Xfce Apps - en to lv translation catalogue (768 entries)

en: Raising GlobalTime window...
lv: Pasaules laika loga celšana...

en: GlobalTime window raise failed
lv: Pasaules laika logu neizdevās pacelt

note: ********** timezone tooltip **********
en: %s
    click to modify clock
lv: %s
    uzklikšķiniet, lai mainītu pulksteni

en: Localtime
lv: Vietējais laiks

en: button 1 to change preferences 
    button 2 to adjust time of clocks
lv: poga 1, lai mainītu uzstādījumus 
    poga 2, lai pielāgotu pulksteņa laiku

en: adjust to change hour
lv: pielāgot, lai mainītu stundas

en: adjust to change minute. Click arrows with button 2 to change only 1 minute.
lv: pielāgot, lai mainītu minūtes. Uzklikšķiniet uz bultas ar pogu 2, lai mainītu tikai 1 minūti.

en: NEW
lv: JAUNS

en: NEW COPY
lv: JAUNA KOPIJA

en: Not possible to delete the last clock.
lv: Nevar dzēst pēdējo pulksteni.

en: update this clock
lv: atjaunināt pulksteni

en: add new empty clock
lv: pievienot jaunu tukšu pulksteni

en: add new clock using this clock as model
lv: pievienot jaunu pulksteni izmantojot šo pulksteni, kā paraugu

en: delete this clock
lv: dzēst šo pulksteni

en: move this clock first
lv: pārvietot šo pulksteni kā pirmo

en: move this clock left
lv: pārvietot šo pulksteni pa kreisi

en: move this clock right
lv: pārvietot šo pulksteni pa labi

en: move this clock last
lv: pārvietot šo pulksteni ka pēdējo

en: set the timezone of this clock to be local timezone
lv: uzstādīt laika zonu šim pulksten uz lokālo laika zonu

en: close window and exit
lv: aizvērt logu un iziet

en: Globaltime preferences
lv: Pasaules laika uzstādījumus

note: -----------------------HEADING-------------------------------------------
en: Clock Parameters
lv: Pulksteņa parametri

en: Name of the clock:
lv: Pulksteņa nosaukums:

en: enter name of clock
lv: Ievadiet nosaukumu pulkstenim

en: Timezone of the clock:
lv: Pulksteņa laikazona:

en: Text Formatting
lv: Teksta formatēšana

note: ------------------------background-------------------------
en: Background color:
lv: Fona krāsa:

en: Click to change background colour for clock
lv: Uzklikšķiniet, lai mainītu pulksteņa fona krāsu

en: Use default
lv: Izmantot noklusēto

en: Cross this to use default instead of selected value
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties izmantot noklusēto, nevis izvēlēto vērtību

note: ------------------------foreground-------------------------
en: Foreground (=text) color:
lv: Priekšplāna (=teksts) krāsa:

en: Click to change foreground colour for clock
lv: Uzklikšķiniet, lai mainītu priekšējo pulksteņa krāsu

note: ------------------------name font-------------------------
en: Font for name of clock:
lv: Pulksteņa nosaukuma fonts:

en: Click to change font for clock name
lv: Uzklikšķiniet, lai mainītu fontu pulksteņa nosaukumam

note: ------------------------time font-------------------------
en: Font for time of clock:
lv: Pulksteņa ciparnīcas fonts:

en: Click to change font for clock time
lv: Uzklikšķiniet, lai mainītu pulksteņa ciparnīcas fontu

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline name of clock:
lv: Pasvītrot pulksteņa nosaukumu:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline time of clock:
lv: Pasvītrot pulksteņa ciparnīcu:

en: Text Default Formatting
lv: Teksta noklusētais formatējums

en: Click to change default background colour for clocks
lv: Uzklikšķiniet, lai mainītu noklusēto pulksteņa fona krāsu

en: Cross this to use system default instead of selected color
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties izmantot sistēmas noklusēto krāsu, nevis izvēlēto

en: Click to change default text colour for clocks
lv: Uzklikšķiniet, lai mainītu noklusēto pulksteņa teksta krāsu

en: Click to change default font for clock name
lv: Uzklikšķiniet, lai mainītu noklusēto pulksteņa fontu nosaukumam

en: Cross this to use system default font instead of selected font
lv: Atzīmējiet, lai izmantotu sistēmas fontu, nevis izvēlēto

en: Click to change default font for clock time
lv: Uzklikšķiniet, lai mainītu noklusēto pulksteņa ciparnīcas fontu

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline for name of clock:
lv: Pasvītrot pulksteņa nosaukumu:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline for time of clock:
lv: Pasvītrot pulksteņa ciparnīcu:

en: update preferences
lv: atjaunināt uzstādījumus

en: Globaltime Preferences
lv: Pasaules laika uzstādījumi

note: -----------------------HEADING--------------------------------------
en: General Preferences
lv: Vispārīgie uzstādījumi

en: Decorations:
lv: Dekorācijas:

en: Standard
lv: Parasts

en: Use normal decorations
lv: Izmantot parastās dekorācijas

en: Do not show window decorations (borders)
lv: Nerādīt loga dekorācijas (robežas)

en: Clock size:
lv: Pulksteņa izmērs:

en: Equal
lv: Vienāds

en: All clocks have same size
lv: Visi pulksteņi ir vienāda izmēra

en: Varying
lv: Mainās

en: Clock sizes vary
lv: Pulksteņu izmēri mainās

en: Local timezone:
lv: Lokālā laika zona:

en:  Other
lv: Citi

en: %d hour %d mins
lv: %d stundas %d minūtes

en: %d hour
lv: %d stundas

en: %d mins
lv: %d min

en: backward
lv: atpakaļ

en: forward
lv: uz priekšu

en: not changed
lv: nav mainīts

en: not changing
lv: netiks mainīts

note: location
en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: GMT Offset
lv: GMT nobīde

en: Previous/Next Change
lv: Nākamā/Iepriekšējā izmaiņa

en: Country
lv: Valsts

note: We are actually setting the g_par parameter. In other words we are setting the global default timezone for Orage. This is done very seldom and we do not want to allow "floating" here. This test is ugly, but it is not worth an extra parameter. this is normal appointment
en: Pick timezone
lv: Norādiet laika zonu

en: Change mode
lv: Mainīt režīmu

note: NOTE: this exists only if ical timezones are being used
en: floating
lv: peldošs

en: Orage Globaltime
lv: Orage Pasaules laiks

en: Show clocks from different countries
lv: Rādīt pulksteņus no dažādām valstīm

en: Globaltime
lv: Pasaules laiks

en: Appearance
lv: Izskats

note: show frame
en: Show _frame
lv: Rādīt _rāmi

note: foreground color
en: set foreground _color:
lv: uzstādīt _priekšplāna krāsu:

note: background color
en: set _background color:
lv: uzstādīt _fona krāsu:

note: clock size (=vbox size): height and width
en: set _height:
lv: uzstādīt _augstumu:

en: Note that you can not change the height of horizontal panels
lv: Atceraties, ka jūs nevarat mainīt augstumu horizontālajiem paneļiem

en: set _width:
lv: uzstādīt _platumu:

en: Note that you can not change the width of vertical panels
lv: Atceraties, ka jūs nevarat mainīt platumu vertikālajiem paneļiem

en: Clock Options
lv: Pulksteņa uzstādījumi

note: timezone
en: set timezone to:
lv: uzstādīt laika zonu uz:

en: Line %d:
lv: Rinda %d:

en: Enter any valid strftime function parameter.
lv: Ievadiet jebkādu derīgu strftime funkcijas parametru.

