gnumeric - en to lv translation catalogue (525 entries)

en: Spreadsheet
lv: Izklājlapa

note: Keep in sync with .desktop file
en: Gnumeric Spreadsheet
lv: Gnumeric izklājlapa

en: Calculation, Analysis, and Visualization of Information
lv: Aprēķināšana, analīze un informācijas vizualizācija

en: Parse error while reading Applix file.
lv: Parsēšanas kļūda, nolasot Applix datni.

en: Missing characters for character encoding
lv: Trūkst rakstzīmju rakstzīmju kodējumam

en: Invalid characters for encoding '%c%c'
lv: Nederīgas rakstzīmes kodējumam “%c%c”

en: Expression did not start with '=' ? '%s'
lv: Izteiksme nesākās ar “=” ? “%s”

en: %s!%s : unable to parse '%s'
         %s
lv: %s!%s — nespēja noparsēt “%s”
         %s

en: Imports version 4.[234] spreadsheets
lv: Importē versijas 4.[234] izklājlapas

en: Reading file...
lv: Lasu datni...

en: Syntax error at line %d. Ignoring.
lv: Sintakses kļūda rindā %d. Ignorē.

en: Unknown value type '%s' at line %d. Ignoring.
lv: Nezināms vērtības tips “%s” rindā %d. Ignorē.

en: Unknown data value "%s" at line %d. Ignoring.
lv: Nezināma datu vērtība “%s” rindā %d. Ignorē.

en: Unknown value type %d at line %d. Ignoring.
lv: Nezināms vērtības tips %d rindā %d. Ignorē.

en: DIF file has more than the maximum number of rows %d. Ignoring remaining rows.
lv: DIF datnei ir vairāk kā maksimālais rindu skaits — %d. Ignorē atlikušās rindas.

en: DIF file has more than the maximum number of columns %d. Ignoring remaining columns.
lv: DIF datnei ir vairāk kā maksimālais kolonnu skaits — %d. Ignorē atlikušās kolonnas.

en: Unexpected end of file at line %d while reading header.
lv: Negaidītas datnes beigas rindā %d, lasot galveni.

en: Unexpected end of file at line %d while reading data.
lv: Negaidītas datnes beigas rindā %d, lasot datus.

en: Error while reading DIF file.
lv: Kļūda, nolasot DIF datni.

en: Cannot get default sheet.
lv: Nevar iegūt noklusējuma loksni.

en: Error while saving DIF file.
lv: Kļūda, saglabājot DIF datni.

en: Data Interchange Format (DIF) module
lv: Datu apmaiņas formāta (DIF) modulis

en: Reads and writes information stored in the Data Interchange Format (*.dif)
lv: Lasa un raksta informāciju, kas ir saglabāta datu apmaiņas formātā (*.dif)

en: Data Interchange Format (*.dif)
lv: Datu apmaiņas formāts (*.dif)

en: No Workbook or Book streams found.
lv: Nav atrastu izklājlapu vai grāmatu straumju.

en: Preparing to save...
lv: Sagatavojas saglabāt...

en: Saving file...
lv: Saglabā datni...

en: Unexpected attribute %s::%s == '%s'.
lv: Negaidīts atribūts %s::%s == “%s”.

en: Invalid content of ss:data element, expected number, received '%s'
lv: Nederīgs ss:data elementa saturs, gaidīja skaitli, saņēma “%s”

en: Invalid content of ss:data element, received '%s'
lv: Nederīgs ss:data elementa saturs, saņēma “%s”

en: XML document not well formed!
lv: XML dokuments nav pareizi noformēts!

en: #UNKNOWN!
lv: #NEZINĀMS!

en: Sheet%d
lv: Loksne%d

en: Macro%d
lv: Makross%d

en: Chart%d
lv: Diagramma%d

en: Module%d
lv: Modulis%d

en: Failure parsing name '%s'
lv: Neizdevās parsēt nosaukumu “%s”

en: Incorrect expression for name '%s': content will be lost.
lv: Nepareiza izteiksme nosaukumam “%s” — saturs tiks pazaudēts.

en: DDE links are not supported yet.
    Name '%s' will be lost.
lv: DDE saites vēl nav atbalstītas.
    Nosaukums “%s” tiks pazaudēts.

en: OLE links are not supported yet.
    Name '%s' will be lost.
lv: OLE saites vēl nav atbalstītas.
    Nosaukums “%s” tiks pazaudēts.

en: external references
lv: ārējas atsauces

en: No password supplied
lv: Nav ievadīta parole

en: Some content will be lost when saving.  This format only supports %u column, and this workbook has %d | Some content will be lost when saving.  This format only supports %u columns, and this workbook has %d
lv[0]: Daļa satura saglabājot tiks pazaudēta. Šis formāts atbalsta %u kolonnu un šai izklājlapai ir %d
lv[1]: Daļa satura saglabājot tiks pazaudēta. Šis formāts atbalsta %u kolonnas un šai izklājlapai ir %d
lv[2]: Daļa satura saglabājot tiks pazaudēta. Šis formāts atbalsta %u kolonnas un šai izklājlapai ir %d

en: Some content will be lost when saving.  This format only supports %u row, and this workbook has %d | Some content will be lost when saving.  This format only supports %u rows, and this workbook has %d
lv[0]: Daļa satura saglabājot tiks pazaudēta. Šis formāts atbalsta %u rindu un šai izklājlapai ir %d
lv[1]: Daļa satura saglabājot tiks pazaudēta. Šis formāts atbalsta %u rindas un šai izklājlapai ir %d
lv[2]: Daļa satura saglabājot tiks pazaudēta. Šis formāts atbalsta %u rindas un šai izklājlapai ir %d

en: This is somewhat corrupt.
    We already wrote a length for a string that is being truncated due to encoding problems.
lv: Šis ir kaut kādā mērā bojāts.
    Mēs jau uzrakstījām virkni, kas ir aprauta kodējuma problēmu dēļ.

en: Couldn't open stream 'Book' for writing
lv: Nevarēja atvērt “Book” straumi rakstīšanai

en: Couldn't open stream 'Workbook' for writing
lv: Nevarēja atvērt “Workbook” straumi rakstīšanai

en: Broken function
lv: Salauzta funkcija

en: Too many arguments for function '%s', MS Excel can only handle %d not %d
lv: Pārāk daudz parametru funkcijai “%s”, MS Excel var apstrādāt %d, nevis %d

en: Imports/Exports MS Excel (tm) files
lv: Importē/eksportē MS Excel (tm) datnes

en: MS Excel&#8482; 2003 SpreadsheetML
lv: MS Excel&#8482; 2003 izklājlapuML

en: ECMA 376 1st edition (2006); [MS Excel&#8482; 2007]
lv: ECMA 376 1. laidiens (2006); [MS Excel&#8482; 2007]

en: ISO/IEC 29500:2008 &amp; ECMA 376 2nd edition (2008); [MS Excel&#8482; 2010]
lv: ISO/IEC 29500:2008 &amp; ECMA 376 2. laidiens (2008); [MS Excel&#8482; 2010]

en: MS Excel&#8482; (*.xls) requiring encoding specification
lv: MS Excel&#8482; (*.xls) pieprasa kodējuma specifikāciju

en: Corrupt file: Second child element in custom property encountered.
lv: Bojāta datne — atrasts otrais bērna elements pielāgotajā īpašībā.

