GnuCash $ - en to lv translation catalogue (4003 entries)

en: Start of this year
lv: Pašreizējā gada sākums

en: First day of the current calendar year.
lv: Tekošā kalendārā gada pirmā diena

en: End of this year
lv: Pašreizējā gada beigas

en: Last day of the current calendar year.
lv: Tekošā kalendārā gada pēdējā diena

en: Start of previous year
lv: Iepriekšējā gada sākums

en: First day of the previous calendar year.
lv: Iepriekšējā kalendārā gada pirmā diena

en: End of previous year
lv: Pagājušā gada beigas

en: Last day of the previous calendar year.
lv: Iepriekšējā kalendārā gada pēdējā diena

en: Start of accounting period
lv: Uzskaites perioda sākums

en: First day of the accounting period, as set in the global preferences.
lv: Uzskaites perioda pirmā diena, kā iestatīts globālajos iestatījumos

en: End of accounting period
lv: Uzskaites perioda beigas

en: Last day of the accounting period, as set in the global preferences.
lv: Uzskaites perioda pēdējā diena, kā iestatīts globālajos iestatījumos

en: Start of this month
lv: Pašreizējā mēneša sākums

en: First day of the current month.
lv: Tekošā mēneša pirmā diena

en: End of this month
lv: Pašreizējā mēneša beigas

en: Last day of the current month.
lv: Tekošā mēneša pēdējā diena

en: Start of previous month
lv: Iepriekšējā mēneša sākums

en: First day of the previous month.
lv: Iepriekšējā mēneša pirmā diena

en: End of previous month
lv: Iepriekšējā mēneša beigas

en: Last day of previous month.
lv: Iepriekšējā mēneša pēdējā diena

en: Start of current quarter
lv: Pašreizējā ceturkšņa sākums

en: First day of the current quarterly accounting period.
lv: Tekošā uzskaites ceturkšņa pirmā diena

en: End of current quarter
lv: Pašreizējā ceturkšņa beigas

en: Last day of the current quarterly accounting period.
lv: Tekošā uzskaites ceturkšņa pēdējā diena

en: Start of previous quarter
lv: Iepriekšējā ceturkšņa sākums

en: First day of the previous quarterly accounting period.
lv: Iepriekšējā uzskaites ceturkšņa pirmā diena

en: End of previous quarter
lv: Iepriekšējā ceturkšņa beigas

en: Last day of previous quarterly accounting period.
lv: Iepriekšējā uzskaites ceturkšņa pēdējā diena

en: Today
lv: Šodien

en: The current date.
lv: Šodienas datums

en: Business
lv: Darījumi

en: Company Name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Company Address
lv: Uzņēmuma adrese

en: Company ID
lv: Uzņēmuma reģ. nr.

en: Company Phone Number
lv: Uzņēmuma tālruņa numurs

en: Company Fax Number
lv: Uzņēmuma faksa numurs

en: Company Website URL
lv: Uzņēmuma mājas lapa

en: Company Email Address
lv: Uzņēmuma e-pasts

en: Company Contact Person
lv: Uzņēmuma kontaktpersona

en: Fancy Date Format
lv: Noformēts datums

en: custom
lv: pielāgots

en: Tax
lv: Nodoklis

en: Tax Number
lv: Nodokļu numurs

en: Arabic
lv: Arābu

en: Baltic
lv: Baltu

en: Central European
lv: Centrāleiropas

en: Chinese
lv: Ķīniešu

en: Cyrillic
lv: Kirilica

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hebrew
lv: Ivrita

en: Indian
lv: Indiešu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Turkish
lv: Turku

en: Unicode
lv: Unikods

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: Western
lv: Rietumu

en: Other
lv: Cits

en: Arabic (IBM-864)
lv: Arābu (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
lv: Arābu (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
lv: Arābu (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
lv: Arābu (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
lv: Arābu (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
lv: Arābu (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
lv: Arābu (Windows-1256)

en: Armenian (ARMSCII-8)
lv: Armēņu (ARMSCII-8)

en: Baltic (ISO-8859-13)
lv: Baltu (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
lv: Baltu (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
lv: Baltu (Windows-1257)

en: Celtic (ISO-8859-14)
lv: Ķeltu (ISO-8859-14)

en: Central European (IBM-852)
lv: Centrāleiropas (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
lv: Centrāleiropas (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
lv: Centrāleiropas (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
lv: Centrāleiropas (Windows-1250)

en: Chinese Simplified (GB18030)
lv: Ķīniešu vienkāršotā (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
lv: Ķīniešu vienkāršotā (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
lv: Ķīniešu vienkāršotā (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
lv: Ķīniešu vienkāršotā (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
lv: Ķīniešu vienkāršotā (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
lv: Ķīniešu tradicionālā (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
lv: Ķīniešu tradicionālā (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
lv: Ķīniešu tradicionālā (EUC-TW)

en: Croatian (MacCroatian)
lv: Horvātu (MacCroatian)

en: Cyrillic (IBM-855)
lv: Kirilica (IMB-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
lv: Kirilica (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
lv: Kirilica (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
lv: Kirilica (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
lv: Kirilica (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
lv: Kirilica (Windows-1251)

en: Russian (CP-866)
lv: Krievu (CP-866)

en: Ukrainian (KOI8-U)
lv: Ukraiņu (KOI8-U)

en: Ukrainian (MacUkrainian)
lv: Ukraiņu (MacUkrainian)

en: English (ASCII)
lv: Angļu (ASCII)

en: Farsi (MacFarsi)
lv: Persiešu (MacFarsi)

en: Georgian (GEOSTD8)
lv: Gruzīnu (GEOSTD8)

en: Greek (ISO-8859-7)
lv: Grieķu (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
lv: Grieķu (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
lv: Grieķu (Windows-1253)

en: Gurmukhi (MacGurmukhi)
lv: Gurmuki (MacGurmukhi)

en: Hebrew (IBM-862)
lv: Ivrits (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
lv: Ivrits (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
lv: Ivrits (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
lv: Ivrits (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
lv: Ivrits (Windows-1255)

en: Hindi (MacDevanagari)
lv: Hindu (MacDevanagari)

en: Icelandic (MacIcelandic)
lv: Islandiešu (MacIcelandic)

en: Japanese (EUC-JP)
lv: Japāņu (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
lv: Japāņu (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
lv: Japāņu (Shift_JIS)

en: Korean (EUC-KR)
lv: Korejiešu (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
lv: Korejiešu (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
lv: Korejiešu (JOHAB)

en: Korean (UHC)
lv: Korejiešu (UHC)

en: Nordic (ISO-8859-10)
lv: Ziemeļu (ISO-8859-10)

en: Romanian (MacRomanian)
lv: Rumāņu (MacRomanian)

en: Romanian (ISO-8859-16)
lv: Rumāņu (ISO-8859-16)

en: South European (ISO-8859-3)
lv: Dienvideiropas (ISO-8859-3)

en: Thai (TIS-620)
lv: Taju (TIS-620)

en: Turkish (IBM-857)
lv: Turku (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
lv: Turku (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
lv: Turku (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
lv: Turku (Windows-1254)

en: Unicode (UTF-7)
lv: Unikods (UTF-7)

en: Unicode (UTF-8)
lv: Unikods (UTF-8)

en: Unicode (UTF-16BE)
lv: Unikoda (UTF-16BE)

en: Unicode (UTF-16LE)
lv: Unikoda (UTF-16LE)

en: Unicode (UTF-32BE)
lv: Unikoda (UTF-32BE)

en: Unicode (UTF-32LE)
lv: Unikoda (UTF-32LE)

en: User Defined
lv: Lietotāja pielāgots

en: Vietnamese (TCVN)
lv: Vjetnamiešu (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
lv: Vjetnamiešu (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
lv: Vjetnamiešu (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
lv: Vjetnamiešu (Windows-1258)

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
lv: Vizuālais ivrits (ISO-8859-8)

en: Western (IBM-850)
lv: Rietumu (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
lv: Rietumu (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
lv: Rietumu (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
lv: Rietumu (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
lv: Rietumu (Windows-1252)

en: Locale:
lv: Lokāle:

en: Conversion Direction
lv: Konvertēšanas virziens

en: This value determines which iconv test to perform.
lv: Šī vērtība nosaka izpildāmo iconv testu.

en: Menu
lv: Izvēlne

en: The menu of options
lv: Iestatījumu izvēlne

en: The GnuCash online manual has lots of helpful information. You can access the manual under the Help menu.
lv: GnuCash rokasgrāmata, kas pieejama tiešsaistē, satur daudz noderīgas informācijas. Jūs to varat apskatīt izvēlnē Palīdzība.

en: The GnuCash developers are easy to contact. As well as several mailing lists, you can chat to them live on IRC! Join them on #gnucash at irc.gnome.org
lv: Ar GnuCash izstrādātājiem ir viegli sazināties. Varat pievienoties vēstkopai, vai pļāpāt ar viņiem, lietojot IRC! Pievienojieties viņiem #gnucash irc.gnome.org.

en: You can easily import your existing financial data from Quicken, MS Money or other programs that export QIF files or OFX files. In the File menu, click on the sub-menu Import and click on QIF or OFX file, respectively. Then, follow the instructions provided.
lv: Jūs varat viegli importēt jūsu esošos finanšu datus no Quicken, MS Money vai citām programmatūrām, kas piedāvā eksportēt QIF vai OFX/QFX failos. Faila izvēlnē klikšķiniet uz izvēlnes apakšsadaļas Importēt, un klikšķiniet attiecīgi QIF vai OFX/QFX. Tad sekojiet instrukcijām.

en: If you are familiar with other financial programs such as Quicken, note that GnuCash uses accounts instead of categories to track income and expenses. For more information on income and expense accounts, please see the GnuCash online manual.
lv: Ja esiet strādājis ar citām finanšu programmām, kā Quicken, ņemiet vērā, ka GnuCash ieņēmumu un izdevumu izsekošanai izmanto kontus nevis kategorijas. Vairāk informācijas par ieņēmumu un izdevumu pārskatiem meklējiet GnuCash tiešsaistes rokasgrāmatā.

en: Click the right mouse button (control-click in Mac OS X) in the Accounts tab of the main window to bring up the account menu options. Within each register, clicking the right mouse button brings up the transaction menu options.
lv: Lai parādītu konta izvēlni, klikšķiniet ar labo peles taustiņu (Ctrl+klikšķis Mac OS X) galvenajā logā. Klikšķinot katrā reģistrā ar kreiso peles taustiņu, tiek parādīta darbību izvēlne.

en: Create new accounts by clicking the New button in the main window tool bar. This will bring up a dialog box where you can enter account details. For more information on choosing an account type or setting up a chart of accounts, please see the GnuCash online manual.
lv: Jaunus kontus veido, ieslēdzot izvēlni Jauns, kas atrodas loga galvenajā rīkjoslā. Parādīsies dialogs, kurā ievada jaunā pārskata datus. Vairāk informācijas par to, kā izvēlēties konta veidu, vai izveidot pārskatu shēmu, lasīt tiešsaistē GnuCash rokasgrāmatā.

en: To enter multiple-split transactions such as a paycheck with multiple deductions, click the Split button in the tool bar. Alternatively, in the View menu, you can choose the register style Auto-Split Ledger or Transaction Journal.
lv: Lai ievadītu vairākus sadalītus grāmatojumus, piemēram, apmaksas čeku ar vairākiem atvilkumiem, klikšķiniet pogu Sadalīt rīkjoslā. Alternatīvi izvēlnē Skatīt izvēlieties reģistrēšanas stilu sadalīt virsgrāmatu vai Grāmatojumu žurnālu automātiski.

en: As you enter amounts in the register, you can use the GnuCash calculator to add, subtract, multiply and divide. Simply type the first value, then select '+', '-','*', or '/'. Type the second value and press Enter to record the calculated amount.
lv: Ievadot summas reģistrā, jūs varat saskaitīšanai, atņemšanai, reizināšanai vai dalīšanai izmantot GnuCash kalkulatoru. Ierakstiet pirmo vērtību, tad ievadiet '+', '-','*' vai '/', ievadiet otru vērtību un spiediet Enter, lai ievadītu aprēķināto summu.

en: Quick-fill makes it easy to enter common transactions. When you type the first letter(s) of a common transaction description, then press the Tab key, GnuCash will automatically complete the remainder of the transaction as it was last entered.
lv: Ātrā ievade vienkāršo grāmatojumu ievadīšanu. Rakstot parasta grāmatojuma apraksta pirmo burtu(s), GnuCash automātiski pabeigs atlikušo grāmatojuma daļu tā, kā tas bija iepriekšējā ierakstā.

en: Type the first letter(s) of an existing account name in the Transfer register column, and GnuCash will complete the name from your list of accounts. For subaccounts, type the first letter(s) of the parent account, followed by ':' and the first letter(s) of the subaccount (e.g. A:C for Assets:Cash).
lv: Uzrakstiet eksoša konta nosaukuma pirmo burtu(s) reģistra kolonnā Pārskaitīt, un GnuCash pabeigs vārdu no jūsu kontu saraksta. Subkontiem rakstiet vecāku konta pirmo burtu(s), kam seko ':' un subkonta pirmais burts(i) (t.i. A:N ir Aktīvi:Nauda).

en: Want to see all your subaccount transactions in one register? From the Accounts tab in the main window, highlight the parent account and select Edit->Open Subaccounts from the menu.
lv: Vai vēlaties apskatīt visus jūsu subkontu grāmatojumus vienā reģistrā? Galvenajā izvēlnē izceliet vecāku kontu un izvēlieties izvēlnē Konti->Atvērt Subkontus.

en: When entering dates, you can type '+' or '-' to increment or decrement the selected date. You can use '+' and '-' to increment and decrement check numbers as well.
lv: Ievadot datumus, rakstiet '+' vai '-', lai pieaudzētu vai samazinātu izvēlēto datumu. Jūs varat izmantot '+' un '-', lai tāpat pieaudzētu vai samazinātu arī čeka numurus.

en: To switch between multiple tabs in the main window, press Control+Page Up/Down.
lv: Lai pārslēgtos starp vairākām cilnēm galvenajā logā, spiediet Control+Page Up/Down.

en: In the reconcile window, you can press the spacebar to mark transactions as reconciled. You can also press Tab and Shift-Tab to move between deposits and withdrawals.
lv: Saskaņošanas logā spiediet tukšuma joslu, lai atzīmētu, ka grāmatojumi ir saskaņoti. Jūs varat arī spiest Tab un Shift-Tab, lai pārietu starp depozītiem un naudas izņemšanu.

en: To transfer funds between accounts with different currencies, click on the Transfer button in the register toolbar, select the accounts, and the Currency Transfer options for entering the exchange rate or the other currency's amount will be available.
lv: Lai pārskaitītu līdzekļus starp kontiem ar dažādām valūtām, klikšķiniet uz pogas Pārskaitīt reģistra rīkjoslā, atlasiet kontus un valūtas pārskaitījuma izvēlnes. Tur būs pieejama valūtas kursa ievadīšana, vai arī summa citā valūtā.

en: You can pack multiple reports into a single window, providing all the financial information you want at a glance. To do so, use the Sample & Custom->"Custom Multicolumn Report" report.
lv: Jūs varat salikt vairākus pārskatus vienā logā, lai ērtāk apskatītu visu finanšu informāciju. To var izdarīt, izmantojot pārskatu Paraugi un Pielāgošana->"Pielāgot daudzu kolonnu pārskatu".

en: Style Sheets affect how reports are displayed. Choose a style sheet for your report as a report option, and use the Edit->Style Sheets menu to customize style sheets.
lv: Stila lapas nosaka kā tiks parādīts pārskats. Izvēlieties stila lapu jūsu pārskatam kā arī pārskata izvēlni, un izmantojiet Rediģēt->Stila lapas izvēlni, lai pielāgotu stila lapas.

en: To raise the accounts menu in the transfer field of a register page, press the Menu key or the Ctrl-Down key combination.
lv: Lai parādītu kontu izvēlni reģistra lapas darījuma laukā, spiediet Izvēlnes taustiņu vai Ctrl-Lejup taustiņu kombināciju.

en: The scheduled transaction editor comes with a very flexible frequency configurator. Basic frequencies to schedule a transaction include daily, weekly and monthly. But more advanced schemes can be set up as well. Some examples:
    
    To schedule a transaction every three weeks, you can choose the weekly basic frequency and then set 'Every 3 weeks'.
    
    To schedule a transaction every year you can choose the monthly basic frequency and then set 'Every 12 months'.
lv: Ieplānoto darījumu redaktorā ir ļoti plašas atkārtošanas iestatījumu iespējas. Pamata atkārtošana ir katru dienu, nedēļu un mēnesi. Bet var iestatīt arī sarežģītākus, piemēram:
    
    Lai atkārtotu katras trīs nedēļas varat iestatīt frekvenci kā 'Every 3 weeks'.
    
    Lai iestatītu atkārtošanos katru gadu, varat norādīt 'Every 12 months'.

en: If you work overnight, you should close and reopen your working registers after midnight, to get the new date as default for new transactions. It is not necessary to restart GnuCash.
lv: Ja jūs strādājat pēc pusnakts, jums ir nepieciešams no jauna atvērt reģistru, lai jaunajiem darījumiem kā noklusēto iestatītu jauno datumu. Priekš tam nav nepieciešams pārstartēt visu GnuCash.

en: To visually compare on screen the contents of 2 tabs, in one of the tabs, select Window->New Window with Page from the menu to duplicate that tab in a new window.
lv: Lai vizuāli salīdzinātu ekrāna saturu divās cilnēs, vienā izvēlieties Logs->Jauns logs un tajā atveriet iepriekšējās cilnes lapu arī šajā logā.

en: There is a theory that if ever anyone discovers what the Universe is for and why it is here, it will instantly disappear and be replaced with something even more bizarre and inexplicable.
    There is another theory that this has already happened.
    
    Douglas Adams, "The Restaurant at the End of the Universe"
lv: Ir tāda teorija, ka, ja reiz kāds atklās, kam domāts Visums un, kādēļ tas pastāv, tas momentā pazudīs un tiks aizvietots ar kaut ko vēl dīvaināku un neizprotamāku.
    Ir vēl cita teorija, ka tas jau reiz ir noticis.
    Duglass Adamss, "Restorāns Visuma galā"

en: The book was closed successfully.
lv: Grāmata ir veiksmīgi aizvērta.

note: Translators: %s is a date string. %d is the number of books that will be created. This is a ngettext(3) message (but only for the %d part).
en: The earliest transaction date found in this book is %s. Based on the selection made above, this book will be split into %d book. | The earliest transaction date found in this book is %s. Based on the selection made above, this book will be split into %d books.
lv[0]: Nesenākais atrastais grāmatojums šajā grāmatā ir %s. Balstoties uz iepriekšējo izvēli, šī grāmata tiks sadalīta %d grāmatās.
lv[1]: Nesenākais atrastais grāmatojums šajā grāmatā ir %s. Balstoties uz iepriekšējo izvēli, šī grāmata tiks sadalīta %d grāmatās.
lv[2]: Nesenākais atrastais grāmatojums šajā grāmatā ir %s. Balstoties uz iepriekšējo izvēli, šī grāmata tiks sadalīta %d grāmatās.

en: Period %s - %s
lv: Periods %s - %s

en: %s
    Congratulations! You are done closing books!
lv: %s
    Apsveicu! Jūs esat grāmatu noslēdzis!

en: Period
lv: Periods

en: Closing Date
lv: Slēgšanas datums

en: Selected
lv: Atlasīts

en: Account Types
lv: Kontu veidi

note: Translators: '%s' is the name of the selected account hierarchy template.
en: Accounts in '%s'
lv: Konti '%s'

en: No description provided.
lv: Nav paskaidrojuma.

en: Accounts in Category
lv: Konti kategorijā

en: zero
lv: nulle

en: existing account
lv: esošs konts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Placeholder
lv: Vietturis

en: Opening Balance
lv: Sākuma bilance

en: Use Existing
lv: Izmantot esošu

en: Please choose the currency to use for new accounts.
lv: Lūdzu izvēlieties jaunos kontos izmantoto valūtu.

en: New Book Options
lv: Jaunas grāmatas iestatījumi

en: Taxes
lv: Nodokļi

en: Tax Payment
lv: Nodokļu apmaksa

en: Insurance
lv: Apdrošināšana

en: Insurance Payment
lv: Apdrošināšanas apmaksa

en: PMI Payment
lv: PMI apmaksa

en: Other Expense
lv: Cits izlietojums

en: Miscellaneous Payment
lv: Dažādi maksājumi

en: via Escrow account?
lv: caur Escrow kontu?

en: Loan
lv: Aizņēmums

note: Translators: %s is "Taxes", or "Insurance", or similar
en: Loan Repayment Option: "%s"
lv: Aizņēmuma atmaksas iespēja: "%s"

en: Date
lv: Datums

en: Payment
lv: Apmaksa

en: Principal
lv: Maksātājs

en: Interest
lv: Procenti

en: Escrow Payment
lv: Papildu maksājumi

en: Error adding price.
lv: Kļūda pievienojot cenu.

en: Account
lv: Konts

en: Symbol
lv: Simbols

en: Shares
lv: Akcijas

en: You don't have any stock accounts with balances!
lv: Jums nav neviena fondu konta ar atlikumu!

note: Translators: this is a stock transaction describing new purchase of stock.
en: Buy
lv: Pirkt

note: Translators: this is a stock transaction describing new sale of stock, and recording capital gain/loss
en: Sell
lv: Pārdot

note: Translators: this is a stock transaction describing dividends issued to holder
en: Dividend
lv: Dividendes

en: _Shares
lv: _Daļas

en: Memo
lv: Piezīmes

en: Debit
lv: Debets

en: Credit
lv: Kredīts

en: Units
lv: Vienības

en: Bill
lv: Maksājums

en: Voucher
lv: Dokuments

en: Invoice
lv: Rēķins

en: None
lv: Neviens

en: Use Global
lv: Lietot vispārīgos

en: Badly formed URL %s
lv: Nepareizi izveidots URL %s

en: Bad URL: %s
lv: Nepareizs URL: %s

en: No such entity: %s
lv: Nav tāda pašu kapitāla: %s

en: No such owner entity: %s
lv: Nav tāda īpašnieka elementa: %s

en: Entity type does not match %s: %s
lv: Elementa veds nav saskaņots ar %s: %s

en: Discount days cannot be more than due days.
lv: Atlaižu dienas nevar būt vairāk kā apmaksas termiņa dienas.

en: You must provide a name for this Billing Term.
lv: Izveidot nosaukumu šim rēķina nosacījumam.

en: You must provide a unique name for this Billing Term. Your choice "%s" is already in use.
lv: Piešķirt unikālu nosaukumu rēķina nosacījumam. Jūsu izvēle "%s" patreiz jau tiek lietota.

en: Days
lv: Dienas

en: Proximo
lv: Nākošā mēneša

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Term "%s" is in use. You cannot delete it.
lv: Nosacījums "%s" tiek izmantots, to nevar izdzēst.

en: Are you sure you want to delete "%s"?
lv: Vai vēlaties dzēst "%s"?

en: This transaction needs to be assigned to a Customer. Please choose the Customer below.
lv: Šim darījumam ir jāpiesaista klients. Izvēlieties zemāk redzamo klientu.

en: This transaction needs to be assigned to a Vendor. Please choose the Vendor below.
lv: Šim darījumam jāpiesaista piegādātājs. Izvēlieties zemāk redzamo piegādātāju.

en: That commodity is currently used by at least one of your accounts. You may not delete it.
lv: Šī valūta pašreiz tiek izmantota vismaz vienā kontā. To nevar izdzēst.

en: This commodity has price quotes. Are you sure you want to delete the selected commodity and its price quotes?
lv: Šai valūtai ir kursa cena. Vai vēlaties dzēst izvēlētās valūtas un to kursa cenas?

en: Are you sure you want to delete the selected commodity?
lv: Vai vēlaties dzēst izvēlētās valūtas?

en: Delete commodity?
lv: Dzēst valūtas?

en: _Cancel
lv: _Atcelt

en: _Delete
lv: D_zēst

en: Discount percentage must be between 0-100 or you must leave it blank.
lv: Atlaides jābūt no 0-100 procentiem, vai arī atstājiet to neaizpildītu.

en: Credit must be a positive amount or you must leave it blank.
lv: Kredīta summai jābūt pozitīvai, vai arī atstājiet to neaizpildītu.

en: Edit Customer
lv: Rediģēt klienta datus

en: New Customer
lv: Jauns klients

en: View/Edit Customer
lv: Skatīt/rediģēt klienta datus

en: Customer's Jobs
lv: Klienta darbi

en: Customer's Invoices
lv: Klienta rēķini

en: Process Payment
lv: Noformēt apmaksu

en: Shipping Contact
lv: Kontakti par sūtījuma piegādi

en: Billing Contact
lv: Maksājuma kontakti

en: Customer ID
lv: Klienta ID

en: Contact
lv: Kontakti

en: Company
lv: Partneris

en: ID #
lv: ID Nr

en: Find Customer
lv: Meklēt klientu

en: Are you sure you want to delete %s?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst "%s"?

en: You must select a report configuration to load.
lv: Jums jāizvēlas palaižamā pārskata iestatījumi.

en: You must select a report configuration to delete.
lv: Jums jāizvēlas dzēšamā pārskata iestatījumi.

en: Unable to change report configuration name.
lv: Neizdevām izmainīt pārskata iestatījumu nosaukumu.

en: A saved report configuration with this name already exists, please choose another name.
lv: Pārskata iestatījumi ar tādu nosaukumu jau pastāv. Ievadiet citu nosaukumu.

en: Load report configuration
lv: Ielādēt pārskatu iestatījumus

en: Edit report configuration name
lv: Rediģēt pārskatu iestatījumu nosaukumu

en: Delete report configuration
lv: Dzēst pārskatu iestatījumus

en: No Account selected. Please try again.
lv: Nav izvēlēts konts. Mēģiniet vēlreiz.

en: Placeholder account selected. Please try again.
lv: Izvēlēts viettura konts. Mēģiniet vēlreiz.

en: _OK
lv: _LABI

en: File Found
lv: Fails atrasts

en: File Not Found
lv: Fails nav atrasts

en: Address Found
lv: Adrese atrasta

en: Address Not Found
lv: Adrese netika atrasta

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit Employee
lv: Rediģēt darbinieka datus

en: New Employee
lv: Jauns darbinieks

en: View/Edit Employee
lv: Skatīt/rediģēt darbinieka datus

en: Expense Vouchers
lv: Izdevumu dokumenti

en: Employee ID
lv: Darbinieka ID

en: Employee Username
lv: Darbinieka lietotājvārds

en: Employee Name
lv: Darbinieka vārds

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Name
lv: Vārds

en: Find Employee
lv: Meklēt darbinieku

en: This program can only calculate one value at a time. You must enter values for all but one quantity.
lv: Programma spēj aprēķināt tikai pa vienai vērtībai. Ievadiet vērtības visiem, bet vienu daudzumu.

en: GnuCash cannot determine the value in one of the fields. You must enter a valid expression.
lv: GnuCash nespēj noteikt vērtību vienā no lauciņiem. Ievadiet derīgā formātā.

en: The interest rate cannot be zero.
lv: Procentu likme nevar būt nulle.

en: The number of payments cannot be zero.
lv: Maksājumu skaits nevar būt nulle.

en: The number of payments cannot be negative.
lv: Maksājumu skaits nevar būt negatīvs.

en: Place Holder
lv: Vietturis

en: Hidden
lv: Paslēpts

en: Not Used
lv: Nav izmantots

en: Balance Zero
lv: Bilance nulle

en: All Accounts
lv: Visi konti

en: Balanced
lv: Sabalansēts

en: Closing Entries
lv: Ierakstu slēgšana

en: Reconcile
lv: Saskaņot

en: Share Price
lv: Akciju cena

en: Value
lv: Vērtība

en: Date Posted
lv: Nosūtīšanas datums

en: Reconciled Date
lv: Saskaņošanas datums

en: Number/Action
lv: Skaitlis/Darbība

en: Action
lv: Darbs

en: Transaction Number
lv: Darījuma numurs

en: Number
lv: Numurs

en: Description, Notes, or Memo
lv: Apraksts vai piezīmes

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Find Transaction
lv: Meklēt grāmatojumu

en: Map Account NOT found
lv: Kartējuma konts NAV atrasts

en: Bayesian
lv: Baijesa

en: Description Field
lv: Apraksta lauks

en: Memo Field
lv: Piezīmju lauks

en: CSV Account Map
lv: CSV konta kartējums

en: Online Id
lv: Tiešsaistes Nr

note: Translators: In this context, 'Billing information' maps to the label in the frame and means e.g. customer i.e. the company being invoiced.
en: You need to supply Billing Information.
lv: Norādiet informāciju rēķina sastādīšanai.

en: Are you sure you want to delete the selected entry?
lv: Vai vēlaties dzēst izvēlēto ierakstu?

en: This entry is attached to an order and will be deleted from that as well!
lv: Ieraksts ir piesaistīts orderim, kas arī tiks izdzēsts!

en: Due Date
lv: Apmaksas datums

en: Post Date
lv: Nosūtīšanas datums

en: Post to Account
lv: Sūtīt uz kontu

en: Accumulate Splits?
lv: Saskaitīt sadalījumus?

en: The Invoice must have at least one Entry.
lv: Rēķinā jānorāda vismaz viens ieraksts.

en: Do you really want to post the invoice?
lv: Vai tiešām vēlaties nosūtīt rēķinu?

en: The post action was canceled because not all exchange rates were given.
lv: Darbības apstiprināšana tika atcelta jo netika norādīti visi apmaiņas kursi.

en: Total:
lv: Kopā:

en: Subtotal:
lv: Starpsumma:

en: Tax:
lv: Nodoklis:

en: Total Cash:
lv: Kopā nauda:

en: Total Charge:
lv: Kopā maksāt:

en: Credit Note
lv: Reversais rēķins

en: New Credit Note
lv: Jauns reversais rēķins

en: New Invoice
lv: Jauns rēķins

en: Edit Credit Note
lv: Rediģēt reverso rēķinu

en: Edit Invoice
lv: Rediģēt rēķinu

en: View Credit Note
lv: Skatīt/rediģēt reverso rēķinu

en: View Invoice
lv: Skatīt rēķinu

en: New Bill
lv: Jauns rēķins

en: Edit Bill
lv: Rediģēt rēķinu

en: View Bill
lv: Skatīt rēķinu

en: New Expense Voucher
lv: Jauns izdevumu dokuments

en: Edit Expense Voucher
lv: Rediģēt izdevumu dokumentu

en: View Expense Voucher
lv: Skatīt izdevumu dokumentu

en: Bill Information
lv: Maksājuma informācija

en: Bill ID
lv: Maksājuma ID

en: Voucher Information
lv: Dokumenta informācija

en: Voucher ID
lv: Dokumenta ID

en: Date of duplicated entries
lv: Ierakstu dublikātu datums

en: One or more selected invoices have already been posted.
    Re-check your selection.
lv: Viens vai vairāki rēķini jau ir nosūtīti.
    Pārbaudiet atkārtoti rēķinu izvēli.

en: Do you really want to post these invoices?
lv: Vai tiešām vēlaties nosūtīt šos rēķinus?

en: View/Edit Invoice
lv: Skatīt/rediģēt rēķinu

en: Duplicate
lv: Kopija

en: Post
lv: Sūtīt

en: Printable Report
lv: Drukājams pārskats

en: View/Edit Bill
lv: Skatīt/rediģēt rēķinu

note: Translators: The terms 'Voucher' and 'Expense Voucher' are used interchangeably in gnucash and mean the same thing.
en: View/Edit Voucher
lv: Skatīt/rediģēt dokumentu

en: Invoice Owner
lv: Rēķina īpašnieks

en: Invoice Notes
lv: Rēķina piezīmes

en: Billing ID
lv: Maksājuma ID

en: Is Paid?
lv: Ir apmaksāts?

en: Is Posted?
lv: Ir nosūtīts?

en: Date Opened
lv: Datums

en: Invoice ID
lv: Dokumenta ID

en: Bill Owner
lv: Maksājuma īpašnieks

en: Bill Notes
lv: Maksājuma piezīmes

en: Voucher Owner
lv: Dokumenta īpašnieks

en: Voucher Notes
lv: Dokumenta piezīmes

en: Type
lv: Veids

en: Paid
lv: Apmaksāts

en: Posted
lv: Nosūtīts

en: Due
lv: Termiņš

en: Opened
lv: Atvērts

en: Num
lv: Nr.

en: Find Bill
lv: Meklēt rēķinu

en: Find Expense Voucher
lv: Meklēt izdevumu dokumentu

en: Expense Voucher
lv: Izdevumu dokuments

en: Find Invoice
lv: Meklēt rēķinu

en: Amount
lv: Summa

en: Due Bills Reminder
lv: Atgādinājums par apmaksu

note: Translators: %d is the number of invoices/credit notes due. This is a ngettext(3) message.
en: The following customer document is due: | The following %d customer documents are due:
lv[0]: Tuvojas termiņš %d klienta dokumentam:
lv[1]: Tuvojas termiņš %d klienta dokumentiem:
lv[2]: Tuvojas termiņš %d klienta dokumentam:

en: Due Invoices Reminder
lv: Atgādinājums par rēķinu apmaksu

en: The Job must be given a name.
lv: Darbam nepieciešams nosaukums.

en: You must choose an owner for this job.
lv: Izvēlieties darba īpašnieku.

en: Edit Job
lv: Rediģēt darbu

en: New Job
lv: Jauns darbs

en: View/Edit Job
lv: Skatīt/rediģēt darbu

en: View Invoices
lv: Skatīt rēķinus

en: Owner's Name
lv: Īpašnieka vārds

en: Only Active?
lv: Tikai aktīvos?

en: Rate
lv: Kurss

en: Job Number
lv: Darba numurs

en: Job Name
lv: Darba nosaukums

en: Find Job
lv: Meklēt darbu

en: Closed
lv: Slēgts

en: Title
lv: Nosaukums

en: Balance
lv: Bilance

en: Gains
lv: Ieņēmumi

en: Gain/Loss
lv: Ieņēmumi/zaudējumi

en: Lots in Account %s
lv: Partijas kontā %s

en: The Order must be given an ID.
lv: Pasūtījumam jāpiešķir numurs.

en: The Order must have at least one Entry.
lv: Pasūtījumā jābūt vismaz vienam ierakstam.

en: This order contains entries that have not been invoiced. Are you sure you want to close it out before you invoice all the entries?
lv: Šī ordera sastāvā ir dati, par kuriem nav piestādīts rēķins. Vai vēlaties to aizvērt pirms piestādīti rēķini par visiem ierakstiem?

en: Do you really want to close the order?
lv: Vai tiešām vēlaties aizvērt orderi?

en: Close Date
lv: Beigu datums

en: View/Edit Order
lv: Skatīt/rediģēt pasūtījumu

en: Order Notes
lv: Pasūtījuma piezīmes

en: Date Closed
lv: Slēgšanas datums

en: Is Closed?
lv: Ir slēgts?

en: Owner Name
lv: Īpašnieka vārds

en: Order ID
lv: Pasūtījuma ID

en: Find Order
lv: Meklēt pasūtījumu

en: You must enter a valid account name for posting.
lv: Ir jānorāda atļautu konta nosaukumu.

en: You must select a company for payment processing.
lv: Izvēlieties uzņēmumu maksājuma apstrādei.

en: You must select a transfer account from the account tree.
lv: Izvēlieties pārskaitījuma kontu no kontu koka.

en: Pre-Payment
lv: Avanss

en: The transfer and post accounts are associated with different currencies. Please specify the conversion rate.
lv: Pārskaitījuma avota un mērķa konti ir dažādās valūtās. Lūdzu norādiet valūtas maiņas kursu.

en: Customer
lv: Klients

en: Vendor
lv: Piegādātājs

en: Employee
lv: Darbinieks

en: You have no valid "Post To" accounts. Please create an account of type "%s" before you continue to process this payment. Perhaps you want to create an Invoice or Bill first?
lv: Jums nav derīgu "Nosūtīt uz" kontu. Izveidojiet "%s" veida kontu pirms maksājuma apstrādes. Varbūt vēlaties vispirms izveidot izejošo vai ienākošo rēķinu?

en: Cleared
lv: Nokārtots

en: Reconciled
lv: Saskaņots

en: Cancel
lv: Atcelt

note: Translators: %d is the number of prices. This is a ngettext(3) message.
en: Are you sure you want to delete the selected price? | Are you sure you want to delete the %d selected prices?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst %d izvēlēto cenu?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst %d izvēlētās cenas?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst %d izvēlēto cenu?

en: Delete prices?
lv: Dzēst cenas?

en: Entries
lv: Ieraksti

en: You must select a Security.
lv: Jums ir jāizvēlas vērtspapīrs.

en: You must select a Currency.
lv: Jums ir jāizvēlas valūtu.

en: You must enter a valid amount.
lv: Ievadiet derīgu summu.

en: Cannot save check format file.
lv: Nevar saglabāt čeka formāta failu.

en: There is a duplicate check format file.
lv: Ir čeka formāta faila dublikāts.

note: Translators: %1$s is the type of the first check format (user defined or application defined); %2$s is the filename of that format; %3$s the type of the other check format; and %4$s the filename of that other format.
en: The GUIDs in the %s check format file '%s' and the %s check format file '%s' match.
lv: Šis GUIDs, kas atrodas %s čeka formāta failā '%s', un %s čeka formāta fails '%s' ir saderīgi.

note: Translators: This is a directory name. It may be presented to * the user to indicate that some data file was defined by the * gnucash application.
en: application
lv: pielietojums

note: Translators: This is a directory name. It may be presented to * the user to indicate that some data file was defined by a * user herself.
en: user
lv: lietotājs

en: Custom
lv: Pielāgot

en: Top
lv: Augšā

en: (paused)
lv: (pauze)

en: Complete
lv: Pabeigts

en: Contents
lv: Saturs

en: Report
lv: Pārskats

en: Rows
lv: Rindas

en: Cols
lv: Kolonnu skaits

en: HTML Style Sheet Properties: %s
lv: HTML stila lapas īpašības: %s

en: You must provide a name for the new style sheet.
lv: Jums ir jānorāda jaunās stila lapas nosaukums.

en: Style Sheet Name
lv: Stila lapas nosaukums

en: This Scheduled Transaction has changed; are you sure you want to cancel?
lv: Šis ieplānotais darījums ir izmanīts; vai tiešām vēlaties to atcelt?

en: Please name the Scheduled Transaction.
lv: Izveidojiet nosaukumu plānotajam grāmatojumam.

en: A Scheduled Transaction with the name "%s" already exists. Are you sure you want to name this one the same?
lv: Jau pastāv plānotais grāmatojums ar šādu nosaukumu "%s". Vai vēlaties šo nosaukt tieši tāpat?

en: Please provide a valid end selection.
lv: Lūdzu norādiet derīgu galīgo izvēli.

en: There must be some number of occurrences.
lv: Jābūt nelielam skaitam gadījumu.

en: The number of remaining occurrences (%d) is greater than the number of total occurrences (%d).
lv: Atlikušo gadījumu (%d) skaits ir lielāks nekā kopā esošo gadījumu (%d) skaits.

en: You have attempted to create a Scheduled Transaction which will never run. Do you really want to do this?
lv: Jūs mēģinājāt izveidot plānoto grāmatojumu, kas nekad nedarbosies. Vai jūs to vēlaties darīt?

en: Scheduled Transactions with variables or involving more than one commodity cannot be automatically created.
lv: Plānotos grāmatojumus ar mainīgajiem vairāk kā vienā valūtā nav iespējams izveidot automātiski.

en: Scheduled Transactions without a template transaction cannot be automatically created.
lv: Plānotos grāmatojumus bez grāmatojuma veidnes automātiski nevar izveidot.

en: Couldn't parse %s for split "%s".
lv: Neizdevās apstrādāt %s sadalījumam "%s".

en: Split with memo %s has an invalid account.
lv: Sadalījumam ar paskaidrojumu %s ir norādīts nepareizs konts.

en: Invalid Account in Split
lv: Nepareizs konts sadalījumā

en: Unparsable Formula in Split
lv: Sadalījumā ir neizpildāma formula

en: The Scheduled Transaction Editor cannot automatically balance this transaction. Should it still be entered?
lv: Plānotā grāmatojuma redaktors nevar automātiski balansēt šo grāmatojumu. Vai ievadīt tik un tā?

en: (never)
lv: (nekad)

en: The current template transaction has been changed. Would you like to record the changes?
lv: Pašreizēja grāmatojuma veidne ir izmanīta. Vai vēlaties saglabāt izmaiņas?

en: Scheduled Transactions
lv: Plānotie grāmatojumi

en: The Scheduled Transaction is unbalanced. You are strongly encouraged to correct this situation.
lv: Plānotais grāmatojums nav sabalansēts. Stingri iesakām izlabot šo situāciju.

en: Cannot create a Scheduled Transaction from a Transaction currently being edited. Please Enter the Transaction before Scheduling.
lv: Nevar izveidot plānoto grāmatojumu no pašreiz rediģēšanā esoša grāmatojuma. Ievadiet grāmatojumu pirms grafika izveidošanas.

en: Ignored
lv: Ignorēts

en: Postponed
lv: Atlikts

en: To-Create
lv: Izveidošanai

en: Reminder
lv: Atgādinājums

en: Created
lv: Izveidots

en: Never
lv: Nekad

en: (Need Value)
lv: (Norādīt vērtību)

en: Invalid Transactions
lv: Nepareizi darījumi

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (One transaction automatically created) | There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transactions automatically created)
lv[0]: Šobrīd nav ievadīts neviens plānotais. (Automātiski izveidots %d grāmatojums)
lv[1]: Šobrīd nav ievadīts neviens plānotais. (Automātiski izveidoti %d grāmatojumi)
lv[2]: Šobrīd nav ievadīts neviens plānotais. (Automātiski izveidots %d grāmatojums)

en: Transaction
lv: Grāmatojums

en: Status
lv: Statuss

en: Created Transactions
lv: Izveidotie grāmatojumi

en: Last Valid Year:
lv: Pēdējais gads

en: Form Line Data:
lv: Formas rindas dati:

note: Translators: Tax Code
en: Code
lv: Kods

en: now
lv: tagad

en: Income Tax Identity
lv: Ieņēmumu ziņojums

en: _Apply
lv: _Pielietot

en: CAUTION: If you set TXF categories, and later change 'Type', you will need to manually reset those categories one at a time
lv: BRĪDINĀJUMS: Ja iestatāt TXF kategorijas, un vēlāk nomaināt 'Veidu', jums būs nepieciešams manuāli pārstatīt pa vienai katru no tām

en: Form
lv: Forma

en: Edit Vendor
lv: Rediģēt piegādātāju

en: New Vendor
lv: Jauns piegādātājs

en: View/Edit Vendor
lv: Skatīt/rediģēt piegādātāju

en: Vendor's Jobs
lv: Piegādātāja darbs

en: Vendor's Bills
lv: Piegādātāja izsniegtie rēķini

en: Pay Bill
lv: Apmaksāt rēķinu

en: Vendor ID
lv: Piegādātāja ID

en: Find Vendor
lv: Meklēt piegādātāju

en: Income
lv: Ieņēmumi

en: Expenses
lv: izdevumi

en: Transfer
lv: Pārskaitījums

en: Total
lv: Kopā

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time.
lv: Šobrīd nav ieplānots izveidot nevienu plānoto grāmatojumu.

note: Translators: %d is the number of transactions. This is a ngettext(3) message.
en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transaction automatically created) | There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transactions automatically created)
lv[0]: Šobrīd nav neviena plānotā grāmatojuma ievadīšanai. (automātiski izveidots %d grāmatojums)
lv[1]: Šobrīd nav plānoto grāmatojumu ievadīšanai. (automātiski izveidoti %d grāmatojumi)
lv[2]: Šobrīd nav neviena plānotā grāmatojuma ievadīšanai. (automātiski izveidots %d grāmatojums)

en: Select a Budget
lv: Izvēlieties budžetu

en: Open
lv: Atvērt

en: Edit
lv: Rediģēt

en: New
lv: Jauns

en: Delete
lv: Dzēst

en: Accounts
lv: Konti

en: (no name)
lv: (nav nosaukuma)

en: Deleting account %s
lv: Dzēš kontu %s

en: The account %s will be deleted.
lv: Konts %s tiks izdzēsts.

en: All transactions in this account will be moved to the account %s.
lv: Visi grāmatojumi šajā kontā tiks novietoti kontā %s.

en: All transactions in this account will be deleted.
lv: Visi šī konta grāmatojumi tiks dzēsti.

en: All sub-account transactions will be moved to the account %s.
lv: Visi subkontu grāmatojumi tiks novietoti kontā %s.

en: All sub-account transactions will be deleted.
lv: Visi subkontu grāmatojumi tiks izdzēsti.

en: Are you sure you want to do this?
lv: Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: Options
lv: Izvēlnes

en: Estimate
lv: Novērtēt

en: Budget
lv: Budžets

en: Unnamed Budget
lv: Nenosaukts budžets

en: Delete %s?
lv: Dzēst %s?

en: You must select at least one account to estimate.
lv: Jāizvēlas vismaz vienu kontu novērtēšanai.

en: Make a printable invoice
lv: Izveidot rēķinu izdrukai

en: _Edit Invoice
lv: R_ediģēt rēķinu

en: Edit this invoice
lv: Rediģēt šo rēķinu

en: _Duplicate Invoice
lv: _Dublēt rēķinu

en: Create a new invoice as a duplicate of the current one
lv: Izveidot jaunu rēķinu kā tekošā dublikātu

en: _Post Invoice
lv: _Nosūtīt rēķinu

en: _Unpost Invoice
lv: _Nesūtīt rēķinu

en: New _Invoice
lv: Jauns _rēķins

en: Create a new invoice for the same owner as the current one
lv: Izveidot jaunu rēķinu šim pašam īpašniekam

en: Blank
lv: Neaizpildīts

en: _Pay Invoice
lv: _Apmaksāt rēķinu

en: _Company Report
lv: _Uzņēmuma pārskats

en: Enter
lv: Ievadīt

en: Up
lv: Augšup

en: Down
lv: Lejup

en: Unpost
lv: Nesūtīt

en: New Voucher
lv: Jauns dokuments

en: Vendor Listing
lv: Piegādātāju saraksts

en: Customer Listing
lv: Klientu saraksts

en: Owners
lv: Īpašnieki

en: Customers
lv: Klienti

en: Jobs
lv: Darbi

en: Vendors
lv: Piegādātāji

en: Employees
lv: Darbinieki

en: The owner %s will be deleted.
    Are you sure you want to do this?
lv: Īpašnieks %s tiks izdēsts.
    Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: Cu_t Transaction
lv: I_zgriezt grāmatojumu

en: _Copy Transaction
lv: _Kopēt grāmatojumu

en: _Paste Transaction
lv: Ie_vietot grāmatojumu

en: Dup_licate Transaction
lv: D_ublēt grāmatojumu

en: _Delete Transaction
lv: _Dzēst grāmatojumu

en: Cu_t Split
lv: _Izgriezt sadalījumu

en: _Copy Split
lv: _Kopēt sadalījumu

en: _Paste Split
lv: _Ievietot sadalījumu

en: Dup_licate Split
lv: _Dublēt sadalījumu

en: _Delete Split
lv: D_zēst sadalījumu

en: Cut the selected transaction into clipboard
lv: Izgriezt izvēlēto grāmatojumu starpliktuvē

en: Copy the selected transaction into clipboard
lv: Iekopēt izvēlēto grāmatojumu starpliktuvē

en: Paste the transaction from the clipboard
lv: Ievietot grāmatojumu no starpliktuves

en: Make a copy of the current transaction
lv: Izveidot pašreizējā grāmatojuma kopiju

en: Delete the current transaction
lv: Dzēst pašreizējo grāmatojumu

en: Cut the selected split into clipboard
lv: Izgriezt izvēlēto sadalījumu starpliktuvē

en: Copy the selected split into clipboard
lv: Iekopēt izvēlēto sadalījumu starpliktuvē

en: Paste the split from the clipboard
lv: Ievietot sadalījumu no starpliktuves

en: Make a copy of the current split
lv: Izveidot pašreizējā sadalījuma kopiju

en: Delete the current split
lv: Dzēst pašreizējo sadalījumu

en: Split
lv: Sadalīt

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Auto-clear
lv: Nokārtot automātiski

en: General Journal
lv: Vispārīgs žurnāls

note: Translators: %s is the name of the tab page
en: Save changes to %s?
lv: Saglabāt izmaiņas uz %s?

en: This register has pending changes to a transaction. Would you like to save the changes to this transaction, discard the transaction, or cancel the operation?
lv: Šajā reģistrā ir nepabeigti darījumi. Vai vēlaties saglabāt izmaiņas, atcelt darījumu vai arī atcelt atcelt darbību?

en: _Discard Transaction
lv: _Atcelt grāmatojumu

en: _Save Transaction
lv: _Saglabāt grāmatojumu

en: unknown
lv: nezināms

en: Portfolio
lv: Portfelis

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Start Date:
lv: Sākuma datums:

en: End Date:
lv: Beigu datums:

en: Frozen
lv: Iesaldēts

en: Voided
lv: Anulēts

en: Transaction Report
lv: Grāmatojumu pārskats

en: Portfolio Report
lv: Portfeļa pārskats

en: Search Results Report
lv: Meklēšanas rezultātu pārskats

en: Register
lv: Reģistrs

en: and subaccounts
lv: un subkontus

en: Print checks from multiple accounts?
lv: Drukāt čekus no vairākiem kontiem?

en: This search result contains splits from more than one account. Do you want to print the checks even though they are not all from the same account?
lv: Šī meklējuma rezultāti satur sadalītus grāmatojumus no vairākiem kontiem. Vai vēlaties drukāt čekus pat ja tie nav no viena konta?

en: _Print checks
lv: _Drukāt čekus

en: You can only print checks from a bank account register or search results.
lv: Jūs varat drukāt čekus tikai no meklējuma rezultātiem bankas kontā.

en: You cannot void a transaction with reconciled or cleared splits.
lv: Grāmatojumu nevar anulēt, ja ir saskaņoti vai nokārtoti sadalījumi.

en: This transaction is marked read-only with the comment: '%s'
lv: Šis grāmatojums ir atzīmēts kā tikai lasāmus ar komentāru: '%s'

en: A reversing entry has already been created for this transaction.
lv: Šim grāmatojumam ir jau izveidots atpakaļejošs ieraksts.

note: Translators: The %s is the name of the plugin page
en: Sort %s by…
lv: Kārtot %s pēc…

note: Translators: The %s is the name of the plugin page
en: Filter %s by…
lv: Atlasīt %s pēc…

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Checking splits in current register: %u of %u
lv: Pārbauda tekošā reģistra sadalījumus: %u no %u

en: Print
lv: Drukāt

en: Export
lv: Eksportēt

en: The numeric ID of the report.
lv: Šīs pārskata skaitliskais ID.

en: Update the current report's saved configuration. The report configuration will be saved in the file %s.
lv: Atjaunot tekošā pārskata saglabātos iestatījumus. Pārskats tiks saglabāts failā %s.

en: Add the current report's configuration to the 'Reports->Saved Report Configurations' menu. The report configuration will be saved in the file %s.
lv: Pievienot tekošā pārskata iestatījumus 'Saglabātie pārskati' izvēlnē. Pārskats tiks saglabāts failā file %s.

en: Save _Report Configuration
lv: Saglabāt _pārskatu iestatījumus

en: Save Report Configuration As…
lv: Saglabāt pārskatu iestatījumus kā…

en: Choose export format
lv: Izvēlēties eksporta formātu

en: Choose the export format for this report:
lv: Izvēlēties eksporta formātu šim pārskatam:

en: Save %s To File
lv: Saglabāt %s failā

en: You cannot save to that filename.
    
