Xfce Apps - en to lt translation catalogue (842 entries)

en: Raising GlobalTime window...
lt: Iškeliamas pasaulio laiko langas...

en: GlobalTime window raise failed
lt: Iškelti pasaulio laiko lango nepavyko

note: ********** timezone tooltip **********
en: %s
    click to modify clock
lt: %s
    paspauskite norėdami keisti laikrodį

en: Localtime
lt: Vietinis laikas

en: button 1 to change preferences 
    button 2 to adjust time of clocks
lt: mygtukas 1 nustatymų keitimui
    mygtukas 2 laikrodžių laiko keitimui

en: adjust to change hour
lt: pakeiskite norėdami pakeisti valandą

en: adjust to change minute. Click arrows with button 2 to change only 1 minute.
lt: pakeiskite norėdami pakeisti minutę. Norėdami pakeisti tik 1 minutę, paspauskite rodyklę su mygtuku 2.

en: NEW
lt: NAUJAS

en: NEW COPY
lt: NAUJA KOPIJA

en: Not possible to delete the last clock.
lt: Ištrinti paskutinio laikrodžio neįmanoma.

en: update this clock
lt: atnaujinti šį laikrodį

en: add new empty clock
lt: pridėti naują tuščią laikrodį

en: add new clock using this clock as model
lt: pridėti naują laikrodį naudojant šį laikrodį kaip šabloną

en: delete this clock
lt: ištrinti šį laikrodį

en: move this clock first
lt: šį laikrodį perkelti pirmiausia

en: move this clock left
lt: perkelti šį laikrodį į kairę

en: move this clock right
lt: perkelti šį laikrodį į kairę

en: move this clock last
lt: perkelti šį laikrodį į galą

en: set the timezone of this clock to be local timezone
lt: šiam laikrodžiui nustatyti vietinę laiko juostą

en: close window and exit
lt: užverti langą ir išeiti

en: Globaltime preferences
lt: Pasaulio laiko nustatymai

note: -----------------------HEADING-------------------------------------------
en: Clock Parameters
lt: Laikrodžio parametrai

en: Name of the clock:
lt: Laikrodžio pavadinimas:

en: enter name of clock
lt: įveskite laikrodžio pavadinimą

en: Timezone of the clock:
lt: Laikrodžio laiko juosta:

en: Text Formatting
lt: Teksto formatavimas

note: ------------------------background-------------------------
en: Background color:
lt: Fono spalva:

en: Click to change background colour for clock
lt: Paspauskite norėdami pakeisti laikrodžio fono spalvą

en: Use default
lt: Naudoti numatytą

en: Cross this to use default instead of selected value
lt: Pažymėkite norėdami naudoti numatytąjį vietoj pasirinktojo

note: ------------------------foreground-------------------------
en: Foreground (=text) color:
lt: Priekinio plano(teksto) spalva:

en: Click to change foreground colour for clock
lt: Paspauskite norėdami pakeisti laikrodžio priekinio plano spalvą

note: ------------------------name font-------------------------
en: Font for name of clock:
lt: Laikrodžio pavadinimo šriftas:

en: Click to change font for clock name
lt: Paspauskite norėdami pakeisti laikrodžio pavadinimo šriftą

note: ------------------------time font-------------------------
en: Font for time of clock:
lt: Laikrodžio laiko spalva:

en: Click to change font for clock time
lt: Paspauskite norėdami pakeisti laikrodžio laiko šriftą

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline name of clock:
lt: Pabrėžtas laikrodžio pavadinimas:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline time of clock:
lt: Pabrėžtas laikrodžio laikas:

en: Text Default Formatting
lt: Numatytasis teksto formatavimas

en: Click to change default background colour for clocks
lt: Paspauskite norėdami pakeisti numatytąją laikrodžių spalvą

en: Cross this to use system default instead of selected color
lt: Pažymėkite norėdami naudoti numatytąją spalvą vietoj pasirinktosios

en: Click to change default text colour for clocks
lt: Paspauskite norėdami pakeisti numatytąją laikrodžių teksto spalvą

en: Click to change default font for clock name
lt: Paspauskite norėdami pakeisti numatytąjį laikrodžių šriftą

en: Cross this to use system default font instead of selected font
lt: Pažymėkite norėdami naudoti numatytąjį šriftą vietoj pasirinktojo

en: Click to change default font for clock time
lt: Paspauskite norėdami pakeisti numatytąjį laikrodžio šriftą

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline for name of clock:
lt: Pabrėžtas laikrodžio pavadinimas:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline for time of clock:
lt: Pabrėžtas laikrodžio pavadinimas:

en: update preferences
lt: atnaujinti nustatymus

en: Globaltime Preferences
lt: Pasaulio laiko nustatymai

note: -----------------------HEADING--------------------------------------
en: General Preferences
lt: Bendri nustatymai

en: Decorations:
lt: Dekoracijos:

en: Standard
lt: Standartinės

en: Use normal decorations
lt: Naudoti įprastas dekoracijas

en: None
lt: Niekada

en: Do not show window decorations (borders)
lt: Nerodyti lango dekoracijų (rėmelių)

en: Clock size:
lt: Laikrodžio dydis:

en: Equal
lt: Suvienodinti

en: All clocks have same size
lt: Visų laikrodžių dydis vienodas

en: Varying
lt: Kintamas

en: Clock sizes vary
lt: Laikrodžio dydis keičiasi

en: Local timezone:
lt: Vietinė laiko juosta:

en:  Other
lt:  Kita

en: %d hour %d mins
lt: %d valanda %d minutė

en: %d hour
lt: %d valanda

en: %d mins
lt: %d min

en: backward
lt: atgal

en: forward
lt: pirmyn

en: not changed
lt: nepakeista

en: not changing
lt: nesikeičia

note: location
en: Location
lt: Vieta

en: GMT Offset
lt: GMT poslinkis

en: Previous/Next Change
lt: Ankstesnis/Sekantis pakeitimas

en: Country
lt: Šalis

note: We are actually setting the g_par parameter. In other words we are setting the global default timezone for Orage. This is done very seldom and we do not want to allow "floating" here. This test is ugly, but it is not worth an extra parameter. this is normal appointment
en: Pick timezone
lt: Pasirinkite laiko juostą

en: Change mode
lt: Keisti režimą

note: NOTE: this exists only if ical timezones are being used
en: floating
lt: slenkantis

en: Orage Globaltime
lt: Orage pasaulio laikas

en: Show clocks from different countries
lt: Rodo įvairių šalių laiką

en: Globaltime
lt: Pasaulio laikas

en: Appearance
lt: Išvaizda

note: show frame
en: Show _frame
lt: Rodyti _rėmelį

note: foreground color
en: set foreground _color:
lt: nustatyti priekinio plano _spalvą:

note: background color
en: set _background color:
lt: nustatyti _fono spalvą:

note: clock size (=mbox size): height and width
en: set _height:
lt: nustatyti _aukštį:

en: Note that you can not change the height of horizontal panels
lt: Turėkite omeny jog jūs negalite keisti horizontalių skydelių aukščio

en: set _width:
lt: nustatyti _plotį:

en: Note that you can not change the width of vertical panels
lt: Turėkite omeny jog jūs negalite keisti vertikalių skydelių pločio

en: Clock Options
lt: Laikrodžio parinktys

note: timezone
en: set timezone to:
lt: laiko juostą nustatyti į:

en: Line %d:
lt: Eilutė %d:

en: Enter any valid strftime function parameter.
lt: Įveskite bet kokį tinkamą „strftime“ funkcijos parametrą.

