Xfce Apps - en to gl translation catalogue (519 entries)

en: Raising GlobalTime window...
gl: Elevando a xanela de GlobalTime...

en: GlobalTime window raise failed
gl: Produciuse un erro ao elevar a xanela de GlobalTime

note: ********** timezone tooltip **********
en: %s
    click to modify clock
gl: %s
    prema para modificar o reloxo

en: Localtime
gl: Hora local

en: adjust to change hour
gl: axustar para cambiar a hora

en: NEW
gl: NOVO

en: NEW COPY
gl: NOVA COPIA

en: Not possible to delete the last clock.
gl: Non é posible eliminar o último reloxo.

en: update this clock
gl: actualizar este reloxo

en: add new empty clock
gl: engadir un novo reloxo baleiro

en: add new clock using this clock as model
gl: engadir un novo reloxo usando este reloxo como modelo

en: delete this clock
gl: eliminar este reloxo

en: move this clock first
gl: Mover este reloxo primeiro

en: move this clock left
gl: Mover este reloxo á esquerda

en: move this clock right
gl: Mover este reloxo á dereita

en: move this clock last
gl: Mover este reloxo de último

en: set the timezone of this clock to be local timezone
gl: definir o fuso horario deste reloxo como o fuso horario local

en: close window and exit
gl: pechar a xanela e saír

note: -----------------------HEADING-------------------------------------------
en: Clock Parameters
gl: Parámetros do reloxo

en: Name of the clock:
gl: Nome do reloxo:

en: enter name of clock
gl: introduza o nome do reloxo

en: Timezone of the clock:
gl: Fuso horario do reloxo:

en: Text Formatting
gl: Formato do texto

note: ------------------------background-------------------------
en: Background color:
gl: Cor de fondo:

en: Click to change background colour for clock
gl: Prema para cambiar a cor de fondo do reloxo

en: Use default
gl: Usar predeterminado

en: Cross this to use default instead of selected value
gl: Marque isto para usar a predefinición en vez do valor seleccionado

en: Click to change foreground colour for clock
gl: Prema para cambiar a cor de primeiro plano do reloxo

note: ------------------------name font-------------------------
en: Font for name of clock:
gl: Tipo de letra do nome do reloxo:

en: Click to change font for clock name
gl: Prema para cambiar o tipo de letra do nome do reloxo

note: ------------------------time font-------------------------
en: Font for time of clock:
gl: Tipo de letra para a hora do reloxo:

en: Click to change font for clock time
gl: Prema para cambiar a fonte da hora do reloxo

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline name of clock:
gl: Subraiar o nome do reloxo:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline time of clock:
gl: Subraiar a hora do reloxo:

en: Click to change default background colour for clocks
gl: Prema para cambiar a cor de fondo predeterminada dos reloxos

en: Cross this to use system default instead of selected color
gl: Marque isto para usar a predefinición do sistema en vez da cor seleccionada

en: Click to change default text colour for clocks
gl: Prema para cambiar a cor predeterminada do texto dos reloxos

en: Click to change default font for clock name
gl: Prema para cambiar o tipo de letra predeterminada do nome do reloxo

en: Cross this to use system default font instead of selected font
gl: Marque isto para usar o tipo de letra predeterminado do sistema en vez do tipo de letra seleccionado

en: Click to change default font for clock time
gl: Prema para cambiar o tipo de letra predeterminado da hora do reloxo

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline for name of clock:
gl: Subraiado do nome do reloxo:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline for time of clock:
gl: Subraiado da hora do reloxo:

en: update preferences
gl: preferencias de actualización

note: -----------------------HEADING--------------------------------------
en: General Preferences
gl: Preferencias xerais

en: Decorations:
gl: Decoracións:

en: Standard
gl: Estándar

en: Use normal decorations
gl: Usar as decoracións normais

en: Do not show window decorations (borders)
gl: Non mostrar as decoracións de xanela (bordos)

en: Clock size:
gl: Tamaño do reloxo:

en: Equal
gl: Igual

en: All clocks have same size
gl: Todos os reloxos teñen o mesmo tamaño

en: Varying
gl: Variable

en: Clock sizes vary
gl: O tamaño dos reloxos varia

en: Local timezone:
gl: Fuso horario local:

