Xfce Apps - en to hu translation catalogue (808 entries)

en: Raising GlobalTime window...
hu: Globális idő ablak előtérbe hozása…

en: GlobalTime window raise failed
hu: A Globális idő ablak előtérbe hozása meghiúsult

note: ********** timezone tooltip **********
en: %s
    click to modify clock
hu: %s
    kattintson az óra módosításához

en: Localtime
hu: Helyi idő

en: button 1 to change preferences 
    button 2 to adjust time of clocks
hu: 1. gomb a beállítások módosításához
    2. gomb az órák idejének módosításához

en: adjust to change hour
hu: Az óra megváltoztatása

en: adjust to change minute. Click arrows with button 2 to change only 1 minute.
hu: A perc megváltoztatása. Kattintson a nyilakra a jobb gombbal az 1 percre váltáshoz.

en: NEW
hu: ÚJ

en: NEW COPY
hu: ÚJ MÁSOLAT

en: Not possible to delete the last clock.
hu: Az utolsó óra törlése nem lehetséges.

en: update this clock
hu: Ezen óra frissítése

en: add new empty clock
hu: Új üres óra hozzáadása

en: add new clock using this clock as model
hu: Új óra hozzáadása ezen óra használatával modellként

en: delete this clock
hu: Óra törlése

en: move this clock first
hu: Óra mozgatása elsőnek

en: move this clock left
hu: Óra mozgatása balra

en: move this clock right
hu: Óra mozgatása jobbra

en: move this clock last
hu: Óra mozgatása utolsónak

en: set the timezone of this clock to be local timezone
hu: Óra időzónájának beállítása a helyi időzónára

en: close window and exit
hu: Ablak bezárása és kilépés

en: Globaltime preferences
hu: Globális idő beállításai

note: -----------------------HEADING-------------------------------------------
en: Clock Parameters
hu: Óra paraméterei

en: Name of the clock:
hu: Az óra neve:

en: enter name of clock
hu: Adja meg az óra nevét

en: Timezone of the clock:
hu: Az óra időzónája:

en: Text Formatting
hu: Szövegformázás

note: ------------------------background-------------------------
en: Background color:
hu: Háttérszín:

en: Click to change background colour for clock
hu: Az óra háttérszínének megváltoztatása

en: Use default
hu: Alapértelmezés használata

en: Cross this to use default instead of selected value
hu: A kiválasztott érték helyett a beállított használata

note: ------------------------foreground-------------------------
en: Foreground (=text) color:
hu: Előtérszín:

en: Click to change foreground colour for clock
hu: Az óra előtérszínének megváltoztatása

note: ------------------------name font-------------------------
en: Font for name of clock:
hu: Az óra nevének betűkészlete:

en: Click to change font for clock name
hu: Az óranév betűkészletének megváltoztatása

note: ------------------------time font-------------------------
en: Font for time of clock:
hu: Az óra idejének betűkészlete:

en: Click to change font for clock time
hu: Az óraidő betűkészletének megváltoztatása

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline name of clock:
hu: Óra nevének aláhúzása:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline time of clock:
hu: Óra idejének aláhúzása:

en: Text Default Formatting
hu: Szöveg alapértelmezett formázása

en: Click to change default background colour for clocks
hu: Az órák alapértelmezett háttérszínének módosítása

en: Cross this to use system default instead of selected color
hu: A rendszer alapértelmezésének használata a kiválasztott szín helyett

en: Click to change default text colour for clocks
hu: Az órák alapértelmezett szövegszínének módosítása

en: Click to change default font for clock name
hu: Az óranév alapértelmezett betűkészletének módosítása

en: Cross this to use system default font instead of selected font
hu: A rendszer alapértelmezett betűkészletének használata a kiválasztott helyett

en: Click to change default font for clock time
hu: Az óraidő alapértelmezett betűkészletének módosítása

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline for name of clock:
hu: Az óra nevének aláhúzása:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline for time of clock:
hu: Az óra idejének aláhúzása:

en: update preferences
hu: Beállítások frissítése

en: Globaltime Preferences
hu: Globális idő beállításai

note: -----------------------HEADING--------------------------------------
en: General Preferences
hu: Általános beállítások

en: Decorations:
hu: Dekorációk:

en: Standard
hu: Szabványos

en: Use normal decorations
hu: Normál dekorációk használata

en: Do not show window decorations (borders)
hu: Ne jelenjenek meg az ablakdekorációk

en: Clock size:
hu: Óra mérete:

en: Equal
hu: Egyenlő

en: All clocks have same size
hu: Minden óra azonos méretű

en: Varying
hu: Változó

en: Clock sizes vary
hu: Az órák mérete változik

en: Local timezone:
hu: Helyi időzóna:

en:  Other
hu:  Másik

en: %d hour %d mins
hu: %d óra %d perc

en: %d hour
hu: %d óra

en: %d mins
hu: %d perc

en: backward
hu: vissza

en: forward
hu: előre

en: not changed
hu: nem változott

en: not changing
hu: nem változik

note: location
en: Location
hu: Hely

en: GMT Offset
hu: GMT eltolás

en: Previous/Next Change
hu: Előző/következő változás

en: Country
hu: Ország

note: We are actually setting the g_par parameter. In other words we are setting the global default timezone for Orage. This is done very seldom and we do not want to allow "floating" here. This test is ugly, but it is not worth an extra parameter. this is normal appointment
en: Pick timezone
hu: Válasszon időzónát

en: Change mode
hu: Módváltoztatás

note: NOTE: this exists only if ical timezones are being used
en: floating
hu: Lebegő

en: Orage Globaltime
hu: Orage globális idő

en: Show clocks from different countries
hu: Különböző országok óráinak megjelenítése

en: Globaltime
hu: Globális idő

en: Appearance
hu: Megjelenés

note: show frame
en: Show _frame
hu: Ke_ret megjelenítése

note: foreground color
en: set foreground _color:
hu: _Előtérszín beállítása:

note: background color
en: set _background color:
hu: _Háttérszín beállítása:

note: clock size (=vbox size): height and width
en: set _height:
hu: _Magasság beállítása:

en: Note that you can not change the height of horizontal panels
hu: A vízszintes panelek magasságát nem módosíthatja

en: set _width:
hu: S_zélesség beállítása:

en: Note that you can not change the width of vertical panels
hu: A függőleges panelek szélességét nem módosíthatja

en: Clock Options
hu: Óra beállításai

note: timezone
en: set timezone to:
hu: Időzóna beállítása:

en: Line %d:
hu: %d. sor:

en: Enter any valid strftime function parameter.
hu: Adjon meg érvényes srtftime függvényparamétereket.

