GnuCash $ - en to uk translation catalogue (5473 entries)

en: ~a to ~a
uk: ~a до ~a

en: Tried to look up an undefined date symbol '~a'. This report was probably saved by a later version of GnuCash. Defaulting to today.
uk: Спроба пошуку невизначеного символу дати «~a». Ймовірно, цей звіт було збережено у новішій версії GnuCash. Повертаємося до типового значення (сьогоднішньої дати).

en: Start of this year
uk: Початок цього року

en: First day of the current calendar year.
uk: Перший день поточного календарного року.

en: End of this year
uk: Кінець цього року

en: Last day of the current calendar year.
uk: Останній день поточного календарного року.

en: Start of previous year
uk: Початок попереднього року

en: First day of the previous calendar year.
uk: Перший день попереднього календарного року.

en: End of previous year
uk: Кінець попереднього року

en: Last day of the previous calendar year.
uk: Останній день попереднього календарного року.

en: Start of accounting period
uk: Початок облікового періоду

en: First day of the accounting period, as set in the global preferences.
uk: Перший день облікового періоду, встановлений у загальних параметрах.

en: End of accounting period
uk: Кінець облікового періоду

en: Last day of the accounting period, as set in the global preferences.
uk: Останній день облікового періоду, встановлений у загальних параметрах.

en: Start of this month
uk: Початок поточного місяця

en: First day of the current month.
uk: Перший день поточного місяця.

en: End of this month
uk: Кінець цього місяця

en: Last day of the current month.
uk: Останній день поточного місяця.

en: Start of previous month
uk: Початок попереднього місяця

en: First day of the previous month.
uk: Перший день попереднього місяця.

en: End of previous month
uk: Кінець попереднього місяця

en: Last day of previous month.
uk: Останній день попереднього місяця.

en: Start of current quarter
uk: Початок поточного кварталу

en: First day of the current quarterly accounting period.
uk: Перший день поточного квартального облікового періоду.

en: End of current quarter
uk: Кінець поточного кварталу

en: Last day of the current quarterly accounting period.
uk: Останній день поточного квартального облікового періоду.

en: Start of previous quarter
uk: Початок попереднього кварталу

en: First day of the previous quarterly accounting period.
uk: Перший день попереднього квартального облікового періоду.

en: End of previous quarter
uk: Кінець попереднього кварталу

en: Last day of previous quarterly accounting period.
uk: Останній день попереднього квартального облікового періоду.

en: Today
uk: Сьогодні

en: The current date.
uk: Поточна дата.

en: Business
uk: Фірма

en: Company Name
uk: Назва організації

en: Company Address
uk: Адреса фірми

en: Company ID
uk: Ідентифікатор фірми

en: Company Phone Number
uk: Номер телефону фірми

en: Company Fax Number
uk: Номер факсу фірми

en: Company Website URL
uk: URL вебсайту фірми

en: Company Email Address
uk: Адреса ел.пошти фірми

en: Company Contact Person
uk: Контактна особа компанії

en: Fancy Date Format
uk: Гарний формат дати

en: custom
uk: нетиповий

en: Tax
uk: Податки

en: Tax Number
uk: Номер податку

en: Arabic
uk: Арабська

en: Baltic
uk: Балтійська

en: Central European
uk: Центральноєвропейська

en: Chinese
uk: Китайська

en: Cyrillic
uk: Кирилиця

en: Greek
uk: Грецька

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Indian
uk: Індійська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Unicode
uk: Юнікод

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Western
uk: Західна

en: Other
uk: Інше

en: Arabic (IBM-864)
uk: Арабське (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
uk: Арабське (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
uk: Арабське (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
uk: Арабське (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
uk: Арабське (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
uk: Арабське (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
uk: Арабське (Windows-1256)

en: Armenian (ARMSCII-8)
uk: Вірменське (ARMSCII-8)

en: Baltic (ISO-8859-13)
uk: Балтійське (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
uk: Балтійське (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
uk: Балтійське (Windows-1257)

en: Celtic (ISO-8859-14)
uk: Кельтське (ISO-8859-14)

en: Central European (IBM-852)
uk: Центральноєвропейське (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
uk: Центральноєвропейське (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
uk: Центральноєвропейське (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
uk: Центральноєвропейське (Windows-1250)

en: Chinese Simplified (GB18030)
uk: Китайське (спрощене) (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
uk: Китайське (спрощене) (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
uk: Китайське (спрощене) (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
uk: Китайське (спрощене) (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
uk: Китайське (спрощене) (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
uk: Китайське (традиційне) (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
uk: Китайське (традиційне) (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
uk: Китайське (традиційне) (EUC-TW)

en: Croatian (MacCroatian)
uk: Хорватське (MacCroatian)

en: Cyrillic (IBM-855)
uk: Кирилиця (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
uk: Кирилиця (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
uk: Кирилиця (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
uk: Кирилиця (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
uk: Кирилиця (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
uk: Кирилиця (Windows-1251)

en: Russian (CP-866)
uk: Російське (CP-866)

en: Ukrainian (KOI8-U)
uk: Українське (KOI8-U)

en: Ukrainian (MacUkrainian)
uk: Українське (MacUkrainian)

en: English (ASCII)
uk: Англійське (ASCII)

en: Farsi (MacFarsi)
uk: Фарсі (MacFarsi)

en: Georgian (GEOSTD8)
uk: Грузинське (GEOSTD8)

en: Greek (ISO-8859-7)
uk: Грецьке (ISO 8859-7)

en: Greek (MacGreek)
uk: Грецьке (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
uk: Грецьке (Windows-1253)

en: Gujarati (MacGujarati)
uk: Гуджараті (MacGujarati)

en: Gurmukhi (MacGurmukhi)
uk: Гурмухі (MacGurmukhi)

en: Hebrew (IBM-862)
uk: Іврит (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
uk: Іврит (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
uk: Іврит (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
uk: Іврит (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
uk: Іврит (Windows-1255)

en: Hindi (MacDevanagari)
uk: Хінді (MacDevanagari)

en: Icelandic (MacIcelandic)
uk: Ісландське (MacIcelandic)

en: Japanese (EUC-JP)
uk: Японське (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
uk: Японське (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
uk: Японське (Shift_JIS)

en: Korean (EUC-KR)
uk: Корейське (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
uk: Корейське (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
uk: Корейське (JOHAB)

en: Korean (UHC)
uk: Корейське (UHC)

en: Nordic (ISO-8859-10)
uk: Скандинавське (ISO-8859-10)

en: Romanian (MacRomanian)
uk: Румунське (MacRomanian)

en: Romanian (ISO-8859-16)
uk: Румунське (ISO-8859-16)

en: South European (ISO-8859-3)
uk: Південноєвропейське (ISO 8859-3)

en: Thai (TIS-620)
uk: Тайське (TIS-820.2538)

en: Turkish (IBM-857)
uk: Турецьке (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
uk: Турецьке (ISO 8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
uk: Турецьке (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
uk: Турецьке (Windows-1254)

en: User Defined
uk: Визначений користувачем

en: Vietnamese (TCVN)
uk: В'єтнамське (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
uk: В'єтнамське (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
uk: В'єтнамське (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
uk: В'єтнамське (Windows-1258)

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
uk: Візуальний іврит (ISO-8859-8)

en: Western (IBM-850)
uk: Західне (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
uk: Західне (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
uk: Західне (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
uk: Західне (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
uk: Західне (Windows-1252)

en: Locale:
uk: Локаль:

en: Conversion Direction
uk: Напрямок перетворення

en: This value determines which iconv test to perform.
uk: Це значення визначає, яку з перевірок iconv слід виконати.

en: Menu
uk: Меню

en: The menu of options
uk: Меню параметрів

en: The GnuCash online manual has lots of helpful information. You can access the manual under the Help menu.
uk: Інтерактивна довідка GnuCash містить багато корисної інформації. Цей матеріал доступний з меню «Довідка».

note: Translators: You can replace the link, if a translated page exists.
en: Mailing lists are the preferred form of communication in the GnuCash community. For announcements of new releases, user groups etc. see the table at https://wiki.gnucash.org/wiki/Mailing_Lists
uk: Списки листування є бажаною формою обміну думками у спільноті GnuCash. У списках листування ви знайдете оголошення щодо нових випусків, групи користувачів тощо. Див. таблицю на сторінці https://wiki.gnucash.org/wiki/Mailing_Lists

en: The GnuCash developers are easy to contact. As well as several mailing lists, you can chat to them live on IRC! Join them on #gnucash at irc.gnome.org
uk: Із розробниками GnuCash просто зв'язатися. Окрім декількох списків листування, ви можете інтерактивно спілкуватися із ними у IRC! Долучайтеся до каналу #gnucash на irc.gnome.org

en: You can easily import your existing financial data from Quicken, MS Money or other programs that export QIF files or OFX files. In the File menu, click on the sub-menu Import and click on QIF or OFX file, respectively. Then, follow the instructions provided.
uk: Ви можете без проблем імпортувати наявні фінансові дані з Quicken, MS Money або інших програм, які можуть експортувати дані до файлів QIF або OFX. У меню «Файл» розкрийте підменю «Імпорт» і натисніть пункт файла QIF або OFX, відповідно. Далі, виконуйте надані вам настанови.

en: If you want to know in which directories your recent GnuCash files are stored, hover over one of the entries in the history menu
    (File[->Most Recently Used-List]).
    The full path is displayed in the status bar.
uk: Якщо вам потрібні дані щодо каталогів, у яких зберігаються ваші нещодавні файли GnuCash, наведіть вказівник миші на записи у меню журналу
    (Файл[->Список нещодавно використаних]).
    Повний шлях до файла буде показано на смужці стану.

en: If you are familiar with other financial programs such as Quicken, note that GnuCash uses accounts instead of categories to track income and expenses. For more information on income and expense accounts, please see the GnuCash online manual.
uk: Якщо ви вже працювали із іншими програмами для ведення бухгалтерського обліку, зокрема Quicken, зауважте, що у GnuCash використовуються рахунки, а не категорії для стеження за надходженнями і витратами. Щоб дізнатися більше про рахунки надходження і витрат коштів, будь ласка, ознайомтеся із інтернет-підручником з GnuCash.

en: It is possible to change which columns display in the Chart of Accounts. Just locate the triangle at the far right of the column headings, and click it to see the different columns available.
uk: Змінити перелік показаних рахунків можна за допомогою діаграми рахунків. Знайдіть маленький трикутничок у правій частині заголовків стовпчиків і натисніть його, щоб відкрити список доступних стовпчиків.

en: Click the right mouse button (control-click in Mac OS X) in the Accounts tab of the main window to bring up the account menu options. Within each register, clicking the right mouse button brings up the transaction menu options.
uk: Клацніть правою кнопкою миші (натисніть control і клацніть у Mac OS X) на вкладці «Рахунки» головного вікна, щоб відкрити меню дій із рахунком. За допомогою клацання правою кнопкою миші на будь-якому з реєстрів можна відкрити меню параметрів транзакції.

en: Create new accounts by clicking the New button in the main window tool bar. This will bring up a dialog box where you can enter account details. For more information on choosing an account type or setting up a chart of accounts, please see the GnuCash online manual.
uk: Створюйте нові рахунки за допомогою кнопки Створити у панелі інструментів головного вікна. У діалоговому вікні, що з'явиться, Ви зможете ввести деталі рахунка. Щоб отримати більше інформації про вибір типу рахунку або про створення ієрархії рахунків, будь ласка, перегляньте онлайн-підручник GnuCash.

en: Every transaction has a "Notes" field where you can put useful information.
    
    To make it visible
    select "View" in the menu bar and check "Double Line" or
    check "Double Line View" in Preferences:Register Defaults.
uk: У кожної транзакції є поле «Примітки», у якому ви можете розмістити корисні відомості.
    
    Щоб побачити вміст поля,
    відкрийте меню «Перегляд» і позначте пункт «Подвійний рядок» або
    позначте пункт «Перегляд подвійного рядка» на сторінці «Налаштування -> Типові параметри журналу».

en: To enter multiple-split transactions such as a paycheck with multiple deductions, click the Split button in the tool bar. Alternatively, in the View menu, you can choose the register style Auto-Split Ledger or Transaction Journal.
uk: Щоб ввести транзакції, які складаються з декількох частин, зокрема сплати за чеком із декількома відрахуваннями, натисніть кнопку «Поділ» на панелі інструментів. Крім того, ви можете вибрати у меню «Перегляд» стиль реєстру «Автоматично розбивати журнал» або «Журнал транзакцій».

en: As you enter amounts in the register, you can use the GnuCash calculator to add, subtract, multiply and divide. Simply type the first value, then select '+', '-','*', or '/'. Type the second value and press Enter to record the calculated amount.
uk: Під час введення сум до реєстру ви можете скористатися калькулятором GnuCash для додавання, віднімання, множення та ділення. Просто введіть перший операнд, далі виберіть «+», «-», «*» або «/». Введіть другий операнд і натисніть клавішу Enter, щоб записати обчислений результат.

en: Quick-fill makes it easy to enter common transactions. When you type the first letter(s) of a common transaction description, then press the Tab key, GnuCash will automatically complete the remainder of the transaction as it was last entered.
uk: Автозаповнення полегшує введення типових транзакцій. Коли Ви вводите першу літеру (літери) опису типової транзакції, натисніть клавішу Tab, і GnuCash автоматично дозаповнить дані транзакції в такому вигляді, в якому їх востаннє вводили.

en: Type the first letter(s) of an existing account name in the Transfer register column, and GnuCash will complete the name from your list of accounts. For subaccounts, type the first letter(s) of the parent account, followed by ':' and the first letter(s) of the subaccount (e.g. A:C for Assets:Cash).
uk: Введіть перші літери назви наявного рахунка у стовпчику реєстру переказів, і GnuCash доповнить назву на основі списку ваших рахунків. Щоб вказати субрахунок, введіть перші літери назви батьківського рахунка, далі «:» і перші літери субрахунка (наприклад, П:Г для субрахунка «Прибутки:Готівка»).

en: Want to see all your subaccount transactions in one register? From the Accounts tab in the main window, highlight the parent account and select Edit->Open Subaccounts from the menu.
uk: Хочете побачити транзакції всіх субрахунків в одному вікні? Із вкладки «Рахунки» у головному вікні, позначте батьківський рахунок і виберіть «Зміни → Відкрити субрахунки» з меню.

en: When entering dates, you can type '+' or '-' to increment or decrement the selected date. You can use '+' and '-' to increment and decrement check numbers as well.
uk: Під час введення дат, можна натиснути '+' або '-', щоб збільшити або зменшити обрану дату. Також, '+' і '-' можна використовувати , щоб збільшувати або зменшувати номер чека.

en: To switch between multiple tabs in the main window, press Control+Page Up/Down.
uk: Щоб переключитися між кількома вкладками у головному вікні, натисніть Control+Page Up/Down.

en: In the reconcile window, you can press the spacebar to mark transactions as reconciled. You can also press Tab and Shift-Tab to move between deposits and withdrawals.
uk: У вікні узгодження рахунка ви можете натиснути пробіл, щоб позначити транзакцію як узгоджену. Також можна натиснути Tab і Shift+Tab, щоб переключитися між надходженнями і видатками.

en: To transfer funds between accounts with different currencies, click on the Transfer button in the register toolbar, select the accounts, and the Currency Transfer options for entering the exchange rate or the other currency's amount will be available.
uk: Щоб перенести гроші між рахунками з різними валютами, натисніть на кнопку «Передати» у панелі інструментів журналу, виберіть рахунок, та вкажіть параметри передачі валюти - курс обміну або суму у іншій валюті.

en: You can set the Security Editor screen to display the Quote Source of a security, which makes it easy to see which online sources your securities use. Click the triangle at the far right of the column headings to change the display.
uk: Ви можете налаштувати показ джерела курсів цінного паперу на панелі редактора записів цінних паперів, щоб було простіше бачити, яке джерело в інтернеті використовується для курсу. Натисніть трикутничок у правій частині заголовків стовпчиків, щоб внести потрібні зміни до параметрів показу.

en: You can pack multiple reports into a single window, providing all the financial information you want at a glance. To do so, use the Sample & Custom->"Custom Multicolumn Report" report.
uk: Можна об'єднати декілька звітів в одному вікні, і бачити всю фінансову інформацію, яка Вам потрібна, одним поглядом. Щоб зробити це, оберіть Приклади і користувацькі → «Звіт у декілька колонок».

en: Style Sheets affect how reports are displayed. Choose a style sheet for your report as a report option, and use the Edit->Style Sheets menu to customize style sheets.
uk: Таблиці стилів визначають спосіб показу звітів. Виберіть таблицю стилів для вашого звіту як параметр звіту і скористайтеся «Зміни → Таблиці стилів», щоб налаштувати таблиці стилів.

en: To raise the accounts menu in the transfer field of a register page, press the Menu key or the Ctrl-Down key combination.
uk: Щоб відкрити меню рахунків у полі переказів сторінку реєстру, натисніть клавішу «Меню» або комбінацію клавіш Ctrl-↓.

en: The scheduled transaction editor comes with a very flexible frequency configurator. Basic frequencies to schedule a transaction include daily, weekly and monthly. But more advanced schemes can be set up as well. Some examples:
    
    To schedule a transaction every three weeks, you can choose the weekly basic frequency and then set 'Every 3 weeks'.
    
    To schedule a transaction every year you can choose the monthly basic frequency and then set 'Every 12 months'.
uk: У редакторі запланованих транзакцій передбачено дуже гнучку систему налаштовування частоти. Базовими варіантами частот транзакцій є щоденні, щотижневі та щомісячні транзакції. Втім, можна налаштувати набагато складніші схеми. Ось декілька прикладів:
    
    Щоб запланувати виконання транзакції кожні три тижні, ви можете вибрати базову щотижневу частоту, а потім вказати «Кожні 3 тижні».
    
    Щоб запланувати щорічну транзакцію, ви можете вибрати базову щомісячну частоту і вказати «Кожні 12 місяців».

en: If you work overnight, you should close and reopen your working registers after midnight, to get the new date as default for new transactions. It is not necessary to restart GnuCash.
uk: Якщо Ви працюєте вночі, Вам слід закрити і відкрити заново журнал транзакцій після півночі, щоб нова дата встановлювалася типово для нових транзакцій. Немає потреби перезавантажувати GnuCash.

en: To search through all your transactions, start a search (Edit->Find…) from the main accounts hierarchy page. To limit your search to a single account, start the search from that account's register.
uk: Для пошуку серед усіх транзакцій розпочніть пошук («Зміни → Знайти...») зі сторінки ієрархії основних рахунків. Щоб обмежити пошук окремим рахунком, розпочніть пошук з реєстру цього рахунка.

en: To visually compare on screen the contents of 2 tabs, in one of the tabs, select Window->New Window with Page from the menu to duplicate that tab in a new window.
uk: Щоб візуально порівняти на екрані вміст двох вкладок у одній з вкладок, скористайтеся пунктом меню «Вікно → Нове вікно зі сторінкою», щоб здублювати вкладку у новому вікні.

en: There is a theory that if ever anyone discovers what the Universe is for and why it is here, it will instantly disappear and be replaced with something even more bizarre and inexplicable.
    There is another theory that this has already happened.
    
    Douglas Adams, "The Restaurant at the End of the Universe"
uk: Існує теорія, що якщо хтось колись дізнається, для чого існує Всесвіт і чому він тут, Всесвіт миттєво зникне і буде заміщений чимось іще більш дивним і нез'ясовним.
    Існує також інша теорія, що це вже сталося.
    
    Дуґлас Адамз, «Ресторан наприкінці Світу»

en: The book was closed successfully.
uk: Книга успішно закрита.

note: Translators: %s is a date string. %d is the number of books that will be created. This is a ngettext(3) message (but only for the %d part).
en: The earliest transaction date found in this book is %s. Based on the selection made above, this book will be split into %d book. | The earliest transaction date found in this book is %s. Based on the selection made above, this book will be split into %d books.
uk[0]: Найраніша дата транзакції, знайдена у цій книзі, — %s. На основі вибраних вище параметрів, цю книгу буде поділено на %d книгу.
uk[1]: Найраніша дата транзакції, знайдена у цій книзі, — %s. На основі вибраних вище параметрів, цю книгу буде поділено на %d книги.
uk[2]: Найраніша дата транзакції, знайдена у цій книзі, — %s. На основі вибраних вище параметрів, цю книгу буде поділено на %d книг.
uk[3]: Найраніша дата транзакції, знайдена у цій книзі, — %s. На основі вибраних вище параметрів, цю книгу буде поділено на одну книгу.

note: Translators: Run the assistant in your language to see GTK's translation of the button labels.
en: You have asked for a book to be created. This book will contain all transactions up to midnight %s (for a total of %d transactions spread over %d accounts).
    
    Amend the Title and Notes or Click on "Next" to proceed.
    Click on "Back" to adjust the dates or "Cancel".
uk: Вами наказано створити книгу. Ця книга міститиме усі транзакції аж до опівночі %s (загалом %d транзакцій з %d рахунків).
    
     Змініть заголовок і примітки і натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити.
     Натисніть кнопку «Назад», щоб скоригувати дати, або натисніть кнопку «Скасувати».

en: Period %s - %s
uk: Період від %s до %s

en: The book will be created with the title %s when you click on "Apply". Click on "Back" to adjust, or "Cancel" to not create any book.
uk: Після натискання вами кнопки «Застосувати» буде створено книгу із заголовком %s. Натисніть «Назад», щоб скоригувати параметри книги, або кнопку «Скасувати», щоб не створювати книг.

en: %s
    Congratulations! You are done closing books!
uk: %s
    Вітаємо! Ви завершили закриття книг!

en: Period
uk: Період

en: Closing Date
uk: Дата закриття

en: Selected
uk: Вибрано

en: Account Types
uk: Типи рахунків

note: Translators: '%s' is the name of the selected account hierarchy template.
en: Accounts in '%s'
uk: Рахунки у «%s»

en: No description provided.
uk: Опису не надано.

en: Accounts in Category
uk: Рахунки у Категорії

en: zero
uk: нуль

en: existing account
uk: існуючий рахунок

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Placeholder
uk: Проміжний

en: Opening Balance
uk: Початкове сальдо

en: Use Existing
uk: Використовувати наявний

en: Please choose the currency to use for new accounts.
uk: Виберіть валюту для нових рахунків.

en: New Book Options
uk: Параметри нових книг

en: Taxes
uk: Податки

en: Tax Payment
uk: Платежі податків

en: Insurance
uk: Страхування

en: Insurance Payment
uk: Платежі страхування

note: Translators: PMI stands for Private Mortgage Insurance.
en: PMI
uk: Страхування іпотеки

en: PMI Payment
uk: Платіж страхування іпотеки

en: Other Expense
uk: Інші витрати

en: Miscellaneous Payment
uk: Різні платежі

note: Translators: %s is "Taxes", "Insurance", or similar.
en: … pay "%s"?
uk: … оплатити «%s»?

en: via Escrow account?
uk: через депонентний рахунок?

en: Loan
uk: Позика

note: Translators: %s is "Taxes", or "Insurance", or similar
en: Loan Repayment Option: "%s"
uk: Параметри виплати за боргом: «%s»

en: Date
uk: Дата

en: Payment
uk: Платіж

en: Principal
uk: Принципал

en: Interest
uk: Відсотки

en: Escrow Payment
uk: Депонентний платіж

[ctx: Action Column]
en: Split
uk: Розділити

en: Error adding price.
uk: Помилка при додаванні ціни.

en: Account
uk: Рахунок

en: Symbol
uk: Символ

en: Shares
uk: Акції

en: You don't have any stock accounts with balances!
uk: У вас немає жодного рахунка з акціями!

note: Translators: this is a stock transaction describing an Initial stock long purchase
en: Open buy
uk: Відкрита купівля

en: Initial stock long purchase.
uk: Початкова довга купівля цінних паперів.

note: Translators: this is a stock transaction describing an initial stock short sale
en: Open short
uk: Відкрита укоротко

en: Initial stock short sale.
uk: Початковий короткий продаж цінних паперів.

note: Translators: this is a stock transaction describing new purchase of stock.
en: Buy
uk: Купити

en: Buying stock long.
uk: Купівля цінних паперів удовгу.

note: Translators: this is a stock transaction describing new sale of stock, and recording capital gain/loss
en: Sell
uk: Продати

en: Selling stock long, and record capital gain/loss.
uk: Продаж цінних паперів удовгу і запис загального прибутку або збитку.

note: Translators: this is a stock transaction describing dividends issued to holder
en: Dividend
uk: Дивіденд

en: Company issues cash dividends to holder.
    
    Any dividend being reinvested must be subsequently recorded as a regular stock purchase.
uk: Компанія перераховує грошові дивіденди власнику держателю.
    
    Усі дивіденди, які повторно інвестовано, мають далі записано як звичайні купівлі акцій.

note: Translators: this is a stock transaction describing return of capital
en: Return of capital
uk: Повернення капіталу

en: Company returns capital, reducing the cost basis without affecting # units.
uk: Компанія повертає капітал, зменшуючи основу вартості без впливу на кількість одиниць.

note: Translators: this is a stock transaction describing return of capital, reclassifying a dividend into return of capital
en: Return of capital (reclassification)
uk: Повернення капіталу (перекласифікація)

en: Company returns capital, reducing the cost basis without affecting # units. A distribution previously recorded as a dividend is reclassified to return of capital, often due to end-of-year tax information.
uk: Компанія повертає капітал, зменшуючи базову вартість без зміни кількості одиниць. Розподіл, який раніше було записано, як дивіденди перекласифіковано як повернення капіталу, часто через річні дані щодо сплати податків.

note: Translators: this is a stock transaction describing a notional distribution recorded as dividend
en: Notional distribution (dividend)
uk: Номінальний розподіл (дивіденд)

en: Company issues a notional distribution, which is recorded as dividend income and increases the cost basis without affecting # units.
uk: Компанія випускає номінальний розподіл, який буде записано як прибуткові дивіденди, а базову вартість буде збільшено без зміни кількості одиниць.

note: Translators: this is a stock transaction describing a notional distribution recorded as capital gain
en: Notional distribution (capital gain)
uk: Номінальний розподіл (збільшення капіталу)

en: Company issues a notional distribution, which is recorded as capital gain and increases the cost basis without affecting # units.
uk: Компанія випускає номінальний розподіл, який буде записано як збільшення капіталу, а базову вартість буде збільшено без зміни кількості одиниць.

note: Translators: this is a stock transaction describing a stock split split when shorting stock
en: Stock split
uk: Частини паперів

en: Company issues additional units, thereby reducing the stock price by a divisor, while keeping the total monetary value of the overall investment constant.
uk: Компанія випускає додаткові одиниці, отже, зменшує ціну акцій на дільник, зберігаючи загальну грошову вартість загальної сталої інвестування.

note: Translators: this is a stock transaction describing a reverse split Translators: this is a stock transaction describing a reverse split when shorting stock.
en: Reverse split
uk: Зворотний поділ

en: Company redeems units, thereby increasing the stock price by a multiple, while keeping the total monetary value of the overall investment constant.
    
    If the reverse split results in a cash in lieu for remainder units, please record the sale using the Stock Transaction Assistant first, then record the reverse split.
uk: Компанія викуповує одиниці, отже, збільшує курсову вартість на множник, зберігаючи загальну грошову вартість загальної сталої інвестування.
    
    Якщо зворотне дроблення призводить до отримання грошової суми для рештки одиниць, будь ласка, спочатку запишіть продаж за допомогою помічника транзакцій акцій, потім запишіть зворотне дроблення.

note: Translators: this is a stock transaction describing shorting of stock.
en: Short sell
uk: Короткий продаж

en: Selling stock short.
uk: Продаж цінних паперів у коротку.

note: Translators: this is a stock transaction describing cover buying stock, and recording capital gain/loss
en: Buy to cover short
uk: Купівля для короткого покриття

en: Buy back stock to cover short position, and record capital gain/loss.
uk: Викупівля акцій для покриття короткої позиції і запис загального прибутку або збитку.

note: Translators: this is a stock transaction describing dividends retrieved from holder when shorting stock
en: Compensatory dividend
uk: Компенсаторний дивіденд

en: Company issues dividends, and the short stock holder must make a compensatory payment for the dividend.
uk: Компанія емітує дивіденди, а держатель коротких акцій має виплатити компенсацію за дивіденди.

note: Translators: this is a stock transaction describing return of capital retrieved from holder when shorting stock
en: Compensatory return of capital
uk: Компенсаторне повернення капіталу

en: Company returns capital, and the short stock holder must make a compensatory payment for the returned capital. This reduces the cost basis (less negative, towards 0.00 value) without affecting # units.
uk: Компанія повертає капітал і держатель коротких акцій має здійснити компенсаційну виплату для поверненого капіталу. Це зменшує базову вартість (зменшення у напрямку 0.00) без зміни кількості одиниць.

note: Translators: this is a stock transaction describing reclassifying a compensatory dividend into compensatory return of capital when shorting stock
en: Compensatory return of capital (reclassification)
uk: Компенсаторне повернення капіталу (перекласифікація)

en: Company returns capital, and the short stock holder must make a compensatory payment for the returned capital. This reduces the cost basis (less negative, towards 0.00 value) without affecting # units. A distribution previously recorded as a compensatory dividend is reclassified to compensatory return of capital, often due to end-of-year tax information.
uk: Компанія повертає капітал і держатель коротких акцій має здійснити компенсаційну виплату для поверненого капіталу. Це зменшує базову вартість (зменшення у напрямку 0.00) без зміни кількості одиниць. Розподіл, який раніше було записано як компенсаційний дивіденд, перекласифіковано як компенсаційне повернення капіталу, часто через річні дані щодо податків.

note: Translators: this is a stock transaction describing a notional distribution recorded as dividend when shorting stock
en: Compensatory notional distribution (dividend)
uk: Компенсаторний номінальний розподіл (дивіденд)

en: Company issues a notional distribution, and the short stock holder must make a compensatory payment for the notional distribution. This is recorded as a loss/negative dividend income amount, and increases the cost basis (more negative, away from 0.00 value) without affecting # units.
uk: Компанія випускає номінальний розподіл, і держатель коротких акцій має здійснити компенсаторну виплату для номінального розподілу. Це буде записано як втрату або від'ємну суму вхідних дивідендів, і збільшити базову вартість (від'ємніший, від значення 0.00) без впливу на кількість одиниць.

note: Translators: this is a stock transaction describing a notional distribution recorded as capital gain when shorting stock
en: Compensatory notional distribution (capital gain)
uk: Компенсаторний номінальний розподіл (збільшення капіталу)

en: Company issues a notional distribution, and the short stock holder must make a compensatory payment for the notional distribution. This is recorded as a capital loss amount, and increases the cost basis (more negative, away from 0.00 value) without affecting # units.
uk: Компанія випускає номінальний розподіл, і держатель коротких акцій має здійснити компенсаторну виплату для номінального розподілу. Це буде записано як втрату капіталу, і збільшує базову вартість (від'ємніший, від значення 0.00) без впливу на кількість одиниць.

en: Company redeems units, thereby increasing the stock price by a multiple, while keeping the total monetary value of the overall investment constant.
    
    If the reverse split results in a cash in lieu for remainder units, please record the cover buy using the Stock Transaction Assistant first, then record the reverse split.
uk: Компанія викуповує одиниці, отже, збільшує курсову вартість на множник, зберігаючи загальну грошову вартість загальної сталої інвестування.
    
    Якщо зворотне дроблення призводить до отримання грошової суми для рештки одиниць, будь ласка, спочатку запишіть купівлю на покриття за допомогою помічника транзакцій акцій, потім запишіть зворотне дроблення.

en: Amount for %s is missing.
uk: Не вистачає суми для %s.

en: Amount for %s must not be negative.
uk: Сума для %s не повинна бути від'ємною.

en: Amount for %s must be positive.
uk: Сума для %s має бути додатною.

en: missing
uk: пропущено

en: Amount for stock value is missing.
uk: Не вистачає значення вартості акцій для %s.

note: Translators: (missing) denotes that the amount or account is not provided, or incorrect, in the Stock Transaction Assistant.
en: (missing)
uk: (пропущено)

en: You will enter a transaction with date %s which is earlier than the latest transaction in this account, dated %s. Doing so may affect the cost basis, and therefore capital gains, of transactions dated after the new entry. Please review all transactions to ensure proper recording.
uk: Ви введете транзакцію із датою %s, яка передує найсвіжішій транзакції на цьому рахунку, яку датовано %s. Результатом може бути зміна основи ціни, а отже, прибутків, для транзакцій після введеного запису. Будь ласка, перегляньте усі транзакції, щоб переконатися у належному веденні записів.

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: stock value
uk: ціна акції

en: Invalid stock new balance.
uk: Некоректний новий баланс акцій.

en: New balance must be higher than old balance.
uk: Новий баланс має бути вищим за старий.

en: New balance must be lower than old balance.
uk: Новий баланс має бути нижчим за старий.

en: Stock amount must be positive.
uk: Кількість цінних паперів має бути додатною.

en: Cannot sell more units than owned.
uk: Не можна продати більше одиниць, ніж у вас є.

en: Cannot cover buy more units than owed.
uk: Не можна купити у покриття більше одиниць, ніж є.

en: No errors found. Click Apply to create transaction.
uk: Помилок не знайдено. Натисніть кнопку «Застосувати», щоб створити транзакцію.

en: The following errors must be fixed:
uk: Має бути виправлено такі помилки:

en: The following warnings exist:
uk: Маємо такі попередження:

note: Translators: %s refer to: stock mnemonic, broker currency, date of transaction.
en: A price of 1 %s = %s on %s will be recorded.
uk: Буде записано ціну 1 %s = %s на %s.

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: cash
uk: готівка

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: fees
uk: сплати

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: dividend
uk: дивіденд

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: capital gains
uk: збільшення капіталу

en: Transaction can't balance, %s is error value %s
uk: Балансування операцій неможливе, %s є значенням помилки %s

en: Total Debits of %s does not balance with total Credits of %s.
uk: Загальний дебет %s не збалансовано із загальним кредитом %s.

en: Ne_w Balance
uk: Н_овий баланс

en: _Shares
uk: _Акції

en: Ratio
uk: Відношення

en: Next Balance
uk: Наступний баланс

en: Enter the new balance of shares after the stock split.
uk: Введіть новий баланс цінних паперів після поділу акцій.

en: Enter the number of shares you gained or lost in the transaction.
uk: Введіть кількість акцій, які ви отримали або втратили під час операції.

note: Translators: StockAssistant: N/A denotes stock price is not computable
en: N/A
uk: н/д

en: Memo
uk: Пам'ятка

en: Debit
uk: Дебет

en: Credit
uk: Кредит

en: Units
uk: Одиниці

en: Select…
uk: Вибрати…

en: Edit…
uk: Змінити…

en: Bill
uk: Рахунок

en: Voucher
uk: Розписка

en: Invoice
uk: Рахунок-фактура

en: None
uk: Немає

en: Use Global
uk: Використовувати всюди

en: Badly formed URL %s
uk: Неправильно записаний URL %s

en: Bad URL: %s
uk: Неправильний URL: %s

en: No such entity: %s
uk: Немає такої сутності: %s

en: No such owner entity: %s
uk: Немає такого власника сутності: %s

en: Entity type does not match %s: %s
uk: Тип сутності не відповідає %s: %s

en: Discount days cannot be more than due days.
uk: Кількість днів знижок не може бути більшою за кількість днів для сплати.

en: You must provide a name for this Billing Term.
uk: Вкажіть назву для цих умов платежу.

en: You must provide a unique name for this Billing Term. Your choice "%s" is already in use.
uk: Потрібно вказати унікальну назву для цих умов платежу. Ваш вибір «%s» вже використовується.

en: Days
uk: Днів

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Term "%s" is in use. You cannot delete it.
uk: Термін «%s» вже використовується. Ви не можете вилучити його.

en: Are you sure you want to delete "%s"?
uk: Ви справді хочете вилучити «%s»?

en: This transaction needs to be assigned to a Customer. Please choose the Customer below.
uk: Для цієї транзакції потрібно вказати замовника. Виберіть замовника нижче.

en: This transaction needs to be assigned to a Vendor. Please choose the Vendor below.
uk: Для цієї транзакції потрібно вказати постачальника. Виберіть постачальника нижче.

en: That commodity is currently used by at least one of your accounts. You may not delete it.
uk: Цей товар зараз використовується у принаймні одному з ваших рахунків. Його запис не можна вилучати.

en: This commodity has price quotes. Are you sure you want to delete the selected commodity and its price quotes?
uk: Для цього товару визначено курс. Ви справді хочете вилучити позначений запис товару і його курси?

en: Are you sure you want to delete the selected commodity?
uk: Ви справді хочете вилучити вибраний товар?

en: Delete commodity?
uk: Вилучити товат?

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Delete
uk: В_илучити

en: The Company Name field cannot be left blank, please enter a company name or a person's name.
uk: Вміст поля «Назва компанії» не може бути порожнім. Будь ласка, вкажіть у ньому назву компанії або ім'я особи.

en: Discount percentage must be between 0-100 or you must leave it blank.
uk: Процент знижки має бути від 0 до 100, або залиште поле порожнім.

en: Credit must be a positive amount or you must leave it blank.
uk: Кредит має бути додатнім числом, або треба залишити це поле порожнім.

en: Edit Customer
uk: Редагувати клієнта

en: New Customer
uk: Введення нового клієнта

en: View/Edit Customer
uk: Переглянути/редагувати клієнта

en: Customer's Jobs
uk: Роботи клієнта

en: Customer's Invoices
uk: Рахунок-фактура клієнта

en: Process Payment
uk: Обробити платіж

en: Shipping Contact
uk: Торговий контакт

en: Billing Contact
uk: Контакт для оплати

en: Customer ID
uk: Ідентифікатор клієнта

en: Contact
uk: Особа

en: Company
uk: Фірма

en: Find Customer
uk: Знайти клієнта

en: Are you sure you want to delete %s?
uk: Ви справді хочете вилучити %s?

en: You must select a report configuration to load.
uk: Вам слід вибрати налаштування звіту для завантаження.

en: You must select a report configuration to delete.
uk: Вам слід вибрати налаштування звіту для вилучення.

en: Unable to change report configuration name.
uk: Не вдалося змінити назву налаштувань звіту.

en: A saved report configuration with this name already exists, please choose another name.
uk: Налаштування звіту із такою назвою вже існують. Будь ласка, виберіть іншу назву.

en: Load report configuration
uk: Завантажити налаштування звіту

en: Edit report configuration name
uk: Змінити назву налаштувань звіту

en: Delete report configuration
uk: Вилучити налаштування звіту

en: No Account selected. Please try again.
uk: Немає вибраних рахунків. Спробуйте ще раз.

en: Placeholder account selected. Please try again.
uk: Обрано проміжний рахунок. Спробуйте ще раз, будь ласка.

en: Select document
uk: Виберіть документ

en: _OK
uk: _Гаразд

en: Amend the URL
uk: Змінити адресу

en: Enter an URL like "%s"
uk: Введіть адресу, подібну до «%s»

en: Existing Document Link is
uk: Наявна прив'язка до документа —

en: File Found
uk: Знайдено файл

en: File Not Found
uk: Файл не знайдено

en: Address Found
uk: Знайдено адресу

en: Address Not Found
uk: Адресу не знайдено

en: Total Entries
uk: Всього записів

en: Business item can not be modified.
uk: Не вдалося внести зміни до бізнес-запису.

en: Manage Document Link
uk: Керування прив'язками до документа

en: Transaction can not be modified.
uk: Запис транзакції є непридатним до змін.

en: Undefined
uk: Не визначено

note: Translators: This is the label of a dialog box that lists all of the transaction that have files or URIs linked with them.
en: Transaction Document Links
uk: Прив'язки транзакції до документів

en: Description
uk: Опис

en: Double click on the entry in the Id column to jump to the Business Item.
    Double click on the entry in the Link column to open the Linked Document.
    Double click on the entry in the Available column to modify the document link.
uk: Двічі клацніть на записі у стовпчику «Ід.», щоб перейти до бізнес-запису
    Двічі клацніть на записі у стовпчику «Посилання», щоб відкрити пов'язаний документ.
    Двічі клацніть на записі у стовпчику «Доступний», щоб змінити прив'язку до документа.

en: Business Document Links
uk: Прив'язки до бізнес-документів

en: You must enter a Payment-Address Name.
uk: Вам слід вказати назву адреси сплати.

en: Edit Employee
uk: Редагувати інформацію про працівника

en: New Employee
uk: Створити працівника

en: View/Edit Employee
uk: Переглянути/редагувати інформацію про працівника

en: Expense Vouchers
uk: Розписки про витрати

en: Employee ID
uk: Ідентифікатор працівника

en: Employee Username
uk: Ім'я користувача працівника

en: Employee Name
uk: Ім'я працівника

en: Username
uk: Назва користувача

en: Name
uk: Назва

en: Find Employee
uk: Знайти працівника

en: This program can only calculate one value at a time. You must enter values for all but one quantity.
uk: Ця програма може обчислювати лише один параметр. Слід ввести значення для усіх параметрів, окрім одного.

en: GnuCash cannot determine the value in one of the fields. You must enter a valid expression.
uk: GnuCash не вдається визначити значення у одному полів. Слід ввести правильний вираз.

en: The interest rate cannot be zero.
uk: Відсоткова ставка не може бути нульовою.

en: The number of payments cannot be zero.
uk: Число платежів не може бути нульовим.

en: The number of payments cannot be negative.
uk: Число платежів не може бути від'ємним.

en: Find Account
uk: Знайти рахунок

en: Place Holder
uk: Заповнювач

en: Hidden
uk: Приховано

en: Not Used
uk: Не використовується

en: Balance Zero
uk: Нульовий баланс

en: Tax related
uk: Стосується податків

note: Translators: %s is a full account name. This is a label in Search Account from context menu.
en: Su_b-accounts of '%s'
uk: Під_леглі рахунки «%s»

en: All Accounts
uk: Усі рахунки

en: Balanced
uk: Сальдо

en: Closing Entries
uk: Закривання записів

en: Reconcile
uk: Узгодження

en: Share Price
uk: Нова ціна

en: Value
uk: Значення

en: Date Posted
uk: Дата надсилання

en: Reconciled Date
uk: Дата узгодження

en: Number/Action
uk: Номер/Дія

en: Action
uk: Дія

en: Transaction Number
uk: Номер транзакції

en: Number
uk: Число

en: Description, Notes, or Memo
uk: Опис, нотатки або примітки

en: Notes
uk: Примітки

en: Find Transaction
uk: Пошук транзакцій

note: Translators: This is a ngettext(3) message, %d is the number of maps missing
en: There is %d invalid mapping,
    
    Would you like to remove it now? | There are %d invalid mappings,
    
    Would you like to remove them now?
uk[0]: Маємо %d некоректну прив'язку.
    
    Хочете вилучити їх зараз?
uk[1]: Маємо %d некоректні прив'язки.
    
    Хочете вилучити їх зараз?
uk[2]: Маємо %d некоректних прив'язок.
    
    Хочете вилучити їх зараз?
uk[3]: Маємо %d некоректну прив'язку.
    
    Хочете вилучити її зараз?

en: To see the invalid mappings, use a filter of '%s'
uk: Щоб переглянути некоректні прив'язки, скористайтеся фільтром «%s»

en: Map Account NOT found
uk: Рахунок прив'язки НЕ знайдено

en: (Note, if there is a large number, it may take a while)
uk: (Зауважте, що якщо даних багато, обробка може бути тривалою)

en: Bayesian
uk: За Баєсом

en: Description Field
uk: Поле опису

en: Memo Field
uk: Поле нотатки

en: CSV Account Map
uk: Прив'язка рахунку у CSV

en: Online Id
uk: Інтернет-ідентифікатор

en: Online HBCI
uk: Інтернет-HBCI

note: Translators: In this context, 'Billing information' maps to the label in the frame and means e.g. customer i.e. the company being invoiced.
en: You need to supply Billing Information.
uk: Потрібно вказати інформацію про платіж.

en: Are you sure you want to delete the selected entry?
uk: Ви справді хочете вилучити вибраний запис?

en: This entry is attached to an order and will be deleted from that as well!
uk: Цей запис прикріплений до замовлення та буде видалений разом з ним!

en: Choose a different report template or Printable Invoice will be used
uk: Виберіть інший шаблон звіту або буде використано «Друкований рахунок-фактуру»

en: Due Date
uk: Дата оплати

en: Post Date
uk: Дата надсилання

en: Post to Account
uk: Перевести на рахунок

en: Accumulate Splits?
uk: Накопичувати суму?

en: The Invoice must have at least one Entry.
uk: У рахунку-фактурі повинна бути принаймні одна позиція.

en: Do you really want to post the invoice?
uk: Ви справді хочете надіслати рахунок-фактуру?

en: One or more of the entries are for accounts different from the invoice/bill currency. You will be asked to enter a conversion rate for each.
uk: Один або декілька записів належать до рахунків валют, відмінних від валюти рахунку-фактури або рахунку. Програма попросить вас ввести обмінний курс для кожної з них.

en: The post action was canceled because not all exchange rates were given.
uk: Дію із введення було скасовано, оскільки задано не усі обмінні курси.

en: Total:
uk: Всього:

en: Subtotal:
uk: Проміжний підсумок:

en: Tax:
uk: Податок:

en: Total Cash:
uk: Готівка:

en: Total Charge:
uk: Повні витрати:

en: Credit Note
uk: Сторно

en: PAID
uk: СПЛАЧЕНО

en: UNPAID
uk: НЕ СПЛАЧЕНО

en: New Credit Note
uk: Створити сторно

en: New Invoice
uk: Створити рахунок-фактуру

en: Edit Credit Note
uk: Змінити сторно

en: Edit Invoice
uk: Редагувати рахунок-фактуру

en: View Credit Note
uk: Переглянути сторно

en: View Invoice
uk: Переглянути рахунок-фактуру

en: New Bill
uk: Створити платіж

en: Edit Bill
uk: Редагувати платіж

en: View Bill
uk: Переглянути платіж

en: New Expense Voucher
uk: Створити розписку про витрати

en: Edit Expense Voucher
uk: Редагувати розписку про витрати

en: View Expense Voucher
uk: Переглянути розписку про витрати

en: Open Linked Document:
uk: Відкрити пов'язаний документ:

en: Bill Information
uk: Інформація щодо рахунку

en: Bill ID
uk: Ідентифікатор платежу

en: Voucher Information
uk: Дані щодо розписки

en: Voucher ID
uk: Ідентифікатор розписки

en: Date of duplicated entries
uk: Дата дублікатів записів

en: One or more selected invoices have already been posted.
    Re-check your selection.
uk: Один або декілька із позначених рахунків-фактур вже введено.
    Перевірте, чи правильно здійснено вибір.

en: Do you really want to post these invoices?
uk: Ви справді хочете ввести ці рахунки-фактури?

en: View/Edit Invoice
uk: Переглянути/виправити рахунок-фактуру

en: Duplicate
uk: Зробити копію

en: Post
uk: Надіслати

en: Printable Report
uk: Звіт для друку

en: View/Edit Bill
uk: Переглянути/редагувати платіж

note: Translators: The terms 'Voucher' and 'Expense Voucher' are used interchangeably in gnucash and mean the same thing.
en: View/Edit Voucher
uk: Переглянути/редагувати розписку

en: Invoice Owner
uk: Власник рахунку-фактури

en: Invoice Notes
uk: Примітка до рахунку-фактури

en: Billing ID
uk: Ідентифікатор платника

en: Is Paid?
uk: Простій?

en: Is Posted?
uk: Надіслано?

en: Date Opened
uk: Дата відкриття

en: Invoice ID
uk: Ідентифікатор рахунку-фактури

en: Bill Owner
uk: Власник платежу

en: Bill Notes
uk: Примітки платежу

en: Voucher Owner
uk: Власник розписки

en: Voucher Notes
uk: Примітки до розписки

en: Type
uk: Тип

en: Paid
uk: Оплачено

en: Posted
uk: Надіслано

en: Due
uk: Термін платежу

en: Opened
uk: Відкрито

en: Num
uk: Число

en: Find Bill
uk: Знайти платіж

en: Find Expense Voucher
uk: Знайти розписку про витрати

en: Expense Voucher
uk: Розписка про витрати

en: Find Invoice
uk: Зайти рахунок-фактуру

en: Amount
uk: Сума

note: Translators: %d is the number of bills/credit notes due. This is a ngettext(3) message.
en: The following vendor document is due: | The following %d vendor documents are due:
uk[0]: Має бути виконано сплату за %d документом постачальника:
uk[1]: Має бути виконано сплату за %d документами постачальника:
uk[2]: Має бути виконано сплату за %d документами постачальника:
uk[3]: Має бути виконано сплату за документом постачальника:

en: Due Bills Reminder
uk: Нагадування терміну платежу

note: Translators: %d is the number of invoices/credit notes due. This is a ngettext(3) message.
en: The following customer document is due: | The following %d customer documents are due:
uk[0]: Має бути виконано сплату за %d документом клієнта:
uk[1]: Має бути виконано сплату за %d документами клієнта:
uk[2]: Має бути виконано сплату за %d документами клієнта:
uk[3]: Має бути виконано сплату за документом клієнта:

en: Due Invoices Reminder
uk: Нагадування щодо сплат за рахунками-фактурами

en: The Job must be given a name.
uk: Роботі треба дати назву.

en: You must choose an owner for this job.
uk: Потрібно вибрати власника цієї роботи.

en: The rate amount must be valid or you must leave it blank.
uk: Відсоткова ставка має бути коректною або порожньою.

en: Edit Job
uk: Редагувати роботу

en: New Job
uk: Створити роботу

en: View/Edit Job
uk: Переглянути чи виправити роботу

en: View Invoices
uk: Переглянути рахунки-фактури

en: Owner's Name
uk: Ім'я власника

en: Only Active?
uk: Лише діючий?

en: Rate
uk: Курс

en: Job Number
uk: Номер роботи

en: Job Name
uk: Назва роботи

en: Find Job
uk: Знайти роботу

en: Empty
uk: Порожній

[ctx: Adjective]
en: Open
uk: Відкритий

en: Closed
uk: Закрито

en: Title
uk: Заголовок

en: Balance
uk: Баланс

en: Gains
uk: Прибуток

en: Gain/Loss
uk: Прибуток/втрати

en: Lots in Account %s
uk: Лоти у рахунку %s

en: The Order must be given an ID.
uk: Замовлення потрібно мати ідентифікатори.

en: The Order must have at least one Entry.
uk: Замовлення повинно містити принаймні один запис.

en: This order contains entries that have not been invoiced. Are you sure you want to close it out before you invoice all the entries?
uk: Це замовлення містить записи, які не були виписані у рахунок-фактуру. Ви справді хочете закрити його?

en: Do you really want to close the order?
uk: Ви справді хочете закрити замовлення?

en: Close Date
uk: Дата закриття

en: View/Edit Order
uk: Переглянути та виправити замовлення

en: Order Notes
uk: Примітки до замовлення

en: Date Closed
uk: Дата закриття

en: Is Closed?
uk: Закритий?

en: Owner Name
uk: Ім'я власника

en: Order ID
uk: Ідентифікатор замовлення

en: Find Order
uk: Знайти замовлення

en: You must enter a valid account name for posting.
uk: Потрібно ввести коректну назву рахунку для надсилання.

en: You must select a company for payment processing.
uk: Потрібно вибрати організацію для обробки платежу.

en: There is a problem with the Payment or Refund amount.
uk: Проблема із сумою сплати або відшкодування.

en: You must select a transfer account from the account tree.
uk: Потрібно вибрати рахунок для трансферу з дерева рахунків.

en: No documents were selected to assign this payment to. This may create an unattached payment.
uk: Не вибрано документів для прив'язування цього платежу. Це може призвести до створення запису непов'язаного платежу.

en: Pre-Payment
uk: Авансовий платіж

en: The transfer and post accounts are associated with different currencies. Please specify the conversion rate.
uk: Рахунки переказів і введення пов'язані із іншими валютами. Будь ласка, вкажіть курс обміну.

en: Customer
uk: Клієнт

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Employee
uk: Працівник

en: You have no valid "Post To" accounts. Please create an account of type "%s" before you continue to process this payment. Perhaps you want to create an Invoice or Bill first?
uk: У вас немає коректного рахунку «Надсилати до». Створіть рахунок цього типу «%s» перед продовженням обробки цього платежу. Можливо, спочатку ви хочете створити рахунок-фактуру або рахунок?

en: Cleared
uk: Очищено

en: Reconciled
uk: Узгоджені

en: The selected transaction doesn't have splits that can be assigned as a payment
uk: Позначена транзакція не має дроблень, які можна пов'язати як сплату

en: While this transaction has multiple splits that can be considered
    as 'the payment split', GnuCash only knows how to handle one.
    Please select one, the others will be discarded.
uk: Хоча ця транзакцій складається з декількох частин, які можна
    розглядати як «дроблення сплати», GnuCash відомий спосіб обробки лише однієї частини.
    Будь ласка, виберіть одну частину. Інші частини буде відкинуто.

en: Warning
uk: Попередження

en: Continue
uk: Продовжити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This transaction has splits in multiple business accounts:
    
    %s
    GnuCash can only handle transactions that post to a single account.
    
    Please correct this manually by editing the transaction directly and then try again.
uk: Ця транзакція має дроблення на декілька підприємницьких рахунків:
    
    %s
    GnuCash може працювати лише з транзакціями із внесенням на один рахунок.
    
    Будь ласка, виправте дані вручну редагуванням транзакції безпосередньо, а потім повторіть спробу.

note: Translators: %d is the number of prices. This is a ngettext(3) message.
en: Are you sure you want to delete the selected price? | Are you sure you want to delete the %d selected prices?
uk[0]: Ви дійсно хочете вилучити %d вибрану ціну?
uk[1]: Ви дійсно хочете вилучити %d вибрані ціни?
uk[2]: Ви дійсно хочете вилучити %d вибраних цін?
uk[3]: Ви дійсно хочете вилучити вибрану ціну?

en: Delete prices?
uk: Вилучити все?

en: Entries
uk: Записи

en: Are you sure you want to delete these prices?
uk: Ви справді хочете вилучити ці ціни?

en: Price retrieval failed: %s
uk: Не вдалося отримати ціну: %s

en: Are you sure you want to replace the existing price?
uk: Ви справді хочете замінити наявну ціну?

en: Replace price?
uk: Замінити ціну?

en: _Replace
uk: З_амінити

en: You must select a Security.
uk: Вам слід вибрати цінний папір.

en: You must select a Currency.
uk: Вам слід вибрати валюту.

en: You must enter a valid amount.
uk: Потрібно ввести правильну суму.

en: Cannot save check format file.
uk: Не можна зберегти формат файла чека.

en: Cannot open file %s
uk: Не вдалося відкрити файл %s

en: There is a duplicate check format file.
uk: Це - дублікат формату файла чека.

note: Translators: %1$s is the type of the first check format (user defined or application defined); %2$s is the filename of that format; %3$s the type of the other check format; and %4$s the filename of that other format.
en: The GUIDs in the %s check format file '%s' and the %s check format file '%s' match.
uk: GUID у файлі формату чека %s «%s» і файлі формату чека %s «%s» збігаються.

note: Translators: This is a directory name. It may be presented to * the user to indicate that some data file was defined by the * gnucash application.
en: application
uk: програма

note: Translators: This is a directory name. It may be presented to * the user to indicate that some data file was defined by a * user herself.
en: user
uk: користувач

en: Custom
uk: Інше

en: Top
uk: Вгорі

en: (paused)
uk: (пауза)

en: Complete
uk: Завершено

en: Contents
uk: Зміст

en: Report
uk: Звіт

en: Rows
uk: Рядках

en: Cols
uk: Колонок

en: HTML Style Sheet Properties: %s
uk: Властивості стилю оформлення HTML: %s

en: You must provide a name for the new style sheet.
uk: Вам слід вказати назву нової таблиці стилів.

en: Style Sheet Name
uk: Стилі оформлення

en: This Scheduled Transaction has changed; are you sure you want to cancel?
uk: В цю Заплановану Транзакцію було внесено зміни; Ви впевнені, що хочете їх скасувати?

en: Please name the Scheduled Transaction.
uk: Вкажіть назву запланованої транзакції.

en: A Scheduled Transaction with the name "%s" already exists. Are you sure you want to name this one the same?
uk: Запланована транзакція з назвою «%s» вже існує. Ви дійсно хочете використовувати цю назву ще раз?

en: Please provide a valid end selection.
uk: Вкажіть коректне завершення виділення.

en: There must be some number of occurrences.
uk: Повинна бути певна кількість подій.

en: The number of remaining occurrences (%d) is greater than the number of total occurrences (%d).
uk: Кількість подій, що залишились (%d), перевищує загальну кількість подій (%d).

en: You have attempted to create a Scheduled Transaction which will never run. Do you really want to do this?
uk: Ви намагаєтесь створити заплановану транзакцію, яка ніколи не буде виконана. Ви дійсно хочете це зробити?

en: Scheduled Transactions with variables or involving more than one commodity cannot be automatically created.
uk: Заплановані транзакції зі змінними або такі, що включають понад один товар, не може бути створено автоматично.

en: Scheduled Transactions without a template transaction cannot be automatically created.
uk: Заплановані транзакції без шаблону транзакції не можуть бути створені автоматично.

en: Couldn't parse %s for split "%s".
uk: Не вдалося обробити %s для дроблення «%s».

en: Split with memo %s has an invalid account.
uk: Дроблення із нотаткою %s містить запис некоректного рахунку.

en: Invalid Account in Split
uk: Некоректний рахунок у розділенні

en: Split with memo %s has an unparsable Credit Formula.
uk: Розділення із нотаткою %s містить непридатну до обробки формулу кредиту.

en: Unparsable Formula in Split
uk: Непридатна до обробки формула у розділенні

en: Split with memo %s has an unparsable Debit Formula.
uk: Розділення із нотаткою %s містить непридатну до обробки формулу дебету.

en: The Scheduled Transaction Editor cannot automatically balance this transaction. Should it still be entered?
uk: Редактор відкладеної транзакції не може автоматично збалансувати цю транзакцію. Чи слід її вводити?

en: (never)
uk: (ніколи)

en: The current template transaction has been changed. Would you like to record the changes?
uk: Поточний шаблон транзакції був змінений. Записати зміни?

en: Scheduled Transactions
uk: Заплановані транзакції

en: The Scheduled Transaction is unbalanced. You are strongly encouraged to correct this situation.
uk: Запланована транзакція незбалансована. Потрібно виправити цю ситуацію.

en: Cannot create a Scheduled Transaction from a Transaction currently being edited. Please Enter the Transaction before Scheduling.
uk: Не вдалося створити заплановану транзакцію із транзакції, яка наразі редагується. Будь ласка, введіть транзакцію перед плануванням.

en: Ignored
uk: Ігнорується

en: Postponed
uk: Відкладена

en: To-Create
uk: Створити

en: Reminder
uk: Нагадати

en: Created
uk: Створено

en: Never
uk: Ніколи

en: (Need Value)
uk: (Необхідно вказати значення)

en: Invalid Transactions
uk: Некоректні транзакції

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (One transaction automatically created) | There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transactions automatically created)
uk[0]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено %d транзакцію)
uk[1]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено %d транзакції)
uk[2]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено %d транзакцій)
uk[3]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено одну транзакцію)

en: Transaction
uk: Транзакція

en: Status
uk: Статус

en: Created Transactions
uk: Створена транзакція

en: Last Valid Year:
uk: Останній коректний рік:

en: Form Line Data:
uk: Рядкові дані форми:

note: Translators: Tax Code
en: Code
uk: Код

en: now
uk: зараз

en: Income Tax Identity
uk: Платник Податку на Прибуток

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: CAUTION: If you set TXF categories, and later change 'Type', you will need to manually reset those categories one at a time
uk: УВАГА: якщо ви встановлюєте категорії TXF і пізніше зміните «Тип», вам доведеться вручну скинути ці категорії одна за одною

en: Form
uk: Форма

en: Edit Vendor
uk: Змінити постачальника

en: New Vendor
uk: Створити виробника

en: View/Edit Vendor
uk: Переглянути/змінити постачальника

en: Vendor's Jobs
uk: Робота постачальника

en: Vendor's Bills
uk: Рахунки постачальника

en: Pay Bill
uk: Сплатити рахунки

en: Vendor ID
uk: Ідентифікатор постачальника

en: Find Vendor
uk: Знайти постачальника

en: Income
uk: Надходження

en: Expenses
uk: Видатки

en: Transfer
uk: Передати

en: Remaining to Budget
uk: Лишок до бюджету

en: Total
uk: Всього

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time.
uk: Наразі немає введених запланованих транзакцій.

note: Translators: %d is the number of transactions. This is a ngettext(3) message.
en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transaction automatically created) | There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transactions automatically created)
uk[0]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено %d транзакцію)
uk[1]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено %d транзакції)
uk[2]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено %d транзакцій)
uk[3]: Наразі немає введених запланованих транзакцій. (автоматично створено одну транзакцію)

en: Select a Budget
uk: Вибрати бюджет

en: Open
uk: Відкрити

en: Edit
uk: Змінити

en: New
uk: Створити

en: Delete
uk: Вилучити

en: 'Check & Repair' is currently running, do you want to abort it?
uk: Зараз виконуємо дію «Перевірити і відновити». Хочете її перервати?

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Account %s does not have the same currency as the one you're moving transactions from.
    Are you sure you want to do this?
uk: Облік на рахунку %s ведеться в іншій валюті, ніж валюта рахунку, з якого ви пересуваєте транзакцію.
    Ви справді хочете виконати цю операцію?

en: _Pick another account
uk: _Вибрати інший рахунок

en: _Do it anyway
uk: _Виконати попри усе

en: (no name)
uk: (немає імені)

en: Deleting account %s
uk: Видалення рахунку %s

en: The list below shows objects which make use of the account which you want to delete.
    Before you can delete it, you must either delete those objects or else modify them so they make use
    of another account
uk: У наведеному нижче списку показано об'єкти, які використовуються рахунок, який ви хочете вилучити.
    Перш ніж ви зможете його вилучити, вам слід або вилучити ці об'єкти, або якось змінити їх так, щоб вони використовували
    інший рахунок

en: The account "%s" has more than one subaccount.
    
    Move the subaccounts or delete them before attempting to delete this account.
uk: У рахунка «%s» декілька підлеглих рахунків.
    
