midori 0.0.21 - en to et translation catalogue (770 entries)

en: Web Browser
et: Veebibrauser

en: Midori Web Browser
et: Midori veebibrauser

en: Browse the Web
et: Veebi lehitsemine stiilselt

en: Internet;WWW;Explorer
et: Internet;WWW;Explorer;Web;Veeb;Brauser;Browser

en: New Tab
et: Uus kaart

en: New Window
et: Uus aken

en: New Private Browsing Window
et: Uus privaatne aken

en: Midori Private Browsing
et: Midori privaatne lehitsemine

en: Private Browsing
et: Privaatne lehitsemine

en: Open a new private browsing window
et: Ava uus privaatne aken

en: Snapshot saved to: %s
et: Pilt salvestati asukohta: %s

en: Run ADDRESS as a web application
et: ADDRESS käivitamine veebirakendusena

en: Use FOLDER as configuration folder
et: FOLDER kasutamine eelistuste kaustana

en: Private browsing, no changes are saved
et: Privaatne veebilehtisemine, muudatusi ei salvestata

en: Portable mode, all runtime files are stored in one place
et: Kaasaskantav viis, kõik käivitatavad failid salvestatakse samasse kohta

en: Plain GTK+ window with WebKit, akin to GtkLauncher
et: Tavaline GTK+ aken koos WebKit'iga, mis on sarnane GtkKäivitajaga

en: Show a diagnostic dialog
et: Näita diagnostika teavet

en: Run within gdb and save a backtrace on crash
et: Käivita gdb'ga ja salvesta tagasijälitus kokkujooksmisse

en: Run the specified filename as javascript
et: Käivita täpsustatud failiformaat javaskriptina

en: Take a snapshot of the specified URI
et: Tee antud lingist pisipilt

en: Execute the specified command
et: Käivita see kohandatud käsk

en: List available commands to execute with -e/ --execute
et: Saadaolevate käskude loendamiseks käivita koos -e/ --execute

en: Display program version
et: Näita programmi versiooni

en: Addresses
et: Aadressid

en: Block URIs according to regular expression PATTERN
et: Linkide blokeerimine vastavalt tavalisele väljenduse PATTERN

note: i18n: CLI: Close tabs, clear private data, open starting page
en: Reset Midori after SECONDS seconds of inactivity
et: Midori taaskäivitama pärast SECONDS sekundilist tegevusetust

en: Error: "gdb" can't be found
et: Viga: "gdb"-d pole võimalik leida

en: Please report comments, suggestions and bugs to:
et: Märkused, ettepanekud ja vead saada:

en: Check for new versions at:
et: Uue versiooni kontrollimine:

en: An unknown error occured
et: Tekkis ootamatu viga

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: Add Boo_kmark
et: Lisa _järjehoidjatesse...

en: _Extensions
et: _Pluginad

note: i18n: Browsing history, visited web pages, closed tabs
en: _History
et: _Ajalugu

en: _Userscripts
et: Kasutaja_skriptid

en: User_styles
et: Kasutaja_stiilid

en: New _Tab
et: Uus _kaart

en: _Transfers
et: _Allalaadimised

en: Netscape p_lugins
et: Netscape _pluginad

en: _Closed Tabs
et: _Suletud kaardid

en: New _Window
et: Uus _aken

en: New _Folder
et: Uus _kaust

en: [Addresses]
et: [Aadressid]

en: File not found.
et: Faili ei leitud.

en: Malformed document.
et: Väärvormistatud dokument.

en: Unrecognized bookmark format.
et: Tundmatu järjehoidjate vorming.

en: Go forward to the next page
et: Mine edasi järgmisele leheküljele

note: i18n: Visit the following logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the next sub-page
et: Mine järgmisele ala-veebilehele

en: Web Search…
et: Veebiotsing…

en: Reload the current page
et: Laadi praegune lehekülg uuesti

en: Stop loading the current page
et: Peata praeguse lehekülje laadimine

en: Failed to update title: %s
et: Peakirja %s uuendamine ebaõnnestus

en: Value '%s' is invalid for %s
et: Väärtus "%s" on %s jaoks vale

en: Unexpected setting '%s'
et: Ootamatu eelistus "%s"

en: Unexpected action '%s'.
et: Ootamatu toiming "%s".

en: %s (Private Browsing)
et: %s - privaatne lehitsemine

en: Failed to insert new history item: %s
et: Ajaloo kirjutamine ebaõnnestus: %s

en: Select [text]
et: Vali [text]

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: New Folder
et: Uus kaust

en: Edit Folder
et: Muuda kausta

en: New Bookmark
et: Uus järjehoidja

en: Edit Bookmark
et: Muuda järjehoidjat

en: Type a name for this bookmark, and choose where to keep it.
et: Vali sellele järjehoidjale nimi ning asukoht, kus seda kuvada.

en: Type a name for this folder, and choose where to keep it.
et: Vali sellele kaustale nimi ning asukoht, kus seda kuvada.

en: Show in Bookmarks _Bar
et: Järjehoidja_ribal näitamine

en: Add to _Speed Dial
et: Lisa kiirvalimiste lehele

en: Save file as
et: Salvesta fail kui

en: Save associated _resources
et: Salvesta ühised _ressurssid

en: A new window has been opened
et: Avati uus aken

en: A new tab has been opened
et: Avati uus aken

en: Save file
et: Salvesta fail

en: Reload page without caching
et: Taaslaadi leht ilma vahemällu salvestamata

en: Open file
et: Ava fail

en: To use the above URI open a news aggregator. There is usually a menu or button "New Subscription", "New News Feed" or similar.
    Alternatively go to Preferences, Applications in Midori, and select a News Aggregator. Next time you click the news feed icon, it will be added automatically.
et: Ülevaloleva lingi kasutamiseks tuleb see avada uudistevoona. Selle jaoks on tavaliselt olemas menüü või nup nimega "Uus tellimus", "Uus uudistevoog" või sarnane. Teisel juhul ava eelistused, rakendused Midoris ning vali uudistevoo rakendus. Järgmisel korral, kui vajutad uudistevoo peale, siis see lisatakse automaatselt.

en: New feed
et: Uus uudistevoog

en: Add a new bookmark
et: Uus järjehoidja...

en: Empty
et: Tühi

en: Toggle text cursor navigation
et: Hiirega veebilehitsemise kasutamine

en: Pressing F7 toggles Caret Browsing. When active, a text cursor appears in all websites.
et: Nupu F7 vajutades lülitatakse hiirega veebilehitsemine sisse või välja. Kui see on lubatud, siis on igal veebilehel olemas tekstikursor.

en: _Enable Caret Browsing
et: Luba _hiirega veebilehitsemine

en: Open all in _Tabs
et: Ava kõik _kaartidena

en: Open in New _Window
et: Ava uues _aknas

en: Import bookmarks…
et: Impordi järjehoidjad...

en: _Import bookmarks
et: _Impordi järjehoidjad...

en: _Application:
et: _Rakendus:

en: Import from XBEL or HTML file
et: Importimine XBEL või HTML failist

en: Import from a file
et: Impordi failist

en: Failed to import bookmarks
et: Jäjehoidjate importimine ebaõnnestus

en: XBEL Bookmarks
et: XBEL järjehoidjad

en: Netscape Bookmarks
et: Netscape järjehoidjad

en: Midori can only export to XBEL (*.xbel) and Netscape (*.html)
et: Midori järjehoidjad saavad olla ainult XBEL (*.xbel) või Netscape (*.html) vormingus

en: Failed to export bookmarks
et: Järjehoidjate eksportimine ebaõnnestus

en: A lightweight web browser.
et: Kiire ning stiilne veebibrauser!

en: See about:version for version info.
et: Versiooni teabe jaoks ava lehekülg "about:version".

