Xfce Apps - en to et translation catalogue (705 entries)

en: Raising GlobalTime window...
et: GlobalTime'i akna tõstmine...

en: GlobalTime window raise failed
et: GlobalTime'i akna tõstmine ebaõnnestus

note: ********** timezone tooltip **********
en: %s
    click to modify clock
et: %s
    kella muutmiseks klõpsa

en: Localtime
et: Kohalik aeg

en: button 1 to change preferences 
    button 2 to adjust time of clocks
et: 1. klahv eelistuste muutmiseks 
    2. klahv kellaaja sättimiseks

en: adjust to change hour
et: sättida tundide muutmiseks

en: NEW
et: UUS

en: NEW COPY
et: UUS KOOPIA

en: Not possible to delete the last clock.
et: Viimast kella ei ole võimalik kustutada.

en: update this clock
et: uuendada seda kella

en: add new empty clock
et: lisada uus tühi kell

en: add new clock using this clock as model
et: lisada uus kell, kasutades mudelina käesolevat kella

en: delete this clock
et: kustutada see kell

en: move this clock first
et: esmalt liigutada seda kella

en: move this clock left
et: liigutada seda kella vasakule

en: move this clock right
et: liigutada seda kella paremale

en: move this clock last
et: liigutada seda kella viimasena

en: set the timezone of this clock to be local timezone
et: määrata selle kella ajavööndiks kohalik ajavöönd

en: close window and exit
et: sulgeda aken ja väljuda

note: -----------------------HEADING-------------------------------------------
en: Clock Parameters
et: Kella parameetrid

en: Name of the clock:
et: Selle kella nimetus:

en: enter name of clock
et: sisestage kellale nimetus

en: Timezone of the clock:
et: Selle kella ajavöönd:

en: Text Formatting
et: Teksti vormindamine

note: ------------------------background-------------------------
en: Background color:
et: Taustavärv:

en: Click to change background colour for clock
et: Klõpsake, et muuta kella taustavärvi

en: Use default
et: Kasutada vaikeseadet

en: Cross this to use default instead of selected value
et: Märkige, et kasutada vaikeseadet, mitte valitud väärtust

note: ------------------------foreground-------------------------
en: Foreground (=text) color:
et: Esiplaani (=tekst) värv:

en: Click to change foreground colour for clock
et: Klõpsake, et muuta kella esiplaani värvi

note: ------------------------name font-------------------------
en: Font for name of clock:
et: Kellanime font:

en: Click to change font for clock name
et: Klõpsake, et muuta kella nime fonti

note: ------------------------time font-------------------------
en: Font for time of clock:
et: Kellaaja font:

en: Click to change font for clock time
et: Klõpsake, et muuta kellaaja fonti

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline name of clock:
et: Jooni kella nimi alla:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline time of clock:
et: Jooni kellaaeg alla:

en: Text Default Formatting
et: Vaikimisi vormistus tekstile

en: Click to change default background colour for clocks
et: Klõpsake, et muuta kellade vaikimisi taustavärvi

en: Cross this to use system default instead of selected color
et: Märkige, et kasutada vaikeseadet, mitte valitud värvi

en: Click to change default text colour for clocks
et: Klõpsake, et muuta kellade vaikimisi tekstivärvi

en: Click to change default font for clock name
et: Klõpsake, et muuta kellanimede vaikimisi fonti

en: Cross this to use system default font instead of selected font
et: Märkige, et kasutada vaikeseadet, mitte valitud fonti

en: Click to change default font for clock time
et: Klõpsa muutmaks vaikimisi kellaaja fonti

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline for name of clock:
et: Kellanime allajoonimine:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline for time of clock:
et: Kellaaja allajoonimine:

en: update preferences
et: uuendada eelistusi

note: -----------------------HEADING--------------------------------------
en: General Preferences
et: Üldised eelistused

en: Decorations:
et: Dekoratsioonid:

en: Standard
et: Tavaline

en: Use normal decorations
et: Kasutada harilike dekoratsioone

en: Do not show window decorations (borders)
et: Mitte näidata akende dekoratsioone (raame)

en: Clock size:
et: Kella suurus:

en: Equal
et: Võrdne

en: All clocks have same size
et: Kõik kellad on sama suured

en: Varying
et: Vahelduv

en: Clock sizes vary
et: Kellade suurused vahelduvad

en: Local timezone:
et: Kohalik ajavöönd:

note: location
en: Location
et: Asukoht

note: We are actually setting the g_par parameter. In other words we are setting the global default timezone for Orage. This is done very seldom and we do not want to allow "floating" here. This test is ugly, but it is not worth an extra parameter. this is normal appointment
en: Pick timezone
et: Valige ajavöönd

note: NOTE: this exists only if ical timezones are being used
en: floating
et: nihkuv

en: Appearance
et: Välimus

note: show frame
en: Show _frame
et: _Näidata raami

note: foreground color
en: set foreground _color:
et: _määrata esiplaanile värv:

note: background color
en: set _background color:
et: _määrata tagaplaanile värv:

note: clock size (=vbox size): height and width
en: set _height:
et: _määrata kõrgus:

en: set _width:
et: määrata _laius:

en: Clock Options
et: Kella valikud

note: timezone
en: set timezone to:
et: määrata ajavööndiks:

en: Enter any valid strftime function parameter.
et: Sisesta ükskõik milline korrektne funktsiooni „strftime” parameeter.