note: Tooltip hint
en: Tooltip:
lv: Paskaidre:

note: special timing for SUSPEND/HIBERNATE
en: fix time after suspend/hibernate
lv: salabot laiku, pēc iemidzināšanas/hibērnēšanas

en: You only need this if you do short term (less than 5 hours) suspend or hibernate and your visible time does not include seconds. Under these circumstances it is possible that Orageclock shows time inaccurately unless you have this selected. (Selecting this prevents cpu and interrupt saving features from working.)
lv: Šī opcija, nepieciešama, tikai tad ja veicat īsa termiņa (mazāk par 5 stundām) iemidzināšanu vai hibernēšanu un jūsu redzamais laiks neiekļauj sekundes. Zem šī gadījuma iespējams, ka Orage pulkstenis rāda laiku neprecīzi, ja nav atzīmēta šī opcija. (Atlasot šo, liedz cpu un pārtraukuma saglabāšanas iespējām darboties.)

en: This program uses strftime function to get time.
    Use any valid code to get time in the format you prefer.
    Some common codes are:
    	%A = weekday			%B = month
    	%c = date & time		%R = hour & minute
    	%V = week number		%Z = timezone in use
    	%H = hours 				%M = minute
    	%X = local time			%x = local date
lv: Šī programma izmanto strftime funkciju, lai iegūtu laiku.
    Izmantojiet, jebkādu derīgu kodu Jūsu laika formātam.
    Biežāk lietotie:
    	%A = nedēļas diena			%B = mēnesis
    	%c = datums & laiks		%R = stunda & minūte
    	%V = nedēļas numurs		%Z = izmantotā laikazona
    	%H = stunda 				%M = minūte
    	%X = vietējais laiks			%x = vietējais datums

en: Orage clock Preferences
lv: Orage pulksteņa uzstādījumi

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

note: if (gtk_toggle_button_get_active( GTK_TOGGLE_BUTTON(apptw->Type_journal_rb))) end time
en: End
lv: Beigas

en: Due
lv: Kavējas

note: to avoid timing problems when updating entry Create file chooser
en: Select a file...
lv: Norādiet failu...

en: Sound Files
lv: Skaņas fails

en: All Files
lv: Visus failus

en: The appointment information has been modified.
lv: Tikšanās informācija ir mainīta.

en: Do you want to continue?
lv: Vēlaties turpināt?

en: The end of this appointment is earlier than the beginning.
lv: Tikšanās beigas ir ātrākās par sākumu.

en: Not set
lv: Nav uzstādīts

en: This appointment will be permanently removed.
lv: Šī tikšanās tiks pilnīgi dzēsta.

en: Pick the date
lv: Norādiet datumu

en: Today
lv: Šodien

en: This appointment does not exist.
lv: Šī tikšanās neeksistē.

en: It was probably removed, please refresh your screen.
lv: Iespējams tika noņemta, lūdzu atsvaidziniet savu ekrānu.

en: Current categories
lv: Patreizējās kategorijas

en: Add new category with color
lv: Pievienot jaunu kategoriju ar krāsu

en: Category:
lv: Kategorija:

en: Colors of categories - Orage
lv: Krāsu kategorijas - Orage

en:  *** COPY ***
lv:  *** KOPIJA ***

en: New appointment - Orage
lv: Jauna tikšanās - Orage

note: File menu stuff ********* File menu ********* File menu
en: _File
lv: _Fails

en: Sav_e and close
lv: Sa_glabāt un aizvērt

en: D_uplicate
lv: D_ublēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save and close
lv: Saglabāt un aizvērt

en: Revert
lv: Apgriezt

en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Free
lv: Brīvs

en: Busy
lv: Aizņemts

en: General
lv: Vispārēji

note: type
en: Type
lv: Tips

en: Event
lv: Notikums

en: Event that will happen sometime. For example:
    Meeting or birthday or TV show.
lv: Notikums, kas kaut kad notiks. Piemēram:
    Tikšanās, dzimšanas diena, TV programma.

en: Todo
lv: Darāmais

en: Something that you should do sometime. For example:
    Wash your car or test new version of Orage.
lv: Kaut, kas kas kādreiz būtu jāizdara. Piemēram:
    Nomazgāt mašīnu, vai apskatīt jauno Orage versiju.

en: Journal
lv: Žurnāls

en: Make a note that something happened. For example:
    Remark that your mother called or first snow came.
lv: Pierakstīt kaut ko, kas noticis. Piemēram:
    Atzīmēt, ka mamma pazvanīja, vai uzsniga pirmais sniegs.

note: title
en: Title
lv: Virsraksts

en: All day event
lv: Visas dienas notikums

note: start time
en: Start
lv: Sākums

en: Set
lv: Uzstādīt

en: Duration
lv: Ilgums

en: days
lv: dienas

en: hours
lv: stundas

en: mins
lv: min

note: Availability (only for EVENT)
en: Availability
lv: Pieejamība

note: completed (only for TODO)
en: Completed
lv: Pabeigts

en: Done
lv: Izdarīts

note: categories
en: Categories
lv: Kategorijas

en: This is special category, which can be used to color this appointment in list views.
lv: Šī ir īpašā kategorija, kura var tikt izmantota, lai iekrāsotu tikšanos saraksta skatā.

en: update colors for categories.
lv: atjaunināt krāsas kategorijai.

note: priority
en: Priority
lv: Prioritāte

note: note
en: Note
lv: Piezīme

en: These shorthand commands take effect immediately:
        <D> inserts current date in local date format
        <T> inserts time and
        <DT> inserts date and time.
    
    These are converted only later when they are seen:
        <&Ynnnn> is translated to current year minus nnnn.
    (This can be used for example in birthday reminders to tell how old the person will be.)
lv: Šīs īsas komandas stājas spēka uzreiz:
      <D> ievietot patreizējo datumu lokālajā datuma formātā
      <T> ievietot laiku un
      <DT> ievietot datumu un laiku.
    
    Tās ir pārvērstas vēlāk, kad tās ir redzamas:
      <&Ynnnn> tiek tulkots, kā patreizējais gads mīnus nnnn.
    (Tas var tikt izmantot piemēra par dzimšanas dienu atgādinājumiem, lai pateiktu cik veca ir persona.)

en: Before Start
lv: Pirms sākuma

en: Before End
lv: Pirms beigām

en: After Start
lv: Pēc sākums

en: After End
lv: Pēc beigām

en: Alarm
lv: Trauksme

note: **** ALARM TIME ****
en: Alarm time
lv: Trauksmes laiks

en: Often you want to get alarm:
     1) before Event start
     2) before Todo end
     3) after Todo start
lv: Ja vēlaties trauksmi:
     1) pirms notikuma sākuma
     2) pirms darītā beigām
     3) pēc darītā sākuma

en: Persistent alarm
lv: Nepiekāpīga trauksme

en: Select this if you want Orage to remind you even if it has not been active when the alarm happened.
lv: Atlasiet, ja vēlaties, lai Orage atgādina pat tad, kad tas nebija aktīvs, kad notika trauksme.