    Виконайте пересування підлеглих рахунків або вилучіть їх до того, як вилучатимете цей рахунок.

en: The account %s will be deleted.
uk: Рахунок %s буде видалений.

en: All transactions in this account will be moved to the account %s.
uk: Усі транзакції у цьому рахунку будуть видалені на рахунок %s.

en: All transactions in this account will be deleted.
uk: Усі транзакції у цьому рахунку будуть видалені.

en: Its sub-account will be moved to the account %s.
uk: Його субрахунки буде пересунуто до рахунку %s.

en: Its subaccount will be deleted.
uk: Його субрахунок буде вилучено.

en: All sub-account transactions will be moved to the account %s.
uk: Усі субрахунки будуть переміщені на рахунок %s.

en: All sub-account transactions will be deleted.
uk: Усі субрахунки будуть видалені.

en: Are you sure you want to do this?
uk: Ви справді хочете це зробити?

en: Options
uk: Параметри

en: Estimate
uk: Оцінити

en: All Periods
uk: Усі періоди

en: Note
uk: Нотатка

en: Run Report
uk: Створити звіт

en: Budget
uk: Бюджет

en: Unnamed Budget
uk: Бюджет без назви

en: Delete %s?
uk: Вилучити %s?

en: You must select at least one account to estimate.
uk: Необхідно вибрати принаймні один рахунок для оцінки.

en: You must select at least one account to edit.
uk: Необхідно вибрати принаймні один рахунок для редагування.

en: You must select one budget cell to edit.
uk: Вам слід позначити одну комірку бюджету для редагування.

en: _Print Invoice
uk: На_друкувати рахунок-фактуру

en: Make a printable invoice
uk: Зробити друкований рахунок-фактуру

en: _Edit Invoice
uk: _Редагувати рахунок-фактуру

en: Edit this invoice
uk: Редагувати рахунок-фактуру

en: _Duplicate Invoice
uk: _Дублювати рахунок-фактуру

en: Create a new invoice as a duplicate of the current one
uk: Створити новий рахунок-фактуру як дублікат поточного

en: _Post Invoice
uk: _Надіслати рахунок-фактуру

en: Post this invoice to your Chart of Accounts
uk: Занести цей рахунок-фактуру у графік рахунків

en: _Unpost Invoice
uk: _Скасувати надсилання рахунку-фактури

en: Unpost this invoice and make it editable
uk: Скасувати надсилання цього рахунку-фактури та зробити його редагованим

en: New _Invoice
uk: Створити _рахунок-фактуру

en: Create a new invoice for the same owner as the current one
uk: Створити новий рахунок-фактуру для того самого власника, що і поточний

en: Blank
uk: Нова

en: Move to the blank entry at the bottom of the invoice
uk: Перейти на чистий запис внизу рахунку-фактури

en: _Pay Invoice
uk: _Оплачені рахунки

en: Enter a payment for the owner of this invoice
uk: Введіть платіж для власника цього рахунку-фактури

en: _Company Report
uk: Звіт про _фірму

en: Open a customer report window for the owner of this invoice
uk: Відкрити вікно звіту про клієнта для власника цього рахунку-фактури

note: Translators: This is a menu item that opens a dialog for linking an external file or URL with the bill, invoice, transaction, or voucher or removing such an link.
en: _Manage Document Link…
uk: _Керування прив'язками до документа…

note: Translators: This is a menu item that opens an external file or URI that may be linked to the current bill, invoice, transaction, or voucher using the operating system's default application for the file or URI mime type.
en: _Open Linked Document
uk: _Відкрити пов'язаний документ

en: Open Linked Document
uk: Відкриття пов'язаного документа

en: _Use as Default Layout for Customer Documents
uk: _Використовувати як типове компонування для документів клієнта

en: Use the current layout as default for all customer invoices and credit notes
uk: Використовувати поточне компонування як типове для усіх рахунків та сторно клієнта

en: _Reset Default Layout for Customer Documents
uk: С_кинути типове компонування для документів клієнта

en: Reset default layout for all customer invoices and credit notes back to built-in defaults and update the current page accordingly
uk: Скинути типове компонування для усіх рахунків-фактур та сторно клієнта до вбудованого типового і оновити відповідним чином поточну сторінку

en: _Print Bill
uk: _Надрукувати рахунок

en: Make a printable bill
uk: Зробити друкований рахунок

en: _Edit Bill
uk: _Редагувати рахунок

en: Edit this bill
uk: Редагувати цей рахунок

en: _Duplicate Bill
uk: Зробити _копію рахунка

en: Create a new bill as a duplicate of the current one
uk: Створити новий рахунок як дублікат поточного

en: _Post Bill
uk: З_анести рахунок до книги

en: Post this bill to your Chart of Accounts
uk: Занести цей рахунок у графік рахунків

en: _Unpost Bill
uk: С_касувати занесення рахунка до книги

en: Unpost this bill and make it editable
uk: Скасувати занесення цього рахунку до книги і зробити його редагованим

en: New _Bill
uk: Створити _рахунок

en: Create a new bill for the same owner as the current one
uk: Створити новий рахунок для того самого власника, що і поточний

en: Move to the blank entry at the bottom of the bill
uk: Перейти на чистий запис внизу рахунку

en: _Pay Bill
uk: Сп_латити рахунок

en: Enter a payment for the owner of this bill
uk: Введіть платіж для власника цього рахунку

en: Open a vendor report window for the owner of this bill
uk: Відкрити вікно звіту про постачальника для власника цього рахунку

en: _Use as Default Layout for Vendor Documents
uk: _Використовувати як типове компонування для документів постачальника

en: Use the current layout as default for all vendor bills and credit notes
uk: Використовувати поточне компонування як типове для усіх рахунків та сторно постачальника

en: _Reset Default Layout for Vendor Documents
uk: С_кинути типове компонування для документів постачальника

en: Reset default layout for all vendor bills and credit notes back to built-in defaults and update the current page accordingly
uk: Скинути типове компонування для усіх рахунків-фактур та сторно постачальника до вбудованого типового і оновити відповідним чином поточну сторінку

en: _Print Voucher
uk: На_друкувати розписку

en: Make a printable voucher
uk: Зробити друковану розписку

en: _Edit Voucher
uk: _Редагувати розписку

en: Edit this voucher
uk: Редагувати цю розписку

en: _Duplicate Voucher
uk: _Дублювати розписку

en: Create a new voucher as a duplicate of the current one
uk: Створити нову розписку як дублікат поточної

en: _Post Voucher
uk: З_анести розписку до книги

en: Post this voucher to your Chart of Accounts
uk: Додати цю розписку у графік рахунків

en: _Unpost Voucher
uk: _Скасувати занесення розписки до книги

en: Unpost this voucher and make it editable
uk: Скасувати занесення цієї розписки до книги і зробити її редагованою

en: New _Voucher
uk: Створити _розписку

en: Create a new voucher for the same owner as the current one
uk: Створити нову розписку для того самого власника, що і поточний

en: Move to the blank entry at the bottom of the voucher
uk: Перейти на чистий запис внизу розписки

en: _Pay Voucher
uk: С_платити за розпискою

en: Enter a payment for the owner of this voucher
uk: Введіть платіж для власника цієї розписки

en: Open a employee report window for the owner of this voucher
uk: Відкрити вікно звіту про найманого працівника для власника цієї розписки

en: _Use as Default Layout for Employee Documents
uk: _Використовувати як типове компонування для документів найманого робітника

en: Use the current layout as default for all employee vouchers and credit notes
uk: Використовувати поточне компонування як типове для усіх розписок та сторно найманого робітника

en: _Reset Default Layout for Employee Documents
uk: С_кинути типове компонування для документів найманого робітника

en: Reset default layout for all employee vouchers and credit notes back to built-in defaults and update the current page accordingly
uk: Скинути типове компонування для усіх розписок та сторно найманого робітника до вбудованого типового і оновити відповідним чином поточну сторінку

en: _Print Credit Note
uk: Н_адрукувати сторно

en: Make a printable credit note
uk: Зробити друковане сторно

en: _Edit Credit Note
uk: З_мінити сторно

en: Edit this credit note
uk: Змінити сторно

en: _Duplicate Credit Note
uk: _Дублювати сторно

en: Create a new credit note as a duplicate of the current one
uk: Створити нове сторно як дублікат поточного

en: _Post Credit Note
uk: З_анести сторно до книги

en: Post this credit note to your Chart of Accounts
uk: Додати це сторно у графік рахунків

en: _Unpost Credit Note
uk: Скасувати з_анесення сторно до книги

en: Unpost this credit note and make it editable
uk: Скасувати надсилання цього сторно та зробити його редагованим

en: New _Credit Note
uk: С_творити сторно

en: Create a new credit note for the same owner as the current one
uk: Створити нове сторно для того самого власника, що і поточний

en: Move to the blank entry at the bottom of the credit note
uk: Перейти на чистий запис внизу сторно

en: _Pay Credit Note
uk: С_платити сторно

en: Enter a payment for the owner of this credit note
uk: Введіть платіж для власника цього сторно

en: Open a company report window for the owner of this credit note
uk: Відкрити вікно звіту про фірму для власника цього сторно

en: Manage Document Link…
uk: Керування прив'язками до документа…

en: Enter
uk: Ввести

en: Up
uk: ↑

en: Down
uk: ↓

en: Unpost
uk: Скасувати надсилання

en: Pay
uk: Сплатити

en: New Voucher
uk: Новий товарний чек

en: Vendor Listing
uk: Список постачальників

en: Customer Listing
uk: Список клієнтів

en: Owners
uk: Власники

en: Customers
uk: Клієнти

en: Jobs
uk: Посади

en: Vendors
uk: Постачальники

en: Employees
uk: Працівники

en: The owner %s will be deleted.
    Are you sure you want to do this?
uk: Запис власника %s буде вилучено.
    Ви справді цього хочете?

en: Cu_t Transaction
uk: _Вирізати транзакцію

en: _Copy Transaction
uk: _Копіювати транзакцію

en: _Paste Transaction
uk: Вст_авити транзакцію

en: Dup_licate Transaction
uk: З_робити копію транзакції

en: _Delete Transaction
uk: В_идалити транзакцію

note: Translators: This is a menu item that will open the bill, invoice, or voucher that is posted to the current transaction if there is one.
en: Jump to Invoice
uk: Перейти до рахунка-фактури

en: Cu_t Split
uk: Ви_різати частину

en: _Copy Split
uk: _Копіювати частину

en: _Paste Split
uk: _Вставити частину

en: Dup_licate Split
uk: Д_ублювати частину

en: _Delete Split
uk: В_идалити частину

en: Cut the selected transaction into clipboard
uk: Вирізати поточну транзакцію у буфер обміну

en: Copy the selected transaction into clipboard
uk: Копіювати виділену транзакцію у буфер обміну

en: Paste the transaction from the clipboard
uk: Вставити транзакцію з буферу обміну

en: Make a copy of the current transaction
uk: Зробити копію поточної транзакції

en: Delete the current transaction
uk: Вилучити поточну транзакцію

en: Add, change, or unlink the document linked with the current transaction
uk: Додати, змінити або відв'язати документ, який пов'язано із поточною транзакцією

en: Open the linked document for the current transaction
uk: Відкрити пов'язаний із поточною транзакцією документ

en: Jump to the linked bill, invoice, or voucher
uk: Перейти до пов'язаного рахунка, рахунка-фактури або розписки

en: Cut the selected split into clipboard
uk: Вирізати позначену частину до буфера обміну

en: Copy the selected split into clipboard
uk: Копіювати позначену частину до буфера обміну

en: Paste the split from the clipboard
uk: Вставити частину з буферу обміну

en: Make a copy of the current split
uk: Зробити копію поточної частини

en: Delete the current split
uk: Вилучити поточну частину

en: Split
uk: Частинами

en: Jump
uk: Перейти

en: Schedule
uk: Розклад

en: Auto-clear
uk: Автоперевірка

en: Stock Assistant
uk: Помічник фондового ринку

en: General Journal
uk: Загальний журнал

note: Translators: %s is the name of the tab page
en: Save changes to %s?
uk: Зберегти зміни у %s?

en: This register has pending changes to a transaction. Would you like to save the changes to this transaction, discard the transaction, or cancel the operation?
uk: Цей реєстр містить незбережені зміни в транзакції. Хочете зберегти зміни до цієї транзакції, скасувати транзакцію, чи скасувати операцію?

en: _Discard Transaction
uk: _Скасувати транзакцію

en: _Save Transaction
uk: З_берегти транзакцію

en: unknown
uk: (невідомо)

en: Portfolio
uk: Портфель

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Start Date:
uk: Дата початку:

en: Show previous number of days:
uk: Показувати попередню кількість днів:

en: End Date:
uk: Дата завершення:

en: Unreconciled
uk: Не узгоджено

en: Frozen
uk: Заморожено

en: Voided
uk: Порожнє

en: Show:
uk: Показувати:

en: Hide:
uk: Приховати:

en: Filter By:
uk: Критерій фільтрування:

en: Transaction Report
uk: Звіт про транзакції

en: Portfolio Report
uk: Параметри звіту

en: Search Results Report
uk: Звіт про результати пошуку

en: Register
uk: Журнал

en: and subaccounts
uk: та субрахунки

en: Print checks from multiple accounts?
uk: Друкувати чеки з декількох рахунків?

en: This search result contains splits from more than one account. Do you want to print the checks even though they are not all from the same account?
uk: Цей результат пошуку містить дроблення із декількох рахунків. Хочете надрукувати чеки, навіть якщо вони не усі належать до одного рахунку?

en: _Print checks
uk: _Друкувати чеки

en: You can only print checks from a bank account register or search results.
uk: Друкувати чеки можна лише з реєстру банківського рахунку або результатів пошуку.

en: You cannot void a transaction with reconciled or cleared splits.
uk: Показати розширені транзакції з узгодженими чи очищеними частинами.

en: This transaction is marked read-only with the comment: '%s'
uk: Ця транзакція позначена лише для читання з коментарем: «%s»

en: A reversing entry has already been created for this transaction.
uk: Для цієї транзакції вже було створено реверсивний запис.

en: Jump to the transaction?
uk: Перейти до транзакції?

en: Reverse Transaction
uk: Зворотня транзакція

en: New Transaction Information
uk: Інформація про нову транзакцію

note: Translators: The %s is the name of the plugin page
en: Sort %s by…
uk: Сортувати %s за…

note: Translators: The %s is the name of the plugin page
en: Filter %s by…
uk: Фільтрувати %s за…

note: Translators: %s refer to the following in order: invoice type, invoice ID, owner name, posted date, amount
en: %s %s from %s, posted %s, amount %s
uk: %s %s від %s, розміщено %s, сума %s

en: Several documents are linked with this transaction. Please choose one:
uk: Із цією операцією пов'язано декілька документів. Будь ласка, виберіть один з них:

en: Select
uk: Вибрати

en: Go to Date
uk: Перейти до дати

en: Checking splits in current register: %u of %u
uk: Перевіряємо дроблення у поточному реєстрі: %u з %u

en: Print
uk: Друк

en: Export
uk: Експорт

note: Translators: This string is meant to be a short alternative for "Save Report Configuration" to be used as toolbar button label.
en: Save Config
uk: Зберегти налаштування

note: Translators: This string is meant to be a short alternative for "Save Report Configuration As…" to be used as toolbar button label.
en: Save Config As…
uk: Зберегти налаштування як…

en: Make Pdf
uk: Створити PDF

en: The numeric ID of the report.
uk: Числовий ідентифікатор звіту.

en: Update the current report's saved configuration. The report configuration will be saved in the file %s.
uk: Оновити збережені налаштування поточного звіту. Налаштування звіту буде збережено до файла %s.

en: Add the current report's configuration to the 'Reports->Saved Report Configurations' menu. The report configuration will be saved in the file %s.
uk: Додати налаштування поточного звіту до меню «Звіти → Збережені налаштування звіту». Налаштування звіту буде збережено до файла %s.

en: Save _Report Configuration
uk: Зберегти _налаштування звіту

en: Save Report Configuration As…
uk: Зберегти налаштування звіту як…

en: Choose export format
uk: Виберіть формат експорту

en: Choose the export format for this report:
uk: Виберіть формат експорту для цієї відповіді:

en: Save %s To File
uk: Зберегти %s у файл

en: You cannot save to that filename.
    
    %s
uk: Не можна зберігати файл з цією назвою.
    
    %s

en: You cannot save to that file.
uk: Не можна зберегти цей файл.

en: The file %s already exists. Are you sure you want to overwrite it?
uk: Файл з назвою «%s» вже існує. Перезаписати його?

en: This report must be upgraded to return a document object with export-string or export-error.
uk: Цей звіт має бути оновлено для отримання об'єкта документа із параметром export-string або export-error.

en: Could not open the file %s. The error is: %s
uk: Не вдалося відкрити файл %s. Помилка: %s

en: GnuCash-Report
uk: GnuCash-звіт

en: Printable Invoice
uk: Рахунки-фактури до друку

en: Tax Invoice
uk: Податковий рахунок-фактура

en: Easy Invoice
uk: Простий рахунок-фактура

en: Fancy Invoice
uk: Гарний рахунок-фактура

en: _New
uk: _Створити

en: _Edit
uk: _Редагувати

en: Transactions
uk: Транзакції

en: Upcoming Transactions
uk: Майбутні транзакції

note: Translators: This is a ngettext(3) message, %d is the number of scheduled transactions deleted
en: Do you really want to delete this scheduled transaction? | Do you really want to delete %d scheduled transactions?
uk[0]: Ви справді хочете вилучити вибрану %d заплановану транзакцію?
uk[1]: Ви справді хочете вилучити вибрані %d заплановані транзакції?
uk[2]: Ви справді хочете вилучити вибрані %d запланованих транзакцій?
uk[3]: Ви справді хочете вилучити вибрану заплановану транзакцію?

en: Report error
uk: Помилка про звіт

en: An error occurred while running the report.
uk: Помилка при виконанні звіту.

en: Badly formed options URL: %s
uk: Неправильно вказані параметри URL: %s

en: Badly-formed report id: %s
uk: Помилкове форматування ідентифікатора звіту: %s

en: Standard Order
uk: Звичайний порядок

en: Date of Entry
uk: Дата запису

en: Statement Date
uk: Дата виписки

en: Descending
uk: За спаданням

en: Ascending
uk: За зростанням

en: Filtered
uk: Фільтровано

en: Cut the split '%s' from the transaction '%s'?
uk: Вирізати частину «%s» з транзакції «%s»?

en: You would be removing a reconciled split! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
uk: Ви маєте намір вилучити узгоджене дроблення! Не варто цього робити, оскільки це призведе до скасовування узгодженості балансу.

en: You cannot cut this split.
uk: Не можна вирізати цю частину.

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not remove it from this register window. You may remove the entire transaction from this window, or you may navigate to a register that shows another side of this same transaction and remove the split from that register.
uk: Ця частина є ідентифікатором транзакції в журналі. Ви не можете її вилучити з цього журналу. Ви можете вилучити повністю всю транзакцію в цьому вікні, або ж перейти до журналу, що показує іншу сторону цієї ж транзакції і вилучити частину з того журналу.

en: (no memo)
uk: (немає пам'ятки)

en: (no description)
uk: (без опису)

en: _Cut Split
uk: Ви_різати частину

en: Cut the current transaction?
uk: Вирізати поточну транзакцію?

en: You would be removing a transaction with reconciled splits! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
uk: Ви маєте намір вилучити транзакцію із узгодженими дробленнями! Не варто цього робити, оскільки це призведе до скасовування узгодженості балансу.

en: _Cut Transaction
uk: Ви_різати транзакцію

en: Cannot modify or delete this transaction.
uk: Не вдалося змінити або вилучити цю транзакцію.

en: The date of this transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts.
uk: Дата цієї транзакції є старішою від порогового значення «лише читання», встановленого для цієї книги. Змінити параметри книги можна за допомогою пункту меню «Файл → Властивості → Рахунки».

en: Remove the splits from this transaction?
uk: Вилучити частини з цієї транзакції?

en: This transaction contains reconciled splits. Modifying it is not a good idea because that will cause your reconciled balance to be off.
uk: У цьому записі транзакції містяться узгоджені дроблення. Не варто вносити до нього зміни, оскільки це призведе до скасування узгодженості балансу.

note: Translators: This is the confirmation button in a warning dialog
en: _Remove Splits
uk: В_идалити частини

en: Change a Transaction Linked Document
uk: Змінити пов'язаний із транзакцією документ

en: Delete the split '%s' from the transaction '%s'?
uk: Вилучити частину «%s» з транзакції «%s»?

en: You would be deleting a reconciled split! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
uk: Ви маєте намір вилучити узгоджене дроблення! Не варто цього робити, оскільки це призведе до скасовування узгодженості балансу.

en: You cannot delete this split.
uk: Не можна видаляти цю частину.

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not delete it from this register window. You may delete the entire transaction from this window, or you may navigate to a register that shows another side of this same transaction and delete the split from that register.
uk: Ця частина є ідентифікатором транзакції в журналі. Ви не можете її вилучити з цього журналу. Ви можете вилучити повністю всю транзакцію в цьому вікні, або ж перейти до журналу, що показує іншу сторону цієї ж транзакції і вилучити частину з того журналу.

en: Delete the current transaction?
uk: Вилучити поточну транзакцію?

en: You would be deleting a transaction with reconciled splits! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
uk: Ви маєте намір вилучити транзакцію із узгодженими дробленнями! Не варто цього робити, оскільки це призведе до скасовування узгодженості балансу.

en: Target split is currently hidden in this register.
    
    %s
    
    Select OK to temporarily clear filter and proceed,
    otherwise the last active cell will be selected.
uk: Поділ призначення зараз приховано.
    
    %s
    
    Натисніть «Гаразд», щоб тимчасово зняти фільтрування і продовжити,
    інакше буде позначено останню активну комірку.

en: Balancing entry from reconciliation
uk: Балансуємо запис із узгодження

en: Present:
uk: Теперішній час:

en: Future:
uk: Майбутнє:

en: Cleared:
uk: Очищено:

en: Reconciled:
uk: Узгоджено:

en: Projected Minimum:
uk: Запланований мінімум:

en: Shares:
uk: Акції:

en: Current Value:
uk: Поточне значення:

en: Sort By:
uk: Критерій впорядкування:

en: This account register is read-only.
uk: Цей журнал рахунку доступний лише для читання.

en: The '%s' account register is read-only.
uk: Ця книга рахунку «%s» доступна лише для читання.

en: The transactions of this account may not be edited because its subaccounts have mismatched commodities or currencies.
    You need to open each account individually to edit transactions.
uk: Транзакції з цього рахунку не можна редагувати, оскільки його підлеглі рахунки визначено у різних продуктах або валютах.
    Вам доведеться редагувати транзакції на кожному підлеглому рахунку окремо.

en: The transactions of this account may not be edited.
    If you want to edit transactions in this register, please open the account options and turn off the placeholder checkbox.
uk: Транзакцій з цього рахунку не можна редагувати.
    Якщо ви хочете редагувати транзакції у цьому журналі, відкрийте параметри рахунку та зніміть позначку із пункту «проміжний».

en: The transactions in one of the selected sub-accounts may not be edited.
    If you want to edit transactions in this register, please open the sub-account options and turn off the placeholder checkbox.
    You may also open an individual account instead of a set of accounts.
uk: Транзакції з одного із вибраних субрахунків не можна редагувати.
    Якщо ви хочете редагувати транзакції у цьому реєстрі, будь ласка, відкрийте параметри субрахунку та зніміть позначку з поля «Проміжний».
    Ви можете також відкрити окремий рахунок замість набору рахунків.

en: Manage your finances, accounts, and investments
uk: Керування вашими фінансами, рахунками та інвестиціями

en: GnuCash is a program for personal and small-business financial-accounting.
uk: GnuCash — програма для фінансового обліку на особистому рівні і на рівні малого бізнесу.

en: Designed to be easy to use, yet powerful and flexible, GnuCash allows you to track bank accounts, stocks, income and expenses. As quick and intuitive to use as a checkbook register, it is based on professional accounting principles like double-entry accounting to ensure balanced books and accurate reports.
uk: Програму створено простою у користуванні або потужною і гнучкою. Тому GnuCash надає вам змогу стежити за станом банківських рахунків, курсом акцій, прибутками і витратами. Швидка та інтуїтивно зрозуміла як чекова книжка, програма заснована на принципах професійного обліку, вона веде подвійний запис для забезпечення балансу у книгах та здатна формувати точні звіти.

en: With GnuCash you can (but are not limited to):
uk: За допомогою GnuCash ви можете робити такі речі (і не лише такі речі):

en: Keep track of your day to day personal income and expenses
uk: Стежити за щоденними особистими надходженнями і витратами

en: Manage your stock, bond and mutual fund accounts with ease
uk: Без проблем керувати вашими акціями, облігаціями та рахунками інвестиційних фондів

en: Keep your small business' accounting up to date
uk: Вести поточний облік фінансових аспектів вашого малого бізнесу

en: Create accurate reports and graphs from your financial data
uk: Створювати точні звіти та графіки на основі ваших фінансових даних

en: Set up scheduled transactions to avoid repeated data entry
uk: Налаштовувати заплановані транзакції для уникнення повторень у записах даних

en: Exchange by CSV/FinTS(former HBCI) or import SWIFT-MT9xx/QIF/OFX data including Transaction Matching
uk: Обмін за CSV/FinTS (раніше HBCI) або імпорт даних SWIFT-MT9xx/QIF/OFX з встановленням відповідності транзакцій

en: Perform financial calculations, such as a loan repayment
uk: Виконувати фінансові обчислення, зокрема визначення виплат за позичками

en: GnuCash Project
uk: Проєкт GnuCash

en: Finance Management
uk: Керування фінансами

[ctx: Column header for 'Reconciled']
en: R
uk: У

en: Display the ~a report
uk: Показати звіт ~a

en: Saved Report Configurations
uk: Збережені налаштування звітів

en: Manage and run saved report configurations
uk: Керування із запуск збережених налаштувань звітів

en: Dashboard
uk: Панель приладів

en: A basic dashboard for your accounting data
uk: Базова панель приладів для ваших облікових даних

en: You have not selected an owner
uk: Ви не вибрали власника

en: Job
uk: Задача

en: is
uk: є

en: is not
uk: не є

en: Entity Not Found: %s
uk: Сутність на знайдено: %s

en: Transaction with no Accounts: %s
uk: Транзакція без рахунків: %s

en: Unsupported entity type: %s
uk: Непідтримуваний тип об'єкта: %s

en: No such price: %s
uk: Немає такої ціни: %s

en: Cleared Transactions
uk: Узгоджені транзакції

note: Translators: %d is the number of days in the future
en: Statement Date is %d day after today. | Statement Date is %d days after today.
uk[0]: Дата виписки випереджає поточну дату на %d день.
uk[1]: Дата виписки випереджає поточну дату на %d дні.
uk[2]: Дата виписки випереджає поточну дату на %d днів.
uk[3]: Дата виписки випереджає поточну дату на день.

note: Translators: %d is the number of days in the future
en: The statement date you have chosen is %d day in the future. | The statement date you have chosen is %d days in the future.
uk[0]: Вибрана вами дата виписки випереджає поточну дату на %d день.
uk[1]: Вибрана вами дата виписки випереджає поточну дату на %d дні.
uk[2]: Вибрана вами дата виписки випереджає поточну дату на %d днів.
uk[3]: Вибрана вами дата виписки випереджає поточну дату на день.

en: This may cause issues for future reconciliation actions on this account. Please double-check this is the date you intended.
uk: Це може призвести до труднощів із майбутніми узгодженнями дій на цьому рахунку. Будь ласка, ретельно перевірте, чи правильно вказано дату.

en: Interest Payment
uk: Платіж за відсотками

en: Interest Charge
uk: Відсоткова ставка

en: Payment Information
uk: Інформація про платіж

en: Payment From
uk: Платіж від

en: Reconcile Account
uk: Рахунок узгодження

en: Payment To
uk: Платіж до

en: Enter _Interest Payment…
uk: Ввести платіж _відсотків…

en: Enter _Interest Charge…
uk: Ввести _відсоткову ставку…

en: Are you sure you want to delete the selected transaction?
uk: Ви справді хочете вилучити вибрану транзакцію?

en: WARNING! Account contains splits whose reconcile date is after statement date. Reconciliation may be difficult.
uk: Увага! У записах рахунка містяться дроблення, дата узгодження яких є майбутньою щодо дати виписки. Можуть виникнути проблеми із узгодженням.

en: This account has splits whose Reconciled Date is after this reconciliation statement date. These splits may make reconciliation difficult. If this is the case, you may use Find Transactions to find them, unreconcile, and re-reconcile.
uk: У записах рахунка містяться дроблення, дата узгодження яких є майбутньою щодо дати виписки узгодження. Ці дроблення ускладнюють узгодження. Якщо у вас виникнуть проблеми, ви можете скористатися пошуком транзакцій для пошуку цих помилкових транзакцій, скасовування стану узгодження і повторного узгодження записів.

en: Starting Balance
uk: Початковий баланс

en: Ending Balance
uk: Остаточний баланс

en: Reconciled Balance
uk: Узгоджене сальдо

en: Difference
uk: Різниця

en: You have made changes to this reconcile window. Are you sure you want to cancel?
uk: Ви внесли деякі зміни у цьому вікні узгодження. Ви справді хочете завершити узгодження?

en: The account is not balanced. Are you sure you want to finish?
uk: Рахунок не збалансований. Ви дійсно хочете завершити?

en: Do you want to postpone this reconciliation and finish it later?
uk: Хочете відкласти це узгодження та закінчити його пізніше?

en: Set the report options you want using this dialog.
uk: Встановіть бажані параметри звіту, використовуючи цей діалог.

en: There are no options for this report.
uk: Немає параметрів для звіту.

en: You must select an item from the list
uk: Потрібно вибрати пункт зі списку

en: _Remove
uk: Ви_лучити

en: Order
uk: Замовлення

en: New Order
uk: Створити замовлення

en: New Transaction
uk: Нова транзакція

en: New Split
uk: Нове дроблення

[ctx: Item represents an unknown object type (in the sense of bill, customer, invoice, transaction, split,…)!]
en: New item
uk: Новий елемент

en: _Add
uk: _Додати

en: all criteria are met
uk: відповідають всім критеріям

en: any criteria are met
uk: відповідають будь-якому критерію

en: You have not selected any accounts
uk: Ви не вибрали жодного рахунку

en: matches all accounts
uk: відповідає усім рахункам

en: matches any account
uk: відповідає будь-якому рахунку

en: matches no accounts
uk: не відповідає жодному рахунку

en: Selected Accounts
uk: Вибрані рахунки

en: Choose Accounts
uk: Вибрати рахунки

en: Select Accounts to Match
uk: Вибрати рахунки для пошуку

en: Select the Accounts to Compare
uk: Вибрати рахунки для порівняння

en: is before
uk: перед

en: is before or on
uk: перед або на

en: is on
uk: на

en: is not on
uk: не на

en: is after
uk: після

en: is on or after
uk: на або після

en: is less than
uk: менше ніж

en: is less than or equal to
uk: менше ніж або дорівнює

en: equals
uk: однакові

en: does not equal
uk: відрізняються

en: is greater than
uk: більше ніж

en: is greater than or equal to
uk: більше ніж або дорівнює

en: less than
uk: менше ніж

en: less than or equal to
uk: менше або дорівнює

en: equal to
uk: дорівнює

en: not equal to
uk: не дорівнює

en: greater than
uk: більше ніж

en: greater than or equal to
uk: більше або дорівнює

en: has credits or debits
uk: мають кредит або дебет

en: has debits
uk: мають дебет

en: has credits
uk: мають кредит

en: Not Cleared
uk: Не очищено

en: You need to enter some search text.
uk: Потрібно ввести якийсь текст, за яким шукати.

en: Error in regular expression '%s':
    %s
uk: Помилка у формальному виразі «%s»:
    %s

en: contains
uk: містить

en: matches regex
uk: відповідає формальному виразу

en: does not match regex
uk: не відповідає формальному виразу

en: Match case
uk: З урахуванням регістру

en: 
    The file you are trying to load is from an older version of GnuCash. The file format in the older versions was missing the detailed specification of the character encoding being used. This means the text in your data file could be read in multiple ambiguous ways. This ambiguity cannot be resolved automatically, but the new GnuCash 2.0.0 file format will include all necessary specifications so that you do not have to go through this step again.
    
    GnuCash will try to guess the correct character encoding for your data file. On the next page GnuCash will show the resulting texts when using this guess. You have to check whether the words look as expected. Either everything looks fine and you can simply press "Next". Or the words contain unexpected characters, in which case you should select different character encodings to see different results. You may have to edit the list of character encodings by clicking on the respective button.
    
    Press "Next" now to select the correct character encoding for your data file.
uk: 
    Файл, який ви намагаєтеся завантажити, походить зі старішої версії GnuCash. Форматом файлів застарілих версій не передбачалося зберігання докладних відомостей щодо використаного у них кодування символів. Це означає, що текст у вашому файлі даних може бути прочитано у декілька різних способів. Цю неоднозначність не можна повністю усунути автоматично, але у новому форматі файлів GnuCash 2.0.0 усі потрібні специфікації включено до самого файла, отже вам не доведеться знову повторювати процедуру визначення кодування символів вручну.
    
    GnuCash спробує вгадати належне кодування символів у вашому файлі даних. На наступній сторінці GnuCash покаже текст результатів автоматичного вгадування. Вам слід перевірити, чи правильно визначено кодування символів слів. Якщо усе виглядатиме як слід, ви можете просто натиснути кнопку «Далі». Якщо ж у словах міститимуться помилкові символи, вам слід вибирати інше кодування, аж доки не буде вибрано правильне. Можливо, слід відредагувати список кодувань натисканням відповідної кнопки.
    
    Тепер натисніть кнопку «Далі», щоб вибрати правильне кодування символів для вашого файла даних.

en: Ambiguous character encoding
uk: Неоднозначне кодування символів

en: The file has been loaded successfully. If you click "Apply" it will be saved and reloaded into the main application. That way you will have a working file as backup in the same directory.
    
    You can also go back and verify your selections by clicking on "Back".
uk: Файл успішно завантажено. Якщо ви натиснете кнопку «Застосувати», його буде збережено і перезавантажено до основної програми. Таким чином, у вас буде працездатний файл, резервна копія, у тому самому каталозі.
    
    Крім того, ви можете повернутися до попередніх налаштувань і змінити параметри, якщо натиснете кнопку «Назад».

en: European
uk: Європейські

en: ISO-8859-1 (West European)
uk: ISO-8859-1 (Західна Європа)

en: ISO-8859-2 (East European)
uk: ISO-8859-2 (Східна Європа)

en: ISO-8859-3 (South European)
uk: ISO-8859-3 (Південна Європа)

en: ISO-8859-4 (North European)
uk: ISO-8859-4 (Північна Європа)

en: ISO-8859-5 (Cyrillic)
uk: ISO-8859-5 (Кирилиця)

en: ISO-8859-6 (Arabic)
uk: ISO-8859-6 (Арабська)

en: ISO-8859-7 (Greek)
uk: ISO-8859-7 (Грецька)

en: ISO-8859-8 (Hebrew)
uk: ISO-8859-8 (Іврит)

en: ISO-8859-9 (Turkish)
uk: ISO-8859-9 (Турецька)

en: ISO-8859-10 (Nordic)
uk: ISO-8859-10 (Скандинавська)

en: ISO-8859-11 (Thai)
uk: ISO-8859-11 (Тайська)

en: ISO-8859-13 (Baltic)
uk: ISO-8859-13 (Балтійська)

en: ISO-8859-14 (Celtic)
uk: ISO-8859-14 (Кельтська)

en: ISO-8859-15 (West European, Euro sign)
uk: ISO-8859-15 (Західна Європа зі знаком євро)

en: ISO-8859-16 (South-East European)
uk: ISO-8859-16 (Південно-східна європа)

en: KOI8-R (Russian)
uk: KOI8-R (Російська)

en: KOI8-U (Ukrainian)
uk: KOI8-U (Українська)

en: There are %d unassigned and %d undecodable words. Please add encodings.
uk: Є %d не призначених та %d не декодованих слова. Додайте кодування.

en: There are %d unassigned words. Please decide on them or add encodings.
uk: Є %d не призначених. Вирішіть їх або додайте кодування.

en: There are %d undecodable words. Please add encodings.
uk: Є %d не декодованих слова. Додайте кодування.

en: The file could not be reopened.
uk: Файл не можна повторно відкрити.

en: Reading file…
uk: Зчитується файл…

en: Parsing file…
uk: Обробляємо файл…

en: There was an error parsing the file.
uk: Під час спроби обробити файл сталася помилка.

en: Writing file…
uk: Запис файла…

en: This encoding has been added to the list already.
uk: Цей кодування вже додано до списку.

en: This is an invalid encoding.
uk: Це - неправильне кодування.

en: Could not create opening balance.
uk: Не створювати початкове сальдо.

en: Give the children the same type?
uk: Призначити дочірнім рахункам такий самий тип?

en: The children of the edited account have to be changed to type "%s" to make them compatible.
uk: Дочірні рахунки були змінені на тип «%s», щоб зробити їх сумісними.

en: _Show children accounts
uk: Показувати _дочірні рахунки

en: The account must be given a name.
uk: У рахунку повинна бути одна назва.

en: There is already an account with that name.
uk: Рахунок з такою назвою вже є.

en: You must choose a valid parent account.
uk: Потрібно вибрати коректний батьківський рахунок.

en: You must select an account type.
uk: Потрібно вибрати тип рахунку.

en: The selected account type is incompatible with the one of the selected parent.
uk: Вибраний рахунок має тип, що не сумісний з одним із батьківських рахунків.

en: You must choose a commodity.
uk: Потрібно вибрати товар.

en: Balance limits must be different unless they are both zero.
uk: Межі балансу мають бути різними, якщо вони не є обидві нульовими.

en: The lower balance limit must be less than the higher limit.
uk: Нижня межа балансу має бути меншою за верхню межу.

en: You must enter a valid opening balance or leave it blank.
uk: Треба ввести допустимий залишок на початок або залишити це поле порожнім.

en: You must select a transfer account or choose the opening balances equity account.
uk: Треба вказати рахунок для передачі або вибрати рахунок вирівнювання для початкового сальдо.

en: An account with opening balance already exists for the desired currency.
uk: Для бажаної валюти вже існує рахунок із початковим балансом.

en: Cannot change currency
uk: Неможливо змінити валюту

en: This Account contains Transactions.
    Changing this option is not possible.
uk: У записі цього рахунку містяться транзакції.
    Зміна значення цього параметра неможлива.

en: <No name>
uk: <Без назви>

en: Edit Account
uk: Змінити параметри рахунку

en: (%d) New Accounts
uk: (%d) Нові рахунки

en: New Account
uk: Новий рахунок

en: Renumber the immediate sub-accounts of '%s'?
uk: Перенумерувати прямі субрахунки «%s»?

en: Set the account color for account '%s' including all sub-accounts to the selected color
uk: Встановити колір рахунка для рахунка «%s», включно з усіма субрахунками, таким

en: Set the account placeholder value for account '%s' including all sub-accounts
uk: Встановити значення заповнювача рахунка для рахунка «%s», включно з усіма субрахунками

en: Set the account hidden value for account '%s' including all sub-accounts
uk: Встановити приховане значення рахунка для рахунка «%s», включно з усіма субрахунками

en: Please select an Equity account to hold the total Period Income.
uk: Будь ласка, виберіть рахунок власних коштів для зберігання даних загальних надходжень за період.

en: Please select an Equity account to hold the total Period Expense.
uk: Будь ласка, виберіть рахунок власних коштів для зберігання даних загальних витрат за період.

en: 
    Please select a commodity to match
uk: 
    Виберіть товар для відповідності

en: 
    Commodity:
uk: 
    Товар:

note: Translators: Replace here and later CUSIP by the name of your local National Securities Identifying Number like gb:SEDOL, de:WKN, ch:Valorennummer, fr:SICOVAM ... See https://en.wikipedia.org/wiki/ISIN and https://en.wikipedia.org/wiki/National_numbering_agency for hints.
en: 
    Exchange code (ISIN, CUSIP or similar):
uk: 
    Код обміну (ISIN, CUSIP або подібний):

en: 
    Mnemonic (Ticker symbol or similar):
uk: 
    Мнемоніка (символ тікера або подібне):

en: Select security/currency
uk: Виберіть цінні папери/валюту

en: _Security/currency
uk: _Цінні папери/валюта

en: Select security
uk: Виберіть цінні папери

en: _Security
uk: _Цінні папери

en: Select currency
uk: Виберіть валюту

en: Cu_rrency
uk: _Валюта

en: Currency
uk: Валюта

en: Use local time
uk: Використовувати місцевий час

en: Edit currency
uk: Редагування валюти

en: Currency Information
uk: Інформація про замовлення

en: Edit security
uk: Змінити цінні папери

en: New security
uk: Створити цінні папери

en: Security Information
uk: Інформація про цінні папери

en: You may not create a new national currency.
uk: Не можна створювати нову національну валюту.

en: %s is a reserved commodity type. Please use something else.
uk: %s є зарезервованим типом товару. Будь ласка, скористайтеся чимось іншим.

en: That commodity already exists.
uk: Цей товар вже існує.

en: You must enter a non-empty "Full name", "Symbol/abbreviation", and "Type" for the commodity.
uk: Треба заповнити поля товару «Повна назва», «Символ/скорочення» та «Тип».

en: Path head for files is,
uk: Шлях для файлів,

en: Path head does not exist,
uk: Шляху не існує,

en: Path head not set, using '%s' for relative paths
uk: Заголовок шляху не вказано, використовуємо «%s» для відносних шляхів

en: Existing
uk: Наявний

en: You can type '+' or '-' to increment or decrement the number.
uk: Скористайтеся клавішами +/- для збільшення або зменшення числа.

en: Action/Number
uk: Дія/Номер

en: Open…
uk: Відкрити…

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Save As…
uk: Зберегти як…

en: _Save As
uk: Зберегти _як

en: All files
uk: Усі файли

note: Translators: *.gnucash and *.xac are file patterns and must not be translated
en: Datafiles only (*.gnucash, *.xac)
uk: лише файли даних (*.gnucash, *.xac)

note: Translators: *.gnucash.*.gnucash, *.xac.*.xac are file patterns and must not be translated
en: Backups only (*.gnucash.*.gnucash, *.xac.*.xac)
uk: лише резервні копії (*.gnucash.*.gnucash, *.xac.*.xac)

en: _Close
uk: _Закрити

en: Reset defaults
uk: Скинути

en: Reset all values to their defaults.
uk: Скинути всі значення на типові.

en: Page
uk: Сторінка

note: Translators: Both %s will be the account separator character; the resulting string is a demonstration how the account separator character will look like. You can replace these three account names with other account names that are more suitable for your language - just keep in mind to have exactly tw
en: Income%sSalary%sTaxable
uk: Надходження%sЗарплата%sОподаткування

en: Path does not exist,
uk: Шляху не існує,

en: Select a folder
uk: Виберіть теку

en: Clear
uk: Очистити

en: You must provide a name for this Tax Table.
uk: Треба вказати назву для цієї таблиці цін.

en: You must provide a unique name for this Tax Table. Your choice "%s" is already in use.
uk: Ви повинні вказати унікальну назву для цієї таблиці податків. Обрана вами назва «%s» вже використовується.

en: Percentage amount must be between -100 and 100.
uk: Значення у відсотках має належати діапазону від -100 до 100.

en: You must choose a Tax Account.
uk: Треба обрати рахунок податків.

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Please enter new name
uk: Будь ласка, введіть нову назву

en: _Rename
uk: _Перейменувати

en: Tax table name "%s" already exists.
uk: Таблиця податків із назвою «%s» вже існує.

en: Tax table "%s" is in use. You cannot delete it.
uk: Таблиця податків «%s» вже використовується. Ви не можете вилучити її.

en: You cannot remove the last entry from the tax table. Try deleting the tax table if you want to do that.
uk: Ви не можете вилучити останній запис у таблиці податків. Спробуйте вилучити саму таблицю податків, якщо вам це потрібно.

en: Are you sure you want to delete this entry?
uk: Ви справді хочете вилучити цей запис?

en: Show the income and expense accounts
uk: Показувати рахунки приходу та витрат

en: Error
uk: Помилка

en: Retrieve the current online quote. This will fail if there is a manually-created price for today.
uk: Отримати поточні дані щодо курсу із інтернету. Цього зробити не вдасться, якщо існує вручну створений запис ціни на сьогодні.

en: Finance::Quote must be installed to enable this button.
uk: Щоб ви могли скористатися цією кнопкою, слід встановити Finance::Quote.

en: You must specify an account to transfer from, or to, or both, for this transaction. Otherwise, it will not be recorded.
uk: Треба вказати рахунок, з якого чи на який відбувається передача або обидва рахунки для цієї транзакції. Інакше вона не буде записана.

en: You can't transfer from and to the same account!
uk: Не можна передавати з рахунку та той самий рахунок!

en: The account %s does not allow transactions.
uk: Рахунок %s не підтримує транзакції.

en: You can't transfer from a non-currency account. Try reversing the "from" and "to" accounts and making the "amount" negative.
uk: Не можна передавати на не валютний рахунок. Спробуйте поміняти місцями рахунки «Звідки» і «Куди» та зробіть «суму» від'ємною.

en: You must enter a valid price.
uk: Необхідно ввести правильну ціну.

en: You must enter a valid 'to' amount.
uk: Слід ввести правильну суму у полі «Куди».

en: You must enter an amount to transfer.
uk: Треба ввести суму для передачі.

en: Credit Account
uk: Кредитні рахунки

en: Debit Account
uk: Рахунок дебету

en: Transfer From
uk: Передати з

en: Transfer To
uk: Передати на

en: Debit Amount
uk: Сума дебету

en: To Amount
uk: До суми

note: Translators: Use your locale date format here!
en: The entered date is out of the range 01/01/1400 - 31/12/9999, resetting to this year
uk: Введена дата не належить до діапазону від 01.01.1400 до 31.12.9999, скидаємо дату до цього року

en: Date out of range
uk: Дата поза діапазоном

en: Remember and don't _ask me again.
uk: Запам'ятати та _не запитувати знову.

en: Don't _tell me again.
uk: Н_е виводити знову.

en: Remember and don't ask me again this _session.
uk: Запам'ятати та не питати мене знову у цьому _сеансі.

en: Don't tell me again this _session.
uk: Не виводити знову у цьому _сеансі.

en: Hide _Placeholder Accounts
uk: Приховати рахунки-_замінники

en: Hide _Hidden Accounts
uk: Приховати п_риховані рахунки

en: Set the visibility of placeholder and hidden accounts.
uk: Встановити видимість рахунків-замінників та прихованих замінників.

note: Translators: This is a button label displayed in the account selector * control used in several dialogs. When pressed it opens the New Account * dialog.
en: New…
uk: Створити…

en: An error occurred while processing '%s' at position %d
uk: Помилка під час обробки «%s» у позиції %d

en: An error occurred while processing '%s'
uk: Помилка під час обробки «%s»

en: Account is already at Auto-Clear Balance.
uk: Рахунок вже перебуває у списку автоузгодження балансу.

en: Too many uncleared splits
uk: Забагато неузгоджених поділів

en: The selected amount cannot be cleared.
uk: Позначену суму неможливо перевірити.

en: Cannot uniquely clear splits. Found multiple possibilities.
uk: Не вдалося однозначним чином перевірити дроблення. Виявлено декілька можливостей.

en: Save file automatically?
uk: Зберігати файл автоматично?

en: Your data file needs to be saved to your hard disk to save your changes. GnuCash has a feature to save the file automatically every %d minute, just as if you had pressed the "Save" button each time.
    
    You can change the time interval or turn off this feature under Edit->Preferences->General->Auto-save time interval.
    
    Should your file be saved automatically? | Your data file needs to be saved to your hard disk to save your changes. GnuCash has a feature to save the file automatically every %d minutes, just as if you had pressed the "Save" button each time.
    
    You can change the time interval or turn off this feature under Edit->Preferences->General->Auto-save time interval.
    
    Should your file be saved automatically?
uk[0]: Для збереження внесених вами змін слід зберегти ваш файл даних на диск. GnuCash має можливість зберігати файл автоматично кожну %d хвилину так, наче ви натискали кожного разу кнопку «Зберегти».
    
    Ви можете змінити інтервал часу або вимкнути цю можливість за допомогою пункту «Зміни → Налаштування → Загальне → Інтервал автоматичного збереження». 
    
    Чи слід зберігати ваш файл автоматично?
uk[1]: Для збереження внесених вами змін слід зберегти ваш файл даних на диск. GnuCash має можливість зберігати файл автоматично кожні %d хвилини так, наче ви натискали кожного разу кнопку «Зберегти».
    
    Ви можете змінити інтервал часу або вимкнути цю можливість за допомогою пункту «Зміни → Налаштування → Загальне → Інтервал автоматичного збереження». 
    
    Чи слід зберігати ваш файл автоматично?
uk[2]: Для збереження внесених вами змін слід зберегти ваш файл даних на диск. GnuCash має можливість зберігати файл автоматично кожні %d хвилин так, наче ви натискали кожного разу кнопку «Зберегти».
    
    Ви можете змінити інтервал часу або вимкнути цю можливість за допомогою пункту «Зміни → Налаштування → Загальне → Інтервал автоматичного збереження». 
    
    Чи слід зберігати ваш файл автоматично?
uk[3]: Для збереження внесених вами змін слід зберегти ваш файл даних на диск. GnuCash має можливість зберігати файл автоматично щохвилини так, наче ви натискали кожного разу кнопку «Зберегти».
    
    Ви можете змінити інтервал часу або вимкнути цю можливість за допомогою пункту «Зміни → Налаштування → Загальне → Інтервал автоматичного збереження». 
    
    Чи слід зберігати ваш файл автоматично?

en: _Yes, this time
uk: _Так, на цей раз

en: Yes, _always
uk: Так, _завжди

en: No, n_ever
uk: Ні, Нік_оли

en: _No, not this time
uk: _Ні, не цього разу

en: Use Shift combined with Return or Keypad Enter to finish editing
uk: Скористайтеся одночасним натисканням Shift із Return або Enter на цифровій панелі, щоб завершити редагування

en: Calendar
uk: Календар

en: 12 months
uk: 12 місяців

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 4 months
uk: 4 місяці

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 2 months
uk: 2 місяці

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: View
uk: Перегляд

en: Date:
uk: Дата:

en: Frequency
uk: Періодичність

en: (unnamed)
uk: (без назви)

en: _Import
uk: _Імпорт

en: Import
uk: Імпорт

en: _Save
uk: З_берегти

en: Save
uk: Зберегти

en: _Export
uk: _Експорт

en: (null)
uk: (нуль)

en: No suitable backend was found for %s.
uk: Не знайдено відповідний механізм для %s.

en: The URL %s is not supported by this version of GnuCash.
uk: Посилання URL %s не підтримується цією версією GnuCash.

en: Can't parse the URL %s.
uk: Не вдалося обробити URL %s.

en: Can't connect to %s. The host, username or password were incorrect.
uk: Не вдалося з'єднатись з %s. Адреса сервера, ім'я користувача або пароль неправильні.

en: Can't connect to %s. Connection was lost, unable to send data.
uk: Не вдалося з'єднатись з %s. З'єднання втрачено, неможливо надіслати дані.

en: This file/URL appears to be from a newer version of GnuCash. You must upgrade your version of GnuCash to work with this data.
uk: Файл/URL від новішої версії GnuCash. Слід оновити версію GnuCash для роботи з цими даними.

en: The database %s doesn't seem to exist. Do you want to create it?
uk: База даних %s не знайдена. Створити її?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not open the database. Do you want to proceed with opening the database?
uk: GnuCash не вдається встановити блокування для %s. Можливо, база даних використовується іншим користувачем, у цьому разі не слід відкривати базу даних. Відкрити базу даних?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not import the database. Do you want to proceed with importing the database?
uk: GnuCash не вдається встановити блокування для %s. Можливо, база даних використовується іншим користувачем, у цьому разі не слід імпортувати базу даних. Імпортувати базу даних?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not save the database. Do you want to proceed with saving the database?
uk: GnuCash не вдається отримати блокування для %s. Можливо, база даних використовується іншим користувачем, у цьому разі не слід зберігати базу даних. Зберегти базу даних?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not export the database. Do you want to proceed with exporting the database?
uk: GnuCash не вдається отримати блокування для %s. Можливо, база даних використовується іншим користувачем, у цьому разі не слід експортувати базу даних. Експортувати базу даних?

en: GnuCash could not write to %s. That database may be on a read-only file system, you may not have write permission for the directory or your anti-virus software is preventing this action.
uk: GnuCash не вдається записати у %s. Ця база даних може бути на файловій системі доступній лише для читання, у вас немає прав на запис у цьому каталозі, або ваша антивірусна програма запобігає виконанню цієї дії.

en: The file/URL %s does not contain GnuCash data or the data is corrupt.
uk: Файл/URL %s не містить даних GnuCash або дані пошкоджені.

en: The server at URL %s experienced an error or encountered bad or corrupt data.
uk: Сервер з URL %s виявив помилку або сталося пошкодження даних.

en: You do not have permission to access %s.
uk: Немає прав для доступу до %s.

en: An error occurred while processing %s.
uk: Помилка під час обробки %s.

en: There was an error reading the file. Do you want to continue?
uk: Помилка при читанні файла. Продовжити?

en: There was an error parsing the file %s.
uk: Помилка при розборі файла %s.

en: The file %s is empty.
uk: Файл %s порожній.

en: The file/URI %s could not be found.
    
    The file is in the history list, do you want to remove it?
uk: Не вдалося знайти файл або адресу %s.
    
    Пункт файла є у списку журналу, хочете вилучити цей пункт?

en: The file/URI %s could not be found.
uk: Не вдалося знайти файл або адресу даних %s.

en: This file is from an older version of GnuCash. Do you want to continue?
uk: Цей файл зі старої версії GnuCash. Продовжити?

en: The file type of file %s is unknown.
uk: Невідомий тип файла %s.

en: Could not make a backup of the file %s
uk: Не вдалося створити резервну копію файла %s

en: Could not write to file %s. Check that you have permission to write to this file and that there is sufficient space to create it.
uk: Не вдалося записати файл %s. Перевірте чи є у вас права на запис у цей файл та чи достатньо вільного місця для його створення.

en: No read permission to read from file %s.
uk: Немає прав на читання з файла %s.

note: Translators: the first %s is a path in the filesystem, the second %s is PACKAGE_NAME, which by default is "GnuCash"
en: You attempted to save in
    %s
    or a subdirectory thereof. This is not allowed as %s reserves that directory for internal use.
    
    Please try again in a different directory.
uk: Ви намагалися зберегти дані до каталогу
    %s
    або якогось з його підкаталогів. Так робити не можна, оскільки %s резервує цей каталог для внутрішнього використання.
    
    Будь ласка, спробуйте зберегти дані до іншого каталогу.

en: This database is from an older version of GnuCash. Select OK to upgrade it to the current version, Cancel to mark it read-only.
uk: Формат бази даних відповідає старішій версії GnuCash. Натисніть OK, щоб оновити базу даних до поточної версії, або Скасувати - щоб позначити її як таку, що використовується тільки для читання.

en: This database is from a newer version of GnuCash. This version can read it, but cannot safely save to it. It will be marked read-only until you do File->Save As, but data may be lost in writing to the old version.
uk: Ця база даних походить із новішої версії GnuCash. Ця версія може прочитати дані з неї, але не зможе безпечно зберегти їх. Базу даних буде позначено як призначену лише для читання, аж доки ви не скористаєтеся пунктом меню «Файл → Зберегти як». Втім, у результаті запису за допомогою застарілої версії програми може бути втрачено дані.

en: The SQL database is in use by other users, and the upgrade cannot be performed until they logoff. If there are currently no other users, consult the documentation to learn how to clear out dangling login sessions.
uk: База даних SQL використовується іншими користувачами, тому її неможливо оновити доки вони не звільнять її. Якщо ж наразі її ніхто не використовує, знайдіть у документації спосіб очищення завислих сеансів.

en: The library "libdbi" installed on your system doesn't correctly store large numbers. This means GnuCash cannot use SQL databases correctly. Gnucash will not open or save to SQL databases until this is fixed by installing a different version of "libdbi". Please see https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=611936 for more information.
uk: У бібліотеці «libdbi», встановленій у вашій системі, є помилки, пов'язані із збереженням великих чисел. Це означає, що GnuCash не зможе правильно користуватися базами даних SQL. Gnucash не відкриватиме і не зберігатиме дані до баз даних SQL, аж доки помилку не буде виправлено встановленням іншої версії «libdbi». Щоб дізнатися більше, будь ласка, ознайомтеся зі сторінкою https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=611936 .

en: GnuCash could not complete a critical test for the presence of a bug in the "libdbi" library. This may be caused by a permissions misconfiguration of your SQL database. Please see https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=645216 for more information.
uk: GnuCash не вдалося завершити критичну для роботи програми перевірку на наявність вади у бібліотеці «libdbi». Це може бути спричинено помилковим налаштовуванням прав доступу до вашої бази даних SQL. Щоб дізнатися більше, будь ласка, ознайомтеся із вмістом сторінки https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=645216 .

en: This file is from an older version of GnuCash and will be upgraded when saved by this version. You will not be able to read the saved file from the older version of Gnucash (it will report an "error parsing the file"). If you wish to preserve the old version, exit without saving.
uk: Цей файл походить із застарілої версії GnuCash. Його вміст буде оновлено, якщо зберегти файл у цій версії програми. Ви не зможете прочитати вміст збереженого файла у застарілій версії Gnucash (програма просто повідомить про «помилку під час обробки файла»). Якщо ви хочете зберегти стару версію, вийдіть з програми без збереження даних.

en: An unknown I/O error (%d) occurred.
uk: Невідома помилка вводу/виводу (%d).

en: Save changes to the file?
uk: Зберегти зміни у файлі?

en: If you don't save, changes from the past %d minute will be discarded. | If you don't save, changes from the past %d minutes will be discarded.
uk[0]: Якщо ви не збережете файл, зміни, внесені протягом останньої %d хвилини, буде втрачено.
uk[1]: Якщо ви не збережете файл, зміни, внесені протягом останніх %d хвилин, буде втрачено.
uk[2]: Якщо ви не збережете файл, зміни, внесені протягом останніх %d хвилин, буде втрачено.
uk[3]: Якщо ви не збережете файл, зміни, внесені протягом останньої хвилини, буде втрачено.

en: Continue _Without Saving
uk: Продовжити б_ез збереження

en: This book has budgets. The internal representation of budget amounts no longer depends on the Reverse Balanced Accounts preference. Please review the budgets and amend signs if necessary.
uk: У цій книзі є бюджети. Внутрішнє представлення сум бюджетів більше не залежить від налаштувань зворотно збалансованих рахунків. Будь ласка, перегляньте бюджети і змініть знаки, якщо це потрібно.

en: The following are noted in this file:
uk: Маємо такі зауваження у цьому файлі:

en: GnuCash could not obtain the lock for %s.
uk: GnuCash не вдається встановити блокування для %s.

en: That database may be in use by another user, in which case you should not open the database. What would you like to do?
uk: Можливо, база даних використовується іншим користувачем, у цьому випадку не слід відкривати базу даних. Що ви бажаєте зробити?

en: That database may be on a read-only file system, you may not have write permission for the directory, or your anti-virus software is preventing this action. If you proceed you may not be able to save any changes. What would you like to do?
uk: Можливо, база даних знаходиться у файловій системі, доступній лише для читання, у вас немає прав на запис у каталог, або ваша антивірусна програма запобігає виконанню цієї дії. Якщо ви продовжити, ви не зможете зберегти зміни. Що ви бажаєте зробити?

en: Open _Read-Only
uk: Відкрити _лише для читання

en: Create _New File
uk: С_творити файл

en: Open _Anyway
uk: Відкрити _попри все

en: Open _Folder
uk: Відкрити _теку

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: Loading user data…
uk: Завантаження користувацьких даних…

en: Re-saving user data…
uk: Повторне збереження користувацьких даних…

en: Exporting file…
uk: Експортувати файл…

en: There was an error saving the file.
    
    %s
uk: Помилка при збереженні файла.
    
    %s

en: The database was opened read-only. Do you want to save it to a different place?
uk: Базу даних було відкрито лише для читання. Хочете зберегти її до іншого місця?

en: Reverting will discard all unsaved changes to %s. Are you sure you want to proceed?
uk: Скасування цієї дії призведе до відкидання усіх незбережених змін у %s. Ви справді цього хочете?

en: <unknown>
uk: <невідомо>

en: View…
uk: Переглянути…

en: GnuCash could not find the files of the help documentation.
uk: GnuCash не вдалося знайти файли з документацією.

en: This is likely because the "gnucash-docs" package is not properly installed.
uk: Можливо тому, що не встановлено належним чином пакунок «gnucash-docs».

note: Translators: URI of missing help files
en: Expected location
uk: Очікуване розташування

en: GnuCash could not find the linked document.
uk: GnuCash не вдалося знайти пов'язаного документа.

en: GnuCash could not open the linked document:
uk: GnuCash не вдалося відкрити пов'язаний документ:

note: Translators: %s is a path to a database or any other url, like mysql://user@server.somewhere/somedb, https://www.somequotes.com/thequotes
en: Enter a user name and password to connect to: %s
uk: Введіть ім'я користувача і пароль для з'єднання: %s

en: Changes will be saved automatically in %u seconds
uk: Зміни буде автоматично збережено за %u секунд

en: Save changes to file %s before closing?
uk: Зберегти зміни у файлі «%s» перед закриванням?

en: If you don't save, changes from the past %d hours and %d minutes will be discarded.
uk: Якщо ви не збережете файл, то зміни, внесені протягом останніх %d годин %d хвилин, буде втрачено.

en: If you don't save, changes from the past %d days and %d hours will be discarded.
uk: Якщо ви не збережете файл, то зміни, внесені протягом останніх %d днів %d годин, буде втрачено.

en: Close _Without Saving
uk: Закрити б_ез збереження

en: This window is closing and will not be restored.
uk: Це вікно закривається, його не буде відновлено.

en: Close Window?
uk: Закрити вікно?

note: Translators: This string is shown in the window title if this document is, well, read-only.
en: (read-only)
uk: (лише читання)

en: Unsaved Book
uk: Незбережена Книга

en: Last modified on %a, %b %d, %Y at %I:%M %p
uk: Востаннє змінено %a, %b %d, %Y о %I:%M %p

note: Translators: This message appears in the status bar after opening the file.
en: File %s opened. %s
uk: Відкрито файл %s. %s

[ctx: lower case key for short cut to 'Accounts']
en: a
uk: р

en: Unable to save to database.
uk: Не вдалося зберегти до бази даних.

en: Unable to save to database: Book is marked read-only.
uk: Не вдалося зберегти до бази даних: книга доступна лише для читання.

en: Book Options
uk: Параметри книги

en: The maximum number of window menu entries reached, no more entries will be added.
uk: Досягнута максимальна кількість пунктів меню вікна, додаткові пункт не буде додано.

en: (user modifiable)
uk: (може бути змінено користувачем)

note: Translators: %s will be replaced with the current year
en: Copyright © 1997-%s The GnuCash contributors.
uk: © Розробники GnuCash, 1997-%s.

en: Version
uk: Версія

en: Build ID
uk: Ід. збирання

en: Accounting for personal and small business finance.
uk: Облік особистих фінансів та коштів малого бізнесу.

en: Visit the GnuCash website.
uk: Відвідати сайт GnuCash.

en: Select All
uk: Виділити все

en: Select all accounts.
uk: Виділити всі рахунки.

en: Clear All
uk: Очистити все

en: Clear the selection and unselect all accounts.
uk: Очистити вибраний рахунок та усі його субрахунки.

en: Select Children
uk: Виділити дочірні

en: Select all descendents of selected account.
uk: Виділити всі рахунки-нащадки даного рахунка.

en: Select Default
uk: Обрати типові

en: Select the default account selection.
uk: Обрати рахунки, встановлені типово.

en: Show Hidden Accounts
uk: Показувати приховані рахунки

en: Show accounts that have been marked hidden.
uk: Показувати рахунки, що позначені як приховані.

en: Select all entries.
uk: Вибрати всі записи.

en: Clear the selection and unselect all entries.
uk: Очистити виділені записи та зняти виділення.

en: Select the default selection.
uk: Виділити типовий вибір.

en: Clear any selected image file.
uk: Очистити будь-які вибілені файли зображень.

en: Select image
uk: Виберіть зображення

en: Select an image file.
uk: Виберіть файл з зображенням.

en: Pixels
uk: Пікселі

en: Percent
uk: Відсоток

en: Start of this quarter
uk: Початок цього кварталу

en: Start of this accounting period
uk: Початок цього звітного періоду

en: Start of previous accounting period
uk: Початок попереднього звітного періоду

en: End of this quarter
uk: Кінець цього кварталу

en: End of this accounting period
uk: Кінець цього звітного періоду

en: End of previous accounting period
uk: Кінець попереднього звітного періоду

en: _Custom
uk: _Інший

en: Selected Report is Missing
uk: Не вистачає вибраного звіту

note: Translators: %s is the report name.
en: '%s' is missing
uk: Не вистачає «%s»

note: Translators: %s is the internal report guid.
en: Report with GUID '%s' is missing
uk: Не вистачає звіту з GUID «%s»

en: Loading…
uk: Завантаження…

en: never
uk: ніколи

en: New top level account
uk: Новий рахунок верхнього рівня

en: Account Name
uk: Назва рахунку

en: Commodity
uk: Товар

en: Account Code
uk: Код рахунку

en: Last Num
uk: Останній номер

en: Present
uk: Поточний

en: Present (Report)
uk: Поточний (звіт)

en: Balance (Report)
uk: Баланс (звіт)

en: Balance (Period)
uk: Баланс (період)

en: Cleared (Report)
uk: Очищено (звіт)

en: Reconciled (Report)
uk: Очищено (період)

en: Last Reconcile Date
uk: Дата останнього узгодження

en: Future Minimum
uk: Майбутній мінімум

en: Future Minimum (Report)
uk: Майбутній звіт

en: Total (Report)
uk: Всього (Звіт)

en: Total (Period)
uk: Всього (Період)

[ctx: Column header for 'Color']
en: C
uk: К

en: Account Color
uk: Колір рахунку

[ctx: Column header for 'Balance Limit']
en: L
uk: О

en: Balance Limit
uk: Обмеження балансу

en: Tax Info
uk: Інформація про податки

[ctx: Column header for 'Hidden']
en: H
uk: П

[ctx: Column header for 'Placeholder']
en: P
uk: З

[ctx: Column header for 'Opening Balance']
en: O
uk: П

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Present (%s)
uk: Наявні (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Balance (%s)
uk: Баланс (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Cleared (%s)
uk: Очищені (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Reconciled (%s)
uk: Узгоджені (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Future Minimum (%s)
uk: Майбутній мінімум (%s)

note: Translators: %s is a currency mnemonic.
en: Total (%s)
uk: Всього (%s)

note: Translators: The %s is the name of the plugin page
en: Filter %s by...
uk: Фільтрувати %s за…

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Print Name
uk: Друкована назва

en: Display symbol
uk: Показувати символ

en: Unique Name
uk: Унікальна назва

en: Fraction
uk: Частина

en: Get Quotes
uk: Отримати котирування

[ctx: Column letter for 'Get Quotes']
en: Q
uk: К

en: Source
uk: Джерело

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Customer Number
uk: Номер клієнта

en: Vendor Number
uk: Номер постачальника

en: Employee Number
uk: Номер працівника

en: Address Name
uk: Назва адреси

en: Address 1
uk: Адреса 1

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Address 3
uk: Адреса 3

en: Address 4
uk: Адреса 4

en: Phone
uk: Телефон

en: Fax
uk: Факс

en: E-mail
uk: Ел. пошта

en: Active
uk: Активна

en: Security
uk: Цінні папери

en: Price
uk: Ціна

en: Enabled
uk: Увімкнено

[ctx: Single-character short column-title form of 'Enabled']
en: E
uk: У

en: Last Occur
uk: Остання подія

en: Next Occur
uk: Наступна подія

en: %s, Total:
uk: %s, Всього:

en: %s, Non Currency Commodities Total:
uk: %s, Всього Невалютних Товарів:

en: %s, Grand Total:
uk: %s, Загальний Підсумок:

en: Net Assets:
uk: Власний капітал:

en: Profits:
uk: Прибутки:

en: Price Quotes Retrieval Options
uk: Параметри отримання курсів

en: Execute price quote related commands. The following commands are supported.
    
      info: 	Show Finance::Quote version and exposed quote sources.
       get: 	Fetch current quotes for all foreign currencies and stocks in the given GnuCash datafile.
      dump: 	Fetch current quotes for specified currencies or stocks from a specified namespace and print the results to the console.
            	This must be followed with a source and one or more symbols, unless the source is "currency" in which case it must be followed with two or more symbols, the first of which is the currency in which exchange rates for the rest will be quoted.
uk: Виконати пов'язані із курсами команди. Передбачено підтримку вказаних нижче команд.
    
      info: 	вивести дані щодо версії та джерел курсів Finance::Quote.
       get: 	отримати поточні курси для усіх зарубіжних валют і акцій у вказаному файлі даних GnuCash.
      dump: 	отримати поточні курси для вказаних валют і акцій з вказаного простору назв і вивести результати до консолі.
            	Після команди слід вказати джерело і один або декілька символів валют. Якщо джерелом є «currency», слід вказати два або більше символів, першим з яких є валюта, у якій слід подати курси решти валют.

en: Regular expression determining which namespace commodities will be retrieved for when using the get command
uk: Регулярний вираз, що визначає, які товари буде отримано з простору назв при використанні команди отримання

en: When using the dump command list all of the parameters Finance::Quote returns for the symbol instead of the ones that Gnucash requires.
uk: При використання команди створення дампу для списку усіх параметрів Finance::Quote повертає символ, замість параметрів, які потребує Gnucash.

en: Report Generation Options
uk: Параметри створення звіту

en: Execute report related commands. The following commands are supported.
    
      list: 	Lists available reports.
      show: 	Describe the options modified in the named report. A datafile may be specified to describe some saved options.
      run: 	Run the named report in the given GnuCash datafile.
uk: Виконати пов'язані зі звітом команди. Передбачено підтримку вказаних нижче команд.
    
      list: 	показати список доступних звітів.
      show: 	описати параметри, які змінено у вказаному за назвою звіті. Можна вкзаати файл даних для опису деяких збережених параметрів.
      run: 	виконати вказане за назвою звітування за вказаним файлом даних GnuCash.

en: Name of the report to run
uk: Назва звіту, який слід створити

en: Specify export type
uk: Вказати тип експортування

en: Output file for report
uk: Файл результатів звітування

en: Missing data file parameter
uk: Не вказано параметра файла даних

en: Not enough information for quotes dump
uk: Недостатньо даних для дампу курсів

en: Unknown quotes command '{1}'
uk: Невідома команда отримання курсів «{1}»

en: Missing --name parameter
uk: Пропущено параметр --name

en: Unknown report command '{1}'
uk: Невідома команда звітування «{1}»

en: Missing command or option
uk: Пропущено команду або параметр

en: Found Finance::Quote version {1}.
uk: Знайдено версію Finance::Quote {1}.

en: Finance::Quote sources:
uk: Джерела Finance::Quote:

en: Price retrieval failed:
uk: Не вдалося отримати ціну:

en: This is a development version. It may or may not work.
uk: Розробка цієї версії усе ще триває. Програма може бути непридатною до користування.

en: Report bugs and other problems to gnucash-devel@gnucash.org
uk: Повідомляйте про помилки та інші проблеми на адресу gnucash-devel@gnucash.org

note: Translators: {1} will be replaced with an URL
en: You can also lookup and file bug reports at {1}
uk: Ви можете скласти звіт про помилку за адресою {1}

note: Translators: {1} will be replaced with an URL
en: To find the last stable version, please refer to {1}
uk: Найсвіжішу стабільну версію можна знайти на {1}

note: Translators: Guile is the programming language of the reports
en: Loading system wide Guile extensions…
uk: Завантажуємо загальносистемні розширення Guile…

en: Loading user specific Guile extensions…
uk: Завантажуємо специфічні для користувача розширення Guile…

en: - GnuCash, accounting for personal and small business finance
uk: - GnuCash, керування фінансами на особистому рівні та на рівні малого бізнесу

en: {1} [options] [datafile]
uk: {1} [параметри] [файл_даних]

en: GnuCash Paths
uk: Шляхи GnuCash

en: GnuCash {1} development version
uk: GnuCash {1}, нестабільна версія

en: Common Options
uk: Загальні параметри

en: Show this help message
uk: Показати це довідкове повідомлення

en: Show GnuCash version
uk: Показати версію GnuCash

en: Enable debugging mode: provide deep detail in the logs.
    This is equivalent to: --log "=info" --log "qof=info" --log "gnc=info"
uk: Увімкнути режим діагностики: надавати подробиці у журналі.
    Еквівалент таких параметрів: --log "=info" --log "qof=info" --log "gnc=info"

en: Enable extra/development/debugging features.
uk: Увімкнути додаткові/розробницькі/налагоджувальні функції.

en: Log level overrides, of the form "modulename={debug,info,warn,crit,error}"
    Examples: "--log qof=debug" or "--log gnc.backend.file.sx=info"
    This can be invoked multiple times.
uk: Перевизначення рівня ведення журналу у формі «назва модуля={debug,info,warn,crit,error}»
    Приклади: «--log qof=debug» або «--log gnc.backend.file.sx=info»
    Можна використовувати декілька таких визначень рівня у одній команді.

en: Show paths
uk: Показати шляхи

en: File to log into; defaults to "/tmp/gnucash.trace"; can be "stderr" or "stdout".
uk: Файл журналу; типово «/tmp/gnucash.trace»; можна вказувати «stderr» чи «stdout».

en: Hidden Options
uk: Приховані параметри

en: [datafile]
uk: [файл даних]

en: Checking Finance::Quote…
uk: Перевірка Finance::Quote…

en: Unable to load Finance::Quote.
uk: Не вдалося завантажити Finance::Quote.

en: Loading data…
uk: Завантажуємо дані…

en: Application Options
uk: Параметри програми

en: Do not load the last file opened
uk: Не завантажувати останній відкритий файл

note: Translators: Do not translate $DISPLAY! It is an environment variable for X11
en: Error: could not initialize graphical user interface and option add-price-quotes was not set.
    Perhaps you need to set the $DISPLAY environment variable?
uk: Помилка: не вдалося ініціалізувати графічний інтерфейс користувача і не було встановлено параметр add-price-quotes.
    Можливо, вам слід встановити значення для змінної середовища $DISPLAY?

en: Last window position and size
uk: Останнє розташування та розміри вікна

en: This setting describes the size and position of the window when it was last closed. The numbers are the X and Y coordinates of the top left corner of the window followed by the width and height of the window.
uk: Цей параметр описує розмір і розташування вікна на момент, коли його було востаннє закрито. Числа вказують на координати X та Y верхнього лівого кута вікна, а наступна пара чисел — ширина і висота вікна.

en: Search only in active items
uk: Шукати лише діючі елементи

en: If active, only the 'active' items in the current class will be searched. Otherwise all items in the current class will be searched.
uk: Якщо увімкнені, будуть знайдені лише 'активні' елементи. Інакше будуть знайдені всі елементи.

en: Is tax included in this type of business entry?
uk: Податок включений у ціну?

en: If set to active then tax is included by default in entries of this type. This setting is inherited by new customers and vendors.
uk: Якщо встановлено, податки будуть типово увімкнені у всі записи цього типу. Цей параметр успадковується для нових клієнтів та постачальників.

en: Auto pay when posting.
uk: Автоматична сплата при введенні.

en: At post time, automatically attempt to pay customer documents with outstanding pre-payments and counter documents. The pre-payments and documents obviously have to be against the same customer. Counter documents are documents with opposite sign. For example for an invoice, customer credit notes and negative invoices are considered counter documents.
uk: При введенні автоматично намагатися виконати сплату за документами клієнта із явними попередніми сплатами та контрдокументами. Попередні сплати і документи, звичайно ж, мають стосуватися того самого клієнта. Контрдокументами вважаються документи із сумами протилежного знаку. Наприклад, для рахунку-фактури контрдокументами є кредитне авізо клієнта або рахунки-фактури із від'ємними сумами.

en: Show invoices due reminder at startup
uk: Показувати фактури до оплати при запуску

en: If active, at startup GnuCash will check to see whether any invoices will become due soon. If so, it will present the user with a reminder dialog. The definition of "soon" is controlled by the "Days in Advance" setting. Otherwise GnuCash does not check for due invoices.
uk: Якщо позначено, під час запуску програми буде виконано перевірку того, чи слід невдовзі виконати сплату якогось рахунку-фактури. Якщо це так, користувачу буде показано вікно нагадування. Визначення «невдовзі» керується значенням параметра «За скільки днів». Якщо пункт не позначено, перевірка рахунків-фактур не виконуватиметься.

en: Show invoices due within this many days
uk: Показувати фактури до оплати включно

en: This field defines the number of days in advance that GnuCash will check for due invoices. Its value is only used if the "Notify when due" setting is active.
uk: Це поле визначає, за скільки днів до терміну платежу буде виконуватись перевірка сплати за рахунком-фактурою. Це поле використовується, якщо «Сповіщення про борги» активне.

en: Enable extra toolbar buttons for business
uk: Увімкнути додаткові кнопки панелі інструментів для бізнесу

en: If active, extra toolbar buttons for common business functions are shown as well. Otherwise they are not shown.
uk: Якщо обрано, додаткові кнопки для типових бізнесових завдань також будуть показуватися. В іншому випадку, вони не показуватимуться.

en: The invoice report to be used for printing.
uk: Звіт щодо рахунку-фактури, який буде використано для друку.

en: The name of the report to be used for invoice printing.
uk: Назва звіту, яку буде використано для друку рахунку-фактури.

en: Open new invoice in new window
uk: Відкрити новий рахунок-фактуру у новому вікні

en: If active, each new invoice will be opened in a new window. Otherwise a new invoice will be opened as a tab in the main window.
uk: Якщо увімкнено, кожен новий рахунок відкривається у новому вікні. Інакше всі рахунки відкриваються у головному вікні.

en: Accumulate multiple splits into one
uk: Накопичувати частини транзакцій в одну

en: If this field is active then multiple entries in an invoice that transfer to the same account will be accumulated into a single split. This field can be overridden per invoice in the Posting dialog.
uk: Якщо це поле активне, множинні записи у рахунку будуть перетворені у рахунок з накопиченими розділеннями. Це поле може бути змінено у діалозі надсилання.

en: At post time, automatically attempt to pay vendor documents with outstanding pre-payments and counter documents. The pre-payments and documents obviously have to be against the same vendor. Counter documents are documents with opposite sign. For example for a bill, vendor credit notes and negative bills are considered counter documents.
uk: При введенні автоматично намагатися виконати сплату за документами постачальника із явними попередніми сплатами та контрдокументами. Попередні сплати і документи, звичайно ж, мають стосуватися того самого постачальника. Контрдокументами вважаються документи із сумами протилежного знаку. Наприклад, для рахунку сплати контрдокументами є кредитне авізо постачальника або рахунки сплати із від'ємними сумами.

en: Show bills due reminder at startup
uk: Показувати платежі до оплати при запуску

en: If active, at startup GnuCash will check to see whether any bills will become due soon. If so, it will present the user with a reminder dialog. The definition of "soon" is controlled by the "Days in Advance" setting. Otherwise GnuCash does not check for due bills.
uk: Якщо позначено, під час запуску програми буде виконано перевірку того, чи слід невдовзі виконати сплату якогось рахунку. Якщо це так, користувачу буде показано вікно нагадування. Визначення «невдовзі» керується значенням параметра «За скільки днів». Якщо пункт не позначено, перевірка рахунків не виконуватиметься.

en: Show bills due within this many days
uk: Показувати платежі до оплати включно

en: This field defines the number of days in advance that GnuCash will check for due bills. Its value is only used if the "Notify when due" setting is active.
uk: Це поле визначає, за скільки днів до терміну платежу буде виконуватись перевірка. Це поле використовується, якщо «Сповіщення про борги» активне.

en: GUID of predefined check format to use
uk: GUID попередньо визначеного формату чеків

en: This value specifies the predefined check format to use. The number is the guid of a known check format.
uk: Це значення вказує на попередньо визначений формат чека, яким слід скористатися. Число є значенням guid відомого програмі формату чеків.

en: Which check position to print
uk: Яку позицію чека друкувати

en: On preprinted checks containing multiple checks per page, this setting specifies which check position to print. The possible values are 0, 1 and 2, corresponding to the top, middle and bottom checks on the page.
uk: Якщо у попередньому перегляді друку на сторінці міститься декілька чеків, цей параметр визначає, який з чеків слід надрукувати. Можливими значеннями є 0, 1 та 2. Ці значення, відповідно, означають верхній, середній і нижній чек на сторінці.

en: Number of checks to print on the first page.
uk: Кількість чеків, які буде надруковано на першій сторінці.

en: Date format to use
uk: Формат дати

en: This is the numerical identifier of the predefined date format to use.
uk: Це - цифровий ідентифікатор наперед визначеного формату дати, що використовується.

