midori - en to sl translation catalogue (186 entries)

en: Web Browser
sl: Spletni brskalnik

en: Midori Web Browser
sl: Brskalnik Midori

en: Browse the Web
sl: Brskajte po spletu

en: New Tab
sl: Nov zavihek

en: New Window
sl: Novo okno

en: New Private Browsing Window
sl: Novo zasebno okno

en: Midori Private Browsing
sl: Zasebno brskanje Midori

en: Private Browsing
sl: Zasebno brskanje

en: Open a new private browsing window
sl: Odprite novo okno zasebnega brskanja

en: Snapshot saved to: %s
sl: Posnetek shranjen v: %s

en: Run ADDRESS as a web application
sl: Poženi NASLOV kot spletno aplikacijo

en: ADDRESS
sl: NASLOV

en: Use FOLDER as configuration folder
sl: Uporabi MAPO kot mapo za nastavitve

en: FOLDER
sl: MAPA

en: Private browsing, no changes are saved
sl: Zasebno brskanje, nobene spremembe ne bodo shranjene

en: Portable mode, all runtime files are stored in one place
sl: Prenosni način, vse runtime datoteke so shranjene na enem mestu

en: Plain GTK+ window with WebKit, akin to GtkLauncher
sl: Samostojni GTK+ okna z WebKit, sorodno GtkLauncher-ju

en: Show a diagnostic dialog
sl: Pokaži diagnostično okno

en: Run within gdb and save a backtrace on crash
sl: Poženi znotraj gdb in shrani podrobnosti ob sesutju

en: Run the specified filename as javascript
sl: Poženi navedeno datoteko kot JavaScript skripto

en: Take a snapshot of the specified URI
sl: Naredi posnetek navedenega URI-ja

en: Execute the specified command
sl: Izvedi navedeni ukaz

en: List available commands to execute with -e/ --execute
sl: Izpiši razpoložljive ukaze za zagon s -e/ --execute

en: Display program version
sl: Pokaži različico programa

en: Addresses
sl: Naslovi

en: Block URIs according to regular expression PATTERN
sl: Blokiraj URI-je po sledečem regularnem izrazu VZOREC

en: PATTERN
sl: VZOREC

note: i18n: CLI: Close tabs, clear private data, open starting page
en: Reset Midori after SECONDS seconds of inactivity
sl: Ponastavi Midori po SECONDS sekundah odsotnosti

en: SECONDS
sl: SEKUNDE

en: Error: "gdb" can't be found
sl: Napaka: "gdb" ni mogoče najti

en: Please report comments, suggestions and bugs to:
sl: Prosim poročaj komentarje, predloge in hrošče:

en: Check for new versions at:
sl: Preveri za nove različice:

en: An unknown error occured
sl: Prišlo je do neznane napake

en: _Bookmarks
sl: _Zaznamki

en: Add Boo_kmark
sl: Dodaj Zaz_namek

en: _Extensions
sl: _Razširitve

note: i18n: Browsing history, visited web pages, closed tabs
en: _History
sl: _Zgodovina

en: _Userscripts
sl: _Uporabniške skripte

en: User_styles
sl: Uporabnikovi_stili

en: New _Tab
sl: Nov _zavihek

en: _Transfers
sl: _Prenosi

en: Netscape p_lugins
sl: Netscape v_tičniki

en: _Closed Tabs
sl: _Zaprti zavihki

en: New _Window
sl: Novo _okno

en: New _Folder
sl: Nova _mapa

en: [Addresses]
sl: [Naslovi]

en: File not found.
sl: Datoteke ni mogoče najti.

en: Malformed document.
sl: Popačen dokument.

en: Unrecognized bookmark format.
sl: Neprepoznaven format zaznamka.

en: Go forward to the next page
sl: Pojdi naprej na naslednjo stran

note: i18n: Visit the following logical page, ie. in a forum or blog
en: Go to the next sub-page
sl: Pojdi na naslednjo pod-stran

en: Web Search…
sl: Spletno iskanje...

en: Reload the current page
sl: Znova naloži trenutno stran

en: Stop loading the current page
sl: Ustavi nalaganje trenutne strani

en: Failed to update title: %s
sl: Posodobitev naziva ni uspela: %s

en: Value '%s' is invalid for %s
sl: Vrednost '%s' je neveljavna za %s

en: Unexpected setting '%s'
sl: Nepričakovana nastavitev '%s'

en: Unexpected action '%s'.
sl: Nepričakovano dejanje '%s'.

en: %s (Private Browsing)
sl: %s (Zasebno brskanje)

en: Failed to insert new history item: %s
sl: Vstavljanje zgodovinskega elementa ni uspelo: %s

en: Select [text]
sl: Izberi [besedilo]

en: Bookmarks
sl: Zaznamki

en: New Folder
sl: Nova mapa

en: Edit Folder
sl: Uredi mapo

en: New Bookmark
sl: Nov zaznamek

en: Edit Bookmark
sl: Uredi zaznamek

en: Type a name for this bookmark, and choose where to keep it.
sl: Določi ime in lokacijo zaznamka.

en: Type a name for this folder, and choose where to keep it.
sl: Določi ime in lokacijo mape.

