במהלך הרישום

en: <b>Bills</b>
he: <b>חיובים</b>

en: _Notify when due
he: _התראה לקראת מועד תשלום

en: Ta_x included
he: כולל _מס

en: Whether tax is included by default in entries on Invoices. This setting is inherited by new customers and vendors.
he: האם לכלול מס ברשומות החשבוניות כברירת מחדל. ההגדרה מורשת ללקוחות וספקים חדשים.

note: See the tooltip "At post time…" for details.
en: Pro_cess payments on posting
he: עיב_וד תשלומים ברישום

en: Days in ad_vance
he: מספר ימים מר_אש

en: How many days in the future to warn about Bills coming due.
he: כמה ימים לפני מועד פרעון החיוב להתריע.

en: How many days in the future to warn about Invoices coming due.
he: כמה ימים בעתיד, לפני מועד פרעון חשבוניות, להתריע.

en: _Days in advance
he: _ימים מראש

en: Cascade Account Values
he: דֵּרֵג ערכי חשבון

en: Enable Cascading Account Color
he: אפשור דרג צבעי חשבון

en: Enable Cascading Account Placeholder
he: אפשור דרג חשבונות שומרי־מקום

en: Enable Cascading Account Hidden
he: אפשור דרג חשבונות מוסתרים

en: Enable the sections to Cascade
he: אפשור מקטעי דֵּרֵג

en: Default
he: ברירת מחדל

en: If any account has an existing color it will not be replaced unless the following is ticked.
he: אם תיבת הסימון סומנה, ניתן יהיה לשנות צבע לחשבון, אחרת החלפת צבע לא תתאפשר.

en: Replace any existing account colors
he: שינוי צבעי חשבון קיימים

en: Delete Account
he: מחקית חשבון

en: <b>Sub-accounts</b>
he: <b>חשבונות משנה</b>

en: This account has a sub-account. What would you like to do with it?
he: חשבון זה מכיל חשבונות משנה. מה לעשות עם זה?

en: _Move to
he: _מעבר ל

en: Delete the _subaccount
he: מחיקת _חשבון המשנה

en: M_ove to
he: מ_עבר ל

en: Delete all _transactions
he: מחיקת כל _התנועות

en: This account contains transactions. What would you like to do with these transactions?
he: חשבון זה מכיל תנועות. מה לעשות עם תנועות אלו?

en: This account contains read-only transactions which may not be deleted.
he: חשבון זה מכיל פעולות לקריאה בלבד שלא ניתן למחוק.

en: <b>Sub-account Transactions</b>
he: <b> תנועות חשבונות משנה</b>

en: You've said to delete the subaccount and it contains transactions. What would you like to do with these transactions?
he: בוצעה פעולת מחיקת חשבון משנה שמכיל תנועות. מה לעשות עם תנועות אלה?

en: One or more sub-accounts contain read-only transactions which may not be deleted.
he: חשבון משנה אחד או יותר מכיל תנועות לקריאה בלבד ולא ניתנות לעריכה.

en: _Default
he: _ברירת מחדל

en: Account Type
he: סוג החשבון

en: Show _hidden accounts
he: הצגת _חשבונות מוסתרים

en: Show _unused accounts
he: הצגת _חשבונות שלא בשימוש

en: Show accounts which do not have any transactions.
he: הצגת חשבונות ללא תנועות.

en: Show _zero total accounts
he: הצגת חשבונות ביתרה כוללת _אפס

en: Show accounts which have a zero total value.
he: הצגת חשבונות ביתרה כוללת בערך אפס.

en: Use Commodity Value
he: שימוש בערך סחורה

en: _Help
he: ע_זרה

en: Identification
he: זיהוי

en: Account _name
he: שם _חשבון

en: _Account code
he: _קוד חשבון

en: _Description
he: _תיאור

en: Smallest _fraction
he: שבר _מזערי

en: Account _Color
he: צבע _חשבון

en: No_tes
he: הע_רות

en: Smallest fraction of this commodity that can be referenced.
he: השבר המזערי שבו ניתן להשתמש בסחורה זו.

en: _Parent Account
he: חשבון _אב

en: Placeholde_r
he: שומר מ_קום

en: This account is present solely as a placeholder in the hierarchy. Transactions may not be posted to this account, only to sub-accounts of this account.
he: חשבון זה משמש אך ורק כשומר מקום. לא ניתן להזין תנועות לחשבון זה, אך ניתן לרשום תנועות בחשבונות המשנה של חשבון זה.

en: Auto _interest transfer
he: העברת _ריבית אוטומטית

en: H_idden
he: מו_סתר

en: Opening balance
he: יתרת פתיחה

en: This account holds opening balance transactions. Only one account per commodity can hold opening balance transactions.
he: חשבון זה מכיל תנועות יתרת פתיחה. רק חשבון אחד לכל סחורה יכול לכלול תנועות יתרת פתיחה.

en: Ta_x related
he: בר מ_יסוי

note: Translators: use the same words here as in 'Ta_x Report Options'.
en: Use Edit->Tax Report Options to set the tax-related flag and assign a tax code to this account.
he: תיבת 'בר מיסוי' תהיה פעילה אם הוגדרו קוד מיסוי לחשבונות אלו בתפריט 'עריכה &larr; אפשרויות מיסוי'.

en: <b>Balance Information</b>
he: <b>נתוני מאזן</b>

en: <b>Initial Balance Transfer</b>
he: <b>העברת יתרות פתיחה</b>

en: _Balance
he: _יתרה

en: _Use equity 'Opening Balances' account
he: _שימוש בחשבון הוני בשם 'מאזן פתיחה'

en: _Select transfer account
he: _בחירת חשבון להעברה

en: Renumber sub-accounts
he: מספר מחדש חשבונות משנה

en: _Renumber
he: _מספור מחדש

en: Prefix
he: קידומת

en: Examples
he: דוגמאות

en: Interval
he: מחזור

en: Number of Digits
he: מספר הספרות

en: This will replace the account code field of each child account with a newly generated code
he: פעולה זו תחליף את שדה קוד החשבון של כל חשבון משנה עם קוד חדש שיוצר

en: _Show documentation
he: _הצגת תיעוד

en: _Reconciled
he: _מותאם

en: _Cleared
he: _סגורים

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as cleared.
he: כאשר לא נקבע מצב בקובץ QIF, התנועות יסומנו כמותאמות.

en: _Not cleared
he: _פתוחים

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as not cleared.
he: כאשר לא נקבע מצב בקובץ QIF, התנועות יסומנו כלא מותאמות.

en: Default transaction status (overridden by the status given by the QIF file)
he: מצב תנועה ברירת מחדל (יידרס על־ידי המצב שיתקבל מקובץ ה־QIF)

en: Select Account
he: בחירת חשבון

en: _Select or add a GnuCash account:
he: _בחירת או הוספת חשבון גנוקאש:

en: Import transactions from text file
he: יבוא תנועות מקובץ מלל

en: 1. Choose the file to import
he: 1. בחירת קובץ ליבוא

en: Import bill CSV data
he: יבוא נתוני חשבונית ספק CSV

en: Import invoice CSV data
he: יבוא נתוני CSV חשבונית

en: 2. Select import type
he: 2. בחירת סוג יבוא

en: Semicolon separated
he: הפרדה בנקודה־פסיק

en: Comma separated
he: מופרד בפסיק

en: Semicolon separated with quotes
he: הפרדה בנקודה־פסיק עם מרכאות

en: Comma separated with quotes
he: מופרד בפסיק עם מרכאות

en: 3. Select import options
he: 3. בחירת אפשרויות יבוא

en: 4. Preview
he: 4. תצוגה מקדימה

en: Open imported documents in tabs
he: פתיחת מסמכים שיובאו בלשונית

en: Don't open imported documents in tabs
he: לא לפתוח מסמכים שיובאו בלשונית

en: 5. Afterwards
he: 5. לאחר מכן

en: window1
he: חלון1

en: Due Days
he: ימים לפרעון

en: Discount Days
he: ימי הנחה

en: Discount %
he: % הנחה

en: The percentage discount applied for early payment.
he: אחוז ההנחה שיחול בגין הקדמת תשלום.

en: The number of days after the post date during which a discount will be applied for early payment.
he: מספר הימים אחרי תאריך הרישום שבמהלכם תנתן הנחה עבור תשלום מוקדם.

en: The number of days to pay the bill after the post date.
he: מספר הימים אחרי תאריך הרישום לתשלום החיוב.

en: Due Day
he: יום פרעון

en: Discount Day
he: יום הנחה

en: Cutoff Day
he: יום החתך

en: The cutoff day for applying bills to the next month. After the cutoff, bills are applied to the following month. Negative values count backwards from the end of the month.
he: יום חתך העברת חיובים לחודש הבא. לאחר החתך, חיובים יופיעו בחודש הבא. ערכים יספרו לאחור מסוף החודש.

en: The discount percentage applied if paid early.
he: אחוז הנחה אם התשלום משולם לפני תאריך היעד.

en: The last day of the month for the early payment discount.
he: היום האחרון בחודש עבור הנחת תשלום מוקדם.

en: The day of the month bills are due
he: היום בחודש בו חל מועד תשלום חיובים

en: Table
he: טבלה

en: Terms
he: תנאים

en: Delete the current Billing Term
he: מחיקת תנאי התשלום הנוכחי

en: Create a new Billing Term
he: יצירת תנאי תשלום חדש

en: <b>Term Definition</b>
he: <b>הגדרת תנאים</b>‏

en: De_scription
he: _תיאור

en: _Type
he: _סוג

en: The description of the Billing Term, printed on invoices
he: תיאור תנאי התשלום, מודפס על חשבוניות

en: Edit the current Billing Term
he: עריכת תנאי תשלום נוכחי

en: Close this window
he: סגירת חלון זה

en: Cancel your changes
he: ביטול שינויים

en: Commit this Billing Term
he: קיבוע תנאי תשלום

en: The internal name of the Billing Term.
he: השם הפנימי של תנאי התשלום.

en: <b>New Billing Term</b>
he: <b>תנאי תשלום חדש</b>

en: _Name
he: _שם

en: Income Total
he: סך כל הכנסות

en: Expense Total
he: סך כל הוצאות

en: Choose Owner Dialog
he: בחירת דו־שיח נמען

en: Securities
he: בטחונות

en: Show National Currencies
he: הצגת מטבעות זרים

en: Add a new commodity.
he: הוספת סחורה חדשה.

en: Remove the current commodity.
he: הסרת הסחורה הנוכחית.

en: Edit the current commodity.
he: עריכת סחורה נוכחית.

en: Enter the full name of the commodity. Example: Cisco Systems Inc., or Apple Computer, Inc.
he: נא להזין את השם המלא של הסחורה. דוגמה: סיסקו מערכות בע'מ, או אפל מחשבים בע'מ.

en: Enter the ticker symbol for the commodity (e.g. CSCO or AAPL). If you are retrieving quotes online, this field must exactly match the ticker symbol used by the quote source (including case).
he: נא להזין סמל חַלּוֹן־מִבְזָקִים לסחורה (כגון: CSCO, או APPL). לאחזור שערים מקוון, על סמל חַלּוֹן־המִבְזָקִים להיות זהה לזה של מקור השערים (לרבות רישיות).

en: Enter a unique code used to identify the commodity. Or, you may safely leave this field blank.
he: נא להזין קוד זיהוי יחידאי עבור הסחורה. או, ניתן בבטחה להשאיר את השדה ריק.

en: Enter the smallest fraction of the commodity which can be traded. For stocks which can only be traded in whole numbers, enter 1.
he: הזנת השבר המזערי של הסחורה הניתנת למסחור. למניות הנסחרות ביחידות שלמות, יש להזין 1.

en: <b>Quote Source Information</b>
he: <b>מידע מקור מחירי מניות</b>

en: Select a category for the commodity or enter a new one. One might use investment categories like STOCKS and BONDS or exchange names like NASDAQ and LSE.
he: בחירת סוג־אב עבור הסחורה, או הזנת סוג־אב חדש. ניתן להשתמש בסוגי־אב 'השקעה' כגון מניות, אגרות־חוב או בשמות בּוּרְסוֹת כמו NASDAQ, LSE ועוד.

en: Enter a display symbol. This can safely be left blank, in which case the ticker symbol or the currency ISO code will be used.
he: נא להזין סמל התצוגה. ניתן בבטחה להישאר ריק, במקרה זה יעשה שימוש בסמל חַלּוֹן־מִבְזָקִים או קוד ISO המטבע.

en: Type of quote source
he: סוג מקור שערי ניירות ערך

en: _Display symbol
he: _סמל

en: Time_zone
he: אזור _זמן

en: _Unknown
he: _לא ידוע

en: These are quote sources that were recently added to F::Q. GnuCash does not know if these sources retrieve information from a single site or from multiple sites on the internet.
he: אלו הם מקורות מחיר של F::Q שנוספו לאחרונה. גנוקאש לא יודע האם אחזור המידע הוא מאתר בודד, או ממספר אתרים במרשתת.

en: _Multiple
he: _מרובה

en: These are F::Q quote sources that retrieve information from multiple sites on the internet. If one of the sites is unavailable, F::Q will attempt to retrieve the information from another site.
he: אלו הם מקורות מחירים של F::Q המאחזר מידע ממספר אתרים במרשתת. אם אחד מהאתרים אינו זמין, F::Q ינסה לאחזר מידע מאתר אחר.

en: Si_ngle
he: בו_דד

en: These are F::Q quote sources that retrieve information from a single site on the internet. If that site is unavailable, you will not be able to retrieve quotes.
he: אלו הם מקורות המחיר של F::Q המאחזר מידע מאתר בודד במרשתת. אם האתר לא זמין, אחזור המחירים לא יתאפשר.

en: _Get Online Quotes
he: _אחזור שערים מקוון

en: F_raction traded
he: ש_בר נסחר

note: Again replace CUSIP by your National Securities Identifying Number.
en: ISIN, CUSI_P or other code
he: ISIN, CUSI_P או קוד אחר

en: Nam_espace
he: מ_רחב שם

en: _Symbol/abbreviation
he: _סמל/קיצור

en: _Full name
he: _שם מלא

en: Warning: Finance::Quote not installed properly.
he: אזהרה: Finance::Quote לא הותקן כראוי.

en: Select user information here…
he: בחירת מידע משתמש כאן…

en: The customer ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
he: מזהה הלקוח. אם השדה יישאר ריק, המערכת תקצה מזהה־לקוח סביר

en: Address
he: כתובת

en: Email
he: דוא'ל

en: Billing Address
he: כתובת חשבונית ספק

en: Discount
he: הנחה

en: Credit Limit
he: מגבלת אשראי

en: Tax Included
he: כולל מס

en: Tax Table
he: טבלת מס

en: Override the global Tax Table?
he: לרמוס את טבלת המס הגלובלית?

en: Billing Information
he: פרטי חשבונית ספק

en: Shipping Information
he: פרטי משלוח

en: Shipping Address
he: כתובת משלוח

note: Title of dialog
en: Import customers or vendors from text file
he: יבוא לקוחות או ספקים מקובץ מלל

en: For importing customer lists.
he: עבור יבוא רשימות לקוח.

en: For importing vendor lists.
he: עבור יבוא רשימות ספק.

en: <b>2. Select Import Type</b>
he: <b>2. בחירת סוג יבוא</b>

en: Exit the saved report configurations dialog
he: יציאה מדו שיח הגדרת דוחות שמורים

en: Question
he: שאלה

en: Change Linked Document path head
he: שינוי נתיב ראשי לצרופה

en: Existing relative file path links will be converted to absolute ones by combining them with the existing path head unless box unticked.
he: נתיב יחסי לקישורי קבצים יומרו לנתיב מוחלט על־ידי שילובם עם הנתיב הראשי הקיים, אלה אם הוסר הסימון בתיבת הסימון.

en: Existing absolute file path links will be converted to relative ones by comparing them to the new path head unless box unticked.
he: נתיב מוחלט לקישורי קבצים יומרו לנתיב יחסי על־ידי השוואתם לנתיב הראשי החדש, אלה אם הוסר הסימון בתיבת הסימון.

en: Note: Only Document Links that are not read-only will be changed.
he: הערה: רק קישורי קבצים שאינם לקריאה בלבד ישונו.

en: Linked _File
he: קישור _קבצים

en: Linked _Location
he: קישור _מיקום

en: (none)
he: (ללא)

en: Location does not start with a valid scheme
he: מיקום אינו מתחיל בסכימה תקינה

en: Reload and Locate Linked Documents
he: טעינה מחודשת ואיתור צרופות

en: _Reload
he: _טעינה חוזרת

en: _Locate Linked Documents
he: _איתור צרופות

en: All Linked Documents
he: כל הצרופות

en: Id
he: מזהה

en: Linked Document
he: צרופה

en: Available
he: זמין

en: Relative
he: יחסי

en: Double click on the entry in the Description column to jump to the Transaction.
    Double click on the entry in the Link column to open the Linked Document.
    Double click on the entry in the Available column to modify the document link.
he: הקשה כפולה על עמודת התיאור לדילוג אל התנועה.
    הקשה כפולה על עמודת הקישור לפתיחת המסמך המקושר.
    הקשה כפולה על עמודת הזמינות לשינוי הצרופה.

en: The employee ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
he: מזהה העובד. אם ריק מספר ייקבע באופן אוטומטי

en: Payment Address
he: כתובת לתשלום

en: Language
he: שפה

en: Interface
he: ממשק

en: Default Hours per Day
he: מספר שעות ביום ברירת מחדל

en: Default Rate
he: שעור ברירת מחדל

en: Access Control List
he: רשימת הגבלת גישה

en: Access Control
he: הגבלת גישה

en: <b>Data Format</b>
he: <b>מבנה נתונים</b>

en: <b>File</b>
he: <b>קובץ</b>

en: Host
he: מתווך

en: Database
he: מסד נתונים

en: Password
he: ססמה

en: <b>Database Connection</b>
he: <b>חיבור מסד נתונים</b>

en: Annual
he: שנתי

en: Semi-annual
he: חצי שנתי

en: Tri-annual
he: תלת שנתי

en: Quarterly
he: רבעוני

en: Bi-monthly
he: דו חודשי

en: Monthly
he: חודשי

en: Semi-monthly
he: פעמיים בחודש

en: Bi-weekly
he: דו שבועי

en: Weekly
he: שבועי

en: Daily (360)
he: יומי (360)

en: Daily (365)
he: יומי (365)

en: Loan Repayment Calculator
he: מחשבון פרעון הלוואה

en: _Schedule
he: _מחזורי

en: <b>Calculations</b>
he: <b>חישובים</b>

en: Payment periods
he: תקופות תשלום

en: Interest rate
he: שעור ריבית

en: Present value
he: ערך נוכחי

en: Periodic payment
he: תשלום תקופתי

en: Future value
he: ערך עתידי

en: Clear the entry.
he: ניקוי הזנה.

en: Precision
he: דיוק

en: Calculate
he: חישוב

en: Recalculate the (single) blank entry in the above fields.
he: חישוב מחדש של הערך הריק (היחיד) בשדות לעיל.

en: <b>Payment Options</b>
he: <b>אפשרויות תשלום</b>

en: Payment Total
he: סך כל תשלום

en: Discrete
he: מֻבְחָן

en: Continuous
he: רָצִיף

en: Beginning
he: התחלה

en: <b>Compounding</b>
he: <b>הרכב</b>

en: When paid
he: בעת תשולם

en: Search the Account List
he: חיפוש ברשימת חשבונות

en: Close _on Jump
he: סגירה ב_עת דילוג

en: _Jump To
he: _דילוג אל

en: All _accounts
he: כל ה_חשבונות

en: Search scope
he: היקף חיפוש

en: Account Full Name
he: שם חשבון מלא

en: Case insensitive searching is available on 'Account Full Name'.
he: חיפוש לא תלוי רישיות זמין לשדה 'שם חשבון מלא'.

en: Sea_rch
he: חי_פוש

en: Select a row and then press 'jump to' to jump to the account in the Account Tree,
    if account should not be shown, this will be temporarily overridden.
he: נא לבחור שורה ולהקיש על 'דילוג אל' לדילוג לחשבון בתרשים החשבונות,
    במידה שהחשבון הוגדר כמוסתר, פעולה זו תציג את החשבון, באופן זמני, בכל זאת.

en: Import Map Editor
he: עורך מיפוי יבוא

en: _Remove Invalid Mappings
he: _הסרת מיפוי שגוי

en: <b>What type of information to display?</b>
he: <b>איזה סוג מידע להציג?</b>

en: Non-Bayesian
he: לא בייסיאני

en: Online
he: מקוון

en: Source Account Name
he: שם החשבון מקור

en: Based On
he: מבוסס על

en: Match String
he: מחרוזת התאמה

en: Mapped to Account Name
he: ממופה לשם חשבון

en: Count of Match String Usage
he: ספירת שימוש במחרוזת התאמה

en: Filter will be applied to 'Match String' and 'Mapped to Account Name' fields, case sensitive.
he: המסנן יחול על השדות 'מחרוזת התאמה' ו'מופה לשם חשבון', תלויי רישיות.

en: _Filter
he: _סינון

en: _Expand All
he: _הרחבת הכל

en: Collapse _All
he: כיווץ _הכל

en: Multiple rows can be selected and then deleted by pressing the delete button.
he: ניתן לבחור מספר שורות ולמחוק אותן בהקשה על לחצן 'מחיקה'.

en: Please select or create an appropriate GnuCash account for:
he: נא לבחור או ליצור חשבון גנוקאש תקין עבור:

en: Online account ID here…
he: מזהה חשבון מקוון כאן…

en: Choose a format
he: בחירת מבנה

en: Format
he: מבנה

en: Select matching existing transaction
he: בחירת תנועה תואמת קיימת

note: Dialog Select matching transactions
en: Show Reconciled
he: הצגת מותאמים

note: Dialog Select matching transactions
en: Imported transaction's first split
he: פיצול ראשון של תנועות מיובאות

note: Dialog Select matching transactions
en: Potential splits matching the selected transaction
he: פיצולים שעשויים להתאים לתנועות שנבחרו

en: Multiple transaction rows may be selected and a transfer account assigned to all selected rows. Use Ctrl Left Click or Shift-Click to select multiple rows and then Right Click to select a transfer account. Only rows with "A" checked can be added to a selection.
he: ניתן לבחור במספר שורות תנועה ובחשבון אחד אילו יועברו כל השורות שנבחרו. נא להשתמש ב־קונטרול והקשה על לחצן העכבר השמאלי או שיפט תוך כדי לחיצה כדי לבחור שורות מרובות ולאחר מכן לחיצה ימנית כדי לבחור חשבון להעברה. רק שורות מסומנות ב 'פ' ניתנות לבחירה.

en: This transaction probably requires your intervention or it will be imported unbalanced.
he: תנועה זו דורשת התערבות אחרת היא תיובא לא מאוזנת.

en: This transaction will be imported balanced (you may still want to double check the match or destination account).
he: תנועה זו תיובא כשהיא מאוזנת (ייתכן שעדיין ידרש לבדוק שוב את חשבון ההתאמה או היעד).

en: This transaction requires your intervention or it will NOT be imported.
he: תנועה זו דורשת התערבות אחרת היא לא תיובא.

en: Double click on the transaction to either change the matching transaction in GnuCash or the destination account of the auto-balance split (if required).
he: נא להקיש הקשה כפולה על התנועה על מנת לשנות אתה למותאמת בגנוקאש, או את חשבון היעד של פיצול יתרה אוטומטי (ככל שנדרש).

en: Transaction List Help
he: עזרת רשימת תנועות

en: Colors
he: צבעים

en: <b>Actions</b>
he: <b>פעולות</b>

en: "A"
he: 'צ'

en: "U+C"
he: 'ע+מ'

en: "C"
he: 'מ'

en: Select "A" to add the transaction as new.
he: בחירת 'ה' להוספת התנועה כתנועה חדשה.

en: Select "U+C" to update a matching transaction and mark it as cleared (c).
he: בחירת 'ע+מ' לעדכן והתאמת תנועה וסימונה כ 'סגורה'.

en: Select "C" to mark a matching transaction as cleared (c).
he: בחירת 'מ' לסימון תנועה תואמת כמותאמת (מ).

en: Select neither to skip the transaction (it won't be imported at all).
he: לדילוג על התנועה, נא לא לבחור דבר (היא לא תיובא כלל).

en: Red
he: אדום

en: Yellow
he: צהוב

en: Green
he: ירוק

en: Edit imported transaction details
he: עריכת פרטי תנועה מיובאת

en: _Notes
he: _הערות

en: List of downloaded transactions (source split and matched information shown)
he: רשימת תנועות שהורדו (פיצול מקור ומידע התאמה מוצג)

en: Show _Account column
he: הצגת עמודת _חשבון

en: Show _Memo column
he: הצגת עמודת _מיזכר

en: Show matched _information
he: הצגת _מידע התאמה

en: A_ppend
he: _צרוף

en: When Updating and Clearing a matched transaction, append the imported Description and Notes to the matched Description and Notes instead of replacing them.
he: בעת עדכון והתאמת תנועה, הוספת התיאור וההערות המיובאות לתיאור וההערות התואמות במקום להחליפן.

en: _Reconcile after match
he: _סגירת התאמות

en: Generic import transaction matcher
he: מתאים יבוא תנועות כללי

en: Posted Account
he: חשבון לשליחה

en: Invoice Information
he: פרטי חשבונית

en: (owner)
he: (נמען)

en: Open Document Link
he: פתיחת מסמך מקושר

en: Default Chargeback Project
he: מיזם ברירת מחדל לחיוב חוזר

en: Additional to Card
he: תוספות לכרטיס

en: Extra Payments
he: תשלומים נוספים

en: The invoice ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you.
he: מזהה החשבונית. אם ריק מספר ייקבע באופן אוטומטי.

en: Unposting this Invoice will delete the posted transaction.
    Are you sure you want to unpost it?
he: ביטול רישום החשבונית ימחק את התנועות שנרשמו בספרים.
    האם לבטל את רישום החשבונית?

en: Yes, reset the Tax Tables
he: כן, אפס את טבלאות המס

en: No, keep them as they are
he: לא, להשאיר אותם כמו שהם

en: Reset Tax Tables to present Values?
he: איפוס טבלאות מס לערכים נוכחיים?

en: Job Dialog
he: חלון ריכוז

en: The job ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
he: מזהה העבודה. אם ריק מספר ייקבע באופן אוטומטי

en: Job Information
he: מידע ריכוז

en: Owner Information
he: פרטי נמען

en: Job Active
he: ריכוז פעיל

en: Lot Viewer
he: מציג דבוקות

en: _New Lot
he: _דבוקה חדשה

en: Scrub _Account
he: ניקוי _חשבון

en: _Scrub
he: _ניקוי

en: Scrub the highlighted lot
he: ניקוי הדבוקה המודגשת

en: Delete the highlighted lot
he: מחיקת הדבוקה המודגשת

en: Enter a name for the highlighted lot.
he: נא להזין שם לדבוקה המודגשת.

en: Enter any notes you want to make about this lot.
he: נא להזין הערות לדבוקה זו.

en: <b>_Title</b>
he: <b>כותרת_</b>

en: <b>_Lots in This Account</b>
he: <b>דבוקות בחשבון זה_</b>

en: Show only open lots
he: הצגת דבוקות פתוחות בלבד

en: <b>Splits _free</b>
he: <b>ללא _פיצולים</b>

en: <b>Splits _in lot</b>
he: <b>פיצולים _בדבוקות</b>

en: _No
he: _לא

en: _Yes
he: _כן

en: <span weight="bold" size="larger">Display Welcome Dialog Again?</span>
he: <span weight='bold' size='larger'>הצגה חוזרת של דו־שיח ברכה?</span>

en: If you press the <i>Yes</i> button, the <i>Welcome to GnuCash</i> dialog will be displayed again next time you start GnuCash. If you press the <i>No</i> button, it will not be displayed again.
he: הקשה על <i>כן</i>, חלון <i>ברוכים הבאים לגנוקאש</i> יוצג שנית. הקשה על <i>לא</i>, החלון לא יוצג שוב.

en: <span size="larger" weight="bold">Welcome to GnuCash!</span>
he: <span size='larger' weight='bold'>ברוכים הבאים לגנוקאש!</span>

en: There are some predefined actions available that most new users prefer to get started with GnuCash. Select one of these actions from below and click the <i>OK</i> button or press the <i>Cancel</i> button if you don't want to perform any of them.
he: קימות כמה פעולות מוגדרות מראש שרוב המשתמשים החדשים מעדיפים להתחיל בהן בגנוקאש. נא לבחור אחת מהפעולות הללו למטה ולהקיש על לחצן <i>אישור</i> או להקיש על הלחצן <i>ביטול</i> ולא להשתמש באחת מהן.

en: C_reate a new set of accounts
he: י_צירת תרשים חשבונות חדש

en: _Import my QIF files
he: _יבוא קובצי QIF

en: _Open the new user tutorial
he: _פתיחת מדריך המשתמש החדש

en: Object references
he: הפניות אוביקט

en: Explanation
he: הסבר

en: Close dialog and make no changes.
he: סגירת דו־שיח ושמיטת שינויים.

en: Apply changes but do not close dialog.
he: החלת שינויים אך לא לסגור חלון דו־שיח.

en: Apply changes and close dialog.
he: החלת שינויים וסגירת דו־שיח.

en: Order Entry
he: רשומת הזמנה

en: _Invoices
he: _חשבוניות

en: Close _Order
he: סגירת _הזמנה

en: Order Information
he: מידע הזמנה

en: Reference
he: סימוכין

en: Order Entries
he: רשומות הזמנה

en: The order ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
he: מזהה הזמנה. אם השדה יושאר ריק, המערכת תקבע מספר באופן אוטומטי

en: The company associated with this payment.
he: החברה המשויכת לתשלום זה.

en: Partner
he: שותף

en: Post To
he: רישום ל

en: Documents
he: מסמכים

en: The amount to pay for this invoice.
    
    If you have selected an invoice, GnuCash will propose the amount still due for it. You can change this amount to create a partial payment or an over-payment.
    
    In case of an over-payment or if no invoice was selected, GnuCash will automatically assign the remaining amount to the first unpaid invoice for this company.
he: הסכום לתשלום בגין חשבונית זו.
    
    אם נבחרה חשבונית, גנוקאש יציג את הסכום שטרם שולם בגינה. ניתן לשנות סכום זה ליצירת תשלום חלקי או תשלום עודף.
    
    במקרה של תשלום עודף או אם לא נבחרה חשבונית, גנוקאש יקצה באופן אוטומטי את הסכום הנותר לחשבונית הראשונה שעדין לא שולמה לספק.

en: Refund
he: החזר

en: Print Check
he: הדפסת המחאה

en: Transfer Account
he: חשבון נגדי

note: Date format label for 07/31/2013
en: US
he: ארה'ב

note: Date format label for 31/07/2013
en: UK
he: בריטניה

note: Date format label for 31.07.2013
en: Europe
he: אירופה

note: Label for locale settings of formats, …
en: Locale
he: מקומי

en: _Reset
he: _איפוס

en: <b>Separator Character</b>
he: <b>תו מפריד</b>

en: Press 'Reset' to use the original account separator and close the preference window
    Press 'Close' to return to the preference window
he: לחיצה על 'איפוס' על מנת להשתמש במפריד החשבון המקורי וסגירת חלון ההעדפות
    לחיצה על 'סגירה' כדי לחזרה לחלון ההעדפות

en: GnuCash Preferences
he: העדפות גנוקאש

en: <b>Summarybar Content</b>
he: <b> תוכן שורת סיכום </b>

en: Include _grand total
he: לכלול _סכום כולל

en: Show a grand total of all accounts converted to the default report currency.
he: הצגת סכום כולל של כל החשבונות שהומרו למטבע ברירת המחדל.

en: Include _non-currency totals
he: הכללת סיכומים _לא כספיים

en: If checked, non-currency commodities will be shown in the summary bar. If clear, only currencies will be shown.
he: בסימון תיבה זו, סחורות לא כספיות יוצגו בסרגל הסיכום. אחרת רק מטבעות יוצגו.

en: _Relative
he: _יחסי

en: Use the specified relative starting date for profit/loss calculations.
he: שימוש בתאריך התחלה היחסי שנקבע לחישובי רווח/הפסד.

en: _Absolute
he: _מוחלט

en: Use the specified absolute starting date for profit/loss calculations.
he: שימוש בתאריך ההתחלה המוחלט שנקבע לחישובי רווח והפסד.

en: Re_lative
he: י_חסי

en: Use the specified relative ending date for profit/loss calculations. Also use this date for net assets calculations.
he: שימוש בתאריך הסיום היחסי שנקבע לחישובי רווח/הפסד. שימוש בתאריך זה גם בחישובי רכוש נטו.

en: Ab_solute
he: מ_וחלט

en: Use the specified absolute ending date for profit/loss calculations. Also use this date for net assets calculations.
he: שימוש בתאריך סיום המוחלט שנקבע לחישובי רווח/הפסד. שימוש בתאריך זה גם לחישובי רכוש נטו.

en: Accounting Period
he: תקופה חשבונאית

en: Use _formal accounting labels
he: שימוש _במושגים חשבונאיים מקובלים

en: Use only 'debit' and 'credit' instead of informal synonyms.
he: שימוש ב 'חובה' ו 'זכות' במקום במילים נרדפות לא רשמיים.

en: <b>Labels</b>
he: <b>תוויות</b>

en: _None
he: _ללא

en: C_redit accounts
he: ח_שבונות ביתרת זכות

en: _Income & expense
he: _הכנסות והוצאות

en: <b>Reverse Balanced Accounts</b>
he: <b>יתרות חשבונות עם סימן שלילי</b>

en: <b>Default Currency</b>
he: <b>מטבע ברירת מחדל</b>

en: US Dollars (USD)
he: דולרים אמריקאים (USD)

en: Character
he: תו

en: Sample
he: דוגמה

en: Show the Account Color as background
he: הצגת צבע חשבון כרקע

en: Show the Account Color as Account Name Background.
he: הצגת צבע חשבון כרקע שם החשבון.

en: Show the Account Color on tabs
he: הצגת צבע חשבון בלשוניות

en: Show the Account Color as tab background.
he: הצגת צבע חשבון כרקע לשונית.

en: The character that will be used between components of an account name. A legal value is any single character except letters and numbers, or any of the following strings: "colon" "slash", "backslash", "dash" and "period".
he: התו המפריד בין רכיבי שם החשבון. ערך תקין יהיה כל תו יחיד למעט אותיות ומספרים, או כל אחת מהמחרוזות הבאות: 'נקודתיים' 'קו נטוי', 'לוכסן', 'מקף' ו 'נקודה'.

en: Ch_oose
he: _בחירה

en: Loc_ale
he: _מקומי

en: <b>Time Format</b>
he: <b>מבנה שעה</b>

en: U_se 24-hour clock
he: ש_ימוש בשעון 24 שעות

en: Use a 24 hour (instead of a 12 hour) time format.
he: שימוש במבנה זמן בת 24 שעות (במקום 12 שעות).

en: <b>Date Completion</b>
he: <b>השלמת נתונים</b>

en: When a date is entered without year, it should be taken
he: אם בעת הזנת תאריך, לא הוזנה השנה, ההזנה אמורה להתקבל

en: Dates will be completed so that they are within the current calendar year.
he: תאריכים יושלמו כך שיחולו במסגרת השנה האזרחית הנוכחית.

en: In a sliding 12-month window starting this
    many months before the current month
he: חלון הזחה בן 12 חודשים החל ממספר
    מוגדר של חודשים לפני החודש הנוכחי

en: Enter number of months.
he: נא להזין מספר החודשים.

en: Use the date format specified by the system locale.
he: שמשוש במבנה זמן המערכת.

en: <b>Numbers</b>
he: <b>מספרים</b>

en: Force P_rices to display as decimals
he: אילוץ הצגת מ_חירים כמספר עשרוני

en: Display ne_gative amounts in red
he: הצגת סכומים ש_ליליים באדום

en: Display negative amounts in red.
he: הצגת סכומים שלילים באדום.