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: If the date format is set to indicate a custom date format, this value is used as an argument to strftime to produce the date to be printed. It may be any valid strftime string; for more information about this format, read the manual page of strftime by "man 3 strftime".
uk: Якщо для формату встановлено нетиповий формат дати для показу, це значення використовується як аргумент strftime для створення дати для виведення. Це може бути будь-який коректний рядок strftime. Щоб дізнатися більше про цей формат, ознайомтеся із сторінкою підручника для strftime за допомогою команди «man 3 strftime».

en: Units in which the custom coordinates are expressed
uk: Одиниці виміру для нетипових координат

en: Units in which the custom coordinates are expressed (inches, mm, …).
uk: Одиниці, у яких буде виміряно нетипові координати (дюйми, мм…).

en: Position of payee name
uk: Позиція рядка одержувача

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the payee line on the check.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка отримувача на чеку.

en: Position of date line
uk: Позиція рядка дати

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the date line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка дати на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: Position of check amount in words
uk: Позиція суми чека у словах

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the written amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка рукописного запису суми на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: Position of check amount in numbers
uk: Позиція суми чека у числах

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the numerical amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка числа суми на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: Position of payee address
uk: Розташування адреси отримувача

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the payee address line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка адреси отримувача на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: Position of notes line
uk: Розташування рядка приміток

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the notes line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка примітки на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: Position of memo line
uk: Позиція рядка нотатки

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the memo line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка нотатки на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: Offset for complete check
uk: Відступ для усього чека

en: This value contains the X,Y offset for the complete check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y зсуву усього чека. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: Rotation angle
uk: Кут обертання

en: Number of degrees to rotate the check.
uk: Кут повороту чека у градусах.

en: Position of split's amount in numbers
uk: Позиція суми дроблення у числах

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка запису суми дроблення на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: Position of split's memo line
uk: Розташування рядка нотатки дроблення

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's memo line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка нотатки дроблення на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: Position of split's account line
uk: Розташування рядка рахунку дроблення

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's account line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
uk: Це значення містить координати X та Y початку рядка рахунку дроблення на чеку. Координати обчислюються від лівого нижнього кута вказаної позиції чека.

en: Print the date format below the date.
uk: Виводити формат дати нижче самої дати.

en: Each time the date is printed, print the date format immediately below in 8 point type using the characters Y, M, and D.
uk: Кожного разу під час виведення дати виводити під нею формат у вигляді запису із 8 крапками за допомогою символів Y, M та D.

en: The default check printing font
uk: Типовий шрифт друку чека

en: The default font to use when printing checks. This value will be overridden by any font specified in a check description file.
uk: Типовий шрифт, яким слід скористатися для друку чеків. Цей значення буде перевизначено будь-яким значенням назви шрифту, яке буде вказано у файлі опису чека.

en: Print '***' before and after text.
uk: Друкувати «***» перед та після тексту.

en: Show currencies in this dialog
uk: Показувати валюти у цьому діалозі

en: Last pathname used
uk: Останній використаний шлях

en: This field contains the last pathname used by this window. It will be used as the initial filename/pathname the next time this window is opened.
uk: У цьому полі міститься останнє значення шляху, яке було використано у цьому вікні. Його буде використано як початкове значення назви файла і шляху до нього під час наступного відкриття цього вікна.

en: Window geometry
uk: Геометрія вікна

en: The position of paned window when it was last closed.
uk: Розташування вікна, коли його було востаннє закрито.

en: Position of the horizontal pane divider.
uk: Розташування горизонтального роздільника панелей.

en: This setting indicates whether to search in all items in the current class, or only in 'active' items in the current class.
uk: Цей параметр вказує на те, слід шукати усі записи у поточному класі чи лише у «активних» записах поточного класу.

en: Position of the vertical pane divider.
uk: Розташування вертикального роздільника панелей.

en: Show the new user window
uk: Показати наступне вікно користувача

en: If active, the new user window will be shown. Otherwise it will not be shown.
uk: Якщо позначено, буде показано нове вікно користувача. Якщо ні, нове вікно показано не буде.

en: New hierarchy window on "New File"
uk: Нове вікно ієрархії у відповідь на «Створити файл»

en: If active, the "New Hierarchy" window will be shown whenever the "New File" menu item is chosen. Otherwise it will not be shown.
uk: Якщо позначено, у відповідь на вибір пункту меню «Створити файл» буде показано вікно «Нова ієрархія». Якщо не позначено, вікно показано не буде.

en: Default to 'new search' if fewer than this number of items is returned
uk: Типове значення для «нового пошуку», якщо повертається кількість елементів менша ніж це число

en: Enable SKIP transaction action
uk: Увімкнути у транзакції дію SKIP

en: Enable the SKIP action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is in the yellow zone (above the Auto-ADD threshold but below the Auto-CLEAR threshold) will be skipped by default.
uk: Увімкнути дію SKIP у засобі встановлення відповідності транзакцій. Якщо увімкнено, транзакція із найбільшою оцінкою відповідності у жовтій зоні (над пороговим значенням Auto-ADD, але нижче за порогове значення Auto-CLEAR) буде типово пропущено.

en: Enable UPDATE match action
uk: Увімкнути оновлення відповідної дії

en: Enable the UPDATE AND RECONCILE action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is above the Auto-CLEAR threshold and has a different date or amount than the matching existing transaction will cause the existing transaction to be updated and cleared by default.
uk: Увімкнути дію UPDATE AND RECONCILE у засобі встановлення відповідності транзакцій. Якщо увімкнено, наявність записів транзакцій, для яких найкраща оцінка відповідності перебуває над пороговим значенням Auto-CLEAR і має іншу дату або суму, ніж відповідний наявний запис транзакції, типово спричинить оновлення і вилучення наявного записів.

en: Use bayesian matching
uk: Відповідність за Баєсом

en: Enables bayesian matching when matching imported transaction against existing transactions. Otherwise a less sophisticated rule-based matching mechanism will be used.
uk: Вмикає беєсову відповідність при встановленні відповідності імпортованої транзакції наявним транзакціям. Якщо не увімкнено, буде використано простіший механізм встановлення відповідності на основі правил.

en: Minimum score to be displayed
uk: Мінімальна межа, що відображається

en: This field specifies the minimum matching score a potential matching transaction must have to be displayed in the match list.
uk: Це поле визначає мінімальне значення оцінки потенційної відповідності транзакції для того, щоб запис транзакції було показано у списку відповідників.

en: Likely matching transaction within these days
uk: У цьому діапазоні днів вважати відповідність транзакцій ймовірною

en: This field specifies the maximum number of days a transaction is likely to be a match in the list.
uk: Це поле визначає максимальну різницю у днях для визнання транзакції ймовірно відповідною у списку.

en: UnLikely matching a transaction outside of these days
uk: Поза цим діапазоном днів вважати відповідність транзакцій малоймовірною

en: This field specifies the minimum number of days a transaction is unlikely to be a match in the list.
uk: Це поле визначає мінімальну різницю у днях для визнання транзакції малоймовірно відповідною у списку.

en: Add matching transactions below this score
uk: Додати відповідні транзакції нижче цієї риски

en: This field specifies the threshold below which a matching transaction will be added automatically. A transaction whose best match's score is in the red zone (above the display minimum score but below or equal to the Add match score) will be added to the GnuCash file by default.
uk: У цьому полі вказується порогове значення. Записи із оцінкою, яка є вищою за порогову, додаватимуться автоматично. Транзакції, чия найкраща оцінка перебуває у червоній зоні (над мінімальною оцінкою для показу, але нижче або рівною до оцінки додавання за відповідністю) типово буде додано до файла GnuCash.

en: Clear matching transactions above this score
uk: Очистити відповідні транзакції вище цієї риски

en: This field specifies the threshold above which a matching transaction will be cleared by default. A transaction whose best match's score is in the green zone (above or equal to this Clear threshold) will be cleared by default.
uk: Це поле визначає порогове значення, при перевищенні якого відповідну транзакцію буде типово перевірено. Транзакція, чий найкращий рівень відповідності перебуває у зеленій зоні (над пороговим значенням або дорівнює йому) типово вважатиметься перевіреною.

en: Maximum ATM fee amount in your area
uk: Максимальна банківська комісія за користування платіжним терміналом у вашій місцевості

en: This field specifies the extra fee that is taken into account when matching imported transactions. In some places commercial ATMs (not belonging to a financial institution) are installed in places like convenience stores. These ATMs add their fee directly to the amount instead of showing up as a separate transaction or in your monthly banking fees. For example, you withdraw $100, and you are charged $101,50 plus Interac fees. If you manually entered that $100, the amounts won't match. You should set this to whatever is the maximum such fee in your area (in units of your local currency), so the transaction will be recognised as a match.
uk: Це поле визначає додаткову сплату, яку буде враховано при встановленні відповідності імпортованих транзакцій. Подекуди комерційні банківські автомати (які не належать певній фінансовій установі) встановлено у місцях, подібних до цілодобових крамниць. Такі банківські автомати знімають додаткову сплату безпосередньо з суми, не показуючи окремої транзакції або не додаючи суму до ваших щомісячних банківських сплат за послуги. Наприклад, ви знімаєте 100₴, а з рахунку знімається 101,50₴ разом зі сплатою за послуги. Якщо ви введете ці 100₴, відповідність сум не буде встановлено. Вам слід встановити значення цього параметра у максимальну суму сплати за послуги у вашій країні (у одиницях місцевої валюти), щоб програма могла встановлювати відповідність подібних операцій.

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Automatically create new commodities
uk: Автоматично створювати записи товарів

en: Enables the automatic creation of new commodities if any unknown commodity is encountered during import. Otherwise the user will be asked what to do with each unknown commodity.
uk: Вмикає автоматичне створення записів нових товарів, якщо під час імпортування буде виявлено такі товари. Якщо не позначено, програма запитуватиме щодо того, які дії слід виконати для невідомого товару.

en: Display or hide reconciled matches
uk: Показати чи приховати узгоджені відповідники

en: Shows or hides transactions from the match picker which are already of some reconciled state.
uk: Показує або приховує транзакції зі списку відповідності, які вже перебувають у певному стані узгодження.

en: Default QIF transaction status
uk: Типовий стан транзакції QIF

en: Default status for QIF transaction when not specified in QIF file.
uk: Типовий стан транзакцій QIF, якщо його не вказано у файлі QIF.

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as reconciled.
uk: Коли статус не вказано у файлі QIF, транзакція позначається як узгоджена.

en: Show documentation
uk: Показати документацію

en: Show some documentation-only pages in QIF Import assistant.
uk: Показувати деякі сторінки лише з документацією в помічнику імпорту QIF.

en: Pre-select cleared transactions
uk: Виділити очищені транзакції

en: If active, all transactions marked as cleared in the register will appear already selected in the reconcile dialog. Otherwise no transactions will be initially selected.
uk: Якщо увімкнено, усі транзакції, які позначено як перевірені у реєстрі, буде показано як вже позначені у діалоговому вікні узгодження. Якщо не увімкнено, від початку жодних транзакцій позначено не буде.

en: Prompt for interest charges
uk: Запит щодо відсоткових виплат

en: Prior to reconciling an account which charges or pays interest, prompt the user to enter a transaction for the interest charge or payment. Currently only enabled for Bank, Credit, Mutual, Asset, Receivable, Payable, and Liability accounts.
uk: До узгодження рахунку, з якого збирається або на яких виплачується відсоткова ставка, попросити користувача ввести транзакцію для сплати відсотків. У поточній версії увімкнено лише для банківських, кредитних, позичкових рахунків, рахунків активів, отримання коштів, сплат та боргових зобов'язань.

en: Prompt for credit card payment
uk: Пропонувати оплату кредитною карткою

en: If active, after reconciling a credit card account, prompt the user to enter a credit card payment. Otherwise do not prompt the user for this.
uk: Якщо увімкнено, після узгодження рахунок кредитної картки програма попросить користувача ввести сплату за кредитною карткою. Якщо не увімкнено, запитів до користувача не надсилатиметься.

en: Always reconcile to today
uk: Завжди узгоджувати поточною датою

en: If active, always open the reconcile dialog using today's date for the statement date, regardless of previous reconciliations.
uk: Якщо позначено, завжди відкривати діалогове вікно узгодження, використовуючи сьогоднішню дату як дату узгодження, не залежно від попередніх узгоджень.

en: Run "since last run" dialog when a file is opened.
uk: Запускати вікно «з моменту останнього запуску» при відкритті файла.

en: This setting controls whether the scheduled transactions "since last run" processing is run automatically when a data file is opened. This includes the initial opening of the data file when GnuCash starts. If this setting is active, run the "since last run" process, otherwise it is not run.
uk: Цей параметр керує тим, чи буде заплановані транзакції «з часу останнього запуску» виконано автоматично при відкритті файла даних. Це стосується і початкового відкриття файла даних під час запуску GnuCash. Якщо цей пункт увімкнено, процес «з часу останнього запуску» буде запущено. Якщо пункт вимкнено, такий запуск не відбуватиметься.

en: Show "since last run" notification dialog when a file is opened.
uk: Показувати вікно сповіщення «з моменту останнього запуску» при відкритті файла.

en: This setting controls whether the scheduled transactions notification-only "since last run" dialog is shown when a data file is opened (if "since last run" processing is enabled on file open). This includes the initial opening of the data file when GnuCash starts. If this setting is active, show the dialog, otherwise it is not shown.
uk: За допомогою цього параметра можна керувати тим, чи буде показано вікно сповіщення щодо запланованих транзакцій лише з часу останнього запуску при відкритті файла даних (якщо увімкнено обробку даних з часу останнього запуску при відкритті файлів). Це стосується і початкового відкриття файла даних при запуску GnuCash. Якщо задіяно цей параметр, вікно буде показано. Якщо не задіяно, вікно показано не буде.

en: Set "Review Created Transactions" as the default for the "since last run" dialog.
uk: Типово встановити режим «Перевіряти створені транзакції» у вікні «З моменту останнього запуску».

en: This setting controls whether as default the "review created transactions" is set for the "since last run" dialog.
uk: Цей параметр визначає, чи буде типово встановлено режим «Перевіряти створені транзакції» у діалоговому вікні «З моменту останнього запуску».

en: Set the "auto create" flag by default
uk: Встановлювати типово ознаку «авто створення»

en: If active, any newly created scheduled transaction will have its 'auto create' flag set active by default. The user can change this flag during transaction creation, or at any later time by editing the scheduled transaction.
uk: Якщо позначено, для кожного новоствореного запису запланованої транзакції типово встановлюватиметься прапорець «автостворення». Під час створення запису або будь-коли пізніше користувач може змінити цей прапорець шляхом редагування запланованої транзакції.

en: How many days in advance to notify the user.
uk: За скільки днів попереджувати користувача.

en: Set the "notify" flag by default
uk: Встановлювати типово ознаку «сповіщати»

en: If active, any newly created scheduled transaction will have its 'notify' flag set by default. The user can change this flag during transaction creation, or at any later time by editing the scheduled transaction. This setting only has meaning if the create-auto setting is active.
uk: Якщо позначено, для кожного новоствореного запису запланованої транзакції встановлюватиметься прапорець «сповіщення». Під час створення запису або будь-коли пізніше користувач може змінити цей прапорець шляхом редагування запланованої транзакції. Визначення цього параметра має сенс, лише якщо увімкнено автоматичне створення записів.

en: How many days in advance to remind the user.
uk: За скільки днів нагадувати користувачу.

en: The next tip to show.
uk: Наступна підказка для відображення.

en: Show "Tip Of The Day" at GnuCash start
uk: Показувати «Пораду дня» на старті GnuCash

en: Enables the "Tip Of The Day" when GnuCash starts up. If active, the dialog will be shown. Otherwise it will not be shown.
uk: Вмикає показ «Підказки дня» під час запуску GnuCash. Якщо увімкнено, це вікно буде показано. Якщо не увімкнено, програма не показуватиме вікно підказок.

en: Alpha Vantage API key
uk: Ключ до програмного інтерфейсу Alpha Vantage

en: To retrieve online quotes from Alphavantage, this key needs to be set. A key can be retrieved from the Alpha Vantage website.
uk: Для отримання інтернет-курсів з Alphavantage має бути налаштовано цей ключ. Ключ можна отримати з сайта Alpha Vantage.

en: The version of these settings
uk: Версія цих параметрів

en: This is used internally to determine whether some preferences may need conversion when switching to a newer version of GnuCash.
uk: Це значення зберігається на внутрішньому рівні для визначення, чи слід виконувати певні перетворення при переході на нову версію GnuCash.

en: Save window sizes and locations
uk: Зберігати розміри та розташування вікон

en: If active, the size and location of each dialog window will be saved when it is closed. The sizes and locations of content windows will be remembered when you quit GnuCash. Otherwise the sizes will not be saved.
uk: Якщо увімкнено, програма запам'ятовуватиме розмір і розташування кожного діалогового вікна. Розміри і розташування вікон даних буде записано на диск, коли ви завершуватимете роботу GnuCash. Якщо вимкнено, розміри не зберігатимуться.

en: Character to use as separator between account names
uk: Символ, що використовується для розділення назв рахунків

en: This setting determines the character that will be used between components of an account name. Possible values are any single non-alphanumeric unicode character, or any of the following strings: "colon", "slash", "backslash", "dash" and "period".
uk: Цей параметр визначає символ, який буде використовуватись між компонентами назви рахунку. Можливими значеннями є будь-які одинарні символи Unicode, які не є літерами латинської абетки або цифрами, а також будь-який з таких рядків: «colon», «slash», «backslash», «dash» та «period».

en: Transaction Linked Files head path
uk: Базовий шлях до пов'язаних із транзакцією файлів

en: This is the path head for the Transaction Linked Files with relative paths
uk: Це базовий шлях для пов'язаних із транзакцією файлів із відносними шляхами

en: Compress the data file
uk: Стискати файл даних

en: Enables file compression when writing the data file.
uk: Увімкнути стискання при записі файла даних.

en: Show auto-save explanation
uk: Показувати пояснення автоматичного збереження

en: If active, GnuCash shows an explanation of the auto-save feature the first time that feature is started. Otherwise no extra explanation is shown.
uk: Якщо увімкнено, GnuCash показуватиме пояснення щодо можливостей автоматичного збереження під час першої спроби скористатися цією можливістю. Якщо не увімкнено, додаткове пояснення показано не буде.

en: Auto-save time interval
uk: Інтервал автоматичного збереження

en: The number of minutes until saving of the data file to harddisk will be started automatically. If zero, no saving will be started automatically.
uk: Кількість хвилин до початку автоматичного збереження файла даних на жорсткий диск. Якщо значення дорівнює нулю, автоматичне збереження вимкнено.

en: Enable timeout on "Save changes on closing" question
uk: Увімкнути час очікування у діалоговому вікні «Зберігати зміни при закритті»

en: If enabled, the "Save changes on closing" question will only wait a limited number of seconds for an answer. If the user didn't answer within that time, the changes will be saved automatically and the question window closed.
uk: Якщо увімкнено, діалогове вікно питання «Зберігати зміни при закритті?» очікуватиме не відповідь обмежену кількість секунд. Якщо користувач не відповість протягом вказаного часу, зміни буде збережено автоматично, а вікно питання буде закрито.

en: Time to wait for answer
uk: Час очікування на відповідь

en: The number of seconds to wait before the question window will be closed and the changes saved automatically.
uk: Кількість секунд, протягом яких програма очікуватиме, перш ніж закрити вікно з питанням і зберегти зміни автоматично.

en: Display negative amounts in red
uk: Показувати від'ємні суми червоним

en: Automatically insert a decimal point
uk: Автоматично вставляти десяткову крапку

en: If active, GnuCash will automatically insert a decimal point into values that are entered without one. Otherwise GnuCash will not modify entered numbers.
uk: Якщо увімкнено, GnuCash автоматично вставлятиме десяткову крапку у значення, які введені без неї. Якщо не увімкнено, GnuCash не змінюватиме введені значення.

en: Number of automatic decimal places
uk: Кількість автоматичних десяткових місць

en: This field specifies the number of automatic decimal places that will be filled in.
uk: Це поле вказує на автоматичне значення кількості десяткових цифр, які заповнюватиме програма.

en: Force prices to display as decimals even if they must be rounded.
uk: Примусово показувати ціни як десяткові дроби, навіть якщо для цього їх має бути округлено.

en: If active, GnuCash will round prices as necessary to display them as decimals instead of displaying the exact fraction if the fractional part cannot be exactly represented as a decimal.
uk: Якщо позначено, GnuCash округлюватиме ціни для показу у вигляді десяткових дробів, замість показу точних двоповерхових значень, навіть якщо для цього доведеться округлити дріб до десяткового значення.

en: Do not create log/backup files.
uk: Не створювати файлів журналу та резервних копій.

en: This setting specifies what to do with old log/backups files. "forever" means keep all old files. "never" means no old log/backup files are kept. Each time you save, older versions of the file are removed. "days" means keep old files for a number of days. How many days is defined in key 'retain-days'
uk: Цей параметр визначає дії із застарілими файлами журналів або резервних копій. «forever» означає «зберігати усі застарілі файли». «never» означає «не зберігати жодних застарілих файлів журналів або резервних копій». Кожного разу, коли ви зберігатимете дані, застарілі версії файлів вилучатимуться. «days» означає «зберігати застарілі файли вказану кількість днів». Кількість днів можна визначити за допомогою ключа «retain-days»

en: Delete old log/backup files after this many days (0 = never).
uk: Видаляти старі журнали/резервні файли після вказаної кількості днів (0 = ніколи).

en: Do not delete log/backup files.
uk: Не вилучати файли журналу і резервних копій.

en: Delete old log/backup files after this many days (0 = never)
uk: Видаляти журнали подій/резервні файли старші за вказану кількість днів (0 = ніколи)

en: This setting specifies the number of days after which old log/backup files will be deleted (0 = never).
uk: Цей параметр визначає кількість днів, які обмежують граничний вік файлів журналу та резервних копій, перш ніж їх буде вилучено (0 = не встановлювати такий вік).

en: Don't sign reverse any accounts.
uk: Не підписувати зворотні баланси будь-яких рахунків.

en: This setting allows certain accounts to have their balances reversed in sign from positive to negative, or vice versa. The setting "income-expense" is for users who like to see negative expenses and positive income. The setting of "credit" is for users who want to see balances reflect the debit/credit status of the account. The setting "none" doesn't reverse the sign on any balances.
uk: За допомогою цього параметра можна дозволити зміну для деяких рахунків знаку для балансів — з додатного на від'ємний, і навпаки. Значення «income-expense» призначено для користувачів, які віддають перевагу від'ємним витратами і додатним доходам. Значення «credit» для користувачів, які хочуть бачити у балансах стан дебет-кредит рахунку. Значення «none» не змінює знаку жодного з балансів.

en: Sign reverse balances on the following: Credit Card, Payable, Liability, Equity, and Income.
uk: Підписати зворотний баланс у наступних рахунках: Кредитна картка, Оплата, Заборгованість, Акції, та Надходження.

en: Sign reverse balances on income and expense accounts.
uk: Підписати зворотний баланс у рахунках надходжень та витрат.

en: Use account colors in the account hierarchy
uk: Використовувати кольори рахунку у ієрархії рахунків

en: If active the account hierarchy will colorize the account using the account's custom color if set. This can serve as a visual aid to quickly identify accounts.
uk: Якщо увімкнено, ієрархію рахунків буде розфарбовано за допомогою нетипового кольору рахунку, якщо такий встановлено. Колір може допомогти у швидкому візуальному визначенні рахунків.

en: Use account colors in the tabs of open account registers
uk: Використовувати кольори рахунку у вкладках відкритих реєстрів рахунків

en: If active the account register tabs will be colored using the account's custom color if set. This can serve as a visual aid to quickly identify accounts.
uk: Якщо увімкнено, вкладки реєстру рахунку буде розфарбовано за допомогою нетипового кольору рахунку, якщо такий встановлено. Колір може допомогти у швидкому візуальному визначенні рахунків.

en: Use formal account labels
uk: Використовувати формальні позначки рахунку

en: If active, formal accounting labels "Credit" and "Debit" will be used when designating fields on screen. Otherwise, informal labels such as Increase/Decrease, "Funds In"/"Funds Out", etc. will be used.
uk: Якщо увімкнено, для позначення полів на екрані буде використано формальні облікові мітки «Кредит» і «Дебет». Якщо вимкнено, буде використано неформальні мітки, зокрема «Збільшення/Зменшення», «Прибутки/Витрати» тощо.

en: Show close buttons on notebook tabs
uk: Показувати кнопки закривання на вкладках

en: If active, a "close" button will be displayed on any notebook tab that may be closed. Otherwise, no such button will be shown on the tab. Regardless of this setting, pages can always be closed via the "close" menu item or the "close" button on toolbar.
uk: Якщо позначено, на вкладці у нотатнику, яку можна закрити, буде показано кнопку «закрити». Якщо не позначено, на вкладці не буде показано такої кнопки. Незалежно від цього параметра, сторінки можна буде закривати за допомогою пункту меню «закрити» або кнопки «закрити» на панелі інструментів.

en: Width of notebook tabs
uk: Ширина вкладок нотатника

en: This key specifies the maximum width of notebook tabs. If the text in the tab is longer than this value (the test is approximate) then the tab label will have the middle cut and replaced with an ellipsis.
uk: Цей ключ визначає максимальну ширину вкладок нотатника. Якщо текст на вкладці є довшим за це значення (тестове значення є приблизним), мітка вкладки обрізатиметься, а решта тексту замінюватиметься багатокрапкою.

en: Opens new tab adjacent to current tab instead of at the end
uk: Відкриває нову вкладку поруч із поточною вкладкою, а не у кінці панелі вкладок

en: If active, new tabs are opened adjacent to current tab. If inactive, the new tabs are opened instead at the end.
uk: Якщо позначено, нові вкладки відкриватимуться поруч із поточною вкладкою. Якщо не позначено, нові вкладки відкриватимуться у кінці панелі вкладок.

en: Use the system locale currency for all newly created accounts.
uk: Використовувати валюту з системної локалі для усіх рахунків, що будуть створюватись.

en: This setting controls the source of the default currency for new accounts. If set to "locale" then GnuCash will retrieve the default currency from the user's locale setting. If set to "other", GnuCash will use the setting specified by the currency-other key.
uk: За допомогою цього параметра можна вказати джерело даних типової валюти для нових рахунків. Якщо встановити значення «locale», GnuCash визначить типову валюту на основі даних щодо локалі поточного користувача. Якщо встановлено значення «other», GnuCash використає значення, вказане за допомогою параметра currency-other.

en: Use the specified currency for all newly created accounts.
uk: Використовувати вказану валюту для усіх рахунків, що будуть створюватись.

en: Default currency for new accounts
uk: Типова валюта для усіх нових рахунків

en: This setting specifies the default currency used for new accounts if the currency-choice setting is set to "other". This field must contain the three letter ISO 4217 code for a currency (e.g. USD, GBP, RUB).
uk: За допомогою цього параметра можна вказати типову валюту, яка використовуватиметься для нових рахунків, якщо для параметра currency-choice встановлено значення «інша». Це поле має містити трилітерний код ISO 4217 для валюти (наприклад USD, GBP, UAH).

en: Use 24 hour time format
uk: Використовувати 24-годинний формат часу

en: If active, use a 24 hour time format. Otherwise use a 12 hour time format.
uk: Якщо активно, використовувати 24-годинний формат часу. В іншому разі 12-годинний формат.

en: Date format choice
uk: Формат дати

en: This setting chooses the way dates are displayed in GnuCash. Possible values for this setting are "locale" to use the system locale setting, "ce" for Continental Europe style dates, "iso" for ISO 8601 standard dates , "uk" for United Kingdom style dates, and "us" for United States style dates.
uk: За допомогою цього параметра визначається спосіб, у який буде показано дати у GnuCash. Можливим значеннями для цього параметра є «locale» — використовувати параметри загальносистемної локалі, «ce» — використовувати дати у стилі континентальної Європи, «iso» — використовувати дати у форматі ISO 8601, «uk» — дати у британському стилі, та «us» — дати у американському стилі.

en: In the current calendar year
uk: Поточного календарного року

en: When a date is entered without year it can be completed so that it will be within the current calendar year or close to the current date based on a sliding window starting a set number of months backwards in time.
uk: Якщо дату введено без зазначення року, її можна доповнити так, щоб вона лишалася у межах поточного календарного року або була близькою до поточної дати і лишалася у межах рухомого вікна у вказаному діапазоні минулих місяців.

en: In a sliding 12-month window starting a configurable number of months before the current month
uk: Рухоме 12-місячне вікно, що починається за вказану вами кількість місяців до поточного місяця

en: Maximum number of months to go back.
uk: Максимальна кількість місяців для повернення.

en: Dates will be completed so that they are close to the current date. Enter the maximum number of months to go backwards in time when completing dates.
uk: Дати будуть вводитися так, що вони знаходяться близько до поточної дати. Введіть максимальне число місяців, на які слід рахувати назад у часі під час введення дат.

en: Show Horizontal Grid Lines
uk: Показувати горизонтальні лінії сітки

en: If active, horizontal grid lines will be shown on table displays. Otherwise no horizontal grid lines will be shown.
uk: Якщо увімкнено, у таблицях буде показано горизонтальні лінії сітки. Якщо не увімкнено, горизонтальні лінії сітки показано не буде.

en: Show Vertical Grid Lines
uk: Показувати вертикальні лінії сітки

en: If active, vertical grid lines will be shown on table displays. Otherwise no vertical grid lines will be shown.
uk: Якщо увімкнено, у таблицях буде показано вертикальні лінії сітки. Якщо не увімкнено, вертикальні лінії сітки показано не буде.

en: Show splash screen
uk: Показувати заставку

en: If active, a splash screen will be shown at startup. Otherwise no splash screen will be shown.
uk: Якщо увімкнено, під час запуску буде показано вікно вітання. Якщо не увімкнено, вікно вітання показано не буде.

en: Display the notebook tabs at the top of the window.
uk: Показувати вкладки вгорі вікна.

en: This setting determines the edge at which the tabs for switching pages in notebooks are drawn. Possible values are "top", "left", "bottom" and "right". It defaults to "top".
uk: Цей параметр визначає сторону показу вкладок для перемикання сторінок у нотатниках. Можливими значеннями є «top», «left», «bottom» і «right». Типовим значенням є «top».

en: Display the notebook tabs at the bottom of the window.
uk: Показувати вкладки знизу у вікні.

en: Display the notebook tabs at the left of the window.
uk: Показувати вкладки ліворуч у вікні.

en: Display the notebook tabs at the right of the window.
uk: Показувати вкладки праворуч у вікні.

en: Display the summary bar at the top of the page.
uk: Показувати смужку резюме у верхній частині сторінки.

en: This setting determines the edge at which the summary bar for various pages is drawn. Possible values are "top" and "bottom". It defaults to "bottom".
uk: Цей параметр визначає край, уздовж якого буде намальовано смужку резюме для різноманітних сторінок. Можливими значеннями є «top» (згори) та «bottom» (знизу). Типовим значенням є «bottom».

en: Display the summary bar at the bottom of the page.
uk: Показувати смужку резюме у нижній частині сторінки.

en: Closing a tab moves to the most recently visited tab.
uk: Закриття вкладки призводить до переходу до попередньої відвіданої вкладки.

en: If active, closing a tab moves to the most recently visited tab. Otherwise closing a tab moves one tab to the left.
uk: Якщо увімкнено, після закриття вкладки програма переходитиме до наступної вкладки у списку нещодавно відвіданих вкладок. Якщо не увімкнено, програма переходитиме до вкладки, розташованої ліворуч від закритої вкладки.

en: Set book option on new files to use split "action" field for "Num" field on registers/reports
uk: Встановити параметр книги для нових книг так, щоб використовувався поділ за полем «action» для поля «Num» у бухгалтерських книгах або звітах

en: If selected, the default book option for new files is set so that the 'Num' cell on registers shows/updates the split 'action' field and the transaction 'num' field is shown on the second line in double line view (and is not visible if that's not set). Otherwise, the default book option for new files is set so that the 'Num' cell on registers shows/updates the transaction 'num' field.
uk: Якщо позначено, типовий параметр книги для нових файлів буде встановлено так, що комірка «Num» в облікових книгах буде показувати або оновлювати поле «action» поділу, а поле «num» буде показано у другому рядку у режимі подвійного рядка (його не буде показано, якщо не встановлено). Інакше, типовий параметр для нових файлів буде встановлено так, що комірка «Num» у облікових книгах показує або оновлює поле транзакції «num».

en: Color the register using a gnucash specific color theme
uk: Колір реєстру з використанням специфічної теми кольорів gnucash

en: When enabled the register will use a GnuCash specific color theme (green/yellow). Otherwise it will use the system color theme. Regardless of this setting the user can always override the color theme via a gnucash specific css file to be stored in the gnucash used config directory. More information can be found in the gnucash FAQ.
uk: Якщо увімкнено, у бухгалтерській книзі використовуватиметься специфічна для GnuCash тема кольорів (зелений/жовтий). Якщо вимкнено, буде використано загальносистемну тему кольорів. Незалежно від цього параметра, користувач завжди може перевизначити тему кольорів за допомогою специфічного для gnucash файла CSS, який слід зберігати у каталозі налаштувань gnucash. Докладніші відомості можна знайти у списку поширених питань щодо GnuCash відповідей на них.

en: "Enter" key moves to bottom of register
uk: Клавіша «Enter» переміщує вниз журналу

en: If active, pressing the enter key will move to the bottom of the register. Otherwise pressing the enter key will move to the next transaction line.
uk: Якщо увімкнено, натискання клавіші Enter переводитиме до найнижчого запису у реєстрі. Якщо вимкнено, натискання клавіші Enter переводитиме до наступного рядка транзакції.

en: Automatically raise the list of accounts or actions during input
uk: При вводі автоматично піднімати список рахунків або дій

en: Move to Transfer field when memorised transaction auto filled
uk: Перейти до поля переказу після автозаповнення занотованої транзакції

en: If active then after a memorised transaction is automatically filled in the cursor will move to the Transfer field. If not active then it skips to the value field.
uk: Якщо увімкнено, після автоматичного заповнення записаної транзакції курсор пересуватиметься до поля «Передати». Якщо вимкнено, курсор пересуватимуться до поля значення.

en: Create a new window for each new register
uk: Створювати нове вікно для кожного нового регістру

en: If active, each new register will be opened in a new window. Otherwise each new register will be opened as a tab in the main window.
uk: Якщо увімкнено, кожен новий реєстр відкривається у новому вікні. Інакше, всі нові реєстри відкриватимуться у головному вікні.

en: Color all lines of a transaction the same
uk: Однакові кольори для усіх ліній у транзакції

en: If active all lines that make up a single transaction will use the same color for their background. Otherwise the background colors are alternated on each line.
uk: Якщо увімкнено, усі рядки, з яких складається єдина транзакція, будуть мати однаковий колір тла. Якщо не увімкнено, буде використано змінні кольори для послідовних рядків.

en: Show horizontal borders in a register
uk: Показувати горизонтальні рамки комірок у журналі

en: Show horizontal borders between rows in a register. If active the border between cells will be indicated with a heavy line. Otherwise the border between cells will not be marked.
uk: Показувати горизонтальні лінії сітки між рядками у реєстрі. Якщо увімкнено, межу між комірками буде позначено товстою лінією. Якщо не увімкнено, програма не малюватиме лінію між комірками.

en: Show vertical borders in a register
uk: Показувати вертикальні рамки комірок у журналі

en: Show vertical borders between columns in a register. If active the border between cells will be indicated with a heavy line. Otherwise the border between cells will not be marked.
uk: Показувати вертикальні лінії сітки між стовпчиками у реєстрі. Якщо увімкнено, межу між комірками буде позначено товстою лінією. Якщо не увімкнено, програма не малюватиме лінію між комірками.

en: Show future transactions after the blank transaction in a register
uk: Показувати майбутні транзакції після порожньої транзакції у реєстрі

en: Show future transactions after the blank transaction in a register. If active then transactions with a date in the future will be displayed at the bottom of the register after the blank transaction. Otherwise the blank transaction will be at the bottom of the register after all transactions.
uk: Показувати майбутні операції після порожньої операції у бухгалтерській книзі. Якщо позначено, транзакції із датами у майбутньому буде показано у нижній частині реєстру після порожньої транзакції. Якщо не позначено, порожня транзакція розташовуватимуться у нижній частині реєстру після усіх транзакцій.

en: Hide splits in all transactions.
uk: Приховати поділи в усіх транзакціях.

en: This field specifies the default view style when opening a new register window. Possible values are "Basic ledger", "Auto-split ledger" and "Transaction journal". The "Basic ledger" setting says to show each transaction on one or two lines depending on whether Double line view is set. The "Auto-split ledger" setting does the same, but also expands only the current transaction to show all splits. The "Transaction journal" setting shows all transactions in expanded form.
uk: Це поле визначає типовий стиль перегляду при відкритті нового вікна бухгалтерської книги. Можливими значеннями є «Базова книга обліку», «Книга обліку з автоматичним поділом» та «Журнал транзакцій». У режимі «ledger» кожен запис транзакції буде показано у одному або двох рядках, залежно від того, чи встановлено режим перегляду з подвійним рядком. У режимі «auto-ledger» показ буде таким самим, але розгорнуто буде лише поточну транзакцію із показом усіх поділів. У режимі «Журнал транзакцій» усі транзакції буде показано у розгорнутій формі.

en: Automatically expand the current transaction to show all splits. All other transactions are shown on one or two lines depending on whether Double line view is set.
uk: Автоматично розгортати поточну транзакцію для показу усіх дроблень. Усі інші транзакції буде показано у один рядок. У два рядки, якщо увімкнено перегляд подвійних рядків.

en: All transactions are expanded to show all splits.
uk: Усі транзакції розширюються для показу складових частин.

en: Show a second line with "Action", "Notes", and "Linked Documents" for each transaction.
uk: Показувати другий рядок із записами «Дія», «Примітки» і «Пов'язані документи» для усіх транзакцій.

en: Show a second line with "Action", "Notes", and "Linked Documents" for each transaction in a register. This is the default setting for when a register is first opened. The setting can be changed at any time via the "View->Double Line" menu item.
uk: Показати другий рядок із записами «Дія», «Примітки та «Пов'язані документи» для кожної транзакції у реєстрі. Це типовий варіант для першого відкриття реєстру. Змінити значення цього параметра можна за допомогою пункту меню «Перегляд → Подвійний рядок».

en: Only display leaf account names.
uk: Показувати лише назви рахунків, що не мають субрахунків.

en: Show only the names of the leaf accounts in the register and in the account selection popup. The default behaviour is to display the full name, including the path in the account tree. Activating this option implies that you use unique leaf names.
uk: Показувати у реєстрі і контекстному вікні вибору рахунку лише назви небатьківських рахунків. Типовою поведінкою є показ повної назви, включно із шляхом в ієрархії рахунків. Позначення цього пункту передбачає, що ви використовуєте унікальні назви для небатьківських рахунків.

en: Show the entered and reconcile dates
uk: Показувати дати створення і узгодження

en: Show the date when the transaction was entered below the posted date and reconciled date on split row.
uk: Показувати дату, коли транзакцію було створено під датою введення та дату узгодження у рядку дроблення.

en: Show entered and reconciled dates on selection
uk: Показувати дати введення і узгодження при позначенні

en: Show the entered date and reconciled date on transaction selection.
uk: Показувати дату введення і дату узгодження при позначенні транзакції.

en: Show the calendar buttons
uk: Показувати кнопки календаря

en: Show the calendar buttons Cancel, Today and Select.
uk: Показувати кнопки «Скасувати», «Сьогодні» і «Позначити» у календарі.

en: Move the selection to the blank split on expand
uk: Пересувати позначення до порожнього дроблення при розгортанні

en: This will move the selection to the blank split when the transaction is expanded.
uk: Пересуватиме позначення до порожньої частини при розгортанні транзакції.

en: Number of transactions to show in a register.
uk: Кількість транзакцій, які слід показувати у реєстрі.

en: Show this many transactions in a register. A value of zero means show all transactions.
uk: Скільки транзакцій показувати у журналі. Нульове значення означає показ усіх транзакцій.

en: Number of characters for auto complete.
uk: Кількість символів для вмикання автоматичного доповнення.

en: This sets the number of characters before auto complete starts for description, notes and memo fields.
uk: Цей параметр визначає кількість символів, які слід буде ввести користувачеві, перш ніж програма розпочне автоматичне доповнення тексту у полях опису, приміток або нотатки.

en: Create a new window for each new report
uk: Створювати нове вікно для кожного нового звіту

en: If active, each new report will be opened in its own window. Otherwise new reports will be opened as tabs in the main window.
uk: Якщо увімкнено, кожен звіт відкриватиметься у своєму власному вікні. Якщо не увімкнено, звіти відкриватимуться у вкладках головного вікна програми.

en: Use the system locale currency for all newly created reports.
uk: Використовувати валюту з системної локалі для усіх звітів, що будуть створюватись.

en: This setting controls the default currency used for reports. If set to "locale" then GnuCash will retrieve the default currency from the user's locale setting. If set to "other", GnuCash will use the setting specified by the currency-other key.
uk: За допомогою цього параметра можна вказати типову валюту для звітів. Якщо встановити значення «locale», GnuCash визначить типову валюту на основі даних щодо локалі поточного користувача. Якщо встановлено значення «other», GnuCash використає значення, вказане за допомогою параметра currency-other.

en: Use the specified currency for all newly created reports.
uk: Використовувати вказану валюту для усіх звітів, що будуть створюватись.

en: Default currency for new reports
uk: Типова валюта для усіх нових звітів

en: Zoom factor to use by default for reports.
uk: Типовий коефіцієнт масштабування для звітів.

en: On high resolution screens reports tend to be hard to read. This option allows you to scale reports up by the set factor. For example setting this to 2.0 will display reports at twice their typical size.
uk: На екранах із високою роздільною здатністю звіти важко читати. За допомогою цього параметра ви можете вказати коефіцієнт масштабування для показу звіту. Наприклад, якщо для цього параметра буде вказано значення 2.0, розміри зображення звіту буде збільшено удвічі, якщо порівнювати їх із типовими.

en: PDF export file name format
uk: Формат назви експортованого файла PDF

en: This setting chooses the file name for PDF export. This is a sprintf(3) string with three arguments: "%1$s" is the report name such as "Invoice". "%2$s" is the number of the report, which for an invoice report is the invoice number. "%3$s" is the date of the report, formatted according to the filename-date-format setting. Note: Any characters that are not allowed in filenames, such as '/', will be replaced with underscores '_' in the resulting file name.
uk: Значення цього параметра визначає назву файла для експортування даних у форматі PDF. Значенням має бути рядок sprintf(3) із трьома аргументами: «%1$s» — назва звіту, наприклад «Рахунок-фактура». «%2$s» — номер звіту, яким для звіту щодо рахунку-фактури є номер рахунку-фактури. «%3$s» — дата звіту, форматована відповідно до значення параметра filename-date-format. Зауваження: будь-які символи, які не можна використовувати у назвах файлів, зокрема «/», буде замінено у остаточній назві файла підкреслюваннями, «_».

en: PDF export file name date format choice
uk: Варіант запису дати у назві експортованого файла PDF

en: This setting chooses the way dates are used in the filename of PDF export. Possible values for this setting are "locale" to use the system locale setting, "ce" for Continental Europe style dates, "iso" for ISO 8601 standard dates , "uk" for United Kingdom style dates, and "us" for United States style dates.
uk: За допомогою цього параметра визначається спосіб, у який дати використовуються у назві файла для експортування даних у форматі PDF. Можливим значеннями для цього параметра є «locale» — використовувати параметри загальносистемної локалі, «ce» — використовувати дати у стилі континентальної Європи, «iso» — використовувати дати у форматі ISO 8601, «uk» — дати у британському стилі, та «us» — дати у американському стилі.

en: Allow file incompatibility with older versions.
uk: Допускати несумісність файлів з старими версіями.

en: If active, gnucash will be allowed to intentionally break file compatibility with older versions, so that a data file saved in this version cannot be read by an older version again. Otherwise gnucash will write data files only in formats that can be read by older versions as well.
uk: Якщо увімкнено, gnucash буде дозволено навмисно порушувати сумісність зі застарілими версіями. Файл збережений у цій версії не можна буде прочитати у застарілій версії програми. Якщо пункт буде вимкнено, gnucash записуватиме файли даних лише у форматах, які можна буде прочитати у застарілих версіях програми.

en: Number of files in history
uk: Кількість файлів у історії

en: This setting contains the number of files to keep in the Recently Opened Files menu. This value may be set to zero to disable the file history. This number has a maximum value of 10.
uk: Цей параметр містить останніх відкритих кількість файлів, що відображаються у меню Файл. Якщо встановлено нульове значення, список останніх відкритих не виводиться. Максимальне значення складає 10.

en: Most recently opened file
uk: Нещодавно використані документи

en: This field contains the full path of the most recently opened file.
uk: Це полк містить повний шлях до останнього відкритого файла.

en: Next most recently opened file
uk: Наступні нещодавно використані документи

en: This field contains the full path of the next most recently opened file.
uk: Це поле містить повний шлях до наступного останнього відкритого файла.

en: Print checks from multiple accounts
uk: Друкувати чеки з декількох рахунків

en: This dialog is presented if you try to print checks from multiple accounts at the same time.
uk: Це вікно буде показано, якщо ви спробуєте надрукувати чеки для декількох рахунків одночасно.

en: Confirm Window Close
uk: Підтвердження закриття вікна

en: This dialog is presented when there is more than one window.
uk: Це діалогове вікно буде показано, якщо відкрито декілька вікон.

en: Commit changes to a invoice entry
uk: Внести зміни до запису рахунку-фактури

en: This dialog is presented when you attempt to move out of a modified invoice entry. The changed data must be either saved or discarded.
uk: Це попередження з'являється, коли Ви намагаєтеся вийти зі зміненого рахунку-фактури. Змінені дані слід або зберегти, або скасувати.

en: Duplicating a changed invoice entry
uk: Дублювання зміненого запису рахунку-фактури

en: This dialog is presented when you attempt to duplicate a modified invoice entry. The changed data must be saved or the duplication canceled.
uk: Це попередження з'являється, коли ви намагаєтеся продублювати змінений запис рахунку-фактури. Редаговані дані мають бути збережені, або дублювання має бути скасоване.

en: Delete a commodity
uk: Вилучити товар

en: This dialog is presented before allowing you to delete a commodity.
uk: Це попередження з'являється перед тим, як дозволити Вам вилучити товар.

en: Delete a commodity with price quotes
uk: Вилучити товар із котируваннями

en: This dialog is presented before allowing you to delete a commodity that has price quotes attached. Deleting the commodity will delete the quotes as well.
uk: Це вікно буде показано перед тим, як програма дозволить вам вилучити запис товару, який має пов'язане із ним котирування. Вилучення запису товару призведе також до вилучення котирувань.

en: Delete multiple price quotes
uk: Вилучити декілька котирувань

en: This dialog is presented before allowing you to delete multiple price quotes at one time.
uk: Це діалогове вікно буде показано перед тим, як програма дозволить вам вилучати декілька курсів одночасно.

en: Replace existing price
uk: Замінити наявну ціну

en: This dialog is presented before allowing you to replace an existing price.
uk: Це попередження з'являється перед тим, як дозволити замінити наявну ціну.

en: Edit account payable/accounts receivable register
uk: Редагувати реєстр рахунків для сплат / отримання коштів

en: This dialog is presented before allowing you to edit an accounts payable/accounts receivable account. These account types are reserved for the business features and should rarely be manipulated manually.
uk: Це діалогове вікно буде показано перед тим, як ви зможете редагувати рахунок сплати або отримання коштів. Ці типи рахунків зарезервовано для ділових потреб, керування ними у ручному режимі є рідкісною справою.

en: Read only register
uk: Журнал лише для читання

en: This dialog is presented when a read-only register is opened.
uk: Це попередження з'являється при відкритті журналу, доступного лише для читання.

en: Change contents of reconciled split
uk: Зміна вмісту узгодженого дроблення

en: This dialog is presented before allowing you to change the contents of a reconciled split. Allowing these changes can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам змінювати вміст узгодженого дроблення. Уможливлення таких змін може ускладнити подальші узгодження.

en: Mark transaction split as unreconciled
uk: Позначити транзакцію розділеною як неузгоджену

en: This dialog is presented before allowing you to mark a transaction split as unreconciled. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам позначити частину транзакції як неузгоджену. Виконання такої дії призве до відкидання узгодженого значення у реєстрі і може ускладнити подальші узгодження.

en: Cut a split from a transaction
uk: Вирізати дроблення з транзакції

en: This dialog is presented before allowing you to cut a split from a transaction.
uk: Це вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вирізати дроблення з транзакції.

en: Cut a reconciled split from a transaction
uk: Вирізати узгоджене дроблення з транзакції

en: This dialog is presented before allowing you to cut a reconciled split from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вирізати узгоджену частину із запису транзакції. Виконання такої дії призве до відкидання узгодженого значення у реєстрі і може ускладнити подальші узгодження.

en: Remove a split from a transaction
uk: Вилучити дроблення з транзакції

en: This dialog is presented before allowing you to remove a split from a transaction.
uk: Це вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вилучити дроблення з транзакції.

en: Remove a reconciled split from a transaction
uk: Вилучити узгоджене дроблення з транзакції

en: This dialog is presented before allowing you to remove a reconciled split from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вилучити узгоджену частину із запису транзакції. Виконання такої дії призве до відкидання узгодженого значення у реєстрі і може ускладнити подальші узгодження.

en: Remove all the splits from a transaction
uk: Вилучити всі розділення з транзакції

en: This dialog is presented before allowing you to remove all splits from a transaction.
uk: Це вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вилучити усі дроблення з транзакції.

en: This dialog is presented before allowing you to remove all splits (including some reconciled splits) from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вилучити усі частини транзакції (разом із деяким узгодженими частинами) із запису транзакції. Виконання такої дії призве до відкидання узгодженого значення у реєстрі і може ускладнити подальші узгодження.

en: Cut a transaction
uk: Вирізати транзакцію

en: This dialog is presented before allowing you to cut a transaction.
uk: Це попередження з'являється перед тим, як дозволити вам вирізати транзакцію.

en: Cut a transaction with reconciled splits
uk: Вирізати транзакцію із узгодженими частинами

en: This dialog is presented before allowing you to cut a transaction that contains reconciled splits. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вирізати запис транзакції, у якому містяться узгоджені частини. Виконання такої дії призве до відкидання узгодженого значення у реєстрі і може ускладнити подальші узгодження.

en: Delete a transaction
uk: Вилучити транзакцію

en: This dialog is presented before allowing you to delete a transaction.
uk: Це попередження з'являється перед тим, як дозволити Вам вилучити транзакцію.

en: Delete a transaction with reconciled splits
uk: Вилучити транзакцію із узгодженими частинами

en: This dialog is presented before allowing you to delete a transaction that contains reconciled splits. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
uk: Це діалогове вікно буде показано, перш ніж програма дозволить вам вилучити запис транзакції, у якому містяться узгоджені частини. Виконання такої дії призве до відкидання узгодженого значення у реєстрі і може ускладнити подальші узгодження.

en: Duplicating a changed transaction
uk: Дублювання зміненої транзакції

en: This dialog is presented when you attempt to duplicate a modified transaction. The changed data must be saved or the duplication canceled.
uk: Це попередження з'являється, коли Ви намагаєтеся продублювати редаговану транзакцію. Редаговані дані мають бути збережені, або дублювання має бути скасоване.

en: Commit changes to a transaction
uk: Закріплювати зміни у транзакції

en: This dialog is presented when you attempt to move out of a modified transaction. The changed data must be either saved or discarded.
uk: Це попередження з'являється, коли Ви намагаєтеся вийти зі зміненої транзакції. Змінені дані потрібно або зберегти, або скасувати.

en: Show a grand total of all accounts converted to the default report currency
uk: Показувати загальний підсумок усіх рахунків, приведений до типової валюти звіту

en: Show non currency commodities
uk: Показувати невалютні товари

en: If active, non currency commodities (stocks) will be shown. Otherwise they will be hidden.
uk: Якщо увімкнено, буде показано негрошові товари (цінні папери). Якщо не увімкнено, її не буде показано.

en: Use relative profit/loss starting date
uk: Використовувати відносну початкову дату для прибутків/збитків

en: This setting controls the type of starting date used in profit/loss calculations. If set to "absolute" then GnuCash will retrieve the starting date specified by the start-date key. If set to anything else, GnuCash will retrieve the starting date specified by the start-period key.
uk: Цей параметр керує типом початкової дати у обчислення прибутків і втрат. Якщо встановлено значення «absolute», GnuCash отримуватиме початкову дату, встановлено ключем start-date. Якщо встановлено якесь інше значення, GnuCash отримуватиме початкову дату, встановлену ключем start-period.

en: Use absolute profit/loss starting date
uk: Використовувати абсолютну початкову дату для прибутків/збитків

en: Starting date (in seconds from Jan 1, 1970)
uk: Початкова дата (у секундах від 1 січня 1970 року)

en: This setting controls the starting date set in profit/loss calculations if the start-choice setting is set to "absolute". This field should contain a date as represented in seconds from January 1st, 1970.
uk: За допомогою цього пункту можна визначити початкову дату у розрахунках прибутків і витрат, якщо для параметра початкового вибору встановлено варіант «абсолютний». У полі має міститися дата у форматі секунд з початку 1 січня 1970 року.

en: Starting time period identifier
uk: Ідентифікатор часу початку періоду

en: This setting controls the starting date set in profit/loss calculations if the start-choice setting is set to anything other than "absolute". This field should contain a value between 0 and 8.
uk: За допомогою цього пункту можна визначити початкову дату у розрахунках прибутків і витрат, якщо для параметра початкового вибору встановлено щось, окрім варіанта «абсолютний». У полі має міститися значення від 0 до 8.

en: Use relative profit/loss ending date
uk: Використовувати відносну кінцеву дату для прибутків/збитків

en: This setting controls the type of ending date used in profit/loss calculations. If set to "absolute" then GnuCash will retrieve the ending date specified by the end-date key. If set to anything else, GnuCash will retrieve the ending date specified by the end-period key.
uk: Цей параметр керує типом кінцевої дати у обчислення прибутків і втрат. Якщо встановлено значення «absolute», GnuCash отримуватиме кіневу дату, встановлено ключем end-date. Якщо встановлено якесь інше значення, GnuCash отримуватиме кінцеву дату, встановлену ключем end-period.

en: Use absolute profit/loss ending date
uk: Використовувати абсолютну кінцеву дату для прибутків/збитків

en: Ending date (in seconds from Jan 1, 1970)
uk: Кінцева дата (у секундах від 1 січня 1970 року)

en: This setting controls the ending date set in profit/loss calculations if the end-choice setting is set to "absolute". This field should contain a date as represented in seconds from January 1st, 1970.
uk: За допомогою цього пункту можна визначити кінцеву дату у розрахунках прибутків і витрат, якщо для параметра кінцевого вибору встановлено варіант «абсолютний». У полі має міститися дата у форматі секунд з початку 1 січня 1970 року.

en: Ending time period identifier
uk: Ідентифікатор кінця періоду часу

en: This setting controls the ending date set in profit/loss calculations if the end-choice setting is set to anything other than "absolute". This field should contain a value between 0 and 8.
uk: За допомогою цього пункту можна визначити кінцеву дату у розрахунках прибутків і витрат, якщо для параметра кінцевого вибору встановлено щось, окрім варіанта «абсолютний». У полі має міститися значення від 0 до 8.

en: Display this column
uk: Показувати цей стовпчик

en: This setting controls whether the given column will be visible in the view. TRUE means visible, FALSE means hidden.
uk: Цей параметр керує тим, чи буде показано заданий стовпчик на панелі перегляду. TRUE означає «видимий», FALSE — «невидимий».

en: Width of this column
uk: Ширина цього стовпчика

en: This setting stores the width of the given column in pixels.
uk: У цьому параметрі зберігається ширина заданого стовпчика у пікселях.

en: This assistant will help you setup and use accounting periods.
    
    Danger: this feature does not work correctly at this time; it is still under development. It will probably damage your data in such a way that it cannot be repaired!
uk: Цей помічник допоможе вам налаштувати і використовувати облікові періоди.
    
    Увага: ця можливість у поточній версії не завжди працює коректно; робота над нею ще триває. У результаті її використання може бути пошкоджено ваші дані так, що їх не можна буде відновити!

en: Setup Account Period
uk: Налаштовування періоду обліку

en: Select an accounting period and a closing date that is between the date of the previous close and today.
    
    Books will be closed at midnight on the selected date.
uk: Виберіть період обліку і дату закриття, які перебувають між датою попереднього закриття та сьогоднішньою датою.
    
    Книги буде закрито опівночі у вказану дату.

en: Book Closing Dates
uk: Дати закриття книг

en: Close Book
uk: закрити книгу

en: Account Period Finish
uk: Завершення періоду обліку

en: Press 'Close' to Exit.
uk: Натисніть «Закрити», щоб вийти.

en: Summary Page
uk: Сторінка резюме

en: CSV Import Assistant
uk: Помічник імпортування CSV

note: Run the assistant in your language to see GTK's translation of the button labels.
en: 
    This assistant will help you import Accounts from a file.
    
    The file must be in the same format as that exported as this is a fixed format import which can be seen by looking at a file created by using the "Export Account Tree to CSV" export menu option.
    
    If the account is missing, based on the full account name, it will be added as long as the security / currency specified exists. If the account exists, then four fields will be updated. These are code, description, notes and color.
    
    Click on "Next" to proceed or "Cancel" to Abort Import.
uk: 
    За допомогою цієї допоміжної програми ви зможете імпортувати рахунки з файла.
    
    Дані файла має бути записано у тому самому форматі, у якому їх експортовано, оскільки це імпортування даних у фіксованому форматі, такому, який програма використовує, якщо ви скористаєтеся пунктом меню «Експорт ієрархії рахунків до CSV».
    
    Якщо рахунку немає у поточній книзі, його буде створено на основі повної назви рахунку і додано, якщо існує відповідний запис цінного паперу або валюти. Якщо запис рахунку вже існує, буде оновлено вміст чотирьох його полів: коду, опису, приміток і кольору.
    
    Натисніть кнопку «Далі», щоб виконати імпортування, або кнопку «Скасувати», щоб перервати імпортування.

en: Import Account Assistant
uk: Помічник імпортування рахунків

en: Enter file name and location for the Import…
uk: Введіть назву файла і місце його зберігання для імпортування…

en: Choose File to Import
uk: Вибір файла для імпортування

en: Number of rows for the Header
uk: Кількість рядків у заголовку

en: Comma (,)
uk: Кома (,)

en: Semicolon (;)
uk: Крапка з комою (;)

en: Custom regular expression
uk: Нетиповий формальний вираз

en: Colon (:)
uk: Двокрапка (:)

en: Select Separator Character
uk: Виберіть символ-роздільник

en: Preview
uk: Перегляд

en: Import Account Preview, first 10 rows only
uk: Попередній перегляд імпортування рахунку, лише перші 10 рядків

en: Press Apply to create export file.
    Cancel to abort.
uk: Натисніть «Застосувати» для створення файла із експортованими даними.
    Натисніть «Скасувати», щоб перервати.

en: Import Accounts Now
uk: Імпортувати рахунки зараз

en: Import Summary
uk: Резюме імпортування

en: CSV Export Assistant
uk: Помічник експортування CSV

en: 
    Select the type of Export required and the separator that will be used.
uk: 
    Виберіть потрібний вам тип експортування і роздільник, який буде використано.

en: Use Quotes
uk: Використати котирування

en: Simple Layout
uk: Просте компонування

en: Choose Export Settings
uk: Виберіть параметри експортування

en: Select the accounts to be exported and date range if required.
uk: Виберіть рахунки для експортування і діапазон дат, якщо потрібно.

en: Accounts Selected:
uk: Вибрані рахунки:

en: _Select Subaccounts
uk: _Вибрати субрахунок

en: Select _All
uk: Виділити вс_е

en: Date Range
uk: Діапазон дат

en: _Select All
uk: Виді_лити все

en: Select _Range
uk: Виберіть _діапазон

note: Filter By Dialog, Date Tab, Start section
en: Start
uk: Початок

en: _Earliest
uk: _Найбільш ранні

en: Cho_ose Date
uk: В_иберіть дату

en: Toda_y
uk: С_ьогодні

en: _Latest
uk: _Останні

note: Filter By Dialog, Date Tab, End section
en: End
uk: В кінці

en: C_hoose Date
uk: _Виберіть дату

en: _Today
uk: _Сьогодні

en: Account Selection
uk: Вибір рахунку

en: Enter file name and location for the Export…
uk: Введіть назву файла і місце його зберігання для експортування…

en: Choose File Name for Export
uk: Виберіть назву файла для експортування

en: Export Now…
uk: Експортувати зараз…

en: Summary
uk: Резюме

en: Export Summary
uk: Резюме експортування

en: CSV Price Import
uk: Імпортування цін з CSV

note: You should localize the (british) examples to your region.
en: This assistant will help you import Prices from a CSV file.
    
    There is a minimum number of columns that have to be present for a successful import, these are Date, Amount, From Namespace, From Symbol and Currency To. If all entries are for the same Commodity / Currency then you can select them and then the columns will be Date and Amount.
    
    Various options exist for specifying the delimiter as well as a fixed width option. With the fixed width option, double click on the table of rows displayed to set a column width, then right mouse to change if required.
    
    Examples are "FTSE","RR.L","21/11/2016",5.345,"GBP" and CURRENCY;USD;2016-11-21;1.56;GBP
    
    There is an option for specifying the start row, end row and an option to skip alternate rows beginning from the start row which can be used if you have some header text. Also there is an option to overwrite existing prices for that day if required.
    
    Lastly, for repeated imports the preview page has buttons to Load and Save the settings. You can save your adjusted settings to reuse them on later imports. After loading your settings you can also tweak them again for similar imports and save them under another name. Note you can't save to built-in presets.
    
    This operation is not reversible, so make sure you have a working backup.
    
    Click on "Next" to proceed or "Cancel" to Abort Import.
uk: За допомогою цієї допоміжної програми ви зможете імпортувати ціни з файла CSV.
    
    Для успішного імпортування потрібна мінімальна кількість стовпчиків: дата, сума, простір назв походження, символ походження та валюта. Якщо усі записи вказано у одній валюті, ви можете позначити їх, тоді стовпчиками будуть стовпчики дати і суми.
    
    Передбачено різні варіанти визначення роздільника, а також можливість визначення фіксованої ширини стовпчиків. Якщо вибрано варіант із фіксованою шириною, ви можете встановити шириу стовпчика подвійним клацанням на рядках таблиці із наступною зміною ширини за допомогою клацання правою кнопкою миші.
    
    Приклади: "FTSE","RR.L","21/11/2016",5.345,"GBP" і CURRENCY;USD;2016-11-21;1.56;GBP
    
    Передбачено можливість визначення початкового рядка, кінцевого рядка та пропуску проміжних рядків, якою можна скористатися, якщо у файлі є якийсь текст заголовка. Також передбачено можливість перезапису наявних даних щодо цін на відповідний день.
    
    Нарешті, для регулярних дій з імпортування на сторінці попереднього перегляду передбачено кнопки для завантаження та збереження параметрів. Після завантаження ваших параметрів ви знову зможете їх скоригувати для подібних операцій з імпортування і зберегти результат із новою назвою. Зауважте, що ви не можете замінювати вбудовані набори параметрів.
    
    Наслідки виконання цієї дії не можна скасувати, тому, якщо маєте сумніви, створіть резервну копію даних.
    
    Натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити, або кнопку «Скасувати», щоб перервати імпортування.

en: Price Import Assistant
uk: Помічник імпортування курсів

en: 
    Select location and file name for the Import, then click "Next"…
uk: 
    Виберіть місце і назву файла для імпортування, потім натисніть кнопку «Далі»…

en: Select File for Import
uk: Виберіть файл для імпортування

en: Delete Settings
    Deletes the settings saved under the name as entered in the adjacent text field.
    There are two reserved names which can never be deleted:
    - No settings
    - Gnucash default export format
uk: Вилучення параметрів
    Вилучає параметри, які було збережено під назвою, яку введено до сусіднього текстового поля.
    Існує дві зарезервовані назви записів параметрів, які не можна вилучити:
    - No settings
    - Gnucash default export format

en: Save Settings
    Saves current settings under the name as entered in the adjacent text field.
    There are two reserved names which can't be used to save custom settings:
    - No settings
    - Gnucash default export format
uk: Збереження параметрів
    Зберігає параметри під назвою, яку введено до сусіднього текстового поля.
    Існує дві зарезервовані назви записів параметрів, якими не можна скористатися для зберігання нетипових параметрів:
    - No settings
    - Gnucash default export format

en: <b>Load and Save Settings</b>
uk: <b>Завантаження і збереження параметрів</b>

en: Character-separated
uk: Відокремлені символом

en: Fixed-Width
uk: Фіксована ширина

en: Space
uk: Пробіл

en: Tab
uk: Табуляція

en: Hyphen (-)
uk: Дефіс (-)

en: Double-click anywhere on the table below to insert a column break
uk: Двічі клацніть будь-де у наведеній нижче таблиці, щоб вставити розрив стовпчика

en: Right-click anywhere in a column to modify it (widen, narrow, merge)
uk: Клацніть правою будь-де у стовпчику, щоб внести до нього зміни (розширити, звузити, об'єднати)

en: Allow existing prices to be over written.
uk: Дозволити перезаписувати наявні ціни.

en: Normally prices are not over written, select this to change that. This setting is not saved.
uk: Зазвичай, ціні не перезаписуються. Позначте цей пункт, щоб ціни перезаписувалися. Вказані параметри не збережено.

en: <b>File Format</b>
uk: <b>Формат файла</b>

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Currency Format
uk: Формат валюти

en: Encoding
uk: Кодування

en: Leading Lines to Skip
uk: Початкові рядки для пропускання

en: Trailing Lines to Skip
uk: Кінцеві рядки для пропускання

en: Skip alternate lines
uk: Пропускати альтернативні рядки

en: Starting from the first line that is actually imported every second line will be skipped. This option will take the leading lines to skip into account as well.
    For example
    * if "Leading Lines to Skip" is set to 3, the first line to import will be line 4. Lines 5, 7, 9,… will be skipped.
    * if "Leading Lines to Skip" is set to 4, the first line to import will be line 5. Lines 6, 8, 10,… will be skipped.
uk: Починаючи з першого імпортованого рядка, програма пропускатиме кожен другий рядок. При використанні цього параметра програма братиме до уваги кількість перших пропущених рядків.
    Приклади:
    * якщо встановлено значення параметра «Початкові рядки для пропускання» 3, першим імпортованим рядком буде четвертий. Рядки 5, 7, 9… буде пропущено.
    * якщо встановлено значення параметра «Початкові рядки для пропускання» 4, першим імпортованим рядком буде п'ятий. Рядки 6, 8, 10… буде пропущено.

en: <b>Miscellaneous</b>
uk: <b>Інше</b>

en: <b>Commodity From</b>
uk: <b>Похідний товар</b>

en: Currency To
uk: Цільова валюта

en: Select the type of each column to import.
uk: виберіть тип кожного стовпчика для імпортування.

en: Skip Errors
uk: Пропускати помилки

en: Import Preview
uk: Перегляд імпортування

en: <b>Press "Apply" to add the Prices.
    "Cancel" to abort.</b>
uk: <b>Натисніть «Застосувати», щоб додати ціни.
    Натисніть «Скасувати», щоб перервати.</b>

en: Import Prices Now
uk: Імпортувати ціни зараз

en: CSV Transaction Import
uk: Імпортування транзакцій у CSV

en: This assistant will help you import a delimited file containing a list of transactions. It supports both token separated files (such as comma separated or semi-colon separated) and fixed width data.
    