note: Tooltip hint
en: Tooltip:
et: Vahendivihje:

en: This program uses strftime function to get time.
    Use any valid code to get time in the format you prefer.
    Some common codes are:
    	%A = weekday			%B = month
    	%c = date & time		%R = hour & minute
    	%V = week number		%Z = timezone in use
    	%H = hours 				%M = minute
    	%X = local time			%x = local date
et: Selles programmis kasutatakse aja hankimiseks strftime funktsiooni.
    Kasutage ükskõik millist korrektset koodi, et saada soovikohaselt vormistatud aeg.
    Mõned levinumad koodid on:
    	%A = nädalapäev			%B = kuu
    	%c= kuupäev ja aeg		%R = tund ja minut
    	%V = nädalaarv		%Z = kasutatav ajavöönd
    	%H = tunnid 				%M = minut
    	%X = kohalik aeg			%x = kohalik kuupäev

note: no lines yet TRANSLATORS: Use format characters from strftime(3) * to get the proper string for your locale. * I used these: * %A  : full weekday name * %d  : day of the month * %B  : full month name * %Y  : four digit year * %V  : ISO week number
en: %A %d %B %Y/%V
et: %A. %d %B %Y/%V

en: Maintainer
et: Hooldaja

note: if (gtk_toggle_button_get_active( GTK_TOGGLE_BUTTON(apptw->Type_journal_rb))) end time
en: End
et: Lõpp

en: Due
et: Tähtaeg

note: to avoid timing problems when updating entry Create file chooser
en: Select a file...
et: Valige fail...

en: Sound Files
et: Helifailid

en: All Files
et: Kõik failid

en: The appointment information has been modified.
et: Kohtumise andmeid on muudetud.

en: Do you want to continue?
et: Kas jätkata?

en: The end of this appointment is earlier than the beginning.
et: Kohtumine lõpeb enne selle algust.

en: Not set
et: Sättimata

en: This appointment will be permanently removed.
et: See kohtumine eemaldatakse jäädavalt.

en: Pick the date
et: Valige kuupäev

en: Today
et: Täna

en: This appointment does not exist.
et: Seda kohtumist pole olemas.

en: It was probably removed, please refresh your screen.
et: See on tõenäoliselt eemaldatud, palun värskenda oma ekraani.

en: Current categories
et: Praegused jaotised

en: Add new category with color
et: Lisa uus värviga jaotis

en: Category:
et: Jaotis:

en: Colors of categories - Orage
et: Jaotiste värvid - Orage

en:  *** COPY ***
et:  *** KOPEERI ***

en: New appointment - Orage
et: Uus kohtumine - Orage

note: File menu stuff ********* File menu ********* File menu
en: _File
et: _Fail

en: Sav_e and close
et: Salv_estada ja sulgeda

en: D_uplicate
et: _Kloonida

en: Save
et: Salvestada

en: Save and close
et: Salvestada ja sulgeda

en: Revert
et: Taastada

en: Duplicate
et: Kloonida

en: Delete
et: Kustutada

en: Free
et: Vaba

en: Busy
et: Hõivatud

en: General
et: Üldine

note: type
en: Type
et: Liik

en: Event
et: Sündmus

en: Event that will happen sometime. For example:
    Meeting or birthday or TV show.
et: Millalgi toimuv sündmus. Näiteks:
    Kohtumine, sünnipäev, või telekasaade.

en: Todo
et: Agenda

en: Something that you should do sometime. For example:
    Wash your car or test new version of Orage.
et: Asjad mida sa peaksid kunagi tegema. Näiteks:
    Autot pesta või uut Orage'i versiooni katsetada.

en: Journal
et: Päevik

en: Make a note that something happened. For example:
    Remark that your mother called or first snow came.
et: Juba toimunud sündmuste ülesmärkimine. Näiteks:
    Tähelda, et sinu ema helistas, või sadas esimest korda lund.

note: title
en: Title
et: Pealkiri

en: All day event
et: Terve päeva sündmus

note: start time
en: Start
et: Algus

en: Set
et: Määrata

en: Duration
et: Kestvus

en: days
et: päeva

en: hours
et: tundi

en: mins
et: minutit

note: Availability (only for EVENT)
en: Availability
et: Kättesaadavus

note: completed (only for TODO)
en: Completed
et: Valmis

en: Done
et: Tehtud

note: categories
en: Categories
et: Jaotised

en: This is special category, which can be used to color this appointment in list views.
et: See on erijaotis, mida kasutatakse selle kohtumise värvimiseks loendivaates.

en: update colors for categories.
et: uuendada jaotiste värve.

note: note
en: Note
et: Märge

en: Before Start
et: Enne algust

en: Before End
et: Enne lõppu

en: After Start
et: Pärast algust

en: After End
et: Pärast lõppu

note: **** ALARM TIME ****
en: Alarm time
et: Alarmi aeg

en: Often you want to get alarm:
     1) before Event start
     2) before Todo end
     3) after Todo start
et: Tavaliselt läheb sul alarmi vaja:
     1) enne sündmuse algust
     2) enne ülesande lõppu
     3) pärast ülesande algust

en: Persistent alarm
et: Järjekindel alarm

en: Select this if you want Orage to remind you even if it has not been active when the alarm happened.
et: Valige juhul, kui soovite meeletuletust, isegi kui Orage ei olnud alarmi ajal aktiivne.