    %s
lv: Nevar saglabāt uz šo faila nosaukumu.
    
    %s

en: You cannot save to that file.
lv: Nevar saglabāt šajā failā.

en: The file %s already exists. Are you sure you want to overwrite it?
lv: Tāds fails %s jau pastāv. Vai tiešām vēlaties to pārrakstīt?

en: Could not open the file %s. The error is: %s
lv: Nevar atvērt failu %s. Kļūda ir: %s

en: GnuCash-Report
lv: GnuCash-Pārskati

en: Printable Invoice
lv: Drukājams rēķins

en: Tax Invoice
lv: Nodokļa rēķins

en: Easy Invoice
lv: Vienkāršs rēķins

en: Fancy Invoice
lv: Detalizēts rēķins

en: _New
lv: _Jauns

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: Transactions
lv: Grāmatojumi

en: Upcoming Transactions
lv: Gaidāmie grāmatojumi

en: Report error
lv: Pārskata kļūda

en: An error occurred while running the report.
lv: Parādījusies kļūda palaižot pārskatu.

en: Badly formed options URL: %s
lv: Slikti noformētas izvēlnes URL: %s

en: Badly-formed report id: %s
lv: Slikti noformēts pārskats nr: %s

en: Statement Date
lv: Ieraksta datums

en: Descending
lv: Dilstoši

en: Ascending
lv: Augoši

en: (no memo)
lv: (nav piezīmes)

en: (no description)
lv: (nav apraksta)

en: Cannot modify or delete this transaction.
lv: Šo grāmatojumu nevar pārveidot vai izdzēst.

en: The date of this transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts.
lv: Šī darījuma datums ir senāks par šīs grāmatas "Tikai lasāms sliekšņa" vērtību. Šo vērtību var mainīt atverot izvēli Fails->Īpašības->Konti

en: Remove the splits from this transaction?
lv: Dzēst sadalījumus šajā grāmatojumā?

en: This transaction contains reconciled splits. Modifying it is not a good idea because that will cause your reconciled balance to be off.
lv: Šajā grāmatojumā ir saskaņoti sadalījumi. Nav laba doma tos pārveidot, jo saskaņotā bilance tad vairs nesakritīs.

note: Translators: This is the confirmation button in a warning dialog
en: _Remove Splits
lv: _Dzēst sadalījumus

en: Delete the split '%s' from the transaction '%s'?
lv: Dzēst sadalījumu '%s' no šī grāmatojuma '%s'?

en: You would be deleting a reconciled split! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
lv: Jūs izdzēsīsiet saskaņotos sadalījumus. Tā nav laba doma, jo saskaņotā bilance tad vairs nesakritīs.

en: You cannot delete this split.
lv: Nevar dzēst šo sadalījumu.

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not delete it from this register window. You may delete the entire transaction from this window, or you may navigate to a register that shows another side of this same transaction and delete the split from that register.
lv: Šī ir sadalīta grāmatojuma daļa, kuru nevar izdzēst šajā reģistra logā. Šajā logā jūs varat izdzēst visu darījumu, vai arī dodieties uz saistīto reģistru, kurā ir redzama tikai viena sadalītā grāmatojuma daļa un dzēst sadalījumu tur.

en: Delete the current transaction?
lv: Dzēst pašreizējo grāmatojumu?

en: You would be deleting a transaction with reconciled splits! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
lv: Jūs izdzēsīsiet grāmatojumu ar saskaņotiem sadalījumiem! Tā nav laba doma, jo saskaņotā bilance tad vairs nesakritīs.

en: Present:
lv: Pašreiz:

en: Future:
lv: Nākotne:

en: Cleared:
lv: Nokārtots:

en: Reconciled:
lv: Saskaņots:

en: Projected Minimum:
lv: Plānotais minimums:

en: Shares:
lv: Akcijas:

en: Current Value:
lv: Pašreizējā vērtība:

en: This account register is read-only.
lv: Šis konta reģistrs ir tikai lasāms.

en: Manage your finances, accounts, and investments
lv: Pārvaldiet savas finanses, kontus un investīcijas

en: GnuCash is a program for personal and small-business financial-accounting.
lv: GnuCash ir personīgo un mazā biznesa finanšu pārvaldības programma.

en: Designed to be easy to use, yet powerful and flexible, GnuCash allows you to track bank accounts, stocks, income and expenses. As quick and intuitive to use as a checkbook register, it is based on professional accounting principles like double-entry accounting to ensure balanced books and accurate reports.
lv: Izstrādāts, lai būtu viegli lietojams un tajā pat laikā jaudīgs un elastīgs, GnuCash ļauj jums saglabāt kontus, ieņēmumus, izdevumus un akcijas. Lai arī to var izmantot kā vienkāršu izdevumu uzskaiti, tas ir balstīts uz profesionāliem grāmatvedības principiem, kā divkāršais ieraksts, nodrošinot bilanci un precīzus pārskatus.

en: With GnuCash you can (but are not limited to):
lv: Ar GnuCash jūs varat (un ne tikai):

en: Keep track of your day to day personal income and expenses
lv: Uzskaitīt jūsu ikdienas ieņēmumus un izdevumus

en: Manage your stock, bond and mutual fund accounts with ease
lv: Ērti pārvaldīt akcijas un vērtspapīrus

en: Keep your small business' accounting up to date
lv: Uzturiet savu mazo biznesu aktuālu

en: Create accurate reports and graphs from your financial data
lv: Izveidot precīzus pārskatus un grafikus saviem finanšu datiem

en: Set up scheduled transactions to avoid repeated data entry
lv: Iestatiet plānotos grāmatojumus, lai novērstu atkārtotu datu ievadi

en: Perform financial calculations, such as a loan repayment
lv: Veikt finanšu aprēķinus, piemēram, kredīta atmaksu

en: Finance Management
lv: Finanšu pārvaldība

en: Display the ~a report
lv: Rādīt ~a pārskatu

en: Saved Report Configurations
lv: Saglabātie pārskatu iestatījumi

en: Manage and run saved report configurations
lv: Pārvaldīt iestatījumus un palaist saglabātos pārskatus

en: You have not selected an owner
lv: Nav izvēlēts īpašnieks

en: Job
lv: Darbs

en: is
lv: ir

en: is not
lv: nav

en: Entity Not Found: %s
lv: Elements nav atrasts: %s

en: Transaction with no Accounts: %s
lv: Grāmatojumam nav kontu: %s

en: Unsupported entity type: %s
lv: Nav pareizs elementa veids: %s

en: No such price: %s
lv: Nav tādas cenas: %s

en: Interest Payment
lv: Procentu maksājums

en: Interest Charge
lv: Procentu maksa

en: Payment Information
lv: Informācija par apmaksu

en: Payment From
lv: Maksājuma forma

en: Reconcile Account
lv: Saskaņot kontu

en: Payment To
lv: Maksājums

en: Enter _Interest Payment…
lv: Ievadiet _procentu maksājumu…

en: Enter _Interest Charge…
lv: Ievadiet _procentu maksu…

en: Are you sure you want to delete the selected transaction?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties dzēst izvēlēto grāmatojumu?

en: Starting Balance
lv: Sākuma bilance

en: Ending Balance
lv: Beigu bilance

en: Reconciled Balance
lv: Saskaņotā bilance

en: Difference
lv: Starpība

en: You have made changes to this reconcile window. Are you sure you want to cancel?
lv: Jūs veicāt izmaiņas šajā saskaņošanas logā. Vai tiešām vēlaties tās atcelt?

en: The account is not balanced. Are you sure you want to finish?
lv: Šis konts nav balansēts. Vai tiešām vēlaties beigt?

en: Do you want to postpone this reconciliation and finish it later?
lv: Vai vēlaties atcelt šo saskaņošanu un pabeigt to vēlāk?

en: Set the report options you want using this dialog.
lv: Iestatīt pārskata izvēlnes, kuras vēlaties izmantot šajā dialogā.

en: There are no options for this report.
lv: Šim pārskatam nav izvēlņu.

en: You must select an item from the list
lv: Izvēlieties posteni no saraksta

en: _Remove
lv: _Dzēst

en: Order
lv: Pasūtījums

en: New Order
lv: Jauns pasūtījums

en: New Transaction
lv: Jauns grāmatojums

en: New Split
lv: Jauna sadalīšana

en: _Add
lv: _Pievienot

en: all criteria are met
lv: atbilst visi kritēriji

en: any criteria are met
lv: atbilst jebkurš kritērijs

en: You have not selected any accounts
lv: Nav izvēlēts neviens konts

en: matches all accounts
lv: sakrīt ar visiem kontiem

en: matches any account
lv: sakrīt ar jebkuru kontu

en: matches no accounts
lv: nesakrīt ne ar vienu kontu

en: Selected Accounts
lv: Izvēlētie konti

en: Choose Accounts
lv: Izvēlēties kontus

en: Select Accounts to Match
lv: Izvēlēties saskaņotus kontus

en: Select the Accounts to Compare
lv: Izvēlieties salīdzināmos kontus

en: is before
lv: ir pirms

en: is before or on
lv: ir pirms vai

en: is on
lv: ir

en: is not on
lv: nav

en: is after
lv: ir pēc

en: is on or after
lv: ir šajā vai pēc

en: is less than
lv: ir mazāk par

en: is less than or equal to
lv: ir mazāks vai vienāds ar

en: equals
lv: vienāds ar

en: does not equal
lv: nav vienāds

en: is greater than
lv: ir lielāks par

en: is greater than or equal to
lv: ir lielāks vai vienāds ar

en: less than
lv: mazāks par

en: less than or equal to
lv: mazāks vai vienāds ar

en: equal to
lv: vienāds ar

en: not equal to
lv: nav vienāds ar

en: greater than
lv: lielāks par

en: greater than or equal to
lv: lielāks vai vienāds ar

en: has credits or debits
lv: debets vai kredīts

en: has debits
lv: debets

en: has credits
lv: kredīts

en: Not Cleared
lv: Nav nokārtots

en: You need to enter some search text.
lv: Ievadiet meklējuma vērtību.

en: Error in regular expression '%s':
    %s
lv: Kļūda regulārajā izteiksmē '%s':
    %s

en: contains
lv: satur

en: matches regex
lv: saskan ar regex

en: does not match regex
lv: nesaskan ar regex

en: Match case
lv: Ievērot lielos/mazos burtus

en: Ambiguous character encoding
lv: Neskaidrs kodējuma simbols

en: European
lv: Eiropas

en: ISO-8859-1 (West European)
lv: ISO-8859-1 (Rietumeiropa)

en: ISO-8859-2 (East European)
lv: ISO-8859-2 (Austrumeiropa)

en: ISO-8859-3 (South European)
lv: ISO-8859-3 (Dienvideiropa)

en: ISO-8859-4 (North European)
lv: ISO-8859-4 (Ziemeļeiropa)

en: ISO-8859-5 (Cyrillic)
lv: ISO-8859-5 (Kirilica)

en: ISO-8859-6 (Arabic)
lv: ISO-8859-6 (Arābu)

en: ISO-8859-7 (Greek)
lv: ISO-8859-7 (Grieķu)

en: ISO-8859-8 (Hebrew)
lv: ISO-8859-8 (Ebreju)

en: ISO-8859-9 (Turkish)
lv: ISO-8859-9 (Turku)

en: ISO-8859-10 (Nordic)
lv: ISO-8859-10 (Ziemeļu)

en: ISO-8859-11 (Thai)
lv: ISO-8859-11 (Tai)

en: ISO-8859-13 (Baltic)
lv: ISO-8859-13 (Baltijas)

en: ISO-8859-14 (Celtic)
lv: ISO-8859-14 (Ķeltu)

en: ISO-8859-15 (West European, Euro sign)
lv: ISO-8859-15 (Rietumeiropas, Eiro zīme)

en: ISO-8859-16 (South-East European)
lv: ISO-8859-16 (Dienvidaustrumeiropas)

en: KOI8-R (Russian)
lv: KOI8-R (Krievu)

en: KOI8-U (Ukrainian)
lv: KOI8-U (Ukraiņu)

en: There are %d unassigned and %d undecodable words. Please add encodings.
lv: Ir %d nenoteikti un %d neatšifrējami vārdi. Pievienojiet kodus.

en: There are %d unassigned words. Please decide on them or add encodings.
lv: Ir %d nenoteikti vārdi. Izlemiet par tiem, vai pievienojiet kodus.

en: There are %d undecodable words. Please add encodings.
lv: Ir %d neatšifrēti vārdi. Pievienojiet kodus.

en: The file could not be reopened.
lv: Failu nevar atvērt atkārtoti.

en: Reading file…
lv: Lasa failu…

en: Parsing file…
lv: Analizē failu…

en: There was an error parsing the file.
lv: Kļūda analizējot failu.

en: Writing file…
lv: Raksta failu…

en: This encoding has been added to the list already.
lv: Šis kodējums ir jau pievienots sarakstam.

en: This is an invalid encoding.
lv: Šis ir nederīgs kodējums.

en: Could not create opening balance.
lv: Nevar izveidot sākuma bilanci.

en: Give the children the same type?
lv: Vai piedēvēt subkontiem to pašu veidu?

en: The children of the edited account have to be changed to type "%s" to make them compatible.
lv: Rediģētā konta subkonti jānomaina uz veidu "%s", lai tie būtu savietojami.

en: _Show children accounts
lv: _Rādīt subkontus

en: The account must be given a name.
lv: Kontam vajadzīgs nosaukums.

en: There is already an account with that name.
lv: Ir jau konts ar tādu nosaukumu.

en: You must choose a valid parent account.
lv: Izvēlieties derīgu kontu.

en: You must select an account type.
lv: Izvēlieties konta veidu.

en: The selected account type is incompatible with the one of the selected parent.
lv: Izvēlētais konta veids nav savietojams ar vienu no izvēlētajiem sintētiskajiem kontiem.

en: You must choose a commodity.
lv: Jums ir jānorāda valūtu.

en: You must enter a valid opening balance or leave it blank.
lv: Ievadiet derīgu sākuma bilanci, vai arī atstājiet to tukšu.

en: You must select a transfer account or choose the opening balances equity account.
lv: Izvēlieties grāmatojuma kontu vai pašu kapitāla konta sākuma bilanci.

en: This Account contains Transactions.
    Changing this option is not possible.
lv: Šajā kontā ir grāmatojumi.
    Nav iespējams izmainīt šo iestatījumu.

en: <No name>
lv: <Nav nosaukuma>

en: Edit Account
lv: Rediģēt kontu

en: (%d) New Accounts
lv: (%d) Jauni konti

en: New Account
lv: Jauns konts

en: Please select an Equity account to hold the total Period Income.
lv: Izvēlieties pašu kapitāla kontu, kas glabās kopējos perioda ieņēmumus.

en: Please select an Equity account to hold the total Period Expense.
lv: Izvēlieties pašu kapitāla kontu, kas glabās kopējos perioda izdevumus.

en: 
    Commodity:
lv: 
    Valūta:

note: Translators: Replace here and later CUSIP by the name of your local National Securities Identifying Number like gb:SEDOL, de:WKN, ch:Valorennummer, fr:SICOVAM ... See https://en.wikipedia.org/wiki/ISIN and https://en.wikipedia.org/wiki/National_numbering_agency for hints.
en: 
    Exchange code (ISIN, CUSIP or similar):
lv: 
    Apmaiņas kods (ISIN, CUSIP vai cits):

en: 
    Mnemonic (Ticker symbol or similar):
lv: 
    Mnemonisks (rādītāja simbols vai cits):

en: Select security/currency
lv: Izvēlieties vērtspapīru/valūtu

en: _Security/currency
lv: _Vērtspapīrs/valūta

en: Select security
lv: Izvēlieties vērtspapīru

en: _Security
lv: _Vērtspapīri

en: Select currency
lv: Izvēlieties valūtu

en: Cu_rrency
lv: _Valūta

en: Currency
lv: Valūta

en: Use local time
lv: Izmantot vietējo laiku

en: Edit currency
lv: Rediģēt valūtu

en: Currency Information
lv: Valūtas informācija

en: Edit security
lv: Rediģēt vērtspapīru

en: New security
lv: Jauns vērtspapīrs

en: Security Information
lv: Vērtspapīra informācija

en: You may not create a new national currency.
lv: Nevar izveidot jaunu nacionālo valūtu.

en: %s is a reserved commodity type. Please use something else.
lv: %s ir rezervēts vērtspapīra veids. Lūdzu izmantojiet citu.

en: That commodity already exists.
lv: Vērtspapīrs jau pastāv.

en: You must enter a non-empty "Full name", "Symbol/abbreviation", and "Type" for the commodity.
lv: Ievadiet vērtspapīra "Pilnu nosaukumu", "Simbolu/saīsinājumu", un "Veidu", kuri nedrīkst būt tukši.

en: Action/Number
lv: Darbība/Numurs

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Save As
lv: _Saglabāt kā

en: All files
lv: Visi faili

en: _Close
lv: Ai_zvērt

en: Reset defaults
lv: Atstatīt uz noklusētajiem

en: Reset all values to their defaults.
lv: Restaurēt visas vērtības uz to noklusējumiem.

en: Page
lv: Lapa

note: Translators: Both %s will be the account separator character; the resulting string is a demonstration how the account separator character will look like. You can replace these three account names with other account names that are more suitable for your language - just keep in mind to have exactly tw
en: Income%sSalary%sTaxable
lv: Ieņēmumi%sAlga%sNodokļi

en: Path does not exist,
lv: Ceļš nepastāv,

en: Select a folder
lv: Izvēlieties mapi

en: Clear
lv: Nokārtot

en: You must provide a name for this Tax Table.
lv: Izveidot nodokļu tabulas nosaukumu

en: You must provide a unique name for this Tax Table. Your choice "%s" is already in use.
lv: Izveidot unikālu nodokļu tabulas nosaukumu. Jūsu izvēlētais "%s" jau tiek izmantots.

en: Percentage amount must be between -100 and 100.
lv: Procentu summai jābūt no -100 līdz 100.

en: You must choose a Tax Account.
lv: Izvēlieties nodokļa kontu.

en: Tax table "%s" is in use. You cannot delete it.
lv: Nodokļu tabula "%s" tiek izmantota. To nevar izdzēst.

en: You cannot remove the last entry from the tax table. Try deleting the tax table if you want to do that.
lv: Nevar dzēst pēdējo ierakstu nodokļu tabulā. Dzēst nodokļu tabulu, ja nepieciešams.

en: Are you sure you want to delete this entry?
lv: Vai vēlaties dzēst šo ierakstu?

en: Show the income and expense accounts
lv: Rādīt ieņēmumu un izdevumu kontus

en: Error
lv: Kļūda

en: Retrieve the current online quote. This will fail if there is a manually-created price for today.
lv: Iegūt tekošo tiešsaistes kursu. Tas neizdosies, ja šodienai ir manuāli sagatavots kurss.

en: Finance::Quote must be installed to enable this button.
lv: Lai iespējotu šo pogu, jāuzstāda Finanses::Kvota.

en: You must specify an account to transfer from, or to, or both, for this transaction. Otherwise, it will not be recorded.
lv: Norādīt kontu, no kura, vai uz kuru veic pārskaitījumu, vai abus, lai veiktu šo grāmatojumu. Citādi tas netiks ierakstīts.

en: You can't transfer from and to the same account!
lv: Nevar pārskaitīt no viena konta uz to pašu kontu!

en: The account %s does not allow transactions.
lv: Konts %s neatļauj veikt darījumus.

en: You can't transfer from a non-currency account. Try reversing the "from" and "to" accounts and making the "amount" negative.
lv: Jūs nevarat pārskaitīt no ne-valūtas konta. Mēģiniet apmainīt "no" un "uz" kontus un norādiet negatīvu "summa".

en: You must enter a valid price.
lv: Ievadiet derīgu cenu.

en: You must enter a valid 'to' amount.
lv: Ievadiet derīgu 'uz' summu.

en: You must enter an amount to transfer.
lv: Ievadiet summu pārskaitīšanai.

en: Credit Account
lv: Kredīta konts

en: Debit Account
lv: Debeta konts

en: Transfer From
lv: Pārskaitīt no

en: Transfer To
lv: Pārskaitīt uz

en: Debit Amount
lv: Debeta summa

en: To Amount
lv: Uz summu

en: Remember and don't _ask me again.
lv: _Atcerēties un nekad vairs nejautāt.

en: Don't _tell me again.
lv: Vairs _neteikt.

en: Remember and don't ask me again this _session.
lv: Atcerēties un nejautāt vairs šīs _sesijas laikā.

en: Don't tell me again this _session.
lv: Neteikt vairs šīs _sesijas laikā.

en: The selected amount cannot be cleared.
lv: Izvēlēto summu nevar nokārtot.

en: Cannot uniquely clear splits. Found multiple possibilities.
lv: Neizdevās unikāli veikt sadalījumu, jo bija vairākas iespējas.

en: Save file automatically?
lv: Saglabāt failu automātiski?

en: Your data file needs to be saved to your hard disk to save your changes. GnuCash has a feature to save the file automatically every %d minute, just as if you had pressed the "Save" button each time.
    
    You can change the time interval or turn off this feature under Edit->Preferences->General->Auto-save time interval.
    
    Should your file be saved automatically? | Your data file needs to be saved to your hard disk to save your changes. GnuCash has a feature to save the file automatically every %d minutes, just as if you had pressed the "Save" button each time.
    
    You can change the time interval or turn off this feature under Edit->Preferences->General->Auto-save time interval.
    
    Should your file be saved automatically?
lv[0]: Jūsu datu failu jāsaglabā uz jūsu cietā diska, lai saglabātu izmaiņas. GnuCash ir iespēja saglabāt failu automātiski katras %d minūtes, it kā jūs katrreiz spiestu "Saglabāt" pogu.
    
    Jūs varat mainīt laika intervālu, vai šo iespēju izslēgt zem Rediģēt-> Iestatījumi-> Dažādi-> Automātiskas saglabāšanas laika intervāls.
    
    Vai saglabāt jūsu failu automātiski?
lv[1]: Jūsu datu failu jāsaglabā uz jūsu cietā diska, lai saglabātu izmaiņas. GnuCash ir tāda iespēja saglabāt failu automātiski katras %d minūtes, tieši tāpat it kā jūs katrreiz uzspiestu "Saglabāt" pogu.
    
    Jūs varat mainīt laika intervālu, vai šo iespēju izslēgt zem rediģēt->Iestatījumi->Dažādi->Automātiskas saglabāšanas laika intervāls.
    
    Vai saglabāt jūsu failu automātiski?
lv[2]: Jūsu datu failu jāsaglabā uz jūsu cietā diska, lai saglabātu izmaiņas. GnuCash ir tāda iespēja saglabāt failu automātiski katras %d minūtes, tieši tāpat it kā jūs katrreiz uzspiestu "Saglabāt" pogu.
    
    Jūs varat mainīt laika intervālu, vai šo iespēju izslēgt zem rediģēt->Iestatījumi->Dažādi->Automātiskas saglabāšanas laika intervāls.
    
    Vai saglabāt jūsu failu automātiski?

en: _Yes, this time
lv: _Jā, šoreiz

en: Yes, _always
lv: Jā, _vienmēr

en: No, n_ever
lv: Nē, _nekad

en: _No, not this time
lv: _nē, ne šoreiz

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: 12 months
lv: 12 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 4 months
lv: 4 mēneši

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 2 months
lv: 2 mēneši

en: 1 month
lv: 1 mēnesis

en: Date:
lv: datums:

en: Frequency
lv: Biežums

en: (unnamed)
lv: (bez nosaukuma)

en: _Import
lv: I_mportēt

en: Import
lv: Importēt

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: Save
lv: Saglabāt

en: _Export
lv: _Eksportēt

en: (null)
lv: (nulle)

en: No suitable backend was found for %s.
lv: Nav atrasta atbilstošs %s fona process.

en: The URL %s is not supported by this version of GnuCash.
lv: Šo URL %s patreizējā GnuCash versija neatzīst.

en: Can't parse the URL %s.
lv: Nevar izanalizēt šo URL %s.

en: Can't connect to %s. The host, username or password were incorrect.
lv: Nevar pievienoties %s. Mītne, lietotājvārds vai parole nav pareizi.

en: Can't connect to %s. Connection was lost, unable to send data.
lv: Nevar pievienoties %s. Savienojums neizdevās, nevar nosūtīt datus.

en: This file/URL appears to be from a newer version of GnuCash. You must upgrade your version of GnuCash to work with this data.
lv: Šis fails/URL šķiet ir no jaunākas GnuCash versijas. Jums jāpaaugstina jūsu GnuCash versija, lai strādātu ar šiem datiem.

en: The database %s doesn't seem to exist. Do you want to create it?
lv: Šāda datubāze %s nepastāv. Vai vēlaties to izveidot?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not open the database. Do you want to proceed with opening the database?
lv: GnuCash nevarēja iegūt atslēgu priekš %s. Datubāzi, iespējams, kāds jau izmanto un šajā gadījumā jums nevajadzētu to atvērt. Vai vēlaties tomēr atvērt datubāzi?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not import the database. Do you want to proceed with importing the database?
lv: GnuCash nevarēja iegūt atslēgu priekš %s. Datubāzi, iespējams, kāds jau izmanto un šajā gadījumā jums nevajadzētu to importēt. Vai vēlaties tomēr importēt datubāzi?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not save the database. Do you want to proceed with saving the database?
lv: GnuCash nevarēja iegūt atslēgu priekš %s. Datubāzi, iespējams, kāds jau izmanto un šajā gadījumā jums nevajadzētu to saglabāt. Vai vēlaties tomēr saglabāt datubāzi?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not export the database. Do you want to proceed with exporting the database?
lv: GnuCash nevarēja iegūt atslēgu priekš %s. Datubāzi, iespējams, kāds jau izmanto un šajā gadījumā jums nevajadzētu to eksportēt. Vai vēlaties tomēr eksportēt datubāzi?

en: The file/URL %s does not contain GnuCash data or the data is corrupt.
lv: Fais/URL %s neietver GnuCash datus, vai arī šie dati ir bojāti.

en: The server at URL %s experienced an error or encountered bad or corrupt data.
lv: URL %s serveris ziņo par kļūdu, vai arī tas ir saņēmis kļūdainus vai bojātus datus.

en: You do not have permission to access %s.
lv: Jums nav atļauta pieeja %s.

en: An error occurred while processing %s.
lv: Parādījusies kļūda apstrādājot %s.

en: There was an error reading the file. Do you want to continue?
lv: Kļūda lasot šo failu. Vai vēlaties turpināt?

en: There was an error parsing the file %s.
lv: Ir notikusi kļūda analizējot failu %s.

en: The file %s is empty.
lv: Šis fails %s ir tukšs.

en: The file/URI %s could not be found.
    
    The file is in the history list, do you want to remove it?
lv: Failu/vietrādi %s neizdevās atrast.
    
    Vai vēlaties izdzēst šo failu no failu vēstures?

en: The file/URI %s could not be found.
lv: Fails/URI %s nav atrodams.

en: This file is from an older version of GnuCash. Do you want to continue?
lv: Šis fails ir no vecākas GnuCash versijas. Vai vēlaties turpināt?

en: The file type of file %s is unknown.
lv: Šī faila %s faila veids nav atpazīts.

en: Could not make a backup of the file %s
lv: Faila %s dublikātu nevarēja izveidot

en: Could not write to file %s. Check that you have permission to write to this file and that there is sufficient space to create it.
lv: Neizdevās ierakstīt failā %s. Pārbaudiet, vai jūs varat rakstīt šajā failā un, vai diskā ir pietiekoši daudz vietas.

en: No read permission to read from file %s.
lv: Nav lasīšanas atļaujas, lai lasītu failu %s.

note: Translators: the first %s is a path in the filesystem, the second %s is PACKAGE_NAME, which by default is "GnuCash"
en: You attempted to save in
    %s
    or a subdirectory thereof. This is not allowed as %s reserves that directory for internal use.
    
    Please try again in a different directory.
lv: Jūs mēģinājāt saglabāt
    %s
    vai arī apakšmapē. Tas nav atļauts, jo %s ir rezervēts iekšējām vajadzībām.
    
    Lūdzu mēģiniet saglabāt vēlreiz citā mapē.

en: This database is from an older version of GnuCash. Select OK to upgrade it to the current version, Cancel to mark it read-only.
lv: Šī datubāze ir no vecākas GnuCash versijas. Ja vēlaties to atjaunot, spiediet Labi, vai Atcelt, ja vēlaties to atstāt tikai lasāmā režīmā.

en: This database is from a newer version of GnuCash. This version can read it, but cannot safely save to it. It will be marked read-only until you do File->Save As, but data may be lost in writing to the old version.
lv: Šī datubāze ir saglabāta ar jaunāku GnuCash versiju. Šī versija to var lasīt, bet nevar uzticami saglabāt. Tā tiks atzīmēta kā tikai lasāma, līdz to nesaglabāsiet ar Fails->Saglabāt kā, bet saglabājot datus vecākajā versija, tie var sabojāties.

en: The SQL database is in use by other users, and the upgrade cannot be performed until they logoff. If there are currently no other users, consult the documentation to learn how to clear out dangling login sessions.
lv: SQL datubāzi izmanto citi lietotāji un atjaunināšana neizdosies, kamēr viņi neatsakās. Ja pašreiz neviens to neizmanto, tad izlasiet dokumentācijā, kā novākt pieteikšanās sesijas.

en: GnuCash could not complete a critical test for the presence of a bug in the "libdbi" library. This may be caused by a permissions misconfiguration of your SQL database. Please see https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=645216 for more information.
lv: GnuCash neizdevās izpildīt kritisku testu "libdbi" bibliotēkas kļūdas noteikšanai. Iemesls varētu būt nepareizi iestatītas pieejas tiesības jūsu SQL datu bāzē. Papildu informācijai skatiet https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=645216

en: This file is from an older version of GnuCash and will be upgraded when saved by this version. You will not be able to read the saved file from the older version of Gnucash (it will report an "error parsing the file"). If you wish to preserve the old version, exit without saving.
lv: Šis fails ir no vecākas GnuCash versijas un pēc saglabāšanas tiks atjaunots uz tekošo versiju. Pēc tam jūs nevarēsiet šo failu atvērt ar vecāku GnuCash versiju (tā ziņos: "kļūda parsējot failu"). Ja vēlaties saglabāt vecās versijas formātu, aizveriet failu, to nesaglabājot.

en: An unknown I/O error (%d) occurred.
lv: Parādījusies neatpazīstama I/O kļūda (%d).

en: Save changes to the file?
lv: Saglabāt izmaiņas failā?

en: If you don't save, changes from the past %d minute will be discarded. | If you don't save, changes from the past %d minutes will be discarded.
lv[0]: Ja nesaglabāsiet, pēdējā %d minūtē izdarītās izmaiņas tiks pazaudētas.
lv[1]: Ja nesaglabāsiet, pēdējās %d minūtēs izdarītās izmaiņas tiks pazaudētas.
lv[2]: Ja nesaglabāsiet, pēdējā %d minūtē izdarītās izmaiņas tiks pazaudētas.

en: Continue _Without Saving
lv: Turpināt _bez saglabāšanas

en: GnuCash could not obtain the lock for %s.
lv: GnuCash nevarēja iegūt slēgumu priekš %s.

en: That database may be in use by another user, in which case you should not open the database. What would you like to do?
lv: Datubāzi, iespējams, izmanto cits lietotājs, tādā gadījumā jums nevajadzētu to atvērt. Ko jūs gribētu darīt?

en: Open _Read-Only
lv: Atvērt tikai _lasāmu

en: Open _Anyway
lv: _Atvērt tik un tā

en: _Quit
lv: _Iziet

en: Loading user data…
lv: Ielādē lietotāja datus…

en: Re-saving user data…
lv: Pārsaglabā lietotāja datus…

en: Exporting file…
lv: Eksportē failu…

en: There was an error saving the file.
    
    %s
lv: Kļūda veicot faila saglabāšanu.
    
    %s

en: The database was opened read-only. Do you want to save it to a different place?
lv: Datubāze tika atvērta tikai lasāmā režīmā. Vai vēlaties to saglabāt citur?

en: <unknown>
lv: <nezināms>

note: Translators: %s is a path to a database or any other url, like mysql://user@server.somewhere/somedb, https://www.somequotes.com/thequotes
en: Enter a user name and password to connect to: %s
lv: Ievadiet lietotājvārdu un paroli lai pieslēgtos: %s

en: Changes will be saved automatically in %u seconds
lv: Izmaiņas tiks saglabātas automātiski pēc %u sekundēm

en: Save changes to file %s before closing?
lv: Saglabāt izmaiņas failā %s pirms tā aizvēršanas?

en: If you don't save, changes from the past %d hours and %d minutes will be discarded.
lv: Ja nesaglabājat, pirms %d stundām un %d minūtēm izdarītās izmaiņas nesaglabāsies.

en: If you don't save, changes from the past %d days and %d hours will be discarded.
lv: Ja nesaglabājat, pirms %d dienām un %d stundām izdarītās izmaiņas nesaglabāsies.

en: Close _Without Saving
lv: Aizvērt _bez saglabāšanas

note: Translators: This string is shown in the window title if this document is, well, read-only.
en: (read-only)
lv: (tikai lasāms)

en: Unsaved Book
lv: Nesaglabāta grāmata

note: Translators: This message appears in the status bar after opening the file.
en: File %s opened. %s
lv: Fails %s atvērts. %s

en: Unable to save to database.
lv: Neizdevās saglabāt datubāzi.

en: Unable to save to database: Book is marked read-only.
lv: Neizdevās saglabāt datubāzi. Grāmata ir atzīmēta kā tikai lasāma.

en: Book Options
lv: Iegrāmatot izvēlnes

en: Version
lv: Versija

en: Select All
lv: Atlasīt visu

en: Select all accounts.
lv: Izvēlēties visus kontus.

en: Clear All
lv: Nokārtot visu

en: Clear the selection and unselect all accounts.
lv: Attīrīt atlasi un neatlasīt visus kontus.

en: Select Children
lv: Izvēlieties visus subkontus

en: Select all descendents of selected account.
lv: Izvēlieties visus iezīmētā konta subkontus

en: Select Default
lv: Izvēlēties noklusējumu

en: Select the default account selection.
lv: Izvēlieties noklusēto kontu izvēlni.

en: Show Hidden Accounts
lv: Rādīt neredzamos kontus

en: Show accounts that have been marked hidden.
lv: Rādīt kontus, kas ir norādīti kā neredzami

en: Select all entries.
lv: Izvēlēties visus ierakstus.

en: Clear the selection and unselect all entries.
lv: Notīrīt atlasi un neatlasīt visus ierakstus.

en: Select the default selection.
lv: Izvēlēties noklusēto atlasi.

en: Clear any selected image file.
lv: Notīrīt jebkuru izvēlēto attēla failu.

en: Select image
lv: Izvēlēties attēlu

en: Select an image file.
lv: Izvēlēties attēla failu.

en: Pixels
lv: Punkti

en: Percent
lv: Procenti

en: Start of this quarter
lv: Pašreizējā ceturkšņa sākums

en: Start of this accounting period
lv: Uzskaites perioda sākums

en: Start of previous accounting period
lv: Iepriekšējā uzskaites perioda sākums

en: End of this quarter
lv: Pašreizējā ceturksņa beigas

en: End of this accounting period
lv: Uzskaites perioda beigas

en: End of previous accounting period
lv: Iepriekšējā uzskaites perioda beigas

en: _Custom
lv: _Pielāgots

en: Loading…
lv: Lādē…

en: never
lv: nekad

en: New top level account
lv: Augstākā līmeņa konts

en: Account Name
lv: Konta nosaukums

en: Commodity
lv: Vērtspapīrs

en: Account Code
lv: Konta kods

en: Last Num
lv: Pēdējais skaitlis

en: Present
lv: Pašreiz

en: Present (Report)
lv: Pašreiz (Pārskats)

en: Balance (Report)
lv: Bilance (Pārskats)

en: Balance (Period)
lv: Bilance (Periods)

en: Cleared (Report)
lv: Nokārtots (Pārskats)

en: Reconciled (Report)
lv: Saskaņots (Pārskats)

en: Last Reconcile Date
lv: Pēdējais saskaņošanas datums

en: Future Minimum
lv: Nākotnes minimums

en: Future Minimum (Report)
lv: Nākotnes minimums (Pārskats)

en: Total (Report)
lv: Kopā (Pārskats)

en: Total (Period)
lv: Kopā (Periods)

en: Account Color
lv: Konta krāsa

en: Tax Info
lv: Nodokļu info

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Present (%s)
lv: Pašreiz (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Balance (%s)
lv: Bilance (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Cleared (%s)
lv: Nokārtots (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Reconciled (%s)
lv: Saskaņots (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Future Minimum (%s)
lv: Nākotnes minimums (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Total (%s)
lv: Kopā (%s)

note: Translators: The %s is the name of the plugin page
en: Filter %s by...
lv: Atlasīt %s pēc...

en: Namespace
lv: Vieta nosaukumam

en: Print Name
lv: Nosaukums izdrukai

en: Display symbol
lv: Rādīt simbolu

en: Unique Name
lv: Unikāls nosaukums

en: Fraction
lv: Frakcija

en: Get Quotes
lv: Saņemt kvotas

en: Source
lv: Pirmavots

en: Timezone
lv: Laika zona

en: Customer Number
lv: Klienta numurs

en: Vendor Number
lv: Piegādātāja numurs

en: Employee Number
lv: Darbinieka numurs

en: Address Name
lv: Adrese

en: Address 1
lv: Adrese 1

en: Address 2
lv: Adrese 2

en: Address 3
lv: Adrese 3

en: Address 4
lv: Adrese 4

en: Phone
lv: Telefons

en: Fax
lv: Fakss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Active
lv: Aktīvs

en: Security
lv: Garantija

en: Price
lv: Cena

en: Enabled
lv: Atļauts

en: Last Occur
lv: Pēdējais sastaptais

en: Next Occur
lv: Nākošais sastaptais

en: %s, Total:
lv: %s, Kopā:

en: %s, Non Currency Commodities Total:
lv: %s, ne-valūtas akcijas kopā:

en: %s, Grand Total:
lv: %s, Pavisam kopā:

en: Net Assets:
lv: Aktīvi:

en: Profits:
lv: Peļņa:

en: This is a development version. It may or may not work.
lv: Šī versija ir izstrādes stadijā un tā var nedarboties.

en: Report bugs and other problems to gnucash-devel@gnucash.org
lv: Par defektiem vai citām kļudām ziņot gnucash-devel@gnucash.org.

en: Show GnuCash version
lv: Parādīt GnuCash versiju

en: Enable debugging mode: provide deep detail in the logs.
    This is equivalent to: --log "=info" --log "qof=info" --log "gnc=info"
lv: Ieslēgt atkļūdošanas režīmu: žurnālos saglabā detalizētu informāciju.
    Tas ir tas pats, kas papildu parametri: --log "=info" --log "qof=info" --log "gnc=info"

en: Enable extra/development/debugging features.
lv: Atļaut papildus/izstrādes/kļūdu rediģēšanas iespējas.

en: Log level overrides, of the form "modulename={debug,info,warn,crit,error}"
    Examples: "--log qof=debug" or "--log gnc.backend.file.sx=info"
    This can be invoked multiple times.
lv: Žurnāla detalizētības līmeņa pielāgošana formā: "modulename={debug,info,warn,crit,error}"
    Piemēram: "--log qof=debug" or "--log gnc.backend.file.sx=info"
    To var izsaukt vairākas reizes.

en: File to log into; defaults to "/tmp/gnucash.trace"; can be "stderr" or "stdout".
lv: Fails, kurā žurnalēt; pēc noklusējuma "/tmp/gnucash.trace"; can be "stderr" or "stdout".

en: [datafile]
lv: [datufails]

en: Checking Finance::Quote…
lv: Pārbaudīt Finanses::Kvota…

en: Unable to load Finance::Quote.
lv: Pārbaudīt Finanses::Kvota...

en: Loading data…
lv: Ielādē datus…

en: Do not load the last file opened
lv: Nevarēja ielādēt pēdējo atvērto failu

en: Last window position and size
lv: Pēdējā loga novietojums un lielums

en: This setting describes the size and position of the window when it was last closed. The numbers are the X and Y coordinates of the top left corner of the window followed by the width and height of the window.
lv: Šis iestatījums apraksta pēdējo loga novietojumu un izmēru. Skaitļi X un Y ir loga augšējā kreisā stūra koordinātes, kam seko loga platums un augstums.

en: Search only in active items
lv: Meklēt aktīvajos posteņos

en: If active, only the 'active' items in the current class will be searched. Otherwise all items in the current class will be searched.
lv: Ja ieslēgts, tiks meklēti tikai posteņi 'aktīvs' pašreizējā kategorijā. Citādi tiks meklēti visi posteņi esošajā kategorijā.

en: Is tax included in this type of business entry?
lv: Vai nodoklis ir iekļauts šajā darījuma ierakstā?

en: If set to active then tax is included by default in entries of this type. This setting is inherited by new customers and vendors.
lv: Ja ieslēgts, tad nodoklis ir iekļauts šī veida ierakstos automātiski. Uzstādījums ir mantots no jauniem klientiem un piegādātājiem.

en: Auto pay when posting.
lv: Samaksāt automātiski pēc nosūtīšanas.

en: At post time, automatically attempt to pay customer documents with outstanding pre-payments and counter documents. The pre-payments and documents obviously have to be against the same customer. Counter documents are documents with opposite sign. For example for an invoice, customer credit notes and negative invoices are considered counter documents.
lv: Nosūtot automātiski mēģināt samaksāt klientiem, izmantojot priekšapmaksu un pretējos dokumentus. Protams, priekšapmaksai un pretējiem dokumentiem jāattiecas uz to pašu klientu. Pretējie dokumenti ir dokumenti ar pretēju zīmi. Piemēram, pretēji dokumenti ir rēķins un negatīvais rēķins.

en: Show invoices due reminder at startup
lv: Uzsākot rādīt apmaksājamo rēķinu atgādinājumu

en: If active, at startup GnuCash will check to see whether any invoices will become due soon. If so, it will present the user with a reminder dialog. The definition of "soon" is controlled by the "Days in Advance" setting. Otherwise GnuCash does not check for due invoices.
lv: Ja ieslēgts, uzsākot GnuCash, tiks pārbaudīts, vai ir kāds ienākošais rēķins, kam tuvojas apmaksas termiņš. Ja jā, tad lietotājam atvērsies atgādinājuma dialogs. Definīciju "drīz" nosaka "dienas iepriekš" iestatījums. Citādi GnuCash nepārbauda rēķinu apmaksas termiņu tuvošanos.

en: Show invoices due within this many days
lv: Rādīt rēķinus ar apmaksu pēc tik dienām

en: This field defines the number of days in advance that GnuCash will check for due invoices. Its value is only used if the "Notify when due" setting is active.
lv: Šis lauks nosaka, cik dienas iepriekš GnuCash pārbaudīs rēķinus ar tuvojošos apmaksas termiņu. Tas ir aktīvs, ja "Paziņot, kad jāmaksā" iestatījums ir ieslēgts.

en: Enable extra toolbar buttons for business
lv: Iespējot papildu darījumu rīkjoslu

en: If active, extra toolbar buttons for common business functions are shown as well. Otherwise they are not shown.
lv: Ja ieslēgts, tiek parādīta papildu biežāko biznesa darbību rīkjosla. Pretējā gadījumā tā netiek rādīta.

en: The invoice report to be used for printing.
lv: Rēķina drukāšanai izmantotais pārskats.

en: The name of the report to be used for invoice printing.
lv: Pārskata nosaukums kuru izmantos rēķina drukāšanai

en: Open new invoice in new window
lv: Atvērt jaunu rēķinu jaunā logā

en: If active, each new invoice will be opened in a new window. Otherwise a new invoice will be opened as a tab in the main window.
lv: Ja ieslēgts, katrs jauns rēķins tiks atvērts jaunā logā. Citādi jauns rēķins tiks atvērts galvenajā logā cilnē.

en: Accumulate multiple splits into one
lv: Saskaitīt vairākus sadalījumus vienā

en: If this field is active then multiple entries in an invoice that transfer to the same account will be accumulated into a single split. This field can be overridden per invoice in the Posting dialog.
lv: Ja ieslēgts, vairāki rēķina ieraksti, kas pārskaita uz to pašu kontu, tiks saskaitīti vienā sadalītā grāmatojumā. Šo lauku katrā rēķinā var pārrakstīt Nosūtīšanas dialogā.

en: At post time, automatically attempt to pay vendor documents with outstanding pre-payments and counter documents. The pre-payments and documents obviously have to be against the same vendor. Counter documents are documents with opposite sign. For example for a bill, vendor credit notes and negative bills are considered counter documents.
lv: Nosūtot automātiski mēģināt samaksāt klientiem, izmantojot priekšapmaksu un pretējos dokumentus. Protams, priekšapmaksai un pretējiem dokumentiem jāattiecas uz to pašu klientu. Pretējie dokumenti ir dokumenti ar pretēju zīmi. Piemēram, pretēji dokumenti ir rēķins un negatīvais rēķins.

en: Show bills due reminder at startup
lv: Uzsākot rādīt apmaksājamo rēķinu atgādinājumu

en: If active, at startup GnuCash will check to see whether any bills will become due soon. If so, it will present the user with a reminder dialog. The definition of "soon" is controlled by the "Days in Advance" setting. Otherwise GnuCash does not check for due bills.
lv: Ja ieslēgts, uzsākot GnuCash, tiks pārbaudīts, vai ir kāds ienākošais rēķins, kam tuvojas apmaksas termiņš. Ja jā, tad lietotājam atvērsies atgādinājuma dialogs. Definīciju "drīz" nosaka "dienas iepriekš" iestatījums. Citādi GnuCash nepārbauda rēķinu apmaksas termiņu tuvošanos.

en: Show bills due within this many days
lv: Rādīt rēķinus ar apmaksu pēc tik dienām

en: This field defines the number of days in advance that GnuCash will check for due bills. Its value is only used if the "Notify when due" setting is active.
lv: Šis lauks nosaka, cik dienas iepriekš GnuCash pārbaudīs rēķinus ar tuvojošos apmaksas termiņu. Tas ir aktīvs, ja "Paziņot, kad jāmaksā" iestatījums ir ieslēgts.