en: _Automatic decimal point
he: _נקודה עשרונית אוטומטית

en: Automatically insert a decimal point into values that are entered without one.
he: הוספה אוטומטית של נקודה עשרונית בערכים שהוזנו ללא נקודה עשרונית.

en: _Decimal places
he: _מקומות עשרוניים

en: How many automatic decimal places will be filled in.
he: מספר המקומות העשרוניים שיושלמו אוטומטית.

en: Numbers, Date, Time
he: מספרים, תאריך, שעה

en: Perform account list _setup on new file
he: דו־שיח הגדרת תרשים _חשבונות בפתיחת קובץ חדש

en: Present the new account list dialog when you choose File->New File.
he: הצגת תיבת דו־השיח תרשים חשבונות חדש בבחירת: 'קובץ&larr;קובץ חדש'.

en: Display "_tip of the day" dialog
he: הצגת מסך '_עצה יומית'

en: Display hints for using GnuCash at startup.
he: הצגת עצות־שימוש בגנוקאש עם האתחול.

en: How many days to keep old log/backup files.
he: לכמה ימים לשמור קובצי גיבוי/יומן־רישום ישנים.

en: days
he: ימים

en: <b>_Retain log/backup files</b>
he: <b>שמירת קובצי יומן־רישום/גיבוי_</b>

en: Com_press files
he: דחי_סת קבצים

en: Compress the data file with gzip when saving it to disk.
he: דחיסת קובץ הנתונים באמצעות gzip בעת שמירתו לכונן.

en: <b>Files</b>
he: <b>קבצים</b>

en: <b>Search Dialog</b>
he: <b>מסך חיפוש</b>

en: New search _limit
he: מגבלת חיפוש _חדש

en: Default to 'new search' if fewer than this number of items is returned.
he: ברירת מחדל ל 'חיפוש חדש' אם התקבלו תוצאות במספר הקטן ממספר זה.

en: Show splash scree_n
he: הצגת מסך פתיח_ה

en: Show splash screen at startup.
he: הצגת מסך פתיחה באתחול.

en: Auto-save time _interval
he: מרווח זמן שמירה _אוטומטית

en: minutes
he: דקות

en: Show auto-save confirmation _question
he: הצגת שאלת אישור שמי_רה אוטומטית

en: If active, GnuCash shows a confirmation question each time the auto-save feature is started. Otherwise no extra explanation is shown.
he: אם האפשרות הופעלה, גנוקאש מציג שאלת אישור בכל פעם שתכונת השמירה האוטומטית מתחילה. אחרת לא יוצג הסבר נוסף.

en: Forever
he: לעד

en: Time to _wait for answer
he: זמן _המתנה לתשובה

en: seconds
he: שניות

en: Path head for Linked Files Relative Paths
he: נתיב ראשי לצרופות עם נתיבים יחסיים

en: Enable horizontal grid lines on table displays
he: אפשור קווי שבכה אופקיים בתצוגת טבלה

en: Enable horizontal grid lines on table displays. These will mainly be tree views like the Accounts page.
he: אפשור קווי שבכה אופקית בתצוגת טבלה. בעיקר יחול על מצגי עץ, כמו עמוד תרשים חשבונות.

en: Enable vertical grid lines on table displays
he: אפשור קווי שבכה אנכיים בתצוגת טבלה

en: Enable vertical grid lines on table displays. These will mainly be tree views like the Accounts page.
he: אפשור קווי שבכה אנכיים בתצוגת טבלה. בעיקר יחול על מצגי עץ, כמו עמוד תרשים חשבונות.

en: <b>Linked Files</b>
he: <b>צרופות</b>

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Enable skip transaction action
he: אפשור פעולת דילוג תנועה

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Enable update match action
he: אפשור עדכון פעולת התאמה

en: Enable the UPDATE AND CLEAR action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is above the Auto-CLEAR threshold and has a different date or amount than the matching existing transaction will cause the existing transaction to be updated and cleared by default.
he: אפשור פעולת 'עדכון וסגירה' בתהליך התאמת התנועות. אם אפשרות זו פעילה, תנועה בעלת תוצאת התאמה מיטבית, הגבוהה מסף ה'התאמה האוטומטית', שבה התאריך או הסכום שונים מהתנועה התואמת הקיימת , תביא לעדכון וסגירת התנועה הקיימת, כברירת מחדל.

en: In some places commercial ATMs (not belonging to a financial institution) are installed in places like convenience stores. These ATMs add their fee directly to the amount instead of showing up as a separate transaction or in your monthly banking fees. For example, you withdraw $100, and you are charged $101,50 plus Interac fees. If you manually entered that $100, the amounts won't match. You should set this to whatever is the maximum such fee in your area (in units of your local currency), so the transaction will be recognised as a match.
he: במקומות מסוימים, כספומטים מסחריים (שאינם שייכים למוסד פיננסי) מותקנים במקומות ציבוריים כמו חנויות נוחות. כספומטים אלה מוסיפים את העמלה שלהם ישירות לסכום במקום להופיע כתנועה נפרדת או בעמלות הבנק החודשיים בדף חשבון הבנק. לדוגמה, במשיכה של 100 שח, נראה בפועל בדף הבנק חיוב של 101.50 שח הכוללים את עמלת משיכה. אם הוזן באופן ידני רק 100 שח, הסכומים לא יתאימו. לכן יש להגדיר את סכום העמלה המרבי המותר באזור (ביחידות של המטבע המקומי), כך שהתנועה תזוהה כהתאמה.

en: A transaction whose best match's score is in the green zone (above or equal to the Auto-CLEAR threshold) will be CLEARed by default.
he: תנועה שניקוד ההתאמה הטוב ביותר שלה נמצא באזור הירוק (מעל או שווה לסף הסגירה האוטומטית) תותאם כברירת מחדל.

en: A transaction whose best match's score is in the red zone (above the display threshold but below or equal to the Auto-ADD threshold) will be ADDed by default.
he: תנועה שניקוד ההתאמה הטוב ביותר שלה נמצא באזור האדום (מעל סף תצוגה אך שווה או מתחת לסף ההוספה האוטומטית) תתווסף כברירת מחדל.

en: The minimum score a potential match must have to be displayed in the match list.
he: ציון מזערי להתאמה אפשרית חייב להיות מוצג ברשימת ההתאמה.

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Commercial ATM _fees threshold
he: סף עמלות _משיכה בכספומט

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Auto-c_lear threshold
he: סף _סגירה אוטומטית

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Auto-_add threshold
he: סף הוספה או_טומטית

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Match _display threshold
he: סף _מצג התאמות

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Use _bayesian matching
he: שימוש בהתאמה _בייסיאנית

en: Use bayesian algorithms to match new transactions with existing accounts.
he: שימוש באלוגריתם בייסיאני להתאמת תנועות חדשות עם חשבונות קימים.

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Likely match _day threshold
he: סף _ימים להתאמה סבירה

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: _Unlikely match day threshold
he: סף _ימים להתאמה לא סבירה

en: A transaction whose date is within the threshold is likely to be a match. Default is 4 days.
he: תנועה שהתאריך שלה נמצא בטווח הסף, תותאם ככל הנראה. ברירת המחדל היא 4 ימים.

en: A transaction whose date is outside the threshold is unlikely to be a match. Default is 14 days.
he: תנועה שהתאריך שלה נמצא מחוץ לטווח הסף, לא תותאם ככל הנראה. ברירת המחדל היא 14 ימים.

en: <b>Checks</b>
he: <b>המחאות</b>

en: The default check printing font.
he: גופן ברירת המחדל להדפסת המחאה.

en: Print _date format
he: הדפסת _מבנה תאריך

en: Below the actual date, print the format of that date in 8 point type.
he: מתחת לתאריך בפועל, הדפסת מבנה התאריך בת 8 תווים.

en: Print _blocking chars
he: הדפסת _תווים חוסמים

en: Print '***' before and after each text field on the check.
he: הדפסת '***' בשדות מלל בהמחאה, לפני ואחרי המלל.

en: Default _font
he: _גופן ברירת המחדל

en: Printing
he: הדפסה

en: '_Enter' moves to blank transaction
he: הקשה על '_אנטר' מעבירה לתנועה ריקה

en: If checked, pressing the 'Enter' key will move to the location of the blank transaction in the register. If clear, pressing the 'Enter' key will move down one row.
he: אם תיבת הסימון סומנה, הקשה על לחצן ה'אנטר' תעביר את הסמן לרשומת התנועה הריקה ביומן. אחרת, הקשה על 'אנטר' תעביר שורה אחת מטה.

en: _Auto-raise lists
he: _הצגת חלון־רשימה אוטומטית

en: Automatically raise the list of accounts or actions during input.
he: הצגת חלון־רשימה חשבונות או פעולות במהלך הקלט, באופן אוטומטי.

en: Tab order in_cludes Transfer on Memorised Transactions
he: סדר לשוניות כו_לל העברה לתנועות שבזיכרון

en: Move to Transfer field when memorised transaction auto filled.
he: מעבר לשדה 'העברה' בעת מילוי אוטומטי של תנועות שבזיכרון.

en: <b>Reconciling</b>
he: <b>התאמה</b>

en: Check cleared _transactions
he: סימון _תנועות שנסגרו

en: Pre-check cleared transactions when creating a reconcile dialog.
he: נא לבדוק מראש תנועות מותאמות בעת יצירת דו־שיח התאמה.

en: Automatic credit card _payment
he: תשלום _כרטיס אשראי אוטומטי

en: After reconciling a credit card statement, prompt the user to enter a credit card payment.
he: לאחר ביצוע התאמת דוח כרטיס אשראי, יש לבקש מהמשתמש להזין תשלום בכרטיס אשראי.

en: Always reconcile to t_oday
he: התאמות יתבצעו תמיד לתאריך נ_וכחי

en: Always open the reconcile dialog using today's date for the statement date, regardless of previous reconciliations.
he: פתיחת תיבת דו־השיח 'התאמות' עם תאריך 'היום' כתאריך הדוח, ללא תלות בהתאמות הקודמות.

en: <b>Graphics</b>
he: <b>עיצוב</b>

en: _Use GnuCash built-in color theme
he: _שימוש בערכת צבעים מובנית של גנוקאש

en: GnuCash uses a yellow/green theme by default for register windows. Uncheck this if you want to use the system color theme instead.
he: גנוקאש משתמש כברירת מחדל בחלון היומן בצבעי צהוב/ירוק. על מנת להשתמש בצבעי ברירת מחדל של המערכת, יש להסיר את הסימון.

en: Double _mode colors alternate with transactions
he: מצב _צבעים כפול משתנה עם התנועות

en: Alternate the primary and secondary colors by transaction instead of by alternating by row.
he: החלפת הצבעים הראשוניים והמשניים על פי תנועה במקום על פי שורות לסירוגין.

en: Draw hori_zontal lines between rows
he: שרטוט קווים _אופקיים בין השורות

en: Show horizontal borders on the cells.
he: הצגת קווי גבול אנכיים בתאים.

en: Draw _vertical lines between columns
he: שרטוט קווים אנ_כיים בין העמודות

en: Show vertical borders on the cells.
he: הצגת קווי סבכה אנכיים בתאים.

en: Layout
he: פריסה

en: <b>Default Style</b>
he: <b>סגנון ברירת המחדל</b>

en: <b>Other Defaults</b>
he: <b>ברירות מחדל אחרות</b>

en: _Basic ledger
he: כרטסת _בסיסית

en: _Auto-split ledger
he: _כרטסת מפוצל אוטומטית

note: Translators: This is a menu item in the View menu
en: Transaction _Journal
he: יומן _תנועות

en: Number of _transactions
he: _מספר תנועות

en: Register opens in a new _window
he: פתיחת יומן בחלון _חדש

en: If checked, each register will be opened in its own top level window. If clear, the register will be opened in the current window.
he: אם תיבת הסימון סומנה, כל יומן יפתח בחלון רמה עליונה משלו. אחרת, היומן יפתח בחלון הנוכחי.

en: _Only display leaf account names
he: _הצגת שמות חשבונות משנה בלבד

en: If checked, only the names of the leaf accounts are displayed in the register and in the account selection popup. The default behaviour is to display the full name, including the path in the account tree. Checking this option implies that you use unique leaf names.
he: במידה שתיבת הסימון סומנה, רק שמות חשבונות המשנה יוצגו ביומן ובחלון הצץ לבחירת חשבונות. כברירת מחדל, יוצג שם החשבון המלא, כולל הנתיב בתרשים החשבונות. סימון אפשרות זו מרמזת על שימוש בשמות חשבונות משנה יחידאיים.

en: Register Defaults
he: ברירות מחדל יומן

en: <b>Default Report Currency</b>
he: <b>מטבע דוח ברירת המחדל</b>

en: <b>Location</b>
he: <b>מיקום</b>

en: Report opens in a new _window
he: דוח יפתח ב_חלון חדש

en: If checked, each report will be opened in its own top level window. If clear, the report will be opened in the current window.
he: אם תיבת הסימון סומנה, כל דוח יפתח בחלון נפרד ברמה עליונה. אחרת, הדוח יפתח בחלון הנוכחי.

en: Default zoom level
he: מיקוד ברירת מחדל

en: Reports
he: דוחות

en: <b>Window Geometry</b>
he: <b>מידות חלון</b>

en: _Save window size and position
he: _שמירת גודל ומיקום חלון

en: Save window size and location when it is closed.
he: שמירת גודל ומיקום החלון בעת סגירתו.

en: Bring the most _recent tab to the front
he: הבאת הלשונית _האחרונה לחזית

en: <b>Tab Position</b>
he: <b>מיקום לשונית</b>

en: To_p
he: מעל_ה

en: B_ottom
he: מ_טה

en: _Left
he: _שמאל

en: _Right
he: _ימין

en: <b>Summary Bar Position</b>
he: <b>מיקום שורת סיכום</b>

en: Bottom
he: מטה

en: <b>Tabs</b>
he: <b>לשוניות</b>

en: Show close button on _notebook tabs
he: הצגת צלמית סגירה בלשוניות ה_מחברת

en: Show a close button on each notebook tab. These function identically to the 'Close' menu item.
he: הצג, לחצן סגירה בכל אחת מלשוניות המחברת. פונקציה זו זהה לפריט התפריט 'סגירה'.

en: If the text in the tab is longer than this value (the test is approximate) then the tab label will have the middle cut and replaced with an ellipsis.
he: אם המלל בלשונית ארוך מערך זה (הבדיקה משוערת) אזי תווית הלשונית תיחתך באמצע והמלל יוחלף בשלוש נקודות.

en: characters
he: תווים

en: _Width
he: _רוחב

en: Open new tabs _adjacent to current tab
he: פתיחת לשוניות חדשות _בסמוך ללשונית הנוכחית

en: Opens new tab adjacent to current tab instead of at the end.
he: פתיחת לשונית חדשה בסמוך ללשונית הנוכחית במקום בסוף שורת הלשוניות.

en: Windows
he: חלונות

en: Online Quotes
he: שערים מקוונים

en: Bid
he: הצעה

en: Ask
he: לשאול

en: Last
he: אחרון

en: Net Asset Value
he: ערך נכסים נקי

en: Price Editor
he: עורך מחיר

en: S_ource
he: מ_קור

en: _Price
he: _מחיר

en: Remove Old Prices
he: הסרת מחירים ישנים

en: Delete prices that meet the following criteria:
he: מחיקת מחירים שעונים על הקריטריונים הבאים:

en: Remove all prices before date.
he: הסרת כל המחירים לפני תאריך.

en: Last of _Week
he: סוף _שבוע

en: Keep the last price of each week if present before date.
he: שמירת המחיר האחרון בכל שבוע לפני התאריך.

en: Last of _Month
he: סוף _חודש

en: Keep the last price of each month if present before date.
he: שמירת המחיר האחרון בכל חודש, אם קיים, לפני התאריך.

en: Last of _Quarter
he: סוף _רבעון

en: Keep the last price of each fiscal quarter if present before date. The fiscal quarter is derived from the accounting period end date.
he: שמירת המחיר האחרון בכל רבעון כספים, אם קיים, לפני התאריך. רבעון הכספים ניגזר מתאריך סוף התקופה החשבונאית.

en: Last of _Period
he: סוף _תקופנה

en: Keep the last price of each fiscal period if present before date. The fiscal period is derived from the accounting period end date.
he: שמירת המחיר האחרון בכל רבעון כספים, אם קיים, לפני התאריך. רבעון הכספים ניגזר מתאריך סוף התקופה החשבונאית.

en: _Scaled
he: _משוקלל

en: With the scaled option, prices are removed relative to the date selected. 'One a month' is used for dates older than a year and 'One a week' is used for dates older than six months to a year.
he: קנה מידה, מאפשר הסרת מחירים יחסי לתאריך שנבחר. 'אחת לחודש' משמש לתאריכים גדולים משנה ו'אחת לשבוע' משמש לתאריכים בישן מחצי שנה ועד שנה.

en: First Date
he: תאריך ראשון

en: From these Commodities
he: מסחורות אלו

en: Keeping the last available price for option
he: שמירת המחיר הזמין האחרון לאפשרויות

en: Include _Fetched online prices
he: הכללת שערים _שאוחזרו באופן מקוון

en: If activated, prices added by Finance::Quote will be included.
he: אם האפשרות הופעלה, מחירים שנוספו באמצעות Finance::Quote יוכללו.

en: Include manually _Entered prices
he: הכללת שערים _שהוזנו ידנית

en: If activated, include manually entered prices.
he: אם האפשרות הופעלה, הכללת מחירים שנוספו ידנית.

en: _Added by the application
he: _נוספו על־ידי היישום

en: If activated, include application added prices.
    
    These prices were added so that there's always a "nearest in time" price for every multi-commodity transaction so that the Accounts page and reports are able to correctly report values so removing them may make this less reliable.
he: הכללת מחירים שנוספו על־ידי היישום, אם אופשר.
    
    מחירים אלה נוספו על מנת שהמחיר 'הקרוב ביותר בזמן' לתנועה מרובת סחורות, יהיו זמינים תמיד, ובכך, דף החשבון והדוחות יציגו ערכים נכונים, לכן הסרתם עשויה לפגום במהימנות הדוחות.

en: Before _Date
he: לפני _תאריך

en: Price Database
he: מסד נתוני מחירים

en: Add a new price.
he: הוספת מחיר חדש.

en: Remove the current price.
he: הסרת המחיר הנוכחי.

en: Edit the current price.
he: עריכת המחיר הנוכחי.

en: Remove _Old
he: הסרת _ישן

en: Remove prices older than a user-entered date.
he: הסרת כל המחירים הקודמים לתאריך שהוזן.

en: _Get Quotes
he: _אחזור שערים

en: Get new online quotes for stock accounts.
he: אחזור שערים מקוון חדש לחשבונות ניירות ערך.

en: Save Custom Check Format
he: שמירת מבנה המחאה מותאמת אישית

en: Enter a title for this custom format. This title will appear in the "Check format" selector of the Print Check dialog. Using the title of an existing custom format will cause that format to be overwritten.
he: הזנת כותרת למבנה מותאמת אישית זו. כותרת זו תופיע בבורר 'מבנה המחאה' של תיבת דו־השיח 'הדפסת המחאה'. שימוש בכותרת של מבנה מותאמת אישית קיימת יגרום לדריסת מבנה זו.

en: Inches
he: אינצ'ים

en: Centimeters
he: סנטימטרים

en: Millimeters
he: מילימטרים

en: Points
he: נקודות

en: Middle
he: תיכון

en: Quicken/QuickBooks (tm) US-Letter
he: קוויקן/קוויקנבוק (tm) US-Letter

en: Deluxe(tm) Personal Checks US-Letter
he: המחאות אישיות US-Letter Deluxe(tm)

en: Quicken(tm) Wallet Checks w/ side stub
he: המחאות Wallet קוויקן(tm) עם ספח

en: _Print
he: _הדפסה

en: Check _format
he: מבנה _המחאה

en: Check po_sition
he: מיקום המ_חאה

en: _Date format
he: מבנה _תאריך

en: Check format must have an
    ADDRESS item defined in order
    to print an address on the check.
he: מבנה ההמחאה חייבת לכלול
    פריט כתובת שהוגדר לצורך
    הדפסת הכתובת על גבי ההמחאה.

en: _Address
he: _כתובת

en: Checks on first _page
he: המחאות בעמוד _ראשון

en: Pa_yee
he: מו_טב

en: Amount (_words)
he: סכום (_במילים)

en: Amount (_numbers)
he: סכום (_בספרות)

en: _Units
he: _יחידות

en: _Translation
he: _תרגום

en: _Rotation
he: _סיבוב

en: The origin point is the upper left-hand corner of the page.
he: נקודת המוצא היא הפינה השמאלית העליונה של העמוד.

en: The origin point is the lower left-hand corner of the page.
he: נקודת המוצא היא הפינה השמאלית התחתונה של העמוד.

en: Degrees
he: מעלות

en: _Save Format
he: _שמירת מבנה

en: Splits Memo
he: פצולי מזכר

en: Splits Amount
he: חשבון פיצולים

en: Splits Account
he: חשבון פיצולים

en: Custom format
he: מבנה מותאמת אישית

en: Working…
he: מתבצע…

en: <b>A_vailable reports</b>
he: <b>דוחות ז_מינים</b>

en: <b>_Selected Reports</b>
he: <b>_דוחות שנבחרו</b>

en: A_dd >>
he: ה_ספה >>

en: << _Remove
he: >> _הסרה

en: Move _up
he: העברה _מעלה

en: Move dow_n
he: העברה _מטה

en: Si_ze…
he: גו_דל…

en: HTML Style Sheets
he: גיליון סגנון HTML

en: <b>Available style sheets</b>
he: <b>גיליונות סגנון זמינים</b>

en: <b>Style sheet options</b>
he: <b>אפשרויות גיליון סגנון</b>

en: Report Size
he: גודל דוח

en: Enter report row/column span
he: נא להזין רוחב שורות/עמודות דוח

en: _Row span
he: _אורך שורה

en: _Column span
he: _פריסת עמודות

en: Select HTML Style Sheet
he: בחירת גיליון סיגנון HTML

en: New Style Sheet
he: גיליון סגנון חדש

en: <b>New style sheet info</b>
he: <b>מידע גיליון סגנון חדש</b>

en: _Template
he: _מבנה

en: Reset Warnings
he: איפוס אזהרות

en: You have requested that the following warning dialogs not be presented. To re-enable any of these dialogs, select the check box next to the dialog, then click OK.
he: הוגדר שתיבות האזהרה הבאות לא יוצגו. כדי להפעיל מחדש אחת מתיבות דו־השיח הללו, נא לבחור בתיבת הסימון שליד דו־השיח ולאחר מכן להקיש על 'אישור'.

en: _Unselect All
he: _ביטול בחירת הכל

en: No warnings to reset.
he: אין אזהרות לאפוס.

en: Permanent Warnings
he: התראות קבועות

en: Temporary Warnings
he: אזהרות זמניות

en: _Find
he: _חיפוש

en:  Search
he:  חיפוש

en: Search for items where
he: חיפוש פריטים ש

en: <b>Match all entries</b>
he: <b>התאמת כל הרשומות</b>

en: Search Criteria
he: קריטריונים לחיפוש

en: New search
he: חיפוש חדש

en: Refine current search
he: עידון חיפוש נוכחי

en: Add results to current search
he: הוספת תוצאות לחיפוש הנוכחי

en: Delete results from current search
he: מחיקת תוצאות מהחיפוש

en: Search only active data
he: חיפוש רק בנתונים פעילים

en: Choose whether to search all your data or only that marked as "active".
he: בחירה האם לחפש בכל הנתונים או רק בנתונים שמסומנים כ'פעילים'.

en: Type of search
he: סוג החיפוש

en: Account Deletion
he: מחיקת חשבון

en: The following Scheduled Transactions reference the deleted account and must now be corrected. Press OK to edit them.
he: התנועות המחזוריות הבאות מפנות לחשבונות שנמחקו ונדרש תיקון. לעריכה נא להקיש על 'בסדר'.

en: Daily
he: יומי

en: Bi-Weekly
he: דו שבועי

en: Yearly
he: שנתי

en: Make Scheduled Transaction
he: יצירת תנועות מחזוריות

en: Advanced…
he: מתקדם…

en: Never End
he: לנצח

en: Number of Occurrences
he: מספר מופעים

en: <b>Since Last Run</b>
he: <b>מהרצה אחרונה</b>

en: <b>Transaction Editor Defaults</b>
he: <b>ברירות מחדל של עורך התנועות</b>

en: _Run when data file opened
he: _הרצה בפתיחת קובץ נתונים

en: Run the "since last run" process when a file is opened.
he: הרצת תהליך 'מאז הריצה האחרונה' בעת פתיחת קובץ.

en: _Show notification window
he: _הצגת חלון הודעות

en: Show the notification window for the "since last run" process when a file is opened.
he: הצגת חלון הודעה עבור תהליך 'מאז ריצה אחרונה' בפתיחת קובץ.

en: _Auto-create new transactions
he: _יצירת תנועות חדשות אוטומטית

en: Set the 'auto-create' flag on newly created scheduled transactions.
he: הגדרת דגל 'יצירה אוטומטית' לתנועות מחזוריות חדשות.

en: Begin notifications this many days before the transaction is created.
he: התחלת התראות מספר ימים זה לפני יצירת תנועה.

en: Create the transaction this many days before its effective date.
he: יצירת התנועות במספר ימים זה לפני תאריך הערך.

en: _Notify before transactions are created
he: _התראה לפני יצירת תנועות

en: Set the 'notify' flag on newly created scheduled transactions.
he: הגדרת דגל 'התראה' לתנועות מחזוריות חדשות.

en: Crea_te in advance
he: יציר_ה מראש

en: R_emind in advance
he: ת_זכורת מראש

en: Re_view created transactions
he: _סקירת תנועות שנוצרו

en: Set 'Review created transactions' as the default in the "since last run" dialog.
he: הגדרת 'סקירת תנועות שנוצרו' כברירת מחדל בתיבת דו־השיח 'מאז הריצה האחרונה'.

en: Edit Scheduled Transaction
he: עריכת תנועות מחזוריות

en: Create in advance
he: יצירה מראש

en: Remind in advance
he: תזכורת מראש

en: Create automatically
he: יצירה אוטומטית

en: Conditional on splits not having variables
he: בתנאי שפיצולים אינם מכילים משתנים

en: Notify me when created
he: קבלת הודעה כאשר נוצר

en: <b>Occurrences</b>
he: <b>חזרות</b>

en: Last Occurred:
he: חזרה אחרונה:

en: Repeats:
he: חזרות:

en: Until
he: עד

en: occurrences
he: מופעים

en: remaining
he: נותר

en: Overview
he: סקירה

en: Template Transaction
he: מבנה תנועה

en: Since Last Run…
he: מאז הרצה אחרונה…

en: _Review created transactions
he: _סקירת תנועות שנוצרו

en: Income Tax Information
he: מידע מס הכנסה

en: Click to change Tax Name and/or Tax Type.
he: הקשה לשינוי שם מס ו/או סוג מס.

en: <b>_Accounts</b>
he: <b>_חשבונות</b>

en: _Income
he: _הכנסות

en: _Expense
he: _הוצאות

en: _Asset
he: _נכסים

en: _Liability/Equity
he: _הון/התחייבות

en: <b>Account Tax Information</b>
he: <b>מידע מס לחשבון</b>

en: Tax _Related
he: בר _מיסוי

en: <b>_TXF Categories</b>
he: <b>_סוגי־אב TXF</b>

en: <b>Payer Name Source</b>
he: <b>מקור שם משלם</b>

en: C_urrent Account
he: ח_שבון נוכחי

en: <b>Copy Number</b>
he: <b>העתקת סימוכין</b>

en: Tax Tables
he: טבלאות מס

en: <b>Tax Table Entries</b>
he: <b>רשומות טבלת המס</b>

en: De_lete
he: מחי_קה

en: Ne_w
he: ח_דש

en: Value $
he: ערך $

en: Percent %
he: אחוז %

en: <b>Tax Table Entry</b>
he: <b>פרטי טבלת המס</b>

en: _Value
he: _ערך

en: _Account
he: _חשבון

en: GnuCash Tip Of The Day
he: עצה יומית של גנוקאש

en: _Previous
he: _הקודם

en: _Next
he: _הבא

en: <b>Tip of the Day</b>
he: <b>עצה יומית</b>

en: _Show tips at startup
he: _הצגת עצות באתחול

en: Transfer Funds
he: העברת כספים

en: <b>Basic Information</b>
he: <b>מידע בסיסי</b>

en: Show Income/Expense
he: הצגת הכנסות/הוצאות

en: <b>Currency Transfer</b>
he: <b>העברת מטבע</b>

en: Exchange Rate
he: שער חליפין

en: _Fetch Rate
he: _אחזור שערים

en: Username and Password
he: שם משתמש וסיסמה

en: Enter your username and password
he: נא להזין שם משתמש וסיסמה

en: _Username
he: שם _משתמש

en: _Password
he: _ססמה

en: The vendor ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
he: מזהה הספק. אם ריק מספר ייקבע באופן אוטומטי

en: US (12/31/2001)
he: ארה'ב (12/31/2001)

en: UK (31/12/2001)
he: בריטניה (31/12/2001)

en: Europe (31.12.2001)
he: אירופה (31.12.2001)

en: UTC - Coordinated Universal Time
he: UTC - זמן בינלאומי מתואם

en: No Fancy Date Format
he: אין מבנה תאריך מהודר

en: Include Century
he: כולל מאה

en: Abbreviation
he: קיצור

en: Date format
he: מבנה תאריך

en: 1st
he: ראשון

en: 2nd
he: שני

en: 3rd
he: שלישי

en: 4th
he: רביעי

en: 5th
he: חמישי

en: 6th
he: שישי

en: 7th
he: שביעי

en: 8th
he: שמיני

en: 9th
he: תשיעי

en: 10th
he: עשירי

en: 11th
he: אחד עשר

en: 12th
he: שנים עשר

en: 13th
he: שלושה עשר

en: 14th
he: ארבעה עשר

en: 15th
he: חמישה עשר

en: 16th
he: שישה עשר

en: 17th
he: שבעה עשר

en: 18th
he: שמונה עשר

en: 19th
he: תשעה עשר

en: 20th
he: עשרים

en: 21st
he: עשרים ואחד

en: 22nd
he: עשרים ושנים

en: 23rd
he: עשרים ושלושה

en: 24th
he: עשרים וארבעה

en: 25th
he: עשרים וחמישה

en: 26th
he: עשרים ושישה

en: 27th
he: עשרים ושבעה

en: 28th
he: עשרים ושמונה

en: 29th
he: עשרים ותשעה

en: 30th
he: שלושים

en: 31st
he: שלושים ואחד

en: Last day of month
he: היום האחרון בחודש

en: Last Monday
he: שני האחרון

en: Last Tuesday
he: שלישי אחרון

en: Last Wednesday
he: רביעי אחרון

en: Last Thursday
he: חמישי אחרון

en: Last Friday
he: שישי האחרון

en: Last Saturday
he: שבת אחרונה

en: Last Sunday
he: ראשון אחרון

en: Once
he: פעם אחת

en: Semi-Monthly
he: פעמיים בחודש

en: No change
he: ללא שינוי

en: Use previous weekday
he: שימוש ביום שבוע קודם

en: Use next weekday
he: שימוש ביום הבא בשבוע

en: 1st Mon
he: שני ראשון

en: 1st Tue
he: שלישי ראשון

en: 1st Wed
he: רביעי ראשון

en: 1st Thu
he: חמישי ראשון

en: 1st Fri
he: שישי ראשון

en: 1st Sat
he: שבת ראשונה

en: 1st Sun
he: יום ראשון, הראשון

en: 2nd Mon
he: יום שני, השני

en: 2nd Tue
he: שלישי שני

en: 2nd Wed
he: רביעי שני

en: 2nd Thu
he: חמישי שני

en: 2nd Fri
he: שישי שני

en: 2nd Sat
he: שבת שניה

en: 2nd Sun
he: ראשון שני

en: 3rd Mon
he: שני שלישי

en: 3rd Tue
he: יום שלישי, השלישי

en: 3rd Wed
he: רביעי שלישי

en: 3rd Thu
he: חמישי שלישי

en: 3rd Fri
he: שישי שלישי

en: 3rd Sat
he: שבת שלישית

en: 3rd Sun
he: ראשון שלישי

en: 4th Mon
he: חודש רביעי

en: 4th Tue
he: שלישי רביעי

en: 4th Wed
he: יום רביעי, הרביעי

en: 4th Thu
he: חמישי רביעי

en: 4th Fri
he: שישי רביעי

en: 4th Sat
he: שבת רביעית

en: 4th Sun
he: ראשון רביעי

en: Not scheduled
he: לא תוזמן

en: Select occurrence date above.
he: בחירת תאריך חזה מעלה.

[ctx: Daily]
en: Every
he: כל

[ctx: Daily]
en: days.
he: ימים.