note: Tooltip hint
en: Tooltip:
hu: Buboréksúgó:

note: special timing for SUSPEND/HIBERNATE
en: fix time after suspend/hibernate
hu: Idő javítása felfüggesztés/hibernálás után

en: You only need this if you do short term (less than 5 hours) suspend or hibernate and your visible time does not include seconds. Under these circumstances it is possible that Orageclock shows time inaccurately unless you have this selected. (Selecting this prevents cpu and interrupt saving features from working.)
hu: Erre csak akkor van szükség, ha rövid idejű (5 óránál rövidebb) felfüggesztést vagy hibernálást végez és a látható idő nem tartalmazza a másodperceket. Ebben az esetben előfordulhat, hogy az Orage óra az időt helytelenül jeleníti meg, ha ez nincs kiválasztva. Ez a beállítás megakadályozza a processzor- és megszakításmentési szolgáltatások működését.

en: This program uses strftime function to get time.
    Use any valid code to get time in the format you prefer.
    Some common codes are:
    	%A = weekday			%B = month
    	%c = date & time		%R = hour & minute
    	%V = week number		%Z = timezone in use
    	%H = hours 				%M = minute
    	%X = local time			%x = local date
hu: Ez a program az strftime függvényt használja az idő lekérésére.
    Tetszőleges érvényes kód használható, az idő kívánt formátumban való megjelenítéséhez.
    Néhány gyakori kód:
    	%A = hétköznap			%B = hónap
    	%c = dátum és idő			%R = óra és perc
    	%V = hét száma		%Z = használt időzóna
    	%H = órák 				%M = perc
    	%X = helyi idő			%x = helyi dátum

en: Orage clock Preferences
hu: Orage óra beállításai

note: no lines yet TRANSLATORS: Use format characters from strftime(3) * to get the proper string for your locale. * I used these: * %A  : full weekday name * %d  : day of the month * %B  : full month name * %Y  : four digit year * %V  : ISO week number
en: %A %d %B %Y/%V
hu: %Y/%V, %B %d., %A

en: Maintainer
hu: Karbantartó

en: Manage your time with Orage
hu: Ossza be idejét az Orage-dzsel

note: if (gtk_toggle_button_get_active( GTK_TOGGLE_BUTTON(apptw->Type_journal_rb))) end time
en: End
hu: Befejezés

en: Due
hu: Esedékes

note: to avoid timing problems when updating entry Create file chooser
en: Select a file...
hu: Válasszon fájlt…

en: Sound Files
hu: Hangfájlok

en: All Files
hu: Minden fájl

en: The appointment information has been modified.
hu: Az értekezlet információi megváltoztak.

en: Do you want to continue?
hu: Folytatni akarja?

en: No, do not leave
hu: Nem, ne lépjen ki

en: Yes, ignore modifications and leave
hu: Igen, módosítások elvetése és kilépés

en: The end of this appointment is earlier than the beginning.
hu: Az értekezlet vége megelőzi a kezdetét.

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: This appointment will be permanently removed.
hu: Ez az értekezlet véglegesen el lesz távolítva.

en: No, cancel the removal
hu: Nem, mégse távolítsa el

en: Yes, remove it
hu: Igen, távolítsa el

en: Pick the date
hu: Válasszon dátumot

en: Today
hu: Ma

en: This appointment does not exist.
hu: Ez az értekezlet nem létezik.

en: It was probably removed, please refresh your screen.
hu: Valószínűleg eltávolították, frissítse a képernyőt.

en: Current categories
hu: Meglévő kategóriák

en: Add new category with color
hu: Új kategória hozzáadása színnel

en: Category:
hu: Kategória:

en: Colors of categories - Orage
hu: Kategóriák színei – Orage

en:  *** COPY ***
hu:  *** MÁSOLAT ***

en: New appointment - Orage
hu: Új értekezlet – Orage

note: File menu stuff ********* File menu ********* File menu
en: _File
hu: _Fájl

en: Sav_e and close
hu: _Mentés és bezárás

en: D_uplicate
hu: Kettő_zés

en: Save
hu: Mentés

en: Save and close
hu: Mentés és bezárás

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Duplicate
hu: Kettőzés

en: Delete
hu: Törlés

en: Free
hu: Szabad

en: Busy
hu: Elfoglalt

en: General
hu: Általános

note: type
en: Type
hu: Típus

en: Event
hu: Esemény

en: Event that will happen sometime. For example:
    Meeting or birthday or TV show.
hu: Adott időpontban bekövetkező esemény. Például:
    Találkozó vagy születésnap vagy TV-műsor.

en: Todo
hu: Teendő

en: Something that you should do sometime. For example:
    Wash your car or test new version of Orage.
hu: Adott időpontban elvégzendő tevékenység. Például:
    A kocsi lemosása, vagy az Orage új verziójának tesztelése.

en: Journal
hu: Napló

en: Make a note that something happened. For example:
    Remark that your mother called or first snow came.
hu: Feljegyzés esemény bekövetkezéséről. Például:
    Valaki felhívta vagy leesett az első hó.

note: title
en: Title
hu: Cím

en: All day event
hu: Egész napos esemény

note: start time
en: Start
hu: Kezdés

en: Set
hu: Beállítva

en: Duration
hu: Időtartam

en: days
hu: nap

en: hours
hu: óra

en: mins
hu: perc

note: Availability (only for EVENT)
en: Availability
hu: Elérhetőség

note: completed (only for TODO)
en: Completed
hu: Befejezve

en: Done
hu: Kész

note: categories
en: Categories
hu: Kategóriák

en: This is special category, which can be used to color this appointment in list views.
hu: Ez egy speciális kategória, az értekezlet színezésére használható a listanézetekben.

en: update colors for categories.
hu: Kategóriák színeinek frissítése.

note: priority
en: Priority
hu: Prioritás

note: note
en: Note
hu: Megjegyzés

en: These shorthand commands take effect immediately:
        <D> inserts current date in local date format
        <T> inserts time and
        <DT> inserts date and time.
    
    These are converted only later when they are seen:
        <&Ynnnn> is translated to current year minus nnnn.
    (This can be used for example in birthday reminders to tell how old the person will be.)
hu: Ezek a rövid parancsok azonnal életbe lépnek:
        <D> jelenlegi dátum beszúrása helyi dátumformátumban
        <T> idő beszúrása
        <DT> dátum és idő beszúrása.
    
