master - en to kk translation catalogue (148 entries)

en: Web Browser
kk: Веб браузері

en: Midori Web Browser
kk: Midori веб браузері

en: Browse the Web
kk: Интернетті шолу

en: Internet;WWW;Explorer
kk: Интернет;WWW;Шолушы

en: New Tab
kk: Жаңа бет

en: New Window
kk: Жаңа терезе

en: New Private Browsing Window
kk: Жаңа жекелік терезесі

en: Midori Private Browsing
kk: Midori (жекелік режимі)

en: Private Browsing
kk: Жекелік шолу режимі

en: Open a new private browsing window
kk: Жаңа жекелік шолу терезесін ашу

en: Snapshot saved to: %s
kk: Скриншот келесі жерге сақталды: %s

en: Run ADDRESS as a web application
kk: АДРЕСті веб қолданбасы ретінде жөнелту

en: ADDRESS
kk: АДРЕС

en: Use FOLDER as configuration folder
kk: БУМА ішіндегі баптаулар файлдарын қолдану

en: FOLDER
kk: БУМА

en: Private browsing, no changes are saved
kk: Жекелік шолу режимі, өзгерістер сақталмайды

en: Portable mode, all runtime files are stored in one place
kk: Портативті режим. Барлық орындалатын файлдар бір жерде сақталады

en: Plain GTK+ window with WebKit, akin to GtkLauncher
kk: Қарапайым GTK+ терезесі, WebKit-пен бірге, GtkLauncher сияқты

en: Addresses
kk: Адрестер

en: PATTERN
kk: Шаблон

en: SECONDS
kk: СЕКУНД

en: An unknown error occured
kk: Белгісіз қате орын алды

en: _Bookmarks
kk: _Бетбелгілер

en: Add Boo_kmark
kk: Бе_тбелгіні қосу

en: _Extensions
kk: К_еңейтулер

note: i18n: Browsing history, visited web pages, closed tabs
en: _History
kk: _Тарих

en: New _Tab
kk: Жаңа _бет

en: New _Window
kk: Жаңа _терезе

en: New _Folder
kk: Жаңа бу_ма

en: [Addresses]
kk: [Адрестер]

en: File not found.
kk: Файл табылмады.

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Save file
kk: Файлды сақтау

en: Open file
kk: Файлды ашу

en: Empty
kk: Бос

en: Open in New _Window
kk: Жаңа тере_зеде ашу

en: _Application:
kk: Қолд_анба:

en: _File
kk: _Файл

en: Open a new window
kk: Жаңа терезені ашу

en: Open a file
kk: Файлды ашу

en: _Close Tab
kk: Бетті _жабу

en: _Edit
kk: Түз_ету

en: _Find…
kk: Т_абу…

en: Find _Next
kk: Кел_есіні табу

en: Find _Previous
kk: Алд_ыңғысын табу

en: _View
kk: Тү_рі

en: _Toolbars
kk: _Панельдер

en: _Encoding
kk: Код_талуы

en: Scroll _Down
kk: Тө_мен айналдыру

en: Scroll _Up
kk: Ж_оғары айналдыру

en: _Go
kk: Ө_ту

en: _Homepage
kk: Үй _парағы

en: Empty Trash
kk: Қоқыс шелегін тазарту

en: _Previous Tab
kk: А_лдыңғы бет

en: _Next Tab
kk: _Келесі бет

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _Tools
kk: Са_ймандар

en: _Menubar
kk: _Мәзір жолағы

en: _Statusbar
kk: Қалы_п-күй жолағы

en: _Automatic
kk: _Автоматты түрде

en: _Separator
kk: Аж_ыратқыш

en: _Tabs
kk: Бе_ттер

en: _Menu
kk: Мә_зір

en: Menu
kk: Мәзір

en: New tab
kk: Жаңа бет

en: New window
kk: Жаңа терезе

en: Default
kk: Қалыпты

en: Icons
kk: Таңбашалар

en: Small icons
kk: Кіші таңбашалар

en: Text
kk: Мәтін

en: Text beside icons
kk: Мәтін таңбашалардың қасында

en: The style of the toolbar
kk: Панельдер стилі

en: _Deny
kk: Рұқсат ет_пеу

en: _Allow
kk: Рұқ_сат ету

en: Try again
kk: Қайталап көру

note: GTK_STOCK_SAVE_AS is lacking the underline
en: Save _As…
kk: Қала_йша сақтау...

