Xfce Apps - en to cs translation catalogue (1008 entries)

en: no underline
cs: bez podtržení

en: single
cs: jednoduché

en: double
cs: dvojité

en: low
cs: nízké

en: Raising GlobalTime window...
cs: Přesouvání okna GlobalTime do popředí...

en: GlobalTime window raise failed
cs: Přesun okna GlobalTime do popředí se nezdařil

note: ********** timezone tooltip **********
en: %s
    click to modify clock
cs: %s
    klikněte pro změnu času

en: Localtime
cs: Místní čas

en: button 1 to change preferences 
    button 2 to adjust time of clocks
cs: tlačítkem 1 změníte nastavení 
    tlačítkem 2 nastavíte čas

en: adjust to change hour
cs: nastavením změníte hodinu

en: adjust to change minute. Click arrows with button 2 to change only 1 minute.
cs: nastavením změníte minutu. Pro změnu pouze o jednu minutu klikněte na šipky s tlačítkem 2 .

en: Global Time
cs: Globální čas

en: NEW
cs: NOVÁ

en: NEW COPY
cs: NOVÁ KOPIE

en: Not possible to delete the last clock.
cs: Smazání posledních hodin není možné.

en: update this clock
cs: aktualizovat tyto hodiny

en: add new empty clock
cs: přidat nové prázdné hodiny

en: add new clock using this clock as model
cs: přidat nové hodiny používající tyto hodiny jako předlohu

en: delete this clock
cs: smazat tyto hodiny

en: move this clock first
cs: přesunou tyto hodiny na začátek

en: move this clock left
cs: přesunout tyto hodiny vlevo

en: move this clock right
cs: přesunout tyto hodiny vpravo

en: move this clock last
cs: přesunout tyto hodiny na konec

en: set the timezone of this clock to be local timezone
cs: nastavit časové pásmo těchto hodin na místní

en: close window and exit
cs: zavřít okno a ukončit

en: Globaltime preferences
cs: Nastavení globálního času

note: -----------------------HEADING-------------------------------------------
en: Clock Parameters
cs: Parametry hodin

en: Name of the clock:
cs: Název hodin:

en: enter name of clock
cs: zadejte název hodin

en: Timezone of the clock:
cs: Časové pásmo hodin:

en: Text Formatting
cs: Formátování textu

note: ------------------------background-------------------------
en: Background color:
cs: Barva pozadí:

en: Click to change background colour for clock
cs: Klikněte pro změnu barvy pozadí hodin

en: Use default
cs: Použít výchozí

en: Cross this to use default instead of selected value
cs: Zaškrtněte pro použití vybrané hodnoty namísto výchozí

note: ------------------------foreground-------------------------
en: Foreground (=text) color:
cs: Barva popředí (textu):

en: Click to change foreground colour for clock
cs: Klikněte pro změnu barvy popředí hodin

note: ------------------------name font-------------------------
en: Font for name of clock:
cs: Písmo pro název hodin:

en: Click to change font for clock name
cs: Klikněte pro změnu písma názvu hodin

note: ------------------------time font-------------------------
en: Font for time of clock:
cs: Písmo pro čas hodin:

en: Click to change font for clock time
cs: Klikněte pro změnu písma času hodin

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline name of clock:
cs: Podtržení názvu hodin:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline time of clock:
cs: Podtržení času hodin:

en: Text Default Formatting
cs: Výchozí formátování textu

en: Click to change default background colour for clocks
cs: Klikněte pro změnu výchozí barvy pozadí hodin

en: Cross this to use system default instead of selected color
cs: Zaškrtněte pro použití vybrané barvy místo výchozí

en: Click to change default text colour for clocks
cs: Klikněte pro změnu výchozí barvy textu hodin

en: Click to change default font for clock name
cs: Klikněte pro změnu výchozího písma hodin

en: Cross this to use system default font instead of selected font
cs: Zaškrtněte pro použití výchozího systémového písma místo vybraného

en: Click to change default font for clock time
cs: Klikněte pro změnu výchozího písma hodin

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline for name of clock:
cs: Podtržení pro název hodin:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline for time of clock:
cs: Podtržení pro čas hodin:

en: update preferences
cs: aktualizovat nastavení

en: Globaltime Preferences
cs: Nastavení globálního času

note: -----------------------HEADING--------------------------------------
en: General Preferences
cs: Obecná nastavení

en: Decorations:
cs: Dekorace:

en: Standard
cs: Standardní

en: Use normal decorations
cs: Použít běžné dekorace

en: None
cs: Neopakovat

en: Do not show window decorations (borders)
cs: Nezobrazovat dekorace (okraje) oken

en: Clock size:
cs: Velikost hodin

en: Equal
cs: Totožné

en: All clocks have same size
cs: Všechny hodiny mají stejnou velikost

en: Varying
cs: Proměnlivé

en: Clock sizes vary
cs: Velikosti hodin se liší

en: Local timezone:
cs: Místní časové pásmo:

en:  Other
cs:  Jiný

en: %d hour %d mins
cs: %d hodin %d minut

en: %d hour
cs: %d hodin

en: %d mins
cs: %d minut

en: backward
cs: zpět

en: forward
cs: vpřed

en: not changed
cs: nezměněno

en: not changing
cs: nemění se

note: location
en: Location
cs: Umístění

en: GMT Offset
cs: Rozdíl proti času GMT

en: Previous/Next Change
cs: Předchozí nebo další změna

en: Country
cs: Země

note: We are actually setting the g_par parameter. In other words we are setting the global default timezone for Orage. This is done very seldom and we do not want to allow "floating" here. This test is ugly, but it is not worth an extra parameter. this is normal appointment
en: Pick timezone
cs: Zvolte časové pásmo

en: Change mode
cs: Režim změny

note: NOTE: this exists only if ical timezones are being used
en: floating
cs: nezávislý na čas. pásmu

en: Orage Globaltime
cs: Globální čas aplikace Orage

en: Show clocks from different countries
cs: Zobrazit čas jiných zemí

en: Globaltime
cs: Globální čas

en: No rotation
cs: Bez otočení

en: Rotate left
cs: Otočit doleva

en: Rotate right
cs: Otočit doprava

en: Appearance
cs: Vzhled

note: show frame
en: Show _frame
cs: Zobrazit _rámeček

note: foreground color
en: set foreground _color:
cs: n_astavit barvu popředí:

note: background color
en: set _background color:
cs: na_stavit barvu pozadí

note: clock size (=mbox size): height and width
en: set _height:
cs: nastavte _výšku:

en: Note that you can not change the height of horizontal panels
cs: Výšku vodorovných panelů nelze změnit

en: set _width:
cs: na_stavte šířku:

en: Note that you can not change the width of vertical panels
cs: Šířku svislých panelů nelze změnit

en: Show lines _vertically
cs: Zobrazovat řádky _svisle

en: Clock Options
cs: Možnosti hodin

note: timezone
en: set timezone to:
cs: nastavit časové pásmo na:

en: Line %d:
cs: Řádek %d:

en: Enter any valid strftime function parameter.
cs: Vložte platný parametr funkce strftime.

note: Tooltip hint
en: Tooltip:
cs: Tip:

note: special timing for SUSPEND/HIBERNATE
en: fix time after suspend/hibernate
cs: opravit nastavení času po přechodu z režimu spánku nebo hibernace

en: You only need this if you do short term (less than 5 hours) suspend or hibernate and your visible time does not include seconds. Under these circumstances it is possible that Orageclock shows time inaccurately unless you have this selected. (Selecting this prevents cpu and interrupt saving features from working.)
cs: Tuto akci je nutné provést pouze v případě krátkodobě přepnutí do režimu spánku nebo hibernace a v případě, že viditelný čas neobsahuje sekundy. Za těchto podmínek je možné, že hodiny aplikace Orage zobrazují čas nepřesně, dokud nevyberete tuto volbu. (Vybráním této volby bráníte správné činnosti úsporných vlastností procesoru.)