    For a successful import three columns have to be available in the import data:
    • a Date column
    • a Description column
    • a Deposit or Withdrawal column
    
    If there is no Account data available, a base account can be selected to which all data will be imported.
    
    Apart from a choice of delimiter, there are several options to tweak the importer. For example a number of lines can be skipped at the start or the end of the data, as well as odd rows. Several date and number formats are supported. The file encoding can be defined.
    
    The importer can handle files where transactions are split over multiple lines, with each line representing one split.
    
    Lastly, for repeated imports the preview page has buttons to Load and Save the settings. You can save your adjusted settings to reuse them on later imports. After loading your settings you can also tweak them again for similar imports and save them under another name.
uk: За допомогою цієї допоміжної програми ви зможете імпортувати дані з розміченого файла, у якому містяться записи списку транзакцій. Передбачено можливість роботи як із файлами відокремлених записів (зокрема записів, які відокремлено комами або крапками з комами), так із файлами з фіксованою шириною стовпчика даних.
    
    Для успішного імпортування в імпортованих даних має бути три стовпчики:
    • стовпчик дати
    • стовпчик опису
    • стовпчик депонування або відкликання
    
    Якщо не вказано даних рахунку, можна вибрати базовий рахунок, до запису якого буде імпортовано дані.
    
    Окрім вибору роздільника, у засобі імпортування передбачено ще декілька параметрів налаштовування. Наприклад, можна наказати програмі пропустити декілька рядків на початку або у кінці файла, а також наказати пропускати непотрібні рядки. Передбачено підтримку декількох форматів запису дати та чисел. Можна визначити кодування файла.
    
    Засіб імпортування може працювати із файлами, у яких записи транзакцій розбито на декілька рядків, кожен з яких відповідає одному дробленню.
    
    Нарешті, для регулярного імпортування даних із однаковим форматуванням на сторінці попереднього перегляду передбачено кнопки для завантаження та збереження параметрів імпортування. Ви можете зберегти скориговані параметри, щоб потім користуватися ними під час наступних сеансів імпортування. Після завантаження ваших параметрів ви знову зможете їх скоригувати для подібних операцій з імпортування і зберегти результат із новою назвою.

en: Transaction Import Assistant
uk: Помічник імпортування транзакцій

en: Multi-split
uk: Мультиподіл

en: Normally the importer will assume each line in the input file will correspond to one transaction. Each line can have information for one transaction and one or two splits.
    
    When Multi-split is enabled the importer will assume multiple consecutive lines together hold the information for one transaction. Each line provides information for exactly one split. The first line should also provide the information for the transaction.
    To know which lines belong to the same transaction, the importer will compare the provided transaction information in each line. If that information is empty or the same as the first transaction line the importer will consider this line part of the same transaction.
uk: Зазвичай, засіб імпортування припускатиме, що кожному з рядків файла вхідних даних відповідає один запис транзакції. У кожному з рядків можуть бути дані щодо однієї транзакції і одного або двох дроблень.
    
    Якщо увімкнено режим мультиподілу, засіб імпортування припускатиме, що дані однієї транзакції містяться у декількох послідовних рядках. Кожен з рядків містить дані щодо точно одного дроблення. У першому рядку запису також мають міститися відомості щодо транзакції.
    Для визначення рядків, які належать до одного запису транзакції, засіб імпортування порівнюватиме надані відомості транзакції у кожному з рядків. Якщо рядок виявиться порожнім або таким самим, як перший рядок запису транзакції, засіб імпортування вважатиме цей рядок частиною того самого запису транзакції.

en: Starting from the first line that is actually imported every second line will be skipped. This option will take the leading lines to skip into account as well.
    For example
    * if 'Leading Lines to Skip' is set to 3, the first line to import will be line 4. Lines 5, 7, 9,… will be skipped.
    * if 'Leading Lines to Skip' is set to 4, the first line to import will be line 5. Lines 6, 8, 10,… will be skipped.
uk: Починаючи з першого імпортованого рядка, програма пропускатиме кожен другий рядок. При використанні цього параметра програма братиме до уваги кількість перших пропущених рядків.
    Приклади:
    * якщо встановлено значення параметра «Початкові рядки для пропускання» 3, першим імпортованим рядком буде четвертий. Рядки 5, 7, 9… буде пропущено.
    * якщо встановлено значення параметра «Початкові рядки для пропускання» 4, першим імпортованим рядком буде п'ятий. Рядки 6, 8, 10… буде пропущено.

en: <b>Account</b>
uk: <b>Рахунок</b>

en: Select a row to change the mappings
uk: Виберіть рядок для зміни прив'язок

en: To change mapping, double click on a row or select a row and press the button…
uk: Щоб змінити прив'язку, двічі клацніть на рядку або позначте рядок і натисніть кнопку…

en: Account ID
uk: Ідентифікатор рахунку

en: Error text.
uk: Текст помилки.

en: Change GnuCash _Account…
uk: Змінити _рахунок GnuCash…

en: Match Import and GnuCash accounts
uk: Відповідність імпортованого з рахунками GnuCash

en: If you click "Next" Gnucash will perform a number of checks.
    
    If one of those <i>checks fails</i> you'll be automatically redirected to the preview page to try and correct.
    
    On the following page you will be able to associate each transaction to a category.
    
    If this is your <i>initial import into a new file</i>, you will first see a dialog for setting book options, since these can affect how imported data are converted to GnuCash transactions. If this is an existing file, the dialog will not be shown.
    
    If this is the <i>first time importing</i>, you will find that all lines may need to be associated. On subsequent imports, the importer will try to associate the transactions based on previous imports.
    
    The confidence of a correct association is displayed as a colored bar.
    
    More information can be displayed by using the help button.
uk: Якщо ви натиснете кнопку «Далі» Gnucash виконає декілька перевірок.
    
    Якщо <i>не буде пройдено</i> хоч одну з перевірок, програма автоматично спрямує вас до сторінки попереднього перегляду з метою виправлення помилок.
    
    На наступній сторінці ви зможете пов'язати кожен запис транзакції із категорією.
    
    Якщо це ваше <i>початкове імпортування до нового файла</i>, спершу вам буде показано вікно для встановлення параметрів книги, оскільки ці параметри можуть впливати на перетворення імпортованих даних на записи транзакцій GnuCash. Якщо імпортування відбувається до наявного файла, таке діалогове вікно показано не буде.
    
    Якщо це ваше <i>початкове імпортування</i>, вам доведеться виконати прив'язку усіх імпортованих рядків. Під час наступних імпортувань засіб імпортування намагатиметься пов'язати імпортовані дані із записами на основі даних попередніх сеансів імпортування.
    
    Вірогідність правильної прив'язки буде показано кольоровою смужкою.
    
    Із докладнішою інформацією можна ознайомитися, натиснувши кнопку «Довідка».

en: Transaction Information
uk: Дані щодо транзакції

en: Match Transactions
uk: Відповідність транзакцій

en: This assistant will help you create a set of GnuCash accounts for your assets (such as investments, checking or savings accounts), liabilities (such as loans) and different kinds of income and expenses you might have.
    
    You can pick a set of accounts here that seem close to your needs. After the assistant completes you will be able to add, rename, modify, and remove accounts, at any time later on. You will also be able to add sub-accounts, as well as move accounts (along with their sub-accounts) from one parent to another.
    
    Click 'Cancel' if you do not wish to create any new accounts now.
uk: Цей помічник допоможе створити набір рахунків GnuCash для ваших активів (таких як інвестиції, чеки чи накопичувальні рахунки), зобов'язань (таких як позики чи кредити) та різних видів надходжень та видатків, які ви можете мати.
    
    Тут ви можете вибрати набір рахунків, який є найближчим до ваших потреб. Після завершення роботи помічника ви будь-коли зможете додавати, перейменовувати, змінювати і вилучати рахунки. Ви також зможете додавати субрахунки, а також пересувати рахунки (разом із їхніми субрахунками) із батьківського рахунку до іншого.
    
    Якщо ви не бажаєте створювати нові рахунки зараз, натисніть «Скасувати».

en: New Account Hierarchy Setup
uk: Створення нової ієрархії рахунків

en: Choose Currency
uk: Виберіть валюту

en: Select language and region specific categories that correspond to the ways that you foresee you will use GnuCash. Each category you select will cause several accounts to be created.
uk: Виберіть специфічні для мови і регіону категорії, які відповідають способу, у який ви користуватиметеся GnuCash. Для кожної вибраної вами категорії буде створено декілька рахунків.

en: <b>Categories</b>
uk: <b>Категорії</b>

en: C_lear All
uk: О_чистити все

en: <b>Category Description</b>
uk: <b>Опис категорії</b>

note: %s is an account template
en: Accounts in %s
uk: Рахунки у %s

en: If not satisfied with the available templates, please read the wiki page linked below and share your new or improved template.
uk: Якщо вам недостатньо доступних шаблонів, будь ласка, ознайомтеся зі сторінкою вікі, посилання на яку наведено нижче, і поділіться вашим новим або удосконаленим шаблоном.

en: The selection you make here is only the starting point for your personalized account hierarchy. Accounts can be added, renamed, moved, or deleted by hand later at any time.
uk: Ваш вибір є лише початковим кроком персоналізації ієрархії рахунків. Пізніше, ви будь-коли зможете додати, перейменувати, пересунути або вилучити будь-який із рахунків вручну.

en: GnuCash Account Template Wiki
uk: Вікі щодо шаблонів рахунків GnuCash

en: Choose accounts to create
uk: Виберіть рахунок для створення

en: If you would like to change an account's name, click on the row containing the account, then click on the account name and change it.
    
    Some accounts are marked as "Placeholder". Placeholder accounts are used to create a hierarchy of accounts and normally do not have transactions or opening balances. If you would like an account to be a placeholder account, click the checkbox for that account.
    
    If you would like an account to have an opening balance, click on the row containing the account, then click on the opening balance field and enter the starting balance.
    
    <b>Note:</b> all accounts except Equity and placeholder accounts may have an opening balance.
uk: Якщо вам потрібно змінити назву рахунку, клацніть у рядку запису рахунку, потім клацніть на назві рахунку і змініть її.
    
    Деякі з рахунків позначено як «Проміжні». Проміжні рахунки використовуються для створення ієрархії рахунків і, зазвичай, не містять записів транзакцій або відкритих балансів. Якщо ви хочете, щоб рахунок був проміжним, позначте відповідний пункт.
    
    Якщо ви хочете, щоб на рахунку був початковий баланс, клацніть у рядку, що містить рахунок, потім клацніть на полі початкового сальдо і введіть початковий баланс.
    
    <b>Зауваження:</b> усі рахунки окрім рахунків маржі та проміжних рахунків повинні мати початковий баланс.

en: Setup selected accounts
uk: Налаштувати позначені рахунки

en: Press 'Apply' to create your new accounts. You will then be able to save them to a file or database.
    
    Press 'Back' to review your selections.
    
    Press 'Cancel' to close this dialog without creating any new accounts.
uk: Натисніть «Застосувати», щоб створити ваші рахунки. Після створення ви можете зберегти їх до файла або бази даних.
    
    Натисніть «Назад» для перегляду вашого вибору.
    
    Натисніть «Скасувати» для закриття цього вікна без створення нових рахунків.

en: Finish Account Setup
uk: Закінчити налаштовування рахунків

en: Months
uk: Місяці

en: Years
uk: Роки

en: Current Year
uk: Поточний рік

en: Now + 1 Year
uk: Зараз + 1 рік

en: Whole Loan
uk: Увесь період боргу

en: Interest Rate
uk: Відсоткова ставка

en: APR (Compounded Daily)
uk: Річна ставка (із щоденною капіталізацією)

en: APR (Compounded Weekly)
uk: Річна ставка (із щотижневою капіталізацією)

en: APR (Compounded Monthly)
uk: Річна ставка (із щомісячною капіталізацією)

en: APR (Compounded Quarterly)
uk: Річна ставка (із щоквартальною капіталізацією)

en: APR (Compounded Annually)
uk: Річна ставка (із річною капіталізацією)

en: Fixed Rate
uk: Фіксована ставка

en: 3/1 Year ARM
uk: Іпотека зі змінною ставкою 3/1

en: 5/1 Year ARM
uk: Іпотека зі змінною ставкою 5/1

en: 7/1 Year ARM
uk: Іпотека зі змінною ставкою 7/1

en: 10/1 Year ARM
uk: Іпотека зі змінною ставкою 10/1

en: This is a step-by-step method for creating a loan repayment within GnuCash. In this assistant, you can input the details of your loan and its repayment along with the details of its payback. Using that information, the appropriate Scheduled Transactions will be created.
    
    If you make a mistake or want to make changes later, you can edit the created Scheduled Transactions directly.
uk: Це покроковий помічник створення запису сплати боргу у GnuCash. За допомогою цієї допоміжної програми ви зможете вказати параметри вашого боргу і його сплати. За вказаними даними програма створюватиме заплановані транзакції.
    
    Якщо ви припуститеся помилки або захочете змінити параметри згодом, ви зможете виконати редагування запланованих транзакцій безпосередньо.

en: Loan / Mortgage Repayment Setup
uk: Налаштовування виплат по заставам та позикам

en: Enter the Loan Details, as a minimum enter a valid Loan Account and Amount.
uk: Введіть подробиці щодо позички. Як мінімум, слід ввести коректну назву рахунку і суму позички.

en: Start Date
uk: Дата початку

en: Length
uk: Тривалість

en: Loan Account
uk: Рахунок позики

en: Enter the number of months still to be paid off. This determines both the remaining principle and the duration of the scheduled transaction.
uk: Введіть кількість місяців, протягом яких виконуватиметься сплата. Це значення визначення залишкову основну суму і тривалість запланованої операції.

en: Months Remaining
uk: Залишилось місяців

en: Enter the annual interest rate in percent. Accepts values from 0.001 - 100. The Mortgage Assistant does not support zero-interest loans.
uk: Введіть річну відсоткову ставку. Прийнятними є значення у діапазоні від 0.001 до 100. У помічнику кредитних операцій не передбачено підтримки кредитів із нульовою ставкою.

en: Interest Rate Change Frequency
uk: періодичність зміни відсоткової ставки

en: Loan Details
uk: Подробиці боргу

en: Do you utilize an escrow account, if so an account must be specified…
uk: Якщо ви використовуєте депонентний рахунок, його слід вказати…

en: … utilize an escrow account for payments?
uk: …використовувати депонентний рахунок для платежів?

en: Escrow Account
uk: Депонентний рахунок

en: Loan Repayment Options
uk: Параметри повернення кредиту

en: All accounts must have valid entries to continue.
uk: Щоб можна було продовжувати, у всіх рахунках мають бути коректні записи.

en: Principal To
uk: Проценти нараховуються на

en: Interest To
uk: Відсотки

en: Repayment Frequency
uk: Періодичність повторів

en: Loan Repayment
uk: Повернення кредиту

en: All enabled option pages must contain valid entries to continue.
uk: Щоб можна було продовжувати, усі увімкнені сторінки параметрів мають містити коректні записи.

en: Payment To (Escrow)
uk: Платіж у (Депонент)

en: Payment From (Escrow)
uk: Платіж від (Депонент)

en: Specify Source Account
uk: Вкажіть вихідний рахунок

en: Use Escrow Account
uk: Використовувати депонентний рахунок

en: Part of Payment Transaction
uk: Частина транзакції до оплати

en: Payment Frequency
uk: Періодичність платежів

en: Previous Option
uk: Попередній параметр

en: Next Option
uk: Наступний параметр

en: Loan Payment
uk: Сплата за кредитом

en: Review the details below and if correct press "Apply"" to create the schedule.
uk: Перегляньте наведені нижче подробиці. Якщо усе правильно, натисніть кнопку «Застосувати», щоб створити розклад.

en: Range
uk: Діапазон

en: End Date
uk: Дата завершення

en: Loan Review
uk: Огляд позички

en: Schedule added successfully.
uk: План успішно додано.

en: Loan Summary
uk: Резюме кредиту

en: QIF Import Assistant
uk: Помічник імпортування QIF

note: Run the assistant in your language to see GTK's translation of the button labels.
en: GnuCash can import financial data from QIF (Quicken Interchange Format) files written by Quicken/QuickBooks, MS Money, Moneydance, and many other programs.
    
    The import process has several steps. Your GnuCash accounts will not be changed until you click "Apply" at the end of the process.
    
    Click "Next" to start loading your QIF data, or "Cancel" to abort the process.
uk: GnuCash може імпортувати фінансові дані з файлів у форматі QIF (Quicken Interchange Format), створених програмами Quicken/QuickBooks, MS Money, Moneydance тощо.
    
    Процес імпорту складається з декількох кроків. Ваші рахунки GnuCash не будуть змінені, допоки Ви не натиснете «Застосувати» наприкінці процесу.
    
    Натисніть «Вперед», щоб почати завантаження ваших даних у форматі QIF, або «Скасувати», щоб перервати процес.

en: Import QIF files
uk: Імпорт файлів QIF

note: Run the assistant in your language to see GTK's translation of the button labels.
en: Please select a file to load. When you click "Next", the file will be loaded and analyzed. You may need to answer some questions about the account(s) in the file.
    
    You will have the opportunity to load as many files as you wish, so don't worry if your data is in multiple files.
uk: Будь ласка, виберіть файл для завантаження. Коли ви натиснете «Далі», файл буде завантажено та проаналізовано. Можливо, вам потрібно буде дати відповідь на декілька питань про рахунки, що містяться у файлі.
    
    Ви матимете можливість обробити стільки файлів, скільки захочете, тому не хвилюйтеся, якщо ваші дані містяться у декількох файлах.

en: _Select…
uk: _Вибрати…

en: Select a QIF file to load
uk: Виберіть файл QIF для завантаження

en: _Start
uk: _Почати

en: Load QIF files
uk: Завантажити файли QIF

en: The QIF file format does not specify which order the day, month, and year components of a date are printed. In most cases, it is possible to automatically determine which format is in use in a particular file. However, in the file you have just imported there exist more than one possible format that fits the data.
    
    Please select a date format for the file. QIF files created by European software are likely to be in "d-m-y" or day-month-year format, where US QIF files are likely to be "m-d-y" or month-day-year.
uk: Формат файлів QIF не визначає, у якому порядку слід друкувати компоненти дати, які пов'язано із днем, місяцем та роком. Здебільшого, можливе автоматичне визначення формату, яким слід скористатися у певному файлі. Втім, у файлі, який ви щойно імпортували, існує декілька можливих варіантів запису дати. 
    
    Будь ласка, виберіть формат запису дати для файла. Файли QIF, які створено у європейському програмному забезпеченні, ймовірно, використовують формат «д-м-р», або формат «день-місяць-рік», а файли QIF зі Сполучених Штатів, ймовірно, використовують формат «м-д-р» або «місяць-день-рік».

en: Click "Back" to cancel the loading of this file and choose another.
uk: Натисніть кнопку «Назад», щоб скасувати завантаження цього файла і вибрати інший.

en: Set a date format for this QIF file
uk: Встановити формат дати для цього файла QIF

en: The QIF file that you just loaded appears to contain transactions for just one account, but the file does not specify a name for that account.
    
    Please enter a name for the account. If the file was exported from another accounting program, you should use the same account name that was used in that program.
uk: Файл QIF, який ви щойно завантажили, здається, містить записи транзакцій лише для одного рахунку, але у файлі не вказано назви цього рахунку.
    
    Будь ласка, вкажіть назву рахунку. Якщо файл було експортовано із іншої програми для обліку, вам слід скористатися тією самою назвою рахунку, яку було використано у тій програмі.

en: Account name
uk: Назва рахунку

en: Set the default QIF account name
uk: Встановити назву типового рахунку QIF

note: Run the assistant in your language to see GTK's translation of the button labels.
en: Click "Load another file" if you have more data to import at this time. Do this if you have saved your accounts to separate QIF files.
    
    Click "Next" to finish loading files and move to the next step of the QIF import process.
uk: Натисніть «Завантажити інший файл», якщо у вас є ще якісь дані для імпортування. Зробіть це, якщо ви зберегли дані ваших рахунків до окремих файлів QIF.
    
    Натисніть кнопку «Далі», щоб завершити завантаження файлів і перейти до наступного кроку імпортування даних QIF.

en: _Unload selected file
uk: _Вивантажити вибраний файл

en: _Load another file
uk: _Завантажити інший файл

en: QIF files you have loaded
uk: Завантажені файли QIF

en: On the next page, the accounts in your QIF files and any stocks or mutual funds you own will be matched with GnuCash accounts. If a GnuCash account already exists with the same name, or a similar name and compatible type, that account will be used as a match; otherwise, GnuCash will create a new account with the same name and type as the QIF account. If you do not like the suggested GnuCash account, double-click to change it.
    
    Note that GnuCash will be creating many accounts that did not exist on your other personal finance program, including a separate account for each stock you own, separate accounts for the brokerage commissions, special "Equity" accounts (subaccounts of Retained Earnings, by default) which are the source of your opening balances, etc. All of these accounts will appear on the next page so you can change them if you want to, but it is safe to leave them alone.
uk: На наступній сторінці можна буде встановити відповідність між рахунками у ваших файлах QIF і акціями або взаємними фондами, власником яких ви є, та рахунками GnuCash. Якщо у GnuCash вже існує рахунок із тією самою або подібною назвою і сумісним типом, цей рахунок буде використано як відповідник; якщо такого рахунку виявлено не буде, GnuCash створить рахунок із тією самою назвою і типом, що і рахунок QIF. Якщо вам не подобається запис запропонованого рахунку GnuCash, двічі клацніть на ньому, щоб змінити його.
    
    Зауважте, що GnuCash буде створювати багато рахунків, яких не існує у вашій іншій особистій фінансовій програмі. зокрема окремий рахунок для кожної акції, якою ви володієте, окремі рахунки для брокерської комісії, особливі рахунки «маржі» (типові підлеглі рахунки утриманих прибутків), які є джерелом ваших початкових балансів тощо. Усі ці рахунки буде показано на наступній сторінці, і ви зможете змінити їх бажаним чином, але без проблем можна лишити усе, як визначено програмою.

en: Accounts and stock holdings
uk: Володіння рахунками та цінними паперами

en: _Select the matchings you want to change
uk: _Виберіть відповідники, які слід змінити

en: Matchings selected
uk: Позначені збіги

en: Match QIF accounts with GnuCash accounts
uk: Відповідність рахунків QIF рахункам GnuCash

en: GnuCash uses separate Income and Expense accounts rather than categories to classify your transactions. Each of the categories in your QIF file will be converted to a GnuCash account.
    
    On the next page, you will have an opportunity to look at the suggested matches between QIF categories and GnuCash accounts. You may change matches that you do not like by double-clicking on the line containing the category name.
    
    If you change your mind later, you can reorganize the account structure safely within GnuCash.
uk: У GnuCash для класифікації ваших транзакцій використовуються окремі рахунки прибутків і витрат, а не категорії. Кожну з категорій у вашому файлі QIF буде перетворено на рахунок GnuCash.
    
    На наступній сторінці ви зможете переглянути пропоновані відповідності між категоріями QIF і рахунками GnuCash. Ви можете змінити відповідники, які вам не подобаються подвійним клацанням на рядку, що містить назву категорії.
    
    Пізніше ви можете змінити свою думку. У GnuCash передбачено усі можливості для переупорядковування структури рахунків.

en: Income and Expense categories
uk: Категорії надходжень та видатків

en: Match QIF categories with GnuCash accounts
uk: Відповідність категорій QIF рахункам GnuCash

en: QIF files downloaded from banks and other financial institutions may not have information about Accounts and Categories which would allow them to be correctly assigned to GnuCash accounts.
    
    In the following page, you will see the text that appears in the Payee and Memo fields of transactions with no QIF Account or Category. By default these transactions are assigned to the 'Unspecified' account in GnuCash. If you select a different account, it will be remembered for future QIF files.
uk: Файли QIF, які отримано з сайтів банків та інших фінансових установ, можуть не містити даних щодо рахунків і категорій, які могло б бути використано для належної прив'язки їх до рахунків GnuCash.
    
    На наступній сторінці вам буде показано текст, який було виявлено у полях платника і примітки транзакцій і який не вдалося пов'язати із рахунком або категорією QIF. Типово, такі транзакції буде пов'язано у GnuCash з рахунком «Не вказано». Якщо ви виберете інший рахунок, його буде збережено для усіх наступних файлів QIF.

en: Payees and memos
uk: Одержувачі та пам'ятки

en: Match payees/memos to GnuCash accounts
uk: Відповідність одержувачів/пам'яток рахункам GnuCash

en: The QIF importer cannot currently handle multi-currency QIF files. All the accounts you are importing must be denominated in the same currency.
uk: Засіб імпортування QIF у поточній версії не може обробляти файли QIF із декількома валютами. Усі рахунки, дані яких ви імпортуєте, має бути деноміновано у одній валюті.

en: _Select the currency to use for all imported transactions:
uk: _Виберіть валюту для усіх імпортованих транзакцій:

en: Since you are creating a new file, you will next see a dialog for setting book options. These can affect how GnuCash imports transactions. If you come back to this page without cancelling and starting over, the dialog for setting book options will not be shown a second time when you go forward. You can access it directly from the menu via File->Properties.
uk: Оскільки ви створюєте файл, наступним буде показано діалогове вікно для встановлення параметрів бухгалтерської книги. Ці параметри впливають на те, як GnuCash імпортує транзакції. Якщо ви повернетеся до цієї сторінки без скасовування або започатковування процесу, вікно для встановлення параметрів книги не буде показано вдруге, коли ви рушите процедурою далі. Ви можете отримати доступ до нього безпосередньо за допомогою меню програми: «Файл → Властивості».

en: Choose the QIF file currency and select Book Options
uk: Виберіть валюту файла QIF і параметри книги

en: Below you are asked to provide information about stocks, mutual funds, and other investments that appear in the QIF file(s) you are importing. GnuCash needs some additional details about these investments that the QIF format does not provide.
    
    Each stock, mutual fund, or other investment must have a name and an abbreviation, such as a stock symbol. Because some unrelated investments have the same abbreviation, you also need to indicate what type of abbreviation you have entered. For example, you could select the exchange that assigned the symbol (NASDAQ, NYSE, etc.), or select an investment type.
    
    If you don't see your exchange listed, or none of the available choices are appropriate, you can enter a new one.
uk: Нижче, програма попросить вас вказати відомості щодо акцій, взаємних фондів та інших інвестицій, які виявлено у файлах QIF, які ви імпортуєте. GnuCash потрібні певні додаткові подробиці щодо цих інвестицій, які не зберігаються у форматі QIF.
     
    Кожна акція, взаємний фонд або інша інвестиція має назву і абревіатуру, зокрема біржову позначку. Оскільки деякі непов'язані інвестиції можуть мати однакову абревіатуру, вам також слід вказати тип введеної абревіатури. Наприклад, ви можете вибрати код, який пов'язано із активом (NASDAQ, NYSE, etc.), або вибрати тип інвестиції.
    
    Якщо програма не показує код або жоден із показаних варіантів не є відповідним, ви можете ввести власне значення.

en: Enter Information about…
uk: Введіть супутні відомості…

en: All fields must be complete to continue…
uk: Щоб можна було продовжувати, усі поля має бути заповнено…

en: Tradable commodities
uk: Товари, які можна продавати

en: _Start Import
uk: _Почати імпортування

en: P_ause
uk: П_ризупинити

en: QIF Import
uk: Імпорт QIF

note: Run the assistant in your language to see GTK's translation of the button labels.
en: If you are importing a QIF file from a bank or other financial institution, some of the transactions may already exist in your GnuCash accounts. To avoid duplication, GnuCash has tried to identify matches and needs your help to review them.
    
    On the next page you will be shown a list of imported transactions. As you select each one, a list of possible matches will be shown below it. If you find a correct match, click on it. Your selection will be confirmed by a check mark in the "Match?" column.
    
    Click "Next" to review the possible matches.
uk: Якщо ви імпортуєте файл QIF від банку або іншої фінансової установи, деякі із записів операцій вже можуть існувати на ваших рахунках у GnuCash. Щоб уникнути дублювання, GnuCash визначив відповідники і потребує вашої допомоги у рецензуванні отриманих даних.
    
    На наступній сторінці вам буде показано список імпортованих записів операцій. Якщо ви позначите якийсь із записів, програма покаже список можливих відповідників під ним. Якщо ви бачите належний відповідник, клацніть на ньому. Ваш вибір можна підтвердити додаванням позначки у стовпчику «Відповідність?».
    
    Натисніть «Далі», щоб розпочати рецензування можливих відповідників.

en: Match existing transactions
uk: Відповідність наявним транзакціям

en: _Imported transactions needing review
uk: Потребують перевірки такі _імпортовані транзакції

en: _Possible matches for the selected transaction
uk: _Можливі відповідники для позначеної транзакції

en: Select possible duplicates
uk: встановлено параметр дублікати(duplicates)

en: Click "Apply" to import data from the staging area and update your GnuCash accounts. The account and category matching information you have entered will be saved and used for defaults the next time you use the QIF import facility.
    
    Click "Back" to review your account and category matchings, to change currency and security settings for new accounts, or to add more files to the staging area.
    
    Click "Cancel" to abort the QIF import process.
uk: Натисніть кнопку «Застосувати», щоб імпортувати дані з проміжної області і оновити ваші рахунки GnuCash. Введені вами дані щодо прив'язки рахунків і категорій буде збережено і використано як типові під час наступного використання можливостей з імпортування QIF.
    
    Натисніть кнопку «Назад», щоб переглянути відповідність даних вашим рахункам і категоріям, змінити валюту і параметри цінних паперів для нових рахунків або додати ще файли до проміжної області.
    
    Натисніть кнопку «Скасувати», щоб перервати процедуру імпортування QIF.

en: Update your GnuCash accounts
uk: Оновити рахунки GnuCash

en: Summary Text
uk: Текст резюме

en: Qif Import Summary
uk: Резюме імпортування Qif

en: Stock Split Assistant
uk: Помічник поділу акцій

en: This assistant will help you record a stock split or stock merger.
uk: Цей помічник допоможе записати розділення або об'єднання акцій.

en: Select the account for which you want to record a stock split or merger.
uk: Виберіть рахунок, для якого ви хочете записати поділ або об'єднання паперів.

en: Stock Split Account
uk: Рахунок дроблення капіталу

en: Enter the date and the number of shares you gained or lost from the stock split or merger. For stock mergers (negative splits) use a negative value for the share distribution. You can also enter a description of the transaction, or accept the default one.
uk: Введіть дату і кількість цінних паперів, які ви отримали або втратили від поділу або об'єднання акцій. Для об'єднання акцій (від'ємних поділів) скористайтеся від'ємним значенням для розподілу цінних паперів. Ви також можете ввести опис транзакції або прийняти типовий опис.

en: _Date
uk: _Дата

en: Desc_ription
uk: _Опис

en: Stock Split
uk: Частини паперів

en: If you want to record a stock price for the split, enter it below. You may safely leave it blank.
uk: Якщо ви хочете записати курс для дроблення, введіть його нижче. Ви можете також просто лишити відповідне поле порожнім.

en: New _Price
uk: Нова _ціна

en: Currenc_y
uk: _Валюта

en: Stock Split Details
uk: Подробиці про цінні папери

en: If you received a cash disbursement as a result of the stock split, enter the details of that payment here. Otherwise, just click "Next".
uk: Якщо у вас були витрати, які є наслідком поділу цінного паперу, введіть тут подробиці щодо сплати. Якщо таких витрат не було, просто натисніть кнопку «Далі».

en: _Amount
uk: _Сума

en: _Memo
uk: _Нотатка

note: Default memo text for the remains of a stock split
en: Cash in lieu
uk: Готівка натомість

en: <b>_Income Account</b>
uk: <b>Рахунок _надходжень</b>

en: <b>A_sset Account</b>
uk: <b>Рахунок _активів</b>

note: Dialog title for the remains of a stock split
en: Cash In Lieu
uk: Готівка натомість

en: If you are finished creating the stock split or merger, press "Apply". You may also press "Back" to review your choices, or "Cancel" to quit without making any changes.
uk: Якщо ви завершили створення дроблення або об'єднання капіталу, натисніть кнопку «Застосувати». Ви також можете натиснути кнопку «Назад», щоб переглянути параметри, або кнопку «Скасувати», щоб закрити це діалогове вікно без внесення будь-яких змін.

en: Stock Split Finish
uk: Завершення дроблення капіталу

en: Stock Transaction Assistant
uk: Помічник операцій з акціями

en: This assistant will help you record a stock transaction. The transaction type (purchase, sale, dividend, distribution, return of capital, stock split) will determine the transaction splits involved in the transaction.
uk: За допомогою цього помічника ви зможете записати операцію з акціями. Тип операції (придбання, продаж, розподіл, повернення капіталу, дроблення акцій) визначить дроблення транзакції, які включено до операції.

en: Select the date and description for your records.
uk: Виберіть дату і опис для ваших записів.

en: Transaction Details
uk: Параметри транзакції

en: Select the type of stock activity that you wish to record. The available types depend on whether the current stock balance is positive, nil, or negative (i.e. when shorting stock). The type will determine the component splits.
uk: Виберіть тип дій з акціями, який ви хочете використати. Доступні типи залежать від того, є поточний баланс акцій додатним, нульовим чи від'ємним (тобто при скороченні акцій). Тип визначатиме дроблення компонента.

en: Transaction Type
uk: Тип операції

en: Previous Balance
uk: Попередній баланс

en: Stock Amount
uk: Сума акцій

en: Enter the value of the shares.
uk: Введіть ціну цінних паперів.

en: _Stock Value
uk: _Ціна акцій

en: Stock Value
uk: Ціна акції

en: In this page, input the asset account, and the monetary amount received/spent. It may differ from the stock value from the last page, if there are brokerage fees associated with this transaction.
uk: На цій сторінці вкажіть рахунок активів та грошову суму, яку отримано або витрачено. Вона може відрізнятися від значення акцій з останньої сторінки, якщо наявні куртажні сплати, які пов'язано із цією операцією.

en: Cash
uk: Готівка

en: Cash Account
uk: Готівковий рахунок

en: In this page, input any brokerage fees incurred in this transaction. The fee may be capitalized into the asset account, or expensed into a brokerage fees account. Typically fees on purchase are capitalized, and fees on sales are expensed. If there are no fees involved in this transaction, it can be left blank.
uk: На цій сторінці вкажіть усі куртажні сплати, які пов'язано із цією операцією. Сплати може бути капіталізовано до рахунку активів або сплачено на рахунок куртажних сплат. Типово, сплати при придбанні капіталізують, а сплати при продажі витрачають. Якщо сплат у цій операції не виконувалося, поля можна лишити порожніми.

en: Fees
uk: Мита

en: Brokerage Fees
uk: Сплата за куртаж

en: Capitalize brokerage fees into stock account?
uk: Капіталізувати сплати куртажу до рахунку акцій?

en: In this page, input any dividend income received in this transaction.
uk: На цій сторінці вкажіть усі дивіденди, які отримано у цій операції.

en: Dividend Account
uk: Рахунок дивідендів

en: In this page, input any capital gains or losses incurred, and the associated income account. Capital gains are positive, and capital losses are negative.
uk: НА цій сторінці вкажіть усі прибутки або втрати капіталу та пов'язаний рахунок вхідних коштів. Прибутки мають бути додатними, а втрати капіталу — від'ємними.

en: Capital Gain
uk: Збільшення капіталу

en: Capital Gains Account
uk: Рахунок збільшення капіталу

en: Capital Gains
uk: Збільшення капіталу

en: A summary of splits is shown as follows. If the summary is correct, and there are no errors, please press "Apply". You may also press "Back" to review your choices, or "Cancel" to quit without making any changes.
uk: Нижче показано резюме дроблень. Якщо резюме є правильним, і немає помилок, натисніть кнопку «Застосувати». Ви також можете натиснути кнопку «Назад», щоб переглянути параметри, або кнопку «Скасувати», щоб закрити це діалогове вікно без внесення будь-яких змін.

en: Finish
uk: Завершити

en: Introduction placeholder
uk: Замінник вступу

en: Title placeholder
uk: Замінник заголовка

en: _Edit list of encodings
uk: _Редагувати список кодувань

en: Default encoding
uk: Типове кодування

en: Convert the file
uk: Перетворити файл

en: finish placeholder
uk: замінник завершення

en: Finish GnuCash Datafile Import
uk: Завершити імпорт файла даних GnuCash XML

en: Edit the list of encodings
uk: Редагувати список кодувань

en: <b>S_ystem input encodings</b>
uk: <b>_Системна кодування</b>

en: <b>_Custom encoding</b>
uk: <b>_Інше кодування</b>

en: <b>_Selected encodings</b>
uk: <b>_Виділене кодування</b>

en: Preferences
uk: Параметри

note: Preferences Dialog, General Tab
en: General
uk: Загальні

en: Enable extra _buttons
uk: Показати _додаткові кнопки

en: _Open in new window
uk: _Відкрити у новому вікні

en: If checked, each invoice will be opened in its own top level window. If clear, the invoice will be opened in the current window.
uk: Якщо позначено, усі рахунки-фактури відкриватимуться в окремому вікні. Якщо ні — рахунки-фактури відкриватимуться у поточному вікні.

en: _Accumulate splits on post
uk: _Накопичувати розділені рахунки при надсиланні

en: Whether multiple entries in an invoice which transfer to the same account should be accumulated into a single split by default. This setting can be changed in the Post dialog.
uk: Чи повинні декілька записів у рахунку-фактурі, що прив'язані до одного рахунку, бути об'єднані в один типово. Це налаштування можна змінити у відповідному діалоговому вікні.

en: <b>Invoices</b>
uk: <b>Рахунки-фактури</b>

en: Not_ify when due
uk: Спо_віщати про борги до оплати

en: Whether to display the list of Bills Due at startup.
uk: Чи показувати перелік рахунків до оплати при запуску програми.

en: _Tax included
uk: _Податок враховано

en: Whether tax is included by default in entries on Bills. This setting is inherited by new customers and vendors.
uk: Чи включені типово податки у рахунок. Цей параметр успадковується при вводі нових клієнтів та постачальників.

note: See the tooltip "At post time…" for details.
en: _Process payments on posting
uk: _Обробляти платежі при введенні

en: <b>Bills</b>
uk: <b>Рахунки</b>

en: _Notify when due
uk: _Сповіщати про борги до оплати

en: Ta_x included
uk: _Податок враховано

en: Whether tax is included by default in entries on Invoices. This setting is inherited by new customers and vendors.
uk: Чи включені типово податки у рахунок-фактуру. Цей параметр успадковується при вводі нових клієнтів та постачальників.

note: See the tooltip "At post time…" for details.
en: Pro_cess payments on posting
uk: О_бробляти платежі при введенні

en: Days in ad_vance
uk: За скільки _днів

en: How many days in the future to warn about Bills coming due.
uk: За скільки днів попереджувати про потребу оплати платежів.

en: How many days in the future to warn about Invoices coming due.
uk: За скільки днів попереджувати про потребу оплати фактур.

en: _Days in advance
uk: За скільки _днів

en: Cascade Account Values
uk: Каскадний показ сум рахунку

en: Enable Cascading Account Color
uk: Увімкнути каскадне розфарбовування рахунку

en: Enable Cascading Account Placeholder
uk: Увімкнути каскадний заповнювач рахунку

en: Enable Cascading Account Hidden
uk: Увімкнути каскадне приховування рахунку

en: Enable the sections to Cascade
uk: Увімкнути розділи для каскадного показу

en: Default
uk: Типовий

en: If any account has an existing color it will not be replaced unless the following is ticked.
uk: Якщо запис рахунку має наявний колір, його не буде замінено, якщо не позначено наведений нижче пункт.

en: Replace any existing account colors
uk: Замінити усі наявні кольори рахунків

en: Delete Account
uk: Вилучити рахунок

en: <b>Sub-accounts</b>
uk: <b>Субрахунки</b>

en: This account has a sub-account. What would you like to do with it?
uk: Цей рахунок містить субрахунки. Що з ним слід зробити?

en: _Move to
uk: _Перемістити до

en: Delete the _subaccount
uk: Вилучити _субрахунок

en: M_ove to
uk: _Перемістити до

en: Delete all _transactions
uk: Вилучити всі _транзакції

en: This account contains transactions. What would you like to do with these transactions?
uk: Рахунок містить транзакції. Що робити з цими субрахунками?

en: This account contains read-only transactions which may not be deleted.
uk: Рахунок містить транзакції доступні лише для читання, які не можуть бути видалені.

en: <b>Sub-account Transactions</b>
uk: <b>Транзакції субрахунків</b>

en: You've said to delete the subaccount and it contains transactions. What would you like to do with these transactions?
uk: Вами наказано вилучити субрахунок, який містить записи транзакцій. Що ви бажаєте зробити з цими транзакціями?

en: One or more sub-accounts contain read-only transactions which may not be deleted.
uk: Один або більше субрахунків містить транзакції, доступні лише для читання, які не можна видаляти.

en: Filter By…
uk: Критерій фільтрування…

en: _Default
uk: _Типово

en: Account Type
uk: Тип рахунку

en: Show _hidden accounts
uk: Показувати при_ховані рахунки

en: Show _unused accounts
uk: Показувати при_ховані рахунки

en: Show accounts which do not have any transactions.
uk: Показувати рахунки, які не містять жодних транзакцій.

en: Show _zero total accounts
uk: Показувати рахунки з _нульовим підсумком

en: Show accounts which have a zero total value.
uk: Показувати рахунки з нульовою загальною сумою.

en: Use Commodity Value
uk: Використовувати значення товару

en: _Help
uk: _Довідка

en: Identification
uk: Ідентифікація

en: Account _name
uk: _Назва рахунка

en: _Account code
uk: Код _рахунка

en: _Description
uk: _Опис

en: Smallest _fraction
uk: Найменша _частина

en: Account _Color
uk: _Колір рахунка

en: No_tes
uk: _Примітки

en: Smallest fraction of this commodity that can be referenced.
uk: Найменша частина товару, якою можна оперувати.

en: _Parent Account
uk: _Батьківський рахунок

en: Acco_unt Type
uk: Тип _рахунку

en: Placeholde_r
uk: _Проміжний

en: This account is present solely as a placeholder in the hierarchy. Transactions may not be posted to this account, only to sub-accounts of this account.
uk: Цей рахунок існує лише як заповнювач позиції в ієрархії. Не можна вводити транзакції для цього рахунку, їх можна вводити лише для дочірніх рахунків цього рахунку.

en: Auto _interest transfer
uk: Автоматична _відсоткова ставка

en: H_idden
uk: При_хований

en: This account (and any sub-accounts) will be hidden in the account tree and will not appear in the popup account list in the register. To reset this option, you will first need to open the "Filter By…" dialog for the account tree and check the "show hidden accounts" option. Doing so will allow you to select the account and reopen this dialog.
uk: Це рахунок (і усі його субрахунки) буде приховано у ієрархії рахунків і не показано у контекстному списку рахунків реєстру. Щоб скинути значення цього параметра, вам слід спершу відкрити діалогове вікно «Критерій фільтрування…» для ієрархії рахунків і позначте пункт «Показувати приховані рахунки». Після цього ви зможете вибрати цей рахунок і повторно відкрити це діалогове вікно.

en: Opening balance
uk: Початковий баланс

en: This account holds opening balance transactions. Only one account per commodity can hold opening balance transactions.
uk: Цей рахунок містить дані транзакцій відкриття рахунку. Транзакцій початкового балансу може містити лише один рахунок на один товар.

en: Ta_x related
uk: Стосується _податків

note: Translators: use the same words here as in 'Ta_x Report Options'.
en: Use Edit->Tax Report Options to set the tax-related flag and assign a tax code to this account.
uk: Скористайтеся пунктом меню «Зміни → Параметри податкових звітів», щоб встановити прапорець пов'язаності із податками і призначте для цього рахунку податковий код.

en: _Higher Balance Limit
uk: _Верхня межа балансу

en: If a value is present, an indication can be shown in the chart of accounts when today's balance is more than this value.
    
    i.e.
    Today's balance of -90 will show icon if limit is set to -100
    Today's balance of 100 will show icon if limit is set to 90
    
    Clear the entry to have no warning.
uk: Якщо вказано значення, на діаграмі рахунків може бути показано позначку, якщо поточний баланс перевищує це значення.
    
    Тобто:
    Для сьогоднішнього балансу -90 буде показано піктограму, якщо встановлено межу -100
    Для сьогоднішнього балансу 100 буде показано піктограму, якщо встановлено межу 90
    
    Якщо у попередженні немає потреби, спорожніть поле.

en: If a value is present, an indication can be shown in the chart of accounts when today's balance is less than this value.
    
    i.e.
    Today's balance of -100 will show icon if limit is set to -90
    Today's balance of 90 will show icon if limit is set to 100
    
    Clear the entry to have no warning.
uk: Якщо вказано значення, на діаграмі рахунків може бути показано позначку, якщо поточний баланс буде меншим за це значення.
    
    Тобто:
    Для сьогоднішнього балансу -100 буде показано піктограму, якщо встановлено межу -90
    Для сьогоднішнього балансу 90 буде показано піктограму, якщо встановлено межу 100
    
    Якщо у попередженні немає потреби, спорожніть поле.

en: _Lower Balance Limit
uk: _Нижня межа балансу

en: _Include sub accounts
uk: Включати _субрахунки

en: More Properties
uk: Інші властивості

en: <b>Balance Information</b>
uk: <b>Інформація про баланс</b>

en: <b>Initial Balance Transfer</b>
uk: <b>Початковий перенос балансу</b>

en: _Balance
uk: _Баланс

en: _Use equity 'Opening Balances' account
uk: Використовувати _рахунок з акціями 'Початкове сальдо'

en: _Select transfer account
uk: _Виберіть рахунок для переносу

en: Renumber sub-accounts
uk: Перенумерувати субрахунки

en: _Renumber
uk: _Перенумерувати

en: Prefix
uk: Префікс

en: Examples
uk: Приклади

en: Interval
uk: Інтервал

en: Number of Digits
uk: Кількість цифр

en: This will replace the account code field of each child account with a newly generated code
uk: Це призведе до заміни поля коду рахунку кожного дочірнього рахунку на новий код

en: _Show documentation
uk: _Показати документацію

en: _Reconciled
uk: _Узгоджене

en: _Cleared
uk: _Очищена

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as cleared.
uk: Коли статус не вказано у файлі QIF, транзакція позначається як очищена.

en: _Not cleared
uk: _Не очищена

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as not cleared.
uk: Коли статус не вказано у файлі QIF, транзакція позначається як неочищена.

en: Default transaction status (overridden by the status given by the QIF file)
uk: Типовий стан транзакції (перевизначається станом, вказаним у файлі QIF)

en: Select Account
uk: Вибрати рахунок

en: _Select or add a GnuCash account:
uk: _Виберіть або додайте рахунок GnuCash:

en: Import transactions from text file
uk: Імпортувати транзакцій з текстового файла

en: 1. Choose the file to import
uk: 1. Оберіть файл для імпорту

en: Import bill CSV data
uk: Імпортувати дані рахунків у CSV

en: Import invoice CSV data
uk: Імпортувати дані рахунку-фактури у CSV

en: 2. Select import type
uk: 2. Виберіть тип імпортування

en: Semicolon separated
uk: Розділене крапкою з комою

en: Comma separated
uk: Відокремлені комами

en: Semicolon separated with quotes
uk: Розділене крапкою з комою, містить лапки

en: Comma separated with quotes
uk: Розділене комами, містить лапки

en: 3. Select import options
uk: 3. Оберіть параметри імпорту

en: 4. Preview
uk: 4. Попередній перегляд

en: Open imported documents in tabs
uk: Відкрити імпортовані документи у вкладках

en: Open not yet posted documents in tabs
uk: Відкрити ще не введені документи у вкладках

en: Don't open imported documents in tabs
uk: Не відкривати імпортовані документи у вкладках

en: 5. Afterwards
uk: 5. Після імпортування

en: window1
uk: вікно1

en: Due Days
uk: Дати завершення

en: Discount Days
uk: Дні знижок

en: Discount %
uk: % знижки

en: The percentage discount applied for early payment.
uk: Процент знижки, що застосовується для раннього платежу.

en: The number of days after the post date during which a discount will be applied for early payment.
uk: Кількість днів після дати надсилання протягом якого знижка буде застосовуватись для раннього платежу.

en: The number of days to pay the bill after the post date.
uk: Кількість днів для оплати рахунку після дати надсилання.

en: Due Day
uk: Дата завершення

en: Discount Day
uk: День знижок

en: Cutoff Day
uk: Останній термін

en: The cutoff day for applying bills to the next month. After the cutoff, bills are applied to the following month. Negative values count backwards from the end of the month.
uk: Останній день для застосування рахунків на наступний місяць. Після цього терміну, рахунки застосовуються до поточного місяця. Від'ємні значення відраховуються назад від кінця місяця.

en: The discount percentage applied if paid early.
uk: Процент знижки, що застосовується при ранній оплаті.

en: The last day of the month for the early payment discount.
uk: Останні день місяця для знижки раннього платежу.

en: The day of the month bills are due
uk: День сплати рахунків за місяць

en: Table
uk: Таблиця

en: Terms
uk: Терміни

en: Delete the current Billing Term
uk: Вилучити поточні умови платежу

en: Create a new Billing Term
uk: Створити нові умови платежу

en: <b>Term Definition</b>
uk: <b>Визначення терміну</b>

en: De_scription
uk: _Опис

en: _Type
uk: _Тип

en: The description of the Billing Term, printed on invoices
uk: Опис умов платежу для друкування на рахунку-фактурі

en: Edit the current Billing Term
uk: Змінити поточні умови платежу

en: Close this window
uk: Закрити вікно

en: Cancel your changes
uk: Скасувати зміни

en: Commit this Billing Term
uk: Підтвердити дані умови платежу

en: The internal name of the Billing Term.
uk: Внутрішня назва терміну оплати.

en: <b>New Billing Term</b>
uk: <b>Створити термін рахунку</b>

en: _Name
uk: _Назва

en: Income Total
uk: Загалом надходжень

en: Expense Total
uk: Загалом видатків

en: Choose Owner Dialog
uk: Діалогове вікно вибору власника

en: Securities
uk: Цінні папери

en: Show National Currencies
uk: Показувати Національні Валюти

en: Add a new commodity.
uk: Додати новий товар.

en: Remove the current commodity.
uk: Вилучити поточний товар.

en: Edit the current commodity.
uk: Редагувати запис поточного товару.

en: Enter the full name of the commodity. Example: Cisco Systems Inc., or Apple Computer, Inc.
uk: Введіть назву товару повністю. Приклади: Cisco Systems Inc. або Apple Computer, Inc.

en: Enter the ticker symbol for the commodity (e.g. CSCO or AAPL). If you are retrieving quotes online, this field must exactly match the ticker symbol used by the quote source (including case).
uk: Введіть біржовий символ для товару (наприклад CSCO чи AAPL). Якщо ви отримуєте котирування з мережі, це поле повинно точно відповідати біржовому символу, що використовується у джерелі котирувань (враховуючи регістр).

en: Enter a unique code used to identify the commodity. Or, you may safely leave this field blank.
uk: Введіть унікальний код, що використовується для ідентифікації товару. Або ж ви можете залишити поле порожнім.

en: Enter the smallest fraction of the commodity which can be traded. For stocks which can only be traded in whole numbers, enter 1.
uk: Введіть найменшу частину товару, яка може бути продана окремо. Для цінних паперів, які можуть продаватися лише разом, введіть 1.

en: <b>Quote Source Information</b>
uk: <b>Інформація про джерело котирувань</b>

en: Select a category for the commodity or enter a new one. One might use investment categories like STOCKS and BONDS or exchange names like NASDAQ and LSE.
uk: Виберіть категорію товару або введіть нову. Можна використати категорії інвестування, зокрема STOCKS і BONDS, або назви бірж, зокрема NASDAQ і LSE.

en: Enter a display symbol. This can safely be left blank, in which case the ticker symbol or the currency ISO code will be used.
uk: Вкажіть символ для показу. Можна не заповнювати це поле. Якщо поле не заповнено, буде використано символ тікера або код ISO валюти.

en: Type of quote source
uk: Тип джерела котирувань

en: _Display symbol
uk: _Показувати символ

en: Time_zone
uk: Часовий _пояс

en: _Unknown
uk: _Невідомий

en: These are quote sources that were recently added to F::Q. GnuCash does not know if these sources retrieve information from a single site or from multiple sites on the internet.
uk: Це джерела курсів, які було нещодавно додано до F::Q. GnuCash не відомо, отримують ці джерела інформацію з одного сайта чи з декількох сайтів у інтернеті.

en: _Multiple
uk: _Множинний

en: These are F::Q quote sources that retrieve information from multiple sites on the internet. If one of the sites is unavailable, F::Q will attempt to retrieve the information from another site.
uk: Це джерела курсів F::Q, які отримують дані з декількох сайтів інтернету. Якщо один з цих сайтів виявиться недоступним, F::Q спробує отримати дані з іншого сайта.

en: Si_ngle
uk: _Одинарний

en: These are F::Q quote sources that retrieve information from a single site on the internet. If that site is unavailable, you will not be able to retrieve quotes.
uk: Це джерела курсів F::Q, які отримують дані з одного сайта у інтернеті. Якщо сайт виявиться недоступним, ви не зможете отримувати дані щодо курсів.

en: _Get Online Quotes
uk: _Отримувати ціни через Інтернет

en: F_raction traded
uk: _Частина для продажу

note: Again replace CUSIP by your National Securities Identifying Number.
en: ISIN, CUSI_P or other code
uk: ISIN, CUSI_P або інший код

en: Nam_espace
uk: Пр_остір назв

en: _Symbol/abbreviation
uk: _Символ/абревіатура

en: _Full name
uk: _Повна назва

en: Warning: Finance::Quote not installed properly.
uk: Попередження: Fincance::Quote не встановлено потрібним чином.

en: Select user information here…
uk: Виберіть інформацію про користувача…

en: The customer ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
uk: Ідентифікатор клієнта. Якщо не вказано, відповідний номер буде вибрано автоматично

en: Address
uk: Адреса

en: Email
uk: Ел. пошта

en: Billing Address
uk: Адреса платника

en: Discount
uk: Знижка

en: Credit Limit
uk: Кредитний ліміт

en: Tax Included
uk: Податки включені

en: Tax Table
uk: Таблиця податків

en: Override the global Tax Table?
uk: Застосувати загальну таблицю податків?

en: Billing Information
uk: Інформація про платника

en: Shipping Information
uk: Інформація про отримувача

en: Shipping Address
uk: Адреса отримувача

note: Title of dialog
en: Import customers or vendors from text file
uk: Імпортувати записи клієнтів або постачальників з текстового файла

en: For importing customer lists.
uk: Для імпортування списків клієнтів.

en: For importing vendor lists.
uk: Для імпортування списку постачальників.

en: <b>2. Select Import Type</b>
uk: <b>2. Виберіть тип імпортування</b>

en: Exit the saved report configurations dialog
uk: Закрити діалогове вікно збережених налаштувань звітів

en: Currently you have no saved reports.
uk: Зараз у вас немає збережених звітів.

en: Saved report configurations are created by
    1. opening a report from the Reports menu,
    2. altering the report's options to your taste,
    3. selecting "Save Report Configuration [As…]" from the Reports menu
     or pressing a "Save Config [As…]" button on the tool bar.
uk: Щоб зберегти налаштування звіту, слід спочатку
    1. Відкрити звіт з меню «Звіти»,
    2. Змінити параметри звіту відповідно до ваших потреб,
    3. Потім вибрати пункт «Зберегти налаштування звіту [як…]» з
    меню «Звіти» або натиснути кнопку «Зберегти налаштування[як…]» на панелі інструментів.

en: Question
uk: Запитання

en: Change Linked Document path head
uk: Змінити базовий шлях для пов'язаних документів

en: Existing relative file path links will be converted to absolute ones by combining them with the existing path head unless box unticked.
uk: Якщо цей пункт не буде позначено, наявні прив'язки до відносного шляху для файлів буде перетворено на абсолютні поєднанням їх із наявною основною шляху.

en: Existing absolute file path links will be converted to relative ones by comparing them to the new path head unless box unticked.
uk: Наявні прив'язки до абсолютного шляху до файла буде перетворено на відносні порівнянням їх із новим шляхом, якщо цей пункт не буде позначено.

en: Note: Only Document Links that are not read-only will be changed.
uk: Зауваження: буде змінено лише прив'язки до документів, які призначено не лише для читання.

en: Linked _File
uk: Пов'язаний _файл

en: Linked _Location
uk: Пов'язана _адреса

en: (none)
uk: (немає)

en: Enter an URL like "https://www.gnucash.org"
uk: Введіть адресу, подібну до https://www.gnucash.org

en: Location does not start with a valid scheme
uk: Розташування не починається із коректного запису схеми

en: Reload and Locate Linked Documents
uk: Перезавантаження і визначення місць пов'язаних документів

en: _Reload
uk: П_ерезавантажити

en: _Locate Linked Documents
uk: Вказати _місце пов'язаних документів

en: All Linked Documents
uk: Усі пов'язані документи

en: Id
uk: Ід.

en: Linked Document
uk: Пов'язаний документ

en: Available
uk: Доступний

en: Relative
uk: Відносно

en: Double click on the entry in the Description column to jump to the Transaction.
    Double click on the entry in the Link column to open the Linked Document.
    Double click on the entry in the Available column to modify the document link.
uk: Двічі клацніть на записі у стовпчику «Опис», щоб перейти до транзакції.
    Двічі клацніть на записі у стовпчику «Посилання», щоб відкрити пов'язаний документ.
    Двічі клацніть на записі у стовпчику «Доступний», щоб змінити прив'язку до документа.

en: The employee ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
uk: Ідентифікатор працівника. Якщо не заповнений, відповідний номер буде вибрано автоматично

en: Payment Address
uk: Адреса платежу

en: Language
uk: Мова

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Default Hours per Day
uk: Робочих годин на день

en: Default Rate
uk: Типовий коефіцієнт

en: Access Control List
uk: Список контролю доступу

en: Access Control
uk: Контроль доступу

en: <b>Data Format</b>
uk: <b>Формат даних</b>

en: <b>File</b>
uk: <b>Файл</b>

en: Host
uk: Вузол

en: Database
uk: База даних

en: Password
uk: Пароль

en: <b>Database Connection</b>
uk: <b>З'єднання з базою даних</b>

en: Annual
uk: Щорічно

en: Semi-annual
uk: Раз на пів року

en: Tri-annual
uk: Тричі на рік

en: Quarterly
uk: Щоквартально

en: Bi-monthly
uk: Раз на два місяці

en: Monthly
uk: Щомісячно

en: Semi-monthly
uk: Двічі на місяць

en: Bi-weekly
uk: Раз на два тижні

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Daily (360)
uk: Щоденно (360)

en: Daily (365)
uk: Щоденно (365)

en: Loan Repayment Calculator
uk: Кредитний калькулятор

en: _Schedule
uk: _Запланувати

en: <b>Calculations</b>
uk: <b>Підрахунки</b>

en: Payment periods
uk: Період платежів

en: Interest rate
uk: Ставка відсотка

en: Present value
uk: Поточна вартість

en: Periodic payment
uk: Періодичний платіж

en: Future value
uk: Майбутня сума

en: Clear the entry.
uk: Перевірити запис.

en: Precision
uk: Точність

en: Calculate
uk: Обчислити

en: Recalculate the (single) blank entry in the above fields.
uk: Переобчислити (один) чистий запис у полі зверху.

en: <b>Payment Options</b>
uk: <b>Параметри платежу</b>

en: Payment Total
uk: Повна сума платежу

en: Discrete
uk: Дискретно

en: Continuous
uk: Безперервно

en: Beginning
uk: На початку

en: <b>Compounding</b>
uk: <b>Об'єднання</b>

en: When paid
uk: Коли оплачено

en: Search the Account List
uk: Пошук у списку рахунків

en: Close _on Jump
uk: Закрити п_ри переході

en: _Jump To
uk: _Перейти до

en: All _accounts
uk: Усі р_ахунки

en: Search scope
uk: Область пошуку

en: Account Full Name
uk: Повна назва рахунку

en: Case insensitive searching is available on 'Account Full Name'.
uk: Нечутливим до реєстру символів пошуком можна скористатися у полі «Повна назва рахунку».

en: Sea_rch
uk: _Шукати

en: Select a row and then press 'jump to' to jump to the account in the Account Tree,
    if account should not be shown, this will be temporarily overridden.
uk: Позначте рядок і натисніть «Перейти», щоб перейти до рахунку у ієрархії рахунків,
    якщо рахунок не слід показувати, це буде тимчасово перевизначено.

en: Import Map Editor
uk: Редактор карт імпортування

en: _Remove Invalid Mappings
uk: Ви_лучити некоректні прив'язки

en: <b>What type of information to display?</b>
uk: <b>Якого типу відомості слід показувати?</b>

en: Non-Bayesian
uk: Не за Баєсом

en: Online
uk: В ефірі

en: Source Account Name
uk: Назва рахунку-джерела

en: Based On
uk: Засновано на

en: Match String
uk: Рядок-відповідник

en: Mapped to Account Name
uk: Прив'язано до назви рахунку

en: Count of Match String Usage
uk: Лічильник використання рядка-відповідника

en: Filter will be applied to 'Match String' and 'Mapped to Account Name' fields, case sensitive.
uk: Фільтр буде застосовано до полів «Рядок-відповідник» та «Прив'язано до назви рахунку» з врахуванням регістру символів.

en: _Filter
uk: _Фільтрувати

en: _Expand All
uk: _Розгорнути усе

en: Collapse _All
uk: З_горнути усе

en: Multiple rows can be selected and then deleted by pressing the delete button.
uk: Можна позначити і потім вилучити одним натисканням кнопки «Вилучити» декілька рядків.

en: New _Account…
uk: _Створити рахунок…

en: Please select or create an appropriate GnuCash account for:
uk: Виберіть або створіть відповідний рахунок GnuCash для:

en: Online account ID here…
uk: Інтерактивний ідентифікатор рахунку тут…

en: Choose a format
uk: Виберіть формат

en: Format
uk: Формат

en: Select matching existing transaction
uk: Виберіть відповідну існуючу транзакцію

note: Dialog Select matching transactions
en: Show Reconciled
uk: Показувати узгоджені

note: Dialog Select matching transactions
en: Imported transaction's first split
uk: Перше розділення імпортованої транзакції

note: Dialog Select matching transactions
en: Potential splits matching the selected transaction
uk: Потенційні частини, що збігаються з вибраною транзакцією

en: Multiple transaction rows may be selected and a transfer account assigned to all selected rows. Use Ctrl Left Click or Shift-Click to select multiple rows and then Right Click to select a transfer account. Only rows with "A" checked can be added to a selection.
uk: Можна позначити декілька рядків транзакцій і вибрати рахунок переказу для усіх позначених рядків. Скористайтеся комбінаціями Ctrl-клацання лівою кнопкою миші та Shift-клацання лівою кнопкою миші для позначення декількох рядків, а потім клацніть правою кнопкою миші на позначеному, щоб вибрати рахунок переказу. До позначених рядків можна додавати лише рядки із літерою «Д».

en: This transaction probably requires your intervention or it will be imported unbalanced.
uk: Ця транзакція, ймовірно, потребує вашого втручання, інакше її буде імпортовано незбалансованою.

en: This transaction will be imported balanced (you may still want to double check the match or destination account).
uk: Цю транзакцію буде імпортовано збалансованою (вам все ж варто ще раз перевірити відповідність або рахунок призначення).

en: This transaction requires your intervention or it will NOT be imported.
uk: Ця транзакція потребує вашого втручання, інакше її НЕ буде імпортовано.

en: Double click on the transaction to either change the matching transaction in GnuCash or the destination account of the auto-balance split (if required).
uk: Двічі клацніть на пункті транзакції, щоб змінити відповідну транзакцію у GnuCash, або на рахунку призначення автоматично збалансованого дроблення (якщо потрібно).

en: Transaction List Help
uk: Довідка до списку транзакцій

en: Colors
uk: Кольори

en: <b>Actions</b>
uk: <b>Дії</b>

en: "A"
uk: «Д»

en: "U+C"
uk: «О+У»

en: "C"
uk: «У»

en: Select "A" to add the transaction as new.
uk: Виберіть «Д», щоб додати транзакцію як нову.

en: Select "U+C" to update a matching transaction and mark it as cleared (c).
uk: Виберіть «О+У», щоб оновити і позначити запис як узгоджений (у).

en: Select "C" to mark a matching transaction as cleared (c).
uk: Виберіть «У», щоб позначити запис як узгоджений (у).

en: Select neither to skip the transaction (it won't be imported at all).
uk: Нічого не вибирайте, щоб пропустити транзакцію (її не буде імпортовано взагалі).

en: Red
uk: Червоний

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Green
uk: Зелений

en: Edit imported transaction details
uk: Редагувати імпортовані параметри транзакцій

en: _Notes
uk: _Примітки

en: List of downloaded transactions (source split and matched information shown)
uk: Список завантажених транзакцій (показано поділ джерела і відповідні відомості)

en: Show _Account column
uk: Показувати стовпчик _рахунку

en: Show _Memo column
uk: Показувати стовпчик _нотатки

en: Show matched _information
uk: Показувати _відповідну інформацію

en: A_ppend
uk: _Додати

en: When Updating and Clearing a matched transaction, append the imported Description and Notes to the matched Description and Notes instead of replacing them.
uk: При оновленні і очищенні відповідної транзакції описувати імпортований опис і нотатки до відповідного опису і нотаток, а не замінювати їх.

en: _Reconcile after match
uk: _Узгодити після встановлення відповідності

en: Generic import transaction matcher
uk: Загальне встановлення відповідності імпортованих транзакцій

en: Posted Account
uk: Надіслані рахунки

en: Invoice Information
uk: Інформація про рахунок-фактуру

en: (owner)
uk: (власник)

en: Open Document Link
uk: Відкрити посилання на документ

en: Default Chargeback Project
uk: Типовий внутрішній розрахунок

en: Additional to Card
uk: Додатково до картки

en: Extra Payments
uk: Додаткові платежі

en: Report template
uk: Шаблон звіту

en: Use template report
uk: Скористатися шаблонним звітом

en: Choose a different report template before timeout
uk: Виберіть інший шаблон звіту до завершення часу очікування

en: The invoice ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you.
uk: Ідентифікатор рахунку-фактури. Якщо залишено незаповненим, відповідне число буде вибрано за вас.

en: Unposting this Invoice will delete the posted transaction.
    Are you sure you want to unpost it?
uk: При скасуванні надсилання рахунку відповідна транзакція буде скасована.
    Ви дійсно цього бажаєте?

en: Yes, reset the Tax Tables
uk: Так, скинути таблицю податків

en: No, keep them as they are
uk: Ні, зберегти як є

en: Reset Tax Tables to present Values?
uk: Скинути таблицю податків на поточні значення?

en: Job Dialog
uk: Діалог завдань

en: The job ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
uk: Ідентифікатор роботи. Якщо залишено незаповненим, відповідне число буде вибрано за вас

en: Job Information
uk: Відомості про завдання

en: Owner Information
uk: Інформація про власника

en: Job Active
uk: Активне завдання

en: Lot Viewer
uk: Перегляд лоту

en: _New Lot
uk: _Створити лот

en: Scrub _Account
uk: Анулювати _рахунок

en: _Scrub
uk: _Анулювати

en: Scrub the highlighted lot
uk: Анулювати позначений лот

en: Delete the highlighted lot
uk: Вилучити підсвічений лот

en: Enter a name for the highlighted lot.
uk: Введіть назву виділеного лоту.

en: Enter any notes you want to make about this lot.
uk: Введіть примітки до цього лоту.

en: <b>_Title</b>
uk: <b>_Заголовок</b>

en: <b>_Lots in This Account</b>
uk: <b>_Лоти у цьому рахунку</b>

en: Show only open lots
uk: Показувати лише відкриті лоти

en: <b>Splits _free</b>
uk: <b>_Вільні дроблення</b>

en: <b>Splits _in lot</b>
uk: <b>Дроблення _у лоті</b>

en: _No
uk: _Ні

en: _Yes
uk: _Так

en: <span weight="bold" size="larger">Display Welcome Dialog Again?</span>
uk: <span weight="bold" size="larger">Показувати надалі вікно привітання?</span>

en: If you press the <i>Yes</i> button, the <i>Welcome to GnuCash</i> dialog will be displayed again next time you start GnuCash. If you press the <i>No</i> button, it will not be displayed again.
uk: Якщо ви натиснете <i>Так</i>, вікно <i>Ласкаво просимо до GnuCash</i> показуватиметься при наступному запуску GnuCash. Якщо натиснути кнопку <i>Ні</i>, вікно не буде з'являтись.

en: <span size="larger" weight="bold">Welcome to GnuCash!</span>
uk: <span size="larger" weight="bold">Ласкаво просимо до GnuCash!</span>

en: There are some predefined actions available that most new users prefer to get started with GnuCash. Select one of these actions from below and click the <i>OK</i> button or press the <i>Cancel</i> button if you don't want to perform any of them.
uk: Тут наведено декілька попередньо визначених дій, якими більшість користувачів воліють розпочинати роботу із. Виберіть одну з наведених нижче дій і натисніть кнопку <i>Гаразд</i>. Натисніть <i>Скасувати</i>, якщо не хочете виконувати жодну з цих дій.

en: C_reate a new set of accounts
uk: _Створити новий набір рахунків

en: _Import my QIF files
uk: _Імпортувати мої файли QIF

en: _Open the new user tutorial
uk: _Відкрити підручник для нових користувачів

en: Object references
uk: Посилання на об'єкт

en: Explanation
uk: Пояснення

en: Close dialog and make no changes.
uk: Закрити вікно і не вносити змін.

en: Apply changes but do not close dialog.
uk: Застосувати зміни, але не закривати вікно.

en: Apply changes and close dialog.
uk: Застосувати зміни і закрити вікно.

en: Order Entry
uk: Запис замовлення

en: _Invoices
uk: _Рахунки-фактури

en: Close _Order
uk: Закрити з_амовлення

en: Order Information
uk: Інформація про замовлення

en: Reference
uk: Посилання

en: Order Entries
uk: Записи замовлення

en: The order ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
uk: Ідентифікатор замовлення. Якщо залишено незаповненим, відповідне число буде прописано за вас

en: The company associated with this payment.
uk: Фірма, яку пов'язано із цією сплатою.

en: Partner
uk: Партнер

en: Post To
uk: Надіслати до

en: Documents
uk: Документи

en: The amount to pay for this invoice.
    
