Xfce Apps - en to uk translation catalogue (982 entries)

en: no underline
uk: без підкреслення

en: single
uk: одинарно

en: double
uk: подвійно

en: low
uk: низько

en: Raising GlobalTime window...
uk: Показати вікно Глобального Часу...

en: GlobalTime window raise failed
uk: Не вдалось підняти вікно Глобального Часу

note: ********** timezone tooltip **********
en: %s
    click to modify clock
uk: %s
    клацніть для зміни часу

en: Localtime
uk: Місцевий час

en: button 1 to change preferences 
    button 2 to adjust time of clocks
uk: кнопка 1 для вибору властивостей
    кнопка 2 для зміни часу годинників

en: adjust to change hour
uk: змінити години

en: adjust to change minute. Click arrows with button 2 to change only 1 minute.
uk: уточнити на одну хвилину. Натисніть кнопку зі стрілкою 2 щоб змінити тільки на 1 хвилину.

en: Global Time
uk: Глобальний час

en: NEW
uk: НОВИЙ

en: NEW COPY
uk: НОВА КОПІЯ

en: Not possible to delete the last clock.
uk: Недоступно видалення останнього годинника.

en: update this clock
uk: оновити цей годинник

en: add new empty clock
uk: додати новий пустий годинник

en: add new clock using this clock as model
uk: додати новий годинник використовуючи цей годинник як модель

en: delete this clock
uk: видалити цей годинник

en: move this clock first
uk: перемістити цей годинник в початок

en: move this clock left
uk: перемістити цей годинник вліво

en: move this clock right
uk: перемістити цей годинник вправо

en: move this clock last
uk: перемістити цей годинник в кінець

en: set the timezone of this clock to be local timezone
uk: встановити часовий пояс цього годинника в локальний часовий пояс

en: close window and exit
uk: закрити вікно і вийти

en: Globaltime preferences
uk: Глобальні уподобання часу

note: -----------------------HEADING-------------------------------------------
en: Clock Parameters
uk: Параметри годинника

en: Name of the clock:
uk: Назва годинника:

en: enter name of clock
uk: введіть назву годинника

en: Timezone of the clock:
uk: Часовий пояс годинника:

en: Text Formatting
uk: Форматування тексту

note: ------------------------background-------------------------
en: Background color:
uk: Колір тла:

en: Click to change background colour for clock
uk: Клацніть щоб вибрати колір фону годинника

en: Use default
uk: Використовувати типовий

en: Cross this to use default instead of selected value
uk: Перейшовши сюди використовуєте типове замість вибраного значення

note: ------------------------foreground-------------------------
en: Foreground (=text) color:
uk: Основний колір (=текст):

en: Click to change foreground colour for clock
uk: Клацніть щоб вибрати основний колір годинника

note: ------------------------name font-------------------------
en: Font for name of clock:
uk: Шрифт назви годинника:

en: Click to change font for clock name
uk: Клацніть, щоб вибрати шрифт для назви годинника

note: ------------------------time font-------------------------
en: Font for time of clock:
uk: Шрифт для годин:

en: Click to change font for clock time
uk: Клацніть щоб вибрати шрифт відображення години

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline name of clock:
uk: Підкреслення назви годинника:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline time of clock:
uk: Підкреслення часу годинника:

en: Text Default Formatting
uk: Типове форматування тексту

en: Click to change default background colour for clocks
uk: Клацніть щоб вибрати типовий колір тла для годинників

en: Cross this to use system default instead of selected color
uk: Перейшовши сюди використовуєте типовий системний колір замість вибраного

en: Click to change default text colour for clocks
uk: Клацніть щоб вибрати типовий колір тексту для годинників

en: Click to change default font for clock name
uk: Клацніть щоб вибрати типовий шрифт для годинника з назвою

en: Cross this to use system default font instead of selected font
uk: Перейшовши сюди використовуєте типовий системний шрифт замість вибраного

en: Click to change default font for clock time
uk: Клацніть щоб вибрати типовий шрифт для відображення годин

note: ------------------------underline name--------------------
en: Underline for name of clock:
uk: Підкреслення назви годинника:

note: ------------------------underline time--------------------
en: Underline for time of clock:
uk: Підкреслення для відображення годин:

en: update preferences
uk: оновити уподобання

en: Globaltime Preferences
uk: Основні уподобання часу

note: -----------------------HEADING--------------------------------------
en: General Preferences
uk: Основні уподобання

en: Decorations:
uk: Прикраси:

en: Standard
uk: Стандартний

en: Use normal decorations
uk: Використовувати основні прикраси

en: None
uk: Немає

en: Do not show window decorations (borders)
uk: Не показувати прикраси вікон (рамки)

en: Clock size:
uk: Розмір годинника:

en: Equal
uk: Рівно

en: All clocks have same size
uk: Всі годинники мають однаковий розмір

en: Varying
uk: Змінний

en: Clock sizes vary
uk: Розміри годинників різні

en: Local timezone:
uk: Місцевий часовий пояс:

en:  Other
uk:  Інші

en: %d hour %d mins
uk: %d годин %d хвилин

en: %d hour
uk: %d годин

en: %d mins
uk: %d хвилин

en: backward
uk: назад

en: forward
uk: вперед

en: not changed
uk: не змінилось

en: not changing
uk: не змінюється

note: location
en: Location
uk: Місце

en: GMT Offset
uk: Час по Грінвічу

en: Previous/Next Change
uk: Попередній/Наступний Вибрати

en: Country
uk: Країна

note: We are actually setting the g_par parameter. In other words we are setting the global default timezone for Orage. This is done very seldom and we do not want to allow "floating" here. This test is ugly, but it is not worth an extra parameter. this is normal appointment
en: Pick timezone
uk: Встановіть часовий пояс

en: Change mode
uk: Змінити режим

en: UTC
uk: Світовий час UTC

note: NOTE: this exists only if ical timezones are being used
en: floating
uk: плаваюче

en: Orage Globaltime
uk: Світовий час Orage

en: Show clocks from different countries
uk: Відображати годинники з різних країн

en: Globaltime
uk: Світовий час

en: No rotation
uk: Без повертання

en: Rotate left
uk: Повернути вліво

en: Rotate right
uk: Повернути вправо

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

note: show frame
en: Show _frame
uk: Показувати _фрейм

note: foreground color
en: set foreground _color:
uk: встановити основний _колір:

note: background color
en: set _background color:
uk: встановити колір _тла:

note: clock size (=mbox size): height and width
en: set _height:
uk: встановити _висоту:

en: Note that you can not change the height of horizontal panels
uk: Зверніть увагу, Ви не можете змінити висоту горизонтальних панелей

en: set _width:
uk: встановити _ширину:

en: Note that you can not change the width of vertical panels
uk: Зверніть увагу, Ви не можете змінити ширину вертикальних панелей

en: Show lines _vertically
uk: Показати лінії _вертикально

en: Clock Options
uk: Опції годинника

note: timezone
en: set timezone to:
uk: встановити часовий пояс в:

en: Line %d:
uk: Стрічка %d:

en: Enter any valid strftime function parameter.
uk: Введіть будь-який правильний параметр функції strftime.

