Xfce Apps - en to hr translation catalogue (951 entries)

en: no underline
hr: nepodcrtano

en: single
hr: jednostruko

en: double
hr: dvostruko

en: low
hr: nisko

en: Raising GlobalTime window...
hr: Podizanje prozora globalnoga vremena...

en: GlobalTime window raise failed
hr: Neuspjeh u podizanju prozora globalnoga vremena

note: ********** timezone tooltip **********
en: %s
    click to modify clock
hr: %s
    klik za izmjenu sata

en: Localtime
hr: Lokalno vrijeme

en: button 1 to change preferences 
    button 2 to adjust time of clocks
hr: dugme 1 za promjenu osobitosti
    dugme 2 za usklađivanje satova

en: adjust to change hour
hr: uskladi za promjenu sata

en: adjust to change minute. Click arrows with button 2 to change only 1 minute.
hr: prilagodii promjeni minute. Kliknite na strelice sa dugmetom 2 za promjenu samo 1 minute.

en: Global Time
hr: Globalno vrijeme

en: NEW
hr: NOVO

en: NEW COPY
hr: NOVA KOPIJA

en: Not possible to delete the last clock.
hr: Nije moguće izbrisati zadnji sat.

en: update this clock
hr: ažuriraj ovaj sat

en: add new empty clock
hr: dodaj novi prazni sat

en: add new clock using this clock as model
hr: dodaj novi sat koristeći ovaj sat kao model

en: delete this clock
hr: izbriši ovaj sat

en: move this clock first
hr: makni ovaj sat prvi

en: move this clock left
hr: makni ovaj sat lijevo

en: move this clock right
hr: makni ovaj sat desno

en: move this clock last
hr: makni ovaj sat zadnji

en: set the timezone of this clock to be local timezone
hr: neka vremenska zona ovoga sata bude lokalna vremenska zona

en: close window and exit
hr: zatvori prozor i izađi

en: Globaltime preferences
hr: Osobitosti globalnoga vremena

note: -----------------------HEADING-------------------------------------------
en: Clock Parameters
hr: Parametri sata

en: Name of the clock:
hr: Ime sata:

en: enter name of clock
hr: unesi ime sata

en: Timezone of the clock:
hr: Vremenska zona sata:

en: Text Formatting
hr: Formatiranje teksta

note: ------------------------background-------------------------
en: Background color:
hr: Pozadinska boja:

en: Click to change background colour for clock
hr: Klikni za promjenu pozadinske boje sata

en: Use default
hr: Koristi zadano

en: Cross this to use default instead of selected value
hr: Izaberite ovo za korištenje zadane umjesto odabrane vrijednosti

note: ------------------------foreground-------------------------
en: Foreground (=text) color:
hr: Boja prvog plana (= tekst):

en: Click to change foreground colour for clock
hr: Klikni za promjenu prednje boje sata

note: ------------------------name font-------------------------
en: Font for name of clock:
hr: Font za ime sata:

en: Click to change font for clock name
hr: Klikni za promjenu fonta imena sata

note: ------------------------time font-------------------------
en: Font for time of clock:
hr: Font za vrijeme sata:

en: Click to change font for clock time
hr: Klikni za promjenu fonta vremena sata

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline name of clock:
hr: Podcrtaj ime sata:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline time of clock:
hr: Podcrtaj vrijeme sata:

en: Text Default Formatting
hr: Zadano formatiranje teksta

en: Click to change default background colour for clocks
hr: Klikni za promjenu zadane pozadinske boje satova

en: Cross this to use system default instead of selected color
hr: Izaberite ovo za korištenje sistemske umjesto odabrane boje

en: Click to change default text colour for clocks
hr: Klikni za promjenu zadane boje teksta sata

en: Click to change default font for clock name
hr: Klikni za promjenu zadanog fonta sata

en: Cross this to use system default font instead of selected font
hr: Izaberite ovo za korištenje sistemskog fonta umjesto odabranog

en: Click to change default font for clock time
hr: Klikni za promjenu zadanog fonta vremena

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline for name of clock:
hr: Podcrtaj za ime sata:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline for time of clock:
hr: Podcrtaj za vrijeme sata:

en: update preferences
hr: ažuriraj osobitosti

en: Globaltime Preferences
hr: Osobitosti globalnoga vremena

note: -----------------------HEADING--------------------------------------
en: General Preferences
hr: Osnovne osobitosti

en: Decorations:
hr: Ukrašavanja:

en: Standard
hr: Standardno

en: Use normal decorations
hr: Koristi normalno ukrašavanje

en: None
hr: NIjedan

en: Do not show window decorations (borders)
hr: Ne pokazuj ukrašavanje prozora (rubovi)

en: Clock size:
hr: Veličina sata:

en: Equal
hr: Jednako

en: All clocks have same size
hr: Svi satovi su iste veličine

en: Varying
hr: Variranje

en: Clock sizes vary
hr: Veličine sata variraju

en: Local timezone:
hr: Lokalna vremenska zona:

en:  Other
hr: Ostalo

en: %d hour %d mins
hr: %d sat %d minuta

en: %d hour
hr: %d sat

en: %d mins
hr: %d minuta

en: backward
hr: unatrag

en: forward
hr: naprijed

en: not changed
hr: nije promijenjen

en: not changing
hr: ne mijenja se

note: location
en: Location
hr: Lokacija

en: GMT Offset
hr: GMT odmak

en: Previous/Next Change
hr: Prethodni/slijedeći promjena

en: Country
hr: Država

note: We are actually setting the g_par parameter. In other words we are setting the global default timezone for Orage. This is done very seldom and we do not want to allow "floating" here. This test is ugly, but it is not worth an extra parameter. this is normal appointment
en: Pick timezone
hr: Odaberi vremensku zonu

en: Change mode
hr: Promijeni način rada

note: NOTE: this exists only if ical timezones are being used
en: floating
hr: plutajuće

en: Orage Globaltime
hr: Orage Globalno vrijeme

en: Show clocks from different countries
hr: Pokaži satove različitih zemalja

en: Globaltime
hr: Globalno vrijeme

en: No rotation
hr: Bez rotacije

en: Rotate left
hr: Rotiraj lijevo

en: Rotate right
hr: Rotiraj desno

en: Appearance
hr: Izgled

note: show frame
en: Show _frame
hr: Pokaži _okvir

note: foreground color
en: set foreground _color:
hr: Postavi boju _prvoga plana:

note: background color
en: set _background color:
hr: postavi _pozadinsku boju:

note: clock size (=mbox size): height and width
en: set _height:
hr: postavi _visinu

en: Note that you can not change the height of horizontal panels
hr: Ne možete mijenjati visinu vodoravnih ploča

en: set _width:
hr: postavi _dužinu

en: Note that you can not change the width of vertical panels
hr: Ne možete mijenjati dužinu okomitih ploča

en: Show lines _vertically
hr: Pokazuj retke _vertikalno

en: Clock Options
hr: Opcije sata

note: timezone
en: set timezone to:
hr: postavi vremensku zonu na:

en: Line %d:
hr: Redak %d:

en: Enter any valid strftime function parameter.
hr: Upišite bilo koji valjanji strftime parametar.

note: Tooltip hint
en: Tooltip:
hr: Oblačić:

note: special timing for SUSPEND/HIBERNATE
en: fix time after suspend/hibernate
hr: popravi vrijeme nakon suspenzije/hibernacije

en: You only need this if you do short term (less than 5 hours) suspend or hibernate and your visible time does not include seconds. Under these circumstances it is possible that Orageclock shows time inaccurately unless you have this selected. (Selecting this prevents cpu and interrupt saving features from working.)
hr: Ova opcija vam je potrebna samo ako radite kratke suspenzije ili hibernaciju sustava (kraće od 5 sati) i ako prikazano vrijeme ne uključuje sekunde. Pod tim uvjetima moguće je da Orageclock netočno pokaže vrijeme. (Uključivanjem ove opcije spriječavaju se funkcije procesora i prekida za očuvanje energije.)

