Xfce Apps - en to nl translation catalogue (962 entries)

en: no underline
nl: Geen onderstreping

en: single
nl: enkel

en: double
nl: dubbel

en: low
nl: laag

en: Raising GlobalTime window...
nl: WereldTijd-venster aan het verheffen...

en: GlobalTime window raise failed
nl: Verheffen van WereldTijd-venster is mislukt

note: ********** timezone tooltip **********
en: %s
    click to modify clock
nl: %s
    klik om klok te wijzigen

en: Localtime
nl: Plaatselijke tijd

en: button 1 to change preferences 
    button 2 to adjust time of clocks
nl: knop 1 om voorkeuren te veranderen 
    knop 2 om tijd van de klokken bij te stellen

en: adjust to change hour
nl: Stel bij om uur te veranderen

en: adjust to change minute. Click arrows with button 2 to change only 1 minute.
nl: Stel bij om minuut te veranderen. Klik pijlen met knop 2 om slechts 1 minuut te veranderen.

en: Global Time
nl: Wereldtijd

en: NEW
nl: NIEUW

en: NEW COPY
nl: NIEUW EXEMPLAAR

en: Not possible to delete the last clock.
nl: Niet mogelijk om de laatste klok te verwijderen.

en: update this clock
nl: deze klok bijwerken

en: add new empty clock
nl: nieuwe lege klok toevoegen

en: add new clock using this clock as model
nl: een nieuwe klok met deze klok als model toevoegen

en: delete this clock
nl: deze klok verwijderen

en: move this clock first
nl: verplaats deze klok eerst

en: move this clock left
nl: zet deze klok links

en: move this clock right
nl: zet deze klok rechts

en: move this clock last
nl: zet deze klok als laatste

en: set the timezone of this clock to be local timezone
nl: stel de tijdzone van deze klok in om de lokale tijdzone te zijn

en: close window and exit
nl: venster sluiten en afsluiten

en: Globaltime preferences
nl: Wereldtijd-voorkeuren

note: -----------------------HEADING-------------------------------------------
en: Clock Parameters
nl: Klokparameters

en: Name of the clock:
nl: Naam van de klok:

en: enter name of clock
nl: voer kloknaam in

en: Timezone of the clock:
nl: Tijdzone van de klok:

en: Text Formatting
nl: Tekstopmaak

note: ------------------------background-------------------------
en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

en: Click to change background colour for clock
nl: Klik om achtergrondkleur te veranderen voor klok

en: Use default
nl: Gebruik standaard

en: Cross this to use default instead of selected value
nl: Streep dit door om de standaard te gebruiken i.p.v. de gekozen waarde

note: ------------------------foreground-------------------------
en: Foreground (=text) color:
nl: Voorgrond (= tekst) kleur:

en: Click to change foreground colour for clock
nl: Klik om voorgrondkleur voor klok te veranderen

note: ------------------------name font-------------------------
en: Font for name of clock:
nl: Lettertype voor naam van klok:

en: Click to change font for clock name
nl: Klik om lettertype voor kloknaam te veranderen

note: ------------------------time font-------------------------
en: Font for time of clock:
nl: Lettertype voor tijd van klok:

en: Click to change font for clock time
nl: Klik om lettertype voor klok te veranderen

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline name of clock:
nl: Onderstreep naam van klok:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline time of clock:
nl: Onderstreep tijd van klok:

en: Text Default Formatting
nl: Standaard tekstopmaak

en: Click to change default background colour for clocks
nl: Klik om standaard-achtergrondkleur voor klokken te veranderen

en: Cross this to use system default instead of selected color
nl: Streep dit door om systeemstandaard te gebruiken i.p.v. gekozen kleur

en: Click to change default text colour for clocks
nl: Klik om standaard-tekstkleur voor klokken te veranderen

en: Click to change default font for clock name
nl: Klik om standaard-lettertype voor kloknaam te wijzigen

en: Cross this to use system default font instead of selected font
nl: Streep dit door om systeemstandaard te gebruiken i.p.v. gekozen lettertype

en: Click to change default font for clock time
nl: Klik om standaard-lettertype voor kloktijd te wijzigen

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline for name of clock:
nl: Onderstrepen voor kloknaam:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline for time of clock:
nl: Onderstrepen voor kloktijd:

en: update preferences
nl: bijwerk-instellingen

en: Globaltime Preferences
nl: Wereldtijd-voorkeuren

note: -----------------------HEADING--------------------------------------
en: General Preferences
nl: Algemene voorkeuren

en: Decorations:
nl: Versieringen:

en: Standard
nl: Standaard

en: Use normal decorations
nl: Gebruik normale versieringen

en: None
nl: Geen

en: Do not show window decorations (borders)
nl: Toon geen vensterversieringen (randen)

en: Clock size:
nl: Klokgrootte:

en: Equal
nl: Gelijke

en: All clocks have same size
nl: Alle klokken hebben dezelfde grootte

en: Varying
nl: Wisselende

en: Clock sizes vary
nl: Klokgroottes wisselen

en: Local timezone:
nl: Plaatselijke tijdzone:

en:  Other
nl: Andere

en: %d hour %d mins
nl: %d uur %d min

en: %d hour
nl: %d uur

en: %d mins
nl: % d min

en: backward
nl: terug

en: forward
nl: vooruit

en: not changed
nl: niet veranderd

en: not changing
nl: niet aan het veranderen

note: location
en: Location
nl: Locatie

en: GMT Offset
nl: GMT-afwijking

en: Previous/Next Change
nl: Vorige/Volgende verandering

en: Country
nl: Land

note: We are actually setting the g_par parameter. In other words we are setting the global default timezone for Orage. This is done very seldom and we do not want to allow "floating" here. This test is ugly, but it is not worth an extra parameter. this is normal appointment
en: Pick timezone
nl: Kies tijdzone

en: Change mode
nl: Modus wijzigen

note: NOTE: this exists only if ical timezones are being used
en: floating
nl: zwevend

en: Orage Globaltime
nl: Orage Wereldtijd

en: Show clocks from different countries
nl: Toon klokken van verschillende landen

en: Globaltime
nl: Wereldtijd

en: No rotation
nl: Geen draaiing

en: Rotate left
nl: Naar links draaien

en: Rotate right
nl: Naar rechts draaien

en: Appearance
nl: Uiterlijk

note: show frame
en: Show _frame
nl: Toon _omlijsting

note: foreground color
en: set foreground _color:
nl: stel voorgrond_kleur in:

note: background color
en: set _background color:
nl: stel _achtergrondkleur in:

note: clock size (=mbox size): height and width
en: set _height:
nl: stel _hoogte in:

en: Note that you can not change the height of horizontal panels
nl: Let op dat u de hoogte van de horizontale werkbalken niet kunt wijzigen

en: set _width:
nl: stel _breedte in:

en: Note that you can not change the width of vertical panels
nl: Let op dat u de breedte van de verticale werkbalken niet kunt wijzigen

en: Show lines _vertically
nl: Regels verticaal tonen

en: Clock Options
nl: Klokopties

note: timezone
en: set timezone to:
nl: stel tijdzone in op:

en: Line %d:
nl: Regel %d:

en: Enter any valid strftime function parameter.
nl: Voer een geldige strftime-functieparameter in.

note: Tooltip hint
en: Tooltip:
nl: Hulptip:

note: special timing for SUSPEND/HIBERNATE
en: fix time after suspend/hibernate
nl: herstel tijd na pauzestand/slaapstand

en: You only need this if you do short term (less than 5 hours) suspend or hibernate and your visible time does not include seconds. Under these circumstances it is possible that Orageclock shows time inaccurately unless you have this selected. (Selecting this prevents cpu and interrupt saving features from working.)
nl: U hebt dit alleen nodig wanneer u pauzestand of slaapstand voor korte tijd (minder dan vijf uur) inschakelt en uw zichtbare tijd geen seconden omvat. Onder deze omstandigheden is het mogelijk dat OrageKlok de tijd onnauwkeurig weergeeft, tenzij u dit hebt gekozen. Let op: dit kiezen belemmert de werking van CPU- en interrupt-bespaarfuncties.