[ctx: Weekly]
en: Every
he: כל

[ctx: Weekly]
en: weeks.
he: שבועות.

en: Saturday
he: שבת

en: Friday
he: שישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

[ctx: Semimonthly]
en: Every
he: כל

[ctx: Semimonthly]
en: months.
he: חודשים.

en: First on the
he: ראשון ב

en: except on weekends
he: למעט בסופי שבוע

en: then on the
he: ואז ב

[ctx: Monthly]
en: Every
he: כל

[ctx: Monthly]
en: months.
he: חודשים.

en: On the
he: ב

en: Edit budget for all periods
he: עריכת תקציב לכל התקופות

en: Replace
he: החלפה

en: Replace the budget for all periods with new 'value'. Use empty value to unset budget for the accounts.
he: החלפת התקציב לכל התקופות ב'ערך' חדש. נא להשתמש בערך ריק לאפוס התקציב בחשבונות.

en: Add
he: הוספה

en: Add 'value' to current budget for each period
he: הוספת 'ערך' לתקציב נוכחי לכל תקופה

en: Multiply
he: כפל

en: Multiply current budget for each period by 'value'
he: הכפלת תקציב נוכחי לכל תקופה ב'ערך'

en: The number of leading digits to keep when rounding
he: מספר ספרות אחרי הנקודה העשרונית אותן יש לשמור בעת עגול ספרות

en: Significant Digits
he: ספרות משמעותיות

en: Use a fixed value or apply transformation for all periods.
he: שימוש בערך קבוע או החלת המרה לכל בתקופות.

en: Estimate Budget Values
he: הערכת ערכי התקציב

en: Use Average
he: שימוש בממוצע

en: Use the average value over all actual periods for all projected periods
he: שימוש בערך ממוצע מכל התקופות 'בפועל', עבור כל תקופות התחזית

en: GnuCash will estimate budget values for the selected accounts from past transactions.
he: גנוקאש תבצעה אמדן ערכי תקציב לחשבונות שנבחרו על פי תנועות העבר.

en: Budget Options
he: אפשרויות התקציב

en: Budget Name
he: שם התקציב

en: Number of Periods
he: מספר תקופות

en: Budget Period
he: תקופת התקציב

en: Show Account Code
he: הצגת קוד חשבון

en: Show Description
he: הצגת תיאור

en: Note: Use View->'Filter By…' to control visible accounts.
he: הערה: שימוש ב'מצג &larr; סינון לפי…' לשליטה בחשבונות גלויים.

en: Budget List
he: רשימת תקציב

en: Close the Budget List
he: סגירת רשימת תקציב

en: Create a New Budget
he: יצירת תקציב חדש

en: Open the Selected Budget
he: פתיחת התקציב שנבחר

en: Delete the Selected Budget
he: מחיקת התקציב המסומן

en: Budget Notes
he: הערות תקציב

en: Enter Note
he: נא להזין הערה

note: Filter register by… Dialog
en: Filter register by…
he: סינון יומן לפי…

note: Filter By Dialog, Date Tab
en: Show _All
he: הצגת _הכל

en: Show _number of days
he: הצגת _מספר ימים

en: Valid range is 0 to 1100 days
    If 0, all previous days included
he: טווח תקין הוא בין 0 ל 1100 ימים
    אם הוזן 0 כל הימים הקודמים יכללו

en: Choo_se Date
he: בחיר_ת תאריך

note: Filter By Dialog, State Tab
en: _Unreconciled
he: _לא הותאם

en: C_leared
he: ס_גורים

en: _Voided
he: _מבוטל

en: _Frozen
he: _הוקפא

note: Filter By Dialog, below tabs
en: Sa_ve Filter
he: ש_מירת מסנן

note: Duplicate Transaction Dialog
en: Duplicate Transaction
he: שיכפול תנועה

en: _Number
he: _סימוכין

en: _Transaction Number
he: _מספר תנועה

en: Keep Linked Document Entry
he: להשאיר את רשומת הצרופה

note: Sort register by Dialog
en: Sort register by…
he: מיון יומן לפי…

en: _Standard Order
he: _סדר תקני

en: Keep normal account order.
he: סדר חשבונות רגיל.

en: Sort by date.
he: מיון לפי תאריך.

en: Date of _Entry
he: תאריך _רישום

en: Sort by the date of entry.
he: מיון לפי תאריך רישום.

en: S_tatement Date
he: ת_אריך תקני

en: Sort by the statement date (and group by cleared, unreconciled, reconciled).
he: מיון לפי תאריך תדפיס (וקיבוץ לפי סגורים, פתוחים, מותאמים).

en: Num_ber
he: מס_פר

en: Sort by number.
he: מיון לפי סימוכין.

en: Amo_unt
he: סכו_ם

en: Sort by amount.
he: מיון לפי סכום.

en: Sort by memo.
he: מיון לפי מזכר.

en: Descri_ption
he: תי_אור

en: Sort by description.
he: מיון לפי תיאור.

en: _Action
he: _פעולה

en: Sort by action field.
he: מיון לפי שדה פעולה.

en: Sort by notes field.
he: מיון לפי שדה הערות.

en: Sa_ve Sort Order
he: שמ_ירת סדר מיון

en: Save the sort order for this register.
he: שמירת סדר מיון ליומן זה.

en: _Reverse Order
he: _הסגת הזמנה

en: Sort in descending order.
he: מיון בסדר יורד.

en: Void Transaction
he: תנועה מבוטלת

en: Reason for voiding transaction
he: סיבת ביטול תנועה

en: day(s)
he: יום(ים)

en: week(s)
he: שבוע(ות)

en: month(s)
he: חודש(ים)

en: year(s)
he: שנה(ים)

en: Every
he: כל

en: Number of calendar units in the recurrence: E.g. Biweekly = every 2 weeks; Quarterly = every 3 months
he: מספר יחידות לוח־שנה־אזרחית במחזורים: כלומר דו שבועי = כל שבועיים, רבעוני = כל 3 חודשים

en: beginning on
he: התחלה ב

en: last of month
he: סוף חודש

en: Always use the last day (or day of week) in the month?
he: להשתמש תמיד ביום האחרון (או יום בשבוע) של החודש?

en: same week & day
he: אותו יום ושבוע

en: Match the "day of week" and "week of month"? (for example, the "second Tuesday" of every month)
he: התאמת ל'יום בשבוע' ו'שבוע בחודש'? (לדוגמה, יום 'שלישי השני' בכל חודש)

en: Only show _active owners
he: הצגת נמענים _פעילים בלבד

en: Show _zero balance owners
he: הצגת נמענים ביתרת _אפס

en: About Auto-Clear
he: אודות התאמה אוטומטית

en: Use this dialog if you want GnuCash to automatically find which transactions are cleared, given an ending balance. For example, said ending balance can be the current balance given by your bank online.
he: נא השתמש בתיבת דו־שיח זו על מנת ש גנוקאש תימצא באופן אוטומטי תנועות מותאמות, בהינתן יתרת הסגירה. לדוגמה, יתרת הסגירה יכולה להיות היתרה הנוכחית שהתקבלה באופן מקוון מהבנק.

en: Caution!
he: זהירות!

en: This tool might be slow or abort if the number of uncleared splits is more than approximately 20. In that case please clear at least some of them manually.
he: כלי זה עשוי להיות איטי או להפסק אם מספר הפיצולים הבלתי מותאמים עולה על 20 בערך. במקרה זה נא להתאים לפחות חלק מהם באופן ידני.

en: _Ending Balance
he: _יתרת סגירה

en: _Review cleared splits
he: _סקירת פיצולים שהותאמו

en: Select this option to open a register tab with newly cleared splits.
he: בחירה באפשרות זו על מנת לפתוח לשונית יומן עם פיצולים שהותאמו לאחרונה.

en: <b>Reconcile Information</b>
he: <b>נתוני התאמה</b>

en: Statement _Date
he: תאריך _תדפיס

en: Include _subaccounts
he: הכללת _חשבונות משנה

en: Include all descendant accounts in the reconcile. All of them must use the same commodity as this one.
he: הכללת כל חשבונות המשנה בהתאמה. כל חשבונות המשנה צריכים להיות עם אותה סחורה זהה חשבון האב.

en: Statement Date is after today
he: תאריך התדפיס מאוחר מ 'היום'

en: Not found
he: לא נמצא

en: The specified URL could not be loaded.
he: לא ניתן לטעון מען URL שנקבע.

en: Secure HTTP access is disabled. You can enable it in the Network section of the Preferences dialog.
he: גישה מאובטחת HTTP מושבתת.ניתן להפעיל אותה ממקטע רשת תיבת דו־השיח העדפות.

en: Network HTTP access is disabled. You can enable it in the Network section of the Preferences dialog.
he: גישת רשת HTTP מנוטרלת. ניתן לאפשר גישה באמצעות דו־שיח העדפות, במקטע רשת.

en: There was an error accessing %s.
he: ארעה שגיאה בגישה ל %s.

en: Export to PDF File
he: יצוא לקובץ PDF

note: Translators: Strings are 1. Bank code, 2. Bank name, 3. Account Number, 4. Subaccount ID
en: Bank code %s (%s), Account %s (%s)
he: קוד בנק %s (%s), חשבון %s (%s)

en: Online Banking Account Name
he: שם חשבון בנקאות מכוונת

en: GnuCash Account Name
he: שם חשבון גנוקאש

en: New?
he: חדש?

en: AqBanking Initial Assistant
he: סייען אתחול אייקיובנקינג

en: This assistant helps you setting up your Online Banking connection with your bank.
he: סייען זה יסיע בהגדרת התחברות בנקאות מקוונת עם הבנק.

en: The requirements for Online Banking vary between the different supported AqBanking backends, but usually you will need:
    * Your bank needs to grant you online access. See on their website or ask their customer service for how to obtain it.
    They should also tell you:
    * Your user ID that identifies you to their server, often your base account number;
    * The URL of their Online Banking server;
    * In some cases the routing number of your bank's branch is useful in this assistant;
    * Authentication methods vary by backend and chosen method:
     * FinTS PIN/TAN: Some methods require a specific gadget like a card reader or a mobile;
     * FinTS HBCI: You have to exchange the public parts of asymmetric keys with your bank ("Ini-Letter").
     * PayPal: registered email address, password, API signature;
he: הדרישות לבנקאות מקוונת משתנות בין שרתי אייקיובאנקינג השונים הנתמכים, אך בדרך כלל:
    * הבנק צריך לספק גישה מקוונת. נא עיינו באתר המרשתת של הבנק או שניתן לפנות לשירות הלקוחות של הבנק על מנת לברר כיצד ניתן לקבל גישה מקוונת.
    הבנק אמור לספק:
    * מזהה המשתמש לשרת הבנק, לרוב יהיה מספר חשבון הבנק, אך לא בהכרח;
    * במען הכתובת של שרת הבנקאות המקוונת;
    * במקרים מסוימים מספר הניתוב של סניף הבנק יכול להיות שימושי בסייען זה;
    * שיטות האימות משתנות לפי שרת ושיטת ההתחברות שנבחרה:
    * PIN / TAN של FinTS: בחלק משיטות החיבור יהיה צורך בגאדג׳ט מסוים כמו קורא כרטיסים או מכשיר נייד;
    * FinTS HBCI: נדרשת החלפת החלקים הציבוריים של מפתחות אסימטריים עם הבנק ("Ini-Letter").
    * PayPal: כתובת דוא״ל רשומה, סיסמה, חתימת API;

note: See https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking for the used terminology and replace the link, if a localized version exists.
en: See <a href="https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking">https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking</a> for more details
he: ר׳ <a href="https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking">https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking</a> לפרטים נוספים

en: Note: NO WARRANTIES FOR ANYTHING. Some banks run a poorly implemented Online Banking server. You should not rely on time-critical transfers through Online Banking, because sometimes the bank does not give you correct feedback when a transfer is rejected.
he: הערה: אין אחריות לדבר. מקצת מהבנקים מפעילים שרתי בנקאות מקוונים שמיושמו בצורה גרועה.אין להסתמך על העברות בנקאיות מקוונת, במיוחד בכאלה שמימד הזמן בהן מהותי. לפעמים הבנק לא מספק משוב תקין כאשר העברה נדחית.

en: Initial Online Banking Setup
he: הגדרות ראשוניות לבנקאות מקוונת

en: The Setup of your Online Banking connection is handled by the external program "AqBanking Setup".
he: התקנת חיבור הבנקאות המקוונת מטופלת על־ידי התוכנית החיצונית 'הגדרת איקיובנקינג'.

en: That means:
    * It ignores GnuCash's preferences like "Close log window when finished".
    * To report issues read
he: כלומר:
    * הוא מתעלם מהעדפות של GnuCash כגון 'לסגור את חלון היומן עם הסיום'.
    * לדווח על תקלות שנקראו

en: You have to set up at least one connection before you can continue.
    
    Please press the button below to start it.
he: יש להגדיר חיבור אחד לפחות לפני שניתן יהיה להמשיך.
    
    נא להקיש על הלחצן מטה להפעלה.

en: _Start AqBanking Setup
he: ה_פעלת הגדרת אייקיובאנקינג

en: Start Online Banking Setup
he: התחלת הגדרת בנקאות מקוונת

en: Double Click on the line of an Online Banking account name if you want to match it to a GnuCash account or select incorrect matches and click "Delete selected matches". Click "Next" when all desired accounts are matching.
he: להתאמת חשבון בנקאות מקוונת לחשבון גנוקאש, יש להקיש הקשה כפולה על שורת שם החשבון, או בחירת שורות ההתאמה הגויות והקשה 'מחיקת התאמות שנבחרו'. הקשה על 'הבא' אם כל החשבונות הרצויים מותאמים.

en: _Delete selected matches
he: _מחיקת ההתאמות שנבחרו

en: Match Online accounts with GnuCash accounts
he: התאמת חשבונות מקוונים לחשבונות גנוקאש

en: The setup for matching Online Banking accounts to GnuCash accounts is now finished. You can now invoke Online Banking actions on those accounts.
    
    If you want to add another bank, user, or account, you can start this assistant again anytime.
    
    Press "Apply" now.
he: ההגדרה למיפוי חשבונות בנקאות מקוונת לחשבונות גנוקאש הסתיימה כעת. ניתן להפעיל פעולות בנקאות מקוונת בחשבונות אלה.
    
    להוספת בנק, משתמש או חשבון נוספים, ניתן להתחיל את הסייען הזה שוב בכל עת.
    
    הקשה על 'החלה' כעת.

en: Online Banking Setup Finished
he: הגדרות בנקאות מקוונת הסתיימו

en: Online Banking Connection Window
he: חלון התחברות לבנקאות מקוונת

en: _Abort
he: _נטישה

en: Progress
he: התקדמות

en: Current _Job
he: ריכוז _נוכחי

en: Current _Action
he: פעולה _נוכחית

en: <b>_Log Messages</b>
he: <b>הודעות _יומן־רישום</b>

en: Close when _finished
he: סגירה _בסיום

en: Get Transactions Online
he: קבלת תנועות מקוונות

en: Date range of transactions to retrieve:
he: טווח תאריכי תנועות לאחזור:

en: From
he: מ

en: _Earliest possible date
he: _תאריך מוקדם ככל האפשר

en: _Last retrieval date
he: _תאריך אחזור אחרון

en: E_nter date:
he: נא לה_זין תאריך:

en: To
he: ל

en: Ente_r date:
he: נא להזי_ן תאריך:

en: No_w
he: כע_ת

en: Enter Password
he: נא להזין ססמה

en: Enter your password
he: נא להזין ססמה

en: Bar_width
he: רוחב _סרגל

note: TAN generator with flicker interface common in DE only
en: Setting the bar width, adapting to the size of the TAN generator.
he: הגדרת רוח העמודה, מותאם לגודל מחולל ה־TAN.

en: _Delay
he: _השהיה

note: TAN generator with flicker interface common in DE only
en: Setting the delay time, with small values the flicker graphic is repeated faster.
he: הגדרת זמן השהיה, בערכים נמוכים תדירות הבלחת הגרפיקה תהיה גבוהה יותר.

note: TAN generator with flicker interface common in DE only
en: Hold the TAN generator in front of the animated graphic. The markings (triangles) on the graphic must match those on the TAN generator.
he: החזקת מחולל ה־TAN מול הגרפיקה המונפשת. הסימונים (משולשים) בגרפיקה חייבים להתאים לסימנים שבמחולל TAN.

en: Con_firm Password
he: איש_ור ססמה

en: _Remember the PIN in memory
he: _שמירת קוד זיהוי אישי (PIN) בזיכרון

en: If active, the PIN for FinTS/AqBanking actions will be remembered in memory during a session. Otherwise it will have to be entered again each time during a session when it is needed.
he: אם האפשרות הופעלה, קוד הזיהוי האישי (PIN) לפעולות הבנקאות של HBCI/איקיובנקינג ישמרו בזיכרון במהלך הפעלה. אחרת יהיה צורך להזין אותו שוב בכל פעם במהלך הפעלה כאשר היא נחוצה.

en: Name for new template
he: שם המבנה החדשה

en: _Name of the new template
he: _שם המבנה החדשה

en: Enter a unique name for the new template.
he: נא להזין שם יחידאי למבנה החדשה.

en: Online Transaction
he: תנועה מקוונת

en: Execute _later (unimpl.)
he: ביצוע _מאוחר יותר (unimpl.)

en: Execute _Now
he: ביצוע _כעת

en: Execute this online transaction now
he: ביצוע תנועה מקוונת זו כעת

en: Enter an Online Transaction
he: נא להזין תנועה מקוונת

en: Recipient Account _Number
he: מספר חשבון _מוטב

en: Recipient _Bank Code
he: קוד _בנק המוטב

en: _Recipient Name
he: _שם מוטב

en: at Bank
he: בבנק

en: (filled in automatically)
he: (השלמה אוטומטית)

en: Payment _Purpose (only for recipient)
he: מטרת _התשלום (רק למוטב)

en: Payment Purpose continued
he: מטרה התשלום המשך

en: _Originator Name
he: _שם היוזם

en: Originator Account Number
he: מספר חשבון יוזם

en: Bank Code
he: קוד בנק

en: _Add current
he: _הוספת נוכחי

en: Add the current online transaction as a new transaction template
he: הוספת התנועה המקוונת הנוכחית כמבנה תנועה חדשה

en: _Up
he: _מעלה

en: Move the selected transaction template one row up
he: העברת מבנה התנועות שנבחרה שורה אחת מעלה

en: _Down
he: _מטה

en: Move the selected transaction template one row down
he: העברת מבנה התנועות שנבחרה שורה אחת מטה

en: _Sort
he: _מיון

en: Sort the list of transaction templates alphabetically
he: מיון רשימת תבניות תנועה בסדר אלפבתי

en: D_elete
he: מ_חיקה

en: Delete the currently selected transaction template
he: מחיקת מבנה תנועה נוכחית שנבחרה

en: _Templates
he: _תבניות

en: Online Banking
he: בנקאות מקוונת

en: _Close log window when finished
he: _סגירת חלון יומן־רישום בסיום

en: If active, the window will be closed automatically when you finish the HBCI/AqBanking import process. Otherwise it will stay open.
he: אם האפשרות הופעלה, החלון יסגר אוטומטית בסיום תהליך יבוא HBCI/איקיובנקינג. אחרת החלון ישאר פתוח.

en: Remember the _PIN in memory
he: שמירת קוד _זיהוי אישי (PIN) בזכרון

en: If active, the PIN for HBCI/AqBanking actions will be remembered in memory during a session. Otherwise it will have to be entered again each time during a session when it is needed.
he: אם האפשרות הופעלה, קוד הזיהוי האישי (PIN) לפעולות הבנקאות של HBCI/איקיובנקינג ישמרו בזיכרון במהלך הפעלה. אחרת יהיה צורך להזין אותו שוב בכל פעם במהלך הפעלה כאשר היא נחוצה.

en: _Verbose debug messages
he: _הודעות ניפוי תקלים מפורטות

en: Enables verbose debug messages for HBCI/AqBanking Online Banking.
he: אפשור הודעות ניפוי תקלים מילוליים עבור בנקאות מקוונת ל HBCI/איקיובנקינג.

en: Use Non-SWIFT _transaction text
he: שימוש _במלל שאינו מלל תנועת סוויפט

en: Some banks place part of transaction description as "transaction text" in the MT940 file. Normally GNUcash ignores this text. However by activating this option, the transaction text is used for the transaction description too.
he: בנקים מסוימים ממקמים חלקים מתיאור התנועה בשדה 'מלל תנועה' בקובץ MT940. גנוקאש בדרך כלל מתעלם ממלל זה. עם זאת על־ידי הפעלת אפשרות זו, גם מלל התנועה יכלל בתיאור התנועה.

en: (unknown)
he: (לא ידוע)

note: Translators: Strings from this file are needed only in countries that have one of aqbanking's Online Banking techniques available. This is 'OFX DirectConnect' (U.S. and others), 'HBCI' (Germany), or 'YellowNet' (Switzerland). If none of these techniques are available in your country, you may safely 
en: Enter a SEPA Online Transfer
he: הזנת העברת SEPA מקוונת

en: Recipient IBAN (International Account Number)
he: IBAN מוטב (מספר חשבון בינלאומי)

en: Recipient BIC (Bank Code)
he: BIC מקבל (קוד בנק)

en: Originator IBAN (International Account Number)
he: IBAN יוזם (מספר חשבון בינלאומי)

en: Originator BIC (Bank Code)
he: BIC יוזם (קוד בנק)

en: Enter a SEPA Internal Transfer
he: הזנת העברת SEPA פנימית

en: Target Accounts
he: חשבונות יעד

en: Enter a SEPA Online Direct Debit Note
he: הזנת הודעת חיוב SEPA מקוונת ישירה

en: Debited Account Owner
he: נמען החשבון המחויב

en: Debited IBAN (International Account Number)
he: IBAN חייב (מספר חשבון בינלאומי)

en: Debited BIC (Bank Code)
he: BIC מחויב (קוד חשבון בנק)

en: Credited Account Owner
he: נמען החשבון המזוכה

en: Credited IBAN (International Account Number)
he: IBAN זכאי (מספר חשבון בינלאומי)

en: Credited BIC (Bank Code)
he: BIC מזוכה (קוד חשבון בנק)

en: The internal check of the destination IBAN '%s' failed. This means the account number might contain an error.
he: הבקרה הפנימית של IBAN היעד '%s' כשלה. יתכן ומספר החשבון שגוי.

en: Your local bank account does not yet have the SEPA account information stored. We are sorry, but in this development version one additional step is necessary which has not yet been implemented directly in gnucash. Please execute the command line program "aqhbci-tool" for your account, as follows: aqhbci-tool4 getaccsepa -b %s -a %s
he: פרטי חשבון SEPA עדיין לא אוחסנו בחשבון הבנק המקומי. אנו מצטערים, אך בגרסת פיתוח זו יש צורך בשלב נוסף אשר טרם יושם ישירות בגנוקאש. נא להריץ את התוכנית 'aqhbci-tool' משורת היומן לחשבון, באופן הבא: ‏aqhbci-tool4 getaccsepa -b %s -a %s

en: You did not enter a recipient name. A recipient name is required for an online transfer.
he: לא הוזן שם המוטב. נדרש שם מוטב לביצוע העברה מקוונת.

en: You did not enter a recipient account. A recipient account is required for an online transfer.
he: לא הוזן חשבון מוטב. נדרש חשבון מוטב לביצוע העברה מקוונת.

en: You did not enter a recipient bank. A recipient bank is required for an online transfer.
he: לא הוזן חשבון בנק המוטב. נדרש חשבון בנק מוטב לביצוע העברה מקוונת.

en: The amount is zero or the amount field could not be interpreted correctly. You might have mixed up decimal point and comma, compared to your locale settings. This does not result in a valid online transfer job.
he: הסכום הוא אפס או ששדה הסכום לא פורש כראוי. ייתכן שחל ערבוב בין נקודה עשרונית לפסיק, לעומת ההגדרות האזוריות של המערכת. התוצאה תסתכם בפעולת העברה מקוונת לא תקינה.

en: You did not enter any transaction purpose. A purpose is required for an online transfer.
he: לא הוזנה מטרת ההעברה. נדרשת מטרה לביצוע העברה מקוונת.

en: A template with the given name already exists. Please enter another name.
he: מבנה בעלת שם זה קיימת כבר. נא להזין שם שונה.

en: Do you really want to delete the template with the name "%s"?
he: האם למחוק את המבנה '%s'?

en: No valid online banking account assigned.
he: לא הוקצה חשבון בנק מקוון תקין.

en: Online action "Get Balance" not available for this account.
he: פעולת 'קבלת יתרות' מקוונת לא זמניה עבור חשבון זה.

en: Error on executing job.
    
    Status: %s
he: שגיאה בביצוע ריכוז.
    
    מצב: %s

en: Online action "Get Transactions" not available for this account.
he: פעולת 'אחזור תנועות' מקוונת אינה זמניה עבור חשבון זה.

en: Error on executing job.
    
    Status: %s (%d)
he: שגיאה בביצוע ריכוז.
    
    מצב: %s (%d)

en: The Online Banking import returned no transactions for the selected time period.
he: יבוא בנקאות מקוונת לא החזיר תנועות עבור טווח הזמן שנבחר.

en: You have changed the list of online transfer templates, but you cancelled the transfer dialog. Do you nevertheless want to store the changes?
he: רשימת תבניות ההעברה המקוונות השתנתה, אך תיבת דו־השיח להעברה בוטלה. האם לשמור את השינויים בכל זאת?

en: No reference accounts found.
he: לא נמצאו חשבונות סמך.

en: The backend found an error during the preparation of the job. It is not possible to execute this job.
    
    Most probable the bank does not support your chosen job or your Online Banking account does not have the permission to execute this job. More error messages might be visible on your console log.
    
    Do you want to enter the job again?
he: השרת מצא שגיאה במהלך הכנת המשימה. לכן, לא ניתן לבצע את המשימה הזה.
    
    סביר להניח שהבנק אינו תומך במשימה שנבחרה או שבחשבון הבנקאות המקוונת אין הרשאה לביצוע משימה זו. ייתכן שהודעות שגיאה נוספות יופיעו ביומן־הרישום במסוף.
    
    האם להזין את המשימה שוב?

en: Online Banking Direct Debit Note
he: הודעת חיוב בנקאות מקוונת ישירה

en: Online Banking Bank-Internal Transfer
he: העברה פנים בנקאית בנקאות מקוונת

en: Online Banking European (SEPA) Transfer
he: העברה (SEPA) בנקאות מקוונת אירופאית

en: Online Banking European (SEPA) Internal Transfer
he: העברה פנימית, בנקאות אירופאית מקוונת (SEPA)

en: Online Banking European (SEPA) Debit Note
he: הודעת חיוב (SEPA) בנקאות מקוונת אירופאית

en: Online Banking Transaction
he: תנועות בנקאות מקוונת

en: An error occurred while executing the job. Please check the log window for the exact error message.
    
    Do you want to enter the job again?
he: אירעה שגיאה בעת ביצוע ריכוז. נא לבדוק את חלון יומן־הרישום להודעת השגיאה המדויקת.
    
    האם להזין את ריכוז החיובים שנית?

en: Unspecified
he: לא מוגדר

en: Bank
he: בנק

en: The backend found an error during the preparation of the job. It is not possible to execute this job.
    
    Most probably the bank does not support your chosen job or your Online Banking account does not have the permission to execute this job. More error messages might be visible on your console log.
    
    Do you want to enter the job again?
he: השרת מצא שגיאה במהלך הכנת המשימה. לכן, לא ניתן לבצע את המשימה הזה.
    
    סביר להניח שהבנק אינו תומך במשימה שנבחרה או שבחשבון הבנקאות המקוונת אין הרשאה לביצוע משימה זו. ייתכן שהודעות שגיאה נוספות יופיעו בביומן־הרישום במסוף.
    
    האם להזין את המשימה שוב?

en: The bank has sent transaction information in its response.
    Do you want to import it?
he: הבנק שלח פרטי תנועה במסר שלו.
    האם ליבא זאת?

en: No Online Banking account found for this gnucash account. These transactions will not be executed by Online Banking.
he: לא נמצא חשבון בנק מקוון לחשבון גנוקאש זה. תנוע זו לא תבוצע על־ידי בנקאות מקוונת.

en: The bank has sent balance information in its response.
    Do you want to import it?
he: הבנק שלח פרטי יתרה במסר שלו.
    האם ליבא זאת?

note: Translators: Strings from this file are needed only in countries that have one of aqbanking's Online Banking techniques available. This is 'OFX DirectConnect' (U.S. and others), 'HBCI' (in Germany), or 'YellowNet' (Switzerland). If none of these techniques are available in your country, you may safe
en: The downloaded Online Banking Balance was zero.
    
    Either this is the correct balance, or your bank does not support Balance download in this Online Banking version. In the latter case you should choose a different Online Banking version number in the Online Banking (AqBanking or HBCI) Setup. After that, try again to download the Online Banking Balance.
he: יתרת הבנקאות המקוונת שהורדה הייתה אפס.
    
    יתכן וזו היתרה הנכונה, או שהבנק אינו תומך בהורדת יתרה בגרסת בנקאות מקוונת זו. במקרה האחרון, יש לבחור במערכת הבנקאות המקוונת (איקיובנקינג או HBCI), במספר גרסת בנקאות מקוונת שונה ולנסות להוריד שוב את יתרת הבנקאות המקוונת.

en: Result of Online Banking job:
    Account booked balance is %s
he: תוצאת פעולת בנקאות מקוונת:
    יתרת החשבון היא %s

en: For your information: This account also has a noted balance of %s
he: לידיעה: לחשבון זה קיימת גם יתרה רשומה בסך %s

en: The booked balance is identical to the current reconciled balance of the account.
he: היתרה שנרשמה זהה ליתרה המתואמת הנוכחית של החשבון.

en: Reconcile account now?
he: התאמת חשבון כעת?

en: The bank has sent a message in its response.
he: הבנק שלח הודעה במענה זה.

en: Subject:
he: נושא:

en: Select a file to import
he: בחירת קובץ ליבוא

en: The PIN needs to be at least %d characters
    long. Do you want to try again?
he: על ה־PIN להיות לפחות בן %d תווים
    האם לנסות שוב?

en: The Online Banking job is still running; are you sure you want to cancel?
he: משימת בנקאות מקוונת עדין רצה: האם לבטלה?

en: _Online Actions
he: פעולות מ_קוונות

en: Get _Balance
he: קבלת _יתרה

en: The list of Scheduled Transactions
he: רשימת תנועות מחזוריות

en: Get _Transactions…
he: קבלת _פעולות…

en: Get the transactions online through Online Banking
he: אחזור תנועות מקוונת באמצעות בנקאות מקוונת

note: Translators: https://en.wikipedia.org/wiki/Single_Euro_Payments_Area
en: Issue _SEPA Transaction…
he: הפקת תנועת _SEPA…

en: Issue a new international European (SEPA) transaction online through Online Banking
he: יצירת תנועה, בינלאומית אירופאית (SEPA) באמצעות בנקאות מקוונת

en: Issue SEPA I_nternal Transaction…
he: הפקת תנועת SEPA _פנימית…

en: Issue a new internal European (SEPA) transaction online through Online Banking
he: הפקת תנועה פנים אירופאית (SEPA) באמצעות בנקאות מקוונת

en: _Internal Transaction…
he: _תנועה פנימית…

en: Issue a new bank-internal transaction online through Online Banking
he: יצירת תנועה בין בנקאית מקוונת חדשה באמצעות בנקאות מקוונת

en: Issue SEPA Direct _Debit…
he: הוצאת חיוב _ישיר SEPA…

en: Issue a new international European (SEPA) direct debit note online through Online Banking
he: יצירת הודעת חיוב ישירה, בינלאומית אירופאית (SEPA) באמצעות בנקאות מקוונת

en: Show _log window
he: חלון _התחברות

en: _Online Banking Setup…
he: _הגדרת בנקאות מקוונת…

en: Initial setup of Online Banking access (HBCI, or OFX DirectConnect, using AqBanking)
he: הגדרה גישה ראשונית של בנקאות מקוונת (HBCI, או OFX DirectConnect, שימוש ב איקיובנקינג)

en: Close window when finished
he: סגירת החלון בסיום

en: Remember the PIN in memory
he: שמירת קוד זיהוי אישי (PIN) בזכרון

en: Put the transaction text in front of the purpose of a transaction.
he: מיקום מלל התנועה בקדמת מלל מטרת התנועה.

en: Verbose HBCI debug messages
he: הודעות ניפוי תקלים HBCI מפורטות

en: DTAUS import data format
he: מבנה קובץ יבוא DTAUS

en: This setting specifies the data format when importing DTAUS files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
he: הגדרה זו קובעת את מבנה הנתונים בו יעשה שימוש בעת יבוא קובצי DTAUS. ספרית אייקיו־בנקינג מציעה מגוון מבני יבוא (נקראות 'פרופילים') שמהן, ניתן כאן, לבחור אחת.

en: CSV import data format
he: מבנה קובץ יבוא CSV

en: This setting specifies the data format when importing CSV files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
he: הגדרה זו קובעת את מבנה הנתונים בה יעשה שימוש בעת יבוא קובצי CSV. ספרית אייקיו־בנקינג מציעה מגוון מבני יבוא (נקראות 'פרופילים') שמהן, ניתן כאן, לבחור אחת.

en: SWIFT MT940 import data format
he: מבנה קובץ יבוא סוויפט MT940

en: This setting specifies the data format when importing SWIFT MT940 files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
he: הגדרת מבנה הנתונים בה יעשה שימוש בעת יבוא קובצי SWIFT MT940. ספרית אייקיו־בנקינג מציעה מגוון מבני יבוא (נקראות 'פרופילים') שמהן, ניתן כאן, לבחור אחת.

en: SWIFT MT942 import data format
he: מבנה קובץ יבוא סוויפט MT942

en: This setting specifies the data format when importing SWIFT MT942 files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
he: הגדרת מבנה נתונים בו יעשה שימוש בעת יבוא קובצי SWIFT MT942. ספריית אייקיו־בנקינג מציעה מגוון מבני יבוא (נקראים 'פרופילים') מהם, ניתן כאן, לבחור אחד.

en: Validation…
he: אימות…

en: Row %d: no invoice ID in first row of import file.
he: שורה %d: אין מזהה חשבונית בשורה הראשונה של הקובץ המיובא.

en: Row %d, invoice %s/%u: owner not set.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: לא נקבע מוטב.

en: Row %d, invoice %s/%u: vendor %s does not exist.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: ספק %s לא קיים.

en: Row %d, invoice %s/%u: customer %s does not exist.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: לקוח %s לא קיים.

en: Row %d, invoice %s/%u: %s is not a valid posting date.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: %s אינו תאריך רישום תקין.

en: Row %d, invoice %s/%u: %s is not a valid due date.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: %s אינו תאריך פרעון תקין.

en: Row %d, invoice %s/%u: account %s does not exist.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: חשבון %s לא קיים.

en: Row %d, invoice %s/%u: account %s is not of type Accounts Payable.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: חשבון %s אינו מסוג זכאים.

en: Row %d, invoice %s/%u: account %s is not of type Accounts Receivable.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: חשבון %s אינו מסוג חייבים.

en: Row %d, invoice %s/%u: price not set.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: לא נקבע מחיר.

en: Error(s) in invoice %s, all rows of this invoice ignored.
he: שגיאה(אות) בחשבונית %s, המערכת תתעלם מכל השורות בחשבונית זו.

en: Error(s) in invoice without id, all rows of this invoice ignored.
he: שגיאה(אות) בחשבונית ללא מזהה, המערכת תתעלם מכל השורות בחשבונית זו.

en: Invoice %s created.
he: חשבונית %s נוצרה.

en: Do you want to update existing bills/invoices?
he: האם לעדכן חשבונית/חיוב קיים?

en: Invoice %s not updated because it already exists.
he: חשבונית %s לא עודכנה מאחר והיא כבר קיימת.

en: Invoice %s not updated because it is already posted.
he: חשבונית %s לא עודכנה מאחר והיא כבר נרשמה.

en: Invoice %s updated.
he: חשבונית %s עודכנה.

en: Invoice %s posted.
he: חשבונית %s נרשמה.

en: Invoice %s NOT posted because currencies don't match.
he: חשבונית %s לא נרשמה מאחר והמטבעות לא תואמים.

en: Invoice %s NOT posted because it requires currency conversion.
he: חשבונית %s לא נרשמה מאחר ונדרשים שערי המרה.

en: Nothing to process.
he: אין נתונים לעיבוד.

en: ID
he: מזהה

en: Owner-ID
he: מזהה נמען

en: Billing-ID
he: מזהה אמצעי תשלום לספק

en: Quantity
he: כמות

en: Disc-type
he: סוג הנחה

en: Disc-how
he: הנחה־כיצד

en: Taxable
he: בר מיסוי

en: Taxincluded
he: כולל מס

en: Tax-table
he: טבלת־מס

en: Account-posted
he: נרשם לחשבון

en: Memo-posted
he: אזכור נרשם

en: Accu-splits
he: פיצולים מצטברים

en: Import Bills or Invoices from csv
he: ייבוא חיובים או חשבוניות מקובץ CSV

en: Import:
    - rows ignored: %i
    - rows imported: %i
    
    Validation & processing:
    - rows fixed: %u
    - rows ignored: %u
    - invoices created: %u
    - invoices updated: %u
he: ייבוא:
    - שורות מהן המערכת התעלמה: %i
    - שורות שיובאו: %i
    
    אימות ועיבוד:
    - שורות שתוקנו: %u
    - שורות מהן המערכת התעלמה: %u
    - חשבוניות שנוצרו: %u
    - חשבוניות שעודכנו: %u

en: These lines were ignored during import
he: המערכת התעלמה משורות אלו במהלך היבוא

en: The input file can not be opened.
he: לא ניתן לפתוח את קובץ הקלט.

en: Adjust regular expression used for import
he: התאמת ביטוי רגיל המשמש ליבוא

en: This regular expression is used to parse the import file. Modify according to your needs.
he: ביטוי רגיל המשמש לניתוח קובץ היבוא. ניתן להסגלה על פי הצרכים.

en: This assistant will help you export the Account Tree to a file with the separator specified below.
    
    Select the settings you require for the file and then click "Next" to proceed or "Cancel" to abort the export.
he: סייען לייצוא תרשים החשבונות לקובץ. השדות יופרדו בתו מפריד שנקבע להלן.
    
    נא לבחור את ההגדרות הדרושות לקובץ והקשה על 'הבא' כדי להמשיך או 'ביטול', לנטישת היצוא.

note: Translators: %s is one of the following paragraphs about rows/transaction.
en: This assistant will help you export the Transactions to a file with the separator specified below.
    