en: This program uses strftime function to get time.
    Use any valid code to get time in the format you prefer.
    Some common codes are:
    	%A = weekday			%B = month
    	%c = date & time		%R = hour & minute
    	%V = week number		%Z = timezone in use
    	%H = hours 				%M = minute
    	%X = local time			%x = local date
hr: Ovaj program koristi strftime funkcije za dobivanje vremena.
    Koristite bilo koji pravilan kod za dobivanje vremena u željenom formatu.
    Neki česti kodovi su:
    	%A = dan u tjednu			%B = mjesec
    	%c = datum i vrijeme		%R = sat i minute
    	%V = broj tjedna		%Z = vremenska zona u upotrebi
    	%H = sati 				%M = minute
    	%X = lokalno vrijeme			%x = lokalni datum

en: Orage clock Preferences
hr: Osobitosti Orage sata

en: Maintainer
hr: Održavatelj

en: Manage your time with Orage
hr: Uređujte vaše vrijeme pomoću Orage

note: if (gtk_toggle_button_get_active( GTK_TOGGLE_BUTTON(apptw->Type_journal_rb))) end time
en: End
hr: Kraj

en: Due
hr: Do

note: to avoid timing problems when updating entry Create file chooser
en: Select a file...
hr: Odaberi datoteku...

en: Sound Files
hr: Zvučne datoteke

en: All Files
hr: Sve datoteke

en: The appointment information has been modified.
hr: Informacija o sastanku je promijenjena

en: Do you want to continue?
hr: Želite li nastaviti?

en: No, do not leave
hr: Ne, ne odlazi

en: Yes, ignore modifications and leave
hr: Da, ignoriraj promijene i otiđi

en: The end of this appointment is earlier than the beginning.
hr: Kraj ovog termina je prije njegovog početka.

en: Not set
hr: Nije postavljeno

en: Add new appointment to this file.
hr: Dodaj novi termin ovoj datoteci.

en: Orage default file
hr: Orage zadana datoteka

en: Appointment addition failed.
hr: Neuspjelo dodavanje termina.

en: Error happened when adding appointment. Look more details from the log file.
hr: Dogodila se greška pri dodavanju termina. Više detalja možete naći u datoteci prijave.

en: Appointment update failed.
hr: Neuspjelo ažuriranje termina.

en: Look more details from the log file. (Perhaps file was updated external from Orage?)
hr: Više detalja možete naći u datoteci prijave. (Možda je datoteka ažurirana izvana?)

en: This appointment will be permanently removed.
hr: Ovaj će sastanak biti trajno uklonjen.

en: No, cancel the removal
hr: Ne, poništi uklanjanje

en: Yes, remove it
hr: Da, ukloni

en: Pick the date
hr: Odaberite datum

en: Today
hr: Danas

en: This appointment does not exist.
hr: Sastanak ne postoji.

en: It was probably removed, please refresh your screen.
hr: Vjerojatno je uklonjen,osvježite vaš zaslon.

en: Current categories
hr: Trenutne kategorije

en: Add new category with color
hr: Dodaj novu kategoriju sa bojom

en: Category:
hr: Kategorija:

en: Colors of categories - Orage
hr: Boje kategorija -  Orage

en:  *** COPY ***
hr:  *** KOPIJA ***

en: New appointment - Orage
hr: Novi sastanak - Orage

note: File menu stuff ********* File menu ********* File menu
en: _File
hr: _Datoteka

en: Sav_e and close
hr: Sprem_i i zatvori

en: D_uplicate
hr: U_dvostruči

en: Save
hr: Spremi

en: Save and close
hr: Spremi i zatvori

en: Revert
hr: Obrnuto

en: Duplicate
hr: Udvostruči

en: Delete
hr: Izbriši

en: Free
hr: Slobodno

en: Busy
hr: Zauzeto

en: General
hr: Osnovno

note: type
en: Type
hr: Tip

en: Event
hr: Događaj

en: Event that will happen sometime. For example:
    Meeting or birthday or TV show.
hr: Događaj koji će se dogoditi.N primjer:
    susret ili rođendan ili TV show.

en: Todo
hr: Obaveza

en: Something that you should do sometime. For example:
    Wash your car or test new version of Orage.
hr: Nešto što treba ponekad učiniti.Na primjer:
    oprati automobil ili testirati novu Orage verziju.

en: Journal
hr: Dnevnik

en: Make a note that something happened. For example:
    Remark that your mother called or first snow came.
hr: Napravite bilješku da se nešto dogodilo. Na primjer:
    Bilješka da je zvala vaša majka ili da je došao prvi snijeg.

note: title
en: Title
hr: Naslov

en: All day event
hr: Cjelodnevni događaj

note: start time
en: Start
hr: Počni

en: Set
hr: Postavi

en: Duration
hr: Trajanje

en: days
hr: dana

en: hours
hr: sati

en: mins
hr: minuta

note: Availability (only for EVENT)
en: Availability
hr: Dostupnost

note: completed (only for TODO)
en: Completed
hr: Dovršeno

en: Done
hr: Učinjeno

note: categories
en: Categories
hr: Kategorije

en: This is special category, which can be used to color this appointment in list views.
hr: Ovo je specijalna kategorija koja se može koristiti za bojanje termina na listi.

en: update colors for categories.
hr: ažurirajte boje kategorija.

note: priority
en: Priority
hr: Prioritet

en: If you set this 8 or bigger, the appointment is NOT shown on list windows.
    You can use that feature to unclutter your list windows, but it makes it more difficult to find this appointment.
    (Alarms will still fire normally.)
    (There is undocumented parameter so that you can change the default limit of 8.)
hr: Ako postavite na 8 ili veće, termin NIJE pokazan na listi.
    Možete koristiti ovu opciju kako bi rasčistili listu, ali će biti teže naći termin.
    (Alarmi će se pokretati normalno.)
    (Postoji nedokumentirani parametar tako da možete mijenjati zadani limit od 8.)

note: note
en: Note
hr: Bilješka

en: These shorthand commands take effect immediately:
        <D> inserts current date in local date format
        <T> inserts time and
        <DT> inserts date and time.
    
    These are converted only later when they are seen:
        <&Ynnnn> is translated to current year minus nnnn.
    (This can be used for example in birthday reminders to tell how old the person will be.)
hr: Ove skraćene naredbe odmah stupaju na snagu:
    <D> umeće trenutni datum u formatu lokalnog vremena
    <T> umeće vrijeme i
    <DT> umeće datum i vrijeme.
    