note: **** Audio Alarm ****
en: Sound
et: Helin

en: Use
et: Kasutada

en: Select this if you want audible alarm
et: Valige juhul, kui soovite kuuldavat alarmi

en: Repeat alarm sound
et: Korrata alarmi helinat

en: times
et: kordi

en: sec interval
et: ajavahemik sekundites

note: **** Display Alarm ****
en: Visual
et: Visuaalne

en: Use Orage window
et: Kasutada Orage'i akent

en: Select this if you want Orage window alarm
et: Valige juhul, kui soovite alarmi Orage'i aknas

en: Use notification
et: Kasutada märguannet

en: Select this if you want notification alarm
et: Valige juhul, kui soovite alarmi märguandena

en: Set timeout
et: Määrata ajakatkestus

en: Select this if you want notification to expire automatically
et: Valige juhul, kui soovite automaatselt aeguvat märguannet

en: 0 = system default expiration time
et: 0 = süsteemi vaikimisi aegumisperiood

en: seconds
et: sekundit

note: **** Procedure Alarm ****
en: Procedure
et: Toiming

en: Select this if you want procedure or script alarm
et: Valige juhul, kui soovite protseduuri- või skriptialarmi

en: Store current settings as default alarm
et: Säilitada käesolevad seadistused vaikimisi alarmina

en: Set current settings from default alarm
et: Määrata käesolevad seadistused vaikimisi alarmi põhjal

en: None
et: Puudub

en: Daily
et: Päeviti

en: Weekly
et: Nädalati

en: Monthly
et: Kuiselt

en: Yearly
et: Aastati

en: Mon
et: Esmp

en: Tue
et: Teisip

en: Wed
et: Kolmap

en: Thu
et: Neljap

en: Fri
et: Reede

en: Sat
et: Laup

en: Sun
et: Pühap

en: Recurrence
et: Korduvus

note: complexity
en: Complexity
et: Keerukus

en: Basic
et: Algeline

en: Advanced
et: Täpsem

en: Use this if you want regular repeating event
et: Kasutada kui soovid regulaarselt korduvat sündmust

en: Use this if you need complex times like:
     Every Saturday and Sunday or 
     First Tuesday every month
et: Kasutada kui vajate keerukamaid aegu nagu:
     Iga laupäev ja pühapäev või 
     Iga kuu esimene teisipäev

note: frequency
en: Frequency
et: Sagedus

en: Each
et: Iga

en: occurrence
et: juhtum

en: Limit frequency to certain interval.
     For example: Every third day:
     Frequency = Daily and Interval = 3
et: Piirata sagedus kindla vahemikuga.
     Näiteks: Iga kolmas päev:
     Sagedus = Iga päev ja Vahemik = 3

en: Limit
et: Piir

en: Repeat forever
et: Korrata lõpmatult

en: Repeat
et: Korrata

en: Repeat until
et: Korrata kuni

note: weekdays (only for complex settings)
en: Weekdays
et: Nädalapäevad

en: Which day
et: Milline päev

en: Specify which weekday for monthly and yearly events.
     For example:
     Second Wednesday each month:
    	Frequency = Monthly,
    	Weekdays = check only Wednesday,
    	Which day = select 2 from the number below Wednesday
et: Määrake igakuustele- ja aastastele sündmustele nädalapäev.
     Näiteks:
     Iga kuu teine kolmapäev:
    	Sagedus = Iga kuu,
    	Nädalapäevad = vali ainult kolmapäev,
    	Milline päev = vali kolmapäeva all olevast numbrist 2

note: ********* View menu ********* View menu
en: _View
et: _Vaade

note: ********* Go menu   *********
en: _Go
et: _Liikuda

en: New
et: Uus

en: Refresh
et: Värskendada

en: Close
et: Sulgeda

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Orage - day view
et: Orage - päevavaade

note: date only appointment
en: All day
et: Terve päev

en: Time
et: Aeg

en: No rows have been selected.
et: Ühtegi veergu pole valitud.

en: Click a row to select it and after that you can copy it.
et: Klõpsake veerul, et see välja valida, siis saate seda kopeerida.

en: You will permanently remove all
    selected appointments.
et: Kustutate jäädavalt kõik
    valitud kohtumised.

en: Back
et: Tagasi

en: Forward
et: Edasi

en: Find
et: Leia

en: Dayview
et: Päevavaade

en: Extra days to show
et: Näidata liigseid päevi

en: Journal entries starting from:
et: Päeviku sissekanded algavad alates:

en: Search
et: Otsida

en: Search text
et: Otsida teksti

en: Flags
et: Lipud

en: Title
et: Pealkiri

note: remove since it has ended
en: 	Recur ended, moving to archive file.
et: 	Kordamine läbi, liigutatakse arhiivifaili.

en: Archiving not enabled. Exiting
et: Arhiivimine pole lubatud. Väljumine

en: Archiving threshold: %d month(s)
et: Arhiivimise lävi: %d kuu(d)

note: yy mon day
en: 	Archiving events, which are older than: %04d-%02d-%02d
et: 	Sündmuste arhiveerimine, mis on vanemad kui: %04d-%02d-%02d

en: Archiving uid: %s
et: Arhiivimise uid: %s

note: VTODO not completed, do not archive
en: 	VTODO not complete; not archived
et: 	AGENDA pole lõpetatud; ei arhiveeritud

note: it is recurrent event
en: 	Recurring. End year: %04d, month: %02d, day: %02d
et: 	Korduv. Lõpuaasta: %04d, -kuu: %02d, -päev: %02d

en: Archiving done
et: Arhiivimine tehtud

note: PHASE 1: go through base orage file and remove "repeat" shortcuts
en: Starting archive removal.
et: Arhiivieemalduse alustamine.