en: GUID of predefined check format to use
lv: Iepriekš noteikts izmantojamais čeka formāts

en: This value specifies the predefined check format to use. The number is the guid of a known check format.
lv: Šī vērtība norāda iepriekš noteiktu čeka formātu. Skaitlis ir 0-bāzēts indekss no zināmo čeku formātu saraksta.

en: Which check position to print
lv: Kuru čeka novietojumu drukāt

en: On preprinted checks containing multiple checks per page, this setting specifies which check position to print. The possible values are 0, 1 and 2, corresponding to the top, middle and bottom checks on the page.
lv: Uz neizdrukātiem čekiem, kas sastāv no vairākiem čekiem lapā, šī nodaļa norāda, kuru čeka novietojumu izdrukāt. Iespējamie ieraksti ir 0, 1 un 2, kas atbilst čeku augšdaļai, vidusdaļai un apakšdaļai lapā.

en: Number of checks to print on the first page.
lv: Pirmajā lapā drukājamo čeku skaits.

en: Date format to use
lv: Datuma formāts lietošanai

en: This is the numerical identifier of the predefined date format to use.
lv: Šis ir skaitļu identificētājs iepriekš noteikta datuma formāta izmatošanai.

en: Custom date format
lv: Pielāgots datuma formāts

en: If the date format is set to indicate a custom date format, this value is used as an argument to strftime to produce the date to be printed. It may be any valid strftime string; for more information about this format, read the manual page of strftime by "man 3 strftime".
lv: Ja 'datuma formāts' ir iestatīts tā, lai rāda pielāgoto datuma formātu, tad šis ieraksts tiek izmantots kā arguments strftime, kas izveido izdrukājamo datumu. Var būt jebkurš strftime teksts; vairāk informācijas par šo formātu var izlasīt rokasgrāmatā, lappusē par strftime "man 3 strftime".

en: Units in which the custom coordinates are expressed
lv: Vienības, kurās norāda pielāgotās koordinātes

en: Position of payee name
lv: Naudas saņēmēja vārda novietojums

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the payee line on the check.
lv: Šajā ierakstā ir X, Y koordinātes, kas nosaka, kur čekā sākas naudas saņēmēja ieraksta rinda.

en: Position of date line
lv: Datuma rindas novietojums

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the date line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lv: Šajā ierakstā ir X, Y koordinātes, kas nosaka, kur čekā sākas datuma ieraksta rinda. Tās ir norādītā čeka novietojuma apakšējā kreisā stūra koordinātes.

en: Position of check amount in words
lv: Čeka summas novietojums vārdos

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the written amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lv: Šajā ierakstā ir X, Y koordinātes, kas nosaka, kur čekā sākas ar vārdiem ierakstītās summas ieraksta rinda. Tās ir norādītā čeka novietojuma apakšējā kreisā stūra koordinātes.

en: Position of check amount in numbers
lv: Čeka summas novietojums ciparos

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the numerical amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lv: Šajā ierakstā ir X, Y koordinātes, kas nosaka, kur čekā sākas skaitļu summas ieraksta rinda. Tās ir norādītā čeka novietojuma apakšējā kreisā stūra koordinātes.

en: Position of payee address
lv: Saņēmēja adreses novietojums

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the payee address line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lv: Šajā ierakstā ir X, Y koordinātes, kas nosaka, kur čekā sākas datuma ieraksta rinda. Koordinātes nosaka no apakšējā kreisā čeka stūra.

en: Position of notes line
lv: Piezīmju rindas novietojums

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the notes line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lv: Šajā ierakstā ir X, Y koordinātes, kas nosaka, kur čekā sākas piezīmju rinda. Koordinātes nosaka no apakšējā kreisā čeka stūra.

en: Position of memo line
lv: Piezīmes rindas novietojums

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the memo line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lv: Šajā ierakstā ir X, Y koordinātes, kas nosaka, kur čekā sākas piezīmes ieraksta rinda. Tās ir norādītā čeka novietojuma apakšējā kreisā stūra koordinātes.

en: Offset for complete check
lv: Nobīdīt visu pārbaudi

en: This value contains the X,Y offset for the complete check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lv: Šajā ierakstā norāda čeka nobīdes X, Y koordinātes. Koordinātes nosaka no apakšējā kreisā čeka stūra.

en: Rotation angle
lv: _Rotācijas leņķis

en: Number of degrees to rotate the check.
lv: Čeka pagriešanas grādu skaits.

en: Position of split's amount in numbers
lv: Čeka sadalījuma novietojums skaitļos

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lv: Šajā ierakstā ir X, Y koordinātes, kas nosaka, kur čekā sākas ar vārdiem ierakstītās summas ieraksta rinda. Koordinātes nosaka no apakšējā kreisā čeka stūra.

en: Position of split's memo line
lv: Piezīmes apraksta rindas novietojums

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's memo line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lv: Šī ieraksta X, Y koordinātes nosaka, kur čekā sākas sadalījuma apraksta rinda. Koordinātes nosaka no apakšējā kreisā čeka stūra.

en: Position of split's account line
lv: Sadalījuma konta rindas novietojums

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's account line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
lv: Šī ieraksta X, Y koordinātes nosaka, kur čekā sākas ar vārdiem ierakstītās summas rinda. Koordinātes nosaka no apakšējā kreisā čeka stūra.

en: Print the date format below the date.
lv: Drukāt datuma formātu zem datuma.

en: Each time the date is printed, print the date format immediately below in 8 point type using the characters Y, M, and D.
lv: Katrreiz, kad datums ir izdrukāts, nekavējoties izdrukāt datuma formātu zemāk 8 punktu vietā, izmantojot simbolus G, M un D.

en: The default check printing font
lv: Noklusētais fontu iestatījums čeka drukai

en: The default font to use when printing checks. This value will be overridden by any font specified in a check description file.
lv: Noklusētais fontu iestatījums čeku drukāšanai. Vērtība tiks pārrakstīta, ja norādīts cits fonts čeka apraksta failā.

en: Print '***' before and after text.
lv: Drukāt '***' pirms un pēc teksta.

en: Show currencies in this dialog
lv: Rādīt valūtu šajā dialogā

en: Last pathname used
lv: Pēdējais izmantotais ceļa nosaukums

en: This field contains the last pathname used by this window. It will be used as the initial filename/pathname the next time this window is opened.
lv: Šajā laukā ir šī dialoga pēdējais izmantotais ceļa nosaukums. Tas tiks izmantots kā sākotnējais faila nosaukums/ceļa nosaukums nākošreiz, kad tiks atvērts šis dialogs.

en: Window geometry
lv: Loga izmēri

en: The position of paned window when it was last closed.
lv: Loga platums un lielums, kad tas pēdējoreiz tikai aizvērts.

en: Position of the horizontal pane divider.
lv: Horizontālās sadalījuma rūts novietojums.

en: This setting indicates whether to search in all items in the current class, or only in 'active' items in the current class.
lv: Šis iestatījums nosaka, vai meklēt pašreizējās klases visos posteņos, vai tikai 'aktīvs' posteņus pašreizējā klasē.

en: Position of the vertical pane divider.
lv: Vertikālās sadalījuma rūts novietojums.

en: Show the new user window
lv: Rādīt jauna lietotāja dialogu

en: If active, the new user window will be shown. Otherwise it will not be shown.
lv: Ja ieslēgts, tiks parādīts jauns lietotāja dialogs. Citādi -- netiks parādīts.

en: New hierarchy window on "New File"
lv: Jauns hierarhijas dialogs "Jauns fails"

en: If active, the "New Hierarchy" window will be shown whenever the "New File" menu item is chosen. Otherwise it will not be shown.
lv: Ja ieslēgts, tiks parādīts jauns hierarhijas dialogs, ja vien izvēlēts "Jauns fails" postenis. Citādi tas netiks parādīts.

en: Default to 'new search' if fewer than this number of items is returned
lv: Noklusēts iestatījums uz 'meklēt no jauna', ja atrasti mazāk posteņu par šo skaitli

en: Enable SKIP transaction action
lv: Atļaut IZLAIST grāmatojuma darbību

en: Enable the SKIP action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is in the yellow zone (above the Auto-ADD threshold but below the Auto-CLEAR threshold) will be skipped by default.
lv: Atļaut IZLAIST darbību grāmatojuma saskaņošanā. Ja atļauts, grāmatojums, kura rezultāts ir dzeltenajā zonā (virs automātiskā grāmatojuma slieksņa) automātiski tiks izlaists.

en: Enable UPDATE match action
lv: Iespējot Atjaunot atbilstošos darbību

en: Enable the UPDATE AND RECONCILE action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is above the Auto-CLEAR threshold and has a different date or amount than the matching existing transaction will cause the existing transaction to be updated and cleared by default.
lv: Ieslēgt Atjaunot un saskaņot darbību grāmatojumu meklētājā. Ja tas ieslēgts, grāmatojumi, kuru atbilstības rezultāts ir augstāks par automātiskās nokārtošanas slieksni un kam ir tikai cits datums vai summa, kā saistītajam grāmatojumam, pēc noklusēšanas tiks pielaboti un nokārtoti.

en: Use bayesian matching
lv: Izmantot varbūtības saskaņošanu

en: Enables bayesian matching when matching imported transaction against existing transactions. Otherwise a less sophisticated rule-based matching mechanism will be used.
lv: Atļauj varbūtības saskaņošanu, kad saskaņo importētu ar esošu grāmatojumu. Citādi tiks izmantots mazāk sarežģīts grāmatojumu saderības mehānisms.

en: Minimum score to be displayed
lv: Minimālais rezultāts, lai tas būtu redzams

en: This field specifies the minimum matching score a potential matching transaction must have to be displayed in the match list.
lv: Šis lauks norāda minimālo saskaņošanas rezultātu, kāds vajadzīgs, lai potenciālais saskaņošanas grāmatojums būtu redzams saskaņošanas sarakstā.

en: Add matching transactions below this score
lv: Pievienot saskaņotus grāmatojumus zem šī rezultāta

en: This field specifies the threshold below which a matching transaction will be added automatically. A transaction whose best match's score is in the red zone (above the display minimum score but below or equal to the Add match score) will be added to the GnuCash file by default.
lv: Šis lauks norāda summu, zem kuras automātiski tiks pievienots saistīts grāmatojums. Grāmatojums, kura labākais saskaņas rezultāts ir sarkanajā zonā (virs redzamā minimuma rezultāta, bet zem vai vienāds ar pievienot saistīto rezultātu), tiks pievienots GnuCasg failam automātiski.

en: Clear matching transactions above this score
lv: Nokārtot saskaņotus grāmatojumus virs šī rezultāta

en: This field specifies the threshold above which a matching transaction will be cleared by default. A transaction whose best match's score is in the green zone (above or equal to this Clear threshold) will be cleared by default.
lv: Šis lauks norāda aizturēto summu, kuru pārsniedzot automātiski tiks nokārtots derīgs grāmatojums. Grāmatojums, kura labākais saderības rezultāts ir zaļajā zonā (virs vai vienāds ar automātiskā grāmatojuma slieksni) tiks nokārtots automātiski.

en: Maximum ATM fee amount in your area
lv: Maksimālā maksa par bankomāta izmantošanu jūsu

en: This field specifies the extra fee that is taken into account when matching imported transactions. In some places commercial ATMs (not belonging to a financial institution) are installed in places like convenience stores. These ATMs add their fee directly to the amount instead of showing up as a separate transaction or in your monthly banking fees. For example, you withdraw $100, and you are charged $101,50 plus Interac fees. If you manually entered that $100, the amounts won't match. You should set this to whatever is the maximum such fee in your area (in units of your local currency), so the transaction will be recognised as a match.
lv: Šis lauks norāda papildus maksu, kas ir ņemta vērā saskaņojot importētos grāmatojumus. Daži komerciālie bankomāti (kas nepieder finanšu institūcijai) ir uzstādīti tādās vietās kā veikali. Šie bankomāti pievieno savu maksu summai uzreiz, nevis parāda to kā atsevišķu darījumu, vai ikmēneša bankas pakalpojumu maksu. Piemēram, jūs izņemat 100, bet jums noskaita 101,50. Ja jūs manuāli ievadījāt 100, šīs summas nesakritīs. Jums tāpēc jāiestata maksimālā maksa, kāda tā ir (jūsu vietējās naudas vienībās), lai darījums būtu atpazīts kā saistīts.

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Automatically create new commodities
lv: Automātiski izveidot jaunus vērtspapīrus

en: Enables the automatic creation of new commodities if any unknown commodity is encountered during import. Otherwise the user will be asked what to do with each unknown commodity.
lv: Iespējo automātisku preču izveidi ja importēšanas laikā parādās nezināma akcija. Pretējā gadījumā tiks jautāt, ko darīt ar katru nezināmo akciju.

en: Display or hide reconciled matches
lv: Rādīt vai slēpt saskaņotās atbilstības

en: Shows or hides transactions from the match picker which are already of some reconciled state.
lv: Parāda vai slēpj jau saskaņotus vai apstiprinātus darījumus atbilstības meklētājā.

en: Default QIF transaction status
lv: Noklusētais QIF darījuma statuss

en: Default status for QIF transaction when not specified in QIF file.
lv: Noklusētais darījuma statuss, ja QIF failā nav norādīts.

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as reconciled.
lv: Ja statuss QIF failā nav norādīts, darījums tiks atzīmēts kā saskaņots.

en: Show documentation
lv: Rādīt dokumentāciju

en: Show some documentation-only pages in QIF Import assistant.
lv: Rādīt QIF importa vednī tikai dokumentācijas lapas.

en: Pre-select cleared transactions
lv: Pirmsatlasīt nokārtotos grāmatojumus

en: If active, all transactions marked as cleared in the register will appear already selected in the reconcile dialog. Otherwise no transactions will be initially selected.
lv: Ja ieslēgts, visi grāmatojumi, kas reģistrā atzīmēti kā nokārtoti, parādīsies kā jau izvēlēti saskaņošanas dialogā. Ja ne, neviens grāmatojums netiks sākotnēji izvēlēts.

en: Prompt for interest charges
lv: Nekavējoties procentu apmaksai

en: Prior to reconciling an account which charges or pays interest, prompt the user to enter a transaction for the interest charge or payment. Currently only enabled for Bank, Credit, Mutual, Asset, Receivable, Payable, and Liability accounts.
lv: Pirms konta, kurā ietur vai izmaksā procentus, saskaņošanas, mudināt lietotāju ievadīt grāmatojumu procentu ieturēšanai vai samaksāšanai. Pašreiz atļauts tikai Banka, Kredīts, Kopīgs, Aktīvi, Neapmaksāti izsniegtie un Saņemtie, un Pasīvu konti.

en: Prompt for credit card payment
lv: Nekavējoties apmaksai no kredītkartes

en: If active, after reconciling a credit card account, prompt the user to enter a credit card payment. Otherwise do not prompt the user for this.
lv: Ja ieslēgts, pēc kredītkartes konta saskaņošanas, mudināt lietotāju ievadīt kredītkartes apmaksu. Ja ne, lietotājam to nevajag darīt.

en: Always reconcile to today
lv: Vienmēr saskaņot uz šodienu?

en: If active, always open the reconcile dialog using today's date for the statement date, regardless of previous reconciliations.
lv: Ja aktīvs, vienmēr atver apstiprināšanas dialogu, izmantojot šodienas datumu, neskatoties uz iepriekšējiem apstiprinājumiem.

en: Run "since last run" dialog when a file is opened.
lv: Rādīt "kopš pēdējās palaišanas" dialogu, atverot failu.

en: This setting controls whether the scheduled transactions "since last run" processing is run automatically when a data file is opened. This includes the initial opening of the data file when GnuCash starts. If this setting is active, run the "since last run" process, otherwise it is not run.
lv: Šis iestatījums nosaka, vai plānoto grāmatojumu "kopš pēdējās palaišanas" dialogs ir redzams automātiski, atverot datu failu. Ieskaitot arī sākotnējo datu failu atvēršanu, GnuCash uzsākot darbību. Ja šis iestatījums ir aktīvs, rāda dialogu, citādi to nerāda.

en: Show "since last run" notification dialog when a file is opened.
lv: Rādīt "kopš pēdējās palaišanas" dialogu, atverot failu.

en: This setting controls whether the scheduled transactions notification-only "since last run" dialog is shown when a data file is opened (if "since last run" processing is enabled on file open). This includes the initial opening of the data file when GnuCash starts. If this setting is active, show the dialog, otherwise it is not shown.
lv: Šis iestatījums nosaka, vai plānoto grāmatojumu "kopš pēdējās palaišanas" dialogs ir redzams automātiski, atverot datu failu. Ieskaitot arī sākotnējo datu failu atvēršanu, GnuCash uzsākot darbību. Ja šis iestatījums ir aktīvs, rāda dialogu, citādi to nerāda.

en: Set the "auto create" flag by default
lv: Iestatīt "auto izveidot" karogu automātiski

en: If active, any newly created scheduled transaction will have its 'auto create' flag set active by default. The user can change this flag during transaction creation, or at any later time by editing the scheduled transaction.
lv: Ja ieslēgts, jebkuram no jauna izveidotiem plānotajiem grāmatojumiem karogs 'auto izveidot' būs ieslēgts automātiski. Lietotājs var mainīt karogu grāmatojuma izveides laikā vai vēlāk, rediģējot plānoto grāmatojumu.

en: How many days in advance to notify the user.
lv: Cik dienas iepriekš paziņot lietotājam.

en: Set the "notify" flag by default
lv: Iestatīt "paziņot" karogu automātiski

en: If active, any newly created scheduled transaction will have its 'notify' flag set by default. The user can change this flag during transaction creation, or at any later time by editing the scheduled transaction. This setting only has meaning if the create-auto setting is active.
lv: Ja ieslēgts, jebkuram jaunizveidotam plānotajam grāmatojumam karogs 'paziņot' būs iestatīts automātiski. Lietotājs var mainīt šo karogu grāmatojuma izveides laikā vai vēlāk, rediģējot šo plānoto grāmatojumu. Šim iestatījumam ir jēga tikai tad, ja auto_izveidot iestatījums ir aktīvs.

en: How many days in advance to remind the user.
lv: Cik dienas iepriekš atgādināt lietotājam.

en: The next tip to show.
lv: Parādīt nākošo padomu.

en: Show "Tip Of The Day" at GnuCash start
lv: Rādīt "Dienas padoms" uzsākot GnuCash

en: Enables the "Tip Of The Day" when GnuCash starts up. If active, the dialog will be shown. Otherwise it will not be shown.
lv: Atļauj "Dienas padoms", kad GnuCash uzsāk darbību. Ja ieslēgts, tiks parādīts dialogs. Ja ne, netiks parādīts.

en: Save window sizes and locations
lv: Saglabāt logu lielumu un izvietojumu

en: If active, the size and location of each dialog window will be saved when it is closed. The sizes and locations of content windows will be remembered when you quit GnuCash. Otherwise the sizes will not be saved.
lv: Ja ieslēgts, katra dialoga lielums un novietojums aizverot tiks saglabāts. Satura logu lielumi un novietojums tiks iegaumēti izejot no GnuCash programmas. Ja ne, lielumi netiks saglabāti.

en: Character to use as separator between account names
lv: Simbols kontu nosaukumu atdalīšanai

en: Compress the data file
lv: Saspiest datu failu

en: Enables file compression when writing the data file.
lv: Atļauj failu saspiešanu, rakstot datu failu.

en: Show auto-save explanation
lv: Rādīt automātiskās saglabāšanas skaidrojumu

en: If active, GnuCash shows an explanation of the auto-save feature the first time that feature is started. Otherwise no extra explanation is shown.
lv: Ja ieslēgts, GnuCash rāda paskaidrojumu automātiskās saglabāšanas iespējām pirmajā reizē, kad šī iespēja uzsākta. Ja ne, nekādi paskaidrojumi netiek rādīti.

en: Auto-save time interval
lv: Automātiski saglabāt laika intervālā

en: The number of minutes until saving of the data file to harddisk will be started automatically. If zero, no saving will be started automatically.
lv: Minūšu skaits līdz automātiskai datu faila saglabāšanai cietajā diskā. Ja nulle, automātiska saglabāšana nesāksies.

en: Enable timeout on "Save changes on closing" question
lv: Iespējot "Saglabāt izmaiņas aizverot" jautājuma noildzi

en: If enabled, the "Save changes on closing" question will only wait a limited number of seconds for an answer. If the user didn't answer within that time, the changes will be saved automatically and the question window closed.
lv: Ja ieslēgts, "Saglabāt izmaiņas aizverot" jautājums tiks rādīts noteiktu sekunžu skaitu. Ja atbilde netiks ievadīta, izmaiņas tiks automātiski saglabātas, kad aizvērsies uzaicinājuma logs.

en: Time to wait for answer
lv: Laiks, cik gaidīt atbildi

en: The number of seconds to wait before the question window will be closed and the changes saved automatically.
lv: Sekunžu skaits, pēc kurām jautājuma logs tiks aizvērts un izmaiņas tiks saglabātas automātiski.

en: Display negative amounts in red
lv: Negatīvo summu rādīt sarkanā krāsā

en: Automatically insert a decimal point
lv: Automātiski ievietot komatu

en: If active, GnuCash will automatically insert a decimal point into values that are entered without one. Otherwise GnuCash will not modify entered numbers.
lv: Ja ieslēgts, GnuCash automātiski vērtībās ievietos komatu, ja ierakstot tie nebūs ielikti. Ja ne, GnuCash neveiks izmaiņas ievadītajos skaitļos.

en: Number of automatic decimal places
lv: Automātisks zīmju skaits aiz komata

en: This field specifies the number of automatic decimal places that will be filled in.
lv: Šis lauks norāda automātisko zīmju skaitu aiz komata, kas tiks ieliktas.

en: Do not create log/backup files.
lv: Neveidot žurnālu/rezerves kopiju failus.

en: This setting specifies what to do with old log/backups files. "forever" means keep all old files. "never" means no old log/backup files are kept. Each time you save, older versions of the file are removed. "days" means keep old files for a number of days. How many days is defined in key 'retain-days'
lv: Šis iestatījums nosaka, ko darīt ar veciem žurnālu/rezerves kopiju failiem. "mūžīgi" nozīmē saglabāt visus vecos failus. "nekad" nozīmē neveidot žurnālu/rezerves kopiju failus. Katru reizi, saglabājot datus, vecākās versijas tiek izdzēstas. "dienas" nosaka, cik ilgi vecie faili tiek saglabāti. Dienu skaits tiek noteikts 'retain-days' laukā.

en: Delete old log/backup files after this many days (0 = never).
lv: Dzēst vecos log/dublikātu failus pēc tik dienām (0=nekad).

en: Do not delete log/backup files.
lv: Nedzēst žurnālu/rezerves kopiju failus.

en: Delete old log/backup files after this many days (0 = never)
lv: Dzēst vecos log/dublikātu failus pēc tik dienām (0 = nekad)

en: This setting specifies the number of days after which old log/backup files will be deleted (0 = never).
lv: Šis iestatījums norāda dienu skaitu, pēc cik vecais log/dublējuma faili tiks dzēsti (0=nekad).

en: Don't sign reverse any accounts.
lv: Nereversēt nevienu negatīvu kontu.

en: This setting allows certain accounts to have their balances reversed in sign from positive to negative, or vice versa. The setting "income-expense" is for users who like to see negative expenses and positive income. The setting of "credit" is for users who want to see balances reflect the debit/credit status of the account. The setting "none" doesn't reverse the sign on any balances.
lv: Šis iestatījums noteiktos kontos ļauj samainīt bilances zīmi no pozitīvas uz negatīvu, vai otrādi. Iestatījums "ieņēmumi_izdevumi" ir lietotājiem, kuri vēlas redzēt izdevumus negatīvus, bet ieņēmumus pozitīvus. Iestatījums "kredīts" ir lietotājiem, kuri vēlas redzēt bilancē konta debeta/kredīta bilanci. Iestatījums "neviens" nemaina zīmi nevienai bilancei.

en: Sign reverse balances on the following: Credit Card, Payable, Liability, Equity, and Income.
lv: Atzīmēt reversās bilances uz sekojošo: Kredītkarte, Neapmaksāti saņemtie, Pasīvi, Pašu kapitāls un Ieņēmumi.

en: Sign reverse balances on income and expense accounts.
lv: Atzīmēt reversās bilances ieņēmumu un izdevumu kontos.

en: Use account colors in the account hierarchy
lv: Lietot konta krāsu kontu kokā

en: If active the account hierarchy will colorize the account using the account's custom color if set. This can serve as a visual aid to quickly identify accounts.
lv: Ja aktīvs, kontu koks tiks iekrāsots izmantojot kontu pielāgotās krāsas. To var izmantot kā grafisku palīdzību kontu ātrākai atrašanai.

en: Use account colors in the tabs of open account registers
lv: Rādīt konta krāsu atvērto reģistru cilnēs

en: If active the account register tabs will be colored using the account's custom color if set. This can serve as a visual aid to quickly identify accounts.
lv: Ja aktīvs, kontu reģistru cilnes tiks iekrāsotas atbilstoši konta krāsai. To var izmantot kā grafisku palīdzību kontu ātrākai atrašanai.

en: Use formal account labels
lv: Lietot formālos kontu uzrakstus

en: If active, formal accounting labels "Credit" and "Debit" will be used when designating fields on screen. Otherwise, informal labels such as Increase/Decrease, "Funds In"/"Funds Out", etc. will be used.
lv: Ja ieslēgts, tiks izmantoti formālie grāmatvedības uzraksti "Kredīts" un "Debets", ja uz ekrāna norāda laukus. Ja ne, tiks izmantoti informējoši virsraksti, tādi kā Palielināt/Samazināt, "Ienākošie līdzekļi"/"Izejošie līdzekļi", u.c.

en: Show close buttons on notebook tabs
lv: Rādīt aizvēršanas pogas uz piezīmju grāmatas cilnēm

en: If active, a "close" button will be displayed on any notebook tab that may be closed. Otherwise, no such button will be shown on the tab. Regardless of this setting, pages can always be closed via the "close" menu item or the "close" button on toolbar.
lv: Ja ieslēgts, "aizvērt" poga tiks parādīta uz jebkuras piezīmju grāmatas cilnes, kuru var aizvērt. Ja ne, tāda poga nebūs uz cilnes redzama. Ja vien tas nav iestatījumos, lapas vienmēr var aizvērt, ieslēdzot "aizvērt" navigācijas izvēlnes posteni vai "aizvērt" pogu rīkjoslā.

en: Width of notebook tabs
lv: Piezīmju grāmatas tabulu platums

en: This key specifies the maximum width of notebook tabs. If the text in the tab is longer than this value (the test is approximate) then the tab label will have the middle cut and replaced with an ellipsis.
lv: Šī atslēga norāda piezīmju grāmatas cilnes maksimālo platumu. Ja teksts cilnē ir garāks par šo vērtību (tests ir aptuvens), tad cilnes uzraksts vidū tiks izgriezts un aizvietots ar daudzpunkti.

en: Use the system locale currency for all newly created accounts.
lv: Izmantot sistēmas lokālē norādīto valūtu visiem no jauna izveidotajiem kontiem.

en: This setting controls the source of the default currency for new accounts. If set to "locale" then GnuCash will retrieve the default currency from the user's locale setting. If set to "other", GnuCash will use the setting specified by the currency-other key.
lv: Šis iestatījums nosaka jauno kontu noklusēto valūtu. Ja iestatīts "lokāle", tad GnuCash atjaunos noklusēto valūtu no lietotāja lokāles iestatījuma. Ja "cits", GnuCash izmantos citu norādīto valūtu.

en: Use the specified currency for all newly created accounts.
lv: Izmantot norādīto valūtu visiem no jauna izveidotajiem kontiem.

en: Default currency for new accounts
lv: Noklusētā jauno kontu valūta

en: This setting specifies the default currency used for new accounts if the currency-choice setting is set to "other". This field must contain the three letter ISO 4217 code for a currency (e.g. USD, GBP, RUB).
lv: Šis iestatījums nosaka noklusēto valūtu jaunizveidota konta valūtu, ja iestatījums ir "cits". Šajā laukā valūta jānorāda ar ISO 4217 trīs burtu kodu (piem., USD, GBP, RUB).

en: Use 24 hour time format
lv: Lietot 24 stundu formātu

en: If active, use a 24 hour time format. Otherwise use a 12 hour time format.
lv: Ja ieslēgts, izmanto 24 stundu laika formātu. Ja ne - 12 stundu laika formāts.

en: Date format choice
lv: Datuma formāta izvēle

en: This setting chooses the way dates are displayed in GnuCash. Possible values for this setting are "locale" to use the system locale setting, "ce" for Continental Europe style dates, "iso" for ISO 8601 standard dates , "uk" for United Kingdom style dates, and "us" for United States style dates.
lv: Šis iestatījums izvēlas, kā GnuCash ir redzams datums. Iespējamās vērtības šim iestatījumam ir "vietējais", lai izmantotu vietējās sistēmas iestatījumu, "ce" - kontinentālās Eiropas datuma stils, "iso" - ISO 8601 standarta datums, "uk" - UK datuma stils, un "us" - ASV datuma stils.

en: In the current calendar year
lv: Ievadiet tekoša kalendāro gadu

en: When a date is entered without year it can be completed so that it will be within the current calendar year or close to the current date based on a sliding window starting a set number of months backwards in time.
lv: Ja ir ievadīts datums bez gada, gads tiks noteikts, balstoties uz noteikto slīdošo logu pirms un pēc tekošā datuma.

en: In a sliding 12-month window starting a configurable number of months before the current month
lv: Slīdošā 12 mēnešu logā, sākot ar iestatāmu mēnešu skaitu pirms tekošā mēneša

en: Maximum number of months to go back.
lv: Maksimālais mēnešu skaits, cik doties atpakaļ.

en: Dates will be completed so that they are close to the current date. Enter the maximum number of months to go backwards in time when completing dates.
lv: Datumi tiks papildināti tā, lai atrastos tuvu tekošajam datumam. Ievadiet datumu papildināšanas maksimālo atpakaļ skaitīto mēnešu skaitu.

en: Show Horizontal Grid Lines
lv: Rādīt horizontālās tabulas malas

en: Show Vertical Grid Lines
lv: Rādīt vertikālās tabulas malas

en: If active, vertical grid lines will be shown on table displays. Otherwise no vertical grid lines will be shown.
lv: Ja ieslēgts, tabulās tiks parādītas vertikālas atdalošās līnijas. Pretējā gadījumā vertikālās atdalošās līnijas netiks rādītas.

en: Show splash screen
lv: Rādīt reklāmas logu

en: If active, a splash screen will be shown at startup. Otherwise no splash screen will be shown.
lv: Ja ieslēgts, uzsākot būs redzams uzplaiksnījuma ekrāns. Ja ne, tāds nebūs redzams.

en: Display the notebook tabs at the top of the window.
lv: Rādīt piezīmju grāmatas cilnes loga augšpusē.

en: This setting determines the edge at which the tabs for switching pages in notebooks are drawn. Possible values are "top", "left", "bottom" and "right". It defaults to "top".
lv: Šis iestatījums nosaka malu, kurā iezīmētas cilnes, pāriešanai no vienas piezīmju grāmatas lapas uz otru. Iespējamās vērtības ir "augšā", "pa kreisi", "apakšā" un "pa labi". Noklusēti ir "augšā".

en: Display the notebook tabs at the bottom of the window.
lv: Rādīt piezīmju grāmatas cilnes loga apakšā.

en: Display the notebook tabs at the left of the window.
lv: Rādīt piezīmju grāmatas cilnes loga kreisajā pusē.

en: Display the notebook tabs at the right of the window.
lv: Rādīt piezīmju grāmatas cilnes loga labajā pusē.

en: Display the summary bar at the top of the page.
lv: Rādīt kopsavilkuma joslu lapas augšā.

en: This setting determines the edge at which the summary bar for various pages is drawn. Possible values are "top" and "bottom". It defaults to "bottom".
lv: Šis iestatījums nosaka to robežu, kur ir uzzīmēta dažādu lapu kopsavilkuma josla. Iespējamās vērtības ir "augša" un "apakša". Noklusēti ir "apakša".

en: Display the summary bar at the bottom of the page.
lv: Rādīt kopsavilkuma joslu lapas apakšā.

en: Closing a tab moves to the most recently visited tab.
lv: Aizverot cilni pāriet uz pēdējo skatīto cilni.

en: If active, closing a tab moves to the most recently visited tab. Otherwise closing a tab moves one tab to the left.
lv: Ja ieslēgts, cilnes aizvēršana pāriet uz pēdējo apmeklēto cilni. Ja ne, cilnes aizvēršana pāriet uz nākošo cilni pa kreisi.

en: Set book option on new files to use split "action" field for "Num" field on registers/reports
lv: Iestatīt grāmatas skatu lai jauniem failiem reģistros un pārskatos izmantotu "action" lauku "Num" vietā

en: "Enter" key moves to bottom of register
lv: "Enter" taustiņš novieto reģistra apakšā

en: If active, pressing the enter key will move to the bottom of the register. Otherwise pressing the enter key will move to the next transaction line.
lv: Ja ieslēgts, nospiežot enter taustiņu pāries uz reģistra apakšu. Ja ne, nospiežot enter taustiņu, pāries uz nākošo grāmatojuma rindu.

en: Automatically raise the list of accounts or actions during input
lv: Automātiski izcelt kontu sarakstu vai darbības ievietošanas laikā

en: Move to Transfer field when memorised transaction auto filled
lv: Pāriet uz pārskaitījuma lauku kad darījums ir saglabāts

en: If active then after a memorised transaction is automatically filled in the cursor will move to the Transfer field. If not active then it skips to the value field.
lv: Ja ieslēgts, pēc saglabāta grāmatojuma kursors tiek automātiski pārvietots uz Pārskaitījuma lauku. Ja atslēgts, pārlec uz vērtības lauku.

en: Create a new window for each new register
lv: Izveidot jaunu logu katram jaunam reģistram

en: If active, each new register will be opened in a new window. Otherwise each new register will be opened as a tab in the main window.
lv: Ja ieslēgts, katrs jauns reģistrs būs atvērts jaunā logā. Ja ne, katrs jauns reģistrs tiks atvērts kā cilne galvenajā logā.

en: Color all lines of a transaction the same
lv: Iekrāsot vienādas visas grāmatojuma rindas

en: If active all lines that make up a single transaction will use the same color for their background. Otherwise the background colors are alternated on each line.
lv: Ja ieslēgts, visas rindas, kas izveido vienu grāmatojumu, izmantos to pašu krāsu savam fonam. Ja ne, fona krāsas būs mainītas - katrai rindai cita.

en: Show horizontal borders in a register
lv: Rādīt reģistrā horizontālas malas

en: Show horizontal borders between rows in a register. If active the border between cells will be indicated with a heavy line. Otherwise the border between cells will not be marked.
lv: Rādīt reģistrā horizontālas malas starp rindām. Ja ieslēgts, malas starp šūnām būs izceltas ar biezu līniju. Ja ne, šūnu malas nebūs izceltas.

en: Show vertical borders in a register
lv: Rādīt reģistrā vertikālas malas

en: Show vertical borders between columns in a register. If active the border between cells will be indicated with a heavy line. Otherwise the border between cells will not be marked.
lv: Rādīt reģistrā vertikālas malas starp kolonnām. Ja ieslēgts, malas starp šūnām būs izceltas ar biezu līniju. Ja ne, šūnu malas nebūs izceltas.

en: Show future transactions after the blank transaction in a register
lv: Novietot nākotnes grāmatojumus pēc tukšiem grāmatojumiem reģistrā

en: Show future transactions after the blank transaction in a register. If active then transactions with a date in the future will be displayed at the bottom of the register after the blank transaction. Otherwise the blank transaction will be at the bottom of the register after all transactions.
lv: Rādīt nākotnes transakcijas pēc reģistra tukšajām transakcijām. Ja ieslēgts, transakcijas ar nākotnes datumu tiks parādītas reģistra apakšā pēc tukšiem grāmatojumiem. Citādi reģistra beigās būs tukšie darījumi.

en: All transactions are expanded to show all splits.
lv: Visi grāmatojumi ir izvērsti un rāda visus sadalījumus.

en: Only display leaf account names.
lv: Rādīt tikai kontu nosaukumus.

en: Show only the names of the leaf accounts in the register and in the account selection popup. The default behaviour is to display the full name, including the path in the account tree. Activating this option implies that you use unique leaf names.
lv: Rādīt tikai kontu nosaukumus reģistrā un kontu izlasē. Noklusētā iestatījumā rāda pilnu nosaukumu, ieskaitot ceļu konta kokā. Ieslēdzot, šī izvēlne norāda, ka jūs izmantojat unikālus nosaukumus.

en: Show the entered and reconcile dates
lv: Rādīt ievades un saskaņošanas datumus

en: Show the date when the transaction was entered below the posted date and reconciled date on split row.
lv: Rādīt darījuma ievades datumu zem darījuma un saskaņošanas datuma rindu sadalījumā.

en: Show entered and reconciled dates on selection
lv: Izvēloties, rādīt ievades un saskaņošanas datumus

en: Show the entered date and reconciled date on transaction selection.
lv: Rādīt ievades un saskaņošanas datumus izvēlētajam grāmatojumam.

en: Show the calendar buttons
lv: Rādīt kalendāra pogas

en: Show the calendar buttons Cancel, Today and Select.
lv: Rādīt kalendāra pogas Atcelt, Šodien un Izvēlēties

en: Move the selection to the blank split on expand
lv: Izvēršot darījumu pārvietot izvēlēto uz bankas sadalījumu

en: This will move the selection to the blank split when the transaction is expanded.
lv: Šis iestatījums, izvēršot darījumu, pārvietos izvēli uz bankas sadalījumu.

en: Number of transactions to show in a register.
lv: Reģistrā rādāmo grāmatojumu skaits.

en: Show this many transactions in a register. A value of zero means show all transactions.
lv: Rādīt tik grāmatojumu reģistrā. Vērtība nulle nozīmē rādīt visus grāmatojumus.

en: Number of characters for auto complete.
lv: Burtu skaits kuram ieslēgt automātiskā papildināšanu.

en: This sets the number of characters before auto complete starts for description, notes and memo fields.
lv: Šis skaitlis nosaka, pēc cik ievadītiem burtiem apraksta un piezīmju laukā sāks strādāt automātiskā aizpildīšana.

en: Create a new window for each new report
lv: Izveidot jaunu logu katram jaunam pārskatam

en: If active, each new report will be opened in its own window. Otherwise new reports will be opened as tabs in the main window.
lv: Ja ieslēgts, katrs jauns pārskats būs atvērts tajā pašā logā. Ja ne, jauns pārskats tiks atvērtas kā cilne galvenajā logā.

en: Use the system locale currency for all newly created reports.
lv: Izmantot sistēmas lokālē norādīto valūtu visiem no jauna izveidotajiem pārskatiem.

en: This setting controls the default currency used for reports. If set to "locale" then GnuCash will retrieve the default currency from the user's locale setting. If set to "other", GnuCash will use the setting specified by the currency-other key.
lv: Šis iestatījums nosaka pārskatu noklusēto valūtu. Ja iestatīts "lokāle", tad GnuCash izmantos valūtu, kas norādīta sistēmas lokālē. Ja iestatīts "cits", GnuCash izmantos citu norādīto valūtu.

en: Use the specified currency for all newly created reports.
lv: Izmantot norādīto valūtu visiem no jauna izveidotajām pārskatiem.

en: Default currency for new reports
lv: Jauna pārskata noklusētā valūta

en: Zoom factor to use by default for reports.
lv: Noklusētais pārskatu mērogs.

en: On high resolution screens reports tend to be hard to read. This option allows you to scale reports up by the set factor. For example setting this to 2.0 will display reports at twice their typical size.
lv: Augstas izšķirtspējas displejos pārskatus var būt grūti izlasīt. Šī iespēja ļauj mainīt pārskatus mērogu. Piemēram, ievadot 2.0, pārskats tiks attēlots divas reizes lielākā izmērā nekā parasti.

en: PDF export file name format
lv: Eksportējamā PDF faila nosaukums

en: This setting chooses the file name for PDF export. This is a sprintf(3) string with three arguments: "%1$s" is the report name such as "Invoice". "%2$s" is the number of the report, which for an invoice report is the invoice number. "%3$s" is the date of the report, formatted according to the filename-date-format setting. Note: Any characters that are not allowed in filenames, such as '/', will be replaced with underscores '_' in the resulting file name.
lv: Šajā iestatījumā norāda eksportējamā PDF faila nosaukumu. Tā ir sprintf(3) simbolu virkne ar trijiem argumentiem: "%1$s" ir pārskata nosaumums, piemēram "Rēķins". "%2$s" ir pārskata numurs, kas rēķina gadījumā ir rēķina numurs. "%3$s" ir pārskata datums, noformēts saskaņā ar filename-date-format iestatījumiem. Piezīme: Visas faila nosaukumā neatļautās rakstzīmes, piemēram '/', tiks aizstātas ar pasvītrojuma zīmi '_'.

en: PDF export file name date format choice
lv: PDF eksportējamā faila nosaukuma datuma formāts

en: This setting chooses the way dates are used in the filename of PDF export. Possible values for this setting are "locale" to use the system locale setting, "ce" for Continental Europe style dates, "iso" for ISO 8601 standard dates , "uk" for United Kingdom style dates, and "us" for United States style dates.
lv: Šis iestatījums nosaka, kā PDF eksportā tiek norādīts datums datums. Iespējamās vērtības šim iestatījumam ir "lokāle", lai izmantotu sistēmas lokāles iestatījumus, "ce" - kontinentālās Eiropas datuma stils, "iso" - ISO 8601 standarta datums, "uk" - UK datuma stils, un "us" - ASV datuma stils.

en: Allow file incompatibility with older versions.
lv: Atļaut failu nesaderību ar vecākām versijām.

en: If active, gnucash will be allowed to intentionally break file compatibility with older versions, so that a data file saved in this version cannot be read by an older version again. Otherwise gnucash will write data files only in formats that can be read by older versions as well.
lv: Ja ieslēgts, gnucash būs atļauts pārkāpt failu saderību ar vecākām versijām, tādējādi datu fails, kas saglabāts šajā versijā, vecajā versijā vairs nebūs lasāms. Ja ne, gnucash rakstīs datu failus tikai tajos formātos, kuri ir lasāmi arī vecākajās versijās.

en: Number of files in history
lv: Failu skaits vēsturē

en: This setting contains the number of files to keep in the Recently Opened Files menu. This value may be set to zero to disable the file history. This number has a maximum value of 10.
lv: Šis iestatījums satur vairākus failus, kas paturēti izvēlnē Pēdējie Atvērtie Faili. Šo vērtību var iestatīt uz nulli, neieslēdzot faila vēsturi. Maksimālā ieraksta vērtība ir 10.

en: Most recently opened file
lv: Pēdējais atvērtais fails

en: This field contains the full path of the most recently opened file.
lv: Šis lauks ietver pilnu ceļu uz pēdējo atvērto failu.

en: Next most recently opened file
lv: Pirmspēdējais atvērtais fails

en: This field contains the full path of the next most recently opened file.
lv: Šis lauks ietver pilnu ceļu uz pirmspēdējo atvērto failu.

en: Print checks from multiple accounts
lv: Drukāt čekus no vairākiem kontiem

en: This dialog is presented if you try to print checks from multiple accounts at the same time.
lv: Šis dialogs tiek parādīts, ja mēģināt drukāt čekus vienlaicīgi no vairākiem kontiem.

en: Commit changes to a invoice entry
lv: Apstiprināt rēķina mainīto rindu

en: This dialog is presented when you attempt to move out of a modified invoice entry. The changed data must be either saved or discarded.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts, ja mēģināsiet iziet no pārveidota rēķina ieraksta. Mainītie dati ir jāsaglabā, vai arī jāatmet.

en: Duplicating a changed invoice entry
lv: Dublēt mainīto rēķina rindu

en: This dialog is presented when you attempt to duplicate a modified invoice entry. The changed data must be saved or the duplication canceled.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts, ja mēģināsiet izveidot pārveidota rēķina ieraksta kopiju. Mainītie dati ir jāsaglabā, vai arī dubultojums ir jāatceļ.

en: Delete a commodity
lv: Dzēst akcijas

en: This dialog is presented before allowing you to delete a commodity.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts pirms ir dota atļauja dzēst akcijas.

en: Delete a commodity with price quotes
lv: Dzēst akcijas ar cenu

en: This dialog is presented before allowing you to delete a commodity that has price quotes attached. Deleting the commodity will delete the quotes as well.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts pirms ir dota atļauja dzēst akcijas, kam pielikumā ir cenu kvotas. Izdzēšot akcijas tiks izdzēstas arī noteiktās cenas.

en: Delete multiple price quotes
lv: Dzēst vairākkārtējas cenu kvotas

en: This dialog is presented before allowing you to delete multiple price quotes at one time.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts pirms ir dota atļauja dzēst vairākkārtējas cenu kvotas vienā reizē.

en: Edit account payable/accounts receivable register
lv: Rediģēt neapmaksāto saņemto/izsniegto rēķinu reģistru

en: This dialog is presented before allowing you to edit an accounts payable/accounts receivable account. These account types are reserved for the business features and should rarely be manipulated manually.
lv: Šis dialogs tiek parādīts pirms atļaut rediģēt neapmaksāto izrakstīto/saņemto rēķinu kontus. Šie konti ir rezervēti biznesa darījumu vajadzībām un pārsvarā nav rediģējami manuāli.

en: Read only register
lv: Lasīt tikai reģistru

en: This dialog is presented when a read-only register is opened.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts, ja reģistrs ir atvērts tikai lasāms.

en: Change contents of reconciled split
lv: Mainīt saskaņoto sadalījumu saturu

en: This dialog is presented before allowing you to change the contents of a reconciled split. Allowing these changes can make it hard to perform future reconciliations.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts pirms ir dota atļauja mainīt saskaņoto sadalījumu saturu. Izmaiņu atļaušana var traucēt turpmāko saskaņošanas izpildi.

en: Mark transaction split as unreconciled
lv: Atzīmēt grāmatojuma sadalījumu kā nesaskaņotu

en: This dialog is presented before allowing you to mark a transaction split as unreconciled. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts, pirms atļaut jums atzīmēt grāmatojuma sadalījumu kā nesaskaņotu. Ja tā darīsiet, atmetīsiet reģistra saskaņoto vērtību un turpmākās saskaņošanas būs grūtāk izdarāmas.

en: Remove a split from a transaction
lv: Dzēst sadalījumu no grāmatojuma

en: This dialog is presented before allowing you to remove a split from a transaction.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts pirms ir dota atļauja dzēst sadalījumu no grāmatojuma.

en: Remove a reconciled split from a transaction
lv: Dzēst saskaņoto sadalījumu no grāmatojuma

en: This dialog is presented before allowing you to remove a reconciled split from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts pirms ir dota atļauja dzēst no grāmatojuma saskaņotos sadalījumus. To izdarot tiks atmesta saskaņotā reģistra vērtība, kas var traucēt turpmāko saskaņošanas izpildi.

en: Remove all the splits from a transaction
lv: Dzēst visus sadalījumus no grāmatojuma

en: This dialog is presented before allowing you to remove all splits from a transaction.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts pirms ir dota atļauja dzēst no grāmatojuma visus sadalījumus.

en: This dialog is presented before allowing you to remove all splits (including some reconciled splits) from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts pirms ir dota atļauja dzēst no grāmatojuma visus sadalījumus (ieskaitot dažus saskaņotos sadalījumus). To izdarot tiks atmesta saskaņotā reģistra vērtība, kas var traucēt turpmāko saskaņošanas izpildi.

en: Delete a transaction
lv: Dzēst grāmatojumu

en: This dialog is presented before allowing you to delete a transaction.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts pirms ir dota atļauja dzēst grāmatojumu.

en: Delete a transaction with reconciled splits
lv: Dzēst grāmatojumu ar saskaņotiem sadalījumiem

en: This dialog is presented before allowing you to delete a transaction that contains reconciled splits. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts pirms ir dota atļauja dzēst grāmatojumu, kurā ir saskaņoti sadalījumi. Izdzēšot tiks atmesta saskaņotā reģistra vērtība, kas var traucēt turpmāko saskaņošanas izpildi.

en: Duplicating a changed transaction
lv: Mainītā grāmatojuma dublēšana

en: This dialog is presented when you attempt to duplicate a modified transaction. The changed data must be saved or the duplication canceled.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts, ja mēģināsiet izveidot pārveidota grāmatojuma kopiju. Mainītie dati ir jāsaglabā, vai arī dubultojums ir jāatceļ.

en: Commit changes to a transaction
lv: Veikt izmaiņas grāmatojumā

en: This dialog is presented when you attempt to move out of a modified transaction. The changed data must be either saved or discarded.
lv: Šis dialogs tiek uzrādīts, ja mēģināsiet iziet no pārveidota grāmatojuma. Mainītie dati ir jāsaglabā, vai arī jāatmet.

en: Show a grand total of all accounts converted to the default report currency
lv: Rādīt galīgo visu kontu kopsummu konvertētu noklusētajā pārskata valūtā

en: Show non currency commodities
lv: Rādīt ne-valūtas vērtspapīrus

en: If active, non currency commodities (stocks) will be shown. Otherwise they will be hidden.
lv: Ja ieslēgts, tiks parādītas ne-valūtas vērtspapīri (akcijas). Citādi tās būs noslēptas.

en: Use relative profit/loss starting date
lv: Izmantot relatīvo peļņas/zaudējumu sākuma datumu

en: This setting controls the type of starting date used in profit/loss calculations. If set to "absolute" then GnuCash will retrieve the starting date specified by the start-date key. If set to anything else, GnuCash will retrieve the starting date specified by the start-period key.
lv: Šis iestatījums nosaka peļņas/zaudējumu aprēķina sākuma datumu. Ja iestatījums ir "absolūts", tad GnuCash atjaunos sākuma datumu, kas norādīts sākuma_datums laukā. Ja iestatīts citādi, tad GnuCash atjaunos sākuma datumu, kas norādīts sākuma_periods laukā.

en: Use absolute profit/loss starting date
lv: Lietot absolūto peļņas/zaudējumu sākuma datumu

en: Starting date (in seconds from Jan 1, 1970)
lv: Sākuma datums (sekundēs, sākot no 1970.g. 1.janv.)

en: This setting controls the starting date set in profit/loss calculations if the start-choice setting is set to "absolute". This field should contain a date as represented in seconds from January 1st, 1970.
lv: Šis iestatījums nosaka peļņas/zaudējumu aprēķina sākuma datumu, ja sākuma_izvēles iestatījums ir "absolūts". Šajā laukā jābūt datumam sekundēs no sākot no 1970. gada 1. janvāra.

en: Starting time period identifier
lv: Sākuma laika perioda identificētājs

en: This setting controls the starting date set in profit/loss calculations if the start-choice setting is set to anything other than "absolute". This field should contain a value between 0 and 8.
lv: Šis iestatījums nosaka peļņas/zaudējumu aprēķina sākuma datumu, ja sākuma_izvēles iestatījums nav "absolūts". Šajā laukā jābūt vērtībai no 0 līdz 8.

en: Use relative profit/loss ending date
lv: Lietot relatīvu peļņas/zaudējumu beigu datumu

en: This setting controls the type of ending date used in profit/loss calculations. If set to "absolute" then GnuCash will retrieve the ending date specified by the end-date key. If set to anything else, GnuCash will retrieve the ending date specified by the end-period key.
lv: Šis iestatījums nosaka peļņas/zaudējumu aprēķina beigu datumu. Ja iestatījums ir "absolūts", tad GnuCash atjaunos beigu datumu, kas norādīts beigu_datuma laukā. Ja iestatīts citādi, tad GnuCash atjaunos beigu datumu, kas norādīts beigu_perioda laukā.

en: Use absolute profit/loss ending date
lv: Lietot absolūto peļņas/zaudējumu beigu datumu

en: Ending date (in seconds from Jan 1, 1970)
lv: Beigu datums (sekundēs, sākot no 1970.g. 1.janv.)

en: This setting controls the ending date set in profit/loss calculations if the end-choice setting is set to "absolute". This field should contain a date as represented in seconds from January 1st, 1970.
lv: Šis iestatījums nosaka peļņas/zaudējumu aprēķina beigu datumu, ja beigu_izvēles iestatījums ir "absolūts". Šajā laukā jānorāda datumu sekundēs no 1970. gada 1. janvāra.

en: Ending time period identifier
lv: Beigu datuma perioda identificētājs

en: This setting controls the ending date set in profit/loss calculations if the end-choice setting is set to anything other than "absolute". This field should contain a value between 0 and 8.
lv: Šis iestatījums nosaka peļņas/zaudējumu aprēķina beigu datumu, ja beigu_izvēles iestatījums nav "absolūts". Šajā laukā jānorāda vērtībai no 0 līdz 8.

en: Display this column
lv: Rādīt šo kolonnu

en: This setting controls whether the given column will be visible in the view. TRUE means visible, FALSE means hidden.
lv: Šis iestatījums nosaka vai dotās kolonnas būs, vai nebūs redzamas. TRUE nozīmē redzamas, FALSE nozīme slēptas.

en: Width of this column
lv: Šīs kolonnas platums

en: This setting stores the width of the given column in pixels.
lv: Šis iestatījums nosaka dotās kolonnas platumu punktos.

en: This assistant will help you setup and use accounting periods.
    
