midori 0.4 - en to lt translation catalogue (774 entries)

en: Web Browser
lt: Saityno naršyklė

en: Midori Web Browser
lt: Interneto naršyklė Midori

en: Browse the Web
lt: Naršyti internete

en: Internet;WWW;Explorer
lt: Internetas;WWW;Naršyklė

en: New Tab
lt: Nauja kortelė

en: New Window
lt: Naujas langas

en: New Private Browsing Window
lt: Naujas privataus naršymo langas

en: Midori Private Browsing
lt: Midori privatus naršymas

en: Private Browsing
lt: Privatus naršymas

en: Open a new private browsing window
lt: Atverti naują privataus naršymo langą

en: Snapshot saved to: %s
lt: Momentinė nuotrauka įrašyta į: %s

en: Run ADDRESS as a web application
lt: Vykdyti ADRESĄ kaip saityno programą

en: ADDRESS
lt: ADRESAS

en: Use FOLDER as configuration folder
lt: Naudoti APLANKĄ kaip konfigūracijos aplanką

en: FOLDER
lt: APLANKAS

en: Private browsing, no changes are saved
lt: Privatus naršymas, jokie pakeitimai neįrašomi

en: Portable mode, all runtime files are stored in one place
lt: Kėlioji veiksena, visi vykdymo laiko failai yra laikomi vienoje vietoje

en: Plain GTK+ window with WebKit, akin to GtkLauncher
lt: Paprastas GTK+ langas su WebKit, panašus į GtkLauncher

en: Show a diagnostic dialog
lt: Rodyti diagnostikos dialogą

en: Run within gdb and save a backtrace on crash
lt: Vykdyti gdb viduje ir strigties atveju įrašyti atgalinius pėdsakus

en: Run the specified filename as javascript
lt: Vykdyti nurodyto pavadinimo failą, kaip JavaScript

en: Take a snapshot of the specified URI
lt: Padaryti nurodyto URI momentinę nuotrauką

en: Execute the specified command
lt: Vykdyti nurodytą komandą

en: List available commands to execute with -e/ --execute
lt: Parodyti visas komandas, kurias galima vykdyti su -e/ --execute

en: Display program version
lt: Rodyti programos versiją

en: Addresses
lt: Adresai

en: Block URIs according to regular expression PATTERN
lt: Blokuoti URI pagal reguliariojo reiškinio ŠABLONĄ

en: PATTERN
lt: ŠABLONAS

note: i18n: CLI: Close tabs, clear private data, open starting page
en: Reset Midori after SECONDS seconds of inactivity
lt: Atstatyti Midori po SEKUNDŽIŲ neaktyvumo

en: SECONDS
lt: SEKUNDĖS

en: Error: "gdb" can't be found
lt: Klaida: nepavyko rasti "gdb"

en: Please report comments, suggestions and bugs to:
lt: Prašome siųsti komentarus, pasiūlymus ir klaidas į:

en: Check for new versions at:
lt: Ieškoti naujų versijų:

en: An unknown error occured
lt: Įvyko nežinoma klaida

en: _Bookmarks
lt: Ž_ymelės

en: Add Boo_kmark
lt: Pridėti ž_ymelę

en: _Extensions
lt: _Plėtiniai

note: i18n: Browsing history, visited web pages, closed tabs
en: _History
lt: _Istorija

en: _Userscripts
lt: _Naudotojo scenarijai

en: User_styles
lt: Naudotojo_stiliai

en: New _Tab
lt: Nauja _kortelė

en: _Transfers
lt: _Persiuntimai

en: Netscape p_lugins
lt: Netscape į_skiepiai

en: _Closed Tabs
lt: Už_vertos kortelės

en: New _Window
lt: Naujas _langas

en: New _Folder
lt: Naujas _aplankas

en: [Addresses]
lt: [Adresai]

en: File not found.
lt: Failas nerastas.

en: Malformed document.
lt: Netaisyklingas dokumentas.

en: Unrecognized bookmark format.
lt: Neatpažintas žymelės formatas.

en: Go forward to the next page
lt: Pereiti pirmyn į kitą puslapį

note: i18n: Visit the following logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the next sub-page
lt: Pereiti į kitą popuslapį

en: Web Search…
lt: Ieškoti internete...

en: Reload the current page
lt: Iš naujo įkelti esamą puslapį

en: Stop loading the current page
lt: Stabdyti esamo puslapio įkėlimą

en: Failed to update title: %s
lt: Nepavyko atnaujinti pavadinimo: %s

en: Value '%s' is invalid for %s
lt: Reikšmė „%s” yra netinkama su %s

en: Unexpected setting '%s'
lt: Netikėtas nustatymas „%s“

en: Unexpected action '%s'.
lt: Nenumatytas veiksmas „%s”.

en: %s (Private Browsing)
lt: %s (Privatus naršymas)

en: Failed to insert new history item: %s
lt: Nepavyko įterpti naujo istorijos įrašo: %s

en: Select [text]
lt: Pažymėti [tekstą]

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: Edit Folder
lt: Taisyti aplanką

en: New Bookmark
lt: Nauja žymelė

en: Edit Bookmark
lt: Taisyti žymelę

en: Type a name for this bookmark, and choose where to keep it.
lt: Įrašykite šios žymelės pavadinimą ir pasirinkite kur ją laikyti.

en: Type a name for this folder, and choose where to keep it.
lt: Įrašykite šio aplanko pavadinimą ir pasirinkite kur jį laikyti.

en: Show in Bookmarks _Bar
lt: Rodyti žymelių _juostoje

en: Add to _Speed Dial
lt: Pridėti į _spartųjį rinkimą

en: Save file as
lt: Įrašyti failą kaip

en: Save associated _resources
lt: Įrašyti susietus _išteklius

en: A new window has been opened
lt: Atvertas naujas langas

en: A new tab has been opened
lt: Atverta nauja kortelė

en: Save file
lt: Įrašyti failą

en: Reload page without caching
lt: Iš naujo įkelti puslapį be podėliavimo

en: Open file
lt: Atverti failą

en: To use the above URI open a news aggregator. There is usually a menu or button "New Subscription", "New News Feed" or similar.
    Alternatively go to Preferences, Applications in Midori, and select a News Aggregator. Next time you click the news feed icon, it will be added automatically.
lt: Norėdami naudoti aukščiau esantį URI, atverkite sklaidos kanalų skaitytuvę. Dažniausiai, programos meniu yra elementas ar mygtukas "Nauja prenumerata", "Naujas sklaidos kanalas" ar kažkas panašaus.
    Kitu atveju, pereikite į Nuostatas, Midori programas ir pasirinkite Naujienų skaitytuvę. Kitą kartą jums spustelėjus ant kanalo piktogramos, jis bus pridėtas automatiškai.

en: New feed
lt: Naujas kanalas

en: Add a new bookmark
lt: Pridėti naują žymelę

en: Empty
lt: Tuščia

en: Toggle text cursor navigation
lt: Perjungti teksto naršymą žymekliu

en: Pressing F7 toggles Caret Browsing. When active, a text cursor appears in all websites.
lt: F7 klavišo nuspaudimas perjungia naršymą žymekliu. Įjungus, teksto žymeklis bus rodomas visose svetainėse.

en: _Enable Caret Browsing
lt: Į_jungti naršymą žymekliu

en: Open all in _Tabs
lt: Atverti viską _kortelėse

en: Open in New _Window
lt: Atverti _naujame lange

en: Import bookmarks…
lt: Importuoti žymeles...

en: _Import bookmarks
lt: _Importuoti žymeles

en: _Application:
lt: _Programa:

en: Import from XBEL or HTML file
lt: Importuoti iš XBEL ar HTML failo

en: Import from a file
lt: Importuoti iš failo

en: Failed to import bookmarks
lt: Nepavyko importuoti žymelių

en: XBEL Bookmarks
lt: XBEL žymelės

en: Netscape Bookmarks
lt: Netscape žymelės

en: Midori can only export to XBEL (*.xbel) and Netscape (*.html)
lt: Midori gali eksportuoti tik į xbel (*. xbel) ir Netscape (*. html)

en: Failed to export bookmarks
lt: Nepavyko eksportuoti žymelių

en: A lightweight web browser.
lt: Supaprastinta naršyklė.

en: See about:version for version info.
lt: Norėdami pamatyti versijos informaciją, žiūrėkite about:version .