    %s
    
    While a transaction may have splits in several of the selected accounts it will only be exported once. It will appear under the first processed account it has a split in.
    
    The Price/Rate output format is controlled by the preference
    "Numbers, Date, Time"->"Force Prices to display as decimals".
    
    Select the settings you require for the file and then click "Next" to proceed or "Cancel" to abort the export.
he: סייען לייצא את התנועות לקובץ. השדות יופרדו בתו מפריד שנקבע להלן.
    
    %s
    
    בעוד שתנועה עשויה להכיל פיצולים בכמה מהחשבונות שנבחרו, היא תיוצא פעם אחת בלבד. היא תופיע בחשבון הראשון שעובד ושעבורו קיים פיצול.
    
    תבנית פלט מחיר/שער נשלט מתפריט ההעדפות,
    'כללי' &larr;'העדפות'&larr;'מספרים, תאריך, שעה'&larr;' אילוץ הצגת מחירים כמספר עשרוני'.
    
    נא לבחור את ההגדרות הדרושות לקובץ ולהקיש על 'הבא' כדי להמשיך או על 'ביטול' לנטישת היצוא.

en: There will be multiple rows for each transaction with each row representing one split.
he: לכל תנועה יהיו מספר שורות כאשר כל שורה מייצגת פיצול אחד.

en: There will be one row for each transaction, equivalent to a single row in a register in 'Basic Ledger' mode. As such some transfer detail could be lost.
he: לכל תנועה תהיה שורה אחת , שווה ערך לשורה אחת ביומן במצב 'ספר חשבונות בסיסי'. במצב זה, כמה מפרטי ההעברה עלולים לאובד.

note: Translators: %s is the file name.
en: The account tree will be exported to the file '%s' when you click "Apply".
    
    You can also verify your selections by clicking on "Back" or "Cancel" to abort the export.
he: תרשים החשבונות ייוצא לקובץ '%s' בהקשה על 'החלה'.
    
    ניתן לאמת את הבחירות על־ידי הקשה על 'הקודם' או על 'ביטול' לנטישת היצוא.

note: Translators: %s is the file name and %u the number of accounts.
en: When you click "Apply", the transactions will be exported to the file '%s' and the number of accounts exported will be %u.
    
    You can also verify your selections by clicking on "Back" or "Cancel" to abort the export.
he: בהקשה על 'החלה', התנועות ייוצאו לקובץ '%s' ומספר החשבונות שיוצא יהיה %u.
    
    ניתן לאמת את הבחירה על־ידי הקשה על 'הקודם' או על 'ביטול' לנטישת היצוא.

note: Translators: %s is the file name.
en: When you click "Apply", the transactions will be exported to the file '%s'.
    
    You can also verify your selections by clicking on "Back" or "Cancel" to abort the export.
he: התנועות ייוצאו לקובץ '%s' בהקשה על 'החלה'.
    
    ניתן לאמת את הבחירות על־ידי הקשה על 'הקודם' או על 'ביטול' לנטישת היצוא.

en: There was a problem with the export, this could be due to lack of space, permissions or unable to access folder. Check the trace file for further logging!
    You may need to enable debugging.
he: רירעה בעיה ביצוא, עשוי להיות עקב חוסר מקום, הרשאות או חוסר יכולת לגשת לתיקיה. נא לבדוק את קובץ העקיבות לצורך מידע נוסף!
    יתכן ויהיה צורך בהפעלת ניפוי תקלים.

en: File exported successfully!
he: קובץ יוצא בהצלחה!

en: -- Split Transaction --
he: -- פיצול תנועה --

en: Full Category Path
he: נתיב סוג־אב מלא

en: Amount With Sym
he: סכום עם סמל

en: Amount Num.
he: מספר חשבון.

en: Rate/Price
he: שער/מחיר

en: Transaction ID
he: מזהה תנועה

en: Commodity/Currency
he: סחורה/מטבע

en: Void Reason
he: סיבת ביטול

en: Full Account Name
he: שם חשבון מלא

en: Reconcile Date
he: תאריך התאמה

en: The accounts will be imported from the file '%s' when you click 'Apply'.
    
    You can verify your selections by clicking on 'Back' or 'Cancel' to Abort Import.
he: החשבונות ייובאו מקובץ '%s' בהקשה על 'החלה'.
    
    ניתן לאמת את הבחירות על־ידי הקשה על 'הקודם' או על 'ביטול' לנטישת היבוא.

en: The accounts will be imported from the file '%s' when you click 'Apply'.
    
    You can verify your selections by clicking on 'Back' or 'Cancel' to Abort Import.
    
    If this is your initial import into a new file, you will first see a dialog for setting book options, since these can affect how imported data is converted to GnuCash transactions.
    Note: After import, you may need to use 'View / Filter By / Other' menu option and select to show unused Accounts.
he: החשבונות ייובאו מהקובץ '%s' בעת הקשה על 'החלה'.
    
    ניתן לאמת את הבחירה על־ידי הקשה על 'הקודם' או 'ביטול' לנטישת היבוא.
    
    אם זהו הייבוא הראשוני לקובץ חדש, תוצג תחילה חלון דו־שיח להגדרת אפשרויות ספרים, מאחר והגדרות אלו עשויות להשפיע על האופן שבו הנתונים המיובאים מומרים לתנועות גנוקאש.
    הערה: לאחר היבוא, ייתכן וידרש לבחור מתפריט 'הצגה &larr; סינון לפי &larr; אחר' להציג חשבונות שלא בשימוש.

en: Import completed successfully!
    
    The number of Accounts added was %u and %u were updated.
he: היבוא הושלם בהצלחה!
    
    נוספו %u חשבונות ו %u עודכנו.

en: There were problems reading some saved settings, continuing to load.
    Please review and save again.
he: נתגלו בעיות בקריאת חלק מההגדרות שנשמרו, להמשך הטעינה.
    נא לבדוק ולשמור שוב.

en: Delete the Import Settings.
he: מחיקת הגדרות היבוא.

en: Setting name already exists, overwrite?
he: שם הגדרה קיים, האם לדרוס?

en: The settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: There was a problem saving the settings, please try again.
he: אירעה שגיאה בשמירת ההגדרות, נא לנסות שוב.

en: Invalid encoding selected
he: נבחר קידוד לא תקין

en: Merge with column on _left
he: מיזוג עם העמודה _השמאלית

en: Merge with column on _right
he: מיזוג עם העמודה _הימנית

en: _Split this column
he: _פיצול עמודה זו

en: _Widen this column
he: _הרחבת עמודה זו

en: _Narrow this column
he: _הצרת עמודה זו

note: Translators: This is a ngettext(3) message, %d is the number of prices added
en: %d added price | %d added prices
he[0]: נוסף מחיר %d
he[1]: נוספו %d מחירים

note: Translators: This is a ngettext(3) message, %d is the number of duplicate prices
en: %d duplicate price | %d duplicate prices
he[0]: %d שיכפול מחיר
he[1]: שיכפול מחירים %d

note: Translators: This is a ngettext(3) message, %d is the number of replaced prices
en: %d replaced price | %d replaced prices
he[0]: %d מחיר חדש
he[1]: מחירים חדשים %d

en: The prices were imported from file '%s'.
    
    Import summary:
    - %s
    - %s
    - %s
he: השערים יובאו מקובץ '%s'.
    
    תמצית יבוא:
    - %s
    - %s
    - %s

en: An unexpected error has occurred while creating prices. Please report this as a bug.
    
    Error message:
    %s
he: ארעה שגיאה לא צפויה בזמן יצירת מחירים. נא לדווח זאת כתקלה.
    
    הודעת שגיאה:
    %s

en: No Linked Account
he: אין חשבון מקושר

en: An unexpected error has occurred while creating transactions. Please report this as a bug.
    
    Error message:
    %s
he: ארעה שגיאה לא צפויה בזמן יצירת תנועות. נא לדווח זאת כתקלה.
    
    הודעת שגיאה:
    %s

en: Double click on rows to change, then click on Apply to Import
he: הקשה כפולה על שורות לביצוע שינויים, הקשה על החלה ליבוא

note: Translators: {1} will be replaced with a filename
en: The transactions were imported from file '{1}'.
he: התנועה יובאה מקובץ '{1}'.

en: Row %u, path to account %s not found, added as top level
he: שורה %u, לא נמצא נתיב לחשבון %s, התווסף ברמה עליונה

en: Row %u, commodity %s / %s not found
he: שורה %u, סחורה %s / %s לא נמצא

en: Row %u, account %s not in %s
he: שורה %u, חשבון %s לא נמצא ב %s

en: Period: 123,456.78
he: נקודה: 123,456.78

en: Comma: 123.456,78
he: פסיק: 123,456.78

en: Please select a date column.
he: נא לבחור עמודת תאריך.

en: Please select an amount column.
he: נא לבחור עמודת סכום.

en: Please select a 'Currency to' column or set a Currency in the 'Currency To' field.
he: לא נמצאו נתונים תקפים בקובץ שנבחר. יתכן שהוא ריק או שהקידוד שנבחר שגוי.

en: Please select a 'From Symbol' column or set a Commodity in the 'Commodity From' field.
he: נא לבחור את עמודת מ'סמל' או להגדיר סחורה בשדה 'סחורה מ־'.

en: Please select a 'From Namespace' column or set a Commodity in the 'Commodity From' field.
he: נא לבחור את עמודת 'ממרחב שם' או להגדיר סחורה בשדה 'סחורה מ־'.

en: 'Commodity From' can not be the same as 'Currency To'.
he: 'סחורה מ־' לא יכול להיות זהה ל 'מטבע ל־'.

en: No valid data found in the selected file. It may be empty or the selected encoding is wrong.
he: לא נמצאו נתונים תקינים בקובץ שנבחר. יתכן שהקובץ ריק או שהקידוד שנבחר שגוי.

en: No lines are selected for importing. Please reduce the number of lines to skip.
he: לא נבחרו שורות ליבוא. נא לצמצם את מספר השורות עליהן יש לדלג.

en: Not all fields could be parsed. Please correct the issues reported for each line or adjust the lines to skip.
he: לא ניתן לנתח את כל השדות. נא לתקן את הבעיות שדווחו לכל שורה, או לבצע דילוג שורות.

en: No 'Currency to' column selected and no selected Currency specified either.
    This should never happen. Please report this as a bug.
he: לא נבחרה עמודת 'מטבע ל־' וגם לא נבחר מטבע.
    זה לא היה אמור לקרות. נא לדווח על תקל.

en: No 'From Namespace/From Symbol' columns selected and no selected Commodity From specified either.
    This should never happen. Please report this as a bug.
he: לא נבחרו עמודות מ'מרחב שם/מסמל' וגם לא נקבעה 'סחורה מ־' שנבחרה.
    זה לא אמור לקרות. נא לדווח זאת כתקל.

en: Please select an account column.
he: נא לבחור עמודת חשבון.

en: Please select an account column or set a base account in the Account field.
he: נא לבחור עמודת חשבון או להגדיר חשבון בסיס בשדה חשבון.

en: Please select a description column.
he: נא לבחור עמודת תיאור.

en: No account column selected and no base account specified either.
    This should never happen. Please report this as a bug.
he: לא נבחרה עמודת חשבון וגם לא נקבע חשבון בסיס.
    זה לא היה אמור לקרות. נא לדווח על תקל.

en: From Symbol
he: מסמל

en: From Namespace
he: ממרחב שם

en: Value doesn't appear to contain a valid number.
he: הערך אינו מכיל מספר תקין.

en: Value can't be parsed into a number using the selected currency format.
he: לא ניתן לפרוס ערך למספר תוך שימוש במבנה המטבעה שנבחרה.

en: Value can't be parsed into a valid commodity.
he: לא ניתן לפרוס ערך לסחורה תקינה.

en: Value can't be parsed into a valid namespace.
he: לא ניתן לפרוס ערך למרחב שם תקין.

en: Column value can not be empty.
he: ערך עמודה לא יכול להיות ריק.

en: 'From Symbol' can not be empty.
he: 'מסמל' לא יכול להשאר ריק.

en: 'From Namespace' can not be empty.
he: מ'מרחב שם' לא יכול להישאר ריק.

en: 'Currency To' can not be the same as 'Commodity From'.
he: 'מטבע ל־' לא יכול להיות זהה ל 'סחורה מ־'.

en: Value parsed into an invalid currency for a currency column type.
he: הערך נפרס למטבע לא חוקי לסוג עמודת מטבע.

en: No date column.
he: אין עמודת תאריך.

en: No amount column.
he: אין עמודת סכום.

en: No 'Currency to'.
he: אין 'מטבע ל־'.

en: No 'Commodity from'.
he: אין 'סחורה מ־'.

en: Failed to create price from selected columns.
he: יצירת מחיר מהעמודות שנבחרו כשלה.

en: Transaction Commodity
he: סחורת תנועה

en: Transfer Action
he: פעולת העברה

en: Transfer Memo
he: העברת מזכר

en: Transfer Reconciled
he: העברת מותאמים

en: Transfer Reconcile Date
he: העברת תאריך התאמה

en: Value can't be parsed into a valid reconcile state.
he: לא ניתן לפרוס ערך להתאמה תקינה.

en: Account value can't be empty.
he: ערך חשבון לא יכול להיות ריק.

en: Account value can't be mapped back to an account.
he: לא ניתן למפות ערך בחשבון לחשבון.

en: Transfer account value can't be empty.
he: הערך בחשבון הנגדי לא יכול להישאר ריק.

en: Transfer account value can't be mapped back to an account.
he: לא ניתן למפות ערך בחשבון הנגדי לערך בחשבון.

en: Split is reconciled but reconcile date column is missing or invalid.
he: הפיצול הותאם אך עמודת תאריך ההתאמה חסרה או פגומה.

en: Transfer split is reconciled but transfer reconcile date column is missing or invalid.
he: פיצול ההעברה מותאם אך עמודת תאריך ההתאמה חסרה או שגויה.

en: No Settings
he: אין הגדרות

en: GnuCash Export Format
he: תבניות יצוא גנוקאש

en: Shipping Name
he: שם משלוח

en: Shipping Address 1
he: כתובת משלוח 1

en: Shipping Address 2
he: כתובת משלוח 2

en: Shipping Address 3
he: כתובת משלוח 3

en: Shipping Address 4
he: כתובת משלוח 4

en: Shipping Phone
he: טלפון למשלוח

en: Shipping Fax
he: פקס משלוח

en: Shipping Email
he: דוא"ל משלוח

en: Import Customers from csv
he: יבוא לקוחות מקובץ CSV

en: customers
he: לקוחות

en: vendors
he: ספקים

en: Import results:
    %i lines were ignored
    %i lines imported:
       %u %s fixed
       %u %s ignored (not fixable)
    
       %u %s created
       %u %s updated (based on id)
he: תוצאות יבוא:
    ‏‏%i ‏ שורות מהן המערכת התעלמה
    ‏%i ‏ שורות יובאו:
    ‏  %u %s תוקנו
    ‏  %u %s נתעלמו (לא ניתנות לתיקון)
    
    ‏  %u %s נוצרו
    ‏  %u %s עודכנו (על בסיס מזהה)

en: The account '%s' is a placeholder account and does not allow transactions. Please choose a different account.
he: החשבון %s הוא מסוג שומר־מקום ואינו מאפשר רישום תנועות. נא לבחור חשבון אחר.

en: (Full account ID:
he: (מזהה חשבון מלא:

en: Please select a commodity to match the following exchange specific code. Please note that the exchange code of the commodity you select will be overwritten.
he: נא לבחור סחורה שתתאים לקוד ספציפי של זירת המסחר הבאה. לתשומת לב, קוד זירת המסחר של הסחורה שתבחר תוחלף.

en: No new transactions were found in this import.
he: לא נמצאו תנועות חדשות בייבוא הזה.

en: Destination account for the auto-balance split.
he: חשבון היעד עבור פיצול איזון אוטומטי.

note: Translators: Menu entry, no full stop
en: _Edit description, notes, or memo
he: _עריכת תיאור, הערות, או מזכר

note: Translators: Menu entry, no full stop
en: _Reset all edits
he: _שיצוב לבררת מחדל

[ctx: Column header for 'Adding transaction']
en: A
he: ת

[ctx: Column header for 'Updating plus Clearing transaction']
en: U+C
he: ע+מ

[ctx: Column header for 'Clearing transaction']
en: C
he: ה

en: Info
he: מידע

en: Additional Comments
he: הערות נוספות

en: New, already balanced
he: חדש, כבר מאוזן

note: Translators: %1$s is the amount to be transferred, %2$s the destination account.
en: New, transfer %s to (manual) "%s"
he: חדש, העברת %s ל '%s' (ידני)

note: Translators: %1$s is the amount to be transferred, %2$s the destination account.
en: New, transfer %s to (auto) "%s"
he: חדש, העברת %s ל '%s' (אוטומטי)

note: Translators: %s is the amount to be transferred.
en: New, UNBALANCED (need acct to transfer %s)!
he: חדש, סכום חוסר איזון (נדרש חשבון להעברת %s)!

en: Reconcile (manual) match to %s
he: התאמה (סגירה ידנית) אל %s

en: Reconcile (auto) match to %s
he: סגירת התאמות (אוטומטית) אל %s

en: Match missing!
he: חסרה התאמה!

en: Update and reconcile (manual) match to %s
he: עדכון וסגירת התאמות (ידני) אל %s

en: Update and reconcile (auto) match to %s
he: עדכון וסגירת התאמות (אוטומטי) אל %s

en: Do not import (no action selected)
he: לא לייבא (לא נבחרה פעולה)

en: Confidence
he: ודאות

en: Pending Action
he: פעולה מושהית

en: Manual
he: ידני

en: Auto
he: אוטומטי

en: Select a .log file to replay
he: בחירת קובץ log. להרצה חוזרת

note: Translators: %s is the file name.
en: Cannot open the current log file: %s
he: לא ניתן לפתוח קובץ יומן־רישום נוכחי: %s

en: Failed to open log file: %s: %s
he: לא ניתן לפתוח קובץ יומן־רישום: %s: %s

en: The log file you selected was empty.
he: קובץ יומן־הרישום שנבחר ריק.

en: The log file you selected cannot be read. The file header was not recognized.
he: לא ניתן לקרוא את קובץ יומן־הרישום. הכותרת העליונה (header) של הקובץ לא זוהתה.

en: Stock account for security "%s"
he: חשבון ניירות ערך עבור בטוחה '%s'

en: Income account for security "%s"
he: חשבון הכנסות עבור בטוחה '%s'

en: Unknown OFX account
he: חשבון OFX לא ידוע

en: Unknown OFX checking account
he: חשבון עובר ושב OFX לא ידוע

en: Unknown OFX savings account
he: חשבון חיסכון OFX לא ידוע

en: Unknown OFX money market account
he: חשבון שוק מטח OFX לא ידוע

en: Unknown OFX credit line account
he: חשבון קו אשראי OFX לא ידוע

en: Unknown OFX CMA account
he: חשבון OFX CMA לא ידוע

en: Unknown OFX credit card account
he: חשבון כרטיס אשראי OFX לא ידוע

en: Unknown OFX investment account
he: חשבון השקעות OFX לא ידוע

en: While importing transactions from OFX file '%s' found %d previously imported transactions, no new transactions.
he: במהלך ייבוא התנועות מקובץ ה־OFX ‏'%s' נמצאו %d תנועות שכבר ייובאו בעבר, אין תנועות חדשות.

en: Open/Quicken Financial Exchange file (*.ofx, *.qfx)
he: קובץ אופן/קוויקן פיננשיאל אקסצ׳יינג׳ (‎*.ofx,‏ ‎*.qfx)

en: Select one or multiple OFX/QFX file(s) to process
he: בחירת קובץ OFX/QFX אחד או יותר לעיבוד

en: Import _OFX/QFX…
he: יבוא _OFX/QFX…

en: Process an OFX/QFX response file
he: יבוא קובץ מסוג OFX/QFX response

en: GnuCash account name
he: שם חשבון גנוקאש

en: Enter a name or short description, such as "Red Hat Stock".
he: נא להזין שם או תיאור קצר, כמו למשל 'מניה אדומה חמה'.

en: Enter the ticker symbol or other well known abbreviation, such as "RHT". If there isn't one, or you don't know it, create your own.
he: נא להזין סמל חַלּוֹן־מִבְזָקִים או קיצור מוכר אחר כמו 'RHT'. אם אין כזה או לא שאינו מוכר, יש לייצור אותו בעצמכם).

en: Select the exchange on which the symbol is traded, or select the type of investment (such as FUND for mutual funds.) If you don't see your exchange or an appropriate investment type, you can enter a new one.
he: בחירת זירת מסחר בה נסחר הסמל, או בחירה בסוג השקעה (כגון FUND לקרנות נאמנות.) אם זירת המסחר או סוג השקעה המתאים אינו מוצג, ניתן להזין אחת חדשה.

en: Name or _description
he: שם או _תיאור

en: _Ticker symbol or other abbreviation
he: _סמל חַלּוֹן־מִבְזָקִים או קיצור אחר

en: _Exchange or abbreviation type
he: _סוג קיצור או חליפין

en: (split)
he: (פיצול)

en: Are you sure you want to cancel?
he: האם לבטל?

en: Please select a file to load.
he: נא לבחור קובץ לטעינה.

en: File not found or read permission denied. Please select another file.
he: קובץ לא נמצא או שאין הרשאות קריאה. נא לבחור בקובץ אחר.

en: That QIF file is already loaded. Please select another file.
he: קובץ QIF זה כבר טעון. נא לבחור קובץ אחר.

en: Select QIF File
he: בחירת קובץ QIF

en: _Resume
he: _להמשיך

en: Canceled
he: בוטל

en: An error occurred while loading the QIF file.
he: ארעה שגיאה בעת טעינת קובץ ה־QIF.

en: Failed
he: כשל

en: Cleaning up
he: ניקיון

en: A bug was detected while parsing the QIF file.
he: ארעה שגיאה במהלך ניתוח קובץ QIF.

en: Loading completed
he: הטעינה הושלמה

en: When you press the Start Button, GnuCash will load your QIF file. If there are no errors or warnings, you will automatically proceed to the next step. Otherwise, the details will be shown below for your review.
he: בעת הקשה על לחצן התחלה, גנוקאש יטען את קובץ ה־QIF. אם לא ניתגלאו שגיאות או אזהרות, תמשיך באופן אוטומטי לשלב הבא. אחרת, הפרטים יוצגו להלן לקבלת הסקירה.

en: Choose the QIF file currency
he: בחירת מטבע קובץ QIF

en: You must enter an existing national currency or enter a different type.
he: נא להזין מטבע קיים או להזין סוג שונה.

en: A bug was detected while converting the QIF data.
he: ארעה שגיאה במהלך המרת נתוני QIF.

en: Canceling
he: ביטול

en: A bug was detected while detecting duplicates.
he: ארעה שגיאה במהלך המרת איתור כפולים.

en: Conversion completed
he: ההמרה הושלמה

en: When you press the Start Button, GnuCash will import your QIF data. If there are no errors or warnings, you will automatically proceed to the next step. Otherwise, the details will be shown below for your review.
he: בעת הקשה על לחצן 'התחלה', גנוקאש ייבא את נתוני ה־QIF. אם לא נתגלו שגיאות או אזהרות, התהליך יתקדם באופן אוטומטי לשלב הבא. אחרת, הפרטים יוצגו מטה לסקירה.

en: GnuCash was unable to save your mapping preferences.
he: לא התאפשר לגנוקאש לשמור את העדפות המיפוי.

en: There was a problem with the import.
he: אירעה שגיאה ביבוא.

en: QIF Import Completed.
he: יבוא QIF הושלם.

en: QIF account name
he: שם חשבון QIF

en: QIF category name
he: שם סוג־אב QIF

en: QIF payee/memo
he: QIF מוטב/מזכר

en: Match?
he: תואם?

en: QIF import requires guile with regex support.
he: יבוא QIF דורש guile עם תמיכת ביטוי רגיל.

en: Enter a name for the account
he: נא להזין שם לחשבון

en: The account %s is a placeholder account and does not allow transactions. Please choose a different account.
he: החשבון %s הוא מסוג מציין מיקום ואינו מאפשר רישום תנועות. נא לבחור חשבון אחר.

en: Placeholder?
he: שומר מקום?

en: Dividends
he: דיבידנדים

en: Cap Return
he: החזר על ההון

en: Cap. gain (long)
he: רווח הון (ארוך)

en: Cap. gain (mid)
he: רווח הון (בינוני)

en: Cap. gain (short)
he: רווח הון (קצר)

en: Equity
he: הון

en: Retained Earnings
he: רווחים מיועדים

en: Commissions
he: עמלות

en: Margin Interest
he: ריבית שולית

en: Line
he: קו

en: Read aborted.
he: קריאה נזנחה.

en: Reading
he: קריאה

en: Some characters have been discarded.
he: חלק מהתווים הושמטו.

en: Converted to:
he: הומר ל:

en: Some characters have been converted according to your locale.
he: מספר תווים הומרו על פי הגדרות מקומיות של נמערכת.

en: Ignoring unknown option
he: המערכת תתעלם מאפשרות לא ידועה

en: Date required.
he: נדרש תאריך.

en: Discarding this transaction.
he: שמיטת תנועה זו.

en: Ignoring class line
he: המערכת תתעלם משורת מחלקה

en: Ignoring category line
he: המערכת תתעלם משורת סוג־אב

en: Ignoring security line
he: המערכת תתעלם משורת בטוחה

en: File does not appear to be in QIF format
he: נראה שהקובץ אינו במבנה QIF

en: Transaction date
he: תאריך תנועה

en: Transaction amount
he: סכום תנועה

en: Share price
he: מחיר מניה

en: Share quantity
he: כמות מניות

en: Investment action
he: פעולת השקעה

en: Reconciliation status
he: מצב התאמה

en: Commission
he: עמלה

en: Account type
he: סוג חשבון

en: Tax class
he: מדרגת מס

en: Category budget amount
he: סכום סוג־אב תקציב

en: Account budget amount
he: סכום חשבון תקציב

en: Credit limit
he: מגבלת אשראי

en: Parsing categories
he: ניתוח סוגי־אב

en: Parsing accounts
he: ניתוח חשבונות

en: Parsing transactions
he: ניתוח תנועות

en: Unrecognized or inconsistent format.
he: מבנה לא מזוהה או לא עקבית.

en: Parsing failed.
he: ניתוח כשל.

en: Parse ambiguity between formats
he: ניתוח רב משמעותיות בין תבניות

en: Value '~a' could be ~a or ~a.
he: ערך '~a' יכול להיות ~a או ~a.

en: Finding duplicate transactions
he: חיפוש תנועות כפולות

note: Translators: This is an error message about actions like buy, sell …
en: Unrecognized action '~a'.
he: פעולה לא מזוהה '~a'.

en: QIF import: Name conflict with another account.
he: יבוא QIF: שם מתנגש עם שם חשבון אחר.

en: Preparing to convert your QIF data
he: הכנה להמרת נתוני QIF

en: Creating accounts
he: יצירת חשבונות

en: Matching transfers between accounts
he: התאמת העברות בין חשבונות

en: Converting
he: המרה

en: Missing transaction date.
he: תאריך תנועה חסר.

en: Welcome to GnuCash
he: ברוכים הבאים לגנוקאש

en: Have a nice day!
he: המשך יום נעים!

en: Welcome to GnuCash %s Shell
he: ברוכים הבאים למסוף גנוקאש %s

en: The account %s does not exist. Would you like to create it?
he: החשבון %s לא קיים. האם ליצור אותו?

en: Hours
he: שעות

en: Project
he: מיזם

en: Material
he: חומר

en: Save the current entry?
he: שמירת הרשומה הנוכחית?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before duplicating this entry, or cancel the duplication?
he: התנועה הנוכחית השתנתה. האם לרשום את השינויים לפני שיכפול התנועה, או לבטל את השכפול?

en: _Record
he: _רשומה

en: Invalid Entry: You need to supply an account in the right currency for this position.
he: הזנה שגויה: נא לספק חשבון בעל מטבע מתאים לשדה זה.

en: This account should usually be of type income.
he: סוג חשבונות אלו אמורים לרוב להיות מסוג הכנסה.

en: This account should usually be of type expense or asset.
he: סוג חשבונות אלו אמורים לרוב להיות מסוג הוצאה או נכס.

en: The tax table %s does not exist. Would you like to create it?
he: טבלת המס %s לא קיימת. האם ליצור אותה?

en: The current entry has been changed. However, this entry is part of an existing order. Would you like to record the change and effectively change your order?
he: הערך הנוכחי השתנה. אך ערך זה הוא חלק מהזמנה קיימת. האם לרשום את השינוי ולשנות את ההזמנה בהתאם?

en: _Don't Record
he: _לא לבצע רישום

en: The current entry has been changed. Would you like to save it?
he: הרשומה הנוכחית השתנתה. האם לשמור אותה?

[ctx: sample for 'Description']
en: Description of an Entry
he: תיאור רשומה

[ctx: sample]
en: Action
he: פעולה

[ctx: sample]
note: Translators: Enter the longest expected path of an Account
en: Expenses:Automobile:Gasoline
he: הוצאות:כלי רכב:דלק

[ctx: sample for 'Taxable']
note: Translators: Abbreviation sample for Taxable?
en: T?
he: ת?

[ctx: sample for 'Tax Included']
note: Translators: Abbreviation sample for Tax Included
en: TI
he: כמ

[ctx: sample for 'Tax Table']
en: Tax Table 1
he: טבלת מס 1

[ctx: sample for 'Billable']
note: Translators: Abbreviation sample for Billable
en: BI
he: ח

[ctx: sample]
en: Payment
he: תשלום

en: Charge
he: חיוב

en: Income Account
he: חשבון הכנסות

en: Expense Account
he: חשבון הוצאות

en: Discount Type
he: סוג הנחה

en: Discount How
he: אופן הנחה

en: Unit Price
he: מחיר ליחידה

en: Taxable?
he: בר מיסוי?

en: Tax Included?
he: כולל מס?

en: Invoiced?
he: חוייב?

en: Subtotal
he: סיכום ביניים

en: Billable?
he: בר חיוב?

en: Enter the income/expense account for the Entry, or choose one from the list
he: נא להזין חשבון ההכנסות/הוצאות עבור הרשומה, או בחירתה מרשימה

en: Enter the type of Entry
he: נא להזין סוג הרשומה

en: Enter the Entry Description
he: נא להזין תיאור הרשומה

en: Enter the Discount Amount
he: נא להזין סכום ההנחה

en: Enter the Discount Percent
he: נא להזין אחוז ההנחה

en: Enter the Discount … unknown type
he: נא להזין ההנחה… סוג לא ידוע

en: Discount Type: Monetary Value
he: סוג הנחה: ערך כספי

en: Discount Type: Percent
he: סוג הנחה: אחוזים

en: Select the Discount Type
he: בחירת סוג הנחה

en: Tax computed after discount is applied
he: המס יחושב אחרי מתן ההנחה

en: Discount and tax both applied on pretax value
he: הנחה והמס יחושבו על הסכום לפני המס

en: Discount computed after tax is applied
he: הנחה תחושב אחרי מס

en: Select how to compute the Discount and Taxes
he: בחירה באופן חישוב ההנחה והמסים

en: Enter the unit-Price for this Entry
he: נא להזין מחיר היחידה עבור רשומה זו

en: Enter the Quantity of units for this Entry
he: נא להזין כמות היחידות עבור רשומה זו

en: Enter the Tax Table to apply to this entry
he: נא להזין טבלת המס להחלה על רשומה זו

en: Is this entry taxable?
he: האם אפשר לחשב מס לרשומה?

en: Is the tax already included in the price of this entry?
he: האם המס כבר כלול במחיר הרשומה?

en: Is this entry invoiced?
he: האם הופקה חשבונית לרשומה זו?

en: Is this entry credited?
he: האם הרשומה זוכתה?

en: Include this entry on this invoice?
he: כלול את הרשומה בחשבונית?

en: Include this entry on this credit note?
he: הכללת הרשומה בהודעת זיכוי זו?

en: Unknown EntryLedger Type
he: סוג פקודת יומן לא ידוע

en: The subtotal value of this entry
he: ערך סכום הביניים של הרשומה

en: The total tax of this entry
he: סך כל מס עבור הרשומה

en: Is this entry billable to a customer or job?
he: האם הרשומה, ברת חיוב לקוח, או ריכוז?

en: How did you pay for this item?
he: כיצד שולם עבור הפריט?

en: This transaction is already being edited in another register. Please finish editing it there first.
he: תנועה זו נערכת ביומן אחר. נא לסיים קודם לערוך את התנועה שם.

en: Save transaction before duplicating?
he: שמירת תנועה לפני שכפול?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before duplicating the transaction, or cancel the duplication?
he: התנועה הנוכחית השתנתה. האם לרשום את השינויים לפני שיכפול התנועה, או לבטל את השכפול?

en: New Split Information
he: מידע פיצול חדש

en: Cannot store a transaction at this date
he: לא ניתן לרשום תנועה לתאריך זה

en: The entered date of the duplicated transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts.
he: תאריך התנועה המשוכפלת קודם לערך 'סף קריאה בלבד' עבור ספר חשבונות זה. ניתן לשנות הגדרה זו מתפריט 'קובץ &larr; מאפיינים &larr; חשבונות'.

en: You are about to overwrite an existing split. Are you sure you want to do that?
he: האם לדרוס את הפיצול הקיים?