    If you have selected an invoice, GnuCash will propose the amount still due for it. You can change this amount to create a partial payment or an over-payment.
    
    In case of an over-payment or if no invoice was selected, GnuCash will automatically assign the remaining amount to the first unpaid invoice for this company.
uk: Сума сплати за цим рахунком-фактурою.
    
    Якщо вами вибрано рахунок-фактуру, GnuCash запропонує суму, яку слід додатково сплатити за нею. Ви можете змінити цю суму для створення запису часткової сплати або запису переплати.
    
    У випадках переплати та випадках, коли не вибрано рахунку-фактури, GnuCash автоматично пов'яже переплачену суму із першим несплаченим рахунком-фактурою відповідної компанії.

en: Refund
uk: Відшкодування

en: Print Check
uk: Друк чека

en: (USD)
uk: (Долари)

en: Transfer Account
uk: Рахунок для оплати

note: Date format label for 07/31/2013
en: US
uk: США

note: Date format label for 31/07/2013
en: UK
uk: Велика Британія

note: Date format label for 31.07.2013
en: Europe
uk: Європа

note: Label for locale settings of formats, …
en: Locale
uk: Локаль

en: _Reset
uk: _Скинути

en: <b>Separator Character</b>
uk: <b>Символ розділення</b>

en: Press 'Reset' to use the original account separator and close the preference window
    Press 'Close' to return to the preference window
uk: Натисніть кнопку «Скинути», щоб скористатися початковим роздільником рахунків і закрити вікно налаштувань.
    Натисніть кнопку «Закрити», щоб повернутися до вікна налаштувань.

en: GnuCash Preferences
uk: Параметри GnuCash

en: <b>Summarybar Content</b>
uk: <b>Вміст панелі підсумків</b>

en: Include _grand total
uk: Включати _загальний підсумок

en: Show a grand total of all accounts converted to the default report currency.
uk: Показувати загальний підсумок усіх рахунків, приведений до типової валюти звіту.

en: Include _non-currency totals
uk: Включати _не-валютні підсумки

en: If checked, non-currency commodities will be shown in the summary bar. If clear, only currencies will be shown.
uk: Якщо позначено, негрошові активи буде показано на панелі підсумків. В іншому випадку, буде показано лише валютні дані.

en: _Relative
uk: _Відносна

en: Use the specified relative starting date for profit/loss calculations.
uk: Використовувати вказану відносну початкову дату для обчислення прибутку/втрат.

en: _Absolute
uk: _Абсолютна

en: Use the specified absolute starting date for profit/loss calculations.
uk: Використовувати вказану абсолютну початкову дату для обчислення прибутку/втрат.

en: Re_lative
uk: Від_носна

en: Use the specified relative ending date for profit/loss calculations. Also use this date for net assets calculations.
uk: Використовувати вказану відносну кінцеву дату для обчислення прибутку/втрат. Також використовувати цю дату для обчислення чистих активів.

en: Ab_solute
uk: _Абсолютна

en: Use the specified absolute ending date for profit/loss calculations. Also use this date for net assets calculations.
uk: Використовувати вказану абсолютну кінцеву дату для обчислення прибутку/втрат. Також використовувати цю дату для обчислення чистих активів.

en: Accounting Period
uk: Період обліку

en: Use _formal accounting labels
uk: Використовувати позначки _рахунків

en: Use only 'debit' and 'credit' instead of informal synonyms.
uk: Використовувати лише «дебет» та «кредит» замість неформальних синонімів.

en: <b>Labels</b>
uk: <b>Позначки</b>

en: _None
uk: _Немає

en: C_redit accounts
uk: _Кредитні рахунки

en: _Income & expense
uk: _Надходження та видатки

en: <b>Reverse Balanced Accounts</b>
uk: <b>Рахунки з перегорнутим сальдо</b>

en: <b>Default Currency</b>
uk: <b>Типова валюта</b>

en: US Dollars (USD)
uk: Долар США (USD)

en: Character
uk: Символ

en: Sample
uk: Зразок

en: Show the Account Color as background
uk: Показувати колір рахунку як тло

en: Show the Account Color as Account Name Background.
uk: Показувати колір рахунку як тло назви рахунку.

en: Show the Account Color on tabs
uk: Показувати колір рахунку на вкладках

en: Show the Account Color as tab background.
uk: Показувати колір рахунку як тло вкладки.

en: The character that will be used between components of an account name. A legal value is any single character except letters and numbers, or any of the following strings: "colon" "slash", "backslash", "dash" and "period".
uk: Символ, який буде використовуватись між компонентами назви рахунку. Допустимим значенням є один будь-який символ, який не є цифрою або літерою, або один з таких рядків: «colon», «slash», «backslash», «dash» та «period».

en: Ch_oose
uk: _Вибрати

en: Loc_ale
uk: _Локаль

en: <b>Time Format</b>
uk: <b>Формат часу</b>

en: U_se 24-hour clock
uk: _24-годинний формат

en: Use a 24 hour (instead of a 12 hour) time format.
uk: Використовувати 24-годинний формат часу.

en: <b>Date Completion</b>
uk: <b>Введення дати</b>

en: When a date is entered without year, it should be taken
uk: Коли дата вводиться без вказання року, слід вважати, що вона належить до

en: Dates will be completed so that they are within the current calendar year.
uk: Дати будуть вводитися так, що вони належатимуть до поточного календарного року.

en: In a sliding 12-month window starting this
    many months before the current month
uk: Ковзного 12-місячного вікна, що починається за
    таку кількість місяців до поточного місяця

en: Enter number of months.
uk: Введіть кількість місяців.

en: Use the date format specified by the system locale.
uk: Використовувати формат дати вказаний у системній локалі.

en: <b>Numbers</b>
uk: <b>Числа</b>

en: Force P_rices to display as decimals
uk: Примусово п_оказувати ціни як десяткові числа

en: Display ne_gative amounts in red
uk: Показувати _від'ємні суми червоним

en: Display negative amounts in red.
uk: Показувати від'ємні суми червоним.

en: _Automatic decimal point
uk: _Автоматична десяткова крапка

en: Automatically insert a decimal point into values that are entered without one.
uk: Автоматично вставляти десяткову крапку у значення, які введені без неї.

en: _Decimal places
uk: Кількість _десяткових розрядів

en: How many automatic decimal places will be filled in.
uk: Скільки знаків числа треба виводити при автоматичному розставлянню десяткових точок.

en: Numbers, Date, Time
uk: Числа, дата, час

en: Perform account list _setup on new file
uk: Відкривати _налаштовування списку рахунків для нових файлів

en: Present the new account list dialog when you choose File->New File.
uk: Виводити діалогове вікно нового рахунку при виборі «Створити файл» у меню «Файл».

en: Display "_tip of the day" dialog
uk: Показувати діалогове вікно з _порадами

en: Display hints for using GnuCash at startup.
uk: Показувати під час запуску поради з використання GnuCash.

en: How many days to keep old log/backup files.
uk: Кількість днів, протягом яких слід зберігати застарілі файли журналів та резервних копій.

en: days
uk: днів

en: <b>_Retain log/backup files</b>
uk: <b>_Зберігати файли журналів/резервних копій</b>

en: Com_press files
uk: С_тискати файли

en: Compress the data file with gzip when saving it to disk.
uk: При збереженні стискати файли даних за алгоритмом gzip.

en: <b>Files</b>
uk: <b>Файли</b>

en: <b>Search Dialog</b>
uk: <b>Діалогове вікно пошуку</b>

en: New search _limit
uk: Нове _обмеження пошуку

en: Default to 'new search' if fewer than this number of items is returned.
uk: Типове значення для 'нового пошуку', якщо повертається кількість елементів менша ніж це число.

en: Show splash scree_n
uk: Показувати зас_тавку

en: Show splash screen at startup.
uk: Показувати заставку на старті.

en: Auto-save time _interval
uk: _Інтервал автозбереження

en: minutes
uk: хвилин

en: Show auto-save confirmation _question
uk: Запитувати _підтвердження для автоматичного збереження

en: If active, GnuCash shows a confirmation question each time the auto-save feature is started. Otherwise no extra explanation is shown.
uk: Якщо обрано, GnuCash запитує підтвердження кожного разу при запуску автоматичного збереження. В іншому випадку, автозбереження відбувається без будь-яких зайвих запитань.

[ctx: keep]
en: For
uk: Для

en: Forever
uk: Завжди

en: Time to _wait for answer
uk: Час очікування _на відповідь

en: seconds
uk: секунд

en: Path head for Linked Files Relative Paths
uk: Базовий шлях для відносних шляхів пов'язаних файлів

en: Enable horizontal grid lines on table displays
uk: Увімкнути горизонтальні лінії сітки при показі таблиць

en: Enable horizontal grid lines on table displays. These will mainly be tree views like the Accounts page.
uk: Увімкнути горизонтальні лінії сітки при показі таблиць. Такими таблицями, в основному, є ієрархічні списки, зокрема сторінка «Рахунки».

en: Enable vertical grid lines on table displays
uk: Увімкнути вертикальні лінії сітки при показі таблиць

en: Enable vertical grid lines on table displays. These will mainly be tree views like the Accounts page.
uk: Увімкнути вертикальні лінії сітки при показі таблиць. Такими таблицями, в основному, є ієрархічні списки, зокрема сторінка «Рахунки».

en: <b>Linked Files</b>
uk: <b>Пов'язані файли</b>

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Enable skip transaction action
uk: Увімкнути дію пропуску транзакції

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Enable update match action
uk: Увімкнути оновлення відповідної дії

en: Enable the UPDATE AND CLEAR action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is above the Auto-CLEAR threshold and has a different date or amount than the matching existing transaction will cause the existing transaction to be updated and cleared by default.
uk: Увімкнути дію UPDATE AND CLEAR у засобі встановлення відповідності транзакцій. Якщо увімкнено, наявність записів транзакцій, для яких найкраща оцінка відповідності перебуває над пороговим значенням Auto-CLEAR і має іншу дату або суму, ніж відповідний наявний запис транзакції, типово спричинить оновлення і вилучення наявного записів.

en: In some places commercial ATMs (not belonging to a financial institution) are installed in places like convenience stores. These ATMs add their fee directly to the amount instead of showing up as a separate transaction or in your monthly banking fees. For example, you withdraw $100, and you are charged $101,50 plus Interac fees. If you manually entered that $100, the amounts won't match. You should set this to whatever is the maximum such fee in your area (in units of your local currency), so the transaction will be recognised as a match.
uk: Подекуди комерційні банківські автомати (які не належать певній фінансовій установі) встановлено у місцях, подібних до цілодобових крамниць. Такі банківські автомати знімають додаткову сплату безпосередньо з суми, не показуючи окремої транзакції або не додаючи суму до ваших щомісячних банківських сплат за послуги. Наприклад, ви знімаєте 100₴, а з рахунку знімається 101,50₴ разом зі сплатою за послуги. Якщо ви введете ці 100₴, відповідність сум не буде встановлено. Вам слід встановити значення цього параметра у максимальну суму сплати за послуги у вашій країні (у одиницях місцевої валюти), щоб програма могла встановлювати відповідність подібних операцій.

en: A transaction whose best match's score is in the green zone (above or equal to the Auto-CLEAR threshold) will be CLEARed by default.
uk: Транзакція, чий найкращий рівень відповідності перебуває у зеленій зоні (над пороговим значенням Auto-CLEAR або дорівнює йому) типово вважатиметься перевіреною.

en: A transaction whose best match's score is in the red zone (above the display threshold but below or equal to the Auto-ADD threshold) will be ADDed by default.
uk: Транзакція, чий найкращий рівень відповідності перебуває у червоній зоні (над показаним пороговим значенням, але нижче за Auto-ADD або дорівнює йому) типово вважатиметься додаватиметься.

en: The minimum score a potential match must have to be displayed in the match list.
uk: Мінімальне значення оцінки потенційної відповідності, щоб запис було показано у списку відповідників.

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Commercial ATM _fees threshold
uk: Порогове значення комісії п_латіжного термінала

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Auto-c_lear threshold
uk: Поріг авто_перевірки

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Auto-_add threshold
uk: Поріг авто_додавання

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Match _display threshold
uk: Поріг відп_овідності для показу

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Use _bayesian matching
uk: Використовувати відповідність за _Баєсом

en: Use bayesian algorithms to match new transactions with existing accounts.
uk: Використовувати алгоритм Баєса для визначення відповідності нових транзакцій наявним рахункам.

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: Likely match _day threshold
uk: Поріг ймовірної відп_овідності у днях

note: Preferences->Online Banking:Generic
en: _Unlikely match day threshold
uk: Поріг невідп_овідності у днях

en: A transaction whose date is within the threshold is likely to be a match. Default is 4 days.
uk: Транзакція, чия дата лежить у пороговому діапазоні, ймовірно, є відповідною. Типовим пороговим значенням є 4 днів.

en: A transaction whose date is outside the threshold is unlikely to be a match. Default is 14 days.
uk: Транзакція, чия дата лежить поза пороговим діапазоном, навряд чи є відповідною. Типовим пороговим значенням є 14 днів.

en: <b>Checks</b>
uk: <b>Перевірки</b>

en: The default check printing font.
uk: Типовий шрифт друку чека.

en: Print _date format
uk: Виводити формат _дати

en: Below the actual date, print the format of that date in 8 point type.
uk: Нижче фактичної дати виводити формат цієї дати у 8-крапковому типі.

en: Print _blocking chars
uk: Виводити символи _блокування

en: Print '***' before and after each text field on the check.
uk: Виводити '***' перед та після кожного текстового поля, які слід перевірити.

en: Default _font
uk: Типовий _шрифт

en: Printing
uk: Друк

en: '_Enter' moves to blank transaction
uk: «_Enter» переміщує до порожньої транзакції

en: If checked, pressing the 'Enter' key will move to the location of the blank transaction in the register. If clear, pressing the 'Enter' key will move down one row.
uk: Якщо позначено, натискання на клавішу Enter призводить до переходу до порожньої транзакції внизу реєстру. В іншому випадку, натискання на Enter призводить до переходу на один рядок нижче.

en: _Auto-raise lists
uk: _Автоматично розкривати списки

en: Automatically raise the list of accounts or actions during input.
uk: Автоматично виводити список рахунків чи дій у процесі вводу.

en: Tab order in_cludes Transfer on Memorised Transactions
uk: До порядку вкладок в_ключається вкладка «Передати» для транзакцій із нотатками

en: Move to Transfer field when memorised transaction auto filled.
uk: Перейти до поля переказу після автозаповнення занотованої транзакції.

en: <b>Reconciling</b>
uk: <b>Узгодження</b>

en: Check cleared _transactions
uk: Перевіряти очищені _транзакції

en: Pre-check cleared transactions when creating a reconcile dialog.
uk: Відмічати очищені транзакції при відкриванні діалогового вікна узгодження.

en: Automatic credit card _payment
uk: Автоматичний _платіж за кредитною карткою

en: After reconciling a credit card statement, prompt the user to enter a credit card payment.
uk: Після узгодження наявності грошей на кредитній карті, просити користувача ввести платіж через кредитну картку.

en: Always reconcile to t_oday
uk: Завжди узгоджувати _сьогодні

en: Always open the reconcile dialog using today's date for the statement date, regardless of previous reconciliations.
uk: Завжди відкривати діалогове вікно узгодження, використовуючи сьогоднішню дату як дату узгодження, не залежно від попередніх узгоджень.

en: <b>Graphics</b>
uk: <b>Графіка</b>

en: _Use GnuCash built-in color theme
uk: _Використовувати вбудовану тему кольорів GnuCash

en: GnuCash uses a yellow/green theme by default for register windows. Uncheck this if you want to use the system color theme instead.
uk: GnuCash типово використовує жовто-зелену тему для вікон реєстрів. Зніміть позначку з цього пункту, якщо хочете використовувати загальносистемну тему кольорів.

en: Double _mode colors alternate with transactions
uk: Подвійний _режим кольорів, чергувати кожну транзакцію

en: Alternate the primary and secondary colors by transaction instead of by alternating by row.
uk: Чергувати первинний та вторинний кольори кожної транзакції, а не кожен рядок.

en: Draw hori_zontal lines between rows
uk: Виводити _горизонтальні лінії між стовпчиками

en: Show horizontal borders on the cells.
uk: Показувати горизонтальні межі комірок.

en: Draw _vertical lines between columns
uk: Виводити _вертикальні лінії між стовпчиками

en: Show vertical borders on the cells.
uk: Показувати вертикальні межі комірок.

en: Layout
uk: Компонування

en: _Placement of future transactions
uk: _Місце майбутніх транзакцій

en: If checked, transactions with a date in the future will be displayed at the bottom of the register after the blank transaction unless in reverse sort order when they are displayed at the top before the blank transaction. If clear, the blank transaction will be at the bottom of the register after all transactions unless in reverse sort order when it will be at the top.
uk: Якщо позначено, транзакції із датами у майбутньому буде показано у нижній частині реєстру після порожньої транзакції, якщо не встановлено режим зворотного порядку, коли їх буде показано на початку, до порожньої транзакції. Якщо не позначено, порожня транзакція розташовуватимуться у нижній частині реєстру після усіх транзакцій, окрім режиму зворотного порядку, коли її буде показано згори.

en: <b>Default Style</b>
uk: <b>Типовий стиль</b>

en: <b>Other Defaults</b>
uk: <b>Інші типові значення</b>

en: _Basic ledger
uk: _Основна книга

en: _Auto-split ledger
uk: _Автоматично розділювати книгу

note: Translators: This is a menu item in the View menu
en: Transaction _Journal
uk: _Журнал транзакцій

en: Number of _transactions
uk: Кількість _транзакцій

en: _Double line view
uk: Перегляд із _подвійним рядком

en: Show a second line with Action, Notes, and Linked Document fields for each transaction.
uk: Показувати другий рядок із записами «Дія», «Примітки» і «Пов'язані документи» для усіх транзакцій.

en: Register opens in a new _window
uk: Журнал відкривається у _новому вікні

en: If checked, each register will be opened in its own top level window. If clear, the register will be opened in the current window.
uk: Якщо позначено, кожен журнал буде відкриватись у власному вікні. Якщо не позначено, журнал відкриватиметься у поточному вікні.

en: _Only display leaf account names
uk: _Відображати лише назви рахунків, що не мають субрахунків

en: If checked, only the names of the leaf accounts are displayed in the register and in the account selection popup. The default behaviour is to display the full name, including the path in the account tree. Checking this option implies that you use unique leaf names.
uk: Якщо вибрано, лише назви небатьківських рахунків показуватимуться у журналі і у контекстному вікні вибору рахунку. В іншому випадку, показуватиметься повна назва, включно із шляхом у дереві рахунків. Увімкнення цього параметру передбачає, що Ви використовуєте унікальні назви для небатьківських рахунків.

en: Register Defaults
uk: Типові параметри журналу

en: <b>Default Report Currency</b>
uk: <b>Типова валюта у звітах</b>

en: <b>Location</b>
uk: <b>Розташування</b>

en: Report opens in a new _window
uk: Звіт відкривається у _новому вікні

en: If checked, each report will be opened in its own top level window. If clear, the report will be opened in the current window.
uk: Якщо позначено, кожен звіт буде відкриватись у власному вікні. Якщо не позначено, звіт відкриватиметься у поточному вікні.

en: Default zoom level
uk: Типовий масштаб

en: Reports
uk: Звіти

en: <b>Window Geometry</b>
uk: <b>Геометрія вікна</b>

en: _Save window size and position
uk: З_берігати розмір та розташування вікна

en: Save window size and location when it is closed.
uk: Зберігати розмір вікна і його розташування при закритті.

en: Bring the most _recent tab to the front
uk: Переносити _останню вкладку наперед

en: <b>Tab Position</b>
uk: <b>Положення вкладок</b>

en: To_p
uk: В_горі

en: B_ottom
uk: В_низу

en: _Left
uk: _Ліворуч

en: _Right
uk: _Праворуч

en: <b>Summary Bar Position</b>
uk: <b>Положення панелі підсумків</b>

en: Bottom
uk: Внизу

en: <b>Tabs</b>
uk: <b>Вкладки</b>

en: Show close button on _notebook tabs
uk: Показувати кнопку закривання у _вкладках

en: Show a close button on each notebook tab. These function identically to the 'Close' menu item.
uk: Показувати кнопку закривання на кожній вкладці. Ця функція ідентична до пункту меню «Закрити».

en: If the text in the tab is longer than this value (the test is approximate) then the tab label will have the middle cut and replaced with an ellipsis.
uk: Якщо текст на вкладці є довшим за це значення (тестове значення є приблизним), мітка вкладки обрізатиметься, а решта тексту замінюватиметься багатокрапкою.

en: characters
uk: символів

en: _Width
uk: _Ширина

en: Open new tabs _adjacent to current tab
uk: Відкривати нові вкладки пору_ч із поточною вкладкою

en: Opens new tab adjacent to current tab instead of at the end.
uk: Відкриває нову вкладку поруч із поточною вкладкою, а не у кінці панелі вкладок.

en: Windows
uk: Вікна

en: Online Quotes
uk: Інтерактивні курси

en: Bid
uk: Ціна купівлі

en: Ask
uk: Ціна пропозиції

en: Last
uk: Остання

en: Net Asset Value
uk: Вартість чистих активів

en: Price Editor
uk: Редактор цін

en: S_ource
uk: Д_жерело

en: _Price
uk: _Ціна

en: Remove Old Prices
uk: Вилучити старі курси

en: Delete prices that meet the following criteria:
uk: Вилучати ціни, які відповідають таким критеріям:

en: Remove all prices before date.
uk: Вилучити усі ціни до дати.

en: Last of _Week
uk: Остання у _тижні

en: Keep the last price of each week if present before date.
uk: Зберігати останню ціну кожного тижня, якщо така існує до дати.

en: Last of _Month
uk: Остання у _місяці

en: Keep the last price of each month if present before date.
uk: Зберігати останню ціну кожного місяця, якщо така існує до дати.

en: Last of _Quarter
uk: Остання у _кварталі

en: Keep the last price of each fiscal quarter if present before date. The fiscal quarter is derived from the accounting period end date.
uk: Зберігати останню ціну для кожного фіскального кварталу, якщо така існує до дати. Фіскальний квартал визначається за датою завершення періоду обліку.

en: Last of _Period
uk: Остання у _періоді

en: Keep the last price of each fiscal period if present before date. The fiscal period is derived from the accounting period end date.
uk: Зберігати останню ціну для кожного фіскального періоду, якщо така існує до дати. Фіскальний період визначається за датою завершення періоду обліку.

en: _Scaled
uk: _Масштабовано

en: With the scaled option, prices are removed relative to the date selected. 'One a month' is used for dates older than a year and 'One a week' is used for dates older than six months to a year.
uk: Із визначеним параметром масштабування ціни вилучатимуться відносно вибраної дати. «Одна на місяць» використовується для дат, старіших за рік, а «Одна на тиждень» — для дат, старіших на період від шести місяців до року.

en: First Date
uk: Перша дата

en: From these Commodities
uk: З цих товарів

en: Keeping the last available price for option
uk: Зберегти останню доступну ціну для опціону

en: Include _Fetched online prices
uk: Включити _отримані з інтернету курси

en: If activated, prices added by Finance::Quote will be included.
uk: Якщо позначено, ціни, які додано Finance::Quote, буде включено.

en: Include manually _Entered prices
uk: Включити ціни, _введені вручну

en: If activated, include manually entered prices.
uk: Якщо позначено, включити ціни, які додано вручну.

en: _Added by the application
uk: _Додано програмою

en: If activated, include application added prices.
    
    These prices were added so that there's always a "nearest in time" price for every multi-commodity transaction so that the Accounts page and reports are able to correctly report values so removing them may make this less reliable.
uk: Якщо позначено, включити додані програмою ціни.
    
    Ці ціни було додано для того, щоб завжди була, «найближча у часі» ціна для будь-якої транзакції із декількома товарами. Таким чином, на сторінках рахунків і звітів можна буде бачити коректні значення. Саме тому, вилучення цих цін може зробити відповідні звіти менш вартими довіри.

en: Before _Date
uk: До такої _дати

en: Price Database
uk: База даних цін

en: Add a new price.
uk: Додати нову ціну.

en: Remove the current price.
uk: Вилучити поточну ціну.

en: Edit the current price.
uk: Редагувати поточну ціну.

en: Remove _Old
uk: Вилучити _старі

en: Remove prices older than a user-entered date.
uk: Вилучити ціни, сформовані після введеної користувачем дати.

en: _Get Quotes
uk: _Отримати котирування

en: Get new online quotes for stock accounts.
uk: Отримати онлайн-котирування для рахунків з акціями.

en: Save Custom Check Format
uk: Зберегти інший формат чека

en: Enter a title for this custom format. This title will appear in the "Check format" selector of the Print Check dialog. Using the title of an existing custom format will cause that format to be overwritten.
uk: Введіть заголовок для цього нетипового формату. Цей заголовок буде показано у полів вибору «Формат чека» у діалоговому вікні «Друку чека». Якщо ви використаєте заголовок наявного формату чека, цей формат буде перезаписано.

en: Inches
uk: Дюйми

en: Centimeters
uk: Сантиметри

en: Millimeters
uk: Міліметри

en: Points
uk: Точки

en: Middle
uk: Посередині

en: Quicken/QuickBooks (tm) US-Letter
uk: Quicken/QuickBooks™, лист США

en: Deluxe(tm) Personal Checks US-Letter
uk: Особисті чеки Deluxe™, лист США

en: Quicken(tm) Wallet Checks w/ side stub
uk: Чеки для гаманця Quicken™ з бічним корінцем

en: _Print
uk: _Надрукувати

en: Check _format
uk: _Формат чека

en: Check po_sition
uk: _Позиція чека

en: _Date format
uk: Формат _дати

en: Check format must have an
    ADDRESS item defined in order
    to print an address on the check.
uk: Формат чека має містити визначений
    запис ADDRESS, щоб адресу на чеку
    було надруковано.

en: _Address
uk: _Адреса

en: Checks on first _page
uk: Чеки на першій _сторінці

en: Pa_yee
uk: _Одержувач

en: Amount (_words)
uk: Кількість (_словами)

en: Amount (_numbers)
uk: Кількість (_цифрами)

en: _Units
uk: _Одиниці

en: _Translation
uk: _Переклад

en: _Rotation
uk: _Поворот

en: The origin point is the upper left-hand corner of the page.
uk: Початок координат знаходиться в верхньому лівому кутку сторінки.

en: The origin point is the lower left-hand corner of the page.
uk: Початок координат знаходиться в нижньому лівому кутку сторінки.

en: Degrees
uk: Градусів

en: _Save Format
uk: З_берегти формат

en: Splits Memo
uk: Нотатка дроблень

en: Splits Amount
uk: Сума дроблень

en: Splits Account
uk: Рахунок дроблення

en: Custom format
uk: Користувацький формат

en: Working…
uk: Виконується…

en: <b>A_vailable reports</b>
uk: <b>_Доступні звіти</b>

en: <b>_Selected Reports</b>
uk: <b>_Виділені звіти</b>

en: A_dd >>
uk: _Додати >>

en: << _Remove
uk: << В_идалити

en: Move _up
uk: Перемістити в_гору

en: Move dow_n
uk: Перемістити в_низ

en: Si_ze…
uk: _Розмір…

en: HTML Style Sheets
uk: Стиль оформлення HTML

en: <b>Available style sheets</b>
uk: <b>Доступні стилі оформлення</b>

en: <b>Style sheet options</b>
uk: <b>Параметри оформлення</b>

en: Report Size
uk: Розмір звіту

en: Enter report row/column span
uk: Вкажіть відстань між стовпчиками/рядками

en: _Row span
uk: Інтервал між _рядками

en: _Column span
uk: Інтервал між _стовпчиками

en: Select HTML Style Sheet
uk: Виберіть стиль оформлення HTML

en: New Style Sheet
uk: Створити стиль оформлення

en: <b>New style sheet info</b>
uk: <b>Нова інформація про стиль оформлення</b>

en: _Template
uk: Ша_блон

en: Reset Warnings
uk: Скинути попередження

en: You have requested that the following warning dialogs not be presented. To re-enable any of these dialogs, select the check box next to the dialog, then click OK.
uk: Ви вимкнули виведення наступних попереджувальних діалогових вікон. Щоб увімкнути їх знову, позначте поле поруч з пунктом вікна і натисніть «Гаразд».

en: _Unselect All
uk: Зн_яти виділення

en: No warnings to reset.
uk: Немає попереджень для скидання.

en: Permanent Warnings
uk: Постійні Попередження

en: Temporary Warnings
uk: Тимчасові попередження

en: _New item…
uk: _Створити пункт…

en: _Find
uk: З_найти

en:  Search
uk:  Пошук

en: Search for items where
uk: Шукати пункти які

en: <b>Match all entries</b>
uk: <b>Відповідність усім записам</b>

en: Search Criteria
uk: Критерій пошуку

en: New search
uk: Новий пошук

en: Refine current search
uk: Уточнити поточний пошук

en: Add results to current search
uk: Додати результати до поточного пошуку

en: Delete results from current search
uk: Вилучити результати з поточного пошуку

en: Search only active data
uk: Шукати тільки в активних даних

en: Choose whether to search all your data or only that marked as "active".
uk: Вкажіть, шукати в усіх даних чи лише у позначених як «активні».

en: Type of search
uk: Тип пошуку

en: Account Deletion
uk: Видалення рахунку

en: The following Scheduled Transactions reference the deleted account and must now be corrected. Press OK to edit them.
uk: Вказані нижче заплановані транзакції посилаються на вилучений рахунок. Їх слід виправити. Натисніть кнопку «Гаразд», щоб розпочати редагування.

en: Daily
uk: Щоденно

en: Bi-Weekly
uk: Раз на два тижні

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Make Scheduled Transaction
uk: Створити заплановану транзакцію

en: Advanced…
uk: Додатково…

en: Never End
uk: Ніколи не закінчувати

en: Number of Occurrences
uk: Кількість повторень

en: <b>Since Last Run</b>
uk: <b>З моменту останнього запуску</b>

en: <b>Transaction Editor Defaults</b>
uk: <b>Параметри редактора транзакції</b>

en: _Run when data file opened
uk: _Запускати при відкриванні файла даних

en: Run the "since last run" process when a file is opened.
uk: Запустити процес «з моменту останнього запуску» при відкритті файла.

en: _Show notification window
uk: _Показати вікно сповіщення

en: Show the notification window for the "since last run" process when a file is opened.
uk: Показувати вікно сповіщення для процесу «з моменту останнього запуску» при відкритті файла.

en: _Auto-create new transactions
uk: _Автоматично створювати нові транзакції

en: Set the 'auto-create' flag on newly created scheduled transactions.
uk: Встановити ознаку 'автостворення' для щойно створених запланованих транзакцій.

en: Begin notifications this many days before the transaction is created.
uk: Розпочати нагадування за стільки днів до створення транзакції.

en: Create the transaction this many days before its effective date.
uk: Створити транзакцію за вказану кількість днів до її дати.

en: _Notify before transactions are created
uk: _Попереджувати перед створенням транзакції

en: Set the 'notify' flag on newly created scheduled transactions.
uk: Встановити ознаку «сповіщати» для щойно створених запланованих транзакцій.

en: Crea_te in advance
uk: С_творювати заздалегідь

en: R_emind in advance
uk: На_гадувати заздалегідь

en: Re_view created transactions
uk: Перевіряти створені _транзакції

en: Set 'Review created transactions' as the default in the "since last run" dialog.
uk: Типово встановити режим «Перевіряти створені транзакції» у вікні «З моменту останнього запуску».

en: Edit Scheduled Transaction
uk: Змінити заплановану транзакцію

en: Create in advance
uk: Створити заздалегідь

en: Remind in advance
uk: Нагадати заздалегідь

en: Create automatically
uk: Створити автоматично

en: Conditional on splits not having variables
uk: Умова дроблення не має змінних

en: Notify me when created
uk: Сповіщати при створенні

en: <b>Occurrences</b>
uk: <b>Події</b>

en: Last Occurred:
uk: Остання, що відбулась:

en: Repeats:
uk: Повторів:

en: Until
uk: До

[ctx: repeat]
en: For
uk: Для

en: occurrences
uk: події

en: remaining
uk: залишилось

en: Overview
uk: Огляд

en: Template Transaction
uk: Шаблон транзакції

en: Since Last Run…
uk: З моменту останнього запуску…

en: _Review created transactions
uk: Перевіряти створені _транзакції

en: Income Tax Information
uk: Інформація щодо податку з прибутку

en: Click to change Tax Name and/or Tax Type.
uk: Клацніть, щоб зміни назву податку і/або тип податку.

en: <b>_Accounts</b>
uk: <b>_Рахунки</b>

en: _Income
uk: _Надходження

en: _Expense
uk: _Видатки

en: _Asset
uk: _Активи

en: _Liability/Equity
uk: _Зобов'язання/Маржа

en: <b>Account Tax Information</b>
uk: <b>Податкові дані рахунків</b>

en: Tax _Related
uk: Пов'язаний Із _Податками

en: <b>_TXF Categories</b>
uk: <b>Категорії _TXF</b>

en: <b>Payer Name Source</b>
uk: <b>Джерело Назви Платника</b>

en: C_urrent Account
uk: _Поточний рахунок

en: <b>Copy Number</b>
uk: <b>Число Копій</b>

en: Tax Tables
uk: Таблиці податків

en: <b>Tax Table Entries</b>
uk: <b>Записи у таблиці податків</b>

en: De_lete
uk: Ви_лучити

en: Ne_w
uk: С_творити

en: Value $
uk: Значення $

en: Percent %
uk: Відсоток %

en: <b>Tax Table Entry</b>
uk: <b>Запис таблиці податків</b>

en: _Value
uk: _Значення

en: _Account
uk: _Рахунок

en: GnuCash Tip Of The Day
uk: Поради дня GnuCash

en: _Previous
uk: _Назад

en: _Next
uk: _Далі

en: <b>Tip of the Day</b>
uk: <b>Підказка дня</b>

en: _Show tips at startup
uk: _Показувати поради на старті

en: Transfer Funds
uk: Передача фондів

en: <b>Basic Information</b>
uk: <b>Основна інформація</b>

en: Show Income/Expense
uk: Показувати надходження/видатки

en: <b>Currency Transfer</b>
uk: <b>Передача валюти</b>

en: Exchange Rate
uk: Курс обміну

en: _Fetch Rate
uk: _Отримати курс

en: Username and Password
uk: Ім'я користувача та пароль

en: Enter your username and password
uk: Введіть ім'я користувача і новий пароль

en: _Username
uk: _Користувач

en: _Password
uk: _Пароль

en: The vendor ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
uk: Ідентифікатор постачальника. Якщо не вказано, відповідний номер буде вибрано автоматично

en: US (12/31/2001)
uk: США (12/31/2001)

en: UK (31/12/2001)
uk: ОК (31/12/2001)

en: Europe (31.12.2001)
uk: Європа (31.12.2001)

en: UTC - Coordinated Universal Time
uk: UTC — координований всесвітній час

en: No Fancy Date Format
uk: Без форматування дати

en: %Y-%m-%d
uk: %d-%m-%Y

en: Include Century
uk: Включаючи століття

en: Abbreviation
uk: Скорочення

en: Date format
uk: Формат дати

en: 1st
uk: 1

en: 2nd
uk: 2

en: 3rd
uk: 3

en: 4th
uk: 4

en: 5th
uk: 5

en: 6th
uk: 6

en: 7th
uk: 7

en: 8th
uk: 8

en: 9th
uk: 9

en: 10th
uk: 10

en: 11th
uk: 11

en: 12th
uk: 12

en: 13th
uk: 13

en: 14th
uk: 14

en: 15th
uk: 15

en: 16th
uk: 16

en: 17th
uk: 17

en: 18th
uk: 18

en: 19th
uk: 19

en: 20th
uk: 20

en: 21st
uk: 21

en: 22nd
uk: 22

en: 23rd
uk: 23

en: 24th
uk: 24

en: 25th
uk: 25

en: 26th
uk: 26

en: 27th
uk: 27

en: 28th
uk: 28

en: 29th
uk: 29

en: 30th
uk: 30

en: 31st
uk: 31

en: Last day of month
uk: Останній день місяця

en: Last Monday
uk: Останній понеділок

en: Last Tuesday
uk: Останній вівторок

en: Last Wednesday
uk: Остання середа

en: Last Thursday
uk: Останній четвер

en: Last Friday
uk: Остання п’ятниця

en: Last Saturday
uk: Остання субота

en: Last Sunday
uk: Остання неділя

en: Once
uk: Одноразово

en: Semi-Monthly
uk: Двічі на місяць

en: No change
uk: Без змін

en: Use previous weekday
uk: Використовувати попередній день тижня

en: Use next weekday
uk: Використовувати наступний день тижня

en: 1st Mon
uk: 1-й Пн

en: 1st Tue
uk: 1-й Вт

en: 1st Wed
uk: 1-а Ср

en: 1st Thu
uk: 1-й Чт

en: 1st Fri
uk: 1-а Пт

en: 1st Sat
uk: 1-а Сб

en: 1st Sun
uk: 1-а Нд

en: 2nd Mon
uk: 2-й Пн

en: 2nd Tue
uk: 2-й Вт

en: 2nd Wed
uk: 2-а Ср

en: 2nd Thu
uk: 2-й Чт

en: 2nd Fri
uk: 2-а Пт

en: 2nd Sat
uk: 2-а Сб

en: 2nd Sun
uk: 2-а Нд

en: 3rd Mon
uk: 3-й Пн

en: 3rd Tue
uk: 3-й Вт

en: 3rd Wed
uk: 3-я Ср

en: 3rd Thu
uk: 3-й Чт

en: 3rd Fri
uk: 3-я Пт

en: 3rd Sat
uk: 3-я Сб

en: 3rd Sun
uk: 3-я Нд

en: 4th Mon
uk: 4-й Пн

en: 4th Tue
uk: 4-й Вт

en: 4th Wed
uk: 4-а Ср

en: 4th Thu
uk: 4-й Чт

en: 4th Fri
uk: 4-а Пт

en: 4th Sat
uk: 4-а Сб

en: 4th Sun
uk: 4-а Нд

en: Not scheduled
uk: Не заплановано

en: Select occurrence date above.
uk: Виберіть дату події вище.

[ctx: Daily]
en: Every
uk: Кожні

[ctx: Daily]
en: days.
uk: днів.

[ctx: Weekly]
en: Every
uk: Кожні

[ctx: Weekly]
en: weeks.
uk: тижні.

en: Saturday
uk: Субота

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: Sunday
uk: Неділя

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

[ctx: Semimonthly]
en: Every
uk: Кожні

[ctx: Semimonthly]
en: months.
uk: місяці.

en: First on the
uk: Перший раз

en: except on weekends
uk: окрім таких днів тижня

en: then on the
uk: потім

[ctx: Monthly]
en: Every
uk: Кожні

[ctx: Monthly]
en: months.
uk: місяці.

en: On the
uk: На

en: Edit budget for all periods
uk: Редагувати бюджет для усіх періодів

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace the budget for all periods with new 'value'. Use empty value to unset budget for the accounts.
uk: Замінити бюджет для усіх періодів новим «значенням». Скористайтеся порожнім значенням, щоб скинути бюджет для усіх рахунків.

en: Add
uk: Додати

en: Add 'value' to current budget for each period
uk: Додати «значення» до поточного бюджету для усіх періодів

en: Multiply
uk: Помножити

en: Multiply current budget for each period by 'value'
uk: Помножити поточний бюджет для усіх періодів на вказане значення

en: The number of leading digits to keep when rounding
uk: Кількість ведучих точок для збереження вирівнювання

en: Significant Digits
uk: Значимі цифри

en: Use a fixed value or apply transformation for all periods.
uk: Скористатися фіксованим значенням або застосувати перетворення для усіх періодів.

en: Estimate Budget Values
uk: Оцінити обсяг бюджету

en: Use Average
uk: Середнє

en: Use the average value over all actual periods for all projected periods
uk: Використовувати середнє значення для усіх дійсних періодів для усіх проєктованих періодів

en: GnuCash will estimate budget values for the selected accounts from past transactions.
uk: GnuCash оцінюватиме показники бюджету для відібраних рахунків від минулих транзакцій.

en: Budget Options
uk: Параметри бюджету

en: Budget Name
uk: Назва бюджету

en: Number of Periods
uk: Кількість періодів

en: Budget Period
uk: Період бюджету

en: Show Account Code
uk: Показувати Код Рахунку

en: Show Description
uk: Показати опис

en: Note: Use View->'Filter By…' to control visible accounts.
uk: Зауваження: скористайтеся пунктом «Перегляд -> Критерій фільтрування…» для керування переліком видимих рахунків.

en: Budget List
uk: Список бюджетів

en: Close the Budget List
uk: Закрити список бюджетів

en: Create a New Budget
uk: Створити новий бюджет

en: Open the Selected Budget
uk: Відкрити виділений бюджет

en: Delete the Selected Budget
uk: Вилучити виділений бюджет

en: Budget Notes
uk: Нотатки щодо бюджету

en: Enter Note
uk: Введіть нотатку

note: Filter register by… Dialog
en: Filter register by…
uk: Фільтр зареєстрований за…

note: Filter By Dialog, Date Tab
en: Show _All
uk: Показати _все

en: Show _number of days
uk: Показувати _кількість днів

en: Valid range is 0 to 1100 days
    If 0, all previous days included
uk: Коректним діапазоном є від 0 до 1100 днів.
    Якщо 0, буде включено усі попередні дні

en: Choo_se Date
uk: В_иберіть дату

note: Filter By Dialog, State Tab
en: _Unreconciled
uk: _Не узгоджено

en: C_leared
uk: П_еревірено

en: _Voided
uk: _Порожнє

en: _Frozen
uk: _Заморожено

note: Filter By Dialog, below tabs
en: Sa_ve Filter
uk: З_берегти фільтр

note: Duplicate Transaction Dialog
en: Duplicate Transaction
uk: Зробити копію транзакції

en: _Number
uk: _Номер

en: _Transaction Number
uk: Номер _транзакції

en: Keep Linked Document Entry
uk: Зберегти запис пов'язаного документа

note: Sort register by Dialog
en: Sort register by…
uk: Впорядковувати журнал за…

en: _Standard Order
uk: _Звичайний порядок

en: Keep normal account order.
uk: Зберігати звичайний порядок рахунків.

en: Sort by date.
uk: Впорядковувати за датою.

en: Date of _Entry
uk: Дата _запису

en: Sort by the date of entry.
uk: Впорядковувати за датою запису.

en: S_tatement Date
uk: _Дата виписки

en: Sort by the statement date (and group by cleared, unreconciled, reconciled).
uk: Впорядкувати за датою виписки (і згрупувати за перевіреними, неузгодженими, узгодженими).

en: Num_ber
uk: _Номер

en: Sort by number.
uk: Впорядковувати за номером.

en: Amo_unt
uk: С_ума

en: Sort by amount.
uk: Впорядковувати за сумою.

en: Sort by memo.
uk: Впорядковувати за нотатками.

en: Descri_ption
uk: _Опис

en: Sort by description.
uk: Впорядковувати за описом.

en: _Action
uk: Д_ія

en: Sort by action field.
uk: Впорядковувати за полем дії.

en: Sort by notes field.
uk: Впорядковувати за полем примітки.

en: Sa_ve Sort Order
uk: З_берегти порядок сортування

en: Save the sort order for this register.
uk: Зберегти порядок сортування для цього реєстру.

en: _Reverse Order
uk: З_воротний порядок

en: Sort in descending order.
uk: Впорядкувати за спаданням.

en: Void Transaction
uk: Очищення транзакції

en: Reason for voiding transaction
uk: Причина очищення транзакції

en: day(s)
uk: днів

en: week(s)
uk: тижнів

en: month(s)
uk: місяців

en: year(s)
uk: років

en: Every
uk: Кожні

en: Number of calendar units in the recurrence: E.g. Biweekly = every 2 weeks; Quarterly = every 3 months
uk: Кількість календарних одиниць у повторі: наприклад. Кожні два тижні = кожні 2 тижні; Щоквартально = кожні 3 місяці

en: beginning on
uk: починається

en: last of month
uk: останній у місяці

en: Always use the last day (or day of week) in the month?
uk: Завжди використовувати останній день (або день тижня) у місяці?

en: same week & day
uk: у той же тиждень та день

en: Match the "day of week" and "week of month"? (for example, the "second Tuesday" of every month)
uk: Відповідність «день тижня» та «тиждень місяця»? (наприклад, «другий Четвер» кожного місяця)

en: Only show _active owners
uk: Показувати лише _активних власників

en: Show _zero balance owners
uk: Показувати в_ласників із нульовим сальдо

en: About Auto-Clear
uk: Про автоузгодження

en: Use this dialog if you want GnuCash to automatically find which transactions are cleared, given an ending balance. For example, said ending balance can be the current balance given by your bank online.
uk: Скористайтеся цим діалоговим вікном, якщо ви хочете, щоб GnuCash автоматично визначав транзакції, які узгоджено, за кінцевим балансом. Наприклад, відповідний кінцевий баланс може бути балансом, який надано вам банком за допомогою інтернету.

en: Caution!
uk: Увага!

en: This tool might be slow or abort if the number of uncleared splits is more than approximately 20. In that case please clear at least some of them manually.
uk: Цей інструмент може працювати повільно або не працювати взагалі, якщо кількість неузгоджених поділів приблизно перевищує 20. У таких випадках варто узгодити принаймні деякі з них вручну.

en: _Ending Balance
uk: Сальдо _наприкінці

en: _Review cleared splits
uk: П_ереглянути узгоджені поділи

en: Select this option to open a register tab with newly cleared splits.
uk: Виберіть цей варіант, щоб відкрити вкладку книги із новими узгодженими поділами.

en: <b>Reconcile Information</b>
uk: <b>Інформація про узгодженість</b>

en: Statement _Date
uk: _Дата виписки

en: Include _subaccounts
uk: Включати _субрахунки

en: Include all descendant accounts in the reconcile. All of them must use the same commodity as this one.
uk: Включити до узгодження усі підлеглі рахунки. В усіх цих рахунках має використовуватися той самий товар, що і у цьому.

en: Statement Date is after today
uk: Дата виписки у майбутньому щодо поточної

en: Not found
uk: Не знайдено

en: The specified URL could not be loaded.
uk: Вказаний URL не може бути завантажений.

en: Secure HTTP access is disabled. You can enable it in the Network section of the Preferences dialog.
uk: Безпечний HTTP вимкнено. Його можна увімкнути у діалозі Параметри у розділі Мережа.

en: Network HTTP access is disabled. You can enable it in the Network section of the Preferences dialog.
uk: Доступ до мережі через HTTP вимкнено. Його можна увімкнути у діалозі Параметри у розділі Мережа.

en: There was an error accessing %s.
uk: Помилка під час доступу до %s.

en: Export to PDF File
uk: Експортування до файла PDF

note: Translators: Strings are 1. Bank code, 2. Bank name, 3. Account Number, 4. Subaccount ID
en: Bank code %s (%s), Account %s (%s)
uk: Банківський код %s (%s), рахунок %s (%s)

en: Online Banking Account Name
uk: Назва рахунку для інтернет-банкінгу

en: GnuCash Account Name
uk: Назва рахунку GnuCash

en: New?
uk: Новий?

en: AqBanking Initial Assistant
uk: Початкове налаштовування AqBanking

en: This assistant helps you setting up your Online Banking connection with your bank.
uk: Цей помічник допоможе вам налаштувати з'єднання з сервісом інтернет-банкінгу вашого банку.

en: The requirements for Online Banking vary between the different supported AqBanking backends, but usually you will need:
    * Your bank needs to grant you online access. See on their website or ask their customer service for how to obtain it.
    They should also tell you:
    * Your user ID that identifies you to their server, often your base account number;
    * The URL of their Online Banking server;
    * In some cases the routing number of your bank's branch is useful in this assistant;
    * Authentication methods vary by backend and chosen method:
     * FinTS PIN/TAN: Some methods require a specific gadget like a card reader or a mobile;
     * FinTS HBCI: You have to exchange the public parts of asymmetric keys with your bank ("Ini-Letter").
     * PayPal: registered email address, password, API signature;
uk: Вимоги щодо інтернет-банкінгу є різними для різних підтримуваних модулів обробки AqBanking, але зазвичай вимоги є такими:
    * Ваш банк має надавати вам інтернет-доступ до даних. Подробиці можна дізнатися з сайта банку або за допомогою служби підтримки.
    Також вам мають бути відомі:
    * Ваш ідентифікатор користувача, який засвідчує вашу ідентичність для сервера банку, часто це номер вашого базового рахунка;
    * Адреса сервера інтернет-банкінгу;
    * У певних випадках у цій допоміжній програмі може бути корисним номер маршрутизації гілки вашого банку;
    * Методи розпізнавання є різними для різних модулів обробки і вибраних способів:
     * FinTS PIN/TAN: для реалізації деяких методів потрібен певний гаджет, зокрема зчитувач карток або мобільний телефон;
     * FinTS HBCI: вам слід обмінятися відкритими частинами асиметричних ключів із вашим банком («Ini-лист»).
     * PayPal: зареєстрована адреса електронної пошти, пароль, підпис до програмного інтерфейсу;

note: See https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking for the used terminology and replace the link, if a localized version exists.
en: See <a href="https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking">https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking</a> for more details
uk: Щоб дізнатися більше, див. <a href="https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking">https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking</a>

en: Note: NO WARRANTIES FOR ANYTHING. Some banks run a poorly implemented Online Banking server. You should not rely on time-critical transfers through Online Banking, because sometimes the bank does not give you correct feedback when a transfer is rejected.
uk: Зауваження: ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ З БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ. Реалізація сервера інтернет-банкінгу у деяких банках є дуже неякісною. Вам не слід покладатися на перекази інтернет-банкінгу, якщо критичним параметром у них є час, оскільки іноді сервер банку не відповідає належним чином, якщо у переказі було відмовлено.

en: Initial Online Banking Setup
uk: Початкове налаштування інтернет-банкінгу

en: The Setup of your Online Banking connection is handled by the external program "AqBanking Setup".
uk: Налаштування вашого з'єднання для інтернет-банкінгу здійснюватиметься за допомогою зовнішньої програми «AqBanking Setup».

en: That means:
    * It ignores GnuCash's preferences like "Close log window when finished".
    * To report issues read
uk: Це означає наступне:
    * Програма ігнорує параметри GnuCash, подібні до «Закрити вікно журналу після завершення».
    * Щоб повідомити про вади, ознайомтеся із

en: You have to set up at least one connection before you can continue.
    
    Please press the button below to start it.
uk: Вам слід налаштувати принаймні одне з'єднання, перш ніж продовжувати.
    
    Будь ласка, натисніть кнопку нижче, щоб розпочати налаштовування.

en: _Start AqBanking Setup
uk: _Запустити налаштовування AqBanking

en: Start Online Banking Setup
uk: Запустити налаштовування інтернет-банкінгу

en: Double Click on the line of an Online Banking account name if you want to match it to a GnuCash account or select incorrect matches and click "Delete selected matches". Click "Next" when all desired accounts are matching.
uk: Двічі клацніть на рядку назви рахунку інтернет-банкінгу, якщо хочете встановити відповідність до рахунку GnuCash, або виберіть помилкові відповідники і натисніть «Вилучити позначені відповідники». Коли всі відповідності встановлені, натисніть «Далі».

en: _Delete selected matches
uk: Ви_лучити позначені відповідники

en: Match Online accounts with GnuCash accounts
uk: Відповідність рахунків інтернет-банкінгу рахункам GnuCash

en: The setup for matching Online Banking accounts to GnuCash accounts is now finished. You can now invoke Online Banking actions on those accounts.
    
    If you want to add another bank, user, or account, you can start this assistant again anytime.
    
    Press "Apply" now.
uk: Налаштовування відповідності рахунків клієнт-банк із рахунками GnuCash завершено. Тепер ви можете користуватися діями з інтернет-банкінгу для цих рахунків.
    
    Якщо хочете додати ще один запис банку, користувача або рахунка, можете будь-коли запустити цей допоміжних засіб знову.
    
    Тепер, натисніть «Застосувати».

en: Online Banking Setup Finished
uk: Налаштовування інтернет-банкінгу завершено

en: Online Banking Connection Window
uk: Вікно з'єднання з онлайн-банкінгом

en: _Abort
uk: _Перервати

en: Progress
uk: Поступ

en: Current _Job
uk: Поточне _завдання

en: Current _Action
uk: Поточна _дія

en: <b>_Log Messages</b>
uk: <b>_Журнал повідомлень</b>

en: Close when _finished
uk: Закрити після за_вершення

en: Get Transactions Online
uk: Отримати транзакцію через Інтернет

en: Date range of transactions to retrieve:
uk: Діапазон дат транзакцій для отримання:

en: From
uk: З

en: _Earliest possible date
uk: _Сама рання можлива дата

en: _Last retrieval date
uk: Дата _останнього отримання

en: E_nter date:
uk: _Введіть дату:

en: To
uk: До

en: Ente_r date:
uk: Вв_едіть дату:

en: No_w
uk: За_раз

en: Enter Password
uk: Введіть пароль

en: Enter your password
uk: Введіть пароль

en: Bar_width
uk: _Ширина панелі

note: TAN generator with flicker interface common in DE only
en: Setting the bar width, adapting to the size of the TAN generator.
uk: Встановлення ширини панелі із адаптацією до розміру породжувача TAN.

en: _Delay
uk: З_атримка

note: TAN generator with flicker interface common in DE only
en: Setting the delay time, with small values the flicker graphic is repeated faster.
uk: Встановлення часу затримки. Малі значення призводитимуть до швидшого повторення під час блимання графіка.

note: TAN generator with flicker interface common in DE only
en: Hold the TAN generator in front of the animated graphic. The markings (triangles) on the graphic must match those on the TAN generator.
uk: Утримувати породжувач TAN над анімованою графікою. Позначки (трикутнички) на графіку мають відповідати значенням у породжувачі TAN.

en: Con_firm Password
uk: Пі_дтвердження паролю

en: _Remember the PIN in memory
uk: З_апам'ятати PIN у пам'яті

en: If active, the PIN for FinTS/AqBanking actions will be remembered in memory during a session. Otherwise it will have to be entered again each time during a session when it is needed.
uk: Якщо позначено, програма пам'ятатиме код PIN для дій із FinTS/AqBanking протягом сеансу. Якщо не позначено, протягом сеансу вам доведеться вводити цей код кожного разу, коли це буде потрібно.

en: Name for new template
uk: назва нового шаблону

en: _Name of the new template
uk: _Назва нового шаблону

en: Enter a unique name for the new template.
uk: Вкажіть унікальну назву для нового шаблону.

en: Online Transaction
uk: Транзакція через Інтернет

en: Execute _later (unimpl.)
uk: Виконати _пізніше (не реалізовано)

en: Execute _Now
uk: Ви_конати зараз

en: Execute this online transaction now
uk: Виконати цю онлайн-транзакцію зараз

en: Enter an Online Transaction
uk: Введіть онлайнову транзакцію

en: Recipient Account _Number
uk: _Номер рахунку отримувача

en: Recipient _Bank Code
uk: Код _банку отримувача

en: _Recipient Name
uk: Назва _отримувача

en: at Bank
uk: у банк

en: (filled in automatically)
uk: (заповнений автоматично)

en: Payment _Purpose (only for recipient)
uk: При_значення платежу (лише для отримувача)

en: Payment Purpose continued
uk: Продовження призначення платежу

en: _Originator Name
uk: Назва _ініціатора

en: Originator Account Number
uk: Номер рахунку ініціатора

en: Bank Code
uk: Код банку

en: _Add current
uk: _Додати поточний

en: Add the current online transaction as a new transaction template
uk: Створити поточну онлайн-транзакцію як новий шаблон транзакції

en: _Up
uk: В_гору

en: Move the selected transaction template one row up
uk: Перемістити виділений шаблон транзакції на рядок вище

en: _Down
uk: _Нижче

en: Move the selected transaction template one row down
uk: Перемістити виділений шаблон транзакції на рядок нижче

en: _Sort
uk: _Впорядкувати

en: Sort the list of transaction templates alphabetically
uk: Сортувати список шаблонів транзакцій за алфавітом

en: D_elete
uk: Ви_лучити

en: Delete the currently selected transaction template
uk: Вилучити поточний шаблон транзакції

en: _Templates
uk: Ша_блони

en: Select File Import Format and Template
uk: Виберіть формат і шаблон імпортування файлів

en: This list contains the file formats that AQBanking knows how to import. The profile list contains specializations and is populated according to which format you select in this list.
uk: У цьому списку містяться формати файлів, які може імпортувати AQBanking. У списку профілів визначено спеціалізації, його буде заповнено відповідно до вибраного вами у списку формату.

en: File Format
uk: Формат файлів

en: This lists one or more specialization templates that adjust the import for different banks' uses of fields in the selected import format.
uk: У цьому списку наведено один або декілька шаблонів спеціалізації, які коригують імпортування для різних випадків використання полів у вибраному форматі імпортування.

en: Profiles
uk: Профілі

en: Online Banking
uk: Онлайн-банкінг

en: _Close log window when finished
uk: _Закрити журнал після закінчення

en: If active, the window will be closed automatically when you finish the HBCI/AqBanking import process. Otherwise it will stay open.
uk: Якщо увімкнено, вікно буде закрито автоматично, коли ви завершите процедуру імпортування HBCI/AqBanking. Якщо не увімкнено, вікно не буде закрито.

en: Remember the _PIN in memory
uk: Запам'_ятати PIN

en: If active, the PIN for HBCI/AqBanking actions will be remembered in memory during a session. Otherwise it will have to be entered again each time during a session when it is needed.
uk: Якщо позначено, програма пам'ятатиме код PIN для дій із HBCI/AqBanking протягом сеансу. Якщо не позначено, протягом сеансу вам доведеться вводити цей код кожного разу, коли це буде потрібно.

en: _Verbose debug messages
uk: _Докладні налагоджувальні повідомлення

en: Enables verbose debug messages for HBCI/AqBanking Online Banking.
uk: Вмикає докладні діагностичні повідомлення для інтернет-банкінгу HBCI/AqBanking.

en: Use Non-SWIFT _transaction text
uk: Текст _транзакції, відмінний від SWIFT

en: Some banks place part of transaction description as "transaction text" in the MT940 file. Normally GNUcash ignores this text. However by activating this option, the transaction text is used for the transaction description too.
uk: Деякі банки зберігають частину опису транзакції як «текст транзакції» у файлі MT940. Зазвичай, GNUcash ігнорує цей текст. Втім, позначивши цей пункт, ви можете наказати програмі використовувати текст транзакції для опису транзакції.

en: (unknown)
uk: (невідомо)

note: Translators: Strings from this file are needed only in countries that have one of aqbanking's Online Banking techniques available. This is 'OFX DirectConnect' (U.S. and others), 'HBCI' (Germany), or 'YellowNet' (Switzerland). If none of these techniques are available in your country, you may safely 
en: Enter a SEPA Online Transfer
uk: Введіть інтернет-переказ SEPA

en: Recipient IBAN (International Account Number)
uk: IBAN (міжнародний номер рахунку) отримувача

en: Recipient BIC (Bank Code)
uk: BIC (банківський код) отримувача

en: Originator IBAN (International Account Number)
uk: IBAN (міжнародний номер рахунку) відправника

en: Originator BIC (Bank Code)
uk: BIC (банківський код) відправника

en: Enter a SEPA Internal Transfer
uk: Введіть внутрішній переказ SEPA

en: Target Accounts
uk: Рахунки призначення

en: Enter a SEPA Online Direct Debit Note
uk: Введіть примітку прямого дебету SEPA у інтернеті

en: Debited Account Owner
uk: Власник дебетованого рахунку

en: Debited IBAN (International Account Number)
uk: Дебетовий IBAN (міжнародний номер рахунку)

en: Debited BIC (Bank Code)
uk: Дебетовий BIC (банківський код)

en: Credited Account Owner
uk: Власник кредитованого рахунку

en: Credited IBAN (International Account Number)
uk: Кредитовий IBAN (міжнародний номер рахунку)

en: Credited BIC (Bank Code)
uk: Кредитовий BIC (банківський код)

en: The internal check of the destination IBAN '%s' failed. This means the account number might contain an error.
uk: Не вдалося пройти внутрішню перевірку IBAN призначення «%s». Це означає, що номер рахунку може містити помилку.

en: Your local bank account does not yet have the SEPA account information stored. We are sorry, but in this development version one additional step is necessary which has not yet been implemented directly in gnucash. Please execute the command line program "aqhbci-tool" for your account, as follows: aqhbci-tool4 getaccsepa -b %s -a %s
uk: На вашому локальному банківському рахунку ще не зберігаються дані щодо номера рахунка SEPA. Вибачте, але у цій тестовій версії потрібен додатковий крок, який ще не реалізовано безпосередньо у gnucash. Будь ласка, Запустіть інструмент командного рядка «aqhbci-tool» для вашого рахунка, ось так: aqhbci-tool4 getaccsepa -b %s -a %s

en: You did not enter a recipient name. A recipient name is required for an online transfer.
uk: Вами не введено імені отримувача. Для інтернет-переказу слід вказати ім'я отримувача.

en: You did not enter a recipient account. A recipient account is required for an online transfer.
uk: Вами не введено рахунку отримувача. Для інтернет-переказу слід вказати рахунок отримувача.

en: You did not enter a recipient bank. A recipient bank is required for an online transfer.
uk: Вами не введено банку отримувача. Для інтернет-переказу слід вказати банк отримувача.

en: The amount is zero or the amount field could not be interpreted correctly. You might have mixed up decimal point and comma, compared to your locale settings. This does not result in a valid online transfer job.
uk: Сума є нульовою або поле суми не вдалося обробити належним чином. Ймовірно, виникли якісь проблеми із десятковою крапкою або комою у параметрах локалі. Використання поточних результатів обробки призведе до некоректного запису завдання з переказу коштів.

en: You did not enter any transaction purpose. A purpose is required for an online transfer.
uk: Вами не введено призначення транзакції. Для інтернет-переказу слід вказати призначення.

en: A template with the given name already exists. Please enter another name.
uk: Шаблон і вказаною назвою вже існує. Будь ласка, вкажіть іншу назву.

en: Do you really want to delete the template with the name "%s"?
uk: Ви справді хочете вилучити шаблон із назвою «%s»?

en: No valid online banking account assigned.
uk: Не пов'язано коректного рахунку інтернет-банкінгу.

en: Online action "Get Balance" not available for this account.
uk: Інтернет-дія «Отримати сальдо» недоступна для цього рахунку.

en: Error on executing job.
    
    Status: %s
uk: Помилка під час виконання завдання.
    
    Стан: %s

en: Online action "Get Transactions" not available for this account.
uk: Інтернет-дія «Отримати транзакції» недоступна для цього рахунку.

en: Error on executing job.
    
    Status: %s (%d)
uk: Помилка під час виконання завдання.
    
    Стан: %s (%d)

en: The Online Banking import returned no transactions for the selected time period.
uk: Імпорт з клієнт-банку не містить транзакцій за обраний період часу.

en: You have changed the list of online transfer templates, but you cancelled the transfer dialog. Do you nevertheless want to store the changes?
uk: Вами змінено список шаблонів інтернет-переказів, але ви закрили діалогове вікно переказів. Хочете попри це зберегти зміни?

en: No reference accounts found.
uk: Не знайдено рахунків посилання.

en: The backend found an error during the preparation of the job. It is not possible to execute this job.
    
    Most probable the bank does not support your chosen job or your Online Banking account does not have the permission to execute this job. More error messages might be visible on your console log.
    
    Do you want to enter the job again?
uk: Під час приготування до виконання завдання модулем обробки виявлено помилку. Виконати це завдання не вдасться.
    
    Найімовірніше, у системі банкінгу не передбачено підтримки вибраного вами завдання або для вашого рахунку інтернет-банкінгу заборонено виконувати це завдання. Докладніші повідомлення щодо помилок можна побачити у журналі консолі.
    
    Хочете знову ввести дані цього завдання?

en: Online Banking Direct Debit Note
uk: Примітка прямого дебету клієнт-банку

en: Online Banking Bank-Internal Transfer
uk: Внутрішній трансфер клієнт-банку

en: Online Banking European (SEPA) Transfer
uk: Банківський європейський інтернет-переказ (SEPA)

en: Online Banking European (SEPA) Internal Transfer
uk: Банківський європейський внутрішній інтернет-переказ (SEPA)

en: Online Banking European (SEPA) Debit Note
uk: Банківська європейська (SEPA) примітка до дебету у інтернеті

en: Online Banking Transaction
uk: Транзакція клієнт-банку

en: An error occurred while executing the job. Please check the log window for the exact error message.
    
    Do you want to enter the job again?
uk: Під час спроби виконати завдання сталася помилка. Будь ласка, ознайомтеся із вмістом вікна журналу, щоб дізнатися більше про помилки.
    
    Хочете ввести це завдання знову?

en: Unspecified
uk: Не вказано

en: Bank
uk: Банк

en: The backend found an error during the preparation of the job. It is not possible to execute this job.
    
    Most probably the bank does not support your chosen job or your Online Banking account does not have the permission to execute this job. More error messages might be visible on your console log.
    
    Do you want to enter the job again?
uk: Під час приготування до виконання завдання модулем обробки виявлено помилку. Виконати це завдання не вдасться.
    
    Найімовірніше, у системі банкінгу не передбачено підтримки вибраного вами завдання або для вашого рахунку інтернет-банкінгу заборонено виконувати це завдання. Докладніші повідомлення щодо помилок можна побачити у журналі консолі.
    
    Хочете знову ввести дані цього завдання?

en: The bank has sent transaction information in its response.
    Do you want to import it?
uk: Банком надіслано дані щодо транзакції у його відповіді.
    Хочете імпортувати ці дані?

en: No Online Banking account found for this gnucash account. These transactions will not be executed by Online Banking.
uk: Для цього рахунку gnucash не знайдено рахунку інтернет-банкінгу. Ці транзакції не буде виконано засобами інтернет-банкінгу.

en: The bank has sent balance information in its response.
    Do you want to import it?
uk: Банком надіслано дані щодо сальдо у його відповіді.
    Хочете імпортувати ці дані?

note: Translators: Strings from this file are needed only in countries that have one of aqbanking's Online Banking techniques available. This is 'OFX DirectConnect' (U.S. and others), 'HBCI' (in Germany), or 'YellowNet' (Switzerland). If none of these techniques are available in your country, you may safe
en: The downloaded Online Banking Balance was zero.
    
    Either this is the correct balance, or your bank does not support Balance download in this Online Banking version. In the latter case you should choose a different Online Banking version number in the Online Banking (AqBanking or HBCI) Setup. After that, try again to download the Online Banking Balance.
uk: Отримані дані щодо балансу системи клієнт-банк є нульовими.
    