en: This program uses strftime function to get time.
    Use any valid code to get time in the format you prefer.
    Some common codes are:
    	%A = weekday			%B = month
    	%c = date & time		%R = hour & minute
    	%V = week number		%Z = timezone in use
    	%H = hours 				%M = minute
    	%X = local time			%x = local date
nl: Dit programma gebruikt de strftime-functie om tijd op te halen.
    Gebruik een geldige code om tijd op te halen in de opmaak van 
    uw voorkeur. Enkele gebruikelijke codes zijn:
    	%A = weekdag			%B = maand
    	%c = datum & tijd		%R = uur & minuut
    	%V = weeknummer		%Z = gebruikte tijdzone
    	%H = uren 				%M = minuut
    	%X = plaatselijke tijd			%x = plaatselijke datum

en: Orage clock Preferences
nl: Orage klokvoorkeuren

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Manage your time with Orage
nl: Beheer uw tijd met Orage

note: if (gtk_toggle_button_get_active( GTK_TOGGLE_BUTTON(apptw->Type_journal_rb))) end time
en: End
nl: Eind

en: Due
nl: Verwacht

note: to avoid timing problems when updating entry Create file chooser
en: Select a file...
nl: Selecteer een bestand...

en: Sound Files
nl: Geluidbestanden

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: The appointment information has been modified.
nl: De afspraakgegevens zijn aangepast.

en: Do you want to continue?
nl: Wilt u doorgaan?

en: No, do not leave
nl: Nee, verlaat programma niet

en: Yes, ignore modifications and leave
nl: Ja, negeer wijzigingen en verlaat programma

en: The end of this appointment is earlier than the beginning.
nl: Het einde van deze afspraak is vroeger dan het begin.

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Add new appointment to this file.
nl: Voeg nieuwe afspraak toe aan dit bestand.

en: Orage default file
nl: Standaardbestand van Orage

en: Appointment addition failed.
nl: Toevoegen van afspraak is mislukt.

en: Error happened when adding appointment. Look more details from the log file.
nl: Fout opgetreden bij toevoegen van afspraak. In het logboekbestand vindt u meer bijzonderheden.

en: Appointment update failed.
nl: Bijwerken van afspraak is mislukt.

en: Look more details from the log file. (Perhaps file was updated external from Orage?)
nl: Zie het logboekbestand voor meer bijzonderheden (werd het bestand misschien buiten Orage om bijgewerkt?).

en: This appointment will be permanently removed.
nl: Deze afspraak zal voorgoed verwijderd worden.

en: No, cancel the removal
nl: Nee, annuleer de verwijdering

en: Yes, remove it
nl: Ja, verwijder het

en: Pick the date
nl: Kies de datum

en: Today
nl: Vandaag

en: This appointment does not exist.
nl: Deze afspraak bestaat niet.

en: It was probably removed, please refresh your screen.
nl: Hij werd waarschijnlijk verwijderd, ververs a.u.b. uw scherm.

en: Current categories
nl: Huidige categorieën

en: Add new category with color
nl: Voeg nieuwe categorie toe met kleur

en: Category:
nl: Categorie:

en: Colors of categories - Orage
nl: Categoriekleuren - Orage

en:  *** COPY ***
nl:  *** KOPIËREN ***

en: New appointment - Orage
nl: Nieuwe afspraak - Orage

note: File menu stuff ********* File menu ********* File menu
en: _File
nl: _Bestand

en: Sav_e and close
nl: Opsl_aan en afsluiten

en: D_uplicate
nl: V_erdubbelen

en: Save
nl: Opslaan

en: Save and close
nl: Opslaan en sluiten

en: Revert
nl: Terugdraaien

en: Duplicate
nl: Verdubbelen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Free
nl: Vrij

en: Busy
nl: Bezig

en: General
nl: Algemeen

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Event that will happen sometime. For example:
    Meeting or birthday or TV show.
nl: Gebeurtenis die ooit gaat plaatsvinden. Bijv.:
    vergadering, verjaardag of TV-programma.

en: Todo
nl: Te doen

en: Something that you should do sometime. For example:
    Wash your car or test new version of Orage.
nl: Iets dat u ooit zou moeten doen. Bijvoorbeeld:
    was uw auto of probeer nieuwe Orage-versie uit.

en: Journal
nl: Dagboek

en: Make a note that something happened. For example:
    Remark that your mother called or first snow came.
nl: Maak een notitie van iets dat gebeurde. Bijvoorbeeld:
    merk op dat uw moeder belde of dat de eerste sneeuw viel.

note: title
en: Title
nl: Titel

en: All day event
nl: Gebeurtenis voor de hele dag

note: start time
en: Start
nl: Begin

en: Set
nl: Instellen

en: Duration
nl: Duur

en: days
nl: dagen

en: hours
nl: uren

en: mins
nl: minuten

note: Availability (only for EVENT)
en: Availability
nl: Beschikbaarheid

note: completed (only for TODO)
en: Completed
nl: Voltooid

en: Done
nl: Gedaan

note: categories
en: Categories
nl: Categorieën

en: This is special category, which can be used to color this appointment in list views.
nl: Dit is een speciale categorie, die gebruikt kan worden om deze afspraak gekleurd weer te geven in lijstweergaven.

en: update colors for categories.
nl: werk kleuren bij voor categorieën.

note: priority
en: Priority
nl: Prioriteit

en: If you set this 8 or bigger, the appointment is NOT shown on list windows.
    You can use that feature to unclutter your list windows, but it makes it more difficult to find this appointment.
    (Alarms will still fire normally.)
    (There is undocumented parameter so that you can change the default limit of 8.)
nl: Indien u dit instelt op 8 of hoger, dan wordt de afspraak niet getoond op de vensterlijst.
    U kunt deze functie gebruiken om uw vensterlijst overzichtelijker te maken, maar dat maakt het wel moeilijker om deze afspraak te vinden.
    Wekkers zullen overigens nog steeds normaal afgaan.
    Er is een ongedocumenteerde parameter waarmee u de standaardlimiet van 8 kunt veranderen.

note: note
en: Note
nl: Opmerking

en: These shorthand commands take effect immediately:
        <D> inserts current date in local date format
        <T> inserts time and
        <DT> inserts date and time.
    
    These are converted only later when they are seen:
        <&Ynnnn> is translated to current year minus nnnn.
    (This can be used for example in birthday reminders to tell how old the person will be.)
nl: Deze steno-opdrachten hebben direct effect:
        <D> voegt huidige datum in, in plaatselijke datumopmaak
        <T> voegt tijd in en
        <DT> voegt datum en tijd in.
    
    Deze worden pas later omgezet, wanneer ze worden gezien:
        <&Ynnnn> wordt vertaald naar huidig jaar minus nnnn.
    Dit kan bijvoorbeeld worden gebruikt bij verjaardagsherinneringen om te melden hoe oud de persoon zal worden.

en: Before Start
nl: Voor begin

en: Before End
nl: Voor einde

en: After Start
nl: Na begin

en: After End
nl: Na einde

en: Alarm
nl: Wekker

note: **** ALARM TIME ****
en: Alarm time
nl: Wektijd

en: Often you want to get alarm:
     1) before Event start
     2) before Todo end
     3) after Todo start
nl: Vaak wilt u een wekker horen:
     1) voor Gebeurtenis-begin
     2) voor Te doen-einde
     3) na Te doen-begin

en: Persistent alarm
nl: Blijvende wekker

en: Select this if you want Orage to remind you even if it has not been active when the alarm happened.
nl: Kies dit als u wil dat Orage u eraan herinnert, zelfs wanneer hij niet actief was toen de wekker plaatsvond.