en: This program uses strftime function to get time.
    Use any valid code to get time in the format you prefer.
    Some common codes are:
    	%A = weekday			%B = month
    	%c = date & time		%R = hour & minute
    	%V = week number		%Z = timezone in use
    	%H = hours 				%M = minute
    	%X = local time			%x = local date
cs: Tento program používá ke získání času funkci strftime.
    Pro získání času v požadované podobě použijte platný kód.
    Přehled základních kódů:
    	%A = den v týdnu			%B = měsíc
    	%c = datum a čas		%R = hodina a minuta
    	%V = číslo týdne		%Z = použité časové pásmo
    	%H = hodin 				%M = minuta
    	%X = místní čas			%x = místní datum

en: Orage clock Preferences
cs: Nastavení hodin aplikace Orage

note: TRANSLATORS: Use format characters from strftime(3) * to get the proper string for your locale. * I used these: * %A  : full weekday name * %d  : day of the month * %B  : full month name * %Y  : four digit year * %V  : ISO week number
en: %A %d %B %Y/%V
cs: %A, %d. %B %Y, %V. týden

en: Maintainer
cs: Správce

en: Manage your time with Orage
cs: Řiďte si svůj čas v aplikaci Orage

note: if (gtk_toggle_button_get_active( GTK_TOGGLE_BUTTON(apptw->Type_journal_rb))) end time
en: End
cs: Konec

en: Due
cs: Termín dokončení

en: Orage
cs: Orage - kalendář

note: to avoid timing problems when updating entry Create file chooser
en: Select a file...
cs: Vyberte soubor...

en: Sound Files
cs: Zvukové soubory

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: The appointment information has been modified.
cs: Informace o schůzce byla změněna.

en: Do you want to continue?
cs: Chcete pokračovat?

en: No, do not leave
cs: Ne, nenechat

en: Yes, ignore modifications and leave
cs: Ano, ignorovat změny a odejít

en: The end of this appointment is earlier than the beginning.
cs: Čas konce schůzky je zadán na dřívější dobu než její začátek.

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: Add new appointment to this file.
cs: Přidat schůzku do tohoto souboru.

en: Orage default file
cs: Výchozí soubor aplikace Orage

en: Appointment addition failed.
cs: Přidání schůzky se nezdařilo

en: Error happened when adding appointment. Look more details from the log file.
cs: Při přidávání schůzky došlo k chybě. Více podrobností naleznete v souboru záznamu.

en: Appointment update failed.
cs: Aktualizace schůzky se nezdařila

en: Look more details from the log file. (Perhaps file was updated external from Orage?)
cs: Více podrobností naleznete v souboru záznamu. (Možná byl soubor aktualizován externě z aplikace Orage3)

en: This appointment will be permanently removed.
cs: Tato schůzka bude trvale odebrána.

en: No, cancel the removal
cs: Ne, zrušit odstranění

en: Yes, remove it
cs: Ano, odstranit jej

en: Pick the date
cs: Zvolte datum

en: Today
cs: Dnes

en: This appointment does not exist.
cs: Tato schůzka neexistuje.

en: It was probably removed, please refresh your screen.
cs: Bylo pravděpodobně odebráno, aktualizujte obrazovku.

en: Current categories
cs: Aktuální kategorie

en: Add new category with color
cs: Přidat novou barevnou kategorii

en: Category:
cs: Kategorie:

en: Colors of categories - Orage
cs: Barvy kategorií - Orage

en:  *** COPY ***
cs:  *** KOPIE ***

en: New appointment - Orage
cs: Nová schůzka - Orage

note: File menu stuff ********* File menu ********* File menu
en: _File
cs: _Soubor

en: Sav_e and close
cs: Uložit _a zavřít

en: D_uplicate
cs: D_uplikovat

en: Save
cs: Uložit

en: Save and close
cs: Uložit a zavřít

en: Revert
cs: Obnovit původní

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Free
cs: Dostupný

en: Busy
cs: Zaneprázdněný

en: General
cs: Hlavní

note: type
en: Type
cs: Typ

en: Event
cs: Události

en: Event that will happen sometime. For example:
    Meeting or birthday or TV show.
cs: Událost, která nastane. Například:
    Schůzka, narozeniny nebo televizní pořad.

en: Todo
cs: Úkoly

en: Something that you should do sometime. For example:
    Wash your car or test new version of Orage.
cs: Něco, co byste měli v budoucnu udělat. Například:
    Umyjte si auto nebo otestujte novou verzi aplikace Orage.

en: Journal
cs: Žurnál

en: Make a note that something happened. For example:
    Remark that your mother called or first snow came.
cs: Zapište si, co se stalo. Například:
    Poznamenejte si, že volala matka, nebo padal sníh.

note: title
en: Title
cs: Titulek

en: All day event
cs: Celodenní událost

note: start time
en: Start
cs: Začátek

en: Set
cs: Nastavit

en: Duration
cs: Délka

en: days
cs: dnů

en: hours
cs: hodin

en: mins
cs: minut

note: Availability (only for EVENT)
en: Availability
cs: Dostupnost

note: completed (only for TODO)
en: Completed
cs: Dokončeno

en: Done
cs: Hotovo

note: categories
en: Categories
cs: Kategorie

en: This is special category, which can be used to color this appointment in list views.
cs: Toto je speciální kategorie, kterou lze použít k obarvení této schůzky v pohledu na jejich seznam.

en: update colors for categories.
cs: aktualizovat barvy kategorií.

note: priority
en: Priority
cs: Priorita

en: If you set this 8 or bigger, the appointment is NOT shown on list windows.
    You can use that feature to unclutter your list windows, but it makes it more difficult to find this appointment.
    (Alarms will still fire normally.)
    (There is undocumented parameter so that you can change the default limit of 8.)
cs: Nastavíte-li tuto hodnotu na 8 nebo vyšší, schůzka se nezobrazí v oknech seznamů.
    Tuto vlastnost můžete využít pro uspořádání svých oken seznamů, je však poté obtížnější schůzku najít.
    (Výstrahy se nadále budou spouštět běžným způsobem.)
    (Existuje nedokumentovaná parametr, takže výchozí limit 8 můžete měnit.)

note: note
en: Note
cs: Poznámka

en: These shorthand commands take effect immediately:
        <D> inserts current date in local date format
        <T> inserts time and
        <DT> inserts date and time.
    
    These are converted only later when they are seen:
        <&Ynnnn> is translated to current year minus nnnn.
    (This can be used for example in birthday reminders to tell how old the person will be.)
cs: Tyto zjednodušené příkazy pracují okamžitě:
        <D> vkládá současné datum ve formátu místního data
        <T> vkládá čas a 
        <DT> vkládá datum a čas.
    
    Tyto hodnoty se později konvertují pouze pokud se:
        <&Ynnnn> překládá na současný rok minus nnnn.
    (Tuto vlastnost lze použít například pro připomenutí narozenin a informaci o věku osoby.)

en: Before Start
cs: před zahájením

en: Before End
cs: před ukončením

en: After Start
cs: po zahájení

en: After End
cs: po ukončení

en: Alarm
cs: Výstraha

note: **** ALARM TIME ****
en: Alarm time
cs: Čas výstrahy

en: Often you want to get alarm:
     1) before Event start
     2) before Todo end
     3) after Todo start
cs: Kdy chcete být upozorněni:
     1) před zahájením události
     2) před dokončením úkolu
     3) po dokončení úkolu

en: Persistent alarm
cs: Trvalá výstraha

en: Select this if you want Orage to remind you even if it has not been active when the alarm happened.
cs: Vyberte tuto možnost, chcete-li, aby vám aplikace Orage připomněla událost, i když v tu dobu nebyla aktivní

note: **** Audio Alarm ****
en: Sound
cs: Zvuk

en: Use
cs: Použít

en: Select this if you want audible alarm
cs: Chcete-li povolit akustickou výstrahu, vyberte tuto možnost

en: Repeat alarm sound
cs: Opakovat výstražný zvuk

en: times
cs: krát

en: sec interval
cs: sekundový interval

note: **** Display Alarm ****
en: Visual
cs: Vizuální

en: Use Orage window
cs: Použít okno aplikace Orage

en: Select this if you want Orage window alarm
cs: Chcete-li povolit výstrahu oknem aplikace Orage, vyberte tuto možnost

en: Use notification
cs: Používat oznámení

en: Select this if you want notification alarm
cs: Chcete-li povolit oznámení o výstraze, vyberte tuto možnost

en: Set timeout
cs: Nastavit dobu vypršení

en: Select this if you want notification to expire automatically
cs: Chcete-li, aby oznámení automaticky vypršelo, vyberte tuto možnost

en: 0 = system default expiration time
cs: 0 = výchozí systémová doba vypršení

en: seconds
cs: sekund

note: **** Procedure Alarm ****
en: Procedure
cs: Procedura

en: Select this if you want procedure or script alarm
cs: Chcete-li spustit proceduru nebo skript výstrahy, vyberte tuto možnost

en: You must enter all escape etc characters yourself.
    This string is just given to shell to process.
    The following special commands are replaced at run time:
    	<&T>  appointment title
    	<&D>  appointment description
    	<&AT> alarm time
    	<&ST> appointment start time
    	<&ET> appointment end time
cs: Všechny escape znaky je nutné vložit ručně.
    Tento řetězec bude předán shellu ke zpracování.
    Za běhu budou nahrazeny tyto speciální příkazy:
    	<&T>  titulek schůzky
    	<&D>  popis schůzky
    	<&AT> čas upozornění
    	<&ST> zahájení schůzky
    	<&ET> ukončení schůzky

en: Test this alarm by raising it now
cs: Vyzkoušet tuto výstrahu nyní

en: <b>Default alarm</b>
cs: <b>Výchozí výstraha</b>

en: Store current settings as default alarm
cs: Uložit současné nastavení jako výchozí výstrahu

en: Set current settings from default alarm
cs: Použít výchozí výstrahu jako aktuální nastavení