note: Tooltip hint
en: Tooltip:
lt: Paaiškinimas:

note: special timing for SUSPEND/HIBERNATE
en: fix time after suspend/hibernate
lt: po sustabdymo/užmigdymo taisyti laiką

en: You only need this if you do short term (less than 5 hours) suspend or hibernate and your visible time does not include seconds. Under these circumstances it is possible that Orageclock shows time inaccurately unless you have this selected. (Selecting this prevents cpu and interrupt saving features from working.)
lt: Tai padaryti reikia tik jei trumpai užmigdote ar sustabdote(mažiau nei 5 valandom) ir jūsų matomam laikrodį sekundės nerodomos. Tokiomis sąlygomis „Orageclock“ gali rodyti neteisingą laiką, nebent pasirinksite šią parinktį. (Pasirinkus procesoriui bus neleista pertraukti išsaugojimo galimybių.)

en: This program uses strftime function to get time.
    Use any valid code to get time in the format you prefer.
    Some common codes are:
    	%A = weekday			%B = month
    	%c = date & time		%R = hour & minute
    	%V = week number		%Z = timezone in use
    	%H = hours 				%M = minute
    	%X = local time			%x = local date
lt: Gauti laikui ši programa naudoja strftime funkciją.
    Galite naudoti bet kurį tinkamą kodą, tokiu formatu koks jums patinka.
    Dažni kodai:
    	%A = savaitės diena			%B = mėnesis
    	%c = data & laikas		%R = valanda ir minutė
    	%V = savaitės numeris		%Z = naudojama laiko juosta
    	%H = valandos 				%M = minutės
    	%X = vietinis laikas			%x = vietinė data

en: Orage clock Preferences
lt: Orage laikrodžio nustatymai

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Manage your time with Orage
lt: Tvarkykite savo laiką su Orage

note: if (gtk_toggle_button_get_active( GTK_TOGGLE_BUTTON(apptw->Type_journal_rb))) end time
en: End
lt: Pabaiga

en: Due
lt: Trukmė

note: to avoid timing problems when updating entry Create file chooser
en: Select a file...
lt: Pasirinkite failą...

en: Sound Files
lt: Garso failai

en: All Files
lt: Visi failai

en: The appointment information has been modified.
lt: Paskyrimo informacija pakeista.

en: Do you want to continue?
lt: Ar norite tęsti?

en: No, do not leave
lt: Ne, nepalikti

en: The end of this appointment is earlier than the beginning.
lt: Šio paskyrimo pabaiga yra anksčiau nei pradžia.

en: Not set
lt: Nenustatyta

en: Orage default file
lt: Orage numatytasis failas

en: This appointment will be permanently removed.
lt: Šis paskyrimas bus pašalintas visam laikui.

en: No, cancel the removal
lt: Ne, atšaukti šalinimą

en: Pick the date
lt: Pasirinkite datą

en: Today
lt: Šiandien

en: This appointment does not exist.
lt: Paskyrimas neegzistuoja.

en: It was probably removed, please refresh your screen.
lt: Greičiausiai buvo pašalinta, atnaujinkite savo ekraną.

en: Current categories
lt: Dabartinės kategorijos

en: Add new category with color
lt: Pridėti naują kategoriją su spalva

en: Category:
lt: Kategorija:

en: Colors of categories - Orage
lt: Spalvų kategorijos - Orage

en:  *** COPY ***
lt:  *** KOPIJA ***

en: New appointment - Orage
lt: Naujas paskyrimas - Orage

note: File menu stuff ********* File menu ********* File menu
en: _File
lt: _Failas

en: Sav_e and close
lt: Išsaugoti _ir užverti

en: D_uplicate
lt: D_ubliuoti

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save and close
lt: Išsaugoti ir užverti

en: Revert
lt: Grąžinti

en: Duplicate
lt: Dubliuoti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Free
lt: Laisvas

en: Busy
lt: Užimtas

en: General
lt: Bendra

note: type
en: Type
lt: Tipas

en: Event
lt: Įvykis

en: Event that will happen sometime. For example:
    Meeting or birthday or TV show.
lt: Įvykis kuris kada nors įvyks. Pavyzdžiui:
    Susitikimas, gimtadienis ar TV laida.

en: Todo
lt: Darbas

en: Something that you should do sometime. For example:
    Wash your car or test new version of Orage.
lt: Kažkas ką jūs kažkada turite padaryti. Pavyzdžiui:
    Nuplauti mašiną ar išbandyti naują Orage versiją.

en: Journal
lt: Žurnalas

en: Make a note that something happened. For example:
    Remark that your mother called or first snow came.
lt: Padarykite įrašą jog kažkas įvyko. Pavyzdžiui:
    Pasižymėkite jog skambino mama ar kada pirmą kart snigo.

note: title
en: Title
lt: Antraštė

en: All day event
lt: Visos dienos įvykis

note: start time
en: Start
lt: Pradžia

en: Set
lt: Nustatyti

en: Duration
lt: Trukmė

en: days
lt: diena(-os)

en: hours
lt: valanda(-os)

en: mins
lt: min

note: Availability (only for EVENT)
en: Availability
lt: Prieinamumas

note: completed (only for TODO)
en: Completed
lt: Baigta

en: Done
lt: Atlikta

note: categories
en: Categories
lt: Kategorijos

en: This is special category, which can be used to color this appointment in list views.
lt: Tai speciali kategorija, kuri gali būti naudojama nuspalvoti šį paskyrimą sąrašo rodinyje.

en: update colors for categories.
lt: atnaujinti kategorijų spalvas.

note: priority
en: Priority
lt: Prioritetas

note: note
en: Note
lt: Pastaba

en: These shorthand commands take effect immediately:
        <D> inserts current date in local date format
        <T> inserts time and
        <DT> inserts date and time.
    
    These are converted only later when they are seen:
        <&Ynnnn> is translated to current year minus nnnn.
    (This can be used for example in birthday reminders to tell how old the person will be.)
lt: Šios komandos įsigalios nedelsiant:
        <D> įterpia dabartinę datą, vietiniu datos formatu
        <T> įterpia datą ir
        <DT> įterpia datą ir laiką.
    
    Šios yra pakeičiamos suradus vėliau:
        <&Ynnnn> yra verčiama į esamus metus minus nnnn.
    (Tai gali būti priminimas apie gimtadienį, pasako kiek žmogui metų.)

en: Before Start
lt: Prieš pradžią

en: Before End
lt: Prieš pabaigą

en: After Start
lt: Po pradžios

en: After End
lt: Po pabaigos

en: Alarm
lt: Signalas

note: **** ALARM TIME ****
en: Alarm time
lt: Signalo laikas

en: Often you want to get alarm:
     1) before Event start
     2) before Todo end
     3) after Todo start
lt: Kaip dažnai norite girdėti signalą:
     1) prieš prasidedant įvykiui
     2) prieš baigiantis darbui
     3) po darbo pradžios

en: Persistent alarm
lt: Nuolatinis signalas

en: Select this if you want Orage to remind you even if it has not been active when the alarm happened.
lt: Pasirinkite jei norite jog Orage primintų net tada jei įvykus įvykiui jis nebuvo pažymėtas kaip aktyvus.