note: Tooltip hint
en: Tooltip:
uk: Спливаючі:

note: special timing for SUSPEND/HIBERNATE
en: fix time after suspend/hibernate
uk: скоригувати час після призупинення/сплячки

en: You only need this if you do short term (less than 5 hours) suspend or hibernate and your visible time does not include seconds. Under these circumstances it is possible that Orageclock shows time inaccurately unless you have this selected. (Selecting this prevents cpu and interrupt saving features from working.)
uk: Вам це потрібно якщо це відбувається в короткому проміжку часу (менше  5 годин) призупинення чи сплячки і Ваш видимий час не включає секунд. В цих випадках можливо, Orageclock відображатиме неточний час ніж вибраний  Вами. (Виберіть цю опцію для правильної роботи повідомлень з допомогою    процесора і системного переривання)

en: This program uses strftime function to get time.
    Use any valid code to get time in the format you prefer.
    Some common codes are:
    	%A = weekday			%B = month
    	%c = date & time		%R = hour & minute
    	%V = week number		%Z = timezone in use
    	%H = hours 				%M = minute
    	%X = local time			%x = local date
uk: Ця програма використовує strftime для одержання часу.
    Використовуйте будь-який правильний код щоб отримати час в потрібному форматі
    Деякі з основних кодів:
    	%A = день тижня			%B = місяць
    	%c = дата і час		%R = години і хвилини
    	%V = номер тижня		%Z = використовуваний часовий пояс
    	%H = година 				%M = хвилина
    	%X = місцевий час			%x = місцева дата

en: Orage clock Preferences
uk: Налаштування Orage

en: Maintainer
uk: Супроводжувач

en: Manage your time with Orage
uk: Керуйте своїм часом з Orage

note: if (gtk_toggle_button_get_active( GTK_TOGGLE_BUTTON(apptw->Type_journal_rb))) end time
en: End
uk: Кінець

en: Due
uk: Точно

en: Orage
uk: Менеджер Orage

note: to avoid timing problems when updating entry Create file chooser
en: Select a file...
uk: Вибрати файл...

en: Sound Files
uk: Звукові файли

en: All Files
uk: Всі файли

en: The appointment information has been modified.
uk: Призначення інформації було змінено.

en: Do you want to continue?
uk: Хочете продовжити?

en: No, do not leave
uk: Ні, не виходити

en: Yes, ignore modifications and leave
uk: Так, незважати на зміни і вийти

en: The end of this appointment is earlier than the beginning.
uk: Кінець цієї події заплановано раніше ніж її початок.

en: Not set
uk: Не встановлено

en: Add new appointment to this file.
uk: Додати нову зустріч до цього файлу.

en: Orage default file
uk: Типовий файл Orage

en: Appointment addition failed.
uk: Додати зустріч не вдалося.

en: Error happened when adding appointment. Look more details from the log file.
uk: Сталася помилка при додаванні зустрічі. Перегляньте файл запису журналу для інформації.

en: Appointment update failed.
uk: Оновлення зустрічі не вдалося.

en: Look more details from the log file. (Perhaps file was updated external from Orage?)
uk: Перегляньте файл журналу для більшої інформації. (Можливо файл був оновлено ззовні з Orage?)

en: This appointment will be permanently removed.
uk: Ця подія буде повністю видалена.

en: No, cancel the removal
uk: Ні, скасувати вилучення

en: Yes, remove it
uk: Так, вилучити це

en: Pick the date
uk: Виберіть дату

en: Today
uk: Сьогодні

en: This appointment does not exist.
uk: Цієї події не існує.

en: It was probably removed, please refresh your screen.
uk: Це можливо видалено, оновіть вікно програми.

en: Current categories
uk: Поточні категорії

en: Add new category with color
uk: Додати нову категорію з кольором

en: Category:
uk: Категорія:

en: Colors of categories - Orage
uk: Кольори категорій - Orage

en:  *** COPY ***
uk:  *** КОПІЮВАТИ ***

en: New appointment - Orage
uk: Нова подія - Orage

note: File menu stuff ********* File menu ********* File menu
en: _File
uk: _Файл

en: Sav_e and close
uk: Зб_ерегти і закрити

en: D_uplicate
uk: Д_ублювати

en: Save
uk: Зберегти

en: Save and close
uk: Зберегти і закрити

en: Revert
uk: Повернути

en: Duplicate
uk: Дублювати

en: Delete
uk: Видалити

en: Free
uk: Вільний

en: Busy
uk: Зайнятий

en: General
uk: Загальне

note: type
en: Type
uk: Тип

en: Event
uk: Подія

en: Event that will happen sometime. For example:
    Meeting or birthday or TV show.
uk: Разова подія. Наприклад:
    Зустріч чи день народження або ТВ-шоу.

en: Todo
uk: Зробити

en: Something that you should do sometime. For example:
    Wash your car or test new version of Orage.
uk: Те, що вам потрібно зробити в призначений час. Наприклад:
    Помити машину або тестувати нову версію Orage.

en: Journal
uk: Журнал

en: Make a note that something happened. For example:
    Remark that your mother called or first snow came.
uk: Створіть записку що має відбутися. Наприклад:
    Не забути подзвонити матері, або випав перший сніг.

note: title
en: Title
uk: Назва

en: All day event
uk: На весь день

note: start time
en: Start
uk: Початок

en: Set
uk: Встановити

en: Duration
uk: Тривалість

en: days
uk: днів

en: hours
uk: годин

en: mins
uk: хвилин

note: Availability (only for EVENT)
en: Availability
uk: Готовність

note: completed (only for TODO)
en: Completed
uk: Завершені

en: Done
uk: Готово

note: categories
en: Categories
uk: Категорії

en: This is special category, which can be used to color this appointment in list views.
uk: Це спеціальні категорії, котрі можуть бути використані в кольорі подій в списку перегляду.

en: update colors for categories.
uk: оновити кольори для категорій.

note: priority
en: Priority
uk: Пріоритет

en: If you set this 8 or bigger, the appointment is NOT shown on list windows.
    You can use that feature to unclutter your list windows, but it makes it more difficult to find this appointment.
    (Alarms will still fire normally.)
    (There is undocumented parameter so that you can change the default limit of 8.)
uk: Якщо Ви встановите 8 або більше, тоді зустріч НЕ появиться у вікні списку.
    Ви можете використовувати цю можливість для побудови Вашого списку, але це утруднить знаходження цієї зустрічі.
    (Будильники працюють все ще нормально.)
    (Існує недокументований параметр, що можна встановити типову границю як 8.)

note: note
en: Note
uk: Примітка

en: These shorthand commands take effect immediately:
        <D> inserts current date in local date format
        <T> inserts time and
        <DT> inserts date and time.
    
    These are converted only later when they are seen:
        <&Ynnnn> is translated to current year minus nnnn.
    (This can be used for example in birthday reminders to tell how old the person will be.)
uk: Ці скорочення команд застосовуються негайно:
        <D> вставити поточну дату в локальному форматі
        <T> вставити час і 
        <DT> вставити дату і час.
    
    Ці появляються пізніше під час перегляду:
        <&Ynnnn> це конвертований поточний рік мінус nnnn.
    (Може бути використано в нагадуваннях про дні народження для показу віку.)

en: Before Start
uk: Перед початком

en: Before End
uk: Перед завершенням

en: After Start
uk: Після початку

en: After End
uk: Після завершення

en: Alarm
uk: Дзвінок

note: **** ALARM TIME ****
en: Alarm time
uk: Час дзвінка

en: Often you want to get alarm:
     1) before Event start
     2) before Todo end
     3) after Todo start
uk: Частота отримання дзвінка:
     1) перед початком Події
     2) перед завершенням Зробити
     3) після початку Зробити

en: Persistent alarm
uk: Стійкий дзвінок

en: Select this if you want Orage to remind you even if it has not been active when the alarm happened.
uk: Виберіть це щоб Orage нагадував про подію, при його неактивності коли подія вже відбулася.