en: File Name: %s
kk: Файл аты: %s

en: File Type: '%s'
kk: Файл түрі '%s'

en: File Type: %s ('%s')
kk: Файл түрі: %s ('%s')

en: Size: %s
kk: Өлшемі: %s

note: i18n: A file open dialog title, ie. "Open http://fila.com/manual.tgz"
en: Open %s
kk: Ашу %s

note: i18n: word stem of "previous page" type links, case is not important
en: previous
kk: алдыңғы

note: i18n: word stem of "next page" type links, case is not important
en: next
kk: келесі

en: Features
kk: Мүмкіндіктер

note: i18n: Download tooltip (size): 4KB of 43MB
en: %s of %s
kk: %s, барлығы %s

en: %d hour | %d hours
kk[0]: %d сағат

en: %d minute | %d minutes
kk[0]: %d минут

en: %d second | %d seconds
kk[0]: %d секунд

note: i18n: Download tooltip (estimated time) : - 1 hour, 5 minutes remaning
en:  - %s remaining
kk:  - %s қалды

en: Startup
kk: Іске қосылу

en: Homepage:
kk: Үй парағы:

note: Page "Appearance"
en: Fonts
kk: Қаріптер

note: Page "Behavior"
en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: Toolbar Style:
kk: Панельдер стилі:

note: Page "Network"
en: Network
kk: Желі

en: Port
kk: Порт

en: MB
kk: МБ

en: Privacy
kk: Дербестік

en: _Name:
kk: _Аты:

en: _Description:
kk: Ан_ықтамасы:

en: _Address:
kk: _Адрес:

en: Search for %s
kk: %s іздеу

en: Invalid URI
kk: URI қате

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: <i>Separator</i>
kk: <i>Ажыратқыш</i>

en: Open in New _Tab
kk: Жаңа _бетте ашу

en: History
kk: Тарих

en: Today
kk: Бүгін

en: Yesterday
kk: Кеше

en: %d day ago | %d days ago
kk[0]: %d күн бұрын

en: Authentication Required
kk: Аутентификация керек

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: Password
kk: Пароль

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: 1 day
kk: 1 күн

en: 1 week
kk: 1 апта

en: 1 year
kk: 1 жыл

en: Error
kk: Қате

en: Expand All
kk: Барлығын жазық қылу

en: Collapse All
kk: Барлығын жинау

en: Question
kk: Сұрақ

note: i18n: is this cookie secure (SSL)? yes/ no
en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

en: Name
kk: Аты

en: _Expand All
kk: Барлығын _жазық қылу

en: _Collapse All
kk: Барл_ығын жинау

en: Command:
kk: Команда:

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Text Editor
kk: Мәтін түзетушісі

en: Do nothing
kk: Ешнәрсе жасамау

en: Accept
kk: Қабылдау

en: Domain
kk: Домен

en: Shortcuts
kk: Жарлықтар

en: Images
kk: Суреттер

en: Customize Toolbar
kk: Панельді баптау

en: Select items to be displayed on the toolbar. Items can be reordered by drag and drop.
kk: Саймандар панелінде көрсетілетін нәрселерді таңдаңыз. Оларды ұстап апару мен тастау арқылы жылжытуға болады.

en: Available Items
kk: Қолжетерлік элементтер

en: Displayed Items
kk: Көрсетілетін элементтер

en: Toolbar Editor
kk: Панельдер түзетушісі

note: i18n: Dialog: Clear Private Data, in the Tools menu
en: Clear Private Data
kk: Жеке ақпаратты тазарту

en: _Clear private data
kk: Жеке ақпаратты та_зарту

en: _Ignore
kk: _Елемеу

en: _Accept
kk: Қ_абылдау

en: Path
kk: Жолы

en: Value
kk: Мәні

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: Create _Launcher
kk: Жө_нелткішті жасау