    Ezek csak később, megjelenítésükkor kerülnek átalakításra:
        <&Ynnnn> a jelenlegi év mínusz nnnn.
    (Ez például születésnap-emlékeztetőkben használható az adott személy életkorának meghatározására.)

en: Before Start
hu: Kezdés előtt

en: Before End
hu: Befejezés előtt

en: After Start
hu: Kezdés után

en: After End
hu: Befejezés után

en: Alarm
hu: Figyelmeztetés

note: **** ALARM TIME ****
en: Alarm time
hu: Figyelmeztetés ideje

en: Often you want to get alarm:
     1) before Event start
     2) before Todo end
     3) after Todo start
hu: Gyakran szükség lehet figyelmeztetésre:
    – az esemény kezdete előtt
    – teendő befejezése előtt
    – teendő kezdete után

en: Persistent alarm
hu: Folyamatos figyelmeztetés

en: Select this if you want Orage to remind you even if it has not been active when the alarm happened.
hu: Az Orage akkor is emlékeztessen, ha nem volt aktív a figyelmeztetés bekövetkeztekor.

note: **** Audio Alarm ****
en: Sound
hu: Hang

en: Use
hu: Használandó:

en: Select this if you want audible alarm
hu: Hallható hang bekapcsolása

en: Repeat alarm sound
hu: Figyelmeztető hang ismétlése

en: times
hu: alkalommal

en: sec interval
hu: mp időközzel

note: **** Display Alarm ****
en: Visual
hu: Vizuális

en: Use Orage window
hu: Orage ablak használata

en: Select this if you want Orage window alarm
hu: Az Orage ablak használata figyelmeztetésre

en: Use notification
hu: Értesítés használata

en: Select this if you want notification alarm
hu: Értesítés ablak használata a figyelmeztetésre

en: Set timeout
hu: Időtúllépés beállítása

en: Select this if you want notification to expire automatically
hu: Az értesítés automatikusan járjon le

en: 0 = system default expiration time
hu: 0 = a rendszer alapértelmezett lejárati ideje

en: seconds
hu: másodperc

note: **** Procedure Alarm ****
en: Procedure
hu: Eljárás

en: Select this if you want procedure or script alarm
hu: Eljárás vagy figyelmeztető parancsfájl használata

en: You must enter all escape etc characters yourself.
    This string is just given to shell to process.
    The following special commands are replaced at run time:
    	<&T>  appointment title
    	<&D>  appointment description
    	<&AT> alarm time
    	<&ST> appointment start time
    	<&ET> appointment end time
hu: Minden escape stb. karaktert magának kell megadnia.
    Ez a karakterlánc átadásra kerül feldolgozásra a parancsértelmezőnek.
    A következő speciális parancsok helyettesítésre kerülnek futás közben:
    	<&T>  találkozó címe
    	<&D>  találkozó leírása
    	<&AT> értesítés ideje
    	<&ST> találkozó kezdési ideje
    	<&ET> találkozó befejezési ideje

en: Test this alarm by raising it now
hu: Figyelmeztetés tesztelése az azonnali aktiválásával

en: <b>Default alarm</b>
hu: <b>Alapértelmezett figyelmeztetés</b>

en: Store current settings as default alarm
hu: Aktuális beállítások mentése alapértelmezett figyelmeztetésként

en: Set current settings from default alarm
hu: Aktuális beállítások betöltése az alapértelmezett figyelmeztetésből

en: None
hu: Nincs

en: Daily
hu: Naponta

en: Weekly
hu: Hetente

en: Monthly
hu: Havonta

en: Yearly
hu: Évente

en: Hourly
hu: Óránként

en: Mon
hu: Hé

en: Tue
hu: Ke

en: Wed
hu: Sze

en: Thu
hu: Csü

en: Fri
hu: Pé

en: Sat
hu: Szo

en: Sun
hu: Vas

en: Recurrence
hu: Ismétlődés

note: complexity
en: Complexity
hu: Összetettség

en: Basic
hu: Alap

en: Advanced
hu: Speciális

en: Use this if you want regular repeating event
hu: Egyszerű ismétlődő esemény

en: Use this if you need complex times like:
     Every Saturday and Sunday or 
     First Tuesday every month
hu: Összetett időpontok, például:
     Minden szombat és vasárnap
     Minden hónap első keddje

note: frequency
en: Frequency
hu: Gyakoriság

en: Each
hu: Minden

en: occurrence
hu: alkalommal

en: Limit frequency to certain interval.
     For example: Every third day:
     Frequency = Daily and Interval = 3
hu: Gyakoriság korlátozása bizonyos időközre.
     Például: minden harmadik nap:
     Gyakoriság = naponta, intervallum = 3

en: Limit
hu: Korlátozás

en: Repeat forever
hu: Ismétlés végtelenségig

en: Repeat
hu: Ismétlés

en: Repeat until
hu: Ismétlés eddig:

note: weekdays (only for complex settings)
en: Weekdays
hu: Hét napjai

en: Which day
hu: Mely napon

en: Specify which weekday for monthly and yearly events.
     For example:
     Second Wednesday each month:
    	Frequency = Monthly,
    	Weekdays = check only Wednesday,
    	Which day = select 2 from the number below Wednesday
hu: Adja meg a hét napjait havi és éves eseményekhez.
     Például:
     Minden hónap második szerdája:
    	Gyakoriság = Havonta
    	Hét napjai = csak Sze
    	Mely napon = A Sze alatti mezőben adja meg a 2 értéket

note: TODO base (only for TODOs)
en: TODO base
hu: Teendő alapja

en: TODO reoccurs regularly starting on start time and repeating after each interval no matter when it was last completed
hu: A teendő rendszeresen ismétlődik a kezdési idővel kezdődően, és minden időköz után ismétlődik az utolsó befejezés idejétől függetlenül

en: TODO reoccurrency is based on complete time and repeats after the interval counted from the last completed time.
    (Note that you can not tell anything about the history of the TODO since reoccurrence base changes after each completion.)
hu: A teendő ismétlődése a befejezési időn alapul, és az utolsó befejezési időtől számított időköz eltelte után ismétlődik.
    (A teendő előzményeiről semmit nem lehet tudni, mivel az ismétlődés alapja minden befejezés után változik.)