en: Reading core properties...
lv: Nolasa kodola īpašības...

en: Reading extended properties...
lv: Nolasa paplašinātās īpašības...

en: Reading custom properties...
lv: Nolasa pielāgotās īpašības...

en: Invalid number '%s' for node %s
lv: Nederīgs skaitlis “%s” mezglam %s

en: Unknown color '%s'
lv: Nezināma krāsa “%s”

en: Dropping missing object
lv: Atmet trūkstošu objektu

en: Dropping object with incomplete anchor %2x
lv: Atmet objektu ar nepilnīgu enkuru %2x

en: Encountered both the  "refreshedDate" and the "refreshedDateIso" attributes!
lv: Saskārās gan ar “refreshedDate” gan “refreshedDateIso” atribūtiem!

en: Skipping invalid pivot field group for field '%s' because : %s
lv: Izlaiž nederīgās pivot lauka grupas laukam “%s”, jo — %s

en: '%s' is corrupt!
lv: “%s” ir bojāts!

en: Unknown enum value '%s' for attribute %s
lv: Nezināma enum vērtība “%s” atribūtam %s

en: Integer '%s' is out of range, for attribute %s
lv: Atribūtam %2$s veselā skaitļa “%1$s” vērtība ir ārpus apgabala.

en: Invalid integer '%s' for attribute %s
lv: Nederīgs veselais skaitlis “%s” atribūtam %s

en: Invalid RRGGBB color '%s' for attribute %s
lv: Nederīga RRGGBB krāsa “%s” atribūtam %s

en: Invalid number '%s' for attribute %s
lv: Nederīgs skaitlis “%s” atribūtam %s

en: Invalid cell position '%s' for attribute %s
lv: Nederīgs šūnas novietojums “%s” atribūtam %s

en: Invalid range '%s' for attribute %s
lv: Nederīgs apgabals “%s” atribūtam %s

en: Unknown theme color %d
lv: Nezināma motīva krāsa %d

en: Undefined number format id '%s'
lv: Nedefinēts skaitļa formāta id “%s”

en: Invalid color '%s' for attribute rgb
lv: Nederīga krāsa “%s” atribūtam rgb

en: Undefined style record '%d'
lv: Nedefinēts stila ieraksts “%d”

en: Undefined partial style record '%d'
lv: Nedefinēts daļējs stila ieraksts “%d”

en: Invalid sst ref '%s'
lv: Nederīga sst ref “%s”

en: Invalid cell %s
lv: Nederīga šūna %s

en: Ignoring column information that does not specify first or last.
lv: Kolonnas informācijas ignorēšana nenorāda pirmo vai pēdējo.

en: Ignoring invalid data validation because : %s
lv: Ignorē nederīgo datu validāciju, jo — %s

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Ignoring unhandled conditional format of type '%s'
lv: Ignorē neapstrādātu tipa nosacījuma formātu “%s”

en: Unknown type of hyperlink
lv: Nezināms hipersaites tips

en: Ignoring a sheet without a name
lv: Ignorē loksni bez nosaukuma

en: Failed to define name: %s
lv: Neizdevās definēt nosaukumu — %s

en: Missing part-id for sheet '%s'
lv: Trūkst part-id loksnei “%s”

en: Reading sheet '%s'...
lv: Lasa loksni “%s”...

en: Reading comments...
lv: Lasa komentārus...

en: Reading shared strings...
lv: Lasa koplietotās virknes...

en: Reading theme...
lv: Lasa motīvu...

en: Reading styles...
lv: Lasa stilus...

en: Reading workbook...
lv: Lasa izklājlapu...

en: No workbook stream found.
lv: Nav atrastu izklājlapas straumju.

note: We don't attempt to flatten a 3D range to an array.
en: Cannot convert 3D cell range to XLOPER.
lv: Nevar pārveidot 3D šūnas apgabalu uz XLOPER.

en: Unsupported GnmValue type (%d)
lv: Neatbalstīts GnmValue tips (%d)

en: %s: %s
lv: %s — %s

en: Overriding function %s from XLL/DLL/SO file %s with function of the same name from XLL/DLL/SO file %s.
lv: Pārraksta funkciju %s no XLL/DLL/SO datnes %s ar funkciju ar tādu pašu nosaukumu no XLL/DLL/SO datnes %s.

en: Failed to find function "%s" in XLL/DLL/SO %s .
lv: Neizdevās atrast funkciju “%s” iekš XLL/DLL/SO %s.

en: Excel plugin loader / xlfRegister: at least three XLOPER arguments must be provided (DLL name[ignored],exported name[mandatory],types string[mandatory]). You supplied %d in some function loaded from XLL/DLL/SO file %s.
lv: Excel spraudņa ielādētājs / xlfRegister — jābūt norādītiem vismaz trīs XLOPER parametriem (DLL nosaukums[ignorēts],eksportētais nosaukums[obligāts],tipu virkne[obligāts]). Jūs norādījāt %d kādā funkcijā, kas ir ielādēta no XLL/DLL/SO datnes %s.

en: Excel plugin loader / xlfRegister: the second and third argument must be strings (DLL name[ignored],exported name[mandatory],types string[mandatory]).
lv: Excel spraudņa ielādētājs / xlfRegister — otrajam un trešajam parametram ir jābūt virknēm (DLL nosaukums[ignorēts],eksportētais nosaukums[obligāts],tipu virkne[obligāts]).

en: Dynamic module loading is not supported on this system.
lv: Šī sistēma neatbalsta dinamisko moduļu ielādi.

en: Unable to open module file "%s".
lv: Nevar atvērt moduļu datni “%s”.

en: Module "%s" doesn't contain ("register_actual_excel4v" symbol).
lv: Modulis “%s” nesatur (“register_actual_excel4v” simbolu).

en: No loadable worksheet functions found in XLL/DLL/SO file %s .
lv: XLL/DLL/SO datnē %s nav atrasta ielādējama loksne.