note: **** Audio Alarm ****
en: Sound
lt: Garsas

en: Use
lt: Naudoti

en: Select this if you want audible alarm
lt: Pasirinkite jei norite girdimo signalo

en: Repeat alarm sound
lt: Kartoti signalą

en: times
lt: kartą(-us)

en: sec interval
lt: sekundės(-žių) intervalu

note: **** Display Alarm ****
en: Visual
lt: Vaizdinis

en: Use Orage window
lt: Naudoti Orage langą

en: Select this if you want Orage window alarm
lt: Pasirinkite jei norite Orage lango signalo

en: Use notification
lt: Naudoti pranešimus

en: Select this if you want notification alarm
lt: Pasirinkite jei norite pranešimo signalo

en: Set timeout
lt: Nustatyti galiojimo laiką

en: Select this if you want notification to expire automatically
lt: Pasirinkite jei norite jog pranešimas automatiškai išnyktų

en: 0 = system default expiration time
lt: 0 = numatytasis galiojimo laikas

en: seconds
lt: sekundės

note: **** Procedure Alarm ****
en: Procedure
lt: Užduotis

en: Select this if you want procedure or script alarm
lt: Pasirinkite jei norite procedūros ar scenarijaus signalo

en: You must enter all escape etc characters yourself.
    This string is just given to shell to process.
    The following special commands are replaced at run time:
    	<&T>  appointment title
    	<&D>  appointment description
    	<&AT> alarm time
    	<&ST> appointment start time
    	<&ET> appointment end time
lt: Visus „escape“ ir kitus simbolius turite įvesti patys.
    Ši eilutė tik proceso įsisavinimui.
    Vykdymo metu specialios komandos pakeičiamos:
    	<&T>  paskyrimo pavadinimas
    	<&D>  paskyrimo aprašymas
    	<&AT> signalo laikas
    	<&ST> paskyrimo pradžios laikas
    	<&ET> paskyrimo pabaigos laikas

en: Test this alarm by raising it now
lt: Išbandykite iškviesdami signalą dabar

en: <b>Default alarm</b>
lt: <b>Numatytasis signalas</b>

en: Store current settings as default alarm
lt: Saugoti dabartinius nustatymus kaip numatytąjį signalą

en: Set current settings from default alarm
lt: Nustatyti dabartinius nustatymus iš numatytojo signalo

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Yearly
lt: Kas metus

en: Hourly
lt: Kas valandą

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: Recurrence
lt: Pasikartojimas

note: complexity
en: Complexity
lt: Sudėtingumas

en: Basic
lt: Paprasta

en: Advanced
lt: Sudėtinga

en: Use this if you want regular repeating event
lt: Naudokite jei norite, kad būtų pastoviai kartojama

en: Use this if you need complex times like:
     Every Saturday and Sunday or 
     First Tuesday every month
lt: Naudokite šį jei reikia sudėtingų laikų:
     Kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį ar 
     Kiekvieno mėnesio pirmą antradienį

note: frequency
en: Frequency
lt: Dažnumas

en: Each
lt: Kartoti kas

en: Limit frequency to certain interval.
     For example: Every third day:
     Frequency = Daily and Interval = 3
lt: Riboti dažnį iki tam tikro intervalo.
     Pavyzdžiui: Kas trečią dieną:
     Dažnis = Kasdien su intervalu = 3

en: Limit
lt: Riba

en: Repeat forever
lt: Kartoti amžinai

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Repeat until
lt: Kartoti iki

note: weekdays (only for complex settings)
en: Weekdays
lt: Šiokiadieniais

en: Which day
lt: Kurią dieną

en: Specify which weekday for monthly and yearly events.
     For example:
     Second Wednesday each month:
    	Frequency = Monthly,
    	Weekdays = check only Wednesday,
    	Which day = select 2 from the number below Wednesday
lt: Nurodykite kurią savaitės dieną mėnesiniams ar metiniams įvykiams.
     Pavyzdžiui:
     Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį:
    	Dažnumas = Kas mėnesį,
    	Savaitės dienos = tikrinti tik trečiadienį,
    	Kuri diena = pasirinkite 2 iš žemiau esančių trečiadienių

note: TODO base (only for TODOs)
en: TODO base
lt: Darbų bazė

en: TODO reoccurs regularly starting on start time and repeating after each interval no matter when it was last completed
lt: Darbai reguliariai atsiranda atėjus pradžios laikui ir kartojami nurodytu intervalu, nepaisant to kada jie buvo paskutinį kart baigti

en: TODO reoccurrency is based on complete time and repeats after the interval counted from the last completed time.
    (Note that you can not tell anything about the history of the TODO since reoccurrence base changes after each completion.)
lt: Darbų pasikartojimas yra paremtas baigimo laiku ir kartojimo intervalas skaičiuojamas nuo atlikimo laiko. (Turėkite omeny jog neįmanoma nieko pasakyti apie istoriją, nes darbų kartojimasis keičiasi po kiekvieno atlikimo.)

note: exceptions
en: Exceptions
lt: Išimtys

en: Add more exception dates by clicking the calendar days below.
    Exception is either exclusion(-) or inclusion(+) depending on the selection.
    Remove by clicking the data.
lt: Pridėkite daugiau išimčių paspausdami žemiau esančias kalendoriaus dienas.
    Išimtis yra išimtis(-) arba įterpimas(+) priklausomai nuo pasirinkimo.
    Pašalinkite paspausdami duomenis.

en: Add excluded date (-)
lt: Pridėti išimties datą (-)

en: Excluded days are full days where this appointment is not happening
lt: Išimties dienos yra pilnos dienos kuriomis paskyrimai nevyksta

en: Add included time (+)
lt: Pridėti įterpimo laiką (+)

en: Included times have same timezone than start time, but they may have different time
lt: Įterpti laikai turi tą pačią laiko juostą kaip ir pradžios laikas, bet jie gali skirtis

note: calendars showing the action days
en: Action dates
lt: Veiksmų datos

note: ********* View menu ********* View menu
en: _View
lt: R_odymas

note: ********* Go menu   *********
en: _Go
lt: _Eiti

en: New
lt: Nauja

en: Back one week
lt: Viena savaite atgal

en: Back one day
lt: Viena diena atgal

en: Forward one day
lt: Viena diena pirmyn

en: Forward one week
lt: Viena savaite pirmyn

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Close
lt: Užverti

en: Unknown
lt: Nežinoma

en:        Number of days to show
lt:        Rodomų dienų

en: Orage - day view
lt: Orage - dienos rodinys

note: date only appointment
en: All day
lt: Visa diena

en: Time
lt: Laikas

en: No rows have been selected.
lt: Nepasirinkta jokia eilutė

en: Click a row to select it and after that you can copy it.
lt: Norėdami pasirinkti paspauskite eilutę, tada galėsite ją nukopijuoti.

en: You will permanently remove all
    selected appointments.
lt: Jūs visam laikui pašalinsite visus
    pasirinktus paskyrimus.

en: Back
lt: Atgal

en: Forward
lt: Pirmyn

en: Find
lt: Ieškoti

en: Dayview
lt: Dienų rodinys

en: Journal entries starting from:
lt: Žurnalo įrašai prasideda nuo:

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search text
lt: Ieškoti teksto

en: Flags
lt: Gairelės

en: Title
lt: Antraštė

note: remove since it has ended
en: 	Recur ended, moving to archive file.
lt: 	Pasikartojimas baigėsi, perkeliama į archyvą.

en: Archiving not enabled. Exiting
lt: Archyvavimas neįjungtas. Išeinama

en: Archiving threshold: %d month(s)
lt: Archyvavimo slenkstis: %d mėnesis(-iai)

note: yy mon day
en: 	Archiving events, which are older than: %04d-%02d-%02d
lt: 	Archyvuojami įvykiai, kurie yra senesni nei: %04d-%02d-%02d

en: Archiving uid: %s
lt: Archyvuojamas uid: %s

note: VTODO not completed, do not archive
en: 	VTODO not complete; not archived
lt: 	VTODO nebaigta; nesuarchyvuota

note: it is recurrent event
en: 	Recurring. End year: %04d, month: %02d, day: %02d
lt: 	Pasikartojantis. Pabaigos metai: %04d, mėnuo: %02d, diena: %02d

en: Archiving done
lt: Archyvavimas baigtas

note: PHASE 1: go through base orage file and remove "repeat" shortcuts
en: Starting archive removal.
lt: Pradedamas archyvo šalinimas.

en: 	PHASE 1: reset recurring appointments
lt: 	Fazė 1: atstatyti pasikartojančius paskyrimus

note: PHASE 2: go through archive file and add everything back to base orage. * After that delete the whole arch file
en: 	PHASE 2: return archived appointments
lt: 	Fazė 2: grąžinti archyvuotus paskyrimus

en: Archive removal done
lt: Archyvo šalinimas baigtas

en: Orage default alarm
lt: Numatytasis Orage signalas

en: 	Found %d alarms of which %d are active. (Searched %d recurring alarms.)
lt: 	Rasti %d signalai iš kurių %d aktyvūs. (Ieškota tarp %d pasikartojančių signalų.)