note: exceptions
en: Exceptions
hu: Kivételek

en: Add more exception dates by clicking the calendar days below.
    Exception is either exclusion(-) or inclusion(+) depending on the selection.
    Remove by clicking the data.
hu: A lenti naptári napok kiválasztásával kivételdátumokat vehet fel.
    A kivétel kizárás(-) vagy felvétel(+) lehet, a választásától függően.
    Az adatokra kattintva eltávolíthatja azokat.

en: Add excluded date (-)
hu: Kizárt dátum hozzáadása(-)

en: Excluded days are full days where this appointment is not happening
hu: A kizárt napok azok a teljes napok, amelyeken ez a találkozó nem jön létre

en: Add included time (+)
hu: Felvett idő hozzáadása(+)

en: Included times have same timezone than start time, but they may have different time
hu: A felvett idők a kezdési idővel azonos időzónában lévő, de attól eltérő időpontok

note: calendars showing the action days
en: Action dates
hu: Művelet dátumai

note: ********* View menu ********* View menu
en: _View
hu: _Nézet

note: ********* Go menu   *********
en: _Go
hu: _Ugrás

en: New
hu: Új

en: Back one week
hu: Vissza egy hetet

en: Back one day
hu: Vissza egy napot

en: Forward one day
hu: Előre egy napot

en: Forward one week
hu: Előre egy hetet

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Close
hu: Bezárás

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en:        Number of days to show
hu: Megjelenítendő napok száma

en: Orage - day view
hu: Orage – napi nézet

note: date only appointment
en: All day
hu: Egész nap

en: Time
hu: Idő

en: No rows have been selected.
hu: Nincsenek kiválasztva sorok.

en: Click a row to select it and after that you can copy it.
hu: Kattintson egy sorra annak kiválasztásához, ami után másolhatja azt.

en: You will permanently remove all
    selected appointments.
hu: Minden kijelölt értekezletet
    véglegesen törölni fog.

en: Yes, remove them
hu: Igen, távolítsa el

en: Back
hu: Vissza

en: Forward
hu: Előre

en: Find
hu: Keresés

en: Dayview
hu: Napi nézet

en: Journal entries starting from:
hu: Naplóbejegyzések ettől:

en: Search
hu: Keresés

en: Search text
hu: Keresendő szöveg:

en: Flags
hu: Jelzők

en: Title
hu: Cím

note: remove since it has ended
en: 	Recur ended, moving to archive file.
hu: 	Ismétlődés befejeződött, áthelyezés archívumfájlba.

en: Archiving not enabled. Exiting
hu: Az archiválás nem engedélyezett, kilépés.

en: Archiving threshold: %d month(s)
hu: Archiválási küszöb: %d hónap

note: yy mon day
en: 	Archiving events, which are older than: %04d-%02d-%02d
hu: 	Események archiválása, amelyek régebbiek mint: %04d. %02d. %02d.

en: Archiving uid: %s
hu: Archiválási felhasználóazonosító: %s

note: VTODO not completed, do not archive
en: 	VTODO not complete; not archived
hu: 	A VTODO nincs kész, nem kerül archiválásra

note: it is recurrent event
en: 	Recurring. End year: %04d, month: %02d, day: %02d
hu: 	Ismétlődő. Befejezési év, hónap, nap: %04d. %02d. %02d.

en: Archiving done
hu: Archiválás kész

note: PHASE 1: go through base orage file and remove "repeat" shortcuts
en: Starting archive removal.
hu: Archívum eltávolításának megkezdése.

en: 	PHASE 1: reset recurring appointments
hu: 	1. fázis: ismétlődő értekezletek visszaállítása

note: PHASE 2: go through archive file and add everything back to base orage. * After that delete the whole arch file
en: 	PHASE 2: return archived appointments
hu: 	2. fázis: archivált értekezletek visszaadása

en: Archive removal done
hu: Archívumok eltávolítása kész

en: Orage default alarm
hu: Orage alapértelmezett figyelmeztetés

en: 	Found %d alarms of which %d are active. (Searched %d recurring alarms.)
hu: 	%d figyelmeztetés található, amiből %d aktív. (%d ismétlődő figyelmeztetés keresése kész.)

en: Starting import file preprocessing
hu: Importálási fájl előfeldolgozásának megkezdése

en: ... Patched DCREATED to be CREATED.
hu: ... A DCREATED átalakítva CREATED-dé.

en: ... Patched timezone to Orage format.
hu: ... Időzóna átalakítva Orage formátumra.

en: Import file preprocessing done
hu: Importálási fájl előfeldolgozása kész

en: Calendar files
hu: Naptárfájlok

en: Current foreign files
hu: Aktuális külső fájlok

en: READ ONLY
hu: CSAK OLVASHATÓ

en: READ WRITE
hu: OLVASÁS-ÍRÁS

en: ***** No foreign files *****
hu: ***** Nincsenek külső fájlok *****

en: Import/export
hu: Importálás/exportálás

en: Import
hu: Importálás

en: Read from file:
hu: Olvasás fájlból:

en: Separate filenames with comma(,).
     NOTE: comma is not valid character in filenames for Orage.
hu: A fájlneveket vesszővel (,) válassza el.
     MEGJEGYZÉS: az Orage számára a vessző nem érvényes karakter a fájlnevekben.

en: Export
hu: Exportálás

en: Write to file:
hu: Írás fájlba:

en: Select
hu: Kijelölés

en: All appointments
hu: Minden értekezlet

en: Named appointments:
hu: Megadott értekezletek:

en: Note that only main file appointments are read.
    Archived and Foreign events are not exported.
hu: Csak az elsődleges fájl értekezletei lesznek beolvasva.
    Az archivált és külső események nem lesznek exportálva.

en: Note that only main file appointments are read.
    Foreign events are not exported.
hu: Csak az elsődleges fájl értekezletei lesznek beolvasva.
    A külső események nem lesznek exportálva.

en: You can easily drag these from event-list window.
hu: Ezeket egyszerűen áthúzhatja az eseménylista ablakból.

en: Orage appointment UIDs separated by commas.
hu: Orage értekezletek vesszőkkel elválasztott UID-jai.

en: Archive
hu: Archiválás

en: Archive now (threshold: %d months)
hu: Archiválás most (küszöb: %d hónap)

en: You can change archive threshold in parameters
hu: A beállítások közt, módosítható az archiválási küszöb

en: Revert archive now
hu: Archívum visszaállítása most

en: Return all archived events into main orage file and remove arch file.
    This is useful for example when doing export and moving orage
    appointments to another system.
hu: Az archivált események visszaállítása az elsődleges Orage fájlba és az archívumfájl eltávolítása. Ez például exportáláskor és az Orage találkozók másik rendszerre mozgatásakor hasznos.