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not overwrite it from this register window. You may overwrite it if you navigate to a register that shows another side of this same transaction.
he: פיצול זה מחבר את התנועה ליומן. לא ניתן לדרוס את הפיצול מחלון יומן זה. ניתן יהיה לשנות את הפיצול על־ידי מעבר לחשבון הנגדי של התנועה.

en: You are about to overwrite an existing transaction. Are you sure you want to do that?
he: האם לדרוס את התנועה הקיימת?

en: Recalculate Transaction
he: חישוב תנועה מחדש

en: The values entered for this transaction are inconsistent. Which value would you like to have recalculated?
he: הערכים שהוזנו עבור תנועה זו אינם עקביים. איזה ערך לחשב מחדש?

en: Changed
he: השתנה

en: _Recalculate
he: _חישוב מחדש

[ctx: Action Column]
en: Deposit
he: הפקדה

en: Withdraw
he: משיכה

en: Check
he: המחאה

en: ATM Deposit
he: הפקדת כספומט

en: ATM Draw
he: משיכת כספומט

en: Teller
he: כספר

en: Receipt
he: קבלה

en: Increase
he: גדל

en: Decrease
he: קטן

en: POS
he: נקודת מכירה

en: AutoDep
he: הפקדה אוטומטית

en: Wire
he: מברק

en: Direct Debit
he: חיוב ישיר

en: Fee
he: עמלה

en: Rebate
he: החזרים

en: Paycheck
he: שכר

en: LTCG
he: רווח הון לטווח ארוך

en: STCG
he: רוח הון לטווח קצר

en: Dist
he: הפצה

en: Rebalance Transaction
he: איזון התנועה מחדש

en: The current transaction is not balanced.
he: התנועה הנוכחית אינה מאוזנת.

en: Balance it _manually
he: איזון _ידני

en: Let GnuCash _add an adjusting split
he: לאפשר לגנוקאש _להוסיף פצול תנועת תירון

en: Adjust current account _split total
he: התאמת יתרת _פיצול חשבון נוכחי

en: Adjust _other account split total
he: התאמת יתרת _פיצול חשבון נגדי

en: _Rebalance
he: _איזון מחדש

en: This register does not support editing exchange rates.
he: יומן זה אינו תומך בעריכת שערי מטבע.

en: You need to select a split in order to modify its exchange rate.
he: נא לבחור בפיצול בכדי לסגל את שער החליפין.

en: You need to expand the transaction in order to modify its exchange rates.
he: נא להרחיב את התנועה על מנת לסגל את שער החליפין.

en: The entered account could not be found.
he: החשבון שהוזן לא נמצא.

en: The two currencies involved equal each other.
he: שני המטבעות המעורבים זהים.

en: The split's amount is zero, so no exchange rate is needed.
he: סכום הפיצול הוא אפס, לכן לא נדרש שער חליפין.

en: Save the changed transaction?
he: שמירת התנועה ששונתה?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before moving to a new transaction, discard the changes, or return to the changed transaction?
he: התנועה הנוכחית השתנתה. האם לרשום את השינויים לפני המעבר לתנועה חדשה, לנטוש את השינויים או לחזור לתנועה שהשתנתה?

en: _Discard Changes
he: _שמיטת שינויים

en: _Record Changes
he: _שמירת שינוים ברשומה

en: Mark split as unreconciled?
he: סימון פיצול כלא מותאם?

en: You are about to mark a reconciled split as unreconciled. Doing so might make future reconciliation difficult! Continue with this change?
he: פעולה זו תסמן פיצול שהותאם כבלתי מותאם. ביצוע פעולה זו עלול להפוך התאמות העתידיות לקשה יותר! האם להמשיך בשינוי זה?

en: _Unreconcile
he: _ביטול התאמה

[ctx: sample]
en: Description of a transaction
he: תיאור תנועה

[ctx: Column header for 'Document Link']
note: Translators: 'L' is short for Linked Document
en: L
he: ק

[ctx: sample]
en: Memo field sample text string
he: דוגמת מחרוזת מלל שדה מזכר

[ctx: Column header for 'Type']
en: T
he: ס

[ctx: sample]
en: Notes field sample text string
he: דוגמת מחרוזת מלל שדה הערות

[ctx: sample]
en: No Particular Reason
he: ללא סיבה מיוחדת

[ctx: sample]
en: (x + 0.33 * y + (x+y) )
he: (x + 0.33 * y + (x+y))

en: Could not determine the account currency. Using the default currency provided by your system.
he: לא ניתן היה לקבוע את מטבע החשבון. יעשה שימוש במטבע ברירת המחדל שמוגדר במערכת.

note: Translators: Ref is the column header in Accounts Payable and * Accounts Receivable ledgers for the number of the invoice or bill * associated with the transaction.
en: Ref
he: סימוכין

en: T-Ref
he: סימוכין־תנועה

en: T-Num
he: מס תנועה

en: Exch. Rate
he: שער חליפין

en: Oth. Curr.
he: מטבע אחר.

en: Tot %s
he: סך כל %s

en: Tot Credit
he: סך כל זכות

en: Tot Debit
he: סך כל חובה

en: Tot Shares
he: סך כל מניות

en: Debit Formula
he: נוסחת חובה

en: Credit Formula
he: נוסחת אשראי

en: Reconciled on %s
he: הותאם ב %s

en: Scheduled
he: מחזורי

en: Enter a reference, such as an invoice or check number, common to all entry lines (splits)
he: נא להזין סימוכין, כגון מספר חשבונית או המחאה, זהה בכל השורות (פיצולים)

en: Enter a reference, such as an invoice or check number, unique to each entry line (split)
he: נא להזין סימוכין, כגון מספר חשבונית או המחאה, ייחודי לכל שורה (פיצול)

en: Enter a reference, such as a check number, common to all entry lines (splits)
he: נא להזין סימוכין, כגון מספר המחאה, זהה בכל השורות (פיצולים)

en: Enter a reference, such as a check number, unique to each entry line (split)
he: נא להזין סימוכין, כגון מספר המחאה, ייחודי לכל שורה (פיצול)

en: Enter a transaction reference, such as an invoice or check number, common to all entry lines (splits)
he: נא להזין מספר סימוכין לתנועה, כגון למשל מספר חשבונית או המחאה, משותף לכול הרשומות (פיצולים)

en: Enter a transaction reference that will be common to all entry lines (splits)
he: הזנת סימוכין לתנועה שיהיה משותף לכל שורות הרשומה (פיצולים)

en: Enter the name of the Customer
he: נא להזין שם לקוח

en: Enter the name of the Vendor
he: נא להזין שם הספק

en: Enter a description of the transaction
he: הזנת תיאור לתנועה

en: Enter notes for the transaction
he: נא להזין הערות לתנועה

en: Reason the transaction was voided
he: סיבת ביטול התנועה

en: Enter an action type, or choose one from the list
he: נא להזין סוג פעולה, או בחירה מהרשימה

en: Enter a reference number, such as the next check number, or choose an action type from the list
he: נא להזין סימוכין, כגון מספר ההמחאה הבאה, או בחירת סוג פעולה מהרשימה

en: Enter a description of the split
he: נא להזין תיאור הפיצול

en: Enter the effective share price
he: נא להזין מחיר מניה אפקטיבי

en: Enter the number of shares bought or sold
he: נא להזין כמות (מספר) המניות שנקנו או נמכרו

en: Enter the account to transfer from, or choose one from the list
he: נא להזין חשבון ממנו יש להעביר, או בחירת חשבון מהרשימה

en: This transaction has multiple splits; press the Split button to see them all
he: תנועה זו כוללת פיצולים מרובים; הקשה על לחצן 'פיצול' כדי להציג את כולם

en: This transaction is a stock split; press the Split button to see details
he: תנועה זו היא פיצול ניר ערך; הקשה על לחצן 'פיצול' להצגת פרטים

en: Cannot modify or delete this transaction. This transaction is marked read-only because:
    
    '%s'
he: לא ניתן להסגיל או למחוק תנועה זו. תנועה זו מסומנת לקריאה בלבד עקב:
    
    '%s'

en: Change transaction containing a reconciled split?
he: שינוי תנועה עם פיצול מותאם?

en: The transaction you are about to change contains reconciled splits in the following accounts:
    %s
    
    Are you sure you want to continue with this change?
he: התנועה שבעריכה מכילה פיצולים מותאמים בחשבונות הבאים:
    %s
    
    האם להמשיך עם שינוי זה?

en: Change reconciled split?
he: שינוי פיצול מותאם?

en: You are about to change a protected field of a reconciled split. If you continue editing this split it will be unreconciled. This might make future reconciliation difficult! Continue with this change?
he: פעולה זו תשנה שדה מוגן של פיצול מותאם. המשך עריכת הפיצול תבטל את ההתאמה, מה שעשוי להקשות על התאמות עתידיות! האם להמשיך עם השינוי?

en: Chan_ge Split
he: שינו_י פיצול

en: Chan_ge Transaction
he: שינו_י תנועה

en: Enter debit formula for real transaction
he: הזנת נוסחת חובה לתנועה אמיתית

en: Enter credit formula for real transaction
he: הזנת נוסחת זכות לתנועה אמיתית

en: The entered date of the transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts, resetting to the threshold.
he: תאריך התנועה שהוזנה, קודם לערך 'סף קריאה בלבד' עבור ספרים אלו. ניתן לשנות הגדרה מתפריט 'קובץ &larr; מאפיינים &larr; חשבונות', ושחזור לרמת הסף.

en: List
he: רשימה

en: Template file "~a" can not be read
he: קובץ מבנה '~a' לא ניתן לקריאה

en: Load
he: טעינה

en: Fonts
he: גופנים

en: Font info for the report title.
he: מידע גופן לכותרת דוח.

en: Account link
he: קישור חשבון

en: Font info for account name.
he: מידע גופן לשם החשבון.

en: Number cell
he: תא־מספר

en: Font info for regular number cells.
he: מידע גופן לתאי מספר רגילים.

en: Negative Values in Red
he: סכומים שלילים באדום

en: Display negative values in red.
he: הצגת סכומים שלילים באדום.

en: Number header
he: כותרת מספר

en: Font info for number headers.
he: מידע גופן לכותרות מספריים.

en: Text cell
he: תא־מלל

en: Font info for regular text cells.
he: מידע גופן לתאי מלל רגילים.

en: Total number cell
he: סך־הכול תא־מספר

en: Font info for number cells containing a total.
he: מידע גופן לתאים המכילים סיכום.

en: Total label cell
he: סך־הכול בתא־תווית

en: Font info for cells containing total labels.
he: מידע גופן לתאים המכילים תוויות סך־הכול.

en: Centered label cell
he: מרכוז תא תוית

en: Font info for centered label cells.
he: מידע גופן לתאים עם תוויות ממורכזות.

en: Can't save style sheet
he: לא ניתן לשמור גיליון סגנון

en: Exchange rate | Exchange rates
he[0]: שער חליפין
he[1]: שערי חליפין

en: No budgets exist. You must create at least one budget.
he: לא קיימות גרסאות תקציב. נדרש לייצור לפחות גרסת תקציב אחת.

en: Edit report options
he: עריכת אפשריות דוח

en: Disabled
he: מנוטרל

en: This report requires you to specify certain report options.
he: לדוח זה נדרשות הגדרות מסוימות באפשרויות דוח.

en: No accounts selected
he: לא נבחרו חשבונות

en: This report requires accounts to be selected in the report options.
he: דוח זה מחייב בחירת חשבונות מאפשרויות דוח.

en: No data
he: אין נתונים

en: The selected accounts contain no data/transactions (or only zeroes) for the selected time period
he: החשבונות שנבחרו אינם מכילים נתונים / תנועות (או רק אפסים) לתקופת הזמן שנבחרה

en: Select a date to report on.
he: בחירת תאריך לדוח.

en: Start of reporting period.
he: תחילת תקופת דיווח.

en: End of reporting period.
he: סוף תקופת דיווח.

en: The amount of time between data points.
he: משך הזמן בין נקודות נתונים.

en: One Day
he: יום אחד

en: One Week
he: שבוע אחד

en: Two Weeks
he: שני שבועות

en: One Month
he: חודש אחד

en: Quarter Year
he: רבע שנה

en: Half Year
he: חצי שנה

en: One Year
he: שנה אחת

en: All
he: הכל

en: Show accounts to this depth, overriding any other option.
he: הצגת חשבונות לעומק זה, עקיפת כל אפשרות אחרת.

en: Override account-selection and show sub-accounts of all selected accounts?
he: עקיפת בחירת־חשבונות והצגת חשבונות־משנה של החשבונות שנבחרו?

en: Report on these accounts, if display depth allows.
he: דווח על חשבונות אלה, אם עומק התצוגה מאפשר.

en: Select the currency to display the values of this report in.
he: בחירת מטבע להצגה כערכי הדוח הזה.

en: The source of price information.
he: מקור מידע מחיר.

en: Average cost of purchases weighted by volume
he: עלות רכישות ממוצעת משוקללת לפי נפח

en: Weighted average of all transactions in the past
he: ממוצע משוקלל של כל תנועות העבר

en: Last up through report date
he: האחרון עד תאריך הדוח

en: Closest to report date
he: הראשון עד תאריך הדוח

en: Most recent
he: העדכני ביותר

en: Choose the marker for each data point.
he: בחירת הסמן לכל נקודת נתונים.

en: Diamond
he: יהלום

en: Circle
he: עיגול

en: Square
he: ריבוע

en: Cross
he: צלב

en: Plus
he: חיבור

en: Dash
he: מקף

en: Filled diamond
he: יהלום מלא

en: Filled circle
he: עיגול מלא

en: Filled square
he: ריבוע מלא

en: Choose the method for sorting accounts.
he: בחירת שיטת מיון חשבונות.

en: Alphabetical by account code
he: קודי חשבון ממוינים לפי אלף בית

en: Alphabetical by account name
he: שמות חשבונות לפי אלף בית

en: Numerical by descending amount
he: מספרי לפי כמות בסדר יורד

en: How to show the balances of parent accounts.
he: כיצד להציג יתרות חשבונות אב.

en: Account Balance in the parent account, excluding any subaccounts.
he: יתרת חשבון בחשבון־האב, החרגת כל חשבונות המשנה.

en: Do not show any balances of parent accounts.
he: לא להציג יתרות של חשבונות אב.

en: Account Balance
he: יתרת חשבון

en: Calculate Subtotal
he: חישוב סכום ביניים

en: Do not show
he: לא להציג

en: How to show account subtotals for parent accounts.
he: כיצד להציג סיכומי ביניים לחשבונות אב.

en: Show subtotals for selected parent accounts which have subaccounts.
he: הצגת סיכומי בינים לחשבון אב עם חשבונות משנה.

en: Do not show any subtotals for parent accounts.
he: לא להציג סיכומי ביניים לחשבונות האב.

en: Show subtotals
he: הצגת סיכומי ביניים

en: _Assets & Liabilities
he: _נכסים והתחיבויות

en: _Income & Expense
he: _הכנסות והוצאות

en: B_udget
he: ת_קציב

en: _Taxes
he: _מיסים

en: E_xamples
he: ד_וגמאות

en: _Experimental
he: _ניסיוני

en: _Multicolumn
he: _ריבוי עמודות

en: Display
he: מַצָּג

en: Report name
he: שם דוח

en: Stylesheet
he: גיליון סגנון

en: _Business
he: _עסקי

en: Invoice Number
he: מספר חשבונית

en: One of your reports has a report-guid that is a duplicate. Please check the report system, especially your saved reports, for a report with this report-guid:
he: קיימת כפילות באחד מהדוחות. נא לבדוק את מערכת הדוחות, במיוחד את הדוחות השמורים, לדוח עם מזהה ייחודי אוניברסלי זה:

en: Wrong report definition:
he: הגדרות דוח שגויות:

en:  Report is missing a GUID.
he:  חסר בדוח מזהה ייחודי אוניברסלי.

en: Enter a descriptive name for this report.
he: נא להזין שם תיאורי לדוח זה.

en: Select a stylesheet for the report.
he: נא לבחור גיליון סגנון לדוח.

en: Average Balance
he: יתרה ממוצעת

en: Step Size
he: גודל צעד

en: Report's currency
he: מטבע דווח

en: Price Source
he: מקור מחיר

en: Include Sub-Accounts
he: כולל חשבונות משנה

en: Exclude transactions between selected accounts
he: החרגת תנועות בין חשבונות שנבחרו

en: Plot Width
he: רוחב תרשים

en: Plot Height
he: גובה תרשים

en: Include sub-accounts of all selected accounts.
he: לכלול את כל חשבונות המשנה לחשבונות שנבחרו.

en: Exclude transactions that only involve two accounts, both of which are selected below. This only affects the profit and loss columns of the table.
he: החרגת תנועות המכילות שני חשבונות בלבד ושניהם נבחרו מטה. משפיע רק על עמודות הרווח וההפסד בטבלה.

en: Do transaction report on this account.
he: הפקת דוח תנועות לחשבון זה.

en: Show table
he: הצגת טבלה

en: Display a table of the selected data.
he: הצגת הערכים שנבחרו בטבלה.

en: Show plot
he: הצגת תרשים

en: Display a graph of the selected data.
he: הצגת תרשים של הנתונים שנבחרו.

en: Plot Type
he: סוג תרשים

en: The type of graph to generate.
he: סוג התרשים לחילול.

en: Average
he: ממוצע

en: Profit
he: רווח

en: Period start
he: תחילת תקופת

en: Period end
he: סוף תקופה

en: Maximum
he: מרבי

en: Minimum
he: מזערי

en: Gain
he: הגברה

en: Loss
he: הפסד

en: Income vs. Day of Week
he: תרשים הכנסות לפי היום בשבוע

en: Expenses vs. Day of Week
he: תרשים הוצאות לפי יום בשבוע

en: Shows a piechart with the total income for each day of the week
he: הצגת תרשים עוגה של סך כל הכנסות לפי כל יום בשבוע

en: Shows a piechart with the total expenses for each day of the week
he: הצגת תרשים עוגה של סך כל הוצאות לפי כל יום בשבוע

en: Levels of Subaccounts
he: רמות חשבונות משנה

en: Show Totals
he: הצגת סיכומים

en: Report on these accounts, if chosen account level allows.
he: דווח על חשבונות אלה, אם רמת החשבון שנבחרה מאפשרת.

en: Show the total balance in legend?
he: הצגת יתרה כוללת במקרא?

en: Sample Graphs
he: תרשימי דוגמה

en: Pie:
he: עוגה:

en: Bar, normal:
he: עמודות, רגיל:

en: Bar, stacked:
he: עמודות, מְעוּרָם:

en: Scatter:
he: פיזור:

en: Report Title
he: כותרת דוח

en: Title for this report.
he: כותרת דוח זה.

en: Boolean Option
he: אפשרות בוליאנית

en: This is a boolean option.
he: זוהי אפשרות בוליאנית.

en: Multi Choice Option
he: אפשרות בחירה מרובה

en: This is a multi choice option.
he: זוהי אפשרות בחירה מרובה.

en: First Option
he: אפשרות ראשונה

en: Second Option
he: אפשרות שניה

en: Third Option
he: אפשרות שלישית

en: Fourth Options
he: אפשרות רביעית

en: String Option
he: אפשרות מחרוזת

en: This is a string option.
he: זוהי אפשרות מחרוזת.

en: Just a Date Option
he: אפשרות תאריך

en: This is a date option.
he: זוהי אפשרות תאריך.

en: Combo Date Option
he: אפשרות תאריך מורכב

en: This is a combination date option.
he: זוהי קומבינציית אפשרות תאריך.

en: Relative Date Option
he: אפשרות תאריך יחסי

en: This is a relative date option.
he: זוהי אפשרות תאריך יחסי.

en: Number Option
he: אפשרות מספר

en: This is a number option.
he: זוהי אפשרות מספר.

en: Background Color
he: צבע רקע

en: This is a color option.
he: זוהי אפשרות צבע.

en: An account list option
he: אפשרות רשימת חשבונות

en: This is an account list option.
he: זוהי אפשרות רשימת חשבונות.

en: A list option
he: אפשרות רשימה

en: This is a list option.
he: זוהי אפשרות רשימה.

en: The Good
he: הטוב

en: The Bad
he: הרע

en: The Ugly
he: המכוער

en: Testing
he: בדיקה

en: For help on writing reports, or to contribute your brand new, totally cool report, consult the mailing list ~a.
he: לקבלת עזרה בכתיבת־דוחות, או לשיתוף דוח חדש ו'מדליק', ניתן להיוועץ ברשימת הדיוור ~a.

en: The current time is ~a.
he: הזמן הנוכחי הוא ~a.

en: The boolean option is ~a.
he: האפשרות הבוליאנית היא ~a.

en: true
he: נכון

en: false
he: לא נכון

en: The radio button option is ~a.
he: אפשרות מחוון הרדיו הוא ~a.

en: The multi-choice option is ~a.
he: אפשרות בחירה מרובה היא ~a.

en: The string option is ~a.
he: אפשרות המחרוזת היא ~a.

en: The date option is ~a.
he: אפשרות תאריך היא ~a.

en: The relative date option is ~a.
he: אפשרות תאריך יחסי היא ~a.

en: The combination date option is ~a.
he: קומבינציית אפשרות תאריך היא ~a.

en: The number option is ~a.
he: אפשרות מספר היא ~a.

en: The number option formatted as currency is ~a.
he: אפשרויות מספר במבנה מטבע הוא ~a.

en: Items you selected:
he: פריטים שנבחרו:

en: List items selected
he: נבחרו רשימות פריטים

en: (You selected no list items.)
he: (לא נבחרו פריטים מהרשימה.)

en: You have selected no accounts.
he: לא נבחרו חשבונות.

en: Display help
he: הצגת עזרה

en: Tax Report / TXF Export
he: דוח מס / יצוא ל־TXF

en: Alternate Period
he: תקופה חלופית

en: Override or modify From: & To:.
he: עקיפה או הסגלה של 'מאת': ו'עבור':.

en: Use From - To
he: שימוש ב'מאת' –'עבור'

en: 1st Est Tax Quarter (Jan 1 - Mar 31)
he: תחזית־מס רבעון ראשון (1 ינואר־31 מרץ)

en: 2nd Est Tax Quarter (Apr 1 - May 31)
he: תחזית־מס רבעון שני (1 באפריל - 30 ביוני)

note: Translators: The US tax quarters are different from actual year's quarters! See the definition of tax-qtr-real-qtr-year variable above.
en: 3rd Est Tax Quarter (Jun 1 - Aug 31)
he: תחזית־מס רבעון שלישי (1 יולי־30 ספטמבר)

en: 4th Est Tax Quarter (Sep 1 - Dec 31)
he: תחזית־מס רבעון רביעי (1 אוקטובר־31 דצמבר)

en: Last Year
he: שנה קודמת

en: Last Yr 1st Est Tax Qtr (Jan 1 - Mar 31)
he: תחזית־מס שנה קודמת רבעון ראשון (1 ינואר־31 במרץ)

en: Last Yr 2nd Est Tax Qtr (Apr 1 - May 31)
he: תחזית־מס שנה קודמת רבעון שני (1 אפריל־30 ביוני)

note: Translators: The US tax quarters are different from actual year's quarters! See the definition of tax-qtr-real-qtr-year variable above.
en: Last Yr 3rd Est Tax Qtr (Jun 1 - Aug 31)
he: תחזית־מס שנה קודמת רבעון שלישי (1 יולי־30 בבספטמבר)

en: Last Yr 4th Est Tax Qtr (Sep 1 - Dec 31)
he: תחזית־מס שנה קודמת רבעון רביעי (1 אוקטובר־31 בדצמבר)

en: Select Accounts (none = all)
he: בחירת חשבונות (ללא = הכל)

en: Select accounts.
he: בחירת חשבונות.

en: Suppress $0.00 values
he: הסתרת ערכי 0.00

en: $0.00 valued Accounts won't be printed.
he: חשבונות בערך 0.00 לא יודפסו.

en: Print Full account names
he: הדפסת שמות חשבון מלאים

en: Print all Parent account names.
he: הדפסת כל שמות חשבונות האב.

en: WARNING: There are duplicate TXF codes assigned to some accounts. Only TXF codes with payer sources may be repeated.
he: אזהרה: קיימים קודי TXF כפולים שהוקצו למספר חשבונות. ניתן לחזור רק על קודי TXF עם מקורות מוטב.

en: Period from ~a to ~a
he: תקופת מ ~a ל ~a

en: Tax Report & XML Export
he: דוח מס ויצוא ל־XML

en: Taxable Income / Deductible Expenses / Export to .XML file
he: הכנסות ברות מיסוי / הוצאות מוכרות למס / ייצוא לקובץ ‎.XML

en: Taxable Income / Deductible Expenses
he: הכנסות ברות מיסוי / הוצאות מוכרות למס

en: This report shows your Taxable Income and Deductible Expenses.
he: דוח זה מציג הכנסות חייבות והוצאות מוכרות לצורכי מס.

en: This page shows your Taxable Income and Deductible Expenses.
he: העמוד מציג הכנסות חייבות במס והוצאות מוכרות.

en: Tax Schedule Report/TXF Export
he: דוח זמנן מס/יצוא TXF

en: $0.00 valued Tax codes won't be printed.
he: קודי מס בערך 0.00 לא יודפסו.

en: Do not print full account names
he: לא להדפיס שמות חשבון מלאים

en: Do not print all Parent account names.
he: לא להדפיס את שמות חשבונות האב.

en: Print all Transfer To/From Accounts
he: הדפסת כל החשבונות הנגדיים אל/מ

en: Print all split details for multi-split transactions.
he: הדפסת כל פרטי הפיצול לתנועה מרובות פיצולים.

en: Print TXF export parameters
he: הדפסת פרמטרי יצוא TXF

en: Show TXF export parameters for each TXF code/account on report.
he: הצג, פרמטרים ליצוא TXF עבור כל קוד/חשבון TXF בדוח.

en: Do not print T-Num:Memo data
he: לא להדפיס מס תנועה:נתוני מזכר

en: Do not print T-Num:Memo data for transactions.
he: לא להדפיס מס תנועה:נתוני מזכר של התנועה.

en: Do not print Action:Memo data
he: לא להדפיס מס פעולה:נתוני מזכר

en: Do not print Action:Memo data for transactions.
he: לא להדפיס פעולה:נתוני מזכר של התנועה.

en: Do not print transaction detail
he: לא להדפיס פרטי תנועה

en: Do not print transaction detail for accounts.
he: לא להדפיס פרטי תנועה עבור חשבונות.

en: Do not use special date processing
he: לא להשתמש בעיבוד תאריכים מיוחדים

en: Do not print transactions out of specified dates.
he: לא להדפיס תנועות מחוץ לטווח תאריכים שנקבע.

en: Currency conversion date
he: תאריך המרת מטבע

en: Select date to use for PriceDB lookups.
he: בחירת תאריך לחיפוש ב PriceDB.

en: Nearest to transaction date
he: קרוב ביותר לתאריך התנועה

en: Nearest to report date
he: קרוב ביותר לתאריך דיווח

en: Tax Schedule Report & TXF Export
he: דוח זמנן מס ויצוא TXF

en: Taxable Income/Deductible Expenses with Transaction Detail/Export to .TXF file
he: הכנסה חייבת במס / הוצאות ניתנות לניכוי עם פירוט תנועה / ייצוא לקובץ.TXT

en: Taxable Income/Deductible Expenses
he: הכנסות ברות מיסוי/הוצאות מוכרות למס

en: This report shows transaction detail for your accounts related to Income Taxes.
he: דוח זה מציג פירוט תנועות בחשבונות הקשורים למיסוי הכנסות.

en: This page shows transaction detail for relevant Income Tax accounts.
he: העמוד מציג פירוט תנועות לחשבונות מס הכנסה רלוונטיים.

en: Income Piechart
he: תרשים עוגה הכנסות

en: Expense Piechart
he: תרשים עוגה הוצאות

en: Asset Piechart
he: תרשים עוגה נכסים

en: Security Piechart
he: תרשים עוגה בטוחות

en: Liability Piechart
he: תרשים עוגה התחייבות

en: Shows a piechart with the Income per given time interval
he: הצגת תרשים עוגה של מכירות למחזור זמן נתון

en: Shows a piechart with the Expenses per given time interval
he: הצגת תרשים עוגה של הוצאות למחזור זמן נתון

en: Shows a piechart with the Assets balance at a given time
he: הצגת תרשים עוגה של יתרת נכסים לתאריך נתון

en: Shows a piechart with distribution of assets over securities
he: הצגת תרשים עוגה של חלוקת נכסים לבטוחות

en: Shows a piechart with the Liabilities balance at a given time
he: הצגת תרשים עוגה של יתרת התחיבויות לתאריך נתון

en: Income Accounts
he: חשבונות הכנסה

en: Expense Accounts
he: חשבונות הוצאה

en: Assets
he: נכסים

en: Liabilities
he: התחייבויות

en: Show long names
he: הצגת שמות ארוכים

en: Show Percents
he: הצגת אחוזים

en: Maximum Slices
he: פלח מרבי

en: Sort Method
he: שיטת מיון

en: Show Average
he: הצגת ממוצע

en: Select whether the amounts should be shown over the full time period or rather as the average e.g. per month.
he: בחירה האם להציג את הסכומים לאורך מלוא פרק הזמן או כממוצע חודשי.

en: No Averaging
he: ללא ממצוע

en: Maximum number of levels in the account tree displayed.
he: מספר הרמות המרבי שיוצגו בתרשים החשבונות.

en: Show the full account name in legend?
he: הצגת שם חשבון מלא במקרא?

en: Show the full security name in the legend?
he: הצגת שם בטוחה מלא במקרא?

en: Show the percentage in legend?
he: הצגת אחוזים במקרא?

en: Maximum number of slices in pie.
he: מספר מרבי של פרוסות בתרשים עוגה.

en: Yearly Average
he: ממוצע שנתי

en: Monthly Average
he: ממוצע חודשי

en: Weekly Average
he: ממוצע שבועי

en: Balance at ~a
he: יתרה ב ~a

en: Account Summary
he: תמצית חשבון

en: Future Scheduled Transactions Summary
he: תמצית תנועות מחזוריות עתידיות

en: Depth limit behavior
he: התנהגות מגבלת עומק

en: How to treat accounts which exceed the specified depth limit (if any).
he: כיצד לנהוג בחשבונות שחרגו ממגבלות החוב שנקבע (אם הוגדר).

en: Show the total balance, including balances in subaccounts, of any account at the depth limit.
he: הצגת היתרה הכוללת, כולל יתרות בחשבונות המשנה, לכל חשבון בגבולות עומק תרשים החשבונות.

en: Raise accounts deeper than the depth limit to the depth limit.
he: העלאת חשבונות הנמוכים יותר ממגבלת החוב, למגבלת החוב.

en: Omit any accounts deeper than the depth limit.
he: השמטת כל החשבונות שחרגו ממגבלת החוב.

en: Parent account balances
he: יתרות חשבונות אב

en: Parent account subtotals
he: סכומי בינים חשבון אב

en: Include accounts with zero total balances
he: הכללת חשבונות עם יתרה כוללת אפס

en: Include accounts with zero total (recursive) balances in this report.
he: הכללת חשבונות ביתרת אפס (רקורסיבי) בדוח זה.

en: Omit zero balance figures
he: השמטת סכומים ביתרה אפס

en: Show blank space in place of any zero balances which would be shown.
he: הצגת שטח ריק במקום יתרות בסכום אפס.

en: Show accounting-style rules
he: הצגת קווים בסגנון חשבונאי

en: Use rules beneath columns of added numbers like accountants do.
he: שימוש בקווים מתחת לעמודות מספרים מסוכמים בסגנון חשבונאי.

en: Display accounts as hyperlinks
he: הצגת חשבונות כהיפר־קישורים

en: Shows each account in the table as a hyperlink to its register window.
he: הצגת כל חשבון בטבלה כהיפר־קישור לחלון היומן שלו.

en: Show an account's balance.
he: הצגת יתרת חשבון.

en: Show an account's account code.
he: הצגת קוד החשבון.

en: Show an account's account type.
he: הצגת סוג החשבון.

en: Account Description
he: תיאור חשבון

en: Show an account's description.
he: הצגת תיאור של חשבון.

en: Account Notes
he: הערות חשבון

en: Show an account's notes.
he: הצגת הערות החשבון.

en: Commodities
he: סחורות

en: Show Foreign Currencies
he: הצגת מטבעות זרים

en: Display any foreign currency amount in an account.
he: הצגת כל סכום במטבע זר בחשבון.

en: Show Exchange Rates
he: הצגת שערי חליפין

en: Show the exchange rates used.
he: הצגת שערי חליפין שבשימוש.

en: Recursive Balance
he: יתרה רקורסיבית

en: Raise Accounts
he: חשבונות גיוס

en: Omit Accounts
he: השמטת חשבונות

en: Account title
he: כותרת חשבון

en: Advanced Portfolio
he: תיק השקעות מתקדם

en: Share decimal places
he: הצגת מקומות עשרוניים

en: Include accounts with no shares
he: הכללת חשבונות ללא מניות

en: Show ticker symbols
he: הצגת סמלי חַלּוֹן־מִבְזָקִים

en: Show listings
he: הצגת רשימות

en: Show prices
he: הצגת מחירים

en: Show number of shares
he: הצגת מספר המניות

en: Basis calculation method
he: אופן חישוב בסיסי

en: Set preference for price list data
he: קביעת העדפות לנתוני רשימת מחירים

en: How to report brokerage fees
he: כיצד לדווח עמלות ניהול

en: Basis calculation method.
he: שיטת חישוב בסיס.

en: Average cost of all shares
he: עלות ממוצעת של כל המניות

en: First-in first-out
he: ראשון נכנס, ראשון יוצא

en: Last-in first-out
he: אחרון נכנס, ראשון יוצא

en: Prefer use of price editor pricing over transactions, where applicable.
he: העדפת שימוש בתמחור עורך מחירים על פני תנועות, אם רלוונטי.

en: How to report commissions and other brokerage fees.
he: כיצד לדווח עמלות ודמי ניהול אחרים.

en: Include in basis
he: כלול בבסיס

en: Include in gain/loss
he: הכללה ברווח/הפסד

en: Omit from report
he: השמטה מדוח

en: Display the ticker symbols.
he: הצגת סמלי חַלּוֹן־מִבְזָקִים.

en: Display exchange listings.
he: הצגת רשימות המרה.

en: Display numbers of shares in accounts.
he: הצגת מספרי מניות בחשבון.

en: The number of decimal places to use for share numbers.
he: מספר המקומות העשרוניים המשמשים למספר כמות המניות.

en: Display share prices.
he: הצגת מחירי מניות.

en: Stock Accounts to report on.
he: חשבונות נירות ערך לדיווח.

en: Include accounts that have a zero share balances.
he: הכללת חשבונות עם יתרת מניות אפס.

en: Listing
he: רשימות

en: Basis
he: בסיס

en: Money In
he: כסף שנכנס

en: Money Out
he: כסף שיצא

en: Realized Gain
he: רווח ממומש

en: Unrealized Gain
he: רווח לא ממומש

en: Total Gain
he: סך כל רווח

en: Rate of Gain
he: שעור הרווח

en: Total Return
he: סך כל מחזור

en: Rate of Return
he: שעור ההחזר

en: * this commodity data was built using transaction pricing instead of the price list.
he: * נתוני הסחורות הללו נבנו באמצעות מחירי התנועה במקום מחירון.

en: If you are in a multi-currency situation, the exchanges may not be correct.
he: במצב של ריבוי מטבעות, שערי ההמרה עשויים שלא להיות נכונים.

en: ** this commodity has no price and a price of 1 has been used.
he: **לסחורה זו אין מחיר' נעשה שימוש בערך של 1.

en: Balance Forecast
he: תרשים תחזית יתרות

en: Report on these accounts.
he: הפקת דוח עבור חשבונות אלו.

en: Data markers?
he: סמני נתונים?

en: Display a mark for each data point.
he: הצגת סמן עבור כל נקודת נתונים.

en: Show reserve line
he: הצגת שורת עתודה

en: Reserve amount
he: סכום שמור

en: The reserve amount is set to a minimum balance desired
he: סכום העתודה מוגדר ליתרה מזערית רצויה

en: Show target line
he: הצגת שורת יעד

en: Target amount above reserve
he: סכום מטרה מעל למוגדר

en: The target is used to plan for a future large purchase, which will be added as a line above the reserve amount.
he: העתודה משמשת לתכנון רכישה עתידית מהותית ותתווסף כשורה מעל סכום העתודה.

en: Show future minimum
he: הצגת סכום מזערי עתידי

en: The future minimum will add, for each date point, a projected minimum balance including scheduled transactions.
he: המינימום העתידי יוסיף, עבור כל נקודת זמן, יתרת מינימום צפויה כולל תנועות מחזוריות.

en: Target
he: יעד

en: Reserve
he: שמור

en: Balance Sheet
he: גיליון מאזן

en: Balance Sheet Date
he: תאריך גיליון מאזן

en: Single column Balance Sheet
he: גיליון מאזן בעמודה בודדת

en: Print liability/equity section in the same column under the assets section as opposed to a second column right of the assets section.
he: הדפסת סעיף חבויות/הון עצמי באותה עמודה, תחת סעיף הנכסים, במקום בעמודה נפרדת משמאל לסעיף נכסים.

en: Flatten list to depth limit
he: שטוח רשימה למגבלת העומק

en: Displays accounts which exceed the depth limit at the depth limit.
he: הצגת חשבונות שחרגו ממגבלת החריגה.

en: Label the assets section
he: כותרת מקטע נכסים

en: Whether or not to include a label for the assets section.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע נכסים.

en: Include assets total
he: לכלול סך כל נכסים

en: Whether or not to include a line indicating total assets.
he: האם לכלול שורת סך כל נכסים.

en: Use standard US layout
he: שימוש בפריסת ארה"ב תקנית

en: Report section order is assets/liabilities/equity (rather than assets/equity/liabilities).
he: סדר מקטעי הדוחות יהיה נכסים/התחייבויות/הון עצמי (במקום נכסים/ הון/ התחייבויות).

en: Label the liabilities section
he: כותרת מקטע התחייבויות

en: Whether or not to include a label for the liabilities section.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע התחיבויות.

en: Include liabilities total
he: הכללת סיכומי התחיבויות

en: Whether or not to include a line indicating total liabilities.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע סך כל התחיבויות.