    Ove naredbe se pretvaraju tek kasnije kada se pokažu:
    <&Ynnnn> se prevodi u trenutnu godinu minus nnnn.
    (Može se primjerice koristi kod rođendanskih podsjetnika tako da pokazuje koliko će godina osoba imati.)

en: Before Start
hr: Prije početka

en: Before End
hr: Prije kraja

en: After Start
hr: Nakon početka

en: After End
hr: Nakon kraja

note: **** ALARM TIME ****
en: Alarm time
hr: Vrijeme alarma

en: Often you want to get alarm:
     1) before Event start
     2) before Todo end
     3) after Todo start
hr: Često želite alarm:
    1) prije starta događaja
    2) prije završetka obaveze
    3) nakon starta obaveze

en: Persistent alarm
hr: Trajni alarm

en: Select this if you want Orage to remind you even if it has not been active when the alarm happened.
hr: Odaberite ovo ako želite da vas Orage podsjeti iako nije bio aktivan kada je alarm počeo.

note: **** Audio Alarm ****
en: Sound
hr: Zvuk

en: Use
hr: Koristi

en: Select this if you want audible alarm
hr: Odaberite ovo ako želite čujan alarm

en: Repeat alarm sound
hr: Ponovi zvuk alarma

en: times
hr: puta

en: sec interval
hr: sekunde intervali

note: **** Display Alarm ****
en: Visual
hr: Vizualno

en: Use Orage window
hr: Koristi Orage prozor

en: Select this if you want Orage window alarm
hr: Izaberite ako želite Orage prozor za alarm

en: Use notification
hr: Koristite obavijest

en: Select this if you want notification alarm
hr: Odaberite ovu opciju ako želite alarm obavijesti

en: Set timeout
hr: Postavite istek

en: Select this if you want notification to expire automatically
hr: Odaberite ovu opciju ako želite da obavijest istekne automatski

en: 0 = system default expiration time
hr: 0 =

en: seconds
hr: sekude

note: **** Procedure Alarm ****
en: Procedure
hr: Procedura

en: Select this if you want procedure or script alarm
hr: Odaberite ako želite izvršiti neku proceduru ili skriptu kao alarm

en: You must enter all escape etc characters yourself.
    This string is just given to shell to process.
    The following special commands are replaced at run time:
    	<&T>  appointment title
    	<&D>  appointment description
    	<&AT> alarm time
    	<&ST> appointment start time
    	<&ET> appointment end time
hr: Sami morate upisati sve znakove.
    String je samo dan ljusci za procesuiranje.
    Slijedeće specijalne naredbe se zamijenjuju pri pokretanju:
    	<&T>  naslov termina
    	<&D>  opis termina
    	<&AT> vrijeme alarma
    	<&ST> početak termina
    	<&ET> kraj termina

en: Test this alarm by raising it now
hr: Testirajte alarm sada

en: <b>Default alarm</b>
hr: <b>Zadani alarm</b>

en: Store current settings as default alarm
hr: Pohrani trenutne postavke kao zadani alarm

en: Set current settings from default alarm
hr: Postavi trenutne postavke sa zadanog alarma

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Yearly
hr: Godišnje

en: Hourly
hr: Svakog sata

en: Mon
hr: Pon

en: Tue
hr: Uto

en: Wed
hr: Srij

en: Thu
hr: Čet

en: Fri
hr: Pet

en: Sat
hr: Sub

en: Sun
hr: Ned

en: Recurrence
hr: Ponavljanje

note: complexity
en: Complexity
hr: Složenost

en: Basic
hr: Osnovno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Use this if you want regular repeating event
hr: Koristite ovo ako želite obični ponavljajući događaj

en: Use this if you need complex times like:
     Every Saturday and Sunday or 
     First Tuesday every month
hr: Koristite ovo ako vam trebaju kompleksna vremena poput:
    Svaku subotu i nedjelju ili 
    prvi utorak svakog mjeseca

note: frequency
en: Frequency
hr: Učestalost

en: Each
hr: Svaki

en: occurrence
hr: okolnost

en: Limit frequency to certain interval.
     For example: Every third day:
     Frequency = Daily and Interval = 3
hr: Ograniči učestalost na neki interval.
    Na primjer: svaki treći dan:
    Učestalost = dnevna i interval = 3

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Repeat forever
hr: Ponavljaj zauvijek

en: Repeat
hr: Ponavljaj

en: Repeat until
hr: Ponavljaj do

note: weekdays (only for complex settings)
en: Weekdays
hr: Dani u tjednu

en: Which day
hr: Koji dan

en: Specify which weekday for monthly and yearly events.
     For example:
     Second Wednesday each month:
    	Frequency = Monthly,
    	Weekdays = check only Wednesday,
    	Which day = select 2 from the number below Wednesday
hr: Odredi dan u tjednu za mjesečne i godišnje događaje.
    Na primijer:
    Druga srijeda svakog mjececa:
    	Učestalost = mjesečna,
    	Dani u tjednu = označi samo srijede,
    	Koji dan = odaberite 2 ispod srijede

note: TODO base (only for TODOs)
en: TODO base
hr: TODO baza

en: TODO reoccurs regularly starting on start time and repeating after each interval no matter when it was last completed
hr: TODO se pojavljuje redovito krečući od startnog vremena i ponavljajući se nakon svakog intervala bez obzira kad je zadnji put završen

en: TODO reoccurrency is based on complete time and repeats after the interval counted from the last completed time.
    (Note that you can not tell anything about the history of the TODO since reoccurrence base changes after each completion.)
hr: TODO pojavljivanje je bazirano na vremenu svršetka te se ponavlja prema intervalu zadnjeg svršetka.
    (Uočite da ne možete reći ništa o povijesti TODO-a budući da se baza pojavljivanja mijenja svakim svršetkom.)

note: exceptions
en: Exceptions
hr: Izuzeci

en: Add more exception dates by clicking the calendar days below.
    Exception is either exclusion(-) or inclusion(+) depending on the selection.
    Remove by clicking the data.
hr: Dodajte više datuma izuzetaka klikom na dane kalendara ispod.
    Izuzetak je ili isključujući(-) ili uključujući(+) ovisno o odabiru.
    Ukloni klikom na podatak.

en: Add excluded date (-)
hr: Dodaj isključujući datum (-)

en: Excluded days are full days where this appointment is not happening
hr: Isključujući dani su puni dani kada se ovaj sastanak neće dogoditi

en: Add included time (+)
hr: Dodaj uključujući datum (+)

en: Included times have same timezone than start time, but they may have different time
hr: Uključujuća vremena  su u istoj vremenskoj zoni ka o i početno vrijeme ali mogu imati drugačije vrijeme

note: calendars showing the action days
en: Action dates
hr: Datumi akcije

note: ********* View menu ********* View menu
en: _View
hr: _Pogled

note: ********* Go menu   *********
en: _Go
hr: _Idi

en: New
hr: Novo

en: Back one week
hr: Jedan tjedan nazad

en: Back one day
hr: Jedan dan nazad

en: Forward one day
hr: Jedan dan naprijed

en: Forward one week
hr: Jedan tjedan naprijed

en: Refresh
hr: Osviježi

en: Close
hr: Zatvori

en: Unknown
hr: Nepoznato

en:        Number of days to show
hr:        Broj dana za pokazati

en: Orage - day view
hr: Orage - pregled dana

note: date only appointment
en: All day
hr: Cijeli dan

en: Time
hr: Vrijeme

en: No rows have been selected.
hr: NIjedan red nije odabran

en: Click a row to select it and after that you can copy it.
hr: Klik na red za odabir i nakon toga možete ga kopirati.

en: You will permanently remove all
    selected appointments.
hr: Trajno ćete ukloniti sve
    odabrane sastanke.

en: Yes, remove them
hr: Da, ukloni ih

en: Back
hr: Nazad

en: Forward
hr: NAprijed

en: Find
hr: Nađi

en: Dayview
hr: Pregled dana

en: Extra days to show:
hr: Dodatni dani za pokazati:

en: only first repeating
hr: samo prvi ponavljajući

en: Check this if you only want to see the first repeating event. By default all are shown.
    Note that this also shows all urgencies.
    Note that repeating events may appear earlier in the list as the first occurrence only is listed.
hr: Izaberite ako želite da se pokazuje prvi ponavljajući događaj. Obično se pokazuju svi.
    Uočite da se pokazuju i sve hitnoće.
    Uoćite da se ponavljajući događaji na listi mogu pokazati ranije s obzirom da se pokazuje samo prvo pojavljivanje.

en: also old
hr: također staro

en: Check this if you want to see old events also. This can only be selected after 'only first repeating' is enabled to avoid very long lists.
    Note that extra days selection still defines if newer appointments are listed'.
hr: Izaberite ako želite vidjeti i stare događaje. Ova opcija je dostupna samo kada je izabrana i 'samo prvi ponavljajući' kako bi se izbjegle duge liste.
    Uočite da odabir dodatnih dana još uvijek određuje izlistavaju li se noviji termini.

en: Journal entries starting from:
hr: Unosi u dnevnik počevši s:

en: Search
hr: Traži

en: Search text
hr: Traži tekst

en: Flags
hr: Zastave

en: Title
hr: Naslov

en: Double click line to edit it.
    