en: This library is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU Lesser General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2.1 of the License, or (at your option) any later version.
lt: Ši biblioteka yra nemokama programinė įranga, galite ją platinti ir/arba modifikuoti pagal Free Software Foundation paskelbtas GNU Lesser Bendrosios Viešosios Licencijos nuostatas; licencijos versiją 2.1, arba (jūsų pasirinkimu) bet kurią vėlesnę versiją.

en: _Duplicate Current Tab
lt: _Dubliuoti esamą kortelę

en: _File
lt: _Failas

en: Open a new window
lt: Atverti naują langą

en: Open a new tab
lt: Atverti naują kortelę

en: New P_rivate Browsing Window
lt: Naujas _privataus naršymo langas

en: Open a file
lt: Atverti failą

en: _Save Page As…
lt: Į_rašyti puslapį kaip...

en: Save to a file
lt: Įrašyti į failą

en: Add to Speed _dial
lt: Pridėti į spartųjį _rinkimą

en: Subscribe to News _feed
lt: Užsisakyti naujienų _kanalo prenumeratą

en: _Close Tab
lt: _Užverti kortelę

en: Close the current tab
lt: Užverti esamą kortelę

en: C_lose Window
lt: Užverti _langą

en: Print the current page
lt: Spausdinti esamą puslapį

en: Send Page Link Via Email
lt: Siųsti puslapio nuorodą el. paštu

en: Close a_ll Windows
lt: Užverti _visus langus

en: _Edit
lt: K_eisti

note: i18n: Right-click on Location, Open an URL from the clipboard
en: Paste and p_roceed
lt: Įdėti ir _tęsti

en: _Find…
lt: _Rasti...

en: Find a word or phrase in the page
lt: Rasti puslapyje žodį ar frazę

en: Find _Next
lt: Rasti _kitą

en: Find _Previous
lt: Rasti _ankstesnį

en: Configure the application preferences
lt: Konfigūruoti programos nuostatas

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Toolbars
lt: Įrankių _juostos

en: Increase the zoom level
lt: Didinti mastelį

en: Decrease the zoom level
lt: Mažinti mastelį

en: _Encoding
lt: _Kodavimas

en: View So_urce
lt: Rodyti pirminį _kodą

en: View _DOM Source
lt: Rodyti _DOM šaltinį

en: Ca_ret Browsing
lt: Naršy_mas žymekliu

en: Toggle fullscreen view
lt: Perjungti viso ekrano rodinį

en: Scroll _Left
lt: Slinkti _kairėn

en: Scroll _Down
lt: Slinkti _žemyn

en: Scroll _Up
lt: Slinkti _aukštyn

en: Scroll _Right
lt: Slinkti _dešinėn

en: _Readable
lt: _Skaitomas

en: _Go
lt: _Eiti

en: Go back to the previous page
lt: Grįžti atgal į ankstesnį puslapį

note: i18n: Visit the previous logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the previous sub-page
lt: Pereiti į ankstesnį popuslapį

en: Next or Forward
lt: Kitas arba pirmyn

en: Go to the next sub-page or next page in history
lt: Pereiti į kitą popuslapį arba kitą puslapį istorijoje

en: _Homepage
lt: _Pradžios tinklalapis

en: Go to your homepage
lt: Eiti į jūsų pradžios tinklalapį

en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Undo _Close Tab
lt: _Atšaukti kortelės užvėrimą

en: Add a new _folder
lt: Pridėti naują _aplanką

en: _Import bookmarks…
lt: _Importuoti žymeles...

en: _Export bookmarks…
lt: _Eksportuoti žymeles...

en: _Manage Search Engines…
lt: _Tvarkyti paieškos sistemas...

en: _Clear Private Data…
lt: _Išvalyti privačius duomenis...

en: _Inspect Page
lt: _Išnagrinėti puslapį

en: _Previous Tab
lt: _Ankstesnė kortelė

en: _Next Tab
lt: _Kita kortelė

en: Move Tab to _first position
lt: Perkelti kortelę į _pirmąją vietą

en: Move Tab _Backward
lt: Perkelti kortelę _atgal

en: _Move Tab Forward
lt: Perkelti kortelę _pirmyn

en: Move Tab to _last position
lt: Perkelti kortelę į paskutiniąją _vietą

en: Focus _Current Tab
lt: Fokusuoti esamą _kortelę

en: Focus _Next view
lt: Fokusuoti _kitą rodinį

en: Only show the Icon of the _Current Tab
lt: Rodyti tik esamos _kortelės piktogramą

en: Close Ot_her Tabs
lt: Užverti _kitas korteles

en: Open last _session
lt: Atverti paskutinį _seansą

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _Frequent Questions
lt: _Klausimai ir atsakymai

en: _Report a Problem…
lt: Pranešti apie pro_blemą…

en: _Tools
lt: Įra_nkiai

en: _Menubar
lt: _Meniu juosta

en: _Navigationbar
lt: _Naršymo juosta

en: Side_panel
lt: Š_oninis skydelis

en: Sidepanel
lt: Šoninis skydelis

en: _Bookmarkbar
lt: Ž_ymelių juosta

en: _Statusbar
lt: _Būsenos juosta

en: _Automatic
lt: _Automatiškai

en: Chinese Traditional (BIG5)
lt: Kinų tradicinė (BIG5)

en: Chinese Simplified (GB18030)
lt: Kinų supaprastinta (GB18030)

note: i18n: A double underscore "__" is used to prevent the mnemonic
en: Japanese (SHIFT__JIS)
lt: Japonų (SHIFT__JIS)

en: Korean (EUC-KR)
lt: Korėjiečių (EUC-KR)

en: Russian (KOI8-R)
lt: Rusų (KOI8-R)

en: Unicode (UTF-8)
lt: Unikodas (UTF-8)

en: Western (ISO-8859-1)
lt: Vakarų (ISO-8859-1)

en: Custom…
lt: Tinkintas...

en: Failed to initialize history: %s
lt: Nepavyko inicijuoti istorijos: %s

en: _Separator
lt: _Skirtukas

en: _Location…
lt: _Vieta…

en: Open a particular location
lt: Atverti tam tikrą vietą

en: Search or enter an address
lt: Atlikite paiešką arba įrašykite adresą

en: _Web Search…
lt: _Paieška saityne…

en: Run a web search
lt: Vykdyti paiešką saityne

en: Reopen a previously closed tab or window
lt: Atverti ankščiau užvertą kortelę ar langą

en: Show the saved bookmarks
lt: Rodyti įrašytas žymeles

en: _Tabs
lt: _Kortelės

en: Show a list of all open tabs
lt: Rodyti visų atvertų kortelių sąrašą

en: _Menu
lt: _Meniu

en: Menu
lt: Meniu

en: The configuration of the extension '%s' couldn't be loaded: %s
lt: Nepavyko įkelti konfigūracijos su plėtiniu „%s“: %s

en: The configuration of the extension '%s' couldn't be saved: %s
lt: Nepavyko įrašyti plėtinio „%s“ konfigūracijos: %s

en: Export certificate
lt: Eksportuoti liudijimą

en: _Don't trust this website
lt: _Pasitikėti šią svetaine

en: _Trust this website
lt: _Nepasitikėti šia svetaine

en: _Export Certificate
lt: _Eksportuoti liudijimą

en: The signing certificate authority is not known.
lt: Nežinoma pasirašymo liudijimų įstaiga.

en: The certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from.
lt: Liudijimas neatitinka lauktos tinklalapio, iš kurio jis buvo gautas, tapatybės.

en: The certificate's activation time is still in the future.
lt: Liudijimo aktyvavimo laikas yra vis dar ateityje.

en: The certificate has expired
lt: Liudijimas nebegalioja

en: The certificate has been revoked according to the GTlsConnection's certificate revocation list.
lt: Pagal GTlsConnection panaikintų liudijimų sąrašą, šis liudijimas buvo panaikintas.

en: The certificate's algorithm is considered insecure.
lt: Liudijimo algoritmas yra laikomas nesaugiu.

en: Some other error occurred validating the certificate.
lt: Patvirtinant liudijimą, įvyko kažkokia kita klaida.