note: **** Audio Alarm ****
en: Sound
lv: Skaņa

en: Use
lv: Izmantot

en: Select this if you want audible alarm
lv: Izvēlaties šo, ja vēlaties skaņas trauksmi

en: Repeat alarm sound
lv: Atkārtot trauksmes signālu

en: times
lv: reizes

en: sec interval
lv: sekunžu intervāls

note: **** Display Alarm ****
en: Visual
lv: Vizuāla

en: Use Orage window
lv: Izmantot Orage logu

en: Select this if you want Orage window alarm
lv: Izvēlaties šo, ja vēlaties Orage loga trauksmi

en: Use notification
lv: Izmantot paziņošanu

en: Select this if you want notification alarm
lv: Izvēlaties šo, ja vēlaties paziņojuma trauksmi

en: Set timeout
lv: Uzstādīt noildzi

en: Select this if you want notification to expire automatically
lv: Izvēlaties šo, ja vēlaties, lai paziņošanas termiņš izbeidzas automātiski

en: 0 = system default expiration time
lv: 0 = sistēmas noklusētais izbeigšanās laiks

en: seconds
lv: sekundes

note: **** Procedure Alarm ****
en: Procedure
lv: Procedūra

en: Select this if you want procedure or script alarm
lv: Atlasiet šo, ja vēlaties procedūras vai skripta trauksmi

en: Test this alarm by raising it now
lv: Pārbaudīt šo trauksmi izsaucot to

en: <b>Default alarm</b>
lv: <b>Noklusētā trauksme</b>

en: Store current settings as default alarm
lv: Glabāt patreizējos uzstādījumus, kā trauksmes noklusētos

en: Set current settings from default alarm
lv: Uzstādīt patreizējos uzstādījumus no noklusētās trauksmes

en: None
lv: Nekas

en: Daily
lv: Katru dienu

en: Weekly
lv: Katru nedēļu

en: Monthly
lv: Katru mēnesi

en: Yearly
lv: Katru gadu

en: Mon
lv: P

en: Tue
lv: O

en: Wed
lv: T

en: Thu
lv: C

en: Fri
lv: Pk

en: Sat
lv: S

en: Sun
lv: Sv

en: Recurrence
lv: Atkārtošanās

note: complexity
en: Complexity
lv: Sarežģītība

en: Basic
lv: Pamata

en: Advanced
lv: Paplašināta

en: Use this if you want regular repeating event
lv: Izmantojiet, ja Jūs vēlaties notikumu atkārtot regulāri

en: Use this if you need complex times like:
     Every Saturday and Sunday or 
     First Tuesday every month
lv: Izmantojiet, ja Jums nepieciešams sarežģīts laiks:
     Katru Sestdienu un Svētdienu vai 
     Katra mēneša pirmo Ceturdienu

note: frequency
en: Frequency
lv: Biežums

en: Each
lv: Katrs

en: occurrence
lv: gadījums

en: Limit frequency to certain interval.
     For example: Every third day:
     Frequency = Daily and Interval = 3
lv: Ierobežot biežumu līdz noteiktam intervālam.
     Piemēram: Katru trešo dienu:
     Biežums = Katru dienu un Intervāls = 3

en: Limit
lv: Ierobežot

en: Repeat forever
lv: Atkārtot nepārtraukti

en: Repeat
lv: Atkārtot

en: Repeat until
lv: Atkārtot līdz

note: weekdays (only for complex settings)
en: Weekdays
lv: Nedēļas diena

en: Which day
lv: Kuru dienu

en: Specify which weekday for monthly and yearly events.
     For example:
     Second Wednesday each month:
    	Frequency = Monthly,
    	Weekdays = check only Wednesday,
    	Which day = select 2 from the number below Wednesday
lv: Norādiet nedēļas dienu, priekš ik mēneša un ik gada notikumiem.
    Piemēram:
     Otrā Trešdiena, katru mēnesi:
    	Biežums = Katru mēnesi,
    	Nedēļas diena = atzīmēt tikai Trešdienu,
    	Kuru dienu = atzīmēt 2 no cipariem zem Trešdienas

note: TODO base (only for TODOs)
en: TODO base
lv: Darāmā bāze

en: TODO reoccurs regularly starting on start time and repeating after each interval no matter when it was last completed
lv: Darāmais atkārtojas regulāri sākot no sākum laika un atkārtojoties pēc katra intervāla neatkarīgi, no tā kad tas tika pabeigts

en: TODO reoccurrency is based on complete time and repeats after the interval counted from the last completed time.
    (Note that you can not tell anything about the history of the TODO since reoccurrence base changes after each completion.)
lv: Darāmajā atkārtošanas ir balstīta uz pabeigto laiku un atkārtojas pēc intervāla skaita no pēdējā pabeigtā laika.
    (Atceraties, ka jūs nevarat pateikt neko par darāmā vēsturi, jo atkārtošanās bāze mainās pēc katras pabeigšanās.)

note: exceptions
en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: Add more exception dates by clicking the calendar days below.
    Exception is either exclusion(-) or inclusion(+) depending on the selection.
    Remove by clicking the data.
lv: Pievienot vēl izņēmuma datumus, klikšķinot uz kalendāra dienām zemāk.
    Izņēmumi ir vai nu izņemšana (-) vai iekļaušana (+) atkarība no atlases.
    Noņemiet klikšķinot uz datuma.

en: Add excluded date (-)
lv: Pievienot izņemamos datumus (-)

en: Excluded days are full days where this appointment is not happening
lv: Izņemt dienas, kuras ir pilnas un kur šī tikšanās nenotiek

en: Add included time (+)
lv: Pievienot iekļauto laiku (+)

en: Included times have same timezone than start time, but they may have different time
lv: Iekļautie laiki var būt ar tādu pašu laika zonu, kā sākuma laiks, bet var būt arī ar citu laiku

note: calendars showing the action days
en: Action dates
lv: Darbības datumi

note: ********* View menu ********* View menu
en: _View
lv: _Skats

note: ********* Go menu   *********
en: _Go
lv: _Aiziet

en: New
lv: Jauns

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Unknown
lv: Nezināms

en:        Number of days to show
lv:       Skaits dienām, ko rādīt

en: Orage - day view
lv: Orage - dienas skats

note: date only appointment
en: All day
lv: Visu dienu

en: Time
lv: Laiks

en: No rows have been selected.
lv: Neviena rinda nav atlasīta

en: Click a row to select it and after that you can copy it.
lv: Uzklikšķiniet uz rindas, lai to atlasītu, tad varat kopēt.

en: You will permanently remove all
    selected appointments.
lv: Jūs izdzēsīsiet pilnīgi visas
    izvēlētās tikšanās.