    Flags in order:
    	 1. Alarm: n=no alarm
    		 A=Alarm is set P=Persistent alarm is set
    	 2. Recurrence: n=no recurrence
    		 H=Hourly D=Daily W=Weekly M=Monthly Y=Yearly
    	 3. Type: f=free B=Busy
    	 4. Located in file:
    		O=Orage A=Archive F=Foreign
    	 5. Appointment type:
    		E=Event T=Todo J=Journal
hr: Dvoklik za uređivanje.
    
    Oznake redom:
    	 1. Alarm: n=bez alarma
    		 A=Alarm je postavljen P=Postavljen je ustrajni alarm
    	 2. Ponavljanje: n=bez ponavljanja
    		 H=Svaki sat D=Dnevno W=Tjedno M=Mjesečno Y=Godišnje
    	 3. Tip: f=slobodan B=Zauzet
    	 4. Lociran u datoteci:
    		O=Orage A=Arhiva F=Strani
    	 5. Vrsta termina:
    		E=Događaj T=Obaveza J=Dnevnik

note: remove since it has ended
en: 	Recur ended, moving to archive file.
hr: 	Ponavljanje završilo, premještanje u arhivu.

en: Archiving not enabled. Exiting
hr: Arhiviranje nije omogućeno.Izlazim

en: Archiving threshold: %d month(s)
hr: Granica arhiviranja: %d mjesec(i)

note: yy mon day
en: 	Archiving events, which are older than: %04d-%02d-%02d
hr: 	Arhiviranje događaja starijih od: %04d-%02d-%02d

en: Archiving uid: %s
hr: Uid arhiviranja: %s

note: VTODO not completed, do not archive
en: 	VTODO not complete; not archived
hr: 	VTODO nije svršen; nije arhiviran

note: it is recurrent event
en: 	Recurring. End year: %04d, month: %02d, day: %02d
hr: 	Ponavljanje. Godina kraja: %04d, mjesec: %02d, dan: %02d

en: Archiving done
hr: Arhiviranje završeno

note: PHASE 1: go through base orage file and remove "repeat" shortcuts
en: Starting archive removal.
hr: Započinje uklanjanje arhive.

en: 	PHASE 1: reset recurring appointments
hr: 	FAZA 1: resetiraj ponavljajuće termine

note: PHASE 2: go through archive file and add everything back to base orage. * After that delete the whole arch file
en: 	PHASE 2: return archived appointments
hr: 	FAZA 2: vrati arhivirane termine

en: Archive removal done
hr: Uklanjanje arhive završeno

en: Orage default alarm
hr: Orage zadani alarm

en: Created alarm list for main Orage file:
hr: Stvorena je lista alarma za glavnu Orage datoteku:

en: Created alarm list for foreign file: %s (%s)
hr: Kreirana lista alarma za vanjsku datoteku: %s (%s)

en: 	Added %d alarms. Processed %d events.
hr: 	Dodano %d alarma. Obrađeno %d događaja.

en: 	Found %d alarms of which %d are active. (Searched %d recurring alarms.)
hr: 	Nađeno %d alarma od kojih je %d aktivno. (Pretraženo %d ponavljajućih alarma.)

en: Starting import file preprocessing
hr: Pokrećem predobradu datoteke za unos

en: ... Patched DCREATED to be CREATED.
hr: ... Zakrpao DCREATED da bude CREATED.

en: ... Patched timezone to Orage format.
hr: ... Zakrpao vremensku zonu da odgovara Orage formatu.

en: Import file preprocessing done
hr: Predobrada datoteke za unos završena

en: Found external update on file %s.
hr: Nađeno vanjsko ažuriranje na datoteci %s.

en: Refreshing alarms and calendar due to external file update.
hr: Osvježavanje alarma i kalendara zbog vanjskog ažuriranja datoteke.

en: Calendar files
hr: Datoteke kalendara

en: Current foreign files
hr: Trenutne strane datoteke

en: READ ONLY
hr: SAMO ČITAJ

en: READ WRITE
hr: ČITAJ PIŠI

en: ***** No foreign files *****
hr: ***** Nema stranih datoteka *****

en: Foreign file add failed
hr: Neuspjelo dodavanje vanjske datoteke

en: Orage can only handle 10 foreign files. Limit reached.
hr: Orage može rukovati sa 10 vanjskih datoteka. Dosegnut je limit.

en: Filename is empty.
hr: Ime datoteke je prazno.

en: Name is empty.
hr: Ime je prazno.

en: File does not exist.
hr: Datoteka ne postoji.

en: Same filename already exists in Orage.
hr: U Orageu već postoji isto ime datoteke.

en: Same name already exists in Orage.
hr: U Orageu već postoji isto ime.

en: Import/export
hr: Uvezi/izvezi

en: Import
hr: Uvezi

en: Read from file:
hr: Čitaj iz datoteke:

en: Separate filenames with comma(,).
     NOTE: comma is not valid character in filenames for Orage.
hr: Odvoji imena datoteka sa zarezom (,).
    Bilješka: zarez nije valjan znak u imenu datoteke za Orage.

en: Export
hr: Izvezi

en: Write to file:
hr: Piši na datoteku

en: Select
hr: Odaberi

en: All appointments
hr: Svi sastanci

en: Named appointments:
hr: Imenovani sastanci:

en: Note that only main file appointments are read.
    Archived and Foreign events are not exported.
hr: Uočite da se čitaju samo termini glavne datoteke.
    Arhivirani i vanjski događaji nisu izvezeni.

en: Note that only main file appointments are read.
    Foreign events are not exported.
hr: Uočite da se čitaju samo termini glavne datoteke.
    Vanjski događaji nisu izvezeni.

en: You can easily drag these from event-list window.
hr: Lako ih možete povući s prozora s listom događaja.

en: Orage appointment UIDs separated by commas.
hr: UID-i Orage termina odvojeni zarezima.

en: Archive
hr: Arhiviraj

en: Archive now (threshold: %d months)
hr: Arhiviraj sada (granica: %d mjeseci)

en: You can change archive threshold in parameters
hr: Granicu arhiviranja možete promijeniti u parametrima

en: Revert archive now
hr: Obrnuto arhiviranje sada

en: Return all archived events into main orage file and remove arch file.
    This is useful for example when doing export and moving orage
    appointments to another system.
hr: Vrati sve arhivirane događaje u glavnu Orage datoteku i ukloni arhivu.
    Ovo je primjerice korisno kada izvozite događaje i premještate Orage
    termine na drugi sistem.

en: Orage files
hr: Orage datoteke

en: Orage main calendar file
hr: Orage glavna datoteka kalendara

en: Current file:
hr: Trenutna datoteka:

en: New file:
hr: Nova datoteka:

en: Action options:
hr: Opcije radnji:

en: Rename
hr: Preimenuj

en: Orage internal file rename only.
    Does not touch external filesystem at all.
    New file must exist.
hr: Preimenovanje samo Orage internalne datoteke.
    Ne dira vanjski sistem datoteka.
    Mora postojati nova datoteka.