    Або ці дані є правильними, або ваш банк не передбачив підтримки отримання даних балансу у цій версії системи клієнт-банк. У другому випадку вам слід вибрати іншу версію системи клієнт-банк у налаштуваннях системи клієнт-банк (AqBanking або HBCI). Після цього, вам слід повторити спробу отримання даних балансу з системи клієнт-банк.

en: Result of Online Banking job:
    Account booked balance is %s
uk: Результат виконання завдання із інтернет-банкінгу:
    Записане сальдо на рахунку: %s

en: For your information: This account also has a noted balance of %s
uk: До вашого відома: у цьому рахунку є також записане сальдо %s

en: The booked balance is identical to the current reconciled balance of the account.
uk: Сальдо з книги є ідентичним до поточного узгодженого сальдо рахунку.

en: Reconcile account now?
uk: Узгодити рахунок зараз?

en: The bank has sent a message in its response.
uk: Банк надіслав повідомлення у своїй відповіді.

en: Subject:
uk: Тема:

en: Select a file to import
uk: Виберіть файл для імпорту

en: The PIN needs to be at least %d characters
    long. Do you want to try again?
uk: Пін-код має складатися із принаймні %d символів.
    Хочете повторити спробу?

en: The Online Banking job is still running; are you sure you want to cancel?
uk: Продовжується виконання завдання із інтернет-банкінгу. Ви справді хочете його скасувати?

en: Import using AQBanking
uk: Імпортування за допомогою AQBanking

en: Import into GnuCash any file format supported by AQBanking
uk: Імпортувати до GnuCash будь-який формат файлів, підтримку якого передбачено у AQBanking

en: _Online Actions
uk: _Онлайн-дії

en: Get _Balance
uk: Отримати _сальдо

en: The list of Scheduled Transactions
uk: Список запланованих транзакцій

en: Get _Transactions…
uk: Отримати _транзакції…

en: Get the transactions online through Online Banking
uk: Отримати транзакції рахунку онлайн через клієнт-банк

note: Translators: https://en.wikipedia.org/wiki/Single_Euro_Payments_Area
en: Issue _SEPA Transaction…
uk: _Запустити транзакцію SEPA…

en: Issue a new international European (SEPA) transaction online through Online Banking
uk: Запустити нову міжнародну європейську (SEPA) транзакцію інтернет-банкінгу

en: Issue SEPA I_nternal Transaction…
uk: Запустити в_нутрішню транзакцію SEPA…

en: Issue a new internal European (SEPA) transaction online through Online Banking
uk: Запустити нову внутрішню європейську (SEPA) транзакцію інтернет-банкінгу

en: _Internal Transaction…
uk: _Внутрішня транзакція…

en: Issue a new bank-internal transaction online through Online Banking
uk: Запустити нову внутрішню банківську транзакцію онлайн через клієнт-банк

en: Issue SEPA Direct _Debit…
uk: _Видати прямий дебет SEPA…

en: Issue a new international European (SEPA) direct debit note online through Online Banking
uk: Видати нову міжнародну європейську (SEPA) безпосередню дебіт-ноту за допомогою інтернет-банкінгу

en: Show _log window
uk: Показати вікно _журналу

en: Show the online banking log window
uk: Показати вікно журналу інтернет-банкінгу

en: _Online Banking Setup…
uk: _Налаштування інтернет-банкінгу…

en: Initial setup of Online Banking access (HBCI, or OFX DirectConnect, using AqBanking)
uk: Початкове налаштування доступу до Онлайн-банкінгу (HBCI, або OFX DirectConnect, за допомогою AqBanking)

en: Close window when finished
uk: Закрити діалог після закінчення

en: Remember the PIN in memory
uk: Запам'ятати PIN

en: Put the transaction text in front of the purpose of a transaction.
uk: Розташувати текст транзакції перед призначенням транзакції.

en: Verbose HBCI debug messages
uk: Докладні налагоджувальні повідомлення HBCI

en: DTAUS import data format
uk: Формат імпорту даних DTAUS

en: This setting specifies the data format when importing DTAUS files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
uk: Цей параметр визначає формат даних під час імпортування даних з файлів DTAUS. Бібліотека AqBanking передбачає різноманітні формати імпортування (які називають «профілі»), один з яких ви можете тут вибрати.

en: CSV import data format
uk: Формат імпорту даних CSV

en: This setting specifies the data format when importing CSV files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
uk: Цей параметр визначає формат даних під час імпортування даних з файлів CSV. Бібліотека AqBanking передбачає різноманітні формати імпортування (які називають «профілі»), один з яких ви можете тут вибрати.

en: SWIFT MT940 import data format
uk: Формат імпорту даних SWIFT MT940

en: This setting specifies the data format when importing SWIFT MT940 files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
uk: Цей параметр визначає формат даних під час імпортування даних з файлів MT940 SWIFT. Бібліотека AqBanking передбачає різноманітні формати імпортування (які називають «профілі»), один з яких ви можете тут вибрати.

en: SWIFT MT942 import data format
uk: Формат імпорту даних SWIFT MT942

en: This setting specifies the data format when importing SWIFT MT942 files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
uk: Цей параметр визначає формат даних під час імпортування даних з файлів MT942 SWIFT. Бібліотека AqBanking передбачає різноманітні формати імпортування (які називають «профілі»), один з яких ви можете тут вибрати.

en: Validation…
uk: Перевірка…

en: Row %d: no invoice ID in first row of import file.
uk: Рядок %d: немає ідентифікатора рахунка-фактури у першому рядку імпортованого файла.

en: Row %d, invoice %s/%u: owner not set.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: не встановлено власника.

en: Row %d, invoice %s/%u: vendor %s does not exist.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: запису постачальника %s не існує.

en: Row %d, invoice %s/%u: customer %s does not exist.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: запису клієнта %s не існує.

en: Row %d, invoice %s/%u: %s is not a valid posting date.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: %s не є коректною датою реєстрації.

en: Row %d, invoice %s/%u: %s is not a valid due date.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: %s не є коректною датою оплати.

en: Row %d, invoice %s/%u: account %s does not exist.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: рахунка %s не існує.

en: Row %d, invoice %s/%u: account %s is not of type Accounts Payable.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: рахунок %s не належить до рахунків для сплати.

en: Row %d, invoice %s/%u: account %s is not of type Accounts Receivable.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: рахунок %s не належить до рахунків для отримання коштів.

en: Row %d, invoice %s/%u: price not set.
uk: Рядок %d, рахунок-фактура %s/%u: ціну не встановлено.

en: Error(s) in invoice %s, all rows of this invoice ignored.
uk: Помилки у рахунку-фактурі %s. Усі рядки у цьому рахунку-фактурі проігноровано.

en: Error(s) in invoice without id, all rows of this invoice ignored.
uk: Помилки у рахунку-фактурі без ідентифікатора. Усі рядки у цьому рахунку-фактурі проігноровано.

en: Processing…
uk: Обробка…

en: Invoice %s created.
uk: Створено рахунок-фактуру %s.

en: Do you want to update existing bills/invoices?
uk: Ви справді хочете оновити наявні рахунки або рахунки-фактури?

en: Invoice %s not updated because it already exists.
uk: Рахунок-фактуру %s не оновлено, оскільки її запис вже існує.

en: Invoice %s not updated because it is already posted.
uk: Рахунок-фактуру %s не оновлено, оскільки її вже введено.

en: Invoice %s updated.
uk: Рахунок-фактуру %s оновлено.

en: Invoice %s posted.
uk: Рахунко-фактуру %s введено.

en: Invoice %s NOT posted because currencies don't match.
uk: Рахунок-фактуру %s НЕ введено, оскільки не збігаються валюти.

en: Invoice %s NOT posted because it requires currency conversion.
uk: Рахунок фактуру %s НЕ введено, оскільки для нього потрібне перетворення валют.

en: Nothing to process.
uk: Нічого обробляти.

en: ID
uk: Ід

en: Owner-ID
uk: Ід-власника

en: Billing-ID
uk: Ід-платника

en: Quantity
uk: Кількість

en: Disc-type
uk: Тип-знижки

en: Disc-how
uk: Спосіб-знижки

en: Taxable
uk: Обкладається податком

en: Taxincluded
uk: Податок-враховано

en: Tax-table
uk: Обкл-податком

en: Account-posted
uk: Надс-рахунку

en: Memo-posted
uk: Дата-надсилання

en: Accu-splits
uk: Кумулятивний поділ

en: Import Bills or Invoices from csv
uk: Імпорт рахунків або рахунків-фактур з csv

en: Import:
    - rows ignored: %i
    - rows imported: %i
    
    Validation & processing:
    - rows fixed: %u
    - rows ignored: %u
    - invoices created: %u
    - invoices updated: %u
uk: Імпортування:
    - проігноровано рядків: %i
    - імпортовано рядків: %i
    
    Перевірка або обробка:
    - виправлено рядків: %u
    - проігноровано рядків: %u
    - створено рахунків-фактур: %u
    - оновлено рахунків фактур: %u

en: These lines were ignored during import
uk: Ці рядки було проігноровано під час імпорту

en: The input file can not be opened.
uk: Не вдалося відкрити файл вхідних даних.

en: Adjust regular expression used for import
uk: Налаштувати формальний вираз, що використовується для імпорту

en: This regular expression is used to parse the import file. Modify according to your needs.
uk: Цей формальний вираз використовується для розбору файла імпорту. Відредагуйте відповідно до Ваших потреб.

en: This assistant will help you export the Account Tree to a file with the separator specified below.
    
    Select the settings you require for the file and then click "Next" to proceed or "Cancel" to abort the export.
uk: Цей помічник допоможе вам експортувати ієрархію рахунків до файла із вказаним нижче роздільником.
    
    Виберіть параметри для файла і натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити процедуру експортування, або натисніть кнопку «Скасувати», щоб скасувати експортування.

note: Translators: %s is one of the following paragraphs about rows/transaction.
en: This assistant will help you export the Transactions to a file with the separator specified below.
    
    %s
    
    While a transaction may have splits in several of the selected accounts it will only be exported once. It will appear under the first processed account it has a split in.
    
    The Price/Rate output format is controlled by the preference
    "Numbers, Date, Time"->"Force Prices to display as decimals".
    
    Select the settings you require for the file and then click "Next" to proceed or "Cancel" to abort the export.
uk: Цей помічник допоможе вам експортувати транзакції до файла із вказаним нижче роздільником.
    
    %s
    
    Хоча транзакція може мати поділи у декількох із вибраних рахунків, її буде експортовано лише один раз. Її пункт буде додано до запису першого обробленого рахунка, у якому є поділ.
    
    Формат виведення даних цін та ставок можна визначити за допомогою пункту налаштувань
    «Числа, дата, час -> Примусово показувати ціни як десяткові дроби.
    
    Виберіть параметри для файла і натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити процедуру експортування, або натисніть кнопку «Скасувати», щоб скасувати експортування.

en: There will be multiple rows for each transaction with each row representing one split.
uk: Для кожної транзакції буде показано декілька рядків, кожен з яких відповідатиме одному поділу.

en: There will be one row for each transaction, equivalent to a single row in a register in 'Basic Ledger' mode. As such some transfer detail could be lost.
uk: Для кожної транзакції буде відведено один рядок, еквівалентний до єдиного рядка у бухгалтерській книзі у режимі «Основна книга». У такому режимі деякі подробиці щодо переказу може бути втрачено.

note: Translators: %s is the file name.
en: The account tree will be exported to the file '%s' when you click "Apply".
    
    You can also verify your selections by clicking on "Back" or "Cancel" to abort the export.
uk: Ієрархію рахунків буде експортовано до файла «%s», щойно ви натиснете кнопку «Застосувати».
    
    Ви також можете перевірити вказані параметри, якщо натиснете кнопку «Назад». Натисніть «Скасувати», щоб перервати експортування.

note: Translators: %s is the file name and %u the number of accounts.
en: When you click "Apply", the transactions will be exported to the file '%s' and the number of accounts exported will be %u.
    
    You can also verify your selections by clicking on "Back" or "Cancel" to abort the export.
uk: Після натискання кнопки «Застосувати» транзакції буде експортовано до файла «%s». Кількість експортованих рахунків дорівнюватиме %u.
    
    Крім того, ви можете змінити вибрані вами параметри після натискання кнопки «Назад» або натиснути кнопку «Скасувати» і перервати експортування.

note: Translators: %s is the file name.
en: When you click "Apply", the transactions will be exported to the file '%s'.
    
    You can also verify your selections by clicking on "Back" or "Cancel" to abort the export.
uk: Після натискання кнопки «Застосувати» транзакції буде експортовано до файла «%s».
    
    Крім того, ви можете змінити вибрані вами параметри після натискання кнопки «Назад» або натиснути кнопку «Скасувати» і перервати експортування.

en: There was a problem with the export, this could be due to lack of space, permissions or unable to access folder. Check the trace file for further logging!
    You may need to enable debugging.
uk: Під час спроби експортувати дані виникла проблема. Причиною може бути нестача місця на диску, права доступу або неможливість доступу до теки. Ознайомтеся із файлом трасування, щоб вивчити докладніші повідомлення!
    Ймовірно, вам варто увімкнути діагностику.

en: File exported successfully!
uk: Файл успішно експортовано!

en: -- Split Transaction --
uk: -- Транзакція з частин --

en: Full Category Path
uk: Шлях до категорії повністю

en: Amount With Sym
uk: Сума із символом

en: Amount Num.
uk: Номер рахунку

en: Value With Sym
uk: Сума із символом

en: Value Num.
uk: Числ. значення

en: Rate/Price
uk: Ставка/Ціна

en: Transaction ID
uk: Ід. транзакції

en: Commodity/Currency
uk: Товар/Валюта

en: Void Reason
uk: Причина анулювання

en: Full Account Name
uk: Назва рахунку повністю

en: Reconcile Date
uk: Дата узгодження

en: The accounts will be imported from the file '%s' when you click 'Apply'.
    
    You can verify your selections by clicking on 'Back' or 'Cancel' to Abort Import.
uk: Ієрархію рахунків буде імпортовано з файла «%s», щойно ви натиснете кнопку «Застосувати»
    
    Ви можете перевірити вказані параметри, якщо натиснете кнопку «Назад». Натисніть «Скасувати», щоб перервати імпортування.

en: The accounts will be imported from the file '%s' when you click 'Apply'.
    
    You can verify your selections by clicking on 'Back' or 'Cancel' to Abort Import.
    
    If this is your initial import into a new file, you will first see a dialog for setting book options, since these can affect how imported data is converted to GnuCash transactions.
    Note: After import, you may need to use 'View / Filter By / Other' menu option and select to show unused Accounts.
uk: Дані рахунків буде імпортовано з файла «%s» після натискання кнопки «Застосувати».
    
    Ви можете перевірити вибрані параметри імпортування, натиснувши кнопку «Назад», або скасувати імпортування натисканням кнопки «Скасувати».
    
    Якщо це ваше початкове імпортування з нового файла ви побачити діалогове вікно налаштовування параметрів книги, оскільки ці параметри можуть вплинути на те, як імпортовані дані буде перетворено на записи транзакцій GnuCash.
    Зауваження: після завершення імпортування можна скористатися пунктом меню «Перегляд / Критерій фільтрування / Інше» і вибрати пункт показу невикористаних рахунків.

en: Import completed but with errors!
    
    The number of Accounts added was %u and %u were updated.
    
    See below for errors…
uk: Імпортування завершено, але із помилками!
    
    Додано %u рахунків, оновлено %u рахунків.
    
    Нижче наведено список помилок…

en: Import completed successfully!
    
    The number of Accounts added was %u and %u were updated.
uk: Імпортування успішно завершено!
    
    Додано %u рахунків, %u рахунків оновлено.

en: There were problems reading some saved settings, continuing to load.
    Please review and save again.
uk: Під час читання деяких зі збережених параметрів виникли проблеми. Продовжуємо завантаження.
    Будь ласка, перегляньте параметри і збережіть їх знову.

en: Delete the Import Settings.
uk: Вилучити параметри імпортування.

en: Setting name already exists, overwrite?
uk: Параметри із такою назвою вже існують. Перезаписати їх?

en: The settings have been saved.
uk: Параметри було збережено.

en: There was a problem saving the settings, please try again.
uk: Під час спроби зберегти параметри виникла проблема. Будь ласка, повторіть спробу.

en: Invalid encoding selected
uk: Обрано неправильне кодування

en: Merge with column on _left
uk: Об'єднати зі стовпчиком _ліворуч

en: Merge with column on _right
uk: Об'єднати зі стовпчиком п_раворуч

en: _Split this column
uk: По_ділити цей стовпчик

en: _Widen this column
uk: _Розширити цей стовпчик

en: _Narrow this column
uk: Зв_узити цей стовпчик

note: Translators: This is a ngettext(3) message, %d is the number of prices added
en: %d added price | %d added prices
uk[0]: %d додана ціна
uk[1]: %d доданих ціни
uk[2]: %d доданих цін
uk[3]: %d додана ціна

note: Translators: This is a ngettext(3) message, %d is the number of duplicate prices
en: %d duplicate price | %d duplicate prices
uk[0]: %d дублікат ціни
uk[1]: %d дублікати ціни
uk[2]: %d дублікатів ціни
uk[3]: %d дублікат ціни

note: Translators: This is a ngettext(3) message, %d is the number of replaced prices
en: %d replaced price | %d replaced prices
uk[0]: %d замінена ціна
uk[1]: %d замінених ціни
uk[2]: %d замінених цін
uk[3]: %d замінена ціна

en: The prices were imported from file '%s'.
    
    Import summary:
    - %s
    - %s
    - %s
uk: Ціни було імпортовано з файла «%s».
    
    Резюме щодо імпортування:
    - %s
    - %s
    - %s

en: An unexpected error has occurred while creating prices. Please report this as a bug.
    
    Error message:
    %s
uk: Під час спроби створити записи цін сталася неочікувана помилка. Будь ласка, повідомте про це як про ваду у програмі.
    
    Повідомлення щодо помилки:
    %s

en: This line has the following parse issues:
uk: У цьому рядку виявлено такі вади обробки:

en: No Linked Account
uk: Немає пов'язаного рахунку

en: An unexpected error has occurred while creating transactions. Please report this as a bug.
    
    Error message:
    %s
uk: Під час спроби створити записи транзакцій сталася неочікувана помилка. Будь ласка, повідомте про це як про ваду у програмі.
    
    Повідомлення щодо помилки:
    %s

en: Double click on rows to change, then click on Apply to Import
uk: Двічі клацніть на рядках, щоб змінити, далі натисніть «Застосувати» для імпортування

note: Translators: {1} will be replaced with a filename
en: The transactions were imported from file '{1}'.
uk: Транзакції імпортовано з файла «{1}».

en: Row %u, path to account %s not found, added as top level
uk: Рядок %u, шлях до рахунку %s не знайдено, додано на найвищий рівень

en: Row %u, commodity %s / %s not found
uk: Рядок %u, товар %s з %s не знайдено

en: Row %u, account %s not in %s
uk: Рядок %u, рахунок %s не у %s

en: Period: 123,456.78
uk: Крапка: 123,456.78

en: Comma: 123.456,78
uk: Кома: 123.456,78

en: Please select a date column.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик дати.

en: Please select an amount column.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик суми.

en: Please select a 'Currency to' column or set a Currency in the 'Currency To' field.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик «Вихідна валюта» або встановіть валюту у полі «Вихідна валюта».

en: Please select a 'From Symbol' column or set a Commodity in the 'Commodity From' field.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик «З символу» або встановіть валюту у полі «Вхідна валюта».

en: Please select a 'From Namespace' column or set a Commodity in the 'Commodity From' field.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик «З простору назв» або встановіть валюту у полі «Вхідна валюта».

en: 'Commodity From' can not be the same as 'Currency To'.
uk: «Похідний товар» не може збігатися із «Початкова валюта».

en: No valid data found in the selected file. It may be empty or the selected encoding is wrong.
uk: У вибраному файлі не знайдено коректних даних. Можливо, він є порожнім або вибрано помилкове кодування даних.

en: No lines are selected for importing. Please reduce the number of lines to skip.
uk: Не вибрано рядків для імпортування. Будь ласка, зменшіть кількість рядків, які слід пропустити.

en: Not all fields could be parsed. Please correct the issues reported for each line or adjust the lines to skip.
uk: Вдалося обробити вміст не усіх полів. Будь ласка, виправте проблеми, про які повідомлено для кожного з рядків або скоригуйте параметри рядків, які слід пропустити.

en: No 'Currency to' column selected and no selected Currency specified either.
    This should never happen. Please report this as a bug.
uk: Не вибрано стовпчик «Вихідна валюта» і не вказано валюти.
    Так не слід робити. Будь ласка, повідомте про цю ваду.

en: No 'From Namespace/From Symbol' columns selected and no selected Commodity From specified either.
    This should never happen. Please report this as a bug.
uk: Не вибрано стовпчик «З простору назв/З символу» і не вказано похідного товару.
    Так не слід робити. Будь ласка, повідомте про цю ваду.

en: Please select an account column.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик рахунку.

en: Please select an account column or set a base account in the Account field.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик рахунку або встановіть базовий рахунок у полі «Рахунок».

en: Please select a description column.
uk: Будь ласка, виберіть стовпчик опису.

en: Please select a (negated) amount column.
uk: Будь ласка, виберіть (заперечний) стовпчик суми.

en: The current account selections will generate multi-currency transactions. Please select one of the following columns: price, (negated) value.
uk: Параметри поточного рахунку призведуть до створення багатовалютних транзакцій. Будь ласка, виберіть один з таких стовпчиків: ціна, значення (зі знаком).

en: The current account selections will generate multi-currency transactions. Please select one of the following columns: price, (negated) value, (negated) transfer amount.
uk: Параметри поточного рахунку призведуть до створення багатовалютних транзакцій. Будь ласка, виберіть один з таких стовпчиків: ціна, значення (зі знаком), сума переказу (зі знаком).

en: Current line still has parse errors.
    This should never happen. Please report this as a bug.
uk: У поточному рядку усе ще є помилки обробки.
    Так не слід робити. Будь ласка, повідомте про цю ваду.

en: No account column selected and no base account specified either.
    This should never happen. Please report this as a bug.
uk: Не вибрано стовпчик рахунку і не вказано базовий рахунок.
    Такого не мало статися. Будь ласка, повідомте про це розробникам як про ваду.

en: Parse Error
uk: Помилка аналізу

en: Problem creating preliminary transaction
uk: Проблема зі створенням попередньої транзакції

en: From Symbol
uk: З символу

en: From Namespace
uk: З простору назв

en: Value doesn't appear to contain a valid number.
uk: Вказані дані, здається, не містять коректного числа.

en: Value can't be parsed into a number using the selected currency format.
uk: Не вдалося обробити значення до коректного числа за допомогою вибраного формату валюти.

en: Value can't be parsed into a valid commodity.
uk: Дані не вдалося обробити так, щоб отримати коректний товар.

en: Value can't be parsed into a valid namespace.
uk: Не вдалося обробити значення до коректного простору назв.

en: Column value can not be empty.
uk: Значення у стовпчику не може бути порожнім.

en: 'From Symbol' can not be empty.
uk: Значення «З символу» не може бути порожнім.

en: 'From Namespace' can not be empty.
uk: Значення «З простору назв» не може бути порожнім.

en: 'Currency To' can not be the same as 'Commodity From'.
uk: «Похідна валюта» не може збігатися із «Початковий товар».

en: Value parsed into an invalid currency for a currency column type.
uk: Дані оброблено до некоректної валюти для типу стовпчика валюти.

en: No date column.
uk: Немає стовпчика дати.

en: No amount column.
uk: Немає стовпчика суми.

en: No 'Currency to'.
uk: Немає «Цільова валюта».

en: No 'Commodity from'.
uk: Немає «Похідний товар».

en: Failed to create price from selected columns.
uk: Не вдалося створити ціну на основі вибраних стовпчиків.

en: Transaction Commodity
uk: Товар переказу

en: Amount (Negated)
uk: Сума (зі знаком)

en: Value (Negated)
uk: Значення (зі знаком)

en: Transfer Action
uk: Дія з переказу

en: Transfer Amount
uk: Сума переказу

en: Transfer Amount (Negated)
uk: Сума переказу (зі знаком)

en: Transfer Memo
uk: Нотатка переказу

en: Transfer Reconciled
uk: Переказ узгоджено

en: Transfer Reconcile Date
uk: Дата узгодження переказу

en: Value can't be parsed into a valid reconcile state.
uk: Не вдалося обробити значення до коректного стану узгодження.

en: Date field can not be empty if 'Multi-split' option is unset.
uk: Поле дати не може бути порожнім, якщо не позначено пункт «Мультиподіл».

en: Description field can not be empty if 'Multi-split' option is unset.
uk: Поле опису не може бути порожнім, якщо не позначено пункт «Мультиподіл».

en: No valid date.
uk: Немає коректної дати.

en: No valid description.
uk: Немає коректного опису.

en: Account value can't be empty.
uk: Значення рахунку не може бути порожнім.

en: Account value can't be mapped back to an account.
uk: Значення рахунку не можна зворотно пов'язати із його рахунком.

en: Transfer account value can't be empty.
uk: Сума на рахунку для сплати не може бути порожньою.

en: Transfer account value can't be mapped back to an account.
uk: Значення рахунку переказу не можна зворотно пов'язати із його рахунком.

en: No amount or negated amount column.
uk: Немає стовпчика суми або суми зі знаком.

en: Split is reconciled but reconcile date column is missing or invalid.
uk: Дроблення є узгодженим, але стовпчик дати узгодження не містить даних або містить некоректні дані.

en: Transfer split is reconciled but transfer reconcile date column is missing or invalid.
uk: Дроблення переказу є узгодженим, але стовпчик дати узгодження переказу не містить даних або містить некоректні дані.

en: Choice of accounts makes this a multi-currency transaction but price or (negated) value column is missing or invalid.
uk: Вибір рахунків робить цей запис багатовалютною транзакцією, але пропущено стовпчик ціни або значення (зі знаком) або вкзаано некоректні значення.

en: Choice of account makes this a multi-currency transaction but price, (negated) value or (negated) transfer column is missing or invalid.
uk: Вибір рахунку робить цей запис багатовалютною транзакцією, але пропущено стовпчик ціни, значення (зі знаком) або значення переказу (зі знаком) або вказано некоректні значення.

en: No Settings
uk: Немає параметрів

en: GnuCash Export Format
uk: Формат експортування GnuCash

en: GnuCash Export Format (4.x and older)
uk: Формат експортування GnuCash (4.x і давніших)

en: Shipping Name
uk: Комерційна назва

en: Shipping Address 1
uk: Адреса отримувача 1

en: Shipping Address 2
uk: Адреса отримувача 2

en: Shipping Address 3
uk: Адреса отримувача 3

en: Shipping Address 4
uk: Адреса отримувача 4

en: Shipping Phone
uk: Комерційний телефон

en: Shipping Fax
uk: Комерційний факс

en: Shipping Email
uk: Комерційна ел. пошта

en: Import Customers from csv
uk: Імпорт клієнтів із CSV

en: customers
uk: клієнти

en: vendors
uk: постачальники

en: Import results:
    %i lines were ignored
    %i lines imported:
       %u %s fixed
       %u %s ignored (not fixable)
    
       %u %s created
       %u %s updated (based on id)
uk: Результати імпортування:
    %i рядків проігноровано
    %i рядків імпортовано:
       %u %s виправлено
       %u %s проігноровано (неможливо виправити)
    
       %u %s створено
       %u %s оновлено (на основі ідентифікатора)

en: The account '%s' is a placeholder account and does not allow transactions. Please choose a different account.
uk: Рахунок «%s» — рахунок-замінник, що забороняє використання транзакцій. Будь ласка, виберіть інший рахунок.

en: (Full account ID:
uk: (Повний ідентифікатор рахунку:

en: Please select a commodity to match the following exchange specific code. Please note that the exchange code of the commodity you select will be overwritten.
uk: Будь ласка, виберіть товар, якому відповідає вказаний нижче специфічний код обміну. Будь ласка, зауважте, що вибраний вами код обміну товару буде перезаписано.

en: m/d/y
uk: м/д/р

en: d/m/y
uk: д/м/р

en: y/m/d
uk: р/м/д

en: y/d/m
uk: р/д/м

en: No new transactions were found in this import.
uk: В цих імпортованих даних не знайдено нових транзакцій.

en: Destination account for the auto-balance split.
uk: Рахунок призначення для дроблення для автоматичного балансування.

en: Click Edit to modify
uk: Натисніть «Редагувати», щоб змінити

note: Translators: Menu entry, no full stop
en: _Assign transfer account
uk: _Призначити рахунок для переносу

note: Translators: Menu entry, no full stop
en: Assign e_xchange rate
uk: Призначити _курс обміну

note: Translators: Menu entry, no full stop
en: _Edit description, notes, or memo
uk: _Редагувати опис, нотатки або примітку

note: Translators: Menu entry, no full stop
en: _Reset all edits
uk: _Скинути усі редагування

[ctx: Column header for 'Adding transaction']
en: A
uk: Д

[ctx: Column header for 'Updating plus Clearing transaction']
en: U+C
uk: О+У

[ctx: Column header for 'Clearing transaction']
en: C
uk: У

en: Info
uk: Інформація

en: Additional Comments
uk: Додаткові коментарі

en: New, already balanced
uk: Новий, вже збалансований

note: Translators: %1$s is the amount to be transferred, %2$s the destination account.
en: New, transfer %s to (manual) "%s"
uk: Новий, трансфер %s у (вручну) «%s»

note: Translators: %1$s is the amount to be transferred, %2$s the destination account.
en: New, transfer %s to (auto) "%s"
uk: Новий, трансфер %s у (автоматично) «%s»

note: Translators: %s is the amount to be transferred.
en: New, UNBALANCED (need price to transfer %s to acct %s)!
uk: Новий, НЕЗБАЛАНСОВАНИЙ (потрібна ціна для переказу %s до рахунку %s)!

note: Translators: %s is the amount to be transferred.
en: New, UNBALANCED (need acct to transfer %s)!
uk: Новий, НЕЗБАЛАНСОВАНИЙ (потрібен рахунок для трансферу %s)!

en: Reconcile (manual) match to %s
uk: Узгодити (вручну) відповідність до %s

en: Reconcile (auto) match to %s
uk: Узгодити (автоматично) відповідність до %s

en: Match missing!
uk: Немає відповідності!

en: Update and reconcile (manual) match to %s
uk: Оновити і узгодити (вручну) відповідність до %s

en: Update and reconcile (auto) match to %s
uk: Оновити і узгодити (автоматично) відповідність до %s

en: Do not import (no action selected)
uk: Не імпортувати (дію не вибрано)

en: Confidence
uk: Рівень довіри

en: Pending Action
uk: Дія у черзі

en: Manual
uk: Вручну

en: Auto
uk: Авто

en: Select a .log file to replay
uk: Виберіть файл .log для відтворення

note: Translators: %s is the file name.
en: Cannot open the current log file: %s
uk: Не вдалося відкрити поточний файл журналу подій: %s

en: Failed to open log file: %s: %s
uk: Помилка при відкриванні файла журналу подій: %s: %s

en: The log file you selected was empty.
uk: Вибраний файл журналу подій порожній.

en: The log file you selected cannot be read. The file header was not recognized.
uk: Вибраний файл журналу подій неможливо прочитати. Не вдалося розібрати заголовок файла.

en: Stock account for security "%s"
uk: Фондовий рахунок для цінного паперу «%s»

en: Income account for security "%s"
uk: Вхідний рахунок для цінного паперу «%s»

en: Unknown OFX account
uk: Невідомий рахунок OFX

en: Unknown OFX checking account
uk: Невідомий чековий рахунок OFX

en: Unknown OFX savings account
uk: Невідомий накопичувальний рахунок OFX

en: Unknown OFX money market account
uk: Невідомий рахунок ринкових грошей OFX

en: Unknown OFX credit line account
uk: Невідомий рахунок кредитної лінії OFX

en: Unknown OFX CMA account
uk: Невідомий рахунок OFX CMA

en: Unknown OFX credit card account
uk: Невідомий рахунок кредитної картки OFX

en: Unknown OFX investment account
uk: Невідомий інвестиційний рахунок OFX

en: While importing transactions from OFX file '%s' found %d previously imported transactions, no new transactions.
uk: Під час імпортування транзакцій з файла OFX «%s» знайдено %d раніше імпортованих транзакцій. Нових транзакцій не знайдено.

en: Open/Quicken Financial Exchange file (*.ofx, *.qfx)
uk: файли обміну фінансовими даними Open/Quicken (*.ofx, *.qfx)

en: Select one or multiple OFX/QFX file(s) to process
uk: Виберіть один або декілька файлів OFX/QFX для обробки

en: Import _OFX/QFX…
uk: Імпортувати _OFX/QFX…

en: Process an OFX/QFX response file
uk: Обробка файла відповідей OFX/QFX

en: GnuCash account name
uk: Назва рахунку GnuCash

en: Enter a name or short description, such as "Red Hat Stock".
uk: Введіть назву або короткий опис, наприклад «Акції Red Hat».

en: Enter the ticker symbol or other well known abbreviation, such as "RHT". If there isn't one, or you don't know it, create your own.
uk: Вкажіть символ або інше широко відоме скорочення, наприклад «RHT». Якщо такого немає або вам не відоме таке скорочення, створіть власне.

en: Select the exchange on which the symbol is traded, or select the type of investment (such as FUND for mutual funds.) If you don't see your exchange or an appropriate investment type, you can enter a new one.
uk: Виберіть ринок, на якому відбувається торгівля папером, або виберіть тип інвестиції (наприклад, ФОНД для пайових фондів). Якщо у списку немає відповідного тинку або типу інвестиції, ви можете ввести власні дані.

en: Name or _description
uk: Назва або _опис

en: _Ticker symbol or other abbreviation
uk: Си_мвол тікера або інша абревіатура

en: _Exchange or abbreviation type
uk: Тип _бірші або абревіатури

en: (split)
uk: (частина)

en: Are you sure you want to cancel?
uk: Ви справді бажаєте скасувати дію?

en: Please select a file to load.
uk: Виберіть файл для завантаження.

en: File not found or read permission denied. Please select another file.
uk: Не знайдено файла або права доступу до файла забороняють його читання. Будь ласка, виберіть якийсь інший файл.

en: That QIF file is already loaded. Please select another file.
uk: Цей файл QIF вже завантажено. Будь ласка, виберіть інший файл.

en: Select QIF File
uk: Вибрати файл QIF

en: _Resume
uk: _Відновити

en: Canceled
uk: Скасовано

en: An error occurred while loading the QIF file.
uk: Помилка під час завантаження файла QIF.

en: Failed
uk: Невдача

en: Cleaning up
uk: Чищення

en: A bug was detected while parsing the QIF file.
uk: Було виявлено помилка при розборі файла QIF.

en: Loading completed
uk: Завантаження завершено

en: When you press the Start Button, GnuCash will load your QIF file. If there are no errors or warnings, you will automatically proceed to the next step. Otherwise, the details will be shown below for your review.
uk: Після натискання кнопки «Почати» GnuCash завантажить ваш файл QIF. Якщо під час завантаження не станеться помилок або попереджень, ви автоматично перейдете до наступного кроку. Якщо ж буде виявлено якісь негаразди, нижче буде показано докладні відомості щодо них.

en: Choose the QIF file currency
uk: Виберіть валюту файла QIF

en: You must enter an existing national currency or enter a different type.
uk: Потрібно вказати наявну національну валюту або обрати інший тип.

en: A bug was detected while converting the QIF data.
uk: Під час перетворення ваших даних QIF було виявлено ваду.

en: Canceling
uk: Скасовуємо

en: A bug was detected while detecting duplicates.
uk: Під час спроби виявлення дублікатів було виявлено ваду.

en: Conversion completed
uk: Перетворення завершено

en: When you press the Start Button, GnuCash will import your QIF data. If there are no errors or warnings, you will automatically proceed to the next step. Otherwise, the details will be shown below for your review.
uk: Після натискання кнопки «Почати» GnuCash імпортує ваші дані QIF. Якщо під час завантаження не станеться помилок або попереджень, ви автоматично перейдете до наступного кроку. Якщо ж буде виявлено якісь негаразди, нижче буде показано докладні відомості щодо них.

en: GnuCash was unable to save your mapping preferences.
uk: GnuCash не вдалося зберегти ваші налаштування відповідності.

en: There was a problem with the import.
uk: Під час імпортування виникли проблеми.

en: QIF Import Completed.
uk: Імпортування QIF завершено.

en: QIF account name
uk: Назва рахунку QIF

en: QIF category name
uk: Назва категорії QIF

en: QIF payee/memo
uk: ім'я одержувача QIF

en: Match?
uk: Відповідність?

en: QIF import requires guile with regex support.
uk: Для імпортування даних QIF слід встановити пакунок guile із підтримкою формальних виразів.

en: Enter a name for the account
uk: Введіть назву рахунку

en: The account %s is a placeholder account and does not allow transactions. Please choose a different account.
uk: Рахунок %s — рахунок-замінник, що забороняє використання транзакцій. Будь ласка, виберіть інший рахунок.

en: Placeholder?
uk: Замінник?

en: Dividends
uk: Дивіденди

en: Cap Return
uk: Ріст кап.

en: Cap. gain (long)
uk: Зб. кап. (довг. т.)

en: Cap. gain (mid)
uk: Зб. кап. (сер. т.)

en: Cap. gain (short)
uk: Зб. кап. (кор. т.)

en: Equity
uk: Маржа

en: Retained Earnings
uk: Нерозподілений прибуток

en: Commissions
uk: Комісійні

en: Margin Interest
uk: Межа відсоткової ставки

en: Line
uk: Рядок

en: Read aborted.
uk: Читання перервано.

en: Reading
uk: Читання

en: Some characters have been discarded.
uk: Деякі символи було відкинуто.

en: Converted to:
uk: Перетворено до:

en: Some characters have been converted according to your locale.
uk: Деякі символи перетворено відповідно до поточної локалі.

en: Ignoring unknown option
uk: Ігноруємо невідомий параметр

en: Date required.
uk: Потрібна дата.

en: Discarding this transaction.
uk: Відкидаємо цю транзакцію.

en: Ignoring class line
uk: Ігноруємо рядок класу

en: Ignoring category line
uk: Ігноруємо рядок категорії

en: Ignoring security line
uk: Ігноруємо рядок цінних паперів

en: File does not appear to be in QIF format
uk: Здається, дані у файлі записано не у форматі QIF

en: Transaction date
uk: Дата транзакції

en: Transaction amount
uk: Сума транзакції

en: Share price
uk: Ціна акції

en: Share quantity
uk: Кількість акцій

en: Investment action
uk: Дія з інвестування

en: Reconciliation status
uk: Стан узгодження

en: Commission
uk: Комісія

en: Account type
uk: Тип рахунку

en: Tax class
uk: Клас податків

en: Category budget amount
uk: Сума бюджету категорії

en: Account budget amount
uk: Сума бюджету рахунку

en: Credit limit
uk: Кредитний ліміт

en: Parsing categories
uk: Обробка категорій

en: Parsing accounts
uk: Обробка рахунків

en: Parsing transactions
uk: Обробка транзакцій

en: Unrecognized or inconsistent format.
uk: Не вдалося розпізнати формат. Можливо, він не є цілісним.

en: Parsing failed.
uk: Помилка обробки.

en: Parse ambiguity between formats
uk: Двозначність обробки між форматами

en: Value '~a' could be ~a or ~a.
uk: Значенням «~a» може бути ~a або ~a.

en: Finding duplicate transactions
uk: Шукаємо дублікати транзакцій

note: Translators: Mapping the QIF account type to a GnuCash account type. see https://en.wikipedia.org/wiki/Quicken_Interchange_Format#Detail_items
en: The account type ~s is unknown, using Bank instead.
uk: Тип рахунку ~s є невідомим, використовуємо замість нього «Банк».

note: Translators: This is an error message about actions like buy, sell …
en: Unrecognized action '~a'.
uk: Нерозпізнана дія «~a».

note: Translators: Error message about reconciliation status, see msgctxt "Reconciled flag …"
en: The unknown reconciliation status '~a' will be replaced by 'uncleared'.
uk: Невідомий стан узгодження «~a» буде замінено на «не узгоджено».

en: QIF import: Name conflict with another account.
uk: Імпорт QIF: конфлікт імен з іншим рахунком.

en: Preparing to convert your QIF data
uk: Готуємося до перетворення ваших даних QIF

en: Creating accounts
uk: Створення рахунків

en: Matching transfers between accounts
uk: Встановлення відповідностей переказів між рахунками

en: Converting
uk: Перетворення

en: Missing transaction date.
uk: Не вказано дати транзакції.

en: Welcome to GnuCash
uk: Ласкаво просимо до GnuCash

en: Have a nice day!
uk: Щасливого дня!

en: Welcome to GnuCash %s Shell
uk: Вітаємо у оболонці GnuCash %s

en: The account %s does not exist. Would you like to create it?
uk: Рахунок %s не існує. Створити його?

en: Hours
uk: Години

en: Project
uk: Проєкт

en: Material
uk: Матеріал

en: Save the current entry?
uk: Зберегти поточний запис?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before duplicating this entry, or cancel the duplication?
uk: Поточна транзакція була змінена. Записати зміни перед створенням її копії, або не створювати копію?

en: _Record
uk: _Записати

en: Invalid Entry: You need to supply an account in the right currency for this position.
uk: Некоректний запис: вам слід вказати для цієї позиції рахунок у належній валюті.

en: This account should usually be of type income.
uk: Цей рахунок, зазвичай, має належати до типу «надходження».

en: This account should usually be of type expense or asset.
uk: Цей рахунок, зазвичай, має належати до типу «актив» або «витрати».

en: The tax table %s does not exist. Would you like to create it?
uk: Таблиця податків %s не існує. Створити її?

en: The current entry has been changed. However, this entry is part of an existing order. Would you like to record the change and effectively change your order?
uk: Поточний запис було змінено. Втім, цей запис був частиною наявного замовлення. Записати зміну та змінити замовлення?

en: _Don't Record
uk: _Не записувати

en: The current entry has been changed. Would you like to save it?
uk: Поточна позиція була змінена. Зберегти зміни?

[ctx: sample for 'Date']
en: 12/12/2000
uk: 12.12.2000

[ctx: sample for 'Description']
en: Description of an Entry
uk: Опис позиції

[ctx: sample]
en: Action
uk: Дія

[ctx: sample]
note: Translators: Enter the longest expected path of an Account
en: Expenses:Automobile:Gasoline
uk: Витрати:Автомобіль:Бензин

[ctx: sample for 'Taxable']
note: Translators: Abbreviation sample for Taxable?
en: T?
uk: О?

[ctx: sample for 'Tax Included']
note: Translators: Abbreviation sample for Tax Included
en: TI
uk: ПВ

[ctx: sample for 'Tax Table']
en: Tax Table 1
uk: Таблиця податків 1

[ctx: sample for 'Billable']
note: Translators: Abbreviation sample for Billable
en: BI
uk: О

[ctx: sample]
en: Payment
uk: Платіж

en: Charge
uk: Витрата

en: Income Account
uk: Рахунок прибутків

en: Expense Account
uk: Рахунок витрат

en: Discount Type
uk: Тип знижки

en: Discount How
uk: Як нараховувати знижку

en: Unit Price
uk: Ціна за одиницю

en: Taxable?
uk: Обкладається податком?

en: Tax Included?
uk: Податок врахований?

en: Invoiced?
uk: Є рахунок?

en: Subtotal
uk: Проміжний підсумок

en: Billable?
uk: Оплачується?

en: Enter the income/expense account for the Entry, or choose one from the list
uk: Введіть рахунок прибутку/витрат для запису, або виберіть його зі списку

en: Enter the type of Entry
uk: Введіть тип позиції

note: Translators: This is a date format, see i.e. https://www.gnu.org/software/libc/manual/html_node/Formatting-Calendar-Time.html
en: %A %d %B %Y
uk: %A, %d-%m-%Y

en: Enter the Entry Description
uk: Введіть опис позиції

en: Enter the Discount Amount
uk: Введіть суму знижки

en: Enter the Discount Percent
uk: Введіть процент знижки

en: Enter the Discount … unknown type
uk: Введіть знижку … невідомий тип

en: Discount Type: Monetary Value
uk: Тип знижки: грошовий вираз

en: Discount Type: Percent
uk: Тип знижки: відсоток

en: Select the Discount Type
uk: Виберіть тип знижки

en: Tax computed after discount is applied
uk: Податок обчислений після застосування знижки

en: Discount and tax both applied on pretax value
uk: Знижка та податок застосовані для неоподатковуваної суми

en: Discount computed after tax is applied
uk: Знижка обчислена після застосування податку

en: Select how to compute the Discount and Taxes
uk: Виберіть порядок обчислення знижок та податків

en: Enter the unit-Price for this Entry
uk: Введіть одиниці ціни для цього запису

en: Enter the Quantity of units for this Entry
uk: Введіть кількість одиниць для цього запису

en: Enter the Tax Table to apply to this entry
uk: Введіть таблицю податків для застосування до цього запису

en: Is this entry taxable?
uk: Застосовуються податки для цього запису?

en: Is the tax already included in the price of this entry?
uk: Податок вже включений у ціну цієї позиції?

en: Is this entry invoiced?
uk: Ця позиція включена у рахунок-фактуру?

en: Is this entry credited?
uk: Ця позиція включена до сторно?

en: Include this entry on this invoice?
uk: Включити цю позицію у рахунок-фактуру?

en: Include this entry on this credit note?
uk: Включити цю позицію до цього сторно?

en: Unknown EntryLedger Type
uk: Невідомий тип запису у журналі

en: The subtotal value of this entry
uk: Проміжний підсумок цієї позиції

en: The total tax of this entry
uk: Сумарний податок для цього запису

en: Is this entry billable to a customer or job?
uk: Чи цей платіж до запису виставляється клієнту чи за завдання?

en: How did you pay for this item?
uk: Як ви проплатили цей пункт?

en: This transaction is already being edited in another register. Please finish editing it there first.
uk: Ця транзакція вже відкрита для редагування в іншому вікні. Будь ласка, спершу завершіть редагування там.

en: Save transaction before duplicating?
uk: Зберегти транзакцію перед дублюванням?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before duplicating the transaction, or cancel the duplication?
uk: Поточна транзакція була змінена. Хочете зберегти ці зміни перед копіюванням транзакції, чи скасувати копіювання?

en: New Split Information
uk: Відомості щодо нового дроблення

en: Cannot store a transaction at this date
uk: Не можна зберегти транзакцію із цією датою

en: The entered date of the duplicated transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts.
uk: Введена дата дубльованої транзакції має дату поза межами встановленого діапазону змінюваних записів («Порогу лише читання») для цієї книги. Змінити діапазон змінюваних записів можна за допомогою пункту меню «Файл → Властивості → Рахунки».

en: You are about to overwrite an existing split. Are you sure you want to do that?
uk: Ви збираєтесь перезаписати існуюче розділення. Ви справді хочете це зробити?

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not overwrite it from this register window. You may overwrite it if you navigate to a register that shows another side of this same transaction.
uk: Ця частина є ідентифікатором транзакції в журналі. Ви не можете її перезаписувати з цього журналу. Ви можете перезаписати її, якщо перейдете до журналу, що показує іншу сторону цієї ж транзакції.

en: You are about to overwrite an existing transaction. Are you sure you want to do that?
uk: Ви збираєтесь перезаписати існуючу транзакцію. Ви справді хочете це зробити?

en: Recalculate Transaction
uk: Переобчислити транзакцію

en: The values entered for this transaction are inconsistent. Which value would you like to have recalculated?
uk: Значення, введені для цієї транзакції, суперечливі. Яке значення слід переобчислити?

en: Changed
uk: Змінений

en: _Recalculate
uk: _Переобчислити

[ctx: Action Column]
en: Deposit
uk: Депозит

en: Withdraw
uk: Вилучення

en: Check
uk: Перевірка

en: ATM Deposit
uk: Депозит у банкоматі

en: ATM Draw
uk: Отримано у банкоматі

en: Teller
uk: Касир

en: Receipt
uk: Прийнято

en: Increase
uk: Збільшення

en: Decrease
uk: Зменшення

en: POS
uk: Каса

en: AutoDep
uk: Автодеп

en: Wire
uk: Переказ

en: Direct Debit
uk: Прямий дебет

en: Fee
uk: Винагорода

en: Rebate
uk: Знижка

en: Paycheck
uk: Чек

en: Dist
uk: Розп

en: Rebalance Transaction
uk: Збалансувати транзакцію

en: The current transaction is not balanced.
uk: Поточна транзакція не збалансована.

en: Balance it _manually
uk: Балансувати _вручну

en: Let GnuCash _add an adjusting split
uk: GnuCash _додасть коригуюче розділення

en: Adjust current account _split total
uk: Коригувати загальне _розділення поточного рахунку

en: Adjust _other account split total
uk: Коригувати загальне _розділення іншого рахунку

en: _Rebalance
uk: _Збалансувати

en: This register does not support editing exchange rates.
uk: Цей журнал не підтримує редагування обмінних курсів.

en: You need to select a split in order to modify its exchange rate.
uk: Потрібно вибрати частину транзакції, щоб відредагувати її обмінний курс.

en: You need to expand the transaction in order to modify its exchange rates.
uk: Слід розширити транзакцію у випадку зміни курсів обміну.

en: The entered account could not be found.
uk: Не вдалося знайти введений рахунок.

en: The two currencies involved equal each other.
uk: Задіяні валюти дорівнюють одна одній.

en: The split's amount is zero, so no exchange rate is needed.
uk: Сума дроблення є нульовою, тому курс обміну є непотрібним.

en: Save the changed transaction?
uk: Зберегти змінену транзакцію?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before moving to a new transaction, discard the changes, or return to the changed transaction?
uk: Поточну транзакцію було змінено. Хочете зберегти зміни перед тим, як перейти до нової транзакції, скасувати зміни, чи повернутися до зміненої транзакції?

en: _Discard Changes
uk: _Відкинути зміни

en: _Record Changes
uk: _Записати зміни

en: Mark split as unreconciled?
uk: Позначити розділення як неузгоджене?

en: You are about to mark a reconciled split as unreconciled. Doing so might make future reconciliation difficult! Continue with this change?
uk: Ви хочете позначити узгоджене дроблення як неузгоджене. Це ускладнить майбутні узгодження! Внести зміну?

en: _Unreconcile
uk: _Неузгоджене

[ctx: sample]
en: Description of a transaction
uk: Опис транзакції

[ctx: Column header for 'Document Link']
note: Translators: 'L' is short for Linked Document
en: L
uk: П

[ctx: sample]
en: Memo field sample text string
uk: Поле «Пам'ятка» з рядком для прикладу

[ctx: Column header for 'Type']
en: T
uk: Т

[ctx: sample]
en: Notes field sample text string
uk: Поле примітки з простим текстовим рядком

[ctx: sample]
en: No Particular Reason
uk: Без певної причини

en: Could not determine the account currency. Using the default currency provided by your system.
uk: Не вдалося визначити валюту рахунку. Використано типову валюту, визначену у вашій системі.

note: Translators: Ref is the column header in Accounts Payable and * Accounts Receivable ledgers for the number of the invoice or bill * associated with the transaction.
en: Ref
uk: Ідент.

en: T-Ref
uk: Ід. тр.

en: T-Num
uk: № тр.

en: Exch. Rate
uk: Курс обміну

en: Oth. Curr.
uk: Інш. вал.

en: Tot %s
uk: Заг. %s

en: Tot Credit
uk: Загальний кредит

en: Tot Debit
uk: Загальний дебет

en: Tot Shares
uk: Загальні акції

en: Debit Formula
uk: Формула дебету

en: Credit Formula
uk: Формула кредиту

en: Reconciled on %s
uk: Узгоджено %s

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Enter a reference, such as an invoice or check number, common to all entry lines (splits)
uk: Введіть ідентифікатор, наприклад номер рахунку-фактури або чека, загальний для усіх рядків запису (дроблень)

en: Enter a reference, such as an invoice or check number, unique to each entry line (split)
uk: Введіть ідентифікатор, наприклад номер рахунку-фактури або чека, унікальний для кожного рядка запису (дроблення)

en: Enter a reference, such as a check number, common to all entry lines (splits)
uk: Введіть ідентифікатор, наприклад номер чека, загальний для усіх рядків запису (дроблень)

en: Enter a reference, such as a check number, unique to each entry line (split)
uk: Введіть ідентифікатор, наприклад номер чека, унікальний для кожного рядка запису (дроблення)

en: Enter a transaction reference, such as an invoice or check number, common to all entry lines (splits)
uk: Введіть ідентифікатор транзакції, наприклад номер рахунку-фактури або чека, загальний для усіх рядків запису (дроблень)

en: Enter a transaction reference that will be common to all entry lines (splits)
uk: Введіть ідентифікатор транзакції, який буде спільним для усіх рядків запису (дроблень)

en: Enter the name of the Customer
uk: Введіть назву клієнта

en: Enter the name of the Vendor
uk: Вкажіть назву постачальника

en: Enter a description of the transaction
uk: Введіть опис транзакції

en: Enter notes for the transaction
uk: Введіть примітку до транзакції

en: Reason the transaction was voided
uk: Причина, чому транзакція порожня

en: Enter an action type, or choose one from the list
uk: Введіть тип дії або виберіть його зі списку

en: Enter a reference number, such as the next check number, or choose an action type from the list
uk: Введіть ідентифікаційний номер, наприклад номер наступного чека, або виберіть тип дії зі списку

en: Enter a description of the split
uk: Введіть опис частини

en: Enter the effective share price
uk: Введіть ціну акції

en: Enter the number of shares bought or sold
uk: Введіть кількість акцій, що продаються чи купуються

en: Enter the account to transfer from, or choose one from the list
uk: Введіть рахунок, куди буде відбуватись передача, або виберіть його і списку

en: This transaction has multiple splits; press the Split button to see them all
uk: Ця транзакція розділена на кілька частин. Натисніть кнопку «Показати частини», щоб побачити усі частини транзакції

en: This transaction is a stock split; press the Split button to see details
uk: Ця транзакція є розділенням цінних паперів. Натисніть кнопку 'Показати частини' щоб переглянути подробиці

en: Cannot modify or delete this transaction. This transaction is marked read-only because:
    
    '%s'
uk: Неможливо змінити або вилучити цю транзакцію. Ця транзакція позначена як доступна лише для читання, тому що:
    
    «%s»

en: Change transaction containing a reconciled split?
uk: Змінити транзакцію із узгодженим дробленням?

en: The transaction you are about to change contains reconciled splits in the following accounts:
    %s
    
    Are you sure you want to continue with this change?
uk: Транзакцію, яку ви маєте намір змінити, містить узгоджені частини у таких рахунках:
    %s
    
    Продовжити внесення змін?

en: Change reconciled split?
uk: Змінити узгодження розділення?

en: You are about to change a protected field of a reconciled split. If you continue editing this split it will be unreconciled. This might make future reconciliation difficult! Continue with this change?
uk: Ви змінюєте захищене поле в узгодженому дробленні. Якщо ви продовжите внесення змін, це дроблення стане неузгодженим. Це може ускладнити подальше узгодження! Внести зміну?

en: Chan_ge Split
uk: _Змінити розділення

en: Chan_ge Transaction
uk: З_мінити транзакцію

en: Enter debit formula for real transaction
uk: Введіть формулу дебету для реальної транзакції

en: Enter credit formula for real transaction
uk: Введіть формулу кредиту для реальної транзакції

en: Don't autocomplete
uk: Не завершувати автоматично

en: The entered date of the transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts, resetting to the threshold.
uk: Введена дата нової транзакції є старішою від порогового значення «лише читання», встановленого для цієї книги. Змінити параметри книги можна за допомогою пункту меню «Файл → Властивості → Рахунки», скиданням до порогового значення.

en: List
uk: Список

en: Template file "~a" can not be read
uk: Не вдалося прочитати файл шаблона «~a»

en: Load
uk: Завантажити

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Font info for the report title.
uk: Налаштування шрифту для заголовку звіту.

en: Account link
uk: Посилання на рахунок

en: Font info for account name.
uk: Налаштування шрифту для назви рахунку.

en: Number cell
uk: Числова комірка

en: Font info for regular number cells.
uk: Налаштування шрифту для звичайних числових комірок.

en: Negative Values in Red
uk: Від'ємні Суми - Червоним

en: Display negative values in red.
uk: Показувати від'ємні суми червоним.

en: Number header
uk: Числовий заголовок

en: Font info for number headers.
uk: Налаштування шрифту для числових заголовків.

en: Text cell
uk: Текстова комірка

en: Font info for regular text cells.
uk: Налаштування шрифту для звичайних текстових комірок.

en: Total number cell
uk: Числова комірка з підсумком

en: Font info for number cells containing a total.
uk: Налаштування шрифту для числових комірок, що містять підсумки.

en: Total label cell
uk: Текстова комірка з підсумком

en: Font info for cells containing total labels.
uk: Налаштування шрифту для комірок, що містять підсумкові мітки.

en: Centered label cell
uk: Відцентрована текстова комірка

en: Font info for centered label cells.
uk: Налаштування шрифту для відцентрованих текстових комірок.

en: Can't save style sheet
uk: Не вдалося записати стиль оформлення

en: Exchange rate | Exchange rates
uk[0]: Курси обміну
uk[1]: Курси обміну
uk[2]: Курси обміну
uk[3]: Курс обміну

en: No budgets exist. You must create at least one budget.
uk: Не створено жодного бюджету. Вам слід створити хоча б один бюджет.

en: Edit report options
uk: Змінити параметри звіту

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: This report requires you to specify certain report options.
uk: Для цього звіту потрібно вказати деякі параметри.

en: No accounts selected
uk: Не вибраний жоден з рахунків

en: This report requires accounts to be selected in the report options.
uk: Для цього звіту слід вибрати рахунки у параметрах звіту.

en: No data
uk: Дані відсутні

en: The selected accounts contain no data/transactions (or only zeroes) for the selected time period
uk: Виділені рахунки не містять даних/транзакцій (або лише нульові) за обраний період часу

en: Select a date to report on.
uk: Виберіть дату для звіту.

en: Start of reporting period.
uk: Початок звітного періоду.

en: End of reporting period.
uk: Кінець звітного періоду.

en: The amount of time between data points.
uk: Період часу між точками даних.

en: One Day
uk: Один день

en: One Week
uk: Один тиждень

en: Two Weeks
uk: Два тижні

en: One Month
uk: Один місяць

en: Quarter Year
uk: Квартал

en: Half Year
uk: Пів року

en: One Year
uk: Один рік

en: All
uk: Усі

en: Show accounts to this depth, overriding any other option.
uk: Показувати рахунки до цього рівня, незважаючи на інші параметри.

en: Override account-selection and show sub-accounts of all selected accounts?
uk: Не враховувати виділені рахунки, а показувати субрахунки усіх виділених рахунків?

en: Report on these accounts, if display depth allows.
uk: Зробити звіт про транзакції для цих рахунків.

en: Select the currency to display the values of this report in.
uk: Виберіть валюту, у якій показувати значення у звіті.

en: The source of price information.
uk: Джерело інформації про ціни.

en: Average cost of purchases weighted by volume
uk: Середня вартість закупівлі, зважена за об'ємом

en: Weighted average of all transactions in the past
uk: Середньозважене значення всіх попередніх транзакцій

en: Last up through report date
uk: Остання протягом дат звіту

en: Closest to report date
uk: Найближчий до дати звіту

en: Most recent
uk: Остання

en: Width of plot, 10 - 100 in percent, above in pixels.
uk: Ширина креслення, 10–100 у відсотках, вище у пікселях.

en: Height of plot, 10 - 100 in percent, above in pixels.
uk: Висота креслення, 10–100 у відсотках, вище у пікселях.

en: Choose the marker for each data point.
uk: Виберіть маркер для кожної точки даних.

en: Diamond
uk: Ромб

en: Circle
uk: Коло

en: Square
uk: Квадрат

en: Cross
uk: Хрест

en: Plus
uk: Плюс

en: Dash
uk: Дефіс

en: Filled diamond
uk: Заповнений ромб

en: Filled circle
uk: Заповнене коло

en: Filled square
uk: Заповнений квадрат

en: Choose the method for sorting accounts.
uk: Виберіть спосіб впорядковування рахунків.

en: Alphabetical by account code
uk: За кодом рахунку, за абеткою

en: Alphabetical by account name
uk: За назвою рахунку, за абеткою

en: Numerical by descending amount
uk: За числовим значенням, за спаданням суми

en: How to show the balances of parent accounts.
uk: Показувати сальдо для батьківських рахунків.

en: Account Balance in the parent account, excluding any subaccounts.
uk: Баланс у батьківському рахунку, виключаючи субрахунки.

en: Do not show any balances of parent accounts.
uk: Не показувати сальдо батьківських рахунків.

en: Account Balance
uk: Сальдо рахунку

en: Calculate Subtotal
uk: Обчислити проміжний підсумок

en: Do not show
uk: Не показувати

en: How to show account subtotals for parent accounts.
uk: Як показувати проміжні підсумки рахунку для батьківських рахунків.

en: Show subtotals for selected parent accounts which have subaccounts.
uk: Показувати проміжні підсумки для позначених батьківських рахунків, які містять субрахунки.

en: Do not show any subtotals for parent accounts.
uk: Не показувати проміжні підсумки батьківських рахунків.

en: Show subtotals
uk: Показувати проміжні підсумки

en: _Assets & Liabilities
uk: _Активи та зобов'язання

en: _Income & Expense
uk: _Надходження і видатки

en: B_udget
uk: Б_юджет

en: _Taxes
uk: _Податки

en: E_xamples
uk: П_риклади

en: _Experimental
uk: _Експеримент

en: _Multicolumn
uk: _У декілька стовпчиків

en: Display
uk: Відображення

en: Report name
uk: Назва звіту

en: Stylesheet
uk: Стиль оформлення

en: _Business
uk: _Фірма

en: Invoice Number
uk: Номер Рахунку-Фактури

en: One of your reports has a report-guid that is a duplicate. Please check the report system, especially your saved reports, for a report with this report-guid:
uk: GUID одного зі звітів дублюється. Будь ласка, перевірте систему звітів, особливо збережені вами звіти, щодо звіту із таким GUID:

en: Wrong report definition:
uk: Помилкове визначення звіту:

en:  Report is missing a GUID.
uk:  Звіт не містить GUID.

en: Enter a descriptive name for this report.
uk: Введіть описову назву для цього звіту.

en: Select a stylesheet for the report.
uk: Виберіть таблицю стилів для цього звіту.

en: Average Balance
uk: Середній баланс

en: Step Size
uk: Розмір кроку

en: Report's currency
uk: Валюта звіту

en: Price Source
uk: Джерело ціни

en: Include Sub-Accounts
uk: Включати субрахунки

en: Exclude transactions between selected accounts
uk: Виключити транзакції між позначеними рахунками

en: Plot Width
uk: Ширина графіка

en: Plot Height
uk: Висота графіку

en: Include sub-accounts of all selected accounts.
uk: Включити субрахунки всіх позначених рахунків.

en: Exclude transactions that only involve two accounts, both of which are selected below. This only affects the profit and loss columns of the table.
uk: Виключити транзакції, записи яких включають два рахунки, обидва з яких позначено нижче. Це стосується лише стовпчиків прибутків і витрат у таблиці.

en: Do transaction report on this account.
uk: Зробити звіт про транзакції для цього рахунку.

en: Show table
uk: Показати таблицю

en: Display a table of the selected data.
uk: Показувати таблицю з вибраними даними.

en: Show plot
uk: Показати графік

en: Display a graph of the selected data.
uk: Показати графік вибраних даних.

en: Plot Type
uk: Тип графіка

en: The type of graph to generate.
uk: Тип створюваного графіка.

en: Average
uk: Середнє

en: Profit
uk: Прибуток

en: Period start
uk: Початок періоду

en: Period end
uk: Кінець періоду

en: Maximum
uk: Максимум

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Gain
uk: Дохід

en: Loss
uk: Втрати

en: Income vs. Day of Week
uk: Надходження у день тижня

en: Expenses vs. Day of Week
uk: Витрати у день тижня

en: Shows a piechart with the total income for each day of the week
uk: Показує секторну діаграму з загальними надходженнями за кожен день тижня

en: Shows a piechart with the total expenses for each day of the week
uk: Показує секторну діаграму з загальними витратами за кожен день тижня

en: Levels of Subaccounts
uk: Рівні субрахунків

en: Show Totals
uk: Показувати підсумки

en: Report on these accounts, if chosen account level allows.
uk: Зробити звіт про транзакції для цих рахунків, якщо дозволяє рівень рахунку.

en: Show the total balance in legend?
uk: Показувати сумарно сальдо в умовних позначеннях?

en: Sample Graphs
uk: Зразки графіків

en: Pie:
uk: Сектор:

en: Bar, normal:
uk: Стовпчикова звичайна:

en: Bar, stacked:
uk: Стовпчикова зі складанням:

en: Scatter:
uk: Розсіювання:

en: Report Title
uk: Назва Звіту

en: Title for this report.
uk: Заголовок цього звіту.

en: Tab B
uk: Таблиця Б

en: Boolean Option
uk: Логічний параметр

en: This is a boolean option.
uk: Це логічний параметр.

en: Multi Choice Option
uk: Параметр з множиною вибору

en: This is a multi choice option.
uk: Цей параметр з множиною вибору.

en: First Option
uk: Перший параметр

en: Second Option
uk: Другий параметр

en: Third Option
uk: Третій параметр

en: Fourth Options
uk: Четвертий параметр

en: String Option
uk: Рядковий параметр

en: This is a string option.
uk: Це рядковий параметр.

en: String Option Default
uk: Типове значення рядкового параметра

en: Just a Date Option
uk: Просто параметр дати

en: This is a date option.
uk: Це параметр дати.

en: Combo Date Option
uk: Параметр суміщеної дати

en: This is a combination date option.
uk: Це комбінований параметр дата.

en: Relative Date Option
uk: Параметр відносної дати

en: This is a relative date option.
uk: Це параметр відносної дати.

en: Number Option
uk: Числовий параметр

en: This is a number option.
uk: Це числовий параметр.

en: Background Color
uk: Колір тла

en: This is a color option.
uk: Це параметр кольору.

en: Tab A
uk: Таблиця А

en: An account list option
uk: Параметр списку звітів

en: This is an account list option.
uk: Це параметр списку звітів.

en: A list option
uk: Параметр списку

en: This is a list option.
uk: Це параметр списку.

en: The Good
uk: Товар

en: The Bad
uk: Погано

en: The Ugly
uk: Жахливо

en: Testing
uk: Тестування

en: Report Title Default
uk: Типова назва звіту

en: This is a sample GnuCash ~a report. See the guile (scheme) source code in the scm/report directory for details on writing your own reports, or extending existing reports.
uk: Це приклад звіту ~a GnuCash. Дивіться вихідний текст guile (scheme) у каталозі scm/report для того, щоб дізнатись як писати власні звіти або доповнювати наявні звіти.

en: For help on writing reports, or to contribute your brand new, totally cool report, consult the mailing list ~a.
uk: Для отримання довідки з написання звітів або для додавання Вашого нового, дуже класного звіту, звертайтесь до списку листування ~a.

en:  For details on subscribing to that list, see &lt;https://www.gnucash.org/&gt;.
uk:  Щоб дізнатись подробиці про участь у цьому списку, дивіться &lt;https://www.gnucash.org/&gt;.

en:  You can learn more about writing scheme at &lt;https://www.scheme.com/tspl2d/&gt;.
uk:  Ви можете дізнатись більше про програмування на scheme за посиланням &lt;https://www.scheme.com/tspl2d/&gt;.

en: The current time is ~a.
uk: Поточний час — ~a.

en: The boolean option is ~a.
uk: Логічний параметр — ~a.

en: true
uk: істина

en: false
uk: хибність

en: The radio button option is ~a.
uk: Значенням параметра-перемикача є ~a.

en: The multi-choice option is ~a.
uk: Параметр з декількома варіантами — ~a.

en: The string option is ~a.
uk: Рядковий параметр — ~a.

en: The date option is ~a.
uk: Параметр дати — ~a.

en: The relative date option is ~a.
uk: Параметр відносної дати — ~a.

en: The combination date option is ~a.
uk: Параметр комбінованої дати — ~a.

en: The number option is ~a.
uk: Числовий параметр — ~a.

en: The number option formatted as currency is ~a.
uk: Кількість параметрів, що форматуються як валюта — ~a.

en: Items you selected:
uk: Вибрані пункти:

en: List items selected
uk: Вибрані пункти списку

en: (You selected no list items.)
uk: (Ви не вибрали елементи зі списку.)

en: You have selected no accounts.
uk: Ви не вибрали жодного рахунку.

en: Display help
uk: Показати довідку

en: Sample Report
uk: Зразок звіту

en: An options example report.
uk: Звіт з прикладами параметрів.

en: Tax Report / TXF Export
uk: Звіт про податки та TFX

en: Alternate Period
uk: Інший період

en: Override or modify From: & To:.
uk: Переписати або виправити «Від:» та «До:».

en: Use From - To
uk: Використовувати Від - До

en: 1st Est Tax Quarter (Jan 1 - Mar 31)
uk: Перший квартал Est Tax (1 січня — 31 березня)

en: 2nd Est Tax Quarter (Apr 1 - May 31)
uk: Другий квартал Est Tax (1 квітня — 31 травня)

note: Translators: The US tax quarters are different from actual year's quarters! See the definition of tax-qtr-real-qtr-year variable above.
en: 3rd Est Tax Quarter (Jun 1 - Aug 31)
uk: Третій квартал Est Tax (1 червня — 31 серпня)

en: 4th Est Tax Quarter (Sep 1 - Dec 31)
uk: Четвертий квартал Est Tax (1 вересня — 31 грудня)

en: Last Year
uk: Останній рік

en: Last Yr 1st Est Tax Qtr (Jan 1 - Mar 31)
uk: Перший квартал Est Tax минулого року (1 січня — 31 березня)

en: Last Yr 2nd Est Tax Qtr (Apr 1 - May 31)
uk: Другий квартал Est Tax минулого року (1 квітня — 31 травня)

note: Translators: The US tax quarters are different from actual year's quarters! See the definition of tax-qtr-real-qtr-year variable above.
en: Last Yr 3rd Est Tax Qtr (Jun 1 - Aug 31)
uk: Третій квартал Est Tax минулого року (1 червня — 31 серпня)

en: Last Yr 4th Est Tax Qtr (Sep 1 - Dec 31)
uk: Четвертий квартал Est Tax минулого року (1 вересня — 31 грудня)

en: Select Accounts (none = all)
uk: Вибрати рахунки (немає = всі)

en: Select accounts.
uk: Виберіть рахунки.

en: Suppress $0.00 values
uk: Не показувати нульові значення

en: $0.00 valued Accounts won't be printed.
uk: Рахунки з нульовими значеннями не будуть надруковані.

en: Print Full account names
uk: Друкувати повні назви рахунків

en: Print all Parent account names.
uk: Друкувати всі назви батьківських рахунків.

en: WARNING: There are duplicate TXF codes assigned to some accounts. Only TXF codes with payer sources may be repeated.
uk: УВАГА: Існують коди TXF, що повторюються та призначені деяким рахункам. Можуть повторюватись лише коди TXF з джерелом платежів.

en: Period from ~a to ~a
uk: Період від ~a до ~a

en: Tax Report & XML Export
uk: Звіт про податки та експорт XML

en: Taxable Income / Deductible Expenses / Export to .XML file
uk: Оподатковані надходження / Франшиза / Експорт у файл .XML

en: Taxable Income / Deductible Expenses
uk: Оподатковані надходження / Франшиза

en: This report shows your Taxable Income and Deductible Expenses.
uk: У цьому звіт буде показано ваш оподатковуваний прибуток та податкове відрахування витрат.

en: This page shows your Taxable Income and Deductible Expenses.
uk: На цій сторінці показано ваш оподатковуваний прибуток та податкове відрахування витрат.

en: Tax Schedule Report/TXF Export
uk: Звіт про заплановані податки та експорт у TXF

en: $0.00 valued Tax codes won't be printed.
uk: Податкові коди з нульовими значеннями не будуть надруковані.

en: Do not print full account names
uk: Не виводити повні назви рахунків

en: Do not print all Parent account names.
uk: Не виводити всі назви батьківських рахунків.

en: Print all Transfer To/From Accounts
uk: Виводити всі рахунки на які / з яких надходять кошти

en: Print all split details for multi-split transactions.
uk: Виводити подробиці щодо усіх частин транзакцій, що складаються з кількох частин.

en: Print TXF export parameters
uk: Виводити параметри експорту в TXF

en: Show TXF export parameters for each TXF code/account on report.
uk: Показувати параметри експорту до TXF для кожного TXF-коду/рахунку в звіті.