en:  Other
gl: Outro

en: %d hour %d mins
gl: %d hora %d minutos

en: %d hour
gl: %d hora

en: %d mins
gl: %d minutos

en: backward
gl: atrás

en: forward
gl: adiante

en: not changed
gl: sen cambios

en: not changing
gl: non cambiar

note: location
en: Location
gl: Situación

en: Country
gl: País

note: We are actually setting the g_par parameter. In other words we are setting the global default timezone for Orage. This is done very seldom and we do not want to allow "floating" here. This test is ugly, but it is not worth an extra parameter. this is normal appointment
en: Pick timezone
gl: Seleccionar fuso horario

en: Change mode
gl: Cambiar o modo

note: NOTE: this exists only if ical timezones are being used
en: floating
gl: flotante

en: Show clocks from different countries
gl: Mostrar reloxos de diferentes paises

en: Appearance
gl: Aparencia

note: show frame
en: Show _frame
gl: Mostrar o _marco

note: foreground color
en: set foreground _color:
gl: definir a cor do _primeiro plano:

note: background color
en: set _background color:
gl: definir a cor de _fondo:

note: clock size (=vbox size): height and width
en: set _height:
gl: definir a _altura:

en: set _width:
gl: definir o ancho:

en: Clock Options
gl: Opcións do reloxo

note: timezone
en: set timezone to:
gl: establecer o fuso horario como:

en: Line %d:
gl: Liña %d:

en: Enter any valid strftime function parameter.
gl: Introduza calquera parámetro válido para a función strftime.

note: Tooltip hint
en: Tooltip:
gl: Consello:

note: special timing for SUSPEND/HIBERNATE
en: fix time after suspend/hibernate
gl: arranxar a hora despois de suspender/hibernar

en: Maintainer
gl: Mantedor

note: if (gtk_toggle_button_get_active( GTK_TOGGLE_BUTTON(apptw->Type_journal_rb))) end time
en: End
gl: Fin

note: to avoid timing problems when updating entry Create file chooser
en: Select a file...
gl: Seleccione un ficheiro...

en: Sound Files
gl: Ficheiros de son

en: All Files
gl: Todos os ficheiros

en: The appointment information has been modified.
gl: Modificouse a información da cita.

en: Do you want to continue?
gl: Desexa continuar?

en: The end of this appointment is earlier than the beginning.
gl: A fin desta cita é antes do seu comezo.

en: Not set
gl: Non definido

en: This appointment will be permanently removed.
gl: Esta cita eliminarase permanentemente.

en: Pick the date
gl: Seleccionar a data

en: Today
gl: Hoxe

en: This appointment does not exist.
gl: Esta cita non existe.

en: It was probably removed, please refresh your screen.
gl: Probablemente se eliminou, actualice a pantalla.

en: Current categories
gl: Categorías actuais

en: Add new category with color
gl: Engadir nova categoría de cor

en: Category:
gl: Categoría:

en: Colors of categories - Orage
gl: Cores das categorías - Orage

en: New appointment - Orage
gl: Cita nova - Orage

note: File menu stuff ********* File menu ********* File menu
en: _File
gl: _Ficheiro

en: Sav_e and close
gl: _Gardar e saír

en: D_uplicate
gl: D_uplicar

en: Save
gl: Gardar

en: Save and close
gl: Gardar e pechar

en: Revert
gl: Reverter

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Free
gl: Libre

en: Busy
gl: Ocupado

en: General
gl: Xeral

note: type
en: Type
gl: Tipo

en: Event
gl: Evento

en: Event that will happen sometime. For example:
    Meeting or birthday or TV show.
gl: O evento ocorrerá algunha vez. Por exemplo:
    Reunión ou aniversario ou programa de TV.

en: Todo
gl: Tarefas pendentes

en: Something that you should do sometime. For example:
    Wash your car or test new version of Orage.
gl: Algo que ten que facer nalgún momento. Por exemplo
    Limpar o coche ou probar a nova versión de Orage.

en: Journal
gl: Diario

en: Make a note that something happened. For example:
    Remark that your mother called or first snow came.
gl: Crear unha nota indicando que algo ocurriu. Por exemplo:
    Remarcar que a túa nai chamou ou que nevou por primeira vez.

