midori - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: New Window
ka: ახალი ფანჯარა

en: Addresses
ka: მისამართები

en: New _Window
ka: ახალი _ფანჯარა

en: Save file as
ka: შეინახე ფაილი როგორც

en: A new window has been opened
ka: გაიხსნა ახალი ფანჯარა

en: Save file
ka: შეინახე ფაილი

en: Open file
ka: გახსენი ფაილი

en: _File
ka: _ფაილი

en: Open a new window
ka: გახსენი ახალი ფანჯარა

en: Open a file
ka: გახსენი ფაილი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Notes
ka: ჩანაწერები

en: New Note
ka: ახალი ჩანაწერი

en: New note
ka: ახალი ჩანაწერი

en: Edit rule
ka: წესის შეცვლა