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Current file is copied and stays unmodified in the old place.
hr: trenutna datoteka je kopirana i ostaje neizmjenjena na starome mjestu

en: Move
hr: Pomakni

en: Current file is moved and vanishes from the old place.
hr: Trenutna datoteka je premještena i nestala je sa staroga mjesta..

en: Archive file
hr: Datoteka arhive

en: Foreign files
hr: Strane datoteke

en: Add new foreign file
hr: Dodaj novu stranu datoteku

en: Foreign file:
hr: Strana datoteka:

note: label = gtk_label_new(_("Options:")); gtk_box_pack_start(GTK_BOX(hbox), label, FALSE, FALSE, 5);
en: Visible name:
hr: Vidljivo ime:

en: Read only
hr: Samo čitaj

en: Set this if you want to make sure that this file is never modified by Orage.
    Note that modifying foreign files may make them incompatible with the original tool, where they came from!
hr: Ovo postavite ako želite biti sigurni da Orage ne modificira datoteku ikada.
    Uočite da datoteke, ukoliko ih modificirate, mogu postati nekompatibilne s orginalnim alatom koji ih je stvorio.

en: This internal name is displayed to user instead of file name.
hr: Korsniku se pokazuje ovo ime umjesto imena datoteke.

en: Exchange data - Orage
hr: Razmjena podataka - Orage

en: 	This is %s version %s
hr: 	Ovo je%s verzija %s

en: 	Released under the terms of the GNU General Public License.
hr: 	Objavljeno pod uvjetima GNU General Public License.

en: 	Compiled against GTK+-%d.%d.%d,
hr: 	Kompajlirano uz GTK+-%d.%d.%d,

en: using GTK+-%d.%d.%d.
hr: koristeći GTK+-%d.%d.%d.

en: 	Using DBUS for import.
hr: 	Koristi DBUS za uvoz.

en: 	Not using DBUS. Import works only partially.
hr: 	Ne koristi DBUS. Uvoz radi samo djelomično.

en: 	Using libnotify.
hr: 	Koristi libnotify.

en: 	Not using libnotify.
hr: 	Ne koristi libnotify.

en: 	Using automatic archiving.
hr: 	Koristi automatsko arhiviranje.

en: 	Not using archiving.
hr: 	Ne koristi arhiviranje.

en: 	Using operating system package libical.
hr: 	Koristi libical paket operativnog sustava.

en: 	Using Orage local version of libical.
hr: 	Koristi libical lokanu Orage verziju.

en: Usage: orage [options] [files]
hr: Korištenje: orage [mogućnosti] [datoteke]

en: --version (-v) 		show version of orage
hr: --version (-v) 		pokaži orage verziju

en: --help (-h) 		print this text
hr: --help (-h) 	\ispis ovoga teksta

en: --preferences (-p) 	show preferences form
hr: --preferences (-p) 	pokaži formu osobitosti

en: --toggle (-t) 		make orage visible/unvisible
hr: --toggle (-t) 		napravi orage vidljivim/nevidljivim

en: --add-foreign (-a) file [RW] [name] 	add a foreign file
hr: --add-foreign (-a) datoteka [RW] [ime] 	dodaj vanjsku datoteku

en: --remove-foreign (-r) file 	remove a foreign file
hr: --remove-foreign (-r) datoteka 	ukloni vanjsku datoteku

en: --export (-e) file [appointment...] 	export appointments from Orage to file
hr: --export (-e) datoteka [termin...] 	izvezi termin iz Oraga u datoteku

en: files=ical files to load into orage
hr: datoteke=ical datoteke za učitavanje u Orage

en: 	dbus not included in orage.
hr: 	dbus nije uključen u Orage.

en: 	without dbus [files] and foreign file options(-a & -r) can only be used when starting orage
hr: 	bez dbus [datoteke] i opcija za vanjske datoteke(-a & -r) se može koristiti samo pri pokretanju Oragea

en: 
    Unknown option %s
hr: 
    Nepoznata opcija  %s

en: _Exchange data
hr: _Razmjena podataka

note: Edit menu
en: _Edit
hr: _Uredi

en: View selected _date
hr: Pogledaj odabrani _datum

en: View selected _week
hr: Pogledaj odabrani _tjedan

en: Select _Today
hr: Odaberi _danas

en: Show _Globaltime
hr: Pokaži _globalno vrijeme

note: Help menu
en: _Help
hr: _Pomoć

en: No title defined
hr: Naslov nije definiran

en:  Location: %s
hr: Lokacija: %s

en: 
     Note:
    %s
hr: 
    Bilješka:
    %s

en: Never
hr: Nikada

en: Title: %s
    %s Start:	%s
     Due:	%s
     Done:	%s%s
hr: Naslov: %s
    %s Start:	%s
     Za:	%s
     Gotovo:	%s%s

en: Title: %s
    %s Start:	%s
     End:	%s%s
hr: Naslov: %s
    %s Start:	%s
    Kraj:	%s%s

en: <b>To do:</b>
hr: <b>Obaveza:</b>

en: <b>Events for %s:</b>
hr: <b>Događaji za %s:</b>

en: <b>Events for %s - %s:</b>
hr: <b>Događaji za %s - %s:</b>

en: Main settings
hr: Glavne postavke

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: You should always define your local timezone.
hr: Uvijek možete definirati vašu lokalnu vremensku zonu.

en: Archive threshold (months)
hr: Granica arhiviranja (mjeseci)

en: (0 = no archiving)
hr: (0 = ne arhiviraj)

en: Archiving is used to save time and space when handling events.
hr: Arhiviranje se koristi za uštedu vremena i mjesta kada se upravlja događajima.

en: Sound command
hr: Zvučna naredba

en: This command is given to shell to make sound in alarms.
hr: Ova naredba se prosljeđuje ljusci radi pretvaranja zvuka u alarm.

en: Calendar window
hr: Prozor kalendara

en: Calendar visual details
hr: Vizualni detalji kalendara

en: Show borders
hr: Pokaži rubove

en: Show menu
hr: Pokaži izbornik

en: Show day names
hr: Pokaži imena dana

en: Show week numbers
hr: Pokaži broj tjedana

en: Show month and year
hr: Pokaži mjesec i godinu

en: Calendar info boxes
hr: Info okviri kalendara

en: Show todo list
hr: Pokaži listu obaveza

en: Number of days to show in event window
hr: Broj dana za pokazivanje u prozoru događaja

en: 0 = do not show event list at all
hr: 0 = uopće ne prikazuj listu događaja

en: Calendar visibility
hr: Vidljivost kalendara

en: Show on all desktops
hr: Prikaži sve radne površine

en: Keep on top
hr: Postavi na vrh

en: Show in taskbar
hr: Pokaži u traci zadataka

en: Show in pager
hr: Pokaži u dojavljivaču

en: Show in systray
hr: Pokaži u traci sustava

en: Calendar start
hr: Pokreni kalendar

en: Show
hr: Pokaži

en: Hide
hr: Sakrij

en: Minimized
hr: Minimizirano

en: On calendar window open
hr: Na otvaranju prozora kalendara

en: Select today's date
hr: Odaberi današnji datum

en: Select previously selected date
hr: Odaberi prethodno odabrani datum

en: Calendar day double click shows
hr: Dvoklik na dan u kalendaru pokazuje

en: Days view
hr: Pregled dana

en: Event list
hr: Lista događaja

en: Extra settings
hr: Dodatne postavke

en: Event list window
hr: Prozor liste događaja

en: Number of extra days to show in event list
hr: Broj dodatnih dana za pokazivanje u listi događaja

en: This is just the default value, you can change it in the actual eventlist window.
hr: Ovo je samo zadana vrijednost, možete ju promijeniti u prozoru s listom događaja.