en: 	PHASE 1: reset recurring appointments
et: 	1. FAAS: korduvkohtumiste lähtestamine

note: PHASE 2: go through archive file and add everything back to base orage. * After that delete the whole arch file
en: 	PHASE 2: return archived appointments
et: 	2. FAAS: tagastada arhiveeritud kohtumised

en: Archive removal done
et: Arhiivieemaldus valmis

en: Orage default alarm
et: Orage'i vaikimisi alarm

en: 	Found %d alarms of which %d are active. (Searched %d recurring alarms.)
et: 	Leitud %d alarmi, millest %d on aktiivsed. (Leitud %d korduvat alarmi.)

en: Starting import file preprocessing
et: Imporditud faili eelkäitluse alustamine

en: ... Patched DCREATED to be CREATED.
et: ... LUUAKSE paigatud DCREATED.

en: ... Patched timezone to Orage format.
et: ... Ajavöönd paigati Orage'i vormingusse.

en: Import file preprocessing done
et: Imporditud faili eelkäitlus sai tehtud

en: Calendar files
et: Kalendri failid

en: Current foreign files
et: Välisfailid hetkel

en: READ ONLY
et: AINULT LUGEMISEKS

en: READ WRITE
et: LUGEMINE KIRJUTAMINE

en: ***** No foreign files *****
et: ***** Pole välisfaile *****

en: Import/export
et: Importida/eksportida

en: Import
et: Importida

en: Read from file:
et: Lugeda failist:

en: Separate filenames with comma(,).
     NOTE: comma is not valid character in filenames for Orage.
et: Failinimed eraldatakse komaga(,).
     MÄRKUS: koma ei ole kehtiv tähemärk Orage'i failinimedes.

en: Export
et: Eksportida

en: Write to file:
et: Kirjutada faili:

en: Select
et: Valida

en: All appointments
et: Kõik kohtumised

en: Named appointments:
et: Nimetatud kohtumised:

en: Note that only main file appointments are read.
    Archived and Foreign events are not exported.
et: Pange tähele, et kohtumisi loetakse ainult põhifailist.
    Arhiveeritud ja väliseid nimesid ei ekspordita.

en: Note that only main file appointments are read.
    Foreign events are not exported.
et: Pange tähele, et kohtumisi loetakse ainult põhifailist.
    Väliseid sündmuseid ei ekspordita.

en: You can easily drag these from event-list window.
et: Saate neid vaevata lohistada sündmusteloendi aknast.

en: Orage appointment UIDs separated by commas.
et: Orage'i kohtumiste UID-d, eraldatud komadega.

en: Archive
et: Arhiiv

en: Archive now (threshold: %d months)
et: Arhiveerida nüüd (lävi: %d kuud)

en: You can change archive threshold in parameters
et: Arhiiveerimise lävi saate muuta parameetrite alt

en: Revert archive now
et: Tühistada arhiiv kohe

en: Orage files
et: Orage'i failid

en: Orage main calendar file
et: Orage'i põhikalendri fail

en: Rename
et: Nimetada ümber

en: Orage internal file rename only.
    Does not touch external filesystem at all.
    New file must exist.
et: Ainult Orage'i sisefaili nime muutmine.
    Ei mõjuta mingil määral välist failisüsteemi.
    Uus fail peab olemas olema.

en: Copy
et: Kopeerida

en: Current file is copied and stays unmodified in the old place.
et: Käesolevat faili kopeeritakse ja see jääb muutumatuna vanasse kohta.

en: Move
et: Liigutada

en: Current file is moved and vanishes from the old place.
et: Käesolevat faili liigutatakse ja see kaob vanast kohast.

en: Archive file
et: Arhiivida fail

en: Foreign files
et: Välisfailid

en: Add new foreign file
et: Lisada uus välisfail

en: Foreign file:
et: Välisfail:

en: Read only
et: Ainult lugemiseks

en: Set this if you want to make sure that this file is never modified by Orage.
    Note that modifying foreign files may make them incompatible with the original tool, where they came from!
et: Valige, kui soovite veenduda, et Orage ei muudaks kunagi seda faili.
    Panna tähele, et välisfailide muutmine võib need muuta kasutuskõlbmatuks algsetes vahendites, kust need pärinevad!

en: Exchange data - Orage
et: Andmevahetus - Orage

en: 	Released under the terms of the GNU General Public License.
et: 	Välja antud GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustel.

en: 	Compiled against GTK+-%d.%d.%d,
et: 	Kompileerimisel kasutatud GTK+-%d.%d.%d,

en: using GTK+-%d.%d.%d.
et: kasutades GTK+-%d.%d.%d.

en: 	Using DBUS for import.
et: 	Importimiseks kasutatakse DBUS-i.

en: 	Not using DBUS. Import works only partially.
et: 	DBUS-i ei kasutata. Importimine toimib ainult osaliselt.

en: 	Using libnotify.
et: 	Kasutatakse libnotify'd.

en: 	Not using libnotify.
et: 	Ei kasutata libnotify'd.

en: 	Not using archiving.
et: 	Arhiveerimist ei kasutata.

en: Usage: orage [options] [files]
et: Kasutamine: orage [valikud] [failid]

en: Options:
et: Valikud:

en: --version (-v) 		show version of orage
et: --version (-v) 		näidata orage'i versiooni

en: --help (-h) 		print this text
et: --help (-h) 		trükkida see tekst

en: --preferences (-p) 	show preferences form
et: --preferences (-p) 	näidata eelistuste ankeeti

en: --toggle (-t) 		make orage visible/unvisible
et: --toggle (-t) 		muuta orage nähtavaks/nähtamatuks

en: --remove-foreign (-r) file 	remove a foreign file
et: --remove-foreign (-r) fail 	eemaldada välisfail

en: files=ical files to load into orage
et: failid=Orage'i laaditavad ical failid

en: 	dbus not included in orage.
et: 	orage ei sisalda dbusi.