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Forward
lv: Uz priekšu

en: Find
lv: Atrast

en: Dayview
lv: Dienas skats

en: Extra days to show
lv: Papildus rādāmās dienas

en: Journal entries starting from:
lv: Žurnāla ieraksti sākot no:

en: Search
lv: Meklēt

en: Search text
lv: Meklēt tekstu

en: Flags
lv: Karodziņi

en: Title
lv: Virsraksts

note: remove since it has ended
en: 	Recur ended, moving to archive file.
lv: 	Atkārtošanās beidzās, pārvietoju uz arhīva failu.

en: Archiving not enabled. Exiting
lv: Arhivēšana nav ieslēgta. Iziešana

en: Archiving threshold: %d month(s)
lv: Arhīva slieksnis: %d mēneši(-sis)

note: yy mon day
en: 	Archiving events, which are older than: %04d-%02d-%02d
lv: 	Arhivēšanas notikumi, kuri ir vecāki par: %04d-%02d-%02d

en: Archiving uid: %s
lv: Arhivēšanas uid: %s

note: VTODO not completed, do not archive
en: 	VTODO not complete; not archived
lv: 	VTODO nav pabeigts; netiek arhivēts

note: it is recurrent event
en: 	Recurring. End year: %04d, month: %02d, day: %02d
lv: 	Atkārtojas. Beigu gads: %04d, mēnesis: %02d, diena: %02d

en: Archiving done
lv: Arhivēšana pabeigta

note: PHASE 1: go through base orage file and remove "repeat" shortcuts
en: Starting archive removal.
lv: Sāku arhīva noņemšanu.

en: 	PHASE 1: reset recurring appointments
lv: 	Fāze 1: atcelt atkārtojošās tikšanās

note: PHASE 2: go through archive file and add everything back to base orage. * After that delete the whole arch file
en: 	PHASE 2: return archived appointments
lv: 	Fāze 2: atgriezt arhivētās tikšanās

en: Archive removal done
lv: Arhīva noņemšana pabeigta

en: Orage default alarm
lv: Orage noklusētā trauksme

en: 	Found %d alarms of which %d are active. (Searched %d recurring alarms.)
lv: 	Atradu %d trauksmes, no kurām %d ir aktīvas. (Meklēt %d atkārtojošās trauksmes.)

en: Starting import file preprocessing
lv: Tiek sākta importa faila pirmapstrāde

en: ... Patched DCREATED to be CREATED.
lv: ... Labots DCREATED uz CREATED.

en: ... Patched timezone to Orage format.
lv: ... ierakstu laika zonu Orage formātā.

en: Import file preprocessing done
lv: Pabeigta importa faila pirmapstrāde

en: Calendar files
lv: Kalendāra failus

en: Current foreign files
lv: Esošie ārzemju faili

en: READ ONLY
lv: TIKAI LASĪT

en: READ WRITE
lv: TIKAI RAKSTĪT

en: ***** No foreign files *****
lv: ***** Nav ārzemju failu *****

en: Import/export
lv: Imports/eksports

en: Import
lv: Imports

en: Read from file:
lv: Lasīt no faila:

en: Separate filenames with comma(,).
     NOTE: comma is not valid character in filenames for Orage.
lv: Atdalīt faila nosaukumus ar komatu (,).
     PIEZĪME: komats, nav derīgs faila nosaukums priekš Orage.

en: Export
lv: Eksports

en: Write to file:
lv: Rakstīt failā:

en: Select
lv: Atlasiet

en: All appointments
lv: Visas tikšanās

en: Named appointments:
lv: Nosauktās tikšanās:

en: Note that only main file appointments are read.
    Archived and Foreign events are not exported.
lv: Tikai galvenie faila tikšanās tiek lasītas.
    Arhivētie un ārzemju notikumu netiek eksportēti.

en: Note that only main file appointments are read.
    Foreign events are not exported.
lv: Tikai galvenie faila tikšanās tiek lasītas.
    Ārzemju notikumi netiek eksportēti.

en: You can easily drag these from event-list window.
lv: Jūs varat viegli vilkt šos no notikuma-saraksta loga.

en: Orage appointment UIDs separated by commas.
lv: Orage tikšanās UID tiek atdalīti ar komatu.

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Archive now (threshold: %d months)
lv: Arhīvs tagad (slieksnis: %d mēnešus)

en: You can change archive threshold in parameters
lv: Jūs varat mainīt arhīva slieksni iekš parametriem

en: Revert archive now
lv: Atgriezt arhīvu tagad

en: Return all archived events into main orage file and remove arch file.
    This is useful for example when doing export and moving orage
    appointments to another system.
lv: Atgriezt visus arhivētos notikumus iekš galvenā orage faila un dzēst arhīva failu.
    Šis ir noderīgi, piemēram, kad veicat eksportu un pārvietojat orage
    tikšanās uz citu sistēmu.

en: Orage files
lv: Orage fails

en: Orage main calendar file
lv: Orage galvenais kalendāra fails

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Orage internal file rename only.
    Does not touch external filesystem at all.
    New file must exist.
lv: Tikai Orage iekšējo failu pārdēvēšana.
    Netiek aizskarti ārējās failu sistēmas.
    Jaunajam failam ir jāeksistē.

en: Copy
lv: Kopēt

en: Current file is copied and stays unmodified in the old place.
lv: Esošais fails ir nokopēts un paliek nemodificēts vecajā vietā.

en: Move
lv: Pārvietot

en: Current file is moved and vanishes from the old place.
lv: Esošais fails ir pārvietots un pazudis no vecās vietas.

en: Archive file
lv: Arhīva fails

en: Foreign files
lv: Ārzemju fails

en: Add new foreign file
lv: Pievienot jaunu ārzemju failu

en: Foreign file:
lv: Ārzemju fails:

en: Read only
lv: Tikai lasīt

en: Set this if you want to make sure that this file is never modified by Orage.
    Note that modifying foreign files may make them incompatible with the original tool, where they came from!
lv: Uzstādiet šo, ja vēlaties, lai Orage nekad nemainītu šo failu.
    Piezīme, modificējot ārzemju failus, var padarīt viņus ne-saderīgus ar rīku, kurš izveidoja šos failus!

en: Exchange data - Orage
lv: Apmaiņas dati - Orage

en: 	Released under the terms of the GNU General Public License.
lv: 	Izplatīts zem GNU General Public License noteikumiem.

en: 	Compiled against GTK+-%d.%d.%d,
lv: 	Kompilēts pret GTK+-%d.%d.%d,

en: using GTK+-%d.%d.%d.
lv: Izmanto GTK+-%d.%d.%d.

en: 	Using DBUS for import.
lv: 	Izmanto DBUS priekš importa.

en: 	Not using DBUS. Import works only partially.
lv: 	Neizmanto DBUS. Imports strādā tikai daļēji.

en: 	Using libnotify.
lv: 	Izmantoju libnotify.

en: 	Not using libnotify.
lv: 	Neizmantoju libnotify.

en: 	Using automatic archiving.
lv: 	Izmanto automātisko arhivēšanu.

en: 	Not using archiving.
lv: 	Neizmanto arhivēšanu.

en: 	Using operating system package libical.
lv: 	Izmanto operētājsistēmas paciņu libical.

en: 	Using Orage local version of libical.
lv: 	Izmanto Orage lokālo libical versiju.

en: Usage: orage [options] [files]
lv: Lietojums: orage [opcijas] [faili]

en: Options:
lv: Uzstādījumi:

en: --version (-v) 		show version of orage
lv: --version (-v) 		uzrāda orage versiju

en: --help (-h) 		print this text
lv: --help (-h) 		izdrukā šo tekstu

en: --preferences (-p) 	show preferences form
lv: --preferences (-p) 	parāda uzstādījumu formu

en: --toggle (-t) 		make orage visible/unvisible
lv: --toggle (-t) 		padara orage redzemu/neredzemu

en: --remove-foreign (-r) file 	remove a foreign file
lv: --remove-foreign (-r) fails 	dzēšs ārzemju failu

en: files=ical files to load into orage
lv: files=ical failus, kurus ielādēt orage

en: 	dbus not included in orage.
lv: 	dbus nav iekļaut orage.