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Yearly
cs: Ročně

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Mon
cs: Po

en: Tue
cs: Út

en: Wed
cs: St

en: Thu
cs: Čt

en: Fri
cs: Pá

en: Sat
cs: So

en: Sun
cs: Ne

en: Recurrence
cs: Opakování

note: complexity
en: Complexity
cs: Složitost

en: Basic
cs: Základní

en: Advanced
cs: Pokročilá

en: Use this if you want regular repeating event
cs: Chcete-li opakující se událost, použijte tuto volbu

en: Use this if you need complex times like:
     Every Saturday and Sunday or 
     First Tuesday every month
cs: Použijte tuto volbu, chcete-li nastait složitější časové udaje, jako například:
     Každou sobotu a neděli nebo 
     První úterý v měsíci

note: frequency
en: Frequency
cs: Četnost

en: Each
cs: Každý

en: occurrence
cs: opakování

en: Limit frequency to certain interval.
     For example: Every third day:
     Frequency = Daily and Interval = 3
cs: Omezení četnosti na určitý interval.
     Například: Každý třetí den:
     Četnost = denně a Interval = 3

en: Limit
cs: Omezení

en: Repeat forever
cs: Opakovat donekonečna

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Repeat until
cs: Opakovat do

note: weekdays (only for complex settings)
en: Weekdays
cs: Dny v týdnu

en: Which day
cs: Vyberte den

en: Specify which weekday for monthly and yearly events.
     For example:
     Second Wednesday each month:
    	Frequency = Monthly,
    	Weekdays = check only Wednesday,
    	Which day = select 2 from the number below Wednesday
cs: Upřesněte den v týdnu pro měsíční a roční události.
     Například:
     Druhá středa v každém měsíci:
    	Četnost = měsíčně,
    	Dny v týdnu = zaškrtněte pouze středu,
    	Vyberte den = vyberte 2 z číslic pod středou

note: TODO base (only for TODOs)
en: TODO base
cs: Seznam úkolů TODO

en: TODO reoccurs regularly starting on start time and repeating after each interval no matter when it was last completed
cs: Seznam úkolů TODO opakovaně začíná v čase zahájení a opakuje se v každém intervalu, bez ověření zda byl dokončen

en: TODO reoccurrency is based on complete time and repeats after the interval counted from the last completed time.
    (Note that you can not tell anything about the history of the TODO since reoccurrence base changes after each completion.)
cs: Opakování seznamu úkolů TODO je založeno na čase dokončení a opakuje se po intervalu vypočítaném z předchozího času dokončení.
    (Historii seznamu úkolů TODO nelze vypsat, protože opakování úkolu se mění po každém dokončení.)

note: exceptions
en: Exceptions
cs: Výjimky

en: Add more exception dates by clicking the calendar days below.
    Exception is either exclusion(-) or inclusion(+) depending on the selection.
    Remove by clicking the data.
cs: Více dnů s výjimkami přidáte kliknutím na dny v kalendáři níže.
    Výjimkou je vyjmutí (-) nebo zahrnutí (+) v závislosti na výběru.
    Vyjmete je kliknutím na data.

en: Add excluded date (-)
cs: Přidat vyjmuté datum (-)

en: Excluded days are full days where this appointment is not happening
cs: Vyjmuté dny jsou celé dny, ve kterých není naplánována žádná schůzka

en: Add included time (+)
cs: Přidat zahrnutý čas (+)

en: Included times have same timezone than start time, but they may have different time
cs: Zahrnuté časy jsou ve stejné časové zóně jako počáteční čas, ale mohou mít jiný čas

note: calendars showing the action days
en: Action dates
cs: Data akcí

note: ********* View menu ********* View menu
en: _View
cs: _Zobrazit

note: ********* Go menu   *********
en: _Go
cs: _Přejít

en: New
cs: Nový

en: Back one week
cs: Zpět o jeden týden

en: Back one day
cs: Zpět o jeden den

en: Forward one day
cs: Vpřed o jeden den

en: Forward one week
cs: Vpřed o jeden týden

en: Refresh
cs: Aktualizovvat

en: Close
cs: Zavřít

en: Unknown
cs: Neznámá

en:        Number of days to show
cs:        Počet zobrazených dní

en: Orage - day view
cs: Orage - pohled na den

note: date only appointment
en: All day
cs: Celý den

en: Time
cs: Čas

en: No rows have been selected.
cs: Nevybrali jste žádné řádky.

en: Click a row to select it and after that you can copy it.
cs: Kliknutím vyberete řádek, poté jej můžete zkopírovat.

en: You will permanently remove all
    selected appointments.
cs: Tímto trvale odstraníte všechny
    vybrané schůzky.

en: Yes, remove them
cs: Ano, odstranit je

en: Back
cs: Zpět

en: Forward
cs: Vpřed

en: Find
cs: Najít

en: Dayview
cs: Přehled více dnů

en: Extra days to show:
cs: Zobrazit položky pro tento počet následujících dní:

en: only first repeating
cs: opakovat pouze první

en: Check this if you only want to see the first repeating event. By default all are shown.
    Note that this also shows all urgencies.
    Note that repeating events may appear earlier in the list as the first occurrence only is listed.
cs: Zaškrtněte tuto volbu, pokud chcete vidět pouze první z opakovaných událostí. Ve výchozím stavu ve zobrazují všechny.
    Zobrazuje také urgence.
    Opakované události se mohou objevit v seznamu dříve, protože se zobrazuje pouze první výskyt.

en: also old
cs: také staré

en: Check this if you want to see old events also. This can only be selected after 'only first repeating' is enabled to avoid very long lists.
    Note that extra days selection still defines if newer appointments are listed'.
cs: Zaškrtněte tuto volbu, pokud chcete vidět také staré události. Tuto možnost lze vybrat pouze pokud je povolena volba "pouze první opakující se položku", aby se zabránilo tvorbě příliš dlouhých seznamů.
    Výběr následujících dní navíc stále určuje, zda jsou vypisovány novější schůzky.

en: Journal entries starting from:
cs: Položky žurnálu počínaje od:

en: Search
cs: Hledat

en: Search text
cs: Hledat text

en: Flags
cs: Příznaky

en: Title
cs: Titulek

en: Double click line to edit it.
    
    Flags in order:
    	 1. Alarm: n=no alarm
    		 A=Alarm is set P=Persistent alarm is set
    	 2. Recurrence: n=no recurrence
    		 H=Hourly D=Daily W=Weekly M=Monthly Y=Yearly
    	 3. Type: f=free B=Busy
    	 4. Located in file:
    		O=Orage A=Archive F=Foreign
    	 5. Appointment type:
    		E=Event T=Todo J=Journal
cs: Editace se provádí dvojklikem na řádek.
    
    Příznaky v pořadí:
    	 1. Budík: n=žádný budík
    		 A=Budík je nastaven P=Trvalý budík je nastaven
    	 2. Opakování: n=bez opakování
    		 H=Po hodinách D=Denně W=Týdení M=Měsíční Y=Roční
    	 3. Typ: f=volno B=obsazeno
    	 4. Umístění v souboru:
    		O=Orage A=Archiv F=Cizí
    	 5. Typ akce:
    		E=Událost T=Úkol J=Žurnál

note: remove since it has ended
en: 	Recur ended, moving to archive file.
cs: 	Opakování skončilo, přesunuje se do archivního souboru.

en: Archiving not enabled. Exiting
cs: Archivování není povoleno. Ukončuje se...

en: Archiving threshold: %d month(s)
cs: Práh archivu: %d měsíců

note: yy mon day
en: 	Archiving events, which are older than: %04d-%02d-%02d
cs: 	Archivují se události, které předcházejí datu %04d-%02d-%02d

en: Archiving uid: %s
cs: Archivuje se uid: %s

note: VTODO not completed, do not archive
en: 	VTODO not complete; not archived
cs: 	VTODO není dokončeno a nebylo archivováno

note: it is recurrent event
en: 	Recurring. End year: %04d, month: %02d, day: %02d
cs: 	Opakující se. Poslední rok: %04d, měsíc: %02d, den: %02d

en: Archiving done
cs: Archivování dokončeno

note: PHASE 1: go through base orage file and remove "repeat" shortcuts
en: Starting archive removal.
cs: Zahajování odebrání archivu.