note: **** Audio Alarm ****
en: Sound
uk: Звук

en: Use
uk: Використовувати

en: Select this if you want audible alarm
uk: Виберіть це, якщо хочете чути дзвінок

en: Repeat alarm sound
uk: Повторювати мелодію дзвінка

en: times
uk: години

en: sec interval
uk: інтервал в сек

note: **** Display Alarm ****
en: Visual
uk: Візуальний

en: Use Orage window
uk: Використовувати вікно Orage

en: Select this if you want Orage window alarm
uk: Виберіть це, якщо хочете отримувати вікно з дзвінком

en: Use notification
uk: Використовувати повідомлення

en: Select this if you want notification alarm
uk: Виберіть це, якщо хочете отримувати повідомлення дзвінка

en: Set timeout
uk: Встановити затримку

en: Select this if you want notification to expire automatically
uk: Виберіть це, якщо хочете отримувати автоматичні повідомлення про прострочення

en: 0 = system default expiration time
uk: 0 = типовий системний прострочення часу

en: seconds
uk: секунд

note: **** Procedure Alarm ****
en: Procedure
uk: Процедура

en: Select this if you want procedure or script alarm
uk: Виберіть це, якщо хочете отримувати процедуру або скрипт дзвінка

en: You must enter all escape etc characters yourself.
    This string is just given to shell to process.
    The following special commands are replaced at run time:
    	<&T>  appointment title
    	<&D>  appointment description
    	<&AT> alarm time
    	<&ST> appointment start time
    	<&ET> appointment end time
uk: Ви повинні додати всі символи самі.
    Ця стрічка подана тільки для запуску шелу.
    Наступні спеціальні команди заміняться під час запуску
    	<&T> назва події
    	<&D> опис події
    	<&AT> час будильника
    	<&ST> час початку події
    	<&ET> час закінчення події

en: Test this alarm by raising it now
uk: Протестуйте будильник, збільшивши зараз звук

en: <b>Default alarm</b>
uk: <b>Типовий дзвінок</b>

en: Store current settings as default alarm
uk: Запам'ятати поточні параметри як типові для дзвінка

en: Set current settings from default alarm
uk: Встановити поточні параметри з типового дзвінка

en: Daily
uk: Щоденно

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Mon
uk: Пнд

en: Tue
uk: Втр

en: Wed
uk: Срд

en: Thu
uk: Чтв

en: Fri
uk: Пнт

en: Sat
uk: Суб

en: Sun
uk: Ндл

en: Recurrence
uk: Повторюваність

note: complexity
en: Complexity
uk: Складність

en: Basic
uk: Основне

en: Advanced
uk: Додатково

en: Use this if you want regular repeating event
uk: Використовуйте це щоб призначити постійно повторювані події

en: Use this if you need complex times like:
     Every Saturday and Sunday or 
     First Tuesday every month
uk: Використовуйте це щоб об'єднати умови, як такі:
     Кожної суботи та понеділка, або 
     Перший четвер кожного місяця

note: frequency
en: Frequency
uk: Частота

en: Each
uk: Кожний

en: occurrence
uk: випадок

en: Limit frequency to certain interval.
     For example: Every third day:
     Frequency = Daily and Interval = 3
uk: Обмеження частоти визначеним інтервалом.
     Наприклад: Кожний третій день:
     Частота = щоденно а інтервал = 3

en: Limit
uk: Обмеження

en: Repeat forever
uk: Завжди повторювати

en: Repeat
uk: Повторюваність

en: Repeat until
uk: Повторювати доти

note: weekdays (only for complex settings)
en: Weekdays
uk: Дні тижня

en: Which day
uk: Кожний день

en: Specify which weekday for monthly and yearly events.
     For example:
     Second Wednesday each month:
    	Frequency = Monthly,
    	Weekdays = check only Wednesday,
    	Which day = select 2 from the number below Wednesday
uk: Зазначте день тижня для щомісячної і щорічної події.
     Наприклад:
     Друга Середа кожного місяця:
    	Частота = Щомісяця,
    	Дні тижня = перевіряти тільки Середу,
    	Котрий день = вибрати 2 з числа Середи

note: TODO base (only for TODOs)
en: TODO base
uk: Що ще зробити

en: TODO reoccurs regularly starting on start time and repeating after each interval no matter when it was last completed
uk: ЩоЗробити (TODO) регулярно появляється при завантаженні і повторюється після кожного інтервалу події, без значення коли він був востаннє завершений

en: TODO reoccurrency is based on complete time and repeats after the interval counted from the last completed time.
    (Note that you can not tell anything about the history of the TODO since reoccurrence base changes after each completion.)
uk: Поява ЩоЗробити (TODO) залежить від часу завершення події і повторюється після кожного інтервалу, починаючи від останнього завершеного.
    (Зауважте, що Ви не зможете нічого сказати про історію ЩоЗробити (TODO), тому що поява змінюється після кожного завершення події.)

note: exceptions
en: Exceptions
uk: Винятки

en: Add more exception dates by clicking the calendar days below.
    Exception is either exclusion(-) or inclusion(+) depending on the selection.
    Remove by clicking the data.
uk: Додати більше днів-винятків, клацаючи на дні календаря нижче.
    Винятки це або виключення (-), або включення (+) в залежності від вибору.
    Видалення через клацання на даних.

en: Add excluded date (-)
uk: Додати виключену дату (-)

en: Excluded days are full days where this appointment is not happening
uk: Виключені дати є повними днями, коли ці події не трапляються

en: Add included time (+)
uk: Додати включений час (+)

en: Included times have same timezone than start time, but they may have different time
uk: Включені часи мають ту саму часову зону що й час початку, але але вони можуть мати різний час

note: calendars showing the action days
en: Action dates
uk: Дати дії

note: ********* View menu ********* View menu
en: _View
uk: _Перегляд

note: ********* Go menu   *********
en: _Go
uk: Пе_рейти

en: New
uk: Нова

en: Back one week
uk: Назад на тиждень

en: Back one day
uk: Назад на день

en: Forward one day
uk: Вперед на день

en: Forward one week
uk: Вперед на тиждень

en: Refresh
uk: Оновити

en: Close
uk: Закрити

en: Unknown
uk: Невідомий

en:        Number of days to show
uk: Кількість днів для показу

en: Orage - day view
uk: Orage - перегляд дня

note: date only appointment
en: All day
uk: Всі дні

en: Time
uk: Час

en: No rows have been selected.
uk: Не було вибрано рядка.

en: Click a row to select it and after that you can copy it.
uk: Клацніть на рядку для його вибору і після цього Ви зможете його скопіювати.

en: You will permanently remove all
    selected appointments.
uk: Ви видалите повністю всі
    виділені події.

en: Yes, remove them
uk: Так, вилучити їх

en: Back
uk: Назад

en: Forward
uk: Вперед

en: Find
uk: Знайти

en: Dayview
uk: Перегляд дня

en: Extra days to show:
uk: Більше днів для показу:

en: only first repeating
uk: тільки перше повторення

en: Check this if you only want to see the first repeating event. By default all are shown.
    Note that this also shows all urgencies.
    Note that repeating events may appear earlier in the list as the first occurrence only is listed.
uk: Позначте це, якщо Ви бажаєте бачити тільки першу повторювану подію. Типово показуються всі події.
    Зауважте, що ця опція покаже теж всі негайні події.
    Повторювані події можуть появлятися як перші в списку і раніше тільки тоді, коли вони є.

en: also old
uk: також старі

en: Check this if you want to see old events also. This can only be selected after 'only first repeating' is enabled to avoid very long lists.
    Note that extra days selection still defines if newer appointments are listed'.
uk: Позначте це, якщо Ви також бажаєте бачити старші події. Це можна зробити, якщо включено опцію 'тільки перша повторювана', щоб уникнути дуже довгого списку.
    Зауважте, що вибір більше днів все ще визначає, якщо показуються новіші зустрічі.

en: Journal entries starting from:
uk: Входження до журналу починати з:

en: Search
uk: Пошук

en: Search text
uk: Шукати текст

en: Flags
uk: Відмітки

en: Title
uk: Назва

en: Double click line to edit it.
    