en: _Export certificate
lt: _Eksportuoti liudijimą

en: Self-signed
lt: Paties pasirašytas

en: Security details
lt: Išsamesnė saugumo informacija

en: Not verified
lt: Nepatvirtinta

en: Verified and encrypted connection
lt: Patvirtintas ir užšifruotas ryšys

en: Open, unencrypted connection
lt: Atviras, nešifruotas ryšys

en: Align sidepanel to the right
lt: Lygiuoti šoninį skydelį dešinėje

en: Close panel
lt: Užverti skydelį

en: Align sidepanel to the left
lt: Lygiuoti šoninį skydelį kairėje

en: Show Speed Dial
lt: Rodyti spartųjį rinkimą

en: Show Homepage
lt: Rodyti pradžios tinklalapį

en: Show last open tabs
lt: Rodyti ankstesnes korteles

en: Show last tabs without loading
lt: Rodyti ankstesnes korteles jų neįkeliant

en: Show Blank Page
lt: Rodyti tuščią puslapį

en: Show default Search Engine
lt: Rodyti numatytąją paieškos sistemą

en: Show custom page
lt: Rodyti tinkintą puslapį

en: Japanese (SHIFT_JIS)
lt: Japonų (Shift_JIS)

en: New tab
lt: Naujoje kortelėje

en: New window
lt: Naujame lange

en: Current tab
lt: Esamoje kortelėje

en: Default
lt: Numatytasis

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Small icons
lt: Mažos piktogramos

en: Text
lt: Tekstas

en: Icons and text
lt: Piktogramos ir tekstas

en: Text beside icons
lt: Tekstas šalia piktogramų

en: Automatic (GNOME or environment)
lt: Automatinis (GNOME ar aplinkos)

en: HTTP proxy server
lt: HTTP įgaliotasis serveris

en: No proxy server
lt: Nėra įgaliotojo serverio

en: The style of the toolbar
lt: Įrankių juostos stilius

en: Always use my font choices
lt: Visada naudoti mano pasirinktus šriftus

en: Override fonts picked by websites with user preferences
lt: Nustelbti tinklalapių parinktus šriftus naudotojo pasirinktais

en: The configuration couldn't be loaded: %s
lt: Nepavyko įkelti konfigūracijos: %s

en: Invalid configuration value '%s'
lt: Netinkama konfigūracijos reikšmė „%s”

en: Failed to inject stylesheet: %s
lt: Nepavyko įskiepyti stilių aprašo: %s

en: Show Tab _Label
lt: Rodyti kortelės _etiketę

en: Show Tab _Icon Only
lt: Rodyti tik kortelės _piktogramą

en: Close Tab to the R_ight | Close Tabs to the R_ight
lt[0]: Užverti kortelę iš deš_inės
lt[1]: Užverti korteles iš deš_inės
lt[2]: Užverti korteles iš deš_inės

en: Close Ot_her Tab | Close Ot_her Tabs
lt[0]: Užverti ki_tą kortelę
lt[1]: Užverti ki_tas korteles
lt[2]: Užverti ki_tas korteles

en: Trust this website
lt: Pasitikėti šia svetaine

en: Security unknown
lt: Saugumas nežinomas

en: %s wants to save an HTML5 database.
lt: %s nori įrašyti HTML5 duomenų bazę.

en: _Deny
lt: _Drausti

en: _Allow
lt: _Leisti

en: %s wants to know your location.
lt: %s nori žinoti jūsų būvimo vietą.

en: You are not connected to a network
lt: Jūs esate prisijungę prie tinklo

en: Your computer must be connected to a network to reach “%s”. Connect to a wireless access point or attach a network cable and try again.
lt: Tam, kad gautų prieigą prie “%s”, jūsų kompiuteris privalo būti prisijungęs prie tinklo. Prisijunkite prie belaidžio prieigos taško arba įkiškite kabelį ir bandykite dar kartą.

en: You are not connected to the Internet
lt: Jūs nesate prisijungę prie interneto.

en: Your computer appears to be connected to a network, but can't reach “%s”. Check your network settings and try again.
lt: Atrodo, kad jūsų kompiuteris yra prisijungęs prie tinklo, tačiau negali gauti prieigą prie “%s”. Patikrinkite savo tinklo nustatymus ir bandykite dar kartą

en: Midori can't find the page you're looking for
lt: Midori negali rasti jūsų ieškomo puslapio

en: The page located at “%s” cannot be found. Check the web address for misspelled words and try again.
lt: Nepavyko rasti puslapio, adresu “%s”. Patikrinkite ar saityno adrese nepadarėte rašybos klaidų ir bandykite vėl.

en: Try Again
lt: Bandyti vėl

en: Oops - %s
lt: Oi - %s

en: Something went wrong with '%s'.
lt: Kažkas nutiko su "%s".

en: Try again
lt: Bandyti vėl

en: Send a message to %s
lt: Siųsti laišką į %s

en: Add _search engine...
lt: Pridėti _paieškos sistemą...

en: Open _Link
lt: Atverti _nuorodą

en: Open Link in New _Tab
lt: Atverti nuorodą naujoje _kortelėje

en: Open Link in _Foreground Tab
lt: Atverti nuorodą priekinėje _kortelėje

en: Open Link in _Background Tab
lt: Atverti nuorodą foninėje _kortelėje

en: Open Link in New _Window
lt: Atverti nuorodą _naujame lange

en: Copy Link de_stination
lt: Kopijuoti nuorodos pa_skirtį

note: GTK_STOCK_SAVE_AS is lacking the underline
en: Save _As…
lt: Įrašyti k_aip…

en: Open _Image in New Window
lt: Atverti pave_ikslą naujame lange

en: Open _Image in New Tab
lt: Atverti pave_ikslą naujoje kortelėje

en: Copy Im_age
lt: Kopijuoti p_aveikslą

en: Save I_mage
lt: Įrašyti pa_veikslą

en: Copy Video _Address
lt: Kopijuoti vaizdo įrašo _adresą

en: Download _Video
lt: Atsisiųsti _vaizdo įrašą

en: Open Address in New _Tab
lt: Atverti adresą naujoje _kortelėje

en: Search _with
lt: Ieškoti _su

en: _Search the Web
lt: _Ieškoti saityne

en: Open _Frame in New Tab
lt: Atverti _kadrą naujoje kortelėje

en: Inspect _Element
lt: Išnagrinėti _elementą

en: Open or download file from %s
lt: Atverkite arba atsisiųskite failą iš %s

en: File Name: %s
lt: Failo pavadinimas: „%s“

en: File Type: '%s'
lt: Failo tipas: „%s“

en: File Type: %s ('%s')
lt: Failo tipas: %s („%s“)

en: Size: %s
lt: Dydis: %s

note: i18n: A file open dialog title, ie. "Open http://fila.com/manual.tgz"
en: Open %s
lt: Atverti %s

en: Inspect page - %s
lt: Išnagrinėti puslapį - %s

en: Page loading delayed:
lt: Puslapio įkėlimas atidėtas:

en: Loading delayed either due to a recent crash or startup preferences.
lt: Įkėlimas atidėtas dėl neseniai įvykusios strigties arba, dėl paleidimo nuostatų.

en: Load Page
lt: Įkelti puslapį

en: Blank page
lt: Išvalyti puslapį

note: i18n: word stem of "previous page" type links, case is not important
en: previous
lt: ankstesnis

note: i18n: word stem of "next page" type links, case is not important
en: next
lt: kitas

en: Print background images
lt: Spausdinti foninius paveikslus

en: Whether background images should be printed
lt: Ar foniniai paveikslai turėtų būti spausdinami

en: Features
lt: Ypatybės

note: i18n: Download tooltip (size): 4KB of 43MB
en: %s of %s
lt: %s iš %s

en: %d hour | %d hours
lt[0]: %d valanda
lt[1]: %d valandos
lt[2]: %d valandų

en: %d minute | %d minutes
lt[0]: %d minutė
lt[1]: %d minutės
lt[2]: %d minučių

en: %d second | %d seconds
lt[0]: %d sekundė
lt[1]: %d sekundės
lt[2]: %d sekundžių

note: i18n: Download tooltip (estimated time) : - 1 hour, 5 minutes remaning
en:  - %s remaining
lt:  - Liko %s

en: The downloaded file is erroneous.
lt: Atsisiųstas failas yra klaidingas.

en: The checksum provided with the link did not match. This means the file is probably incomplete or was modified afterwards.
lt: Pateikta kontrolinė suma nesutampa su nuoroda. Tai reiškia, kad failas, tikriausiai yra nepilnas arba po to buvo pakeistas.

en: The file "%s" can't be saved in this folder.
lt: Šiame aplanke nepavyko įrašyti failo "%s".

en: You don't have permission to write in this location.
lt: Jūs neturite leidimo rašyti į šią vietą.

en: There is not enough free space to download "%s".
lt: Nepakanka laisvos vietos, kad atsisiųstumėte „%s”.