en: This library is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
et: See rakenduste kogum koosneb vabavaralisest tarkvarast; sul on luba seda tarkvara jagada teistega ning muuta järgides GNU Lesser General Public'u kasutusõigusi, mille andis välja Vabatarkvaraline sihtasutus; sa pead kinni pead pidama vähemalt 2.1 versiooniga litsentsist või uuemast.

en: _Duplicate Current Tab
et: _Dubleeri praegust kaarti

en: _File
et: _Fail

en: Open a new window
et: Ava uus aken

en: Open a new tab
et: Ava uus kaart

en: New P_rivate Browsing Window
et: Uus privaatne _aken

en: Open a file
et: Ava fail

en: _Save Page As…
et: _Salvesta leht kui...

en: Save to a file
et: Salvesta faili

en: Add to Speed _dial
et: Lisa _kiirvalimiste lehele

en: Subscribe to News _feed
et: Kinnita _uuendustevoog

en: _Close Tab
et: _Sulge kaart

en: Close the current tab
et: Sulge praegune kaart

en: C_lose Window
et: S_ulge aken

en: Print the current page
et: Prindi praegune lehekülg

en: Send Page Link Via Email
et: Saada leht e-posti teel

en: Close a_ll Windows
et: sulge _kõik aknad

en: _Edit
et: _Redigeerimine

note: i18n: Right-click on Location, Open an URL from the clipboard
en: Paste and p_roceed
et: Kleebi ja _mine

en: _Find…
et: _Leia...

en: Find a word or phrase in the page
et: Leheküljelt sõna või fraasi otsimine

en: Find _Next
et: Leia _järgmine

en: Find _Previous
et: Leia _eelmine

en: Configure the application preferences
et: Muuda rakenduse eelistusi

en: _View
et: _Vaade

en: _Toolbars
et: _Tööriistaribad

en: Increase the zoom level
et: Suurenda

en: Decrease the zoom level
et: Kahanda

en: _Encoding
et: _Kodeering

en: View So_urce
et: _Lähtekood

en: View _DOM Source
et: Vaata _DOM lähtekoodi

en: Ca_ret Browsing
et: _Hiirega lehitsemine

en: Toggle fullscreen view
et: Täisekraanvaate sisse-/väljalülitamine

en: Scroll _Left
et: Keri _vasakule

en: Scroll _Down
et: Keri _alla

en: Scroll _Up
et: Keri üle_s

en: Scroll _Right
et: Keri _paremale

en: _Readable
et: _Lihttekst

en: _Go
et: _Mine

en: Go back to the previous page
et: Mine tagasi eelmisele leheküljele

note: i18n: Visit the previous logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the previous sub-page
et: Mine eelmisele ala-leheküljele

en: Next or Forward
et: Edasi või tagasi

en: Go to the next sub-page or next page in history
et: Mine järgmisele alamlehele või järgmisele lehele ajaloos

en: _Homepage
et: _Koduleht

en: Go to your homepage
et: Mine oma koduleheküljele

en: Empty Trash
et: Tühjenda prügi

en: Undo _Close Tab
et: Ava _suletud kaart

en: Add a new _folder
et: Loo uus _kaust

en: _Import bookmarks…
et: _Impordi järjehoidjaid...

en: _Export bookmarks…
et: _Ekspordi järjehoidjaid...

en: _Manage Search Engines…
et: _Halda otsingumootoreid...

en: _Clear Private Data…
et: _Kustuta privaatsed andmed…

en: _Inspect Page
et: _Inspekteeri lehte...

en: _Previous Tab
et: _Eelmine kaart

en: _Next Tab
et: _Järgmine kaart

en: Move Tab to _first position
et: Liiguta kaart _esimesele kohale

en: Move Tab _Backward
et: Liiguta kaarti _tahapoole

en: _Move Tab Forward
et: Liiguta kaarti _edasi

en: Move Tab to _last position
et: Liiguta kaarti _lõppu

en: Focus _Current Tab
et: Fokuseeri _praegune kaart

en: Focus _Next view
et: Fokuseeri _uus vaade

en: Only show the Icon of the _Current Tab
et: Näita ainult aktiivse kaardi _ikooni

en: Close Ot_her Tabs
et: Sulge _teised kaardid

en: Open last _session
et: _Ava eelmine seanss

en: _Help
et: _Abi

en: _Frequent Questions
et: _Korduma kippuvad küsimused...

en: _Report a Problem…
et: _Teate probleemist...

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: _Menubar
et: _Menüüriba

en: _Navigationbar
et: _Navigatsiooniriba

en: Side_panel
et: Külg_paneel

en: Sidepanel
et: Külg_paneel

en: _Bookmarkbar
et: _Järjehoidjariba

en: _Statusbar
et: _Olekuriba

en: _Automatic
et: _Automaatne

en: Chinese Traditional (BIG5)
et: Hiina (BIG5)

en: Chinese Simplified (GB18030)
et: Hiina lihtsustatud (GB18030)

note: i18n: A double underscore "__" is used to prevent the mnemonic
en: Japanese (SHIFT__JIS)
et: Jaapani (SHIFT_JIS)

en: Korean (EUC-KR)
et: Korea (EUC-KR)

en: Russian (KOI8-R)
et: Vene (KOI8-R)

en: Unicode (UTF-8)
et: Unikood (UTF-8)

en: Western (ISO-8859-1)
et: Lääne (ISO-8859-1)

en: Custom…
et: Kohandatud…

en: Failed to initialize history: %s
et: Ajaloo vormindamine ebaõnnestus: %s

en: _Separator
et: _Eraldaja

en: _Location…
et: _Asukoht…

en: Open a particular location
et: Veebilehe avamine või otsimine

en: Search or enter an address
et: Otsi or sisesta aadress

en: _Web Search…
et: _Veebiotsing…

en: Run a web search
et: Käivita veebiotsing

en: Reopen a previously closed tab or window
et: Taasava varem suletud kaart või aken

en: Show the saved bookmarks
et: Salvestatud järjehoidjate näitamine

en: _Tabs
et: _Kaardid

en: Show a list of all open tabs
et: Avatud kaartidest nimekirja näitamine

en: _Menu
et: _Menüü

en: Menu
et: Menüü

en: The configuration of the extension '%s' couldn't be loaded: %s
et: Plugina "%s" seadistuste laadimine ebaõnnestus: %s

en: The configuration of the extension '%s' couldn't be saved: %s
et: Plugina "%s" seadistuste salvestamine ebaõnnestus: %s

en: Export certificate
et: Ekspordi sertifikaat

en: _Don't trust this website
et: _Äri usu seda veebilehte

en: _Trust this website
et: _Usu seda veebilehte

en: _Export Certificate
et: Exporteeri sertifikaadi

en: The signing certificate authority is not known.
et: Sertifikaadi autor on tundmatu.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
et: Sertifikaat ei sisalda sama sisu, kui veebileht.

en: The certificate's activation time is still in the future.
et: Sertifikaat kinnitatakse alles hiljem.

en: The certificate has expired
et: Sertifikaat on aegunud.

en: The certificate has been revoked according to the GTlsConnection's certificate revocation list.
et: Sertifikaat tühistati vastavalt GTlsConnection'si tühistavate sertifikaatide põhjal

en: The certificate's algorithm is considered insecure.
et: Sertifikaadi algoritm on ebaturvaline.

en: Some other error occurred validating the certificate.
et: Sertifikaadi kinnitamisel tekkis viga.