en: Do not print T-Num:Memo data
uk: Не виводити дані «Номер транзакції:Нотатка»

en: Do not print T-Num:Memo data for transactions.
uk: Не виводити дані «Номер транзакції:Нотатка» для транзакцій.

en: Do not print Action:Memo data
uk: Не виводити дані «Дія:Нотатка»

en: Do not print Action:Memo data for transactions.
uk: Не виводити дані «Дія:Нотатка» для транзакцій.

en: Do not print transaction detail
uk: Не виводити деталі транзакцій

en: Do not print transaction detail for accounts.
uk: Не виводити подробиці щодо транзакцій для рахунків.

en: Do not use special date processing
uk: Не використовувати особливу обробку дати

en: Do not print transactions out of specified dates.
uk: Не виводити транзакції для вказаних дат.

en: Currency conversion date
uk: Дата конверсії валют

en: Select date to use for PriceDB lookups.
uk: Виберіть дату для використання під час пошуку в базі даних цін.

en: Nearest to transaction date
uk: Найближча до дати транзакції

en: Nearest to report date
uk: Найближча до дати звіту

en: Tax Schedule Report & TXF Export
uk: Звіт про заплановані податки та експорт у TXF

en: Taxable Income/Deductible Expenses with Transaction Detail/Export to .TXF file
uk: Оподатковувані прибутки/Податкові відрахування із подробицями транзакцій/Експорт до файла .TXF

en: Taxable Income/Deductible Expenses
uk: Оподатковані надходження/Франшиза

en: This report shows transaction detail for your accounts related to Income Taxes.
uk: У цьому звіті показано подробиці транзакцій для ваших рахунків, пов'язаних із податками з прибутку.

en: This page shows transaction detail for relevant Income Tax accounts.
uk: На цій сторінці показано подробиці транзакцій для відповідних рахунків податків з прибутку.

en: Income Piechart
uk: Секторна діаграма надходжень

en: Expense Piechart
uk: Секторна діаграма видатків

en: Asset Piechart
uk: Секторна діаграма активів

en: Security Piechart
uk: Секторна діаграма цінних паперів

en: Liability Piechart
uk: Секторна діаграма заборгованості

en: Shows a piechart with the Income per given time interval
uk: Показувати секторну діаграму надходжень з вказаним інтервалом часу

en: Shows a piechart with the Expenses per given time interval
uk: Показувати секторну діаграму витрат з вказаним інтервалом часу

en: Shows a piechart with the Assets balance at a given time
uk: Показувати секторну діаграму з балансом активів у вказаний час

en: Shows a piechart with distribution of assets over securities
uk: Показувати секторну діаграму із розподілом активів за цінними паперами

en: Shows a piechart with the Liabilities balance at a given time
uk: Показувати секторну діаграму для балансу заборгованості на вказаний час

en: Income Accounts
uk: Рахунки надходжень

en: Expense Accounts
uk: Рахунки видатків

en: Assets
uk: Активи

en: Liabilities
uk: Зобов'язання

en: Show long names
uk: Показувати довгі назви

en: Show Percents
uk: Показувати відсотки

en: Maximum Slices
uk: Максимальна частина

en: Sort Method
uk: Метод впорядковування

en: Show Average
uk: Показувати середнє

en: Select whether the amounts should be shown over the full time period or rather as the average e.g. per month.
uk: Визначте, слід показувати суми за повний період часу чи середні значення, наприклад, за місяць.

en: No Averaging
uk: Без обрахунку середнього

en: Maximum number of levels in the account tree displayed.
uk: Максимальна кількість рівнів, які буде показано у дереві рахунків.

en: Show the full account name in legend?
uk: Показувати повну назву рахунку в умовних позначеннях?

en: Show the full security name in the legend?
uk: Показувати повну назву цінного паперу в умовних позначеннях?

en: Show the percentage in legend?
uk: Показувати відсоткові значення в умовних позначеннях?

en: Maximum number of slices in pie.
uk: Максимальна кількість частин у секторній діаграмі.

en: Yearly Average
uk: Середньорічний

en: Monthly Average
uk: Середньомісячний

en: Weekly Average
uk: Середньотижневий

en: Balance at ~a
uk: Сальдо на ~a

en: Account Summary
uk: Підсумок рахунку

en: Future Scheduled Transactions Summary
uk: Огляд майбутніх запланованих транзакцій

en: Depth limit behavior
uk: Поведінка глибину ліміту

en: How to treat accounts which exceed the specified depth limit (if any).
uk: Як обробляти рахунки, які перевищують вказане обмеження на глибину (якщо вони є).

en: Show the total balance, including balances in subaccounts, of any account at the depth limit.
uk: Показувати загальне сальдо, включаючи сальдо у субрахунках, для будь-якого рахунку на глибину обмеження.

en: Raise accounts deeper than the depth limit to the depth limit.
uk: Підняти рахунки, глибші ніж глибина обмеження.

en: Omit any accounts deeper than the depth limit.
uk: Не брати до уваги рахунки, глибші ніж глибина обмеження.

en: Parent account balances
uk: Баланси батьківських рахунків

en: Parent account subtotals
uk: Проміжний підсумок батьківського рахунку

en: Include accounts with zero total balances
uk: Включити рахунки з нульовим загальним балансом

en: Include accounts with zero total (recursive) balances in this report.
uk: Включити рахунки із нульовим загальним (рекурсивним) сальдо до цього звіту.

en: Omit zero balance figures
uk: Не включати малюнки нульових балансів

en: Show blank space in place of any zero balances which would be shown.
uk: Показати порожнє місце замість нульових балансів.

en: Show accounting-style rules
uk: Показувати лінії, як в бухгалтерії

en: Use rules beneath columns of added numbers like accountants do.
uk: Використовувати лінії під стовпчиками чисел при додаванні так, як це роблять обліковці.

en: Display accounts as hyperlinks
uk: Показувати рахунки у вигляді гіперпосилань

en: Shows each account in the table as a hyperlink to its register window.
uk: Показувати кожен рахунок у таблиці у вигляді гіперпосилання на вікно реєстру.

en: Show an account's balance.
uk: Показувати сальдо рахунку.

en: Show an account's account code.
uk: Показувати код рахунку.

en: Show an account's account type.
uk: Показувати тип рахунку.

en: Account Description
uk: Опис рахунку

en: Show an account's description.
uk: Показувати опис рахунку.

en: Account Notes
uk: Примітки рахунку

en: Show an account's notes.
uk: Показувати примітки рахунку.

en: Commodities
uk: Товари

en: Show Foreign Currencies
uk: Показувати іноземні валюти

en: Display any foreign currency amount in an account.
uk: Показувати будь-які суми у іноземних валютах у рахунку.

en: Show Exchange Rates
uk: Показувати курси обміну

en: Show the exchange rates used.
uk: Показати використані курси обміну.

en: Recursive Balance
uk: Зворотне сальдо

en: Raise Accounts
uk: Підняти рахунки

en: Omit Accounts
uk: Пропускати рахунки

en: ${company-name} ${report-title} For Period Covering ${start} to ${end}
uk: ${company-name} ${report-title} для періоду від ${start} до ${end}

en: Account title
uk: Заголовок рахунку

en: Advanced Portfolio
uk: Розширений портфель

en: Share decimal places
uk: Кількість десяткових знаків

en: Include accounts with no shares
uk: Включати рахунки без акцій

en: Show ticker symbols
uk: Показувати біржові символи

en: Show listings
uk: Показувати списки

en: Show prices
uk: Показувати ціни

en: Show number of shares
uk: Показувати кількість акцій

en: Basis calculation method
uk: Основний метод розрахунку

en: Set preference for price list data
uk: Встановити преференції даних списку цін

en: How to report brokerage fees
uk: Як звітувати щодо брокерських комісій

en: Basis calculation method.
uk: Метод розрахунку бази.

en: Average cost of all shares
uk: Середня вартість усіх акцій

en: First-in first-out
uk: Першими поставлено — першими вибувають

en: Last-in first-out
uk: Останніми поставлено — першими вибувають

en: Prefer use of price editor pricing over transactions, where applicable.
uk: Надавати перевагу редактору цін а не транзакцій, де можливо.

en: How to report commissions and other brokerage fees.
uk: Як показувати у звіті комісії та інші сплати за брокерські послуги.

en: Include in basis
uk: Включити у базову

en: Include in gain/loss
uk: Включити у прибутки/витрати

en: Omit from report
uk: Виключити зі звіту

en: Display the ticker symbols.
uk: Показувати біржові символи.

en: Display exchange listings.
uk: Показувати списки курсів.

en: Display numbers of shares in accounts.
uk: Показувати кількості акцій у рахунках.

en: The number of decimal places to use for share numbers.
uk: Кількість десяткових знаків для використання у числах щодо акцій.

en: Display share prices.
uk: Показувати ціни акцій.

en: Stock Accounts to report on.
uk: Рахунки цінних паперів для звітування.

en: Include accounts that have a zero share balances.
uk: Включати рахунки, які мають нульові баланси акцій.

en: Listing
uk: Перелік

en: Basis
uk: Базис

en: Money In
uk: Гроші, що надходять

en: Money Out
uk: Гроші, що виходять

en: Realized Gain
uk: Отриманий прибуток

en: Unrealized Gain
uk: Не отриманий прибуток

en: Total Gain
uk: Загальний прибуток

en: Rate of Gain
uk: Коефіцієнт прибутку

en: Total Return
uk: Всього повернуто

en: Rate of Return
uk: Норма прибутку

en: * this commodity data was built using transaction pricing instead of the price list.
uk: * ці дані про товари побудовані з використанням цін у транзакціях, замість прайс-листів.

en: If you are in a multi-currency situation, the exchanges may not be correct.
uk: Якщо ви використовуєте декілька валют, обмін може бути некоректний.

en: ** this commodity has no price and a price of 1 has been used.
uk: ** для цього товару не знайдено ціни, тому використано ціну 1.

en: Balance Forecast
uk: Прогноз сальдо

en: Report on these accounts.
uk: Звіт щодо цих рахунків.

en: Data markers?
uk: Позначки даних?

en: Display a mark for each data point.
uk: Показувати позначку для кожної точки даних.

en: Show reserve line
uk: Показати резервний рядок

en: Reserve amount
uk: Резервна сума

en: The reserve amount is set to a minimum balance desired
uk: Суму резерву встановлено до бажаного мінімуму сальдо

en: Show target line
uk: Показати рядок цілі

en: Target amount above reserve
uk: Сума цілі над резервом

en: The target is used to plan for a future large purchase, which will be added as a line above the reserve amount.
uk: Ціль використовується для планування великої майбутньої покупки. Її буде додано як рядок над сумою резерву.

en: Show future minimum
uk: Показати майбутній мінімум

en: The future minimum will add, for each date point, a projected minimum balance including scheduled transactions.
uk: Майбутній мінімум додасть для кожної точки даних проєктоване мінімальне сальдо разом із запланованими транзакціями.

en: Target
uk: Ціль

en: Reserve
uk: Резерв

en: Balance Sheet
uk: Баланс

en: Balance Sheet Date
uk: Дата балансу

en: Single column Balance Sheet
uk: Баланс в один стовпчик

en: Print liability/equity section in the same column under the assets section as opposed to a second column right of the assets section.
uk: Виводити розділ зобов'язань/залишкової вартості у тому ж стовпчику під розділом активів, а не в іншому стовпчику праворуч від розділу активів.

en: Flatten list to depth limit
uk: Сплюснути список до ліміту глибини

en: Displays accounts which exceed the depth limit at the depth limit.
uk: Показувати рахунки, які перевищують обмеження на глибину.

en: Label the assets section
uk: Позначка для розділу активів

en: Whether or not to include a label for the assets section.
uk: Включати чи ні позначку для розділу активів.

en: Include assets total
uk: Включати підсумок активів

en: Whether or not to include a line indicating total assets.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням підсумку активів.

en: Use standard US layout
uk: Використовувати стандартне компонування США

en: Report section order is assets/liabilities/equity (rather than assets/equity/liabilities).
uk: Порядок розділів звіту — активи/пасиви/маржа (а не активи/маржа/пасиви).

en: Label the liabilities section
uk: Позначка розділу зобов'язань

en: Whether or not to include a label for the liabilities section.
uk: Включати чи ні позначку для розділу зобов'язань.

en: Include liabilities total
uk: Включити загальні зобов'язання

en: Whether or not to include a line indicating total liabilities.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням суми зобов'язань.

en: Label the equity section
uk: Позначити розділ акцій

en: Whether or not to include a label for the equity section.
uk: Включати чи ні позначку для розділу маржі.

en: Include equity total
uk: Включати підсумок акцій

en: Whether or not to include a line indicating total equity.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням підсумку маржі.

en: Total Liabilities
uk: Всього зобов'язань

en: Total Assets
uk: Підсумок активів

en: Retained Losses
uk: Нерозподілені втрати

en: Trading Gains
uk: Торговельні прибутки

en: Trading Losses
uk: Торговельні збитки

en: Unrealized Gains
uk: Не отримані прибутки

en: Unrealized Losses
uk: Не реалізовані втрати

en: Total Equity
uk: Всього акцій

en: Total Liabilities & Equity
uk: Заборгованість та вирівнювання

en: Balance Sheet (eguile)
uk: Балансовий аркуш (eguile)

en: Report format
uk: Формат звіту

en: The balance sheet can be displayed with either 1 or 2 columns.
uk: Баланс може бути показано у один або два стовпчики.

en: Exclude accounts with zero total balances
uk: Виключити рахунки з нульовим загальним балансом

en: Exclude non-top-level accounts with zero balance and no non-zero sub-accounts.
uk: Виключити рахунки, які не є рахунками верхнього рівня, із нульовим сальдо і ненульовими субрахунками.

en: Negative amount format
uk: Формат від'ємної суми

en: The formatting to use for negative amounts: with a leading sign, or enclosing brackets.
uk: Форматування від'ємних сум: із початковим знаком або у дужках.

en: Font family
uk: Гарнітура шрифту

en: Font definition in CSS font-family format.
uk: Визначення шрифту у форматі font-family CSS.

en: Font size
uk: Розмір шрифта

en: Font size in CSS font-size format (e.g. "medium" or "10pt").
uk: Розмір шрифту у форматі font-size CSS (приклади: «medium» або «10pt»).

en: Template file
uk: Файл &шаблону

en: The file name of the eguile template part of this report. This file must be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
uk: Назва файла, що містить шаблонну (eguile) частину цього звіту. Цей файл мусить знаходитися або у Вашій теці .gnucash, або — в іншому випадку — у відповідному місці серед інсталяційних тек GnuCash.

en: CSS stylesheet file
uk: Файл CSS-стилів

en: The file name of the CSS stylesheet to use with this report. If specified, this file should be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
uk: Назва файла CSS стилів, що буде використовуватися з цим звітом. Якщо вказано, цей файл повинен міститися у Вашій теці .gnucash. В іншому випадку - у відповідному місці серед тек встановлення GnuCash.

en: Extra Notes
uk: Додаткові примітки

en: Notes added at end of invoice -- may contain HTML markup.
uk: Примітки, додані наприкінці рахунку-фактури — можуть містити розмітку HTML.

en: Adjust the layout to fit the width of the screen or page
uk: Скоригувати компонування за шириною екрана або сторінки

en: Display liabilities and equity below assets
uk: Показувати зобов'язані і власні кошти під активами

en: Display assets on the left, liabilities and equity on the right
uk: Показувати активи ліворуч, зобов'язання і власні кошти — праворуч

en: Sign: -$10.00
uk: Знак: -$10.00

en: Brackets: ($10.00)
uk: Дужки: ($10.00)

en: (Development version -- don't rely on the numbers on this report without double-checking them.<br>Change the 'Extra Notes' option to get rid of this message)
uk: (У стані розробки - не покладайтеся на числа в цьому звіті без їхньої перевірки.<br>Змініть налаштування 'Додаткові примітки', щоб уникнути цього повідомлення)

en: Imbalance
uk: Невідповідність

en: Orphan
uk: Занедбаний

en: Balance Sheet using eguile-gnc
uk: Балансовий аркуш з використанням eguile-gnc

en: Display a balance sheet (using eguile template)
uk: Показати сальдо (за допомогою шаблону eguile)

en: Period duration
uk: Тривалість періоду

en: Duration between time periods
uk: Тривалість проміжку між періодами часу

en: Period order is most recent first
uk: Порядок періодів — найсвіжіші першими

en: Enable dual columns
uk: Увімкнути подвійні стовпчики

en: Selecting this option will enable double-column reporting.
uk: Позначення цього пункту вмикає звітування у два стовпчики.

en: Disable amount indenting
uk: Вимкнути відступи у сумах

en: Selecting this option will disable amount indenting, and condense amounts into a single column.
uk: Позначення цього пункту вимикає відступи у сумах і збирає суми до одного стовпчика.

en: Add options summary
uk: Додати резюме параметрів

en: Add summary of options.
uk: Додати резюме параметрів.

en: Account full name instead of indenting
uk: Повна назва рахунку замість відступів

en: Selecting this option enables full account name instead, and disables indenting account names.
uk: Позначення цього пункту вмикає показ повної назви рахунку і вимикає відступи у назва рахунків.

en: Parent account amounts include children
uk: Суми батьківського рахунку включають дочірні

en: If this option is enabled, subtotals are displayed within parent amounts, and if parent has own amount, it is displayed on the next row as a child account. If this option is disabled, subtotals are displayed below parent and children groups.
uk: Якщо позначено цей пункт, проміжні суми буде показано у батьківських сумах. Якщо у батьківського запису є власна сума, її буде показано у наступному рядку як дочірній рахунок. Якщо пункт не позначено, проміжні суми буде показано під батьківськими і дочірніми групами.

en: Display amounts as hyperlinks
uk: Показувати суми у вигляді гіперпосилань

en: Shows each amounts in the table as a hyperlink to a register or report.
uk: Показувати усі суми у таблиці як посилання на облікову книгу або звіт.

en: Label sections
uk: Позначати розділи

en: Whether or not to include a label for sections.
uk: Включати чи ні позначку для розділів.

en: Include totals
uk: Включити суми

en: Whether or not to include a line indicating total amounts.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням загальних сум.

en: Enable chart
uk: Увімкнути діаграму

en: Enable link to chart
uk: Увімкнути посилання на діаграму

en: Common Currency
uk: Загальна валюта

en: Convert all amounts to a single currency.
uk: Перетворити усі суми до єдиної валюти.

en: Show original currency amount
uk: Показувати суму у початковій валюті

en: Also show original currency amounts
uk: Також показувати суму у початковій валюті

en: If more than 1 period column, include overall period?
uk: Якщо стовпчиків періоду декілька, включати увесь період?

en: If several profit & loss period columns are shown, also show overall period profit & loss.
uk: Якщо показано декілька стовпчиків прибутків і витрат періоду, також показувати загальні прибутки і витрати періоду.

en: Always
uk: Завжди

en: Total For
uk: Всього

en: Asset
uk: Активи

en: Liability
uk: Заборгованість

en: Liability and Equity
uk: Зобов'язання/Маржа

en: Exchange Rates
uk: Обмінні курси

en: Barchart
uk: Стовпчикова діаграма

en:  to
uk:  до

en: Expense
uk: Витрати

en: Net Income
uk: Чисте надходження

en: Balance Sheet (Multicolumn)
uk: Балансовий аркуш (у декілька стовпчиків)

en: Income Statement (Multicolumn)
uk: Звіт про надходження (у декілька стовпчиків)

en: Budget Balance Sheet
uk: Балансовий Аркуш (бюджет)

en: Include new/existing totals
uk: Включати нові/наявні підсумки

en: Whether or not to include lines indicating change in totals introduced by budget.
uk: Включати чи ні рядок, що вказує вплив бюджету на підсумки.

en: Budget to use.
uk: Використовуваний бюджет.

en: Existing Assets
uk: Наявні активи

en: Allocated Assets
uk: Розподілені активи

en: Unallocated Assets
uk: Нерозподілені активи

en: Existing Liabilities
uk: Наявні зобов'язання

en: New Liabilities
uk: Нові зобов'язання

en: Existing Retained Earnings
uk: Наявний нерозподілений прибуток

en: Existing Retained Losses
uk: Наявні нерозподілені втрати

en: New Retained Earnings
uk: Новий запис нерозподіленого прибутку

en: New Retained Losses
uk: Новий запис нерозподілених витрат

en: Total Retained Earnings
uk: Загалом нерозподіленого прибутку

en: Total Retained Losses
uk: Загалом нерозподілених витрат

en: Existing Equity
uk: Наявна маржа

en: New Equity
uk: Нова маржа

en: Budget Chart
uk: Діаграма бюджету

en: Running Sum
uk: Поточна сума

en: Chart Type
uk: Тип діаграми

en: Range start
uk: Початок діапазону

en: Select a budget period type that starts the reporting range.
uk: Вибрати тип періоду бюджету, який починає діапазон звітування.

en: Exact start period
uk: Точний період початку

en: Select exact period that starts the reporting range.
uk: Вибрати точний період, який розпочинає діапазон звітування.

en: Range end
uk: Кінець діапазону

en: Select a budget period type that ends the reporting range.
uk: Вибрати тип періоду бюджету, який завершує діапазон звітування.

en: Exact end period
uk: Точний період завершення

en: Select exact period that ends the reporting range.
uk: Вибрати точний період, який завершує діапазон звітування.

en: First budget period
uk: Перший бюджетний період

en: Previous budget period
uk: Попередній бюджетний період

en: Current budget period
uk: Поточний бюджетний період

en: Next budget period
uk: Наступний бюджетний період

en: Last budget period
uk: Останній бюджетний період

en: Manual period selection
uk: Вибір періоду вручну

en: Calculate as running sum?
uk: Обчислити як поточну суму?

en: Select which chart type to use.
uk: Виберіть тип діаграми.

en: Bar Chart
uk: Стовпчикова діаграма

en: Line Chart
uk: Лінійна діаграма

note: Translators: Bgt and Act refer to budgeted and actual total amounts.
en: Bgt: ~a Act: ~a
uk: Бдж: ~a Пот: ~a

en: Actual
uk: Насправді

en: Budget Flow
uk: Грошовий потік (бюджет)

en: Period number.
uk: Номер періоду.

en: Report for range of budget periods
uk: Звіт щодо діапазону бюджетних періодів

en: Create report for a budget period range instead of the entire budget.
uk: Створити звіт щодо діапазону бюджетних періодів замість звіту за усім бюджетом.

en: Select a budget period that begins the reporting range.
uk: Виберіть бюджетний період, яким розпочинається діапазон звітування.

en: Select a budget period that ends the reporting range.
uk: Виберіть бюджетний період, яким завершується діапазон звітування.

en: Label the revenue section
uk: Позначити дохідну частину

en: Whether or not to include a label for the revenue section.
uk: Включати чи ні позначку для розділу виторгу.

en: Include revenue total
uk: Включати загальний дохід

en: Whether or not to include a line indicating total revenue.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням підсумку виторгу.

en: Label the expense section
uk: Позначити витратну частину

en: Whether or not to include a label for the expense section.
uk: Включати чи ні позначку для розділу витрат.

en: Include expense total
uk: Включати загальні видатки

en: Whether or not to include a line indicating total expense.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням підсумку витрат.

en: Display as a two column report
uk: Показати як звіт з двома стовпчиками

en: Divides the report into an income column and an expense column.
uk: Ділить звіт на стовпчик надходжень і стовпчик видатків.

en: Display in standard, income first, order
uk: Показувати в стандарному порядку (спершу доходи)

en: Causes the report to display in the standard order, placing income before expenses.
uk: Виводити звіт у стандартному вигляді, розміщуючи доходи перед витратами.

en: Reporting range end period cannot be less than start period.
uk: Кінець діапазону періодів не може перебувати його початку.

en: Reporting range end period cannot exceed number of periods in budget
uk: Кінець діапазону періодів не може перевищувати кількість періодів у бюджеті

en: Revenues
uk: Доходи

en: Total Revenue
uk: Загальні доходи

en: Total Expenses
uk: Загальні видатки

en: for Budget ~a
uk: для бюджету ~a

en: for Budget ~a Period ~d
uk: для бюджету ~a, період ~d

en: for Budget ~a Periods ~d - ~d
uk: для бюджету ~a, періоди ~d — ~d

en: Net income
uk: Чисті надходження

en: Net loss
uk: Чисті втрати

en: Budget Income Statement
uk: Звіт про надходження (бюджет)

en: Budget Profit & Loss
uk: Прибутки і втрати (бюджет)

en: Budget Report
uk: Звіт (бюджет)

en: Account Display Depth
uk: Рівень показу рахунків

en: Always show sub-accounts
uk: Завжди показувати субрахунки

en: Show Budget
uk: Показувати бюджет

en: Display a column for the budget values.
uk: Показувати стовпчик для значень бюджету.

en: Show Budget Notes
uk: Показувати нотатки щодо бюджету

en: Display a column for the budget notes.
uk: Показувати стовпчик для нотаток щодо бюджету.

en: Show Actual
uk: Показувати поточні

en: Display a column for the actual values.
uk: Показувати стовпчик поточних значень.

en: Link to actual transactions
uk: Посилання на дійсні транзакції

en: Show the actual transactions for the budget period
uk: Показати дійсні транзакції для бюджетного періоду

en: Show Difference
uk: Показувати різницю

en: Display the difference as budget - actual.
uk: Показувати різницю як бюджет - поточні кошти.

en: Use accumulated amounts
uk: Кумулятивні суми

en: Values are accumulated across periods.
uk: Значення накопичуються за періодами.

en: Show Column with Totals
uk: Показувати стовпчик із сумами

en: Display a column with the row totals.
uk: Показувати стовпчик із сумами за рядками.

en: Include accounts with zero total balances and budget values
uk: Включити рахунки з нульовим загальним балансом і значеннями бюджету

en: Include accounts with zero total (recursive) balances and budget values in this report.
uk: Включити рахунки з нульовим загальним (рекурсивним) балансом і значення бюджету у цьому звіті.

en: Include collapsed periods before selected.
uk: Включити згорнуті періоди перед позначеним.

en: Include in report previous periods as single collapsed column (one for all periods before starting)
uk: Включити до звіту попередні періоди як окремий згорнути стовпчик (один для усіх періодів до початку)

en: Include collapsed periods after selected.
uk: Включити згорнуті періоди після вибраного.

en: Include in report further periods as single collapsed column (one for all periods after ending and to the end of budget range)
uk: Включити до звіту подальші періоди як окремий згорнути стовпчик (один для усіх періодів після завершення і до кінця бюджетного діапазону)

note: Translators: Abbreviation for "Budget" amount
en: Bgt
uk: Бюджет

note: Translators: Abbreviation for "Actual" amount
en: Act
uk: Поточна

note: Translators: Abbreviation for "Difference" amount
en: Diff
uk: Різниця

note: Translators: using accumulated amounts mean budget will report on budgeted and actual amounts from the beginning of budget, instead of only using the budget-period amounts.
en: using accumulated amounts
uk: на основі кумулятивних сум

en: Cash Flow Barchart
uk: Стовпчикова діаграма потоку готівки

en: Include Trading Accounts in report
uk: Включати торговельні рахунки до звіту

en: Show Money In
uk: Показувати гроші, що надходять

en: Show Money Out
uk: Показувати гроші, що виходять

en: Show Net Flow
uk: Показувати чистий потік

en: Show Table
uk: Показати таблицю

en: Include transfers to and from Trading Accounts in the report.
uk: Включити перекази до і з торговельних рахунків до звіту.

en: Show money in?
uk: Показувати гроші, що надходять?

en: Show money out?
uk: Показувати гроші, що виходять?

en: Show net money flow?
uk: Показувати чистий грошовий потік?

en: Net Flow
uk: Чисті потік

en: Overview:
uk: Огляд:

en: Shows a barchart with cash flow over time
uk: Показати стовпчикову діаграму руху готівки у часі

en: Cash Flow
uk: Потік готівки

en: Show Full Account Names
uk: Показувати повні назви рахунків

en: Show full account names (including parent accounts).
uk: Показувати повні назви рахунків (включаючи батьківські).

en: ~a and subaccounts
uk: ~a і підлеглі рахунки

en: ~a and selected subaccounts
uk: ~a і позначені підлеглі рахунки

en: Money into selected accounts comes from
uk: Гроші на вибраних рахунках надходять з

en: Money out of selected accounts goes to
uk: Гроші на вибраних рахунках виходять на

en: Income Chart
uk: Діаграма надходжень

en: Expense Chart
uk: Діаграма видатків

en: Asset Chart
uk: Діаграма активів

en: Liability Chart
uk: Діаграма заборгованості

en: Shows a chart with the Income per interval developing over time
uk: Показати діаграму надходжень за вказаний інтервал часу

en: Shows a chart with the Expenses per interval developing over time
uk: Показати діаграму витрат за вказаний інтервал часу

en: Shows a chart with the Assets developing over time
uk: Показати діаграму розвитку активів у часі

en: Shows a chart with the Liabilities developing over time
uk: Показати діаграму розвитку заборгованостей у часі

en: Income Over Time
uk: Надходження у часі

en: Expense Over Time
uk: Витрати у часі

en: Assets Over Time
uk: Активи у часі

en: Liabilities Over Time
uk: Зобов'язання у часі

en: Show long account names
uk: Показувати довгі назви рахунків

en: Use Stacked Charts
uk: Стосована діаграма

en: Maximum Bars
uk: Максимальна кількість стовпчиків

en: Show charts as stacked charts?
uk: Показувати діаграму як стосову?

en: Maximum number of stacks in the chart.
uk: Максимальна кількість стосів на діаграмі.

en: Percentage chart
uk: Діаграма часток

en: Display account contributions as a percentage of the total value for the period.
uk: Показати внесок рахунків у частках від загального значення за період.

en: Invalid dates
uk: Некоректні дати

en: Start date must be earlier than End date
uk: Початкова дата має передувати кінцевій даті

en: Daily Average
uk: Добове середнє

en: Balances ~a to ~a
uk: Сальдо ~a до ~a

en: Grand Total
uk: Повна сума

en: No exportable data
uk: Немає придатних до експортування даних

en: The income accounts where the sales and income was recorded.
uk: Рахунки надходжень, у яких записуються продажі та надходження.

en: The expense accounts where the expenses are recorded which are subtracted from the sales to give the profit.
uk: Рахунки витрат для запису витрат, різниця яких із продажами складає прибуток.

en: Show Expense Column
uk: Показувати стовпчик видатків

en: Show the column with the expenses per customer.
uk: Показувати стовпчик із видатками за клієнтами.

en: Show Company Address
uk: Показувати адресу фірми

en: Show your own company's address and the date of printing.
uk: Показувати адресу вашої власної фірми і дату друку.

en: Show Lines with All Zeros
uk: Показувати нульові рядки

en: Show the table lines with customers which did not have any transactions in the reporting period, hence would show all zeros in the columns.
uk: Показати рядки таблиці для записів клієнтів, у яких немає транзакцій за звітний період. У стовпчиках таких рядків буде показано нулі.

en: Show Inactive Customers
uk: Показувати неактивних клієнтів

en: Include customers that have been marked inactive.
uk: Включити записи клієнтів, які було позначено як неактивні.

en: Sort Column
uk: Стовпчик упорядковування

en: Choose the column by which the result table is sorted.
uk: Виберіть стовпчик, за яким буде упорядковано таблицю результатів.

en: Sort Order
uk: Порядок сортування

en: Choose the ordering of the column sort.
uk: Виберіть порядок сортування.

en: Customer Name
uk: Ім'я клієнта

en: Markup (which is profit amount divided by sales)
uk: Націнка (сума прибутків, поділена на об'єм продажу)

en: Sales
uk: Продажі

en: No valid customer found.
uk: Не знайдено коректного клієнта.

en: Markup
uk: Націнка

en: No Customer
uk: Немає клієнта

en: Customer Summary
uk: Огляд Клієнтів

note: Translators: This statement is about a range of time
en: Equity Statement
uk: Виписка щодо власного капіталу

en: Report only on these accounts.
uk: Звіт лише за цими рахунками.

en: Closing Entries pattern
uk: Шаблон закривання записів

en: Any text in the Description column which identifies closing entries.
uk: Будь-який текст у стовпчику «Опис», який ідентифікує записи закриття.

en: Closing Entries pattern is case-sensitive
uk: Шаблон записів закриття не враховує регістру символів

en: Causes the Closing Entries Pattern match to be case-sensitive.
uk: Призводить до враховування регістру символів під час пошуку відповідників за взірцем записів закриття.

en: Closing Entries Pattern is regular expression
uk: Взірець записів закриття є формальним виразом

en: Causes the Closing Entries Pattern to be treated as a regular expression.
uk: Вказує на те, що взірець записів закриття є формальним виразом.

en: for Period
uk: за період

en: Capital
uk: Капітал

en: Investments
uk: Інвестиції

en: Withdrawals
uk: Вилучення

en: Unrealized Gains for Period
uk: Не отримані прибутки для періоду

en: Unrealized Losses for Period
uk: Не реалізовані втрати для періоду

en: Increase in capital
uk: Збільшення капіталу

en: Decrease in capital
uk: Зменшення капіталу

en: Num/Action
uk: Номер/Дія

en: Running Balance
uk: Поточний баланс

en: Totals
uk: Підсумки

en: General Ledger
uk: Головна книга

en: Sorting
uk: Сортування

en: Trans Number
uk: Номер транзакції

en: Use Full Account Name
uk: Використовувати повну назву рахунку

en: Other Account Name
uk: Інша назва рахунку

en: Use Full Other Account Name
uk: Використовувати повну назву іншого рахунку

en: Other Account Code
uk: Інший код рахунку

en: Sign Reverses
uk: Обернений знак

en: Detail Level
uk: Рівень деталізації

en: Primary Key
uk: Первинний ключ

en: Show Full Account Name
uk: Показувати назву рахунку повністю

en: Primary Subtotal
uk: Первинний проміжний підсумок

en: Primary Subtotal for Date Key
uk: Первинний проміжний підсумок для ключа дати

en: Primary Sort Order
uk: Первинний порядок сортування

en: Secondary Key
uk: Вторинний ключ

en: Secondary Subtotal
uk: Вторинний проміжний підсумок

en: Secondary Subtotal for Date Key
uk: Вторинний проміжний підсумок для ключа дати

en: Secondary Sort Order
uk: Порядок вторинного сортування

en: Income and GST Statement
uk: Виписка про надходження і податок із прибутку

en: Filter
uk: Фільтр

en: This report is useful to calculate periodic business tax payable/receivable from authorities. From 'Edit report options', choose your business sales and purchase accounts. Each transaction may contain, in addition to the asset, liability, A/Payable or A/Receivable accounts, a split to a tax account, e.g. Income:Sales -$1000, A/Receivable $1100, Liability:GST on Sales -$100.
uk: Цей звіт корисний для обчислення періодичних бізнесовий нарахувань і відшкодувань за податками до державного бюджету. На сторінці «Редагувати параметри звіту» виберіть ваші бізнесові рахунки продажів та закупівель. Кожен запис транзакції може містити, на додачу до рахунків активів, видатків, A/Оплата або A/Отримання, поділ до рахунку податків, наприклад Надходження:Продажі -$1000, A/Отримання $1100, Зобов'язання:ПДВ на продажі -$100.

en: These tax accounts can either be populated using the standard register, or from Business Invoices and Bills which will require Tax Tables to be set up correctly. Please see the documentation.
uk: Ці податкові рахунки можна або заповнити на основі стандартної бухгалтерської книги, або на основі ділових рахунків-фактур та рахунків, що потребуватиме належного налаштовування таблиці податків. Будь ласка, ознайомтеся з документацією.

en: From the Report Options, you will need to select the accounts which will hold the GST/VAT taxes collected or paid. These accounts must contain splits which document the monies which are wholly sent or claimed from tax authorities during periodic GST/VAT returns. These accounts must be of type ASSET for taxes paid on expenses, and type LIABILITY for taxes collected on sales.
uk: У параметрах звіту вам слід вибрати рахунки, на яких зберігатимуться зібрані і сплачені податки GST/ПДВ. Ці рахунки мають містити поділи, які документують кошти, які було повністю надіслано або сплачено податковими органами під час періодичних відшкодувань податку з продажу та податку з доданої вартості. Ці рахунки мають належати до типу ASSET для сплачених податків та витрат і до типу LIABILITY для зібраних з продажів податків.

en: Note the UK variant may specify EU VAT accounts may be tagged with *EUVAT* in the VAT account description. EU Goods sales and purchase accounts may be tagged with *EUGOODS* in the account description.
uk: Зауважте, що у варіанті для Великої Британії у описі рахунку ПДВ ЄС може бути вказано мітку *EUVAT*. Рахунки продатів та придбання товарів ЄС може бути позначено у описі рахунку міткою *EUGOODS*.

en: This message will be removed when tax accounts are specified.
uk: Це повідомлення буде вилучено, коли буде вказано рахунки податків.

en: Individual sales columns
uk: Окремі стовпчики продажів

en: Display individual sales columns rather than their sum
uk: Показувати окремі стовпчики продажів замість їхньої суми

en: Individual purchases columns
uk: Окремі стовпчики закупівель

en: Display individual purchases columns rather than their sum
uk: Показувати окремі стовпчики закупівель замість їхньої суми

en: Individual tax columns
uk: Окремі стовпчики податків

en: Display individual tax columns rather than their sum
uk: Показувати окремі стовпчики податків замість їхньої суми

en: Gross Balance
uk: Валовий баланс

en: Display the gross balance (gross sales - gross purchases)
uk: Показувати валовий баланс (загалом продаж - загалом купівля)

en: Net Balance
uk: Чистий залишок

en: Display the net balance (sales without tax - purchases without tax)
uk: Показувати чистий залишок (продаж без податку - купівля без податку)

en: Tax payable
uk: Сплачуваний податок

en: Display the tax payable (tax on sales - tax on purchases)
uk: Показувати сплачуваний податок (податок на продаж — податок на купівлю)

en: Purchases
uk: Придбання

en: Tax Accounts
uk: Податкові рахунки

en: Please find and select the accounts which will hold the tax collected or paid. These accounts must contain splits which document the monies which are wholly sent or claimed from tax authorities during periodic GST/VAT returns. These accounts must be of type ASSET for taxes paid on expenses, and type LIABILITY for taxes collected on sales.
uk: Будь ласка, знайдіть і позначте рахунки, на яких зберігатимуться зібрані і сплачені податки. Ці рахунки мають містити поділи, які документують кошти, які було повністю надіслано або сплачено податковими органами під час періодичних відшкодувань податку з продажу та податку з доданої вартості. Ці рахунки мають належати до типу ASSET для сплачених податків та витрат і до типу LIABILITY для зібраних з продажів податків.

en: Report Format
uk: Формат звіту

en: Default Format
uk: Типовий формат

en: Australia Business Activity Statement. Specify sales, purchase and tax accounts.
uk: Австралійський BAS. Вкажіть рахунки продажів, придбання та податків.

en: UK VAT Return. Specify sales, purchase and tax accounts. EU rules may be used. Denote EU VAT accounts *EUVAT* in account description, and denote EU goods sales and purchases accounts with *EUGOODS* in the account description.
uk: Повернення ПДВ у Великій Британії. Вкажіть рахунки продажів, придбання та податків. Можуть використовуватися правила ЄС. Позначте рахунки ПДВ ЄС в описі рахунку як *EUVAT*, а рахунки продажів і придбання товарів у ЄС — *EUGOODS* у описі рахунку.

en: Australia BAS
uk: Австралійський BAS

en: UK VAT Return
uk: Повернення ПДВ ВБ

note: Translators: "Gross Sales" refer to Net Sales + GST/VAT on Sales
en: Gross Sales
uk: Валові продажі

en: Net Sales
uk: Чисті продажі

en: Tax on Sales
uk: Податок на продажі

note: Translators: "Gross Purchases" refer to Net Purchase + GST/VAT on Purchase
en: Gross Purchases
uk: Валова купівля

en: Net Purchases
uk: Чиста купівля

en: Tax on Purchases
uk: Податок на купівлю

en: Label the trading accounts section
uk: Мітка розділу торговельних рахунків

en: Whether or not to include a label for the trading accounts section.
uk: Включати чи ні позначку для розділу торговельних рахунків.

en: Include trading accounts total
uk: Включати підсумок торгівельних рахунків

en: Whether or not to include a line indicating total trading accounts balance.
uk: Включати чи ні рядок із зазначенням сальдо торговельних рахунків.

en: Trading
uk: Торгівля

en: Total Trading
uk: Підсумок щодо торгівлі

en: Income Statement
uk: Звіт про надходження

en: Profit & Loss
uk: Прибутки і втрати

en: Chart
uk: Діаграма

en: Columns
uk: Стовпчики

en: Validation
uk: Перевірка

en: Include accounts with no lots
uk: Включати рахунки без лотів

en: Show Chart
uk: Показати діаграму

en: Chart type
uk: Тип діаграми

en: Chart location
uk: Розташування діаграми

en: Plot width
uk: Ширина креслення

en: Plot height
uk: Висота графіка

en: Show lot GUID column
uk: Показати стовпчик GUID лоту

en: Show date columns
uk: Показувати стовпчики дати

en: Show bought columns
uk: Показувати стовпчики придбання

en: Show sold columns
uk: Показувати стовпчики продажу

en: Show end columns
uk: Показувати стовпчик кінця

en: Show realized gain column(s)
uk: Показувати стовпчики отриманого прибутку

en: Show unrealized gain column(s)
uk: Показувати стовпчики неотриманого прибутку

en: Group gains by age (short term and long term)
uk: Групувати прибутки за віком (короткострокові та довгострокові)

en: Long term gains age (years)
uk: Вік довгострокових прибутків (у роках)

en: Show mnemonic in amounts
uk: Показувати мнемоніку сум

en: Include closed lots
uk: Включати закриті лоти

en: Show blanks instead of zeros in table cells
uk: Показувати пробіли замість нулів у комірках таблиці

en: Show lot split rows
uk: Показувати рядки дроблення лоту

en: Investment Lots
uk: Лоти інвестування

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Price source
uk: Джерело ціни

en: Include only accounts with warnings
uk: Включати лише рахунки з попередженнями

en: Warn if a lot has more than one bought split
uk: Попереджати, якщо у лоту декілька дроблень придбання

en: Warn if a lot's balance drops below zero
uk: Попереджати, якщо баланс лоту падає нижче нуля

en: Warn if a lot has a blank title
uk: Попереджати, якщо заголовок лоту порожній

en: Warn if the 'Realized Gain/Loss' split(s) sum does not match the computed gains
uk: Попереджати, якщо сума дроблень «Отриманий прибуток/збиток» не збігається із обчисленими прибутками

en: Warn if a split is not assigned to a lot
uk: Попереджати, якщо дроблення не пов'язано із лотом

en: Warn if the account balance does not match the computed lots' end balance
uk: Попереджати, якщо баланс рахунку не відповідає обчисленому кінцевому балансу лотів

en: Lot Title
uk: Заголовок лоту

en: Bought Amount
uk: Сума придбання

en: Bought Value (Basis)
uk: Значення придбання (основа)

en: Bought Average Price
uk: Середня ціна придбання

en: Sold Splits
uk: Дроблення продажу

en: Sold Amount
uk: Сума продажу

en: Sold Basis
uk: Основа продажу

en: Sold Value
uk: Значення продажу

en: ST Sold Amount
uk: Сума продажу (КТ)

en: ST Sold Basis
uk: Основа продажу (КТ)

en: ST Sold Value
uk: Значення продажу (КТ)

en: LT Sold Amount
uk: Сума продажу (ДТ)

en: LT Sold Basis
uk: Основа продажу (ДТ)

en: LT Sold Value
uk: Значення продажу (ДТ)

en: Sold Average Price
uk: Середня ціна продажу

en: End Amount
uk: Кінцева сума

en: End Basis
uk: Кінцева основа

en: End Value
uk: Кінцеве значення

en: ST Realized Gain
uk: Отриманий прибуток (КТ)

en: LT Realized Gain
uk: Отриманий прибуток (ДТ)

en: Realized ROI
uk: Отриманий ROI

en: ST Unrealized Gain
uk: Не отриманий прибуток (КТ)

en: LT Unrealized Gain
uk: Не отриманий прибуток (ДТ)

en: Unrealized ROI
uk: Не отриманий ROI

en: Account Lots Total
uk: Загальне за лотами рахунку

en: Include a chart that shows lot gains, grouped by account and gain type
uk: Включити діаграму, на якій показано прибутки, які згруповано за рахунком і типом

en: What kind of chart to include
uk: Тип діаграми, яку слід включити

en: Stacked Bar Chart
uk: Стосова стовпчикова діаграма

en: Where to place the chart
uk: Місце розташування діагами

en: Show the lot GUID table column
uk: Показати стовпчик таблиці лоту GUID

en: Show the lot open and close table columns
uk: Показувати стовпчики відкриття і закриття лоту у таблиці

en: Show purchase-related table columns
uk: Показувати пов'язані із придбанням стовпчики таблиці

en: Show sale-related table columns
uk: Показувати пов'язані із продажем стовпчики таблиці

en: Show end date amount and value table columns
uk: Показувати стовпчики суми та значення на кінцеву дату

en: Show realized gain table column(s) for sold shares
uk: Показувати стовпчики отриманого прибутку для проданих цінних паперів

en: Show unrealized gain table column(s) for unsold shares
uk: Показувати стовпчики неотриманого прибутку для непроданих цінних паперів

en: Group gains (and sales?) by long-term (LT) and short-term (ST)
uk: Прибутки групи (або продажі) за довгим терміном (ДТ) та коротким терміном (КТ)

en: Gains Only
uk: Лише прибутки

en: Gains and Sales
uk: Прибутки і продажі

en: Commodities held longer than this many years count as long-term (LT).
uk: Активи, що мають вік, що перевищує цю кількість років, вважаються довготерміновими (ДТ).

en: Show long (instead of short) account names
uk: Показувати довгі назви рахунків (замість коротких)

en: Show mnemonics with commodity amounts
uk: Показувати мнемоніку для сум активів

en: Include closed lots in addition to open lots
uk: Включити закриті лоти на додачу до відкритих лотів

en: Show blank text instead of zero values for inner table cells. Does not apply to footer rows.
uk: Показувати порожній текст замість нульових значень для внутрішніх комірок таблиці. Не стосується рядків підвалу.

en: Add a row for each split belonging to a lot, under the lot row.
uk: Додати рядок для кожного дроблення, що належить до лоту, під рядком лоту.

en: Only show accounts that contain warnings. This is useful for quickly finding potential lot errors.
uk: Показувати лише рахунки, які містять попередження. Корисно для швидкого пошуку потенційних помилок у лотах.

en: Lots with more than one purchase split are not well formed. It may make ambiguous the capital gains age
uk: Лоти із декількома дробленнями придбання мають помилкове форматування. Такі лоти можуть призвести до неоднозначного значення віку капітальних прибутків

en: Lots with a negative balance are not well formed.
uk: Лоти із від'ємним балансом мають помилкове форматування.

en: Lot titles are optional. This warning applies to titles that are empty or only whitespace.
uk: Заголовки лотів не є обов'язковими. Це попередження стосується заголовків, які є порожніми або складаються лише з пробілів.

en: Detect possible errors in 'Realized Gain/Loss' splits that are created when adding a sale split to a lot
uk: Виявити можливі помилки у дробленнях «Отримані прибутки/витрати», які створено при додаванні до лоту дроблення продажу

en: Detect splits that have not been assigned to a lot.
uk: Виявити дроблення, які не пов'язано із лотом.

en: Count
uk: Кількість

en: Balance mismatches may indicate a split that is not yet included in a lot
uk: Невідповідності балансу можуть вказувати на те, що дроблення ще не включено до лоту

en:   End price: ~a~a on ~a
uk:   Кінцева ціна: ~a~a на ~a

en: No price found
uk: Ціни не знайдено

en: split
uk: дроблення

en: Warning: Above lot has ~a bought splits. Consider separating them into their own lots.
uk: Попередження: вищий лот містить ~a дроблення купівлі. Вам варто відокремити їх у власні лоти.

en: Warning: Above lot's balance is negative on ~a. Consider removing the responsible sale split from the lot and then scrubbing.
uk: Попередження: баланс вищого лоту є від'ємним на ~a. Вам варто вилучити з лоту відповідне дроблення продажу, а потім очистити його.

en: Warning: Above lot's title is blank.
uk: Попередження: заголовок вищого лоту є порожнім.

en: Warning: Above lot's computed gain ~a is not equal to the "Realized Gain/Loss" split(s) sum ~a. Difference: ~a
uk: Попередження: обчислений прибуток вищого лоту ~a не дорівнює сумі дроблень «Отримані прибутки/витрати» ~a. Різниця: ~a

en: Warning: ~a split(s) are not assigned to a lot. Do lots need to be scrubbed?
uk: Попередження: ~a дроблень не пов'язано із лотом. Слід очистити лоти?

en: Warning: The following ~a split(s) are not assigned to a lot. Do lots need to be scrubbed?
uk: Попередження: наведені нижче ~a дроблень не пов'язано із лотом. Слід очистити лоти?

en: : amount ~a, value ~a
uk: : сума ~a, значення ~a

en: Warning: End amount ~a is not equal to actual account balance ~a. Difference: ~a. Do lots need to be scrubbed?
uk: Попередження: кінцева сума ~a не дорівнює наявному балансу рахунку ~a. Різниця: ~a. Лоти слід очистити?

en: ~a, ~a to ~a
uk: ~a, ~a до ~a

en: Account Lot Gains
uk: Прибутки за лотами рахунку

en: Tax Amount
uk: Величина податку

en: Client or vendor name, address and ID
uk: Назва, адреса та ідентифікатор клієнта або виробника

en: Company name, address and tax-ID
uk: Назва, адреса та податковий ідентифікатор компанії

en: Invoice date, due date, billing ID, terms, job details
uk: Дата рахунка-фактури, дата сплати, ідентифікатор чека, умови, дані робіт

en: Today's date
uk: Сьогоднішня дата

en: Picture
uk: Зображення

note: Translators: "Empty space" refers to invoice header section being left blank
en: Empty space
uk: Порожній простір

en: Custom Title
uk: Нетиповий заголовок

en: A custom string to replace Invoice, Bill or Expense Voucher.
uk: Нетиповий рядок, який замінить запис «Рахунок-фактура», «Рахунок» або «Товарний чек».

en: CSS code. This field specifies the CSS code for styling the invoice. Please see the exported report for the CSS class names.
uk: Код CSS. У цьому полі визначається код CSS для застосування стилів до рахунків-фактур. Назви класів CSS можна знайти у експортованому звіті.

en: Picture Location
uk: Розташування зображення

en: Location for Picture
uk: Розташування зображення

en: Display Columns
uk: Показати стовпчики

en: Display the date?
uk: Показати дату?

en: Display the description?
uk: Показати опис?

en: Display the action?
uk: Показувати дію?

en: Display the quantity of items?
uk: Показувати кількість елементів?

en: Display the price per item?
uk: Показувати ціни елементів?

en: Display the entry's discount?
uk: Показувати знижку запису?

en: Display the entry's taxable status?
uk: Показувати статус податку для запису?

en: Display each entry's total total tax?
uk: Показувати загальний податок для кожного запису?

en: Display the entry's value?
uk: Показувати значення запису?

en: Display due date?
uk: Показувати кінцеву дату оплату?

en: Display the subtotals?
uk: Показувати проміжні підсумки?

en: Payable to
uk: Кому оплачується

en: Display the Payable to: information.
uk: Показувати інформацію «Кому оплачується».

en: Payable to string
uk: Рядок «Кому оплачується»

en: The phrase for specifying to whom payments should be made.
uk: Фраза, що вказує, кому буде виконуватись оплата.

en: Please make all checks payable to
uk: Будь ласка, зробіть усі чеки придатними до оплати

en: Company contact
uk: Контакт компанії

en: Display the Company contact information.
uk: Показувати інформацію про зв'язок із компанією.

en: Company contact string
uk: Рядок з контактом компанії

en: The phrase used to introduce the company contact.
uk: Фраза, що використовується для представлення контакту компанії.

en: Please direct all enquiries to
uk: Будь ласка, спрямовуйте усі запити до

en: Minimum # of entries
uk: Мінімальна кількість елементів

en: The minimum number of invoice entries to display.
uk: Мінімальна кількість елементів рахунку-фактури, які слід показувати.

en: Use Detailed Tax Summary
uk: Докладне резюме податків

en: Display all tax categories separately (one per line) instead of one single tax line.?
uk: Показувати усі категорії податків окремо (по одній на рядок) замість єдиного рядка податків?

en: References
uk: Посилання

en: Display the invoice references?
uk: Показувати посилання рахунку-фактури?

en: Billing Terms
uk: Терміни платежу

en: Display the invoice billing terms?
uk: Показувати терміни платежу рахунку-фактури?

en: Display the billing id?
uk: Показувати ідентифікатор платежу?

en: Invoice owner ID
uk: Ідентифікатор власника рахунку-фактури

en: Display the customer/vendor id?
uk: Показувати ідентифікатор замовника/виробника?

en: Display the invoice notes?
uk: Показувати примітки рахунку-фактури?

en: Payments
uk: Платежі

en: Display the payments applied to this invoice?
uk: Показувати платежі, пов'язані з цим рахунком-фактурою?

en: Job Details
uk: Параметри роботи

en: Display the job name for this invoice?
uk: Показувати назву роботи для цього рахунку-фактури?

en: Extra notes to put on the invoice.
uk: Додаткові примітки, які слід включити до рахунку-фактури.

en: Thank you for your patronage!
uk: Дякуємо вам за підтримку!

en: Row 1 Left
uk: Рядок 1 ліворуч

en: Row 1 Right
uk: Рядок 1 праворуч

en: Row 2 Left
uk: Рядок 2 ліворуч

en: Row 2 Right
uk: Рядок 2 праворуч

en: Row 3 Left
uk: Рядок 3 ліворуч

en: Row 3 Right
uk: Рядок 3 праворуч

en: Payment, thank you!
uk: Сплачено, дякуємо!

note: Translators: This "T" is displayed in the taxable column, if this entry contains tax
en: T
uk: П

en: Net Price
uk: Нетто-ціна

en: Total Price
uk: Загальна Ціна

en: Amount Due
uk: Сума до отримання

en: Invoice in progress…
uk: Обробляємо рахунок-фактуру…

en: Reference:
uk: Ідентифікатор:

en: Terms:
uk: Терміни:

en: Job number:
uk: Номер роботи:

en: Job name:
uk: Назва роботи:

en: REF
uk: ПОСИЛАННЯ

en: No valid invoice selected. Click on the Options button and select the invoice to use.
uk: Не вибрано коректного рахунку-фактури. Натисніть кнопку «Параметри» і виберіть рахунок-фактуру, яким слід скористатися.

note: Translators: This is the format of the invoice title.  The first ~a is one of "Invoice", "Credit Note", and so on and the second the number.  Replace " #" by whatever is common as number abbreviation, i.e. "~a Nr. ~a"
en: ~a #~a
uk: ~a №~a

en: The account to search for lots.
uk: Рахунок для пошуку лотів.

en: Show Net Profit
uk: Показувати чистий прибуток

en: Show Asset & Liability
uk: Показувати активи і пасиви

en: Show Net Worth
uk: Показувати чисту вартість

en: Line Width
uk: Товщина лінії

en: Set line width in pixels.
uk: Встановити товщину ліній у пікселях.

en: Grid
uk: Сітка

en: Show Income and Expenses?
uk: Показувати надходження та витрати?

en: Show the Asset and the Liability bars?
uk: Показувати колонки активів та заборгованості?

en: Show the net profit?
uk: Показувати чистий прибуток?

en: Show a Net Worth bar?
uk: Показувати стовпчик чистої вартості?

en: Add grid lines.
uk: Додати лінії сітки.

en: Net Profit
uk: Чистий прибуток

en: Net Worth
uk: Власний капітал

en: Net Worth Barchart
uk: Діаграма чистої вартості

en: Income/Expense Chart
uk: Діаграма надходжень/витрат

en: Income & Expense Barchart
uk: Стовпчикова діаграма надходжень та видатків

en: Net Worth Linechart
uk: Графік чистої вартості

en: Income & Expense Linechart
uk: Графік надходжень та видатків

en: Sort By
uk: Сортувати за

en: Show zero balance items
uk: Показувати елементи з нульовим балансом

en: Due or Post Date
uk: Дата призначення або надсилання

en: Address Source
uk: Адреса, джерело

en: Display Address Name. This, and other fields, may be useful if copying this report to a spreadsheet for use in a mail merge.
uk: Показувати адресу. Це та інші поля можуть бути корисним при копіювання цього звіту до електронної таблиці для використання у поштовому об'єднанні.

en: Display Address 1.
uk: Показувати адресу 1.

en: Display Address 2.
uk: Показувати адресу 2.

en: Display Address 3.
uk: Показувати адресу 3.

en: Display Address 4.
uk: Показувати адресу 4.

en: Address Phone
uk: Адреса, телефон

en: Display Phone.
uk: Показувати телефон.

en: Address Fax
uk: Адреса, факс

en: Display Fax.
uk: Показувати факс.

en: Address Email
uk: Адреса, електронна пошта

en: Display Email.
uk: Показувати адресу електронної пошти.

en: Display Active status.
uk: Показувати стан активності.

en: No valid A/Payable or A/Receivable account found. Please ensure valid AP/AR account exists.
uk: Не знайдено коректних рахунків A/Payable або A/Receivable. Будь ласка, переконайтеся, що існує коректний рахунок AP/AR.

en: A/Payable or A/Receivable accounts exist but have no suitable transactions.
uk: Існують рахунки A/Payable або A/Receivable, але немає відповідних транзакцій.

en: Sort companies by.
uk: Критерій упорядковування компаній.

en: Name of the company
uk: Назва компанії

en: Total amount owed to/from Company
uk: Загальна сума боргу компанії/перед компанією

en: Bracket Total Owed
uk: Загалом позичено у категорії

en: Sort order.
uk: Порядок.

en: Show all vendors/customers even if they have a zero balance.
uk: Показувати усіх постачальників/клієнтів, навіть якщо у них нульовий баланс.

en: Leading date.
uk: Основна дата.

[ctx: One-letter indication for 'yes']
en: Y
uk: Т

[ctx: One-letter indication for 'no']
en: N
uk: Н

en: Current
uk: Поточний

en: 0-30 days
uk: 0-30 днів

en: 31-60 days
uk: 31-60 днів

en: 61-90 days
uk: 61-90 днів

en: 91+ days
uk: 91+ днів

en: Please note some transactions were not processed
uk: Будь ласка, зауважте, що деякі транзакції не було оброблено

en: Invalid Txn Type ~a
uk: Некоректний тип Txn ~a

en: Payment has no owner
uk: У сплати немає власника

en: Address source.
uk: Джерело адреси.

en: Billing address
uk: Адреса рахунку

en: Shipping address
uk: Адреса отримувача

en: Payable Aging
uk: Термін платежу

en: Receivable Aging
uk: Термін отримання платежу

en: Sale
uk: Продаж

en: Credits
uk: Кредити

en: Debits
uk: Дебет

en: Document Links
uk: Посилання на документи

en: Transaction Links
uk: Посилання на транзакції

en: No valid customer selected.
uk: Не вибрано коректного клієнта.

en: This report requires a customer to be selected.
uk: Для цього звіту слід вибрати клієнта.

en: No valid employee selected.
uk: Не вибрано коректного постачальника.

en: This report requires a employee to be selected.
uk: Для цього звіту слід вибрати працівника.

en: No valid job selected.
uk: Не вибрано коректного завдання.

en: This report requires a job to be selected.
uk: Для цього звіту слід вибрати роботу.

en: No valid vendor selected.
uk: Не вибрано коректного постачальника.

en: This report requires a vendor to be selected.
uk: Для цього звіту слід вибрати постачальника.

en: Partial Amount
uk: Часткова сума

en: Link
uk: Посилання

note: Translators: ~a History refers to main details table in owner report. ~a will be replaced with Customer, Vendor or Employee.
en: ~a History
uk: Журнал ~a

en: Linked Details
uk: Пов'язані подробиці

en: Period Totals
uk: Підсумки за періодом

en: * Amounts denoted thus are derived from, and do not match the transaction.
uk: * Позначені таким чином суми є похідними і не відповідають запису транзакції.

en: Total Credit
uk: Загальний кредит

en: Total Due
uk: Всього до Отримання

en: The company for this report.
uk: Фірма для цього звіту.

en: Display the transaction date?
uk: Показувати дату транзакції?

en: Display the transaction reference?
uk: Показувати посилання на транзакцію?

en: Display the transaction type?
uk: Показувати тип транзакції?

en: Display the transaction description?
uk: Показувати опис транзакції?

en: Display the sale amount column?
uk: Показувати стовпчик суми продажу?

en: Display the tax column?
uk: Показувати стовпчик податку?

en: Display the period debits column?
uk: Показувати стовпчик надходжень періоду?

en: Display the period credits column?
uk: Показувати стовпчик видатків періоду?

en: Display a running balance?
uk: Показувати поточний баланс?

en: Show linked transactions
uk: Показати лише пов'язані транзакції

en: Linked transactions are hidden.
uk: Пов'язані транзакції приховано.

en: Invoices show if paid, payments show invoice numbers.
uk: Рахунки-фактури показано, якщо сплачено, у записах сплат показано номери рахунків-фактур.

en: Invoices show list of payments, payments show list of invoices and amounts.
uk: У рахунках-фактурах показано список сплат, у сплатах показано список рахунків-фактур і сум.

en: Simple
uk: Проста

en: Detailed
uk: Детально

en: Display document link?
uk: Показувати посилання на документ?

en: No valid account found
uk: Не знайдено коректного рахунка

en: This report requires a valid AP/AR account to be available.
uk: Для цього звіту потрібен коректний рахунок AP/AR.

en: No transactions found.
uk: Не знайдено транзакцій.

en: No matching transactions found
uk: Не знайдено відповідних транзакцій

en: Customer Report
uk: Звіт про клієнта

en: Vendor Report
uk: Звіт про постачальника

en: Employee Report
uk: Звіт про працівника

en: Job Report
uk: Звіт щодо роботи

en: Investment Portfolio
uk: Портфель цінних паперів

en: Price of Commodity
uk: Ціна Товару

en: Invert prices
uk: Інвертувати ціни

en: Marker
uk: Маркер

en: Marker Color
uk: Колір маркера

en: Calculate the price of this commodity.
uk: Обчислити ціну цього товару.

en: Weighted Average
uk: Середньозважений

en: Actual Transactions
uk: Дійсні транзакції

en: Plot commodity per currency rather than currency per commodity.
uk: Будувати графік кількості товару за одиницю валюти замість кількості валюти за одиницю товару.

en: Color of the marker.
uk: Колір маркера.

en: Weeks
uk: Тижні

en: Double-Weeks
uk: Два тижні

en: Quarters
uk: Квартали

en: Half Years
uk: Половини року

en: Identical commodities
uk: Ідентичні товари

en: Your selected commodity and the currency of the report are identical. It doesn't make sense to show prices for identical commodities.
uk: Обраний Вами товар і валюта звіту ідентичні. Немає сенсу показувати ціну товару у його ж одиницях.

en: There is no price information available for the selected commodities in the selected time period.
uk: Для обраних товарів немає доступної інформації про ціни за обраний період.

en: Only one price
uk: Лише одна ціна

en: There was only one single price found for the selected commodities in the selected time period. This doesn't give a useful plot.
uk: Знайдено лише одну ціну для вибраних товарів на обраному інтервалі часу. Графік буде безглуздий.

en: All Prices equal
uk: Усі ціни рівні

en: All the prices found are equal. This would result in a plot with one straight line. Unfortunately, the plotting tool can't handle that.
uk: Всі знайдені ціни рівні. Це даватиме результат на діаграмі у вигляді однієї прямої лінії. На жаль, інструмент креслення не може це обробляти.

en: All Prices at the same date
uk: Всі ціни мають однакову дату

en: All the prices found are from the same date. This would result in a plot with one straight line. Unfortunately, the plotting tool can't handle that.
uk: Всі знайдені ціни мають однакову дату. Це даватиме результат на діаграмі у вигляді однієї прямої лінії. На жаль, інструмент креслення не може це обробляти.

en: Price Scatterplot
uk: Графік діапазону цін

en: Headings 1
uk: Заголовки 1

en: Headings 2
uk: Заголовки 2

en: Heading font
uk: Шрифт заголовку

en: Text font
uk: Шрифт тексту

en: Header logo filename
uk: Назва файла логотипа у верхньому колонтитулі

en: Header logo width
uk: Ширина логотипа у верхньому колонтитулі

en: Footer logo filename
uk: Назва файла логотипа у нижньому колонтитулі

en: Footer logo width
uk: Ширина логотипу у нижньому колонтитулі

en: Qty
uk: Кількість

en: Discount Rate
uk: Відсоткова Ставка

en: Discount Amount
uk: Сума знижки

en: Tax Rate
uk: Податкова Ставка

en: Sub-total
uk: Проміжний підсумок

en: Payment received text
uk: Сповіщення про отримання платежу

en: Today date format
uk: Формат сьогоднішньої дати

en: The file name of the eguile template part of this report. This file should either be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
uk: Назва файла, що містить шаблонну (eguile) частину цього звіту. Цей файл повинен знаходитися або у Вашій теці .gnucash, або — в іншому випадку — у відповідному місці серед тек встановлення GnuCash.

en: The file name of the CSS stylesheet to use with this report. This file should either be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
uk: Назва файла CSS стилів, що буде використовуватися з цим звітом. Цей файл повинен міститися у вашій теці .gnucash, або — в іншому випадку — у відповідному місці серед тек встановлення GnuCash.

en: Font to use for the main heading.
uk: Шрифт для показу основного заголовку.

en: Font to use for everything else.
uk: Шрифт для показу усіх інших елементів.

en: Name of a file containing a logo to be used on the header of the report
uk: Назва файла, що містить емблему, яку слід використовувати у верхньому колонтитулі звіту

en: Width of the header logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
uk: Ширина логотипа у верхньому колонтитулі у форматі CSS, наприклад «10%» або «32px». Лишіть порожнім, якщо логотип слід показувати у повну ширину. Висоту логотипа буде масштабовано відповідно.

en: Name of a file containing a logo to be used on the footer of the report
uk: Назва файла, що містить емблему, яку слід використовувати у нижньому колонтитулі звіту

en: Width of the footer logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
uk: Ширина логотипа у нижньому колонтитулі у форматі CSS, наприклад «10%» або «32px». Лишіть порожнім, якщо логотип слід показувати у повну ширину. Висоту логотипа буде масштабовано відповідно.

en: The format for the date->string conversion for today's date.
uk: Формат перетворення дати на рядок для сьогоднішньої дати.

note: Translators: Boost::date_time format string "%l:%M %P, %e %B %Y" means " 9:56 pm, 19 June 2019"
en: %l:%M %P, %e %B %Y
uk: %k:%M, %e.%m.%Y

en: Payment received, thank you!
uk: Платіж отримано, дякуємо!

en: Notes added at end of invoice -- may contain HTML markup
uk: Примітки, додані наприкінці рахунку-фактури — можуть містити розмітку HTML

en: Display a customer invoice as receipt, cash voucher
uk: Показувати клієнтський рахунок-фактуру як виручку, готівкову розписку

en: The reconcile report is designed to be similar to the formal reconciliation tool. Please select the account from Report Options. Please note the dates specified in the options will apply to the Reconciliation Date.
uk: Звіт щодо узгодження створено подібним до результатів роботи засобу формального узгодження. Будь ласка, виберіть рахунок у параметрах звіту. Зауважте, що дати, вказані у параметрах, стосуватимуться дати узгодження.

en: Funds In
uk: Вхід фондів

en: Funds Out
uk: Вихід фондів

en: Reconciliation Report
uk: Звіт щодо звірки

en: Lot
uk: Лот

en: Debit Value
uk: Значення по дебету

en: Credit Value
uk: Значення по кредиту

en: The title of the report.
uk: Заголовок звіту.

en: Register Report
uk: Звіт про журнал

en: Display the check number/action?
uk: Показувати номер/дію чека?

en: Display the check number?
uk: Показувати номер чека?

en: Display the memo?
uk: Показати нотатку?

en: Display the account?
uk: Показати рахунок?

en: Display the number of shares?
uk: Показати кількість акцій?

en: Display the name of lot the shares are in?
uk: Показувати назву лоту, до якого належать акції?

en: Display the shares price?
uk: Показати ціни цінних паперів?

en: Display the amount?
uk: Показати кількість?

en: Single Column
uk: В один стовпчик

en: Two Columns
uk: У два стовпчики

en: Display the value in transaction currency?
uk: Показувати значення у валюті транзакції?

en: Display the totals?
uk: Показати підсумки?

en: Total Debits
uk: Загальний дебет

en: Total Credits
uk: Загальний кредит

en: Total Value Debits
uk: Загальний дебет

en: Total Value Credits
uk: Загальний кредит

en: Net Change
uk: Чиста зміна

en: Value Change
uk: Зміна

en: n/a
uk: н/д

en: Elements
uk: Елементи

en: column: Date
uk: стовпчик: Дата

en: column: Tax Rate
uk: стовпчик: Податкова ставка

en: column: Units
uk: стовпчик: Одиниці

en: row: Address
uk: рядок: Адреса

en: row: Contact
uk: рядок: Контакт

en: row: Invoice Number
uk: рядок: Номер рахунку-фактури

en: row: Company Name
uk: рядок: Назва фірми

en: Invoice number text
uk: Текст номера рахунку-фактури

en: To text
uk: Текст отримувача

en: Ref text
uk: Текст ідентифікації

en: Job Name text
uk: Текст назви роботи

en: Job Number text
uk: Текст номеру роботи

en: Show Job name
uk: Показувати назву роботи

en: Show Job number
uk: Показувати номер роботи

en: Show net price
uk: Показувати чисту ціну

en: Invoice number next to title
uk: Номер рахунку-фактури поряд із заголовком

en: table-border-collapse
uk: Згортання рамки таблиці

en: table-header-border-color
uk: Колір рамки заголовка таблиці

en: table-cell-border-color
uk: Колір рамки комірки таблиці

en: Embedded CSS
uk: Вбудований CSS

en: Logo filename
uk: Файл з емблемою

en: Logo width
uk: Ширина емблеми

en: Display the Tax Rate?
uk: Показувати ставку податку?

en: Display the Units?
uk: Показувати одиниці?

en: Display the contact?
uk: Показати контактні дані?

en: Display the address?
uk: Показувати адресу?

en: Display the Invoice Number?
uk: Показувати номер рахунку-фактури?

en: Display the Company Name?
uk: Показувати назву компанії?

en: Invoice Number next to title?
uk: Номер рахунку-фактури поряд із заголовком?

en: Display Job name?
uk: Показувати назву роботи?

en: Invoice Job number?
uk: Номер роботи рахунку-фактури?

en: Show net price?
uk: Показувати чисту ціну?

en: Name of a file containing a logo to be used on the report.
uk: Назва файла, що містить логотип, який слід використовувати в звіті.

en: Width of the logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
uk: Ширина логотипа у форматі CSS, напр. 10% або 32px. Лишіть порожнім, якщо логотип слід показувати у повну ширину. Висоту логотипа буде масштабовано відповідно.

en: Border-collapse?
uk: Згортати межі?

en: CSS color.
uk: Колір CSS.

en: Invoice number:
uk: Номер рахунку-фактури:

en: To:
uk: До:

en: Your ref:
uk: Ваше посилання:

en: Embedded CSS.
uk: Вбудований CSS.

en: Display a customer invoice with tax columns (using eguile template)
uk: Показати рахунок-фактуру клієнта із стовпчиками податків (з використанням шаблону eguile)

en: Unit
uk: Одиниця

en: GST Rate
uk: Ставка податку з продажу

en: GST Amount
uk: Сума податку з продажу

en: Amount Due (inc GST)
uk: Сума до сплати (разом із податком з продажу)

en: Invoice #:
uk: № рахунку-фактури:

en: Reference:
uk: Ідентифікація:

en: Engagement:
uk: Зобов'язання:

en: Australian Tax Invoice
uk: Австралійський податковий рахунок-фактура

en: Display an Australian customer invoice with tax columns (using eguile template)
uk: Показати австралійський рахунок-фактуру зі стовпчиками податків (з використанням шаблону eguile)

en: Trial Balance
uk: Випробувальний баланс

en: Start of Adjusting/Closing
uk: Початок коригування/закривання

en: Date of Report
uk: Дата звіту

en: Report variation
uk: Відхилення у звіті

en: Kind of trial balance to generate.
uk: Тип пробного балансу, який слід створити.

en: Merchandising
uk: Мерчендайзінг

en: Gross adjustment accounts.
uk: Валова корекція рахунків.

en: Do not net, but show gross debit/credit adjustments to these accounts. Merchandising businesses will normally select their inventory accounts here.
uk: Використовувати брутто для коригування прибутків/видатків для цих рахунків, замість нетто. Зазвичай, тут вибирають рахунки обліку товарно-матеріальної частини бізнеси із планування маркетингу.

en: Income summary accounts
uk: Рахунки сумарного надходження

en: Adjustments made to these accounts are gross adjusted (see above) in the Adjustments, Adjusted Trial Balance, and Income Statement columns. Mostly useful for merchandising businesses.
uk: Коригування для цих рахунків виконується за брутто (див. вище) у стовпчиках «Коригування», «Коригування балансового звіту» та «Звіт про надходження». Здебільшого корисно для бізнесу із планування маркетингу.

en: Adjusting Entries pattern
uk: Шаблон корекції записів

en: Any text in the Description column which identifies adjusting entries.
uk: Будь-який текст у стовпчику Опис, який ідентифікує записи, що коригуються.

en: Adjusting Entries pattern is case-sensitive
uk: Шаблон записів, що коригуються, не чутливий до регістру

en: Causes the Adjusting Entries Pattern match to be case-sensitive.
uk: Призводить до враховування регістру символів під час пошуку відповідників за взірцем записів коригування.

en: Adjusting Entries Pattern is regular expression
uk: Взірець коригування записів є формальним виразом

en: Causes the Adjusting Entries Pattern to be treated as a regular expression.
uk: Вказує на те, що взірець коригування записів є формальним виразом.

en: General journal exact balances
uk: Точні баланси загального журналу

en: No adjusting/closing entries
uk: Без записів коригування/закриття

en: Full end-of-period work sheet
uk: Повний робочий аркуш на кінець періоду

en: Adjusting Entries
uk: Кориговані записи

en: Adjustments
uk: Коригування

en: Adjusted Trial Balance
uk: Коригування балансового звіту

en: Net Loss
uk: Читі збитки

en: Number of columns
uk: Кількість колонок

en: Number of columns before wrapping to a new row.
uk: Кількість колонок перед переносом на новий рядок.

en: Edit Options
uk: Редагувати параметри

en: Single Report
uk: Одиночний звіт

en: Multicolumn View
uk: Перегляд у декілька колонок

en: Custom Multicolumn Report
uk: Звіт у декілька колонок

en: Assets Accounts
uk: Рахунки активів

en: Liability Accounts
uk: Рахунки зобов'язань

en: Equity Accounts
uk: Рахунки вирівнювання

en: Trading Accounts
uk: Торговельні рахунки

en: Total Equity, Trading, and Liabilities
uk: Всього Вирівнювання, Торгові та Зобов'язання

en: Imbalance Amount
uk: Сума Незбалансованості

en: <strong>Exchange Rates</strong> used for this report
uk: <strong>Обмінні Курси</strong>, використані в цьому звіті

en: Invoice No.
uk: Номер рахунку-фактури

en: Descr.
uk: Опис

en: No invoice has been selected -- please use the Options menu to select one.
uk: Не вибрано рахунку-фактури — будь ласка, скористайтеся меню «Параметри», щоб вибрати рахунок-фактуру.

en: This report is designed for customer (sales) invoices only. Please use the Options menu to select an <em>Invoice</em>, not a Bill or Expense Voucher.
uk: Цей звіт призначено лише для клієнтських (продажних) рахунків-фактур. Будь ласка, скористайтеся меню «Параметри», щоб вибрати <em>Рахунок-фактуру</em>, а не «Рахунок» чи «Розписку про витрату».

en: Website
uk: Вебсайт

en: Invoice Date
uk: Дата рахунку-фактури

en: Stocks
uk: Цінні папери

en: Mutual Funds
uk: Загальні гроші

en: Currencies
uk: Валюти

en: Equities
uk: Активи

en: Checking
uk: Перевірка

en: Savings
uk: Збереження

en: Money Market
uk: Ринок грошей

en: Accounts Receivable
uk: Рахунки, що підлягають отриманню

en: Accounts Payable
uk: Оплачувані рахунки

en: Credit Lines
uk: Кредитна лінія

en: Building '~a' report …
uk: Будуємо звіт «~a»…

en: Rendering '~a' report …
uk: Обробляємо звіт «~a»…

en: Untitled
uk: Без назви

en: CSS code. This field specifies the CSS code for styling reports.
uk: Код CSS. У цьому полі визначається код CSS для застосування стилів до звітів.

en: &lt;/style is disallowed in CSS. Using default CSS.
uk: &lt;/style заборонено у CSS. Використовуємо типовий CSS.

en: CSS-based stylesheet (experimental)
uk: Таблиця стилів на основі CSS (експеримент)

en: Preparer
uk: Виконавець

en: Name of person preparing the report.
uk: Ім'я людини, яка готує звіт.

en: Prepared for
uk: Підготовлено для

en: Name of organization or company prepared for.
uk: Назва організації чи компанії, для якої підготовлений.

en: Show preparer info
uk: Показати інформацію про виконавця

en: Name of organization or company.
uk: Назва організації чи компанії.

en: Enable Links
uk: Увімкнути посилання

en: Enable hyperlinks in reports.
uk: Увімкнути гіперпосилання у звітах.