en: The file needs %s but only %s are left.
lt: Failui reikia %s, tačiau yra likę tik %s.

en: Speed Dial
lt: Spartusis rinkimas

en: Click to add a shortcut
lt: Spustelėkite, kad pridėtumėte nuorodą

en: Enter shortcut address
lt: Įveskite nuorodos adresą

en: Are you sure you want to delete this shortcut?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią nuorodą?

en: Startup
lt: Paleistis

en: When Midori starts:
lt: Paleidžiant Midori:

en: Homepage:
lt: Pradžios tinklalapis:

en: Use _current page
lt: Naudoti _esamą puslapį

en: Use current page as homepage
lt: Naudoti esamą tinklalapį kaip pradžios

note: Page "Appearance"
en: Fonts
lt: Šriftai

en: Proportional Font Family
lt: Įvairiaplotė šriftų šeima

en: The default font family used to display text
lt: Numatytoji tekstui atvaizduoti naudojama šriftų šeima

en: The default font size used to display text
lt: Numatytasis tekstui atvaizduoti naudojamas šrifto dydis

en: Fixed-width Font Family
lt: Lygiaplotė šriftų šeima

en: The font family used to display fixed-width text
lt: Numatytoji tekstui atvaizduoti naudojama lygiapločių šriftų šeima

en: The font size used to display fixed-width text
lt: Šrifto dydis, skirtas lygiapločio teksto atvaizdavimui

en: Minimum Font Size
lt: Mažiausias šrifto dydis

en: The minimum font size used to display text
lt: Mažiausias tekstui atvaizduoti naudojamas šrifto dydis

en: Preferred Encoding
lt: Pageidautina koduotė

note: Page "Behavior"
en: Behavior
lt: Elgsena

en: Load images automatically
lt: Automatiškai įkelti paveikslus

en: Enable Spell Checking
lt: Įjungti rašybos tikrinimą

en: Enable scripts
lt: Įjungti scenarijus

en: Enable WebGL support
lt: Įjungti WebGL palaikymą

en: Zoom Text and Images
lt: Keisti teksto ir paveikslų mastelį

en: Allow scripts to open popups
lt: Leisti iškylančiuosius langus

en: Whether scripts are allowed to open popup windows automatically
lt: Ar leisti scenarijams automatiškai atverti iškylančiuosius langus

en: Default Zoom Level
lt: Numatytasis mastelio lygis

en: Initial factor to enlarge newly opened tabs by
lt: Pradinis naujai atvertų kortelių didinimo faktorius

en: Preferred languages
lt: Pageidaujamos kalbos

en: A comma separated list of languages preferred for rendering multilingual webpages, for example "de", "ru,nl" or "en-us;q=1.0, fr-fr;q=0.667"
lt: Kableliais atskirtas sąrašas kalbų, pageidaujamų daugiakalbių tinklapių atvaizdavimui, pavyzdžiui „de“, „ru,nl“ ar „en-us;q=1.0, fr-fr;q=0.667“

en: Save downloaded files to:
lt: Įrašyti atsisiųstus failus į:

note: Page "Interface"
en: Browsing
lt: Naršymas

en: Theme:
lt: Tema:

en: Toolbar Style:
lt: Įrankių juostos stilius:

en: Open new pages in:
lt: Atverti naujus tinklalapius:

en: New tab behavior:
lt: Naujos kortelės elgsena:

en: Close Buttons on Tabs
lt: Uždarymo mygtukai ant kortelių

en: Open Tabs next to Current
lt: Atverti kortelę šalia esamos

en: Whether to open new tabs next to the current tab or after the last one
lt: Ar atverti naujas korteles šalia esamos kortelės, ar po paskutinės kortelės

en: Open tabs in the background
lt: Atverti korteles antrame plane

note: Page "Network"
en: Network
lt: Tinklas

en: Proxy server
lt: Įgaliotasis serveris

en: Port
lt: Prievadas

en: Supported proxy types:
lt: Palaikomi įgaliotųjų serverių tipai:

note: TODO: Preserve page icons of search engines and merge privacy items
en: Web Cache
lt: Saityno podėlis

en: The maximum size of cached pages on disk
lt: Didžiausias podėliuotų puslapių dydis diske

note: i18n: This refers to an application, not the 'user agent' string
en: Identify as
lt: Prisistatyti kaip

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Delete old Cookies after:
lt: Šalinti senus slapukus po:

en: The maximum number of days to save cookies for
lt: Didžiausias dienų skaičius slapukams saugoti

en: Only accept Cookies from sites you visit
lt: Priimti slapukus tik iš aplankytų tinklalapių

en: Block cookies sent by third-party websites
lt: Blokuoti trečiųjų šalių tinklalapių siunčiamus slapukus

en: Cookies store login data, saved games, or user profiles for advertisement purposes.
lt: Slapukai yra laikomi prisijungimo duomenys, išsaugoti žaidimai ar naudotojo profiliai reklamos reikmėms.

en: Enable offline web application cache
lt: Įjungti saityno programų podėlį darbui neprisijungus

en: Enable HTML5 local storage support
lt: Įjungti HTML5 vietinio kaupimo funkcijos palaikymą

note: i18n: Reworded: Shorten details propagated when going to another page
en: Strip referrer details sent to websites
lt: Apkarpyti išsamesnę „referrer“ informaciją siunčiamą tinklalapiams

note: i18n: Referer here is not a typo but a technical term
en: Whether the "Referer" header should be shortened to the hostname
lt: Ar apkarpyti „Referer“ antraštę iki serverio adreso

en: Delete pages from history after:
lt: Ištrinti puslapius iš istorijos po:

en: The maximum number of days to save the history for
lt: Didžiausias dienų skaičius tinklalapiams istorijoje saugoti

en: Extensions
lt: Plėtiniai

en: _Manage Search Engines
lt: _Tvarkyti paieškos sistemas

en: Add search engine
lt: Pridėti paieškos sistemą

en: Edit search engine
lt: Taisyti paieškos sistemą

en: _Name:
lt: _Pavadinimas:

en: _Description:
lt: Ap_rašas:

en: _Address:
lt: _Adresas:

en: _Token:
lt: Ž_ymė:

en: Manage Search Engines
lt: Tvarkyti paieškos sistemas

en: Use as _default
lt: Naudoti kaip _numatytąją

en: The search engines couldn't be loaded. %s
lt: Nepavyko įkelti paieškos sistemų. %s

en: The search engines couldn't be saved. %s
lt: Nepavyko įrašyti paieškos sistemų. %s

en: Bookmarks and History
lt: Žymelės ir istorija

en: Search for %s
lt: Ieškoti %s

en: Failed to select from history: %s
lt: Nepavyko pasirinkti iš istorijos: %s

en: Search with…
lt: Ieškoti su…

en: Search with %s
lt: Ieškoti su %s

en: Could not run external program.
lt: Nepavyko paleisti išorinės programos.

en: Invalid URI
lt: Neteisingas URI

note: i18n: A panel at the bottom, to search text in pages
en: _Inline Find:
lt: _Rasti tinklalapyje:

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Match Case
lt: Skirti raidžių dydį

en: Close Findbar
lt: Užverti paieškos juostą

note: i18n: [n] bookmark(s)
en: %d bookmark | %d bookmarks
lt[0]: %d žymelė
lt[1]: %d žymelės
lt[2]: %d žymelių

note: i18n: [n] subfolder(s)
en: %d subfolder | %d subfolders
lt[0]: %d poaplankis
lt[1]: %d poaplankiai
lt[2]: %d poaplankių

note: i18n: Empty folder
en: Empty folder
lt: Tuščias aplankas

note: i18n: Folder containing [[n] folder(s)] and no bookmark
en: Folder containing %s and no bookmark
lt: Aplanke yra %s ir jokių žymelių

note: i18n: Folder containing [[n] bookmark(s)]
en: Folder containing %s
lt: Aplanke yra %s

note: i18n: Folder containing [[n] bookmark(s)] and [[n] folder(s)]
en: Folder containing %s and %s
lt: Aplanke yra %s ir %s

note: i18n: Bookmark leading to: [bookmark uri]
en: Bookmark leading to: %s
lt: Žymelė vedanti į: %s

note: i18n: [[n] folder(s)] and no bookmark
en: %s and no bookmark
lt: %s ir jokių žymelių

note: i18n: [[n] bookmark(s)] and [[n] folder(s)]
en: %s and %s
lt: %s ir %s

en: Edit the selected bookmark
lt: Taisyti pasirinktą žymelę

en: Delete the selected bookmark
lt: Ištrinti pasirinktą žymelę

en: Add a new folder
lt: Pridėti naują aplanką

en: <i>Separator</i>
lt: <i>Skirtukas</i>

en: Open in New _Tab
lt: Atverti naujoje _kortelėje

note: Create the filter entry
en: Search Bookmarks
lt: Ieškoti žymelėse

en: History
lt: Istorija

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: %d day ago | %d days ago
lt[0]: Prieš %d dieną
lt[1]: Prieš %d dienas
lt[2]: Prieš %d dienų

en: A week ago
lt: Prieš savaitę

en: Failed to remove history item: %s
lt: Nepavyko pašalinti istorijos įrašo: %s

en: Are you sure you want to remove all history items?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus istorijos įrašus?