note: title
en: Title
gl: Título

en: All day event
gl: Evento de día completo

note: start time
en: Start
gl: Comezo

en: Set
gl: Definir

en: Duration
gl: Duración

en: days
gl: días

en: hours
gl: horas

en: mins
gl: minutos

note: Availability (only for EVENT)
en: Availability
gl: Dispoñibilidade

note: completed (only for TODO)
en: Completed
gl: Completado

en: Done
gl: Feito

note: categories
en: Categories
gl: Categorías

en: update colors for categories.
gl: actualizar as cores das categorías.

note: priority
en: Priority
gl: Prioridade

note: note
en: Note
gl: Nota

en: Before Start
gl: Antes do comezo

en: Before End
gl: Antes de finalizar

en: After Start
gl: Despois do comezo

en: After End
gl: Despois de finalizar

en: Alarm
gl: Alarma

en: Persistent alarm
gl: Alarma persistente

note: **** Audio Alarm ****
en: Sound
gl: Son

en: Select this if you want audible alarm
gl: Seleccione isto se desexa unha alarma sonora

en: times
gl: veces

en: Use Orage window
gl: Usar a xanela de Orage

en: Use notification
gl: Usar notificación

en: Select this if you want notification alarm
gl: Seleccione isto se desexa alarma de notificación

en: seconds
gl: segundos

note: **** Procedure Alarm ****
en: Procedure
gl: Procedemento

en: Store current settings as default alarm
gl: Gardar a configuración actual coma alarma predeterminada

en: None
gl: Ningún

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Yearly
gl: Anualmente

en: Mon
gl: Lun

en: Tue
gl: Mar

en: Wed
gl: Mér

en: Thu
gl: Xov

en: Fri
gl: Ven

en: Sat
gl: Sáb

en: Sun
gl: Dom

note: complexity
en: Complexity
gl: Complexidade

en: Basic
gl: Básico

en: Advanced
gl: Avanzado

note: frequency
en: Frequency
gl: Frecuencia

en: Each
gl: cada

en: Limit
gl: Límite

en: Repeat forever
gl: Repetir sempre

en: Repeat
gl: Repetir

en: Repeat until
gl: Repetir ata

en: Which day
gl: Que día

note: exceptions
en: Exceptions
gl: Excepcións

note: ********* View menu ********* View menu
en: _View
gl: _Ver

note: ********* Go menu   *********
en: _Go
gl: _Ir

en: New
gl: Novo

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Close
gl: Pechar

en: Unknown
gl: Descoñecido

note: date only appointment
en: All day
gl: Todos os días

en: Time
gl: Hora

en: No rows have been selected.
gl: Non se seleccionou ningunha fila.

en: Click a row to select it and after that you can copy it.
gl: Prema nunha fila para seleccionala e despois diso poderá copiala.

en: You will permanently remove all
    selected appointments.
gl: Eliminará de xeito permanente
    todas as citas seleccionadas.

en: Back
gl: Atrás

en: Forward
gl: Adiante

en: Find
gl: Buscar

en: Search
gl: Buscar

en: Search text
gl: Buscar o texto

en: Title
gl: Título

note: PHASE 1: go through base orage file and remove "repeat" shortcuts
en: Starting archive removal.
gl: Iniciando a eliminación do arquivo.

en: Archive removal done
gl: Rematouse a eliminación de arquivo

en: Orage default alarm
gl: Alarma predeterminada de Orage

en: Calendar files
gl: Ficheiros de calendario

en: Import/export
gl: Importar/exportar

en: Import
gl: Importar

en: Read from file:
gl: Ler dende o ficheiro:

en: Export
gl: Exportar

en: Write to file:
gl: Escribir no ficheiro:

en: Select
gl: Seleccionar

en: All appointments
gl: Todas as citas

en: Archive
gl: Arquivo

en: Orage files
gl: Ficheiros de Orage

en: Orage main calendar file
gl: Ficheiro de calendario principal de Orage

en: Rename
gl: Renomear

en: Copy
gl: Copiar

en: Move
gl: Mover

en: Archive file
gl: Ficheiro de arquivo

en: Read only
gl: Só lectura

en: Exchange data - Orage
gl: Exportar datos - Orage

en: 	Released under the terms of the GNU General Public License.
gl: 	Publicado baixo os termos da Licenza pública xeral GNU.

en: 	Compiled against GTK+-%d.%d.%d,
gl: 	Compilado con GTK+-%d.%d.%d,

en: using GTK+-%d.%d.%d.
gl: usando GTK+-%d.%d.%d.