en: _Export certificate
et: _Ekspordi sertifikaat

en: Self-signed
et: Iseallkirjastatud

en: Security details
et: Turvalisuse teave

en: Not verified
et: Pole kinnitatud

en: Verified and encrypted connection
et: Turvaline ühendus

en: Open, unencrypted connection
et: Kontrollimata ühendus

en: Align sidepanel to the right
et: Liiguta külgpaneel paremale

en: Close panel
et: Sulge külgpaneel

en: Align sidepanel to the left
et: Liiguta külgpaneel vasakule

en: Show Speed Dial
et: Näita kiirvalimist

en: Show Homepage
et: Näita kodulehekülge

en: Show last open tabs
et: Taasta eelnevad kaardid

en: Show last tabs without loading
et: Taasta eelnevad kaardid uuendamata

en: Show Blank Page
et: Näita tühja veebilehte

en: Show default Search Engine
et: Näita vaikimisi otsingumootorit

en: Show custom page
et: Näita kohandatud veebilehte

en: Japanese (SHIFT_JIS)
et: Jaapani (SHIFT_JIS)

en: New tab
et: Uus kaart

en: New window
et: Uus aken

en: Current tab
et: Praegune kaart

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icons
et: Ikoonid

en: Small icons
et: Väikesed ikoonid

en: Text
et: Tekst

en: Icons and text
et: Tekst koos ikoonidega

en: Text beside icons
et: Tekst ikoonide kõrval

en: Automatic (GNOME or environment)
et: Automaatne (GNOME või muu keskkond)

en: HTTP proxy server
et: HTTP

en: No proxy server
et: Puudub

en: The style of the toolbar
et: Tööriistariba stiil

en: Always use my font choices
et: Alati kohandatud kirjatüüpide kasutamine

en: Override fonts picked by websites with user preferences
et: Veebilehtede kirjatüüpide asemel kasutatakse kasutaja eelistatavaid kirjatüüpe

en: The configuration couldn't be loaded: %s
et: Eelistuste laadimine ebaõnnestus: %s

en: Invalid configuration value '%s'
et: Vigane eelistuste väärtus '%s'

en: Failed to inject stylesheet: %s
et: Stiili faili %s lisamine ebaõnnestus

en: Show Tab _Label
et: Näita kaardi pealkirja

en: Show Tab _Icon Only
et: Näita ainult kaardi _ikooni

en: Close Tab to the R_ight | Close Tabs to the R_ight
et[0]: Sulge _paremalolev kaart
et[1]: Sulge _paremalolevad kaardid

en: Close Ot_her Tab | Close Ot_her Tabs
et[0]: Sulge _teine kaart
et[1]: Sulge _teised kaardid

en: Trust this website
et: Usalda seda veebilehte

en: Security unknown
et: Turvalisus teadmata

en: %s wants to save an HTML5 database.
et: %s soovib salvestada HTML5 andmebaasi.

en: _Deny
et: _Keela

en: _Allow
et: _Luba

en: %s wants to know your location.
et: %s soovib teada su asukohta.

en: You are not connected to a network
et: Teil ei ole ühendust võrguga

en: Your computer must be connected to a network to reach “%s”. Connect to a wireless access point or attach a network cable and try again.
et: Teie arvuti peab olema ühendatud võrguga, et näha “%s”. Ühenda oma traadita WiFi pöörduspunkti või pane sisse võrgukaabel ja proovi uuesti.

en: You are not connected to the Internet
et: Teil ei ole internetiühendust

en: Your computer appears to be connected to a network, but can't reach “%s”. Check your network settings and try again.
et: Teil arvutil võrguühentust on olemas , aga ei saa kätte saada “%s”. Kontrolli oma võrguseadmed ja proovi uuest.

en: Midori can't find the page you're looking for
et: Midori ei oska leida lehte mida sa otsid

en: The page located at “%s” cannot be found. Check the web address for misspelled words and try again.
et: Ei saa leida lehte aadressil “%s” . Kontrolli kas veebiaardress on õigesti kirjutatud ja proovi uuesti.

en: Try Again
et: Proovi uuesti

en: Oops - %s
et: Ups - %s

en: Something went wrong with '%s'.
et: Tekkis probleem - '%s'

en: Try again
et: Proovi uuesti

en: Send a message to %s
et: Sõnumi saatmine - %s

en: Add _search engine...
et: Lisa otsingumootoritesse...

en: Open _Link
et: Ava _link

en: Open Link in New _Tab
et: Ava link uues _kaardis

en: Open Link in _Foreground Tab
et: Ava link uues _kaardis

en: Open Link in _Background Tab
et: Ava link tagatausta _kaardis

en: Open Link in New _Window
et: Ava link uues _aknas

en: Copy Link de_stination
et: Kopeeri lingi _aadress

note: GTK_STOCK_SAVE_AS is lacking the underline
en: Save _As…
et: _Salvesta kui...

en: Open _Image in New Window
et: Ava pilt uues _aknas

en: Open _Image in New Tab
et: Ava _pilt uues kaardis

en: Copy Im_age
et: Kopeeri _pilt ja aadress

en: Save I_mage
et: Salvesta _pilt kui...

en: Copy Video _Address
et: Kopeeri video _aadress

en: Download _Video
et: Lae alla _video

en: Open Address in New _Tab
et: Ava link uues _kaardis

en: Search _with
et: _Otsi, kasutades

en: _Search the Web
et: Veebist _otsimine

en: Open _Frame in New Tab
et: Ava uues _kaardis

en: Inspect _Element
et: _Inspekteeri elementi...

en: Open or download file from %s
et: Faili avamine või allalaadimine asukohast %s

en: File Name: %s
et: Faili nimi: %s

en: File Type: '%s'
et: Faili tüüp: "%s"

en: File Type: %s ('%s')
et: Faili tüüp: %s ("%s")

en: Size: %s
et: Suurus: %s

note: i18n: A file open dialog title, ie. "Open http://fila.com/manual.tgz"
en: Open %s
et: %s

en: Inspect page - %s
et: Inspekteeri - %s

en: Page loading delayed:
et: Veebilehe laadimise viide:

en: Loading delayed either due to a recent crash or startup preferences.
et: Veebilehe laadimine ebaõnnestus eelneva ootamatu sulgemise või valede eelistuste tõttu.

en: Load Page
et: Proovi uuesti

en: Blank page
et: Tühi lehekülg

note: i18n: word stem of "previous page" type links, case is not important
en: previous
et: eelmine

note: i18n: word stem of "next page" type links, case is not important
en: next
et: järgmine

en: Print background images
et: Taustapiltide printimine

en: Whether background images should be printed
et: Kas taustapildid prinditakse

en: Features
et: Võimalused

note: i18n: Download tooltip (size): 4KB of 43MB
en: %s of %s
et: %s %s-st

en: %d hour | %d hours
et[0]: %d tund
et[1]: %d tundi

en: %d minute | %d minutes
et[0]: %d minut
et[1]: %d minutit

en: %d second | %d seconds
et[0]: %d sekund
et[1]: %d sekundit

note: i18n: Download tooltip (estimated time) : - 1 hour, 5 minutes remaning
en:  - %s remaining
et:  - %s lõpetamiseni

en: The downloaded file is erroneous.
et: Allalaaditud fail on vigane.

en: The checksum provided with the link did not match. This means the file is probably incomplete or was modified afterwards.
et: Lingiga seotud kontrollsumma ei kattu. See tähendab, et fail on arvatavasti poolik või hiljem muudetud.

en: The file "%s" can't be saved in this folder.
et: Faili "%s" pole võimalik sinna kausta salvestada.

en: You don't have permission to write in this location.
et: Sul pole õigusi selle asukoha muutmiseks.

en: There is not enough free space to download "%s".
et: "%s" allalaadimiseks pole piisavalt ruumi.

en: The file needs %s but only %s are left.
et: Fail vajab %s-i, aga ainult %s on järel.

en: Speed Dial
et: Kiirvalimiste leht

en: Click to add a shortcut
et: Vajuta otsetee lisamiseks

en: Enter shortcut address
et: Otsetee aadressi sisestamine

en: Are you sure you want to delete this shortcut?
et: Oled kindel, et soovid kustutada selle otsetee?