en: Orage files
hu: Orage fájlok

en: Orage main calendar file
hu: Orage elsődleges naptárfájl

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Orage internal file rename only.
    Does not touch external filesystem at all.
    New file must exist.
hu: Csak az Orage belső fájljának átnevezése.
    Egyáltalán nem érinti a külső fájlrendszereket.
    Az új fájlnak léteznie kell.

en: Copy
hu: Másolás

en: Current file is copied and stays unmodified in the old place.
hu: Aktuális fájl átmásolása és megtartása változatlanul a régi helyen.

en: Move
hu: Áthelyezés

en: Current file is moved and vanishes from the old place.
hu: Az aktuális fájl áthelyezése és törlése a régi helyről.

en: Archive file
hu: Fájl archiválása

en: Foreign files
hu: Külső fájlok

en: Add new foreign file
hu: Új külső fájl hozzáadása

en: Foreign file:
hu: Külső fájlok:

en: Read only
hu: Csak olvasható

en: Set this if you want to make sure that this file is never modified by Orage.
    Note that modifying foreign files may make them incompatible with the original tool, where they came from!
hu: Az Orage soha ne módosíthassa a fájlt.
    Ne feledje, hogy a külső fájlok módosítása inkompatibilissé teheti azokat az eredeti eszközzel, ahonnan származnak.

en: Exchange data - Orage
hu: Adatcsere – Orage

en: 	This is %s version %s
hu: 	Ez az %s %s verziója

en: 	Released under the terms of the GNU General Public License.
hu: 	Kiadva a GNU General Public License feltételei szerint.

en: 	Compiled against GTK+-%d.%d.%d,
hu: 	Összeállítva a GTK+-%d.%d.%d használatával,

en: using GTK+-%d.%d.%d.
hu: fut a GTK+-%d.%d.%d használatával.

en: 	Using DBUS for import.
hu: 	D-Bus használatban az importáláshoz.

en: 	Not using DBUS. Import works only partially.
hu: 	A D-Bus nincs használatban. Az importálás csak részben működik.

en: 	Using libnotify.
hu: 	A libnotify használatban.

en: 	Not using libnotify.
hu: 	A libnotify nincs használatban.

en: 	Using automatic archiving.
hu: 	Automatikus archiválás használatban.

en: 	Not using archiving.
hu: 	Az archiválás nincs használatban.

en: 	Using operating system package libical.
hu: 	A libical operációs rendszerbeli verziójának használata.

en: 	Using Orage local version of libical.
hu: 	A libical Orage-beli helyi verziójának használata.

en: Usage: orage [options] [files]
hu: Használat: orage [kapcsolók] [fájlok]

en: Options:
hu: Kapcsolók:

en: --version (-v) 		show version of orage
hu: --version (-v) 		Az orage verziójának megjelenítése

en: --help (-h) 		print this text
hu: --help (-h) 		Ezen súgó kiírása

en: --preferences (-p) 	show preferences form
hu: --preferences (-p) 	A beállítások ablak megjelenítése

en: --toggle (-t) 		make orage visible/unvisible
hu: --toggle (-t) 		Az Orage megjelenítése/elrejtése

en: --remove-foreign (-r) file 	remove a foreign file
hu: --remove-foreign (-r) fájl 	Külső fájl eltávolítása

en: --export (-e) file [appointment...] 	export appointments from Orage to file
hu: --export (-e) fájl [találkozó…] 	a találkozók exportálása az Orage-ből a fájlba

en: files=ical files to load into orage
hu: fájlok = Az Orage-be betöltendő ical fájlok

en: 	dbus not included in orage.
hu: 	Az Orage nem tartalmazza a D-Bus támogatást.

en: 	without dbus [files] and foreign file options(-a & -r) can only be used when starting orage
hu: 	A D-Bus nélkül a [fájlok] és külső fájl kapcsolók (-a és -r) csak az Orage indításakor használhatók.

en: 
    Unknown option %s
hu: 
    Ismeretlen kapcsoló: %s

en: _Exchange data
hu: A_datcsere

note: Edit menu
en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: View selected _date
hu: Kijelölt _dátum megjelenítése

en: View selected _week
hu: Kijelölt _hét megjelenítése

en: Select _Today
hu: _Mai nap kijelölése

en: Show _Globaltime
hu: Gl_obális idő megjelenítése

note: Help menu
en: _Help
hu: _Súgó

en: No title defined
hu: Nincs cím megadva

en:  Location: %s
hu: Hely: %s

en: 
     Note:
    %s
hu: 
    Megjegyzés:
    %s

en: Never
hu: Soha

en: <b>To do:</b>
hu: <b>Teendő:</b>

en: <b>Events for %s:</b>
hu: <b>%s eseményei:</b>

en: <b>Events for %s - %s:</b>
hu: <b>%s eseményei – %s:</b>

en: Main settings
hu: Elsődleges beállítások

en: Timezone
hu: Időzóna

en: You should always define your local timezone.
hu: Mindig meg kell adnia a helyi időzónáját.

en: Archive threshold (months)
hu: Archiválási küszöb (hónap)

en: (0 = no archiving)
hu: (0 = nincs archiválás)

en: Archiving is used to save time and space when handling events.
hu: Az archiválás célja az események kezelésekor történő idő- és helyspórolás.

en: Sound command
hu: Hang parancs

en: This command is given to shell to make sound in alarms.
hu: Ezen parancs futtatása a figyelmeztetések hangjának megszólaltatásához.

en: Calendar window
hu: Naptár ablak

en: Calendar visual details
hu: Naptár vizuális részletek

en: Show borders
hu: Szegélyek megjelenítése

en: Show menu
hu: Menü megjelenítése

en: Show day names
hu: Napnevek megjelenítése

en: Show week numbers
hu: Hétszámok megjelenítése

en: Show month and year
hu: Hónap és év megjelenítése

en: Calendar info boxes
hu: Naptár információs dobozok

en: Show todo list
hu: Teendőlista megjelenítése

en: Number of days to show in event window
hu: Az eseményablakban megjelenítendő napok száma

en: 0 = do not show event list at all
hu: 0 = ne jelenjen meg az eseménylista

en: Calendar visibility
hu: Naptár láthatóság

en: Show on all desktops
hu: Megjelenítés minden asztalon

en: Keep on top
hu: Mindig felül tartás

en: Show in taskbar
hu: Megjelenítés a feladatsávon

en: Show in pager
hu: Megjelenítés a lapozóban

en: Show in systray
hu: Megjelenítés az értesítési területen

en: Calendar start
hu: Naptár indítása

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Minimized
hu: Minimalizálás

en: On calendar window open
hu: Naptár főablakának megnyitásakor

en: Select today's date
hu: Mai dátum kiválasztása

en: Select previously selected date
hu: Előzőleg kiválasztott dátum kiválasztása

en: Calendar day double click shows
hu: A naptári napra dupla kattintáskor megjelenik

en: Days view
hu: Napi nézet

en: Event list
hu: Eseménylista

en: Extra settings
hu: További beállítások

en: Number of extra days to show in event list
hu: Az eseménylistában megjelenítendő további napok száma

en: This is just the default value, you can change it in the actual eventlist window.
hu: Ez csak az alapértelmezett érték, az eseménylista ablakban módosítható.