en: 	Using DBUS for import.
gl: 	Usando DBUS para importar.

en: 	Using libnotify.
gl: 	Usando libnotify.

en: 	Not using libnotify.
gl: 	Non usa libnotify.

en: Usage: orage [options] [files]
gl: Uso: orage [opcións] [ficheiros]

en: Options:
gl: Opcións:

en: --version (-v) 		show version of orage
gl: --version (-v) 		mostrar a versión de orage

en: --help (-h) 		print this text
gl: --help (-h) 		mostra este texto

en: --toggle (-t) 		make orage visible/unvisible
gl: --toggle (-t) 		facer a oraga visible/invisible

en: files=ical files to load into orage
gl: files=ficheiros ical a cargar en orage

en: 	dbus not included in orage.
gl: 	dbus non se incluiu en orage.

en: 
    Unknown option %s
gl: 
    Opción descoñecida %s

note: Edit menu
en: _Edit
gl: _Editar

en: View selected _date
gl: Ver a _data seleccionada...

en: View selected _week
gl: Ver a _semana seleccionada

en: Select _Today
gl: Seleccionar _hoxe

note: Help menu
en: _Help
gl: A_xuda

en: Never
gl: Nunca

en: <b>To do:</b>
gl: <b>Tarefas pendentes:<b>

en: <b>Events for %s:</b>
gl: <b>Eventos de %s:</b>

en: <b>Events for %s - %s:</b>
gl: <b>Eventos de %s - %s:</b>

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: You should always define your local timezone.
gl: Sempre debe definir o seu fuso horario.

en: Archiving is used to save time and space when handling events.
gl: O arquivado úsase para aforrar tempo e espazo ó xestionar os eventos.

en: Sound command
gl: Orde de son

en: This command is given to shell to make sound in alarms.
gl: Proporciónaselle esta orde ao intérprete de comandos para reproducir os sons das alarmas.

en: Show borders
gl: Mostrar os bordos

en: Show menu
gl: Mostrar o menú

en: Show day names
gl: Mostrar os nomes dos días

en: Show week numbers
gl: Mostrar os números das semanas

en: Show month and year
gl: Mostrar mes e ano

en: Show todo list
gl: Mostrar a lista de tarefas pendentes

en: Show in taskbar
gl: Mostrar na barra de tarefas

en: Show in pager
gl: Mostrar no paxinador

en: Show in systray
gl: Mostrar na zona de notificación

en: Calendar start
gl: Comezo do calendario

en: Show
gl: Mostrar

en: Hide
gl: Ocultar

en: Minimized
gl: Minimizada

en: Event list
gl: Lista de eventos

en: Use dynamic icon
gl: Usar icona dinámica

en: Orage Preferences
gl: Preferencias de Orage

en: First Orage start. Searching default timezone.
gl: Primeiro inicio de Orage. Buscando o fuso horario predeterminado.

en: Default timezone set to %s.
gl: O fuso predeterminado é %s.

en: Default timezone not found, please, set it manually.
gl: Non se atopou o fuso horario predeterminado, defínao a man.

en: Reminder
gl: Recordatorio

en: Open
gl: Abrir

en: Reminder - Orage
gl: Recordatorio - Orage

en: Next active alarms:
gl: Seguintes alarmas activas:

en: 
    %02d d %02d h %02d min to: %s
gl: 
    %02d d %02d h %02d min para: %s

en: 
    No active alarms found
gl: 
    Non se atoparon alarmas activas

en: Africa
gl: África

en: Africa/Addis_Ababa
gl: África/Adís_Abeba

en: Africa/Algiers
gl: África/Alxer

en: Africa/Asmera
gl: África/Asmara

en: Africa/Bangui
gl: África/Bangui

en: Africa/Bissau
gl: África/Bissau

en: Africa/Cairo
gl: África/O_Cairo

en: Africa/Casablanca
gl: África/Casablanca

en: Africa/Ceuta
gl: África/Ceuta

en: Africa/Conakry
gl: África/Conacri

en: Africa/Djibouti
gl: África/Xibutí

en: Africa/El_Aaiun
gl: África/O_Aaiún

en: Africa/Kigali
gl: África/Kigali

en: Africa/Kinshasa
gl: África/Kinshasa

en: Africa/Lagos
gl: África/Lagos

en: Africa/Libreville
gl: África/Libreville

en: Africa/Lome
gl: África/Lomé

en: Africa/Luanda
gl: África/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
gl: África/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
gl: África/Lusaka