note: **** Audio Alarm ****
en: Sound
nl: Geluid

en: Use
nl: Gebruik

en: Select this if you want audible alarm
nl: Kies dit als u een hoorbare wekker wil

en: Repeat alarm sound
nl: Wekkergeluid herhalen

en: times
nl: keer

note: **** Display Alarm ****
en: Visual
nl: Visueel

en: Use Orage window
nl: Gebruik Oragevenster

en: Select this if you want Orage window alarm
nl: Kies dit als u Orage-vensterwekker wil

en: Use notification
nl: Gebruik melding

en: Select this if you want notification alarm
nl: Kies dit als u meldingwekker wil

en: Set timeout
nl: Kies timeout

en: Select this if you want notification to expire automatically
nl: Kies dit als u wil dat melding automatisch verloopt

en: 0 = system default expiration time
nl: 0 = standaard-verlooptijd van systeem

en: seconds
nl: seconden

en: Select this if you want procedure or script alarm
nl: Kies dit als u een procedure- of scriptwekker wil

en: You must enter all escape etc characters yourself.
    This string is just given to shell to process.
    The following special commands are replaced at run time:
    	<&T>  appointment title
    	<&D>  appointment description
    	<&AT> alarm time
    	<&ST> appointment start time
    	<&ET> appointment end time
nl: U moet zelf alle tekens ingeven, zoals escape.
    Dit tekstsnoer wordt gegeven aan de schil om te verwerken.
    De volgende speciale opdrachten worden vervangen bij het draaien:
    	<&T>  afspraaktitel
    	<&D>  afspraakbeschrijving
    	<&AT> wektijd
    	<&ST> begintijd voor afspraak
    	<&ET> eindetijd voor afspraak

en: Test this alarm by raising it now
nl: Probeer deze wekker uit door hem nu op te roepen

en: <b>Default alarm</b>
nl: <b>Standaardwekker</b>

en: Store current settings as default alarm
nl: Sla huidige instellingen op als standaardwekker

en: Set current settings from default alarm
nl: Stel huidige instellingen in vanuit standaardwekker

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Hourly
nl: Ieder uur

en: Mon
nl: Maan

en: Tue
nl: Dins

en: Wed
nl: Woens

en: Thu
nl: Don

en: Fri
nl: Vrij

en: Sat
nl: Zat

en: Sun
nl: Zon

en: Recurrence
nl: Herhaling

note: complexity
en: Complexity
nl: Complexiteit

en: Basic
nl: Elementair

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Use this if you want regular repeating event
nl: Gebruik dit als u een regelmatig terugkerende gebeurtenis wenst

en: Use this if you need complex times like:
     Every Saturday and Sunday or 
     First Tuesday every month
nl: Gebruik dit als u complexe tijdstippen nodig heeft zoals:
     elke zaterdag en zondag of 
     eerste dinsdag van elke maand

note: frequency
en: Frequency
nl: Frequentie

en: Each
nl: Elke

en: occurrence
nl: gebeurtenis

en: Limit frequency to certain interval.
     For example: Every third day:
     Frequency = Daily and Interval = 3
nl: Beperk frequentie tot bepaald interval.
     Bijvoorbeeld: elke derde dag:
     Frequentie = dagelijks en interval = 3

en: Limit
nl: Beperken

en: Repeat forever
nl: Altijd herhalen

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Repeat until
nl: Herhaal tot

note: weekdays (only for complex settings)
en: Weekdays
nl: Weekdagen

en: Which day
nl: Welke dag

en: Specify which weekday for monthly and yearly events.
     For example:
     Second Wednesday each month:
    	Frequency = Monthly,
    	Weekdays = check only Wednesday,
    	Which day = select 2 from the number below Wednesday
nl: Geef op welke weekdag voor maandelijkse en jaarlijkse gebeurtenissen.
     Bijvoorbeeld:
     tweede woensdag elke maand:
    	frequentie = maandelijks,
    	weekdagen = vink alleen woensdag aan,
    	welke dag = kies 2 van het aantal onder woensdag

note: TODO base (only for TODOs)
en: TODO base
nl: Te Doen-gegevensbank

en: TODO reoccurs regularly starting on start time and repeating after each interval no matter when it was last completed
nl: Te Doen verschijnt opnieuw, startend op begintijd en herhalend na elke interval, ongeacht wanneer het de laatste keer werd voltooid

en: TODO reoccurrency is based on complete time and repeats after the interval counted from the last completed time.
    (Note that you can not tell anything about the history of the TODO since reoccurrence base changes after each completion.)
nl: Te Doen-verschijning wordt gebaseerd op voltooiingstijd en herhaalt zich na de interval, geteld vanaf de 
    laatste voltooiingstijd. Let op: u kunt niets afleiden uit de geschiedenis van Te Doen, aangezien de gegevensbank voor herhaling, verandert na elke voltooiing.

note: exceptions
en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Add more exception dates by clicking the calendar days below.
    Exception is either exclusion(-) or inclusion(+) depending on the selection.
    Remove by clicking the data.
nl: Voeg meer uitzonderingsdata toe, door te klikken op de kalender-
    dagen hieronder. Uitzondering is of uitsluiting(-) of insluiting(+), afhankelijk van de keuze.
    Verwijder door de data aan te klikken.

en: Add excluded date (-)
nl: Voeg uitgesloten datum toe (-)

en: Excluded days are full days where this appointment is not happening
nl: Uitgesloten dagen zijn volle dagen waarop deze afspraak niet plaatsvindt

en: Add included time (+)
nl: Voeg ingesloten tijd toe (+)

en: Included times have same timezone than start time, but they may have different time
nl: Ingesloten tijden hebben dezelfde tijdzone als de begintijd, maar ze kunnen een andere tijd hebben

note: calendars showing the action days
en: Action dates
nl: Actiedata

note: ********* View menu ********* View menu
en: _View
nl: _Weergave

note: ********* Go menu   *********
en: _Go
nl: _Gaan

en: New
nl: Nieuw

en: Back one week
nl: Week terug

en: Back one day
nl: Dag terug

en: Forward one day
nl: Dag vooruit

en: Forward one week
nl: Week vooruit

en: Refresh
nl: Verversen

en: Close
nl: Sluiten

en: Unknown
nl: Onbekend

en:        Number of days to show
nl:        Aantal te tonen dagen

en: Orage - day view
nl: Orage - dagweergave

note: date only appointment
en: All day
nl: Gehele dag

en: Time
nl: Tijd

en: No rows have been selected.
nl: Er zijn geen rijen gekozen.

en: Click a row to select it and after that you can copy it.
nl: Klik op een rij om hem te kiezen, en daarna kunt u hem kopiëren.

en: You will permanently remove all
    selected appointments.
nl: U zult alle gekozen afspraken
    blijvend verwijderen.

en: Yes, remove them
nl: Ja, verwijder ze

en: Back
nl: Terug

en: Forward
nl: Vooruit

en: Find
nl: Zoek

en: Dayview
nl: Dagweergave

en: Extra days to show:
nl: Extra te tonen dagen:

en: only first repeating
nl: alleen eerste herhalende

en: Check this if you only want to see the first repeating event. By default all are shown.
    Note that this also shows all urgencies.
    Note that repeating events may appear earlier in the list as the first occurrence only is listed.
nl: Vink dit aan indien u alleen de eerste herhalende gebeurtenis wil zien. Standaard worden ze alle getoond.
    Let op: dit toont ook alle urgenties.
    Let op (2): herhalende gebeurtenissen kunnen eerder in de lijst verschijnen aangezien slechts het eerste voorval in de lijst staat.

en: also old
nl: ook oude

en: Check this if you want to see old events also. This can only be selected after 'only first repeating' is enabled to avoid very long lists.
    Note that extra days selection still defines if newer appointments are listed'.
nl: Vink dit aan indien u ook oude gebeurtenissen wil zien. Dit kan slechts worden gekozen nadat 'alleen eerste herhalende' is ingeschakeld, om erg lange lijsten te vermijden.
    Let op: selectie van extra dagen bepaalt nog steeds of nieuwere afspraken in de lijst staan.

en: Journal entries starting from:
nl: Dagboeknotities beginnend op:

en: Search
nl: Zoek

en: Search text
nl: Zoek tekst

en: Flags
nl: Merktekens

en: Title
nl: Titel

en: Double click line to edit it.
    
    Flags in order:
    	 1. Alarm: n=no alarm
    		 A=Alarm is set P=Persistent alarm is set
    	 2. Recurrence: n=no recurrence
    		 H=Hourly D=Daily W=Weekly M=Monthly Y=Yearly
    	 3. Type: f=free B=Busy
    	 4. Located in file:
    		O=Orage A=Archive F=Foreign
    	 5. Appointment type:
    		E=Event T=Todo J=Journal
nl: Dubbelklik op een regel om hem te bewerken.
    