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: String to be placed as a footer.
uk: Рядок, який буде використано як нижній колонтитул.

en: Images
uk: Образи

en: Background Tile
uk: Візерунок на тлі

en: Background tile for reports.
uk: Візерунок на тлі для звітів.

note: Translators: Banner is an image like Logo.
en: Heading Banner
uk: Зображення у заголовку

en: Banner for top of report.
uk: Зображення на початку звіту.

en: Heading Alignment
uk: Вирівнювання заголовку

en: Left
uk: Ліворуч

en: Center
uk: По центру

en: Right
uk: Праворуч

en: Logo
uk: Емблема

en: Company logo image.
uk: Зображення логотипу компанії.

en: General background color for report.
uk: Загальний колір тла для звітів.

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Normal body text color.
uk: Звичайний колір тіла тесту.

en: Link Color
uk: Колір посилання

en: Link text color.
uk: Колір тексту посилань.

en: Table Cell Color
uk: Колір комірок таблиці

en: Default background for table cells.
uk: Типовий колір тла комірок таблиці.

en: Alternate Table Cell Color
uk: Колір Парних Комірок Таблиці

en: Default alternate background for table cells.
uk: Типовий колір тла для парних комірок таблиці.

en: Subheading/Subtotal Cell Color
uk: Колір комірок підзаголовків та проміжних підсумків

en: Default color for subtotal rows.
uk: Колір тла рядка проміжного підсумку.

en: Sub-subheading/total Cell Color
uk: Колір комірок під-підзаголовків та під-підпідсумків

en: Color for subsubtotals.
uk: Колір проміжних під-підсумків.

en: Grand Total Cell Color
uk: Колір комірки головного підсумку

en: Color for grand totals.
uk: Колір для головних підсумків.

en: Tables
uk: Таблиці

en: Table cell spacing
uk: Проміжки між комірками таблиці

en: Space between table cells.
uk: Інтервал між комірками таблиці.

en: Table cell padding
uk: Інтервал між комірками таблиці

en: Space between table cell edge and content.
uk: Інтервал між краєм комірки та її вмістом у таблиці.

en: Table border width
uk: Ширина рамки таблиці

en: Bevel depth on tables.
uk: Глибина фаски у таблицях.

en: Prepared by:
uk: Підготовлено ким:

en: Prepared for:
uk: Підготовлено для:

en: Easy
uk: Простий

en: Fancy
uk: Фантазія

en: Technicolor
uk: Технічний колір

en: Show receiver info
uk: Показати дані щодо отримувача

en: Name of organization or company the report is prepared for.
uk: Назва організації чи компанії, для якої приготовано звіт.

en: Show date
uk: Показати дату

en: The creation date for this report.
uk: Дата створення цього звіту.

en: Show time in addition to date
uk: Показувати час на додачу до дати

en: The creation time for this report can only be shown if the date is shown.
uk: Час створення цього звіту може бути показано, лише якщо показано дату.

en: Show GnuCash Version
uk: Показати версію GnuCash

en: Show the currently used GnuCash version.
uk: Показати версію поточної використаної програми GnuCash.

en: String for additional report information.
uk: Рядок для додаткових відомостей щодо звіту.

en: Show preparer info at bottom
uk: Показати інформацію про виконавця наприкінці

en: Per default the preparer info will be shown before the report data.
uk: Типово, дані щодо виконавця буде показано до даних звіту.

en: Show receiver info at bottom
uk: Показувати дані отримувача наприкінці

en: Per default the receiver info will be shown before the report data.
uk: Типово, відомості щодо отримувача буде показано до даних звіту.

en: Show date/time at bottom
uk: Показувати дату і час наприкінці

en: Per default the date/time info will be shown before the report data.
uk: Типово, дані щодо дати і часу буде показано до даних звіту.

en: Show comments at bottom
uk: Показувати коментарі наприкінці

en: Per default the additional comments text will be shown before the report data.
uk: Типово, текст додаткових коментарів буде показано перед даними звіту.

en: Show GnuCash version at bottom
uk: Показувати версію GnuCash у кінці

en: Per default the GnuCash version will be shown before the report data.
uk: Типово, версію GnuCash буде показано до даних звіту.

en: Report Creation Date:
uk: Дата створення звіту:

en: Head or Tail
uk: Заголовок або закінчення

en: Background color for reports.
uk: Колір тла для звітів.

en: Background Pixmap
uk: Зображення на тлі

en: Background color for alternate lines.
uk: Колір тла для парних рядків.

en: Plain
uk: Простий

en: Filter Type
uk: Тип відбору

en: Subtotal Table
uk: Таблиця проміжних сум

note: Translators: a running total is a total that is continually adjusted on every line. To be consistent, also consider how the term "Running Balance" is translated. "Running Totals" is the plural form as it refers to the running total and running subtotals. To be consistent, also consider how the singu
en: Running Totals
uk: Поточний суми

en: Show Account Description
uk: Показувати опис рахунку

en: Show Informal Debit/Credit Headers
uk: Показувати неформальні заголовки прибутків і витрат

en: Show subtotals only (hide transactional data)
uk: Показувати лише проміжні суми (приховати дані транзакцій)

en: Add indenting columns
uk: Додати стовпчики відступів

en: Date Filter
uk: Фільтр за датою

en: Table for Exporting
uk: Таблиця для експорту

en: Account Name Filter
uk: Фільтр назв рахунків

en: Use regular expressions for account name filter
uk: Використовувати формальні вирази для фільтрування рахунків за назвою

en: Account Name Filter excludes matched strings
uk: Фільтрування за назвою рахунку виключає відповідні рядки

en: Transaction Filter
uk: Фільтр транзакцій

en: Use regular expressions for transaction filter
uk: Використовувати формальний вираз для фільтрування транзакцій

en: Transaction Filter excludes matched strings
uk: Фільтрування за транзакціями виключає відповідні рядки

en: Transaction Filter is case insensitive
uk: Фільтр транзакцій є чутливим до регістру символів

en: Reconciled Status
uk: Стан узгодження

en: Void Transactions
uk: Порожні транзакції

en: Closing transactions
uk: Транзакції закриття

en: No transactions were found that match the time interval and account selection specified in the Options panel.
uk: Не знайдені транзакції, що відповідали б інтервалу часу та виділеним рахункам, вказаним у панелі Параметри.

en: Register Order
uk: Журнал замовлень

en: Do not do any filtering
uk: Не виконувати ніякого фільтрування

en: Include Transactions to/from Filter Accounts
uk: Включити транзакції, що пов'язані з обраними рахунками

en: Exclude Transactions to/from Filter Accounts
uk: Виключити транзакції, що пов'язані з обраними рахунками

en: Non-void only
uk: Лише не порожні

en: Void only
uk: Лише порожні

en: Both (and include void transactions in totals)
uk: Обидві (і включити порожні транзакції у підсумок)

en: Exclude closing transactions
uk: Виключити транзакції закриття

en: Show both closing and regular transactions
uk: Показувати одразу звичайні транзакції і транзакції закриття

en: Show closing transactions only
uk: Показати лише транзакції закриття

en: Show All Transactions
uk: Показувати усі транзакції

en: Unreconciled only
uk: Лише неузгоджені

en: Cleared only
uk: Лише перевірені

en: Reconciled only
uk: Лише узгоджені

en: Use Global Preference
uk: Використовувати загальні налаштування

en: Don't change any displayed amounts
uk: Не змінювати показані суми

en: Income and Expense
uk: надходження та витрати

en: Credit Accounts
uk: Кредитні рахунки

en: Specify date to filter by…
uk: Вкажіть дату для фільтрування…

en: Date Entered
uk: Дата введення

en: Convert all transactions into a common currency.
uk: Перетворити усі транзакції до загальної валюти.

en: Formats the table suitable for cut & paste exporting with extra cells.
uk: Форматувати таблицю у вигляді, придатному для експорту шляхом копіювання і вставлення до буфера обміну з додатковими комірками.

en: If no transactions matched
uk: Якщо жодна транзакція не відповідає

en: Show only accounts whose full name matches this filter e.g. ':Travel' will match Expenses:Travel:Holiday and Expenses:Business:Travel. It can be left blank, which will disable the filter.
uk: Показати лише рахунки, повна назва яких збігається з цим фільтром. Наприклад, «:Подорожі» відповідатиме «Витрати:Подорожі:Вихідні» і «Витрати:Робота:Подорожі». Можна не заповнювати, щоб вимкнути це фільтрування.

en: By default the account filter will search substring only. Set this to true to enable full POSIX regular expressions capabilities. 'Car|Flights' will match both Expenses:Car and Expenses:Flights. Use a period (.) to match a single character e.g. '20../.' will match 'Travel 2017/1 London'.
uk: Типово, фільтр рахунків виконуватиме пошук лише за частинами рядків. Встановіть значення «true», щоб увімкнути усі можливості пошуку за формальними виразами POSIX. Якщо ви це зробите, фільтр «Авто|Літак» надасть змогу знайти і «Витрати:Авто», і «Витрати:Літак». Скористайтеся крапкою (.) для позначення довільного символу, наприклад, «20../.» відповідатиме «Подорож 2017/1 Лондон».

en: If this option is selected, accounts matching filter are excluded.
uk: Якщо позначено цей пункт, рахунки, які відповідатимуть фільтру, буде виключено.

en: Show only transactions where description, notes, or memo matches this filter.
    e.g. '#gift' will find all transactions with #gift in description, notes or memo. It can be left blank, which will disable the filter.
uk: Показувати лише транзакції, де опис, примітки або нотатка відповідає цьому критерію фільтрування.
    Наприклад, за критерієм «#подарунок» буде знайдено усі записи транзакцій, які містять «#подарунок» у описі, примітках або нотатках. Якщо критерій є порожнім, фільтрування буде вимкнено.

en: By default the transaction filter will search substring only. Set this to true to enable full POSIX regular expressions capabilities. '#work|#family' will match both tags within description, notes or memo.
uk: Типово, фільтр операцій виконуватиме встановлення відповідності лише за частинами рядків. Встановіть значення «true», щоб увімкнути усі можливості формальних виразів POSIX. Якщо ви це зробите, фільтр «#робота|#сім'я» надасть змогу виконати пошук обох міток у описі, нотатках або примітках.

en: If this option is selected, transactions matching filter are excluded.
uk: Якщо позначено цей пункт, транзакції, які відповідатимуть фільтру, буде виключено.

en: If this option is selected, transactions matching filter is not case sensitive.
uk: Якщо позначено цей пункт, фільтр відповідності транзакцій буде застосовано без врахування регістру символів.

en: Filter by reconcile status.
uk: Фільтрувати за станом узгодження.

en: How to handle void transactions.
uk: Як обробляти порожні транзакції.

en: By default most users should not include closing transactions in a transaction report. Closing transactions are transfers from income and expense accounts to equity, and must usually be excluded from periodic reporting.
uk: Типово, у більшості користувачів не повинно виникати потреби у включенні транзакцій із закриття до звіту з транзакцій. Транзакції закриття — перенесення готівкових коштів із рахунків надходжень або витрат до власних коштів. Зазвичай, такі перенесення виключаються із періодичних звітів.

en: Filter on these accounts.
uk: Фільтрувати вказані рахунки.

en: Filter account.
uk: Фільтрувати рахунок.

en: Sort by this criterion first.
uk: Первинне сортування за цим критерієм.

en: Show the full account name for subtotals and subheadings?
uk: Показувати повну назву рахунку для проміжного підсумку та підзаголовків?

en: Show the account code for subtotals and subheadings?
uk: Показувати код рахунку для проміжного підсумку та підзаголовків?

en: Show the account description for subheadings?
uk: Показувати опис рахунку для підзаголовків?

en: Show the informal headers for debit/credit accounts?
uk: Показувати неформальні заголовки для рахунків прибутків і витрат?

en: Add indenting columns with grouping and subtotals?
uk: Додати стовпчики відступів із групуванням та проміжними підсумками?

en: Show subtotals only, hiding transactional detail?
uk: Показувати лише проміжні підсумки, приховати подробиці транзакцій?

en: Subtotal according to the primary key?
uk: Проміжний підсумок відповідно до головного ключа?

en: Do a date subtotal.
uk: Робити проміжний підсумок для кожної дати.

en: Order of primary sorting.
uk: Порядок первинного сортування.

en: Sort by this criterion second.
uk: Вторинне сортування за цим критерієм.

en: Subtotal according to the secondary key?
uk: Проміжний підсумок відповідно до вторинного ключа?

en: Order of Secondary sorting.
uk: Порядок вторинного сортування.

en: Display the reconciled date?
uk: Показувати дату узгодження?

en: Display the entered date?
uk: Показувати дату введення?

en: Display the notes if the memo is unavailable?
uk: Показувати примітки, якщо нотатка недоступна?

en: Display the full account name?
uk: Показувати повну назву рахунку?

en: Display the account code?
uk: Показувати код рахунку?

en: Display the other account code?
uk: Показувати код іншого рахунку?

en: Display the transaction linked document
uk: Показувати пов'язаний із транзакцією документ

en: Display a subtotal summary table.
uk: Показувати таблицю проміжних підсумків.

en: Display the balance of the underlying account on each line?
uk: Показувати баланс базового рахунку у кожному рядку?

en: Display a grand total section at the bottom?
uk: Показувати розділ загальних сум у нижній частині вікна?

en: Display the trans number?
uk: Показувати номер транзакції?

en: Display the account name?
uk: Показувати назву рахунку?

en: Display the other account name? If this is a split transaction, this parameter is guessed.
uk: Показувати назву іншого рахунку? Якщо це розділена транзакція, цей параметр визначається автоматично.

en: Amount of detail to display per transaction.
uk: Обсяг подробиць, які слід показувати для кожної транзакції.

en: One split per line
uk: Один поділ на рядок

en: One transaction per line
uk: Одна транзакція на рядок

en: Hide
uk: Приховати

en: Enable hyperlinks in amounts.
uk: Увімкнути гіперпосилання у підсумкових звітах.

en: Reverse amount display for certain account types.
uk: Обертати знак для деяких типів рахунків.

en: Display running totals as per report sort order?
uk: Показати поточні суми як порядок за звітом?

en: Grand Total and Subtotals
uk: Загальна сума і проміжні суми

en: Grand Total Only
uk: Лише повна сума

en: Subtotals Only
uk: Лише проміжні суми

en: Num/T-Num
uk: Номер/Номер транзакції

en: Transfer from/to
uk: Передача з/на

note: Translators: this is the running total for the secondary subtotal. For translation to be consistent, make sure it follows the same pattern as for these other strings: “Running Totals”, "Secondary Subtotal” and "Running Primary Subtotal"
en: Running Secondary Subtotal
uk: Проміжний вторинний підсумок

note: Translators: this is the running total for the primary subtotal. For translation to be consistent, make sure it follows the same pattern as for these other strings: “Running Totals” and “Primary Subtotal”
en: Running Primary Subtotal
uk: Поточний первинний проміжний підсумок

note: Translators: "Running Subtotal" is a shorter version of "Running Primary Subtotal" used when a running primary subtotal is displayed without a secondary subtotal.
en: Running Subtotal
uk: Поточний проміжний підсумок

note: Translators: this is the running total for the grand total. For translation to be consistent, make sure it follows the same pattern as for these other strings: “Running Totals” and "Grand Total”
en: Running Grand Total
uk: Поточна повна сума

note: Translators: "Running Total" is a shorter version of "Running Grand Total" used when the running grand total is displayed without subtotals. To be consistent, also consider how the plural form "Running Totals" is translated.
en: Running Total
uk: Поточний підсумок

note: Translators: Balance b/f stands for "Balance brought forward".
en: Balance b/f
uk: Перенесений баланс

en: Split Transaction
uk: Дроблена операція

en: CSV disabled for double column amounts
uk: CSV вимкнено для сум у стовпчиках подвійного обліку

note: Translators: Both ~a's are dates
en: From ~a to ~a
uk: З ~a до ~a

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: Cut the current selection and copy it to clipboard
uk: Вирізати виділений фрагмент та вставити у буфер обміну

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: Copy the current selection to clipboard
uk: Копіювати виділеного фрагмента до буфера обміну

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: Paste the clipboard content at the cursor position
uk: Вставити зміст буферу обміну у позицію курсору

en: _Transaction
uk: _Транзакція

en: Remo_ve Other Splits
uk: В_илучити інші поділи

en: Remove all splits in the current transaction
uk: Вилучити усі частини поточної транзакції

en: _Enter Transaction
uk: _Ввести Транзакцію

en: Record the current transaction
uk: Записати поточну транзакцію

en: Ca_ncel Transaction
uk: _Скасувати Транзакцію

en: Cancel the current transaction
uk: Скасувати поточну транзакцію

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Double Line
uk: _Подвійний рядок

en: _Transfer…
uk: Пе_реказ…

en: Transfer funds from one account to another
uk: Передати фонди з одного рахунку на інший

en: _Blank Transaction
uk: _Нова транзакція

en: Move to the blank transaction at the bottom of the register
uk: Перейти до порожньої транзакції внизу журналу

en: _File
uk: _Файл

en: Pa_ge Setup
uk: П_араметри сторінки

en: Specify the page size and orientation for printing
uk: Вкажіть розміри та орієнтацію сторінки для друку

en: Proper_ties
uk: В_ластивості

en: Edit the properties of the current file
uk: Перегляд або зміна властивостей поточного файла

en: Close the currently active page
uk: Закрити поточну сторінку

en: Quit this application
uk: Завершити виконання програми

en: Pr_eferences
uk: П_араметри

en: Edit the global preferences of GnuCash
uk: Змінити глобальні параметри GnuCash

en: _Toolbar
uk: _Панель інструментів

en: Show/hide the toolbar on this window
uk: Показати чи сховати панель інструментів

en: Su_mmary Bar
uk: Панель _підсумків

en: Show/hide the summary bar on this window
uk: Показати/сховати панель підсумків цього вікна

en: Stat_us Bar
uk: Панель _стану

en: Show/hide the status bar on this window
uk: Показати/сховати панель стану цього вікна

en: Tab P_osition
uk: _Розташування вкладок

en: Display the notebook tabs at the top of the window
uk: Показувати вкладки вгорі вікна

en: Display the notebook tabs at the bottom of the window
uk: Показувати вкладки знизу у вікні

en: Display the notebook tabs at the left of the window
uk: Показувати вкладки ліворуч у вікні

en: Display the notebook tabs at the right of the window
uk: Показувати вкладки праворуч у вікні

en: Tra_nsaction
uk: _Транзакція

en: _Actions
uk: Д_ії

en: Reset _Warnings…
uk: Скинути п_опередження…

en: Reset the state of all warning messages so they will be shown again
uk: Скинути стан усіх попереджувальних повідомлень, щоб їх знову було показано

en: Re_name Page
uk: Перей_менувати сторінку

en: Rename this page
uk: Перейменувати сторінку

en: _Scheduled
uk: _Заплановано

en: _Reports
uk: З_віти

en: _Tools
uk: _Засоби

en: E_xtensions
uk: Роз_ширення

en: _Windows
uk: Вік_на

en: _New Window
uk: _Створити вікно

en: Open a new top-level GnuCash window
uk: Відкрити нове вікно GnuCash для поточного вигляду

en: New Window with _Page
uk: Відрити _сторінку у новому вікні

en: Move the current page to a new top-level GnuCash window
uk: Перемістити поточну сторінку у нове вікно GnuCash

en: Tutorial and Concepts _Guide
uk: _Підручник та основні положення

en: Open the GnuCash Tutorial
uk: Відкрити підручник з GnuCash

en: _Contents
uk: _Зміст

en: Open the GnuCash Help
uk: Відкрити довідку з GnuCash

en: _About
uk: _Відомості

en: About GnuCash
uk: Про програму GnuCash

en: Save the current file
uk: Зберегти поточний файл

en: Open the New Invoice dialog
uk: Створити новий рахунок-фактуру

en: New _Invoice…
uk: Створити _рахунок-фактуру…

en: New Accounts _Page
uk: Створити с_торінку рахунків

en: Open a new Account Tree page
uk: Відкрити нову сторінку з деревом рахунків

en: New _File
uk: _Створити файл

en: Create a new file
uk: Створити новий файл

en: _Open…
uk: _Відкрити…

en: Open an existing GnuCash file
uk: Відкрити файл GnuCash, що існує

en: Save _As…
uk: Зберегти _як…

en: Save this file with a different name
uk: Зберегти цей файл під іншою назвою

en: Re_vert
uk: С_касувати

en: Reload the current database, reverting all unsaved changes
uk: Перезавантажити поточну базу даних, скасувавши усі незбережені зніми

en: Print the currently active page
uk: Надрукувати поточну сторінку

en: Export _Accounts
uk: Експортувати _рахунки

en: Export the account hierarchy to a new GnuCash datafile
uk: Експортувати ієрархію рахунків у новий документ

en: _Find…
uk: З_найти…

en: Find transactions with a search
uk: Пошук транзакцій

note: Translators: remember to reuse this translation in dialog-account.glade
en: Ta_x Report Options
uk: Параметри по_даткових звітів (США)

note: Translators: currently implemented are, US: income tax and DE: VAT, So adjust this string
en: Setup relevant accounts for tax reports, e.g. US income tax
uk: Налаштувати відповідні рахунки для звітів щодо податків, наприклад, податку з прибутку у США

en: _Scheduled Transactions
uk: _Заплановані транзакції

en: _Scheduled Transaction Editor
uk: _Редактор запланованих транзакцій

en: Since _Last Run…
uk: З моменту _останнього запуску…

en: Create Scheduled Transactions since the last time run
uk: Створити заплановані транзакції з моменту останнього запуску

en: _Mortgage & Loan Repayment…
uk: Виплати по _заставам та позикам…

en: Setup scheduled transactions for repayment of a loan
uk: Налаштувати заплановані транзакції для виплати по заставі

en: _Price Database
uk: _База даних цін

en: View and edit the prices for stocks and mutual funds
uk: Переглянути та змінити ціні для цінних паперів та загальних грошей

en: _Security Editor
uk: _Редактор цінних паперів

en: View and edit the commodities for stocks and mutual funds
uk: Переглянути та змінити товари для цінних паперів та загальних грошей

en: _Loan Repayment Calculator
uk: _Кредитний калькулятор

en: Use the loan/mortgage repayment calculator
uk: Використовувати калькулятор для розрахунків платежів за боргом/заставою

en: _Close Book…
uk: За_крити книгу…

en: Close the Book at the end of the Period
uk: Закрити книгу наприкінці її періоду

en: _Import Map Editor
uk: Редактор карти _імпортування

en: View and Delete Bayesian and non-Bayesian information
uk: Переглянути і вилучити баєсову і небаєсову інформацію

en: _Transaction Linked Documents
uk: Пов'язані із _транзакцією документи

en: View all Transaction Linked Documents
uk: Переглянути усіх пов'язані із транзакцією документи

en: _Tips Of The Day
uk: _Поради дня

en: View the Tips of the Day
uk: Переглянути поради дня

en: Import Bills & _Invoices…
uk: Імпортувати рахунки і рахунки-фактури…

en: Import bills and invoices from a CSV text file
uk: Імпортувати рахунки і рахунки-фактури з текстового файла CSV

en: _New Budget
uk: С_творити бюджет

en: Create a new Budget
uk: Створити новий бюджет

en: _Open Budget
uk: _Відкрити бюджет

en: Open an existing Budget in a new tab. If none exists a new budget will be created
uk: Відкрити наявний бюджет у новій вкладці. Якщо бюджетів ще не створено, буде створено новий бюджет

en: _Copy Budget
uk: _Копіювати бюджет

en: Copy an existing Budget
uk: Копіювати наявний бюджет

en: _Delete Budget
uk: В_идалити бюджет

en: Delete an existing Budget
uk: Вилучити наявний бюджет

en: _Customer
uk: _Клієнт

en: Customers Overview
uk: Огляд клієнтів

en: Open a Customer overview page
uk: Відкрити сторінку огляду клієнтів

en: _New Customer…
uk: _Ввести нового клієнта…

en: Open the New Customer dialog
uk: Введення нового клієнта

en: _Find Customer…
uk: З_найти клієнта…

en: Open the Find Customer dialog
uk: Знайти клієнта

en: Find In_voice…
uk: Знайти ра_хунок-фактуру…

en: Open the Find Invoice dialog
uk: Знайти рахунок-фактуру

en: New _Job…
uk: Створити з_авдання…

en: Open the New Job dialog
uk: Відкрити діалогове вікно створення роботи

en: Find Jo_b…
uk: Знайти з_авдання…

en: Open the Find Job dialog
uk: Відкрити діалогове вікно пошуку роботи

en: _Process Payment…
uk: _Обробити платіж…

en: Open the Process Payment dialog
uk: Обробити платіж

en: Invoices _Due Reminder
uk: _Нагадування про сплати за рахунками-фактурами

en: Open the Invoices Due Reminder dialog
uk: Відкрити вікно нагадування щодо сплат за рахунками-фактурами

en: _Vendor
uk: _Постачальник

en: Vendors Overview
uk: Огляд постачальників

en: Open a Vendor overview page
uk: Відкрити сторінку огляду постачальників

en: _New Vendor…
uk: _Новий постачальник…

en: Open the New Vendor dialog
uk: Ввести нового постачальника

en: _Find Vendor…
uk: Зна_йти постачальника…

en: Open the Find Vendor dialog
uk: Пошук постачальника

en: New _Bill…
uk: Створити _рахунок…

en: Open the New Bill dialog
uk: Створення нового платежу

en: Find Bi_ll…
uk: Знайти _платіж…

en: Open the Find Bill dialog
uk: Пошук платежу

en: Bills _Due Reminder
uk: _Нагадування про платежі

en: Open the Bills Due Reminder dialog
uk: Відкрити нагадування про платежі

en: _Employee
uk: _Працівник

en: Employees Overview
uk: Огляд працівників

en: Open a Employee overview page
uk: Відкрити сторінку огляду працівників

en: _New Employee…
uk: _Ввести нового працівника…

en: Open the New Employee dialog
uk: Ввести нового працівника

en: _Find Employee…
uk: З_найти працівника…

en: Open the Find Employee dialog
uk: Пошук працівника

en: New _Expense Voucher…
uk: Створити _розписку про витрати…

en: Open the New Voucher dialog
uk: Створення нової розписки

en: Find Expense _Voucher…
uk: Пошук розписки про ви_трати…

en: Open the Find Expense Voucher dialog
uk: Пошук розписки про витрати

en: Business Linked Documents
uk: Документи, які пов'язано із бізнесом

en: View all Linked Business Documents
uk: Переглянути усіх пов'язані бізнес-документи

en: Sales _Tax Table
uk: _Таблиця податків з продажу

en: View and edit the list of Sales Tax Tables (GST/VAT)
uk: Перегляд і редагування списку таблиць податків з продажу (ПДВ)

en: _Billing Terms Editor
uk: _Редактор умов платежів

en: View and edit the list of Billing Terms
uk: Переглянути та змінити список термінів платежів

en: Test Search Dialog
uk: Діалог тестового пошуку

en: Initialize Test Data
uk: Ініціалізувати тестові дані

en: Export Account T_ree to CSV…
uk: Експортувати і_єрархію рахунків до CSV…

en: Export the Account Tree to a CSV file
uk: Експорт ієрархії рахунків до файла CSV

en: Export _Transactions to CSV…
uk: Експортувати _транзакції до CSV…

en: Export the Transactions to a CSV file
uk: Експорт транзакції до файла CSV

en: Export A_ctive Register to CSV…
uk: Експортувати _активний реєстр до CSV…

en: Export the Active Register to a CSV file
uk: Експортувати активний реєстр до файла CSV

en: Import _Accounts from CSV…
uk: Імпортувати _рахунки з CSV…

en: Import Accounts from a CSV file
uk: Імпортування рахунків з файла CSV

en: Import _Transactions from CSV…
uk: Імпортувати _транзакції з CSV…

en: Import Transactions from a CSV file
uk: Імпортування транзакцій з файла CSV

en: Import _Prices from a CSV file…
uk: Імпортувати _ціни з файла CSV…

en: Import Prices from a CSV file
uk: Імпорт цін з файла CSV

en: Import _Customers & Vendors…
uk: Імпортувати _клієнтів і постачальників…

en: Import Customers and Vendors from a CSV text file
uk: Імпортувати записи клієнтів або постачальників з текстового файла CSV

en: _Replay GnuCash .log file…
uk: _Відтворити журнал дій GnuCash .log…

en: Replay a GnuCash log file after a crash. This cannot be undone
uk: Відтворити файл журналу дій GnuCash після аварійного завершення. Цю дію неможливо буде скасувати

en: _Edit Account
uk: _Змінити параметри рахунку

en: Edit the selected account
uk: Змінити параметри обраного рахунку

en: _Delete Account
uk: В_илучити рахунок

en: F_ind Account
uk: З_найти рахунок

en: Find an account
uk: Знайти рахунок

en: _Cascade Account Properties…
uk: _Каскадний показ властивостей рахунку…

en: Cascade selected properties for account
uk: Каскадний показ позначених властивостей для рахунка

en: _Renumber Subaccounts…
uk: _Перенумерувати субрахунки…

en: Renumber the children of the selected account
uk: Перенумерувати дочірні рахунки поточного рахунку

en: Open _Account
uk: Відкрити _рахунок

en: Open the selected account
uk: Відкрити вибраний рахунок

en: Open _SubAccounts
uk: Відкрити _субрахунки

en: Open the selected account and all its subaccounts
uk: Розкрити вибраний рахунок та всі його субрахунки

en: _Filter By…
uk: _Критерій фільтрування…

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: Refresh this window
uk: Оновити вікно

en: Create a new Account
uk: Створити новий рахунок

en: New Account _Hierarchy…
uk: Створити _ієрархію рахунків…

en: Extend the current book by merging with new account type categories
uk: Розширити поточну книгу об'єднуючи її з новими категоріями типів рахунків

en: _Reconcile…
uk: _Узгодити…

en: Reconcile the selected account
uk: Узгодити вибраний рахунок

en: _Auto-clear…
uk: _Автоперевірити…

en: Automatically clear individual transactions, so as to reach a certain cleared amount
uk: Автоматично перевірити окремі транзакції так, щоб досягти перевіреної суми

en: Stock Ass_istant…
uk: Помічник _фондового ринку…

en: Stoc_k Split…
uk: _Розділення акцій…

en: Record a stock split or a stock merger
uk: Записати розділення або об'єднання паперів

en: View _Lots…
uk: Переглянути _лоти…

en: Bring up the lot viewer/editor window
uk: Відкрити вікно засобу перегляду і редагування лотів

note: Translators: The following 2 are Scrub actions in register view
en: _Check & Repair
uk: _Перевірити та відновити

en: Check & Repair A_ccount
uk: Перевірити та відновити _рахунок

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in this account
uk: Перевірити та відновити незбалансовані транзакції у встановлені частини у цьому рахунку

en: Check & Repair Su_baccounts
uk: Перевірити та відновити с_убрахунки

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in this account and its subaccounts
uk: Перевірити та відновити незбалансовані транзакції у встановлені частини у цьому рахунку та його субрахунках

en: Check & Repair A_ll
uk: Перевірити та відновити _всі рахунки

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in all accounts
uk: Перевірити та відновити незбалансовані транзакції та застарілі частини в усіх рахунках

en: Filter accounts
uk: Фільтрування рахунків

en: Edit _Account
uk: Змінити параметри _рахунку

en: Automatically clear individual transactions, given a cleared amount
uk: Автоматично вважати перевіреними окремі транзакції, якщо перевірено їхню суму

en: _Delete Account…
uk: В_илучити рахунок…

en: Delete selected account
uk: Вилучити позначений рахунок

en: Esti_mate Budget…
uk: О_цінити бюджет…

en: _All Periods…
uk: _Усі періоди…

en: Estimate a budget value for the selected accounts from past transactions
uk: Оцінити обсяг бюджету для вибраних рахунків від минулих транзакцій

en: _Delete Budget…
uk: В_илучити бюджет…

en: Select this or another budget and delete it
uk: Виберіть цей або інший бюджет і вилучіть його

en: Edit Note
uk: Змінити нотатку

en: Edit note for the selected account and period
uk: Змінити нотатку для вибраного рахунка і періоду

en: Run the budget report
uk: Створити звіт щодо бюджету

en: Budget _Options…
uk: _Параметри бюджету…

en: Edit this budget's options
uk: Налаштувати параметри бюджету

en: Edit budget for all periods for the selected accounts
uk: Редагувати бюджет для усіх періодів позначених рахунків

en: Sort _Order
uk: _Порядок сортування

en: _Standard
uk: _Звичайний порядок

en: _Quantity
uk: _Кількість

en: _Enter
uk: _Ввести

en: Record the current entry
uk: Записати поточний запис

en: Cancel the current entry
uk: Скасувати поточний запис

en: Delete the current entry
uk: Вилучити поточний запис

en: _Blank
uk: _Порожній

en: Move to the blank entry at the bottom
uk: Перейти на чистий запис внизу

en: Dup_licate Entry
uk: Зробити _копію запису

en: Make a copy of the current entry
uk: Зробити копію поточного запису

en: Move Entry _Up
uk: Перемістити В_гору

en: Move the current entry one row upwards
uk: Перемістити поточний запис на один рядок вгору

en: Move Entry Do_wn
uk: Перемістити В_низ

en: Move the current entry one row downwards
uk: Перемістити поточний запис на один рядок вниз

en: Manage link of an external document to this item
uk: Керування посиланням на зовнішній документ щодо цього запису

en: Open the linked document
uk: Відкрити пов'язаний документ

en: Open a company report window for the owner of this invoice
uk: Відкрити вікно звіту про фірму для власника цього рахунку-фактури

en: Move to the blank entry at the bottom of the Invoice
uk: Перейти на чистий запис внизу рахунку-фактури

en: E_dit Customer
uk: З_мінити клієнта

en: Edit the selected customer
uk: Змінити параметри позначеного клієнта

en: Create a new customer
uk: Створити нового клієнта

en: E_dit Vendor
uk: З_мінити постачальника

en: Edit the selected vendor
uk: Змінити параметри вибраного постачальника

en: Create a new vendor
uk: Створити нового постачальника

en: E_dit Employee
uk: З_мінити працівника

en: Edit the selected employee
uk: Змінити параметри позначеного запису працівника

en: Create a new employee
uk: Створити нового працівника

en: Show customer report
uk: Показати звіт щодо клієнта

en: Show customer aging overview for all customers
uk: Показати огляд віку клієнтів для усіх клієнтів

en: Show vendor report
uk: Показати звіт щодо постачальника

en: Show vendor aging overview for all vendors
uk: Показати огляд віку постачальників для усіх постачальників

en: Show employee report
uk: Звіт щодо працівника

en: Create a new invoice
uk: Створити рахунок-фактуру

en: Create a new bill
uk: Створити новий рахунок

en: New _Voucher…
uk: Створити _розписку…

en: Create a new voucher
uk: Створити товарний чек

en: _Print Checks…
uk: _Друкувати чеки…

en: Assign as payment…
uk: Призначити сплатою…

en: Assign the selected transaction as payment
uk: Вказати, що позначена транзакція є сплатою

en: Edit payment…
uk: Редагувати сплату…

en: Edit the payment this transaction is a part of
uk: Редагувати сплату, частиною якої є ця транзакція

note: Translators: This is a menu item in the View menu
en: _Basic Ledger
uk: _Основна книга

en: Show transactions on one or two lines
uk: Показувати транзакції на одній або двох сторонах

note: Translators: This is a menu item in the View menu
en: _Auto-Split Ledger
uk: _Автоматично розбивати журнал

en: Show transactions on one or two lines and expand the current transaction
uk: Показати транзакції на одному чи двох рядках з додатковою інформацією

en: Show expanded transactions with all splits
uk: Показати розширені транзакції з усіма частинами

en: _Sort By…
uk: _Критерій упорядковування…

en: _Void Transaction
uk: _Очистити Транзакцію

en: Void the current transaction
uk: Спорожнити поточну транзакцію

en: _Unvoid Transaction
uk: _Скасувати очищення Транзакції

en: Unvoid the current transaction
uk: Скасувати спорожнення поточної транзакції

en: Add _Reversing Transaction
uk: Додати _зворотню транзакцію

en: Add a reversing transaction
uk: Додати зворотню транзакцію

en: Move to the blank transaction in the register
uk: Перейти до порожньої транзакції у списку

en: _Go to Date
uk: П_ерейти до дати

en: Move to the split at the specified date
uk: Перейти до поділу на вказану дату

en: S_plit Transaction
uk: _Показати частини транзакції

en: Show all splits in the current transaction
uk: Показати всі частини поточної транзакції

en: Edit E_xchange Rate
uk: Змінити _курс обміну

en: Edit the exchange rate for the current transaction
uk: Змінити курс обміну для поточної частини

en: Sche_dule…
uk: За_планувати…

en: Create a Scheduled Transaction with the current transaction as a template
uk: Створити заплановану транзакцію, використовуючи поточну транзакцію у якості шаблону

note: Translators: This is a menu item that will open a register tab for the account of the first other account in the current transaction's split list with focus on the current transaction's entry in that register.
en: _Jump to the other account
uk: П_ерейти до іншого рахунка

en: Open a new register tab for the other account with focus on this transaction
uk: Відкрити нову вкладку бухгалтерської книги для іншого рахунка із фокусом на цій транзакції

en: All Transactions
uk: Усі транзакції

en: This transaction
uk: Ця транзакція

en: Account Report
uk: Звіт по _рахунку

en: Open a register report for this Account
uk: Відкрити звіт по журналу для цього рахунку

en: Account Report - Single Transaction
uk: Звіт щодо рахунку — окрема транзакція

en: Open a register report for the selected Transaction
uk: Відкрити звіт по журналу для вибраної транзакції

en: _Print Report…
uk: _Друкувати звіт…

en: Print the current report
uk: Надрукувати поточний звіт

en: _Report Options
uk: _Параметри звіту

en: Edit report style sheets
uk: Редагувати стиль оформлення звітів

en: Export as P_DF…
uk: Е_кспортувати як PDF…

en: Export the current report as a PDF document
uk: Експортувати поточний звіт як документ PDF

en: Export _Report…
uk: Експортувати _звіт…

en: Export HTML-formatted report to file
uk: Експорт звіту до файла у форматі HTML

en: Update the current report's saved configuration
uk: Оновити збережені налаштування поточного звіту

en: Add the current report's configuration to the 'Reports->Saved Report Configurations' menu
uk: Додати налаштування поточного звіту до меню «Звіти → Збережені налаштування звіту»

en: Back
uk: Назад

en: Move back one step in the history
uk: Перейти на крок назад у історії

en: Forward
uk: Вперед

en: Move forward one step in the history
uk: Перейти на крок вперед у історії

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Reload the current page
uk: Перезавантажити поточну сторінку

en: Stop
uk: Зупинити

en: Cancel outstanding HTML requests
uk: Скасувати запити HTML

en: Export _Report
uk: Експортувати _звіт

en: Create a new scheduled transaction
uk: Створити нову заплановану транзакцію

en: Edit the selected scheduled transaction
uk: Редагувати виділену заплановану транзакцію

en: Delete the selected scheduled transaction
uk: Вилучити виділену заплановану транзакцію

en: Import _QIF…
uk: Імпортувати _QIF…

en: Import a Quicken QIF file
uk: Імпортувати файл Quicken QIF

en: _General Journal
uk: За_гальний журнал

en: Open general journal window
uk: Відкрити вікно загального журналу

en: St_yle Sheets
uk: С_тилі оформлення

en: _Reconcile
uk: _Узгодити

en: _Reconcile Information…
uk: _Інформація про узгодження…

en: _Finish
uk: _Завершити

en: _Postpone
uk: _Відкласти

en: _Open Account
uk: _Відкрити рахунок

en: _Reconcile Selection
uk: _Узгодити позначене

en: _Unreconcile Selection
uk: _Скасувати узгодження позначених

en: Add a new balancing entry to the account
uk: Додати новий запис збалансування до рахунку

en: Edit the current transaction
uk: Виправлення поточної транзакції

en: Reconcile the selected transactions
uk: Узгодити позначені транзакції

en: Reconcile Selection
uk: Узгодити позначене

en: Unreconcile the selected transactions
uk: Скасувати узгодження позначених транзакцій

en: Unreconcile Selection
uk: Скасувати узгодження позначених

en: Delete the selected transaction
uk: Вилучити виділену транзакцію

en: Open the account
uk: Розкрити рахунок

en: Finish the reconciliation of this account
uk: Завершити узгодження цього рахунку

en: Postpone the reconciliation of this account
uk: Відкласти узгодження цього рахунку

en: Cancel the reconciliation of this account
uk: Скасувати узгодження цього рахунку

en: Illegal variable in expression.
uk: Неправильна змінна у виразі.

en: Unbalanced parenthesis
uk: Неузгоджені дужки

en: Stack overflow
uk: Переповнення стеку

en: Stack underflow
uk: Недостача у стеку

en: Undefined character
uk: Невизначений символ

en: Not a variable
uk: Не змінна

en: Not a defined function
uk: Не визначена функція

en: Out of memory
uk: Недостатньо пам'яті

en: Numeric error
uk: Числова помилка

en: Failed to initialize Finance::Quote:
uk: Не вдалося ініціалізувати Finance::Quote:

en: Finance::Quote check returned error
uk: Перевіркою Finance::Quote повернуто помилку

en: No Finance::Quote Version
uk: Немає версії Finance::Quote

en: GncQuotes::Fetch called with no book.
uk: GncQuotes::Fetch викликано без книги.

en: GncQuotes::Fetch called with no commodities.
uk: GncQuotes::Fetch викликано без зазначення активів.

en: GncQuotes::Report called with no source.
uk: GncQuotes::Report викликано без джерела.

en: There were no commodities for which to retrieve quotes.
uk: Немає активів, для яких слід отримати курси.

en: Finance::Quote retrieval failed with error
uk: Отримання даних Finance::Quote завершилося невдало з повідомленням про помилку

en: Finance::Quote returned no data and set no error.
uk: Finance::Quote не повернуто даних і не встановлено помилки.

en: Finance::Quote returned an error:
uk: Finance::Quote повернуто повідомлення про помилку:

en: Finance::Quote reported failure set no error.
uk: Finance::Quote повідомлено про невдачу без помилки.

en: Finance::Quote reported failure with error:
uk: Finance::Quote повідомлено про невдачу із такою помилкою:

en: Finance::Quote returned a quote with no currency.
uk: Finance::Quote повернуто курс без запису валюти.

en: Finance::Quote returned a quote with a currency GnuCash doesn't know about.
uk: Finance::Quote повернуто курс із записом валюти, який є невідомим для GnuCash.

en: Finance::Quote returned a quote with no price element.
uk: Finance::Quote повернуто курс без елемента ціни.

en: Finance::Quote returned a quote with a price that GnuCash was unable to covert to a number.
uk: Finance::Quote повернуто курс з ціною, яку GnuCash не вдалося перетворити на число.

en: The quote has no error set.
uk: Для курсу не встановлено помилки.

en: Quotes for the following commodities were unavailable or unusable:
uk: Курси для вказаних нижче активів недоступні або непридатні до використання:

en: Currency quotes requires at least two currencies
uk: Для курсу потрібно принаймні дві валюти

en: Failed to parse result returned by Finance::Quote.
uk: Не вдалося обробити результат, який повернуто Finance::Quote.

en: Error message:
uk: Повідомлення про помилку:

[ctx: Finance::Quote]
note: Translators: Means that the preceding element is required
en: required
uk: обов'язковий

[ctx: Finance::Quote]
note: Translators: Means that the quote will work best if the preceding element is provided
en: recommended
uk: рекомендований

[ctx: Finance::Quote]
note: Translators: Means that one of the indicated elements is required
en: one of these
uk: один з цих

[ctx: Finance::Quote]
note: Translators: Means that a required element wasn't reported. The *s are for emphasis.
en: **missing**
uk: **пропущений**

en: Finance::Quote fields GnuCash uses:
uk: Поля Finance::Quote, які використовує GnuCash:

[ctx: Finance::Quote]
note: Translators: The stock or Mutual Fund symbol, ISIN, CUSIP, etc.
en: symbol:
uk: символ:

[ctx: Finance::Quote]
note: Translators: The date of the quote.
en: date:
uk: дата:

[ctx: Finance::Quote]
note: Translators: The quote currency
en: currency:
uk: валюта:

[ctx: Finance::Quote]
note: Translators: The quote is for the most recent trade on the exchange
en: last:
uk: остання

[ctx: Finance::Quote]
note: Translators: The quote is for an open-ended mutual fund and represents the net asset value of one unit of the fund at the previous close of trading.
en: nav:
uk: чиста вартість:

[ctx: Finance::Quote]
note: Translators: The quote is neither a last trade nor an NAV.
en: price:
uk: ціна:

en: Finance::Quote reported a failure for symbol
uk: Finance::Quote повідомлено про помилку для символу

en: Finance::Quote failed silently to retrieve a quote for symbol
uk: Finance::Quote не вдалося без повідомлень отримати курс для символу

en: GnuCash submitted invalid json to Finance::Quote. The details were logged.
uk: GnuCash подано некоректний json до Finance::Quote. Подробиці записано до журналу.

en: Perl is missing the following modules. Please see https://wiki.gnucash.org/wiki/Online_Quotes#Finance::Quote for detailed corrective action.
uk: У Perl не вистачає вказаних нижче модулів. Будь ласка, ознайомтеся із вмістом сторінки https://wiki.gnucash.org/wiki/Online_Quotes#Finance::Quote, щоб дізнатися про те, як це виправити.

en: Unrecognized Finance::Quote Error:
uk: Нерозпізнана помилка Finance::Quote:

note: Translators: A list of error messages from the Scheduled Transactions (SX). They might appear in their editor or in "Since last run".
en: Unknown account for guid [%s], cancelling SX [%s] creation.
uk: Невідомий рахунок для guid [%s], скасовуємо створення SX [%s].

en: Error parsing SX [%s] key [%s]=formula [%s] at [%s]: %s.
uk: Помилка обробки SX [%s], ключ [%s]=формула [%s] у [%s]: %s.

en: Error %d in SX [%s] final gnc_numeric value, using 0 instead.
uk: Помилка %d у SX [%s], кінцеве значення gnc_numeric, використовуємо замість нього 0.

en: No exchange rate available in SX [%s] for %s -> %s, value is zero.
uk: Немає доступного курсу обміну у SX [%s] для %s → %s, значення є нульовим.

en: %s balance of %s is above the upper limit %s.
uk: Баланс %s %s перевищує верхнє обмеження %s.

en: %s balance of %s is below the lower limit %s.
uk: Баланс %s %s є нижчим за нижнє обмеження %s.

en: %s balance of %s should be zero.
uk: Баланс %s дорівнює %s має бути нульовим.

[ctx: Reconciled flag 'not cleared']
en: n
uk: н

[ctx: Reconciled flag 'cleared']
en: c
uk: о

[ctx: Reconciled flag 'frozen']
en: f
uk: з

[ctx: Reconciled flag 'void']
en: v
uk: п

[ctx: Document Link flag for 'web']
en: w
uk: і

[ctx: Document Link flag for 'file']
en: f
uk: ф

en: Opening Balances
uk: Початкове сальдо

note: Translators: this string refers to a file name that gets renamed
en: Renamed to:
uk: Перейменовано на:

en: Notice
uk: Зауваження

en: Your gnucash metadata has been migrated.
uk: Ваші метадані gnucash було перенесено до сховища нової версії.

note: Translators: this refers to a directory name.
en: Old location:
uk: Старе розташування:

note: Translators: this refers to a directory name.
en: New location:
uk: Нове розташування:

note: Translators {1} will be replaced with the package name (typically Gnucash) at runtime
en: If you no longer intend to run {1} 2.6.x or older on this system you can safely remove the old directory.
uk: Якщо у вас більше немає намірів користуватися {1} 2.6.x або старішими версіями у цій системі, ви можете безпечно вилучити застарілий каталог.

en: In addition:
uk: Крім того:

en: The following file has been copied to {1} instead: | The following files have been copied to {1} instead:
uk[0]: Замість цього, вказані нижче файли було скопійовано до {1}:
uk[1]: Замість цього, вказані нижче файли було скопійовано до {1}:
uk[2]: Замість цього, вказані нижче файли було скопійовано до {1}:
uk[3]: Замість цього, вказаний нижче файл було скопійовано до {1}:

en: The following file in {1} has been renamed:
uk: Вказаний файл у {1} було перейменовано:

en: The following file has become obsolete and will be ignored: | The following files have become obsolete and will be ignored:
uk[0]: Вказані нижче файли є непотрібними, їх буде проігноровано:
uk[1]: Вказані нижче файли є непотрібними, їх буде проігноровано:
uk[2]: Вказані нижче файли є непотрібними, їх буде проігноровано:
uk[3]: Вказаний нижче файл є непотрібним, його буде проігноровано:

en: The following file could not be moved to {1}: | The following files could not be moved to {1}:
uk[0]: Вказані нижче файли не вдалося пересунути до {1}:
uk[1]: Вказані нижче файли не вдалося пересунути до {1}:
uk[2]: Вказані нижче файли не вдалося пересунути до {1}:
uk[3]: Вказаний нижче файл не вдалося пересунути до {1}:

en: Deposit
uk: Депозит

en: Receive
uk: Отримати

en: Withdrawal
uk: Знято

en: Spend
uk: Використати

en: The separator character "%s" is used in one or more account names.
    
    This will result in unexpected behaviour. Either change the account names or choose another separator character.
    
    Below you will find the list of invalid account names:
    %s
uk: У назвах одного або декількох рахунків використано символ-роздільник «%s».
    
    Це призведе до помилок у обробці. Вам слід або змінити назви рахунків або вибрати інший символ-роздільник.
    
    Нижче наведено список некоректних назв рахунків:
    %s

en: Credit Card
uk: Кредитна картка

en: Stock
uk: Акція

en: Mutual Fund
uk: Пайовий інвестиційний фонд

en: A/Receivable
uk: А/Отримання

en: A/Payable
uk: А/Оплата

en: Root
uk: Корінь

en: Orphaned Gains
uk: Втрачені прибутки

en: Realized Gain/Loss
uk: Отримані прибутки/втрати

en: Realized Gains or Losses from Commodity or Trading Accounts that haven't been recorded elsewhere.
uk: Отримані прибутки чи втрати від споживчих товарів чи торгових рахунків, які не були записані в іншому місці.

[ctx: Commodity Type]
en: All non-currency
uk: Усі невалютні

[ctx: Commodity Type]
en: Currencies
uk: Валюти

en: %B %#d, %Y
uk: %d.%m.%Y

note: Translators: call "man strftime" for possible values.
en: %B %e, %Y
uk: %d.%m.%Y

en: y-m-d
uk: р-м-д

en: d-m-y
uk: д-м-р

en: m-d-y
uk: м-д-р

en: d-m
uk: д-м

en: m-d
uk: м-д

en: Unknown date format specifier passed as argument.
uk: Як аргумент передано невідомий специфікатор формату дати.

en: Value can't be parsed into a date using the selected date format.
uk: Не вдалося обробити значення до дати на основі вибраного формату дати.

en: Value appears to contain a year while the selected format forbids this.
uk: Здається, значення містить запис року, хоча це заборонено вибраним форматом.

en: This Dataset contains features not supported by this version of GnuCash. You must use a newer version of GnuCash in order to support the following features:
uk: У цьому наборі даних містяться дані для можливостей, підтримку яких у цій версії GnuCash не передбачено. Вам слід скористатися новішою версією GnuCash, щоб скористатися підтримкою таких можливостей:

en: Extra to Charge Card
uk: Додатково до картки оплати

en: Generated from an invoice. Try unposting the invoice.
uk: Створено з рахунку-фактури. Спробуйте скасувати введення рахунка-фактури.

en:  (posted)
uk:  (відіслано)

en: One Week Ago
uk: Тиждень тому

en: One Week Ago.
uk: Тиждень тому.

en: One Week Ahead
uk: Тиждень наперед

en: One Week Ahead.
uk: Тиждень наперед.

en: One Month Ago
uk: Місяць тому

en: One Month Ago.
uk: Місяць тому.

en: One Month Ahead
uk: Місяць наперед

en: One Month Ahead.
uk: Місяць наперед.

en: Three Months Ago
uk: Три місяці тому

en: Three Months Ago.
uk: Три місяці тому.

en: Three Months Ahead
uk: Три місяці наперед

en: Three Months Ahead.
uk: Три місяці наперед.

en: Six Months Ago
uk: Шість місяців тому

en: Six Months Ago.
uk: Шість місяців тому.

en: Six Months Ahead
uk: Шість місяців наперед

en: Six Months Ahead.
uk: Шість місяців наперед.

en: One Year Ago
uk: Рік тому

en: One Year Ago.
uk: Рік тому.

en: One Year Ahead
uk: Рік наперед

en: One Year Ahead.
uk: Рік наперед.

en: Start of next month
uk: Початок наступного місяця

en: First day of the next month.
uk: Перший день наступного місяця.

en: End of next month
uk: Кінець наступного місяця

en: Last day of next month.
uk: Останній день наступного місяця.

en: Start of next quarter
uk: Початок наступного кварталу

en: First day of the next quarterly accounting period.
uk: Перший день наступного квартального облікового періоду.

en: End of next quarter
uk: Кінець наступного кварталу

en: Last day of next quarterly accounting period.
uk: Останній день наступного квартального облікового періоду.

en: Start of next year
uk: Початок наступного року

en: First day of the next calendar year.
uk: Перший день наступного календарного року.

en: End of next year
uk: Кінець наступного року

en: Last day of the next calendar year.
uk: Останній день наступного календарного року.

en: Counters
uk: Лічильники

en: Choose the number of days after which transactions will be read-only and cannot be edited anymore. This threshold is marked by a red line in the account register windows. If zero, all transactions can be edited and none are read-only.
uk: Виберіть кількість днів, по завершенню яких транзакції ставатимуть придатними лише до читання, без можливості редагувати їхні дані. Це порогове значення буде показано червоною лінією у вікнах реєстрів рахунків. Якщо вказати нульове значення, усі транзакції можна буде редагувати, жодна з них не буде придатною лише для читання.

en: Check to have split action field used in registers for 'Num' field in place of transaction number; transaction number shown as 'T-Num' on second line of register. Has corresponding effect on business features, reporting and imports/exports.
uk: Перевірити та наявність поля «Num» дії з поділу у бухгалтерських записах на місці номера транзакції; номер транзакції показано як «T-Num» у другому рядку бухгалтерського запису. Має відповідний вплив на бізнес-можливості, звітування та імпортування-експортування даних.

en: Check to have trading accounts used for transactions involving more than one currency or commodity.
uk: Перевірити торговельні рахунки на транзакції, що включають понад одну валюту або товар.

en: Budget to be used when none has been otherwise specified.
uk: Бюджет, який буде використано, якщо не вказано якийсь інший.

en: Customer number
uk: Номер клієнта

en: The previous customer number generated. This number will be incremented to generate the next customer number.
uk: Останній згенерований номер клієнта. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного клієнта.

en: Customer number format
uk: Формат номера клієнта

en: The format string to use for generating customer numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів клієнтів. Це - рядок у стилі printf.

en: Employee number
uk: Номер працівника

en: The previous employee number generated. This number will be incremented to generate the next employee number.
uk: Останній згенерований номер працівника. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного працівника.

en: Employee number format
uk: Формат номера працівника

en: The format string to use for generating employee numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів працівників. Це - рядок у стилі printf.

en: Invoice number
uk: Номер рахунку-фактури

en: The previous invoice number generated. This number will be incremented to generate the next invoice number.
uk: Останній згенерований номер рахунку-фактури. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного рахунку-фактури.

en: Invoice number format
uk: Формат номера рахунку-фактури

en: The format string to use for generating invoice numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів рахунків-фактур. Це - рядок у стилі printf.

en: Bill number
uk: Номер рахунку

en: The previous bill number generated. This number will be incremented to generate the next bill number.
uk: Останній згенерований номер рахунку. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного рахунку.

en: Bill number format
uk: Формат номера рахунку

en: The format string to use for generating bill numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів рахунків. Це - рядок у стилі printf.

en: Expense voucher number
uk: Номер розписки про витрати

en: The previous expense voucher number generated. This number will be incremented to generate the next voucher number.
uk: Останній згенерований номер розписки про витрати. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступної розписки про витрати.

en: Expense voucher number format
uk: Формат номеру розписки про витрати

en: The format string to use for generating expense voucher numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів розписок про витрати. Це - рядок у стилі printf.

en: Job number
uk: Номер завдання

en: The previous job number generated. This number will be incremented to generate the next job number.
uk: Останній згенерований номер завдання. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного завдання.

en: Job number format
uk: Формат номеру завдання

en: The format string to use for generating job numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів завданя. Це - рядок у стилі printf.

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: The previous order number generated. This number will be incremented to generate the next order number.
uk: Останній згенерований номер замовлення. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного замовлення.

en: Order number format
uk: Формат номеру замовлення

en: The format string to use for generating order numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів замовлень. Це - рядок у стилі printf.

en: Vendor number
uk: Номер постачальника

en: The previous vendor number generated. This number will be incremented to generate the next vendor number.
uk: Останній згенерований номер постачальника. Це число буде збільшено на одиницю для генерації номера для наступного постачальника.

en: Vendor number format
uk: Формат номера постачальника

en: The format string to use for generating vendor numbers. This is a printf-style format string.
uk: Форматний рядок, що використовується для генерування номерів постачальників. Це - рядок у стилі printf.

en: The name of your business.
uk: Назва вашої фірми.

en: The address of your business.
uk: Адреса вашої фірми.

en: The contact person to print on invoices.
uk: Контактна особа для друку на рахунках-фактурах.

en: The fax number of your business.
uk: Номер факсу вашої фірми.

en: The email address of your business.
uk: Адреса ел. пошти вашої фірми.

en: The URL address of your website.
uk: Адреса вашого сайта.

en: The ID for your company (eg 'Tax-ID: 00-000000).
uk: Ідентифікатор вашої фірми (напр. «Податковий ід: 00-000000»).

en: Length of time to change the used invoice report. A value of 0 means disabled.
uk: Час, протягом якого можна змінювати використаний звіт за рахунком-фактурою. Значення «0» вимикає використання.

en: Default Customer TaxTable
uk: Типова таблиця податків замовників

en: The default tax table to apply to customers.
uk: Типова таблиця податків, що застосовується до замовників.

en: Default Vendor TaxTable
uk: Типова таблиця податків виробників

en: The default tax table to apply to vendors.
uk: Типова таблиця податків, що застосовується до виробників.

en: The default date format used for fancy printed dates.
uk: Типовий формат дати, що використовується для форматованого друку дат.

en: The electronic tax number of your business
uk: Електронний номер податку ля вашої фірми

en:  (closed)
uk:  (закритий)

en: Offset between documents:
uk: Зсув між документами:

en: Lot Link
uk: Посилання на лот

en: First In, First Out
uk: Першими поставлено — першими вибувають

en: Use oldest lots first.
uk: Використовувати найстаріші лоти першими.

en: Last In, First Out
uk: Останніми поставлено — першими вибувають

en: Use newest lots first.
uk: Використовувати найновіші лоти першими.

en: Average cost of open lots.
uk: Середня вартість відкритих лотів.

en: Manually select lots.
uk: Вибрати лоти вручну.

en: Use Trading Accounts
uk: Використовувати Торгівельні Рахунки

en: Day Threshold for Read-Only Transactions (red line)
uk: Денний поріг для придатних для читання транзакцій (червона лінія)

en: Use Split Action Field for Number
uk: Використовувати поле дії дроблення для числа

en: Budgeting
uk: Бюджетування

en: Default Budget
uk: Типовий бюджет

en: Default Invoice Report
uk: Типовий звіт за рахунком-фактурою

en: Default Invoice Report Timeout
uk: Типовий час очікування на звіт за рахунком-фактурою

note: Translators: %s is an already-localized form of the day of the week.
en: last %s
uk: минулий %s

note: Translators: %d is the number of Recurrences in the list.
en: Unknown, %d-size list.
uk: Невідомо, список з розміром %d.

en: Please delete this transaction. Explanation at https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#Double_posting
uk: Будь ласка, вилучіть цей запис транзакції. Пояснення можна знайти тут: https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#Double_posting

en: Please delete this transaction. Explanation at https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#I_can.27t_delete_a_transaction_of_type_.22I.22_from_the_AR.2FAP_account
uk: Будь ласка, вилучіть цей запис транзакції. Пояснення можна знайти тут: https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#I_can.27t_delete_a_transaction_of_type_.22I.22_from_the_AR.2FAP_account

en: Checking business lots in account %s: %u of %u
uk: Перевіряємо бізнес-лоти у рахунку %s: %u з %u

en: Checking business splits in account %s: %u of %u
uk: Перевіряємо бізнес-дроблення у рахунку %s: %u з %u

en: Looking for orphans in transaction: %u of %u
uk: Шукаємо осиротілі записи у транзакції: %u з %u

en: Looking for imbalances in transaction date %s: %u of %u
uk: Шукаємо дизбаланси на дату транзакції %s: %u з %u

[ctx: Displayed account code of the other account in a multi-split transaction]
en: Split
uk: Частинами

en: Voided transaction
uk: Порожні транзакції

en: Transaction Voided
uk: Порожні транзакції

note: Translators: This and the following strings appear on the account tab if the Tax Info column is displayed, i.e. if the user wants to record the tax form number and location on that tax form which corresponds to this gnucash account. For the US Income Tax support in gnucash, each tax code that can be
en: Tax-related but has no tax code
uk: Пов'язано із податками, але без коду податків

en: Tax entity type not specified
uk: Тип запису податків не вказано

en: Tax type %s: invalid code %s for account type
uk: Тип податків %s, некоректний код %s для типу податків

en: Not tax-related; tax type %s: invalid code %s for account type
uk: Не пов'язано із податками; тип податків %s, некоректний код %s для типу податків

en: Invalid code %s for tax type %s
uk: Некоректний код %s для типу податків %s

en: Not tax-related; invalid code %s for tax type %s
uk: Не пов'язано із податками; некоректний код %s для типу податків %s

en: No form: code %s, tax type %s
uk: Без форми: код %s, тип податків %s

en: Not tax-related; no form: code %s, tax type %s
uk: Не пов'язано із податками; немає форми: код %s, тип податків %s

en: No description: form %s, code %s, tax type %s
uk: Немає опису: форма %s, код %s, тип податків %s

en: Not tax-related; no description: form %s, code %s, tax type %s
uk: Не пов'язано із податками; немає опису: форма %s, код %s, тип податків %s

en: Not tax-related; %s%s: %s (code %s, tax type %s)
uk: Не пов'язано із податками; %s%s: %s (код %s, тип податку %s)

en: (Tax-related subaccounts: %d)
uk: (Пов'язані із податками субрахунки: %d)

en: No help available.
uk: Немає довідки.