note: xgettext : %lu gives the number of functions. This is input to ngettext.
en: Loaded %lu function from XLL/DLL/SO %s. | Loaded %lu functions from XLL/DLL/SO %s.
lv[0]: Ielādēja %lu funkciju no XLL/DLL/SO %s.
lv[1]: Ielādēja %lu funkcijas no XLL/DLL/SO %s.
lv[2]: Ielādēja %lu funkciju no XLL/DLL/SO %s.

note: *************************************************************************
en: Excel plugins
lv: Excel spraudņi

en: Adapter interface to load Excel plugins (also known as XLLs). Only operational for worksheet functions that expect only arguments of LPXLOPER type (type 'P' or 'R') and return an LPXLOPER (type 'P' or 'R').
lv: Adaptera saskarne, lai ielādētu Excel spraudņus (zināmi arī kā XLL). Strādā tikai izklājlapu funkcijām, kas sagaida tikai parametrus ar LPXLOPER tipu (tips “P” vai “R”) un atgriež LPXLOPER (tips “P” vai “R”).

en: Christian Date Functions
lv: Kristiešu datumu funkcijas

en: Functions manipulating dates of the Christian liturgical calendar
lv: Funkcijas kristiešu liturģiskā kalendāra datumu manipulācijai

en: Date/Time
lv: Datums/laiks

en: Complex Functions
lv: Komplekso skaitļu funkcijas

en: Functions for complex numbers
lv: Komplekso skaitļu funkcijas

en: Complex
lv: Komplekso

en: Database Functions
lv: Datubāžu funkcijas

en: Functions looking up values in databases
lv: Funkcijas vērtību uzmeklēšanai datubāzēs

en: Database
lv: Datubāze

en: Date and Time Functions
lv: Datuma un laika funkcijas

en: Functions manipulating dates and time
lv: Funkcijas datumu un laiku manipulēšanai

en: Financial Derivatives
lv: Atvasinātie finanšu instrumenti

en: Functions related to financial derivatives
lv: Funkcijas, kas saistītas ar atvasinātajiem finanšu instrumentiem

en: Finance
lv: Finanses

en: Engineering Functions
lv: Inženierijas funkcijas

en: Functions for complex numbers, base conversions, and more
lv: Funkcijas kompleksiem skaitļiem, bāžu pārveidošanai un vēl

en: Engineering
lv: Inženierija

en: Erlang Functions
lv: Erlang funkcijas

en: Functions to help Erlang Analysis
lv: Funkcijas Erlang analizēšanai

en: Financial Functions
lv: Finanšu funkcijas

en: Interest rate calculations
lv: Procentu likmes aprēķini

en: Hebrew Date Functions
lv: Ebreju datumu funkcijas

en: Functions manipulating Hebrew dates
lv: Funkcijas ebreju kalendāra datumu manipulācijai

note: Path of the current directory or folder. Absolute A1-style reference, as text, prepended with "$A:" * for Lotus 1-2-3 release 3.x compatibility. Returns the cell * reference of the top and leftmost cell visible in the * window, based on the current scrolling position.
en: Unimplemented
lv: Nav ieviests

en: Unknown version
lv: Nezināma versija

en: %s version %s
lv: %s versija %s

en: Automatic
lv: Automātisks

en: Manual
lv: Manuāls

en: Unknown system
lv: Nezināma sistēma

en: Unknown info_type
lv: Nezināms info_type

en: Invalid number of arguments
lv: Nederīgs argumentu skaits

en: Information Functions
lv: Informācijas funkcijas

en: Functions for inspecting values, cells, and more
lv: Funkcijas vērtību, šūnu un vairāk izpētīšanai

en: Information
lv: Informācija

en: Type Mismatch
lv: Tipu nesakritība

en: Logic Functions
lv: Loģikas funkcijas

en: Functions for manipulating truth values
lv: Funkcijas patiesumvērtību manipulēšanai

en: Logic
lv: Loģika

en: Lookup Functions
lv: Uzmeklēšanas funkcijas

en: Functions for looking up values in ranges
lv: Funkcijas vērtību uzmeklēšanai apgabalos

en: Lookup
lv: Uzmeklēšana

en: Math Functions
lv: Matemātikas funkcijas

en: Mathematical Functions
lv: Matemātikas funkcijas

en: Mathematics
lv: Matemātika

en: Number Theory
lv: Skaitļu teorija

en: Several basic utilities for prime numbers, pi, phi, sigma. It also holds some simple bitwise operations.
lv: Daži pamatrīki pirmskaitļiem, pī, fī, sigma. Tās arī satur dažas vienkāršas bitu operācijas.

en: Bitwise Operations
lv: Bitu operācijas

en: Statistical Functions
lv: Statistiskas funkcijas

en: Statistical Functions with naming and calling conventions from The R Project
lv: Statistiskas funkcijas ar nosaukumu un izsaukšanas konvencijām no R projekta

en: Statistics
lv: Statistika

en: Random Number Functions
lv: Nejaušo skaitļu funkcijas

en: Functions for generating random numbers
lv: Funkcijas nejaušu skaitļu ģenerēšanai

en: Random Numbers
lv: Nejauši skaitļi

en: String Functions
lv: Virkņu funkcijas

en: Functions for manipulating strings
lv: Funkcijas virkņu manipulēšanai

en: String
lv: Virkne

en: Time Series Analysis Functions
lv: Laika sēriju analīzes funkcijas

en: Time Series Analysis
lv: Laika sēriju analīze

en: Too much data returned
lv: Pārāk daudz atgrieztu datu

en: Can't obtain data
lv: Nevar saņemt datus

en: Database Connection
lv: Datubāzes savienojums

en: Format: execSQL(dsn,user,password,sql)
lv: Formāts — execSQL(dsn,lietotājs,parole,sql)

en: Error: could not open connection to %s
lv: Kļūda — nevarēja atvērt savienojumu ar %s

en: More than one statement in SQL string
lv: SQL virknē ir vairāk kā viens teikums

en: Format: readDBTable(dsn,user,password,table)
lv: Formāts — readDBTable(dsn,lietotājs,parole,tabula)

en: Could not run GNOME database configuration tool ('%s')
lv: Nevarēja palaist GNOME datubāzes konfigurēšanas rīku (“%s”)

en: Database functions for retrieval of data from a database.
lv: Datubāzes funkcijas datu saņemšanai no datubāzes.

en: Data Bases...
lv: Datubāzes...

en: Target cell did not evaluate to a number.
lv: Mērķa šūna netika novērtēta kā skaitlis.

en: Writing glpk file...
lv: Raksta glpk datnē...

en: The GLPK exporter is not available.
lv: GLPK eksportētājs nav pieejams.