    Vlaggenvolgorde:
    	 1. Alarm: n=no alarm
    		 A=Alarm is set P=Persistent alarm is set
    	 2. Herhaling: n=no recurrence
    		 H=Hourly D=Daily W=Weekly M=Monthly Y=Yearly
    	 3. Type: f=free B=Busy
    	 4. Opgenomen in bestand:
    		O=Orage A=Archive F=Foreign
    	 5. Afspraaktype:
    		E=Event T=Todo J=Journal

note: remove since it has ended
en: 	Recur ended, moving to archive file.
nl: 	Herhaling beëindigd, aan het verplaatsen naar archiefbestand

en: Archiving not enabled. Exiting
nl: Archiveren niet ingeschakeld. Aan het afsluiten

en: Archiving threshold: %d month(s)
nl: Archiefdrempel: %d (maand(en)

note: yy mon day
en: 	Archiving events, which are older than: %04d-%02d-%02d
nl: 	Gebeurtenissen archiveren, die ouder zijn dan %04d-%02d-%02d

en: Archiving uid: %s
nl: uid aan het archiveren: %s

note: VTODO not completed, do not archive
en: 	VTODO not complete; not archived
nl: 	VTe Doen niet compleet; niet gearchiveerd

note: it is recurrent event
en: 	Recurring. End year: %04d, month: %02d, day: %02d
nl: 	Herhalend. Einde jaar: %04d, maand: %02d, dag: %02d

en: Archiving done
nl: Archiveren voltooid

note: PHASE 1: go through base orage file and remove "repeat" shortcuts
en: Starting archive removal.
nl: Beginnend met archiefverwijdering.

en: 	PHASE 1: reset recurring appointments
nl: 	FASE 1: zet herhalende afspraken terug op standaard

note: PHASE 2: go through archive file and add everything back to base orage. * After that delete the whole arch file
en: 	PHASE 2: return archived appointments
nl: 	FASE 2: zet gearchiveerde afspraken terug

en: Archive removal done
nl: Archiefverwijdering voltooid

en: Orage default alarm
nl: Orage standaardwekker

en: Created alarm list for main Orage file:
nl: Wekkerlijst gemaakt voor hoofdbestand van Orage:

en: Created alarm list for foreign file: %s (%s)
nl: Wekkerlijst gemaakt voor niet-eigen bestand: %s (%s)

en: 	Added %d alarms. Processed %d events.
nl: 	%d wekkers toegevoegd. %d gebeurtenissen verwerkt.

en: 	Found %d alarms of which %d are active. (Searched %d recurring alarms.)
nl: 	Gevonden %d wekkers, waarvan %d actief (Gezocht %d herhalende wekkers).

en: Starting import file preprocessing
nl: Beginnend met voorbewerking van invoerbestand

en: ... Patched DCREATED to be CREATED.
nl: ... DCREATED hersteld om CREATED te zijn.

en: ... Patched timezone to Orage format.
nl: ... Tijdzone hersteld naar Orage-opmaak.

en: Import file preprocessing done
nl: Voorbewerking van invoerbestand gereed

en: Found external update on file %s.
nl: Extern bijgewerkt pakket gevonden op bestand %s.

en: Refreshing alarms and calendar due to external file update.
nl: Wekkers en kalender aan het verversen wegens extern bijgewerkt pakket.

en: Calendar files
nl: Kalenderbestanden

en: Current foreign files
nl: Huidige vreemde bestanden

en: READ ONLY
nl: ALLEEN-LEZEN

en: READ WRITE
nl: LEZEN-SCHRIJVEN

en: ***** No foreign files *****
nl: ***** Geen vreemde bestanden *****

en: Foreign file add failed
nl: Toevoegen niet-eigen bestand mislukt

en: Orage can only handle 10 foreign files. Limit reached.
nl: Orage kan slechts 10 niet-eigen bestanden aan. Grens bereikt.

en: Filename is empty.
nl: Bestandnaam is leeg.

en: Name is empty.
nl: Naam is leeg.

en: File does not exist.
nl: Bestand bestaat niet.

en: Same filename already exists in Orage.
nl: Zelfde bestandnaam bestaat reeds in Orage.

en: Same name already exists in Orage.
nl: Zelfde naam bestaat al in Orage.

en: Import/export
nl: Invoer/uitvoer

en: Import
nl: Invoeren

en: Read from file:
nl: Lees vanuit bestand:

en: Separate filenames with comma(,).
     NOTE: comma is not valid character in filenames for Orage.
nl: Scheid bestandnamen met komma(,).
     Let op: komma is geen geldig teken in bestandnamen voor Orage.

en: Export
nl: Uitvoeren

en: Write to file:
nl: Schrijven naar bestand:

en: Select
nl: Kiezen

en: All appointments
nl: Alle afspraken

en: Named appointments:
nl: Genoemde afspraken:

en: Note that only main file appointments are read.
    Archived and Foreign events are not exported.
nl: Let op: alleen hoofdbestandafspraken worden gelezen.
    Gearchiveerde en vreemde gebeurtenissen worden niet uitgevoerd.

en: Note that only main file appointments are read.
    Foreign events are not exported.
nl: Let op: alleen hoofdbestandafspraken worden gelezen.
    Vreemde gebeurtenissen worden niet uitgevoerd.

en: You can easily drag these from event-list window.
nl: U kunt deze gemakkelijk slepen vanuit het venster van de gebeurtenissenlijst.

en: Orage appointment UIDs separated by commas.
nl: Orage afspraak-UID's gescheiden door komma's.

en: Archive
nl: Archiveren

en: Archive now (threshold: %d months)
nl: Archiveer nu (drempel: %d maanden)

en: You can change archive threshold in parameters
nl: U kunt archiveringsdrempel in parameters veranderen

en: Revert archive now
nl: Draai archief nu terug

en: Return all archived events into main orage file and remove arch file.
    This is useful for example when doing export and moving orage
    appointments to another system.
nl: Zet alle gearchiveerde gebeurtenissen terug in hoofd-orage-bestand en 
    verwijder arch-bestand. Dit is bijvoorbeeld nuttig bij uitvoeren en bij
    het verplaatsen van Orage-afspraken naar een ander systeem.

en: Orage files
nl: Orage-bestanden

en: Orage main calendar file
nl: Orage hoofdkalenderbestand

en: Current file:
nl: Huidig bestand:

en: New file:
nl: Nieuw bestand:

en: Action options:
nl: Actie-opties:

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Orage internal file rename only.
    Does not touch external filesystem at all.
    New file must exist.
nl: Uitsluitend hernoemen van interne Orage-bestanden.
    Raakt extern bestandssysteem totaal niet.
    Nieuw bestand moet bestaan.

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Current file is copied and stays unmodified in the old place.
nl: Huidig bestand wordt gekopieerd en blijft ongewijzigd op oude plek.

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Current file is moved and vanishes from the old place.
nl: Huidig bestand wordt verplaatst en verdwijnt van oude plek.

en: Archive file
nl: Archiefbestand

en: Foreign files
nl: Vreemde bestanden

en: Add new foreign file
nl: Voeg nieuw vreemd bestand toe

en: Foreign file:
nl: Vreemd bestand:

note: label = gtk_label_new(_("Options:")); gtk_box_pack_start(GTK_BOX(hbox), label, FALSE, FALSE, 5);
en: Visible name:
nl: Zichtbare naam:

en: Read only
nl: Alleen-lezen

en: Set this if you want to make sure that this file is never modified by Orage.
    Note that modifying foreign files may make them incompatible with the original tool, where they came from!
nl: Stel dit in wanneer u er zeker van wil zijn dat dit bestand nooit zal worden aangepast door Orage.
    Let op: aanpassen van vreemde bestanden zou deze onverenigbaar kunnen maken met het oorspronkelijke gereedschap waar ze vandaan komen!

en: This internal name is displayed to user instead of file name.
nl: Deze interne naam wordt getoond aan gebruiker in plaats van bestandnaam.

en: Exchange data - Orage
nl: Wissel gegevens uit - Orage

en: 	This is %s version %s
nl: 	Dit is %s versie %s

en: 	Released under the terms of the GNU General Public License.
nl: 	Uitgegeven onder de voorwaarden van de GNU General Public License.

en: 	Compiled against GTK+-%d.%d.%d,
nl: 	Gecompileerd tegen GTK+-%d.%d.%d,

en: using GTK+-%d.%d.%d.
nl: met gebruik van GTK+-%d.%d.%d.

en: 	Using DBUS for import.
nl: 	Met gebruik van DBUS voor invoer.