    Flags in order:
    	 1. Alarm: n=no alarm
    		 A=Alarm is set P=Persistent alarm is set
    	 2. Recurrence: n=no recurrence
    		 H=Hourly D=Daily W=Weekly M=Monthly Y=Yearly
    	 3. Type: f=free B=Busy
    	 4. Located in file:
    		O=Orage A=Archive F=Foreign
    	 5. Appointment type:
    		E=Event T=Todo J=Journal
uk: Клацніть два рази для правки.
    
    Позначки в порядку:
    	 1. Будильник: n=немає будильника
    		 A=будильник налаштовано P=налаштовано постійний будильник
    	 2. Повторення: n=немає повторення
    		 H=щогодини D=щодня W=щотижня M=щомісяця Y=щороку
    	 3. Тип: f=вільний B=зайнятий
    	 4. Розміщено у файлі:
    		O=Orage A=архів F=інший
    	 5. Тип призначення:
    		E=подія T=що зробити J=журнал

note: remove since it has ended
en: 	Recur ended, moving to archive file.
uk: 	Повторюваність завершилась, переміщена в архівний файл.

en: Archiving not enabled. Exiting
uk: Архівування не завершено. Вихід

en: Archiving threshold: %d month(s)
uk: Поріг архівування: %d місяць(ів)

note: yy mon day
en: 	Archiving events, which are older than: %04d-%02d-%02d
uk: 	Події для архівування старіші за: %04d-%02d-%02d

en: Archiving uid: %s
uk: Додання до архіву з uid: %s

note: VTODO not completed, do not archive
en: 	VTODO not complete; not archived
uk: 	VTODO неповний; не підлягає архівації

note: it is recurrent event
en: 	Recurring. End year: %04d, month: %02d, day: %02d
uk: 	Повторюваність. Кінцевий рік: %04d, місяць: %02d, день: %02d

en: Archiving done
uk: Архівування завершено

note: PHASE 1: go through base orage file and remove "repeat" shortcuts
en: Starting archive removal.
uk: Починається видалення архіву.

en: 	PHASE 1: reset recurring appointments
uk: 	ФАЗА 1: скидання повторюваних подій

note: PHASE 2: go through archive file and add everything back to base orage. * After that delete the whole arch file
en: 	PHASE 2: return archived appointments
uk: 	ФАЗА 2: повернення архівованих подій

en: Archive removal done
uk: Видалення архіву завершено

en: Orage default alarm
uk: Звичайний сигнал Orage

en: Created alarm list for main Orage file:
uk: Створений список будильників для основного файлу Orage:

en: Created alarm list for foreign file: %s (%s)
uk: Список створених подій для зовнішнього файлу: %s (%s)

en: 	Added %d alarms. Processed %d events.
uk: 	Додано %d будильників. Опрацьовано %d подій.

en: 	Found %d alarms of which %d are active. (Searched %d recurring alarms.)
uk: 	Знайдено %d дзвінків і з них %d є активними. (Знайдено %d повторюваних дзвінків.)

en: Starting import file preprocessing
uk: Починається попередній імпорт файлу

en: ... Patched DCREATED to be CREATED.
uk: ... Накладено зміни DCREATED для CREATED.

en: ... Patched timezone to Orage format.
uk: ... Накладаються зміни часового поясу в формат Orage.

en: Import file preprocessing done
uk: Попередній імпорт файлу завершено

en: Found external update on file %s.
uk: Знайдено зовнішнє оновлення файлу %s.

en: Refreshing alarms and calendar due to external file update.
uk: Оновлення будильників і календаря із-за оновлення зовнішнього файлу.

en: Calendar files
uk: Файли календаря

en: Current foreign files
uk: Поточні зовнішні файли

en: READ ONLY
uk: ТІЛЬКИ ЧИТАННЯ

en: READ WRITE
uk: ЧИТАННЯ ЗАПИС

en: ***** No foreign files *****
uk: ***** Немає зовнішніх файлів *****

en: Foreign file add failed
uk: Додавання зовнішнього файлу не вдалося

en: Orage can only handle 10 foreign files. Limit reached.
uk: Orage може оперувати тільки 10 зовнішніми файлами.

en: Filename is empty.
uk: Немає назви файлу.

en: Name is empty.
uk: Назва порожня.

en: File does not exist.
uk: Файл не існує.

en: Same filename already exists in Orage.
uk: Деякі назви файлів вже існують в Orage.

en: Same name already exists in Orage.
uk: Такі самі назви вже існують в Orage.

en: Import/export
uk: Імпорт/експорт

en: Import
uk: Імпорт

en: Read from file:
uk: Прочитати з файлу:

en: Separate filenames with comma(,).
     NOTE: comma is not valid character in filenames for Orage.
uk: Назви файлів розділені комами(,).
     ПРИМІТКА: кома не є правильним символом в іменах файлів для Orage.

en: Export
uk: Експорт

en: Write to file:
uk: Записати в файл:

en: Select
uk: Вибрати

en: All appointments
uk: Всі події

en: Named appointments:
uk: Іменовані події:

en: Note that only main file appointments are read.
    Archived and Foreign events are not exported.
uk: Запам'ятайте, що тільки основний файл подій буде прочитано.
    Архівовані і зовнішні події не експортуються.

en: Note that only main file appointments are read.
    Foreign events are not exported.
uk: Запам'ятайте, що тільки основний файл подій буде прочитано.
    Зовнішні події не експортуються.

en: You can easily drag these from event-list window.
uk: Ви можете обережно перенести це зі списку подій у вікно.

en: Orage appointment UIDs separated by commas.
uk: UID права доступу подій Orage розділені комами.

en: Archive
uk: Архів

en: Archive now (threshold: %d months)
uk: Новий архів (поріг: %d місяців)

en: You can change archive threshold in parameters
uk: Ви можете вибрати поріг архівування в параметрах

en: Revert archive now
uk: Повернути новий архів

en: Return all archived events into main orage file and remove arch file.
    This is useful for example when doing export and moving orage
    appointments to another system.
uk: Повернути всі архівовані події в основний файл orage і видалити файл архіву.
    Це буває корисним у випадку коли робиться експорт і перенесення
    подій orage на іншу систему.

en: Orage files
uk: Файли Orage

en: Orage main calendar file
uk: Основний файл календаря Orage

en: Current file:
uk: Поточний файл:

en: New file:
uk: Новий файл:

en: Action options:
uk: Параметри дії:

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Orage internal file rename only.
    Does not touch external filesystem at all.
    New file must exist.
uk: Внутрішній файл Orage можна тільки перейменувати.
    Взагалі не стосується зовнішньої файлової системи.
    Новий файл мусить бути.

en: Copy
uk: Копіювати

en: Current file is copied and stays unmodified in the old place.
uk: Поточний файл скопійований і перебуває незмінним на старому місці.

en: Move
uk: Переміщення

en: Current file is moved and vanishes from the old place.
uk: Поточний файл перенесений і видалений зі старого місця.

en: Archive file
uk: Архівний файл

en: Foreign files
uk: Зовнішні файли

en: Add new foreign file
uk: Додати новий зовнішній файл

en: Foreign file:
uk: Зовнішній файл:

note: label = gtk_label_new(_("Options:")); gtk_box_pack_start(GTK_BOX(hbox), label, FALSE, FALSE, 5);
en: Visible name:
uk: Видима назва:

en: Read only
uk: Тільки читання

en: Set this if you want to make sure that this file is never modified by Orage.
    Note that modifying foreign files may make them incompatible with the original tool, where they came from!
uk: Встановіть таке, якщо впевнені в тому, що цей файл Orage ніколи не змінює.
    Запам'ятайте, що зміна зовнішніх файлів може зробити їх несумісними з оригінальною утилітою, після модифікації!

en: This internal name is displayed to user instead of file name.
uk: Ця внутрішня назва буде висвітлюватися користувачу замість назви файлу.

en: Exchange data - Orage
uk: Обмін даними - Orage

en: 	This is %s version %s
uk: 	Це є %s версія %s

en: 	Released under the terms of the GNU General Public License.
uk: 	Випущено під ліцензією GNU General Public License.