en: Failed to create file for solution
lv: Neizdevās izveidot datni risinājumam

en: The %s program was not found.  You can either install it or use another solver. For more information see %s
lv: %s programma nav atrasta. Jūs to varat instalēt vai izmantot citu risinātāju. Lai uzzinātu vairāk, skatiet %s

en: GLPK Linear Program Solver Interface
lv: GLPK lineārās programmas risinātāja saskarne

en: Solver Interface to GLPK
lv: GLPK risinātāja saskarne

en: GLPK Linear Program Solver
lv: GLPK lineārās programmas risinātājs

en: Database UI services plugin
lv: Datubāzes UI servisa spraudnis

en: Gnome Glossary
lv: Gnome vārdnīca

en: It provides support for saving Gnome Glossary in .po files.
lv: Tas nodrošina atbalstu Gnome vārdnīcas saglabāšanai .po datnēs.

en: Gnome Glossary PO file format
lv: Gnome vārdnīcas PO datnes formāts

en: [see sheet %s]
lv: [skatiet loksni %s]

en: The original html file is
    using nested tables.
lv: Sākotnējā html datne
    izmanto iegultās tabulas.

en: Unable to parse the html.
lv: Nevar parsēt html.

en: HTML &amp; TeX
lv: HTML un TeX

en: Import/Export of HTML, TeX, DVI, roff
lv: HTML, TeX, DVI, roff imports/eksports

en: HTML (*.html) fragment
lv: HTML (*.html) fragments

en: XHTML range - for export to clipboard
lv: XHTML apgabals — eksportēšanai uz starpliktuvi

en: LaTeX 2e (*.tex) table fragment
lv: LaTeX 2e (*.tex) tabulas fragments

en: Error while reading lotus workbook.
lv: Kļūda, lasot lotus izklājlapu.

en: Imports Lotus 123 files
lv: Importē Lotus 123 datnes

en: The LPSolve exporter is not available.
lv: LPSolve eksportētājs nav pieejams.

en: Writing lpsolve file...
lv: Raksta lpsolve datnē...

en: LPSolve Linear Program Solver Interface
lv: LPSolve lineārās programmas risinātāja saskarne

en: Solver Interface to LPSolve
lv: LPSolve risinātāja saskarne

en: LPSolve Linear Program Solver
lv: LPSolve lineārās programmas risinātājs

en: Program Name
lv: Programmas nosaukums

en: Invalid line in ROWS section
lv: Nederīga rinda ROWS sadaļa

en: Duplicate rows name %s
lv: Jau esošs rindas nosaukums %s

en: Duplicate objective row
lv: Dublēt mērķa rindu

en: Invalid row type %s
lv: Nederīgs rindas tips %s

en: Missing objective row
lv: Trūkst mērķa rinda

en: Invalid marker
lv: Nederīgs marķieris

en: Invalid row name, %s, in columns
lv: Nederīgs rindas nosaukums, %s, kolonnās

en: Invalid bounds type %s
lv: Nederīgs saišu tips %s

en: Invalid column name, %s, in bounds
lv: Nederīgs kolonnas nosaukums, %s, saitēs

en: Invalid row name, %s, in rhs/ranges section
lv: Nederīgs rindas nosaukums, %s, sadaļā rhs/apgabali

note: ----------------------------------------
en: Constraint
lv: Ierobežojums

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Tips

en: Limit
lv: Limits

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Objective function
lv: Mērķa funkcija

en: Error while reading MPS file.
lv: Kļūda, lasot MPS datni.

en: Linear and integer program expression format (MPS) module
lv: Lineāro un veselo skaitļu programmas izteiksmes formāta (MPS) modulis

en: Reads LP programs stored in the MPS format (*.mps)
lv: Lasa LP programmas, kas saglabātas MPS formātā (*.mps)

en: Linear and integer program (*.mps) file format
lv: Lineāro un veselo skaitļu programmas (*.mps) datnes formāts

en: This solver does not handle discrete variables.
lv: Šis risinātājs neapstrādā diskrētus mainīgos.

en: The initial values do not satisfy the constraints.
lv: Sākotnējās vērtības neapmierina ierobežojumus.

en: Non-Linear Program Solver
lv: Nelineārās programmas risinātājs

en: Imports GNU Oleo documents
lv: Importē GNU Oleo dokumentus

en: General ODF error
lv: Vispārēja ODF kļūda

en: Invalid integer '%s', for '%s'
lv: Nederīgs “%2$s” veselais skaitlis “%1$s”

en: Possible corrupted integer '%s' for '%s'
lv: Iespējams bojāts “%2$s” veselais skaitlis “%1$s”

en: Invalid attribute '%s', expected number, received '%s'
lv: Nederīgs atribūts “%s”, gaidīja skaitli, saņēma “%s”

en: Invalid attribute '%s', expected percentage, received '%s'
lv: Nederīgs atribūts “%s”, gaidīja procentus, saņēma “%s”

en: Invalid attribute '%s', expected color, received '%s'
lv: Nederīgs atribūts “%s”, gaidīja krāsu, saņēma “%s”

en: Unknown hatch name '%s' encountered!
lv: Gadījās nezināms svītrojuma nosaukums “%s”!

en: Hatch fill without hatch name encountered!
lv: Gadījās svītrojuma aizpildījums bez svītrojuma nosaukuma!

en: Unknown gradient name '%s' encountered!
lv: Gadījās nezināms krāsu pārejas nosaukums “%s”!

en: Gradient fill without gradient name encountered!
lv: Gadījās krāsu pārejas aizpildījums bez krāsu pārejas nosaukuma!

en: Unknown image fill name '%s' encountered!
lv: Gadījās nezināms attēla aizpildījuma nosaukums “%s”!

en: Invalid absolute file specification '%s' encountered.
lv: Gadījās nederīga absolūta datnes specifikācija “%s”.

en: Unable to open '%s'.
lv: Nevar atvērt “%s”.

en: Unable to load the file '%s'.
lv: Nevar ielādēt datni “%s”.

en: Image fill without image name encountered!
lv: Gadījās attēla aizpildījums bez attēla nosaukuma!

en: Invalid attribute '%s', unknown unit '%s'
lv: Nederīgs atribūts “%s”, nezināma vienība “%s”

en: Invalid attribute '%s', expected distance, received '%s'
lv: Nederīgs atribūts “%s”, gaidīja attālumu, saņēma “%s”

en: Invalid attribute '%s', expected angle, received '%s'
lv: Nederīgs atribūts “%s”, gaidīja leņķi, saņēma “%s”

en: Invalid attribute '%s', unknown enum value '%s'
lv: Nederīgs atribūts “%s”, nezināma enum vērtība “%s”

en: Ignoring reference to unknown external workbook '%s'
lv: Ignorē atsauces uz nezināmu ārēju izklājlapu “%s”

en: Unknown text style with name "%s" encountered!
lv: Gadījās nezināms teksta stils ar nosaukumu “%s”!

