midori - en to af translation catalogue (75 entries)

en: Web Browser
af: Web Blaaier

en: Midori Web Browser
af: Midori Web Blaaier

en: Browse the Web
af: Besoek die Web

en: Internet;WWW;Explorer
af: Internet;WWW;Verkenner

en: New Tab
af: Nuwe Blad

en: New Window
af: Nuwe Venster

en: New Private Browsing Window
af: Nuwe Privaat Blaaier Venster

en: Midori Private Browsing
af: Midori Privaat Blaaier

en: Private Browsing
af: Privaat Blaaier

en: Open a new private browsing window
af: Skep 'n nuwe private blaaivenster

en: Snapshot saved to: %s
af: Momentopname gestoor na: %s

en: Run ADDRESS as a web application
af: Begin ADRES as 'n web-program

en: ADDRESS
af: ADRES

en: Use FOLDER as configuration folder
af: Gebruik GIDS as opset gids

en: FOLDER
af: GIDS

en: Private browsing, no changes are saved
af: Private blaai, geen veranderings word gestoor

en: Portable mode, all runtime files are stored in one place
af: Draagbare wyse, alle looptyd lêers in een plek gestoor

en: Plain GTK+ window with WebKit, akin to GtkLauncher
af: Gewone GTK + venster met WebKit, soortgelyk aan GtkLauncher

en: Show a diagnostic dialog
af: Wys 'n diagnostiese dialoog

en: Run within gdb and save a backtrace on crash
af: Begin binne gdb en stoor 'n sleepspoor op programsbreuk

en: Run the specified filename as javascript
af: Voer die gespesifiseerde lêernaam uit as javascript

en: Take a snapshot of the specified URI
af: Neem 'n momentopname van die gespesifiseerde URI

en: Execute the specified command
af: Voer die gespesifiseerde bevel uit

en: List available commands to execute with -e/ --execute
af: Lys van beskikbare opdragte om uit te voer met -e / --execute

en: Display program version
af: Vertoon program se weergawenommer

en: Addresses
af: Adresse

en: Block URIs according to regular expression PATTERN
af: Blok URIs volgens gewone uitdrukking PATTERN

en: PATTERN
af: PATROON

note: i18n: CLI: Close tabs, clear private data, open starting page
en: Reset Midori after SECONDS seconds of inactivity
af: Herstel Midori ná SECONDS sekondes van onaktiwiteit

en: SECONDS
af: SEKONDES

en: Error: "gdb" can't be found
af: Fout: "gdb" kan nie gevind word nie

en: Please report comments, suggestions and bugs to:
af: Meld asseblief kommentaar, voorstelle en foute na:

en: Check for new versions at:
af: Kyk vir nuwe weergawes by:

en: An unknown error occured
af: 'n Onbekende fout het voorgekom

en: _Bookmarks
af: _Boekmerke

en: Add Boo_kmark
af: Voeg Boe_kmerk by

en: _Extensions
af: _Uitbreidings

note: i18n: Browsing history, visited web pages, closed tabs
en: _History
af: _Verlede

en: _Userscripts
af: _Gebruikerskrifte

en: User_styles
af: Gebruiker_style

en: New _Tab
af: Nuwe_Blad

en: _Transfers
af: _Oorplasings

en: Netscape p_lugins
af: Netscape_Inproppe

en: _Closed Tabs
af: _Toegemaakte Blaaie

en: New _Window
af: Nuwe_Venster

en: New _Folder
af: Nuwe_Gids

en: [Addresses]
af: [Adresse]

en: File not found.
af: Lêer nie gevind nie.

en: Malformed document.
af: Misvormde dokument.

en: Unrecognized bookmark format.
af: Onherkenbare boekmerk formaat.

en: Go forward to the next page
af: Gaan vorentoe na die volgende bladsy

note: i18n: Visit the following logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the next sub-page
af: Gaan na die volgende sub-bladsy

en: Web Search…
af: Web Soek...

en: Reload the current page
af: Herlaai die huidige bladsy

en: Stop loading the current page
af: Stop laaiïng van die huidige bladsy

en: Failed to update title: %s
af: Opdatering van titel het misluk: %s

en: Value '%s' is invalid for %s
af: Waarde '%s' is ongeldig vir %s

en: Unexpected setting '%s'
af: Onverwagte instelling '%s'

en: Unexpected action '%s'.
af: Onverwagte aksie '%s'.

en: %s (Private Browsing)
af: %s (Private Blaaier)

en: Failed to insert new history item: %s
af: Kon nie nuwe geskiedenis item byvoeg nie: %s

en: Select [text]
af: Selekteer [text]

en: Bookmarks
af: Boekmerke

en: New Folder
af: Nuwe Gids

en: Edit Folder
af: Wysig Gids

en: New Bookmark
af: Nuwe Boekmerk

en: Edit Bookmark
af: Wysig Boekmerk

en: Type a name for this bookmark, and choose where to keep it.
af: Tik 'n naam vir hierdie boekmerk, en kies waar om dit te hou.

en: Type a name for this folder, and choose where to keep it.
af: Tik 'n naam vir hierdie gids, en kies waar om dit te hou.

en: Show in Bookmarks _Bar
af: Vertoon in Boekmerk_Balk

en: Add to _Speed Dial
af: Voeg by _Spoed Bell

en: Save file as
af: Stoor lêer as

en: Save associated _resources
af: Stoor verwante _hulpbronne

en: A new window has been opened
af: 'N nuwe venster is oop

en: A new tab has been opened
af: 'N nuwe blad is oop