en: 	without dbus [files] and foreign file options(-a & -r) can only be used when starting orage
et: 	ilma dbus-ita [failid] ja välisfailide valikuteta saab orage'i käivitamisel kaustada ainult (-a ja -r)

en: 
    Unknown option %s
et: 
    Tundmatu valik %s

en: _Exchange data
et: Andm_evahetus

note: Edit menu
en: _Edit
et: Toim_etada

en: View selected _date
et: Vaa_data valitud kuupäeva

en: View selected _week
et: _Vaadata selekteeritud nädalat

en: Select _Today
et: Selek_teerida tänane päev

note: Help menu
en: _Help
et: _Abi

en: Never
et: Mitte kunagi

en: <b>To do:</b>
et: <b>Agenda:</b>

en: <b>Events for %s:</b>
et: <b>%s sündmused:</b>

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: You should always define your local timezone.
et: Peaksite alati oma kohaliku ajavööndi defineerima.

en: Archive threshold (months)
et: Arhiveerimise lävi (kuudes)

en: (0 = no archiving)
et: (0 = ei arhiveerita)

en: Archiving is used to save time and space when handling events.
et: Arhiveerimist kasutatakse aja ja ruumi säästmiseks sündmuste käsitlemisel.

en: Sound command
et: Heli käsk

en: This command is given to shell to make sound in alarms.
et: See käsk edastatakse Shellile, et alarmides heli tekitada.

en: Show borders
et: Näidata raame

en: Show menu
et: Näidata menüüd

en: Show todo list
et: Näidata agendat

en: Show in taskbar
et: Näidata tegumiribal

en: Show in pager
et: Näidata piiparis

en: Show in systray
et: Näidata teatealas

en: Calendar start
et: Kalendri algus

en: Show
et: Näidata

en: Hide
et: Peita

en: Minimized
et: Minimeeritud

en: Days view
et: Päevavaade

en: Event list
et: Sündmuste loend

en: Orage Preferences
et: Orage'i seadistused

en: Reminder
et: Meeldetuletus

en: Open
et: Avada

en: Reminder - Orage
et: Meeldetuletus - Orage

en: Next active alarms:
et: Järgmised aktiivsed alarmid:

en: 
    %02d d %02d h %02d min to: %s
et: 
    %02d p %02d t %02d min kuni: %s

en: 
    No active alarms found
et: 
    Aktiivseid alarme ei leitud

en: Africa
et: Aafrika

en: Africa/Abidjan
et: Aafrika/Abidjan

en: Africa/Accra
et: Aafrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
et: Aafrika/AddisA_beba

en: Africa/Algiers
et: Aafrika/Alžiir

en: Africa/Asmera
et: Aafrika/Asmara

en: Africa/Bamako
et: Aafrika/Bamako

en: Africa/Bangui
et: Aafrika/Bangui

en: Africa/Banjul
et: Aafrika/Banjul

en: Africa/Bissau
et: Aafrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
et: Aafrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
et: Aafrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
et: Aafrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
et: Aafrika/Kairo

en: Africa/Casablanca
et: Aafrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
et: Aafrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
et: Aafrika/Conakry

en: Africa/Dakar
et: Aafrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
et: Aafrika/Dar_esSalaam

en: Africa/Djibouti
et: Aafrika/Djibouti

en: Africa/Douala
et: Aafrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
et: Aafrika/ElAaiú_n

en: Africa/Freetown
et: Aafrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
et: Aafrika/Gaborone

en: Africa/Harare
et: Aafrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
et: Aafrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
et: Aafrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
et: Aafrika/Hartum

en: Africa/Kigali
et: Aafrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
et: Aafrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
et: Aafrika/Lagos

en: Africa/Libreville
et: Aafrika/Libreville

en: Africa/Lome
et: Aafrika/Lomé

en: Africa/Luanda
et: Aafrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
et: Aafrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
et: Aafrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
et: Aafrika/Malabo

en: Africa/Maputo
et: Aafrika/Maputo

en: Africa/Maseru
et: Aafrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
et: Aafrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
et: Aafrika/Muqdisho

en: Africa/Monrovia
et: Aafrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
et: Aafrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
et: Aafrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
et: Aafrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
et: Aafrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
et: Aafrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
et: Aafrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
et: Aafrika/São_Tomé

en: Africa/Timbuktu
et: Aafrika/Tombouctou

en: Africa/Tripoli
et: Aafrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
et: Aafrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
et: Aafrika/Windhoek

en: America
et: Ameerika

en: America/Adak
et: Ameerika/Adak

en: America/Anchorage
et: Ameerika/Anchorage

en: America/Anguilla
et: Ameerika/Anguilla

en: America/Antigua
et: Ameerika/Antigua

en: America/Araguaina
et: Ameerika/Araguaína

en: America/Argentina/Buenos_Aires
et: Ameerika/Argentiina/B_uenosAires

en: America/Argentina/Catamarca
et: Ameerika/Argentiina/Catamarca

en: America/Argentina/Cordoba
et: Ameerika/Argentiina/Córdoba

en: America/Argentina/Jujuy
et: Ameerika/Argentiina/Jujuy

en: America/Argentina/Mendoza
et: Ameerika/Argentiina/Mendoza

en: America/Aruba
et: Ameerika/Aruba

en: America/Asuncion
et: Ameerika/Asunción

en: America/Barbados
et: Ameerika/Barbados

en: America/Belem
et: Ameerika/Belém

en: America/Belize
et: Ameerika/Belize

en: America/Boa_Vista
et: Ameerika/BoaVi_sta

en: America/Bogota
et: Ameerika/Bogotá

en: America/Boise
et: Ameerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
et: Ameerika/B_uenosAires