en: Show only first repeating event
hr: Pokazuj samo prvi ponavljajući događaj

en: Day view window default first day
hr: Zadani prvi dan prozora s pregledom dana

en: First day of week
hr: Prvi dan u tjednu

en: Selected day
hr: Odabrani dan

en: Use dynamic tray icon
hr: Koristi dinamičnu ikonu u traci

en: Use dynamic icon
hr: Koristi dinamičnu ikonu

en: Dynamic icon shows current month and day of the month.
hr: Dinamična ikona pokazuje trenutni mjesec i dan u mjesecu.

en: Use wakeup timer
hr: Koristi brojač za buđenje

en: Use this timer if Orage has problems waking up properly after suspend or hibernate. (For example tray icon not refreshed or alarms not firing.)
hr: Koristite ovaj vremenski brojač ako Orage ima problema prilikom buđenja sustava nakon suspenzije ili hibernacije. (Primjerice kada se ikona ne osvježi ili alarm ne pokrene.)

en: Foreign file default visual alarm
hr: Zadani vizualni alarm vanjske datoteke

en: Orage window
hr: Orage prozor

en: Notify notification
hr: Notify obavijest

en: Always quit when asked to close
hr: Uvijek ugasi kada se pita za zatvaranje

en: Always quit
hr: Uvijek ugasi

en: By default Orage stays open in the background when asked to close. This option changes Orage to quit and never stay in background when it is asked to close.
hr: Orage ostaje otvoren u pozadini kada ga se zatvori. Ovom opcijom možete ga natjerati da se ugasi kada odaberete zatvaranje.

en: Orage Preferences
hr: Orage osobitosti

en: First Orage start. Searching default timezone.
hr: Prvo Orage pokretanje.Traženje zadane vremenske zone.

en: Default timezone set to %s.
hr: Zadana vremenska zona postavljena na %s.

en: Default timezone not found, please, set it manually.
hr: Zadana vremenska zona nije nađena,postavite je ručno.

en: Reminder
hr: Podsjetnik

en: Open
hr: Otvori

en: Reminder - Orage
hr: Podsjetnik

en: Postpone
hr: Odgodi

en: Remind me again after the specified time
hr: Podsjeti me ponovno nakon određenog vremena

en: Next active alarms:
hr: Slijedeći aktivni alarm:

en: 
    %02d d %02d h %02d min to: %s
hr: 
    %02d d %02d h %02d min do: %s

en: 
    No active alarms found
hr: 
    Nije nađen aktivni alarm

en: Africa
hr: Afrika

en: Africa/Abidjan
hr: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
hr: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
hr: Afrika/Adis_Ababa

en: Africa/Algiers
hr: Afrika/Algiers

en: Africa/Asmara
hr: Afrika/Asmara

en: Africa/Asmera
hr: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
hr: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
hr: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
hr: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
hr: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
hr: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
hr: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
hr: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
hr: Afrika/Cairo

en: Africa/Casablanca
hr: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
hr: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
hr: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
hr: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
hr: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
hr: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
hr: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
hr: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
hr: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
hr: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
hr: Afrika/Harare

en: Africa/Juba
hr: Afrika/Juba

en: Africa/Johannesburg
hr: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
hr: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
hr: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
hr: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
hr: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
hr: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
hr: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
hr: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
hr: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
hr: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
hr: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
hr: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
hr: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
hr: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
hr: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
hr: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
hr: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
hr: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
hr: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
hr: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
hr: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
hr: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
hr: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
hr: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
hr: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
hr: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
hr: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
hr: Afrika/Windhoek

en: America
hr: Amerika

en: America/Adak
hr: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
hr: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
hr: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
hr: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
hr: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
hr: Amerika/Argentina/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
hr: Amerika/Argentina/Catamarca

en: America/Argentina/ComodRivadavia
hr: Amerika/Argentina/ComodRivadavia

en: America/Argentina/Cordoba
hr: Amerika/Argentina/Cordoba

en: America/Argentina/Jujuy
hr: Amerika/Argentina/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
hr: Amerika/Argentina/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
hr: Amerika/Argentina/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
hr: Amerika/Argentina/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/Salta
hr: Amerika/Argentina/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
hr: Amerika/Argentina/San_Juan

en: America/Argentina/Tucuman
hr: Amerika/Argentina/Tucuman

en: America/Aruba
hr: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
hr: Amerika/Asuncion

en: America/Atikokan
hr: Amerika/Atikokan

en: America/Bahia
hr: Amerika/Bahia

en: America/Barbados
hr: Amerika/Barbados

en: America/Belem
hr: Amerika/Belem

en: America/Belize
hr: Amerika/Belize

en: America/Blanc-Sablon
hr: Amerika/Blanc-Sablon

en: America/Boa_Vista
hr: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
hr: Amerika/Bogota

en: America/Boise
hr: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
hr: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
hr: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
hr: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
hr: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
hr: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
hr: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
hr: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
hr: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
hr: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
hr: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
hr: Amerika/Costa_Rica

en: America/Creston
hr: Amerika/Creston

en: America/Cuiaba
hr: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
hr: Amerika/Curacao

en: America/Dawson
hr: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
hr: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
hr: Amerika/Denver

en: America/Detroit
hr: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
hr: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
hr: Amerika/Edmonton

en: America/Ensenada
hr: Amerika/Ensenada

en: America/Eirunepe
hr: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
hr: Amerika/El_Salvador

en: America/Fortaleza
hr: Amerika/Fortaleza

en: America/Fort_Wayne
hr: Amerika/Fort_Wayne

en: America/Glace_Bay
hr: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
hr: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
hr: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
hr: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
hr: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
hr: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
hr: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
hr: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
hr: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
hr: Amerika/Halifax

en: America/Havana
hr: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
hr: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
hr: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
hr: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
hr: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Petersburg
hr: Amerika/Indiana/Petersburg

en: America/Indiana/Tell_City
hr: Amerika/Indiana/Tell_City

en: America/Indiana/Vevay
hr: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indiana/Vincennes
hr: Amerika/Indiana/Vincennes

en: America/Indiana/Winamac
hr: Amerika/Indiana/Winamac

en: America/Indianapolis
hr: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
hr: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
hr: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
hr: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
hr: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
hr: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
hr: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
hr: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
hr: Amerika/Knox_IN

en: America/Kralendijk
hr: Amerika/Kralendijk

en: America/La_Paz
hr: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
hr: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
hr: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
hr: Amerika/Louisville

en: America/Lower_Princes
hr: Amerika/Lower_Princes

en: America/Maceio
hr: Amerika/Maceio

en: America/Managua
hr: Amerika/Managua

en: America/Manaus
hr: Amerika/Manaus

en: America/Marigot
hr: Amerika/Marigot

en: America/Martinique
hr: Amerika/Martinique

en: America/Matamoros
hr: Amerika/Matamoros

en: America/Mazatlan
hr: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
hr: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
hr: Amerika/Menominee

en: America/Merida
hr: Amerika/Merida

en: America/Metlakatla
hr: Amerika/Metlakatla

en: America/Mexico_City
hr: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
hr: Amerika/Miquelon

en: America/Moncton
hr: Amerika/Moncton

en: America/Monterrey
hr: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
hr: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
hr: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
hr: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
hr: Amerika/Nassau

en: America/New_York
hr: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
hr: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
hr: Amerika/Nome

en: America/North_Dakota/Beulah
hr: Amerika/Sjeverna_Dakota/Beulah

en: America/North_Dakota/Center
hr: Ameria/Sjeverna_Dakota/Center

en: America/Noronha
hr: Amerika/Noronha

en: America/Ojinaga
hr: Amerika/Ojinaga

en: America/Panama
hr: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
hr: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
hr: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
hr: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
hr: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
hr: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
hr: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
hr: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
hr: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
hr: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
hr: Amerika/Recife