en: 	Compiled against GTK+-%d.%d.%d,
uk: 	Скомпільовано з GTK+-%d.%d.%d,

en: using GTK+-%d.%d.%d.
uk: Використовує GTK+-%d.%d.%d.

en: 	Using DBUS for import.
uk: 	Для імпорту використовується DBUS.

en: 	Not using DBUS. Import works only partially.
uk: 	Не використовувати DBUS. Імпорт працюватиме тільки частково.

en: 	Using libnotify.
uk: 	Використовувати libnotify.

en: 	Not using libnotify.
uk: 	Не використовувати libnotify.

en: 	Using automatic archiving.
uk: 	Використовувати автоматичне архівування.

en: 	Not using archiving.
uk: 	Не використовувати архівування.

en: 	Using operating system package libical.
uk: 	Використовуючи системний пакунок libical.

en: 	Using Orage local version of libical.
uk: 	Використовуючи локальну версію Orage libical.

en: Usage: orage [options] [files]
uk: Використання: orage [опції] [файли]

en: Options:
uk: Опції:

en: --version (-v) 		show version of orage
uk: --version (-v) 		показати версію orage

en: --help (-h) 		print this text
uk: --help (-h) 		надрукувати цей текст

en: --preferences (-p) 	show preferences form
uk: --preferences (-p) 	показати форму уподобань

en: --toggle (-t) 		make orage visible/unvisible
uk: --toggle (-t) 		зробити orage видимим/невидимим

en: --add-foreign (-a) file [RW] [name] 	add a foreign file
uk: --add-foreign (-a) файл [RW] [назва] 	доlавання зовнішнього файлу

en: --remove-foreign (-r) file 	remove a foreign file
uk: --remove-foreign (-r) file 	видалити зовнішній файл

en: --export (-e) file [appointment...] 	export appointments from Orage to file
uk: --export (-e) файл [подія...] 	export подія з Orage до файлу

en: files=ical files to load into orage
uk: files=ical файли для завантаження в orage

en: 	dbus not included in orage.
uk: 	dbus не включено в orage.

en: 	without dbus [files] and foreign file options(-a & -r) can only be used when starting orage
uk: 	без dbus [файли] і опцій (-a & -r) зовнішнього файлу можна використовувати тільки коли стартує orage

en: 
    Unknown option %s
uk: 
    Невідома опція %s

en: _Exchange data
uk: _Обмін даними

note: Edit menu
en: _Edit
uk: _Редагування

en: View selected _date
uk: Показати виділену _дату

en: View selected _week
uk: Показати виділений _тиждень

en: Select _Today
uk: Виділити _Сьогодні

en: Show _Globaltime
uk: _Показати Світовий час

note: Help menu
en: _Help
uk: _Довідка

en: No title defined
uk: Не визначено назви

en:  Location: %s
uk:  Місце: %s

en: 
     Note:
    %s
uk: 
     Примітка:
    %s

en: Never
uk: Ніколи

en: Title: %s
    %s Start:	%s
     Due:	%s
     Done:	%s%s
uk: Назва: %s
    %s Початок:	%s
     Тривалість:	%s
     Кінець:	%s%s

en: Title: %s
    %s Start:	%s
     End:	%s%s
uk: Назва: %s
    %s Початок:	%s
     Кінець:	%s%s

en: <b>To do:</b>
uk: <b>Зробити:</b>

en: <b>Events for %s:</b>
uk: <b>Події для %s:</b>

en: <b>Events for %s - %s:</b>
uk: <b>Події для %s - %s:</b>

en: Main settings
uk: Головні налаштування

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: You should always define your local timezone.
uk: Вам завжди варто визначати ваш часовий пояс.

en: Archive threshold (months)
uk: Поріг архівації (місяців)

en: (0 = no archiving)
uk: (0 = не архівувати)

en: Archiving is used to save time and space when handling events.
uk: Архівація використовується для збереження часу і місця при обробці подій.

en: Sound command
uk: Команда для програвання звуку

en: This command is given to shell to make sound in alarms.
uk: Ця команда передається командній оболонці для створення звукових попереджень.

en: Calendar window
uk: Вікно календаря

en: Calendar visual details
uk: Видимі деталі календаря

en: Show borders
uk: Показувати рамки

en: Show menu
uk: Показувати меню

en: Show day names
uk: Показувати назви днів

en: Show week numbers
uk: Показувати номери тижнів

en: Show month and year
uk: Показувати місяць і рік

en: Calendar info boxes
uk: Інформаційні блоки календаря

en: Show todo list
uk: Показувати список Зробити

en: Number of days to show in event window
uk: Кількість днів для показу у вікні подій

en: 0 = do not show event list at all
uk: 0 = не показувати список подій взагалі

en: Calendar visibility
uk: Видимість календаря

en: Show on all desktops
uk: Показувати на всіх стільницях

en: Keep on top
uk: Утримувати на передньому плані

en: Show in taskbar
uk: Показувати в панелі задач

en: Show in pager
uk: Показувати в пейджері

en: Show in systray
uk: Показувати в системному лотку

en: Calendar start
uk: Старт календаря

en: Show
uk: Показати

en: Hide
uk: Прихований

en: Minimized
uk: Мінімізований

en: On calendar window open
uk: На відкриття вікна календаря

en: Select today's date
uk: Вибрати сьогоднішній день

en: Select previously selected date
uk: Вибрати попередньо вибрану дату

en: Calendar day double click shows
uk: Показ дня календаря на подвійне клацання

en: Days view
uk: Перегляд по дням

en: Event list
uk: Список подій

en: Extra settings
uk: Додаткові налаштування

en: Event list window
uk: Вікно списку подій

en: Number of extra days to show in event list
uk: Кількість додаткових днів для показу в списку подій

en: This is just the default value, you can change it in the actual eventlist window.
uk: Це тільки типове значення, Ви можете змінити його в актуальному вікні списку подій.

en: Show only first repeating event
uk: Показати тільки першу повторювану подію

en: Day view window default first day
uk: Типовий перший день у вікні показу днів

en: First day of week
uk: Перший день тижня

en: Selected day
uk: Вибраний день

en: Use dynamic tray icon
uk: Використовувати динамічний значок пейджера

en: Use dynamic icon
uk: Використовувати динамічний значок

en: Dynamic icon shows current month and day of the month.
uk: Динамічний значок показує поточний місяць і день місяця.

en: Use wakeup timer
uk: Використовувати таймер пробудження

en: Use this timer if Orage has problems waking up properly after suspend or hibernate. (For example tray icon not refreshed or alarms not firing.)
uk: Використовуйте цей таймер, якщо Orage має проблеми з правильним виходом зі сну або сплячки. (Напиклад коли іконка трею не відновлюється або будильник не дзвонить.)

en: Foreign file default visual alarm
uk: Типовий видимий будильник в зовнішньому файлі

en: Orage window
uk: Вікно Orage

en: Notify notification
uk: Показати сповіщення

en: Always quit when asked to close
uk: Завжди виходити при закритті

en: Always quit
uk: Завжди виходити

en: By default Orage stays open in the background when asked to close. This option changes Orage to quit and never stay in background when it is asked to close.
uk: Типово Orage залишається в тлі при закритті. Цей параметр змінює поведінку Orage, Orage закривається і не залишається в тлі.

en: Orage Preferences
uk: Уподобання Orage

en: First Orage start. Searching default timezone.
uk: Перший запуск Orage. Пошук типового часового поясу.

en: Default timezone set to %s.
uk: Встановлено типовий часовий пояс в %s.

en: Default timezone not found, please, set it manually.
uk: Не знайдено типового часового поясу, будь ласка встановіть його вручну.