en: Starting import file preprocessing
lt: Pradedamas importavimo failo apdorojimas

en: ... Patched DCREATED to be CREATED.
lt: ... DCREATED pataisytas į CREATED.

en: ... Patched timezone to Orage format.
lt: ... Laiko juosta pataisyta į Orage formatą.

en: Import file preprocessing done
lt: Importavimo failo apdorojimas baigtas

en: Found external update on file %s.
lt: Rastas išorinis failo %s atnaujinimas.

en: Calendar files
lt: Kalendoriaus failai

en: Current foreign files
lt: Dabartiniai išoriniai failai

en: READ ONLY
lt: TIK SKAITYMUI

en: READ WRITE
lt: SKAITYMUI RAŠYMUI

en: ***** No foreign files *****
lt: ***** Išorinių failų nėra *****

en: File does not exist.
lt: Failas neegzistuoja.

en: Import/export
lt: Importuoti/eksportuoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Read from file:
lt: Skaityti iš failo:

en: Separate filenames with comma(,).
     NOTE: comma is not valid character in filenames for Orage.
lt: Failų vardus atskirkite kableliu (,).
     PASTABA: taškas nėra tinkamas simbolis Orage failų varduose.

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Write to file:
lt: Rašyti į failą:

en: Select
lt: Pasirinkti

en: All appointments
lt: Visi paskyrimai

en: Named appointments:
lt: Paskyrimai pavadinti:

en: Note that only main file appointments are read.
    Archived and Foreign events are not exported.
lt: Turėkite omeny jog skaitomi tik pagrindiniai failo paskyrimai.
    Archyvuoti ir išoriniai įvykiai neeksportuojami.

en: Note that only main file appointments are read.
    Foreign events are not exported.
lt: Turėkite omeny jog skaitomi tik pagrindiniai failo paskyrimai.
    Išoriniai įvykiai neeksportuojami.

en: You can easily drag these from event-list window.
lt: Šiuos įvykius galite lengvai nuvilkti iš įvykių sąrašo lango.

en: Orage appointment UIDs separated by commas.
lt: Orage paskyrimų UID atskirti kableliais.

en: Archive
lt: Archyvuoti

en: Archive now (threshold: %d months)
lt: Archyvuoti dabar (slenkstis: %d mėnesiai)

en: You can change archive threshold in parameters
lt: Archyvo slenkstį galite pasikeisti parametruose

en: Revert archive now
lt: Grąžinti archyvą dabar

en: Return all archived events into main orage file and remove arch file.
    This is useful for example when doing export and moving orage
    appointments to another system.
lt: Grąžinti visus archyvuotus įvykius į pagrindinį orage failą
    ir pašalinti archyvo failą. Tai naudinga eksportuojant ir
    perkeliant orage paskyrimus į kitą sistemą.

en: Orage files
lt: Orage failai

en: Orage main calendar file
lt: Pagrindinis Orage kalendoriaus failas

en: Current file:
lt: Dabartinis failas:

en: New file:
lt: Naujas failas:

en: Action options:
lt: Veiksmo parinktys:

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Orage internal file rename only.
    Does not touch external filesystem at all.
    New file must exist.
lt: Tik vidinio Orage failo pervadinimas.
    Išorinė failų sistema lieka nepaliesta.
    Naujas failas turi būti jau sukurtas.

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Current file is copied and stays unmodified in the old place.
lt: Dabartinis failas nukopijuojamas ir lieka nepakeistas, savo senoje vietoje.

en: Move
lt: Perkelti

en: Current file is moved and vanishes from the old place.
lt: Dabartinis failas perkeliamas ir išnyksta iš senos vietos.

en: Archive file
lt: Archyvo failas

en: Foreign files
lt: Išoriniai failai

en: Add new foreign file
lt: Pridėti naują išorinį failą

en: Foreign file:
lt: Išorinis failas:

en: Read only
lt: Tik skaityti

en: Set this if you want to make sure that this file is never modified by Orage.
    Note that modifying foreign files may make them incompatible with the original tool, where they came from!
lt: Nustatykite jei norite jog Orage niekad nekeistų šio failo.
    Turėkite omeny jog išorinių failų keitimas gali padaryti juos 
    netinkamus originaliam įrankiui, kuris juos sukūrė!

en: This internal name is displayed to user instead of file name.
lt: Šis vidinis pavadinimas yra rodomas naudotojui vietoj failo pavadinimo.

en: Exchange data - Orage
lt: Duomenų keitimasis - Orage

en: 	This is %s version %s
lt: 	Tai yra %s versija %s

en: 	Released under the terms of the GNU General Public License.
lt: 	Platinamas GNU Bendrosios viešosios licencijos versijos sąlygomis.

en: 	Compiled against GTK+-%d.%d.%d,
lt: 	Sukompiliuota su GTK+-%d.%d.%d,

en: using GTK+-%d.%d.%d.
lt: naudojama GTK+-%d.%d.%d.

en: 	Using DBUS for import.
lt: 	Importavimui naudojama DBUS.

en: 	Not using DBUS. Import works only partially.
lt: 	DBUS nenaudojama. Importavimas veikia tik dalinai.

en: 	Using libnotify.
lt: 	Naudojama libnotify.

en: 	Not using libnotify.
lt: 	Libnotify nenaudojama.

en: 	Using automatic archiving.
lt: 	Naudojamas automatinis archyvavimas.

en: 	Not using archiving.
lt: 	Archyvavimas nenaudojamas.

en: 	Using operating system package libical.
lt: 	Naudojamas operacinės sistemos paketas libical.

en: 	Using Orage local version of libical.
lt: 	Naudojama vietinė libical versija.

en: Usage: orage [options] [files]
lt: Naudojimas: orage [parinktys] [failai]

en: Options:
lt: Parinktys:

en: --version (-v) 		show version of orage
lt: --version (-v) 		parodo orage versiją

en: --help (-h) 		print this text
lt: --help (-h) 		parodo šį tekstą

en: --preferences (-p) 	show preferences form
lt: --preferences (-p) 	parodo nustatymų formą

en: --toggle (-t) 		make orage visible/unvisible
lt: --toggle (-t) 		rodyti/nerodyti orage

en: --remove-foreign (-r) file 	remove a foreign file
lt: --remove-foreign (-r) failas 	pašalinti išorinį failą

en: --export (-e) file [appointment...] 	export appointments from Orage to file
lt: --export (-e) failas [paskyrimas...] 	eksportuoja paskyrimus iš Orage į failą

en: files=ical files to load into orage
lt: failai=ical failai įkrovimui į orage

en: 	dbus not included in orage.
lt: 	dbus neįterptas į orage.

en: 	without dbus [files] and foreign file options(-a & -r) can only be used when starting orage
lt: 	be dbus [failai] ir išorinio failo parinktys(-a ir -r) gali būti naudojamas tik paleidžiant orage

en: 
    Unknown option %s
lt: 
    Nežinoma parinktis %s

en: _Exchange data
lt: _Keistis duomenimis

note: Edit menu
en: _Edit
lt: K_eisti

en: View selected _date
lt: Peržiūrėti pasirinktą _datą

en: View selected _week
lt: Peržiūrėti pasirinktą _savaitę

en: Select _Today
lt: Pasirinkti š_iandieną

en: Show _Globaltime
lt: Rodyti _pasaulio laiką

note: Help menu
en: _Help
lt: _Žinynas

en:  Location: %s
lt:  Vieta: %s

en: 
     Note:
    %s
lt: 
     Pastaba:
    %s

en: Never
lt: Niekada

en: <b>To do:</b>
lt: <b>Darbai:</b>

en: <b>Events for %s:</b>
lt: <b>Įvykiai %s:</b>

en: <b>Events for %s - %s:</b>
lt: <b>Įvykiai %s - %s:</b>

en: Main settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: You should always define your local timezone.
lt: Visada turėtumėte nustatyti vietinę laiko juostą.