    Danger: this feature does not work correctly at this time; it is still under development. It will probably damage your data in such a way that it cannot be repaired!
lv: Šis vednis palīdzēs iestatīt un izmantot pārskatu periodus.
    
    Bīstami: šī iespēja šobrīd nedarbojas pareizi; tā ir izstrādes stadijā. Tā var neatgriezeniski sabojāt jūsu datus!

en: Setup Account Period
lv: Iestatīt uzskaites periodu

en: Book Closing Dates
lv: Grāmatu slēgšanas datumi

en: Close Book
lv: Slēgt grāmatu

en: Account Period Finish
lv: Pārskata perioda beigas

en: Press 'Close' to Exit.
lv: Lai izietu, spiediet 'Aizvērt'

en: Summary Page
lv: Kopsavilkuma lapa

en: CSV Import Assistant
lv: CSV importēšanas vednis

en: Import Account Assistant
lv: Konta importa vednis

en: Choose File to Import
lv: Izvēlēties importējamo failu

en: Number of rows for the Header
lv: Rindu skaits galvenē

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Semicolon (;)
lv: Semikols (;)

en: Custom regular expression
lv: Pielāgota regulārā izteiksme

en: Colon (:)
lv: Kols (:)

en: Preview
lv: Priekšskatīt

en: Import Account Preview, first 10 rows only
lv: Konta importēšanas priekšskatījums pirmajām 10 rindām

en: Press Apply to create export file.
    Cancel to abort.
lv: Spiediet Pielietot, lai eksportētu failu.
    Atcelt, lai atceltu.

en: Import Accounts Now
lv: Importēt kontus tagad

en: Import Summary
lv: Importa kopsavilkums

en: CSV Export Assistant
lv: CSV eksportēšanas vednis

en: 
    Select the type of Export required and the separator that will be used.
lv: 
    Izvēlieties eksporta veidu un ierakstu atdalītāju.

en: Use Quotes
lv: Izmantot pēdiņas

en: Simple Layout
lv: Vienkāršs izklājums

en: Choose Export Settings
lv: Izvēlēties eksportēšanas iestatījumus

en: Select the accounts to be exported and date range if required.
lv: Izvēlieties eksportējamos kontus un datuma diapazonu.

en: Accounts Selected:
lv: Konti atlasīti:

en: _Select Subaccounts
lv: _Izvēlēties subkontus

en: Select _All
lv: Izvēlēties _visu

en: Date Range
lv: Datuma intervāls

en: _Select All
lv: _Izvēlēties visus

en: Select _Range
lv: Izvēlieties intervālu

note: Filter By Dialog, Date Tab, Start section
en: Start
lv: Sākums

en: _Earliest
lv: _Agrākais

en: Cho_ose Date
lv: _Izvēlēties datumu

en: Toda_y
lv: _Šodien

en: _Latest
lv: _Pēdējais

note: Filter By Dialog, Date Tab, End section
en: End
lv: Beigas

en: C_hoose Date
lv: _Izvēlēties datumu

en: _Today
lv: _Šodien

en: Account Selection
lv: Konta atlase

en: Choose File Name for Export
lv: Izvēlēties eksportējamā faila nosaukumu

en: Export Now…
lv: Eksportēt tagad…

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Export Summary
lv: Eksporta kopsavilkums

en: Select File for Import
lv: Izvēlieties importējamo failu

en: Fixed-Width
lv: Fiksēts platums

en: Space
lv: Tukšums

en: Tab
lv: Cilne

en: Hyphen (-)
lv: Domuzīme (-)

en: Double-click anywhere on the table below to insert a column break
lv: Lai ievietotu kolonnas pārnesi, ar dubultklikšķiniet zem tabulas

en: Right-click anywhere in a column to modify it (widen, narrow, merge)
lv: Dubultklikšķiniet kolonnā, lai izmainītu (paplašinātu, sašaurinātu, sapludinātu) to

en: <b>File Format</b>
lv: <b>Faila formāts</b>

en: Date Format
lv: Datuma formāts

en: Leading Lines to Skip
lv: Izlaižamās iesākuma rindas

en: Trailing Lines to Skip
lv: Izlaižamās beigu rindas

en: Skip alternate lines
lv: Izlaist pamīšu rindas

en: <b>Miscellaneous</b>
lv: <b>Dažādi</b>

en: Skip Errors
lv: Izlaist kļūdas

en: CSV Transaction Import
lv: CSV darījumu imports

en: Multi-split
lv: Vairāki sadalījumi

en: Normally the importer will assume each line in the input file will correspond to one transaction. Each line can have information for one transaction and one or two splits.
    
    When Multi-split is enabled the importer will assume multiple consecutive lines together hold the information for one transaction. Each line provides information for exactly one split. The first line should also provide the information for the transaction.
    To know which lines belong to the same transaction, the importer will compare the provided transaction information in each line. If that information is empty or the same as the first transaction line the importer will consider this line part of the same transaction.
lv: Parasti importētājs uzskata, ka viena rinda ievades failā apraksta vienu darījumu ar vienu vai diviem sadalījumiem.
    
    Ja ir iespējoti vairāki sadalījumi, importētājs var izmantot vairākas sekojošas rindas viena darījuma aprakstam. Tad katra rinda tiek izmantotam vienam sadalījumam. Pirmajai rindai ir jāsatur darījumam nepieciešamā informācija.
    Lai uzzinātu, kuras rindas atbilst vienam darījumam, importētājs salīdzinās nākamās rindas informāciju ar tekošā darījuma informāciju. Ja šī informācija ir tukša vai tāda pati kā tekošajam darījumam, importētājs šo rindu pieskaitīs tekošajam darījumam.

en: <b>Account</b>
lv: <b>Konts</b>

en: Account ID
lv: Konta ID

en: Error text.
lv: Kļūdas teksts.

en: Change GnuCash _Account…
lv: Mainīt GnuCash _kontu…

en: Transaction Information
lv: Grāmatojuma informācija

en: Match Transactions
lv: Salāgot grāmatojumus

en: New Account Hierarchy Setup
lv: Jaunas kontu hierarhijas iestatīšana

en: Choose Currency
lv: Izvēlieties valūtu

en: <b>Categories</b>
lv: <b>Kategorijas</b>

en: C_lear All
lv: _Notīrīt visu

en: <b>Category Description</b>
lv: <b>Kategorijas apraksts</b>

en: Choose accounts to create
lv: Izvēlieties kontus izveidošanai

en: Setup selected accounts
lv: Iestatīt izvēlētos kontus

en: Press 'Apply' to create your new accounts. You will then be able to save them to a file or database.
    
    Press 'Back' to review your selections.
    
    Press 'Cancel' to close this dialog without creating any new accounts.
lv: Spiediet 'Pielietot', lai izveidotu jaunus kontus. Pēc tam tos varēsiet saglabāt failā vai datu bāzē.
    
    Spiediet 'Atpakaļ', lai apskatītu savu izvēli.
    
    Spiediet 'Atcelt', lai aizvērtu dialogu un neveidotu jaunus kontus.

en: Finish Account Setup
lv: Pabeigt konta iestatīšanu

en: Months
lv: Mēneši

en: Years
lv: Gadi

en: Current Year
lv: Tekošais gads

en: Now + 1 Year
lv: Tagad + 1 gads

en: Whole Loan
lv: Viss aizņēmums

en: Interest Rate
lv: Procentu likme

en: APR (Compounded Daily)
lv: Izlīdzinātais maksājums (dienā)

en: APR (Compounded Weekly)
lv: Izlīdzinātais maksājums (nedēļā)

en: APR (Compounded Monthly)
lv: Izlīdzinātais maksājums (mēnesī)

en: APR (Compounded Quarterly)
lv: Izlīdzinātais maksājums (kvartālā)

en: APR (Compounded Annually)
lv: Izlīdzinātais maksājums (gadā)

en: Fixed Rate
lv: Nemainīga likme

en: 3/1 Year ARM
lv: 3× gadā mainīgā likme

en: 5/1 Year ARM
lv: 5× gadā mainīgā likme

en: 7/1 Year ARM
lv: 7× gadā mainīgā likme

en: 10/1 Year ARM
lv: 10× gadā mainīgā likme

en: This is a step-by-step method for creating a loan repayment within GnuCash. In this assistant, you can input the details of your loan and its repayment along with the details of its payback. Using that information, the appropriate Scheduled Transactions will be created.
    
    If you make a mistake or want to make changes later, you can edit the created Scheduled Transactions directly.
lv: Šis ir secīgs GnuCash aizņēmuma atmaksas iestatīšanas paņēmiens. Šajā vednī jūs varat ievadīt parametrus par aizņēmumu, atmaksas grafiku un atmaksas detaļas. Izmantojot šo informāciju, tiks izveidoti attiecīgi ieplānotie grāmatojumi.
    
    Ja jūs pieļaujat kļūdu, vai arī vēlaties vēlāk kaut ko mainīt, varat rediģēt izveidotos Plānotos grāmatojumus.

en: Loan / Mortgage Repayment Setup
lv: Hipotēkas/aizņēmuma atmaksas iestatīšana

en: Enter the Loan Details, as a minimum enter a valid Loan Account and Amount.
lv: Ievadiet aizņēmuma detaļas, norādot vismaz kontu un summu.

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Length
lv: Garums

en: Loan Account
lv: Aizņēmuma konts

en: Enter the number of months still to be paid off. This determines both the remaining principle and the duration of the scheduled transaction.
lv: Ievadiet maksājuma atlikušo mēnešu skaitu. Tas noteiks gan atlikušās summas lielumu, gan ieplānoto maksājumu skaitu.

en: Months Remaining
lv: Atlikuši mēneši

en: Enter the annual interest rate in percent. Accepts values from 0.001 - 100. The Mortgage Assistant does not support zero-interest loans.
lv: Ievadiet ikgadējo procentu likmi. Tiek pieņemtas vērtības no 0,001 līdz 100. Hipotēkas vednis neļauj izveidot aizņēmumus ar nulles procentu likmi.

en: Interest Rate Change Frequency
lv: Procentu likmes izmaiņu biežums

en: Loan Details
lv: Aizņēmuma detaļas

en: Escrow Account
lv: Escrow konts

en: Loan Repayment Options
lv: Aizņēmuma atmaksas iespējas

en: Principal To
lv: Pamatkapitāls uz

en: Interest To
lv: Procenti uz

en: Repayment Frequency
lv: Atmaksas biežums

en: Loan Repayment
lv: Aizņēmuma atmaksa

en: Payment To (Escrow)
lv: Maksājums uz (Escrow)

en: Payment From (Escrow)
lv: Maksājums no (Escrow)

en: Specify Source Account
lv: Norādīt pirmsākuma kontu

en: Use Escrow Account
lv: Izmantot Escrow kontu

en: Part of Payment Transaction
lv: Daļēja maksājuma darbība

en: Payment Frequency
lv: Maksājumu biežums

en: Previous Option
lv: Iepriekšējā izvēlne

en: Next Option
lv: Nākamā izvēlne

en: Loan Payment
lv: Aizņēmuma maksa

en: End Date
lv: Beigu datums

en: Loan Review
lv: Aizņēmuma pārskats

en: Schedule added successfully.
lv: Plānojums veiksmīgi pievienots.

en: Loan Summary
lv: Aizņēmuma kopsavilkums

en: QIF Import Assistant
lv: QIF importēšanas vednis

en: Import QIF files
lv: Importēt QIF failus

en: Select a QIF file to load
lv: Izvēlēties QIF failu atvēršanai

en: _Start
lv: _Sākt

en: Load QIF files
lv: Atvērt QIF failus

en: The QIF file format does not specify which order the day, month, and year components of a date are printed. In most cases, it is possible to automatically determine which format is in use in a particular file. However, in the file you have just imported there exist more than one possible format that fits the data.
    
    Please select a date format for the file. QIF files created by European software are likely to be in "d-m-y" or day-month-year format, where US QIF files are likely to be "m-d-y" or month-day-year.
lv: QIF faila formāts nenosaka, kādā kārtībā ir norādītas datuma dienas, mēneši un gadi. Vairākumā gadījumu ir iespējams automātiski noteikt, kāds formāts tiek lietots konkrētajā failā. Tomēr failā, kurā jūs tikko importējāt ir iespējami vairāki formāti, kas atbilst šiem datiem.
    
    Izvēlieties šim failam datuma formātu. QIF failos, ko izveidojušas Eiropas programmatūras, tas parasti ir "d-m-g" jeb diena-mēnesis-gads formātā, bet ASV QIF failos "m-d-g" jeb mēnesis-diena-gads.

en: Click "Back" to cancel the loading of this file and choose another.
lv: Klikšķiniet "Atpakaļ", lai atceltu šī faila atvēršanu un izvēlieties citu.

en: Set a date format for this QIF file
lv: Iestatīt datuma formātu šim QIF failam

en: The QIF file that you just loaded appears to contain transactions for just one account, but the file does not specify a name for that account.
    
    Please enter a name for the account. If the file was exported from another accounting program, you should use the same account name that was used in that program.
lv: Šķiet, ka QIF fails, kuru jūs tikko atvērāt, ietver tikai viena konta grāmatojumus, bet fails nenorāda šī konta nosaukumu.
    
    Ievadiet konta nosaukumu. Ja fails ir eksportēts no citas grāmatvedības programmas, jums vajadzētu izmatot to pašu konta nosaukumu, kas tika lietots tajā programmā.

en: Account name
lv: Konta nosaukums

en: Set the default QIF account name
lv: Iestatīt noklusēto QIF konta nosaukumu

en: _Unload selected file
lv: _Neatvērt izvēlēto failu

en: _Load another file
lv: _Atvērt citu failu

en: QIF files you have loaded
lv: QIF faili, kurus jūs esat atvēris

en: On the next page, the accounts in your QIF files and any stocks or mutual funds you own will be matched with GnuCash accounts. If a GnuCash account already exists with the same name, or a similar name and compatible type, that account will be used as a match; otherwise, GnuCash will create a new account with the same name and type as the QIF account. If you do not like the suggested GnuCash account, double-click to change it.
    
    Note that GnuCash will be creating many accounts that did not exist on your other personal finance program, including a separate account for each stock you own, separate accounts for the brokerage commissions, special "Equity" accounts (subaccounts of Retained Earnings, by default) which are the source of your opening balances, etc. All of these accounts will appear on the next page so you can change them if you want to, but it is safe to leave them alone.
lv: Nākošajā lapā konti jūsu QIF failos un jebkuras akcijas vai vērtspapīri, kas jums pieder, tiks saskaņoti ar GnuCash kontiem. Ja jau ir GnuCash konts ar tādu vai līdzīgu nosaukumu un savienojama veidu, šāds konts tiks izmantots kā saskaņots; ja ne, GnuCash izveidos jaunu kontu ar tādu pašu nosaukumu un veidu, kā šis QIF konts. Ja jums nepatīk ierosinātais GnuCash konts, ar dubultklikšķi mainiet to.
    
    Ņemiet vērā, ka GnuCash izveidos daudz kontu, kuri iepriekš nepastāvējā jūsu citā finanšu programmā, ieskaitot atsevišķu kontu katrai jums piederošai akcijai, atsevišķi konti brokera pakalpojumu segšanai, īpaši "Pašu kapitāls" konti (nesadalītās peļņas subkonti noklusēti), kas ir pirmsākums jūsu sākuma bilance, utt. Visi šie konti parādīsies nākošajā lapā, ja vēlaties, varēsiet tos mainīt, bet tas ir droši atstāt tos kā ir.

en: Accounts and stock holdings
lv: Konti un akciju pārvaldījumi

en: _Select the matchings you want to change
lv: _Izvēlēties saskaņojumu, kuru vēlaties mainīt

en: Matchings selected
lv: Saskaņojumi izvēlēti

en: Match QIF accounts with GnuCash accounts
lv: Saskaņot QIF kontus ar GnuCash kontiem

en: GnuCash uses separate Income and Expense accounts rather than categories to classify your transactions. Each of the categories in your QIF file will be converted to a GnuCash account.
    
    On the next page, you will have an opportunity to look at the suggested matches between QIF categories and GnuCash accounts. You may change matches that you do not like by double-clicking on the line containing the category name.
    
    If you change your mind later, you can reorganize the account structure safely within GnuCash.
lv: Grāmatojumu klasificēšanai GnuCash drīzāk izmanto atsevišķus ieņēmumu un izdevumu kontus nevis kategorijas. Katra kategorija jūsu QIF failā tiks konvertēta uz GnuCash kontu.
    
    Nākošajā lapā jums būs iespēja apskatīt piedāvātos saistītos datus starp QIF kategorijām un GnuCash failiem. Jūs varat mainīt saistītos grāmatojumus un izmest tos, kurus nevēlaties, ar dubultklikšķi klikšķinot uz rindas ar kategorijas nosaukumu.
    
    Ja vēlāk pārdomāsiet, jūs droši varat atpazīt GnuCash kontu struktūru.

en: Income and Expense categories
lv: Ieņēmumu un Izdevumu kategorijas

en: Match QIF categories with GnuCash accounts
lv: Saskaņot QIF kategorijas ar GnuCash kontiem

en: Payees and memos
lv: Saņēmēji un piezīmes

en: Match payees/memos to GnuCash accounts
lv: Saskaņot saņēmējus/piezīmes ar GnuCash kontiem

en: The QIF importer cannot currently handle multi-currency QIF files. All the accounts you are importing must be denominated in the same currency.
lv: QIF importētājs pašreiz nevar apstrādāt multi-valūtas QIF failus. Visiem kontiem, kurus jūs importējat, jābūt nosauktiem vienā valūtā.

en: _Select the currency to use for all imported transactions:
lv: _Izvēlēties valūtu izmantošanai visos importētajos grāmatojumos:

en: Since you are creating a new file, you will next see a dialog for setting book options. These can affect how GnuCash imports transactions. If you come back to this page without cancelling and starting over, the dialog for setting book options will not be shown a second time when you go forward. You can access it directly from the menu via File->Properties.
lv: Tā kā jūs veidojat jaunu failu, jums tiks piedāvātas grāmatu iestatījumu iespējas. Šie iestatījumi ietekmē to, kā GnuCash importēs darījumus. Ja jūs atgriezīsities šajā logā un sāksiet no gala, iestatījumos tiks rādītas tās iespējas, kādas tās tika izvēlētas iepriekšējā reizē. Jūs varat mainīt šos iestatījumus arī ieslēdzot izvēlni Fails->Īpašības.

en: Choose the QIF file currency and select Book Options
lv: Izvēlieties QIF faila valūtu un grāmatošanas iestatījumus

en: Tradable commodities
lv: Tirgojami vērtspapīri

en: _Start Import
lv: _Sākt imortu

en: P_ause
lv: P_auze

en: QIF Import
lv: QIF imports

en: Match existing transactions
lv: Saskaņot esošos grāmatojumus

en: _Imported transactions needing review
lv: _Importētiem grāmatojumiem vajadzīga pārskatīšana

en: _Possible matches for the selected transaction
lv: _Iespējamie saskaņojumi izvēlētajam grāmatojumam

en: Select possible duplicates
lv: Izvēlēties iespējamos dublikātus

en: Click "Apply" to import data from the staging area and update your GnuCash accounts. The account and category matching information you have entered will be saved and used for defaults the next time you use the QIF import facility.
    
    Click "Back" to review your account and category matchings, to change currency and security settings for new accounts, or to add more files to the staging area.
    
    Click "Cancel" to abort the QIF import process.
lv: Klikšķiniet "Pielietot", lai importētu datus no sagatavošanas apgabala un atjaunotu jūsu GnuCash kontus. Jūsu ierakstītā kontam un kategorijai saistītā informācija tiks saglabāta un izmantota noklusēti nākošreiz, kad izmantosiet QIF importēšanu.
    
    Klikšķiniet "Atpakaļ", lai apskatītu jūsu kontu un kategoriju saskaņojumus, mainītu valūtu un drošības iestatījumus jaunajiem kontiem vai, lai pievienotu vēl failus sagatavošanas apgabalam.
    
    Klikšķiniet "Atcelt", lai pārtrauktu QIF importēšanu.

en: Update your GnuCash accounts
lv: Atsvaidzināt jūsu GnuCash kontus

en: Summary Text
lv: Kopsavilkuma teksts

en: Qif Import Summary
lv: QIF importēšanas kopsavilkums

en: Stock Split Assistant
lv: Akciju sadalīšanas vednis

en: This assistant will help you record a stock split or stock merger.
lv: Šis vednis palīdzēs izveidot akciju sadalīšanu vai sapludināšanu.

en: Select the account for which you want to record a stock split or merger.
lv: Izvēlieties kontu, kurā vēlaties ierakstīt akciju sadalījumu vai sapludināšanu.

en: Stock Split Account
lv: Akciju sadalīšanas konts

en: Enter the date and the number of shares you gained or lost from the stock split or merger. For stock mergers (negative splits) use a negative value for the share distribution. You can also enter a description of the transaction, or accept the default one.
lv: Ievadiet datumu un daļu skaitu, ko ieguvāt vai zaudējāt no akciju sadalīšanas vai sapludināšanas. Akciju apvienošanai (negatīvie sadalījumi) lietojiet negatīvu vērtību akciju klasificēšanai. Jūs varat arī ievadīt grāmatojuma aprakstu, vai akceptēt noklusēto.

en: _Date
lv: _Datums

en: Desc_ription
lv: _Apraksts

en: Stock Split
lv: Akciju sadalījums

en: If you want to record a stock price for the split, enter it below. You may safely leave it blank.
lv: Ja vēlaties ierakstīt akciju cenu sadalījumam, ievadiet to zemāk. Jūs varat droši to atstāt neaizpildītu.

en: New _Price
lv: Jauna _cena

en: Currenc_y
lv: _Valūta

en: Stock Split Details
lv: Akciju sadalījuma detaļas

en: _Memo
lv: _Piezīmes

note: Default memo text for the remains of a stock split
en: Cash in lieu
lv: Nauda tā vietā

en: <b>_Income Account</b>
lv: <b>_Ieņēmumu konts</b>

en: <b>A_sset Account</b>
lv: <b>_Aktīvu konts</b>

note: Dialog title for the remains of a stock split
en: Cash In Lieu
lv: Nauda tā vietā

en: Stock Split Finish
lv: Akciju sadalīšanas beigas

en: Transaction Details
lv: Darījuma detaļas

en: Cash
lv: Nauda

en: Brokerage Fees
lv: Brokera pakalpojumi

en: Introduction placeholder
lv: Ievada vietturis

en: Title placeholder
lv: Virsraksta vietturis

en: _Edit list of encodings
lv: R_ediģēt kodējumu sarakstu

en: Default encoding
lv: Noklusētais kodējums

en: Convert the file
lv: Konvertēt failu

en: finish placeholder
lv: beigu vietturis

en: Finish GnuCash Datafile Import
lv: Beigt GnuCash datu reģistru importu

en: Edit the list of encodings
lv: Rediģēt kodējumu sarakstu

en: <b>S_ystem input encodings</b>
lv: <b>_Sistēmas ievadītais kodējums</b>

en: <b>_Custom encoding</b>
lv: <b>_Pielāgots kodējums</b>

en: <b>_Selected encodings</b>
lv: <b>_Izvēlētais kodējums</b>

en: Preferences
lv: Iestatījumi

note: Preferences Dialog, General Tab
en: General
lv: Dažādi

en: Enable extra _buttons
lv: Iespējot _papildu pogas

en: _Open in new window
lv: _Atvērt jaunā logā

en: If checked, each invoice will be opened in its own top level window. If clear, the invoice will be opened in the current window.
lv: Ja atzīmēts, katrs rēķins tiks atvērts jauna augšējā līmeņa logā. Ja nav atzīmēts, rēķins tiks atvērts pašreizējā logā.

en: _Accumulate splits on post
lv: _Saskaitīt sadalījumus nosūtot

en: Whether multiple entries in an invoice which transfer to the same account should be accumulated into a single split by default. This setting can be changed in the Post dialog.
lv: Vai vairākus rēķina ierakstus, kas pārskaita uz to pašu kontu, ir nepieciešams automātiski saskaitīti vienā sadalījumā. Šo iestatījumu var mainīt dialogā Nosūtīt.

en: <b>Invoices</b>
lv: <b>Rēķini</b>

en: Not_ify when due
lv: Pa_ziņot tuvojoties termiņam

en: Whether to display the list of Bills Due at startup.
lv: Vai palaižot programmu rādīt rēķinus, kuriem ir pienācis termiņš.

en: _Tax included
lv: _Nodoklis iekļauts

en: Whether tax is included by default in entries on Bills. This setting is inherited by new customers and vendors.
lv: Vai nodoklis ir iekļauts rēķina ierakstos automātiski. Šis iestatījums ir mantots no jaunajiem klientiem un piegādātājiem.

note: See the tooltip "At post time…" for details.
en: _Process payments on posting
lv: Automātiski samaksāt _nosūtot

en: <b>Bills</b>
lv: <b>Rēķini</b>

en: _Notify when due
lv: _Paziņot termiņus

en: Ta_x included
lv: Nodokli_s iekļauts

en: Whether tax is included by default in entries on Invoices. This setting is inherited by new customers and vendors.
lv: Vai nodoklis ir iekļauts rēķina ierakstos automātiski. Šis iestatījums ir mantots no jaunajiem klientiem un piegādātājiem.

note: See the tooltip "At post time…" for details.
en: Pro_cess payments on posting
lv: A_pstrādāt nosūtot

en: Days in ad_vance
lv: _Dienas iepriekš

en: How many days in the future to warn about Bills coming due.
lv: Cik dienas iepriekš uzlikt atgādinājumu par rēķina apmaksas termiņu.

en: _Days in advance
lv: _Dienas iepriekš

en: Default
lv: Noklusētā

en: Delete Account
lv: Dzēst kontu

en: <b>Sub-accounts</b>
lv: <b>Subkonti</b>

en: _Move to
lv: _Novietot uz

en: M_ove to
lv: _Pārcelt uz

en: Delete all _transactions
lv: Dzēst visus _grāmatojumus

en: This account contains transactions. What would you like to do with these transactions?
lv: Šajā kontā ir grāmatojumi. Ko jūs vēlaties ar šiem grāmatojumiem darīt?

en: This account contains read-only transactions which may not be deleted.
lv: Šajā kontā ir tikai lasāmi grāmatojumi, kurus nevar izdzēst.

en: <b>Sub-account Transactions</b>
lv: <b>Subkontu grāmatojumi</b>

en: One or more sub-accounts contain read-only transactions which may not be deleted.
lv: Viens vai vairāki subkonti ietver tikai lasāmus grāmatojumus, kurus nevar izdzēst.

en: _Default
lv: _Noklusējums

en: Account Type
lv: Konta veids

en: Show _hidden accounts
lv: Rādīt _paslēptos kontus

en: Show _unused accounts
lv: Rādīt _neizmantotos kontus

en: Show accounts which do not have any transactions.
lv: Rādīt kontus, kuriem nav neviena grāmatojuma.

en: Show _zero total accounts
lv: Rādīt kontus ar _nulles bilanci

en: Show accounts which have a zero total value.
lv: Rādīt kontus, kuru kopējā vērtība ir nulle.

en: Use Commodity Value
lv: Izmantot vērtspapīra vērtību

en: _Help
lv: Pa_līdzība

en: Identification
lv: Identifikators

en: Account _name
lv: Konta _nosaukums

en: _Account code
lv: _Konta kods

en: _Description
lv: _Apraksts

en: Smallest _fraction
lv: Mazākā _vienība

en: Account _Color
lv: Konta _krāsa

en: No_tes
lv: _Piezīmes

en: Smallest fraction of this commodity that can be referenced.
lv: Mazākā precei izmantojamā mērvienības daļa.

en: _Parent Account
lv: _Sintētiskais konts

en: Placeholde_r
lv: Vietturi_s

en: This account is present solely as a placeholder in the hierarchy. Transactions may not be posted to this account, only to sub-accounts of this account.
lv: Šis konts kokā ir paredzēts tikai kā vietturis. Šajā kontā grāmatojumus izveidot nevar, tos var izveidot tikai šī konta subkontos.

en: H_idden
lv: _Paslēpts

en: Ta_x related
lv: _Attiecas uz nodokļiem

note: Translators: use the same words here as in 'Ta_x Report Options'.
en: Use Edit->Tax Report Options to set the tax-related flag and assign a tax code to this account.
lv: Izmantojiet Rediģēt->Nodokļu pārskata iestatījumi, lai iestatītu nodokļu uzrakstu un piešķirt šim kontam nodokļu kodu.

en: <b>Balance Information</b>
lv: <b>Bilances informācija</b>

en: <b>Initial Balance Transfer</b>
lv: <b>Sākotnējs bilances pārvietojums</b>

en: _Balance
lv: _Bilance

en: _Use equity 'Opening Balances' account
lv: _Lietot pašu kapitāla 'Sākuma bilance' kontu

en: _Select transfer account
lv: _Izvēlēties pārskaitījuma kontu

en: Renumber sub-accounts
lv: Pārnumurēt subkontus

en: _Renumber
lv: _Pārnumurēt

en: Prefix
lv: Priedēklis

en: Examples
lv: Paraugi

en: _Show documentation
lv: _Rādīt dokumentāciju

en: _Reconciled
lv: _Saskaņots

en: _Cleared
lv: _Nokārtots

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as cleared.
lv: Ja statuss QIF failā nav norādīts, darījums tiks atzīmēts kā nokārtots.

en: _Not cleared
lv: N_av nokārtots

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as not cleared.
lv: Ja statuss QIF failā nav norādīts, darījuma statuss tiks atzīmēts kā nenokārtots.

en: Default transaction status (overridden by the status given by the QIF file)
lv: Noklusētais grāmatojumu statuss (tiek mainīts, ja QIF failā ir norādīts cits)

en: Select Account
lv: Izvēlieties kontu

en: _Select or add a GnuCash account:
lv: _Izvēlēties vai pievienot GnuCash kontu:

en: Import transactions from text file
lv: Import grāmatojumus no teksta faila

en: 1. Choose the file to import
lv: 1. Izvēlēties failu importēšanai

en: Import bill CSV data
lv: Importēt maksājuma CSV datus

en: Import invoice CSV data
lv: Importēt rēķina CSV datus

en: 2. Select import type
lv: 2. Izvēlieties importa veidu

en: Semicolon separated
lv: Ar semikolu atdalīts

en: Comma separated
lv: Ar komatu atdalīts

en: Semicolon separated with quotes
lv: Atdalīts ar semikoliem un pēdiņām

en: Comma separated with quotes
lv: Atdalīts ar komatiem un pēdiņām

en: 3. Select import options
lv: 3. Izvēlieties importa iespējas

en: 4. Preview
lv: 4. Priekšskatiet

en: Open imported documents in tabs
lv: Atvērt importētos dokumentus cilnēs

en: Don't open imported documents in tabs
lv: Neatvērt importētos dokumentus cilnēs

en: 5. Afterwards
lv: 5. pēc tam

en: Discount %
lv: Atlaide %

en: The percentage discount applied for early payment.
lv: Procentu atlaide par pirmstermiņa apmaksu.

en: The number of days after the post date during which a discount will be applied for early payment.
lv: Dienu skaits pēc nosutīšanas datuma, kuru laikā ir attiecināma atlaide par samaksu pirms termiņa.

en: The number of days to pay the bill after the post date.
lv: Dienu skaits rēķina apmaksai pēc nosutīšanas datuma.

en: The cutoff day for applying bills to the next month. After the cutoff, bills are applied to the following month. Negative values count backwards from the end of the month.
lv: Pēdējā diena, kas attiecas uz rēķinu apmaksu par nākošo mēnesi. Pēc šīs dienas rēķini būs attiecināti uz sekojošo mēnesi. Negatīvas vērtības tiek skaitītas no mēneša beigām atpakaļ.

en: The discount percentage applied if paid early.
lv: % atlaide par samaksu pirms noteiktā termiņa.

en: The last day of the month for the early payment discount.
lv: Pēdējā mēneša diena atlaidei par samaksu pirms termiņa.

en: The day of the month bills are due
lv: Šajā mēneša dienā ir apmaksas termiņš

en: Table
lv: Tabula

en: Terms
lv: Nosacījumi

en: Delete the current Billing Term
lv: Dzēst pašreizējo rēķina nosacījumu

en: Create a new Billing Term
lv: Izveidot jaunu rēķina nosacījumu

en: <b>Term Definition</b>
lv: <b>Nosacījuma skaidrojums</b>

en: De_scription
lv: Ap_raksts

en: _Type
lv: _Veids

en: The description of the Billing Term, printed on invoices
lv: Rēķina nosacījuma apraksts, drukāts uz rēķiniem

en: Edit the current Billing Term
lv: Rediģēt pašreizējo rēķina nosacījumu

en: Close this window
lv: Aizvērt logu

en: Cancel your changes
lv: Atcelt veiktās izmaiņas

en: Commit this Billing Term
lv: Piesaistīt šo rēķina nosacījumu

en: The internal name of the Billing Term.
lv: Rēķina nosacījuma iekšējais nosaukums.

en: <b>New Billing Term</b>
lv: <b>Jauns apmaksas nosacījums</b>

en: _Name
lv: _Nosaukums

en: Income Total
lv: Ieņēmumi kopā

en: Expense Total
lv: Izdevumi kopā

en: Choose Owner Dialog
lv: Izvēlieties īpašnieka dialogu

en: Securities
lv: Vērtspapīri

en: Show National Currencies
lv: Rādīt nacionālo valūtu

en: Add a new commodity.
lv: Pievienot jaunu valūtu.

en: Remove the current commodity.
lv: Dzēst pašreizējo valūtu.

en: Edit the current commodity.
lv: Rediģēt pašreizējo valūtu.

en: Enter the full name of the commodity. Example: Cisco Systems Inc., or Apple Computer, Inc.
lv: Ievadiet akcijas pilnu nosaukumu. Piemēram: Cisco Systems Inc, vai Apple Computer, Inc.

en: Enter the ticker symbol for the commodity (e.g. CSCO or AAPL). If you are retrieving quotes online, this field must exactly match the ticker symbol used by the quote source (including case).
lv: Ievadiet akcijas rindas nosaukumu (piem., CSCO vai AAPL). Ja jūs atjaunojat cenu tiešsaistē, šim laukam jābūt tieši tādam, kādu to izmanto tiešsaistē (ievērojot lielos/mazos burtus).

en: Enter a unique code used to identify the commodity. Or, you may safely leave this field blank.
lv: Ievadiet unikālu kodu, ko izmanto preču identificēšanai. Vai arī droši atstājiet to neaizpildītu.

en: Enter the smallest fraction of the commodity which can be traded. For stocks which can only be traded in whole numbers, enter 1.
lv: Ievadiet mazāko akcijas frakciju, kas var tikt pārdota. Akcijas var tikt pārdotas tikai kā veseli skaitļi, ievadiet 1.

en: <b>Quote Source Information</b>
lv: <b>Noteikt pirmsākuma informāciju</b>

en: Enter a display symbol. This can safely be left blank, in which case the ticker symbol or the currency ISO code will be used.
lv: Ievadiet parādāmo simbolu. To var atstāt tukšu un tādā gadījumā tiks parādīts valūtas ISO kods.

en: Type of quote source
lv: Noteiktās kvotas veids

en: _Display symbol
lv: _Rādīt simbolu

en: Time_zone
lv: Laika _zona

en: _Unknown
lv: _Nezināms

en: These are quote sources that were recently added to F::Q. GnuCash does not know if these sources retrieve information from a single site or from multiple sites on the internet.
lv: Šie ir nesen pievienoti F::Q cenas avoti. GnuCash nezin, vai šie avoti atjauno informāciju no vienas vietnes, vai vairākām interneta vietnēm.

en: _Multiple
lv: _Daudzkārtīgs

en: These are F::Q quote sources that retrieve information from multiple sites on the internet. If one of the sites is unavailable, F::Q will attempt to retrieve the information from another site.
lv: Šie ir F::Q cenas avoti, kuros atjauno informāciju no vairākām interneta vietnēm. Ja viena no vietnēm nav pieejama, F::Q mēģinās atjaunot informāciju no citas vietnes.

en: Si_ngle
lv: _Viens

en: These are F::Q quote sources that retrieve information from a single site on the internet. If that site is unavailable, you will not be able to retrieve quotes.
lv: Šie ir F::Q cenas avoti, kuru informāciju savāc no vienas interneta vietnes. Ja vietne nav pieejama, jūs nevarēsiet atjaunot cenas.

en: _Get Online Quotes
lv: _Saņemt kvotas tiešsaistē

en: F_raction traded
lv: _Daļa pārdota

note: Again replace CUSIP by your National Securities Identifying Number.
en: ISIN, CUSI_P or other code
lv: ISIN, CUSI_P vai cits kods

en: _Symbol/abbreviation
lv: _Simbols/saīsinājums

en: _Full name
lv: _Pilns nosaukums

en: Warning: Finance::Quote not installed properly.
lv: Uzmanību: Finanses::Kvota nav pareizi uzstādīta.

en: Select user information here…
lv: Izvēlēties lietotāja informāciju…

en: The customer ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
lv: Klienta numurs. Ja atstāj neaizpildītu, numuru piešķir automātiski

en: Address
lv: _Adrese

en: Email
lv: E-pasts

en: Billing Address
lv: Maksājuma adrese

en: Discount
lv: Atlaide

en: Credit Limit
lv: Kredītlimits

en: Tax Included
lv: Nodoklis iekļauts

en: Tax Table
lv: Nodokļu tabula

en: Override the global Tax Table?
lv: Pārrakstīt vispārīgo nodokļu tabulu?

en: Billing Information
lv: Maksājuma informācija

en: Shipping Information
lv: Informācija par piegādi

en: Shipping Address
lv: Piegādes adrese

note: Title of dialog
en: Import customers or vendors from text file
lv: Importēt klientus un piegādātājus no teksta faila

en: For importing customer lists.
lv: Klientu saraksta importēšanai.

en: For importing vendor lists.
lv: Piegādātāju saraksta importēšanai.

en: <b>2. Select Import Type</b>
lv: <b>2. Izvēlieties importa veidu</b>

en: Exit the saved report configurations dialog
lv: Iziet no saglabāto pārskatu iestatījuma loga

en: Question
lv: Jautājums

en: (none)
lv: (neviens)

en: Relative
lv: Relatīvs

en: The employee ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
lv: Darbinieka numurs. Ja atstāj neaizpildītu, numuru piešķir automātiski

en: Payment Address
lv: Apmaksas saņēmēja adrese

en: Language
lv: Valoda

en: Interface
lv: Saskarne

en: Default Hours per Day
lv: Noklusētās stundas dienā

en: Default Rate
lv: Noklusētā likme

en: Access Control List
lv: Pieejas tiesību saraksts

en: Access Control
lv: Pieejas tiesības

en: <b>File</b>
lv: <b>Fails</b>

en: Host
lv: Saimnieks

en: Database
lv: Datubāze

en: Password
lv: Parole

en: <b>Database Connection</b>
lv: <b>Datubāzes savienojums</b>

en: Annual
lv: Reizi gadā

en: Semi-annual
lv: Reizi pusgadā

en: Tri-annual
lv: Trīsreiz gadā

en: Quarterly
lv: Reizi ceturksnī

en: Bi-monthly
lv: Reizi divos mēnešos

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Semi-monthly
lv: Divreiz mēnesī

en: Bi-weekly
lv: Reizi divās nedēļās

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Daily (360)
lv: Katru dienu (360)

en: Daily (365)
lv: Katru dienu (365)

en: Loan Repayment Calculator
lv: Aizņēmuma atmaksas kalkulators

en: _Schedule
lv: _Ieplānot

en: <b>Calculations</b>
lv: <b>Aprēķini</b>

en: Payment periods
lv: Maksājuma periods

en: Interest rate
lv: Procentu likme

en: Present value
lv: Pašreizējā vērtība

en: Periodic payment
lv: Periodisks maksājums

en: Future value
lv: Nākotnes vērtība

en: Clear the entry.
lv: Nokārtot ierakstu

en: Calculate
lv: Aprēķināt

en: Recalculate the (single) blank entry in the above fields.
lv: Pārrēķināt (vienu) tukšu ierakstu augšējos laukos.

en: <b>Payment Options</b>
lv: <b>Maksājumu izvēlnes</b>

en: Payment Total
lv: Maksājums kopā

en: Discrete
lv: Diskrēts

en: Continuous
lv: Nepārtraukts

en: Beginning
lv: Sākums

en: When paid
lv: Kad samaksāts

en: Search the Account List
lv: Meklēt kontu sarakstu

en: _Jump To
lv: Pār_lēkt

en: Account Full Name
lv: Konta pilnais nosaukums

en: Case insensitive searching is available on 'Account Full Name'.
lv: 'Konta pilnajā nosaukumā' meklēšana tiek veikta, nešķirojot lielos un mazos burtus.

en: Select a row and then press 'jump to' to jump to the account in the Account Tree,
    if account should not be shown, this will be temporarily overridden.
lv: Izvēlieties rindu un spiediet 'Pārlēkt' uz norādīto kontu Kontu kokā,
    ja kontu nav jārāda, tas tiks īslaicīgi atslēgts.

en: Import Map Editor
lv: Importēt kartes redaktoru

en: <b>What type of information to display?</b>
lv: <b>Kādu informāciju parādīt?</b>

en: Non-Bayesian
lv: Ne-Baijesa

en: Online
lv: Tiešsaiste

en: Source Account Name
lv: Avota konta nosaukums

en: Based On
lv: Balstīts uz

en: Match String
lv: Meklējamais teksts

en: Mapped to Account Name
lv: Kartēts uz konta nosaukumu

en: Count of Match String Usage
lv: Atbilstošo rindu skaita lietojums

en: _Filter
lv: _Filtrs

en: _Expand All
lv: _Izvērst visu

en: Please select or create an appropriate GnuCash account for:
lv: Izvēlieties vai izveidojiet piemērotu GnuCash kontu priekš:

en: Online account ID here…
lv: Tiešsaistes konta ID šeit…

en: Choose a format
lv: Izvēlēties formātu

en: Format
lv: Formāts

en: Select matching existing transaction
lv: Izvēlēties saskaņotu esošu grāmatojumu

note: Dialog Select matching transactions
en: Show Reconciled
lv: Rādīt saskaņotos

note: Dialog Select matching transactions
en: Imported transaction's first split
lv: Importētā grāmatojuma pirmais sadalījums

en: This transaction probably requires your intervention or it will be imported unbalanced.
lv: Šim grāmatojumam, iespējams, nepieciešama jūsu iejaukšanās, vai arī tas tiks importēts nesabalansēts.

en: This transaction will be imported balanced (you may still want to double check the match or destination account).
lv: Šis grāmatojums tiks importēts balansēts (jums tomēr vajadzēs vēlreiz pārbaudīt to saderību vai konta galamērķi).

en: This transaction requires your intervention or it will NOT be imported.
lv: Šim grāmatojumam nepieciešama jūsu iejaukšanās, vai arī tas NETIKS importēts.

en: Transaction List Help
lv: Grāmatojumu saraksta palīdzība

en: Colors
lv: Krāsas

en: <b>Actions</b>
lv: <b>Darījumi</b>

en: Select "A" to add the transaction as new.
lv: Izvēlēties "A", lai pievienotu grāmatojumu kā jaunu.

en: Select neither to skip the transaction (it won't be imported at all).
lv: Izvēlēties nevienu, lai izlaistu grāmatojumu (tas netiks vispār importēts).

en: Red
lv: Sarkans

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Green
lv: Zaļš

en: _Notes
lv: _Piezīmes

en: Generic import transaction matcher
lv: Vispārīgs importa grāmatojuma saskaņotājs

en: Posted Account
lv: Konts Nosūtīts

en: Invoice Information
lv: Rēķina informācija

en: (owner)
lv: (īpašnieks)

en: Default Chargeback Project
lv: Projekts

en: Additional to Card
lv: Papildus kartei

en: Extra Payments
lv: Papildus maksājumi

en: The invoice ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you.
lv: Rēķina numurs. Ja atstāj neaizpildītu, numurs piešķir automātiski.

en: Unposting this Invoice will delete the posted transaction.
    Are you sure you want to unpost it?
lv: Ja nesūtīsiet šo rēķinu, tiks dzēsts nosūtītais darījums.
    Vai tiešām nevēlaties to sūtīt?

en: Yes, reset the Tax Tables
lv: Jā, restaurēt nodokļu tabulas

en: No, keep them as they are
lv: Nē, atstāt tos kā ir

en: Reset Tax Tables to present Values?
lv: Restaurēt nodokļu tabulas vērtību uzrādīšanai?

en: Job Dialog
lv: Darba dialogs

en: The job ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
lv: Darba numurs. Ja atstāj neaizpildītu, numuru piešķir automātiski

en: Job Information
lv: Informācija par darbu

en: Owner Information
lv: Informācija par īpašnieku

en: Job Active
lv: Darbs aktīvs

en: Lot Viewer
lv: Partiju apskate

en: _New Lot
lv: _Jauna partija

en: Scrub _Account
lv: Attīrīt _kontu

en: _Scrub
lv: _Attīrīt

en: Scrub the highlighted lot
lv: Attīrīt izcelto partiju

en: Delete the highlighted lot
lv: Dzēst izcelto partiju

en: Enter a name for the highlighted lot.
lv: Ievadiet nosaukumu izceltajai partijai

en: Enter any notes you want to make about this lot.
lv: Ievadiet piezīmes par šo partiju.

en: <b>_Title</b>
lv: <b>_Nosaukums</b>

en: <b>_Lots in This Account</b>
lv: <b>_Partijas šajā kontā</b>

en: Show only open lots
lv: Rādīt atvērtās lotes

en: <b>Splits _free</b>
lv: <b>Sadalījams _brīvs</b>

en: <b>Splits _in lot</b>
lv: <b>Sadalījums _lotē</b>

en: _No
lv: _Nr

en: _Yes
lv: _Jā

en: <span weight="bold" size="larger">Display Welcome Dialog Again?</span>
lv: <span weight="bold" size="larger">Rādīt sveiciena dialogu vēlreiz?</span>

en: If you press the <i>Yes</i> button, the <i>Welcome to GnuCash</i> dialog will be displayed again next time you start GnuCash. If you press the <i>No</i> button, it will not be displayed again.
lv: Ja spiedīsiet pogu <i>Jā</i>,nākošreiz, kad uzsāksiet, tiks parādīts vēlreiz <i>Sveicināti GnuCash programmā</i> dialogs. Ja spiedīsiet <i>Nē</i> pogu, tas netiks rādīts.

en: <span size="larger" weight="bold">Welcome to GnuCash!</span>
lv: <span size="larger" weight="bold">Sveicināti GnuCash programmā!</span>

en: There are some predefined actions available that most new users prefer to get started with GnuCash. Select one of these actions from below and click the <i>OK</i> button or press the <i>Cancel</i> button if you don't want to perform any of them.
lv: Ir pieejamas dažas iepriekš definētas darbības, ar kurām lielākoties vēlas sākt jaunie GnuCash lietotāji. Izvēlieties vienu no šīm darbībām zemāk un noklikšķiniet pogu <i>Labi</i>, ja piekrītat, vai arī spiediet pogu <i>Atcelt</i>, ja nevēlaties.

en: C_reate a new set of accounts
lv: _Izveidot jaunu kontu kopumu

en: _Import my QIF files
lv: _Importēt manus QIF failus

en: _Open the new user tutorial
lv: _Atvērt jaunā lietotāja pamācību

en: Object references
lv: Objekta iestatījumi

en: Explanation
lv: Paskaidrojums

en: Close dialog and make no changes.
lv: Aizvērt dialogu bez izmaiņām.

en: Apply changes but do not close dialog.
lv: Pielietot izmaiņas, bet neaizvērt dialogu.

en: Apply changes and close dialog.
lv: Pielietot izmaiņas un aizvērt dialogu

en: Order Entry
lv: Pasūtījuma ieraksts

en: Order Information
lv: Pasūtījuma informācija

en: Reference
lv: Atsauce

en: Order Entries
lv: Pasūtījuma ieraksti

en: The order ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
lv: Pasūtījuma numurs. Ja atstāj neaizpildītu, numuru piešķir automātiski

en: The company associated with this payment.
lv: Ar šo maksājumu saistītais uzņēmums.

en: Post To
lv: Nosūtīt uz

en: Documents
lv: Dokumenti

en: The amount to pay for this invoice.
    