en: Unable to parse '%s' ('%s')
lv: Neizdevās parsēt “%s” (“%s”)

en: Unsupported formula type encountered: %s
lv: Gadījās neatbalstīts formulas tips — %s

en: Expression '%s' does not start with a recognized character
lv: Izteiksme “%s” nesākas ar atpazītu rakstzīmi

en: cell
lv: šūna

en: This file is corrupted with a duplicate sheet name "%s", now renamed to "%s".
lv: Šī datne ir bojāta, jo ir vienādi lokšņu nosaukumi “%s”, tagad pārsaukti pārsaukta par “%s”.

note: We are missing the table name. This is bad!
en: This file is corrupted with an unnamed sheet now named "%s".
lv: Šī datne ir bojāta, jo ir nenosaukta loksne, kas tagad saucas “%s”.

en: Validation condition '%s' is not supported. It has been changed to '%s'.
lv: Validācijas nosacījums “%s” nav atbalstīts. Tas ir mainīts uz “%s”.

en: Undefined validation style encountered: %s
lv: Gadījās nedefinēts validācijas stils — %s

en: Unsupported validation condition encountered: "%s" with base address: "%s"
lv: Gadījās neatbalstīts validācijas nosacījums: “%s” var bāzes adresi: “%s”

en: Unknown condition '%s' encountered, ignoring.
lv: Gadījās nezināms nosacījums “%s”, ignorē.

en: Ignoring column information beyond column %i
lv: Ignorē kolonnu informāciju aiz kolonnas %i

en: Content past the maximum number of rows (%i) supported.
lv: Atbalstīts saturs pāri maksimālajam rindu skaitam (%i)

en: Missing expression
lv: Trūkst izteiksmes

en: Invalid array expression does not specify number of columns.
lv: Nederīga masīva izteiksme, nenorāda kolonnu skaitu.

en: Invalid array expression does not specify number of rows.
lv: Nederīga masīva izteiksme, nenorāda rindu skaitu.

en: Content past the maximum number of columns (%i) supported.
lv: Atbalstīts saturs pāri maksimālajam kolonnu skaitam (%i)

en: Left click once to follow this link.
    Middle click once to select this cell
lv: Spiediet peles kreiso klikšķi vienreiz, lai sekotu šai saitei.
    Spiediet peles vidējo klikšķi vienreiz, lai izvēlētos šo šūnu.

en: Unnamed dash style encountered.
lv: Gadījās nenosaukts domuzīmes stils.

en: Unnamed image fill style encountered.
lv: Gadījās nenosaukts attēla aizpildījuma stils.

en: Image fill style '%s' has no attached image.
lv: Attēla aizpildījuma stilam “%s” nav piesaistīta bilde.

en: Unable to parse gradient color: %s
lv: Neizdevās parsēt krāsu pārejas krāsu — %s

en: Unnamed gradient style encountered.
lv: Gadījās nenosaukts krāsu pārejas stils.

en: Unable to parse hatch color: %s
lv: Neizdevās parsēt svītrojuma krāsu — %s

en: Unnamed hatch encountered!
lv: Gadījās nenosaukts svītrojums!

en: Duplicate default column style encountered.
lv: Gadījās dublēts noklusējuma kolonnas stils.

en: Duplicate default row style encountered.
lv: Gadījās dublēts noklusējuma rindas stils.

en: Duplicate default chart/graphics style encountered.
lv: Gadījās dublēts noklusējuma grafika/diagrammas stils.

en: Unnamed date style ignored.
lv: Ignorēts nenosaukts datuma stils.

en: Corrupted file: unnamed number style ignored.
lv: Bojāta datne — ignorēts nenosaukts skaitļu stils.

en: This file appears corrupted, required formats are missing.
lv: Izskatās, ka šī datne ir bojāta, trūkst vajadzīgo formātu.

en: Paper from ODF file: %ipt⨉%ipt
lv: Papīrs no ODF datnes: %ipt⨉%ipt

en: Missing page layout identifier
lv: Trūkst lappušu izkārtojuma identifikatora

en: Master page style without page layout encountered!
lv: Gadījās galvenais lappušu stils bez lappuses izkārtojuma!

en: Master page style without name encountered!
lv: Gadījās galvenais lappušu stils bez nosaukuma!

en: tab
lv: tabulācija

en: date
lv: datums

en: time
lv: laiks

en: page
lv: lappuse

en: pages
lv: lappuses

en: path
lv: ceļš

en: file
lv: datne

en: title
lv: virsraksts

en: Unknown Gnumeric border style '%s' encountered.
lv: Gadījās nezināms Gnumeric malas stils “%s”.

en: Unknown break type '%s' defaulting to NONE
lv: Nezināmais pārtraukuma tips “%s” pāriet uz noklusējuma NONE

en: Unable to parse tab color '%s'
lv: Neizdevās parsēt tabulācijas krāsu “%s”

en: Unable to parse tab text color '%s'
lv: Neizdevās parsēt teksta krāsu “%s”

en: Unknown interpolation type encountered: '%s', using Bezier cubic spline instead.
lv: Gadījās nezināms interpolēšanas tips “%s”. Tā vietā izmanto Bezjē kubisko splainu.

en: Unknown interpolation type encountered: %s
lv: Gadījās nezināms interpolēšanas tips “%s”

en: expression '%s' @ '%s' is not a cellref
lv: Izteiksme '%s' @ '%s' nav atsauce uz šūnu

en: Expression '%s' has unknown namespace
lv: Izteiksmei “%s” ir nezināma vārdtelpa

en: Invalid DB range '%s'
lv: Nederīgs DB apgabals “%s”

en: Gnumeric's sheet object lines do not support attached text. The text "%s" has been dropped.
lv: Gnumeric loksnes objektu līnijas neatbalsta piesaistīto tekstu. Teksts “%s” ir nomests.

en: Invalid attribute 'form:value', expected number, received '%s'
lv: Nederīgs atribūts “forma:vērtība”, gaidīja skaitli, saņēma “%s”

en: Invalid value-type '%s' advertised for 'form:value' attribute in 'form:value-range' element.
lv: Nederīgs vērtība-tips “%s” paziņoja “forma:vērtība” atribūtu elementā “forma:vērtību apgabals”

en: Unable to determine manual position for a chart component!
lv: Nevar noteikt diagrammas komponentes manuālo novietojumu!

en: Not enough data in the supplied range (%s) for all the requests
lv: Nepietiek datu dotajā apgabalā (%s) visiem pieprasījumiem

en: Gnumeric does not support non-automatic regression equations. Using automatic equation instead.
lv: Gnumeric neatbalsta neautomātiskus regresiju vienādojumus. Tā vietā izmanto automātisku vienādojumu.