en: Label the equity section
he: כותרת מקטע הון

en: Whether or not to include a label for the equity section.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע הון.

en: Include equity total
he: לכלול סך כל הון

en: Whether or not to include a line indicating total equity.
he: האם לכלול שורת סך כל הון.

en: Total Liabilities
he: סך כל התחייבויות

en: Total Assets
he: סל כל נכסים

en: Retained Losses
he: הפסדים מיועדים

en: Trading Gains
he: רווחים מחשבון סחר

en: Trading Losses
he: הפסדים מחשבון סחר

en: Unrealized Gains
he: רווחים לא ממומשים

en: Unrealized Losses
he: הפסדים בלתי ממומשים

en: Total Equity
he: סך כל הון

en: Total Liabilities & Equity
he: סך כל התחייבויות והון

en: Balance Sheet (eguile)
he: גיליון מאזן (אגויל)

en: Report format
he: תבניות דוח

en: The balance sheet can be displayed with either 1 or 2 columns.
he: ניתן להציג את המאזן בעמודה אחת או שתיים.

en: Exclude accounts with zero total balances
he: החרגת חשבונות בעלי יתרה כוללת אפס

en: Exclude non-top-level accounts with zero balance and no non-zero sub-accounts.
he: החרגת חשבונות שאינם ברמה עליונה ושערכם הכולל הוא אפס, אך לא חשבונות משנה עם יתרה.

en: Negative amount format
he: מבנה סכומים שליליים

en: The formatting to use for negative amounts: with a leading sign, or enclosing brackets.
he: המבנה שתשמש לסכומים שליליים: סימן מוביל, או סוגריים סוגרים.

en: Font family
he: משפחת גופן

en: Font definition in CSS font-family format.
he: הגדרות גופן היא גופנים במבנה משפחת CSS.

en: Font size
he: גודל גופן

en: Font size in CSS font-size format (e.g. "medium" or "10pt").
he: גודל גופן במבנה גודל־גופן CSS (כלומר, 'בינוני' או '10נק').

en: Template file
he: קובץ מבנה

en: The file name of the eguile template part of this report. This file must be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
he: שם קובץ מבנה האגויל של דוח זה. קובץ זה אמור להיות בספרית gnucash. או במקומו הטבעי בספריות ההתקנה של גנוקאש.

en: CSS stylesheet file
he: קובץ גיליון סגנון CSS

en: The file name of the CSS stylesheet to use with this report. If specified, this file should be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
he: שם קובץ גיליון הסגנון CSS אשר בו יש להשתמש בדוח זה. אם הוגדר, קובץ זה אמור להיות בספרית gnucash. או במקומו הטבעי בספריות ההתקנה של גנוקאש.

en: Extra Notes
he: הערות נוספות

en: Notes added at end of invoice -- may contain HTML markup.
he: הערות בתחתית החשבונית -- עשוי להכיל תווי HTML.

en: Adjust the layout to fit the width of the screen or page
he: התאמת הפריסה לרוחב המסך או העמוד

en: Display liabilities and equity below assets
he: הצגת התחייבויות והון מתחת לנכסים

en: Display assets on the left, liabilities and equity on the right
he: הצגת נכסים בצד ימין, התחייבויות והון בצד שמאל

en: Sign: -$10.00
he: סימן: 10.00- ₪

en: Brackets: ($10.00)
he: סוגריים: (10.00 ₪)

en: (Development version -- don't rely on the numbers on this report without double-checking them.<br>Change the 'Extra Notes' option to get rid of this message)
he: (גרסת פיתוח -- אין לסמוך על המספרים בדוח זה ללא בדיקה קפדנית.<br>ניתן לשנות את 'הערות נוספות' באפשרויות על מנת להעלים הודעה זו)

en: Imbalance
he: חוסר איזון

en: Orphan
he: יתומים

en: Balance Sheet using eguile-gnc
he: גיליון מאזן תוך שימוש באגויל־גיאנסי

en: Display a balance sheet (using eguile template)
he: הצגת גיליון מאזן (שימוש במבנה אגויל)

en: Period duration
he: משך תקופת

en: Duration between time periods
he: טווח הזמן בין תקופות

en: Period order is most recent first
he: סדר תקופות, האחרונה בראש

en: Enable dual columns
he: אפשור עמודה כפולה

en: Selecting this option will enable double-column reporting.
he: בחירה באפשרות זו מאפשרת דיווח בעמודות כפולות.

en: Disable amount indenting
he: נטרול יישור סכומים

en: Selecting this option will disable amount indenting, and condense amounts into a single column.
he: בחירה באפשרות זו מנטרלת יישור סכומים ומצמצמת סכומים לעמודה בודדת.

en: Add options summary
he: הוספת תמצית אפשרויות

en: Add summary of options.
he: הוספת תמצית אפשרויות.

en: Account full name instead of indenting
he: שם חשבון מלא במקום יישור

en: Selecting this option enables full account name instead, and disables indenting account names.
he: בחירה באפשרות זו מאפשרת שם חשבון מלא ומבטלת יישור שמות חשבון.

en: Parent account amounts include children
he: סכום חשבונות אב לרבות חשבונות משנה

en: If this option is enabled, subtotals are displayed within parent amounts, and if parent has own amount, it is displayed on the next row as a child account. If this option is disabled, subtotals are displayed below parent and children groups.
he: אם אפשרות זו מופעלת, סיכומי ביניים יוצגו כחלק מיתרות חשבונות האב, אם לחשבון האב יתרה גם כן, החשבון יוצג כתת חשבון בשורה נפרדת. אם אפשרות זו אינה פעילה, סיכומי הביניים יוצגו תחת קבוצות חשבונות האב וחשבונות המשנה.

en: Display amounts as hyperlinks
he: הצגת סכומים כהיפר־קישורים

en: Shows each amounts in the table as a hyperlink to a register or report.
he: הצגת כל סכום בטבלה כהיפר־קישור ליומן או דוח.

en: Label sections
he: מקטעי כותרות

en: Whether or not to include a label for sections.
he: האם להכליל תווית עבור מקטעים.

en: Include totals
he: לכלול סך־הכול

en: Whether or not to include a line indicating total amounts.
he: האם לכלול שורת סך־הכול.

en: Enable chart
he: אפשור תרשים

en: Enable link to chart
he: אפשור קישור לתרשים

en: Common Currency
he: מטבע משותף

en: Convert all amounts to a single currency.
he: המרת כל הסכומים למטבע אחד.

en: Show original currency amount
he: הצגת סכום במטבע מקור

en: Also show original currency amounts
he: הצגת סכומים גם במטבע מקור

en: If more than 1 period column, include overall period?
he: כאשר יש יותר מתקופה אחת, האם להכליל סך כל תקופות?

en: If several profit & loss period columns are shown, also show overall period profit & loss.
he: אם מוצגות מספר תקופות רוח והפסד, להציג גם עמודת סך כל רוח והפסד.

en: Always
he: תמיד

en: Total For
he: סך־הכול

en: Asset
he: נכסים

en: Liability
he: התחייבות

en: Liability and Equity
he: התחייבויות והון

en: Exchange Rates
he: שערי חליפין

en: Barchart
he: תרשים עמודות

en:  to
he:  עד

en: Expense
he: הוצאות

en: Net Income
he: הכנסות נטו

en: Balance Sheet (Multicolumn)
he: גיליון מאזן (ריבוי עמודות)

en: Income Statement (Multicolumn)
he: תדפיס הכנסות (ריבוי עמודות)

en: Budget Balance Sheet
he: גיליון מאזן תקציב

en: Include new/existing totals
he: לכלול סיכומים חדשים/קיימים

en: Whether or not to include lines indicating change in totals introduced by budget.
he: האם לכלול שורת שינויים בסך־הכול מהתקציב.

en: Budget to use.
he: תקציב לשימוש.

en: Existing Assets
he: נכסים קיימים

en: Allocated Assets
he: נכסים שהוקצו

en: Unallocated Assets
he: נכסים לא מוקצים

en: Existing Liabilities
he: התחייבויות קיימות

en: New Liabilities
he: התחייבויות חדשות

en: Existing Retained Earnings
he: רווחים מיועדים קיימים

en: Existing Retained Losses
he: הוצאות מיועדות קיימות

en: New Retained Earnings
he: רווחים מיועדים

en: New Retained Losses
he: הפסדים מיועדים חדש

en: Total Retained Earnings
he: סך כל רווחים מיועדים

en: Total Retained Losses
he: סך כל הפסדים מיועדים

en: Existing Equity
he: הון קיים

en: New Equity
he: הון חדש

en: Budget Chart
he: תרשים תקציב

en: Running Sum
he: יתרה מתגלגלת

en: Chart Type
he: סוג תרשים

en: Range start
he: תחילת טווח

en: Select a budget period type that starts the reporting range.
he: בחירת סוג תקופת תקציב לתחילת טווח הדיווח.

en: Exact start period
he: תחילת תקופה במדויק

en: Select exact period that starts the reporting range.
he: בחירת תקופה לתחילת לטווח הדוח.

en: Range end
he: סוף טווח

en: Select a budget period type that ends the reporting range.
he: בחירת סוג תקופת תקציב לסיום טווח הדיווח.

en: Exact end period
he: סוף תקופה במדויק

en: Select exact period that ends the reporting range.
he: בחירת תקופה לסוף טווח הדוח.

en: First budget period
he: תקופת תקציב ראשונה

en: Previous budget period
he: תקופת תקציב קודמת

en: Current budget period
he: תקופת תקציב נוכחית

en: Next budget period
he: תקופת תקציב הבאה

en: Last budget period
he: תקופת התקציב אחרונה

en: Manual period selection
he: בחירת תקופה ידנית

en: Calculate as running sum?
he: חישוב כיתרה מתגלגלת?

en: Select which chart type to use.
he: בחירת סוג תרשים לשימוש.

en: Bar Chart
he: תרשים עמודות

en: Line Chart
he: תרשים קו

note: Translators: Bgt and Act refer to budgeted and actual total amounts.
en: Bgt: ~a Act: ~a
he: תקצ: ~a ח-ן: ~a

en: Actual
he: בפועל

en: Budget Flow
he: תזרים תקציב

en: Period number.
he: מספר תקופה.

en: Report for range of budget periods
he: דוח לטווח תקופות תקציב

en: Create report for a budget period range instead of the entire budget.
he: יצירת דוח לתקופת תקציב במקום לתקציב כולו.

en: Select a budget period that begins the reporting range.
he: בחירת תקופת תקציב לתחילת טווח הדיווח.

en: Select a budget period that ends the reporting range.
he: בחירת תקופת תקציב לסיום טווח הדיווח.

en: Label the revenue section
he: כותרת מקטע הכנסות

en: Whether or not to include a label for the revenue section.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע הכנסות.

en: Include revenue total
he: לכלול סך כל רווח

en: Whether or not to include a line indicating total revenue.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע סך כל הכנסות.

en: Label the expense section
he: כותרת מקטע הוצאות

en: Whether or not to include a label for the expense section.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע הוצאות.

en: Include expense total
he: לכלול סך כל הוצאות

en: Whether or not to include a line indicating total expense.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע סך כל הוצאות.

en: Display as a two column report
he: הצגת דוח בשתי עמודות

en: Divides the report into an income column and an expense column.
he: חלוקת הדוח לעמודת הכנסות ועמודת הוצאות.

en: Display in standard, income first, order
he: מצג תקני, בסדר מיון הכנסות תחילה

en: Causes the report to display in the standard order, placing income before expenses.
he: הצגת דוח בסדר הרגיל, הכנסות לפני ההוצאות.

en: Reporting range end period cannot be less than start period.
he: תקופת הסיום של טווח הדיווח לא יכולה להיות קטן מתקופת ההתחלה.

en: Revenues
he: הכנסות

en: Total Revenue
he: סך כל הכנסות

en: Total Expenses
he: סך כל הוצאות

en: for Budget ~a
he: עבור תקציב ~a

en: for Budget ~a Period ~d
he: עבור התקציב ~a תקופה ~d

en: for Budget ~a Periods ~d - ~d
he: עבור התקציב ~a תקופה ~d - ~d

en: Net income
he: הכנסות נטו

en: Net loss
he: הפסד נקי

en: Budget Income Statement
he: דוח הכנסות תקציב

en: Budget Profit & Loss
he: רווח והפסד תקציב

en: Budget Report
he: דוח תקציב

en: Account Display Depth
he: עומק תצוגת חשבון

en: Always show sub-accounts
he: הצגת חשבונות־משנה תמיד

en: Show Budget
he: הצגת תקציב

en: Display a column for the budget values.
he: הצגת עמודת ערכי תקציב.

en: Show Budget Notes
he: הצגת הערות תקציב

en: Display a column for the budget notes.
he: הצגת עמודת הערות תקציב.

en: Show Actual
he: הצגת בפועל

en: Display a column for the actual values.
he: הצגת עמודת ערכים בפועל.

en: Show Difference
he: הצגת הפרש

en: Display the difference as budget - actual.
he: הצגת ההפרש בין תקציב - בפועל.

en: Use accumulated amounts
he: שימוש בסכומים מצטברים

en: Values are accumulated across periods.
he: ערכים מצטברים על פני תקופות.

en: Show Column with Totals
he: הצגת עמודות עם סיכומים

en: Display a column with the row totals.
he: הצגת עמודה עם סיכומים גולמיים.

en: Include accounts with zero total balances and budget values
he: הכללת חשבונות ביתרת אפס וערכי תקציב

en: Include accounts with zero total (recursive) balances and budget values in this report.
he: הכללת חשבונות ביתרת אפס (רקורסיבי) וערכי תקציב בדוח זה.

en: Include collapsed periods before selected.
he: הכללת תקופות מכווצות לפני הבחירה.

en: Include in report previous periods as single collapsed column (one for all periods before starting)
he: הכללת תקופות קודמות בדוח בעמודה בודדת (עמודה אחת לכל התקופות הקודמות)

en: Include collapsed periods after selected.
he: הכללת תקופות מכווצות אחרי הבחירה.

en: Include in report further periods as single collapsed column (one for all periods after ending and to the end of budget range)
he: הכללת תקופות עתידיות בדוח בעמודה בודדת (עמודה אחת לכל התקופות העתידיות בסוף הדוח ולאחר טווח התקציב)

note: Translators: Abbreviation for "Budget" amount
en: Bgt
he: תקציב

note: Translators: Abbreviation for "Actual" amount
en: Act
he: בפועל

note: Translators: Abbreviation for "Difference" amount
en: Diff
he: הפרש

note: Translators: using accumulated amounts mean budget will report on budgeted and actual amounts from the beginning of budget, instead of only using the budget-period amounts.
en: using accumulated amounts
he: שימוש בסכומים מצטברים

en: Cash Flow Barchart
he: תרשים עמודות תזרים מזומנים

en: Include Trading Accounts in report
he: הכללת חשבונות סחר בדוח זה

en: Show Money In
he: הצגת כסף ב

en: Show Money Out
he: הצגת כסף יוצא

en: Show Net Flow
he: הצגת תזרים נקי

en: Show Table
he: הצגת טבלה

en: Include transfers to and from Trading Accounts in the report.
he: הכללת העברות בכל הדוחות, מ ואל חשבונות סחר.

en: Show money in?
he: הצגת כסף ב?

en: Show money out?
he: הצגת כסף שיצא?

en: Show net money flow?
he: הצגת תזרים מזומנים נקי?

en: Net Flow
he: תזרים נקי

en: Overview:
he: סקירה:

en: Shows a barchart with cash flow over time
he: הצגת תרשים עמודות של תזרים מזומנים לאורך זמן

en: Cash Flow
he: תזרים מזומנים

en: Show Full Account Names
he: הצגת שמות חשבון מלאים

en: Show full account names (including parent accounts).
he: הצגת שמות חשבון מלאים (כולל חשבונות אב).

en: ~a and subaccounts
he: ~a וחשבונות משנה

en: ~a and selected subaccounts
he: ~a וחשבונות משנה שנבחרו

en: Money into selected accounts comes from
he: הכסף שנכנס לחשבונות שנבחרו הגיע מ

en: Money out of selected accounts goes to
he: כסף שיצא מהחשבונות שנבחרו הלך ל

en: Income Chart
he: תרשים הכנסות

en: Expense Chart
he: תרשים הוצאות

en: Asset Chart
he: תרשים נכסים

en: Liability Chart
he: תרשים התחייבות

en: Shows a chart with the Income per interval developing over time
he: הצגת תרשים הכנסות לפי התפתחות מחזור לאורך זמן

en: Shows a chart with the Expenses per interval developing over time
he: הצגת תרשים הוצאות לפי התפתחות מחזור לאורך זמן

en: Shows a chart with the Assets developing over time
he: הצגת תרשים גידול בנכסים לאורך זמן

en: Shows a chart with the Liabilities developing over time
he: הצגת תרשים גידול בהתחיבויות לאורך זמן

en: Income Over Time
he: הכנסות לאורך זמן

en: Expense Over Time
he: הוצאות לאורך זמן

en: Assets Over Time
he: נכסים לאורך זמן

en: Liabilities Over Time
he: התחייבויות לאורך זמן

en: Show long account names
he: הצגת שמות חשבון ארוכים

en: Use Stacked Charts
he: שימוש בתרשים מְעוּרָם

en: Maximum Bars
he: עמודות ערך מרבי

en: Show charts as stacked charts?
he: הצגת תרשים כתרשים מְעוּרָם?

en: Maximum number of stacks in the chart.
he: מספר מרבי של ערימות בתרשים.

en: Percentage chart
he: תרשים אחוזים

en: Display account contributions as a percentage of the total value for the period.
he: הצגת תרומות לחשבון כאחוז מסך כל הערך לתקופה.

en: Invalid dates
he: לא תקין

en: Start date must be earlier than End date
he: תאריך התחלה חייב להיות מוקדם מתאריך סיום

en: Daily Average
he: ממוצע יומי

en: Balances ~a to ~a
he: יתרות ~a ל ~a

en: Grand Total
he: סכום כולל

en: No exportable data
he: אין נתונים לייצוא

en: The income accounts where the sales and income was recorded.
he: חשבונות הכנסות הם חשבונות בהם נרשמות המכירות וההכנסות.

en: The expense accounts where the expenses are recorded which are subtracted from the sales to give the profit.
he: חשבונות הוצאות, בהם נרשמות ההוצאות, המופחתים מהמכירות לקבלת שורת הרווח.

en: Show Expense Column
he: הצגת עמודת הוצאות

en: Show the column with the expenses per customer.
he: הצגת העמודה עם הוצאות ללקוח.

en: Show Company Address
he: הצגת כתובת החברה

en: Show your own company's address and the date of printing.
he: הצגת כתובת החברה (שלנו) ותאריך ההדפסה.

en: Show Lines with All Zeros
he: הצגת שורות עם אפסים

en: Show the table lines with customers which did not have any transactions in the reporting period, hence would show all zeros in the columns.
he: הצגת טבלה עם שורות לקוחות ללא תנועות בתקופת הדיווח, לכן יציגו אפסים בכול העמודות.

en: Show Inactive Customers
he: הצגת לקוחות לא פעילים

en: Include customers that have been marked inactive.
he: הכללת לקוחות שסומנו כלא פעילים.

en: Sort Column
he: עמודת מיון

en: Choose the column by which the result table is sorted.
he: בחירת העמודה לפיה תמוין לשונית התוצאה.

en: Sort Order
he: סדר מיון

en: Choose the ordering of the column sort.
he: בחירת סדר מיון עמודות.

en: Customer Name
he: שם לקוח

en: Markup (which is profit amount divided by sales)
he: מרווח (היחס בין, הרווח מחולק במכירות)

en: Sales
he: מכירות

en: No valid customer found.
he: לא נמצא לקוח תקין.

en: Markup
he: מרווח

en: No Customer
he: אין לקוח

en: Customer Summary
he: תמצית לקוח

note: Translators: This statement is about a range of time
en: Equity Statement
he: תדפיס הון

en: Report only on these accounts.
he: הפקת דוחות לחשבונות אלו.

en: Closing Entries pattern
he: מבנה רשומות סגירה

en: Any text in the Description column which identifies closing entries.
he: כל מלל בעמודת התיאור המציין רשומות סגירה.

en: Closing Entries pattern is case-sensitive
he: דפוס רשומות סגירה הן תלוית רישיות

en: Causes the Closing Entries Pattern match to be case-sensitive.
he: גורם לדפוס התאמת רשומות סגירה להיות תלוית רישיות.

en: Closing Entries Pattern is regular expression
he: דפוס רשומות סגירה הן ביטוי רגיל

en: Causes the Closing Entries Pattern to be treated as a regular expression.
he: התייחסות למבנה רשומות סגירה כאל ביטוי רגיל.

en: for Period
he: לתקופה

en: Capital
he: הון

en: Investments
he: השקעות

en: Withdrawals
he: משיכות

en: Unrealized Gains for Period
he: רווחים לא ממומשים לתקופה

en: Unrealized Losses for Period
he: הפסדים לא ממומשים לתקופה

en: Increase in capital
he: גידול הון

en: Decrease in capital
he: קיטון הון

en: Num/Action
he: סימוכין/פעולה

en: Running Balance
he: יתרה מתגלגלת

en: Totals
he: סך הכול

en: General Ledger
he: כרטסת חשבונות

en: Sorting
he: מיון

en: Trans Number
he: מספר תנועה

en: Use Full Account Name
he: שימוש בשם חשבון מלא

en: Other Account Name
he: שם החשבון הנגדי

en: Use Full Other Account Name
he: שימוש בשם חשבון נגדי מלא

en: Other Account Code
he: קוד חשבון נגדי

en: Sign Reverses
he: סימן היפוך

en: Detail Level
he: רמת פירוט

en: Primary Key
he: מפתח ראשי

en: Show Full Account Name
he: הצגת שם חשבון מלא

en: Primary Subtotal
he: סכום ביניים ראשי

en: Primary Subtotal for Date Key
he: סכום ביניים ראשי למפתח תאריך

en: Primary Sort Order
he: סדר מיןן ראשי

en: Secondary Key
he: מפתח משני

en: Secondary Subtotal
he: סכום ביניים משני

en: Secondary Subtotal for Date Key
he: סכום ביניים משני למפתח תאריך

en: Secondary Sort Order
he: סדר מיון משני

en: Income and GST Statement
he: תדפיס הכנסות ומס על טובין ושרותים

en: Filter
he: סינון

en: This report is useful to calculate periodic business tax payable/receivable from authorities. From 'Edit report options', choose your business sales and purchase accounts. Each transaction may contain, in addition to the asset, liability, A/Payable or A/Receivable accounts, a split to a tax account, e.g. Income:Sales -$1000, A/Receivable $1100, Liability:GST on Sales -$100.
he: דוח זה משמש לחישוב מס ערך מוסף תקופתי, לתשלום/להחזר, מהרשויות. מתפריט 'עריכת אפשרויות דוח', נא לבחור בחשבונות מכירה וקניה עסקיים. כל תנועה עשויה להכיל, בנוסף לחשבונות: נכסים, התחיבויות, זכאים/חייבים, או חשבון מזומים/בנק, גם פיצול לחשבונות מס, כגון הכנסות: מכירות 1,000-₪, התחייבויות: GST על מכירות 1,00-₪, רכוש שוטף: בנק ₪1,100.

en: These tax accounts can either be populated using the standard register, or from Business Invoices and Bills which will require Tax Tables to be set up correctly. Please see the documentation.
he: ניתן לאכלס את חשבונות המס הללו מהיומן הרגיל, או מחשבוניות וחיובים עסקיים, בהינתן שטבלאות המס הוגדרו באופן תקין. נא לעיין בתיעוד.

en: From the Report Options, you will need to select the accounts which will hold the GST/VAT taxes collected or paid. These accounts must contain splits which document the monies which are wholly sent or claimed from tax authorities during periodic GST/VAT returns. These accounts must be of type ASSET for taxes paid on expenses, and type LIABILITY for taxes collected on sales.
he: מתפריט 'אפשרויות דוח', נא לבחור את החשבונות שיצברו את מיסי השירותים ומצרים/מע"מ שנגבו או שולמו. חשבונות אלה חייבים להכיל פיצולים לתיעוד הכספים, שישולמו או יידרשו להחזר, מרשויות המס, במהלך הדיווח התקופתי. חשבונות אלה חייבים להיות מסוג 'נכסים', בגין מיסים ששולמו על 'הוצאות', ומסוג 'התחיבויות' בגין מיסים שנצברו מהמכירות.

en: Note the UK variant may specify EU VAT accounts may be tagged with *EUVAT* in the VAT account description. EU Goods sales and purchase accounts may be tagged with *EUGOODS* in the account description.
he: לתשומת לב, משתנה בריטניה עשוי להכיל הגדרות מס ערך מוסף של האיחוד האירופי המתויגים כ *EUVAT* בתיאור חשבון מס ערך מוסף. חשבונות מס ערך מוסף של האחוד האירופי למכירות וקניות עשויים להיות מתויגים כ *EUGOODS* בתיאור החשבון.

en: This message will be removed when tax accounts are specified.
he: הערה זו תוסר לאחר הגדרת חשבונות מס.

en: Individual sales columns
he: עמודות מכירות יְחִידָנִית

en: Display individual sales columns rather than their sum
he: הצגת עמודות מכירה פרטניות במקום סיכום שלהן

en: Individual purchases columns
he: עמודות רכישה יְחִידָנִית

en: Display individual purchases columns rather than their sum
he: הצגת עמודות רכישה פרטניות במקום סיכום שלהן

en: Individual tax columns
he: עמודות מס יחידאיות

en: Display individual tax columns rather than their sum
he: הצגת עמודות מס פרטניות במקום סיכום שלהן

en: Gross Balance
he: יתרה ברוטו

en: Display the gross balance (gross sales - gross purchases)
he: הצגת יתרות ברוטו (מכירות ברוטו פחות רכישות ברוטו)

en: Net Balance
he: יתרה נטו

en: Display the net balance (sales without tax - purchases without tax)
he: הצגת יתרות נטו (הכנסות בניכוי מס, פחות רכישות בניכוי מס)

en: Tax payable
he: מס זכאים

en: Display the tax payable (tax on sales - tax on purchases)
he: הצגת מס לתשלום (מס מכירות פחות מס על רכישות)

en: Purchases
he: רכישות

en: Tax Accounts
he: חשבונות מס

en: Please find and select the accounts which will hold the tax collected or paid. These accounts must contain splits which document the monies which are wholly sent or claimed from tax authorities during periodic GST/VAT returns. These accounts must be of type ASSET for taxes paid on expenses, and type LIABILITY for taxes collected on sales.
he: נא לחפש ולבחור את החשבונות שיכללו את המס שנגבה או שולם. חשבונות אלה חייבים לכלול פיצולים המתעדים את הכספים המגיעים או נדרשים מרשויות המס במהלך החזרי תקופת מס טובין ושרותים / מע'מ. חשבונות אלה חייבים להיות מסוג 'נכס' עבור מסים ששולמו על הוצאות, וסוג 'חבות' למסים שנגבו על מכירות.

en: Report Format
he: תבניות דוח

en: Default Format
he: מבנה ברירת המחדל

en: Australia Business Activity Statement. Specify sales, purchase and tax accounts.
he: אוסטרליה, דוח פעילות עסקי. פרוט מכירות, קניות וחשבונות מס.

en: UK VAT Return. Specify sales, purchase and tax accounts. EU rules may be used. Denote EU VAT accounts *EUVAT* in account description, and denote EU goods sales and purchases accounts with *EUGOODS* in the account description.
he: החזרי מס ערך מוסף של בריטניה. מגדירים מס מכירות וקניות. כללי האיחוד האירופי עשויים להיות מוכלים. נא לסמן הערת *EUVAT* בתיאור חשבונות מס ערך מוסף של האיחוד האירופי, ולסמן חשבונות מכירה וקנית טובין ב *EUGOODS* בתיאור החשבון.

en: Australia BAS
he: אוסטרליה BAS

en: UK VAT Return
he: מחזור מס ערך מוסף בריטניה

note: Translators: "Gross Sales" refer to Net Sales + GST/VAT on Sales
en: Gross Sales
he: מכירות

en: Net Sales
he: מכירות נטו

en: Tax on Sales
he: מס מכירות

note: Translators: "Gross Purchases" refer to Net Purchase + GST/VAT on Purchase
en: Gross Purchases
he: רכישות ברוטו

en: Net Purchases
he: רכישות נטו

en: Tax on Purchases
he: מס על רכישות

en: Label the trading accounts section
he: כותרת מקטע סחר

en: Whether or not to include a label for the trading accounts section.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע חשבונות סחר.

en: Include trading accounts total
he: לכלול סך כל חשבונות סחר

en: Whether or not to include a line indicating total trading accounts balance.
he: האם לכלול שורת סיכום חשבונות סחר מוכללים.

en: Trading
he: סחר

en: Total Trading
he: סך־הכול סחר

en: Income Statement
he: תדפיס הכנסות

en: Profit & Loss
he: רווח והפסד

en: Validation
he: אימות

en: Tax Amount
he: סכום מס

en: Client or vendor name, address and ID
he: שם לקוח או ספק, כתובת ומזהה

en: Company name, address and tax-ID
he: שם החברה, כתובת וח.פ

en: Invoice date, due date, billing ID, terms, job details
he: תאריך חשבונית, תאריך פרעון, מזהה אמצעי תשלום לספק, תנאי תשלום, פרטי מרכז חיובים

en: Today's date
he: תאריך היום

en: Picture
he: תמונה

note: Translators: "Empty space" refers to invoice header section being left blank
en: Empty space
he: מקום ריק

en: Custom Title
he: כותרת מותאמת אישית

en: A custom string to replace Invoice, Bill or Expense Voucher.
he: מחרוזת מותאמת אישית להחלפת חשבונית לקוח, חשבונית ספק, או שובר הוצאות.

en: CSS code. This field specifies the CSS code for styling the invoice. Please see the exported report for the CSS class names.
he: קוד CSS. שדה זה מציין קוד CSS לעיצוב החשבונית. נא לעיין בדוח שיוצא לשמות מחלקות CSS.

en: Picture Location
he: מיקום תמונה

en: Location for Picture
he: מיקום לתמונה

en: Display Columns
he: הצגת עמודות

en: Display the date?
he: הצגת תאריך?

en: Display the description?
he: הצגת התיאור?

en: Display the action?
he: הצגת פעולה?

en: Display the quantity of items?
he: הצגת כמות הפריטים?

en: Display the price per item?
he: הצגת מחיר לפריט?

en: Display the entry's discount?
he: הצגת ההנחה שברשומה?

en: Display the entry's taxable status?
he: הצגת מצב מיסוי רשומה?

en: Display each entry's total total tax?
he: הצגת סך כל מס, בכל סך כל רשומה?

en: Display the entry's value?
he: הצגת ערך הרשומה?

en: Display due date?
he: הצגת תאריך פרעון?

en: Display the subtotals?
he: הצגת סיכומי ביניים?

en: Payable to
he: הזכאי

en: Display the Payable to: information.
he: הצגת המוטב: מידע.

en: Payable to string
he: מוטב למחרוזת

en: The phrase for specifying to whom payments should be made.
he: הביטוי שמגדיר את המוטב לו יש לשלם.

en: Please make all checks payable to
he: נא למשוך את כל ההמחאות לפקודת

en: Company contact
he: פרטי קשר של החברה

en: Display the Company contact information.
he: הצגת פרטי הקשר של החברה.

en: Company contact string
he: מחרוזת קשר של החברה

en: The phrase used to introduce the company contact.
he: הביטוי שישמש להצגת איש הקשר של החברה.

en: Please direct all enquiries to
he: נא להפנות את כל השאילתות ל

en: Minimum # of entries
he: מספר רשומות מזערי

en: The minimum number of invoice entries to display.
he: מספר מזערי של רשומות חשבונית לתצוגה.

en: Use Detailed Tax Summary
he: שימוש בתמצית מס ברירת מחדל

en: Display all tax categories separately (one per line) instead of one single tax line.?
he: הצגת כל סוגי־אב מס בנפרד (אחת לכול שורה) במקום שורת מס בודדת?

en: References
he: הפניות

en: Display the invoice references?
he: הצגת סימכין חשבונית?

en: Billing Terms
he: תנאי התשלום

en: Display the invoice billing terms?
he: הצגת תנאי תשלום חשבונית?

en: Display the billing id?
he: הצגת מזהה החיוב?

en: Invoice owner ID
he: מזהה נמען חשבונית

en: Display the customer/vendor id?
he: הצגת מזהה לקוח/ספק?

en: Display the invoice notes?
he: הצגת הערות חשבונית?

en: Payments
he: תשלומים

en: Display the payments applied to this invoice?
he: הצגת התשלום בגין חשבונית זו?

en: Job Details
he: פרטי ריכוז

en: Display the job name for this invoice?
he: הצגת שם ריכוז לחשבונית זו?

en: Extra notes to put on the invoice.
he: הערות נוספות שיופיעו על החשבונית.

en: Thank you for your patronage!
he: מודים לך על החסות!

en: Row 1 Left
he: שורה 1, ימין

en: Row 1 Right
he: שורה 1, שמאל

en: Row 2 Left
he: שורה 2, ימין

en: Row 2 Right
he: שורה 2, שמאל

en: Row 3 Left
he: שורה 3, ימין

en: Row 3 Right
he: שורה 3, שמאל

en: Payment, thank you!
he: לתשלום, תודה רבה!

note: Translators: This "T" is displayed in the taxable column, if this entry contains tax
en: T
he: מ

en: Net Price
he: מחיר נטו

en: Total Price
he: סך כל מחיר

en: Amount Due
he: סכום מגיע

en: Invoice in progress…
he: חשבונית בביצוע…

en: Reference:
he: סימוכין:

en: Terms:
he: תנאים:

en: Job number:
he: מספר ריכוז:

en: Job name:
he: שם ריכוז:

en: REF
he: סימוכין

en: No valid invoice selected. Click on the Options button and select the invoice to use.
he: לא נבחרה חשבונית תקינה. נא להקיש על לחצן 'אפשרויות' לבחירת חשבונית.

note: Translators: This is the format of the invoice title.  The first ~a is one of "Invoice", "Credit Note", and so on and the second the number.  Replace " #" by whatever is common as number abbreviation, i.e. "~a Nr. ~a"
en: ~a #~a
he: ~a מס' ~a

en: The account to search for lots.
he: החשבון בו יש לחפש דבוקות.

en: Show Net Profit
he: הצגת רווח נקי

en: Show Asset & Liability
he: הצגת נכסים והתחייבויות

en: Show Net Worth
he: הצגת שווי נקי

en: Line Width
he: עובי קו

en: Set line width in pixels.
he: הגדרת רוחב קו בפקסלים.

en: Grid
he: שכבה

en: Show Income and Expenses?
he: הצגת הכנסות והוצאות?

en: Show the Asset and the Liability bars?
he: הצגת עמודות נכסים והתחייבויות?

en: Show the net profit?
he: הצגת רווח נקי?

en: Show a Net Worth bar?
he: הצגת עמודת שווי נקי?

en: Add grid lines.
he: הוספת קווי סבכה.

en: Net Profit
he: רווח נקי

en: Net Worth
he: ערך נקי

en: Net Worth Barchart
he: תרשים עמודות ערך נקי

en: Income/Expense Chart
he: תרשים הכנסות/הוצאות

en: Income & Expense Barchart
he: תרשים עמודות הכנסות והוצאות

en: Net Worth Linechart
he: תרשים קו ערך נקי

en: Income & Expense Linechart
he: תרשים קו הכנסות והוצאות

en: Sort By
he: מיון לפי

en: Show zero balance items
he: הצגת פריטים ביתרת אפס

en: Due or Post Date
he: תאריך פרעון או רישום

en: Address Source
he: כתובת מקור

en: Display Address Name. This, and other fields, may be useful if copying this report to a spreadsheet for use in a mail merge.
he: הצגת שם כתובת. שדות אלה ואחרים עשויים להיות שימושיים אם מעתיקים דוח זה לגיליון אלקטרוני לשימוש במיזוג דואר.

en: Display Address 1.
he: הצגת כתובת 1.

en: Display Address 2.
he: הצגת כתובת 2.

en: Display Address 3.
he: הצגת כתובת 3.

en: Display Address 4.
he: הצגת כתובת 4.

en: Address Phone
he: כתובת טלפון

en: Display Phone.
he: הצגת טלפון.

en: Address Fax
he: כתובת פקס

en: Display Fax.
he: הצגת פקס.

en: Address Email
he: כתובת דוא'ל

en: Display Email.
he: הצגת דוא'ל.

en: Display Active status.
he: הצגת מצב פעיל.

en: No valid A/Payable or A/Receivable account found. Please ensure valid AP/AR account exists.
he: לא נמצא חשבון חייבים/זכאים תקין. נא לוודא קיום חשבון חייבים/זכאים תקין.

en: A/Payable or A/Receivable accounts exist but have no suitable transactions.
he: חשבון חייבים או זכרים קיים אך לא נמצאו תנועות ראיות.

en: Sort companies by.
he: מיון חברות לפי.

en: Name of the company
he: שם החברה

en: Total amount owed to/from Company
he: הסכום שמגיע ל/מחברה

en: Bracket Total Owed
he: מסגור סך־הכול בחובה בסוגריים

en: Sort order.
he: סדר מיון.

en: Show all vendors/customers even if they have a zero balance.
he: הצגת כל הספקים/לקוחות גם אם הם ביתרת אפס.

en: Leading date.
he: תאריך מוביל.