    If you have selected an invoice, GnuCash will propose the amount still due for it. You can change this amount to create a partial payment or an over-payment.
    
    In case of an over-payment or if no invoice was selected, GnuCash will automatically assign the remaining amount to the first unpaid invoice for this company.
lv: Šī rēķina apmaksas lielums.
    
    Ja esat atlasījis rēķinu, GnuCash piedāvās tā vēl apmaksājamo daudzumu. Jūs varat šo summu mainīt, izveidojot daļējus maksājumus vai pārmaksu.
    
    Pārmaksas vai gadījumā kad rēķins nav atlasīts, GnuCash automātiski pievienos atlikušo summu pirmajam šī uzņēmuma neapmaksātajam rēķinam.

en: Refund
lv: Atlīdzība

en: Print Check
lv: Drukāt čeku

en: Transfer Account
lv: Pārskaitījuma konts

note: Date format label for 31.07.2013
en: Europe
lv: Eiropas

note: Label for locale settings of formats, …
en: Locale
lv: Lokāle

en: <b>Separator Character</b>
lv: <b>Simbols atdalīšanai</b>

en: GnuCash Preferences
lv: GnuCash Iestatījumi

en: <b>Summarybar Content</b>
lv: <b>Kopsavilkuma joslas saturs</b>

en: Include _grand total
lv: Iekļaut _gala kopsummu

en: Show a grand total of all accounts converted to the default report currency.
lv: Rādīt galīgo visu kontu kopsummu konvertētu noklusētajā pārskata valūtā.

en: Include _non-currency totals
lv: Iekļaut _ne-valūtas kopsummu

en: If checked, non-currency commodities will be shown in the summary bar. If clear, only currencies will be shown.
lv: Ja atzīmēts, ne-valūtas akcijas tiks parādīts apkopojuma joslā. Ja ne, būs redzama tikai valūta.

en: _Relative
lv: _Relatīvs

en: Use the specified relative starting date for profit/loss calculations.
lv: Izmantot norādīto relatīvo sākuma datumu peļņas/zaudējumu aprēķinam.

en: _Absolute
lv: _Absolūts

en: Use the specified absolute starting date for profit/loss calculations.
lv: Lietot norādīto absolūto sākuma datumu peļņas/zaudējumu aprēķinam.

en: Re_lative
lv: _Relatīvs

en: Use the specified relative ending date for profit/loss calculations. Also use this date for net assets calculations.
lv: Izmantot norādīto relatīvo baigu datumu peļņas/zaudējumu aprēķinam. Šo pašu datumu izmantot neto aktīvu aprēķinam.

en: Ab_solute
lv: _Absolūts

en: Use the specified absolute ending date for profit/loss calculations. Also use this date for net assets calculations.
lv: Lietot norādīto absolūto beigu datumu peļņas/zaudējumu aprēķinam. Šo pašu datumu izmantot neto aktīvu aprēķinam.

en: Accounting Period
lv: Pārskata periods

en: Use _formal accounting labels
lv: Izmantot _formālos uzskaites uzrakstus

en: Use only 'debit' and 'credit' instead of informal synonyms.
lv: Izmantot tikai 'debets' un 'kredīts' neformālo sinonīmu vietā

en: <b>Labels</b>
lv: <b>Uzraksti</b>

en: _None
lv: _Nevienu

en: C_redit accounts
lv: _Kredītkonti

en: _Income & expense
lv: _Ieņēmumi un izdevumi

en: <b>Reverse Balanced Accounts</b>
lv: <b>Reversēt bilanci kontiem</b>

en: <b>Default Currency</b>
lv: <b>Noklusētā valūta</b>

en: US Dollars (USD)
lv: US dolāri (USD)

en: Character
lv: Simbols

en: Sample
lv: Paraugs

en: Show the Account Color as background
lv: Rādīt konta krāsu kā fonu

en: Show the Account Color as Account Name Background.
lv: Rādīt konta krāsu kā konta nosaukuma fonā?

en: Show the Account Color on tabs
lv: Rādīt cilnēs konta krāsu

en: Show the Account Color as tab background.
lv: Rādīt konta krāsu cilnes fonā?

en: The character that will be used between components of an account name. A legal value is any single character except letters and numbers, or any of the following strings: "colon" "slash", "backslash", "dash" and "period".
lv: Rakstzīme, kas tiks izmantota starp konta nosaukuma daļām. Var izmantot jebkuru simbolu, izņemot burtus, ciparus un kādu no sekojošām vērtībām: "colon" "slash", "backslash", "dash" un "period".

en: Ch_oose
lv: _Izvēlēties

en: Loc_ale
lv: Dar_bības vieta

en: <b>Time Format</b>
lv: <b>Laika formāts</b>

en: U_se 24-hour clock
lv: _Izmantot 24-stundu pulksteni

en: Use a 24 hour (instead of a 12 hour) time format.
lv: Izmantot 24 stundu (nevis 12) laika formātu.

en: <b>Date Completion</b>
lv: <b>Izpildes datums</b>

en: Dates will be completed so that they are within the current calendar year.
lv: Datumus papildinās tā, ka tie atrodas tekošajā kalendārajā gadā.

en: Enter number of months.
lv: Ievadiet mēnešu skaitu.

en: Use the date format specified by the system locale.
lv: Izmantot sistēmas lokālē norādīto datuma formātu.

en: <b>Numbers</b>
lv: <b>Skaitļi</b>

en: Display ne_gative amounts in red
lv: Rādīt ne_gatīvas summas sarkanā krāsā.

en: Display negative amounts in red.
lv: Negatīvo summu rādīt sarkanā krāsā.

en: _Automatic decimal point
lv: _Automātisks komats

en: Automatically insert a decimal point into values that are entered without one.
lv: Automātiski ievietot komatus vērtībām, kas ir ievadītas bez komatiem.

en: How many automatic decimal places will be filled in.
lv: Cik daudz zīmes aiz komata automātiski tiks ieliktas.

en: Perform account list _setup on new file
lv: Palaist kontu vedni, _veidojot jaunu failu

en: Present the new account list dialog when you choose File->New File.
lv: Izvēloties "Jauns fails" no "Fails" izvēlnes, rādīt jaunu kontu saraksta dialogu.

en: Display "_tip of the day" dialog
lv: Rādīt "_dienas padoms" dialogu

en: Display hints for using GnuCash at startup.
lv: Palaižot GnuCash rādīt ieteikumus.

en: How many days to keep old log/backup files.
lv: Cik dienas glabāt vecos žurnālu un rezerves kopiju failus?

en: days
lv: dienas

en: Com_press files
lv: Sas_piest failus

en: Compress the data file with gzip when saving it to disk.
lv: Saspiest datu failu ar gzip saglabājot diskā.

en: <b>Files</b>
lv: <b>Faili</b>

en: <b>Search Dialog</b>
lv: <b>Meklēšanas dialogs</b>

en: New search _limit
lv: Jauns meklēšanas _nosacījums

en: Default to 'new search' if fewer than this number of items is returned.
lv: Piedāvāt jaunu meklējumu, ja ir atrasti mazāk ieraksti par norādīto.

en: Show splash scree_n
lv: Rādīt reklāmas _ekrānu

en: Show splash screen at startup.
lv: Rādīt reklāmas ekrānu, palaižot programmu.

en: Auto-save time _interval
lv: Automātskas saglabāšanas laika _intervāls

en: minutes
lv: minūtes

en: Show auto-save confirmation _question
lv: Rādīt automātiskās saglabāšanas apstiprināšanas _jautājumu

en: If active, GnuCash shows a confirmation question each time the auto-save feature is started. Otherwise no extra explanation is shown.
lv: Ja ieslēgts, GnuCash rāda apstiprinājuma jautājumu katru reizi, kad uzsākta automātiskās saglabāšanas iespēja. Ja ne, papildus paskaidrojuma nebūs.

en: Forever
lv: Vienmēr

en: Time to _wait for answer
lv: Laiks, cik ilgi gaidīt atbildi

en: seconds
lv: sekundes

en: Enable horizontal grid lines on table displays
lv: Rādīt tabulām horizontālas rindu līnijas

en: Enable horizontal grid lines on table displays. These will mainly be tree views like the Accounts page.
lv: Ieslēgt horizontālā režģa līnijas tabulu attēlojumā. Parasti tās ir izmantotas koka sarakstā, piemēram, Kontu lapā.

en: Enable vertical grid lines on table displays
lv: Ieslēgt attēlojumā vertikālās režģa līnijas

en: Enable vertical grid lines on table displays. These will mainly be tree views like the Accounts page.
lv: Ieslēgt attēlojumā vertikālās režģa līnijas. Parasti tās ir izmantotas koka sarakstā, piemēram, Kontu lapā.

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Enable skip transaction action
lv: Atļaut izlaist grāmatojuma darbību

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Enable update match action
lv: Ieslēgt atbilstības pielabošanas darbību

en: In some places commercial ATMs (not belonging to a financial institution) are installed in places like convenience stores. These ATMs add their fee directly to the amount instead of showing up as a separate transaction or in your monthly banking fees. For example, you withdraw $100, and you are charged $101,50 plus Interac fees. If you manually entered that $100, the amounts won't match. You should set this to whatever is the maximum such fee in your area (in units of your local currency), so the transaction will be recognised as a match.
lv: Daži komerciālie bankomāti (kas nepieder finanšu institūcijai) ir uzstādīti tādās vietās kā veikali. Šie bankomāti pievieno savu maksu summai uzreiz, nevis parāda to kā atsevišķu darījumu, vai ikmēneša bankas pakalpojumu maksu. Piemēram, jūs izņemat 100, bet jums noskaita 101,50. Ja jūs manuāli ievadījāt 100, šīs summas nesakritīs. Jums tāpēc jāiestata kopējā maksa, kāda tā ir (jūsu vietējās naudas vienībās), lai darījums būtu atpazīts kā saistīts.

en: A transaction whose best match's score is in the green zone (above or equal to the Auto-CLEAR threshold) will be CLEARed by default.
lv: Grāmatojums, kura rezultāts ir zaļajā zonā (virs vai vienāds ar automātiski nokārtotā grāmatojuma slieksni) tiks nokārtots automātiski.

en: A transaction whose best match's score is in the red zone (above the display threshold but below or equal to the Auto-ADD threshold) will be ADDed by default.
lv: Grāmatojums, kura saskaņots rezultāts ir sarkanajā zonā (virs redzamā sākumpunkta, bet zem vai vienāds ar automātiskā grāmatojuma slieksni) tiks pievienots automātiski.

en: The minimum score a potential match must have to be displayed in the match list.
lv: Minimālais rezultāts, kāds vajadzīgs potenciālajai saderībai, lai tā būtu redzama saskaņoto sarakstā.

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Commercial ATM _fees threshold
lv: Bankomāta pakalpojuma _maksa sākas no

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Auto-c_lear threshold
lv: Sākumpunkta _nokārtošana automātiski

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Auto-_add threshold
lv: Sākumpunkta pievienošana _automātiski

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Match _display threshold
lv: Saskaņot _redzamo sākumpunktu

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Use _bayesian matching
lv: Izmantot _Baijesa saskaņošanu

en: Use bayesian algorithms to match new transactions with existing accounts.
lv: Izmantot varbūtības algoritmus jaunu grāmatojumu saskaņošanai esošiem kontiem.

en: <b>Checks</b>
lv: <b>Čeki</b>

en: The default check printing font.
lv: Noklusētais čeku drukāšanas fonts.

en: Print _date format
lv: Drukas _datuma formāts

en: Below the actual date, print the format of that date in 8 point type.
lv: Zem šodienas datuma drukāt 8 punktu datuma formātu.

en: Print _blocking chars
lv: Drukāt _bloķējošās rakstzīmes

en: Print '***' before and after each text field on the check.
lv: Drukāt čekā '***' pirms un pēc katra teksta lauka.

en: Default _font
lv: Noklusētais _fonts

en: Printing
lv: Druka

en: '_Enter' moves to blank transaction
lv: '_Enter' pāriet uz neaizpildītu grāmatojumu

en: _Auto-raise lists
lv: _Palielināt sarakstu automātiski

en: Automatically raise the list of accounts or actions during input.
lv: Automātiski palielināt kontu sarakstu vai rīcību ievadīšanas laikā.

en: Tab order in_cludes Transfer on Memorised Transactions
lv: Lauku secībā ie_kļaut Pārskaitījumu saglabātajiem darījumiem

en: Move to Transfer field when memorised transaction auto filled.
lv: Pāriet uz Pārskaitījums lauku kad saglabātais darījums ir automātiski aizpildīts.

en: <b>Reconciling</b>
lv: <b>Saskaņošana</b>

en: Check cleared _transactions
lv: Pārbaudīt nokārtotos _grāmatojumus

en: Pre-check cleared transactions when creating a reconcile dialog.
lv: Pirms izveidot saskaņošanas dialogu, iezīmēt nokārtotos grāmatojumus.

en: Automatic credit card _payment
lv: Automātisks kredītkartes _maksājums

en: After reconciling a credit card statement, prompt the user to enter a credit card payment.
lv: Pēc kredītkartes pārskata saskaņošanas, mudināt lietotāju ievadīt kredītkartes maksājumu.

en: Always reconcile to t_oday
lv: Vienmēr _saskaņot uz šodienu

en: Always open the reconcile dialog using today's date for the statement date, regardless of previous reconciliations.
lv: Vienmēr atvērt apstiprināšanas dialogu, izmantojot ieraksta datumu, neskatoties uz iepriekšējiem apstiprinājumiem.

en: <b>Graphics</b>
lv: <b>Grafiski</b>

en: Double _mode colors alternate with transactions
lv: Divu krāsu _mija grāmatojumos

en: Alternate the primary and secondary colors by transaction instead of by alternating by row.
lv: Mainīt primārās un sekundārās krāsas pēc grāmatojuma, nevis pēc rindām.

en: Draw hori_zontal lines between rows
lv: Zīmēt _horizontālas līnijas starp rindām

en: Show horizontal borders on the cells.
lv: Rādīt horizontālas šūnu malas.

en: Draw _vertical lines between columns
lv: Zīmēt _vertikālas līnijas starp kolonnām

en: Show vertical borders on the cells.
lv: Rādīt šūnu vertikālās robežas.

en: <b>Default Style</b>
lv: <b>Noklusētais stils</b>

en: <b>Other Defaults</b>
lv: <b>Citi noklusējumi</b>

en: _Basic ledger
lv: _Pamata virsgrāmata

en: _Auto-split ledger
lv: _Sadalīt grāmatojumu automātiski

note: Translators: This is a menu item in the View menu
en: Transaction _Journal
lv: Grā_matojumu žurnāls

en: Number of _transactions
lv: _Grāmatojumu skaits

en: Register opens in a new _window
lv: Reģistrs atveras jaunā l_ogā

en: If checked, each register will be opened in its own top level window. If clear, the register will be opened in the current window.
lv: Ja atzīmēts, katrs reģistrs tiks atvērts savā augšējā līmeņa logā. Ja ne, reģistrs tiks atvērts pašreizējā logā.

en: _Only display leaf account names
lv: _Rādīt tikai kontu nosaukumu uzrakstus

en: If checked, only the names of the leaf accounts are displayed in the register and in the account selection popup. The default behaviour is to display the full name, including the path in the account tree. Checking this option implies that you use unique leaf names.
lv: Ja atzīmēts, tikai lapu kontu nosaukumi būs redzami reģistrā un kontu izvēlnes izlecošajā logā. Pēc noklusējuma redzams pilns nosaukums, ieskaitot kontu koka ceļu. Atzīmējot šo izvēlni norāda, ka jūs izmantojat unikālus lapu nosaukumus.

en: Register Defaults
lv: Reģistru noklusējumi

en: <b>Default Report Currency</b>
lv: <b>Noklusētā pārskata valūta</b>

en: <b>Location</b>
lv: <b>Izvietojums</b>

en: Report opens in a new _window
lv: Pārskats atveras jaunā l_ogā

en: If checked, each report will be opened in its own top level window. If clear, the report will be opened in the current window.
lv: Ja atzīmēts, katrs pārskats tiks atvērta savā augšējā līmeņa logā. Ja ne, pārskats tiks atvērta pašreizējā logā.

en: Reports
lv: Pārskati

en: <b>Window Geometry</b>
lv: <b>Loga izmēri</b>

en: _Save window size and position
lv: _Saglabāt logu lielumu un novietojumu

en: Save window size and location when it is closed.
lv: Saglabāt logu lielumu un izvietojumu.

en: Bring the most _recent tab to the front
lv: Iznest _nesenāko izmantoto cilni priekšpusē

en: <b>Tab Position</b>
lv: <b>Cilnes novietojums</b>

en: To_p
lv: _Augšā

en: B_ottom
lv: A_pakšā

en: _Left
lv: Pa _kreisi

en: _Right
lv: _Pa labi

en: <b>Summary Bar Position</b>
lv: <b>Kopsavilkuma joslas novietojums</b>

en: Bottom
lv: Apakšā

en: <b>Tabs</b>
lv: <b>Cilnes</b>

en: Show close button on _notebook tabs
lv: Rādīt aizvēršanas pogu uz piezīmju grāmatas _cilnēm

en: Show a close button on each notebook tab. These function identically to the 'Close' menu item.
lv: Rādīt aizvēršanas pogu uz katras piezīmju grāmatas cilnes. Tās darbojas identiski 'Aizvērt' izvēlnei.

en: If the text in the tab is longer than this value (the test is approximate) then the tab label will have the middle cut and replaced with an ellipsis.
lv: Ja teksts cilnē ir garāks par šo vērtību (tests ir aptuvens), tad cilnes uzraksts vidū tiks izgriezts un aizvietots ar iekavām.

en: characters
lv: simboli

en: _Width
lv: _Platums

en: Windows
lv: Logi

en: Bid
lv: Pērk

en: Ask
lv: Pārdod

en: Last
lv: Pēdējais

en: Net Asset Value
lv: Aktīvi vērtība:

en: Price Editor
lv: Kursa redaktors

en: S_ource
lv: _Pirmsākums

en: _Price
lv: _Cena

en: Before _Date
lv: _Datums

en: Price Database
lv: Cenu datubāze

en: Add a new price.
lv: Pievienot jaunu cenu.

en: Remove the current price.
lv: Dzēst pašreizējo cenu.

en: Edit the current price.
lv: Rediģēt pašreizējo cenu.

en: Remove _Old
lv: Dzēst _veco

en: Remove prices older than a user-entered date.
lv: Dzēst cenas, kas vecākas par lietotāja ievadīto datumu.

en: _Get Quotes
lv: _Saņemt kursus

en: Get new online quotes for stock accounts.
lv: Saņemt tiešsaistē kvotas akciju kontiem.

en: Save Custom Check Format
lv: Saglabāt pielāgotu čeka formātu

en: Enter a title for this custom format. This title will appear in the "Check format" selector of the Print Check dialog. Using the title of an existing custom format will cause that format to be overwritten.
lv: Ievadiet pielāgotā formāta nosaukumu. Nosaukums parādīsies "Čeka formāts" dialoga sarakstā. Ja izmantosiet jau esoša pielāgota formāta nosaukumu, formāts tiks pārrakstīts.

en: Inches
lv: Collas

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Points
lv: Punkti

en: Middle
lv: Vidū

en: _Print
lv: _Drukāt

en: Check _format
lv: Pārbaudīt _formātu

en: Check po_sition
lv: Pārbaudīt _pozīciju

en: _Date format
lv: _Datuma formāts

en: Check format must have an
    ADDRESS item defined in order
    to print an address on the check.
lv: Pārbaudiet čeka formātu, vai
    tajā ir norādīts ADDRESS lauks,
    kas nepieciešams, lai to izdrukātu.

en: _Address
lv: _Adrese:

en: Pa_yee
lv: _Saņēmējs

en: Amount (_words)
lv: Summa (_vārdos)

en: Amount (_numbers)
lv: Summa (_Skaitļos)

en: _Units
lv: _Vienības

en: _Translation
lv: _Tulkojums

en: _Rotation
lv: _Rotācija

en: The origin point is the upper left-hand corner of the page.
lv: Izcelsmes punkts ir augšējā kreisā lapas stūrī.

en: The origin point is the lower left-hand corner of the page.
lv: Izcelsmes punkts ir apakšējā kreisā lapas stūrī.

en: Degrees
lv: Pakāpes

en: Splits Memo
lv: Sadalījuma piezīmes

en: Splits Amount
lv: Sadalījuma summa:

en: Splits Account
lv: Sadalījuma konts

en: Custom format
lv: Pielāgots formāts

en: Working…
lv: Strādā…

en: <b>A_vailable reports</b>
lv: <b>_Pieejamie pārskati</b>

en: <b>_Selected Reports</b>
lv: <b>_Izvēlētie pārskati</b>

en: A_dd >>
lv: _Pievienot >>

en: << _Remove
lv: << _Dzēst

en: Move _up
lv: Iet uz _augšu

en: Move dow_n
lv: Iet uz _leju

en: Si_ze…
lv: _Lielums

en: HTML Style Sheets
lv: HTML stila lapas

en: <b>Available style sheets</b>
lv: <b>Pieejamās stila lapas</b>

en: <b>Style sheet options</b>
lv: <b>Stila lapas izvēlnes</b>

en: Report Size
lv: Pārskata izmērs

en: Enter report row/column span
lv: Izveidot pārskata rindu/kolonnu posmu

en: _Row span
lv: _Rindas platums

en: _Column span
lv: _Kolonnas platums

en: Select HTML Style Sheet
lv: Izvēlēties HTML stila lapu

en: New Style Sheet
lv: Jauna stila lapa

en: <b>New style sheet info</b>
lv: <b>Jaunās stila lapas info</b>

en: Reset Warnings
lv: Restaurēt brīdinājumus

en: You have requested that the following warning dialogs not be presented. To re-enable any of these dialogs, select the check box next to the dialog, then click OK.
lv: Jūs izvēlējāties, ka sekojoši brīdinājuma dialogi netiks rādīti. Lai rādītu jebkurus no šiem dialogiem, izvēlieties rūtiņu atzīmēšanai, kas atrodas līdzās dialogam, tad spiediet OK.

en: _Unselect All
lv: _Atcelt visus

en: No warnings to reset.
lv: Nav brīdinājumu restaurēšanai.

en: Permanent Warnings
lv: Pastāvīgi brīdinājumi

en: Temporary Warnings
lv: Īslaicīgi brīdinājumi

en: _Find
lv: _Meklēt

en:  Search
lv:  Meklēt

en: Search for items where
lv: Meklēt posteņus kur

en: <b>Match all entries</b>
lv: <b>Saskaņot visus ierakstus</b>

en: Search Criteria
lv: Meklēšanas kritēriji

en: New search
lv: Meklēt no jauna

en: Refine current search
lv: Attīrīt pašreizējo meklēšanu

en: Add results to current search
lv: Pievienot rezultātus pašreizējai meklēšanai

en: Delete results from current search
lv: Dzēst rezultātus no pašreizējās meklēšanas

en: Search only active data
lv: Meklēt tikai aktīvus datus

en: Choose whether to search all your data or only that marked as "active".
lv: Norādiet, vai meklēt visus datus, vai tikai tos, kas atzīmēti kā "aktīvs".

en: Type of search
lv: Meklēšanas veids

en: Account Deletion
lv: Konta dzēšana

en: The following Scheduled Transactions reference the deleted account and must now be corrected. Press OK to edit them.
lv: Sekojoši plānotie grāmatojumi atsaucas uz dzēstu kontu un tagad ir jāmaina. Spiediet OK lai rediģētu tos.

en: Daily
lv: Katru dienu

en: Bi-Weekly
lv: Reizi divās nedēļās

en: Yearly
lv: Reizi gadā

en: Make Scheduled Transaction
lv: Izveidot plānoto grāmatojumu

en: Advanced…
lv: Papildus…

en: Never End
lv: Nekad nebeidzas

en: Number of Occurrences
lv: Atgadījumu skaits

en: <b>Since Last Run</b>
lv: <b>Kopš pēdējās palaišanas reizes</b>

en: <b>Transaction Editor Defaults</b>
lv: <b>Grāmatojuma redaktora noklusējumi</b>

en: _Run when data file opened
lv: _Palaist, atverot datu failu

en: Run the "since last run" process when a file is opened.
lv: Palaist "kopš pēdējās palaišanas" procesu, atverot failu.

en: _Show notification window
lv: Rādīt ž_urnāla logu

en: Show the notification window for the "since last run" process when a file is opened.
lv: Rādīt "kopš pēdējās palaišanas" procesa logu, atverot failu.

en: _Auto-create new transactions
lv: Izveidot jaunus grāmatojums _automātiski

en: Set the 'auto-create' flag on newly created scheduled transactions.
lv: Iestatīt 'automātiski' karogu no jauna izveidotiem plānotiem grāmatojumiem.

en: Begin notifications this many days before the transaction is created.
lv: Sākt paziņojumus tik dienu pirms grāmatojuma izveidošanas.

en: Create the transaction this many days before its effective date.
lv: Izveidot grāmatojumu tik dienu pirms tā spēkā stāšanās datuma.

en: _Notify before transactions are created
lv: _Paziņot pirms grāmatojumu izveidošanas

en: Set the 'notify' flag on newly created scheduled transactions.
lv: Iestatīt 'paziņot' karogu no jauna izveidotiem plānotiem grāmatojumiem.

en: Crea_te in advance
lv: _Izveidot pirms

en: R_emind in advance
lv: _Atgādināt pirms

en: Edit Scheduled Transaction
lv: Rediģēt plānoto grāmatojumu

en: Create in advance
lv: Izveidot pirms

en: Remind in advance
lv: Atgādināt pirms

en: Create automatically
lv: Izveidot automātiski

en: Conditional on splits not having variables
lv: Nosacījums uz sadalījumiem bez mainīgajiem

en: Notify me when created
lv: Paziņot man, kad ir izveidots

en: <b>Occurrences</b>
lv: <b>Sastopamība</b>

en: Last Occurred:
lv: Pēdējoreiz parādījās:

en: Repeats:
lv: Atkārtojumi:

en: Until
lv: Līdz

en: occurrences
lv: gadījums

en: remaining
lv: atlicis

en: Overview
lv: Pārskats

en: Template Transaction
lv: Grāmatojuma veidne

en: Since Last Run…
lv: Kopš pēdējās palaišanas…

en: _Review created transactions
lv: _Pārskatīt izveidotos grāmatojumus

en: Income Tax Information
lv: Nodokļu informācija

en: Click to change Tax Name and/or Tax Type.
lv: Klikšķiniet, lai nomainītu nodokļa nosaukumu un/vai veidu.

en: <b>_Accounts</b>
lv: <b>_Konti</b>

en: _Income
lv: _Ieņēmumi

en: _Expense
lv: _Izdevumi

en: _Asset
lv: _Aktīvi

en: _Liability/Equity
lv: _Pasīvi

en: <b>Account Tax Information</b>
lv: <b>Nodokļu informācija</b>

en: Tax _Related
lv: _Saistīt ar nodokļiem

en: <b>_TXF Categories</b>
lv: <b>_TXF Kategorijas</b>

en: <b>Payer Name Source</b>
lv: <b>Maksātāja nosaukuma pirmavots</b>

en: C_urrent Account
lv: P_ašrezējais konts

en: <b>Copy Number</b>
lv: <b>Kopēt skaitli</b>

en: Tax Tables
lv: Nodokļu tabulas

en: <b>Tax Table Entries</b>
lv: <b>Nodokļu tabulas ieraksti</b>

en: De_lete
lv: _Dzēst

en: Ne_w
lv: _Jauns

en: Value $
lv: Vērtība

en: Percent %
lv: Procenti %

en: <b>Tax Table Entry</b>
lv: <b>Nodokļu tabulas ieraksts</b>

en: _Value
lv: _Vērtība

en: _Account
lv: _Konts

en: GnuCash Tip Of The Day
lv: GnuCash dienas padoms

en: _Show tips at startup
lv: _Rādīt padomus uzsākot

en: Transfer Funds
lv: Pārskaitīt naudas līdzekļus

en: <b>Basic Information</b>
lv: <b>Pamata informācija</b>

en: Show Income/Expense
lv: Rādīt ieņēmumus/izdevumus

en: <b>Currency Transfer</b>
lv: <b>Valūtas pārskaitījums</b>

en: Exchange Rate
lv: Valūtas kurss

en: _Fetch Rate
lv: _Iepirkšanas likme

en: Username and Password
lv: Lietotājvārds un parole

en: Enter your username and password
lv: Ievadiet lietotājvārdu un paroli

en: _Username
lv: _Lietotājvārds

en: _Password
lv: _Parole

en: The vendor ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
lv: Piegādātāja numurs. Ja atstāj neaizpildītu, numuru piešķir automātiski

en: US (12/31/2001)
lv: ASV (12/31/2001)

en: Europe (31.12.2001)
lv: Eiropa (31.12.2001)

en: UTC - Coordinated Universal Time
lv: UTC - Koordinētais universālais laiks

en: No Fancy Date Format
lv: Vienkāršs datuma formāts

en: %Y-%m-%d
lv: %G-%m-%d

en: Include Century
lv: Iekļaut gadsimtu

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: 1st
lv: 1.

en: 2nd
lv: 2.

en: 3rd
lv: 3.

en: 4th
lv: 4.

en: 5th
lv: 5.

en: 6th
lv: 6.

en: 7th
lv: 7.

en: 8th
lv: 8.

en: 9th
lv: 9.

en: 10th
lv: 10.

en: 11th
lv: 11.

en: 12th
lv: 12.

en: 13th
lv: 13.

en: 14th
lv: 14.

en: 15th
lv: 15.

en: 16th
lv: 16.

en: 17th
lv: 17.

en: 18th
lv: 18.

en: 19th
lv: 19.

en: 20th
lv: 20.

en: 21st
lv: 21.

en: 22nd
lv: 22.

en: 23rd
lv: 23.

en: 24th
lv: 24.

en: 25th
lv: 25.

en: 26th
lv: 26.

en: 27th
lv: 27.

en: 28th
lv: 28.

en: 29th
lv: 29.

en: 30th
lv: 30.

en: 31st
lv: 31.

en: Last day of month
lv: Pēdējā mēneša diena

en: Last Monday
lv: Pēdējā Pirmdiena

en: Last Tuesday
lv: Pēdējā Otrdiena

en: Last Wednesday
lv: Pēdējā Trešdiena

en: Last Thursday
lv: Pēdējā Ceturtdiena

en: Last Friday
lv: Pēdējā Piektdiena

en: Last Saturday
lv: Pēdējā Sestdiena

en: Last Sunday
lv: Pēdējā Svētdiena

en: Once
lv: Vienreiz

en: Semi-Monthly
lv: Divreiz mēnesī

en: No change
lv: Bez izmaiņām

en: Use previous weekday
lv: Izmantot iepriekšējo nedēļas dienu

en: Use next weekday
lv: Izmantot nākamo nedēļas dienu

en: 1st Mon
lv: 1. Pir

en: 1st Tue
lv: 1. Otr

en: 1st Wed
lv: 1. Tre

en: 1st Thu
lv: 1. Cet

en: 1st Fri
lv: 1. Pie

en: 1st Sat
lv: 1. Ses

en: 1st Sun
lv: 1. Svē

en: 2nd Mon
lv: 2. Pir

en: 2nd Tue
lv: 2. Otr

en: 2nd Wed
lv: 2. Tre

en: 2nd Thu
lv: 2. Cet

en: 2nd Fri
lv: 2. Pie

en: 2nd Sat
lv: 2. Ses

en: 2nd Sun
lv: 2. Svē

en: 3rd Mon
lv: 3. pirm

en: 3rd Tue
lv: 3. otr

en: 3rd Wed
lv: 3. treš

en: 3rd Thu
lv: 3. cet

en: 3rd Fri
lv: 3. piekt

en: 3rd Sat
lv: 3. sest

en: 3rd Sun
lv: 3. svēt

en: 4th Mon
lv: 4. pirm

en: 4th Tue
lv: 4. otr

en: 4th Wed
lv: 4. treš

en: 4th Thu
lv: 4. cet

en: 4th Fri
lv: 4. piek

en: 4th Sat
lv: 4. sest

en: 4th Sun
lv: 4. svēt

en: Not scheduled
lv: Nav ieplānots

en: Select occurrence date above.
lv: Augstāk izvēlieties parādīšanās datumu.

[ctx: Daily]
en: Every
lv: Katru

[ctx: Daily]
en: days.
lv: dienas.

[ctx: Weekly]
en: Every
lv: Katru

[ctx: Weekly]
en: weeks.
lv: nedēļas.

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

[ctx: Semimonthly]
en: Every
lv: Katru

[ctx: Semimonthly]
en: months.
lv: mēnesi.

en: First on the
lv: Pirmoreiz

en: except on weekends
lv: izņemot brīvdienās

en: then on the
lv: tad

[ctx: Monthly]
en: Every
lv: Katru

[ctx: Monthly]
en: months.
lv: mēnešus.

en: On the
lv: kad

en: The number of leading digits to keep when rounding
lv: Noteicošais ciparu skaits noapaļojot

en: Significant Digits
lv: Būtiski cipari

en: Estimate Budget Values
lv: Novērtēt budžeta vērtību

en: GnuCash will estimate budget values for the selected accounts from past transactions.
lv: Izvēlētajos kontos GnuCash novērtēs budžeta ierakstus no iepriekšējiem grāmatojumiem.

en: Budget Options
lv: Budžeta izvēlnes

en: Budget Name
lv: Budžeta nosaukums

en: Number of Periods
lv: Periodu skaits

en: Budget Period
lv: Budžeta periods

en: Show Account Code
lv: Rādīt konta kodu

en: Budget List
lv: Budžeta saraksts

en: Close the Budget List
lv: Aizvērt budžeta sarakstu

en: Create a New Budget
lv: Izveidot jaunu budžetu

en: Open the Selected Budget
lv: Atvērt izvēlēto budžetu

en: Delete the Selected Budget
lv: Dzēst izvēlēto budžetu

note: Filter register by… Dialog
en: Filter register by…
lv: Atlasīt reģistru pēc…

note: Filter By Dialog, Date Tab
en: Show _All
lv: Rādīt _visu

en: Choo_se Date
lv: _Izvēlēties datumu

note: Filter By Dialog, State Tab
en: _Unreconciled
lv: _Nesaskaņots

en: C_leared
lv: _Nokārtots

en: _Voided
lv: _Anulēts

en: _Frozen
lv: _Iesaldēts

note: Filter By Dialog, below tabs
en: Sa_ve Filter
lv: Saglabāt _filtru

note: Duplicate Transaction Dialog
en: Duplicate Transaction
lv: Dublēt grāmatojumu

en: _Number
lv: _Numurs

en: _Transaction Number
lv: _Grāmatojuma numurs

note: Sort register by Dialog
en: Sort register by…
lv: Kārtot reģistru pēc…

en: _Standard Order
lv: _Standarta kārtība

en: Keep normal account order.
lv: Saglabāt normālu kontu secību.

en: Sort by date.
lv: Kārtot pēc datuma.

en: Date of _Entry
lv: _Ieraksta datums

en: Sort by the date of entry.
lv: Kārtot pēc ieraksta datuma.

en: S_tatement Date
lv: _Pārskata datums

en: Sort by the statement date (and group by cleared, unreconciled, reconciled).
lv: Kārtot pēc ieraksta datuma (un grupēt pēc nokārtotiem, nesaskaņotiem un saskaņotiem).

en: Num_ber
lv: _Numurs

en: Sort by number.
lv: Kārtot pēc numura.

en: Amo_unt
lv: _Summa

en: Sort by amount.
lv: Kārtot pēc summas.

en: Sort by memo.
lv: Kārtot pēc piezīmes.

en: Descri_ption
lv: _Apraksts

en: Sort by description.
lv: Kārtot pēc apraksta.

en: _Action
lv: _Darbība

en: Sort by action field.
lv: Kārtot pēc darbības lauka.

en: Sort by notes field.
lv: Kārtot pēc piezīmju lauka.

en: Sa_ve Sort Order
lv: Sa_glabāt kārtošanas secību

en: Save the sort order for this register.
lv: Saglabāt šī reģistra kārtošanas secību

en: Sort in descending order.
lv: Kārtot dilstošā secībā.

en: Void Transaction
lv: Anulēt grāmatojumu

en: Reason for voiding transaction
lv: Iemesls grāmatojuma anulēšanai

en: day(s)
lv: dienas

en: week(s)
lv: nedēļas

en: month(s)
lv: mēneši

en: year(s)
lv: Gadi

en: Every
lv: Katru

en: Number of calendar units in the recurrence: E.g. Biweekly = every 2 weeks; Quarterly = every 3 months
lv: Kalendāro vienību skaita atkārtojums: T.i. Reizi divās nedēļās = katru otro nedēļu; Reizi ceturksnī = katru trešo mēnesi

en: beginning on
lv: sākt no

en: last of month
lv: pēdējais mēnesis

en: Always use the last day (or day of week) in the month?
lv: Vai vienmēr izmantot mēneša pēdējo dienu (vai nedēļas dienu)?

en: same week & day
lv: tā pati nedēļa & diena

en: Match the "day of week" and "week of month"? (for example, the "second Tuesday" of every month)
lv: Atbilst "nedēļas diena" un "mēneša nedēļa"? (piem., katra mēneša "otrā otrdiena")

en: Only show _active owners
lv: Rādīt tikai _aktīvos īpašniekus

en: Show _zero balance owners
lv: Rādīt _nulles bilances īpašniekus

en: _Ending Balance
lv: _Beigu bilance

en: <b>Reconcile Information</b>
lv: <b>Saskaņot bilanci</b>

en: Statement _Date
lv: Saskaņojuma _datums

en: Include _subaccounts
lv: Iekļaut _subkontus

en: Include all descendant accounts in the reconcile. All of them must use the same commodity as this one.
lv: Iekļaut visus saskaņotā konta bērnu kontus. Tiem visiem ir jābūt tajā pašā valūtā kā saskaņojamam kontam.

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: The specified URL could not be loaded.
lv: Norādītais URL nav ielādējams.

en: Secure HTTP access is disabled. You can enable it in the Network section of the Preferences dialog.
lv: Droša HTTP pieeja ir noliegta. Jūs to varat atļaut Tīkla sadaļas Iestatījumu dialogā.

en: Network HTTP access is disabled. You can enable it in the Network section of the Preferences dialog.
lv: HTTP pieeja tīklam ir noliegta. Jūs to varat atļaut Tīkla sadaļas Iestatījumu dialogā.

en: There was an error accessing %s.
lv: Notika kļūda pieejot %s.

en: Export to PDF File
lv: Eksportēt PDF failā

note: Translators: Strings are 1. Bank code, 2. Bank name, 3. Account Number, 4. Subaccount ID
en: Bank code %s (%s), Account %s (%s)
lv: Bankas kods %s (%s), konts %s (%s)

en: Online Banking Account Name
lv: Tiešsaistes bankas konta nosaukums

en: GnuCash Account Name
lv: GnuCash konta nosaukums

en: New?
lv: Jauns?

en: AqBanking Initial Assistant
lv: AqBanking sākotnējais asistents

en: Initial Online Banking Setup
lv: Sākotnējais tiešsaistes bankas iestatījums

en: Match Online accounts with GnuCash accounts
lv: Salāgot tiešsaistes bankas kontus ar GnuCash kontiem

en: The setup for matching Online Banking accounts to GnuCash accounts is now finished. You can now invoke Online Banking actions on those accounts.
    
    If you want to add another bank, user, or account, you can start this assistant again anytime.
    
    Press "Apply" now.
lv: Tiešsaistes bankas kontu iestatīšana un sasaiste ar GnuCash kontiem ir pabeigta. Tagad šiem kontiem jūs varat izsaukt tiešsaistes bankas darbības.
    
    Ja vēlaties pievienot citu banku, lietotāju, vai kontu, jebkurā laikā varat iziet vedni vēlreiz.
    
    Tagad spiediet "Pielietot".

en: Online Banking Setup Finished
lv: Tiešsaistes bankas iestatījums pabeigts

en: Online Banking Connection Window
lv: Tiešsaistes bankas savienojuma logs

en: Get Transactions Online
lv: Nogādāt grāmatojumu tiešsaistē

en: Date range of transactions to retrieve:
lv: Grāmatojumu datumu intervāls atjaunošanai:

en: From
lv: No

en: _Earliest possible date
lv: _Agrākais iespējamais datums

en: _Last retrieval date
lv: _Pēdējais iegūšanas datums

en: E_nter date:
lv: _Ievadīt datumu:

en: To
lv: Uz

en: Ente_r date:
lv: _Ievadīt datumu:

en: Enter Password
lv: Ievadiet paroli

en: Enter your password
lv: Ievadiet savu paroli

en: Name for new template
lv: Jaunās veidnes nosaukums

en: _Name of the new template
lv: Jaunās veidnes _nosaukums

en: Enter a unique name for the new template.
lv: Ievadiet nosaukumu jaunajai veidnei.

en: Online Transaction
lv: Tiešsaistes grāmatojums

en: Execute this online transaction now
lv: Izpildīt tagad šo tiešsaistes grāmatojumu

en: Enter an Online Transaction
lv: Ievadiet tiešsaistes grāmatojumu

en: at Bank
lv: Bankā

en: (filled in automatically)
lv: (aizpildīts automātiski)

en: Payment Purpose continued
lv: Maksājuma mērķis turpinājumā

en: Originator Account Number
lv: Veidotāja konta numurs

en: Bank Code
lv: Bankas kods

en: Add the current online transaction as a new transaction template
lv: Pievienot pašreizējo tiešsaistes grāmatojumu kā jaunu grāmatojuma veidni

en: Move the selected transaction template one row up
lv: Novietot izvēlēto grāmatojuma veidni vienu rindu augstāk

en: Move the selected transaction template one row down
lv: Novietot izvēlēto grāmatojuma veidni vienu rindu zemāk

en: Sort the list of transaction templates alphabetically
lv: Kārtot grāmatojumu veidnes pēc alfabēta

en: Delete the currently selected transaction template
lv: Dzēst pašreizējo izvēlēto grāmatojuma veidni

en: Online Banking
lv: Tiešsaistes banka

en: _Close log window when finished
lv: _Aizvērt žurnālu, kad pabeigts

en: If active, the window will be closed automatically when you finish the HBCI/AqBanking import process. Otherwise it will stay open.
lv: Ja ieslēgts, logs tiks aizvērts automātiski pēc HBCI/Aqbankas importa procesa pabeigšanas. Ja ne, tas paliks atvērts.

en: If active, the PIN for HBCI/AqBanking actions will be remembered in memory during a session. Otherwise it will have to be entered again each time during a session when it is needed.
lv: Ja ieslēgts, PIN priekš HBCI/Aqbanka darbībām tiks iegaumēts sesijas laikā. Ja ne, to vajadzēs ievadīt vēlreiz katru reizi sesijas laikā, kad tas ir nepieciešams.

en: _Verbose debug messages
lv: _Daudzvārdīgi kļūdu ziņojumi

en: Enables verbose debug messages for HBCI/AqBanking Online Banking.
lv: Atļaut daudzvārdīgas kļūdu rediģēšanas ziņas HBCI/Aqbanka tiešsaistes bankai.

en: Use Non-SWIFT _transaction text
lv: Izmantot Ne-SWIFT _grāmatojuma tekstu

en: Some banks place part of transaction description as "transaction text" in the MT940 file. Normally GNUcash ignores this text. However by activating this option, the transaction text is used for the transaction description too.
lv: Dažas bankas MT940 failā daļu no darījuma apraksta ieliek "transaction text" laukā. Parasti GNUcash ignorē šo tekstu. Tomēr, ieslēdzot šo iespēju darījuma aprakstā tiek izmantots arī minētais lauks.

en: (unknown)
lv: (nezināms)

note: Translators: Strings from this file are needed only in countries that have one of aqbanking's Online Banking techniques available. This is 'OFX DirectConnect' (U.S. and others), 'HBCI' (Germany), or 'YellowNet' (Switzerland). If none of these techniques are available in your country, you may safely 
en: Enter a SEPA Online Transfer
lv: Ievadiet SEPA tiešsaistes grāmatojumu

en: Recipient IBAN (International Account Number)
lv: Saņēmēja IBAN (International Account Number) konts

en: Recipient BIC (Bank Code)
lv: Saņēmēja BIC (bankas kods)

en: Originator IBAN (International Account Number)
lv: Izsniedzēja IBAN konta numurs

en: Originator BIC (Bank Code)
lv: Izsniedzēja BIC bankas kods

en: Enter a SEPA Online Direct Debit Note
lv: Ievadiet SEPA tiešsaistes debeta notu

en: Debited Account Owner
lv: Debitēts konta īpašnieks

en: Debited IBAN (International Account Number)
lv: Debitora IBAN konts

en: Debited BIC (Bank Code)
lv: Debitora BIC (bankas kods)

en: Credited Account Owner
lv: Kreditēta konta īpašnieks

en: Credited IBAN (International Account Number)
lv: Saņēmēja IBAN konta numurs

en: Credited BIC (Bank Code)
lv: Saņēmēja BIC bankas kods

en: The internal check of the destination IBAN '%s' failed. This means the account number might contain an error.
lv: Neizdevās mērķa konta IBAN numura '%s' iekšējā pārbaude. Iespējams, ka varētu būt kļūda konta numurā.

en: Your local bank account does not yet have the SEPA account information stored. We are sorry, but in this development version one additional step is necessary which has not yet been implemented directly in gnucash. Please execute the command line program "aqhbci-tool" for your account, as follows: aqhbci-tool4 getaccsepa -b %s -a %s
lv: Jūsu lokālajā bankas kontā nav saglabāta SEPA informācija. Šajā versijā ir nepieciešams viens papildu solis, kurš vēl nav realizēts tieši GnuCash. Lūdzu izpildiet komandrindas programmu "aqhbci-tool" ar savu kontu, piemēram: aqhbci-tool4 getaccsepa -b %s -a %s

en: You did not enter a recipient name. A recipient name is required for an online transfer.
lv: Jūs nenorādījāt saņēmēja vārdu. Tiešsaistes pārskaitījumiem ir nepieciešams saņēmēja vārds.

en: You did not enter a recipient account. A recipient account is required for an online transfer.
lv: Jūs nenorādījāt saņēmēja kontu. Tiešsaistes pārskaitījumiem ir nepieciešams saņēmēja konts.

en: You did not enter a recipient bank. A recipient bank is required for an online transfer.
lv: Jūs nenorādījāt saņēmēja banku. Tiešsaistes pārskaitījumiem ir nepieciešama saņēmēja banka.

en: The amount is zero or the amount field could not be interpreted correctly. You might have mixed up decimal point and comma, compared to your locale settings. This does not result in a valid online transfer job.
lv: Summa ir nulle, vai arī summas lauks nav pareizi atpazīts. Iespējams, ka, atkarībā no jūsu lokāles iestatījumiem, jūs sajaucāt decimālo punktu ar komatu. Tiešsaistes pārskaitījums neizdevās.

en: You did not enter any transaction purpose. A purpose is required for an online transfer.
lv: Jūs nenorādījāt pārskaitījuma mērķi. Tiešsaistes pārskaitījumiem ir nepieciešams mērķis.

en: A template with the given name already exists. Please enter another name.
lv: Veidne ar tādu nosaukumu jau pastāv. Ievadiet citu nosaukumu.

en: Do you really want to delete the template with the name "%s"?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst veidni ar nosaukumu "%s"?

en: No valid online banking account assigned.
lv: Netika pievienots pareizs tiešsaistes bankas konts

en: Online action "Get Balance" not available for this account.
lv: Tiešsaistes darbība "Iegūt bilanci" šim kontam nav pieejama.

en: Online action "Get Transactions" not available for this account.
lv: Tiešsaistes darbība "Iegūt grāmatojumus" šim kontam nav pieejama

en: The Online Banking import returned no transactions for the selected time period.
lv: Tiešsaistes bankas imports neatrod nevienu pārskaitījumu izvēlētajā laika periodā.

en: You have changed the list of online transfer templates, but you cancelled the transfer dialog. Do you nevertheless want to store the changes?
lv: Jūs mainījāt tiešsaistes pārskaitījuma veidnes sarakstu, bet anulējāt pārskaitījuma dialogu. Vai jūs vēlaties saglabāt šīs izmaiņas?

en: The backend found an error during the preparation of the job. It is not possible to execute this job.
    