en: Archive threshold (months)
lt: Archyvavimo slenkstis (mėnesiais)

en: (0 = no archiving)
lt: (0 = nearchyvuoti)

en: Archiving is used to save time and space when handling events.
lt: Archyvavimas naudojamas norint sutaupyti vietos ir laiko apdorojant įvykius.

en: Sound command
lt: Garso komanda

en: This command is given to shell to make sound in alarms.
lt: Ši komanda skirta groti signalus su garsu.

en: Calendar window
lt: Kalendoriaus langas

en: Show borders
lt: Rodyti rėmelius

en: Show menu
lt: Rodyti meniu

en: Show day names
lt: Rodyti dienų pavadinimus

en: Show week numbers
lt: Rodyti savaičių numerius

en: Show month and year
lt: Rodyti mėnesį ir metus

en: Show todo list
lt: Rodyti darbų sąrašą

en: Number of days to show in event window
lt: Kiek dienų bus rodoma įvykių lange

en: 0 = do not show event list at all
lt: 0 = išvis nerodyti įvykių sąrašo

en: Calendar visibility
lt: Kalendoriaus matomumas

en: Show on all desktops
lt: Rodyti visuose darbastaliuose

en: Keep on top
lt: Visada viršuje

en: Show in taskbar
lt: Rodyti užduočių juostoje

en: Show in pager
lt: Rodyti pranešimų gaviklyje

en: Show in systray
lt: Rodyti sistemos dėkle

en: Calendar start
lt: Kalendorių paleisti

en: Show
lt: Rodomą

en: Hide
lt: Slėpiamą

en: Minimized
lt: Sumažintą

en: On calendar window open
lt: Atveriant kalendoriaus langą

en: Select today's date
lt: Pasirinkti šiandieną

en: Select previously selected date
lt: Pasirinkti anksčiau pasirinktą datą

en: Days view
lt: Dienų rodinys

en: Event list
lt: Įvykių sąrašas

en: Extra settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Number of extra days to show in event list
lt: Kiek įvykių sąraše rodyti papildomų dienų

en: This is just the default value, you can change it in the actual eventlist window.
lt: Tai yra numatytoji reikšmė, tikrame įvykių sąrašo lange galite ją pakeisti.

en: Day view window default first day
lt: Dienų rodinio, numatytoji pirmoji diena

en: First day of week
lt: Pirmoji savaitės diena

en: Selected day
lt: Pasirinkta diena

en: Use dynamic tray icon
lt: Naudoti dinaminį sistemos dėklą

en: Use dynamic icon
lt: Naudoti dinaminę piktogramą

en: Dynamic icon shows current month and day of the month.
lt: Dinaminė piktograma rodo dabartinį mėnesį ir mėnesio dieną.

en: Use wakeup timer
lt: Naudoti pažadinimo laikmatį

en: Use this timer if Orage has problems waking up properly after suspend or hibernate. (For example tray icon not refreshed or alarms not firing.)
lt: Šį laikmatį naudokite jei Orage kyla problemų pabundant po sustabdymo ar užmigdymo. (Pavyzdžiui sistemos dėklas neatsinaujina ar signalai nepasileidžia)

en: Orage window
lt: Orage langas

en: Orage Preferences
lt: Orage nustatymai

en: First Orage start. Searching default timezone.
lt: Pirmas Orage paleidimas. Ieškoma numatytosios laiko juostos.

en: Default timezone set to %s.
lt: Numatyta laiko juosta nustatyta %s.

en: Default timezone not found, please, set it manually.
lt: Numatyta laiko juosta nerasta, nustatykite ją rankiniu būdu.

en: Reminder
lt: Priminimai

en: Open
lt: Atverti

en: Reminder - Orage
lt: Priminimai - Orage

en: Postpone
lt: Atidėti

en: Remind me again after the specified time
lt: Priminti po nurodyto laiko

en: Next active alarms:
lt: Kitas aktyvus signalas:

en: 
    %02d d %02d h %02d min to: %s
lt: 
    %02d d %02d h %02d min iki: %s

en: 
    No active alarms found
lt: 
    Aktyvių signalų nerasta

en: Africa
lt: Afrika

en: Africa/Abidjan
lt: Afrika/Abidžanas

en: Africa/Accra
lt: Afrika/Akra

en: Africa/Addis_Ababa
lt: Afrika/Adis Abeba

en: Africa/Algiers
lt: Afrika/Alžyras

en: Africa/Asmara
lt: Afrika/Asmara

en: Africa/Asmera
lt: Afrika/Asmara

en: Africa/Bamako
lt: Afrika/Bamakas

en: Africa/Bangui
lt: Afrika/Bangis

en: Africa/Banjul
lt: Afrika/Bandžulis

en: Africa/Bissau
lt: Afrika/Bisau

en: Africa/Blantyre
lt: Afrika/Blantairas

en: Africa/Brazzaville
lt: Afrika/Brazavilis

en: Africa/Bujumbura
lt: Afrika/Budžumbura

en: Africa/Cairo
lt: Afrika/Kairas

en: Africa/Casablanca
lt: Afrika/Kasablanka

en: Africa/Ceuta
lt: Afrika/Seuta

en: Africa/Conakry
lt: Afrika/Konakris

en: Africa/Dakar
lt: Afrika/Dakaras

en: Africa/Dar_es_Salaam
lt: Afrika/Dar es Salamas

en: Africa/Djibouti
lt: Afrika/Džibutis

en: Africa/Douala
lt: Afrika/Duala

en: Africa/El_Aaiun
lt: Afrika/El Aaiunas

en: Africa/Freetown
lt: Afrika/Fritaunas

en: Africa/Gaborone
lt: Afrika/Gaberonas

en: Africa/Harare
lt: Afrika/Hararė

en: Africa/Juba
lt: Afrika/Džuba

en: Africa/Johannesburg
lt: Afrika/Johanesburgas

en: Africa/Kampala
lt: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
lt: Afrika/Chartumas

en: Africa/Kigali
lt: Afrika/Kigalis

en: Africa/Kinshasa
lt: Afrika/Kinšasa

en: Africa/Lagos
lt: Afrika/Lagosas

en: Africa/Libreville
lt: Afrika/Librevilis

en: Africa/Lome
lt: Afrika/Lomė

en: Africa/Luanda
lt: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
lt: Afrika/Lubumbašis

en: Africa/Lusaka
lt: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
lt: Afrika/Malabas

en: Africa/Maputo
lt: Afrika/Maputu

en: Africa/Maseru
lt: Afrika/Maserus

en: Africa/Mbabane
lt: Afrika/Mbabanė

en: Africa/Mogadishu
lt: Afrika/Mogadišas

en: Africa/Monrovia
lt: Afrika/Monrovija

en: Africa/Nairobi
lt: Afrika/Nairobis

en: Africa/Ndjamena
lt: Afrika/Ndžamena

en: Africa/Niamey
lt: Afrika/Niamėjus

en: Africa/Nouakchott
lt: Afrika/Nouakšotas

en: Africa/Ouagadougou
lt: Afrika/Uagadugas

en: Africa/Porto-Novo
lt: Afrika/Porto-Novas

en: Africa/Sao_Tome
lt: Afrika/San Tomė

en: Africa/Timbuktu
lt: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
lt: Afrika/Tripolis