en: Startup
et: Käivitamine

en: When Midori starts:
et: Midori käivitamisel:

en: Homepage:
et: Koduleht:

en: Use _current page
et: Kasuta _praegust veebilehte

en: Use current page as homepage
et: Kasuta praegust veebilehte kodulehena

note: Page "Appearance"
en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: Proportional Font Family
et: Tavaline kirjatüüp:

en: The default font family used to display text
et: Kirjatüüp, millega kuvatakse enamus tekstist

en: The default font size used to display text
et: Tavalise teksti kirjatüübi suurus

en: Fixed-width Font Family
et: Kindla suurusega kirjatüüp:

en: The font family used to display fixed-width text
et: Kirjatüüp, millega kuvatakse määratud suurusega tekstid

en: The font size used to display fixed-width text
et: Määratud suurusega teksti kirjatüübi suurus

en: Minimum Font Size
et: Minimaalne kirjatüübi suurus:

en: The minimum font size used to display text
et: Minimaalne kirjatüübi suurus teksti kuvamiseks

en: Preferred Encoding
et: Eelistatud keeleformaat:

note: Page "Behavior"
en: Behavior
et: Käitumine

en: Load images automatically
et: Piltide kuvamine

en: Enable Spell Checking
et: Kirjavigade tuvastamine

en: Enable scripts
et: Skriptide lubamine

en: Enable WebGL support
et: Graafilise kiirenduse lubamine (WebGL)

en: Zoom Text and Images
et: Tekstide ja piltide suurendamine/vähendamine

en: Allow scripts to open popups
et: Skriptidel hüpikakende avamise lubamine

en: Whether scripts are allowed to open popup windows automatically
et: Kas lubada skriptidel avada automaatselt hüpikaknaid

en: Default Zoom Level
et: Vaikimisi suurenduse tase

en: Initial factor to enlarge newly opened tabs by
et: Tegur, mis automaatselt suurendab avatuid kaarte -

en: Preferred languages
et: Eelistatud keeled:

en: A comma separated list of languages preferred for rendering multilingual webpages, for example "de", "ru,nl" or "en-us;q=1.0, fr-fr;q=0.667"
et: Komadega eraldatud nimekiri eelistatud keeltest mitmekeelsete veebilehtede jaoks, näiteks "de", "ru,nl" või "en-us;q=1.0, fr-fr;q=0.667"

en: Save downloaded files to:
et: Failide salvestamine asukohta:

note: Page "Interface"
en: Browsing
et: Lehitsemine

en: Theme:
et: Teema:

en: Toolbar Style:
et: Tööriistariba stiil:

en: Open new pages in:
et: Uute lehekülgede avamine kui:

en: New tab behavior:
et: Uue kaardi puhul:

en: Close Buttons on Tabs
et: Sulgemisnupud kaartidel

en: Open Tabs next to Current
et: Ava kaardid praeguse kõrval

en: Whether to open new tabs next to the current tab or after the last one
et: Kas avada uued kaardid käesoleva või viimase kaardi kõrval

en: Open tabs in the background
et: Kaartide avamine taustal

note: Page "Network"
en: Network
et: Võrguühendus

en: Proxy server
et: Proksi server:

en: Port
et: Port:

en: Supported proxy types:
et: Toetatud proksi serverite tüübid:

note: TODO: Preserve page icons of search engines and merge privacy items
en: Web Cache
et: Veebilehtede vahemälu:

en: The maximum size of cached pages on disk
et: Maksimaalne vahemällu salvestatud veebilehtede suurus

note: i18n: This refers to an application, not the 'user agent' string
en: Identify as
et: Tuvasta kui:

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Delete old Cookies after:
et: Vanad küpsised ksututatakse pärast ajavahemikku:

en: The maximum number of days to save cookies for
et: Suurim ajavahemik küpsiste salvestamiseks

en: Only accept Cookies from sites you visit
et: Küpsiste lubamine ainult külastatud lehtedelt

en: Block cookies sent by third-party websites
et: Kolmanda osapoole veebilehtede küpsiste blokeerimine

en: Cookies store login data, saved games, or user profiles for advertisement purposes.
et: Küpsised säilitavad sisselogimise andmeid, mängude salvestusi või kasutaja profiile reklaaminduse otstarbeks

en: Enable offline web application cache
et: Võrguta veebilehtede jaoks kohaliku  vahemälu lubamine

en: Enable HTML5 local storage support
et: HTML5 kohaliku mälu toe lubamine

note: i18n: Reworded: Shorten details propagated when going to another page
en: Strip referrer details sent to websites
et: Veebilehtedele saadetavate viitaja andmete piiramine

note: i18n: Referer here is not a typo but a technical term
en: Whether the "Referer" header should be shortened to the hostname
et: Kas viitaja andmed peaks sisaldama ainult nime

en: Delete pages from history after:
et: Ajaloo kustutamine pärast ajavahemikku:

en: The maximum number of days to save the history for
et: Ajavahemik ajaloo kirjete säilitamiseks

en: Extensions
et: Pluginad

en: _Manage Search Engines
et: _Halda otsingumootoreid...

en: Add search engine
et: Otsingumootori lisamine

en: Edit search engine
et: Muuda otsingumootorit

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Description:
et: _Kirjeldus:

en: _Address:
et: _Aadress:

en: _Token:
et: _Kiirkasutus:

en: Manage Search Engines
et: Otsingumootorite haldamine

en: Use as _default
et: Määra _vaikimisi

en: The search engines couldn't be loaded. %s
et: Otsingumootorite laadimine ebaõnnestus. %s

en: The search engines couldn't be saved. %s
et: Otsingumootoreid ei saanud salvestada. %s

en: Bookmarks and History
et: Järjehoidjad ja ajalugu

en: Search for %s
et: %s otsimine

en: Failed to select from history: %s
et: Ajaloost valimine ebaõnnestus: %s

en: Search with…
et: Otsi, kasutades...

en: Search with %s
et: Otsi, kasutades %s

en: Could not run external program.
et: Välist programmi polnud võimalik käivitada.

en: Invalid URI
et: Vigane link

note: i18n: A panel at the bottom, to search text in pages
en: _Inline Find:
et: _Leia:

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Match Case
et: Tõstutundlik

en: Close Findbar
et: Sulge leidmisriba

note: i18n: [n] bookmark(s)
en: %d bookmark | %d bookmarks
et[0]: %d järjehoidja
et[1]: %d järjehoidjat

note: i18n: [n] subfolder(s)
en: %d subfolder | %d subfolders
et[0]: %d alamkaust
et[1]: %d alamkausta

note: i18n: Empty folder
en: Empty folder
et: Tühi kaust

note: i18n: Folder containing [[n] folder(s)] and no bookmark
en: Folder containing %s and no bookmark
et: Kaust, mis sisaldab %s ning ühtegi järjehoidjat

note: i18n: Folder containing [[n] bookmark(s)]
en: Folder containing %s
et: Kaust, mis sisaldab %s

note: i18n: Folder containing [[n] bookmark(s)] and [[n] folder(s)]
en: Folder containing %s and %s
et: Kaust, mis sisaldab %s ja %s

note: i18n: Bookmark leading to: [bookmark uri]
en: Bookmark leading to: %s
et: Järjehoidja aadress: %s

note: i18n: [[n] folder(s)] and no bookmark
en: %s and no bookmark
et: %s ning ühtegi järjehoidjat

note: i18n: [[n] bookmark(s)] and [[n] folder(s)]
en: %s and %s
et: %s ja %s

en: Edit the selected bookmark
et: Redigeeri andmeid...

en: Delete the selected bookmark
et: Kustuta valitud järjehoidja

en: Add a new folder
et: Loo uus kaust...

en: <i>Separator</i>
et: <i>Eraldaja</i>

en: Open in New _Tab
et: Ava uues _kaardis

note: Create the filter entry
en: Search Bookmarks
et: Otsi järjehoidjatest...