en: 	without dbus [files] and foreign file options(-a & -r) can only be used when starting orage
lv: 	bez dbus [faili] un ārzemju faila opcijas (-a & -r) var tikt izmantotas tikai sāknējot orage

en: 
    Unknown option %s
lv: 
    Nezināma opcija %s

en: _Exchange data
lv: _Apmaiņas dati

note: Edit menu
en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: View selected _date
lv: Apskatīt izvēlēto _datumu

en: View selected _week
lv: Apskatīt atlasīto _nedēļu

en: Select _Today
lv: Norādiet š_odienu

note: Help menu
en: _Help
lv: _Palīdzība

en: Never
lv: Nekad

en: <b>To do:</b>
lv: <b>Darīt:</b>

en: <b>Events for %s:</b>
lv: <b>Notikumi priekš %s:</b>

en: <b>Events for %s - %s:</b>
lv: <b>Notikumi priekš %s - %s:</b>

en: Timezone
lv: Laika zona

en: You should always define your local timezone.
lv: Vienmēr vajadzētu definēt vietējo laika zonu.

en: Archive threshold (months)
lv: Arhīva slieksnis (mēneši)

en: (0 = no archiving)
lv: (0 = nearhivēt)

en: Archiving is used to save time and space when handling events.
lv: Arhivēšana tiek izmantota, lai samazinu laiku un vietu, kad darbojas ar notikumiem.

en: Sound command
lv: Skaņas komanda

en: This command is given to shell to make sound in alarms.
lv: Komanda tiek izsniegta čaulai, lai rada trauksmes skaņu.

en: Show borders
lv: Rādīt robežas

en: Show menu
lv: Rādīt izvēlni

en: Show day names
lv: Rādīt dienas nosaukumus

en: Show week numbers
lv: Rādīt nedēļas kārtas numuru

en: Show month and year
lv: Rādīt mēnesi un dienu

en: Show todo list
lv: Rādīt darba sarakstu

en: Number of days to show in event window
lv: Dienu skaits, ko rādīt notikumu logā

en: 0 = do not show event list at all
lv: 0 = nerādīt notikumu sarakstu vispār

en: Show in taskbar
lv: Rādīt uzdevumjoslā

en: Show in pager
lv: Rādīt peidžerī

en: Show in systray
lv: Rādīt sistēmas joslā

en: Calendar start
lv: Palaist kalendāru

en: Show
lv: Parādīt

en: Hide
lv: Paslēpt

en: Minimized
lv: Minimizēt

en: Days view
lv: Dienas skats

en: Event list
lv: Notikumu saraksts

en: Number of extra days to show in event list
lv: Papildus dienu skaits, kuru rādīt notikumu sarakstā

en: This is just the default value, you can change it in the actual eventlist window.
lv: Tā ir tikai noklusēta vērtība, kuru varat mainīt aktuālajā notikumu saraksta logā.

en: Use dynamic tray icon
lv: Izmantot dinamiskās joslas ikonas

en: Use dynamic icon
lv: Izmantot dinamiskās ikonas

en: Dynamic icon shows current month and day of the month.
lv: Dinamiskās ikonas rada pašreizējo mēnesi un mēneša dienu.

en: Orage Preferences
lv: Orage uzstādījumi

en: First Orage start. Searching default timezone.
lv: Pirmā Orage palaišanās. Meklēju noklusēto laika zonu.

en: Default timezone set to %s.
lv: Noklusētā laika zonu uzstādīta uz %s.

en: Default timezone not found, please, set it manually.
lv: Noklusēta laika zona nav atrasta, lūdzu norādiet manuāli.

en: Reminder
lv: Atgādinātājs

en: Open
lv: Atvērt

en: Reminder - Orage
lv: Atgādinātājs - Orage

en: Remind me again after the specified time
lv: Atgādināt man atkal pēc norādītā laika

en: Next active alarms:
lv: Nākošā aktīvā trauksme:

en: 
    %02d d %02d h %02d min to: %s
lv: 
    %02d d %02d h %02d min līdz: %s

en: 
    No active alarms found
lv: 
    Netika atrastas aktīvas trauksmes

en: Africa
lv: Āfrika

en: Africa/Abidjan
lv: Āfrika/Abidžana

en: Africa/Accra
lv: Āfrika/Akra

en: Africa/Addis_Ababa
lv: Āfrika/Adisabeba

en: Africa/Algiers
lv: Āfrika/Alžīra

en: Africa/Asmera
lv: Āfrika/Asmera

en: Africa/Bamako
lv: Āfrika/Bamako

en: Africa/Bangui
lv: Āfrika/Bangi

en: Africa/Banjul
lv: Āfrika/Bandžula

en: Africa/Bissau
lv: Āfrika/Bisava

en: Africa/Blantyre
lv: Āfrika/Blantaire

en: Africa/Brazzaville
lv: Āfrika/Brazivilla

en: Africa/Bujumbura
lv: Āfrika/Budžumbura

en: Africa/Cairo
lv: Āfrika/Kaira

en: Africa/Casablanca
lv: Āfrika/Kasablanka

en: Africa/Ceuta
lv: Āfrika/Seuta

en: Africa/Conakry
lv: Āfrika/Konakri

en: Africa/Dakar
lv: Āfrika/Dakāra

en: Africa/Dar_es_Salaam
lv: Āfrika/Dar_es_Salam

en: Africa/Djibouti
lv: Āfrika/Džibuti

en: Africa/Douala
lv: Āfrika/Duala

en: Africa/El_Aaiun
lv: Āfrika/El_Ajuna

en: Africa/Freetown
lv: Āfrika/Frītauna

en: Africa/Gaborone
lv: Āfrika/Gaborone

en: Africa/Harare
lv: Āfrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
lv: Āfrika/Johanesburga

en: Africa/Kampala
lv: Āfrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
lv: Āfrika/Hartūma

en: Africa/Kigali
lv: Āfrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
lv: Āfrika/Kinšasa

en: Africa/Lagos
lv: Āfrika/Lagosa

en: Africa/Libreville
lv: Āfrika/Libervilla

en: Africa/Lome
lv: Āfrika/Lome

en: Africa/Luanda
lv: Āfrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
lv: Āfrika/Lubumbaši

en: Africa/Lusaka
lv: Āfrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
lv: Āfrika/Malabo

en: Africa/Maputo
lv: Āfrika/Maputo

en: Africa/Maseru
lv: Āfrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
lv: Āfrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
lv: Āfrika/Mogadišo

en: Africa/Monrovia
lv: Āfrika/Monrovija

en: Africa/Nairobi
lv: Āfrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
lv: Āfrika/Ndžamena

en: Africa/Niamey
lv: Āfrika/Niamei

en: Africa/Nouakchott
lv: Āfrika/Nokšota

en: Africa/Ouagadougou
lv: Āfrika/Vagadugu

en: Africa/Porto-Novo
lv: Āfrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
lv: Āfrika/Santome

en: Africa/Timbuktu
lv: Āfrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
lv: Āfrika/Tripole