en: Africa/Tunis
lt: Afrika/Tunisas

en: Africa/Windhoek
lt: Afrika/Vindhukas

en: America
lt: Amerika

en: America/Adak
lt: Amerika/Adakas

en: America/Anchorage
lt: Amerika/Ankoridžas

en: America/Anguilla
lt: Amerika/Angilija

en: America/Antigua
lt: Amerika/Antigva

en: America/Araguaina
lt: Amerika/Aragvaja

en: America/Argentina/Buenos_Aires
lt: Amerika/Argentina/Buenos Airės

en: America/Argentina/Catamarca
lt: Amerika/Argentina/Katamarka

en: America/Argentina/ComodRivadavia
lt: Amerika/Argentina/KomodRivadavija

en: America/Argentina/Cordoba
lt: Amerika/Argentina/Kordoba

en: America/Argentina/Jujuy
lt: Amerika/Argentina/Žužujus

en: America/Argentina/La_Rioja
lt: Amerika/Argentina/La_Riocha

en: America/Argentina/Mendoza
lt: Amerika/Argentina/Mendosa

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
lt: Amerika/Argentina/Rio_Galjegosas

en: America/Argentina/Salta
lt: Amerika/Argentina/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
lt: Amerika/Argentina/San_Chuanas

en: America/Argentina/San_Luis
lt: Amerika/Argentina/San_Luisas

en: America/Argentina/Tucuman
lt: Amerika/Argentina/Tukumanas

en: America/Argentina/Ushuaia
lt: Amerika/Argentina/Ušuaja

en: America/Aruba
lt: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
lt: Amerika/Asunsjonas

en: America/Bahia
lt: Amerika/Bahija

en: America/Barbados
lt: Amerika/Barbadosas

en: America/Belem
lt: Amerika/Belemas

en: America/Belize
lt: Amerika/Belizas

en: America/Boa_Vista
lt: Amerika/Boa Vista

en: America/Bogota
lt: Amerika/Bogota

en: America/Boise
lt: Amerika/Boizis

en: America/Buenos_Aires
lt: Amerika/Buenos Airės

en: America/Cambridge_Bay
lt: Amerika/Keimbridž Bėjus

en: America/Campo_Grande
lt: Amerika/Kampo_Grandė

en: America/Cancun
lt: Amerika/Kankūnas

en: America/Caracas
lt: Amerika/Karakasas

en: America/Catamarca
lt: Amerika/Katamarka

en: America/Cayenne
lt: Amerika/Kajenas

en: America/Cayman
lt: Amerika/Kaimanas

en: America/Chicago
lt: Amerika/Čikaga

en: America/Chihuahua
lt: Amerika/Čichuachuja

en: America/Cordoba
lt: Amerika/Kordoba

en: America/Costa_Rica
lt: Amerika/Kosta Rika

en: America/Cuiaba
lt: Amerika/Kujaba

en: America/Curacao
lt: Amerika/Kurasao

en: America/Dawson
lt: Amerika/Dausonas

en: America/Dawson_Creek
lt: Amerika/Dauson Krykas

en: America/Denver
lt: Amerika/Denveris

en: America/Detroit
lt: Amerika/Detroitas

en: America/Dominica
lt: Amerika/Dominika

en: America/Edmonton
lt: Amerika/Edmontonas

en: America/Eirunepe
lt: Amerika/Eirunepė

en: America/El_Salvador
lt: Amerika/Salvadoras

en: America/Fortaleza
lt: Amerika/Fortaleza

en: America/Fort_Wayne
lt: Amerika/Fort_Veinas

en: America/Glace_Bay
lt: Amerika/Gleis Bėjus

en: America/Godthab
lt: Amerika/Gothobas

en: America/Goose_Bay
lt: Amerika/Gus Bėjus

en: America/Grand_Turk
lt: Amerika/Grand Terkas

en: America/Grenada
lt: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
lt: Amerika/Gvadalupė

en: America/Guatemala
lt: Amerika/Gvatemala

en: America/Guayaquil
lt: Amerika/Guajakilis

en: America/Guyana
lt: Amerika/Gajana

en: America/Halifax
lt: Amerika/Halifaksas

en: America/Havana
lt: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
lt: Amerika/Hermosiljas

en: America/Indiana/Indianapolis
lt: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
lt: Amerika/Indiana/Knoksas

en: America/Indiana/Marengo
lt: Amerika/Indiana/Marengas

en: America/Indiana/Vevay
lt: Amerika/Indiana/Vevėjus

en: America/Indianapolis
lt: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
lt: Amerika/Inuvikas

en: America/Iqaluit
lt: Amerika/Ikaluitas

en: America/Jamaica
lt: Amerika/Jamaika

en: America/Jujuy
lt: Amerika/Džudžujis

en: America/Juneau
lt: Amerika/Džunas

en: America/Kentucky/Louisville
lt: Amerika/Kentukis/Luisvilis

en: America/Kentucky/Monticello
lt: Amerika/Kentukis/Montičelas

en: America/Kralendijk
lt: Amerika/Kralendeikas

en: America/La_Paz
lt: Amerika/La Pasas

en: America/Lima
lt: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
lt: Amerika/Los Andželas

en: America/Louisville
lt: Amerika/Luisvilis

en: America/Maceio
lt: Amerika/Masėjo

en: America/Managua
lt: Amerika/Managva

en: America/Manaus
lt: Amerika/Manausas

en: America/Marigot
lt: Amerika/Marigo

en: America/Martinique
lt: Amerika/Martinika

en: America/Matamoros
lt: Amerika/Matamorosas

en: America/Mazatlan
lt: Amerika/Mazatlanas

en: America/Mendoza
lt: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
lt: Amerika/Menominis

en: America/Merida
lt: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
lt: Amerika/Meksiko miestas

en: America/Miquelon
lt: Amerika/Mikelonas

en: America/Monterrey
lt: Amerika/Monterėjus

en: America/Montevideo
lt: Amerika/Montevidėjas

en: America/Montreal
lt: Amerika/Monrealis

en: America/Montserrat
lt: Amerika/Montseratas

en: America/Nassau
lt: Amerika/Nasau

en: America/New_York
lt: Amerika/Niujorkas

en: America/Nipigon
lt: Amerika/Nipigonas

en: America/Nome
lt: Amerika/Nomas

en: America/Noronha
lt: Amerika/Noronija

en: America/Panama
lt: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
lt: Amerika/Pangnirtangas

en: America/Paramaribo
lt: Amerika/Paramaribas

en: America/Phoenix
lt: Amerika/Fyniksas

en: America/Port-au-Prince
lt: Amerika/Port-o-Prensas

en: America/Port_of_Spain
lt: Amerika/Port of Speinas

en: America/Porto_Velho
lt: Amerika/Porto Veljas

en: America/Puerto_Rico
lt: Amerika/Puerto Rikas

en: America/Rainy_River
lt: Amerika/Rain Riveris

en: America/Rankin_Inlet
lt: Amerika/Rankin Inletas

en: America/Recife
lt: Amerika/Resifė

en: America/Regina
lt: Amerika/Redžaina

en: America/Rio_Branco
lt: Amerika/Rio Brankas

en: America/Rosario
lt: Amerika/Rosarijas

en: America/Santiago
lt: Amerika/Santjagas

en: America/Santo_Domingo
lt: Amerika/Santo Domingas

en: America/Sao_Paulo
lt: Amerika/San Paulas

en: America/Scoresbysund
lt: Amerika/Skoresbiusūnas

en: America/Shiprock
lt: Amerika/Šiprokas

en: America/St_Johns
lt: Amerika/Šv. Džonas

en: America/St_Kitts
lt: Amerika/Šv. Kitsas

en: America/St_Lucia
lt: Amerika/Šv. Liucija

en: America/St_Thomas
lt: Amerika/Šv. Tomas

en: America/St_Vincent
lt: Amerika/Šv Vincentas

en: America/Swift_Current
lt: Amerika/Svift Karentas

en: America/Tegucigalpa
lt: Amerika/Tegusigalpa

en: America/Thule
lt: Amerika/Tulė

en: America/Thunder_Bay
lt: Amerika/Tander Bėjus

en: America/Tijuana
lt: Amerika/Tichuana

en: America/Toronto
lt: Amerika/Torontas

en: America/Tortola
lt: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
lt: Amerika/Vankuveris

