midori - en to lb translation catalogue (21 entries)

en: Browse the Web
lb: Am Internet surfen

en: New Tab
lb: Neien Tab

en: New Window
lb: Nei Fënster

en: New Private Browsing Window
lb: Nei Privat Fënster

en: Midori Private Browsing
lb: Midori Privat Surfen

en: Private Browsing
lb: Privat Surfen

en: Run ADDRESS as a web application
lb: ADRESSE als Web Applikatioun starten

en: ADDRESS
lb: ADRESSE

en: FOLDER
lb: DOSSIER

en: Private browsing, no changes are saved
lb: Privat surfen, keng ännerungen gin gespäichert

en: Portable mode, all runtime files are stored in one place
lb: Portable mode, all runtime Fischien sin an enger platz gespäichert

en: Execute the specified command
lb: Deen spezifeschen Befehl ausféieren

en: Display program version
lb: Versioun von der Applikatioun uweisen

en: Addresses
lb: Adressen

en: PATTERN
lb: MUSTER

note: i18n: CLI: Close tabs, clear private data, open starting page
en: Reset Midori after SECONDS seconds of inactivity
lb: Midori reseten no SEKONNEN sekonnen Inaktivitéit

en: SECONDS
lb: SEKONNEN

en: Error: "gdb" can't be found
lb: Fehler: "gdb" kann net fonnt gin

en: Check for new versions at:
lb: No enger neier Versioun sichen um:

en: An unknown error occured
lb: Een onbekannte Feeler ass opgetrueden

note: i18n: Browsing history, visited web pages, closed tabs
en: _History
lb: _Verlaf