en: Africa/Malabo
gl: África/Malabo

en: Africa/Maputo
gl: África/Maputo

en: Africa/Maseru
gl: África/Maseru

en: Africa/Mbabane
gl: África/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
gl: África/Mogadixo

en: Africa/Monrovia
gl: África/Monrovia

en: Africa/Nairobi
gl: África/Nairobi

en: Africa/Porto-Novo
gl: África/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
gl: África/São_Tomé

en: Africa/Tripoli
gl: África/Trípoli

en: Africa/Tunis
gl: África/Tunicia

en: America
gl: América

en: America/Anchorage
gl: América/Anchorage

en: America/Anguilla
gl: América/Anguila

en: America/Antigua
gl: América/Antigua

en: America/Araguaina
gl: América/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
gl: América/Arxentina/Bos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
gl: América/Arxentina/Catamarca

en: America/Argentina/Cordoba
gl: América/Arxentina/Córdoba

en: America/Argentina/Mendoza
gl: América/Arxentina/Mendoza

en: America/Aruba
gl: América/Aruba

en: America/Asuncion
gl: América/Asunción

en: America/Barbados
gl: América/Barbados

en: America/Belem
gl: América/Belém

en: America/Belize
gl: América/Belice

en: America/Boa_Vista
gl: América/Boa_Vista

en: America/Bogota
gl: América/Bogotá

en: America/Boise
gl: América/Boise

en: America/Buenos_Aires
gl: América/Bos_Aires

en: America/Cancun
gl: América/Cancún

en: America/Caracas
gl: América/Caracas

en: America/Catamarca
gl: América/Catamarca

en: America/Cayenne
gl: América/Cayenne

en: America/Cayman
gl: América/Caimán

en: America/Chicago
gl: América/Chicago

en: America/Chihuahua
gl: América/Chihuahua

en: America/Cordoba
gl: América/Córdoba

en: America/Costa_Rica
gl: América/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
gl: América/Cuiabá

en: America/Curacao
gl: América/Curaçao

en: America/Dawson
gl: América/Dawson

en: America/Denver
gl: América/Denver

en: America/Detroit
gl: América/Detroit

en: America/Dominica
gl: América/Dominica

en: America/Edmonton
gl: América/Edmonton

en: America/Fortaleza
gl: América/Fortaleza

en: America/Grenada
gl: América/Granada

en: America/Guadeloupe
gl: América/Guadalupe

en: America/Guatemala
gl: América/Guatemala

en: America/Guyana
gl: América/Güiana

en: America/Halifax
gl: América/Halifax

en: America/Havana
gl: América/A Habana

en: America/Indiana/Indianapolis
gl: América/Indiana/Indianápolis

en: America/Indiana/Knox
gl: América/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
gl: América/Indiana/Marengo

en: America/Indianapolis
gl: América/Indianápolis

en: America/Iqaluit
gl: América/Iqaluit

en: America/Jamaica
gl: América/Xamaica

en: America/Juneau
gl: América/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
gl: América/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
gl: América/Kentucky/Monticello

en: America/La_Paz
gl: América/A_Paz

en: America/Lima
gl: América/Lima

en: America/Los_Angeles
gl: América/Os_Ánxeles

en: America/Louisville
gl: América/Louisville

en: America/Maceio
gl: América/Maceió

en: America/Managua
gl: América/Managua

en: America/Manaus
gl: América/Manaus

en: America/Martinique
gl: América/Martinica

en: America/Mazatlan
gl: América/Mazatlán

en: America/Mendoza
gl: América/Mendoza

en: America/Merida
gl: América/Mérida

en: America/Mexico_City
gl: América/Cidade_de_México

en: America/Miquelon
gl: América/Miquelon

en: America/Monterrey
gl: América/Monterrei

en: America/Montevideo
gl: América/Montevideo

en: America/Montreal
gl: América/Montreal

en: America/Montserrat
gl: América/Montserrat

en: America/Nassau
gl: América/Nassau

en: America/New_York
gl: América/Nova_York

en: America/Nipigon
gl: América/Nipigon

en: America/Nome
gl: América/Nome

en: America/Noronha
gl: América/Noronha

en: America/Panama
gl: América/Panamá

en: America/Paramaribo
gl: América/Paramaribo

en: America/Phoenix
gl: América/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
gl: América/Porto Príncipe

