midori - en to uz translation catalogue (8 entries)

en: Web Browser
uz: Veb brauzer

en: New Window
uz: Yangi oyna

en: Open a new private browsing window
uz: Yangi ichki mahfiy oyna ochish

en: Snapshot saved to: %s
uz: Snapshot saqlandi: %s

en: Run ADDRESS as a web application
uz: Manzilni web qo'llanma sifatida ishga tushirish

en: ADDRESS
uz: MANZIL

en: Use FOLDER as configuration folder
uz: FOLDER ni sozlanmalar papkasi sifatida ishlatish

en: FOLDER
uz: JILD