en: 	Not using DBUS. Import works only partially.
nl: 	Niet met gebruik van DBUS. Invoer werkt alleen gedeeltelijk.

en: 	Using libnotify.
nl: 	Met gebruik van libnotify.

en: 	Not using libnotify.
nl: 	Niet met gebruik van libnotify.

en: 	Using automatic archiving.
nl: 	Met gebruik van automatische archivering.

en: 	Not using archiving.
nl: 	Niet met gebruik van archivering.

en: 	Using operating system package libical.
nl: 	Met gebruik van besturingssysteempakket libical.

en: 	Using Orage local version of libical.
nl: 	Met gebruik van Orage lokale versie van libical.

en: Usage: orage [options] [files]
nl: Gebruik: orage [opties] [bestanden]

en: Options:
nl: Opties:

en: --version (-v) 		show version of orage
nl: --version (-v) 		toon versie van orage

en: --help (-h) 		print this text
nl: --help (-h) 		druk deze tekst af

en: --preferences (-p) 	show preferences form
nl: --preferences (-p) 	toon voorkeurenformulier

en: --toggle (-t) 		make orage visible/unvisible
nl: --toggle (-t) 		maak orage zichtbaar/onzichtbaar

en: --add-foreign (-a) file [RW] [name] 	add a foreign file
nl: --add-foreign (-a) file [RW] [naam] 	voeg een niet-eigen bestand toe

en: --remove-foreign (-r) file 	remove a foreign file
nl: --remove-foreign (-r) file 	verwijder een vreemd bestand

en: --export (-e) file [appointment...] 	export appointments from Orage to file
nl: --export (-e) bestand [afspraak...] 	exporteer afspraken vanuit Orage naar bestand

en: files=ical files to load into orage
nl: files=ical bestanden om in orage te laden

en: 	dbus not included in orage.
nl: 	dbus niet vervat in orage.

en: 	without dbus [files] and foreign file options(-a & -r) can only be used when starting orage
nl: 	zonder dbus [bestanden] and opties voor vreemde bestanden (-a & -r) kan alleen worden gebruikt bij het starten van Orage

en: 
    Unknown option %s
nl: 
    Onbekende optie %s

en: _Exchange data
nl: _Gegevens uitwisselen

note: Edit menu
en: _Edit
nl: _Bewerken

en: View selected _date
nl: Geselecteerde _datum bekijken

en: View selected _week
nl: Geselecteerde _week bekijken

en: Select _Today
nl: _Vandaag selecteren

en: Show _Globaltime
nl: Toon _Wereldtijd

note: Help menu
en: _Help
nl: _Hulp

en: No title defined
nl: Geen titel opgegeven

en:  Location: %s
nl: Locatie: %s

en: 
     Note:
    %s
nl: 
    Notitie:
    %s

en: Never
nl: nooit

en: Title: %s
    %s Start:	%s
     Due:	%s
     Done:	%s%s
nl: Titel: %s
    %s Begin:	%s
     Vervaltijdstip:	%s
     Klaar:	%s%s

en: Title: %s
    %s Start:	%s
     End:	%s%s
nl: Titel: %s
    %s Begin:	%s
     Einde:	%s%s

en: <b>To do:</b>
nl: <b>Te doen:</b>

en: <b>Events for %s:</b>
nl: <b>Gebeurtenissen voor %s:</b>

en: <b>Events for %s - %s:</b>
nl: <b>Gebeurtenissen voor %s - %s:</b>

en: Main settings
nl: Hoofdinstellingen

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: You should always define your local timezone.
nl: U moet altijd uw plaatselijke tijdzone bepalen.

en: Archive threshold (months)
nl: Archiefdrempel (maanden)

en: (0 = no archiving)
nl: (0 = geen archivering)

en: Archiving is used to save time and space when handling events.
nl: Archiveren wordt gebruikt om tijd en ruimte te besparen bij het afhandelen van gebeurtenissen.

en: Sound command
nl: Geluidopdracht

en: This command is given to shell to make sound in alarms.
nl: Deze opdracht wordt gegeven aan shell om geluid te maken bij wekkers.

en: Calendar window
nl: Venster van kalender

en: Calendar visual details
nl: Visuele bijzonderheden van kalender

en: Show borders
nl: Toon randen

en: Show menu
nl: Menu weergeven

en: Show day names
nl: Dagnamen weergeven

en: Show week numbers
nl: Weeknummers weergeven

en: Show month and year
nl: Toon maand en jaar

en: Calendar info boxes
nl: Informatie-onderdelen van kalender

en: Show todo list
nl: Te Doen-lijst tonen

en: Number of days to show in event window
nl: Aantal dagen om te tonen in gebeurtenisvenster

en: 0 = do not show event list at all
nl: 0 = toon überhaupt geen gebeurtenissenlijst

en: Calendar visibility
nl: Zichtbaarheid van kalender

en: Show on all desktops
nl: Toon op alle werkbladen

en: Keep on top
nl: Hou bovenaan

en: Show in taskbar
nl: In taakbalk laten zien

en: Show in pager
nl: In pager weergeven

en: Show in systray
nl: In systeemvak weergeven

en: Calendar start
nl: Kalenderbegin

en: Show
nl: Weergeven

en: Hide
nl: Verbergen

en: Minimized
nl: Geminimaliseerd

en: On calendar window open
nl: Open op kalendervenster

en: Select today's date
nl: Kies datum van vandaag

en: Select previously selected date
nl: Kies eerder gekozen datum

en: Calendar day double click shows
nl: Dubbelklik op kalenderdag toont

en: Days view
nl: Dagweergave

en: Event list
nl: Gebeurtenissenlijst

en: Extra settings
nl: Extra instellingen

en: Event list window
nl: Venster met gebeurtenissenlijst

en: Number of extra days to show in event list
nl: Aantal extra dagen te tonen in gebeurtenissenlijst

en: This is just the default value, you can change it in the actual eventlist window.
nl: Dit is slechts de standaardwaarde, u kunt die veranderen in het eigenlijke venster van de gebeurtenissenlijst

en: Show only first repeating event
nl: Toon slechts de eerste herhalende gebeurtenis

en: Day view window default first day
nl: Dagoverzichtvenster standaard voor eerste dag

en: First day of week
nl: Eerste dag van week

en: Selected day
nl: Gekozen dag

en: Use dynamic tray icon
nl: Gebruik dynamisch systeemvakpictogram

en: Use dynamic icon
nl: Gebruik dynamisch pictogram

en: Dynamic icon shows current month and day of the month.
nl: Dynamisch pictogram toont huidige maand en dag

en: Use wakeup timer
nl: Gebruik wekker

en: Use this timer if Orage has problems waking up properly after suspend or hibernate. (For example tray icon not refreshed or alarms not firing.)
nl: Gebruik deze aftelklok indien Orage problemen heeft met juist ontwaken na pauzestand of slaapstand (bijvoorbeeld: systeemvakpictogram wordt niet ververst of wekkers gaan niet af).

en: Foreign file default visual alarm
nl: Niet-eigen bestand voor standaard-visuele wekker

en: Orage window
nl: Venster van Orage

en: Notify notification
nl: Melding

en: Always quit when asked to close
nl: Altijd volledig afsluiten bij sluiten

en: Always quit
nl: Altijd volledig afsluiten

en: By default Orage stays open in the background when asked to close. This option changes Orage to quit and never stay in background when it is asked to close.
nl: Standaard blijft Orage actief op de achtergrond wanneer hij wordt gesloten. Deze optie verandert dat, zodat Orage volledig afsluit en niet op de achtergrond actief blijft bij sluiten.

en: Orage Preferences
nl: Orage voorkeuren

en: First Orage start. Searching default timezone.
nl: Eerste start van Orage. Aan het zoeken naar de standaard-tijdzone.

en: Default timezone set to %s.
nl: Standaard-tijdzone ingesteld op %s.

en: Default timezone not found, please, set it manually.
nl: Standaard-tijdzone niet gevonden, stel deze a.u.b. handmatig in.