en: America/Whitehorse
lt: Amerika/Vaithorsas

en: America/Winnipeg
lt: Amerika/Vinipegas

en: America/Yakutat
lt: Amerika/Jakutatas

en: America/Yellowknife
lt: Amerika/Jelounaifas

en: Antarctica
lt: Antarktida

en: Antarctica/Casey
lt: Antarktida/Kasėjus

en: Antarctica/Davis
lt: Antarktida/Davisas

en: Antarctica/DumontDUrville
lt: Antarktida/DumontDUrvilis

en: Antarctica/Mawson
lt: Antarktida/Mausonas

en: Antarctica/McMurdo
lt: Antarktida/MakMurdas

en: Antarctica/Palmer
lt: Antarktida/Palmeris

en: Antarctica/South_Pole
lt: Antarktida/Pietų Ašigalis

en: Antarctica/Syowa
lt: Antarktida/Sajova

en: Antarctica/Vostok
lt: Antarktida/Vostokas

en: Arctic
lt: Arktis

en: Arctic/Longyearbyen
lt: Arktis/Longjyrbienas

en: Asia
lt: Azija

en: Asia/Aden
lt: Azija/Adenas

en: Asia/Almaty
lt: Azija/Almata

en: Asia/Amman
lt: Azija/Amanas

en: Asia/Anadyr
lt: Azija/Anadyris

en: Asia/Aqtau
lt: Azija/Aktau

en: Asia/Aqtobe
lt: Azija/Aktiubinskas

en: Asia/Ashgabat
lt: Azija/Ašhabadas

en: Asia/Baghdad
lt: Azija/Bagdadas

en: Asia/Bahrain
lt: Azija/Bahreinas

en: Asia/Baku
lt: Azija/Baku

en: Asia/Bangkok
lt: Azija/Bankokas

en: Asia/Beirut
lt: Azija/Beirutas

en: Asia/Bishkek
lt: Azija/Biškekas

en: Asia/Brunei
lt: Azija/Brunėjus

en: Asia/Calcutta
lt: Azija/Kalkuta

en: Asia/Chungking
lt: Azija/Čongčingas

en: Asia/Colombo
lt: Azija/Kolombas

en: Asia/Damascus
lt: Azija/Damaskas

en: Asia/Dhaka
lt: Azija/Daka

en: Asia/Dili
lt: Azija/Dilis

en: Asia/Dubai
lt: Azija/Dubajus

en: Asia/Dushanbe
lt: Azija/Dušanbė

en: Asia/Gaza
lt: Azija/Gaza

en: Asia/Harbin
lt: Azija/Harbinas

en: Asia/Hong_Kong
lt: Azija/Hongkongas

en: Asia/Hovd
lt: Azija/Houdas

en: Asia/Irkutsk
lt: Azija/Irkutskas

en: Asia/Istanbul
lt: Azija/Stambulas

en: Asia/Jakarta
lt: Azija/Džakarta

en: Asia/Jayapura
lt: Azija/Džajapūras

en: Asia/Jerusalem
lt: Azija/Jeruzalė

en: Asia/Kabul
lt: Azija/Kabulas

en: Asia/Kamchatka
lt: Azija/Kamčiatka

en: Asia/Karachi
lt: Azija/Karačis

en: Asia/Kashgar
lt: Azija/Kašgaras

en: Asia/Katmandu
lt: Azija/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
lt: Azija/Krasnojarskas

en: Asia/Kuala_Lumpur
lt: Azija/Kvala Lumpūras

en: Asia/Kuching
lt: Azija/Kučingas

en: Asia/Kuwait
lt: Azija/Kuveitas

en: Asia/Macao
lt: Azija/Makao

en: Asia/Magadan
lt: Azija/Magadanas

en: Asia/Manila
lt: Azija/Manila

en: Asia/Muscat
lt: Azija/Muskatas

en: Asia/Nicosia
lt: Azija/Nikosija

en: Asia/Novosibirsk
lt: Azija/Novosibirskas

en: Asia/Omsk
lt: Azija/Omskas

en: Asia/Phnom_Penh
lt: Azija/Pnompenis

en: Asia/Pontianak
lt: Azija/Pontianakas

en: Asia/Pyongyang
lt: Azija/Pchenjanas

en: Asia/Qatar
lt: Azija/Kataras

en: Asia/Rangoon
lt: Azija/Rangūnas

en: Asia/Riyadh
lt: Azija/Rijadas

en: Asia/Saigon
lt: Azija/Saigonas

en: Asia/Samarkand
lt: Azija/Samarkandas

en: Asia/Seoul
lt: Azija/Seulas

en: Asia/Shanghai
lt: Azija/Šanchajus

en: Asia/Singapore
lt: Azija/Singapūras

en: Asia/Taipei
lt: Azija/Taipėjus

en: Asia/Tashkent
lt: Azija/Taškentas

en: Asia/Tbilisi
lt: Azija/Tbilisis

en: Asia/Tehran
lt: Azija/Teheranas

en: Asia/Tel_Aviv
lt: Azija/Tel_Avivas

en: Asia/Thimphu
lt: Azija/Timpu

en: Asia/Tokyo
lt: Azija/Tokijas

en: Asia/Ujung_Pandang
lt: Azija/Udžungpandangas

en: Asia/Ulaanbaatar
lt: Azija/Ulan Batoras

en: Asia/Urumqi
lt: Azija/Urumgis

en: Asia/Vientiane
lt: Azija/Vientianas

en: Asia/Vladivostok
lt: Azija/Vladivostokas

en: Asia/Yakutsk
lt: Azija/Jakutskas

en: Asia/Yekaterinburg
lt: Azija/Jekaterinburgas

en: Asia/Yerevan
lt: Azija/Jerevanas

en: Atlantic
lt: Atlantas

en: Atlantic/Azores
lt: Atlantas/Azorai

en: Atlantic/Bermuda
lt: Atlantas/Bermudai

en: Atlantic/Canary
lt: Atlantas/Kanarai

en: Atlantic/Cape_Verde
lt: Atlantas/Žaliasis Kyšulys

en: Atlantic/Faeroe
lt: Atlantas/Farerai

en: Atlantic/Jan_Mayen
lt: Atlantas/Džan Majenas

en: Atlantic/Madeira
lt: Atlantas/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
lt: Atlantas/Reikjavikas

en: Atlantic/South_Georgia
lt: Atlantas/Pietų Džordžija

en: Atlantic/St_Helena
lt: Atlantas/Šv. Elenos sala

en: Atlantic/Stanley
lt: Atlantas/Stenlis

en: Australia
lt: Australija

en: Australia/ACT
lt: Australija/AST

en: Australia/Adelaide
lt: Australia/Adelaidė

en: Australia/Brisbane
lt: Australia/Brisbenas

en: Australia/Broken_Hill
lt: Australia/Broken Hill

en: Australia/Darwin
lt: Australia/Darvinas

en: Australia/Hobart
lt: Australia/Hobartas

en: Australia/Lindeman
lt: Australia/Lindemano sala

en: Australia/Lord_Howe
lt: Australia/Lordo Hau sala

en: Australia/Melbourne
lt: Australia/Melburnas

en: Australia/Perth
lt: Australia/Pertas

en: Australia/Sydney
lt: Australija/Sidnėjus

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Brazil/Acre
lt: Brazilija/Akrė