en: Bookmark the selected history item
lt: Įtraukti į žymeles pažymėtą istorijos įrašą

en: Delete the selected history item
lt: Ištrinti pasirinktą istorijos įrašą

en: Clear the entire history
lt: Išvalyti visą istoriją

note: Create the filter entry
en: Search History
lt: Ieškoti istorijoje

en: Authentication Required
lt: Reikalingas tapatybės nustatymas

en: A username and a password are required
    to open this location:
lt: Šiai vietai atverti reikia naudotojo vardo
    ir slaptažodžio:

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: _Remember password
lt: P_risiminti slaptažodį

en: Property '%s' is invalid for %s
lt: Savybė „%s“ netinka %s

en: Choose file
lt: Pasirinkite failą

en: Choose folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: 1 hour
lt: 1 valanda

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: 1 month
lt: 1 mėnuo

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Preferences for %s
lt: %s nuostatos

en: MD5-Checksum:
lt: MD5-kontrolinė suma:

en: SHA1-Checksum:
lt: SHA1-kontrolinė suma:

note: i18n: An infobar shows up when viewing a script on userscripts.org
en: This page appears to contain a user script. Do you wish to install it?
lt: Atrodo, kad šiame puslapyje yra naudotojo scenarijus. Ar norite jį įdiegti?

en: _Install user script
lt: Įdiegti naudotojo _scenarijų

note: i18n: An infobar shows up when viewing a style on userstyles.org
en: This page appears to contain a user style. Do you wish to install it?
lt: Atrodo, kad šiame puslapyje yra naudotojo stilius. Ar norite jį įdiegti?

en: _Install user style
lt: Į_diegti naudotojo stilių

en: Don't install
lt: Nediegti

en: Userscripts
lt: Naudotojo scenarijai

en: Userstyles
lt: Naudotojo stiliai

en: Error
lt: Klaida

en: Do you want to delete '%s'?
lt: Ar norite ištrinti „%s“?

en: Delete user script
lt: Ištrinti naudotojo scenarijų

en: Delete user style
lt: Ištrinti naudotojo stilių

en: The file <b>%s</b> will be permanently deleted.
lt: Failas <b>%s</b> bus ištrintas visiems laikams.

en: Open in Text Editor
lt: Atverti tekstų redaktoriuje

en: Open Target Folder
lt: Atverti paskirties aplanką

en: Add new addon
lt: Pridėti naują papildinį

en: Remove selected addon
lt: Pašalinti pasirinktą papildinį

en: User addons
lt: Naudotojo papildiniai

en: Can't monitor folder '%s': %s
lt: Nepavyksta stebėti aplanko „%s“: %s

en: Support for userscripts and userstyles
lt: Naudotojo stilių ir naudotojo scenarijų palaikymas

en: Colorful Tabs
lt: Spalvotos kortelės

en: Tint each tab distinctly
lt: Aiškiai keisti kiekvienos kortelės atspalvį

en: Cookie Manager
lt: Slapukų tvarkytuvė

en: Delete All
lt: Ištrinti viską

en: Deletes all shown cookies. If a filter is set, only those cookies are deleted which match the filter.
lt: Ištrina visus matomus slapukus. Jeigu yra nustatytas filtras, ištrinami tik filtrą atitinkantys slapukai.

en: Expand All
lt: Išskleisti viską

en: Collapse All
lt: Suskleisti viską

en: Do you really want to delete all cookies?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visus slapukus?

en: Question
lt: Klausimas

en: Only cookies which match the filter will be deleted.
lt: Bus ištrinti tik tie slapukai kurie atitiks filtrą.

en: At the end of the session
lt: Seanso pabaigoje

en: <b>Host</b>: %s
    <b>Name</b>: %s
    <b>Value</b>: %s
    <b>Path</b>: %s
    <b>Secure</b>: %s
    <b>Expires</b>: %s
lt: <b>Serveris</b>: %s
    <b>Pavadinimas</b>: %s
    <b>Reikšmė</b>: %s
    <b>Kelias</b>: %s
    <b>Saugus</b>: %s
    <b>Galioja iki</b>: %s

note: i18n: is this cookie secure (SSL)? yes/ no
en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: <b>Domain</b>: %s
    <b>Cookies</b>: %d
lt: <b>Sritis</b>: %s
    <b>Slapukai</b>: %d

en: Name
lt: Pavadinimas

en: _Expand All
lt: _Išskleisti visus

en: _Collapse All
lt: _Suskleisti visus

en: Search Cookies by Name or Domain
lt: Ieškoti slapukus pagal pavadinimą ar sritį

en: List, view and delete cookies
lt: Išvardyti, parodyti ir ištrinti slapukus

en: Copy Tab _Addresses
lt: Kopijuoti kortelių _adresus

en: Copy Addresses of Tabs
lt: Kopijuoti kortelių adresus

en: Copy the addresses of all tabs to the clipboard
lt: Kopijuoti visų kortelių adresus į iškarpinę

en: Delayed load
lt: Uždelstas įkėlimas

en: Delay page load until you actually use the tab.
lt: Atidėti puslapio įkėlimą iki tol, kol, iš tikrųjų pradėsite naudoti kortelę.

en: Version numbers in brackets show the version used at runtime.
lt: Versijų numeriai skliaustuose rodo vykdymo laiku naudojamas versijas.

en: Midori doesn't store any personal data:
lt: Midori nesaugo jokių asmeninių duomenų:

en: No history or web cookies are being saved.
lt: Jokia istorija ar saityno slapukai nėra įrašomi.

en: Extensions are disabled.
lt: Plėtiniai išjungti.

en: HTML5 storage, local database and application caches are disabled.
lt: HTML5 saugykla, vietinė duomenų bazė ir programos podėliai yra išjungti.

en: Midori prevents websites from tracking the user:
lt: Midori neleidžia tinklalapiams sekti naudotojo:

en: Referrer URLs are stripped down to the hostname.
lt: "Referrer" URL yra apkarpyti iki serverio vardo.

en: DNS prefetching is disabled.
lt: DNS išankstinis gavimas išjungtas.

en: The language and timezone are not revealed to websites.
lt: Tinklalapiams kalba ir laiko zona neatskleidžiama.

en: Flash and other Netscape plugins cannot be listed by websites.
lt: Tinklalapiai negali matyti Flash ir kitų Netscape įskiepių sąrašo.

en: Double click for more information
lt: Išsamesnei informacijai, spustelėkite du kartus

en: This extension shows glib error messages in systray.
lt: Šis plėtinys sistemos dėkle rodo glib klaidos pranešimus.

en: An error occurred when attempting to download a file with the following plugin:
    %s
    
    Error:
    %s
    
    Carry on without this plugin.
lt: Įvyko klaida, bandant atsisiųsti failą, naudojant šį įskiepį:
    %s
    
    Klaida:
    %s
    
    Tęskite be šio įskiepio.

en: The plug-in was unable to connect with aria2:
    Please make sure that aria2 is running with rpc enabled ie: aria2c --enable-rpc
    If it's so, check it also is using the port 6800.
    Lastly Check the configuration of your firewall.
    Whitelist aria2 and the port 6800 if they aren't.
lt: Įskiepiui nepavyko prisijungti prie aria2:
    Įsitikinkite, kad aria2 yra vykdoma su įjungtu rpc, t.y.: aria2c --enable-rpc
    Jeigu ji yra vykdoma, patikrinkite, kad ji naudotų prievadą 6800.
    Galų galiausiai, patikrinkite savo užkrados konfigūraciją.
    Jeigu ji dar nėra įtraukta, įtraukite aria2 ir prievadą 6800 į baltąjį sąrašą.

