midori - en to km translation catalogue (63 entries)

en: Web Browser
km: កម្មវិធីអ៊ីនធឺណិត

en: Midori Web Browser
km: កម្មវិធី​អ៊ីនធឺណិត Midori

en: Browse the Web
km: រុករក​បណ្ដាញ

en: New Tab
km: ផ្ទាំង​ថ្មី

en: New Window
km: វីនដូ​ថ្មី

en: New Private Browsing Window
km: វីនដូ​រុករក​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Midori Private Browsing
km: ការ​រុករក​សម្ងាត់​របស់ Midori

en: Private Browsing
km: ការ​រុករក​សម្ងាត់

en: Open a new private browsing window
km: បើក​វីនដូ​រុករក​សម្ងាត់​ថ្មី​មួយ

en: Snapshot saved to: %s
km: បាន​រក្សា​ទុក​រូបថត​ទៅ៖ %s

en: Run ADDRESS as a web application
km: ដំណើរ​ការ ADDRESS ជា​កម្មវិធី​វេប

en: Use FOLDER as configuration folder
km: ប្រើ FOLDER ជា​ថត​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Private browsing, no changes are saved
km: ការ​រុករក​សម្ងាត់, មិន​បាន​រក្សា​ទុក​បន្លាស់​ប្ដូរ​អ្វី​ទេ

en: Portable mode, all runtime files are stored in one place
km: បែប​ចល័ត, ឯកសារ​ដំណើរ​ការ​ទាំង​ឡាយ​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​នៅ​មួយ​កន្លែង

en: Addresses
km: អាសយដ្ឋាន

en: Error: "gdb" can't be found
km: កំហុស៖ មិន​អាច​រក "gdb" ឃើញ

en: Check for new versions at:
km: ពិនិត្យ​រក​កំណែ​ថ្មី​នៅ៖

en: _Bookmarks
km: ការ​ចំណាំ

en: Add Boo_kmark
km: បន្ថែម​ទៅ​ការ​ចំណាំ

en: _Extensions
km: កម្មវិធី​បន្ថែម

note: i18n: Browsing history, visited web pages, closed tabs
en: _History
km: ប្រវត្តិ

en: _Userscripts
km: ស្គ្រីប​អ្នក​ប្រើ

en: User_styles
km: រចនាបទ​អ្នក​ប្រើ

en: New _Tab
km: ផ្ទាំង​ថ្មី

en: _Transfers
km: ផ្ទេរ

en: Netscape p_lugins
km: កម្មវិធី​ជំនួយ Netscape

en: _Closed Tabs
km: ផ្ទាំង​ដែល​បាន​បិទ

en: New _Window
km: វីដូន​ថ្មី

en: New _Folder
km: ថត​ថ្មី

en: [Addresses]
km: [អាសយដ្ឋាន]

en: File not found.
km: រក​ឯកសារ​មិន​ឃើញ។

en: Web Search…
km: ស្វែងរក​តាម​វេប...

en: Reload the current page
km: ផ្ទុក​ទំព័រ​បច្ចុប្បន្ន​ឡើង​វិញ

en: Stop loading the current page
km: បញ្ឈប់​ការ​ផ្ទុក​ទំព័រ​បច្ចុប្បន្ន

en: Value '%s' is invalid for %s
km: តម្លៃ '%s' គឺ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​សម្រាប់ %s ទេ

en: %s (Private Browsing)
km: %s (ការ​រុករក​ឯកជន)

en: Select [text]
km: ជ្រើស [អត្ថបទ]

en: Bookmarks
km: ការ​ចំណាំ

en: New Folder
km: ថត​ថ្មី

en: Edit Folder
km: កែ​ថត

en: New Bookmark
km: ការ​ចំណាំ​ថ្មី

en: Edit Bookmark
km: កែ​ការ​ចំណាំ

en: Type a name for this bookmark, and choose where to keep it.
km: វាយ​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ការ​ចំណាំ​នេះ ហើយ​ជ្រើស​ទីកន្លែង​ទុក​វា។

en: Type a name for this folder, and choose where to keep it.
km: វាយ​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ថត​នេះ ហើយ​ជ្រើស​ទីកន្លែង​ទុក​វា។

en: Show in Bookmarks _Bar
km: បង្ហាញ​របារ​ការ​ចំណាំ

en: Add to _Speed Dial
km: បន្ថែម​ទៅ​ការ​ចូល​រហ័ស

en: Save file as
km: រក្សា​ទុក​ឯកសារ​ជា

en: A new window has been opened
km: វីនដូ​ថ្មី​មួយ​ត្រូវ​បាន​បើក

en: A new tab has been opened
km: ផ្ទាំង​ថ្មី​មួយ​ត្រូវ​បាន​បើក

en: Save file
km: រក្សាទុក​ឯកសារ

en: Open file
km: បើក​ឯកសារ

en: Add a new bookmark
km: បន្ថែម​ការ​ចំណាំ​ថ្មី​មួយ

en: Empty
km: ទទេ

en: Open all in _Tabs
km: បើក​ទាំង​អស់​ក្នុង​ផ្ទាំង

en: Open in New _Window
km: បើក​ក្នុង​វីនដូ​ថ្មី

en: Import bookmarks…
km: នាំ​ចូល​ការ​ចំណាំ...

en: _Import bookmarks
km: នាំ​ចូល​ការ​ចំណាំ

en: _Application:
km: កម្មវិធី៖

en: Import from XBEL or HTML file
km: នាំ​ចូល​ពី​ឯកសារ XBEL ឬ HTML

en: Import from a file
km: នាំ​ចូល​ពី​ឯកសារ

en: Failed to import bookmarks
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​នាំចូល​ការ​ចំណាំ

en: XBEL Bookmarks
km: ការ​ចំណាំ XBEL

en: Netscape Bookmarks
km: ការ​ចំណាំ Netscape