en: Reminder
uk: Нагадування

en: Open
uk: Відкрити

en: Reminder - Orage
uk: Нагадування - Orage

en: Postpone
uk: Перенесення

en: Remind me again after the specified time
uk: Нагадати мені знову після визначеного часу

en: Next active alarms:
uk: Наступні активні дзвінки:

en: 
    %02d d %02d h %02d min to: %s
uk: 
    %02d д %02d г %02d хв. до: %s

en: 
    No active alarms found
uk: 
    Не знайдено активних дзвінків

en: Africa
uk: Африка

en: Africa/Abidjan
uk: Африка/Абіджан

en: Africa/Accra
uk: Африка/Акра

en: Africa/Addis_Ababa
uk: Африка/Аддіс_Абеба

en: Africa/Algiers
uk: Африка/Алжир

en: Africa/Asmara
uk: Африка/Асмара

en: Africa/Asmera
uk: Африка/Асмера

en: Africa/Bamako
uk: Африка/Бамако

en: Africa/Bangui
uk: Африка/Бангі

en: Africa/Banjul
uk: Африка/Банджул

en: Africa/Bissau
uk: Африка/Біссау

en: Africa/Blantyre
uk: Африка/Блантір

en: Africa/Brazzaville
uk: Африка/Браззавілль

en: Africa/Bujumbura
uk: Африка/Буджумбура

en: Africa/Cairo
uk: Африка/Каїр

en: Africa/Casablanca
uk: Африка/Касабланка

en: Africa/Ceuta
uk: Африка/Кеута

en: Africa/Conakry
uk: Африка/Конакрі

en: Africa/Dakar
uk: Африка/Дакар

en: Africa/Dar_es_Salaam
uk: Африка/Дар_ес_Салаам

en: Africa/Djibouti
uk: Африка/Джибутті

en: Africa/Douala
uk: Африка/Доуала

en: Africa/El_Aaiun
uk: Африка/Ель_Ауйн

en: Africa/Freetown
uk: Африка/Фрітаун

en: Africa/Gaborone
uk: Африка/Габороне

en: Africa/Harare
uk: Африка/Хараре

en: Africa/Juba
uk: Африка/Джуба

en: Africa/Johannesburg
uk: Африка/Йоганнесбург

en: Africa/Kampala
uk: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
uk: Африка/Хартум

en: Africa/Kigali
uk: Африка/Кігалі

en: Africa/Kinshasa
uk: Африка/Кіншаса

en: Africa/Lagos
uk: Африка/Лагос

en: Africa/Libreville
uk: Африка/Лібревілль

en: Africa/Lome
uk: Африка/Ломе

en: Africa/Luanda
uk: Африка/Луанда

en: Africa/Lubumbashi
uk: Африка/Лимумбаши

en: Africa/Lusaka
uk: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
uk: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
uk: Африка/Мапуту

en: Africa/Maseru
uk: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
uk: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
uk: Африка/Могадішу

en: Africa/Monrovia
uk: Африка/Монровія

en: Africa/Nairobi
uk: Африка/Найробі

en: Africa/Ndjamena
uk: Африка/Нджамена

en: Africa/Niamey
uk: Африка/Н'ямей

en: Africa/Nouakchott
uk: Африка/Ноуакшотт

en: Africa/Ouagadougou
uk: Африка/Оуагадоугоу

en: Africa/Porto-Novo
uk: Африка/Порто-Ново

en: Africa/Sao_Tome
uk: Африка/Сао_Томе

en: Africa/Timbuktu
uk: Африка/Тімбукту

en: Africa/Tripoli
uk: Африка/Тріполі

en: Africa/Tunis
uk: Африка/Туніс

en: Africa/Windhoek
uk: Африка/Віндхук

en: America
uk: Америка

en: America/Adak
uk: Америка/Адак

en: America/Anchorage
uk: Америка/Анкоридж

en: America/Anguilla
uk: Америка/Ангулла

en: America/Antigua
uk: Америка/Антікуа

en: America/Araguaina
uk: Америка/Арагвайна

en: America/Argentina/Buenos_Aires
uk: Америка/Аргентина/Буенос_Айрес

en: America/Argentina/Catamarca
uk: Америка/Аргентина/Катамарка

en: America/Argentina/ComodRivadavia
uk: Америка/Аргентина/КомодРівадавія

en: America/Argentina/Cordoba
uk: Америка/Аргентина/Кордоба

en: America/Argentina/Jujuy
uk: Америка/Аргентина/Жужуй

en: America/Argentina/La_Rioja
uk: Америка/Аргентина/Ла_Ріоха

en: America/Argentina/Mendoza
uk: Америка/Аргентина/Мендоза

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
uk: Америка/Аргентина/Ріо_Галлегос