    Most probable the bank does not support your chosen job or your Online Banking account does not have the permission to execute this job. More error messages might be visible on your console log.
    
    Do you want to enter the job again?
lv: Fona process darba sagatavošanas laikā atrada kļūdu. Šo darbu neizdevās izpildīt.
    
    Iespējams, ka visdrīzāk banka neatbalsta jūsu izvēlēto darbu, vai arī jūsu tiešsaistes bankas kontam nav atļaujas šo darbu izpildīt. Papildu kļūdu ziņojumi ir apskatāmi jūsu konsoles log.
    
    Vai vēlaties ievadīt šo darbu vēlreiz?

en: Online Banking Direct Debit Note
lv: Tiešsaistes bankas tiešā Debeta Nota

en: Online Banking Bank-Internal Transfer
lv: Tiešsaistes bankas iekšējais pārskaitījums

en: Online Banking European (SEPA) Transfer
lv: Eiropas banku tiešsaistes (SEPA) pārskaitījums

en: Online Banking European (SEPA) Debit Note
lv: Eiropas banku tiešsaistes (SEPA) debeta ziņojums

en: Online Banking Transaction
lv: Tiešsaistes bankas grāmatojums

en: An error occurred while executing the job. Please check the log window for the exact error message.
    
    Do you want to enter the job again?
lv: Izpildot darbu radās kļūda. Lai zinātu precīzu kļūdas aprakstu, pārbaudiet žurnāla logu.
    
    Vai vēlaties ievadīt darbu vēlreiz?

en: Unspecified
lv: Nenorādīts

en: Bank
lv: Banka

en: The backend found an error during the preparation of the job. It is not possible to execute this job.
    
    Most probably the bank does not support your chosen job or your Online Banking account does not have the permission to execute this job. More error messages might be visible on your console log.
    
    Do you want to enter the job again?
lv: Fona process darba sagatavošanas laikā radās kļūda. Šo darbu neizdevās izpildīt.
    
    Visticamāk banka neatbalsta jūsu izvēlēto darbu, vai arī jūsu tiešsaistes bankas kontam nav atļaujas šo darbu izpildīt. Papildu kļūdu ziņojumi ir apskatāmi jūsu konsoles žurnālā.
    
    Vai vēlaties ievadīt šo darbu vēlreiz?

en: The bank has sent transaction information in its response.
    Do you want to import it?
lv: Banka ir nosūtījusi pārskaitījuma informāciju savā atbildē.
    Vai vēlaties to importēt?

en: No Online Banking account found for this gnucash account. These transactions will not be executed by Online Banking.
lv: Šim GnuCash kontam nav atrasts tiešsaistes bankas konts. Šos pārskaitījumus tiešsaistes banka neveiks.

en: The bank has sent balance information in its response.
    Do you want to import it?
lv: Banka savā atbildē ir nosūtījusi bilances informāciju.
    Vai vēlaties to importēt?

note: Translators: Strings from this file are needed only in countries that have one of aqbanking's Online Banking techniques available. This is 'OFX DirectConnect' (U.S. and others), 'HBCI' (in Germany), or 'YellowNet' (Switzerland). If none of these techniques are available in your country, you may safe
en: The downloaded Online Banking Balance was zero.
    
    Either this is the correct balance, or your bank does not support Balance download in this Online Banking version. In the latter case you should choose a different Online Banking version number in the Online Banking (AqBanking or HBCI) Setup. After that, try again to download the Online Banking Balance.
lv: Lejupielādētā tiešsaistes bankas bilance bija nulle.
    
    Vai nu šī ir pareiza bilance, vai arī jūsu banka neatbalsta bilances lejuplādēšanu šajā tiešsaistes bankas versijā. Otrajā gadījumā jums jāizvēlas cits tiešsaistes bankas versijas numurs tiešsaistes bankas (Aqbanka vao HBCI) iestatījumos. Pēc tam mēģiniet vēlreiz lejuplādēt tiešsaistes bankas bilanci.

en: Result of Online Banking job:
    Account booked balance is %s
lv: Tiešsaistes bankas darbs:
    Konta iegrāmatotā bilance ir %s

en: For your information: This account also has a noted balance of %s
lv: Jūsu zināšanai: Šim kontam ir arī vērā ņemta bilance %s

en: The booked balance is identical to the current reconciled balance of the account.
lv: Iegrāmatotā bilance ir identiska ar pašreizējo saskaņoto konta bilanci.

en: Reconcile account now?
lv: Saskaņot kontu tagad?

en: The bank has sent a message in its response.
lv: Bankas atbildē ir saņemts ziņojums.

en: Subject:
lv: Tēma:

en: Select a file to import
lv: Izvēlēties failu importēšanai

en: The PIN needs to be at least %d characters
    long. Do you want to try again?
lv: PIN jābūt vismaz %d simbolus
    garam. Vēlaties mēģināt vēlreiz?

en: The Online Banking job is still running; are you sure you want to cancel?
lv: Tiešsaistes bankas darbs joprojām darbojas; vai tiešām vēlaties to atcelt?

en: _Online Actions
lv: _Tiešsaistes darbības

en: Get _Balance
lv: Iegūt _bilanci

en: The list of Scheduled Transactions
lv: Plānoto grāmatojumu saraksts

en: Get _Transactions…
lv: Iegūt _grāmatojumus…

en: Get the transactions online through Online Banking
lv: Nogādāt grāmatojumus tiešsaistē, lietojot tiešsaistes banku

en: Issue a new international European (SEPA) transaction online through Online Banking
lv: Izdot jaunu Eiropas banku tiešsaistes (SEPA) grāmatojumu, lietojot tiešsaistes banku

en: Issue a new bank-internal transaction online through Online Banking
lv: Izdot jaunu bankas iekšējo grāmatojumu tiešsaistē, lietojot tiešsaistes banku

en: Issue a new international European (SEPA) direct debit note online through Online Banking
lv: Izdot jaunu Eiropas banku tiešsaistes (SEPA) tiešā debeta ziņojumu, lietojot tiešsaistes banku

en: Show _log window
lv: Rādīt ž_urnāla logu

en: _Online Banking Setup…
lv: _Tiešsaistes bankas iestatījums…

en: Initial setup of Online Banking access (HBCI, or OFX DirectConnect, using AqBanking)
lv: Sākotnējais tiešsaistes bankas pieejas iestatījums (HBCI vai OFX Tiešais savienojums, izmantojot AQbanku)

en: Close window when finished
lv: Kad pabeigts, aizvērt dialogu

en: Remember the PIN in memory
lv: Paturēt PIN atmiņā

en: Put the transaction text in front of the purpose of a transaction.
lv: Parādīt darījuma tekstu pirms darījuma mērķa.

en: Verbose HBCI debug messages
lv: Izvērst HBCI kļūdu rediģēšanas ziņu

en: DTAUS import data format
lv: DTAUS importa datu formāts

en: This setting specifies the data format when importing DTAUS files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
lv: Šis iestatījums norāda datu formātu importējot DTAUS failus. AqBankas bibliotēka piedāvā dažādus importa formātus (sauktus "profili"), no kuriem jūs vienu varat tagad izvēlēties.

en: CSV import data format
lv: CSV importa datu formāts

en: This setting specifies the data format when importing CSV files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
lv: Šis iestatījums norāda datu formātu importējot CSV failus. AqBankas bibliotēka piedāvā dažādus importa formātus (sauktus "profili"), no kuriem jūs vienu varat tagad izvēlēties.

en: SWIFT MT940 import data format
lv: SWIFT MT940 importa datu formāts

en: This setting specifies the data format when importing SWIFT MT940 files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
lv: Šis iestatījums norāda datu formātu importējot SWIFT MT940 failus. AqBankas bibliotēka piedāvā dažādus importa formātus (sauktus "profili"), no kuriem jūs vienu varat tagad izvēlēties.

en: SWIFT MT942 import data format
lv: SWIFT MT942 importa datu formāts

en: This setting specifies the data format when importing SWIFT MT942 files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
lv: Šis iestatījums norāda datu formātu importējot SWIFT MT940 failus. AqBankas bibliotēka piedāvā dažādus importa formātus (sauktus "profili"), no kuriem jūs vienu varat tagad izvēlēties.

en: Invoice %s posted.
lv: Rēķins %s nosūtīts.

en: Invoice %s NOT posted because currencies don't match.
lv: Rēķins %s NAV nosūtīts, jo nesakrīt valūtas.

en: Invoice %s NOT posted because it requires currency conversion.
lv: Rēķins %s NAV nosūtīts jo tam ir nepieciešama valūtas konvertēšana.

en: Quantity
lv: Daudzums

en: Taxable
lv: Nodoklis piemērojams

en: Import Bills or Invoices from csv
lv: Importēt maksājumus vai rēķinus no CSV

en: These lines were ignored during import
lv: Sekojošās rindas importējot tika ignorētas

en: The input file can not be opened.
lv: Nevar atvērt ieejas failu.

en: Adjust regular expression used for import
lv: Pielāgot importēšanas regulāro izteiksmi

en: This regular expression is used to parse the import file. Modify according to your needs.
lv: Faila importā tiek izmantota šī regulārā izteiksme. Labojiet to saskaņā ar savām vēlmēm.

en: There was a problem with the export, this could be due to lack of space, permissions or unable to access folder. Check the trace file for further logging!
    You may need to enable debugging.
lv: Eksportēšana neizdevās, iespējams, ka nepietika diska vietas, nebija rakstīšanas tiesību, vai bija norādīta neesoša mape. Tālākai izpētei skatiet trasēšanas failu!
    Iespējams, jums ir jāiespējo atkļūdošanas režīms.

en: File exported successfully!
lv: Fails veiksmīgi eksportēts!

en: -- Split Transaction --
lv: -- Sadalīts grāmatojums --

en: Full Category Path
lv: QIF kategorijas ceļš

en: Amount With Sym
lv: Līdz ar simbolu

en: Amount Num.
lv: Summa

en: Transaction ID
lv: Grāmatojuma ID

en: Commodity/Currency
lv: Valūta

en: Void Reason
lv: Tukšs pamatojums

en: Full Account Name
lv: Pilns konta nosaukums

en: Reconcile Date
lv: Saskaņošanas datums

en: There were problems reading some saved settings, continuing to load.
    Please review and save again.
lv: Nolasot saglabātos iestatījumus, radās kļūda.
    Pārskatiet iestatījumus un saglabājiet vēlreiz.

en: Delete the Import Settings.
lv: Dzēst importa iestatījumus.

en: Setting name already exists, overwrite?
lv: Jau pastāv iestatījumi ar šādu nosaukumu. Pārrakstīt?

en: The settings have been saved.
lv: Iestatījumi ir saglabāti.

en: There was a problem saving the settings, please try again.
lv: Saglabājot iestatījumus radās kļūda. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Invalid encoding selected
lv: Izvēlēts nederīgs kodējums

en: Merge with column on _left
lv: Sapludināt ar kolonnu pa _kreisi

en: Merge with column on _right
lv: Sapludināt ar kolonnu pa _labi

en: _Split this column
lv: _Sadalīt šo kolonnu

en: _Widen this column
lv: _Paplašināt šo kolonnu

en: _Narrow this column
lv: _Sašaurināt šo kolonnu

en: No Linked Account
lv: Nav saistītā konta

en: An unexpected error has occurred while creating transactions. Please report this as a bug.
    
    Error message:
    %s
lv: Izveidojot darījumu radās kļūda. Lūdzu reģistrējiet to kā kļūdas ziņojumu.
    
    Kļūdas ziņojums:
    %s

en: Double click on rows to change, then click on Apply to Import
lv: Klikšķiniet ar dubultklikšķi uz rindām, kuras vēlaties mainīt, vai arī spiediet 'Apstiprināt'

en: Row %u, path to account %s not found, added as top level
lv: Rindai %u netika atrasts konts %s, pievienoju galvenajā līmenī

en: Row %u, commodity %s / %s not found
lv: Rindai %u netika atrasts akcija %s/%s

en: Row %u, account %s not in %s
lv: Rinda %u, konts %s nav %s

en: Period: 123,456.78
lv: Punkts: 123,456.78

en: Comma: 123.456,78
lv: Komats: 123.456,78

en: Please select a date column.
lv: Lūdzu izvēlieties datuma kolonnu.

en: No valid data found in the selected file. It may be empty or the selected encoding is wrong.
lv: Izvēlētajā failā neizdevās atrast pareizus datus. Iespējams, fails ir tukšs vai ir izvēlēts nepareizs faila kodējums.

en: No lines are selected for importing. Please reduce the number of lines to skip.
lv: Nav izvēlēta neviena importējamā rinda. Lūdzu samaziniet izlaižamo rindu skaitu.

en: Not all fields could be parsed. Please correct the issues reported for each line or adjust the lines to skip.
lv: Neizdevās apstrādāt dažus laukus. Izlabojiet rindās sastaptās kļūdas vai arī iestatiet izlaižamo rindu skaitu.

en: Please select an account column.
lv: Lūdzu izvēlieties konta kolonnu.

en: Please select an account column or set a base account in the Account field.
lv: Lūdzu norādiet konta kolonnu vai iestatiet Konta lauka bāzes kontu.

en: Please select a description column.
lv: Lūdzu izvēlieties apraksta kolonnu.

en: Value doesn't appear to contain a valid number.
lv: Vērtība nesatur pareizu skaitli.

en: Value can't be parsed into a number using the selected currency format.
lv: Vērtība ar norādīto valūtas formātu nesatur pareizu skaitli.

en: Value can't be parsed into a valid commodity.
lv: Vērtību nevar pārvērst par pareizu valūtu.

en: No date column.
lv: Nav datuma kolonnas.

en: Transaction Commodity
lv: Grāmatojuma valūta

en: Transfer Action
lv: Pārskaitījuma darbība

en: Transfer Memo
lv: Pārskaitījuma piezīmes

en: Transfer Reconciled
lv: Pārskaitījums saskaņots

en: Transfer Reconcile Date
lv: Pārskaitījuma saskaņojuma datums

en: Value can't be parsed into a valid reconcile state.
lv: Vērtību nevar apstrādāt kā pareizu saskaņojumu.

en: Account value can't be empty.
lv: Konta vērtība nedrīkst būt tukša.

en: Account value can't be mapped back to an account.
lv: Konta vērtību nevar savietot atpakaļ uz kontu.

en: Transfer account value can't be empty.
lv: Pārskaitījuma konta vērtība nedrīkst būt tukša.

en: Transfer account value can't be mapped back to an account.
lv: Pārskaitījuma vērtību nevar savietot atpakaļ uz kontu.

en: Split is reconciled but reconcile date column is missing or invalid.
lv: Sadalījums ir saskaņots, bet trūkst saskaņošanas datums vai tas ir nepareizs.

en: Transfer split is reconciled but transfer reconcile date column is missing or invalid.
lv: Pārskaitījuma sadalījums ir saskaņots, bet trūkst pārskaitījuma saskaņojuma datums vai tas ir nepareizs.

en: No Settings
lv: Nav iestatījumu

en: GnuCash Export Format
lv: GnuCash eksporta formāts

en: Import Customers from csv
lv: Importēt klientus no CSV

en: customers
lv: klienti

en: vendors
lv: piegādātāji

en: Import results:
    %i lines were ignored
    %i lines imported:
       %u %s fixed
       %u %s ignored (not fixable)
    
       %u %s created
       %u %s updated (based on id)
lv: Importa rezultāti:
    %i rindas tika ignorētas
    %i rindas importētas:
       %u %s labojumi
       %u %s ignorētas (nelabojamas)
    
       %u %s izveidotas
       %u %s atjaunotas (balstoties uz id)

en: (Full account ID:
lv: (Pilns konta ID:

en: Please select a commodity to match the following exchange specific code. Please note that the exchange code of the commodity you select will be overwritten.
lv: Izvēlieties akcijas, lai saskaņotu sekojošam maiņas specifiskam kodam. Ņemiet vērā, ka preču maiņas kods, kuru izvēlēsieties tiks pārrakstīts.

en: m/d/y
lv: m/d/g

en: d/m/y
lv: d/m/g

en: y/m/d
lv: g/m/d

en: y/d/m
lv: g/d/m

en: Destination account for the auto-balance split.
lv: Mērķa konts bilances sadalīšanai automātiski.

en: Additional Comments
lv: Papildu komentāri

en: New, already balanced
lv: Jauns, jau balansēts

note: Translators: %1$s is the amount to be transferred, %2$s the destination account.
en: New, transfer %s to (manual) "%s"
lv: Jauns, pārskaitīt %s uz (manuāli) "%s"

note: Translators: %1$s is the amount to be transferred, %2$s the destination account.
en: New, transfer %s to (auto) "%s"
lv: Jauns, pārskaitīt %s uz (auto) "%s"

note: Translators: %s is the amount to be transferred.
en: New, UNBALANCED (need acct to transfer %s)!
lv: Jauns, NEBALANSĒTS (vajag acct, lai pārskaitītu %s)!

en: Match missing!
lv: Saderība nav veikta!

en: Do not import (no action selected)
lv: Neimportēt (nav izvēlēta darbība)

en: Confidence
lv: Noslēpums

en: Pending Action
lv: Gaidošās darbības

en: Manual
lv: Manuāli

en: Select a .log file to replay
lv: Izvēlieties atskaņojamo žurnāla failu

note: Translators: %s is the file name.
en: Cannot open the current log file: %s
lv: Nevar atvērt pašreizējo žurnāla failu: %s

en: Failed to open log file: %s: %s
lv: Žurnāla faila atvēršana neizdevās: %s: %s

en: The log file you selected was empty.
lv: Izvēlētais žurnāla fails ir tukšs.

en: The log file you selected cannot be read. The file header was not recognized.
lv: Izvēlētais žurnāla fails nav izlasāms. Faila iesākums nebija atpazīstams.

en: Stock account for security "%s"
lv: Akciju konts drošībai "%s"

en: Income account for security "%s"
lv: Ieņēmumu konts drošībai "%s"

en: Unknown OFX account
lv: Nezināms OFX konts

en: Unknown OFX checking account
lv: Nezināms OFX pārbaudes konts

en: Unknown OFX savings account
lv: Nezināms OFX fondu konts

en: Unknown OFX money market account
lv: Nezināms OFX biržas konts

en: Unknown OFX credit line account
lv: Nezināms OFX kredītlīnijas konts

en: Unknown OFX CMA account
lv: Nezināms OFX CMA konts

en: Unknown OFX credit card account
lv: Nezināms OFX kredītkartes konts

en: Unknown OFX investment account
lv: Nezināms OFX ieguldījumu konts

en: Import _OFX/QFX…
lv: Importēt _OFX/QFX…

en: Process an OFX/QFX response file
lv: Apstrādāt OFX/QFX atbildes failu

en: GnuCash account name
lv: GnuCash konta nosaukums

en: Enter a name or short description, such as "Red Hat Stock".
lv: Ievadiet nosaukumu vai īsu aprakstu, kā "Sarkanās cepures akcijas".

en: Enter the ticker symbol or other well known abbreviation, such as "RHT". If there isn't one, or you don't know it, create your own.
lv: Ievadiet rādītāja simbolu vai citu labi zināmu saīsinājumu kā "RHT". Ja neviena nav, vai jūs to nezināt, izveidojiet savu.

en: Select the exchange on which the symbol is traded, or select the type of investment (such as FUND for mutual funds.) If you don't see your exchange or an appropriate investment type, you can enter a new one.
lv: Izvēlieties biržu, kurā simbols tiks tirgots, vai arī izvēlieties investīciju veidu (kā FONDS akcijām). Ja neredziet savu biržu, vai arī piemērotu investīciju veids, varat ievadīt jaunu.

en: _Ticker symbol or other abbreviation
lv: _Rādītāja simbols vai cits saīsinājums

en: _Exchange or abbreviation type
lv: _Birža vai saīsinājuma veids

en: (split)
lv: (sadalīt)

en: Please select a file to load.
lv: Izvēlieties failu atvēršanai.

en: File not found or read permission denied. Please select another file.
lv: Fails nav atrasts, vai arī ir noliegta atļauja to lasīt. Izvēlieties citu failu.

en: That QIF file is already loaded. Please select another file.
lv: Tas QIF fails ir jau atvērts. Izvēlieties citu failu.

en: Select QIF File
lv: Izvēlēties QIF failu

en: _Resume
lv: Ko_psavilkums

en: Canceled
lv: Atcelts

en: An error occurred while loading the QIF file.
lv: Ielādējot QIF failu radās kļūda.

en: Failed
lv: Neizdevās

en: Cleaning up
lv: Tīrīšana

en: A bug was detected while parsing the QIF file.
lv: Reģistrēta kļūda, analizējot QIF failu.

en: Loading completed
lv: Lādēšana pabeigta

en: When you press the Start Button, GnuCash will load your QIF file. If there are no errors or warnings, you will automatically proceed to the next step. Otherwise, the details will be shown below for your review.
lv: Nospiežot Start pogu, GnuCash ielādēs QIF failu. Ja nebūs kļūdu vai brīdinājumu, varēsiet automātiski turpināt nākamo soli. Ja ne, zemāk tiks parādīta detalizēta informācija apskatei.

en: Choose the QIF file currency
lv: Ievadiet QIF faila valūtu

en: You must enter an existing national currency or enter a different type.
lv: Ievadiet esošu nacionālo valūtu vai ievadiet atšķirīgu veidu.

en: A bug was detected while converting the QIF data.
lv: Konvertējot QIF datus atklāta kļūda.

en: Canceling
lv: Atcelšana

en: A bug was detected while detecting duplicates.
lv: Meklējot dublikātus atklāta kļūda.

en: Conversion completed
lv: Pārvēršana pabeigta

en: When you press the Start Button, GnuCash will import your QIF data. If there are no errors or warnings, you will automatically proceed to the next step. Otherwise, the details will be shown below for your review.
lv: Nospiežot Start pogu, GnuCash ielādēs QIF failu. Ja nebūs kļūdu vai brīdinājumu, varēsiet automātiski turpināt nākamo soli. Ja ne, zemāk tiks parādīta detalizēta informācija apskatei.

en: GnuCash was unable to save your mapping preferences.
lv: GnuCash nevarēja saglabāt jūsu plāna iestatījumu.

en: There was a problem with the import.
lv: Importējot radās kļūda.

en: QIF Import Completed.
lv: QIF imports pabeigts.

en: QIF account name
lv: QIF konta nosaukums

en: QIF category name
lv: QIF kategorijas nosaukums

en: QIF payee/memo
lv: QIF saņēmējs/piezīmes

en: Match?
lv: Saistīts?

en: Enter a name for the account
lv: Ievadiet konta nosaukumu

en: The account %s is a placeholder account and does not allow transactions. Please choose a different account.
lv: Šis konts %s ir viettura konts un nepieļauj grāmatojumus. Izvēlieties citu kontu.

en: Dividends
lv: Dividendes

en: Cap Return
lv: Kapitāla atgriešana

en: Cap. gain (long)
lv: Kapitāla ieguvums (garš)

en: Cap. gain (mid)
lv: Kapitāla ieguvums (vidējs)

en: Cap. gain (short)
lv: Kapitāla ieguvums (īss)

en: Equity
lv: Pašu kapitāls

en: Retained Earnings
lv: Nesadalītā peļņa

en: Commissions
lv: Komisijas

en: Margin Interest
lv: Peļņas interese

en: Line
lv: rinda

en: Read aborted.
lv: Lasītais pārtraukts.

en: Reading
lv: Lasīšana

en: Some characters have been discarded.
lv: Daži simboli ir atmesti.

en: Converted to:
lv: Konvertēts uz:

en: Some characters have been converted according to your locale.
lv: Dažas rakstzīmes ir konvertētas saskaņā ar jūsu sistēmas lokāli.

en: Ignoring unknown option
lv: Ignorē nezināmu iespēju

en: Date required.
lv: Vajadzīgs datums.

en: Discarding this transaction.
lv: Atmest šo grāmatojumu

en: Ignoring class line
lv: Ignorē klases rindu

en: Ignoring category line
lv: Ignorē kategorijas rindu

en: Ignoring security line
lv: Ignorē drošības rindu

en: File does not appear to be in QIF format
lv: Izskatās, ka fails nav QIF formātā

en: Transaction date
lv: Grāmatojuma datums

en: Transaction amount
lv: Grāmatojuma summa

en: Share price
lv: Akciju cena

en: Share quantity
lv: Akciju daudzums

en: Investment action
lv: Ieguldījuma darbība

en: Reconciliation status
lv: Saskaņošanas statuss

en: Commission
lv: Komisija

en: Account type
lv: Konta veids

en: Tax class
lv: Nodokļu klase

en: Category budget amount
lv: Kategorijas budžeta summa

en: Account budget amount
lv: Konta budžeta summa

en: Credit limit
lv: Kredīta limits

en: Parsing categories
lv: Kategoriju analizēšana

en: Parsing accounts
lv: Kontu analizēšana

en: Parsing transactions
lv: Grāmatojumu analizēšana

en: Unrecognized or inconsistent format.
lv: Neatpazīts vai pretrunīgs formāts.

en: Parsing failed.
lv: Analizēšana neizdevās.

en: Parse ambiguity between formats
lv: Analizēt divdomību starp formātiem

en: Value '~a' could be ~a or ~a.
lv: Vērtība '~a' varētu būt ~a vai ~a.

en: Finding duplicate transactions
lv: Meklēt dublētus grāmatojumus

note: Translators: This is an error message about actions like buy, sell …
en: Unrecognized action '~a'.
lv: Neatpazīta darbība '~a'.

en: QIF import: Name conflict with another account.
lv: QIF imports: Nosaukuma konflikts ar citu kontu.

en: Preparing to convert your QIF data
lv: Gatavojas konvertēt jūsu QIF datus

en: Creating accounts
lv: Kontu izveidošana

en: Matching transfers between accounts
lv: Pieskaņo grāmatojumus starp kontiem

en: Converting
lv: Konvertēšana

en: Missing transaction date.
lv: Nav grāmatojuma datuma

en: Welcome to GnuCash
lv: Sveiciens GnuCash programmā

en: Have a nice day!
lv: Lai jums jauka diena!

en: The account %s does not exist. Would you like to create it?
lv: Šāds konts %s nepastāv. Vai vēlaties to izveidot?

en: Hours
lv: Stundas

en: Project
lv: Pakalpojums

en: Material
lv: Materiāls

en: Save the current entry?
lv: Saglabāt pašreizējo ierakstu?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before duplicating this entry, or cancel the duplication?
lv: Pašreizējais darījums ir mainīts. Vai vēlaties ierakstīt izmaiņas pirms pavairot šo ierakstu, vai atcelt nokopēto?

en: _Record
lv: _Ierakstīt

en: Invalid Entry: You need to supply an account in the right currency for this position.
lv: Nepareizs ieraksts. Šajā pozīcijā jums nepieciešams norādīt kontu pareizā valūtā.

en: This account should usually be of type income.
lv: Šis parasti ir ieņēmumu veida konts.

en: This account should usually be of type expense or asset.
lv: Šis parasti ir izdevumu vai aktīvu konts.

en: The tax table %s does not exist. Would you like to create it?
lv: Nodokļu tabula %s nepastāv. Vai vēlaties to izveidot?

en: The current entry has been changed. However, this entry is part of an existing order. Would you like to record the change and effectively change your order?
lv: Pašreizējais ieraksts ir mainīts, bet tas daļa no esoša pasūtījuma. Vai vēlaties ierakstīt izmaiņas un attiecīgi mainīt pasūtījumu?

en: _Don't Record
lv: _Neierakstīt

en: The current entry has been changed. Would you like to save it?
lv: Pašreizējais ieraksts ir mainīts. Vai saglabāt to?

en: $
lv: €

en: Charge
lv: Maksa

en: Income Account
lv: Ieņēmumu konts

en: Expense Account
lv: Izdevumu konts

en: Discount Type
lv: Atlaides veids

en: Discount How
lv: Atlaist cik

en: Unit Price
lv: Vienības cena

en: Taxable?
lv: Ar nodokli apliekams?

en: Tax Included?
lv: Nodoklis iekļauts?

en: Invoiced?
lv: Rēķins izrakstīts?

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Billable?
lv: Maksājams?

en: Enter the income/expense account for the Entry, or choose one from the list
lv: Ievadiet ieņēmumu/izdevumu kontu šim ierakstam, vai izvēlieties vienu no saraksta

en: Enter the type of Entry
lv: Ievadiet ieraksta veidu

en: Enter the Entry Description
lv: Ievadiet ieraksta aprakstu

en: Enter the Discount Amount
lv: Ievadiet atlaides summu

en: Enter the Discount Percent
lv: Ievadiet atlaides procentus

en: Enter the Discount … unknown type
lv: Ievadiet atlaidi … nezināms veids

en: Discount Type: Monetary Value
lv: Atlaides veids: naudas vērtība

en: Discount Type: Percent
lv: Atlaides veids: procenti

en: Select the Discount Type
lv: Izvēlieties atlaides veidu

en: Tax computed after discount is applied
lv: Nodoklis aprēķināts pēc atlaides piemērošanas

en: Discount and tax both applied on pretax value
lv: Atlaide un nodoklis piemērojami pirms nodokļa vērtībai

en: Discount computed after tax is applied
lv: Atlaide aprēķināta pēc nodokļa piemērošanas

en: Select how to compute the Discount and Taxes
lv: Izvēlieties, kā aprēķināt atlaidi un nodokļus

en: Enter the unit-Price for this Entry
lv: Ievadiet ieraksta vienības cenu

en: Enter the Quantity of units for this Entry
lv: Ievadiet šajā ierakstā vienību skaitu

en: Enter the Tax Table to apply to this entry
lv: Ievadiet nodokļu tabulu šim ierakstam

en: Is this entry taxable?
lv: Vai ierakstam piemērot nodokļus?

en: Is the tax already included in the price of this entry?
lv: Vai nodoklis ir jau iekļauts ieraksta cenā?

en: Is this entry invoiced?
lv: Vai ierakstam ir izveidots rēķins?

en: Is this entry credited?
lv: Vai ieraksts ir apmaksāts?

en: Include this entry on this invoice?
lv: Iekļaut šo ierakstu rēķinā?

en: Include this entry on this credit note?
lv: Iekļaut šo ierakstu reversajā rēķinā?

en: Unknown EntryLedger Type
lv: Nezināma veida ieraksts virsgrāmatā

en: The subtotal value of this entry
lv: Ieraksta starpsummas vērtība

en: The total tax of this entry
lv: Kopējā ieraksta nodokļa summa

en: Is this entry billable to a customer or job?
lv: Vai šim ierakstam ir izveidojams rēķins klientam vai darbam?

en: How did you pay for this item?
lv: Kā apmaksāts šis postenis?

en: This transaction is already being edited in another register. Please finish editing it there first.
lv: Šis grāmatojums ir jau tiek rediģēts citā reģistrā. Pabeidziet vispirms rediģēšanu tajā.

en: Save transaction before duplicating?
lv: Saglabāt grāmatojumu pirms pavairošanas?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before duplicating the transaction, or cancel the duplication?
lv: Pašreizējais grāmatojums ir mainīts. Vai vēlaties ierakstīt izmaiņas pirms kopēt šo grāmatojumu, vai atcelt kopēšanu?

en: New Split Information
lv: Jauna sadalījuma informācija

en: Cannot store a transaction at this date
lv: Grāmatojumu ar šo datumu nevar saglabāt

en: The entered date of the duplicated transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts.
lv: Ievadītā darījuma datums ir senāks par šajā grāmatā norādīto "Tikai lasāms" robežu. Šo iestatījumu var mainīt izvēlnē Fails->Īpašības->Konti.

en: You are about to overwrite an existing split. Are you sure you want to do that?
lv: Jūs tagad pārrakstīsiet esošu sadalījumu. Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: You are about to overwrite an existing transaction. Are you sure you want to do that?
lv: Jūs tagad pārrakstīsiet esošu grāmatojumu. Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: Recalculate Transaction
lv: Pārrēķināt grāmatojumu

en: The values entered for this transaction are inconsistent. Which value would you like to have recalculated?
lv: Ievadītās vērtības šajā grāmatojumā ir neatbilstīgas. Kuru vērtību jūs vēlaties pārrēķināt?

en: Changed
lv: Mainīts

en: _Recalculate
lv: _Pārrēķināt

en: Withdraw
lv: Izņemt naudu

en: Check
lv: Čeks

en: ATM Deposit
lv: ATM depozīts

en: ATM Draw
lv: ATM izraksts

en: Teller
lv: Kasieris

en: Receipt
lv: Saņemtais čeks

en: Increase
lv: Palielināt

en: Decrease
lv: Samazināt

en: Wire
lv: Elektronisks pārskaitījums

en: Direct Debit
lv: Tiešais Debets

en: Fee
lv: Maksa

en: Rebate
lv: Atlaide

en: Paycheck
lv: Čeks

en: Dist
lv: Klasificēt

en: Rebalance Transaction
lv: Atkārtoti balansēt grāmatojumu

en: The current transaction is not balanced.
lv: Pašreizējais grāmatojums nav balansēts.

en: Balance it _manually
lv: Balansēt to _manuāli

en: Let GnuCash _add an adjusting split
lv: Ļaut GnuCash _pievienot piemērojamu sadalījumu

en: Adjust current account _split total
lv: Piemērot pašreizējā konta _sadalījumu kopā

en: Adjust _other account split total
lv: Piemērot _cita konta sadalījumu kopā

en: _Rebalance
lv: _Atkārtoti balansēt

en: This register does not support editing exchange rates.
lv: Šis reģistrs neatbalsta maiņas kursa rediģēšanu.

en: You need to select a split in order to modify its exchange rate.
lv: Jums jāizvēlas sadalījums, lai pārveidotu tā maiņas kursu.

en: You need to expand the transaction in order to modify its exchange rates.
lv: Jums jāpaplašina grāmatojums, lai pārveidotu tā maiņas kursus

en: The entered account could not be found.
lv: Ievadītais konts nav atrasts.

en: The two currencies involved equal each other.
lv: Grāmatojumā ir izmantota tikai viena valūta.

en: The split's amount is zero, so no exchange rate is needed.
lv: Sadalījuma summa ir nulle, tātad maiņas kurss nav vajadzīgs.

en: Save the changed transaction?
lv: Saglabāt mainīto grāmatojumu?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before moving to a new transaction, discard the changes, or return to the changed transaction?
lv: Pašreizējais grāmatojums ir mainīts. Vai vēlaties ierakstīt izmaiņas pirms doties uz jaunu grāmatojumu, atcelt izmaiņas, vai atgriezties uz mainīto grāmatojumu?

en: _Discard Changes
lv: _Atcelt izmaiņas

en: _Record Changes
lv: _Ierakstīt izmaiņas

en: Mark split as unreconciled?
lv: Atzīmēt sadalījumu kā nesaskaņotu?

en: You are about to mark a reconciled split as unreconciled. Doing so might make future reconciliation difficult! Continue with this change?
lv: Jūs vēlaties atzīmēt saskaņotu sadalījumu kā nesaskaņotu. Tas var radīt grūtības saskaņot darījumus vēlāk! Saglabāt šīs izmaiņas?

en: _Unreconcile
lv: _Nesaskaņot

en: Could not determine the account currency. Using the default currency provided by your system.
lv: Neizdevās noteikt konta valūtu. Izmantoju sistēmas piedāvāto noklusēto valūtu.

note: Translators: Ref is the column header in Accounts Payable and * Accounts Receivable ledgers for the number of the invoice or bill * associated with the transaction.
en: Ref
lv: Atsauce

en: Exch. Rate
lv: Valūtas kurss

en: Oth. Curr.
lv: Cit. val.

en: Tot %s
lv: Kopā %s

en: Tot Credit
lv: Kopā kredīts

en: Tot Debit
lv: Kopā debets

en: Tot Shares
lv: Kopā daļas

en: Debit Formula
lv: Debeta formula

en: Credit Formula
lv: Kredīta formula

en: Scheduled
lv: Plānots

en: Enter a reference, such as an invoice or check number, common to all entry lines (splits)
lv: Ievadiet kopīgu sadalījumu grāmatojuma atsauci, piemēram, rēķina vai čeka numuru

en: Enter a reference, such as an invoice or check number, unique to each entry line (split)
lv: Ievadiet unikālu sadalījumu grāmatojuma atsauci, piemēram, rēķina vai čeka numuru

en: Enter a reference, such as a check number, common to all entry lines (splits)
lv: Ievadiet kopīgu sadalījumu grāmatojuma atsauci, piemēram, rēķina vai čeka numuru

en: Enter a reference, such as a check number, unique to each entry line (split)
lv: Ievadiet unikālu sadalījumu grāmatojuma atsauci, piemēram, rēķina vai čeka numuru

en: Enter a transaction reference, such as an invoice or check number, common to all entry lines (splits)
lv: Ievadiet kopīgu sadalījumu grāmatojuma atsauci, piemēram, rēķina vai čeka numuru

en: Enter a transaction reference that will be common to all entry lines (splits)
lv: Ievadiet grāmatojuma atsauci, kas būs kopīga visiem sadalījumiem

en: Enter the name of the Customer
lv: Ievadiet klienta nosaukumu

en: Enter the name of the Vendor
lv: Ievadiet piegādātāja nosaukumu

en: Enter a description of the transaction
lv: Ievadiet grāmatojuma aprakstu

en: Enter notes for the transaction
lv: Ievadiet grāmatojuma piezīmes

en: Reason the transaction was voided
lv: Iemesls, kādēļ grāmatojums ir anulēts

en: Enter an action type, or choose one from the list
lv: Ievadiet grāmatojuma veidu, vai arī izvēlieties no saraksta

en: Enter a reference number, such as the next check number, or choose an action type from the list
lv: Ievadiet atsauces numuru, piemēram, čeka numuru, vai arī izvēlieties no saraksta

en: Enter a description of the split
lv: Ievadiet sadalījuma aprakstu

en: Enter the effective share price
lv: Ierakstīt derīgu daļu cenu

en: Enter the number of shares bought or sold
lv: Ierakstīt nopirkto vai pārdoto daļu skaitu

en: Enter the account to transfer from, or choose one from the list
lv: Ierakstīt kontu, no kurā pārskaitīt, vai arī izvēlieties vienu no saraksta

en: This transaction has multiple splits; press the Split button to see them all
lv: Šim grāmatojumam ir vairāki sadalījumi; lai tos apskatītu, nospiediet pogu Sadalīt

en: This transaction is a stock split; press the Split button to see details
lv: Šis grāmatojums ir akciju sadalījums; lai apskatītu detaļas, nospiediet pogu Sadalīt

en: Cannot modify or delete this transaction. This transaction is marked read-only because:
    
    '%s'
lv: Nevar mainīt vai dzēst šo grāmatojumu. Šis grāmatojums ir atzīmēts kā tikai lasāms, jo:
    
    '%s'

en: Change reconciled split?
lv: Mainīt saskaņoto sadalījumu?

en: Chan_ge Split
lv: _Mainīt sadalījumu

en: Enter debit formula for real transaction
lv: Ievadiet debeta formulu īstam grāmatojumam

en: Enter credit formula for real transaction
lv: Ievadiet kredīta formulu īstam grāmatojumam

en: List
lv: Saraksts

en: Fonts
lv: Fonti

en: Font info for the report title.
lv: Pārskata virsraksta fonta informācija.

en: Account link
lv: Konta saite

en: Font info for account name.
lv: Konta nosaukuma fonta informācija.

en: Number cell
lv: Skaitļu šūna

en: Font info for regular number cells.
lv: Standarta skaitļu šūnu fonta informācija.

en: Negative Values in Red
lv: Negatīvās vērtības rādīt sarkanas

en: Display negative values in red.
lv: Negatīvās vērtības rādīt sarkanā krāsā

en: Number header
lv: Skaitļu virsraksts

en: Font info for number headers.
lv: Skaitļu virsrakstu fonta informācija.

en: Text cell
lv: Teksta šūna

en: Font info for regular text cells.
lv: Parastu teksta šūnu fonta informācija.

en: Total number cell
lv: Kopā skaitļu šūna

en: Font info for number cells containing a total.
lv: Kopējo summu fonta informācija.

en: Total label cell
lv: Kopā uzraksta šūna

en: Font info for cells containing total labels.
lv: Kopējo summu uzrakstu fonta informācija.

en: Centered label cell
lv: Centrālā uzraksta šūna

en: Font info for centered label cells.
lv: Centrētu uzrakstu fonta informācija.

en: Can't save style sheet
lv: Nevar saglabāt stila lapu

en: No budgets exist. You must create at least one budget.
lv: Budžets nepastāv. Izveidojiet vismaz vienu budžetu.

en: Edit report options
lv: Rediģēt pārskata izvēlnes

en: This report requires you to specify certain report options.
lv: Šajā pārskatā nepieciešams norādīt konkrētas pārskata izvēlnes.

en: No accounts selected
lv: Nav izvēlēti konti

en: This report requires accounts to be selected in the report options.
lv: Šā pārskata iespējās nepieciešams izvēlēties kontus.

en: No data
lv: Nav datu

en: The selected accounts contain no data/transactions (or only zeroes) for the selected time period
lv: Izvēlētajos kontos nav ietverti dati/grāmatojumi (vai tikai nulles) izvēlētajā laika periodā

en: Select a date to report on.
lv: Izvēlieties pārskata datumu.

en: Start of reporting period.
lv: Pārskata perioda sākums.

en: End of reporting period.
lv: Pārskata perioda beigas.

en: The amount of time between data points.
lv: Laika vienības starp datu punktiem.

en: One Day
lv: Viena diena

en: One Week
lv: Viena nedēļa

en: Two Weeks
lv: Divas nedēļas

en: One Month
lv: Viens mēnesis

en: Half Year
lv: Pusgads

en: One Year
lv: Viens gads

en: All
lv: Viss

en: Show accounts to this depth, overriding any other option.
lv: Rādīt kontus līdz šim dziļumam, pārrakstīt jebkuru citu izvēlni.

en: Override account-selection and show sub-accounts of all selected accounts?
lv: Pārrakstīt kontu izvēlni un rādīt visu izvēlēto kontu subkontus?

en: Report on these accounts, if display depth allows.
lv: Pārskatu par šiem kontiem, ja parādīšanas dziļums to atļauj.

en: Select the currency to display the values of this report in.
lv: Izvēlēties valūtu, kurā rādīt šīs pārskata vērtības.

en: The source of price information.
lv: Cenas informācijas avots.

en: Most recent
lv: Pēdējais

en: Choose the marker for each data point.
lv: Izvēlēties tirgu katram datu punktam.

en: Diamond
lv: Rombs

en: Circle
lv: Aplis

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Cross
lv: Krusts

en: Plus
lv: Pluss

en: Dash
lv: Defise

en: Filled diamond
lv: Iekrāsots rombs

en: Filled circle
lv: Iekrāsots aplis

en: Filled square
lv: Iekrāsots kvadrāts

en: Choose the method for sorting accounts.
lv: Izvēlēties kontu kārtošanas metodi

en: Alphabetical by account code
lv: Alfabēta secībā pēc kontu kodiem

en: Alphabetical by account name
lv: Alfabēta secībā pēc konta nosaukumiem

en: How to show the balances of parent accounts.
lv: Kā rādīt vecāku kontu bilances.

en: Do not show any balances of parent accounts.
lv: Nerādīt vecāku kontu bilances.

en: Account Balance
lv: Konta bilance

en: Do not show
lv: Nerādīt

en: How to show account subtotals for parent accounts.
lv: Kā radīt vecāku kontu starpsummas.

en: Show subtotals for selected parent accounts which have subaccounts.
lv: Rādīt starpsummas izvēlētajiem vecāku kontiem, kuriem ir subkonti.

en: Do not show any subtotals for parent accounts.
lv: Nerādīt starpsummas vecāku kontiem.

en: Show subtotals
lv: Rādīt starpsummas

en: _Assets & Liabilities
lv: _Aktīvi un pasīvi

en: _Income & Expense
lv: _Ieņēmumi un izdevumi

en: B_udget
lv: _Budžets

en: _Taxes
lv: _Nodokļi

en: Display
lv: Rādīt

en: Report name
lv: Pārskata nosaukums

en: Stylesheet
lv: Stila lapa

en: _Business
lv: _Darījumi

en: Invoice Number
lv: Rēķina numurs

en: One of your reports has a report-guid that is a duplicate. Please check the report system, especially your saved reports, for a report with this report-guid:
lv: Vienam no jūsu pārskatiem ir neunikāls identifikators. Pārbaudiet pārskatu sistēmu, īpaši šī saglabātā pārskata identifikatoru:

en: Enter a descriptive name for this report.
lv: Ievadiet šī pārskata aprakstošu nosaukumu.

en: Select a stylesheet for the report.
lv: Izvēlēties stila lapu šim pārskatam.

en: Average Balance
lv: Vidējā bilance

en: Step Size
lv: Soļa lielums

en: Report's currency
lv: Pārskata valūta

en: Price Source
lv: Sākuma cena

en: Include Sub-Accounts
lv: Iekļaut subkontus

en: Exclude transactions between selected accounts
lv: Neatlasīt izvēlēto kontu grāmatojumus

en: Plot Width
lv: Laukuma platums

en: Plot Height
lv: Laukuma augstums

en: Include sub-accounts of all selected accounts.
lv: Iekļaut visu izvēlēto kontu subkontus.

en: Exclude transactions that only involve two accounts, both of which are selected below. This only affects the profit and loss columns of the table.
lv: Izlaist grāmatojumus, kuros iesaistīti abi zemāk norādītie konti. Tas iespaido tikai tabulas peļņas un zaudējumu kolonnu.

en: Do transaction report on this account.
lv: Veikt šī konta grāmatojumu pārskatu.

en: Show table
lv: Rādīt tabulu

en: Display a table of the selected data.
lv: Parādīt izvēlēto datu tabulu.

en: Show plot
lv: Rādīt skici

en: Display a graph of the selected data.
lv: Rādīt izvēlēto datu diagrammu.

en: Plot Type
lv: Skices veids

en: The type of graph to generate.
lv: Ģenerējamās diagrammas veids.

en: Average
lv: Vidējais

en: Profit
lv: Peļņa

en: Period start
lv: Perioda sākums

en: Period end
lv: Perioda beigas

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Minimum
lv: Minimums

en: Gain
lv: Ieņēmumi

en: Loss
lv: Zaudējums

en: Income vs. Day of Week
lv: Ieņēmumi pret nedēļas dienu

en: Expenses vs. Day of Week
lv: Izdevumi pret nedēļas dienu

en: Shows a piechart with the total income for each day of the week
lv: Rāda diagrammu ar kopējiem ieņēmumiem katrā nedēļas dienā

en: Shows a piechart with the total expenses for each day of the week
lv: Rāda diagrammu ar kopējiem izdevumiem katrā nedēļas dienā

en: Levels of Subaccounts
lv: Subkontu līmeņi

en: Show Totals
lv: Rādīt kopā

en: Report on these accounts, if chosen account level allows.
lv: Pārskatu par šiem kontiem, ja izvēlētais konta līmenis to atļauj.

en: Show the total balance in legend?
lv: Rādīt

en: Report Title
lv: Pārskata virsraksts

en: Title for this report.
lv: Šī pārskata virsraksts.

en: Boolean Option
lv: Būla izvēlne

en: This is a boolean option.
lv: Šī ir būla izvēlne.

en: Multi Choice Option
lv: Daudzveidīga izvēlne

en: This is a multi choice option.
lv: Šī ir daudzveidīga izvēlne.

en: First Option
lv: Pirmā izvēlne

en: Second Option
lv: Otrā izvēlne

en: Third Option
lv: Trešā izvēlne

en: Fourth Options
lv: Ceturtā izvēlne

en: String Option
lv: Teksta izvēlne

en: This is a string option.
lv: Šī ir teksta izvēlne.

en: Just a Date Option
lv: Tikai datuma izvēlne

en: This is a date option.
lv: Šī ir datuma izvēlne.

en: Combo Date Option
lv: Kombinēta datuma izvēlne

en: This is a combination date option.
lv: Šī ir kombinētā datuma izvēlne.

en: Relative Date Option
lv: Relatīva datuma izvēlne

en: This is a relative date option.
lv: Šī ir relatīvā datuma izvēlne.

en: Number Option
lv: Skaitļu izvēlne

en: This is a number option.
lv: Šī ir skaitļu izvēlne.