en: 	PHASE 1: reset recurring appointments
cs: 	FÁZE 1: obnovení opakujících se schůzek do původního stavu

note: PHASE 2: go through archive file and add everything back to base orage. * After that delete the whole arch file
en: 	PHASE 2: return archived appointments
cs: 	FÁZE 2: vrácení archivovaných schůzek

en: Archive removal done
cs: Odebrání archivu dokončeno

en: Orage default alarm
cs: Výchozí výstraha Orage

en: Created alarm list for main Orage file:
cs: Seznam výstrah pro hlavní soubor aplikace byl vytvořen:

en: Created alarm list for foreign file: %s (%s)
cs: Seznam výstrah pro externí soubor byl vytvořen: %s (%s)

en: 	Added %d alarms. Processed %d events.
cs: ⇥Přidáno %d výstrah. Zpracování %d událostí.

en: 	Found %d alarms of which %d are active. (Searched %d recurring alarms.)
cs: 	Bylo nalezeno %d výstrah, z nichž %d je aktivních. (Bylo prohledáno %d opakujících se výstrah.)

en: Starting import file preprocessing
cs: Zahajuje se předzpracování importu souboru

en: ... Patched DCREATED to be CREATED.
cs: ... DCREATED aktualizováno na CREATED.

en: ... Patched timezone to Orage format.
cs: ... Časové pásmo upraveno na formát aplikace Orage.

en: Import file preprocessing done
cs: Předzpracování importu souboru bylo dokončeno

en: Found external update on file %s.
cs: Došlo k vnější aktualizaci souboru %s.

en: Refreshing alarms and calendar due to external file update.
cs: Z důvodu vnější aktualizace souboru se obnovují výstrahy a kalendář.

en: Calendar files
cs: Soubory kalendáře

en: Current foreign files
cs: Aktuální externí soubory

en: READ ONLY
cs: POUZE PRO ČTENÍ

en: READ WRITE
cs: PRO ČTENÍ I ZÁPIS

en: ***** No foreign files *****
cs: ***** Žádné externí soubory *****

en: Foreign file add failed
cs: Přidání externího souboru se nezdařilo

en: Orage can only handle 10 foreign files. Limit reached.
cs: Orage dokáže pracovat pouze s 10 externími soubory. Limit byl dosažen.

en: Filename is empty.
cs: Název souboru je prázdný.

en: Name is empty.
cs: Název je prázdný.

en: File does not exist.
cs: Soubor neexistuje.

en: Same filename already exists in Orage.
cs: V aplikaci Orage již existuje soubor se shodným názvem.

en: Same name already exists in Orage.
cs: V aplikaci Orage již tento název existuje.

en: Import/export
cs: Import a export

en: Read from file:
cs: Načíst ze souboru:

en: Separate filenames with comma(,).
     NOTE: comma is not valid character in filenames for Orage.
cs: Názvy souborů oddělte čárkami.
     POZNÁMKA: Čárka není platným znakem v názvech souborů aplikace Orage.

en: Write to file:
cs: Zapsat do souboru:

en: Select
cs: Vybrat

en: All appointments
cs: Všechny schůzky

en: Named appointments:
cs: Pojmenované schůzky:

en: Note that only main file appointments are read.
    Archived and Foreign events are not exported.
cs: Načítají se pouze schůzky z hlavního souboru.
    Archivované a externí události se neexportují.

en: Note that only main file appointments are read.
    Foreign events are not exported.
cs: Načítají se pouze schůzky z hlavního souboru.
    Externí události se neexportují.

en: You can easily drag these from event-list window.
cs: Tyto položky můžete jednoduše přetáhnout z okna seznamu událostí.

en: Orage appointment UIDs separated by commas.
cs: Čísla schůzek UID aplikace Orage oddělená čárkami.

en: Archive
cs: Archiv

en: Archive now (threshold: %d months)
cs: Okamžitá archivace (práh: %d měsíců)

en: You can change archive threshold in parameters
cs: Práh archivu můžete změnit v parametrech.

en: Revert archive now
cs: Obnovení archivu do původního stavu

en: Return all archived events into main orage file and remove arch file.
    This is useful for example when doing export and moving orage
    appointments to another system.
cs: Vrátí všechny archivované události do hlavního souboru aplikace
    Orage a odebere soubor archivu. Tato funkce je užitečná například
    při exportu a přesunu schůzek na jiný systém.

en: Orage files
cs: Soubory aplikace Orage

en: Orage main calendar file
cs: Hlavní soubor kalendáře aplikace Orage

en: Current file:
cs: Aktuální soubor:

en: New file:
cs: Nový soubor:

en: Action options:
cs: Dostupné akce:

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Orage internal file rename only.
    Does not touch external filesystem at all.
    New file must exist.
cs: Přejmenování interního souboru aplikace Orage.
    Nezasahuje do vnějšího systémů souborů.
    Nový soubor již musí existovat.

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Current file is copied and stays unmodified in the old place.
cs: Aktuální soubor se zkopíruje a
    v původním umístění zůstane nezměněn.

en: Move
cs: Přesunout

en: Current file is moved and vanishes from the old place.
cs: Aktuální soubor se přesune a
    z původního umístění bude vymazán.

en: Archive file
cs: Soubor archivu

en: Foreign files
cs: Externí soubory

en: Add new foreign file
cs: Přidat nový externí soubor

en: Foreign file:
cs: Externí soubor:

note: label = gtk_label_new(_("Options:")); gtk_box_pack_start(GTK_BOX(hbox), label, FALSE, FALSE, 5);
en: Visible name:
cs: Viditelný název:

en: Read only
cs: Pouze pro čtení

en: Set this if you want to make sure that this file is never modified by Orage.
    Note that modifying foreign files may make them incompatible with the original tool, where they came from!
cs: Tuto možnost nastavte, chcete-li si být jisti, že tento aplikace Orage tento soubor nikdy nepozmění.
    Zapamatujte si, že pozměněním externích souborů je můžete učinit nekompatibilními s původními nástroji, v nichž byly vytvořeny!

en: This internal name is displayed to user instead of file name.
cs: Místo názvu souboru se uživateli zobrazí tento interní název.

en: Exchange data - Orage
cs: Správa datových souborů - Orage

en: 	This is %s version %s
cs: 	Toto je %s verze %s

en: 	Released under the terms of the GNU General Public License.
cs: 	Vydáno pod podmínkami licence GNU General Public Licence.

en: 	Compiled against GTK+-%d.%d.%d,
cs: 	Zkompilováno proti knihovnám GTK+-%d.%d.%d,

en: using GTK+-%d.%d.%d.
cs: používá knihovny GTK+-%d.%d.%d.

en: 	Using DBUS for import.
cs: 	Používá DBUS pro import.

en: 	Not using DBUS. Import works only partially.
cs: 	Používání DBUS není zapnuto. Import bude pracovat pouze částečně.

en: 	Using libnotify.
cs: 	Používá se knihovna libnotify.

en: 	Not using libnotify.
cs: 	Nepoužívá se knihovna libnotify.

en: 	Using automatic archiving.
cs: 	Používá se automatické archivování.

en: 	Not using archiving.
cs: 	Bez archivace.

en: 	Using operating system package libical.
cs: 	Používá se systémový balíček libical.

en: 	Using Orage local version of libical.
cs: 	Používá se místní verze Orage balíčku libical.

en: Usage: orage [options] [files]
cs: Použití: orage [volby] [soubory]

en: Options:
cs: Možnosti:

en: --version (-v) 		show version of orage
cs: --version (-v) 		zobrazí verzi aplikace orage

en: --help (-h) 		print this text
cs: --help (-h) 		zobrazí tento text

en: --preferences (-p) 	show preferences form
cs: --preferences (-p) 	zobrazí formulář možnosti

en: --toggle (-t) 		make orage visible/unvisible
cs: --toggle (-t) 		přepne aplikaci orage do viditelného nebo neviditelného stavu

en: --add-foreign (-a) file [RW] [name] 	add a foreign file
cs: --add-foreign (-a) soubor [RW] [název] 	přidá externí soubor

en: --remove-foreign (-r) file 	remove a foreign file
cs: --remove-foreign (-r) soubor       odebere externí soubor

en: --export (-e) file [appointment...] 	export appointments from Orage to file
cs: --export (-e) soubor [schůzka...]  exportuje schůzky z aplikace Orage do souboru

en: files=ical files to load into orage
cs: soubory=soubory typu ical pro načtení do aplikace orage

en: 	dbus not included in orage.
cs: 	aplikace orage byla sestavena bez podpory sběrnice dbus.