en: America/Argentina/Salta
uk: Америка/Аргентина/Сальта

en: America/Argentina/San_Juan
uk: Америка/Аргентина/Сан_Хуан

en: America/Argentina/San_Luis
uk: Америка/Аргентина/Сан_Луїс

en: America/Argentina/Tucuman
uk: Америка/Аргентина/Тукуман

en: America/Argentina/Ushuaia
uk: Америка/Аргентина/Ушуая

en: America/Aruba
uk: Америка/Аруба

en: America/Asuncion
uk: Америка/Асунсьйон

en: America/Atikokan
uk: Америка/Атікокан

en: America/Atka
uk: Америка/Атка

en: America/Bahia
uk: Америка/Бахія

en: America/Bahia_Banderas
uk: Америка/Бахія_Бандерас

en: America/Barbados
uk: Америка/Барбадос

en: America/Belem
uk: Америка/Белем

en: America/Belize
uk: Америка/Беліз

en: America/Blanc-Sablon
uk: Америка/Бланк_Саблон

en: America/Boa_Vista
uk: Америка/Боа_Віста

en: America/Bogota
uk: Америка/Богота

en: America/Boise
uk: Америка/Бойсе

en: America/Buenos_Aires
uk: Америка/Буенос_Айрес

en: America/Cambridge_Bay
uk: Америка/Кембридж_Бей

en: America/Campo_Grande
uk: Америка/Кампо_Гранде

en: America/Cancun
uk: Америка/Канкун

en: America/Caracas
uk: Америка/Каракас

en: America/Catamarca
uk: Америка/Катамарка

en: America/Cayenne
uk: Америка/Кайєнн

en: America/Cayman
uk: Америка/Кайман

en: America/Chicago
uk: Америка/Чикаго

en: America/Chihuahua
uk: Америка/Чіахуахуа

en: America/Coral_Harbour
uk: Америка/Корал_Харбор

en: America/Cordoba
uk: Америка/Кордоба

en: America/Costa_Rica
uk: Америка/Коста_Ріка

en: America/Creston
uk: Америка/Крестон

en: America/Cuiaba
uk: Америка/Куяба

en: America/Curacao
uk: Америка/Куракао

en: America/Danmarkshavn
uk: Америка/Данмаркшавн

en: America/Dawson
uk: Америка/Деусон

en: America/Dawson_Creek
uk: Америка/Бухта_Деусона

en: America/Denver
uk: Америка/Денвер

en: America/Detroit
uk: Америка/Детройт

en: America/Dominica
uk: Америка/Домініка

en: America/Edmonton
uk: Америка/Едмонтон

en: America/Ensenada
uk: Америка/Енсенада

en: America/Eirunepe
uk: Америка/Ейрунепе

en: America/El_Salvador
uk: Америка/Ель_Сальвадор

en: America/Fortaleza
uk: Америка/Форталеза

en: America/Fort_Wayne
uk: Америка/Форт_Вейн

en: America/Glace_Bay
uk: Америка/Глейс_Бей

en: America/Godthab
uk: Америка/Годзаб

en: America/Goose_Bay
uk: Америка/Гуз_Бей

en: America/Grand_Turk
uk: Америка/Ґранд_Тюрк

en: America/Grenada
uk: Америка/Гренада

en: America/Guadeloupe
uk: Америка/Гваделупа

en: America/Guatemala
uk: Америка/Гватемала

en: America/Guayaquil
uk: Америка/Ґуаякіль

en: America/Guyana
uk: Америка/Гаяна

en: America/Halifax
uk: Америка/Ґаліфакс

en: America/Havana
uk: Америка/Гавана

en: America/Hermosillo
uk: Америка/Ермосільйо

en: America/Indiana/Indianapolis
uk: Америка/Індіана/Індіанаполіс

en: America/Indiana/Knox
uk: Америка/Індіана/Нокс

en: America/Indiana/Marengo
uk: Америка/Індіана/Маренго

en: America/Indiana/Petersburg
uk: Америка/Індіана/Петерсбург

en: America/Indiana/Tell_City
uk: Америка/Тел_Ситі

en: America/Indiana/Vevay
uk: Америка/Індіана/Вевай

en: America/Indiana/Vincennes
uk: Америка/Індіана/Вінсеннес

en: America/Indiana/Winamac
uk: Америка/Індіана/Вінамак

en: America/Indianapolis
uk: Америка/Індіанаполіс

en: America/Inuvik
uk: Америка/Інувік

en: America/Iqaluit
uk: Америка/Іквалуйт

en: America/Jamaica
uk: Америка/Ямайка

en: America/Jujuy
uk: Америка/Жужуй

en: America/Juneau
uk: Америка/Джуно

en: America/Kentucky/Louisville
uk: Америка/Кентуккі/Луісвілль

en: America/Kentucky/Monticello
uk: Америка/Кентуккі/Монтічелло

en: America/Knox_IN
uk: Америка/Кнокс_ІН

en: America/Kralendijk
uk: Америка/Краледійк

en: America/La_Paz
uk: Америка/Ла_Пас

en: America/Lima
uk: Америка/Ліма

en: America/Los_Angeles
uk: Америка/Лос_Анжелес

en: America/Louisville
uk: Америка/Луісвілль

en: America/Lower_Princes
uk: Америка/Нижні_Принцеси

en: America/Maceio
uk: Америка/Масейо

en: America/Managua
uk: Америка/Манагуа

en: America/Manaus
uk: Америка/Манаус

en: America/Marigot
uk: Америка/Марігот

en: America/Martinique
uk: Америка/Мартініка

en: America/Matamoros
uk: Америка/Матаморос

en: America/Mazatlan
uk: Америка/Мазатлан

en: America/Mendoza
uk: Америка/Мендоза

en: America/Menominee
uk: Америка/Меномініі

en: America/Merida
uk: Америка/Меріда

en: America/Metlakatla
uk: Америка/Метлакатла

en: America/Mexico_City
uk: Америка/Мехіко_Сіті

en: America/Miquelon
uk: Америка/Міґелон

en: America/Moncton
uk: Америка/Монктон

en: America/Monterrey
uk: Америка/Монтеррей

en: America/Montevideo
uk: Америка/Монтевідео

en: America/Montreal
uk: Америка/Монреаль

en: America/Montserrat
uk: Америка/Монсерат

en: America/Nassau
uk: Америка/Насау

en: America/New_York
uk: Америка/Н'ю_Йорк

en: America/Nipigon
uk: Америка/Ніпігон

en: America/Nome
uk: Америка/Ном

en: America/North_Dakota/Beulah
uk: Америка/Північна_Дакота/Бойла

en: America/North_Dakota/Center
uk: Америка/Північна_Дакота/Центр

en: America/North_Dakota/New_Salem
uk: Америка/Північна_Дакота/Нью_Салем

en: America/Noronha
uk: Америка/Норона

en: America/Ojinaga
uk: Америка/Оджінага

en: America/Panama
uk: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
uk: Америка/Пангріртанг