en: America/Cambridge_Bay
et: Ameerika/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
et: Ameerika/Cancún

en: America/Caracas
et: Ameerika/Caracas

en: America/Catamarca
et: Ameerika/Catamarca

en: America/Cayenne
et: Ameerika/Cayenne

en: America/Cayman
et: Ameerika/Kaimanisaared

en: America/Chicago
et: Ameerika/Chicago

en: America/Chihuahua
et: Ameerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
et: Ameerika/Córdoba

en: America/Costa_Rica
et: Ameerika/_CostaRica

en: America/Cuiaba
et: Ameerika/Cuiabá

en: America/Curacao
et: Ameerika/Curaçao

en: America/Dawson
et: Ameerika/Bikar

en: America/Dawson_Creek
et: Ameerika/Da_wsonCreek

en: America/Denver
et: Ameerika/Denver

en: America/Detroit
et: Ameerika/Detroit

en: America/Dominica
et: Ameerika/Dominica

en: America/Edmonton
et: Ameerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
et: Ameerika/Eirunepé

en: America/El_Salvador
et: Ameerika/ElSal_vador

en: America/Fortaleza
et: Ameerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
et: Ameerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
et: Ameerika/Nuuk

en: America/Goose_Bay
et: Ameerika/_GooseBay

en: America/Grand_Turk
et: Ameerika/GrandT_urk

en: America/Grenada
et: Ameerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
et: Ameerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
et: Ameerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
et: Ameerika/Guayaquil

en: America/Guyana
et: Ameerika/Guyana

en: America/Halifax
et: Ameerika/Halifax

en: America/Havana
et: Ameerika/Havanna

en: America/Hermosillo
et: Ameerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
et: Ameerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
et: Ameerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
et: Ameerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
et: Ameerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
et: Ameerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
et: Ameerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
et: Ameerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
et: Ameerika/Jamaica

en: America/Jujuy
et: Ameerika/Jujuy

en: America/Juneau
et: Ameerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
et: Ameerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
et: Ameerika/Kentucky/Monticello

en: America/La_Paz
et: Ameerika/LaPa_z

en: America/Lima
et: Ameerika/Lima

en: America/Los_Angeles
et: Ameerika/L_osAngeles

en: America/Louisville
et: Ameerika/Louisville

en: America/Maceio
et: Ameerika/Maceió

en: America/Managua
et: Ameerika/Managua

en: America/Manaus
et: Ameerika/Manaus

en: America/Martinique
et: Ameerika/Martinique

en: America/Mazatlan
et: Ameerika/Mazatlán

en: America/Mendoza
et: Ameerika/Mendoza

en: America/Menominee
et: Ameerika/Menomini

en: America/Merida
et: Ameerika/Mérida

en: America/Mexico_City
et: Ameerika/Mé_xico

en: America/Miquelon
et: Ameerika/Miquelon

en: America/Monterrey
et: Ameerika/Monterrey

en: America/Montevideo
et: Ameerika/Montevideo

en: America/Montreal
et: Ameerika/Montreal

en: America/Montserrat
et: Ameerika/Montserrat

en: America/Nassau
et: Ameerika/Nassau

en: America/New_York
et: Ameerika/Ne_wYork

en: America/Nipigon
et: Ameerika/Nipigon

en: America/Nome
et: Ameerika/Nome

en: America/Noronha
et: Ameerika/Noronha

en: America/Panama
et: Ameerika/Panama

en: America/Pangnirtung
et: Ameerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
et: Ameerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
et: Ameerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
et: Ameerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
et: Ameerika/P_ortof_Spain

en: America/Porto_Velho
et: Ameerika/Pôrto_Velho

en: America/Puerto_Rico
et: Ameerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
et: Ameerika/_RainyRiver

en: America/Rankin_Inlet
et: Ameerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
et: Ameerika/Recife

en: America/Regina
et: Ameerika/Regina

en: America/Rio_Branco
et: Ameerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
et: Ameerika/Rosario

en: America/Santiago
et: Ameerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
et: Ameerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
et: Ameerika/São_Paulo

en: America/Scoresbysund
et: Ameerika/Ittoqqortoormiit

en: America/Shiprock
et: Ameerika/Shiprock

en: America/St_Johns
et: Ameerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
et: Ameerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
et: Ameerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
et: Ameerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
et: Ameerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
et: Ameerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
et: Ameerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
et: Ameerika/Qaanaaq

en: America/Thunder_Bay
et: Ameerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
et: Ameerika/Tijuana

en: America/Tortola
et: Ameerika/Tortola

en: America/Vancouver
et: Ameerika/Vancouver

en: America/Whitehorse
et: Ameerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
et: Ameerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
et: Ameerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
et: Ameerika/Yellowknife