en: 	without dbus [files] and foreign file options(-a & -r) can only be used when starting orage
cs: 	bez podpory sběrnice dbus je možné [soubory] a volby externích souborů (-a a -r) použít pouze při spouštění aplikace orage

en: 
    Unknown option %s
cs: 
    Neznámá volba %s

en: _Exchange data
cs: _Správa datových souborů

note: Edit menu
en: _Edit
cs: _Upravit

en: View selected _date
cs: Zobrazit vybrané _datum

en: View selected _week
cs: Zobrazit vybraný _týden

en: Select _Today
cs: _Přejít na dnešní den

en: Show _Globaltime
cs: Zobrazit _globální čas

note: Help menu
en: _Help
cs: _Nápověda

en: No title defined
cs: Bez názvu

en:  Location: %s
cs: Umístění: %s

en: 
     Note:
    %s
cs: 
     Poznámka:
    %s

en: Never
cs: Nikdy

en: Title: %s
    %s Start:	%s
     Due:	%s
     Done:	%s%s
cs: Název: %s
    %s Začátek:	%s
    Termín:	%s
    Dokončeno:	%s%s

en: Title: %s
    %s Start:	%s
     End:	%s%s
cs: Název: %s
    %s Začátek:	%s
     Konec:	%s%s

en: <b>To do:</b>
cs: <b>Úkoly:</b>

en: <b>Events for %s:</b>
cs: <b>Události pro %s:</b>

en: <b>Events for %s - %s:</b>
cs: <b>Události pro %s - %s:</b>

en: Main settings
cs: Hlavní nastavení

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: You should always define your local timezone.
cs: Vždy byste měli definovat místní časové pásmo.

en: Archive threshold (months)
cs: Práh archivu (v měsících)

en: (0 = no archiving)
cs: (0 = bez archivace)

en: Archiving is used to save time and space when handling events.
cs: Archivace se používá pro úsporu času a místa při zpracování událostí.

en: Sound command
cs: Příkaz pro přehrání zvuku

en: This command is given to shell to make sound in alarms.
cs: Tento příkaz je předán shellu za účelem přehrání zvuku výstrah.

en: Calendar window
cs: Okno kalendáře

en: Calendar visual details
cs: Podrobnosti zobrazení kalendáře

en: Show borders
cs: Zobrazit okraje

en: Show menu
cs: Zobrazit nabídku

en: Show day names
cs: Zobrazit názvy dnů

en: Show week numbers
cs: Zobrazit čísla týdnů

en: Show month and year
cs: Zobrazit měsíc a rok

en: Calendar info boxes
cs: Informační okna kalendáře

en: Show todo list
cs: Zobrazit seznam úkolů

en: Number of days to show in event window
cs: Počet dní ke zobrazení v okně událostí

en: 0 = do not show event list at all
cs: 0 = nezobrazovat seznam událostí

en: Calendar visibility
cs: Viditelnost kalendáře

en: Show on all desktops
cs: Zobrazit na všech pracovních plochách

en: Keep on top
cs: Vždy navrchu

en: Show in taskbar
cs: Zobrazit v panelu úloh

en: Show in pager
cs: Zobrazit v přepínači ploch

en: Show in systray
cs: Zobrazit v systémové oblasti

en: Calendar start
cs: Stav kalendáře po spuštění

en: Show
cs: Zobrazený

en: Hide
cs: Skrytý

en: Minimized
cs: Minimalizovaný

en: On calendar window open
cs: Při otevření okna kalendáře

en: Select today's date
cs: Vyberte dnešní datum

en: Select previously selected date
cs: Označit předchozí vybrané datum

en: Calendar day double click shows
cs: Dvojité kliknutí na den v kalendáři zobrazí

en: Days view
cs: Pohled na dny

en: Event list
cs: Seznam událostí

en: Extra settings
cs: Další nastavení

en: Event list window
cs: Okno seznamu událostí

en: Number of extra days to show in event list
cs: Počet zbývajících dní ke zobrazení v seznamu událostí

en: This is just the default value, you can change it in the actual eventlist window.
cs: Toto je pouze výchozí hodnota, kterou můžete změnit v okně seznamu aktuálních událostí.

en: Show only first repeating event
cs: Zobrazovat pouze první opakující se položku

en: Day view window default first day
cs: Výchozí první den okna denního pohledu

en: First day of week
cs: První den v týdnu

en: Selected day
cs: Vybraný den

en: Use dynamic tray icon
cs: Používat dynamickou ikonu v oznamovací oblasti

en: Use dynamic icon
cs: Používat dynamické ikony

en: Dynamic icon shows current month and day of the month.
cs: Dynamická ikona zobrazuje aktuální měsíc a den v měsíci.

en: Use wakeup timer
cs: Použít budík

en: Use this timer if Orage has problems waking up properly after suspend or hibernate. (For example tray icon not refreshed or alarms not firing.)
cs: Tento časovač použijte pouze pokud nastanou potíže s aplikací Orage po uspání nebo hibernaci. (Například pokud se ikona v systémové oblasti nepřekresluje nebo se nespouštějí výstrahy.)

en: Foreign file default visual alarm
cs: Vizuální výstraha výchozího cizího souboru

en: Orage window
cs: Okno aplikace Orage

en: Notify notification
cs: Používat oznámení

en: Always quit when asked to close
cs: Při ukončit při žádosti o ukončení

en: Always quit
cs: Vždy ukončit

en: By default Orage stays open in the background when asked to close. This option changes Orage to quit and never stay in background when it is asked to close.
cs: Ve výchozím stavu zůstavá aplikace Orage po žádosti o uzavření otevřená v pozadí. Tato volba mění chování aplikace Orage tak, že se po žádosti o uzavření ukončí.

en: Orage Preferences
cs: Nastavení aplikace Orage

en: First Orage start. Searching default timezone.
cs: První spuštění aplikace Orage. Vyhledávání výchozího časového pásma.

en: Default timezone set to %s.
cs: Výchozí časové pásmo nastaveno na %s.

en: Default timezone not found, please, set it manually.
cs: Výchozí časové pásmo nebylo nalezeno, nastavte jej ručně.

en: Reminder
cs: Upomínka

en: Open
cs: Otevřít

en: Reminder - Orage
cs: Upomínka - Orage

en: Postpone
cs: Odložit

en: Remind me again after the specified time
cs: Opětovně připomenout po zadaném čase

en: Next active alarms:
cs: Následující aktivní výstrahy:

en: 
    %02d d %02d h %02d min to: %s
cs: 
    %02d d %02d h %02d minut do: %s

en: 
    No active alarms found
cs: 
    Nenalezeny žádné aktivní výstrahy

en: Africa
cs: Afrika

en: Africa/Abidjan
cs: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
cs: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
cs: Afrika/Addis_Abeba

en: Africa/Algiers
cs: Afrika/Alžír

en: Africa/Asmara
cs: Afrika/Asmara

en: Africa/Asmera
cs: Afrika/Asmara

en: Africa/Bamako
cs: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
cs: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
cs: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
cs: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
cs: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
cs: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
cs: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
cs: Afrika/Káhira

en: Africa/Casablanca
cs: Afrika/Casablanca (Dár al-Bajdá)

en: Africa/Ceuta
cs: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
cs: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
cs: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
cs: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
cs: Afrika/Džibútí

en: Africa/Douala
cs: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
cs: Afrika/El_Aaiún

en: Africa/Freetown
cs: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
cs: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
cs: Afrika/Harare

en: Africa/Juba
cs: Afrika/Džuba

en: Africa/Johannesburg
cs: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
cs: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
cs: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
cs: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
cs: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
cs: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
cs: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
cs: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
cs: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
cs: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
cs: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
cs: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
cs: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
cs: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
cs: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
cs: Afrika/Mogadiisho

en: Africa/Monrovia
cs: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
cs: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
cs: Afrika/N'Djamena

en: Africa/Niamey
cs: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
cs: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
cs: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
cs: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
cs: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
cs: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
cs: Afrika/Tarábulus (Tripolis)

en: Africa/Tunis
cs: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
cs: Afrika/Windhoek

en: America
cs: Amerika

en: America/Adak
cs: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
cs: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
cs: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
cs: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
cs: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
cs: Amerika/Argentina/Buenos_Aires

en: America/Argentina/ComodRivadavia
cs: Amerika/Argentina/Comodoro_Rivadavia

en: America/Argentina/La_Rioja
cs: Amerika/Argentina/La_Rioja

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
cs: Amerika/Argentina/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/Salta
cs: Amerika/Argentina/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
cs: Amerika/Argentina/San_Juan