en: External Download Manager - Aria2
lt: Išorinė atsiuntimų tvarkytuvė - Aria2

en: Download files with Aria2
lt: Atsisiųskite failus su Aria2

en: External Download Manager - SteadyFlow
lt: Išorinė atsiuntimų tvarkytuvė - SteadyFlow

en: Download files with SteadyFlow
lt: Atsisiųskite failus su SteadyFlow

en: Command:
lt: Komanda:

en: Download files with "%s" or a custom command
lt: Atsisiųskite failus su "%s" ar tinkinta komanda

en: External Download Manager - CommandLine
lt: Išorinė atsiuntimų tvarkytuvė - Komandų eilutė

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Command Line:
lt: Komandų eilutė:

en: Right-click a suggestion to customize it
lt: Spustelėkite dešiniu mygtuku ant siūlymo, kad jį tinkintumėte

en: Choose application
lt: Pasirinkti programą

en: Select an application to open "%s"
lt: Pasirinkite programą, skirtą atverti „%s“

en: None
lt: Joks

en: Download error
lt: Atsiuntimo klaida

en: Cannot open '%s' because the download failed.
lt: Nepavyko atverti "%s", nes atsiuntimas nepavyko.

en: Open _with…
lt: Atverti _naudojant...

en: Open in Image _Viewer
lt: Atverti paveikslų žiūr_yklėje

en: File Types
lt: Failo tipai

en: Text Editor
lt: Tekstų redaktorius

en: News Aggregator
lt: Naujienų skaityklė

en: Failed to find required Atom "entry" elements in XML data.
lt: XML duomenyse nepavyko rasti Atom „entry“ elementų.

en: Failed to find required Atom "feed" elements in XML data.
lt: XML duomenyse nepavyko rasti Atom „feed“ elementų.

[ctx: Feed]
note: i18n: The local date a feed was last updated
en: Last updated: %s.
lt: Paskutinis atnaujinimas: %s.

en: Feeds
lt: Kanalai

en: Add new feed
lt: Pridėti naują kanalą

en: Delete feed
lt: Ištrinti kanalą

en: _Feeds
lt: _Kanalai

en: Failed to find root element in feed XML data.
lt: Kanalo XML duomenyse nepavyko rasti šakninio elemento.

en: Unsupported feed format.
lt: Kanalo formatas nepalaikomas.

en: Failed to parse XML feed: %s
lt: Nepavyko apdoroti XML kanalo: %s

en: Failed to find "channel" element in RSS XML data.
lt: RSS XML duomenų „channel“ elementas nerastas.

en: Unsupported RSS version found.
lt: Rasta nepalaikoma RSS versija.

en: Failed to find required RSS "item" elements in XML data.
lt: Nepavyko rasti reikiamo RSS „item“ XML duomenų elemento.

en: Failed to find required RSS "channel" elements in XML data.
lt: Nepavyko rasti reikiamo RSS „channel“ XML duomenų elemento.

en: Feed '%s' already exists
lt: Kanalas „%s“ jau yra

en: Error loading feed '%s'
lt: Klaida, įkeliant kanalą „%s“

en: Feed Panel
lt: Kanalų skydelis

en: Read Atom/ RSS feeds
lt: Skaityti Atom/RSS kanalus

en: Failed to add form value: %s
lt: Nepavyko pridėti formos reikšmės: %s

en: Form history
lt: Formų istorija

en: Master password required
    to open password database
lt: Norint atverti slaptažodžių
    duomenų bazę, reikalingas
    pagrindinis slaptažodis.

en: Remember password on this page?
lt: Prisiminti slaptažodį šiame puslapyje?

en: Remember
lt: Prisiminti

en: Not now
lt: Ne dabar

en: Never for this page
lt: Šiame puslapyje niekada

en: Toggle form history state
lt: Perjungti formų istorijos būseną

en: Activate or deactivate form history for the current tab.
lt: Aktyvuoti ar pasyvinti formų istoriją esamai kortelei.

en: Only activate form history via hotkey (Ctrl+Shift+F) per tab
lt: Kiekvienai kortelei formų istoriją aktyvuoti tik sparčiuoju klavišu (Ctrl+Shift+F (Vald+Lyg2+F))

en: Form history filler
lt: Formų istorijos pildytojas

en: Stores history of entered form data
lt: Saugo įvestų duomenų istoriją

en: Failed to select suggestions
lt: Nepavyko pasirinkti pasiūlymų

en: There are no unvisited tabs
lt: Nėra neaplankytų kortelių

en: History-List
lt: Istorijos sąrašas

en: Tab closing behavior
lt: Kortelės užvėrimo elgsena

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Switch to last viewed tab
lt: Perjungti į paskutinę žiūrėtą kortelę

en: Switch to newest tab
lt: Perjungti į naujausią kortelę

en: Flash window on background tabs
lt: Blykstelėti lange, atvėrus foninę kortelę

en: Next new Tab (History List)
lt: Kita nauja kortelė iš istorijos (Istorijos sąrašas)

en: Next new tab from history
lt: Kita nauja kortelė iš istorijos

en: Previous new Tab (History List)
lt: Ankstesnė nauja kortelė iš istorijos (Istorijos sąrašas)

en: Previous new tab from history
lt: Ankstesnė nauja kortelė iš istorijos

en: Display tab in background (History List)
lt: Rodyti kortelę fone (Istorijos sąrašas)

en: Display the current selected tab in background
lt: Rodyti esamą pasirinktą kortelę fone

en: History List
lt: Istorijos sąrašas

en: Move to the last used tab when switching or closing tabs
lt: Perjungiant ar užveriant korteles, perkelti į paskutinę naudotą kortelę

en: SQL fails: %s
lt: SQL nesėkmės: %s

en: Accept
lt: Priimti

en: Accept for session
lt: Priimti tik seansui

en: Block
lt: Blokuoti

en: Could not open database of extension: %s
lt: Nepavyko atverti plėtinio duomenų bazės: %s

en: Failed to execute database statement: %s
lt: Nepavyko įvykdyti duomenų bazės teiginio: %s

en: Do you really want to delete all JavaScript permissions?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visus JavaScript leidimus?

en: Delete all JavaScript permissions?
lt: Ištrinti visus JavaScript leidimus?

en: This action will delete all JavaScript permissions. You will be asked for permissions again for each web site visited.
lt: Šis veiksmas ištrins visus JavaScript leidimus. Kiekvienai aplankytai svetainei jūsų vėl bus prašoma leidimų.

en: Manager instance
lt: Tvarkytuvės egzempliorius

en: Instance to global NoJS manager
lt: Visuotinės NoJS tvarkytuvės egzempliorius

note: Set up dialog
en: Configure NoJS
lt: Konfigūruoti NoJS

en: Below is a list of all web sites and the policy set for them. You can delete policies by marking the entries and clicking on <i>Delete</i>.
lt: Žemiau yra visų svetainių ir joms nustatytų politikų sąrašas. Jūs galite ištrinti politikas, pažymėdami įrašus ir spusteldami ant mygtuko <i>Ištrinti</i>.

en: Domain
lt: Sritis

en: Policy
lt: Politika

en: Delete _all
lt: Ištrinti _visas

note: Add "allow-local-pages" checkbox
en: A_llow scripts on local pages
lt: Leis_ti scenarijus vietiniuose puslapiuose

note: Add "block-unknown-domains" checkbox
en: Bloc_k scripts at unknown domains by default
lt: Pagal numatymą blokuoti scenarijus nežinomose srityse

note: Add "check-second-level-only" checkbox
en: S_et permissions on second-level domain
lt: Nustat_yti leidimus netiesioginei sričiai

note: Add menu item(s) for domain
en: Deny %s
lt: Drausti %s

en: Allow %s
lt: Leisti %s

en: Allow %s this session
lt: Leisti %s šiam seansui

en: Browser window
lt: Naršyklės langas

en: The Midori browser instance this view belongs to
lt: Midori naršyklės egzempliorius, kuriam priklauso šis rodinys

en: View
lt: Rodinys

en: The Midori view instance this view belongs to
lt: Midori rodinio egzempliorius, kuriam priklauso šis rodinys

en: Menu icon state
lt: Meniu piktogramos būsena

en: State of menu icon to show in status bar
lt: Meniu piktogramos, kurią rodyti būsenos juostoje, būsena

en: Undetermined
lt: Nenustatyta

en: Allowed
lt: Leidžiama

en: Mixed
lt: Maišyta

en: Denied
lt: Draudžiama

en: A fatal error occurred which prevents the NoJS extension to continue. You should disable it.
lt: Įvyko lemtingoji klaida, neleidžianti NoJS plėtiniui tęsti savo darbą. Jūs turėtumėte jį išjungti.