en: Reminder
nl: Herinnering

en: Reminder - Orage
nl: Herinnering - Orage

en: Postpone
nl: Uitstellen

en: Remind me again after the specified time
nl: Herinner me weer na de opgegeven tijd

en: Next active alarms:
nl: Volgende actieve wekkers:

en: 
    %02d d %02d h %02d min to: %s
nl: 
    %02d d %02d u %02d min tot: %s

en: 
    No active alarms found
nl: 
    Geen actieve wekkers gevonden

en: Africa
nl: Afrika

en: Africa/Abidjan
nl: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
nl: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
nl: Afrika/Addis Abeba

en: Africa/Algiers
nl: Afrika/Algiers

en: Africa/Asmara
nl: Afrika/Asmara

en: Africa/Asmera
nl: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
nl: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
nl: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
nl: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
nl: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
nl: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
nl: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
nl: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
nl: Afrika/Caïro

en: Africa/Casablanca
nl: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
nl: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
nl: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
nl: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
nl: Afrika/Dar es Salaam

en: Africa/Djibouti
nl: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
nl: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
nl: Afrika/El Aaiun

en: Africa/Freetown
nl: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
nl: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
nl: Afrika/Harare

en: Africa/Juba
nl: Afrika/Juba

en: Africa/Johannesburg
nl: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
nl: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
nl: Afrika/Khartoem

en: Africa/Kigali
nl: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
nl: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
nl: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
nl: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
nl: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
nl: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
nl: Afrika/Loeboembashi

en: Africa/Lusaka
nl: Afrika/Loesaka

en: Africa/Malabo
nl: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
nl: Afrika/Mapoeto

en: Africa/Maseru
nl: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
nl: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
nl: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
nl: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
nl: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
nl: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
nl: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
nl: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
nl: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
nl: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
nl: Afrika/Sao Tome

en: Africa/Timbuktu
nl: Afrika/Timboektoe

en: Africa/Tripoli
nl: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
nl: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
nl: Afrika/Windhoek

en: America
nl: Amerika

en: America/Adak
nl: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
nl: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
nl: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
nl: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
nl: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
nl: Amerika/Argentinië/Buenos Aires

en: America/Argentina/Catamarca
nl: Amerika/Argentinië/Catamarca

en: America/Argentina/ComodRivadavia
nl: Amerika/Argentinië/ComodRivadavia

en: America/Argentina/Cordoba
nl: Amerika/Argentinië/Cordoba

en: America/Argentina/Jujuy
nl: Amerika/Argentinië/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
nl: Amerika/Argentinië/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
nl: Amerika/Argentinië/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
nl: Amerika/Argentinië/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/Salta
nl: Amerika/Argentinië/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
nl: Amerika/Argentinië/San_Juan

en: America/Argentina/San_Luis
nl: /San_Luis

en: America/Argentina/Tucuman
nl: Amerika/Argentinië/Tucuman

en: America/Argentina/Ushuaia
nl: Amerika/Argentinië/Ushuala

en: America/Aruba
nl: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
nl: Amerika/Asuncion

en: America/Atikokan
nl: Amerika/Atikokan

en: America/Atka
nl: Amerika/Atka

en: America/Bahia
nl: Amerika/Bahia

en: America/Bahia_Banderas
nl: Amerika/Bahia_Banderas

en: America/Barbados
nl: Amerika/Barbados

en: America/Belem
nl: Amerika/Belem

en: America/Belize
nl: Amerika/Belize

en: America/Blanc-Sablon
nl: Amerika/Blanc-Sablon

en: America/Boa_Vista
nl: Amerika/Boa Vista

en: America/Bogota
nl: Amerika/Bogota

en: America/Boise
nl: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
nl: Amerika/Buenos Aires

en: America/Cambridge_Bay
nl: Amerika/Cambridge Bay

en: America/Campo_Grande
nl: Amerika/Campo_Grande

en: America/Cancun
nl: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
nl: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
nl: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
nl: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
nl: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
nl: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
nl: Amerika/Chihuahua

en: America/Coral_Harbour
nl: Amerika/Coral_Harbour

en: America/Cordoba
nl: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
nl: Amerika/Costa Rica

en: America/Creston
nl: Amerika/Creston

en: America/Cuiaba
nl: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
nl: Amerika/Curaçao

en: America/Danmarkshavn
nl: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
nl: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
nl: Amerika/Dawson Creek

en: America/Denver
nl: Amerika/Denver

en: America/Detroit
nl: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
nl: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
nl: Amerika/Edmonton

en: America/Ensenada
nl: Amerika/Ensenada

en: America/Eirunepe
nl: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
nl: Amerika/El Salvador

en: America/Fortaleza
nl: Amerika/Fortaleza

en: America/Fort_Wayne
nl: Amerika/Fort_Wayne

en: America/Glace_Bay
nl: Amerika/Glace Bay

en: America/Godthab
nl: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
nl: Amerika/Goose Bay

en: America/Grand_Turk
nl: Amerika/Grand Turk

en: America/Grenada
nl: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
nl: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
nl: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
nl: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
nl: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
nl: Amerika/Halifax

en: America/Havana
nl: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
nl: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
nl: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
nl: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
nl: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Petersburg
nl: Amerika/Indiana/Petersburg

en: America/Indiana/Tell_City
nl: Amerika/Indiana/Tell_City

en: America/Indiana/Vevay
nl: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indiana/Vincennes
nl: Amerika/Indiana/Vincennes

en: America/Indiana/Winamac
nl: Amerika/Indiana/Winamac

en: America/Indianapolis
nl: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
nl: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
nl: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
nl: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
nl: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
nl: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
nl: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
nl: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
nl: Amerika/Knox_IN

en: America/Kralendijk
nl: Amerika/Kralendijk

en: America/La_Paz
nl: Amerika/La Paz

en: America/Lima
nl: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
nl: Amerika/Los Angeles

en: America/Louisville
nl: Amerika/Louisville

en: America/Lower_Princes
nl: Amerika/Lower_Princes

en: America/Maceio
nl: Amerika/Maceio

en: America/Managua
nl: Amerika/Managua

en: America/Manaus
nl: Amerika/Manaus

en: America/Marigot
nl: Amerika/Marigot

en: America/Martinique
nl: Amerika/Martinique

en: America/Matamoros
nl: Amerika/Matamoros

en: America/Mazatlan
nl: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
nl: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
nl: Amerika/Menominee

en: America/Merida
nl: Amerika/Merida

en: America/Metlakatla
nl: Amerika/Metlakatla

en: America/Mexico_City
nl: Amerika/Mexico City

en: America/Miquelon
nl: Amerika/Miquelon

en: America/Moncton
nl: Amerika/Moncton

en: America/Monterrey
nl: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
nl: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
nl: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
nl: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
nl: Amerika/Nassau

en: America/New_York
nl: Amerika/New York

en: America/Nipigon
nl: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
nl: Amerika/Nome

en: America/North_Dakota/Beulah
nl: Amerika/North_Dakota/Beulah

en: America/North_Dakota/Center
nl: Amerika/North_Dakota/Center

en: America/North_Dakota/New_Salem
nl: Amerika/North_Dakota/New_Salem

en: America/Noronha
nl: Amerika/Noronha

en: America/Ojinaga
nl: Amerika/Ojinaga

en: America/Panama
nl: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
nl: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
nl: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
nl: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
nl: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
nl: Amerika/Port of Spain

en: America/Porto_Acre
nl: Amerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
nl: Amerika/Porto Velho

en: America/Puerto_Rico
nl: Amerika/Puerto Rico

en: America/Rainy_River
nl: Amerika/Rainy River

en: America/Rankin_Inlet
nl: Amerika/Rankin Inlet

en: America/Recife
nl: Amerika/Recife

en: America/Regina
nl: Amerika/Regina

en: America/Resolute
nl: Amerika/Resolute

en: America/Rio_Branco
nl: Amerika/Rio-Branco

en: America/Rosario
nl: Amerika/Rosario

en: America/Santa_Isabel
nl: Amerika/Santa_Isabel

en: America/Santarem
nl: Amerika/Santarem

en: America/Santiago
nl: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
nl: Amerika/Santo Domingo

en: America/Sao_Paulo
nl: Amerika/Sao Paulo

en: America/Scoresbysund
nl: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
nl: Amerika/Shiprock