en: America/Port_of_Spain
gl: América/Porto_de_España

en: America/Puerto_Rico
gl: América/Porto_Rico

en: America/Recife
gl: América/Recife

en: America/Regina
gl: América/Regina

en: America/Rio_Branco
gl: América/Río_Branco

en: America/Rosario
gl: América/Rosario

en: America/Santiago
gl: América/Santiago

en: America/Santo_Domingo
gl: América/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
gl: América/São_Paulo

en: America/Scoresbysund
gl: América/Scoresbysund

en: America/St_Lucia
gl: América/Santa_Lucía

en: America/St_Thomas
gl: América/Santo_Tomás

en: America/St_Vincent
gl: América/San_Vincente

en: America/Tegucigalpa
gl: América/Tegucigalpa

en: America/Thule
gl: América/Thule

en: America/Tijuana
gl: América/Tijuana

en: America/Tortola
gl: América/Tórtola

en: America/Vancouver
gl: América/Vancouver

en: America/Whitehorse
gl: América/Whitehorse

en: America/Winnipeg
gl: América/Winnipeg

en: America/Yellowknife
gl: América/Yellowknife

en: Antarctica
gl: Antártida

en: Antarctica/Casey
gl: Antártida/Casey

en: Antarctica/Davis
gl: Antártida/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
gl: Antártida/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
gl: Antártida/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
gl: Antártida/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
gl: Antártida/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
gl: Antártida/Polo_Sur

en: Antarctica/Vostok
gl: Antártida/Vostok

en: Arctic
gl: Ártico

en: Asia/Aden
gl: Asia/Adén

en: Asia/Amman
gl: Asia/Amán

en: Asia/Baghdad
gl: Asia/Bagdad

en: Asia/Bahrain
gl: Asia/Bahrein

en: Asia/Baku
gl: Asia/Bakú

en: Asia/Calcutta
gl: Asia/Calcuta

en: Asia/Damascus
gl: Asia/Damasco

en: Asia/Istanbul
gl: Asia/Estambul

en: Asia/Jerusalem
gl: Asia/Xerusalén

en: Asia/Katmandu
gl: Asia/Katmandú

en: Asia/Macao
gl: Asia/Macau

en: Asia/Rangoon
gl: Asia/Rangún

en: Asia/Saigon
gl: Asia/Saigón

en: Asia/Samarkand
gl: Asia/Samarcanda

en: Asia/Seoul
gl: Asia/Seúl

en: Asia/Shanghai
gl: Asia/Xangai

en: Asia/Singapore
gl: Asia/Singapur

en: Asia/Tehran
gl: Asia/Teherán

en: Asia/Thimphu
gl: Asia/Timbu

en: Asia/Tokyo
gl: Asia/Toquio

en: Atlantic
gl: Atlántico

en: Atlantic/Azores
gl: Atlántico/Illas_Azores

en: Atlantic/Bermuda
gl: Atlántico/Illas_Bermudas

en: Atlantic/Canary
gl: Atlántico/Illas_Canarias

en: Atlantic/Cape_Verde
gl: Atlántico/Illas_de_Cabo_Verde

en: Atlantic/Faeroe
gl: Atlántico/Feroe

en: Atlantic/Madeira
gl: Atlántico/Illas_Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
gl: Atlántico/Reiquiavik

en: Atlantic/South_Georgia
gl: Atlántico/Xeorxia_do Sur

en: Atlantic/St_Helena
gl: Atlántico/Illa_de_Santa_Helena

en: Atlantic/Stanley
gl: Atlántico/Stanley

en: Australia/Adelaide
gl: Australia/Adelaida

en: Europe
gl: Europa

en: Europe/Amsterdam
gl: Europa/Ámsterdam

en: Europe/Andorra
gl: Europa/Andorra

en: Europe/Athens
gl: Europa/Atenas

en: Europe/Belfast
gl: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
gl: Europa/Belgrado

en: Europe/Berlin
gl: Europa/Berlín

en: Europe/Bratislava
gl: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
gl: Europa/Bruxelas