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: This is a color option.
lv: Šī ir krāsu izvēlne.

en: An account list option
lv: Konta saraksta izvēlne

en: This is an account list option.
lv: Šī ir kontu saraksta izvēlne.

en: A list option
lv: Saraksta izvēlne

en: This is a list option.
lv: Šī ir saraksta izvēlne.

en: The Good
lv: Labais

en: The Bad
lv: Sliktais

en: The Ugly
lv: Nejaukais

en: Testing
lv: Izmēģināšana

en: For help on writing reports, or to contribute your brand new, totally cool report, consult the mailing list ~a.
lv: Lai iegūtu palīdzība par to, kā izveidot savu superīgo pārskatu, konsultēties pa e-pastu ~a.

en: The current time is ~a.
lv: Pareizs laiks ir ~a.

en: The boolean option is ~a.
lv: Būla izteiksme ir ~a.

en: true
lv: patiesa

en: false
lv: nepatiesa

en: The multi-choice option is ~a.
lv: Daudzveidīga izvēlne ir ~a.

en: The string option is ~a.
lv: Teksta izvēlne ir ~a.

en: The date option is ~a.
lv: Datuma izvēlne ir ~a.

en: The relative date option is ~a.
lv: Relatīvā datuma izvēlne ir ~a.

en: The combination date option is ~a.
lv: Kombinētā datuma izvēlne ir ~a.

en: The number option is ~a.
lv: Skaitļu izvēlne ir ~a.

en: The number option formatted as currency is ~a.
lv: Skaitļu izvēlne noformēta kā valūta ir ~a.

en: Items you selected:
lv: Izvēlētie vienumi:

en: List items selected
lv: Uzskaitīt izvēlētos vienumi

en: (You selected no list items.)
lv: (Jūs neizvēlējāties vienumus no saraksta.)

en: You have selected no accounts.
lv: Jūs neizvēlējāties nevienu kontu.

en: Display help
lv: Rādīt palīdzību

en: Tax Report / TXF Export
lv: Nodokļu pārskats / TXF eksports

en: Alternate Period
lv: Izvēles periods

en: Override or modify From: & To:.
lv: Pārrakstīt vai pārveidot no: & uz:.

en: Use From - To
lv: Lietot no - uz

en: Last Year
lv: Pagājušais gads

en: Select Accounts (none = all)
lv: Izvēlēties kontus (neviens=visi)

en: Select accounts.
lv: Izvēlieties kontus.

en: Suppress $0.00 values
lv: Noklusēt 0.00 vērtības

en: $0.00 valued Accounts won't be printed.
lv: Konti ar vērtību 0.00 netiks drukāti.

en: Print Full account names
lv: Drukāt pilnus konta nosaukumus

en: Print all Parent account names.
lv: Drukāt visus vecāku kontu nosaukumus.

en: WARNING: There are duplicate TXF codes assigned to some accounts. Only TXF codes with payer sources may be repeated.
lv: UZMANĪBU: Ir pavairoti TXF kodi, kas piesaistīti dažiem kontiem. Drīkst kopēt tikai TXF kodus ar maksātāja pirmsākumu.

en: Period from ~a to ~a
lv: Periods no ~a līdz ~a

en: Tax Report & XML Export
lv: Nodokļu pārskats un XML eksports

en: Taxable Income / Deductible Expenses / Export to .XML file
lv: Ar nodokli apliekamie ieņēmumi / atskaitāmie izdevumi / eksportēt uz .XML failu

en: Taxable Income / Deductible Expenses
lv: Ar nodokli apliekamie ieņēmumi / atskaitāmie izdevumi

en: This report shows your Taxable Income and Deductible Expenses.
lv: Šajā pārskatā redzami ar nodokļiem apliekamie jūsu ienākumi un atskaitāmie izdevumi.

en: This page shows your Taxable Income and Deductible Expenses.
lv: Šajā lapā redzami ar nodokļiem apliekamie jūsu ienākumi un atskaitāmie izdevumi.

en: Tax Schedule Report/TXF Export
lv: Nodokļu plāna pārskats/TXF eksports

en: $0.00 valued Tax codes won't be printed.
lv: Nodokļu kodi ar vērtību 0.00 netiks drukāti.

en: Do not print full account names
lv: Nedrukāt pilnus kontu nosaukumus

en: Do not print all Parent account names.
lv: Nedrukāt vecāku konta nosaukumus.

en: Print all Transfer To/From Accounts
lv: Drukāt visus pārskaitīt no/uz kontus

en: Print all split details for multi-split transactions.
lv: Drukāt sadalīto grāmatojumu sadalījuma detaļas.

en: Print TXF export parameters
lv: Drukāt TXF eksporta parametrus

en: Show TXF export parameters for each TXF code/account on report.
lv: Rādīt pārskatā TXF eksporta parametrus katram TXF kodam/kontam.

en: Do not print T-Num:Memo data
lv: Nedrukāt T-Nr:piezīmes datus

en: Do not print T-Num:Memo data for transactions.
lv: Nedrukāt grāmatojumu T-Nr.:piezīmes datus.

en: Do not print Action:Memo data
lv: Nedrukāt Darbība:Piezīmes

en: Do not print Action:Memo data for transactions.
lv: Nedrukāt grāmatojumu Darbība:Piezīmes datus.

en: Do not print transaction detail
lv: Nedrukāt grāmatojuma detaļas

en: Do not print transaction detail for accounts.
lv: Nedrukāt kontu darījumu detaļas.

en: Do not use special date processing
lv: Neizmantot īpašo datuma apstrādi

en: Do not print transactions out of specified dates.
lv: Nedrukāt grāmatojumus ārpus norādītajiem datumiem.

en: Currency conversion date
lv: Valūtas konversācijas datums

en: Select date to use for PriceDB lookups.
lv: Izvēlieties cenu datu bāzes datumu.

en: Tax Schedule Report & TXF Export
lv: Nodokļu plāna pārskats un TXF eksports

en: Taxable Income/Deductible Expenses with Transaction Detail/Export to .TXF file
lv: Ar nodokļiem apliekamie ieņēmumi/atskaitāmie izdevumi ar grāmatojumu detaļas/eksports uz .TXF failu

en: Taxable Income/Deductible Expenses
lv: Ar nodokļiem apliekamie ieņēmumi/atskaitāmie izdevumi

en: This report shows transaction detail for your accounts related to Income Taxes.
lv: Šis pārskats rāda detalizētu grāmatojumu par ieņēmumu nodokļiem.

en: This page shows transaction detail for relevant Income Tax accounts.
lv: Šis pārskats rāda detalizētu grāmatojumu saistītajiem ieņēmumu nodokļiem.

en: Income Piechart
lv: Ieņēmumu diagramma

en: Expense Piechart
lv: Izdevumu diagramma

en: Asset Piechart
lv: Aktīvu diagramma

en: Security Piechart
lv: Vērtspapīru sektoru diagramma

en: Liability Piechart
lv: Pasīvu diagramma

en: Shows a piechart with the Income per given time interval
lv: Rāda diagrammu ar ieņēmumiem dotajā laika intervālā

en: Shows a piechart with the Expenses per given time interval
lv: Rāda diagrammu ar izdevumiem dotajā laika intervālā

en: Shows a piechart with the Assets balance at a given time
lv: Rāda diagrammu ar aktīviem dotajā laika intervālā

en: Shows a piechart with distribution of assets over securities
lv: Rāda sektoru diagrammu ar aktīviem un vērtspapīriem

en: Shows a piechart with the Liabilities balance at a given time
lv: Rāda diagrammu ar pasīviem dotajā laika intervālā

en: Income Accounts
lv: Ieņēmumu konti

en: Expense Accounts
lv: Izdevumu konti

en: Assets
lv: Aktīvi

en: Liabilities
lv: Pasīvi

en: Show long names
lv: Rādīt garos nosaukumus

en: Show Percents
lv: Rādīt procentus

en: Maximum Slices
lv: Maksimums sektoru

en: Sort Method
lv: Kārtošanas metode

en: Show Average
lv: Vidējot

en: Select whether the amounts should be shown over the full time period or rather as the average e.g. per month.
lv: Norādiet vai summu rādīt par visu laika periodu vai arī vidējot pa laika posmiem, piemēram, pa mēnesi.

en: No Averaging
lv: Nevidējot

en: Maximum number of levels in the account tree displayed.
lv: Maksimālais līmeņu skaits, kas redzams kontu kokā.

en: Show the full account name in legend?
lv: Rādīt leģendā pilnu konta nosaukumu?

en: Show the percentage in legend?
lv: Rādīt leģendā procentus?

en: Maximum number of slices in pie.
lv: Apaļās diagrammas maksimālais daļu skaits.

en: Yearly Average
lv: Gada vidējais

en: Monthly Average
lv: Mēneša vidējais

en: Weekly Average
lv: Nedēļas vidējais

en: Balance at ~a
lv: Bilance uz ~a

en: Account Summary
lv: Kontu kopsavilkums

en: Future Scheduled Transactions Summary
lv: Nākotnē plānoto grāmatojumu apskats

en: Depth limit behavior
lv: Dziļuma limita režīms

en: How to treat accounts which exceed the specified depth limit (if any).
lv: Kā apstrādāt kontus, kas pārsniedz norādīto dziļuma limitu (ja pārsniedz).

en: Show the total balance, including balances in subaccounts, of any account at the depth limit.
lv: Rādīt kopējo bilanci, iekļaujot visu kontu subkontu bilances dziļuma limita robežās.

en: Parent account balances
lv: Vecāku kontu bilances

en: Parent account subtotals
lv: Vecāku kontu starpsummas

en: Include accounts with zero total balances
lv: Iekļaut kontus ar kopējo bilanci nulle

en: Include accounts with zero total (recursive) balances in this report.
lv: Iekļaut šajā pārskatā (rekursīvi) kontus kopējo nulles bilanci.

en: Omit zero balance figures
lv: Izlaist nulles bilances ciparus

en: Show blank space in place of any zero balances which would be shown.
lv: Rādīt tukšumu nulles bilances vietā.

en: Show accounting-style rules
lv: Rādīt grāmatvedības stila likumus

en: Use rules beneath columns of added numbers like accountants do.
lv: Izmantot likumus zem pievienoto skaitļu kolonnām, kā to dara grāmatveži.

en: Display accounts as hyperlinks
lv: Rāda kontus kā hipersaites

en: Shows each account in the table as a hyperlink to its register window.
lv: Rāda katru kontu tabulā kā hipersaiti uz tās reģistra logu.

en: Show an account's balance.
lv: Rādīt konta bilanci.

en: Show an account's account code.
lv: Rādīt konta kodu.

en: Show an account's account type.
lv: Rādīt konta veidu.

en: Account Description
lv: Konta apraksts

en: Show an account's description.
lv: Rādīt konta aprakstu.

en: Account Notes
lv: Konta piezīmes

en: Show an account's notes.
lv: Rādīt konta piezīmes.

en: Commodities
lv: Vērtspapīri

en: Show Foreign Currencies
lv: Rādīt maiņas kursus

en: Display any foreign currency amount in an account.
lv: Rādīt jebkuru ārzemju valūtu summu kontā.

en: Show Exchange Rates
lv: Rādīt maiņas kursus

en: Show the exchange rates used.
lv: Rādīt izmantotos maiņas kursus.

en: Recursive Balance
lv: Rekursīvā bilance

en: Raise Accounts
lv: Pielikuma kontu

en: Omit Accounts
lv: Izlaist kontus

en: Account title
lv: Konta nosaukums

en: Advanced Portfolio
lv: Detalizēts portfelis

en: Share decimal places
lv: Zīmes aiz komata akcijās

en: Include accounts with no shares
lv: Iekļaut kontus bez daļām

en: Show ticker symbols
lv: Rādīt rādītāja simbolus

en: Show listings
lv: Rādīt uzskaitījumus

en: Show prices
lv: Rādīt cenas

en: Show number of shares
lv: Rādīt daļu skaitu

en: Basis calculation method
lv: Pamata aprēķina metode

en: Set preference for price list data
lv: Iestatīt priekšrocības cenu lapas datiem

en: How to report brokerage fees
lv: Kā uzskaitīt brokeru pakalpojumus

en: Basis calculation method.
lv: Pamata aprēķina metode.

en: Prefer use of price editor pricing over transactions, where applicable.
lv: Priekšroka cenas redaktora izmantošanai, nevis grāmatojumiem. Ja ir piemērojams.

en: How to report commissions and other brokerage fees.
lv: Kā uzskaitīt komisijas u.c. brokeru pakalpojumus.

en: Include in basis
lv: Iekļaut bāzē

en: Display the ticker symbols.
lv: Rādīt rindas simbolus.

en: Display exchange listings.
lv: Rādīt apmaiņas sarakstus.

en: Display numbers of shares in accounts.
lv: Rādīt akciju skaitu kontos.

en: The number of decimal places to use for share numbers.
lv: Akciju skaita skaitļa zīmju skaits aiz komata.

en: Display share prices.
lv: Rādīt akciju cenas.

en: Stock Accounts to report on.
lv: Pārskata akciju konti.

en: Include accounts that have a zero share balances.
lv: Iekļaut kontus, kuriem ir nulle akciju bilancē.

en: Listing
lv: Sarakstā

en: Basis
lv: Bāze

en: Money In
lv: Ienākošā nauda

en: Money Out
lv: Izejošā nauda

en: Realized Gain
lv: Realizētie ieņēmumi

en: Unrealized Gain
lv: Nerealizētie ieņēmumi

en: Total Gain
lv: Kopējie ieņēmumi

en: Rate of Gain
lv: Ieņēmumu ātrums

en: Total Return
lv: Kopā atgriezts

en: Rate of Return
lv: Atgriešanās ātrums

en: * this commodity data was built using transaction pricing instead of the price list.
lv: * šie preču dati ir uzbūvēti izmantojot grāmatojuma cenu, nevis cenu lapu.

en: If you are in a multi-currency situation, the exchanges may not be correct.
lv: Ja jums ir vairākas valūtas, apmaiņa nebūs pareiza.

en: ** this commodity has no price and a price of 1 has been used.
lv: ** šīm akcijām nav cenas un tiek izmantota cena 1.

en: Report on these accounts.
lv: Pārskatu šiem kontiem.

en: Data markers?
lv: Datu marķieri?

en: Display a mark for each data point.
lv: Rādīt datu punktu iezīmes

en: Balance Sheet
lv: Bilance

en: Balance Sheet Date
lv: Beigu bilances datums

en: Single column Balance Sheet
lv: Vienas kolonnas beigu bilance

en: Print liability/equity section in the same column under the assets section as opposed to a second column right of the assets section.
lv: Drukāt saistības/pašu kapitālu nodaļu tajā pašā kolonnā zem aktīvu nodaļas, nevis pa labi aktīviem otrā kolonnā.

en: Flatten list to depth limit
lv: Saplacināt sarakstu līdz dziļuma limitam

en: Displays accounts which exceed the depth limit at the depth limit.
lv: Parāda kontus, kuriem ir pārsniegts dziļuma limits.

en: Label the assets section
lv: Rādīt pasīvu uzrakstu

en: Whether or not to include a label for the assets section.
lv: Iekļaut vai neiekļaut aktīvu uzrakstu.

en: Include assets total
lv: Iekļaut aktīvus kopā

en: Whether or not to include a line indicating total assets.
lv: Iekļaut vai neiekļaut rindu kopējiem aktīviem.

en: Use standard US layout
lv: Izmantot standarta US izklājumu

en: Report section order is assets/liabilities/equity (rather than assets/equity/liabilities).
lv: Pārskata izvēles kārtība ir Aktīvi/Saistības/Kapitāls (nevis aktīvi/kapitāls/saistības).

en: Label the liabilities section
lv: Uzlikt uzrakstu pasīvu nodaļa

en: Whether or not to include a label for the liabilities section.
lv: Iekļaut vai neiekļaut pasīvu uzrakstu.

en: Include liabilities total
lv: Iekļaut pasīvu kopā

en: Whether or not to include a line indicating total liabilities.
lv: Iekļaut vai neiekļaut rindu kopējām saistībām.

en: Label the equity section
lv: Uzlikt uzrakstu pašu kapitāla nodaļai

en: Whether or not to include a label for the equity section.
lv: Iekļaut vai neiekļaut pašu kapitāla uzrakstu.

en: Include equity total
lv: Iekļaut pašu kapitālu kopā

en: Whether or not to include a line indicating total equity.
lv: Iekļaut vai neiekļaut rindu ar kopējo pašu kapitālu.

en: Total Liabilities
lv: Pasīvi kopā

en: Total Assets
lv: Kopā aktīvi

en: Retained Losses
lv: Nesadalītie zaudējumi

en: Trading Gains
lv: Pārdošanas ieņēmumi

en: Trading Losses
lv: Pārdošanas zaudējumi

en: Unrealized Gains
lv: Nerealizētā ieņēmumi

en: Unrealized Losses
lv: Nerealizētie zaudējumi

en: Total Equity
lv: Kopā pašu kapitāls

en: Total Liabilities & Equity
lv: Saistības un pašu kapitāls kopā

en: Balance Sheet (eguile)
lv: Bilance, izmantojot eguile-gnc

en: Exclude accounts with zero total balances
lv: Iekļaut kontus ar nulles bilanci

en: Exclude non-top-level accounts with zero balance and no non-zero sub-accounts.
lv: Izlaist zemākā līmeņa kontus ar nulles bilanci un rādīt nenulles subkontus.

en: Negative amount format
lv: Negatīvās vērtības formāts

en: The formatting to use for negative amounts: with a leading sign, or enclosing brackets.
lv: Negatīvo vērtību noformējums: ar mīnusa zīmi vai iekavās.

en: Font family
lv: Fontu grupa

en: Font definition in CSS font-family format.
lv: Fonta definīcija CSS font-family formātā.

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Font size in CSS font-size format (e.g. "medium" or "10pt").
lv: Fonta izmērs CSS formātā (piem., "medium" or "10pt").

en: Template file
lv: Veidnes fails

en: The file name of the eguile template part of this report. This file must be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
lv: Šī pārskata eguile veidnes faila nosaukums. Šim failam ir jābūt jūsu mājas .gnucash mapē, vai arī atbilstošā GnuCash programmu mapē.

en: CSS stylesheet file
lv: CSS stila fails

en: The file name of the CSS stylesheet to use with this report. If specified, this file should be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
lv: Šī pārskata stila CSS faila nosaukums. Šim failam ir jābūt jūsu mājas .gnucash mapē, vai arī atbilstošā GnuCash programmu mapē.

en: Extra Notes
lv: Papildu piezīmes

en: Notes added at end of invoice -- may contain HTML markup.
lv: Rēķinam pievienotie komentāri. Var saturēt HTML iezīmes.

en: (Development version -- don't rely on the numbers on this report without double-checking them.<br>Change the 'Extra Notes' option to get rid of this message)
lv: (Izstrādes versija -- neuzticieties šī pārskata skaitļiem bez dubultas pārbaudes.<br>Mainiet 'Papildu ziņas', lai novāktu šo ziņojumu)

en: Imbalance
lv: Starpība

en: Orphan
lv: Nesaistīts

en: Balance Sheet using eguile-gnc
lv: Bilance, izmantojot eguile-gnc

en: Display a balance sheet (using eguile template)
lv: Parādīt bilanci (izmantojot eguile veidni)

en: Common Currency
lv: Kopēja valūta

en: Total For
lv: Kopā

en: Asset
lv: Aktīvi

en: Liability and Equity
lv: Pasīvi

en: Exchange Rates
lv: Valūtu kursi

en: Barchart
lv: Joslas diagramma

en:  to
lv:  līdz

en: Expense
lv: Izdevumi

en: Net Income
lv: Neto ieņēmumi

en: Budget Balance Sheet
lv: Budžeta bilance

en: Include new/existing totals
lv: Iekļaut jaunas/esošas kopsummas

en: Whether or not to include lines indicating change in totals introduced by budget.
lv: Iekļaut vai neiekļaut rindas kopējām budžeta izmaiņām.

en: Budget to use.
lv: Budžets izmantošanai.

en: Existing Assets
lv: Esošie aktīvi

en: Allocated Assets
lv: Piešķirtie aktīvi

en: Unallocated Assets
lv: Nepiešķirtie aktīvi

en: Existing Liabilities
lv: Esošie pasīvi

en: New Liabilities
lv: Jauni pasīvi

en: Existing Retained Earnings
lv: Esoša nesadalītā peļņa

en: Existing Retained Losses
lv: Esoši nesadalītie zaudējumi

en: New Retained Earnings
lv: Jauna nesadalītā peļņa

en: New Retained Losses
lv: Jauni nesadalītie zaudējumi

en: Total Retained Earnings
lv: Nesadalītā peļņa kopā

en: Total Retained Losses
lv: Nesadalītie zaudējumi kopā

en: Existing Equity
lv: Esošais pašu kapitāls

en: New Equity
lv: Jauns pašu kapitāls

en: Running Sum
lv: Darbības summa

en: Chart Type
lv: Diagrammas veids

en: Range start
lv: Intervāla sākums

en: Select a budget period type that starts the reporting range.
lv: Izvēlēties budžeta periodu, kas beidzas pārskata intervālā.

en: Exact start period
lv: Precīzs sākuma periods

en: Select exact period that starts the reporting range.
lv: Izvēlēties budžeta periodu, kas beidzas pārskata intervālā.

en: Range end
lv: Intervāla beigas

en: Select a budget period type that ends the reporting range.
lv: Izvēlēties budžeta periodu, kas beidzas pārskata intervālā.

en: Exact end period
lv: Precīzs beigu periods

en: Select exact period that ends the reporting range.
lv: Izvēlēties precīzu periodu pārskata beigām.

en: Last budget period
lv: Budžeta pēdējais periods

en: Manual period selection
lv: Manuāla periodu izvēle

en: Calculate as running sum?
lv: Sarēķināt kā darbības summu?

en: Bar Chart
lv: Joslas diagramma

en: Line Chart
lv: Līniju diagramma

en: Actual
lv: Aktuāls

en: Budget Flow
lv: Budžeta plūsma

en: Period number.
lv: Perioda numurs.

en: Report for range of budget periods
lv: Pārskatu par budžeta periodiem

en: Create report for a budget period range instead of the entire budget.
lv: Izveidot pārskatu par budžeta periodiem nevis par visu budžetu

en: Select a budget period that begins the reporting range.
lv: Izvēlieties budžeta periodu ar kuru sākt pārskatu

en: Select a budget period that ends the reporting range.
lv: Izvēlēties budžeta periodu, kas beidzas pārskata intervālā

en: Label the revenue section
lv: Uzraksts ieņēmumu sadaļai

en: Whether or not to include a label for the revenue section.
lv: Iekļaut vai neiekļaut ieņēmumu uzrakstu.

en: Include revenue total
lv: Iekļaut ienākumu kopā

en: Whether or not to include a line indicating total revenue.
lv: Iekļaut vai neiekļaut rindu ar kopējiem ieņēmumiem.

en: Label the expense section
lv: Uzraksts izdevumu sadaļai

en: Whether or not to include a label for the expense section.
lv: Iekļaut vai neiekļaut uzrakstu izdevumiem.

en: Include expense total
lv: Iekļaut izdevumus kopā

en: Whether or not to include a line indicating total expense.
lv: Iekļaut vai neiekļaut kopējo izdevumu rindu.

en: Display as a two column report
lv: Rādīt kā divu kolonnu pārskatu

en: Divides the report into an income column and an expense column.
lv: Sadala pārskatu ieņēmumu un izdevumu kolonnās.

en: Display in standard, income first, order
lv: Rādīt standarta kārtībā, vispirms ieņēmumi

en: Causes the report to display in the standard order, placing income before expenses.
lv: Rāda pārskatu standarta secībā, novietojot ieņēmumus pirms izdevumiem.

en: Reporting range end period cannot be less than start period.
lv: Pārskata intervāla beigas nedrīkst būt pirms sākuma.

en: Revenues
lv: Ieņēmumi

en: Total Revenue
lv: Ieņēmumi kopā

en: Total Expenses
lv: Izdevumi kopā

en: for Budget ~a
lv: budžeta ~a

en: for Budget ~a Period ~d
lv: Budžeta ~a periods ~d

en: for Budget ~a Periods ~d - ~d
lv: Budžeta ~a periodi ~d - ~d

en: Net income
lv: Neto ieņēmumi

en: Net loss
lv: Neto zaudējumi

en: Budget Income Statement
lv: Budžeta ieņēmumu ziņojums

en: Budget Profit & Loss
lv: Budžeta peļņa un zaudējumi

en: Budget Report
lv: Budžeta pārskats

en: Account Display Depth
lv: Konta redzamais dziļums

en: Always show sub-accounts
lv: Vienmēr rādīt subkontus

en: Show Budget
lv: Rādīt budžetu

en: Display a column for the budget values.
lv: Rādīt kolonnu budžeta vērtībai.

en: Show Actual
lv: Rādīt patreizējo

en: Display a column for the actual values.
lv: Rādīt kolonnu pašreizējai vērtībai.

en: Show Difference
lv: Rādīt starpību

en: Display the difference as budget - actual.
lv: Rādīt starpību kā budžets – patreizējais.

en: Show Column with Totals
lv: Rādīt kolonnu Kopā

en: Display a column with the row totals.
lv: Rādīt kolonnu ar kopsummas rindu.

en: Include accounts with zero total balances and budget values
lv: Iekļaut kontus ar kopējo nulles bilanci

en: Include accounts with zero total (recursive) balances and budget values in this report.
lv: Iekļaut pārskatā (rekursīvi) kontus ar nulles bilanci un budžeta vērtībām.

en: Include collapsed periods before selected.
lv: Pirms izvēles iekļaut sakļautos periodus.

en: Include in report previous periods as single collapsed column (one for all periods before starting)
lv: Iekļaut pārskatā iepriekšējos periodus kā vienu sakļautu kolonnu (visu periodu sākumā)

en: Include collapsed periods after selected.
lv: Iekļaut sakļautos periodus pēc izvēlētajiem.

en: Include in report further periods as single collapsed column (one for all periods after ending and to the end of budget range)
lv: Iekļaut pārskatā turpmākos periodus kā vienu sakļautu kolonnu (vienu visu periodu beigās un budžeta diapazona beigās)

note: Translators: Abbreviation for "Budget" amount
en: Bgt
lv: Budžets

note: Translators: Abbreviation for "Actual" amount
en: Act
lv: Patreizējs

note: Translators: Abbreviation for "Difference" amount
en: Diff
lv: Starpība

en: Include Trading Accounts in report
lv: Iekļaut pārskatā tirdzniecības kontus

en: Include transfers to and from Trading Accounts in the report.
lv: Iekļaut grāmatojumus no/uz tirdzniecības kontiem.

en: Cash Flow
lv: Naudas plūsma

en: Show Full Account Names
lv: Rādīt pilnus kontu nosaukumus

en: Show full account names (including parent accounts).
lv: Rādīt pilnus kontu nosaukumus (ieskaitot vecāku kontus).

en: ~a and subaccounts
lv: ~a un subkontus

en: ~a and selected subaccounts
lv: ~a un izvēlētie subkonti

en: Money into selected accounts comes from
lv: Nauda izvēlētajos kontos nāk no

en: Money out of selected accounts goes to
lv: Nauda no izvēlētajiem kontiem iet uz

en: Income Chart
lv: Ieņēmumu diagramma

en: Expense Chart
lv: Izdevumu diagramma

en: Asset Chart
lv: Aktīvu diagramma

en: Liability Chart
lv: Pasīvu diagramma

en: Income Over Time
lv: Ieņēmumi šajā laikā

en: Expense Over Time
lv: Izdevumi šajā laikā

en: Assets Over Time
lv: Aktīvi šajā laikā

en: Liabilities Over Time
lv: Pasīvi laikā

en: Show long account names
lv: Rādīt garos kontu nosaukumus

en: Maximum Bars
lv: Maksimums joslu

en: Daily Average
lv: Dienas vidējais

en: Balances ~a to ~a
lv: Bilances ~a līdz ~a

en: Grand Total
lv: Pavisam kopā

en: The income accounts where the sales and income was recorded.
lv: Ieņēmumu konti kuros tika iegrāmatota pārdošana un ieņēmumi.

en: The expense accounts where the expenses are recorded which are subtracted from the sales to give the profit.
lv: Izdevumu konti kuros tika iegrāmatoti izdevumi no pārdošanas lai noteiktu peļņu.

en: Show Expense Column
lv: Rādīt izdevuma kolonnu

en: Show the column with the expenses per customer.
lv: Rādīt kolonnu ar izdevumiem katram klientam.

en: Show Company Address
lv: Rādīt uzņēmuma adresi

en: Show your own company's address and the date of printing.
lv: Rādīt pašu uzņēmuma adresi un drukāšanas datumu.

en: Show Lines with All Zeros
lv: Rādīt rindas, kurās ir tikai nulles

en: Show the table lines with customers which did not have any transactions in the reporting period, hence would show all zeros in the columns.
lv: Rādīt tabulas rindas ar klientiem kuriem apskatītajā laikā nav neviena darījuma, līdz ar to visās šīs rindas kolonnās būs nulles.

en: Show Inactive Customers
lv: Rādīt neaktīvos klientus

en: Include customers that have been marked inactive.
lv: Rādīt neaktīvos klientus.

en: Sort Column
lv: Kārtošanas kolonna

en: Choose the column by which the result table is sorted.
lv: Izvēlieties kolonnu pēc kuras tiks kārtoti tabulas dati.

en: Sort Order
lv: Kārtošanas secība

en: Customer Name
lv: Klienta nosaukums

en: Sales
lv: Pārdošana

en: Markup
lv: Rentabilitāte

en: No Customer
lv: Nav klients

en: Customer Summary
lv: Klienta kopsavilkums

note: Translators: This statement is about a range of time
en: Equity Statement
lv: Pašu kapitāla ziņojums

en: Report only on these accounts.
lv: Pārskatu tikai par šiem kontiem.

en: Closing Entries pattern
lv: Ierakstu slēgšanas raksts

en: Any text in the Description column which identifies closing entries.
lv: Jebkurš teksts Apraksta kolonnā, kas identificē ierakstu slēgšanu.

en: Closing Entries pattern is case-sensitive
lv: Ierakstu slēgšanas raksts ir reģistr-jūtīgs

en: Causes the Closing Entries Pattern match to be case-sensitive.
lv: Ieslēdz ierakstu slēgšanas reģistr-jūtīgu parauga meklēšanu.

en: Closing Entries Pattern is regular expression
lv: Ierakstu slēgšanas raksts ir regulāra izteiksme

en: Causes the Closing Entries Pattern to be treated as a regular expression.
lv: Ieslēdz ierakstu slēgšanas paraugu meklēšanu ar regulāro izteiksmi.

en: for Period
lv: laikposmam

en: Capital
lv: Kapitāls

en: Investments
lv: Ieguldījumi

en: Withdrawals
lv: Izņemta nauda

en: Increase in capital
lv: Kapitāla pieaugums

en: Decrease in capital
lv: Kapitāla samazinājums

en: Num/Action
lv: Nr./Darbība

en: Running Balance
lv: Rādīt bilanci

en: Totals
lv: Kopā

en: General Ledger
lv: Virsgrāmata

en: Sorting
lv: Kārtošana

en: Trans Number
lv: Grām. Nr.

en: Use Full Account Name
lv: Izmantot pilnu konta nosaukumu

en: Other Account Name
lv: Otra konta nosaukums

en: Use Full Other Account Name
lv: Izmantot otra konta pilnu nosaukumu

en: Other Account Code
lv: Otra konta kods

en: Sign Reverses
lv: Iezīmēt reversos

en: Detail Level
lv: Detaļu līmenis

en: Primary Key
lv: Primārā atslēga

en: Show Full Account Name
lv: Rādīt pilnu konta nosaukumu

en: Primary Subtotal
lv: Primārā starpsumma

en: Primary Subtotal for Date Key
lv: Primārā starpsumma datumam

en: Primary Sort Order
lv: Primārā kārtošanas secība

en: Secondary Key
lv: Sekundārā atslēga

en: Secondary Subtotal
lv: Sekundārā starpsumma

en: Secondary Subtotal for Date Key
lv: Sekundārā starpsumma datumam

en: Secondary Sort Order
lv: Sekundārā kārtošanas secība

en: Label the trading accounts section
lv: Iezīmēt tirdzniecības kontus

en: Whether or not to include a label for the trading accounts section.
lv: Iekļaut vai neiekļaut uzrakstu tirdzniecības kontu daļā.

en: Include trading accounts total
lv: Iekļaut tirdzniecības kontu kopsummas

en: Whether or not to include a line indicating total trading accounts balance.
lv: Iekļaut vai neiekļaut kopējo ieņēmumu bilances rindu.

en: Trading
lv: Pārdošana

en: Total Trading
lv: Kopā pārdošana

en: Income Statement
lv: Ieņēmumu ziņojums

en: Profit & Loss
lv: Peļņa un zaudējumi

en: Tax Amount
lv: Nodokļa summa

en: Custom Title
lv: Pielāgots nosaukums

en: A custom string to replace Invoice, Bill or Expense Voucher.
lv: Pielāgots teksts rēķina vai izdevumu dokumenta aizvietošanai.

en: Display Columns
lv: Rādīt kolonnas

en: Display the date?
lv: Rādīt šo datumu?

en: Display the description?
lv: Rādīt aprakstu?

en: Display the action?
lv: Rādīt darbību, rīcību?

en: Display the quantity of items?
lv: Rādīt izstrādājumu skaitu

en: Display the price per item?
lv: Rādīt cenu par izstrādājumu?

en: Display the entry's discount?
lv: Rādīt ieraksta atlaidi?

en: Display the entry's taxable status?
lv: Rādīt ierakstu nodokļu piemērošanas statusu?

en: Display each entry's total total tax?
lv: Rādīt katra ieraksta kopējo nodokli?

en: Display the entry's value?
lv: Rādīt ieraksta vērtību?

en: Display due date?
lv: Rādīt apmaksas datumu?

en: Display the subtotals?
lv: Rādīt starpsummu?

en: Payable to
lv: Apmaksāt

en: Display the Payable to: information.
lv: Rādīt Apmaksāt: informāciju.

en: Payable to string
lv: Apmaksāt

en: The phrase for specifying to whom payments should be made.
lv: Frāze norādei, kas ir naudas saņēmējs.

en: Company contact
lv: Uzņēmuma kontakti

en: Display the Company contact information.
lv: Rādīt uzņēmuma kontaktinformāciju.

en: Company contact string
lv: Uzņēmuma kontaktu apraksts

en: The phrase used to introduce the company contact.
lv: Uzņēmuma kontaktpersonas uzruna

en: Minimum # of entries
lv: Rindu minimālais skaits

en: The minimum number of invoice entries to display.
lv: Minimālais parādīto rindu skaits rēķinā (0 ir 1).

en: References
lv: Atsauksmes

en: Display the invoice references?
lv: Rādīt rēķina atsauces?

en: Billing Terms
lv: Maksājuma nosacījumi

en: Display the invoice billing terms?
lv: Rādīt rēķina maksāšanas nosacījumus?

en: Display the billing id?
lv: Rādīt maksātāja id?

en: Display the invoice notes?
lv: Rādīt rēķina piezīmes?

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Display the payments applied to this invoice?
lv: Rādīt maksājumus attiecībā uz šo rēķinu?

en: Job Details
lv: Darba detaļas

en: Display the job name for this invoice?
lv: Rādīt darba detaļas rēķinā?

en: Extra notes to put on the invoice.
lv: Rēķina papildu piezīmes.

en: Thank you for your patronage!
lv: Paldies Jums par palīdzību!

en: Net Price
lv: Cena

en: Total Price
lv: Kopējā cena

en: Amount Due
lv: Summa apmaksai

en: Invoice in progress…
lv: Rēķins progresā…

en: REF
lv: Atsauce

en: No valid invoice selected. Click on the Options button and select the invoice to use.
lv: Nav izvēlēts derīgs rēķins. Klikšķiniet uz pogu Iestatījumi un izvēlieties rēķinu izmantošanai.

en: Show Net Profit
lv: Rādīt neto peļņu

en: Show Asset & Liability
lv: Rādīt aktīvus un pasīvus

en: Show Net Worth
lv: Rādīt neto vērtību

en: Line Width
lv: Rindas platums

en: Set line width in pixels.
lv: Iestata rindas platumu punktos.

en: Grid
lv: Režģis

en: Show Income and Expenses?
lv: Rādīt ieņēmumus un izdevumus?

en: Show the Asset and the Liability bars?
lv: Rādīt aktīvu un pasīvu joslas?

en: Show the net profit?
lv: Rādīt neto peļņu?

en: Show a Net Worth bar?
lv: Rādīt neto vērtību joslu?

en: Add grid lines.
lv: Pievienot režģa līnijas

en: Net Profit
lv: Neto peļņa

en: Net Worth
lv: Neto vērtība

en: Net Worth Barchart
lv: Neto vērtības joslu diagramma

en: Income/Expense Chart
lv: Ieņēmumu/izdevumu diagramma

en: Income & Expense Barchart
lv: Ieņēmumu un izdevumu joslu diagramma

en: Net Worth Linechart
lv: Neto vērtības līniju diagramma

en: Income & Expense Linechart
lv: Ieņēmumu un izdevumu līniju diagramma

en: Sort By
lv: Kārtot pēc

en: Show zero balance items
lv: Rādīt nulles bilances posteņus

en: Due or Post Date
lv: Izpildes vai ievietošanas datums

en: Address Source
lv: Adresees avots

en: Display Address Name. This, and other fields, may be useful if copying this report to a spreadsheet for use in a mail merge.
lv: Parādīt adresi. Šis un citi lauki var noderēt, ja pārskata datus nepieciešams izmantot vēstuļu sapludināšanā.

en: Display Address 1.
lv: Rādīt 1. adresi

en: Display Address 2.
lv: Rādīt 2. adresi

en: Display Address 3.
lv: Rādīt 3. adresi

en: Display Address 4.
lv: Rādīt 4. adresi

en: Address Phone
lv: Adreses telefons

en: Display Phone.
lv: Rādīt telefonu.

en: Address Fax
lv: Adreses fakss

en: Display Fax.
lv: Rādīt faksu.

en: Address Email
lv: Adreses e-pasts

en: Display Email.
lv: Rādīt e-pastu.

en: Display Active status.
lv: Rādīt aktīvo statusu.

en: Sort companies by.
lv: Kārtot uzņēmumus pēc.

en: Bracket Total Owed
lv: Kopējā parāda grupa

en: Sort order.
lv: Kārtošanas secība.

en: Show all vendors/customers even if they have a zero balance.
lv: Rādīt visus piegādātājus/klientus, pat, ja ir 0 atlikums.

en: Leading date.
lv: Vadošais datums.

en: Current
lv: Tekošais

en: 0-30 days
lv: 0-30 dienas

en: 31-60 days
lv: 31-60 dienas

en: 61-90 days
lv: 61-90 dienas

en: 91+ days
lv: 91+ dienas

en: Address source.
lv: Adreses avots.

en: Payable Aging
lv: Neapmaksāts novēloti

en: Receivable Aging
lv: Neapmaksāti novēloti

en: Sale
lv: Pārdošana

en: Credits
lv: Kredīts

en: Debits
lv: Debets

en: No valid customer selected.
lv: Nav izvēlēts pareizs klients

en: This report requires a customer to be selected.
lv: Šajā pārskatā nepieciešams izvēlēties klientus.

en: No valid employee selected.
lv: Izvēlēts pareizs darbinieks

en: This report requires a employee to be selected.
lv: Šajā pārskatā nepieciešams izvēlēties darbiniekus.

en: Period Totals
lv: Periodā kopā

en: Total Credit
lv: Kredīts kopā

en: Total Due
lv: Kopā apmaksai

en: The company for this report.
lv: Šī pārskata uzņēmums

en: Display the transaction date?
lv: Rādīt grāmatojuma datumu?

en: Display the transaction reference?
lv: Rādīt grāmatojuma atsauci?

en: Display the transaction type?
lv: Rādīt grāmatojuma veidu?

en: Display the transaction description?
lv: Rādīt grāmatojuma aprakstu?

en: Display the sale amount column?
lv: Rādīt pārdošanas summas kolonnu?

en: Display the tax column?
lv: Rādīt nodokļa kolonnu?

en: Display the period credits column?
lv: Rādīt perioda kredītu kolonnu?

en: Display a running balance?
lv: Rādīt tekošo bilanci?

en: No matching transactions found
lv: Atbilstoši grāmatojumi nav atrasti

en: Customer Report
lv: Klienta pārskats

en: Vendor Report
lv: Piegādātāja pārskats

en: Employee Report
lv: Darbinieka pārskats

en: Job Report
lv: Darba pārskats

en: Investment Portfolio
lv: Ieguldījumu portfelis

en: Price of Commodity
lv: Akciju cena

en: Invert prices
lv: Invertēt cenas

en: Marker
lv: Marķieris

en: Marker Color
lv: Marķiera krāsa

en: Calculate the price of this commodity.
lv: Noteikt akciju cenu.

en: Weighted Average
lv: Vidējais svērtais

en: Actual Transactions
lv: Faktiskie grāmatojumi

en: Plot commodity per currency rather than currency per commodity.
lv: Zīmēt akcijas katrai valūtai nevis valūtu katram vērtspapīram.

en: Color of the marker.
lv: Marķiera krāsa.