en: Brazil/DeNoronha
lt: Brazilija/De_Noronija

en: Brazil/East
lt: Brazilija/Rytai

en: Brazil/West
lt: Brazilija/Vakarai

en: Canada
lt: Kanada

en: Chile
lt: Čilė

en: Europe
lt: Europa

en: Europe/Amsterdam
lt: Europa/Amsterdamas

en: Europe/Andorra
lt: Europa/Andora

en: Europe/Athens
lt: Europa/Atėnai

en: Europe/Belfast
lt: Europa/Belfastas

en: Europe/Belgrade
lt: Europa/Belgradas

en: Europe/Berlin
lt: Europa/Berlynas

en: Europe/Bratislava
lt: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
lt: Europa/Briuselis

en: Europe/Bucharest
lt: Europa/Bukareštas

en: Europe/Budapest
lt: Europa/Budapeštas

en: Europe/Chisinau
lt: Europa/Kišiniovas

en: Europe/Copenhagen
lt: Europa/Kopenhaga

en: Europe/Dublin
lt: Europa/Dublinas

en: Europe/Gibraltar
lt: Europa/Gibraltaras

en: Europe/Guernsey
lt: Europa/Gernsis

en: Europe/Helsinki
lt: Europa/Helsinkis

en: Europe/Isle_of_Man
lt: Europa/Meno_Sala

en: Europe/Istanbul
lt: Europa/Stambulas

en: Europe/Jersey
lt: Europa/Džersis

en: Europe/Kaliningrad
lt: Europa/Kaliningradas

en: Europe/Kiev
lt: Europa/Kijevas

en: Europe/Lisbon
lt: Europa/Lisabona

en: Europe/Ljubljana
lt: Europa/Liubliana

en: Europe/London
lt: Europa/Londonas

en: Europe/Luxembourg
lt: Europa/Liuksemburgas

en: Europe/Madrid
lt: Europa/Madridas

en: Europe/Malta
lt: Europa/Malta

en: Europe/Mariehamn
lt: Europa/Marianhamina

en: Europe/Minsk
lt: Europa/Minskas

en: Europe/Monaco
lt: Europa/Monakas

en: Europe/Moscow
lt: Europa/Maskva

en: Europe/Nicosia
lt: Europa/Nikosija

en: Europe/Oslo
lt: Europa/Oslas

en: Europe/Paris
lt: Europa/Paryžius

en: Europe/Podgorica
lt: Europa/Podgorica

en: Europe/Prague
lt: Europa/Praha

en: Europe/Riga
lt: Europa/Ryga

en: Europe/Rome
lt: Europa/Roma

en: Europe/Samara
lt: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
lt: Europa/San Marinas

en: Europe/Sarajevo
lt: Europa/Sarajevas

en: Europe/Simferopol
lt: Europa/Simferopolis

en: Europe/Skopje
lt: Europa/Skopjė

en: Europe/Sofia
lt: Europa/Sofija

en: Europe/Stockholm
lt: Europa/Stokholmas

en: Europe/Tallinn
lt: Europa/Talinas

en: Europe/Tirane
lt: Europa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
lt: Europa/Tiraspolis

en: Europe/Uzhgorod
lt: Europa/Užgorodas

en: Europe/Vaduz
lt: Europa/Vaducas

en: Europe/Vatican
lt: Europa/Vatikanas

en: Europe/Vienna
lt: Europa/Viena

en: Europe/Vilnius
lt: Europa/Vilnius

en: Europe/Volgograd
lt: Europa/Volgogradas

en: Europe/Warsaw
lt: Europa/Varšuva

en: Europe/Zagreb
lt: Europa/Zagrebas

en: Europe/Zaporozhye
lt: Europa/Zaporožė

en: Europe/Zurich
lt: Europa/Ciurichas

en: Indian
lt: Indija

en: Indian/Antananarivo
lt: Indijos vand./Antananaryvas

en: Indian/Chagos
lt: Indijos vand./Čagosas

en: Indian/Christmas
lt: Indijos vand./Kalėdų sal.

en: Indian/Cocos
lt: Indijos vand./Kokoso sal.

en: Indian/Comoro
lt: Indijos vand./Komorų sal.

en: Indian/Kerguelen
lt: Indijos vand./Kergeleno sal.

en: Indian/Mahe
lt: Indijos vand./Mahė

en: Indian/Maldives
lt: Indijos vand./Maldyvai

en: Indian/Mauritius
lt: Indijos vand./Mauricijus

en: Indian/Mayotte
lt: Indijos vand./Majotas

en: Indian/Reunion
lt: Indijos vand./Reunjonas

en: Pacific
lt: Ramusis

en: Pacific/Apia
lt: Ramusis/Apija

en: Pacific/Auckland
lt: Ramusis/Oklendas

en: Pacific/Chatham
lt: Ramusis/Čatemo sal.

en: Pacific/Easter
lt: Ramusis/Velykų sal.

en: Pacific/Efate
lt: Ramusis/Efatė

en: Pacific/Enderbury
lt: Ramusis/Enderberi

en: Pacific/Fakaofo
lt: Ramusis/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
lt: Ramusis/Fidžis

en: Pacific/Funafuti
lt: Ramusis/Funafutis

en: Pacific/Galapagos
lt: Ramusis/Galapagų sal.

en: Pacific/Gambier
lt: Ramusis/Gambjė

en: Pacific/Guadalcanal
lt: Ramusis/Gvadalkanalis

en: Pacific/Guam
lt: Ramusis/Guamo sal.

en: Pacific/Honolulu
lt: Ramusis/Honolulu

en: Pacific/Johnston
lt: Ramusis/Džonstonas

en: Pacific/Kiritimati
lt: Ramusis/Kiritimatis

en: Pacific/Kosrae
lt: Ramusis/Kusajės salos

en: Pacific/Kwajalein
lt: Ramusis/Kvadžaleinas

en: Pacific/Majuro
lt: Ramusis/Madžūras

en: Pacific/Marquesas
lt: Ramusis/Markizų sal.

en: Pacific/Midway
lt: Ramusis/Midvėjus

en: Pacific/Nauru
lt: Ramusis/Nauru

en: Pacific/Niue
lt: Ramusis/Niujė

en: Pacific/Norfolk
lt: Ramusis/Norfolkas

en: Pacific/Noumea
lt: Ramusis/Numėja

en: Pacific/Pago_Pago
lt: Ramusis/Pago Pago

en: Pacific/Palau
lt: Ramusis/Palau

en: Pacific/Pitcairn
lt: Ramusis/Pitkernas

en: Pacific/Ponape
lt: Ramusis/Ponpėjus

en: Pacific/Port_Moresby
lt: Ramusis/Port Moresbis

en: Pacific/Rarotonga
lt: Ramusis/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
lt: Ramusis/Saipanas

en: Pacific/Tahiti
lt: Ramusis/Taitis

en: Pacific/Tarawa
lt: Ramusis/Tarava

en: Pacific/Tongatapu
lt: Ramusis/Tongatapu

en: Pacific/Truk
lt: Ramusis/Trukas

en: Pacific/Wake
lt: Ramusis/Veikas

en: Pacific/Wallis
lt: Ramusis/Valis

en: Pacific/Yap
lt: Ramusis/Japas

en: US
lt: JAV

en: US/Alaska
lt: JAV/Aliaska

en: US/Arizona
lt: JAV/Arizona

en: US/Hawaii
lt: JAV/Havajai

en: US/Michigan
lt: JAV/Mičiganas

en: New appointment
lt: Naujas paskyrimas

en: About Orage
lt: Apie Orage

en: Orage Panel Clock
lt: Orage skydelio laikrodis

en: Show time and date?
lt: Rodyti datą ir laiką?

en: Orage preferences
lt: Orage nustatymai

en: Settings for the Xfce 4 Calendar Application (Orage)
lt: Xfce4 kalendoriaus programos (Orage) nustatymai

en: Orage Calendar Preferences
lt: Orage kalendoriaus nustatymai

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Orage Calendar
lt: Orage kalendorius

en: Desktop calendar
lt: Darbalaukio kalendorius