en: Encountered drop lines in a plot not supporting them.
lv: Gadījās krituma līnijas skicē, kura tās neatbalsta.

en: Encountered an unknown chart type, trying to create a line plot.
lv: Gadījās nezināms diagrammas tips, mēģinot izveidot līnijas skici.

en: An unsupported caption was encountered and converted to a text rectangle.
lv: Gadījās neatbalstīts paraksts, kas tika konvertēts uz teksta taisnstūri.

en: Infinite loop encountered while parsing formula '%s' of name '%s'
lv: Gadījās bezgalīgs cikls, parsējot formulu “%s” ar nosaukumu “%s”

en: Unable to evaluate formula '%s' ('%s') of name '%s'
lv: Nevar novērtēt formulu “%s” (“%s”) ar nosaukumu “%s”

en: Unable to parse formula '%s' ('%s') of name '%s'
lv: Nevar parsēt formulu “%s” (“%s”) ar nosaukumu “%s”

note: We have already created the rectangle
en: An unsupported custom shape of type '%s' was encountered and converted to a rectangle.
lv: Gadījās neatbalstīta pielāgota forma ar tipu “%s”, kas tika konvertēta uz taisnstūri.

en: An unsupported custom shape was encountered and converted to a rectangle.
lv: Gadījās neatbalstīta pielāgota forma, kas tika konvertēta uz taisnstūri.

en: Attribute '%s' has the unsupported value '%s'.
lv: Atribūtam “%s” ir neatbalstīta vērtība “%s”.

en: Unknown mimetype for openoffice file.
lv: Nezināms mime tips openoffice datnei.

en: No stream named content.xml found.
lv: Nav atrasta straume ar nosaukumu content.xml.

en: No stream named styles.xml found.
lv: Nav atrasta straume ar nosaukumu styles.xml.

en: Invalid metadata '%s'
lv: Nederīgi metadati “%s”

en: settings.xml stream is malformed!
lv: settings.xml straume ir slikti noformēti!

en: Writing Sheets...
lv: Raksta loksnes...

en: Writing Sheet Objects...
lv: Raksta loksnes objektus...

en: Open Document Format
lv: Atvērtais dokumentu formāts (ODF)

en: Open Document Format as used by OpenOffice, Lotus Symphony, etc.
lv: Atvērtais dokumentu formāts (ODF), kādu to izmanto OpenOffice, Lotus Symphony un citi.

en: Open Document Format (*.sxc, *.ods)
lv: Atvērtais dokumentu formāts (*.sxc, *.ods)

en: ODF 1.2 strict conformance (*.ods)
lv: ODF 1.2 strikta atbilstība (*.ods)

en: ODF 1.2 extended conformance (*.ods)
lv: ODF 1.2 paplašināta atbilstība (*.ods)

en: Error while opening Paradox file.
lv: Kļūda, atverot Paradox datni.

en: Could not allocate memory for record.
lv: Neizdevās piešķirt atmiņu ierakstam.

en: Field type %d is not supported.
lv: Lauka tips %d nav atbalstīts.

note: Read the field specification and build the field array for * PX_create_fp(). The memory is freed by PX_delete() including * the memory for the field name.
en: Allocate memory for field definitions.
lv: Piešķirt atmiņu lauku definīcijām.

en: Cannot allocate memory for field definitions.
lv: Nevar piešķirt atmiņu lauku definīcijām.

en: First line of sheet must contain database specification.
lv: Pirmajai loksnes rindai jāsatur datubāzes specifikācija.

en: Field specification must be a comma separated value (Name,Type,Size,Prec).
lv: Lauka specifikācijai ir jābūt ar komatu atdalītām vērtībām (Nosaukums,Tips,Izmērs,Prec).

en: Allocate memory for column name.
lv: Piešķirt atmiņu kolonnas nosaukumam.

en: Could not allocate memory for %d. field name.
lv: Neizdevās piešķirt atmiņu %d. lauka nosaukumam.

en: %d. field specification ended unexpectetly.
lv: %d. lauka specifikācija negaidīti beidzās.

en: %d. field specification misses type.
lv: %d. lauka specifikācijai pietrūkst tips.

en: %d. field type '%c' is unknown.
lv: %d. lauka tips “%c” nav zināms.

en: Field specification misses the column size.
lv: Lauka specifikācijai pietrūkst kolonnas izmērs.

en: The remainder '%s' of the specification for field %d is being disregarded.
lv: “%s” specifikācijas atlikums laukam %d netiek ņemts vērā.

en: Could not create output file.
lv: Neizdevās izveidot izvades datni.

en: Allocate memory for record data.
lv: Piešķirt atmiņu ieraksta datiem.

en: Could not allocate memory for record data.
lv: Neizdevās piešķirt atmiņu ieraksta datiem.

en: Field %d in line %d has possibly been cut off. Data has %d character. | Field %d in line %d has possibly been cut off. Data has %d characters.
lv[0]: Iespējams, ka lauks %d rindā %d ir nogriezts. Datiem ir %d rakstzīme.
lv[1]: Iespējams, ka lauks %d rindā %d ir nogriezts. Datiem ir %d rakstzīmes.
lv[2]: Iespējams, ka lauks %d rindā %d ir nogriezts. Datiem ir %d rakstzīmju.

en: Field %d in row %d could not be written.
lv: Nevarēja ierakstīt lauku %d rindā %d.

en: Could not write record number %d.
lv: Nevarēja ierakstīt ieraksta numuru %d.

en: Imports Paradox files
lv: Importē Paradox datnes

en: Paradox database or primary index file (*.db, *.px)
lv: Paradox datubāze vai primārā indeksu datne (*.db, *.px)

en: Paradox database (*.db)
lv: Paradox datubāze (*db)

en: Perl functions
lv: Perl funkcijas

en: Sample Perl plugin providing some (useless) functions.
lv: Parauga Perl spraudnis, kurš piedāvā dažas (nevajadzīgas) funkcijas.

en: Perl error:
lv: Perl kļūda:

en: Perl error: %s
lv: Perl kļūda: %s

en: Module name not given.
lv: Nav dots moduļa nosaukums.

en: perl_func.pl doesn't exist.
lv: perl_func.pl neeksistē.

en: Perl plugin loader
lv: Perl spraudņu ielādētājs

en: This plugin provides support for Perl plugins
lv: Šis spraudnis sniedz Perl spraudņu atbalstu.