en: Africa/Tunis
lv: Āfrika/Tunisa

en: Africa/Windhoek
lv: Āfrika/Vindhūka

en: America
lv: Amērika

en: America/Adak
lv: Amērika/Adaka

en: America/Anchorage
lv: Amērika/Ankoridža

en: America/Anguilla
lv: Amērika/Angiļa

en: America/Antigua
lv: Amērika/Antigva

en: America/Araguaina
lv: Amērika/Araguaīna

en: America/Argentina/Buenos_Aires
lv: Amērika/Argentīna/Buenosairesa

en: America/Argentina/Catamarca
lv: Amērika/Argentīna/Karamarka

en: America/Argentina/Cordoba
lv: Amērika/Argentīna/Kordova

en: America/Argentina/Jujuy
lv: Amērika/Argentīna/Džudžuja

en: America/Argentina/Mendoza
lv: Amērika/Argentīna/Mendoza

en: America/Aruba
lv: Amērika/Aruba

en: America/Asuncion
lv: Amērika/Asunsjona

en: America/Barbados
lv: Amērika/Barbadosa

en: America/Belem
lv: Amērika/Belēma

en: America/Belize
lv: Amērika/Beliza

en: America/Boa_Vista
lv: Amērika/Boa_Vista

en: America/Bogota
lv: Amērika/Bogota

en: America/Boise
lv: Amērika/Boiza

en: America/Buenos_Aires
lv: Amērika/Buenosairesa

en: America/Cambridge_Bay
lv: Amērika/Kembridžbei

en: America/Cancun
lv: Amērika/Kankūna

en: America/Caracas
lv: Amērika/Karakasa

en: America/Catamarca
lv: Amērika/Karamarka

en: America/Cayenne
lv: Amērika/Kaijena

en: America/Cayman
lv: Amērika/Kaimanu_salas

en: America/Chicago
lv: Amērika/Čikāga

en: America/Chihuahua
lv: Amērika/Čihuahua

en: America/Cordoba
lv: Amērika/Kordova

en: America/Costa_Rica
lv: Amērika/Kostarika

en: America/Cuiaba
lv: Amērika/Kuiba

en: America/Curacao
lv: Amērika/Kurasao

en: America/Dawson
lv: Amērika/Deivisona

en: America/Dawson_Creek
lv: Amērika/Deivisona_Krīka

en: America/Denver
lv: Amērika/Denvera

en: America/Detroit
lv: Amērika/Detroita

en: America/Dominica
lv: Amērika/Dominika

en: America/Edmonton
lv: Amērika/Edmontona

en: America/Eirunepe
lv: Amērika/Eirunepa

en: America/El_Salvador
lv: Amērika/Elsalvadora

en: America/Fortaleza
lv: Amērika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
lv: Amērika/Glaisībaia

en: America/Godthab
lv: Amērika/Godtaba

en: America/Goose_Bay
lv: Amērika/Goosībeis

en: America/Grand_Turk
lv: Amērika/Grandturka

en: America/Grenada
lv: Amērika/Grenada

en: America/Guadeloupe
lv: Amērika/Gvadelupa

en: America/Guatemala
lv: Amērika/Gvatemala

en: America/Guayaquil
lv: Amērika/Gujavila

en: America/Guyana
lv: Amērika/Gviāna

en: America/Halifax
lv: Amērika/Halifaksa

en: America/Havana
lv: Amērika/Havanna

en: America/Hermosillo
lv: Amērika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
lv: Amērika/Indiana/Indianapolisa

en: America/Indiana/Knox
lv: Amērika/Indiana/Knoksa

en: America/Indiana/Marengo
lv: Amērika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
lv: Amērika/Indiana/Vevaja

en: America/Indianapolis
lv: Amērika/Indianapolisa

en: America/Inuvik
lv: Amērika/Inuvika

en: America/Iqaluit
lv: Amērika/Ikualuita

en: America/Jamaica
lv: Amērika/Jamaika

en: America/Jujuy
lv: Amērika/Džudžuja

en: America/Juneau
lv: Amērika/Džuneja

en: America/Kentucky/Louisville
lv: Amērika/Kentuki/Losvila

en: America/Kentucky/Monticello
lv: Amērika/Kentuki/Montičelo

en: America/La_Paz
lv: Amērika/Lapaza

en: America/Lima
lv: Amērika/Lima

en: America/Los_Angeles
lv: Amērika/Losandželosa

en: America/Louisville
lv: Amērika/Luisvilla

en: America/Maceio
lv: Amērika/Makeio

en: America/Managua
lv: Amērika/Managva

en: America/Manaus
lv: Amērika/Manusa

en: America/Martinique
lv: Amērika/Martinika

en: America/Mazatlan
lv: Amērika/Mazatlana

en: America/Mendoza
lv: Amērika/Mendoza

en: America/Menominee
lv: Amērika/Menominea

en: America/Merida
lv: Amērika/Merida

en: America/Mexico_City
lv: Amērika/Mehiko

en: America/Miquelon
lv: Amērika/Mikelona

en: America/Monterrey
lv: Amērika/Montereja

en: America/Montevideo
lv: Amērika/Montevideo

en: America/Montreal
lv: Amērika/Monreāla

en: America/Montserrat
lv: Amērika/Monserata

en: America/Nassau
lv: Amērkia/Nasau

en: America/New_York
lv: Amērika/Ņujorka

en: America/Nipigon
lv: Amērika/Nipigona

en: America/Nome
lv: Amērika/Nomea

en: America/Noronha
lv: Amērika/Noronha

en: America/Panama
lv: Amērika/Panama

en: America/Pangnirtung
lv: Amērika/Pangnirtunga

en: America/Paramaribo
lv: Amērika/Paramaribo

en: America/Phoenix
lv: Amērika/Fēniksa

en: America/Port-au-Prince
lv: Amērika/Portoprinsa

en: America/Port_of_Spain
lv: Amērika/Portofspeina

en: America/Porto_Velho
lv: Amērika/Portovelho

en: America/Puerto_Rico
lv: Amērika/Puertoriko

en: America/Rainy_River
lv: Amērika/Rainirivera

en: America/Rankin_Inlet
lv: Amērika/Rankininleta

en: America/Recife
lv: Amērika/Rekife

en: America/Regina
lv: Amērika/Regīna

en: America/Rio_Branco
lv: Amērika/Riobranko

en: America/Rosario
lv: Amērika/Rozārio

en: America/Santiago
lv: Amērika/Santjāgo

en: America/Santo_Domingo
lv: Amērika/Sandomingo

en: America/Sao_Paulo
lv: Amērika/Saopaulo

en: America/Scoresbysund
lv: Amērika/Skoresbsunda

en: America/Shiprock
lv: Amērika/Šiproka

en: America/St_Johns
lv: Amērika/Saintdžonsa

en: America/St_Kitts
lv: Amērika/Saintkitta

en: America/St_Lucia
lv: Amērika/Saintlucija

en: America/St_Thomas
lv: Amērika/Sainttomasa

en: America/St_Vincent
lv: Amērika/Sentvinsenta

en: America/Swift_Current
lv: Amērika/Sviftkorenta

en: America/Tegucigalpa
lv: Amērika/Tegučigalpa

en: America/Thule
lv: Amērika/Tūle

en: America/Thunder_Bay
lv: Amērika/Tanderbeija

en: America/Tijuana
lv: Amērika/Tihuāna

en: America/Vancouver
lv: Amērika/Vankuvera

en: America/Whitehorse
lv: Amērika/Vaithorsa

en: America/Winnipeg
lv: Amērika/Vinipega

en: America/Yakutat
lv: Amērika/Jakuta

en: America/Yellowknife
lv: Amērika/Jelovknaifa

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Antarctica/Casey
lv: Antarktika/Kaisija