en: America/Argentina/San_Luis
cs: Amerika/Argentina/San_Luis

en: America/Argentina/Tucuman
cs: Amerika/Argentina/Tucumán

en: America/Argentina/Ushuaia
cs: Amerika/Argentina/Ushuaia

en: America/Aruba
cs: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
cs: Amerika/Asunción

en: America/Atikokan
cs: Amerika/Atikokan

en: America/Atka
cs: Amerika/Atka

en: America/Bahia
cs: Amerika/Bahia

en: America/Bahia_Banderas
cs: Amerika/Bahia_Banderas

en: America/Barbados
cs: Amerika/Barbados

en: America/Belem
cs: Amerika/Belem

en: America/Belize
cs: Amerika/Belize

en: America/Blanc-Sablon
cs: Amerika/Blanc-Sablon

en: America/Boa_Vista
cs: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
cs: Amerika/Bogotá

en: America/Boise
cs: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
cs: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
cs: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Campo_Grande
cs: Amerika/Campo_Grande

en: America/Cancun
cs: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
cs: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
cs: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
cs: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
cs: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
cs: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
cs: Amerika/Chihuahua

en: America/Coral_Harbour
cs: Amerika/Coral_Harbour

en: America/Cordoba
cs: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
cs: Amerika/Kostarika

en: America/Creston
cs: Amerika/Creston

en: America/Cuiaba
cs: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
cs: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
cs: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
cs: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
cs: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
cs: Amerika/Denver

en: America/Detroit
cs: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
cs: Amerika/Dominika

en: America/Edmonton
cs: Amerika/Edmonton

en: America/Ensenada
cs: Amerika/Ensenada

en: America/Eirunepe
cs: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
cs: Amerika/El_Salvador

en: America/Fortaleza
cs: Amerika/Fortaleza

en: America/Fort_Wayne
cs: Amerika/Fort_Wayne

en: America/Glace_Bay
cs: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
cs: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
cs: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
cs: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
cs: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
cs: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
cs: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
cs: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
cs: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
cs: Amerika/Halifax

en: America/Havana
cs: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
cs: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
cs: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
cs: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
cs: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Petersburg
cs: Amerika/Indiana/Petersburg

en: America/Indiana/Tell_City
cs: Amerika/Indiana/Tell_City

en: America/Indiana/Vevay
cs: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indiana/Vincennes
cs: Amerika/Indiana/Vincennes

en: America/Indiana/Winamac
cs: Amerika/Indiana/Winamac

en: America/Indianapolis
cs: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
cs: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
cs: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
cs: Amerika/Jamajka

en: America/Jujuy
cs: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
cs: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
cs: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
cs: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
cs: Amerika/Knox_IN

en: America/Kralendijk
cs: Amerika/Kralendijk

en: America/La_Paz
cs: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
cs: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
cs: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
cs: Amerika/Louisville

en: America/Lower_Princes
cs: Amerika/Lower_Princes

en: America/Maceio
cs: Amerika/Maceio

en: America/Managua
cs: Amerika/Managua

en: America/Manaus
cs: Amerika/Manaus

en: America/Marigot
cs: Amerika/Marigot

en: America/Martinique
cs: Amerika/Martinique

en: America/Matamoros
cs: Amerika/Matamoros

en: America/Mazatlan
cs: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
cs: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
cs: Amerika/Menominee

en: America/Merida
cs: Amerika/Merida

en: America/Metlakatla
cs: Amerika/Metlakatla

en: America/Mexico_City
cs: Amerika/Mexiko

en: America/Miquelon
cs: Amerika/Miquelon

en: America/Moncton
cs: Amerika/Moncton

en: America/Monterrey
cs: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
cs: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
cs: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
cs: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
cs: Amerika/Nassau

en: America/New_York
cs: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
cs: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
cs: Amerika/Nome

en: America/North_Dakota/Beulah
cs: Amerika/Severní_Dakota/Beulah

en: America/North_Dakota/Center
cs: Amerika/Severní_Dakota/Center

en: America/North_Dakota/New_Salem
cs: Amerika/Severní_Dakota/New_Salem

en: America/Noronha
cs: Amerika/Noronha

en: America/Ojinaga
cs: Amerika/Ojinaga

en: America/Panama
cs: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
cs: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
cs: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
cs: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
cs: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
cs: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
cs: Amerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
cs: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
cs: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
cs: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
cs: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
cs: Amerika/Recife

en: America/Regina
cs: Amerika/Regina

en: America/Resolute
cs: Amerika/Resolute

en: America/Rio_Branco
cs: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
cs: Amerika/Rosario

en: America/Santa_Isabel
cs: Amerika/Santa_Isabel

en: America/Santarem
cs: Amerika/Santarem

en: America/Santiago
cs: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
cs: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
cs: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
cs: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
cs: Amerika/Shiprock

en: America/Sitka
cs: Amerika/Sitka

en: America/St_Barthelemy
cs: Amerika/Svatý_Bartoloměj

en: America/St_Johns
cs: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
cs: Amerika/Sv._Kryštof

en: America/St_Lucia
cs: Amerika/Sv._Lucie

en: America/St_Thomas
cs: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
cs: Amerika/Sv._Vincenc

en: America/Swift_Current
cs: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
cs: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
cs: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
cs: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
cs: Amerika/Tijuana

en: America/Toronto
cs: Amerika/Toronto

en: America/Tortola
cs: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
cs: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
cs: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
cs: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
cs: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
cs: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
cs: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica
cs: Antarktida

en: Antarctica/Casey
cs: Antarktida/Casey

en: Antarctica/Davis
cs: Antarktida/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
cs: Antarktida/DumontDUrville

en: Antarctica/Macquarie
cs: Antarktida/Macquarie

en: Antarctica/Mawson
cs: Antarktida/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
cs: Antarktida/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
cs: Antarktida/Palmer

en: Antarctica/Rothera
cs: Antarktida/Rothera

en: Antarctica/South_Pole
cs: Antarktida/Jižní_Pól

en: Antarctica/Syowa
cs: Antarktida/Syowa

en: Antarctica/Vostok
cs: Antarktida/Vostok

en: Arctic
cs: Arktida

en: Arctic/Longyearbyen
cs: Arktida/Longyearbyen

en: Asia
cs: Asie

en: Asia/Aden
cs: Asie/Adan

en: Asia/Almaty
cs: Asie/Alma-Ata

en: Asia/Amman
cs: Asie/Ammán

en: Asia/Anadyr
cs: Asie/Anadyr

en: Asia/Aqtau
cs: Asie/Aktau

en: Asia/Aqtobe
cs: Asie/Aktjubinsk

en: Asia/Ashgabat
cs: Asie/Ašchabat

en: Asia/Ashkhabad
cs: Asie/Ašchabad

en: Asia/Baghdad
cs: Asie/Baghdád

en: Asia/Bahrain
cs: Asie/Bahrajn

en: Asia/Baku
cs: Asie/Baku

en: Asia/Bangkok
cs: Asie/Bangkok_(Krungthep)

en: Asia/Beirut
cs: Asie/Bejrút

en: Asia/Bishkek
cs: Asie/Biškek

en: Asia/Brunei
cs: Asie/Brunej

en: Asia/Calcutta
cs: Asie/Kalkata

en: Asia/Choibalsan
cs: Asie/Čojbalsan

en: Asia/Chongqing
cs: Asie/Čchung-čching

en: Asia/Chungking
cs: Asie/Čchung-Čching

en: Asia/Colombo
cs: Asie/Kolamba

en: Asia/Dacca
cs: Asie/Dháka

en: Asia/Damascus
cs: Asie/Dimašk_aš-Šám

en: Asia/Dhaka
cs: Asie/Dháka

en: Asia/Dili
cs: Asie/Dili

en: Asia/Dubai
cs: Asie/Dubaj

en: Asia/Dushanbe
cs: Asie/Dušanbe

en: Asia/Gaza
cs: Asie/Gaza

en: Asia/Harbin
cs: Asie/Cha-Er-Pin_(Charbin)