en: History
et: Ajalugu

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: %d day ago | %d days ago
et[0]: %d päev tagasi
et[1]: %d päeva tagasi

en: A week ago
et: Nädal aega tagasi

en: Failed to remove history item: %s
et: Ajaloo kirje %s kustutamine ebaõnnestus

en: Are you sure you want to remove all history items?
et: Oled sa kindel, et soovid kusutatada kogu lehitsemise ajaloo?

en: Bookmark the selected history item
et: Lisa valitud kirje järjehoidjatesse...

en: Delete the selected history item
et: Kustuta valitud ajaloo kirje

en: Clear the entire history
et: Kustuta lehitsemise ajalugu

note: Create the filter entry
en: Search History
et: Otsi ajaloost...

en: Authentication Required
et: Vajalik on autentimine

en: A username and a password are required
    to open this location:
et: Selle asukoha avamiseks on vajalikud
    kasutajanimi ja parool:

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: _Remember password
et: _Salvesta parool

en: Property '%s' is invalid for %s
et: Omadus "%s" on %s jaoks vale

en: Choose file
et: Vali fail

en: Choose folder
et: Vali kataloog

en: 1 hour
et: 1 tund

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 week
et: 1 nädal

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Preferences for %s
et: %s eelistused

en: MD5-Checksum:
et: MD5 kontrollsumma:

en: SHA1-Checksum:
et: SHA1 kontrollsumma:

note: i18n: An infobar shows up when viewing a script on userscripts.org
en: This page appears to contain a user script. Do you wish to install it?
et: See veebileht sisaldab kasutajaskripti, soovid sa selle paigaldada?

en: _Install user script
et: _Paigalda kasutaja skript

note: i18n: An infobar shows up when viewing a style on userstyles.org
en: This page appears to contain a user style. Do you wish to install it?
et: See veebileht sisaldab stiili faili, soovid sa selle paigaldada?

en: _Install user style
et: _Paigalda stiil

en: Don't install
et: Ära paigalda

en: Userscripts
et: Kasutajaskriptid

en: Userstyles
et: Stiilid:

en: Error
et: Viga

en: Do you want to delete '%s'?
et: Oled kindel, et soovid kustutada '%s'?

en: Delete user script
et: Kustuta kasutaja skript

en: Delete user style
et: Kustuta stiili fail

en: The file <b>%s</b> will be permanently deleted.
et: Fail <b>%s</b> kustutatakse jäädavalt.

en: Open in Text Editor
et: Ava tekstiredaktoriga

en: Open Target Folder
et: Ava kausta asukoht

en: Add new addon
et: Lisa uus plugin

en: Remove selected addon
et: Kustuta valitud plugin

en: User addons
et: Kasutaja pluginad

en: Can't monitor folder '%s': %s
et: Kausta "%s": %s jälgimine pole võimalik

en: Support for userscripts and userstyles
et: Tugi kasutaja skriptide ja stiilide jaoks

en: Colorful Tabs
et: Värvilised kaardid

en: Tint each tab distinctly
et: Kaartide tausta värvimine

en: Cookie Manager
et: Küpsiste haldur

en: Delete All
et: Kustuta kõik

en: Deletes all shown cookies. If a filter is set, only those cookies are deleted which match the filter.
et: Kusutab kõik nähtavad küpsised. Kui filter on kasutuses, siis kustutatakse nähtavatest küpsistest vaid need, mis kattuvad filtri eelistustega.

en: Expand All
et: Laienda nimekirja

en: Collapse All
et: Kahanda nimekirja

en: Do you really want to delete all cookies?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada kõik küpsised?

en: Question
et: Küsimus

en: Only cookies which match the filter will be deleted.
et: Kustutatakse vaid küpsised, mis vastavad filtri tingimustele.

en: At the end of the session
et: Seanssi lõpus

en: <b>Host</b>: %s
    <b>Name</b>: %s
    <b>Value</b>: %s
    <b>Path</b>: %s
    <b>Secure</b>: %s
    <b>Expires</b>: %s
et: <b>Domeen</b>: %s
    <b>Nimi</b>: %s
    <b>Vväärtus</b>: %s
    <b>Asukoht</b>: %s
    <b>Turvalisus</b>: %s
    <b>Aegub</b>: %s

note: i18n: is this cookie secure (SSL)? yes/ no
en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: <b>Domain</b>: %s
    <b>Cookies</b>: %d
et: <b>Domeen</b>: %s
    <b>Küpsised</b>: %d

en: Name
et: Nimi

en: _Expand All
et: _Laienda kõik

en: _Collapse All
et: _Kitsenda kõik

en: Search Cookies by Name or Domain
et: Otsi küpsiseid...

en: List, view and delete cookies
et: Küpsiste vaatamine ning kustutamine

en: Copy Tab _Addresses
et: Kopeeri kaartide _aadressid

en: Copy Addresses of Tabs
et: Kaartide veebiaadresside kopeerija

en: Copy the addresses of all tabs to the clipboard
et: Kõikide kaartide veebiaadresside kopeerimine vahemällu

en: Delayed load
et: Viivitatud laadimine

en: Delay page load until you actually use the tab.
et: Veebilehe laadimisega oodatakse, kuni sa kaardile vahetud

en: Version numbers in brackets show the version used at runtime.
et: Sulgudes olevad numbrid näitavad käivitatava rakenduse versiooni.

en: Midori doesn't store any personal data:
et: Midori ei salvesta  isiklikke andmeid:

en: No history or web cookies are being saved.
et: Ajalugu ega veebi küpsiseid ei salvestata

en: Extensions are disabled.
et: Pluginad on keelatud

en: HTML5 storage, local database and application caches are disabled.
et: HTML5 ja kohalik andmebaas on keelatud, rakenduste vahemälu keelatud

en: Midori prevents websites from tracking the user:
et: Midori takistab veebilehtedel kasutaja jälitamise:

en: Referrer URLs are stripped down to the hostname.
et: Viitade lingid sisaldavad ainult domeeni nime

en: DNS prefetching is disabled.
et: DNS-i eelhankimine on keelatud

en: The language and timezone are not revealed to websites.
et: Veebilehed ei näe kasutaja süsteemi keelt ning ajatsooni

en: Flash and other Netscape plugins cannot be listed by websites.
et: Veebilehed ei näe, milliseid Flash või muid Netscape pluginaid sa kasutad

en: Double click for more information
et: Topeltklõps rohkema informatsiooni kuvamiseks

en: This extension shows glib error messages in systray.
et: See plugin kuvab glib veateated systray's.

en: An error occurred when attempting to download a file with the following plugin:
    %s
    
    Error:
    %s
    
    Carry on without this plugin.
et: Faili allalaadimise ebaõnnestus, kuna kasutati pluginat:
    %s
    
    Tõrge:
    %s
    
    Parem on jätkata ilma selle pluginata.

en: The plug-in was unable to connect with aria2:
    Please make sure that aria2 is running with rpc enabled ie: aria2c --enable-rpc
    If it's so, check it also is using the port 6800.
    Lastly Check the configuration of your firewall.
    Whitelist aria2 and the port 6800 if they aren't.
et: Plug-in ei saanud ühendust võtta aria2:
    Palun ole kindel, et aria2 käivitatud koos rpc enabled ie: aria2c --enable-rpc
    Kui on nii, kontrolli port 6800.
    Lõpuks kontrolli oma firewall-i konfiguratisiooni läbi.
    Pane valgenimekirja (whitelist) aria2 ja port 6800 kui neid pole seal olemas.