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Antarctica/Casey
et: Antarktika/Casey

en: Antarctica/Davis
et: Antarktika/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
et: Antarktika/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
et: Antarktika/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
et: Antarktika/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
et: Antarktika/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
et: Antarktika/Lõuna_poolus

en: Antarctica/Syowa
et: Antarktika/Syowa

en: Antarctica/Vostok
et: Antarktika/Vostok

en: Arctic
et: Arktika

en: Arctic/Longyearbyen
et: Arktika/Longyearbyen

en: Asia
et: Aasia

en: Asia/Aden
et: Aasia/Aden

en: Asia/Almaty
et: Aasia/Almatõ

en: Asia/Amman
et: Aasia/Ammān

en: Asia/Anadyr
et: Aasia/Anadõr

en: Asia/Aqtau
et: Aasia/Aktau

en: Asia/Aqtobe
et: Aasia/Aktöbe

en: Asia/Ashgabat
et: Aasia/Aşgabat

en: Asia/Baghdad
et: Aasia/Bagdad

en: Asia/Bahrain
et: Aasia/Bahrein

en: Asia/Baku
et: Aasia/Bakuu

en: Asia/Bangkok
et: Aasia/Bangkok

en: Asia/Beirut
et: Aasia/Beirut

en: Asia/Bishkek
et: Aasia/Biškek

en: Asia/Brunei
et: Aasia/Brunei

en: Asia/Calcutta
et: Aasia/Kolkata

en: Asia/Chungking
et: Aasia/Chongqing

en: Asia/Colombo
et: Aasia/Colombo

en: Asia/Damascus
et: Aasia/Damaskus

en: Asia/Dhaka
et: Aasia/Dhaka

en: Asia/Dili
et: Aasia/Dili

en: Asia/Dubai
et: Aasia/Dubai

en: Asia/Dushanbe
et: Aasia/Dušanbe

en: Asia/Gaza
et: Aasia/Gaza

en: Asia/Harbin
et: Aasia/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
et: Aasia/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
et: Aasia/Hovd

en: Asia/Irkutsk
et: Aasia/Irkutsk

en: Asia/Istanbul
et: Aasia/İstanbul

en: Asia/Jakarta
et: Aasia/Jakarta

en: Asia/Jayapura
et: Aasia/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
et: Aasia/Jeruusalemm

en: Asia/Kabul
et: Aasia/Kabul

en: Asia/Kamchatka
et: Aasia/Kamtšatka

en: Asia/Karachi
et: Aasia/Karāchi

en: Asia/Kashgar
et: Aasia/Kaxgar

en: Asia/Katmandu
et: Aasia/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
et: Aasia/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
et: Aasia/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
et: Aasia/Kuching

en: Asia/Kuwait
et: Aasia/Kuveit

en: Asia/Macao
et: Aasia/Aomen

en: Asia/Magadan
et: Aasia/Magadan

en: Asia/Manila
et: Aasia/Manila

en: Asia/Muscat
et: Aasia/Masqaţ

en: Asia/Nicosia
et: Aasia/Nikosia

en: Asia/Novosibirsk
et: Aasia/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
et: Aasia/Omsk

en: Asia/Phnom_Penh
et: Aasia/_PhnomPenh

en: Asia/Pontianak
et: Aasia/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
et: Aasia/Pyŏngyang

en: Asia/Qatar
et: Aasia/Katar

en: Asia/Rangoon
et: Aasia/Yangon

en: Asia/Riyadh
et: Aasia/Ar-Riyāḑ

en: Asia/Saigon
et: Aasia/Hồ Chí Minh

en: Asia/Samarkand
et: Aasia/Samarqand

en: Asia/Seoul
et: Aasia/Sŏul

en: Asia/Shanghai
et: Aasia/Shanghai

en: Asia/Singapore
et: Aasia/Singapur

en: Asia/Taipei
et: Aasia/Taipei

en: Asia/Tashkent
et: Aasia/Toshkent

en: Asia/Tbilisi
et: Aasia/Thbilisi

en: Asia/Tehran
et: Aasia/Teheran

en: Asia/Thimphu
et: Aasia/Thimphu

en: Asia/Tokyo
et: Aasia/Tōkyō

en: Asia/Ujung_Pandang
et: Aasia/_Makassar

en: Asia/Ulaanbaatar
et: Aasia/Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
et: Aasia/Ürümqi

en: Asia/Vientiane
et: Aasia/Viangchan

en: Asia/Vladivostok
et: Aasia/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
et: Aasia/Jakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
et: Aasia/Jekaterinburg

en: Asia/Yerevan
et: Aasia/Jerevan

en: Atlantic
et: Atlandi ookean

en: Atlantic/Azores
et: Atlandi ookean/Assoorid

en: Atlantic/Bermuda
et: Atlandi ookean/Bermuda

en: Atlantic/Canary
et: Atlandi ookean/Kanaari

en: Atlantic/Cape_Verde
et: Atlandi ookean/_Roheneemesaared

en: Atlantic/Faeroe
et: Atlandi ookean/Fääri

en: Atlantic/Jan_Mayen
et: Atlandi ookean/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
et: Atlandi ookean/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
et: Atlandi ookean/Reykjavík

en: Atlantic/South_Georgia
et: Atlandi ookean/Lõuna_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
et: Atlandi ookean/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
et: Atlandi ookean/PortStanley

en: Australia
et: Austraalia

en: Australia/Adelaide
et: Austraalia/Adelaide

en: Australia/Brisbane
et: Austraalia/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
et: Austraalia/Broken_Hill

en: Australia/Darwin
et: Austraalia/Darwin

en: Australia/Hobart
et: Austraalia/Hobart

en: Australia/Lindeman
et: Austraalia/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
et: Austraalia/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
et: Austraalia/Melbourne

en: Australia/Perth
et: Austraalia/Perth

en: Australia/Sydney
et: Austraalia/Sydney

en: Europe
et: Euroopa

en: Europe/Amsterdam
et: Euroopa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
et: Euroopa/Andorra