en: Europe/Bucharest
gl: Europa/Bucarest

en: Europe/Budapest
gl: Europa/Budapest

en: Europe/Dublin
gl: Europa/Dublín

en: Europe/Gibraltar
gl: Europa/Xibraltar

en: Europe/Helsinki
gl: Europa/Helsinqui

en: Europe/Istanbul
gl: Europa/Estambul

en: Europe/Kaliningrad
gl: Europa/Kaliningrado

en: Europe/Kiev
gl: Europa/Kiev

en: Europe/Lisbon
gl: Europa/Lisboa

en: Europe/Ljubljana
gl: Europa/Liubliana

en: Europe/London
gl: Europa/Londres

en: Europe/Luxembourg
gl: Europa/Luxemburgo

en: Europe/Madrid
gl: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
gl: Europa/Malta

en: Europe/Monaco
gl: Europa/Mónaco

en: Europe/Moscow
gl: Europa/Moscova

en: Europe/Nicosia
gl: Europa/Nicosia

en: Europe/Oslo
gl: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
gl: Europa/París

en: Europe/Prague
gl: Europa/Praga

en: Europe/Riga
gl: Europa/Riga

en: Europe/Rome
gl: Europa/Roma

en: Europe/Samara
gl: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
gl: Europa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
gl: Europa/Saraievo

en: Europe/Simferopol
gl: Europa/Simferopol

en: Europe/Sofia
gl: Europa/Sofía

en: Europe/Stockholm
gl: Europa/Estocolmo

en: Europe/Tallinn
gl: Europa/Tallin

en: Europe/Tirane
gl: Europa/Tirana

en: Europe/Vaduz
gl: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
gl: Europa/O_Vaticano

en: Europe/Vienna
gl: Europa/Viena

en: Europe/Vilnius
gl: Europa/Vilna

en: Europe/Warsaw
gl: Europa/Varsovia

en: Europe/Zagreb
gl: Europa/Zagreb

en: Europe/Zurich
gl: Europa/Zúric

en: Indian
gl: Índico

en: Indian/Antananarivo
gl: Índico/Antananarivo

en: Indian/Chagos
gl: Índico/Chagos

en: Indian/Cocos
gl: Índico/Cocos

en: Indian/Comoro
gl: Índico/Comores

en: Indian/Kerguelen
gl: Índico/Kerguelen

en: Indian/Mahe
gl: Índico/Mahé

en: Indian/Maldives
gl: Índico/Maldivas

en: Indian/Mauritius
gl: Índico/Mauricio

en: Indian/Reunion
gl: Índico/Reunión

en: Pacific
gl: Pacífico

en: Pacific/Apia
gl: Pacífico/Apia

en: Pacific/Auckland
gl: Pacífico/Auckland

en: Pacific/Easter
gl: Pacífico/Illa_de_Pascua

en: Pacific/Efate
gl: Pacífico/Efaté

en: Pacific/Fiji
gl: Pacífico/Fixi

en: Pacific/Funafuti
gl: Pacífico/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
gl: Pacífico/Galápagos

en: Pacific/Gambier
gl: Pacífico/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
gl: Pacífico/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
gl: Pacífico/Guam

en: Pacific/Honolulu
gl: Pacífico/Honolulú

en: Pacific/Johnston
gl: Pacífico/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
gl: Pacífico/Kiritimati

en: Pacific/Marquesas
gl: Pacífico/Marquesas

en: Pacific/Midway
gl: Pacífico/Midway

en: Pacific/Nauru
gl: Pacífico/Nauru

en: Pacific/Niue
gl: Pacífico/Niue

en: Pacific/Norfolk
gl: Pacífico/Norfolk

en: Pacific/Noumea
gl: Pacífico/Noumeá

en: Pacific/Pago_Pago
gl: Pacífico/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
gl: Pacífico/Palaos

en: Pacific/Ponape
gl: Pacífico/Ponapé

en: Pacific/Rarotonga
gl: Pacífico/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
gl: Pacífico/Saipán

en: Pacific/Tahiti
gl: Pacífico/Tahití

en: Pacific/Tarawa
gl: Pacífico/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
gl: Pacífico/Tongatapu

en: Pacific/Wake
gl: Pacífico/Wake

en: New appointment
gl: Nova cita

en: About Orage
gl: Acerca de Orage

en: Calendar
gl: Calendario

en: Desktop calendar
gl: Calendario para o escritorio