en: Show in Bookmarks _Bar
sl: Pokaži v Menuju_Zaznamki

en: Add to _Speed Dial
sl: Dodaj pod _Hitri Dostop

en: Save file as
sl: Shrani datoteko kot

en: A new window has been opened
sl: Odprlo se je novo okno

en: A new tab has been opened
sl: Odprl se je nov zavihek

en: Save file
sl: Shrani datoteko

en: Open file
sl: Odpri datoteko

en: New feed
sl: Nov vir

en: Add a new bookmark
sl: Dodaj nov zaznamek

en: Empty
sl: Prazno

en: Open in New _Window
sl: Odp_ri v novem oknu

en: _Application:
sl: _Program:

en: Import from a file
sl: Uvozi iz datoteke

en: _File
sl: _Datoteka

en: Open a new window
sl: Odpri novo okno

en: Open a new tab
sl: Odpri nov zavihek

en: New P_rivate Browsing Window
sl: Novo okno _zasebnega brskanja

en: Open a file
sl: Odpri datoteko

en: Save to a file
sl: Shrani v datoteko ...

en: _Close Tab
sl: _Zapri zavihek

en: Close the current tab
sl: Zapri trenutni zavihek

en: C_lose Window
sl: _Zapri okno

en: Print the current page
sl: Natisni trenutno stran

en: _Edit
sl: _Uredi

en: Find a word or phrase in the page
sl: Na strani poišči besedo ali izraz

en: Find _Next
sl: Najdi _naslednje

en: Find _Previous
sl: Najdi _predhodne

en: _View
sl: _Pogled

en: _Toolbars
sl: _Orodne vrstice

en: _Encoding
sl: _Nabor znakov

en: _Homepage
sl: _Domača stran

en: Empty Trash
sl: Izprazni smeti

en: _Previous Tab
sl: _Predhodni zavihek

en: _Next Tab
sl: _Naslednji zavihek

en: _Help
sl: Po_moč

en: _Tools
sl: O_rodja

en: _Statusbar
sl: _Vrstica stanja

en: _Automatic
sl: _Samodejno

en: Korean (EUC-KR)
sl: Korejsko (EUC-KR)

en: Western (ISO-8859-1)
sl: Zahodno (ISO-8859-1)

en: _Menu
sl: _Meni

en: Menu
sl: Meni

en: Show last open tabs
sl: Pokaži zadnje odprte zavihke

en: Show last tabs without loading
sl: Pokaži zadnje zavihke brez nalaganja

en: New tab
sl: Nov zavihek

en: New window
sl: Novo okno

en: Default
sl: Privzeto

en: Icons
sl: Ikone

en: Small icons
sl: Majhne ikone

en: Text
sl: Besedilo

en: Icons and text
sl: Ikone in besedilo

en: Text beside icons
sl: Besedilo ob ikonah

en: _Allow
sl: _Dovoli

en: Try again
sl: Poskusite znova

en: Open Link in New _Tab
sl: Odpri povezavo v novem _zavihku

en: Open Link in New _Window
sl: Odpri povezavo v _novem oknu

en: _Search the Web
sl: _Preišči splet

en: Inspect _Element
sl: Preuči _predmet

note: i18n: A file open dialog title, ie. "Open http://fila.com/manual.tgz"
en: Open %s
sl: Odpri %s

en: Blank page
sl: Prazna stran

note: i18n: Download tooltip (size): 4KB of 43MB
en: %s of %s
sl: %s od %s

en: Homepage:
sl: Domača stran:

note: Page "Appearance"
en: Fonts
sl: Pisave

en: Minimum Font Size
sl: Najmanjša velikost pisave

note: Page "Behavior"
en: Behavior
sl: Vedenje

en: Enable Spell Checking
sl: Omogoči preverjanje črkovanja

note: Page "Interface"
en: Browsing
sl: Brskanje

note: Page "Network"
en: Network
sl: Omrežje

en: Port
sl: Vrata

en: Privacy
sl: Zasebnost

en: Enable offline web application cache
sl: Omogoči predpomnilnik za brskanje vsebine brez povezave

en: Add search engine
sl: Dodaj iskalnik

en: _Name:
sl: _Ime:

en: _Description:
sl: _Opis:

en: _Address:
sl: N_aslov:

en: Search for %s
sl: Išči %s

en: Match Case
sl: Ujemanje velikosti črk

en: Open in New _Tab
sl: Odpri v novem _zavihku

en: History
sl: Zgodovina

en: Today
sl: Danes

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: Authentication Required
sl: Potrebna je overitev

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: _Remember password
sl: _Zapomni si geslo

en: Choose file
sl: Izberite datoteko

en: Choose folder
sl: Izbor mape

en: Error
sl: Napaka

en: Delete All
sl: Izbriši vse

en: Expand All
sl: Razširi vse

en: Collapse All
sl: Zloži vse

en: Question
sl: Vprašanje

note: i18n: is this cookie secure (SSL)? yes/ no
en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Name
sl: Ime

en: _Expand All
sl: _Razširi vse

en: _Collapse All
sl: _Zloži vse

en: Text Editor
sl: Urejevalnik besedil

en: Feeds
sl: Viri

en: Form history
sl: Zgodovina obrazcev

en: Remember
sl: Pomni

en: Not now
sl: Ne zdaj

en: Do nothing
sl: Ne stori ničesar

en: Shortcuts
sl: Tipkovne bližnjice

en: Images
sl: Slike

en: Scripts
sl: Skripti

en: Available Items
sl: Razpoložljivi predmeti

en: Toolbar Editor
sl: Urejevalnik orodnih vrstic

note: i18n: Dialog: Clear Private Data, in the Tools menu
en: Clear Private Data
sl: Počisti zasebne podatke

en: Website icons
sl: Ikone spletišč

en: Disable all _extensions
sl: Onemogoči vse _razširitve

en: Discard old tabs
sl: Zavrzi stare zavihke

en: _Ignore
sl: _Prezri

en: Transfers
sl: Prenosi

en: Clear All
sl: Počisti vse

en: Copy Link Loc_ation
sl: Kopiraj mesto _povezave

en: Transfer completed
sl: Prenos je zaključen

en: Edit rule
sl: Uredi pravilo