en: America/Sitka
nl: Amerika/Sitka

en: America/St_Barthelemy
nl: Amerika/St_Barthelemy

en: America/St_Johns
nl: Amerika/St Johns

en: America/St_Kitts
nl: Amerika/St Kitts

en: America/St_Lucia
nl: Amerika/St Lucia

en: America/St_Thomas
nl: Amerika/St Thomas

en: America/St_Vincent
nl: Amerika/St Vincent

en: America/Swift_Current
nl: Amerika/Swift Current

en: America/Tegucigalpa
nl: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
nl: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
nl: Amerika/Thunder Bay

en: America/Tijuana
nl: Amerika/Tijuana

en: America/Toronto
nl: Amerika/Toronto

en: America/Tortola
nl: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
nl: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
nl: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
nl: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
nl: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
nl: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
nl: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica
nl: Zuidpool

en: Antarctica/Casey
nl: Zuidpool/Casey

en: Antarctica/Davis
nl: Zuidpool/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
nl: Zuidpool/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
nl: Zuidpool/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
nl: Zuidpool/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
nl: Zuidpool/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
nl: Antarctica/Zuidpool

en: Arctic
nl: Noordpool

en: Arctic/Longyearbyen
nl: Noordpool/Longyearbyen

en: Asia
nl: Azië

en: Asia/Aden
nl: Azië/Aden

en: Asia/Almaty
nl: Azië/Almaty

en: Asia/Amman
nl: Azië/Amman

en: Asia/Anadyr
nl: Azië/Anadyr

en: Asia/Aqtau
nl: Azië/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
nl: Azië/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
nl: Azië/Ashgabat

en: Asia/Ashkhabad
nl: Azië/Ashkhabad

en: Asia/Baghdad
nl: Azië/Bagdad

en: Asia/Bahrain
nl: Azië/Bahrein

en: Asia/Baku
nl: Azië/Bakoe

en: Asia/Bangkok
nl: Azië/Bangkok

en: Asia/Beirut
nl: Azië/Beiroet

en: Asia/Bishkek
nl: Azië/Bishkek

en: Asia/Brunei
nl: Azië/Brunei

en: Asia/Calcutta
nl: Azië/Calcutta

en: Asia/Choibalsan
nl: Choibalsan

en: Asia/Chongqing
nl: Chongqing

en: Asia/Chungking
nl: Azië/Chungking

en: Asia/Colombo
nl: Azië/Colombo

en: Asia/Dacca
nl: Dacca

en: Asia/Damascus
nl: Azië/Damascus

en: Asia/Dhaka
nl: Azië/Dhaka

en: Asia/Dili
nl: Azië/Dili

en: Asia/Dubai
nl: Azië/Dubai

en: Asia/Dushanbe
nl: Azië/Dusjanbe

en: Asia/Gaza
nl: Azië/Gaza

en: Asia/Harbin
nl: Azië/Harbin

en: Asia/Hebron
nl: Hebron

en: Asia/Hong_Kong
nl: Azië/Hong Kong

en: Asia/Ho_Chi_Minh
nl: Ho_Chi_Minh

en: Asia/Hovd
nl: Azië/Hovd

en: Asia/Irkutsk
nl: Azië/Irkoetsk

en: Asia/Istanbul
nl: Azië/Istanboel

en: Asia/Jakarta
nl: Azië/Djakarta

en: Asia/Jayapura
nl: Azië/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
nl: Azië/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
nl: Azië/Kaboel

en: Asia/Kamchatka
nl: Azië/Kamtsjatka

en: Asia/Karachi
nl: Azië/Karachi

en: Asia/Kashgar
nl: Azië/Kashgar

en: Asia/Kathmandu
nl: Kathmandu

en: Asia/Katmandu
nl: Azië/Katmandu

en: Asia/Khandyga
nl: Khandyga

en: Asia/Kolkata
nl: Kolkata

en: Asia/Krasnoyarsk
nl: Azië/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
nl: Azië/Kuala Lumpur

en: Asia/Kuching
nl: Azië/Kuching

en: Asia/Kuwait
nl: Azië/Koeweit

en: Asia/Macao
nl: Azië/Macao

en: Asia/Macau
nl: Macau

en: Asia/Magadan
nl: Azië/Magadan

en: Asia/Makassar
nl: Makassar

en: Asia/Manila
nl: Azië/Manilla

en: Asia/Muscat
nl: Azië/Muscat

en: Asia/Nicosia
nl: Azië/Nicosia

en: Asia/Novokuznetsk
nl: Novokuznetsk

en: Asia/Novosibirsk
nl: Azië/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
nl: Azië/Omsk

en: Asia/Oral
nl: Azië/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
nl: Azië/Phnom Penh

en: Asia/Pontianak
nl: Azië/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
nl: Azië/Pyongyang

en: Asia/Qatar
nl: Azië/Qatar

en: Asia/Qyzylorda
nl: Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
nl: Azië/Rangoon

en: Asia/Riyadh
nl: Azië/Riyaad

en: Asia/Riyadh87
nl: Azië/Riyadh87

en: Asia/Riyadh88
nl: Azië/Riyadh88

en: Asia/Riyadh89
nl: Azië/Riyadh89

en: Asia/Saigon
nl: Azië/Saigon

en: Asia/Sakhalin
nl: Azië/Sakhalin

en: Asia/Samarkand
nl: Azië/Samarkand

en: Asia/Seoul
nl: Azië/Seoel

en: Asia/Shanghai
nl: Azië/Sjanghai

en: Asia/Singapore
nl: Azië/Singapore

en: Asia/Taipei
nl: Azië/Taipei

en: Asia/Tashkent
nl: Azië/Tasjkent

en: Asia/Tbilisi
nl: Azië/Tbilisi

en: Asia/Tehran
nl: Azië/Teheran

en: Asia/Tel_Aviv
nl: Azië/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
nl: Azië/Thimbu

en: Asia/Thimphu
nl: Azië/Thimphu

en: Asia/Tokyo
nl: Azië/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
nl: Azië/Ujung Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
nl: Azië/Ulaanbaator

en: Asia/Ulan_Bator
nl: Azië/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
nl: Azië/Urumqi

en: Asia/Ust-Nera
nl: Azië/Ust-Nera

en: Asia/Vientiane
nl: Azië/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
nl: Azië/Wladiwostok

en: Asia/Yakutsk
nl: Azië/Jakoetsk

en: Asia/Yekaterinburg
nl: Azië/Jekaterinaburg

en: Asia/Yerevan
nl: Azië/Erevan

en: Atlantic
nl: Atlantische Oceaan

en: Atlantic/Azores
nl: Atlantische Oceaan/Azoren

en: Atlantic/Bermuda
nl: Atlantische Oceaan/Bermuda

en: Atlantic/Canary
nl: Atlantische Oceaan/Canarische Eilanden

en: Atlantic/Cape_Verde
nl: Atlantische Oceaan/Kaapverdië

en: Atlantic/Faeroe
nl: Atlantische Oceaan/Faeröer

en: Atlantic/Faroe
nl: Atlantische_oceaan/Faroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
nl: Atlantische Oceaan/Jan Mayen

en: Atlantic/Madeira
nl: Atlantische Oceaan/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
nl: Atlantische Oceaan/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
nl: Atlantische Oceaan/Zuid-Georgië

en: Atlantic/St_Helena
nl: Atlantische Oceaan/Sint Helena

en: Atlantic/Stanley
nl: Atlantische Oceaan/Stanley

en: Australia
nl: Australië

en: Australia/ACT
nl: Australië/ACT

en: Australia/Adelaide
nl: Australië/Adelaide

en: Australia/Brisbane
nl: Australië/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
nl: Australië/Broken Hill

en: Australia/Currie
nl: Australië/Currie

en: Australia/Darwin
nl: Australië/Darwin

en: Australia/Eucla
nl: Australië/Eucla

en: Australia/Hobart
nl: Australië/Hobart

en: Australia/Lindeman
nl: Australië/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
nl: Australië/Lord Howe

en: Australia/Melbourne
nl: Australië/Melbourne

en: Australia/Perth
nl: Australië/Perth

en: Australia/Sydney
nl: Australië/Sydney

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Brazil/Acre
nl: Brazilië/Acre