en: Error in NoJS extension
lt: Klaida NoJS plėtinyje

en: Reason
lt: Priežastis

en: Could not create configuration folder for extension: %s
lt: Nepavyko plėtiniui sukurti konfigūracijos aplanko: %s

en: Could not create configuration folder for extension.
lt: Nepavyko plėtiniui sukurti konfigūracijos aplanko.

en: Could not open database of extension.
lt: Nepavyko atverti plėtinio duomenų bazės.

en: Could not set up database structure of extension.
lt: Nepavyko nustatyti plėtinio duomenų bazės struktūros.

en: Extension instance
lt: Plėtinio egzempliorius

en: The Midori extension instance for this extension
lt: Midori plėtinio egzempliorius šiam plėtiniui

en: Application instance
lt: Programos egzempliorius

en: The Midori application instance this extension belongs to
lt: Midori programos egzempliorius, kuriam priklauso šis plėtinys

en: Database instance
lt: Duomenų bazės egzempliorius

en: Pointer to sqlite database instance used by this extension
lt: Rodyklė į šio plėtinio naudojamą sqlite duomenų bazės egzempliorių

en: Database path
lt: Duomenų bazės kelias

en: Path to sqlite database instance used by this extension
lt: Kelias į šio plėtinio naudojamą sqlite duomenų bazės egzempliorių

en: Allow local pages
lt: Leisti vietinius puslapius

en: Allow scripts to run on local (file://) pages
lt: Leisti vykdyti scenarijus vietiniuose (file://) puslapiuose

en: Only second level
lt: Tik netiesioginiuose

en: Reduce each domain to its second-level (e.g. www.example.org to example.org) for comparison
lt: Palyginimui, sumažinti kiekvieną sritį iki jos netiesioginės srities (pvz., www.example.org į example.org)

en: Unknown domain policy
lt: Nežinoma srities politika

en: Policy to use for unknown domains
lt: Politika, kurią naudoti nežinomoms sritims

en: Accept temporarily
lt: Laikinai priimti

en: Mouse Gestures
lt: Pelės gestai

en: Control Midori by moving the mouse
lt: Valdykite Midori pelės judesiais

en: Reload page or stop loading
lt: Įkelti puslapį iš naujo ar stabdyti įkėlimą

en: Customize Keyboard shortcuts
lt: Tinkinti klaviatūros susiejimus

en: Customize Sh_ortcuts…
lt: Tinkinti _susiejimus…

en: Shortcuts
lt: Susiejimai

en: View and edit keyboard shortcuts
lt: Rodyti ir keisti klaviatūros susiejimus

en: Statusbar Clock
lt: Būsenos juostos laikrodis

en: Display date and time in the statusbar
lt: Rodyti būsenos juostoje datą ir laiką

en: Images
lt: Paveikslai

en: Scripts
lt: Scenarijai

en: Netscape plugins
lt: Netscape įskiepiai

en: Enable Netscape plugins
lt: Naudoti Netscape įskiepius

en: Statusbar Features
lt: Būsenos juostos ypatybės

en: Easily toggle features on web pages on and off
lt: Lengvai svetainėse įjunkite ar išjunkite ypatybes

en: Tab Panel
lt: Kortelių skydelis

en: T_ab Panel
lt: _Kortelių skydelis

en: Show tabs in a vertical panel
lt: Rodyti korteles vertikaliame skydelyje

en: Only Icons on Tabs by default
lt: Pagal nutylėjimą ant kortelių tik piktogramos

en: New tabs have no label by default
lt: Pagal nutylėjimą naujos kortelės neturi etikečių

en: Tabs to One
lt: Visas korteles į vieną

en: Tabs you collected so far
lt: Iki šiol jūsų surinktos kortelės

en: Clicking an item restores a tab.
lt: Spustelėjimas ant elemento atkurs kortelę.

en: Tabs to _One
lt: Visas korteles į vi_eną

en: Closes all open tabs and creates new tab with tabs links
lt: Užvers visas atvertas korteles ir sukurs naują kortelę su jų nuorodomis

en: Customize Toolbar
lt: Tinkinti įrankių juostą

en: Select items to be displayed on the toolbar. Items can be reordered by drag and drop.
lt: Pasirinkite kurie elementai bus rodomi įrankių juostoje. Elementai gali būti sukeisti vietomis, tiesiog, juos velkant.

en: Available Items
lt: Prieinami elementai

en: Displayed Items
lt: Rodomi elementai

en: _Customize Toolbar…
lt: _Tinkinti įrankių juostą...

en: Toolbar Editor
lt: Įrankių juostos redaktorius

en: Easily edit the toolbar layout
lt: Lengvai keiskite įrankių juostos išdėstymą

note: i18n: Dialog: Clear Private Data, in the Tools menu
en: Clear Private Data
lt: Išvalyti privačius duomenis

en: _Clear private data
lt: _Išvalyti privačius duomenis

en: Clear the following data:
lt: Išvalyti šiuos duomenis:

en: Last open _tabs
lt: Paskutinės atvertos _kortelės

en: Clear private data when _quitting Midori
lt: Išvalyti privačius duomenis, užveriant Midori

note: i18n: Logins and passwords in websites and web forms
en: Saved logins and _passwords
lt: Įrašyti prisijungimai ir sla_ptažodžiai

en: Cookies and Website data
lt: Slapukai ir tinklalapių duomenys

en: Website icons
lt: Tinklalapių piktogramos

en: Open tabs
lt: Atvertos kortelės

en: More open tabs…
lt: Daugiau atvertų kortelių...

en: Failed to clear history: %s
lt: Nepavyko išvalyti istorijos: %s

note: i18n: Couldn't remove items that are older than n days
en: Failed to remove old history items: %s
lt: Nepavyko pašalinti senų istorijos įrašų: %s

en: Failed to add bookmark item: %s
lt: Nepavyko pridėti žymelės elemento: %s

en: Failed to update bookmark: %s
lt: Nepavyko atnaujinti žymelės: %s

en: Failed to remove bookmark item: %s
lt: Nepavyko pašalinti žymelės elemento: %s

en: The configuration couldn't be saved. %s
lt: Nepavyko įrašyti konfigūracijos. %s

note: i18n: Trash, or wastebin, containing closed tabs
en: The trash couldn't be saved. %s
lt: Nepavyko įrašyti šiukšlinės. %s

en: Midori crashed the last time it was opened. You can report the problem at %s.
lt: Paskutinį kartą atvėrus Midori, ji užstrigo. Jūs galite pranešti apie problemą %s.

en: Modify _preferences
lt: Keisti _nuostatas

en: Disable all _extensions
lt: Išjungti _visus plėtinius

en: Show a dialog after Midori crashed
lt: Rodyti dialogo langą po Midori strigties

en: Discard old tabs
lt: Atmesti senas korteles

en: Show last crash _log
lt: Rodyti paskutinės strigties žurna_lą

en: Run in _debugger
lt: Vykdyti _derinimo programoje

en: An instance of Midori is already running but not responding.
lt: Midori egzempliorius jau yra vykdomas, tačiau neatsako.

en: Bookmarks couldn't be loaded: %s
lt: Nepavyko įkelti žymelių: %s

en: The session couldn't be loaded: %s
lt: Nepavyko įkelti seanso: %s

en: The trash couldn't be loaded: %s
lt: Nepavyko įkelti šiukšlinės: %s

en: The history couldn't be loaded: %s
lt: Nepavyko įkelti istorijos: %s

en: The following errors occured:
lt: Įvyko šios klaidos:

en: _Ignore
lt: _Nepaisyti

en: Could not open database of extenstion: %s
lt: Nepavyko atverti plėtinio duomenų bazės: %s

en: Do you really want to delete all cookie permissions?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visus slapukų leidimus?

en: Delete all cookie permissions?
lt: Ištrinti visus slapukų leidimus?

en: This action will delete all cookie permissions. You will be asked for permissions again for each web site visited.
lt: Šis veiksmas ištrins visus slapukų leidimus. Kiekvienai aplankytai svetainei jūsų vėl bus prašoma leidimų.