en: Antarctica/Davis
lv: Antarktika/Deivisa

en: Antarctica/DumontDUrville
lv: Antarktika/Dumontdurvilla

en: Antarctica/Mawson
lv: Antarktika/Mavsona

en: Antarctica/McMurdo
lv: Antarktika/Makmurdo

en: Antarctica/Palmer
lv: Antarktika/Palmera

en: Antarctica/South_Pole
lv: Antarktika/Dienvidpols

en: Antarctica/Syowa
lv: Antarktika/Sjova

en: Antarctica/Vostok
lv: Antarktika/Vostoka

en: Arctic
lv: Artika

en: Arctic/Longyearbyen
lv: Artika/Longjerbaiena

en: Asia
lv: Āzija

en: Asia/Aden
lv: Āzija/Adena

en: Asia/Almaty
lv: Āzija/Almata

en: Asia/Amman
lv: Āzija/Amāna

en: Asia/Anadyr
lv: Āzija/Anadira

en: Asia/Aqtau
lv: Āzija/Akutaua

en: Asia/Aqtobe
lv: Āzija/Akutobe

en: Asia/Ashgabat
lv: Āzija/Ašhabada

en: Asia/Baghdad
lv: Āzija/Bagdāde

en: Asia/Bahrain
lv: Āzija/Bahreina

en: Asia/Baku
lv: Āzija/Baku

en: Asia/Bangkok
lv: Āzija/Bankoka

en: Asia/Beirut
lv: Āzija/Beiruta

en: Asia/Bishkek
lv: Āzija/Biškeka

en: Asia/Brunei
lv: Āzija/Bruneja

en: Asia/Calcutta
lv: Āzija/Kalkuta

en: Asia/Chungking
lv: Āzija/Čunkinga

en: Asia/Colombo
lv: Āzija/Kolombo

en: Asia/Damascus
lv: Āzija/Damaska

en: Asia/Dhaka
lv: Āzija/Daka

en: Asia/Dili
lv: Āzija/Dili

en: Asia/Dubai
lv: Āzija/Dubaja

en: Asia/Dushanbe
lv: Āzija/Dušambe

en: Asia/Gaza
lv: Āzija/Gaza

en: Asia/Harbin
lv: Āzija/Harbina

en: Asia/Hong_Kong
lv: Āzija/Honkonga

en: Asia/Hovd
lv: Āzija/Hovuda

en: Asia/Irkutsk
lv: Āzija/Irkutska

en: Asia/Istanbul
lv: Āzija/Istanbula

en: Asia/Jakarta
lv: Āzija/Džakarta

en: Asia/Jayapura
lv: Āzija/Džaipura

en: Asia/Jerusalem
lv: Āzija/Jeruzāleme

en: Asia/Kabul
lv: Āzija/Kabula

en: Asia/Kamchatka
lv: Āzija/Kamčatka

en: Asia/Karachi
lv: Āzija/Karači

en: Asia/Kashgar
lv: Āzija/Kašgara

en: Asia/Katmandu
lv: Āzija/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
lv: Āzija/Krasnojarska

en: Asia/Kuala_Lumpur
lv: Āzija/Kualalumpura

en: Asia/Kuching
lv: Āzija/Kučinga

en: Asia/Kuwait
lv: Āzija/Kuveita

en: Asia/Macao
lv: Āzija/Makao

en: Asia/Magadan
lv: Āzija/Magadāna

en: Asia/Manila
lv: Āzija/Manila

en: Asia/Muscat
lv: Āzija/Muskata

en: Asia/Nicosia
lv: Āzija/Nikosija

en: Asia/Novosibirsk
lv: Āzija/Novosibirska

en: Asia/Omsk
lv: Āzija/Omska

en: Asia/Phnom_Penh
lv: Āzija/Pnompeņa

en: Asia/Pontianak
lv: Āzija/Pontianaka

en: Asia/Pyongyang
lv: Āzija/Pjongjanga

en: Asia/Qatar
lv: Āzija/Kutara

en: Asia/Rangoon
lv: Āzija/Rangona

en: Asia/Riyadh
lv: Āzija/Rijāde

en: Asia/Saigon
lv: Āzija/Saigona

en: Asia/Samarkand
lv: Āzija/Samarkanda

en: Asia/Seoul
lv: Āzija/Seula

en: Asia/Shanghai
lv: Āzija/Šanhaja

en: Asia/Singapore
lv: Āzija/Singapūra

en: Asia/Taipei
lv: Āzija/Taipeja

en: Asia/Tashkent
lv: Āzija/Taškenta

en: Asia/Tbilisi
lv: Āzija/Tbilisi

en: Asia/Tehran
lv: Āzija/Teherāna

en: Asia/Thimphu
lv: Āzija/Timpu

en: Asia/Tokyo
lv: Āzija/Tokija

en: Asia/Ujung_Pandang
lv: Āzija/Udžungpandanga

en: Asia/Ulaanbaatar
lv: Āzija/Ulanbatora

en: Asia/Urumqi
lv: Āzija/Urumkuja

en: Asia/Vientiane
lv: Āzija/Vjentjan

en: Asia/Vladivostok
lv: Āzija/Vladivastoka

en: Asia/Yakutsk
lv: Āzija/Jakutska

en: Asia/Yekaterinburg
lv: Āzija/Jekaterinburga

en: Asia/Yerevan
lv: Āzija/Erevāna

en: Atlantic
lv: Atlantija

en: Atlantic/Azores
lv: Atlantija/Azoru_salas

en: Atlantic/Bermuda
lv: Atlantija/Bermudu_salas

en: Atlantic/Canary
lv: Atlantija/Kanāriju_salas

en: Atlantic/Cape_Verde
lv: Atlantija/Kapaverde

en: Atlantic/Faeroe
lv: Atlantija/Fēru_salas

en: Atlantic/Jan_Mayen
lv: Atlantija/Jana_Maijena_sala

en: Atlantic/Madeira
lv: Atlantija/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
lv: Atlantija/Reikjavika

en: Atlantic/South_Georgia
lv: Atlantija/Dienviddžordžija

en: Atlantic/St_Helena
lv: Atlantija/Sv._Helēnas_sala

en: Atlantic/Stanley
lv: Atlantija/Stenlija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Australia/Adelaide
lv: Austrālija/Adelaida

en: Australia/Brisbane
lv: Austrālija/Brisbene

en: Australia/Broken_Hill
lv: Austrālija/Brokenhila

en: Australia/Darwin
lv: Austrālija/Darvina

en: Australia/Hobart
lv: Austrālija/Hobārta

en: Australia/Lindeman
lv: Austrālija/Lindemana

en: Australia/Lord_Howe
lv: Austrālija/Lordhoveja

en: Australia/Melbourne
lv: Austrālija/Melburna

en: Australia/Perth
lv: Austrālija/Perta

en: Australia/Sydney
lv: Austrālija/Sidneja

en: Europe
lv: Eiropa

en: Europe/Amsterdam
lv: Eiropa/Amsterdama

en: Europe/Andorra
lv: Eiropa/Andora

en: Europe/Athens
lv: Eiropa/Atēnas

en: Europe/Belfast
lv: Eiropa/Belfāsta

en: Europe/Belgrade
lv: Eiropa/Belgrada

en: Europe/Berlin
lv: Eiropa/Berlīne

en: Europe/Bratislava
lv: Eiropa/Bratslava

en: Europe/Brussels
lv: Eiropa/Brisele

en: Europe/Bucharest
lv: Eiropa/Bukareste

en: Europe/Budapest
lv: Eiropa/Budapešta

en: Europe/Chisinau
lv: Eiropa/Kišiņeva

en: Europe/Copenhagen
lv: Eiropa/Kopenhāgena

en: Europe/Dublin
lv: Eiropa/Dublina

en: Europe/Gibraltar
lv: Eiropa/Gibraltārs

en: Europe/Helsinki
lv: Eiropa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
lv: Eiropa/Stambula