en: PLN : Spreadsheet is password encrypted
lv: PLN — izklājlapa ir šifrēta ar paroli

en: Ignoring data that claims to be in row %u which is > max row %u
lv: Ignorē datus, kas ir rindā %u, kas ir vairāk kā lielākā rinda %u

en: Ignoring data that claims to be in column %u which is > max column %u
lv: Ignorē datus, kas ir kolonnā %u, kas ir vairāk kā lielākā kolonna %u

en: Imports Plan Perfect Formatted Documents
lv: Importē Plan Perfect formatētus dokumentus

en: Plan Perfect Format (PLN) import
lv: Plan Perfect formāta (PLN) imports

en: Imports Psion 5 series Sheet files
lv: Importē Psion 5 sērijas lokšņu datnes

en: Error while reading psiconv file.
lv: Kļūda, lasot psiconv datni.

en: Error while parsing Psion file.
lv: Kļūda, parsējot Psion datni.

en: This Psion file is not a Sheet file.
lv: Psion datne nav loksnes datne.

en: Python functions
lv: Python funkcijas

en: Sample Python plugin providing some (useless) functions.
lv: Parauga Python spraudnis, kurš piedāvā dažas (nevajadzīgas) funkcijas.

en: Default interpreter
lv: Noklusējuma interpretators

en: Python plugin loader
lv: Python spraudņa ielādētājs

en: This plugin provides support for Python plugins
lv: Šis spraudnis sniedz Python spraudņu atbalstu.

en: Python console
lv: Python konsole

en: *** Interpreter: %s
lv: *** Interpretators: %s

en: Gnumeric Python console
lv: Gnumeric Python konsole

en: E_xecute in:
lv: I_zpildīt iekš:

en: C_ommand:
lv: K_omanda:

en: Python list is not an array
lv: Python saraksts nav masīvs

en: Unsupported Python type: %s
lv: Neatbalstīts Python tips: %s

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Python exception (%s: %s)
lv: Python izņēmums (%s: %s)

en: Python exception (%s)
lv: Python izņēmums (%s)

en: Python module name not given.
lv: Nav dots Python moduļa nosaukums.

en: Error while opening file "%s" for writing.
lv: Kļūda, atverot datni “%s” rakstīšanai.

en: Error while opening file "%s" for reading.
lv: Kļūda, atverot datni “%s” lasīšanai.

en: Cannot create new Python interpreter.
lv: Nevar izveidot jaunu Python interpretatoru.

en: Module "%s" doesn't exist.
lv: Modulis “%s” neeksistē.

en: Execution of module "%s" failed.
lv: Neizdevās izpildīt moduli “%s”.

en: Some name
lv: Kāds nosaukums

en: Python file "%s" has invalid format.
lv: Python datnei “%s” ir nederīgs formāts.

en: File doesn't contain "%s" function.
lv: Datne nesatur “%s” funkciju.

en: File doesn't contain "%s" dictionary.
lv: Datne nesatur “%s” vārdnīcu.

en: Object "%s" is not a dictionary.
lv: Objekts “%s” nav vārdnīca.

en: Unknown action: %s
lv: Nezināma darbība — %s

en: Not a valid function for action: %s
lv: Nav derīga funkcija darbībai — %s

en: Imports Quattro Pro (tm) files
lv: Importē Quattro Pro (tm) datnes

en: File is most likely corrupted.
lv: Datne visticamāk ir bojāta.

en: Invalid zoom %hd %%
lv: Nederīgs tālummaiņas %hd %%

en: Invalid record %d of length %hd
lv: Nederīgs ieraksts %d ar garumu %hd

en: Unable to find the PerfectOffice_MAIN stream.  Is this really a Quattro Pro file?
lv: Nevar atrast straumi PerfectOffice_MAIN. Vai šī tiešām ir Quattro Pro datne?

en: Sample DataSource
lv: Parauga datu avots

en: A proof of concept external data source
lv: Piemēra ārējs datu avots

en: Imports SC/XSpread files
lv: Importē SC/XSpread datnes

en: On worksheet %s:
lv: Izklājlapā %s:

en: General SC import error
lv: Vispārīga SC importēšanas kļūda

en: The cell in row %i and column %i is beyond Gnumeric's maximum sheet size.
lv: Šūna rindā %i un kolonnā %i ir ārpus Gnumeric maksimālā loksnes izmēra.

en: The sheet is wider than Gnumeric can handle.
lv: Loksne ir platāka, nekā Gnumeric var apstrādāt.

en: Encountered precision dependent format without set precision.
lv: Saskārās ar precizitāti, kas ir atkarīga no formāta, kurā nav iestatītas precizitātes.

en: Column format %i is undefined.
lv: Nav definēts kolonnas formāts %i.

en: Unable to parse cmd='%s', str='%s', col=%d, row=%d.
lv: Neizdevās parsēt cmd=“%s”, str=“%s”, col=%d, row=%d.

en: Error parsing line
lv: Kļūda parsējot rindu

en: Import/Export for MultiPlan (SYLK) files
lv: Importē/eksportē MultiPlan (SYLK) datnes

en: Multiple values in the same cell
lv: Vairākas vērtības tai pašā šūnā

en: Multiple expressions in the same cell
lv: Vairākas izteiksmes tai pašā šūnā

en: Missing closing 'E'
lv: Trūkst aizverošā “E”

en: UI Hello
lv: UI sveiciens

en: Hello World plugin using ui service
lv: “Sveika, pasaule!” spraudnis, izmantojot ui servisu

en: This is message from the "%s" plugin.
lv: Šis ziņojums no “%s” spraudņa.

en: Error while opening xbase file.
lv: Kļūda, atverot xbase datni.

en: Imports XBase files
lv: Importē XBase datnes

en: Xbase (*.dbf) file format
lv: Xbase (*.dbf) datnes formāts

en: Failed to read DBF header.
lv: Neizdevās lasīt DBF galveni.

en: List of recently used functions.
lv: Saraksts ar nesen izmantotām funkcijām.

en: The function selector keeps a list of recently used functions. This is that list.
lv: Funkciju selektors satur sarakstu ar nesen izmantotām funkcijām. Šis ir tas saraksts.

en: Maximum Length of Recently Used Functions List
lv: Maksimālais nesen izmantoto funkciju saraksta garums

en: The function selector keeps a list of recently used functions. This is the maximum length of that list.
lv: Funkciju selektors satur sarakstu ar nesen izmantotām funkcijām. Šis ir tā saraksta maksimālais garums.

en: Autocorrect initial caps
lv: Automātiski koriģēt sākuma lielos burtus

en: This variable determines whether to autocorrect initial caps
lv: Šis mainīgais nosaka, vai automātiski koriģēt sākuma lielos burtus

en: List of initial caps exceptions
lv: Saraksts ar sākuma lielo burtu izņēmumiem

en: The autocorrect engine does not correct the initial caps for words in this list.
lv: Automātiskās koriģēšanas dzinis nelabos sākuma lielos burtus vārdiem, kas ir šajā sarakstā.