en: Cookie permission manager
lt: Slapukų leidimų tvarkytuvė

en: Instance of current cookie permission manager
lt: Esamos slapukų leidimų tvarkytuvės egzempliorius

note: Set up dialog
en: Configure cookie permission
lt: Konfigūruoti slapukų leidimus

en: Below is a list of all web sites and the policy set for them. You can delete policies by marking the entries and clicking on <i>Delete</i>.You can also add a policy for a domain manually by entering the domain below, choosing the policy and clicking on <i>Add</i>.
lt: Žemiau yra visų tinklalapių ir jiems nustatytų politikų sąrašas. Jūs galite ištrinti politikas pažymėdami įrašus ir spusteldami ant mygtuko <i>Ištrinti</i>. Jūs taip pat galite rankiniu būdu pridėti sričiai politiką, žemiau įrašydami sritį, pasirinkdami politiką ir nuspausdami ant mygtuko <i>Pridėti</i>.

en: Policy for cookies from domains not in the list:
lt: Politika, skirta slapukams iš sričių, kurių nėra šiame sąraše:

en: Ask for a decision
lt: Klausti sprendimo

en: A fatal error occurred which prevents the cookie permission manager extension to continue. You should disable it.
lt: Įvyko lemtingoji klaida, kuri neleidžia slapukų leidimų tvarkytuvės plėtiniui tęsti darbą. Jūs turėtumėte jį išjungti.

en: Error in cookie permission manager extension
lt: Klaida slapukų leidimų tvarkytuvės plėtinyje

en: Could not determine global cookie policy to set for domain: %s
lt: Nepavyko nustatyti visuotinės slapukų politikos, kurią nustatyti sričiai: %s

en: Till session end
lt: Iki seanso pabaigos

en: The website %s wants to store %d cookies.
lt: Svetainė %s nori saugoti %d slapukus.

en: The website %s wants to store a cookie.
lt: Svetainė %s nori saugoti slapuką.

en: Multiple websites want to store %d cookies in total.
lt: Kelios svetainės iš viso nori saugoti %d slapukus.

en: _Accept
lt: _Priimti

en: Accept for this _session
lt: Priimti šiam _seansui

en: De_ny
lt: _Drausti

en: Deny _this time
lt: Drausti šiam _kartui

en: Path
lt: Kelias

en: Value
lt: Reikšmė

en: Expire date
lt: Galioja iki

en: The policy to use for domains not individually configured. This only acts to further restrict the global cookie policy set in Midori settings.
lt: Sritims naudojama politika nėra atskirai sukonfigūruota. Tai tik dar labiau apriboja Midori nustatymuose nustatytą visuotinę slapukų politiką.

en: Cookie Security Manager
lt: Slapukų saugumo tvarkytuvė

en: Manage cookie permission per site
lt: Tvarkyti slapukų leidimus kiekvienai svetainei atskirai

en: Failed to fetch application icon in %s: %s
lt: Nepavyko gauti programos piktogramos %s: %s

en: Failed to create new launcher (%s): %s
lt: Nepavyko sukurti naujo leistuko (%s): %s

en: Launcher created
lt: Leistukas sukurtas

en: You can now run <b>%s</b> from your launcher or menu
lt: Dabar galite vykdyti <b>%s</b> iš savo leistuko ar meniu

en: Error creating launcher
lt: Klaida, kuriant leistuką

en: No file "desc" found
lt: Nerastas "desc" failas

en: Applications
lt: Programos

en: New _Profile
lt: Naujas _profilis

en: Creates a new, independent profile and a launcher
lt: Sukuria naują, nepriklausomą profilį ir leistuką

en: New _App
lt: Nauja _programa

en: Creates a new app for a specific site
lt: Sukuria naują programą tam tikrai svetainei

en: Error launching
lt: Klaida, paleidžiant

en: Create _Launcher
lt: Sukurti _leistuką

en: Web App Manager
lt: Saityno programų tvarkytuvė

en: Manage websites installed as applications
lt: Tvarkyti kaip programas įdiegtus tinklalapius

en: Transfers
lt: Persiuntimai

en: Clear All
lt: Išvalyti visus

note: Failure to open is the only known possibility here
en: Failed to open download: %s
lt: Nepavyko atverti atsiuntimo: %s

en: Open Destination _Folder
lt: Atverti paskirties _aplanką

en: Copy Link Loc_ation
lt: Kopijuoti nuorodos _adresą

en: The file '<b>%s</b>' has been downloaded.
lt: Failas „<b>%s</b>“ atsisiųstas.

en: '<b>%s</b>' and %d other files have been downloaded.
lt: "<b>%s</b>" ir %d kiti failai buvo atsisiųsti.

en: Transfer completed
lt: Persiuntimas baigtas

en: Some files are being downloaded
lt: Kai kurie failai yra atsisiunčiami

en: _Quit Midori
lt: _Išeiti iš Midori

en: The transfers will be cancelled if Midori quits.
lt: Jeigu išeisite iš Midori, visi persiuntimai bus atšaukti.

en: Transfer Manager
lt: Persiuntimų tvarkytuvė

en: View downloaded files
lt: Žiūrėti atsisiųstus failus

en: Failed to update database: %s
lt: Nepavyko atnaujinti duomenų bazės: %s

en: Failed to select from database: %s
lt: Nepavyko pasirinkti iš duomenų bazės: %s

en: Failed to import legacy session: %s
lt: Nepavyko importuoti liekamojo seanso: %s

en: Tab and session management.
lt: Kortelių ir seansų tvarkymas.

en: This extension provides a task queue for update jobs or recurring events.
lt: Šis plėtinys patekia, atnaujinimo darbams ar pasikartojantiems įvykiams skirtą, užduočių eilę.

en: Failed to add new note to database: %s
lt: Nepavyko pridėti naujo užrašo į duomenų bazę: %s

en: Falied to remove note from database: %s
lt: Nepavyko pašalinti užrašo iš duomenų bazės: %s

en: Falied to rename note: %s
lt: Nepavyko pervadinti užrašo: %s

en: Falied to update note: %s
lt: Nepavyko atnaujinti užrašo: %s

en: Notes
lt: Užrašai

en: New Note
lt: Naujas užrašas

en: Creates a new empty note, unrelated to opened pages
lt: Sukuria naują, su atvertais puslapiais nesusijusį užrašą

en: New note
lt: Naujas užrašas

en: Failed to select from notes database: %s
lt: Nepavyko pasirinkti iš užrašų duomenų bazės: %s

en: Rename note
lt: Pervadinti užrašą

en: Copy note to clipboard
lt: Kopijuoti užrašą į iškarpinę

en: Remove note
lt: Šalinti užrašą

en: Copy selection as note
lt: Kopijuoti žymėjimą kaip užrašą

en: Save text clips from websites as notes
lt: Įrašykite iš svetainių teksto iškarpas kaip užrašus

en: Advertisement blocker
lt: Reklamų blokavimas

en: Block advertisements according to a filter list
lt: Blokuoti reklamas remiantis filtrų sąrašu

en: Bl_ock image
lt: B_lokuoti paveikslą

en: Bl_ock link
lt: _Blokuoti nuorodą

en: Custom
lt: Tinkintas

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Disable
lt: Išjungti

en: Display hidden elements
lt: Rodyti paslėptus elementus

en: Blocking
lt: Blokavimas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Type the address of a preconfigured filter list in the text entry and hit Enter.
lt: Teksto lauke įrašykite iš anksto sukonfigūruoto filtrų sąrašo adresą ir nuspauskite Enter (Įvedimo) klavišą.

en: You can find more lists by visiting following sites:
     %s, %s
lt: Jūs galite rasti daugiau sąrašų, apsilankę šiose svetainėse:
     %s, %s

en: Configure Advertisement filters
lt: Konfigūruoti reklamų filtrus

en: Last update: %x %X
lt: Paskutinis atnaujinimas: %x %X

en: File incomplete - broken download?
lt: Failas nepilnas - blogas atsisiuntimas?

en: Edit rule
lt: Taisyti taisyklę

en: _Rule:
lt: _Taisyklė:

en: Domain Hotkeys
lt: Sričių spartieji klavišai

en: Add www. and .com/.country_domain and proceed with Ctrl+Enter/Shift+Enter
lt: Pridėkite www. bei .lt ir tęskite su Ctrl+Enter/Shift+Enter (Vald+Įvedimas/Lyg2+Įvedimas)

[ctx: Domain]
en: .com
lt: .lt

en: Webmedia now-playing
lt: Saityno medijos bendrinimas

en: Share 'youtube, vimeo, dailymotion, coub and zippcast' that you are playing in Midori using org.midori.mediaHerald
lt: Bendrinti jūsų programoje Midori atkuriamus "youtube, vimeo, dailymotion, coub ir zippcast", naudojant org.midori.mediaHerald