en: External Download Manager - Aria2
et: Väline allalaadimishaldur - Aria2

en: Download files with Aria2
et: Failide allalaadimine Aria2 allalaadimishalduriga

en: External Download Manager - SteadyFlow
et: Väline allalaadimishaldur - SteadyFlow

en: Download files with SteadyFlow
et: Failide allalaadimine SteadyFlow allalaadimishalduriga

en: Command:
et: Kohandatud käsk:

en: Download files with "%s" or a custom command
et: Failide allalaadimine "%s" või muu kohandatud käsuga

en: External Download Manager - CommandLine
et: Väline allalaadimishaldur - kohandatud käsuga

en: Name:
et: Nimi:

en: Command Line:
et: Käsurida:

en: Right-click a suggestion to customize it
et: Kohandamiseks tee hiire paremanuppuga klõps

en: Choose application
et: Vali rakendus

en: Select an application to open "%s"
et: Vali rakendus "%s" faili avamiseks

en: None
et: Puudub

en: Download error
et: Viga allalaadimisel

en: Cannot open '%s' because the download failed.
et: Ei saa lahti teha '%s' allalaadimise vea pärast.

en: Open _with…
et: Tee lahti...

en: Open in Image _Viewer
et: Ava pildi_vaaturiga

en: File Types
et: Failitüübid

en: Text Editor
et: Tekstiredaktor:

en: News Aggregator
et: Uudiste lugeja:

en: Failed to find required Atom "entry" elements in XML data.
et: Vajamineva Atom'i "entry" elementide leidmine XML andmedest ebaõnnestus.

en: Failed to find required Atom "feed" elements in XML data.
et: Vajamineva Atom'i "feed" elementide leidmine XML andmedest ebaõnnestus.

[ctx: Feed]
note: i18n: The local date a feed was last updated
en: Last updated: %s.
et: Viimane uuendamine: %s.

en: Feeds
et: Uudistevood

en: Add new feed
et: Lisa uus uudistevoog

en: Delete feed
et: Kustuta uudistevood

en: _Feeds
et: _Uudistevood

en: Failed to find root element in feed XML data.
et: Vajamineva põhi elemeni leidmine XML andmedest ebaõnnestus.

en: Unsupported feed format.
et: Tundmatu uudistevoo formaat.

en: Failed to parse XML feed: %s
et: XML uudistevoo %s analüüsimine ebaõnnestus

en: Failed to find "channel" element in RSS XML data.
et: "channel" elemendi RSS XML andmetest ebaõnnestus.

en: Unsupported RSS version found.
et: Tundmatu uudistevoo formaat.

en: Failed to find required RSS "item" elements in XML data.
et: Vajaminevate RSS "item" elementide leidmine XML andmetest ebaõnnestus.

en: Failed to find required RSS "channel" elements in XML data.
et: Vajaminevate RSS "channel" elementide leidmine XML andmetest ebaõnnestus.

en: Feed '%s' already exists
et: Uudistevoog '%s' on juba olemas

en: Error loading feed '%s'
et: Viga uudistevoo '%s' laadimisel

en: Feed Panel
et: Uudistevoogude paneel

en: Read Atom/ RSS feeds
et: Atom'i või RSS uudistevoogude lugemine

en: Failed to add form value: %s
et: Lahtri väärtuse %s lisamine ebaõnnestus

en: Form history
et: Lahtrite ajaloohaldur

en: Master password required
    to open password database
et: Ülimparool on vajalik, et
    avada paroolide andmebaas

en: Remember password on this page?
et: Soovid parooli salvestada?

en: Remember
et: Jäta meede

en: Not now
et: Mitte praegu

en: Never for this page
et: Mitte kunagi sel lehel

en: Toggle form history state
et: Targa kaardihalduri sisselülitamine

en: Activate or deactivate form history for the current tab.
et: Praeguse akna jaoks lahtrite ajaloohalduri lubamine või keelamine.

en: Only activate form history via hotkey (Ctrl+Shift+F) per tab
et: Lahtrite automaattäitmise lubamine igale kaardile invidiuaalselt, vajutades (Ctrl+Shift+F)

en: Form history filler
et: Lahtrite automaattäitja

en: Stores history of entered form data
et: Salvestab lahtritesse salvestatud andmed kiireks järgnevaks kasutamiseks

en: Failed to select suggestions
et: Soovituste valimine ebaõnnestus

en: There are no unvisited tabs
et: Külastamata kaarte pole

en: History-List
et: Ajaloo nimekiri

en: Tab closing behavior
et: Kaardi sulgemisel:

en: Do nothing
et: Ära tee midagi

en: Switch to last viewed tab
et: Ava eelnevalt kasutatud kaart

en: Switch to newest tab
et: Ava hiljutiseim kaart

en: Flash window on background tabs
et: Kaartide avamisel ekraani sähvatamine

en: Next new Tab (History List)
et: Järgmine uus kaart (tark kaardihaldur)

en: Next new tab from history
et: Järgmine uus kaart ajaloost

en: Previous new Tab (History List)
et: Eelmine kaart(tark kaardihaldur)

en: Previous new tab from history
et: Eelmine uus kaart ajaloost

en: Display tab in background (History List)
et: Kaardi kuvamine taustal (tark kaardihaldur)

en: Display the current selected tab in background
et: Kuva praegune kaart tagataustale

en: History List
et: Tark kaardihaldur

en: Move to the last used tab when switching or closing tabs
et: Kaardile vahetumisel või sulgemisel viimati kasutatud kaardi avamine

en: SQL fails: %s
et: SQL-is probleem: %s

en: Accept
et: Luba

en: Accept for session
et: Seanssi lubamine

en: Block
et: Blokeeri

en: Could not open database of extension: %s
et: PLugina %s andmebaasi avamine ebaõnnestus

en: Failed to execute database statement: %s
et: Andmebaasi kinnituse %s käivitamine ebaõnnestus

en: Do you really want to delete all JavaScript permissions?
et: Oled sa kindel, et soovid kõik JavaSript'ile antud õigused kustutada?

en: Delete all JavaScript permissions?
et: Kustutada kõik JavaScript'i õigused?

en: This action will delete all JavaScript permissions. You will be asked for permissions again for each web site visited.
et: Kõik JavaScript'ile antud õigused kustutatakse. Iga lehe külastamisel küsitakse sult õiguseid uuesti.

en: Manager instance
et: Halduri juhtum

en: Instance to global NoJS manager
et: NoJS halduri juhtum

note: Set up dialog
en: Configure NoJS
et: NoJS seadistamine

en: Below is a list of all web sites and the policy set for them. You can delete policies by marking the entries and clicking on <i>Delete</i>.
et: Allpool on nimekiri veebilehtedest ja nende õigustest. Õiguste kustutamine tee kirjele märge nind vajuta <i>Kustuta</i> nupule.

en: Domain
et: Domeen

en: Policy
et: Käitumisviis

en: Delete _all
et: Kustuta _kõik

note: Add "allow-local-pages" checkbox
en: A_llow scripts on local pages
et: Lisa "allow-local-pages" linnuke

note: Add "block-unknown-domains" checkbox
en: Bloc_k scripts at unknown domains by default
et: _Blokeeri tundmatute domeenide skriptid vaikimisi

note: Add "check-second-level-only" checkbox
en: S_et permissions on second-level domain
et: Õiguste _seadmine teise taseme domeenidele

note: Add menu item(s) for domain
en: Deny %s
et: Keela %s

en: Allow %s
et: Luba %s

en: Allow %s this session
et: %s lubamine sellel seanssil

en: Browser window
et: Brauseri aken

en: The Midori browser instance this view belongs to
et: Midori brauseri juhtum kuulub

en: View
et: Vaade

en: The Midori view instance this view belongs to
et: Midori vaate juhtum kuulub

en: Menu icon state
et: Menüü ikooni olek

en: State of menu icon to show in status bar
et: Olekuribal kuvatava menüü ikooni olek

en: Undetermined
et: Määratlemata

en: Allowed
et: Lubatud

en: Mixed
et: Kombineeritud

en: Denied
et: Keelatud

en: A fatal error occurred which prevents the NoJS extension to continue. You should disable it.
et: Ilmnes tõsine tõrge, mille tõttu NoJS plugina edasitöötamine pole võimalik. Peaksid selle keelama.