en: Autocorrect first letter
lv: Automātiski koriģēt pirmo burtu

en: This variable determines whether to autocorrect first letters
lv: Šis mainīgais nosaka, vai automātiski koriģēt pirmos burtus

en: List of First Letter Exception
lv: Saraksts ar pirmo burtu izņēmumiem

en: The autocorrect engine does not capitalize the first letter of words following strings in this list.
lv: Automātiskās koriģēšanas dzinis nemainīs pirmo burtu uz lielajiem tiem vārdiem, kas ir šajā sarakstā.

en: Autocorrect names of days
lv: Dienu nosaukumu automātiskā koriģēšana

en: This variable determines whether to autocorrect names of days
lv: Šis mainīgais nosaka, vai automātiski koriģēt dienu nosaukumus

en: Autocorrect replace
lv: Automātiskās koriģēšanas aizvietošana

en: Activate New Plugins
lv: Aktivizēt jaunos spraudņus

en: This variable determines whether to activate every new encountered plugin.
lv: Šis mainīgais nosaka, vai aktivizēt katru sastapto jauno spraudni.

en: List of Active Plugins.
lv: Aktīvo spraudņu saraksts.

en: This list contains all plugins that are supposed to be automatically activated.
lv: Saraksts ar visiem spraudņiem, kas tiek automātiski aktivizēti.

en: List of Known Plugins.
lv: Zināmo spraudņu saraksts.

en: This list contains all known plugins.
lv: Šis saraksts satur visus zināmos spraudņus.

en: List of Plugin File States.
lv: Spraudņu datņu stāvokļu saraksts.

en: This list contains all plugin file states.
lv: Šis saraksts satur visus spraudņu datņu stāvokļus.

en: List of Extra Plugin Directories.
lv: Papildu spraudņu direktoriju saraksts.

en: This list contains all extra directories containing plugins.
lv: Šis saraksts satur visas papildu direktorijas, kas satur spraudņus.

en: List of Extra Autoformat Directories.
lv: Papildu automātiskās formatēšanas direktoriju saraksts.

en: This list contains all extra directories containing autoformat templates.
lv: Šis saraksts satur visas papildu direktorijas, kas satur automātiskās formatēšanas veidnes.

en: Paste
lv: Izlikt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Group
lv: Grupēt

en: Background
lv: Fons

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Sheet
lv: Lapa

en: Password :
lv: Parole :

en: Font
lv: Fonts

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Objective Value:
lv: Mērķa vērtība:

en: Merge...
lv: Apvienot...

en: Save
lv: Saglabāt

en: _Insert Column(s)
lv: _Ievietot Kolonnu(as)

note: Format toolbar
en: Merge
lv: Apvienot

en: Button
lv: Poga

en: RadioButton
lv: RadioPoga

en: Copy
lv: Kopēt

en: string
lv: virkne

en: New Sheet
lv: Jauna Lapa

en: New Workbook
lv: Jauna Darbagrāmata

en: Outside bounds
lv: Ārējās saites

en: Cell %s is not permitted to be blank
lv: Šūna %s nedrīkst būt tukša

en: '%s' is not a valid date
lv: '%s' ir datums nepareizā formātā

en: %s is not true.
lv: %s nav patiesa.

en: Default file saver is not available.
lv: Noklusētais failu saglabātājs nav pieejams.

en: Comment in cell %s!%s
lv: Komentārs šūnai %s!%s

note: TODO : No need to check simplicty.  XL applies for each non-discrete * selected region, (use selection_apply).  Arrays and Merged regions * are permitted.
en: Insert rows
lv: Ievietot rindas

en: Insert columns
lv: Ievietot kolonnas

en: Show Detail
lv: Rādīt Detaļas

en: Hide Detail
lv: Slēpt Detaļas

en: can only be performed on an existing group
lv: var tikai tikt veikts ar eksistējošu grupu

en: Ungroup
lv: Atgrupēt

en: Set Horizontal Alignment
lv: Uzstādīt Horizontālo Novietojumu

en: Add Borders
lv: Izveidot Robežas

en: Remove borders
lv: Noņemt robežas

en: Increase precision
lv: Palielināt precizitāti

en: Decrease precision
lv: Samazināt precizitāti

en: F_ormat
lv: F_ormāts

en: Create a new workbook
lv: Izveidot jaunu darbagrāmatu

en: Print preview
lv: Drukāšanas pirmsapskate

en: Print the current file
lv: Drukāt pašreizējo failu

en: Copy the selection
lv: Kopēt izvēlējumu

en: _Contents
lv: _Saturs

en: About this application
lv: Par šo aplikāciju

en: Paste the clipboard
lv: Izlikt starpliktuves saturu

en: Insert a new sheet
lv: Ievietot jaunu lapu

note: A duplicate that should not go into the menus, used only for the accelerator Insert
en: C_ells...
lv: Šū_nas...

en: Edit the selected cell's comment
lv: Rediģēt izvēlētās šūnas komentāru

en: _Auto generate names...
lv: _Automātiska vārdu ģenerācija...

en: Use the current selection to create names
lv: Lietot pašreizējo izvēlējumu, lai izveidotu vārdus

en: Change Gnumeric Preferences
lv: Izmainīt Gnumeric Preferences

en: Insert an image
lv: Ievietot attēlu

en: Regression Analysis
lv: Regresijas Analīze

en: _Group...
lv: _Grupēt...

en: _Ungroup...
lv: _Atgrupēt...

en: Create a list
lv: Izveidot sarakstu

en: Arrow
lv: Būlta

en: Ellipse
lv: Elipse

en: Create a button
lv: Izveidot pogu

en: Create a radio button
lv: Izveidot radio pogu

en: Merge a range of cells
lv: Apvienot šūnu grupu

en: Decrease Precision
lv: Samazināt Precizitāti

en: Display _Formulæ
lv: Parādīt _Formulas

note: ALSO "<control>3"
en: Italic
lv: Slīpraksts

en: %s!%s is locked
lv: %s!%s is noslēgts

en: Unprotect the workbook to enable editing.
lv: Noņem aizsardzību darbagrāmatai, lai atļautu rediģēt.

en: Unprotect the sheet to enable editing.
lv: Noņem aizsardzību šūnai, lai atļautu rediģēt.

en: Clear Borders
lv: Noņemt Robežas

en: All Borders
lv: Visas Robežas

en: Set Borders
lv: Uzstādīt Robežas

en: Borders
lv: Robežas

en: Redo the undone action
lv: Pāratsaukt atsauktu darbību

note: Set background to NONE
en: Set Background Color
lv: Uzstādīt Fona Krāsu

en: Define Name
lv: Dot Nosaukumu

en: Address
lv: Adrese

en: Book%d.%s
lv: Grāmata%d.%s