[ctx: One-letter indication for 'yes']
en: Y
he: כ

[ctx: One-letter indication for 'no']
en: N
he: ל

en: Current
he: שוטף

en: 0-30 days
he: 0־30 ימים

en: 31-60 days
he: ימים 31־60

en: 61-90 days
he: 61־90 ימים

en: 91+ days
he: 91+ ימים

en: Please note some transactions were not processed
he: נא לשים לב שחלק מהתנועות לא עובדו

en: Invalid Txn Type ~a
he: Txn מסוג ~a לא תקין

en: Payment has no owner
he: אין נמען לתשלום

en: Address source.
he: מקור כתובת.

en: Billing address
he: כתובת חשבונית ספק

en: Shipping address
he: כתובת משלוח

en: Payable Aging
he: גיול זכאים

en: Receivable Aging
he: גיול חייבים

en: Sale
he: מכירות

en: Credits
he: זיכויים

en: Debits
he: חיובים

en: Document Links
he: קישורי מסמך

en: Transaction Links
he: קישורי תנועה

en: No valid customer selected.
he: לא נבחר לקוח תקין.

en: This report requires a customer to be selected.
he: נדרש לבחור לקוח עבור דוח זה.

en: No valid employee selected.
he: לא נבחר עובד תקין.

en: This report requires a employee to be selected.
he: נדרש לבחור עובד עבור דוח זה.

en: No valid job selected.
he: לא נבחר ריכוז תקין.

en: This report requires a job to be selected.
he: נדרש לבחור ריכוז עבור דוח זה.

en: No valid vendor selected.
he: לא נבחר ספק תקין.

en: This report requires a vendor to be selected.
he: נדרש לבחור ספק עבור דוח זה.

en: Partial Amount
he: סכום חלקי

en: Link
he: קישור

note: Translators: ~a History refers to main details table in owner report. ~a will be replaced with Customer, Vendor or Employee.
en: ~a History
he: ~a היסטוריה

en: Linked Details
he: פרטים מקושרים

en: Period Totals
he: סך כל תקופה

en: * Amounts denoted thus are derived from, and do not match the transaction.
he: * הסכומים המסומנים כך נגזרים מהתנועה ולא תואמים אותה.

en: Total Credit
he: סך כל זכות

en: Total Due
he: סך כל מגיע

en: The company for this report.
he: החברה עבור דוח זה.

en: Display the transaction date?
he: הצגת תאריך תנועה?

en: Display the transaction reference?
he: הצגת סימוכין תנועה?

en: Display the transaction type?
he: הצגת סוג תנועה?

en: Display the transaction description?
he: הצגת תיאור תנועה?

en: Display the sale amount column?
he: הצגת עמודת סכום מכירה?

en: Display the tax column?
he: הצגת עמודת מס?

en: Display the period debits column?
he: הצגת עמודת חיובים תקופתיים?

en: Display the period credits column?
he: הצגת עמודת תקופות זיכוי?

en: Display a running balance?
he: הצגת יתרה מתגלגלת?

en: Show linked transactions
he: הצגת תנועות מקושרות

en: Linked transactions are hidden.
he: תנועות מקושרות מוסתרות.

en: Invoices show if paid, payments show invoice numbers.
he: חשבוניות מציגות אם הן כבר שולמו, התשלומים מציגים מספרי חשבוניות.

en: Invoices show list of payments, payments show list of invoices and amounts.
he: חשבוניות מציגות רשימת תשלומים, תשלומים מציגים רשימת חשבוניות וסכומים.

en: Simple
he: דוגמה

en: Detailed
he: מפורט

en: Display document link?
he: להציג קישור מסמך?

en: No valid account found
he: לא נמצא חשבון תקין

en: This report requires a valid AP/AR account to be available.
he: לדוח זה נדרש חשבון חייבים/זכאים זמין ותקין.

en: No transactions found.
he: לא נמצאו תנועות.

en: No matching transactions found
he: לא נמצאו תנועות תואמות

en: Customer Report
he: דוח לקוח

en: Vendor Report
he: דוח ספק

en: Employee Report
he: דוח עובד

en: Job Report
he: דוח ריכוז

en: Investment Portfolio
he: תיק השקעות

en: Price of Commodity
he: מחיר סחורה

en: Invert prices
he: היפוך מחירים

en: Marker
he: סמן

en: Marker Color
he: צבע מדגש

en: Calculate the price of this commodity.
he: חישוב מחיר לסחורה זו.

en: Weighted Average
he: ממוצע משוקלל

en: Actual Transactions
he: תנועות בפועל

en: Plot commodity per currency rather than currency per commodity.
he: תרשים סחורה לפי מטבע במקום מטבע לפי סחורה.

en: Color of the marker.
he: צבע סמן.

en: Weeks
he: שבועות

en: Double-Weeks
he: שבועות כפולים

en: Quarters
he: רבעונים

en: Half Years
he: חצאי שנה

en: Identical commodities
he: סחורות זהות

en: Your selected commodity and the currency of the report are identical. It doesn't make sense to show prices for identical commodities.
he: הסחורה ומטבע הדוח שנבחרו זהים. לא הגיוני להציג מחירים לסחורות זהות.

en: There is no price information available for the selected commodities in the selected time period.
he: אין מידע זמין על מחירי הסחורות שנבחרו בטווח הזמן שנבחר.

en: Only one price
he: מחיר אחד בלבד

en: There was only one single price found for the selected commodities in the selected time period. This doesn't give a useful plot.
he: נמצא רק מחיר אחד בודד עבור הסחורות שנבחרו בטווח הזמן שהוגדר. התרשים יהיה חסר משמעות..

en: All Prices equal
he: כל המחירים זההים

en: All the prices found are equal. This would result in a plot with one straight line. Unfortunately, the plotting tool can't handle that.
he: כל המחירים שנמצאו, זהים. מה שיוביל למצג תרשים עם קו ישר אחד. למרבה הצער, כלי התרשים לא יכול להתמודד עם זה.

en: All Prices at the same date
he: כל המחירים באותו יום

en: All the prices found are from the same date. This would result in a plot with one straight line. Unfortunately, the plotting tool can't handle that.
he: כל המחירים שנמצאו הם מאותו תאריך. מה שיוביל לתרשים עם קו ישר אחד. למרבה הצער, כלי התרשים לא יכול להתמודד עם זה.

en: Price Scatterplot
he: תרשים פיזור מחיר

en: Headings 1
he: כתובת 1

en: Headings 2
he: כתובת 2

en: Heading font
he: גופן כותרת

en: Text font
he: גופן מלל

en: Header logo filename
he: שם קובץ סמליל ראש עמוד

en: Header logo width
he: רוחב סמליל ראש עמוד

en: Footer logo filename
he: שם קובץ סמליל סיומת עמוד

en: Footer logo width
he: רוחב סמליל סיומת עמוד

en: Qty
he: כמות

en: Discount Rate
he: אחוז הנחה

en: Discount Amount
he: סכום הנחה

en: Tax Rate
he: שעור מס

en: Sub-total
he: סיכום בינייים

en: Payment received text
he: מלל תשלום שנתקבל

en: Today date format
he: מבנה תאריך היום

en: The file name of the eguile template part of this report. This file should either be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
he: שם קובץ מבנה האגויל של דוח זה. קובץ זה אמור להיות בספרית gnucash. או במקומו הטבעי בספריות ההתקנה של גנוקאש.

en: The file name of the CSS stylesheet to use with this report. This file should either be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
he: שם קובץ גיליון הסגנון CSS אשר בו יש להשתמש בדוח זה. קובץ זה אמור להיות בספרית gnucash. או במקומו הטבעי בספריות ההתקנה של גנוקאש.

en: Font to use for the main heading.
he: גופן עבור כותרת ראשית.

en: Font to use for everything else.
he: גופנים לשימוש בכל השאר.

en: Name of a file containing a logo to be used on the header of the report
he: שם קובץ המכיל סמליל לשימוש בכותרת העליונה בדוח

en: Width of the header logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
he: רוחב סמל הכותרת העליונה במבנה CSS, לדוגמה 10% או 32px. נא להשאיר ריק על מנת להציג את הסמל ברוחבו הטבעי. גובה הסמל יקטן בהתאמה.

en: Name of a file containing a logo to be used on the footer of the report
he: שם קובץ המכיל סמליל לשימוש בכותרת התחתונה בדוח

en: Width of the footer logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
he: רוחב סמל הכותרת התחתונה במבנה CSS, לדוגמה 10% או 32px. נא להשאיר ריק להצגת הסמל ברוחבו הטבעי. גובה הסמל יוקטן בהתאם.

en: The format for the date->string conversion for today's date.
he: המבנה להמרת תאריך&larr;מחרוזת לתאריך היום.

en: Payment received, thank you!
he: התשלום התקבל, תודה רבה!

en: Notes added at end of invoice -- may contain HTML markup
he: הערות בתחתית החשבונית -- עשוי להכיל תווי HTML

en: Display a customer invoice as receipt, cash voucher
he: הצגת חשבונית לקוח כקבלה, שובר הוצאה

en: The reconcile report is designed to be similar to the formal reconciliation tool. Please select the account from Report Options. Please note the dates specified in the options will apply to the Reconciliation Date.
he: דוח ההתאמה עוצב כך שידמה לכלי התאמה רשמי. נא לבחור את החשבון מתוך אפשרויות דוח. נא לשים לב שהתאריכים שהוגדרו באפשרויות, יחולו על תאריך ההתאמה.

en: Funds In
he: נכנס

en: Funds Out
he: יוצא

en: Reconciliation Report
he: דוח התאמה

en: Lot
he: דבוקה

en: Debit Value
he: ערך חובה

en: Credit Value
he: ערך זכות

en: The title of the report.
he: כותרת הדוח.

en: Register Report
he: דוח יומן

en: Display the check number/action?
he: הצגת מספר המחאה/פעולה?

en: Display the check number?
he: הצגת מספר המחאה?

en: Display the memo?
he: הצגת המזכר?

en: Display the account?
he: הצגת החשבון?

en: Display the number of shares?
he: הצגת מספר מניות?

en: Display the name of lot the shares are in?
he: הצגת שם הדבוקה המכילה את המניות?

en: Display the shares price?
he: הצגת מחיר מניות?

en: Display the amount?
he: הצגת הסכום?

en: Single Column
he: עמודה בודדת

en: Two Columns
he: שתי עמודת

en: Display the value in transaction currency?
he: הצגת ערכים במטבע תנועה?

en: Display the totals?
he: הצגת סך הכול?

en: Total Debits
he: סך כל חובה

en: Total Credits
he: סך כל זכות

en: Total Value Debits
he: סך־הכול חובה

en: Total Value Credits
he: סך־הכול זכות

en: Net Change
he: שינוי נטו

en: Value Change
he: שינוי ערך

en: n/a
he: לא רלוונטי

en: Elements
he: רכיבים

en: column: Date
he: עמודה:תאריך

en: column: Tax Rate
he: עמודה: שעור מס

en: column: Units
he: עמודה: יחידות

en: row: Address
he: שורה:כתובת

en: row: Contact
he: שורה:איש קשר

en: row: Invoice Number
he: שורה: מספר חשבונית

en: row: Company Name
he: שורה: שם חברה

en: Invoice number text
he: מלל מספר חשבונית

en: To text
he: למלל

en: Ref text
he: מלל סימוכין

en: Job Name text
he: מלל שם לעבודה

en: Job Number text
he: מלל מספר ריכוז

en: Show Job name
he: הצגת שם ריכוז

en: Show Job number
he: הצגת מספר ריכוז

en: Show net price
he: הצגת מחיר חדש

en: Invoice number next to title
he: מספר החשבונית בהמשך לכותרת

en: table-border-collapse
he: כיווץ־גבולות־טבלה

en: table-header-border-color
he: צבע־כותרת־קו גבול־טבלה

en: table-cell-border-color
he: צבע־קו־גבול־תא־טבלה

en: Embedded CSS
he: CSS משובץ

en: Logo filename
he: שם קובץ סמליל

en: Logo width
he: רוחב סמליל

en: Display the Tax Rate?
he: הצגת שעור המס?

en: Display the Units?
he: הצגת יחידות?

en: Display the contact?
he: הצגת פרטי קשר?

en: Display the address?
he: הצגת כתובת?

en: Display the Invoice Number?
he: הצגת מספר חשבונית?

en: Display the Company Name?
he: הצגת שם החברה?

en: Invoice Number next to title?
he: מספר החשבונית בהמשך לכותרת?

en: Display Job name?
he: הצגת שם ריכוז?

en: Invoice Job number?
he: מספר מטלת חשבונית?

en: Show net price?
he: הצגת מחיר נטו?

en: Name of a file containing a logo to be used on the report.
he: שם קובץ המכיל סמליל לשימוש בדוחות.

en: Width of the logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
he: רוחב סמל במבנה CSS, לדוגמה 10% או 32px. נא להשאיר ריק על מנת להציג את הסמל ברוחבו הטבעי. גובה הסמל יוקטן בהתאם.

en: Border-collapse?
he: כיווץ גבולות?

en: CSS color.
he: צבע CSS.

en: Invoice number:
he: מספר חשבונית:

en: To:
he: עבור:

en: Your ref:
he: סימוכין:

en: Embedded CSS.
he: CSS משובץ.

en: Display a customer invoice with tax columns (using eguile template)
he: הצגת חשבונית לקוח עם עמודות מס (שימוש במבנה אגויל)

en: Unit
he: יחידה

en: GST Rate
he: שעור מס טובין ושירותים

en: GST Amount
he: סכום GST

en: Amount Due (inc GST)
he: סכום מגיע (כולל מס על טובין ומכירה)

en: Invoice #:
he: מס' חשבונית:

en: Reference:
he: סימוכין:

en: Engagement:
he: תנאים:

en: Australian Tax Invoice
he: חשבונית מס אוסטרלית

en: Display an Australian customer invoice with tax columns (using eguile template)
he: הצגת חשבונית מס אוסטרלית עם עמודות מס (שימוש במבנה אגויל)

en: Trial Balance
he: מאזן בוחן

en: Start of Adjusting/Closing
he: התחלת תאומים/סגירה

en: Date of Report
he: תאריך הדוח

en: Report variation
he: שונות דוח

en: Kind of trial balance to generate.
he: סוג מאזן בוחן לחילול.

en: Merchandising
he: סחר

en: Gross adjustment accounts.
he: חשבונות התאמה ברוטו.

en: Do not net, but show gross debit/credit adjustments to these accounts. Merchandising businesses will normally select their inventory accounts here.
he: לא להציג סכומים נטו, אלא להציג תנועות תיקון חיוב/זיכוי ברוטו בחשבונות אלה. עסקים מסחריים בדרך כלל יבחרו את חשבונות המלאי כאן.

en: Income summary accounts
he: תמצית חשבונות הכנסה

en: Adjustments made to these accounts are gross adjusted (see above) in the Adjustments, Adjusted Trial Balance, and Income Statement columns. Mostly useful for merchandising businesses.
he: תאומים שבוצעו בחשבונות אלה הן תאומי ברוטו (ראו לעיל) בעמודות התאומים, מאזן בוחן מתואם ודוח רווח או הפסד. משמש בעיקר עבור עסקים המשווקים טובין.

en: Adjusting Entries pattern
he: דפוס רשומות תאום

en: Any text in the Description column which identifies adjusting entries.
he: כל מלל בעמודת התיאור המציין רשומות תאום.

en: Adjusting Entries pattern is case-sensitive
he: דפוס רשומות תאום תלוית רישיות

en: Causes the Adjusting Entries Pattern match to be case-sensitive.
he: גורם למבנה רשומות תאום להיות תלויות רישיות.

en: Adjusting Entries Pattern is regular expression
he: דפוס רשומות תאום כביטוי רגיל

en: Causes the Adjusting Entries Pattern to be treated as a regular expression.
he: גורם למבנה רשומות תאום להיות מטופלות כביטוי רגיל.

en: General journal exact balances
he: יתרות יומן כללי

en: No adjusting/closing entries
he: ללא תנועות תאום/סגירה

en: Full end-of-period work sheet
he: גיליון עבודה סוף תקופה מלא

en: Adjusting Entries
he: רשומת תאום

en: Adjustments
he: התאמות

en: Adjusted Trial Balance
he: מאזן בוחן מתואם

en: Net Loss
he: הפסד נטו

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Number of columns before wrapping to a new row.
he: מספר העמודות לפני גלישה לשורה חדשה.

en: Edit Options
he: אפשרויות עריכה

en: Single Report
he: דוח בודד

en: Multicolumn View
he: מצג ריבוי דוחות

en: Custom Multicolumn Report
he: מנגנון שרשור דוחות

en: Assets Accounts
he: חשבונות נכסים

en: Liability Accounts
he: חשבונות התחיבויות

en: Equity Accounts
he: חשבון הון

en: Trading Accounts
he: חשבונות סחר

en: Total Equity, Trading, and Liabilities
he: סך כל הון, סחר והתחייבויות

en: Imbalance Amount
he: סכום בחוסר איזון

en: <strong>Exchange Rates</strong> used for this report
he: <strong>שערי חליפין</strong> בשימוש בדוח זה

en: Invoice No.
he: חשבונית מספר.

en: Descr.
he: תיאור.

en: No invoice has been selected -- please use the Options menu to select one.
he: לא נבחרו חשבוניות -- נא לבחור אחת מתפריט האפשרויות.

en: This report is designed for customer (sales) invoices only. Please use the Options menu to select an <em>Invoice</em>, not a Bill or Expense Voucher.
he: הדוח מיועד לחשבוניות לקוח (מכירות) בלבד. נא להשתמש בתפריט 'אפשרויות' לבחירת ב<em>חשבונית</em>, ולא בחשבונית ספק או שובר הוצאות.

en: Website
he: אתר מרשתת

en: Invoice Date
he: תאריך חשבונית

en: Stocks
he: ניירות ערך

en: Mutual Funds
he: קרנות נאמנות

en: Currencies
he: מטבעות

en: Equities
he: הון

en: Checking
he: עובר ושב

en: Savings
he: חסכונות

en: Money Market
he: שוק הכספים

en: Accounts Receivable
he: חייבים

en: Accounts Payable
he: זכאים

en: Credit Lines
he: קו אשראי

en: Building '~a' report …
he: בניית דוח '~a'…

en: Rendering '~a' report …
he: עיבוד '~a' דוח…

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: CSS code. This field specifies the CSS code for styling reports.
he: קוד CSS. שדה זה מציין קוד CSS לעיצוב דוחות.

en: &lt;/style is disallowed in CSS. Using default CSS.
he: &lt;/הסגנון מנוטרל ב CSS. יעשה שימוש ב CSS ברירת מחדל.

en: CSS-based stylesheet (experimental)
he: גיליונות סגנון מדורגים מבוססי CSS (ניסיוני)

en: Preparer
he: הוכן על־ידי

en: Name of person preparing the report.
he: שם יוצר הדוח.

en: Prepared for
he: הוכן עבור

en: Name of organization or company prepared for.
he: שם הארגון או חברה עבורם הוכן.

en: Show preparer info
he: הצגת מידע מכין הדוח

en: Name of organization or company.
he: שם הארגון או החברה.

en: Enable Links
he: אפשור קישורים

en: Enable hyperlinks in reports.
he: אפשור היפר־קישורים בדוחות.

en: Footer
he: סיומת עמוד

en: String to be placed as a footer.
he: מחרוזת שתמוקם בכותרת תחתית.

en: Images
he: תמונות

en: Background Tile
he: אריח רקע

en: Background tile for reports.
he: אריח רקע לדוחות.

note: Translators: Banner is an image like Logo.
en: Heading Banner
he: כרזת כותרת

en: Banner for top of report.
he: כרזה לראש הדוח.

en: Heading Alignment
he: יישור כותרת

en: Left
he: שמאל

en: Center
he: מרכז

en: Right
he: ימין

en: Logo
he: סמליל

en: Company logo image.
he: תמונת סמליל החברה.

en: General background color for report.
he: צבע רקע כללי לדוח.

en: Text Color
he: צבע מלל

en: Normal body text color.
he: צבע מלל גוף רגיל.

en: Link Color
he: צבע קישור

en: Link text color.
he: צבע מלל קישור.

en: Table Cell Color
he: צבע תא טבלה

en: Default background for table cells.
he: רקע ברירת מחדל לתאי טבלאות.

en: Alternate Table Cell Color
he: צבע תא טבלה חלופי

en: Default alternate background for table cells.
he: רקע ברירת מחדל חלופי לתאי טבלאות.

en: Subheading/Subtotal Cell Color
he: צבע תא כותרת משנה/סך־הכול כללי

en: Default color for subtotal rows.
he: צבע ברירת מחדל לשורות סיכום ביניים.

en: Sub-subheading/total Cell Color
he: צבע תא כותרת משנה־משנה/סך־הכול כללי

en: Color for subsubtotals.
he: צבע לסיכומי ביניים.

en: Grand Total Cell Color
he: צבע תא סכום כולל

en: Color for grand totals.
he: צבעים לסיכומים כלליים.

en: Tables
he: טבלאות

en: Table cell spacing
he: ריווח תאים בטבלה

en: Space between table cells.
he: רוח בין תאי טבלה.

en: Table cell padding
he: ריפוד תאים בטבלה

en: Space between table cell edge and content.
he: רוח בין תאי טבלה לתכולה.

en: Table border width
he: רוחב גבול טבלה

en: Bevel depth on tables.
he: עומק שיקוע בטבלאות.

en: Prepared by:
he: הוכן על־ידי:

en: Prepared for:
he: הוכן עבור:

en: Easy
he: פשוט

en: Fancy
he: מהודר

en: Technicolor
he: טכניקולור

en: Show receiver info
he: הצגת מידע יעד

en: Name of organization or company the report is prepared for.
he: שם הארגון או חברה עבורם הוכן הדוח.

en: Show date
he: הצגת תאריך

en: The creation date for this report.
he: תאריך יצירת דוח זה.

en: Show time in addition to date
he: הצגת שעה בנוסף לתאריך

en: The creation time for this report can only be shown if the date is shown.
he: זמן יצירת דוח זה ניתן להצגה רק אם התאריך מוצג.

en: Show GnuCash Version
he: הצגת גרסת גנוקאש

en: Show the currently used GnuCash version.
he: הצגת גרסת גנוקאש נוכחית.

en: String for additional report information.
he: מחרוזת למידע נוסף על דוחות.

en: Show preparer info at bottom
he: הצגת מידע מכין הדוח בתחתית

en: Per default the preparer info will be shown before the report data.
he: כברירת מחדל מידע מכין הדוח יוצגו לפני נתוני הדוח.

en: Show receiver info at bottom
he: הצגת מידע יעד הדוח בתחתית

en: Per default the receiver info will be shown before the report data.
he: כברירת מחדל מידע יעד הדוח יוצגו לפני נתוני הדוח.

en: Show date/time at bottom
he: הצגת תאריך/שעה בתחתית

en: Per default the date/time info will be shown before the report data.
he: כברירת מחדל תאריך/שעה יוצג לפני נתוני הדוח.

en: Show comments at bottom
he: הצגת הערות בתחתית

en: Per default the additional comments text will be shown before the report data.
he: כברירת מחדל מלל הערות נוספות יוצג לפני נתוני הדוח.

en: Show GnuCash version at bottom
he: הצגת גרסת גנוקאש בתחתית

en: Per default the GnuCash version will be shown before the report data.
he: כברירת מחדל גרסת גנוקאש תיוצג לפני נתוני הדוח.

en: Report Creation Date:
he: תאריך יצירת דוח:

en: GnuCash
he: גנוקאש

en: Head or Tail
he: מראש ועד כף רגל

en: Background color for reports.
he: צבע רקע לדוחות.

en: Background Pixmap
he: מפת פיקסלים רקע

en: Background color for alternate lines.
he: צבע רקע לשורה חלופית.

en: Plain
he: חלק

en: Filter Type
he: סוג מסנן

en: Subtotal Table
he: טבלת סיכום ביניים

en: Show Account Description
he: הצגת תיאור חשבון

en: Show Informal Debit/Credit Headers
he: הצגת חובה/זכות לא רישמיים

en: Show subtotals only (hide transactional data)
he: הצגת סיכומי בינים בלבד (הסתרת פרטי התנועה)

en: Add indenting columns
he: הוספת עמודת יישור

en: Date Filter
he: מסנן תאריך

en: Table for Exporting
he: טבלה ליצוא

en: Account Name Filter
he: מסנן שם חשבון

en: Use regular expressions for account name filter
he: שימוש בביטוי רגיל לסינון לפי שם

en: Account Name Filter excludes matched strings
he: מסנן שמות חשבונות מחריג מחרוזות תואמות

en: Transaction Filter
he: מסנן תנועות

en: Use regular expressions for transaction filter
he: שימוש בביטוי רגיל למסנן תנועות

en: Transaction Filter excludes matched strings
he: מסנן תנועות מחריג מחרוזות תואמות

en: Transaction Filter is case insensitive
he: מסנן תנועות רגיש לרישיות

en: Reconciled Status
he: מצב התאמה

en: Void Transactions
he: תנועות שבוטלו

en: Closing transactions
he: תנועות סגירה

en: No transactions were found that match the time interval and account selection specified in the Options panel.
he: לא נמצאו תנועות התואמות את מחזור הזמן והחשבון שנבחרו בחלונית 'אפשרויות'.

en: Register Order
he: סדר יומן

en: Do not do any filtering
he: ללא סינון

en: Include Transactions to/from Filter Accounts
he: הכללת תנועות מ/אל לחשבונות המסוננים בלבד

en: Exclude Transactions to/from Filter Accounts
he: החרגת תנועות מ/אל לכל החשבונות המסוננים

en: Non-void only
he: לא מבוטלים בלבד

en: Void only
he: מבוטלים בלבד

en: Both (and include void transactions in totals)
he: שניהם (והכללת סך־הכל של תנועות מבוטלות )

en: Exclude closing transactions
he: החרגת תנועות סגירה

en: Show both closing and regular transactions
he: הצגת תנועות סגירה ותנועות רגילות

en: Show closing transactions only
he: הצגת תנועות סגירה בלבד

en: Show All Transactions
he: הצגת כל התנועות

en: Unreconciled only
he: פתוחים בלבד

en: Cleared only
he: סגורים בלבד

en: Reconciled only
he: מותאם בלבד

en: Use Global Preference
he: שימוש בהגדרה גלובלית

en: Don't change any displayed amounts
he: לא לשנות סכומים מוצגים

en: Income and Expense
he: הכנסות והוצאות

en: Credit Accounts
he: חשבונות זכות

en: Specify date to filter by…
he: הגדרת תאריך לצורך סינון…

en: Date Entered
he: תאריך רישום

en: Convert all transactions into a common currency.
he: המרת כל התנועות למטבע משותף.

en: Formats the table suitable for cut & paste exporting with extra cells.
he: תבנות הטבלה ‮כך שתאפשר יצוא באמצעות גזירה והדבקה יחד עם תאים נוספים.

en: If no transactions matched
he: אם לא הותאמו תנועות

en: Show only accounts whose full name matches this filter e.g. ':Travel' will match Expenses:Travel:Holiday and Expenses:Business:Travel. It can be left blank, which will disable the filter.
he: הצגת חשבונות ששמם המלא תואם למסנן זה בלבד, לדוגמה ':נסיעות' יתאים ל 'הוצאות:נסיעות:נופש' וגם ל 'הוצאות:עסקים:נסיעות'. ניתן להשאיר את השדה ריק, דבר שישבית את המסנן.

en: By default the account filter will search substring only. Set this to true to enable full POSIX regular expressions capabilities. 'Car|Flights' will match both Expenses:Car and Expenses:Flights. Use a period (.) to match a single character e.g. '20../.' will match 'Travel 2017/1 London'.
he: כברירת מחדל, מסנן החשבון יחפש מחרוזת משנה בלבד. הגדרה כ־true תאפשר יכולות ביטוי רגיל POSIX מלאות. 'מכונית|טיסות' יאחזרו תוצאות גם ל 'ההוצאות: רכב' ו 'הוצאות: טיסות'. להתאמה לתו בודד יש להשתמש בנקודה (.) לדוגמה ' 20.../. ' יאחזר רשומה 'נסיעות לונדון 2017/1 '.

en: If this option is selected, accounts matching filter are excluded.
he: בחירת אפשרות זו, תחריג חשבונות התואמים למסנן.

en: Show only transactions where description, notes, or memo matches this filter.
    e.g. '#gift' will find all transactions with #gift in description, notes or memo. It can be left blank, which will disable the filter.
he: הצגת תנועות שבהן התיאור, ההערות או המיזכר תואמים למסנן זה.
    לדוגמה ' #מתנה ' תאחזר את כל התנועות הכוללות #מתנה בתיאור, בהערות או במיזכר. ניתן להשאיר את השדה ריק, דבר שישבית את המסנן.

en: By default the transaction filter will search substring only. Set this to true to enable full POSIX regular expressions capabilities. '#work|#family' will match both tags within description, notes or memo.
he: כברירת מחדל, מסנן התנועות יחפש מחרוזת משנה בלבד. הגדרה כ־true תאפשר יכולות ביטוי רגיל POSIX מלאות. '#עבודה|'#משפחה' יאחזרו תוצאות לשני התגים מתוך שדה התיאור, ההערות או המזכר.

en: If this option is selected, transactions matching filter are excluded.
he: בחירת אפשרות זו, תחריג תנועות התואמות למסנן.

en: If this option is selected, transactions matching filter is not case sensitive.
he: בחירה באפשרות זו, תחריג רגישות לרישיות בתנועות התואמות למסנן.

en: Filter by reconcile status.
he: סינון לפי מצב התאמה.

en: How to handle void transactions.
he: הדרך לטפל בתנועות מבוטלות.

en: By default most users should not include closing transactions in a transaction report. Closing transactions are transfers from income and expense accounts to equity, and must usually be excluded from periodic reporting.
he: על פי רוב לא נדרש לכלול תנועות סגירה בדוח תנועות. תנועות־סגירה הן יתרות שעברו מחשבונות הכנסות והוצאות לחשבון הון העצמי ובדרך כלל, תנועות סגירה מוחרגות מדוחות תקופתיים.

en: Filter on these accounts.
he: סינון לפי חשבונות אלה.

en: Filter account.
he: סינון חשבון.

en: Sort by this criterion first.
he: מיון לפי תבחין זה תחילה.

en: Show the full account name for subtotals and subheadings?
he: הצגת שם החשבון המלא לסיכומי ביניים וכותרות משנה?

en: Show the account code for subtotals and subheadings?
he: הצגת קוד חשבון בסיכומי ביניים וכותרות משנה?

en: Show the account description for subheadings?
he: הצגת תיאור חשבון בכותרות משנה?

en: Show the informal headers for debit/credit accounts?
he: הצגת כותרות לא רשמיות לחובה/זכות?

en: Add indenting columns with grouping and subtotals?
he: הוספת עמודת יישור עם קיבוצים וסיכומי ביניים?

en: Show subtotals only, hiding transactional detail?
he: הצגת סיכומי בינים בלבד, הסתרת פרטי התנועה?

en: Subtotal according to the primary key?
he: סיכום ביניים לפי מפתח ראשי?

en: Do a date subtotal.
he: סכום ביניים לפי תאריך.

en: Order of primary sorting.
he: סדר מיון ראשי.

en: Sort by this criterion second.
he: מיון משני לפי תבחין זה.

en: Subtotal according to the secondary key?
he: סיכום ביניים לפי מפתח משני?

en: Order of Secondary sorting.
he: סדר מיון משני.

en: Display the reconciled date?
he: הצגת תאריך התאמה?

en: Display the entered date?
he: להציג את התאריך שהוזן?

en: Display the notes if the memo is unavailable?
he: הצגת הערות אם מזכר אינו זמין?

en: Display the full account name?
he: הצגת שם חשבון מלא?

en: Display the account code?
he: הצגת קוד חשבון?

en: Display the other account code?
he: הצגת קוד החשבון הנגדי?

en: Display the transaction linked document
he: הצגת הצרופה שמקושרת לתנועה

en: Display a subtotal summary table.
he: הצגת טבלת סיכומי ביניים.

en: Display the trans number?
he: הצגת סימוכין העברה?

en: Display the account name?
he: הצגת שם החשבון?

en: Amount of detail to display per transaction.
he: כמות הפרטים להצגה לתנועה.

en: One split per line
he: פתיחת פיצול לכל שורה

en: One transaction per line
he: תנועה אחת לשורה

en: Hide
he: הסתרה

en: Enable hyperlinks in amounts.
he: אפשור היפר־קישורים בסכומים.

en: Reverse amount display for certain account types.
he: הצגת סכום שלילי עבור סוגי חשבונות מסוימים.

en: Num/T-Num
he: סימוכין/מספר תנועה

en: Transfer from/to
he: העברה מ/אל

note: Translators: Balance b/f stands for "Balance brought forward".
en: Balance b/f
he: יתרה מועברת

en: Split Transaction
he: פיצול תנועה

en: CSV disabled for double column amounts
he: CSV נוטרל לסכומים בעמודות כפולות

note: Translators: Both ~a's are dates
en: From ~a to ~a
he: מ ~a ל ~a

en: Cu_t
he: ג_זירה

en: Cut the current selection and copy it to clipboard
he: גזירת הבחירה הנוכחית ללוח הגזירים

en: _Copy
he: _העתקה

en: Copy the current selection to clipboard
he: העתק את הבחירה הנוכחית ללוח הגזירים

en: _Paste
he: _הדבקה

en: Paste the clipboard content at the cursor position
he: הדבקת תוכן לוח הגזירים למיקום הנוכחי של הסמן

en: _Transaction
he: _תנועה

en: Remo_ve Other Splits
he: הסר_ת פיצולים אחרים

en: Remove all splits in the current transaction
he: הסרת כל הפיצולים בתנועה הנוכחית

en: _Enter Transaction
he: _הזנת תנועה

en: Record the current transaction
he: רישום התנועה הנוכחית

en: Ca_ncel Transaction
he: ב_יטול תנועה

en: Cancel the current transaction
he: ביטול התנועה הנוכחית

en: _View
he: _מצג

en: _Double Line
he: שורה _כפולה

en: Transfer funds from one account to another
he: העברת כספים מחשבון אחד למשנהו

en: _Blank Transaction
he: _תנועה ריקה

en: Move to the blank transaction at the bottom of the register
he: מעבר לתנועה הריקה בסוף היומן

en: _File
he: _קובץ

en: Pa_ge Setup
he: הג_דרת עמוד...