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Double-Weeks
lv: Divas nedēļas

en: Identical commodities
lv: Identiski vērtspapīri

en: Your selected commodity and the currency of the report are identical. It doesn't make sense to show prices for identical commodities.
lv: Jūsu izvēlētais vērtspapīrs un pārskata valūta ir identiski. Nav vajadzības rādīt identisku preču cenas.

en: There is no price information available for the selected commodities in the selected time period.
lv: Nav informācijas par cenu izvēlētajām akcijām izvēlētajām laika periodā.

en: Only one price
lv: Tikai viena cena

en: There was only one single price found for the selected commodities in the selected time period. This doesn't give a useful plot.
lv: Ir atrasta tikai viena cena izvēlētajām akcijām izvēlētajā laika periodā. Tas nedod mums derīgu laukumu.

en: All Prices equal
lv: Visas cenas vienādas

en: All the prices found are equal. This would result in a plot with one straight line. Unfortunately, the plotting tool can't handle that.
lv: Visas atrastās cenas ir vienādas. Rezultātā izveidosies laukums ar vienu taisnu līniju. Diemžēl šis rīks nespēj to vadīt.

en: All Prices at the same date
lv: Visas cenas ir vienā datumā

en: All the prices found are from the same date. This would result in a plot with one straight line. Unfortunately, the plotting tool can't handle that.
lv: Visas atrastās cenas ir vienā datumā. Rezultātā izveidosies laukums ar vienu taisnu līniju. Diemžēl šis rīks nespēj to vadīt.

en: Price Scatterplot
lv: Cenas punktu grafiks

en: Headings 1
lv: 1. līmeņa virsraksts

en: Headings 2
lv: 2. līmeņa virsraksts

en: Heading font
lv: Virsraksta fonts

en: Text font
lv: Teksta fonts

en: Header logo filename
lv: Galvenes logo faila nosaukums

en: Header logo width
lv: Galvenes logo platums

en: Footer logo filename
lv: Kājenes logo faila nosaukums

en: Footer logo width
lv: Kājenes logo platums

en: Qty
lv: Daudz

en: Discount Rate
lv: Atlaide:

en: Discount Amount
lv: Atlaides lielums

en: Tax Rate
lv: Nodokļa lielums

en: Sub-total
lv: Starpsumma

en: Payment received text
lv: Maksājuma saņemšanas teksts

en: The file name of the eguile template part of this report. This file should either be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
lv: Šajā pārskatā izmantotais eguile veidnes fails. Šim failam ir jābūt jūsu mājas .gnucash mapē, vai arī atbilstošā GnuCash programmu mapē.

en: The file name of the CSS stylesheet to use with this report. This file should either be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
lv: Šajā pārskatā izmantotais CSS stila fails. Šim failam ir jābūt jūsu mājas .gnucash mapē, vai arī atbilstošā GnuCash programmu mapē.

en: Font to use for the main heading.
lv: Galvenā virsraksta fonts

en: Font to use for everything else.
lv: Visur citur izmantotais fonts.

en: Name of a file containing a logo to be used on the header of the report
lv: Šī pārskata galvenē izmantotā logo faila nosaukums

en: Width of the header logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
lv: Galvenes logo platums CSS formātā, piem., 10% vai 32px. Atstājiet tukšu, lai rādītu logo dabīgajā izmērā. Logo augstums tiks noteikts automātiski.

en: Name of a file containing a logo to be used on the footer of the report
lv: Šī pārskata kājenē izmantotā logo faila nosaukums

en: Width of the footer logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
lv: Kājenes logo platums CSS formātā, piem., 10% vai 32px. Atstājiet tukšu, lai rādītu logo dabīgajā izmērā. Logo augstums tiks noteikts automātiski.

en: The format for the date->string conversion for today's date.
lv: Formāts šodienas datuma pārvēršanai uz tekstu.

en: Notes added at end of invoice -- may contain HTML markup
lv: Rēķinam beigās pievienotie komentāri -- var saturēt HTML iezīmes.

en: Funds In
lv: Ienākošie līdzekļi

en: Funds Out
lv: Izejošie līdzekļi

en: Lot
lv: Preču partija

en: Debit Value
lv: Debeta vērtība

en: Credit Value
lv: Kredīta vērtība:

en: The title of the report.
lv: Pārskata virsraksts.

en: Register Report
lv: Reģistrēt pārskatu

en: Display the check number/action?
lv: Rādīt čeka numuru/darbību?

en: Display the check number?
lv: Rādīt čeka numuru?

en: Display the memo?
lv: Rādīt atgādni?

en: Display the account?
lv: Rādīt kontu?

en: Display the number of shares?
lv: Rādīt akciju skaitu?

en: Display the name of lot the shares are in?
lv: Rādīt akciju nosaukumu un skaitu?

en: Display the shares price?
lv: Rādīt akciju cenu?

en: Display the amount?
lv: Rādīt summu?

en: Display the value in transaction currency?
lv: Rādīt vērtību grāmatojuma valūtā?

en: Display the totals?
lv: Rādīt kopsummu?

en: Total Debits
lv: Kopā debets

en: Total Credits
lv: Kopā kredīts

en: Total Value Debits
lv: Aktīvi kopā

en: Total Value Credits
lv: Pasīvi kopā

en: Net Change
lv: Neto izmaiņas

en: Value Change
lv: Vērtības izmaiņas

en: n/a
lv: nav

en: Elements
lv: Elementi

en: column: Date
lv: kolonna: Datums

en: column: Tax Rate
lv: kolonna: nodokļa lielums

en: column: Units
lv: kolonna: Vienības

en: row: Address
lv: rinda: Adrese

en: row: Contact
lv: rinda: Kontakti

en: row: Invoice Number
lv: rinda: Rēķina numurs

en: row: Company Name
lv: rinda: Uzņēmuma nosaukums

en: Invoice number text
lv: Rēķina numurs

en: To text
lv: Uz tekstu

en: Ref text
lv: Ref teksts

en: Job Name text
lv: Darba nosaukums

en: Job Number text
lv: Darba numurs

en: Show Job name
lv: Rādīt darba nosaukumu

en: Show Job number
lv: Rādīt darba numuru

en: Show net price
lv: Rādīt tīro cenu

en: Invoice number next to title
lv: Rēķina numurs tūlīt aiz virsraksta

en: table-header-border-color
lv: tabulas-virsraksta-apmales-krāsa

en: table-cell-border-color
lv: tabulas-šūnas-apmales-krāsa

en: Embedded CSS
lv: Iegultais CSS

en: Logo filename
lv: Logo faila nosaukums

en: Logo width
lv: Logo platums

en: Display the Tax Rate?
lv: Rādīt nodokļa lielumu?

en: Display the Units?
lv: Rādīt mērvienības?

en: Display the contact?
lv: Rādīt kontaktus?

en: Display the address?
lv: Rādīt adresi?

en: Display the Invoice Number?
lv: Rādīt rēķina numuru?

en: Display the Company Name?
lv: Rādīt uzņēmuma nosaukumu?

en: Invoice Number next to title?
lv: Rēķina numurs tūlīt pēc virsraksta?

en: Display Job name?
lv: Rādīt darba nosaukumu?

en: Invoice Job number?
lv: Rēķina darba numurs?

en: Show net price?
lv: Rādīt tīro cenu?

en: Name of a file containing a logo to be used on the report.
lv: Šajā pārskatā izmantotais logo faila nosaukums.

en: Width of the logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
lv: Logo platums CSS formātā, piem., 10% or 32px. Atstājiet tukšu, lai rādītu logo dabīgajā izmērā. Logo augstums tiks noteikts automātiski.

en: Border-collapse?
lv: Sakļaut-apmali?

en: CSS color.
lv: CSS krāsa.

en: Embedded CSS.
lv: Iegultais CSS.

en: Display a customer invoice with tax columns (using eguile template)
lv: Rādīt klienta rēķinu ar nodokļu kolonnām (izmantojot eguile veidni)

en: Unit
lv: Vienība

en: GST Rate
lv: Nodokļa lielums

en: GST Amount
lv: Nodokļa summa:

en: Amount Due (inc GST)
lv: Summa līdz termiņam (iesk. nodokļus)

en: Invoice #:
lv: Rēķins #:

en: Reference:
lv: Atsauce:

en: Engagement:
lv: Saistības:

en: Australian Tax Invoice
lv: Austrālijas nodokļa rēķins

en: Display an Australian customer invoice with tax columns (using eguile template)
lv: Rādīt Austrālijas klienta rēķinu ar nodokļu kolonnām (izmantojot eguile veidni)

en: Trial Balance
lv: Izmēģinājuma bilance

en: Start of Adjusting/Closing
lv: Sākt piemērošanu/slēgšanu

en: Date of Report
lv: Pārskata datums

en: Report variation
lv: Pārskata izmaiņas

en: Kind of trial balance to generate.
lv: Ģenerētās bilances veids.

en: Merchandising
lv: Tirdzniecības veicināšana

en: Gross adjustment accounts.
lv: Bruto korekcijas konti.

en: Do not net, but show gross debit/credit adjustments to these accounts. Merchandising businesses will normally select their inventory accounts here.
lv: Neveikt neto, bet rādīt bruto debeta/kredīta piemērošanu pie šiem kontiem. Tirdzniecības veicināšanas darījumi parasti atlasa šeit to inventarizācijas kontus.

en: Income summary accounts
lv: Ieņēmumu kopsavilkuma konti

en: Adjustments made to these accounts are gross adjusted (see above) in the Adjustments, Adjusted Trial Balance, and Income Statement columns. Mostly useful for merchandising businesses.
lv: Piemērošana, kas veikta ar šiem kontiem ir bruto piemēroti (skat. augstāk) Piemērojumos, Piemērota izmēģinājuma bilancē un Ieņēmumu ziņojuma kolonnās. Lielākoties izmantošanai tirdzniecības veicināšanas darījumiem.

en: Adjusting Entries pattern
lv: Ierakstu modeļa piemērošana

en: Any text in the Description column which identifies adjusting entries.
lv: Jebkurš teksts Apraksta kolonnā, kas nosaka koriģējamos ierakstus.

en: Adjusting Entries pattern is case-sensitive
lv: Ierakstu modeļa piemērošana ir reģistrjūtīga

en: Causes the Adjusting Entries Pattern match to be case-sensitive.
lv: Ieslēdz koriģējamo ierakstu reģistr-jūtīgu meklēšanu.

en: Adjusting Entries Pattern is regular expression
lv: Ierakstu modeļa piemērošana ir regulāra izteiksme

en: Causes the Adjusting Entries Pattern to be treated as a regular expression.
lv: Ieslēdz koriģējamo ieraksta meklēšanu ar regulāro izteiksmi.

en: Adjusting Entries
lv: Ierakstu piemērošana

en: Adjustments
lv: Piemērojumi

en: Adjusted Trial Balance
lv: Piemērota izmēģinājuma bilance

en: Net Loss
lv: Neto zaudējumi

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Number of columns before wrapping to a new row.
lv: Kolonnu skaits pirms aplauzt jaunā rindā.

en: Edit Options
lv: Rediģēt izvēlni

en: Single Report
lv: Viens pārskats

en: Multicolumn View
lv: Daudzu kolonnu skats

en: Custom Multicolumn Report
lv: Pielāgot daudzu kolonnu pārskatu

en: Assets Accounts
lv: Aktīvu konti

en: Liability Accounts
lv: Pasīvu konti

en: Equity Accounts
lv: Pašu kapitāla konti

en: Trading Accounts
lv: Pārdošanas konti

en: Total Equity, Trading, and Liabilities
lv: Kopējie aktīvi, kapitāli un pasīvi

en: Imbalance Amount
lv: Nesakritības summa

en: <strong>Exchange Rates</strong> used for this report
lv: Šajā pārskatā ir izmantota <strong>valūtu konversija</strong>

en: Invoice No.
lv: Rēķina Nr.

en: Descr.
lv: Apr.

en: No invoice has been selected -- please use the Options menu to select one.
lv: Nav izvēlēts neviens rēķins. Lūdzu izmantojiet iestatījumi, lai kādu izvēlētos.

en: This report is designed for customer (sales) invoices only. Please use the Options menu to select an <em>Invoice</em>, not a Bill or Expense Voucher.
lv: Lūdzu izmantojiet iestatījumus, lai iezīmētu <em>rēķinu</em>, nevis pavadzīmi vai izdevumu rēķinu.

en: Website
lv: Vietne

en: Invoice Date
lv: Rēķina datums

en: Stocks
lv: Akcijas

en: Mutual Funds
lv: Vērtspapīri

en: Currencies
lv: Valūtas

en: Equities
lv: Pašu kapitāls

en: Checking
lv: Pārbaude

en: Savings
lv: Noguldījumi

en: Money Market
lv: Birža

en: Accounts Receivable
lv: Neapmaksāti izsniegti

en: Accounts Payable
lv: Neapmaksāti saņemti

en: Credit Lines
lv: Kredītlīnijas

en: Building '~a' report …
lv: Veido '~a' pārskatu …

en: Rendering '~a' report …
lv: Atveido '~a' pārskatu …

en: Preparer
lv: Sagatavotājs

en: Name of person preparing the report.
lv: Pārskata sagatavotājs.

en: Prepared for
lv: Sagatavots priekš

en: Name of organization or company prepared for.
lv: Organizācijas vai uzņēmuma nosaukums, kam tas sagatavots.

en: Show preparer info
lv: Rādīt sagatavotāja info

en: Name of organization or company.
lv: Organizācijas vai uzņēmuma nosaukums.

en: Enable Links
lv: Atļaut saites

en: Enable hyperlinks in reports.
lv: Atļaut pārskatā hipersaites.

en: Footer
lv: Kājene

en: String to be placed as a footer.
lv: Kājenes teksts.

en: Images
lv: Attēli

en: Background Tile
lv: Fona uzraksts

en: Background tile for reports.
lv: Pārskata fona izklājums.

note: Translators: Banner is an image like Logo.
en: Heading Banner
lv: Virsraksta galva

en: Banner for top of report.
lv: Pārskata augša.

en: Heading Alignment
lv: Virsraksta novietojums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Center
lv: Centrā

en: Right
lv: Pa labi

en: Company logo image.
lv: Uzņēmuma logo attēls.

en: General background color for report.
lv: Pārskata vispārīgā fona krāsa.

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Normal body text color.
lv: Normāla centrālā teksta krāsa.

en: Link Color
lv: Saišu krāsa

en: Link text color.
lv: Saites teksta krāsa.

en: Table Cell Color
lv: Šūnas krāsa tabulā

en: Default background for table cells.
lv: Noklusētā tabulas šūnu fona krāsa.

en: Alternate Table Cell Color
lv: Mainīt tabulas šūnas krāsu

en: Default alternate background for table cells.
lv: Noklusētais mojošais fons tabulas šūnām.

en: Subheading/Subtotal Cell Color
lv: Apakšvirsraksta/starpsummas šūnas krāsa

en: Default color for subtotal rows.
lv: Noklusētā krāsa starpsummu rindām.

en: Sub-subheading/total Cell Color
lv: Apakš-apakšvirsraksts/kopā šūnas krāsa

en: Color for subsubtotals.
lv: Starpsummu krāsa.

en: Grand Total Cell Color
lv: Gala kopsummas šūnas krāsa

en: Color for grand totals.
lv: Kopsummas krāsa.

en: Tables
lv: Tabulas

en: Table cell spacing
lv: Tabulas šūnu attālums

en: Space between table cells.
lv: Attālums starp tabulas šūnām.

en: Table cell padding
lv: Tabulas šūnu attālums

en: Space between table cell edge and content.
lv: Attālums starp tabulas šūnas stūri un saturu.

en: Table border width
lv: Tabulas kontūras platums

en: Bevel depth on tables.
lv: Tabulas apmales dziļums.

en: Prepared by:
lv: Sagatavoja:

en: Prepared for:
lv: Sagatavots priekš:

en: Easy
lv: Vienkārša

en: Fancy
lv: Noformēts

en: Technicolor
lv: Krāsa

en: Show receiver info
lv: Rādīt saņēmēja informāciju

en: Name of organization or company the report is prepared for.
lv: Organizācijas vai uzņēmuma nosaukums, kam tas ir sagatavots.

en: Show date
lv: Rādīt datumu

en: The creation date for this report.
lv: Šī pārskata izveidošanas datums.

en: Show time in addition to date
lv: Rādīt datumu un laiku

en: The creation time for this report can only be shown if the date is shown.
lv: Pārskata radīšanas laiku var rādīt tikai tad, ja ir parādīts arī datums.

en: Show GnuCash Version
lv: Parādīt GnuCash versiju

en: Show the currently used GnuCash version.
lv: Parādīt tekošo GnuCash versiju.

en: String for additional report information.
lv: Pārskata papildu informācijas rinda.

en: Show preparer info at bottom
lv: Rādīt sagatavotāja informāciju apakšā

en: Per default the preparer info will be shown before the report data.
lv: Pēc noklusēšanas sagatavotāja dati tiks rādīti pirms pārskata datiem.

en: Show receiver info at bottom
lv: Rādīt saņēmēja informāciju apakšā

en: Per default the receiver info will be shown before the report data.
lv: Pēc noklusēšanas saņēmēja informācija tiks rādīta pirms pārskata datiem.

en: Show date/time at bottom
lv: Rādīt datumu/laiku apakšā

en: Per default the date/time info will be shown before the report data.
lv: Pēc noklusēšanas datuma/laika informācija tiks rādīta pirms pārskata datiem.

en: Show comments at bottom
lv: Rādīt komentārus apakšā

en: Per default the additional comments text will be shown before the report data.
lv: Pēc noklusēšanas papildu komentāri tiks rādīti pirms pārskata datiem.

en: Show GnuCash version at bottom
lv: Parādīt GnuCash versiju apakšā

en: Per default the GnuCash version will be shown before the report data.
lv: Pēc noklusēšanas GnuCash verrsija tiks rādīta pirms pārskata datiem.

en: Report Creation Date:
lv: Pārskata izveides datums:

en: Head or Tail
lv: Sākumā vai beigās

en: Background color for reports.
lv: Pārskatu fona krāsa.

en: Background Pixmap
lv: Fons Pixmap

en: Background color for alternate lines.
lv: Mijošu rindu fona krāsa

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Filter Type
lv: Atlases veids

en: Table for Exporting
lv: Eksporta tabula

en: Void Transactions
lv: Tukši grāmatojumi

en: No transactions were found that match the time interval and account selection specified in the Options panel.
lv: Nav atrasti grāmatojumi, kas atbilst laika intervālam un kontu atlasei pēc norādēm Izvēlnes panelī.

en: Register Order
lv: Reģistrēt pasūtījumu

en: Include Transactions to/from Filter Accounts
lv: Iekļaut grāmatojumus uz/no atlases kontiem

en: Exclude Transactions to/from Filter Accounts
lv: Izlaist grāmatojumus uz/no atlasītajiem kontiem

en: Non-void only
lv: Tikai netukšos

en: Void only
lv: Tikai tukšos

en: Income and Expense
lv: Ieņēmumiem un izdevumiem

en: Credit Accounts
lv: Kredīta kontiem

en: Date Entered
lv: Ievadīšanas datums

en: Convert all transactions into a common currency.
lv: Konvertēt visus grāmatojumus kopējā valūtā.

en: Formats the table suitable for cut & paste exporting with extra cells.
lv: Noformē tabulu piemērotu griešanai un ievietošanai, eksportējot papildu šūnas.

en: How to handle void transactions.
lv: Kā rīkoties ar atceltiem grāmatojumiem.

en: Filter on these accounts.
lv: Atlasīt šajos kontos.

en: Filter account.
lv: Atlasīt kontu.

en: Sort by this criterion first.
lv: Kārtot vispirms pēc šī kritērija.

en: Subtotal according to the primary key?
lv: Starpsumma saskaņā ar primāro atbildi?

en: Do a date subtotal.
lv: Izpildīt datuma starpsummu.

en: Order of primary sorting.
lv: Primārās kārtošanas secība.

en: Sort by this criterion second.
lv: Kārtot pēc tam pēc šī kritērija.

en: Subtotal according to the secondary key?
lv: Starpsumma saskaņā ar sekundāro atbildi?

en: Order of Secondary sorting.
lv: Sekundārās kārtošanas secība.

en: Display the reconciled date?
lv: Rādīt saskaņošanas datumu?

en: Display the notes if the memo is unavailable?
lv: Rādīt piezīmes, ja piezīme nav pieejama?

en: Display the full account name?
lv: Rādīt pilnu konta nosaukumu?

en: Display the account code?
lv: Rādīt konta kodu?

en: Display the other account code?
lv: Rādīt cita konta kodu?

en: Display the trans number?
lv: Rādīt darījuma numuru?

en: Display the account name?
lv: Rādīt konta nosaukumu?

en: Amount of detail to display per transaction.
lv: Grāmatojuma detaļu attēlojuma daudzums.

en: Reverse amount display for certain account types.
lv: Rādīt reversu summu noteiktiem kontu veidiem.

en: Num/T-Num
lv: Nr/Dar.Nr.

en: Transfer from/to
lv: Pārskaitīt no/uz

en: Split Transaction
lv: Sadalīts grāmatojums

note: Translators: Both ~a's are dates
en: From ~a to ~a
lv: No ~a Uz ~a

en: Cu_t
lv: _Izgriezt

en: Cut the current selection and copy it to clipboard
lv: Izgriezt pašreizējo atlasi un iekopēt starpliktuvē

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: Copy the current selection to clipboard
lv: Iekopēt pašreizējo atlasi starpliktuvē

en: _Paste
lv: Ie_vietot

en: Paste the clipboard content at the cursor position
lv: Ievietot saturu no starpliktuves kursora atrašanās vietā

en: _Transaction
lv: _Grāmatojums

en: Remo_ve Other Splits
lv: _Dzēst citus sadalījumus

en: Remove all splits in the current transaction
lv: Dzēst visus sadalījumus pašreizējā grāmatojumā

en: _Enter Transaction
lv: _Ievadīt grāmatojumu

en: Record the current transaction
lv: Ierakstīt pašreizējo grāmatojumu

en: Ca_ncel Transaction
lv: A_tcelt grāmatojumu

en: Cancel the current transaction
lv: Atcelt pašreizējo grāmatojumu

en: _View
lv: _Skats

en: _Double Line
lv: _Dubulta rinda

en: Transfer funds from one account to another
lv: Pārskaitīt naudu no viena konta uz citu

en: _Blank Transaction
lv: _Grāmatojuma veidlapa

en: Move to the blank transaction at the bottom of the register
lv: Novietot reģistra apakšā tukšajā grāmatojumā

en: _File
lv: _Fails

en: Pa_ge Setup
lv: La_pas iestatījumi...

en: Specify the page size and orientation for printing
lv: Norādīt lapas lielumu un drukāšanas virzienu

en: Proper_ties
lv: _Īpašības

en: Edit the properties of the current file
lv: Rediģēt pašreizējā faila īpašības

en: Close the currently active page
lv: Aizvērt pašreiz aktīvo lapu

en: Quit this application
lv: Atmest šo pieteikumu

en: Edit the global preferences of GnuCash
lv: Rediģēt vispārīgos GnuCash iestatījumus

en: _Toolbar
lv: _Rīkjosla

en: Show/hide the toolbar on this window
lv: Rādīt/paslēpt šī loga rīkjoslu

en: Su_mmary Bar
lv: Ko_psavilkuma josla

en: Show/hide the summary bar on this window
lv: Rādīt/paslēpt šajā logā kopsummas joslu

en: Stat_us Bar
lv: S_tatusa josla

en: Show/hide the status bar on this window
lv: Rādīt/paslēpt šajā logā statusa joslu

en: Tra_nsaction
lv: _Grāmatojums

en: _Actions
lv: Dar_bības

en: Re_name Page
lv: Pārsaukt lap_u

en: _Scheduled
lv: _Ieplānots

en: _Reports
lv: _Pārskati

en: _Tools
lv: _Rīki

en: E_xtensions
lv: P_aplašinājumi

en: _Windows
lv: L_ogi

en: _New Window
lv: _Jauns logs

en: New Window with _Page
lv: Jauns logs ar _lapu

en: Tutorial and Concepts _Guide
lv: Pamācība un jēdzienu _ceļvedis

en: Open the GnuCash Tutorial
lv: Atvērt GnuCash pamācību

en: _Contents
lv: _Saturs

en: Open the GnuCash Help
lv: Atvērt GnuCash palīdzību

en: About GnuCash
lv: Par GnuCash

en: Save the current file
lv: Saglabāt pašreizējo failu

en: Open the New Invoice dialog
lv: Atvērt jauna rēķina dialogu

en: New Accounts _Page
lv: Jauna kontu _lapa

en: Open a new Account Tree page
lv: Atvērt jaunu kontu koka lapu

en: New _File
lv: Jauns _fails

en: Create a new file
lv: Izveidot jaunu failu

en: Open an existing GnuCash file
lv: Atvērt esošu GnuCash failu

en: Save this file with a different name
lv: Saglabāt failu ar citu nosaukumu

en: Re_vert
lv: Atg_riezt

en: Reload the current database, reverting all unsaved changes
lv: Pārlādēt tekošo datu bāzi, atgriežot visas nesaglabātās izmaiņas

en: Print the currently active page
lv: Drukāt pašreiz aktīvo lapu

en: Export _Accounts
lv: Eksportēt _kontus

en: Export the account hierarchy to a new GnuCash datafile
lv: Eksportēt kontu hierarhiju uz jaunu GnuCash datu failu

en: Find transactions with a search
lv: Meklēt grāmatojumus ar meklētāju

note: Translators: remember to reuse this translation in dialog-account.glade
en: Ta_x Report Options
lv: _Nodokļu pārskata iestatījumi

note: Translators: currently implemented are, US: income tax and DE: VAT, So adjust this string
en: Setup relevant accounts for tax reports, e.g. US income tax
lv: Iestatīt atbilstošos nodokļu pārskatu kontus

en: _Scheduled Transactions
lv: _Plānotie grāmatojumi

en: _Scheduled Transaction Editor
lv: _Plānoto grāmatojumu redaktors

en: Since _Last Run…
lv: _Kopš pēdējās palaišanas…

en: Create Scheduled Transactions since the last time run
lv: Izveidot plānotos grāmatojumus, kopš pēdējās palaišanas

en: _Mortgage & Loan Repayment…
lv: _Hipotēka un aizņēmuma atmaksa…

en: Setup scheduled transactions for repayment of a loan
lv: Iestatīt plānotos grāmatojumus aizņēmuma atmaksai

en: _Price Database
lv: _Cenu datubāze

en: View and edit the prices for stocks and mutual funds
lv: Skatīt un rediģēt valūtas, akciju un vērtspapīru cenas

en: _Security Editor
lv: Vērtspapīru _redaktors

en: View and edit the commodities for stocks and mutual funds
lv: Skatīt un rediģēt valūtas un vērtspapīrus

en: _Loan Repayment Calculator
lv: _Aizņēmuma atmaksas kalkulators

en: Use the loan/mortgage repayment calculator
lv: Izmantot aizņēmuma/hipotēkas kalkulatoru

en: Close the Book at the end of the Period
lv: Slēgt grāmatu perioda beigās

en: _Import Map Editor
lv: _Importēt kartes redaktoru

en: _Tips Of The Day
lv: _Dienas padomi

en: View the Tips of the Day
lv: Skatīt dienas padomus

en: Import bills and invoices from a CSV text file
lv: Importēt maksājumus un rēķinus no CSV faila

en: _Delete Budget
lv: D_zēst budžetu

en: _Customer
lv: _Klients

en: Customers Overview
lv: Klientu pārskats

en: Open a Customer overview page
lv: Atvērt klientu pārskata lapu

en: Open the New Customer dialog
lv: Atvērt jauna klienta dialogu

en: Open the Find Customer dialog
lv: Atvērt klienta meklēšanas dialogu

en: Open the Find Invoice dialog
lv: Atvērt rēķina meklēšanas dialogu

en: Open the New Job dialog
lv: Atvērt jauna darba dialogu

en: Open the Find Job dialog
lv: Atvērt darba meklēšanas dialogu

en: Open the Process Payment dialog
lv: Atvērt maksājuma apstrādes dialogu

en: Invoices _Due Reminder
lv: _Maksājumu atgādinātājs

en: Open the Invoices Due Reminder dialog
lv: Atvērt rēķinu apmaksas atgādinājuma dialogu

en: _Vendor
lv: _Piegādātājs

en: Vendors Overview
lv: Piegādātāju pārskats

en: Open a Vendor overview page
lv: Atvērt piegādātāju pārskata lapu

en: Open the New Vendor dialog
lv: Atvērt jauna piegādātāja dialogu

en: Open the Find Vendor dialog
lv: Atvērt piegādātāja meklēšanas dialogu

en: Open the New Bill dialog
lv: Atvērt jauna rēķina dialogu

en: Open the Find Bill dialog
lv: Atvērt jauna rēķina meklēšanas dialogu

en: Bills _Due Reminder
lv: _Maksājumu atgādinātājs

en: Open the Bills Due Reminder dialog
lv: Atvērt rēķinu apmaksas atgādinājuma dialogu

en: _Employee
lv: _Darbinieks

en: Employees Overview
lv: Darbinieku pārskats

en: Open a Employee overview page
lv: Atvērt darbinieku pārskata lapu

en: Open the New Employee dialog
lv: Atvērt jauna darbinieka dialogu

en: Open the Find Employee dialog
lv: Atvērt jauna darbinieka meklēšanas dialogu

en: Open the Find Expense Voucher dialog
lv: Atvērt izdevumu dokumenta dialogu

en: Sales _Tax Table
lv: _Nodokļu tabula

en: View and edit the list of Sales Tax Tables (GST/VAT)
lv: Skatīt un rediģēt nodokļu tabulas (piem., PVN)

en: _Billing Terms Editor
lv: _Rēķina nosacījumu redaktors

en: View and edit the list of Billing Terms
lv: Skatīt un rediģēt rēķinu nosacījumus

en: Test Search Dialog
lv: Pārbaudes meklēšanas dialogs

en: Initialize Test Data
lv: Uzsākt datu pārbaudi

en: Export Account T_ree to CSV…
lv: Eksportēt kontu _koku CSV…

en: Export the Account Tree to a CSV file
lv: Eksportēt kontu hierarhiju CSV failā

en: Export _Transactions to CSV…
lv: Eksportēt _grāmatojumus CSV…

en: Export the Transactions to a CSV file
lv: Eksportēt grāmatojumus CSV failā

en: Export the Active Register to a CSV file
lv: Eksportēt aktīvo reģistru CSV failā

en: Import _Accounts from CSV…
lv: Importēt _kontus no CSV…

en: Import Accounts from a CSV file
lv: Import kontus no CSV faila

en: Import _Transactions from CSV…
lv: Importēt _grāmatojumus no CSV faila.…

en: Import Transactions from a CSV file
lv: Importēt grāmatojumus no CSV faila

en: _Replay GnuCash .log file…
lv: _Atskaņot GnuCash žurnāla failu…

en: _Edit Account
lv: R_ediģēt kontu

en: Edit the selected account
lv: Rediģēt izvēlēto kontu

en: F_ind Account
lv: _Meklēt kontu

en: Find an account
lv: Meklēt kontu

en: _Renumber Subaccounts…
lv: _Pārnumurēt subkontus…

en: Renumber the children of the selected account
lv: Pārnumurēt izvēlētā konta subkontus

en: Open _Account
lv: Atvērt _kontu

en: Open the selected account
lv: Atvērt izvēlēto kontu

en: Open _SubAccounts
lv: Atvērt _subkontus

en: Open the selected account and all its subaccounts
lv: Atvērt izvēlēto kontu un visus tā subkontus

en: _Refresh
lv: At_jaunināt

en: Refresh this window
lv: Atjaunināt šo logu

en: Create a new Account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: New Account _Hierarchy…
lv: Jauna kontu _hierarhija…

en: Extend the current book by merging with new account type categories
lv: Paplašināt pašreizējo grāmatu sapludinot to ar jaunām kontu kategoriju veidu

en: Reconcile the selected account
lv: Saskaņot izvēlētos kontus

en: Automatically clear individual transactions, so as to reach a certain cleared amount
lv: Automātiski nokārto darījumu līdz norādītajai summai

en: Record a stock split or a stock merger
lv: Ierakstīt akciju sadalīšanu vai sapludināšanu

en: View _Lots…
lv: Ska_tīt partijas…

en: Bring up the lot viewer/editor window
lv: Iznest partiju apskatīšanas/rediģēšanas logu

note: Translators: The following 2 are Scrub actions in register view
en: _Check & Repair
lv: Pārbaudīt un atjaun_ot

en: Check & Repair A_ccount
lv: Pārbaudīt un atjaunot _kontu

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in this account
lv: Pārbaudīt un atjaunot šajā kontā nesabalansētos grāmatojumus un nesaistītus sadalījumus

en: Check & Repair Su_baccounts
lv: Pārbaudīt un atjaunot _subkontus

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in this account and its subaccounts
lv: Pārbaudīt un atjaunot nesabalansētos grāmatojumus un nesaistītus sadalījumus šajā kontā un tā subkontos.

en: Check & Repair A_ll
lv: _Pārbaudīt un atjaunot visu

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in all accounts
lv: Pārbaudīt un atjaunot visos kontos nesabalansētos grāmatojumus un nesaistītus sadalījumus

en: Edit _Account
lv: _Rediģēt kontu

en: Automatically clear individual transactions, given a cleared amount
lv: Ja norādīta nokārtošanas summa, automātiski nokārtot darījumu

en: Delete selected account
lv: Dzēst izvēlēto kontu

en: Sort _Order
lv: Kārtošanas _secība

en: _Standard
lv: _Standarts

en: _Quantity
lv: _Daudzums

en: _Enter
lv: _Ievadīt

en: Record the current entry
lv: Ierakstīt pašreizējo ierakstu

en: Cancel the current entry
lv: Atcelt pašreizējo ierakstu

en: Delete the current entry
lv: Dzēst pašreizējo ierakstu

en: _Blank
lv: _Neaizpildīts

en: Dup_licate Entry
lv: Dub_ultot ierakstu

en: Make a copy of the current entry
lv: Izveidot pašreizējā ieraksta kopiju

en: Move Entry _Up
lv: Pārvietot uz _augšu

en: Move the current entry one row upwards
lv: Pārvietot tekošo ierakstu uz augšu

en: Move Entry Do_wn
lv: Pārvietot uz _leju

en: Move the current entry one row downwards
lv: Pārvietot tekošo ierakstu uz leju

en: E_dit Customer
lv: _Rediģēt klientu

en: Edit the selected customer
lv: Rediģēt izvēlēto klientu

en: Create a new customer
lv: Izveidot jaunu klientu

en: E_dit Vendor
lv: _Rediģēt piegādātāju

en: Edit the selected vendor
lv: Rediģēt izvēlēto piegādātāju

en: Create a new vendor
lv: Izveidot jaunu piegādātāju

en: E_dit Employee
lv: _Rediģēt darbinieku

en: Edit the selected employee
lv: Rediģēt izvēlēto darbinieku

en: Create a new employee
lv: Izveidot jaunu darbinieku

en: Show customer report
lv: Rādīt klientu pārskatu

en: Show customer aging overview for all customers
lv: Parādīt visu klientu novēlotos rēķinus

en: Show vendor report
lv: Rādīt piegādātāju pārskatu

en: Show vendor aging overview for all vendors
lv: Parādīt visu piegādātāju novēlotos rēķinus

en: Show employee report
lv: Rādīt darbinieku pārskatu

en: Create a new invoice
lv: Izveidot jaunu rēķinu

en: Create a new bill
lv: Izveidot jaunu rēķinu

en: Create a new voucher
lv: Izveidot jaunu dokumentu

en: Assign as payment…
lv: _Piešķirt kā maksājumu…

en: Assign the selected transaction as payment
lv: Piešķirt izvēlēto darījumu kā maksājumu

note: Translators: This is a menu item in the View menu
en: _Basic Ledger
lv: _Galvenā virsgrāmata

en: Show transactions on one or two lines
lv: Parādīt visus grāmatojumus vienā vai divās rindās

note: Translators: This is a menu item in the View menu
en: _Auto-Split Ledger
lv: _Sadalīt grāmatojumu automātiski

en: Show transactions on one or two lines and expand the current transaction
lv: Parādīt grāmatojumus vienā vai divās rindās un izvērst pašreizējo grāmatojumu

en: Show expanded transactions with all splits
lv: Parādīt izvērstos grāmatojumus ar visiem sadalījumiem

en: _Void Transaction
lv: A_nulēt grāmatojumu

en: _Unvoid Transaction
lv: N_eanulēt grāmatojumu

en: Add _Reversing Transaction
lv: _Pievienot atpakaļejošu grāmatojumu

en: S_plit Transaction
lv: Sa_dalīt grāmatojumu

en: Show all splits in the current transaction
lv: Parādīt visus sadalījumus pašreizējā grāmatojumā

en: Edit E_xchange Rate
lv: Rediģēt _valūtas kursu

en: Edit the exchange rate for the current transaction
lv: Rediģēt valūtas kursu pašreizējam grāmatojumam

en: Create a Scheduled Transaction with the current transaction as a template
lv: Izveidot plānoto grāmatojumu ar tekošo transakciju kā veidni

en: Account Report
lv: Konta pārskats

en: Open a register report for this Account
lv: Atvērt reģistra pārskatu šim kontam

en: Account Report - Single Transaction
lv: Konta pārskats - Viens darījums

en: Open a register report for the selected Transaction
lv: Atvērt izvēlētā grāmatojuma reģistra pārskatu

en: _Print Report…
lv: _Drukāt pārskatu…

en: Print the current report
lv: Drukāt pašreizējo pārskatu

en: _Report Options
lv: _Pārskata iestatījumi

en: Edit report style sheets
lv: Rediģēt pārskata stila lapas

en: Export as P_DF…
lv: Eksportēt kā P_DF…

en: Export the current report as a PDF document
lv: Eksportēt tekošo pārskatu PDF dokumentā

en: Export HTML-formatted report to file
lv: Eksportēt uz failu HTML-noformētu pārskatu

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Move back one step in the history
lv: Iet vienu soli atpakaļ vēsturē

en: Forward
lv: Tālāk

en: Move forward one step in the history
lv: Iet vienu soli tālāk vēsturē

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Reload the current page
lv: Pārlādēt pašreizējo lapu

en: Cancel outstanding HTML requests
lv: Atcelt neapstrādātas HTML prasības

en: Export _Report
lv: Eksportēt _pārskatu

en: Create a new scheduled transaction
lv: Izveidot jaunu plānoto grāmatojumu

en: Edit the selected scheduled transaction
lv: Rediģēt izvēlēto plānoto grāmatojumu

en: Delete the selected scheduled transaction
lv: Dzēst izvēlēto plānoto grāmatojumu

en: Import _QIF…
lv: Importēt _QIF…

en: Import a Quicken QIF file
lv: Importēt paātrinātu QIF failu

en: _General Journal
lv: _Vispārīgs žurnāls

en: St_yle Sheets
lv: Stila _lapas

en: _Reconcile
lv: _Saskaņot

en: _Reconcile Information…
lv: _Saskaņot informāciju…

en: _Finish
lv: _Pabeigt

en: _Postpone
lv: _Atlikt

en: _Open Account
lv: _Atvērt kontu

en: _Reconcile Selection
lv: _Saskaņot atlasīto

en: _Unreconcile Selection
lv: _Nesaskaņot atlasīto

en: Add a new balancing entry to the account
lv: Pievienot kontā jaunu bilances ierakstu

en: Edit the current transaction
lv: Rediģēt pašreizējo grāmatojumu

en: Reconcile the selected transactions
lv: Saskaņot atlasītos grāmatojumus

en: Unreconcile the selected transactions
lv: Nesaskaņot atlasītos grāmatojumus

en: Delete the selected transaction
lv: Dzēst izvēlēto grāmatojumu

en: Open the account
lv: Atvērt kontu

en: Finish the reconciliation of this account
lv: Pabeigt šī konta saskaņošanu

en: Postpone the reconciliation of this account
lv: Atlikt šī konta saskaņošanu

en: Cancel the reconciliation of this account
lv: Atcelt šī konta saskaņošanu

en: Illegal variable in expression.
lv: Neatļauts mainīgais izteiksmē

en: Unbalanced parenthesis
lv: Nelīdzsvarotas iekavas

en: Stack overflow
lv: Steka pārpilde

en: Stack underflow
lv: Steka zudums

en: Undefined character
lv: Nedefinēts simbols

en: Not a variable
lv: Nav mainīgais

en: Not a defined function
lv: Nav definēta funkcija

en: Out of memory
lv: Nepietiek atmiņa

en: Numeric error
lv: Skaitliska kļūda

en: Opening Balances
lv: Sākuma bilance

en: Deposit
lv: Depozīts

en: Receive
lv: Saņemt

en: Withdrawal
lv: Izņemšana

en: Spend
lv: Tērēt

en: The separator character "%s" is used in one or more account names.
    
    This will result in unexpected behaviour. Either change the account names or choose another separator character.
    
    Below you will find the list of invalid account names:
    %s
lv: Vienā vai vairākos kontā ir izmantota atdalījuma rakstzīme "%s".
    
    Tas var radīt neparedzamu programmas uzvedību. Nomainiet konta nosaukumu vai arī norādīt citu atdalījuma rakstzīmi.
    
    Nepareizo kontu nosaukumu saraksts ir sekojošs:
    %s

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Stock
lv: Fondi

en: Mutual Fund
lv: Vērtspapīri

en: A/Receivable
lv: Neapm. izsniegts

en: A/Payable
lv: Neapm. saņemts

en: Root
lv: Sakne

en: Orphaned Gains
lv: Nesaistītie ieņēmumi

en: Realized Gain/Loss
lv: Realizētie ieņēmumi/zaudējumi

en: Realized Gains or Losses from Commodity or Trading Accounts that haven't been recorded elsewhere.
lv: Aprēķinātie ieņēmumi vai zaudējumi no valūtas darījumu kontiem, kas nav ierakstīti citur.

en: y-m-d
lv: g-m-d

en: d-m-y
lv: d-m-g

en: m-d-y
lv: m-d-g

en: Unknown date format specifier passed as argument.
lv: Kā parametrs nodots nezināms datuma formāts.

en: Value can't be parsed into a date using the selected date format.
lv: Ar izvēlēto formātu neizdodas nolasīto vērtību pārvērst par datumu.

en: Value appears to contain a year while the selected format forbids this.
lv: Izskatās, ka vērtība satur laiku, lai gan formātā tas nav norādīts.

en: This Dataset contains features not supported by this version of GnuCash. You must use a newer version of GnuCash in order to support the following features:
lv: Šis fails satur iespējas, kuras tekošā GnuCash versija neatbalsta. Jums ir jāizmanto jaunāka GnuCash versija, lai izmantotu sekojošas iespējas:

en: Extra to Charge Card
lv: Papildu ieturējumi no kartes

en: Generated from an invoice. Try unposting the invoice.
lv: Ģenerēts no rēķina. Mēģiniet atgrāmatot šo rēķinu.

en:  (posted)
lv:  (nosūtīts)

en: One Week Ago
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: One Week Ago.
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: One Week Ahead
lv: Nākamā nedēļa

en: One Week Ahead.
lv: Nākamā nedēļa

en: One Month Ago
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: One Month Ago.
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: One Month Ahead
lv: Nākamais mēnesis

en: One Month Ahead.
lv: Nākamais mēnesis

en: Three Months Ago
lv: Iepriekšējie trīs mēneši

en: Three Months Ago.
lv: Iepriekšējie trīs mēneši

en: Three Months Ahead
lv: Nākamie trīs mēneši

en: Three Months Ahead.
lv: Nākamie trīs mēneši

en: Six Months Ago
lv: Iepriekšējie seši mēneši

en: Six Months Ago.
lv: Iepriekšējie seši mēneši

en: Six Months Ahead
lv: Nākamie seši mēneši

en: Six Months Ahead.
lv: Nākamie seši mēneši

en: One Year Ago
lv: Iepriekšējais gads

en: One Year Ago.
lv: Iepriekšējais gads

en: One Year Ahead
lv: Nākamais gads

en: One Year Ahead.
lv: Nākamais gads

en: Start of next month
lv: Nākamā mēneša sākums

en: First day of the next month.
lv: Nākamā mēneša pirmā diena

en: End of next month
lv: Nākamā mēneša beigas

en: Last day of next month.
lv: Nākamā mēneša pēdējā diena

en: Start of next quarter
lv: Nākamā ceturkšņa sākums

en: First day of the next quarterly accounting period.
lv: Nākamā uzskaites ceturkšņa pirmā diena

en: End of next quarter
lv: Nākamā ceturkšņa beigas

en: Last day of next quarterly accounting period.
lv: Nākamā uzskaites ceturkšņa pēdējā diena

en: Start of next year
lv: Pašreizējā gada sākums

en: First day of the next calendar year.
lv: Nākamā kalendārā gada pirmā diena

en: End of next year
lv: Nākamā gada beigas

en: Last day of the next calendar year.
lv: Nākamā kalendārā gada pēdējā diena

en: Counters
lv: Skaitītāji

en: Choose the number of days after which transactions will be read-only and cannot be edited anymore. This threshold is marked by a red line in the account register windows. If zero, all transactions can be edited and none are read-only.
lv: Izvēlieties dienu skaitu pēc kura darījumi būs tikai lasāmi un vairs nebūs rediģējami. Šis slieksnis tiks attēlots konta reģistrā ar sarkanu līniju. Ja slieksnis ir nulle, visi darījumi vienmēr būs rediģējami bez ierobežojumiem.

en: Check to have split action field used in registers for 'Num' field in place of transaction number; transaction number shown as 'T-Num' on second line of register. Has corresponding effect on business features, reporting and imports/exports.
lv: Izvēlieties, lai darījuma numura vietā 'Num' lauks būtu sadalīts; darījuma numurs rādītos kā 'T-Num' lauks otrajā rindā. Attiecīgas izmaiņas būs arī darījumos, pārskatos un importa/eksporta iespējās.

en: Check to have trading accounts used for transactions involving more than one currency or commodity.
lv: Iezīmējiet, lai kontu darījumos varētu izmantot vairāk par vienu valūtu vai akcijas

en: Budget to be used when none has been otherwise specified.
lv: Budžets, ko izmantot ja nav norādīts cits

en: Customer number
lv: Klienta numurs

en: The previous customer number generated. This number will be incremented to generate the next customer number.
lv: Iepriekšējais izveidotais klienta numurs. Lai izveidotu jauna klienta numuru, šis numurs tiks pakāpeniski palielināts.

en: Customer number format
lv: Pielāgots numura formāts

en: The format string to use for generating customer numbers. This is a printf-style format string.
lv: Izveidoto klientu numuru formāts, kā to norāda printf komandai.

en: Employee number
lv: Darbinieka numurs

en: The previous employee number generated. This number will be incremented to generate the next employee number.
lv: Iepriekšējais izveidotais darbinieka numurs. Lai izveidotu jauna darbinieka numuru, šis numurs tiks pakāpeniski palielināts.

en: Employee number format
lv: Darbinieka numura formāts

en: The format string to use for generating employee numbers. This is a printf-style format string.
lv: Darbinieku numuru izveides formāts kā to norāda printf komandai.

en: Invoice number
lv: Rēķina numurs

en: The previous invoice number generated. This number will be incremented to generate the next invoice number.
lv: Iepriekšējais izveidotais rēķina numurs. Lai izveidotu jauna rēķina numuru, šis numurs tiks pakāpeniski palielināts.

en: Invoice number format
lv: Rēķina numura formāts

en: The format string to use for generating invoice numbers. This is a printf-style format string.
lv: Rēķinu numuru izveides formāts kā to norāda printf komandai.

en: Bill number
lv: Maksājuma numurs

en: The previous bill number generated. This number will be incremented to generate the next bill number.
lv: Iepriekšējais izveidotais maksājuma numurs. Lai izveidotu jauna maksājuma numuru, šis numurs tiks pakāpeniski palielināts.

en: Bill number format
lv: Maksājuma numura formāts

en: The format string to use for generating bill numbers. This is a printf-style format string.
lv: Maksājumu numuru izveides formāts kā to norāda printf komandai.

en: Expense voucher number
lv: Izdevumu dokumenta numurs

en: The previous expense voucher number generated. This number will be incremented to generate the next voucher number.
lv: Iepriekšējais izveidotais maksājuma dokumenta numurs. Lai izveidotu jauna maksājuma dokumenta numuru, šis numurs tiks pakāpeniski palielināts.

en: Expense voucher number format
lv: Izdevumu dokumenta numura formāts

en: The format string to use for generating expense voucher numbers. This is a printf-style format string.
lv: Maksājumu dokumentu numuru izveides formāts kā to norāda printf komandai.

en: Job number
lv: Darba numurs

en: The previous job number generated. This number will be incremented to generate the next job number.
lv: Iepriekšējais izveidotais darba numurs. Lai izveidotu jauna darba numuru, šis numurs tiks pakāpeniski palielināts.

en: Job number format
lv: Darba numura formāts

en: The format string to use for generating job numbers. This is a printf-style format string.
lv: Darba numuru izveides formāts kā to norāda printf komandai.

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs

en: The previous order number generated. This number will be incremented to generate the next order number.
lv: Iepriekšējais izveidotais ordera numurs. Lai izveidotu jauna ordera numuru, šis numurs tiks pakāpeniski palielināts.

en: Order number format
lv: Pasūtījuma numura formāts

en: The format string to use for generating order numbers. This is a printf-style format string.
lv: Pasūtījuma numuru izveides formāts kā to norāda printf komandai.

en: Vendor number
lv: Piegādātāja numurs

en: The previous vendor number generated. This number will be incremented to generate the next vendor number.
lv: Iepriekšējais izveidotais piegādātāja numurs. Lai izveidotu jauna piegādātāja numuru, šis numurs tiks pakāpeniski palielināts.

en: Vendor number format
lv: Piegādātāja numura formāts

en: The format string to use for generating vendor numbers. This is a printf-style format string.
lv: Piegādātāju numuru izveides formāts kā to norāda printf komandai.

en: The name of your business.
lv: Jūsu uzņēmuma nosaukums

en: The address of your business.
lv: Uzņēmuma adrese

en: The contact person to print on invoices.
lv: Rēķinu kontaktpersona

en: The fax number of your business.
lv: Uzņēmuma faksa numurs

en: The email address of your business.
lv: Uzņēmuma e-pasts

en: The URL address of your website.
lv: Uzņēmuma mājas lapa

en: The ID for your company (eg 'Tax-ID: 00-000000).
lv: Jūsu uzņēmuma ID (piem., reģ. Nr.)

en: Default Customer TaxTable
lv: Noklusētā klienta nodokļu tabula

en: The default tax table to apply to customers.
lv: Noklusētā nodokļu tabula klientiem.

en: Default Vendor TaxTable
lv: Noklusētā piegādātāja nodokļu tabula

en: The default tax table to apply to vendors.
lv: Noklusētā nodokļu tabula piegādātājiem.

en: The default date format used for fancy printed dates.
lv: Noklusētais datuma formāts drukātiem datumiem

en: The electronic tax number of your business
lv: Elektronisks jūsu biznesa nodokļa numurs

en:  (closed)
lv:  (aizvērts)

en: Offset between documents:
lv: Nobīde starp dokumentiem:

en: Lot Link
lv: Hipersaite

en: First In, First Out
lv: Pirmais iekšā, pirmais ārā

en: Use oldest lots first.
lv: Vispirms izmantot vecākās partijas.

en: Last In, First Out
lv: Pēdējais iekšā, pirmais ārā

en: Use newest lots first.
lv: Izmantot jaunāko partiju vispirms.

en: Average cost of open lots.
lv: Atvērto partiju vidējā cena.

en: Manually select lots.
lv: Manuāla partiju izvēle.

en: Use Trading Accounts
lv: Izmantot pārdošanas kontus

en: Day Threshold for Read-Only Transactions (red line)
lv: Tikai lasāmu darījumu dienu slieksnis (sarkanā līnija)

en: Use Split Action Field for Number
lv: Skaitļa vietā izmantot sadalīt darījumu lauku

en: Budgeting
lv: Budžets

en: Default Budget
lv: Noklusētais budžets

note: Translators: %s is an already-localized form of the day of the week.
en: last %s
lv: pēdējais %s

note: Translators: %d is the number of Recurrences in the list.
en: Unknown, %d-size list.
lv: Nezināms, %d-lieluma saraksts.

en: Checking business lots in account %s: %u of %u
lv: Pārbauda konta biznesa partijas %s: %u no %u

en: Checking business splits in account %s: %u of %u
lv: Pārbauda konta biznesa sadalījumus %s: %u no %u

en: Voided transaction
lv: Anulēts grāmatojums

en: Transaction Voided
lv: Grāmatojums anulēts

note: Translators: This and the following strings appear on the account tab if the Tax Info column is displayed, i.e. if the user wants to record the tax form number and location on that tax form which corresponds to this gnucash account. For the US Income Tax support in gnucash, each tax code that can be
en: Tax-related but has no tax code
lv: Saistīts ar nodokli, bet nav nodokļu koda

en: Tax entity type not specified
lv: Nav norādīts nodokļa veids

en: Tax type %s: invalid code %s for account type
lv: Konta nodokļa veidam %s nepareizs kods %s

en: Not tax-related; tax type %s: invalid code %s for account type
lv: Konts nav saistīts ar nodokli; nodokļa veids %s: nepareizs kods %s

en: Invalid code %s for tax type %s
lv: Nepareizs kods %s nodokļa veidam %s

en: Not tax-related; invalid code %s for tax type %s
lv: Nav saistīts ar nodokļi, nepareizs kods %s nodokļa veidam %s

en: No form: code %s, tax type %s
lv: Numurs no: kods %s, nodokļa veids %s

en: Not tax-related; no form: code %s, tax type %s
lv: Nav saistīts ar nodokli, kods %s, nodokļa veids %s

en: No description: form %s, code %s, tax type %s
lv: Nav apraksta: forma %s, kods %s, nodokļa veids %s

en: Not tax-related; no description: form %s, code %s, tax type %s
lv: Nav saistīts ar nodokli; nav apraksta: forma %s, kods %s, nodokļa veids %s

en: Not tax-related; %s%s: %s (code %s, tax type %s)
lv: Nav saistīts ar nodokli; %s%s %s (kods %s, nodokļa veids %s)

en: (Tax-related subaccounts: %d)
lv: (Ar nodokli saistīti subkonti %d)

en: No help available.
lv: Palīdzība nav pieejama.