en: Brazil/DeNoronha
nl: Brazilië/DeNoronha

en: Brazil/East
nl: Brazilië/Oost

en: Brazil/West
nl: Brazilië/West

en: Canada/Atlantic
nl: Canada/Atlantische_kust

en: Canada/Central
nl: Canada/Midden

en: Canada/Eastern
nl: Canada/Oosten

en: Canada/Mountain
nl: Canada/Bergen

en: Canada/Pacific
nl: Canada/Stille_oceaankust

en: Chile
nl: Chili

en: Chile/Continental
nl: Chili/Continentaal

en: Chile/EasterIsland
nl: Chili/Paaseiland

en: Etc/Universal
nl: Etc/Universeel

en: Etc/Zulu
nl: Etc/Zoeloe

en: Europe
nl: Europa

en: Europe/Amsterdam
nl: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
nl: Europa/Andorra

en: Europe/Athens
nl: Europa/Athene

en: Europe/Belfast
nl: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
nl: Europa/Belgrado

en: Europe/Berlin
nl: Europa/Berlijn

en: Europe/Bratislava
nl: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
nl: Europa/Brussel

en: Europe/Bucharest
nl: Europa/Boekarest

en: Europe/Budapest
nl: Europa/Boedapest

en: Europe/Busingen
nl: Europa/Busingen

en: Europe/Chisinau
nl: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
nl: Europa/Kopenhagen

en: Europe/Dublin
nl: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
nl: Europa/Gibraltar

en: Europe/Guernsey
nl: Europa/Guernsey

en: Europe/Helsinki
nl: Europa/Helsinki

en: Europe/Isle_of_Man
nl: Europa/Eiland_Man

en: Europe/Istanbul
nl: Europa/Istanboel

en: Europe/Jersey
nl: Europa/Jersey

en: Europe/Kaliningrad
nl: Europa/Kaliningrad (Königsberg)

en: Europe/Kiev
nl: Europa/Kiev

en: Europe/Lisbon
nl: Europa/Lissabon

en: Europe/Ljubljana
nl: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
nl: Europa/Londen

en: Europe/Luxembourg
nl: Europa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
nl: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
nl: Europa/Malta

en: Europe/Mariehamn
nl: Europa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
nl: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
nl: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
nl: Europa/Moskou

en: Europe/Nicosia
nl: Europa/Nicosia

en: Europe/Oslo
nl: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
nl: Europa/Parijs

en: Europe/Podgorica
nl: Europa/Podgorica

en: Europe/Prague
nl: Europa/Praag

en: Europe/Riga
nl: Europa/Riga

en: Europe/Rome
nl: Europa/Rome

en: Europe/Samara
nl: Europa/Samara

en: Europe/San_Marino
nl: Europa/San Marino

en: Europe/Sarajevo
nl: Europa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
nl: Europa/Simferopol

en: Europe/Skopje
nl: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
nl: Europa/Sofia

en: Europe/Stockholm
nl: Europa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
nl: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
nl: Europa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
nl: Europa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
nl: Europa/Uzhgorod

en: Europe/Vaduz
nl: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
nl: Europa/Vaticaan

en: Europe/Vienna
nl: Europa/Wenen

en: Europe/Vilnius
nl: Europa/Wilna

en: Europe/Volgograd
nl: Europa/Wolgograd

en: Europe/Warsaw
nl: Europa/Warschau

en: Europe/Zagreb
nl: Europa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
nl: Europa/Zaporozhye

en: Europe/Zurich
nl: Europa/Zürich

en: Indian
nl: Indische Oceaan

en: Indian/Antananarivo
nl: Indische Oceaan/Antananarivo

en: Indian/Chagos
nl: Indische Oceaan/Chagos

en: Indian/Christmas
nl: Indische Oceaan/Kersteiland

en: Indian/Cocos
nl: Indische Oceaan/Kokoseilanden

en: Indian/Comoro
nl: Indische Oceaan/Comoro

en: Indian/Kerguelen
nl: Indische Oceaan/Kerguelen

en: Indian/Mahe
nl: Indische Oceaan/Mahe

en: Indian/Maldives
nl: Indische Oceaan/Malediven

en: Indian/Mauritius
nl: Indische Oceaan/Mauritius

en: Indian/Mayotte
nl: Indische Oceaan/Mayotte

en: Indian/Reunion
nl: Indische Oceaan/Reunion

en: Mideast
nl: Midden_Oosten

en: Mideast/Riyadh87
nl: /Riyadh87

en: Mideast/Riyadh88
nl: Midden_Oosten/Riyadh88

en: Mideast/Riyadh89
nl: Midden_Oosten/Riyadh89

en: Pacific
nl: Stille Oceaan

en: Pacific/Apia
nl: Stille Oceaan/Apia

en: Pacific/Auckland
nl: Stille Oceaan/Auckland

en: Pacific/Chatham
nl: Stille Oceaan/Chatham

en: Pacific/Chuuk
nl: Stille_Oceaan/Chuuk

en: Pacific/Easter
nl: Stille Oceaan/Paaseiland

en: Pacific/Efate
nl: Stille Oceaan/Efate

en: Pacific/Enderbury
nl: Stille Oceaan/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
nl: Stille Oceaan/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
nl: Stille Oceaan/Fiji

en: Pacific/Funafuti
nl: Stille Oceaan/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
nl: Stille Oceaan/Galapagos

en: Pacific/Gambier
nl: Stille Oceaan/Gabier

en: Pacific/Guadalcanal
nl: Stille Oceaan/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
nl: Stille Oceaan/Guam

en: Pacific/Honolulu
nl: Stille Oceaan/Honolulu

en: Pacific/Johnston
nl: Stille Oceaan/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
nl: Stille Oceaan/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
nl: Stille Oceaan/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
nl: Stille Oceaan/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
nl: Stille Oceaan/Majuro

en: Pacific/Marquesas
nl: Stille Oceaan/Marguesas

en: Pacific/Midway
nl: Stille Oceaan/Midway

en: Pacific/Nauru
nl: Stille Oceaan/Nauru

en: Pacific/Niue
nl: Stille Oceaan/Niue

en: Pacific/Norfolk
nl: Stille Oceaan/Norfolk

en: Pacific/Noumea
nl: Stille Oceaan/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
nl: Stille Oceaan/Pago Pago

en: Pacific/Palau
nl: Stille Oceaan/Palau

en: Pacific/Pitcairn
nl: Stille Oceaan/Pitcairn

en: Pacific/Pohnpei
nl: Stille_Oceaan/Pohnpei

en: Pacific/Ponape
nl: Stille Oceaan/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
nl: Stille Oceaan/Port Moresby

en: Pacific/Rarotonga
nl: Stille Oceaan/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
nl: Stille Oceaan/Saipan

en: Pacific/Samoa
nl: Stille_Oceaan/Samoa

en: Pacific/Tahiti
nl: Stille Oceaan/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
nl: Stille Oceaan/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
nl: Stille Oceaan/Tongatapu

en: Pacific/Truk
nl: Stille Oceaan/Truk

en: Pacific/Wake
nl: Stille Oceaan/Wake

en: Pacific/Wallis
nl: Stille Oceaan/Wallis

en: Pacific/Yap
nl: Stille Oceaan/Yap

en: US
nl: VS

en: US/Alaska
nl: VS/Alaska

en: US/Aleutian
nl: VS/Aleoeten

en: US/Arizona
nl: VS/Arizona

en: US/Central
nl: VS/Midden

en: US/Eastern
nl: VS/Oostelijk

en: US/East-Indiana
nl: VS/East-Indiana

en: US/Hawaii
nl: VS/Hawaï

en: US/Indiana-Starke
nl: VS/Indiana-Starke

en: US/Michigan
nl: VS/Michigan

en: US/Mountain
nl: VS/Bergen

en: US/Pacific
nl: VS/Stille_Oceaan

en: US/Pacific-New
nl: VS/Stille_Oceaan-nieuw

en: US/Samoa
nl: VS/Samoa

en: New appointment
nl: Nieuwe afspraak

en: About Orage
nl: Over Orage

en: Orage Panel Clock
nl: Orage werkbalkklok

en: Show time and date?
nl: Tijd en datum tonen?

en: Orage preferences
nl: Orage voorkeuren

en: Settings for the Xfce 4 Calendar Application (Orage)
nl: Instellingen voor de Xfce4-Kalendertoepassing (Orage)

en: Orage Calendar Preferences
nl: Orage kalendervoorkeuren

en: Calendar
nl: Kalender

en: Orage Calendar
nl: Orage kalender

en: Desktop calendar
nl: Bureaubladkalender