en: Day view window default first day
hu: Napi nézet ablak alapértelmezett első napja

en: First day of week
hu: Hét első napja

en: Selected day
hu: Kiválasztott nap

en: Use dynamic tray icon
hu: Dinamikus értesítőikon használata

en: Use dynamic icon
hu: Dinamikus ikon használata

en: Dynamic icon shows current month and day of the month.
hu: A dinamikus ikon a hónapot és a napot jeleníti meg.

en: Use wakeup timer
hu: Ébredési időzítő használata

en: Use this timer if Orage has problems waking up properly after suspend or hibernate. (For example tray icon not refreshed or alarms not firing.)
hu: Használja ezt az időzítőt, ha az Orage nem ébred fel megfelelően felfüggesztés vagy hibernálás után. (Például a tálcaikon nem frissül, vagy az értesítések nem jelennek meg időben.)

en: Orage window
hu: Orage ablak

en: Always quit when asked to close
hu: Bezáráskor mindig lépjen ki

en: Always quit
hu: Mindig lépjen ki

en: Orage Preferences
hu: Orage beállításai

en: First Orage start. Searching default timezone.
hu: Az Orage első indítása. Alapértelmezett időzóna keresése.

en: Default timezone set to %s.
hu: Az alapértelmezett időzóna beállítva: %s.

en: Default timezone not found, please, set it manually.
hu: Nem található alapértelmezett időzóna, állítsa be saját kezűleg.

en: Reminder
hu: Emlékeztető

en: Open
hu: Megnyitás

en: Reminder - Orage
hu: Emlékeztető – Orage

en: Postpone
hu: Elhalasztás

en: Remind me again after the specified time
hu: Emlékeztessen a megadott idő után

en: Next active alarms:
hu: Következő aktív figyelmeztetések:

en: 
    %02d d %02d h %02d min to: %s
hu: 
    %02d n %02d ó %02d perc eddig: %s

en: 
    No active alarms found
hu: 
    Nem találhatók aktív figyelmeztetések

en: Africa
hu: Afrika

en: Africa/Abidjan
hu: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
hu: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
hu: Afrika/Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
hu: Afrika/Algír

en: Africa/Asmera
hu: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
hu: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
hu: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
hu: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
hu: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
hu: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
hu: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
hu: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
hu: Afrika/Kairó

en: Africa/Casablanca
hu: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
hu: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
hu: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
hu: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
hu: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
hu: Afrika/Dzsibuti

en: Africa/Douala
hu: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
hu: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
hu: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
hu: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
hu: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
hu: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
hu: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
hu: Afrika/Kartúm

en: Africa/Kigali
hu: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
hu: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
hu: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
hu: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
hu: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
hu: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
hu: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
hu: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
hu: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
hu: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
hu: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
hu: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
hu: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
hu: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
hu: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
hu: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
hu: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
hu: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
hu: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
hu: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
hu: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
hu: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
hu: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
hu: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
hu: Afrika/Windhoek

en: America
hu: Amerika

en: America/Adak
hu: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
hu: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
hu: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
hu: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
hu: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
hu: Amerika/Argentína/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
hu: Amerika/Argentína/Catamarca

en: America/Argentina/Cordoba
hu: Amerika/Argentína/Cordoba

en: America/Argentina/Jujuy
hu: Amerika/Argentína/Jujuy

en: America/Argentina/Mendoza
hu: Amerika/Argentína/Mendoza

en: America/Aruba
hu: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
hu: Amerika/Asuncion

en: America/Barbados
hu: Amerika/Barbados

en: America/Belem
hu: Amerika/Belem

en: America/Belize
hu: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
hu: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
hu: Amerika/Bogota

en: America/Boise
hu: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
hu: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
hu: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
hu: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
hu: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
hu: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
hu: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
hu: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
hu: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
hu: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
hu: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
hu: Amerika/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
hu: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
hu: Amerika/Curacao

en: America/Dawson
hu: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
hu: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
hu: Amerika/Denver

en: America/Detroit
hu: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
hu: Amerika/Dominika

en: America/Edmonton
hu: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
hu: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
hu: Amerika/El_Salvador

en: America/Fortaleza
hu: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
hu: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
hu: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
hu: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
hu: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
hu: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
hu: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
hu: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
hu: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
hu: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
hu: Amerika/Halifax

en: America/Havana
hu: Amerika/Havanna

en: America/Hermosillo
hu: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
hu: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
hu: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
hu: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
hu: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
hu: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
hu: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
hu: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
hu: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
hu: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
hu: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
hu: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
hu: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/La_Paz
hu: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
hu: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
hu: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
hu: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
hu: Amerika/Maceio

en: America/Managua
hu: Amerika/Managua

en: America/Manaus
hu: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
hu: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
hu: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
hu: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
hu: Amerika/Menominee

en: America/Merida
hu: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
hu: Amerika/Mexikóváros

en: America/Miquelon
hu: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
hu: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
hu: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
hu: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
hu: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
hu: Amerika/Nassau

en: America/New_York
hu: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
hu: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
hu: Amerika/Nome

en: America/Noronha
hu: Amerika/Noronha

en: America/Panama
hu: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
hu: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
hu: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
hu: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
hu: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
hu: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
hu: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
hu: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
hu: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
hu: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
hu: Amerika/Recife

en: America/Regina
hu: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
hu: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
hu: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
hu: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
hu: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
hu: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
hu: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
hu: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
hu: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
hu: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
hu: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
hu: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
hu: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
hu: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
hu: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
hu: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
hu: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
hu: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
hu: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
hu: Amerika/Vancouver