en: Error in NoJS extension
et: Tõrge NoJS pluginas

en: Reason
et: Põhjus

en: Could not create configuration folder for extension: %s
et: Plugina %s eelistuste kausta loomine ebaõnnestus

en: Could not create configuration folder for extension.
et: Plugina eelistuste kausta loomine ebaõnnestus

en: Could not open database of extension.
et: Plugina andmbeaasi avamine ebaõnnestus.

en: Could not set up database structure of extension.
et: Plugina adnmebaasi struktuuri loomine ebaõnnestus.

en: Extension instance
et: Pluginad

en: The Midori extension instance for this extension
et: Midori plugin selle plugina jaoks

en: Application instance
et: Rakenduse aste

en: The Midori application instance this extension belongs to
et: Midori rakenduse aste, mis kuulub -

en: Database instance
et: Andmebaasi aste

en: Pointer to sqlite database instance used by this extension
et: Osutamine sqtlite andmebaasile, mida see plugin kasutab

en: Database path
et: Andmebaasi asukoht

en: Path to sqlite database instance used by this extension
et: Asukoht sqtlite andmebaasi, mida see plugin kasutab

en: Allow local pages
et: Luba lokaalsed  lehed

en: Allow scripts to run on local (file://) pages
et: Luba käivitada skripte lokaalsel (file://) lehtedel

en: Only second level
et: Ainult teine tase

en: Reduce each domain to its second-level (e.g. www.example.org to example.org) for comparison
et: Vähenda iga domeen teiseks tasemeks (nt. www.example.org -> example.org) võrldlemiseks

en: Unknown domain policy
et: Tundmatu domeeni õigused

en: Policy to use for unknown domains
et: Võrrade domeenide kasutamise poliitika

en: Accept temporarily
et: Luba ajutiselt

en: Mouse Gestures
et: Hiirega lehitsemine

en: Control Midori by moving the mouse
et: Midori kasutamine hiire liigutuste ja klahvidega

en: Reload page or stop loading
et: Taaslaadi leht või peate selle laadimine

en: Customize Keyboard shortcuts
et: Klaviatuuri kiirklahvide kohandamine

en: Customize Sh_ortcuts…
et: Kohanda _kiirklahve...

en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: View and edit keyboard shortcuts
et: Klaviatuuri kiirklahvide vaatamine ja muutmine

en: Statusbar Clock
et: Olekuriba kell

en: Display date and time in the statusbar
et: Olekuribal kuupäeva ja kellaaja näitamine

en: Images
et: Pildid

en: Scripts
et: Skriptid

en: Netscape plugins
et: Netscape pluginad

en: Enable Netscape plugins
et: Netscape pluginate lubamine

en: Statusbar Features
et: Olekuriba eripärad

en: Easily toggle features on web pages on and off
et: Veebilehtedel elementide lihtne sisse- või väljalülitamine

en: Tab Panel
et: Vertikaalne kaartide paneel

en: T_ab Panel
et: _Kaartide paneel

en: Show tabs in a vertical panel
et: Kaartide näitamine vertikaalsel külgpaneelil

en: Only Icons on Tabs by default
et: Ikoonilised kaardid

en: New tabs have no label by default
et: Kaartidel puudub pealkiri

en: Tabs to One
et: Kõik Taabid üheks

en: Tabs you collected so far
et: Kõik su kogutud taabid

en: Clicking an item restores a tab.
et: Klõpsage taabi taastamisesk

en: Tabs to _One
et: Taabid üheks

en: Closes all open tabs and creates new tab with tabs links
et: Paneb kinni kõik taabid ja loob uus taab koos taabide viitega

en: Customize Toolbar
et: Olekuriba kohandamine

en: Select items to be displayed on the toolbar. Items can be reordered by drag and drop.
et: Vali kirjed, mida soovid olekuribal näidata. Kirjete asukohti on võimalik muuta lohistades.

en: Available Items
et: Saadaolevad lisad

en: Displayed Items
et: Kuvatavad lisad

en: _Customize Toolbar…
et: Kohanda olekuriba...

en: Toolbar Editor
et: Tööriistariba kohandamine

en: Easily edit the toolbar layout
et: Olekuriba elementide asetuste lihtne muutmine

note: i18n: Dialog: Clear Private Data, in the Tools menu
en: Clear Private Data
et: Privaatsete andmete kusutamine

en: _Clear private data
et: _Kustuta privaatsed andmed

en: Clear the following data:
et: Järgnevad andmed kusutatakse:

en: Last open _tabs
et: Viimati avatud _leheküljed

en: Clear private data when _quitting Midori
et: _Väljumisel automaatselt privaatsete andmete kustutamine

note: i18n: Logins and passwords in websites and web forms
en: Saved logins and _passwords
et: Salvestatud kasutajanimed ja paroolid

en: Cookies and Website data
et: Küpsised ja veebilehtede andmed

en: Website icons
et: Veebilehtede ikoonid

en: Open tabs
et: Avatud kaardid

en: More open tabs…
et: Veel lahtisi kaarte...

en: Failed to clear history: %s
et: Ajaloo kustutamine ebaõnnestus: %s

note: i18n: Couldn't remove items that are older than n days
en: Failed to remove old history items: %s
et: Vanade ajaloo kirjete %s eemaldamine ebaõnnestus

en: Failed to add bookmark item: %s
et: Kirje %s lisamine järjehoidjatesse ebaõnnestus

en: Failed to update bookmark: %s
et: Ebaõnnestus uuendada järjehoidjat: %s

en: Failed to remove bookmark item: %s
et: Ebaõnnestus eemaldada järjehoidjat: %s

en: The configuration couldn't be saved. %s
et: Seadistust ei saanud salvestada. %s

note: i18n: Trash, or wastebin, containing closed tabs
en: The trash couldn't be saved. %s
et: Prügi ei saanud salvestada. %s

en: Midori crashed the last time it was opened. You can report the problem at %s.
et: Midori lõpetas eelmine kord ootamatult töötamise. Sellest veast saad sa teada asukohta %s.

en: Modify _preferences
et: Muuda _eelistusi

en: Disable all _extensions
et: Keela kõik _pluginad

en: Show a dialog after Midori crashed
et: Dialoogi näitamine pärast Midori kokkujooksmist

en: Discard old tabs
et: Sulge vanad kaardid

en: Show last crash _log
et: Näita viimatist krahhi _logi

en: Run in _debugger
et: Käivita _veaotsijaga

en: An instance of Midori is already running but not responding.
et: Midori juba töötab, kuid ei vasta.

en: Bookmarks couldn't be loaded: %s
et: Järjehoidjate laadimisel tekkis probleem: %s

en: The session couldn't be loaded: %s
et: Seanssi laadimine ebaõnnestus: %s

en: The trash couldn't be loaded: %s
et: Prügi laadimisel tekkis probleem: %s

en: The history couldn't be loaded: %s
et: Ajaloo laadimisel tekkis probleem: %s

en: The following errors occured:
et: Tekkisid järgnevad vead:

en: _Ignore
et: _Eira

en: Could not open database of extenstion: %s
et: Plugina %s andmebaasi avamine ebaõnnestus

en: Do you really want to delete all cookie permissions?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada kõik küpsiste õigused?

en: Delete all cookie permissions?
et: Kustutada kõik küpsiste õigused?

en: This action will delete all cookie permissions. You will be asked for permissions again for each web site visited.
et: See toiming kustutab kõik küpsiste õigused. Kui sa teed seda, siis sult küsitakse iga veebilehte külastades õigusi.