en: America/Regina
hr: Amerika/Regina

en: America/Resolute
hr: Amerika/Resolute

en: America/Rio_Branco
hr: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
hr: Amerika/Rosario

en: America/Santa_Isabel
hr: Amerika/Santa_Isabel

en: America/Santarem
hr: Amerika/Santarem

en: America/Santiago
hr: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
hr: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
hr: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
hr: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
hr: Amerika/Shiprock

en: America/Sitka
hr: Amerika/Sitka

en: America/St_Barthelemy
hr: Amerika/St_Barthelemy

en: America/St_Johns
hr: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
hr: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
hr: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
hr: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
hr: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
hr: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
hr: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
hr: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
hr: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
hr: Amerika/Tijuana

en: America/Toronto
hr: Amerika/Toronto

en: America/Tortola
hr: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
hr: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
hr: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
hr: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
hr: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
hr: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
hr: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica
hr: Antarktik

en: Antarctica/Casey
hr: Antarktik/Casey

en: Antarctica/Davis
hr: Antarktik/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
hr: Antarktik/DumontDurville

en: Antarctica/Macquarie
hr: Antarktik/Macquarie

en: Antarctica/Mawson
hr: Antarktik/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
hr: Antarktik/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
hr: Antarktik/Palmer

en: Antarctica/Rothera
hr: Antarktik/Rothera

en: Antarctica/South_Pole
hr: Antarktik/South_Pole

en: Antarctica/Syowa
hr: Antarktik/Syowa

en: Antarctica/Vostok
hr: Antarktik/Vostok

en: Arctic
hr: Arktik

en: Arctic/Longyearbyen
hr: Arktik/Longyearbyen

en: Asia
hr: Azija

en: Asia/Aden
hr: Azija/Aden

en: Asia/Almaty
hr: Azija/Almaty

en: Asia/Amman
hr: Azija/Amman

en: Asia/Anadyr
hr: Azija/Anadyr

en: Asia/Aqtau
hr: Azija/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
hr: Azija/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
hr: Azija/Ashgabat

en: Asia/Ashkhabad
hr: Azija/Ashkhabad

en: Asia/Baghdad
hr: Azija/Bagdad

en: Asia/Bahrain
hr: Azija/Bahrain

en: Asia/Baku
hr: Azija/Baku

en: Asia/Bangkok
hr: Azija/Bangkok

en: Asia/Beirut
hr: Azija/Beirut

en: Asia/Bishkek
hr: Azija/Bishkek

en: Asia/Brunei
hr: Azija/Brunei

en: Asia/Calcutta
hr: Azija/Calcutta

en: Asia/Choibalsan
hr: Azija/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
hr: /Chongqing

en: Asia/Chungking
hr: Azija/Chungking

en: Asia/Colombo
hr: Azija/Colombo

en: Asia/Dacca
hr: /Dacca

en: Asia/Damascus
hr: Azija/Damask

en: Asia/Dhaka
hr: Azija/Dhaka

en: Asia/Dili
hr: Azija/Dili

en: Asia/Dubai
hr: Azija/Dubai

en: Asia/Dushanbe
hr: Azija/Dushanbe

en: Asia/Gaza
hr: Azija/Gaza

en: Asia/Harbin
hr: Azija/Harbin

en: Asia/Hebron
hr: /Hebron

en: Asia/Hong_Kong
hr: Azija/Hong_Kong

en: Asia/Ho_Chi_Minh
hr: Azija/Ho_Ši_Min

en: Asia/Hovd
hr: Azija/Hovd

en: Asia/Irkutsk
hr: Azija/Irkutsk

en: Asia/Istanbul
hr: Azija/Istanbul

en: Asia/Jakarta
hr: Azija/Jakarta

en: Asia/Jayapura
hr: Azija/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
hr: Azija/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
hr: Azija/Kabul

en: Asia/Kamchatka
hr: Azija/Kamčatka

en: Asia/Karachi
hr: Azija/Karachi

en: Asia/Kashgar
hr: Azija/Kashgar

en: Asia/Kathmandu
hr: Azija/Kathmandu

en: Asia/Katmandu
hr: Azija/Katmandu

en: Asia/Khandyga
hr: Azija/Khandyga

en: Asia/Kolkata
hr: Azija/Kolkata

en: Asia/Krasnoyarsk
hr: Azija/Krasnoyarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
hr: Azija/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
hr: Azija/Kuching

en: Asia/Kuwait
hr: Azija/Kuwait

en: Asia/Macao
hr: Azija/Macao

en: Asia/Macau
hr: Azija/Macau

en: Asia/Magadan
hr: Azija/Magadan

en: Asia/Makassar
hr: Azija/Makassar

en: Asia/Manila
hr: Azija/Manila

en: Asia/Muscat
hr: Azija/Muscat

en: Asia/Nicosia
hr: Azija/Nicosia

en: Asia/Novokuznetsk
hr: Azija/Novokuznetsk

en: Asia/Novosibirsk
hr: Azija/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
hr: Azija/Omsk

en: Asia/Oral
hr: Azija/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
hr: Azija/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
hr: Azija/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
hr: Azija/Pyongyang

en: Asia/Qatar
hr: Azija/Qatar

en: Asia/Qyzylorda
hr: Azija/Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
hr: Azija/Rangoon

en: Asia/Riyadh
hr: Azija/Riyadh

en: Asia/Riyadh87
hr: /Riyadh87

en: Asia/Riyadh88
hr: /Riyadh88

en: Asia/Riyadh89
hr: Azija/Riyadh89

en: Asia/Saigon
hr: Azija/saigon

en: Asia/Sakhalin
hr: Azija/Sahalin

en: Asia/Samarkand
hr: Azija/Samarkand

en: Asia/Seoul
hr: Azija/Seoul

en: Asia/Shanghai
hr: Azija/Šangaj

en: Asia/Singapore
hr: Azija/Singapur

en: Asia/Taipei
hr: Azija/Taipei

en: Asia/Tashkent
hr: Azija/Tashkent

en: Asia/Tbilisi
hr: Azija/Tbilisi

en: Asia/Tehran
hr: Azija/Teheran

en: Asia/Tel_Aviv
hr: /Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
hr: /Thimbu

en: Asia/Thimphu
hr: Azija/Thimphu

en: Asia/Tokyo
hr: Azija/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
hr: Azija/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
hr: Azija/Ulaanbaatar

en: Asia/Ulan_Bator
hr: /Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
hr: Azija/Urumqi

en: Asia/Ust-Nera
hr: /Ust-Nera

en: Asia/Vientiane
hr: Azija/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
hr: Azija/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
hr: Azija/Yakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
hr: Azija/Yekaterinburg

en: Asia/Yerevan
hr: Azija/Yerevan

en: Atlantic
hr: Atlantik

en: Atlantic/Azores
hr: Atlantik/Azori

en: Atlantic/Bermuda
hr: Atlantik/Bermuda

en: Atlantic/Canary
hr: Atlantik/Canary

en: Atlantic/Cape_Verde
hr: Atlantik/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
hr: Atlantik/Faeroe

en: Atlantic/Faroe
hr: Atlantik/Faroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
hr: Atlantik/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
hr: Atlantik/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
hr: Atlantik/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
hr: Atlantik/South_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
hr: Atlantik/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
hr: Atlantik/Stanley

en: Australia
hr: Australija

en: Australia/Adelaide
hr: Australija/Adelaide

en: Australia/Brisbane
hr: Australija/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
hr: Australija/Broken_Hill

en: Australia/Darwin
hr: Australija/Darwin

en: Australia/Hobart
hr: Australija/Hobart

en: Australia/Lindeman
hr: Australija/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
hr: Australija/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
hr: Australija/Melbourne