en: America/Whitehorse
hu: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
hu: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
hu: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
hu: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica
hu: Antarktisz

en: Antarctica/Casey
hu: Antarktisz/Casey

en: Antarctica/Davis
hu: Antarktisz/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
hu: Antarktisz/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
hu: Antarktisz/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
hu: Antarktisz/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
hu: Antarktisz/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
hu: Antarktisz/Déli_sark

en: Antarctica/Syowa
hu: Antarktisz/Syowa

en: Antarctica/Vostok
hu: Antarktisz/Vosztok

en: Arctic
hu: Sarkvidék

en: Arctic/Longyearbyen
hu: Sarkvidék/Longyearbyen

en: Asia
hu: Ázsia

en: Asia/Aden
hu: Ázsia/Aden

en: Asia/Almaty
hu: Ázsia/Almaty

en: Asia/Amman
hu: Ázsia/Amman

en: Asia/Anadyr
hu: Ázsia/Anadyr

en: Asia/Aqtau
hu: Ázsia/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
hu: Ázsia/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
hu: Ázsia/Ashgabat

en: Asia/Baghdad
hu: Ázsia/Bagdad

en: Asia/Bahrain
hu: Ázsia/Bahrain

en: Asia/Baku
hu: Ázsia/Baku

en: Asia/Bangkok
hu: Ázsia/Bangkok

en: Asia/Beirut
hu: Ázsia/Bejrút

en: Asia/Bishkek
hu: Ázsia/Bishkek

en: Asia/Brunei
hu: Ázsia/Brunei

en: Asia/Calcutta
hu: Ázsia/Calcutta

en: Asia/Chungking
hu: Ázsia/Csunking

en: Asia/Colombo
hu: Ázsia/Colombo

en: Asia/Damascus
hu: Ázsia/Damaszkusz

en: Asia/Dhaka
hu: Ázsia/Dhaka

en: Asia/Dili
hu: Ázsia/Dili

en: Asia/Dubai
hu: Ázsia/Dubai

en: Asia/Dushanbe
hu: Ázsia/Dusanbe

en: Asia/Gaza
hu: Ázsia/Gáza

en: Asia/Harbin
hu: Ázsia/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
hu: Ázsia/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
hu: Ázsia/Hovd

en: Asia/Irkutsk
hu: Ázsia/Irkutszk

en: Asia/Istanbul
hu: Ázsia/Isztambul

en: Asia/Jakarta
hu: Ázsia/Jakarta

en: Asia/Jayapura
hu: Ázsia/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
hu: Ázsia/Jeruzsálem

en: Asia/Kabul
hu: Ázsia/Kabul

en: Asia/Kamchatka
hu: Ázsia/Kamcsatka

en: Asia/Karachi
hu: Ázsia/Karachi

en: Asia/Kashgar
hu: Ázsia/Kashgar

en: Asia/Katmandu
hu: Ázsia/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
hu: Ázsia/Krasznojarszk

en: Asia/Kuala_Lumpur
hu: Ázsia/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
hu: Ázsia/Kuching

en: Asia/Kuwait
hu: Ázsia/Kuvait

en: Asia/Macao
hu: Ázsia/Macao

en: Asia/Magadan
hu: Ázsia/Magadan

en: Asia/Manila
hu: Ázsia/Manila

en: Asia/Muscat
hu: Ázsia/Muscat

en: Asia/Nicosia
hu: Ázsia/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
hu: Ázsia/Novoszibirszk

en: Asia/Omsk
hu: Ázsia/Omszk

en: Asia/Phnom_Penh
hu: Ázsia/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
hu: Ázsia/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
hu: Ázsia/Pyongyang

en: Asia/Qatar
hu: Ázsia/Katar

en: Asia/Rangoon
hu: Ázsia/Rangoon

en: Asia/Riyadh
hu: Ázsia/Rijád

en: Asia/Saigon
hu: Ázsia/Saigon

en: Asia/Samarkand
hu: Ázsia/Szamarkand

en: Asia/Seoul
hu: Ázsia/Szöul

en: Asia/Shanghai
hu: Ázsia/Sanghaj

en: Asia/Singapore
hu: Ázsia/Szingapúr

en: Asia/Taipei
hu: Ázsia/Taipei

en: Asia/Tashkent
hu: Ázsia/Taskent

en: Asia/Tbilisi
hu: Ázsia/Tbiliszi

en: Asia/Tehran
hu: Ázsia/Teherán

en: Asia/Thimphu
hu: Ázsia/Thimphu

en: Asia/Tokyo
hu: Ázsia/Tokió

en: Asia/Ujung_Pandang
hu: Ázsia/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
hu: Ázsia/Ulánbátor

en: Asia/Urumqi
hu: Ázsia/Urumcsi

en: Asia/Vientiane
hu: Ázsia/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
hu: Ázsia/Vlagyivosztok

en: Asia/Yakutsk
hu: Ázsia/Jakutszk

en: Asia/Yekaterinburg
hu: Ázsia/Jekatyerinburg

en: Asia/Yerevan
hu: Ázsia/Jereván

en: Atlantic
hu: Atlanti-óceán

en: Atlantic/Azores
hu: Atlanti-óceán/Azori-szigetek

en: Atlantic/Bermuda
hu: Atlanti-óceán/Bermuda-szigetek

en: Atlantic/Canary
hu: Atlanti-óceán/Kanári-szigetek

en: Atlantic/Cape_Verde
hu: Atlanti-óceán/Zöldfoki-_szigetek

en: Atlantic/Faeroe
hu: Atlanti-óceán/Faeroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
hu: Atlanti-óceán/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
hu: Atlanti-óceán/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
hu: Atlanti-óceán/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
hu: Atlanti-óceán/South_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
hu: Atlanti-óceán/Szent _Ilona

en: Atlantic/Stanley
hu: Atlanti-óceán/Stanley

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Australia/Adelaide
hu: Ausztrália/Adelaide

en: Australia/Brisbane
hu: Ausztrália/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
hu: Ausztrália/Broken_Hill

en: Australia/Darwin
hu: Ausztrália/Darwin

en: Australia/Hobart
hu: Ausztrália/Hobart

en: Australia/Lindeman
hu: Ausztrália/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
hu: Ausztrália/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
hu: Ausztrália/Melbourne