en: Cookie permission manager
et: Küpsiste õigustehaldur

en: Instance of current cookie permission manager
et: Praeguse küpsiste õigustehalduri aste

note: Set up dialog
en: Configure cookie permission
et: Küpsiste õiguste seadistamine

en: Below is a list of all web sites and the policy set for them. You can delete policies by marking the entries and clicking on <i>Delete</i>.You can also add a policy for a domain manually by entering the domain below, choosing the policy and clicking on <i>Add</i>.
et: Allpool on nimekiri veebilehtedest ja nendele määratud käitumisviisidest. Sul on võimalik kustutada käitumisviise valides kirjeid ning klõpsates <i>Kustuta</i> nupul. Samuti on sul võimalik käsitsi lisada domeenile konkreetseid käitumisviise, sisestades domeeni nimi allpool ning seejärel <i>Lisa</i> nupule vajutades.

en: Policy for cookies from domains not in the list:
et: Nimekirjas mitte olevate lehtede küpsiste õigused:

en: Ask for a decision
et: Loa küsimine

en: A fatal error occurred which prevents the cookie permission manager extension to continue. You should disable it.
et: Küpsiste õigustehalduri pluginas tekkis tõsine probleem, parem oleks see praegu keelata.

en: Error in cookie permission manager extension
et: Küpsiste õigustehalduri pluginas tekkis viga

en: Could not determine global cookie policy to set for domain: %s
et: Domeenile %s pole võimalik määrata üldisi küpsiste käitumisviise

en: Till session end
et: Kuni seanssi lõppemiseni

en: The website %s wants to store %d cookies.
et: Veebileht %s soovib salvestada järgmiseks korraks %d küpsist.

en: The website %s wants to store a cookie.
et: Veebileht %s soovib salvestada järgmiseks korraks ühe küpsise.

en: Multiple websites want to store %d cookies in total.
et: Mitmed veebilehed soovivad salvestada järgmiseks korraks %d küpsist.

en: _Accept
et: _Luba

en: Accept for this _session
et: _Luba selle seanssi jaoks

en: De_ny
et: _Keela

en: Deny _this time
et: _Keela seekord

en: Path
et: Asukoht

en: Value
et: Väärtus

en: Expire date
et: Aegumise tähtaeg

en: The policy to use for domains not individually configured. This only acts to further restrict the global cookie policy set in Midori settings.
et: Õigused domeenidele, mida ei seadistata individuaalselt.

en: Cookie Security Manager
et: Küpsiste turvalisushaldur

en: Manage cookie permission per site
et: Küpsiste õiguste haldamine veebilehtede kaupa

en: Failed to fetch application icon in %s: %s
et: Ikooni hankimine rakenduse %s: %s jaoks ebaõnnestus

en: Failed to create new launcher (%s): %s
et: Uue käivitaja loomine ebaõnnestus (%s): %s

en: Launcher created
et: Käivitaja loodud

en: You can now run <b>%s</b> from your launcher or menu
et: Sul on võimalik nüüd käivitada <b>%s</b> käivitajast või menüüst

en: Error creating launcher
et: Viga käivitaja loomisel

en: No file "desc" found
et: Faili kirjerdus "desc" puudub

en: Applications
et: Rakendused

en: New _Profile
et: Uus _profiil

en: Creates a new, independent profile and a launcher
et: Loob uue iseseiva profiili ja käivitaja

en: New _App
et: Uus _rakendus

en: Creates a new app for a specific site
et: Loob uue rakenduse kindla lehekülje jaoks

en: Error launching
et: Probleem käivitamisel

en: Create _Launcher
et: Loo _käivitaja...

en: Web App Manager
et: Veebirakenduse haldur

en: Manage websites installed as applications
et: Paigaldatud veebilehtede haldamine rakendustena

en: Transfers
et: Allalaadimised

en: Clear All
et: Puhasta

note: Failure to open is the only known possibility here
en: Failed to open download: %s
et: Ebaõnnestus avada allalaadimist: %s

en: Open Destination _Folder
et: Ava faili sisaldav kaust

en: Copy Link Loc_ation
et: Kopeeri faili allalaadimise _aadress

en: The file '<b>%s</b>' has been downloaded.
et: %s

en: '<b>%s</b>' and %d other files have been downloaded.
et: "<b>%s</b>" ja veel %d faili laaditi alla.

en: Transfer completed
et: Allalaadimine valmis

en: Some files are being downloaded
et: Failide allalaadimised on pooleli

en: _Quit Midori
et: _Välju

en: The transfers will be cancelled if Midori quits.
et: Allalaadimised katkestatakse väljumisel.

en: Transfer Manager
et: Allalaadimishaldur

en: View downloaded files
et: Vaata allalaaditud faile

en: Failed to update database: %s
et: Ebaõnnestus uuendada andmebaasi: %s

en: Failed to select from database: %s
et: Valimine andmebaasist %s ebaõnnestus

en: Failed to import legacy session: %s
et: Pärandseanssi laadimine ebaõnnestus: %s

en: Tabby
et: Vöödiline

en: Tab and session management.
et: Kaartide ja seansside haldamine.

en: This extension provides a task queue for update jobs or recurring events.
et: See plugin tagab toimingute järjekorra uuendamise töödele ja taaskorduvatele sündmustele.

en: Failed to add new note to database: %s
et: Uue märkme lisamine andmebaasi ebaõnnestus: %s

en: Falied to remove note from database: %s
et: Märkme eemaldamine andmebaasist ebaõnnestus: %s

en: Falied to rename note: %s
et: Märkme %s nime muutmine ebaõnnestus

en: Falied to update note: %s
et: Märkme %s uuendamine ebaõnnestus

en: Notes
et: Märkmed

en: New Note
et: Uus märge

en: Creates a new empty note, unrelated to opened pages
et: Loob uue tühja märge

en: New note
et: Uus märge

en: Failed to select from notes database: %s
et: Valimine märkmete andmebaasist ebaõnnestus: %s

en: Rename note
et: Muuda märkme nimi

en: Copy note to clipboard
et: Märkme kopeerimine lõikepuhvrisse

en: Remove note
et: Märkme eemaldamine

en: Copy selection as note
et: Valiku kopeerimine märkmena

en: Save text clips from websites as notes
et: Tekstilõikude salvestamine märkmetena

en: Advertisement blocker
et: Reklaamide blokeerija

en: Block advertisements according to a filter list
et: Reklaamide blokeerimine vastavalt sinu eelistustele

en: Bl_ock image
et: _Blokeeri pilt

en: Bl_ock link
et: _Blokeeri link

en: Custom
et: Muu

en: Preferences
et: Seadistused

en: Disable
et: Keela

en: Display hidden elements
et: Näita peidetud elemente

en: Blocking
et: Blokeering

en: Enabled
et: Lubatud

en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: Type the address of a preconfigured filter list in the text entry and hit Enter.
et: Eelkonfigureritud filtris kirjuta aadressi järgmises sisenemises ja vajuta Enter.

en: You can find more lists by visiting following sites:
     %s, %s
et: Te saate leida nimekirju, minnes
     %s, %s

en: Configure Advertisement filters
et: Reklaamifiltrite eelistused

en: Last update: %x %X
et: Viiname uuendus  Last update: %x %X

en: File incomplete - broken download?
et: Fail on rikutud - kas katkine allalaadimine?

en: Edit rule
et: Muuda reeglit

en: _Rule:
et: _Reegel:

en: Domain Hotkeys
et: Domeeni kiirnuppud

en: Add www. and .com/.country_domain and proceed with Ctrl+Enter/Shift+Enter
et: Lisa www. ja .com/.country_domain ja vajuta Ctrl+Enter/Shift+Enter

en: Webmedia now-playing
et: Mängib veebimeeida

en: Share 'youtube, vimeo, dailymotion, coub and zippcast' that you are playing in Midori using org.midori.mediaHerald
et: Kui tahate jagada 'youtube, vimeo, dailymotion, coub and zippcast' mis mängib Midori sees, siis kasutage org.midori.mediaHerald