en: Specify the page size and orientation for printing
he: הגדרת גודל העמוד ופריסת העמוד

en: Proper_ties
he: מאפיי_נים

en: Edit the properties of the current file
he: עריכת המאפיינים של הקובץ הנוכחי

en: Close the currently active page
he: סגירת העמוד הפעיל הנוכחי

en: Quit this application
he: יציאה מהיישום

en: Edit the global preferences of GnuCash
he: עריכת ההעדפות הכלליות של גנוקאש

en: _Toolbar
he: _סרגל כלים

en: Show/hide the toolbar on this window
he: הצגת/הסתרת סרגל הכלים בחלון זה

en: Su_mmary Bar
he: סר_גל סיכום

en: Show/hide the summary bar on this window
he: הצגת/הסתרת סרגל תמצית בחלון זה

en: Stat_us Bar
he: סרגל _מצב

en: Show/hide the status bar on this window
he: הצגת/הסתרת שורת המצב בחלון זה

en: Tab P_osition
he: מיקום ל_שונית

en: Tra_nsaction
he: תנ_ועה

en: _Actions
he: _פעולות

en: Re_name Page
he: שנ_וי שם עמוד

en: _Scheduled
he: _מתוזמן

en: _Reports
he: _דוחות

en: _Tools
he: _כלים

en: E_xtensions
he: ה_רחבות

en: _Windows
he: _חלונות

en: _New Window
he: _חלון חדש

en: New Window with _Page
he: חלון חדש עם _עמוד

en: Tutorial and Concepts _Guide
he: מדריך שימוש ומדריך _מושגים

en: Open the GnuCash Tutorial
he: פתיחת מדריך למשתמש – גנוקאש

en: _Contents
he: _תוכן העניינים

en: Open the GnuCash Help
he: פתיחת עזרת גנוקאש

en: About GnuCash
he: על אודות גנוקאש

en: Save the current file
he: שמירת הקובץ הנוכחי

en: Open the New Invoice dialog
he: פתיחת דו־שיח חשבונית חדשה

en: New Accounts _Page
he: עמוד _חשבונות חדש

en: Open a new Account Tree page
he: פתיחת עמוד תרשים חשבונות חדש

en: New _File
he: קובץ _חדש

en: Create a new file
he: יצירת קובץ חדש

en: Open an existing GnuCash file
he: פתיחת קובץ גנוקאש קיים

en: Save this file with a different name
he: שמירת קובץ זה בשם אחר

en: Re_vert
he: הס_גה

en: Reload the current database, reverting all unsaved changes
he: טעינה מחודשת של מסד הנתונים הנוכחי, תסיג את כל השינויים שלא נשמרו

en: Print the currently active page
he: הדפסת העמוד הפעיל הנוכחי

en: Export _Accounts
he: יצוא _חשבונות

en: Export the account hierarchy to a new GnuCash datafile
he: ייצוא תרשים החשבונות לקובץ נתונים גנוקאש חדש

en: Find transactions with a search
he: מציאת תנועות באמצעות חיפוש

note: Translators: remember to reuse this translation in dialog-account.glade
en: Ta_x Report Options
he: אפ_שרויות דוח מס

note: Translators: currently implemented are, US: income tax and DE: VAT, So adjust this string
en: Setup relevant accounts for tax reports, e.g. US income tax
he: הגדרת חשבונות הקשורים לעיניין דוחות מס, לדוגמה, מס הכנסה ארה״ב

en: _Scheduled Transactions
he: _תנועות מחזוריות

en: _Scheduled Transaction Editor
he: _עורך תנועות מחזוריות

en: Since _Last Run…
he: מאז _הרצה אחרונה…

en: Create Scheduled Transactions since the last time run
he: יצירת תנועות מחזוריות מאז הריצה האחרונה

en: _Mortgage & Loan Repayment…
he: _פרעון משכנתא והלוואה…

en: Setup scheduled transactions for repayment of a loan
he: הגדרת תנועות מחזוריות לפרעון הלוואה

en: _Price Database
he: _מסד נתוני מחירים

en: View and edit the prices for stocks and mutual funds
he: הצגת ועריכת מחירים של ניירות ערך וקרנות נאמנות

en: _Security Editor
he: עורך _ניירות ערך

en: View and edit the commodities for stocks and mutual funds
he: הצגת ועריכת סחורות עבור ניירות ערך וקרנות נאמנות

en: _Loan Repayment Calculator
he: _מחשבון פרעון הלוואה

en: Use the loan/mortgage repayment calculator
he: שימוש במחשבון פרעון הלוואה/משכנתא

en: Close the Book at the end of the Period
he: סגירת הספרים בסוף התקופה

en: _Import Map Editor
he: _עורך מיפוי יבוא

en: View and Delete Bayesian and non-Bayesian information
he: הצגה ומחיקת מידע בייסיאני ולא בייסיאני

en: _Transaction Linked Documents
he: _צרופות תנועה

en: View all Transaction Linked Documents
he: הצגת כל צרופות התנועה

en: _Tips Of The Day
he: _העצה היומית

en: View the Tips of the Day
he: הצגת עצה יומית

en: Import Bills & _Invoices…
he: יבוא חיובים ו_חשבוניות…

en: Import bills and invoices from a CSV text file
he: יבוא חיובים וחשבוניות מקובץ מלל CSV

en: _New Budget
he: _תקציב חדש

en: _Open Budget
he: _פתיחת תקציב

en: _Copy Budget
he: _העתקת תקציב

en: _Delete Budget
he: _מיחקת תקציב

en: _Customer
he: _לקוחות

en: Customers Overview
he: רשימת לקוחות

en: Open a Customer overview page
he: פתיחת עמוד רשימת לקוח

en: Open the New Customer dialog
he: פתיחת דו־שיח לקוח חדש

en: Open the Find Customer dialog
he: פתיחת דו־שיח חיפוש לקוח

en: Open the Find Invoice dialog
he: פתיחת דו שיחן חיפוש חשבונית

en: Open the New Job dialog
he: פתיחת דו־שיח ריכוז חדש

en: Open the Find Job dialog
he: פתיחת דו־שיח חיפוש ריכוז

en: Open the Process Payment dialog
he: פתיחת דו־שיח עיבוד תשלומים

en: Invoices _Due Reminder
he: תזכורת _פרעון חשבוניות

en: Open the Invoices Due Reminder dialog
he: פתיחת חלון דו־שיח תזכורת חשבוניות לגביה

en: _Vendor
he: _ספקים

en: Vendors Overview
he: רשימת ספקים

en: Open a Vendor overview page
he: פתיחת עמוד רשימת ספקים

en: Open the New Vendor dialog
he: פתיחת דו־שיח ספק חדש

en: Open the Find Vendor dialog
he: פתיחת דו־שיח חיפוש ספק

en: Open the New Bill dialog
he: פתיחת דו־שיח חשבונית ספק חדשה

en: Open the Find Bill dialog
he: פתיחת דו־שיח חיפוש חשבונית ספק

en: Bills _Due Reminder
he: _תזכורת לתשלום חיובים שמועד פרעונם חל

en: Open the Bills Due Reminder dialog
he: פתיחת דו־שיח תזכורת לתשלום חיובים שמועד פרעונם חל

en: _Employee
he: _עובדים

en: Employees Overview
he: רשימת עובדים

en: Open a Employee overview page
he: פתיחת עמוד רשימת עובדים

en: Open the New Employee dialog
he: פתיחת דו־שיח עובד חדש

en: Open the Find Employee dialog
he: פתיחת דו־שיח חיפוש עובד

en: Open the Find Expense Voucher dialog
he: פתיחת דו־שיח חיפוש שובר הוצאות

en: Business Linked Documents
he: צרופות

en: View all Linked Business Documents
he: הצגת כל הצרופות העסקיות

en: Sales _Tax Table
he: טבלת _מס מכירות

en: View and edit the list of Sales Tax Tables (GST/VAT)
he: הצגה ועריכת רשימת טבלאות מס עסקאות (מע'מ/מס מכירה)

en: _Billing Terms Editor
he: _עורך תנאי התשלום

en: View and edit the list of Billing Terms
he: הצגת ועריכת את רשימת תנאי התשלום

en: Test Search Dialog
he: בדיקת דו־שיח חיפוש

en: Initialize Test Data
he: אתחול נתוני בדיקה

en: Export Account T_ree to CSV…
he: יצוא ת_רשים חשבונות ל CSV…

en: Export the Account Tree to a CSV file
he: יצוא תרשים החשבונות לקובץ CSV

en: Export _Transactions to CSV…
he: יצוא _תנועות ל CSV…

en: Export the Transactions to a CSV file
he: יצוא התנועות לקובץ CSV

en: Export A_ctive Register to CSV…
he: יצוא הי_ומן הפעיל ל CSV…

en: Export the Active Register to a CSV file
he: יצוא היומן הפעיל לקובץ CSV

en: Import _Accounts from CSV…
he: יבוא _חשבונות מקובץ CSV…

en: Import Accounts from a CSV file
he: יבוא חשבונות מקובץ CSV

en: Import _Transactions from CSV…
he: יבוא _תנועות מקובץ CSV…

en: Import Transactions from a CSV file
he: יבוא תנועות מקובץ CSV

en: Import Prices from a CSV file
he: יבוא מחירים מקובץ CSV

en: Import _Customers & Vendors…
he: יבוא _לקוחות וספקים…

en: _Replay GnuCash .log file…
he: _הרצה מחודשת של קובץ log. גנוקאש…

en: _Edit Account
he: _עריכת חשבון

en: Edit the selected account
he: עריכת החשבון שנבחר

en: F_ind Account
he: ח_יפוש חשבון

en: Find an account
he: חיפוש חשבון

en: _Cascade Account Properties…
he: _דֵּרֵג מאפייני חשבון…

en: Cascade selected properties for account
he: דֵּרֵג מאפייני החשבון שנבחר

en: _Renumber Subaccounts…
he: _מספור מחדש חשבונות־משנה…

en: Renumber the children of the selected account
he: מספור מחדש חשבונות־משנה של החשבון שנבחר

en: Open _Account
he: פתיחת _חשבון

en: Open the selected account
he: פתיחת החשבון שנבחר

en: Open _SubAccounts
he: פתיחת חשבונות _משנה

en: Open the selected account and all its subaccounts
he: פתיחת החשבון שנבחר ואת כל חשבונות המשנה שלו

en: _Refresh
he: _רענון

en: Refresh this window
he: רענן את החלון

en: Create a new Account
he: יצירת חשבון חדש

en: New Account _Hierarchy…
he: תרשים חשבונות _חדש…

en: Extend the current book by merging with new account type categories
he: הרחבת ספר החשבונות הנוכחי על־ידי מיזוגם עם סוגי־אב סוג חשבון חדשים

en: Reconcile the selected account
he: התאמת החשבון שנבחר

en: Automatically clear individual transactions, so as to reach a certain cleared amount
he: התאמה אוטומטית של תנועות פרטניות, כדי להגיע לסכום התאמה מסוים

en: Record a stock split or a stock merger
he: פיצול/מיזוג מניות

en: View _Lots…
he: הצגת _דבוקות…

en: Bring up the lot viewer/editor window
he: פתיחת חלון עריכת/הצגת דבוקה

note: Translators: The following 2 are Scrub actions in register view
en: _Check & Repair
he: _בדיקה ותיקון

en: Check & Repair A_ccount
he: בדיקת ותיקון ח_שבון

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in this account
he: בדיקה ותיקון תנועות לא מאוזנים ופיצולים יתומים בחשבון זה

en: Check & Repair Su_baccounts
he: בדיקת ותיקון חש_בונות משנה

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in this account and its subaccounts
he: בדיקה ותיקון תנועות לא מאוזנים ופיצולים יתומים בחשבון זה והחשבונות המשנה שלו

en: Check & Repair A_ll
he: בדיקה ותיקון ה_כל

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in all accounts
he: בדיקה ותיקון תנועות לא מותאמות ופיצולים יתומים בכל החשבונות

en: Edit _Account
he: עריכת _חשבון

en: Automatically clear individual transactions, given a cleared amount
he: סגירה אוטומטית של תנועות פרטניות, עם סכום לסגירה

en: Delete selected account
he: מחיקת החשבון שנבחר

en: Esti_mate Budget…
he: אמ_דן תקציב…

en: Edit Note
he: עריכת הערה

en: Sort _Order
he: סדר _מיון

en: _Standard
he: _תקני

en: _Quantity
he: _כמות

en: _Enter
he: _רישום

en: Record the current entry
he: רישום ההזנה הנוכחית

en: Cancel the current entry
he: ביטול תנועה הנוכחית

en: Delete the current entry
he: מחיקת הרשומה הנוכחית

en: _Blank
he: _ריקה

en: Dup_licate Entry
he: _שיכפול רשומה

en: Make a copy of the current entry
he: יצירת עותק של הרשומה הנוכחית

en: Move Entry _Up
he: העברת רשומה _מעלה

en: Move the current entry one row upwards
he: העברת הרשומה הנוכחית שורה אחת מעלה

en: Move Entry Do_wn
he: העברת רשומה מ_טה

en: Move the current entry one row downwards
he: העברת הרשומה הנוכחית שורה אחת מטה

en: E_dit Customer
he: ע_ריכת לקוח

en: Edit the selected customer
he: עריכת הלקוח שנבחר

en: Create a new customer
he: יצירת לקוח חדש

en: E_dit Vendor
he: ע_ריכת ספק

en: Edit the selected vendor
he: עריכת הספק שנבחר

en: Create a new vendor
he: יצירת ספק חדש

en: E_dit Employee
he: ע_ריכת עובד

en: Edit the selected employee
he: עריכת העובד שנבחר

en: Create a new employee
he: יצירת עובד חדש

en: Show customer report
he: הצגת דוח לקוח

en: Show customer aging overview for all customers
he: מצג גיול לקוחות עבור כל הלקוחות

en: Show vendor report
he: הצגת דוח ספק

en: Show vendor aging overview for all vendors
he: מצג גיול ספקים לכל הספקים

en: Show employee report
he: הצגת דוח עובד

en: Create a new invoice
he: יצירת חשבונית חדשה

en: Create a new bill
he: יצרת חשבונית ספק חדשה

en: Create a new voucher
he: יצירת שובר חדש

en: Assign as payment…
he: הקצאת תשלום…

en: Assign the selected transaction as payment
he: יעוד התנועה שנבחרה כתשלום

en: Edit payment…
he: עריכת תשלום…

en: Edit the payment this transaction is a part of
he: עריכת התשלום המהווה חלק מתנועה זו

note: Translators: This is a menu item in the View menu
en: _Basic Ledger
he: _כרטסת בסיסית

en: Show transactions on one or two lines
he: הצגת תנועות בשורה אחת או שתיים

note: Translators: This is a menu item in the View menu
en: _Auto-Split Ledger
he: _כרטסת מפוצלת אוטומטית

en: Show transactions on one or two lines and expand the current transaction
he: הצגת תנועות בשורה אחת או שתיים והרחבת התנועה הנוכחית

en: Show expanded transactions with all splits
he: הצגת תנועה מורחבת עם כל הפיצולים

en: _Void Transaction
he: _ביטול תנועה

en: _Unvoid Transaction
he: _ביטול תנועה מבוטלת

en: Add _Reversing Transaction
he: הוספת _תנועת יומן מתקנת

en: _Go to Date
he: _מעבר לתאריך

en: Move to the split at the specified date
he: מעבר לפיצול בתאריך שהוגדר

en: S_plit Transaction
he: פ_יצול תנועה

en: Show all splits in the current transaction
he: הצגת כל הפיצולים בתנועה הנוכחית

en: Edit E_xchange Rate
he: עריכת ש_ער המרה

en: Edit the exchange rate for the current transaction
he: עריכת שער המרה לתנועה הנוכחית

en: Create a Scheduled Transaction with the current transaction as a template
he: יצירת תנועה מחזורית מהתנועה הנוכחית כמבנה

note: Translators: This is a menu item that will open a register tab for the account of the first other account in the current transaction's split list with focus on the current transaction's entry in that register.
en: _Jump to the other account
he: _דילוג לחשבון הנגדי

en: Account Report
he: דוח כרטיס חשבון

en: Open a register report for this Account
he: פתיחת דוח יומן לחשבון זה

en: Account Report - Single Transaction
he: דוח כרטיס חשבון - תנועה בודדת

en: Open a register report for the selected Transaction
he: פתיחת דוח יומן לתנועה שנבחרה

en: _Print Report…
he: ה_דפסת דוח…

en: Print the current report
he: הדפסת הדוח הנוכחי

en: _Report Options
he: _אפשרויות דוח

en: Edit report style sheets
he: עריכת גיליונות סגנון דוחות

en: Export as P_DF…
he: יצוא‬ כ P_DF…

en: Export the current report as a PDF document
he: יצוא דוח נוכחי כקובץ PDF

en: Export HTML-formatted report to file
he: יצוא דוח במבנה HTML לקובץ

en: Back
he: אחורה

en: Move back one step in the history
he: צעד אחר אחורה בהיסטוריה

en: Forward
he: קדימה

en: Move forward one step in the history
he: מעבר צעד אחד קדימה בהיסטוריה

en: Reload
he: טעינה מחודשת

en: Reload the current page
he: טעינה מחודשת של עמוד נוכחי

en: Stop
he: עצירה

en: Cancel outstanding HTML requests
he: ביטול דוחות HTML חורגים

en: Export _Report
he: יצוא _דוח

en: Create a new scheduled transaction
he: יצירת תנועה מחזורית חדשה

en: Edit the selected scheduled transaction
he: עריכת התנועה המחזורית שנבחרה

en: Delete the selected scheduled transaction
he: מחיקת התנועה המחזורית

en: Import _QIF…
he: יבוא _QIF…

en: Import a Quicken QIF file
he: יבוא קובץ קוויקן QIF

en: _General Journal
he: _יומן כללי

en: Open general journal window
he: פתיחת חלון יומן כללי

en: St_yle Sheets
he: גי_ליונות סגנון

en: _Reconcile
he: _התאמה

en: _Reconcile Information…
he: _מידע התאמה…

en: _Finish
he: _סיום

en: _Postpone
he: _דחיה

en: _Open Account
he: _פתיחת חשבון

en: _Reconcile Selection
he: _התאמת רשומות שנבחרו

en: _Unreconcile Selection
he: _ביטול התאמה לרשומות שנבחרו

en: Add a new balancing entry to the account
he: הוספת תנועת איזון לחשבון

en: Edit the current transaction
he: עריכת התנועה הנוכחית

en: Reconcile the selected transactions
he: התאמת התנועות שנבחרו

en: Unreconcile the selected transactions
he: ביטול התאמת התנועות שנבחרו

en: Delete the selected transaction
he: מחיקת התנועה שנבחרה

en: Open the account
he: פתיחת חשבון

en: Finish the reconciliation of this account
he: סיום התאמת חשבון זה

en: Postpone the reconciliation of this account
he: דחיית ההתאמה לחשבון זה

en: Cancel the reconciliation of this account
he: ביטול התאמה לחשבון זה

en: Illegal variable in expression.
he: משתנה לא חוקי בביטוי.

en: Unbalanced parenthesis
he: סוגריים לא מאוזנים

en: Stack overflow
he: מחסנית מלאה

en: Stack underflow
he: מחסנית ריקה

en: Undefined character
he: סימן לא מוכר

en: Not a variable
he: זה לא משתנה

en: Not a defined function
he: פונקציה לא מוגדרת

en: Out of memory
he: הזכרון מלא

en: Numeric error
he: שגיאה מספרית

note: Translators: A list of error messages from the Scheduled Transactions (SX). They might appear in their editor or in "Since last run".
en: Unknown account for guid [%s], cancelling SX [%s] creation.
he: חשבון לא ידוע למזהה ייחודי אוניברסלי[ %s], ביטול יצירת SX [ %s].

en: Error parsing SX [%s] key [%s]=formula [%s] at [%s]: %s.
he: שגיאה בניתוח SX [%s] מפתח [%s]=נוסחה [%s] ב [%s]: %s.

en: Error %d in SX [%s] final gnc_numeric value, using 0 instead.
he: שגיאה %d בערך gnc_numeric סופי SX [%s‏]‏, שימוש ב 0 במקום.

en: No exchange rate available in SX [%s] for %s -> %s, value is zero.
he: שערי חליפין לא זמינים ב־SX [%s] עבור %s <- %s, ערך 'אפס'.

[ctx: Reconciled flag 'not cleared']
en: n
he: ל

[ctx: Reconciled flag 'cleared']
en: c
he: מ

[ctx: Reconciled flag 'reconciled']
en: y
he: מ

[ctx: Reconciled flag 'frozen']
en: f
he: ק

[ctx: Reconciled flag 'void']
en: v
he: ט

[ctx: Document Link flag for 'web']
en: w
he: ר

[ctx: Document Link flag for 'file']
en: f
he: ק

en: Opening Balances
he: יתרת פתיחה

note: Translators: this string refers to a file name that gets renamed
en: Renamed to:
he: שם שונה ל:

en: Notice
he: הַתרָאָה

en: Your gnucash metadata has been migrated.
he: מטה נתוני גנוקאש הוסבו.

note: Translators: this refers to a directory name.
en: Old location:
he: מיקום ישן:

note: Translators: this refers to a directory name.
en: New location:
he: מיקום חדש:

note: Translators {1} will be replaced with the package name (typically Gnucash) at runtime
en: If you no longer intend to run {1} 2.6.x or older on this system you can safely remove the old directory.
he: אם אין בכוונתכם להמשיך ולהשתמש במערכת זו ב {1} ‏2.6.x‏‏ או ישן יותר, ניתן להסיר בבטחה את הספריה הישנה.

en: In addition:
he: בנוסף:

en: The following file has been copied to {1} instead: | The following files have been copied to {1} instead:
he[0]: הקובץ הבא הועתק ל {1} במקום:
he[1]: הקבצים הבאים הועתקו ל {1} במקום:

en: The following file in {1} has been renamed:
he: שם הקובץ הבא ב {1} השתנה:

en: The following file has become obsolete and will be ignored: | The following files have become obsolete and will be ignored:
he[0]: הקובץ הבא התיישן לכן המערכת תתעלם ממנו:
he[1]: הקבצים הבאים התיישנו לכן המערכת תתעלם מהם:

en: The following file could not be moved to {1}: | The following files could not be moved to {1}:
he[0]: לא ניתן להעביר את הקובץ הבא ל {1}:
he[1]: לא ניתן להעביר את הקבצים הבאים ל {1}:

en: Deposit
he: הפקדה

en: Receive
he: תקבולים

en: Withdrawal
he: משיכה

en: Spend
he: תשלומים

en: The separator character "%s" is used in one or more account names.
    
    This will result in unexpected behaviour. Either change the account names or choose another separator character.
    
    Below you will find the list of invalid account names:
    %s
he: התו המפריד '%s' משמש בשם חשבון אחד או יותר.
    
    מצב זה יביא להתנהגות לא צפויה. נא לשנות את שמות החשבונות או לבחור בתו מפריד אחר.
    
    להלן רשימת שמות החשבונות הבעיתים:
    %s

en: Credit Card
he: כרטיס אשראי

en: Stock
he: נייר ערך

en: Mutual Fund
he: קרן נאמנות

en: A/Receivable
he: חייבים

en: A/Payable
he: זכאים

en: Root
he: שורש

en: Orphaned Gains
he: רווחים יתומים

en: Realized Gain/Loss
he: רוח/הפסד ממומש

en: Realized Gains or Losses from Commodity or Trading Accounts that haven't been recorded elsewhere.
he: רוח או הפסד ממומשים מחשבונות סחורות או המרה שלא נרשמו במקומות אחרים.

[ctx: Commodity Type]
en: All non-currency
he: כל לא־מטבע

[ctx: Commodity Type]
en: Currencies
he: מטבעות

en: Unknown date format specifier passed as argument.
he: מבנה תאריך לא ידוע הועברה כמשתנה.

en: Value can't be parsed into a date using the selected date format.
he: לא ניתן לפרוס ערך לתאריך תוך שימוש במבנה התאריך שנבחרה.

en: Value appears to contain a year while the selected format forbids this.
he: נראה שהערך מכיל שנה בעוד שהמבנה שנבחרה מונעת זאת.

en: This Dataset contains features not supported by this version of GnuCash. You must use a newer version of GnuCash in order to support the following features:
he: ערכת נתונים זו מכילה תכונות שאינן נתמכות בגרסה זו של גנוקאש. יש להשתמש בגרסה חדשה יותר של גנוקאש לתמיכה בתכונות הבאות:

en: Extra to Charge Card
he: תוספות לכרטיס חיוב

en: Generated from an invoice. Try unposting the invoice.
he: חולל מחשבונית. נא לנסות לבטל את רישום החשבונית.

en:  (posted)
he:  (נרשם)

en: One Week Ago
he: לפני שבוע

en: One Week Ago.
he: לפני שבוע אחד.

en: One Week Ahead
he: בעוד שבוע

en: One Week Ahead.
he: בעוד שבוע אחד.

en: One Month Ago
he: לפני חודש

en: One Month Ago.
he: לפני חודש.

en: One Month Ahead
he: בעוד חודש

en: One Month Ahead.
he: בעוד חודש.

en: Three Months Ago
he: לפני שלושה חודשים

en: Three Months Ago.
he: לפני שלושה חודשים.

en: Three Months Ahead
he: בעוד שלושה חודשים

en: Three Months Ahead.
he: בעוד שלושה חודשים.

en: Six Months Ago
he: לפני שישה חודשים

en: Six Months Ago.
he: לפני שישה חודשים.

en: Six Months Ahead
he: בעוד שישה חודשים

en: Six Months Ahead.
he: בעוד שישה חודשים.

en: One Year Ago
he: לפני שנה

en: One Year Ago.
he: לפני שנה אחת.

en: One Year Ahead
he: בעוד שנה

en: One Year Ahead.
he: בעוד שנה אחת.

en: Start of next month
he: תחילת החודש הבא

en: First day of the next month.
he: היום הראשון בחודש הבא.

en: End of next month
he: סוף החודש הבא

en: Last day of next month.
he: היום האחרון בחודש הבא.

en: Start of next quarter
he: תחילת הרבעון הבא

en: First day of the next quarterly accounting period.
he: היום הראשון ברבעון הבא בתקופה החשבונאית.

en: End of next quarter
he: סוף הרבעון הבא

en: Last day of next quarterly accounting period.
he: היום האחרון ברבעון הבא של התקופה החשבונאית.

en: Start of next year
he: תחילת שנה הבאה

en: First day of the next calendar year.
he: יום ראשון, בלוח השנה האזרחית הבאה.

en: End of next year
he: סוף שנה הבאה

en: Last day of the next calendar year.
he: יום אחרון, בלוח השנה האזרחית הבאה.

en: Counters
he: מונים

en: Choose the number of days after which transactions will be read-only and cannot be edited anymore. This threshold is marked by a red line in the account register windows. If zero, all transactions can be edited and none are read-only.
he: בחירת מספר הימים שבהם התנועות יהיו לקריאה בלבד ללא אפשרות עריכתן. הסף מסומן בקו אדום בחלון היומן. אם הוזן אפס, כל התנועות ניתנות לעריכה והן אינן לקריאה בלבד.

en: Check to have split action field used in registers for 'Num' field in place of transaction number; transaction number shown as 'T-Num' on second line of register. Has corresponding effect on business features, reporting and imports/exports.
he: סימון תיבת סימון זו על מנת ששדה פעולה בפיצול ישמש כשדה 'סימוכין' ביומן במקום מספר תנועה; מספר התנועה יוצג בשורה השניה של הרשומה כ'סימוכין־תנועה'. השפעות רוחביות על תכונות עסקיות, דיווחים ויבוא/יצוא.

en: Check to have trading accounts used for transactions involving more than one currency or commodity.
he: נא לסמן תיבת־סימון זו, על מנת להשתמש בחשבונות סחר, בתנועות בהן מעורבות רשומות עם יותר ממטבע או סחורה בודדים.

en: Budget to be used when none has been otherwise specified.
he: התקציב בו יעשה שימוש, כאשר לא הוגדר אחרת.

en: Customer number
he: מספר לקוח

en: The previous customer number generated. This number will be incremented to generate the next customer number.
he: מזהה הלקוח הקודם שחולל. מספר הזיהוי יקודם ב־1 לחילול מזהה הלקוח הבא.

en: Customer number format
he: מבנה מזהה לקוח

en: The format string to use for generating customer numbers. This is a printf-style format string.
he: מחרוזת תבנית שתשמש לחילול מזהה לקוח. זוהי מחרוזת תבנית בסגנון printf.

en: Employee number
he: מספר עובד

en: The previous employee number generated. This number will be incremented to generate the next employee number.
he: מספר העובד הקודם שנוצר. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר העובד הבא.

en: Employee number format
he: מבנה מזהה עובד

en: The format string to use for generating employee numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי עובד. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: Invoice number
he: מספר חשבונית

en: The previous invoice number generated. This number will be incremented to generate the next invoice number.
he: מספר החשבונית הקודמת שנוצרה. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר החשבונית הבאה.

en: Invoice number format
he: מבנה מספר חשבונית

en: The format string to use for generating invoice numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי חשבוניות. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: Bill number
he: מספר חשבונית ספק

en: The previous bill number generated. This number will be incremented to generate the next bill number.
he: מספר החיוב הקודם שנוצר. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר החיוב הבא.

en: Bill number format
he: מבנה מספר חשבונית ספק

en: The format string to use for generating bill numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי חשבונית ספק. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: Expense voucher number
he: מספר שובר הוצאה

en: The previous expense voucher number generated. This number will be incremented to generate the next voucher number.
he: מספר שובר ההוצאה הקודם שנוצר. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר שובר ההוצאה הבא.

en: Expense voucher number format
he: מבנה מספר שובר הוצאות

en: The format string to use for generating expense voucher numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי שוברי הוצאה. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: Job number
he: מספר ריכוז

en: The previous job number generated. This number will be incremented to generate the next job number.
he: מספר הריכוז הקודם שנוצר. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר הריכוז הבא.

en: Job number format
he: מבנה מספר ריכוז

en: The format string to use for generating job numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי ריכוז. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: The previous order number generated. This number will be incremented to generate the next order number.
he: מספר ההזמנה הקודמת שנוצרה. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר ההזמנה הבאה.

en: Order number format
he: מבנה מספר הזמנה

en: The format string to use for generating order numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי הזמנה. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: Vendor number
he: מספר ספק

en: The previous vendor number generated. This number will be incremented to generate the next vendor number.
he: מספר הספק הקודם שנוצר. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר הספק הבא.

en: Vendor number format
he: מבנה מזהה ספק

en: The format string to use for generating vendor numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי ספק. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: The name of your business.
he: שם העסק.

en: The address of your business.
he: כתובת העסק.

en: The contact person to print on invoices.
he: שם איש הקשר שיודפס על החשבוניות.

en: The fax number of your business.
he: מספר פקס של העסק.

en: The email address of your business.
he: כתובת הדוא"ל של העסק.

en: The URL address of your website.
he: מען URL אתר העסק.

en: The ID for your company (eg 'Tax-ID: 00-000000).
he: מזהה החברה (כלומר חפ: 000000000).

en: Default Customer TaxTable
he: טבלת ברירת המחדל למסי לקוח

en: The default tax table to apply to customers.
he: טבלת מס ברירת מחדל להחלה על לקוחות.

en: Default Vendor TaxTable
he: טבלת ברירת מחדל למסי ספק

en: The default tax table to apply to vendors.
he: טבלת מס ברירת מחדל להחלה על ספקים.

en: The default date format used for fancy printed dates.
he: מבנה תאריך ברירת המחדל המשמשת להדפסת תאריך מהודר.

en: The electronic tax number of your business
he: מספר עוסק אלקטרוני של בית העסק

en:  (closed)
he:  (סגור)

en: Offset between documents:
he: קיזוז בין מסמכים:

en: Lot Link
he: קישור דבוקה

en: First In, First Out
he: ראשון נכנס, ראשון יוצא

en: Use oldest lots first.
he: שימוש בדבוקות ישנות יותר תחילה.

en: Last In, First Out
he: אחרון נכנס, ראשון יוצא

en: Use newest lots first.
he: שימוש בדבוקות אחרונות תחילה.

en: Average cost of open lots.
he: עלות ממוצעת של דבוקות פתוחות.

en: Manually select lots.
he: בחירת דבוקות באופן ידני.

en: Use Trading Accounts
he: שימוש בחשבון סחר

en: Day Threshold for Read-Only Transactions (red line)
he: סף ימים לתנועות לקריאה בלבד (קו אדום)

en: Use Split Action Field for Number
he: להשתמש בשדה פעולת־פיצול עבור סימוכין

en: Budgeting
he: תקצוב

en: Default Budget
he: תקציב ברירת מחדל

note: Translators: %u is the recurrence multiplier, i.e. this event should occur every %u'th week. Translators: %u is the recurrence multiplier number Translators: %u is the recurrence multiplier.
en:  (x%u)
he:  ‏(x%u)

note: Translators: %s is an already-localized form of the day of the week.
en: last %s
he: %s האחרון

note: Translators: %d is the number of Recurrences in the list.
en: Unknown, %d-size list.
he: לא ידוע, רשימה בגודל %d.

en: Please delete this transaction. Explanation at https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#Double_posting
he: נא למחוק תנועה זו. הסבר ניתן למצוא ב https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#Double_posting

en: Please delete this transaction. Explanation at https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#I_can.27t_delete_a_transaction_of_type_.22I.22_from_the_AR.2FAP_account
he: נא למחוק תנועה זו. הסבר ניתן למצוא ב https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#I_can.27t_delete_a_transaction_of_type_.22I.22_from_the_AR.2FAP_account

en: Checking business lots in account %s: %u of %u
he: בדיקת דבוקות עסקיות בחשבון %s: %u מ־%u

en: Checking business splits in account %s: %u of %u
he: בדיקת פיצולים עסקיים בחשבון %s: %u מ %u

[ctx: Displayed account code of the other account in a multi-split transaction]
en: Split
he: פיצול

en: Voided transaction
he: תנועה מבוטלת

en: Transaction Voided
he: התנועה בוטלה

note: Translators: This and the following strings appear on the account tab if the Tax Info column is displayed, i.e. if the user wants to record the tax form number and location on that tax form which corresponds to this gnucash account. For the US Income Tax support in gnucash, each tax code that can be
en: Tax-related but has no tax code
he: בר מיסוי אך ללא קוד מס

en: Tax entity type not specified
he: לא נקבע סוג רשומת מס

en: Tax type %s: invalid code %s for account type
he: סוג מס %s: קוד %s שגוי עבור סוג החשבון

en: Not tax-related; tax type %s: invalid code %s for account type
he: לא בר מיסוי; סוג מס %s: קוד %s שגוי עבור סוג החשבון

en: Invalid code %s for tax type %s
he: קוד מס %s שגוי לסוג מס %s

en: Not tax-related; invalid code %s for tax type %s
he: לא בר מיסוי; קוד %s שגוי עבור סוג מס %s

en: No form: code %s, tax type %s
he: אין טופס:קוד %s, סוג מס %s

en: Not tax-related; no form: code %s, tax type %s
he: לא בר מיסוי; אין טופס: קוד %s, סוג מס %s

en: No description: form %s, code %s, tax type %s
he: אין תיאור:טופס %s, קוד מס %s, סוג מס %s

en: Not tax-related; no description: form %s, code %s, tax type %s
he: לא בר מיסוי; אין תיאור: טופס %s, קוד %s, סוג מס %s

en: Not tax-related; %s%s: %s (code %s, tax type %s)
he: לא בר מיסוי; %s%s: %s (קוד %s, סוג מס %s)

en: (Tax-related subaccounts: %d)
he: (חשבונות משנה הנוגעים למיסוי: %d)

en: No help available.
he: אין עזרה זמינה.