en: Asia/Hebron
cs: Asie/Hebron

en: Asia/Hong_Kong
cs: Asie/Hongkong

en: Asia/Ho_Chi_Minh
cs: Asie/Ho_Či_Minovo_Město

en: Asia/Hovd
cs: Asie/Chovd

en: Asia/Irkutsk
cs: Asie/Irkutsk

en: Asia/Istanbul
cs: Asie/Istanbul

en: Asia/Jakarta
cs: Asie/Jakarta

en: Asia/Jayapura
cs: Asie/Džajpur

en: Asia/Jerusalem
cs: Asie/jeruzalém

en: Asia/Kabul
cs: Asie/Kábul

en: Asia/Kamchatka
cs: Asie/Kamčatka

en: Asia/Karachi
cs: Asie/Karáčí

en: Asia/Kashgar
cs: Asie/Kašgar

en: Asia/Kathmandu
cs: Asie/Káthmándú

en: Asia/Katmandu
cs: Asie/Káthmándú

en: Asia/Khandyga
cs: Asie/Chandyga

en: Asia/Kolkata
cs: Asie/Kalkata

en: Asia/Krasnoyarsk
cs: Asie/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
cs: Asie/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
cs: Asie/Kuching

en: Asia/Kuwait
cs: Asie/Kuvajt

en: Asia/Macao
cs: Asie/Macao

en: Asia/Macau
cs: Asie/Macao

en: Asia/Magadan
cs: Asie/Magadan

en: Asia/Makassar
cs: Asie/Makassar

en: Asia/Manila
cs: Asie/Manila

en: Asia/Muscat
cs: Asie/Maskat

en: Asia/Nicosia
cs: Asie/Nicosia_(Lefkosia)

en: Asia/Novokuznetsk
cs: Asie/Novokuzněck

en: Asia/Novosibirsk
cs: Asie/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
cs: Asie/Omsk

en: Asia/Oral
cs: Asie/Uralsk

en: Asia/Phnom_Penh
cs: Asie/Phnompenh

en: Asia/Pontianak
cs: Asie/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
cs: Asie/Pchjongjang

en: Asia/Qatar
cs: Asie/Katar

en: Asia/Qyzylorda
cs: Asie/Kyzylorda

en: Asia/Rangoon
cs: Asie/Yankoun

en: Asia/Riyadh
cs: Asie/Rijád

en: Asia/Riyadh87
cs: Asie/Rijád87

en: Asia/Riyadh88
cs: Asie/Rijád88

en: Asia/Riyadh89
cs: Asie/Rijád89

en: Asia/Saigon
cs: Asie/Saigon_(Ho_Chi_Minhovo město)

en: Asia/Sakhalin
cs: Asie/Sachalin

en: Asia/Samarkand
cs: Asie/Samarkand

en: Asia/Seoul
cs: Asie/Soul

en: Asia/Shanghai
cs: Asie/Šanghaj

en: Asia/Singapore
cs: Asie/Singapur

en: Asia/Taipei
cs: Asie/Tchaj-Pej

en: Asia/Tashkent
cs: Asie/Taškent

en: Asia/Tbilisi
cs: Asie/Tbilisi

en: Asia/Tehran
cs: Asie/Teherán

en: Asia/Tel_Aviv
cs: Asie/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
cs: Asie/Thimphu

en: Asia/Thimphu
cs: Asie/Thimphu

en: Asia/Tokyo
cs: Asie/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
cs: Asie/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
cs: Asie/Ulánbátar

en: Asia/Ulan_Bator
cs: Asie/Ulánbátar

en: Asia/Urumqi
cs: Asie/Urumči_(Wu-Lu-Mu-Čchi)

en: Asia/Ust-Nera
cs: Asie/Usť-Něra

en: Asia/Vientiane
cs: Asie/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
cs: Asie/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
cs: Asie/Jakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
cs: Asie/Jekatěrinburg_(Sverdlovsk)

en: Asia/Yerevan
cs: Asie/Jerevan

en: Atlantic
cs: Atlantský oceán

en: Atlantic/Azores
cs: Atlantský oceán/Azory

en: Atlantic/Bermuda
cs: Atlantský oceán/Bermudy

en: Atlantic/Canary
cs: Atlantský oceán/Kanárské_ostrovy

en: Atlantic/Cape_Verde
cs: Atlantský oceán/Kapverdy

en: Atlantic/Faeroe
cs: Atlantský oceán/Faerské_ostrovy

en: Atlantic/Faroe
cs: Atlantik/Faerské_ostrovy

en: Atlantic/Jan_Mayen
cs: Atlantský oceán/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
cs: Atlantský oceán/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
cs: Atlantský oceán/Reykjavík

en: Atlantic/South_Georgia
cs: Atlantský oceán/Jižní_Georgie

en: Atlantic/St_Helena
cs: Jižní Georgie/Sv._Helena

en: Atlantic/Stanley
cs: Jižní Georgie/Stanley_(Falklandy)

en: Australia
cs: Austrálie

en: Australia/ACT
cs: Austrálie/ACT

en: Australia/Adelaide
cs: Austrálie/Adelaide

en: Australia/Brisbane
cs: Austrálie/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
cs: Austrálie/Broken_Hill

en: Australia/Currie
cs: Austrálie/Currie

en: Australia/Darwin
cs: Austrálie/Darwin

en: Australia/Eucla
cs: Austrálie/Eucla

en: Australia/Hobart
cs: Austrálie/Hobart

en: Australia/Lindeman
cs: Austrálie/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
cs: Austrálie/ostrov_lorda_Howa

en: Australia/Melbourne
cs: Austrálie/Melbourne

en: Australia/Perth
cs: Austrálie/Perth

en: Australia/Sydney
cs: Austrálie/Sydney

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Brazil/Acre
cs: Brazílie/Acre

en: Brazil/DeNoronha
cs: Brazílie/DeNoronha

en: Brazil/East
cs: Brazílie/Východ

en: Brazil/West
cs: Brazílie/Západ

en: Canada
cs: Kanada

en: Canada/Atlantic
cs: Kanada/Atlantik

en: Canada/Central
cs: Kanada/Střed

en: Canada/East-Saskatchewan
cs: Kanada/Východ-Saskatchewan

en: Canada/Eastern
cs: Kanada/Východní

en: Canada/Mountain
cs: Kanada/Horský

en: Canada/Newfoundland
cs: Kanada/Nový_Foundland

en: Canada/Pacific
cs: Kanada/Pacifik

en: Canada/Saskatchewan
cs: Kanada/Saskatchewan

en: Canada/Yukon
cs: Kanada/Yukon

en: Chile/Continental
cs: Chile/Vnitrozemský

en: Chile/EasterIsland
cs: Chile/VýchodníOstrovní

en: Etc
cs: Ostatní

en: Etc/GMT
cs: Ostatní/GMT

en: Etc/GMT+0
cs: Ostatní/GMT+0

en: Etc/GMT+1
cs: Ostatní/GMT+1

en: Etc/GMT+10
cs: Ostatní/GMT+10

en: Etc/GMT+11
cs: Ostatní/GMT+11

en: Etc/GMT+12
cs: Ostatní/GMT+12

en: Etc/GMT+2
cs: Ostatní/GMT+2

en: Etc/GMT+3
cs: Ostatní/GMT+3

en: Etc/GMT+4
cs: Ostatní/GMT+4

en: Etc/GMT+5
cs: Ostatní/GMT+5

en: Etc/GMT+6
cs: Ostatní/GMT+6

en: Etc/GMT+7
cs: Ostatní/GMT+7

en: Etc/GMT+8
cs: Ostatní/GMT+8

en: Etc/GMT+9
cs: Ostatní/GMT+9

en: Etc/GMT-0
cs: Ostatní/GMT-0

en: Etc/GMT-1
cs: Ostatní/GMT-1

en: Etc/GMT-10
cs: Ostatní/GMT-10

en: Etc/GMT-11
cs: Ostatní/GMT-11

en: Etc/GMT-12
cs: Ostatní/GMT-12

en: Etc/GMT-13
cs: Ostatní/GMT-13

en: Etc/GMT-14
cs: Ostatní/GMT-14

en: Etc/GMT-2
cs: Ostatní/GMT-2

en: Etc/GMT-3
cs: Ostatní/GMT-3

en: Etc/GMT-4
cs: Ostatní/GMT-4

en: Etc/GMT-5
cs: Ostatní/GMT-5

en: Etc/GMT-6
cs: Ostatní/GMT-6

en: Etc/GMT-7
cs: Ostatní/GMT-7

en: Etc/GMT-8
cs: Ostatní/GMT-8

en: Etc/GMT-9
cs: Ostatní/GMT-9

en: Etc/GMT0
cs: Ostatní/GMT0

en: Etc/Greenwich
cs: Ostatní/Greenwich

en: Etc/UCT
cs: Ostatní/UCT

en: Etc/UTC
cs: Ostatní/UTC

en: Etc/Universal
cs: Ostatní/Univerzální

en: Etc/Zulu
cs: Ostatní/Zulu

en: Europe
cs: Evropa

en: Europe/Amsterdam
cs: Evropa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
cs: Evropa/Andorra