en: Europe/Athens
et: Euroopa/Ateena

en: Europe/Belfast
et: Euroopa/Belfast

en: Europe/Belgrade
et: Euroopa/Belgrad

en: Europe/Berlin
et: Euroopa/Berliin

en: Europe/Bratislava
et: Euroopa/Bratislava

en: Europe/Brussels
et: Euroopa/Brüssel

en: Europe/Bucharest
et: Euroopa/Bukarest

en: Europe/Budapest
et: Euroopa/Budapest

en: Europe/Chisinau
et: Euroopa/Chişinău

en: Europe/Copenhagen
et: Euroopa/Kopenhaagen

en: Europe/Dublin
et: Euroopa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
et: Euroopa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
et: Euroopa/Helsingi

en: Europe/Istanbul
et: Euroopa/İstanbul

en: Europe/Kaliningrad
et: Euroopa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
et: Euroopa/Kiiev

en: Europe/Lisbon
et: Euroopa/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
et: Euroopa/Ljubljana

en: Europe/London
et: Euroopa/London

en: Europe/Luxembourg
et: Euroopa/Luksemburg

en: Europe/Madrid
et: Euroopa/Madrid

en: Europe/Malta
et: Euroopa/Malta

en: Europe/Minsk
et: Euroopa/Minsk

en: Europe/Monaco
et: Euroopa/Monaco

en: Europe/Moscow
et: Euroopa/Moskva

en: Europe/Nicosia
et: Euroopa/Nikosia

en: Europe/Oslo
et: Euroopa/Oslo

en: Europe/Paris
et: Euroopa/Pariis

en: Europe/Prague
et: Euroopa/Praha

en: Europe/Riga
et: Euroopa/Riia

en: Europe/Rome
et: Euroopa/Rooma

en: Europe/Samara
et: Euroopa/Samara

en: Europe/San_Marino
et: Euroopa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
et: Euroopa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
et: Euroopa/Simferopol

en: Europe/Skopje
et: Euroopa/Skopje

en: Europe/Sofia
et: Euroopa/Sofia

en: Europe/Stockholm
et: Euroopa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
et: Euroopa/Tallinn

en: Europe/Tirane
et: Euroopa/Tiranë

en: Europe/Uzhgorod
et: Euroopa/Užgorod

en: Europe/Vaduz
et: Euroopa/Vaduz

en: Europe/Vatican
et: Euroopa/Vatikan

en: Europe/Vienna
et: Euroopa/Viin

en: Europe/Vilnius
et: Euroopa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
et: Euroopa/Varssav

en: Europe/Zagreb
et: Euroopa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
et: Euroopa/Zaporižžja

en: Europe/Zurich
et: Euroopa/Zürich

en: Indian
et: India ookean

en: Indian/Antananarivo
et: India ookean/Antananarivo

en: Indian/Chagos
et: India ookean/Chagos

en: Indian/Christmas
et: India ookean/Jõulusaar

en: Indian/Cocos
et: India ookean/Cocos

en: Indian/Comoro
et: India ookean/Komoorid

en: Indian/Kerguelen
et: India ookean/Kerguelen

en: Indian/Mahe
et: India ookean/Mahe

en: Indian/Maldives
et: India ookean/Maldiivid

en: Indian/Mauritius
et: India ookean/Mauritius

en: Indian/Mayotte
et: India ookean/Mayotte

en: Indian/Reunion
et: India ookean/Réunion

en: Pacific
et: Vaikne ookean

en: Pacific/Apia
et: Vaikne ookean/Apia

en: Pacific/Auckland
et: Vaikne ookean/Auckland

en: Pacific/Chatham
et: Vaikne ookean/Chatham

en: Pacific/Easter
et: Vaikne ookean/Lihavõttesaar

en: Pacific/Efate
et: Vaikne ookean/Efate

en: Pacific/Enderbury
et: Vaikne ookean/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
et: Vaikne ookean/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
et: Vaikne ookean/Fidži

en: Pacific/Funafuti
et: Vaikne ookean/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
et: Vaikne ookean/Galápagose

en: Pacific/Gambier
et: Vaikne ookean/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
et: Vaikne ookean/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
et: Vaikne ookean/Guam

en: Pacific/Honolulu
et: Vaikne ookean/Honolulu

en: Pacific/Johnston
et: Vaikne ookean/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
et: Vaikne ookean/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
et: Vaikne ookean/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
et: Vaikne ookean/Kuwajleen

en: Pacific/Majuro
et: Vaikne ookean/Mājro

en: Pacific/Marquesas
et: Vaikne ookean/Markiisaared

en: Pacific/Midway
et: Vaikne ookean/Midway

en: Pacific/Nauru
et: Vaikne ookean/Nauru

en: Pacific/Niue
et: Vaikne ookean/Niue

en: Pacific/Norfolk
et: Vaikne ookean/Norfolk

en: Pacific/Noumea
et: Vaikne ookean/Nouméa

en: Pacific/Pago_Pago
et: Vaikne ookean/_PagoPago

en: Pacific/Palau
et: Vaikne ookean/Belau

en: Pacific/Pitcairn
et: Vaikne ookean/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
et: Vaikne ookean/Pohnpei

en: Pacific/Port_Moresby
et: Vaikne ookean/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
et: Vaikne ookean/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
et: Vaikne ookean/Saipan

en: Pacific/Tahiti
et: Vaikne ookean/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
et: Vaikne ookean/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
et: Vaikne ookean/Tongatapu

en: Pacific/Truk
et: Vaikne ookean/Chuuk

en: Pacific/Wake
et: Vaikne ookean/Wake

en: Pacific/Wallis
et: Vaikne ookean/Wallis

en: Pacific/Yap
et: Vaikne ookean/Yap

en: New appointment
et: Uus kohtumine

en: About Orage
et: Orage'i teave

en: Calendar
et: Kalender

en: Desktop calendar
et: Töölaua kalender