en: Australia/Perth
hr: Australija/Perth

en: Australia/Sydney
hr: Australija/Sydney

en: Brazil/East
hr: Brazil/Istok

en: Brazil/West
hr: Brazil/Zapad

en: Canada
hr: Kanada

en: Canada/Atlantic
hr: Kanada/Atlantik

en: Canada/Central
hr: Kanada/Centralna

en: Canada/East-Saskatchewan
hr: Kanada/Istok-Saskatchewan

en: Canada/Eastern
hr: Kanada/istočna

en: Canada/Mountain
hr: Kanada/Planine

en: Canada/Newfoundland
hr: Kanada/Newfoundland

en: Canada/Pacific
hr: Kanada/Pacifik

en: Canada/Saskatchewan
hr: Kanada/Saskatchewan

en: Canada/Yukon
hr: Kanada/Yukon

en: Chile
hr: Čile

en: Chile/Continental
hr: Čile/Continentalni

en: Chile/EasterIsland
hr: Čile/Uskršnji otok

en: Etc/Universal
hr: Etc/Univerzalno

en: Europe
hr: Europa

en: Europe/Amsterdam
hr: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
hr: Europa/Andorra

en: Europe/Athens
hr: Europa/Atena

en: Europe/Belfast
hr: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
hr: Europa/Beograd

en: Europe/Berlin
hr: Europa/Berlin

en: Europe/Bratislava
hr: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
hr: Europa/Brussels

en: Europe/Bucharest
hr: Europ/Bukurešt

en: Europe/Budapest
hr: Europa/Budimpešta

en: Europe/Busingen
hr: Europa/Busingen

en: Europe/Chisinau
hr: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
hr: Europa/Copenhagen

en: Europe/Dublin
hr: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
hr: Europa/Gibraltar

en: Europe/Guernsey
hr: Europa/Guernsey

en: Europe/Helsinki
hr: Europa/Helsinki

en: Europe/Isle_of_Man
hr: Europa/Isle_of_Man

en: Europe/Istanbul
hr: Europa/Istanbul

en: Europe/Jersey
hr: Europa/Jersey

en: Europe/Kaliningrad
hr: Europa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
hr: Europa/Kijev

en: Europe/Lisbon
hr: Europa/Lisabon

en: Europe/Ljubljana
hr: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
hr: Europa/London

en: Europe/Luxembourg
hr: Europa/Luxembourg

en: Europe/Madrid
hr: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
hr: Europa/Malta

en: Europe/Mariehamn
hr: Europa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
hr: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
hr: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
hr: Europa/Moskva

en: Europe/Nicosia
hr: Europa/Nicosia

en: Europe/Oslo
hr: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
hr: Europa/Pariz

en: Europe/Podgorica
hr: Europa/Podgorica

en: Europe/Prague
hr: Europa/Prag

en: Europe/Riga
hr: Europa/Riga

en: Europe/Rome
hr: Europa/Rim

en: Europe/Samara
hr: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
hr: Europa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
hr: Europa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
hr: Europa/Simferopol

en: Europe/Skopje
hr: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
hr: Europa/Sofija

en: Europe/Stockholm
hr: Europa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
hr: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
hr: Europa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
hr: Europaa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
hr: Europa/Uzhgorod

en: Europe/Vaduz
hr: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
hr: Europa/Vatikan

en: Europe/Vienna
hr: Europa/Beč

en: Europe/Vilnius
hr: Europa/Vilnius

en: Europe/Volgograd
hr: Europa/Volgograd

en: Europe/Warsaw
hr: Europa/Warsaw

en: Europe/Zagreb
hr: Europa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
hr: Europa/Zaporozhye

en: Europe/Zurich
hr: Europa/Zurich

en: Indian
hr: Indijski ocean

en: Indian/Antananarivo
hr: Indijski ocean/Antananarivo

en: Indian/Chagos
hr: Indijski ocean/Chagos

en: Indian/Christmas
hr: Indijski ocean/Christmas

en: Indian/Cocos
hr: Indijski ocean/Cocos

en: Indian/Comoro
hr: Indijski ocean/Comoro

en: Indian/Kerguelen
hr: Indijski ocean/Kerguelen

en: Indian/Mahe
hr: Indijski ocean/Mahe

en: Indian/Maldives
hr: Indijski ocean/Maldivi

en: Indian/Mauritius
hr: Indijski ocean/Mauricijus

en: Indian/Mayotte
hr: Indijski ocean/Mayotte

en: Indian/Reunion
hr: Indijski ocean/Reunion

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Mexico/BajaNorte
hr: Meksiko/BajaNorte

en: Mexico/BajaSur
hr: /BajaSur

en: Mexico/General
hr: Meksiko/Općenito

en: Mideast/Riyadh87
hr: Bliski Istok/Riyadh87

en: Mideast/Riyadh88
hr: Bliski Istok/Riyadh88

en: Pacific
hr: Pacifik

en: Pacific/Apia
hr: Pacifik/Apia

en: Pacific/Auckland
hr: Pacifik/Auckland

en: Pacific/Chatham
hr: Pacifik/Chatham

en: Pacific/Chuuk
hr: Pacifik/Chuuk

en: Pacific/Easter
hr: Pacifik/Easter

en: Pacific/Efate
hr: Pacifik/Efate

en: Pacific/Enderbury
hr: Pacifik/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
hr: Pacifik/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
hr: Pacifik/Fiji

en: Pacific/Funafuti
hr: Pacifik/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
hr: Pacifik/Galapagos

en: Pacific/Gambier
hr: Pacifik/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
hr: Pacifik/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
hr: Pacifik/Guam

en: Pacific/Honolulu
hr: Pacifik/Honolulu

en: Pacific/Johnston
hr: Pacifik/Johnson

en: Pacific/Kiritimati
hr: Pacifik/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
hr: Pacifik/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
hr: Pacifik/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
hr: Pacifik/Majuro

en: Pacific/Marquesas
hr: Pacifik/Marquesas

en: Pacific/Midway
hr: Pacifik/Midway

en: Pacific/Nauru
hr: Pacifik/Nauru

en: Pacific/Niue
hr: Pacifik/Niue

en: Pacific/Norfolk
hr: Pacifik/Norfolk

en: Pacific/Noumea
hr: Pacifik/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
hr: Pacifik/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
hr: Pacifik/Palau

en: Pacific/Pitcairn
hr: Pacifik/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
hr: Pacifik/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
hr: Pacifik/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
hr: Pacifik/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
hr: Pacifik/Saipan

en: Pacific/Samoa
hr: Pacifik/Samoa

en: Pacific/Tahiti
hr: Pacifik/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
hr: Pacifik/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
hr: Pacifik/Tongatapu

en: Pacific/Truk
hr: Pacifik/Truk

en: Pacific/Wake
hr: Pacifik/Wake

en: Pacific/Wallis
hr: Pacifik/Wallis

en: Pacific/Yap
hr: Pacifik/Yap

en: US/Alaska
hr: US/Aljaska

en: US/Aleutian
hr: US/Aleuti

en: US/Central
hr: US/Centralno

en: US/Eastern
hr: US/Istočno

en: US/Hawaii
hr: US/Havaji

en: US/Pacific
hr: US/Pacifik

en: US/Pacific-New
hr: US/Pacifik-novo

en: New appointment
hr: Novi sastanak

en: About Orage
hr: O Orage

en: Orage Panel Clock
hr: Orage sat ploče

en: Show time and date?
hr: Pokaži datum i vrijeme?

en: Orage preferences
hr: Orage osobitosti

en: Settings for the Xfce 4 Calendar Application (Orage)
hr: Postavke za  Xfce 4 kalendarski program (Orage)

en: Orage Calendar Preferences
hr: Osobitosti Orage kalendara

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Orage Calendar
hr: Orage kalendar

en: Desktop calendar
hr: Kalendar radne površine