en: Europe/Athens
cs: Evropa/Atény

en: Europe/Belfast
cs: Evropa/Belfast

en: Europe/Belgrade
cs: Evropa/Bělehrad

en: Europe/Berlin
cs: Evropa/Berlín

en: Europe/Bratislava
cs: Evropa/Bratislava

en: Europe/Brussels
cs: Evropa/Brusel

en: Europe/Bucharest
cs: Evropa/Bukurešť

en: Europe/Budapest
cs: Evropa/Budapešť

en: Europe/Busingen
cs: Evropa/Busingen

en: Europe/Chisinau
cs: Evropa/Kišiněv

en: Europe/Copenhagen
cs: Evropa/Kodaň

en: Europe/Dublin
cs: Evropa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
cs: Evropa/Gibraltar

en: Europe/Guernsey
cs: Evropa/Guernsey

en: Europe/Helsinki
cs: Evropa/Helsinki

en: Europe/Isle_of_Man
cs: Evropa/Ostrov_Man

en: Europe/Istanbul
cs: Evropa/Istanbul

en: Europe/Jersey
cs: Evropa/Jersey

en: Europe/Kaliningrad
cs: Evropa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
cs: Evropa/Kijev

en: Europe/Lisbon
cs: Evropa/Lisabon

en: Europe/Ljubljana
cs: Evropa/Lublaň (Ljubljana)

en: Europe/London
cs: Evropa/Londýn

en: Europe/Luxembourg
cs: Evropa/Lucemburk

en: Europe/Madrid
cs: Evropa/Madrid

en: Europe/Malta
cs: Evropa/Malta

en: Europe/Mariehamn
cs: Evropa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
cs: Evropa/Minsk

en: Europe/Monaco
cs: Evropa/Monako

en: Europe/Moscow
cs: Evropa/Moskva

en: Europe/Nicosia
cs: Evropa/Nicosia (Leukósia)

en: Europe/Oslo
cs: Evropa/Oslo

en: Europe/Paris
cs: Evropa/Paříž

en: Europe/Podgorica
cs: Evropa/Podgorica

en: Europe/Prague
cs: Evropa/Praha

en: Europe/Riga
cs: Evropa/Riga

en: Europe/Rome
cs: Evropa/Řím

en: Europe/Samara
cs: Evropa/Samara

en: Europe/San_Marino
cs: Evropa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
cs: Evropa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
cs: Evropa/Simferopoľ

en: Europe/Skopje
cs: Evropa/Skopje

en: Europe/Sofia
cs: Evropa/Sofie

en: Europe/Stockholm
cs: Evropa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
cs: Evropa/Tallinn

en: Europe/Tirane
cs: Evropa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
cs: Evropa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
cs: Evropa/Užhorod

en: Europe/Vaduz
cs: Evropa/Vaduz

en: Europe/Vatican
cs: Evropa/Vatikán

en: Europe/Vienna
cs: Evropa/Vídeň

en: Europe/Vilnius
cs: Evropa/Vilnius

en: Europe/Volgograd
cs: Evropa/Volgograd

en: Europe/Warsaw
cs: Evropa/Varšava

en: Europe/Zagreb
cs: Evropa/Záhřeb

en: Europe/Zaporozhye
cs: Evropa/Zaporož'je

en: Europe/Zurich
cs: Evropa/Curych

en: Indian
cs: Indický_oceán

en: Indian/Antananarivo
cs: Indický_oceán/Antanánarive

en: Indian/Chagos
cs: Indický_oceán/Čagoské_ostrovy

en: Indian/Christmas
cs: Indický_oceán/Vánoční_ostrov

en: Indian/Cocos
cs: Indický_oceán/Kokosové_ostrovy

en: Indian/Comoro
cs: Indický_oceán/Komory

en: Indian/Kerguelen
cs: Indický_oceán/Kergueleny

en: Indian/Mahe
cs: Indický_oceán/Mahé

en: Indian/Maldives
cs: Indický_oceán/Maledivy

en: Indian/Mauritius
cs: Indický_oceán/Mauritius

en: Indian/Mayotte
cs: Indický_oceán/Mayotte

en: Indian/Reunion
cs: Indický_oceán/Réunion

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Mexico/BajaNorte
cs: Mexiko/BajaNorte

en: Mexico/BajaSur
cs: Mexiko/BajaSur

en: Mexico/General
cs: Mexiko/Obecný

en: Mideast
cs: Střední východ

en: Mideast/Riyadh87
cs: Střední východ/Rijád87

en: Mideast/Riyadh88
cs: Střední východ/Rijád88

en: Mideast/Riyadh89
cs: Střední východ/Rijád89

en: Pacific
cs: Tichý oceán

en: Pacific/Apia
cs: Tichý oceán/Apia

en: Pacific/Auckland
cs: Tichý oceán/Auckland

en: Pacific/Chatham
cs: Tichý oceán/Chathamské_ostrovy

en: Pacific/Chuuk
cs: Pacifik/Chuuk

en: Pacific/Easter
cs: Tichý oceán/Velikonoční_ostrov

en: Pacific/Efate
cs: Tichý oceán/Efate

en: Pacific/Enderbury
cs: Tichý oceán/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
cs: Tichý oceán/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
cs: Tichý oceán/Fidži

en: Pacific/Funafuti
cs: Tichý oceán/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
cs: Tichý oceán/Galapágy

en: Pacific/Gambier
cs: Tichý oceán/Gambierovy_ostrovy

en: Pacific/Guadalcanal
cs: Tichý oceán/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
cs: Tichý oceán/Guam

en: Pacific/Honolulu
cs: Tichý oceán/Honolulu

en: Pacific/Johnston
cs: Tichý oceán/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
cs: Tichý oceán/Vánoční ostrov

en: Pacific/Kosrae
cs: Tichý oceán/Kusaie

en: Pacific/Kwajalein
cs: Tichý oceán/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
cs: Tichý oceán/Majuro

en: Pacific/Marquesas
cs: Tichý oceán/Markézy

en: Pacific/Midway
cs: Tichý oceán/Midwayské_ostrovy

en: Pacific/Nauru
cs: Tichý oceán/Nauru

en: Pacific/Niue
cs: Tichý oceán/Niue

en: Pacific/Norfolk
cs: Tichý oceán/Norfolk

en: Pacific/Noumea
cs: Tichý oceán/Nouméa

en: Pacific/Pago_Pago
cs: Tichý oceán/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
cs: Tichý oceán/Palau

en: Pacific/Pitcairn
cs: Tichý oceán/Pitcairn

en: Pacific/Pohnpei
cs: Pacifik/Pohnpei

en: Pacific/Ponape
cs: Tichý oceán/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
cs: Tichý oceán/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
cs: Tichý oceán/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
cs: Tichý oceán/Saipan

en: Pacific/Samoa
cs: Pacifik/Samoa

en: Pacific/Tahiti
cs: Tichý oceán/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
cs: Tichý oceán/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
cs: Tichý oceán/Tongatapu

en: Pacific/Truk
cs: Tichý oceán/Truk

en: Pacific/Wake
cs: Tichý oceán/Wake

en: Pacific/Wallis
cs: Tichý oceán/Wallisovy_ostrovy

en: Pacific/Yap
cs: Tichý oceán/Yap

en: US
cs: USA

en: US/Alaska
cs: USA/Aljaška

en: US/Aleutian
cs: USA/Aleutské_ostrovy

en: US/Arizona
cs: USA/Arizona

en: US/Central
cs: USA/Střední

en: US/Eastern
cs: USA/Východní

en: US/East-Indiana
cs: USA/Východní_Indiana

en: US/Hawaii
cs: USA/Havajské_ostrovy

en: US/Indiana-Starke
cs: USA/Indiana-Starke

en: US/Michigan
cs: USA/Michigan

en: US/Mountain
cs: USA/Horský

en: US/Pacific
cs: USA/Pacifik

en: US/Pacific-New
cs: USA/Pacifik-Nový

en: US/Samoa
cs: USA/Samoa

en: New appointment
cs: Nová schůzka

en: About Orage
cs: O aplikaci Orage

en: Orage Panel Clock
cs: Hodiny aplikace Orage na panel

en: Show time and date?
cs: Zobrazit datum a čas?

en: Orage preferences
cs: Nastavení aplikace Orage

en: Settings for the Xfce 4 Calendar Application (Orage)
cs: Nastavení Kalendáře pro Xfce 4 (Orage)

en: Orage Calendar Preferences
cs: Nastavení kalendáře Orage

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Orage Calendar
cs: Kalendář Orage

en: Desktop calendar
cs: Kalendář pracovního prostředí