en: Europe/Kaliningrad
lv: Eiropa/Kaļiņingrada

en: Europe/Kiev
lv: Eiropa/Kijeva

en: Europe/Lisbon
lv: Eiropa/Lisabona

en: Europe/Ljubljana
lv: Eiropa/Ļubļana

en: Europe/London
lv: Eiropa/Londona

en: Europe/Luxembourg
lv: Eiropa/Luksemburga

en: Europe/Madrid
lv: Eiropa/Madride

en: Europe/Malta
lv: Eiropa/Malta

en: Europe/Minsk
lv: Eiropa/Minska

en: Europe/Monaco
lv: Eiropa/Monako

en: Europe/Moscow
lv: Eiropa/Maskava

en: Europe/Nicosia
lv: Eiropa/Nikosija

en: Europe/Oslo
lv: Eiropa/Oslo

en: Europe/Paris
lv: Eiropa/Parīze

en: Europe/Prague
lv: Eiropa/Prāga

en: Europe/Riga
lv: Eiropa/Rīga

en: Europe/Rome
lv: Eiropa/Roma

en: Europe/Samara
lv: Eiropa/Samāra

en: Europe/San_Marino
lv: Eiropa/Sanmarīno

en: Europe/Sarajevo
lv: Eiropa/Sarājeva

en: Europe/Simferopol
lv: Eiropa/Simferopole

en: Europe/Skopje
lv: Eiropa/Skopija

en: Europe/Sofia
lv: Eiropa/Sofija

en: Europe/Stockholm
lv: Eiropa/Stokholma

en: Europe/Tallinn
lv: Eiropa/Tallina

en: Europe/Tirane
lv: Eiropa/Tīrane

en: Europe/Uzhgorod
lv: Eiropa/Užgoroda

en: Europe/Vaduz
lv: Eiropa/Vaduca

en: Europe/Vatican
lv: Eiropa/Vatikāns

en: Europe/Vienna
lv: Eiropa/Vīne

en: Europe/Vilnius
lv: Eiropa/Viļņa

en: Europe/Warsaw
lv: Eiropa/Varšava

en: Europe/Zagreb
lv: Eiropa/Zagreba

en: Europe/Zaporozhye
lv: Eiropa/Zaporožje

en: Europe/Zurich
lv: Eiropa/Cīrihe

en: Indian
lv: Indijas_okeāns

en: Indian/Antananarivo
lv: Indijas_okeāns

en: Indian/Chagos
lv: Indijas_okeāns/Čagosa

en: Indian/Christmas
lv: Indijas_okeāns/Ziemassvētku_salas

en: Indian/Cocos
lv: Indijas_okeāns/Kokosu_salas

en: Indian/Comoro
lv: Indijas_okeāns/Komoru_salas

en: Indian/Kerguelen
lv: Indijas_okeāns/Kerguelena

en: Indian/Mahe
lv: Indijas_okeāns/Mahe

en: Indian/Maldives
lv: Indijas_okeāns/Maldivu_salas

en: Indian/Mauritius
lv: Indijas_okeāns/Maurīcija

en: Indian/Mayotte
lv: Indijas_okeāns/Majote

en: Indian/Reunion
lv: Indijas_okeāns/Rejunjona

en: Pacific
lv: Klusais_okeāns

en: Pacific/Apia
lv: Klusais_okeāns/Apia

en: Pacific/Auckland
lv: Klusais_okeāns/Auzklanda

en: Pacific/Chatham
lv: Klusais_okeāns/Čathama

en: Pacific/Easter
lv: Klusais_okeāns/Lieldienu_salas

en: Pacific/Efate
lv: Klusais_okeāns/Efate

en: Pacific/Enderbury
lv: Klusais_okeāns/Enderburija

en: Pacific/Fakaofo
lv: Klusais_okeāns/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
lv: Klusais_okeāns/Fidži

en: Pacific/Funafuti
lv: Klusais_okeāns/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
lv: Klusais_okeāns/Galapagu_salas

en: Pacific/Gambier
lv: Klusais_okeāns/Gambiera

en: Pacific/Guadalcanal
lv: Klusais_okeāns/Gvadalkanāla

en: Pacific/Guam
lv: Klusais_okeāns/Guama

en: Pacific/Honolulu
lv: Klusais_okeāns/Honolulu

en: Pacific/Johnston
lv: Klusais_okeāns/Džonstona

en: Pacific/Kiritimati
lv: Klusais_okeāns/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
lv: Klusais_okeāns/Kosarae

en: Pacific/Kwajalein
lv: Klusais_okeāns/Kvajeleina

en: Pacific/Majuro
lv: Klusais_okeāns/Majuro

en: Pacific/Marquesas
lv: Klusais_okeāns/Markuesa

en: Pacific/Midway
lv: Klusais_okeāns/Midveja

en: Pacific/Nauru
lv: Klusais_okeāns/Nauru

en: Pacific/Niue
lv: Klusais_okeāns/Niue

en: Pacific/Norfolk
lv: Klusais_okeāns/Norfolka

en: Pacific/Noumea
lv: Klusais_okeāns/Noumeja

en: Pacific/Pago_Pago
lv: Klusais_okeāns/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
lv: Klusais_okeāns/Palaua

en: Pacific/Pitcairn
lv: Klusais_okeāns/Pitkrēna

en: Pacific/Ponape
lv: Klusais_okeāns/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
lv: Klusais_okeāns/Portmorsbija

en: Pacific/Rarotonga
lv: Klusais_okeāns/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
lv: Klusais_okeāns/Saipana

en: Pacific/Tahiti
lv: Klusais_okeāns/Taiiti

en: Pacific/Tarawa
lv: Klusais_okeāns/Tarava

en: Pacific/Tongatapu
lv: Klusais_okeāns/Tongatapa

en: Pacific/Truk
lv: Klusais_okeāns/Truka

en: Pacific/Wake
lv: Klusais_okeāns/Vake

en: Pacific/Wallis
lv: Klusais_okeāns/Vallisa

en: Pacific/Yap
lv: Klusais_okeāns/Japa

en: New appointment
lv: Jauna tikšanās

en: About Orage
lv: Par Orage

en: Orage Panel Clock
lv: Orage paneļa pulkstenis

en: Show time and date?
lv: Rādīt datumu un laiku?

en: Orage preferences
lv: Orage uzstādījumi

en: Settings for the Xfce 4 Calendar Application (Orage)
lv: Uzstādījumi Xfce 4 kalendāra lietotnei (Orage)

en: Orage Calendar Preferences
lv: Orage kalendāra uzstādījumi

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Orage Calendar
lv: Orage kalendārs

en: Desktop calendar
lv: Darbavirsmas kalendārs