en: Australia/Perth
hu: Ausztrália/Perth

en: Australia/Sydney
hu: Ausztrália/Sydney

en: Europe
hu: Európa

en: Europe/Amsterdam
hu: Európa/Amszterdam

en: Europe/Andorra
hu: Európa/Andorra

en: Europe/Athens
hu: Európa/Athén

en: Europe/Belfast
hu: Európa/Belfast

en: Europe/Belgrade
hu: Európa/Belgrád

en: Europe/Berlin
hu: Európa/Berlin

en: Europe/Bratislava
hu: Európa/Pozsony

en: Europe/Brussels
hu: Európa/Brüsszel

en: Europe/Bucharest
hu: Európa/Bukarest

en: Europe/Budapest
hu: Európa/Budapest

en: Europe/Chisinau
hu: Európa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
hu: Európa/Koppenhága

en: Europe/Dublin
hu: Európa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
hu: Európa/Gibraltár

en: Europe/Helsinki
hu: Európa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
hu: Európa/Isztambul

en: Europe/Kaliningrad
hu: Európa/Kalinyingrád

en: Europe/Kiev
hu: Európa/Kijev

en: Europe/Lisbon
hu: Európa/Lisszabon

en: Europe/Ljubljana
hu: Európa/Ljubljana

en: Europe/London
hu: Európa/London

en: Europe/Luxembourg
hu: Európa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
hu: Európa/Madrid

en: Europe/Malta
hu: Európa/Málta

en: Europe/Minsk
hu: Európa/Minszk

en: Europe/Monaco
hu: Európa/Monaco

en: Europe/Moscow
hu: Európa/Moszkva

en: Europe/Nicosia
hu: Európa/Nicosia

en: Europe/Oslo
hu: Európa/Oslo

en: Europe/Paris
hu: Európa/Párizs

en: Europe/Prague
hu: Európa/Prága

en: Europe/Riga
hu: Európa/Riga

en: Europe/Rome
hu: Európa/Róma

en: Europe/Samara
hu: Európa/Szamara

en: Europe/San_Marino
hu: Európa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
hu: Európa/Szarajevó

en: Europe/Simferopol
hu: Európa/Szimferopol

en: Europe/Skopje
hu: Európa/Szkopje

en: Europe/Sofia
hu: Európa/Szófia

en: Europe/Stockholm
hu: Európa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
hu: Európa/Tallinn

en: Europe/Tirane
hu: Európa/Tirana

en: Europe/Uzhgorod
hu: Európa/Ungvár

en: Europe/Vaduz
hu: Európa/Vaduz

en: Europe/Vatican
hu: Európa/Vatikán

en: Europe/Vienna
hu: Európa/Bécs

en: Europe/Vilnius
hu: Európa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
hu: Európa/Varsó

en: Europe/Zagreb
hu: Európa/Zágráb

en: Europe/Zaporozhye
hu: Európa/Zaporozsje

en: Europe/Zurich
hu: Európa/Zürich

en: Indian
hu: Indiai-óceán

en: Indian/Antananarivo
hu: Indiai-óceán/Antananarivo

en: Indian/Chagos
hu: Indiai-óceán/Chagos

en: Indian/Christmas
hu: Indiai-óceán/Karácsony-szigetek

en: Indian/Cocos
hu: Indiai-óceán/Cocos

en: Indian/Comoro
hu: Indiai-óceán/Comoro

en: Indian/Kerguelen
hu: Indiai-óceán/Kerguelen

en: Indian/Mahe
hu: Indiai-óceán/Mahe

en: Indian/Maldives
hu: Indiai-óceán/Maldív-szigetek

en: Indian/Mauritius
hu: Indiai-óceán/Mauritius

en: Indian/Mayotte
hu: Indiai-óceán/Mayotte

en: Indian/Reunion
hu: Indiai-óceán/Reunion

en: Pacific
hu: Csendes-óceán

en: Pacific/Apia
hu: Csendes-óceán/Apia

en: Pacific/Auckland
hu: Csendes-óceán/Auckland

en: Pacific/Chatham
hu: Csendes-óceán/Chatham

en: Pacific/Easter
hu: Csendes-óceán/Húsvét-szigetek

en: Pacific/Efate
hu: Csendes-óceán/Efate

en: Pacific/Enderbury
hu: Csendes-óceán/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
hu: Csendes-óceán/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
hu: Csendes-óceán/Fidzsi-szigetek

en: Pacific/Funafuti
hu: Csendes-óceán/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
hu: Csendes-óceán/Galapagos-szigetek

en: Pacific/Gambier
hu: Csendes-óceán/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
hu: Csendes-óceán/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
hu: Csendes-óceán/Guam

en: Pacific/Honolulu
hu: Csendes-óceán/Honolulu

en: Pacific/Johnston
hu: Csendes-óceán/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
hu: Csendes-óceán/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
hu: Csendes-óceán/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
hu: Csendes-óceán/Kwajelein

en: Pacific/Majuro
hu: Csendes-óceán/Majuro

en: Pacific/Marquesas
hu: Csendes-óceán/Marquesas

en: Pacific/Midway
hu: Csendes-óceán/Midway

en: Pacific/Nauru
hu: Csendes-óceán/Nauru

en: Pacific/Niue
hu: Csendes-óceán/Niue

en: Pacific/Norfolk
hu: Csendes-óceán/Norfolk

en: Pacific/Noumea
hu: Csendes-óceán/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
hu: Csendes-óceán/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
hu: Csendes-óceán/Palau

en: Pacific/Pitcairn
hu: Csendes-óceán/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
hu: Csendes-óceán/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
hu: Csendes-óceán/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
hu: Csendes-óceán/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
hu: Csendes-óceán/Saipan

en: Pacific/Tahiti
hu: Csendes-óceán/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
hu: Csendes-óceán/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
hu: Csendes-óceán/Tongatapu

en: Pacific/Truk
hu: Csendes-óceán/Truk

en: Pacific/Wake
hu: Csendes-óceán/Wake

en: Pacific/Wallis
hu: Csendes-óceán/Wallis

en: Pacific/Yap
hu: Csendes-óceán/Yap

en: New appointment
hu: Új értekezlet

en: About Orage
hu: Az Orage névjegye

en: Orage Panel Clock
hu: Orage panelóra

en: Show time and date?
hu: Idő és dátum megjelenítése

en: Orage preferences
hu: Orage beállításai

en: Settings for the Xfce 4 Calendar Application (Orage)
hu: Az Xfce 4 naptáralkalmazás (Orage) beállításai

en: Orage Calendar Preferences
hu: Orage naptár beállításai

en: Calendar
hu: Naptár

en: Orage Calendar
hu: Orage naptár

en: Desktop calendar
hu: Asztali naptár