en: America/Paramaribo
uk: Америка/Парамарібо

en: America/Phoenix
uk: Америка/Фенікс

en: America/Port-au-Prince
uk: Америка/Порто-о-Пренс

en: America/Port_of_Spain
uk: Америка/Порт_оф_Спейн

en: America/Porto_Acre
uk: Америка/Порто_Акре

en: America/Porto_Velho
uk: Америка/Порто_Вел'ю

en: America/Puerto_Rico
uk: Америка/Пуерто_Ріко

en: America/Rainy_River
uk: Америка/Райні_Рівер

en: America/Rankin_Inlet
uk: Америка/Ранкіт_Інлет

en: America/Recife
uk: Америка/Ресіф

en: America/Regina
uk: Америка/Реджайна

en: America/Resolute
uk: Америка/Резолют

en: America/Rio_Branco
uk: Америка/Ріо_Бранко

en: America/Rosario
uk: Америка/Розаріо

en: America/Santa_Isabel
uk: Америка/Санта_Ізабель

en: America/Santarem
uk: Америка/Сантарем

en: America/Santiago
uk: Америка/Сант'яго

en: America/Santo_Domingo
uk: Америка/Санто_Домінго

en: America/Sao_Paulo
uk: Америка/Сан_Пауло

en: America/Scoresbysund
uk: Америка/Скорсбісунд

en: America/Shiprock
uk: Америка/Шипрок

en: America/Sitka
uk: Америка/Сітка

en: America/St_Barthelemy
uk: Америка/Св_Бартелемі

en: America/St_Johns
uk: Америка/Св_Джона

en: America/St_Kitts
uk: Америка/Св_Кітт

en: America/St_Lucia
uk: Америка/Св_Лусії

en: America/St_Thomas
uk: Америка/Св_Томаса

en: America/St_Vincent
uk: Америка/Св_Вінсента

en: America/Swift_Current
uk: Америка/Свіфт_Карент

en: America/Tegucigalpa
uk: Америка/Тегусіґальпа

en: America/Thule
uk: Америка/Туле

en: America/Thunder_Bay
uk: Америка/Зандер_Бей

en: America/Tijuana
uk: Америка/Тіхуана

en: America/Toronto
uk: Америка/Торонто

en: America/Tortola
uk: Америка/Тортола

en: America/Vancouver
uk: Америка/Ванкувер

en: America/Virgin
uk: Америка/Вірджін

en: America/Whitehorse
uk: Америка/Вайтхорс

en: America/Winnipeg
uk: Америка/Вінніпег

en: America/Yakutat
uk: Америка/Якутат

en: America/Yellowknife
uk: Америка/Єллоунайф

en: Antarctica
uk: Антарктика

en: Antarctica/Casey
uk: Антарктика/Кейсі

en: Antarctica/Davis
uk: Антарктика/Девіс

en: Antarctica/DumontDUrville
uk: Антарктика/Дюмонтд'Юрвілль

en: Antarctica/Macquarie
uk: Антарктика/Маскварі

en: Antarctica/Mawson
uk: Антарктика/Моусон

en: Antarctica/McMurdo
uk: Антарктика/МакМордо

en: Antarctica/Palmer
uk: Антарктика/Палмер

en: Antarctica/Rothera
uk: Антарктика/Розера

en: Antarctica/South_Pole
uk: Антарктика/Південний_Полюс

en: Antarctica/Syowa
uk: Антарктика/Сєва

en: Antarctica/Vostok
uk: Антарктика/Восток

en: Arctic
uk: Арктика

en: Arctic/Longyearbyen
uk: Арктика/Лонгербюйн

en: Asia
uk: Азія

en: Asia/Aden
uk: Азія/Аден

en: Asia/Almaty
uk: Азія/Алмати

en: Asia/Amman
uk: Азія/Амман

en: Asia/Anadyr
uk: Азія/Анадир

en: Asia/Aqtau
uk: Азія/Актау

en: Asia/Aqtobe
uk: Азія/Актюбінськ

en: Asia/Ashgabat
uk: Азія/Ашґабад

en: Asia/Ashkhabad
uk: Азія/Ашхабад

en: Asia/Baghdad
uk: Азія/Багдад

en: Asia/Bahrain
uk: Азія/Бахрейн

en: Asia/Baku
uk: Азія/Баку

en: Asia/Bangkok
uk: Азія/Бангкок

en: Asia/Beirut
uk: Азія/Бейрут

en: Asia/Bishkek
uk: Азія/Бішкек

en: Asia/Brunei
uk: Азія/Бруней

en: Asia/Calcutta
uk: Азія/Калькутта

en: Asia/Choibalsan
uk: Азія/Чоібальсан

en: Asia/Chongqing
uk: Азія/Чонгкінг

en: Asia/Chungking
uk: Азія/Чунцин

en: Asia/Colombo
uk: Азія/Коломбо

en: Asia/Dacca
uk: Азія/Дакка

en: Asia/Damascus
uk: Азія/Дамаск

en: Asia/Dhaka
uk: Азія/Дакка

en: Asia/Dili
uk: Азія/Ділі

en: Asia/Dubai
uk: Азія/Дубаї

en: Asia/Dushanbe
uk: Азія/Душанбе

en: Asia/Gaza
uk: Азія/Газа

en: Asia/Harbin
uk: Азія/Харбін

en: Asia/Hebron
uk: Азія/Хеброн

en: Asia/Hong_Kong
uk: Азія/Гонг_Конг

en: Asia/Ho_Chi_Minh
uk: Азія/Хо_Ші_Мін

en: Asia/Hovd
uk: Азія/Ховд

en: Asia/Irkutsk
uk: Азія/Іркутськ

en: Asia/Istanbul
uk: Азія/Стамбул

en: Asia/Jakarta
uk: Азія/Джакарта

en: Asia/Jayapura
uk: Азія/Джайпур

en: Asia/Jerusalem
uk: Азія/Ієрусалим

en: Asia/Kabul
uk: Азія/Кабул

en: Asia/Kamchatka
uk: Азія/Камчатка

en: Asia/Karachi
uk: Азія/Карачі

en: Asia/Kashgar
uk: Азія/Кашгар

en: Asia/Kathmandu
uk: Азія/Катманду

en: Asia/Katmandu
uk: Азія/Катманду

en: Asia/Khandyga
uk: Азія/Хандига

en: Asia/Kolkata
uk: Азія/Кольката

en: Asia/Krasnoyarsk
uk: Азія/Красноярськ

en: Asia/Kuala_Lumpur
uk: Азія/Куала_Лумпур

en: Asia/Kuching
uk: Азія/Кучінг

en: Asia/Kuwait
uk: Азія/Кувейт

en: Asia/Macao
uk: Азія/Макао

en: Asia/Macau
uk: Азія/Макау

en: Asia/Magadan
uk: Азія/Магадан

en: Asia/Makassar
uk: Азія/Макассар

en: Asia/Manila
uk: Азія/Маніла

en: Asia/Muscat
uk: Азія/Маскат

en: Asia/Nicosia
uk: Азія/Нікосія

en: Asia/Novokuznetsk
uk: Азія/Новокузнецьк

en: Asia/Novosibirsk
uk: Азія/Новосибірськ

en: Asia/Omsk
uk: Азія/Омськ

en: Asia/Oral
uk: Азія/Орал

en: Asia/Phnom_Penh
uk: Азія/Пном_Пень

en: Asia/Pontianak
uk: Азія/Понтіанак

en: Asia/Pyongyang
uk: Азія/Пхеньян

en: Asia/Qatar
uk: Азія/Катар

en: Asia/Qyzylorda
uk: Азія/Кизилорда

en: Asia/Rangoon
uk: Азія/Рангуун

en: Asia/Riyadh
uk: Азія/ЕльРіяд

en: Asia/Riyadh87
uk: Азія/Ріядх87

en: Asia/Riyadh88
uk: Азія/Ріядх88

en: Asia/Riyadh89
uk: Азія/Ріядх89

en: Asia/Saigon
uk: Азія/Сайгон

en: Asia/Sakhalin
uk: Азія/Сахалін

en: Asia/Samarkand
uk: Азія/Самарканд

en: Asia/Seoul
uk: Азія/Сеул

en: Asia/Shanghai
uk: Азія/Шанхай

en: Asia/Singapore
uk: Азія/Сінгапур

en: Asia/Taipei
uk: Азія/Тайвань

en: Asia/Tashkent
uk: Азія/Ташкент

en: Asia/Tbilisi
uk: Азія/Тбілісі

en: Asia/Tehran
uk: Азія/Тегеран

en: Asia/Tel_Aviv
uk: Азія/Тель_Авів

en: Asia/Thimbu
uk: Азія/Тімбу

en: Asia/Thimphu
uk: Азія/Тхімпху

en: Asia/Tokyo
uk: Азія/Токіо

en: Asia/Ujung_Pandang
uk: Азія/Унджун_Панданг

en: Asia/Ulaanbaatar
uk: Азія/Улан-Батор

en: Asia/Ulan_Bator
uk: Азія/Улан_Батор

en: Asia/Urumqi
uk: Азія/Урумчі

en: Asia/Ust-Nera
uk: Азія/Усть-Нера

en: Asia/Vientiane
uk: Азія/В'єнт'ян

en: Asia/Vladivostok
uk: Азія/Владивосток

en: Asia/Yakutsk
uk: Азія/Якутськ

en: Asia/Yekaterinburg
uk: Азія/Єкатеринбург

en: Asia/Yerevan
uk: Азія/Єреван

en: Atlantic
uk: Атлантика

en: Atlantic/Azores
uk: Атлантика/Азорські о-ви

en: Atlantic/Bermuda
uk: Атлантика/Бермуди

en: Atlantic/Canary
uk: Атлантика/Канарські о-ви

en: Atlantic/Cape_Verde
uk: Атлантика/Кабо_Верде

en: Atlantic/Faeroe
uk: Атлантика/Фарерські о-ви

en: Atlantic/Faroe
uk: Атлантика/Фаро

en: Atlantic/Jan_Mayen
uk: Атлантика/Ян_Маєн

en: Atlantic/Madeira
uk: Атлантика/Мадейра

en: Atlantic/Reykjavik
uk: Атлантика/Рейк'явік

en: Atlantic/South_Georgia
uk: Атлантика/Південна_Георгія

en: Atlantic/St_Helena
uk: Атлантика/Св_Олена

en: Atlantic/Stanley
uk: Атлантика/Стенлі

en: Australia
uk: Австралія

en: Australia/ACT
uk: Австралія/ACT

en: Australia/Adelaide
uk: Австралія/Аделаїд

en: Australia/Brisbane
uk: Австралія/Брісбейн

en: Australia/Broken_Hill
uk: Австралія/Брокен_Хілл

en: Australia/Currie
uk: Австралія/Каррі

en: Australia/Darwin
uk: Австралія/Дарвін

en: Australia/Eucla
uk: Австралія/Еукла

en: Australia/Hobart
uk: Австралія/Хобарт

en: Australia/Lindeman
uk: Австралія/Ліндемен

en: Australia/Lord_Howe
uk: Австралія/Лорд_Хау

en: Australia/Melbourne
uk: Австралія/Мельбурн

en: Australia/Perth
uk: Австралія/Перт

en: Australia/Sydney
uk: Австралія/Сідней

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Brazil/Acre
uk: Бразилія/Акре

en: Brazil/DeNoronha
uk: Бразилія/ДеНорона

en: Brazil/East
uk: Бразилія/Схід

en: Brazil/West
uk: Бразилія/Захід

en: Canada
uk: Канада

en: Canada/Atlantic
uk: Канада/Атлантик

en: Canada/Central
uk: Канада/Центр

en: Canada/East-Saskatchewan
uk: Канада/Схід-Саскатчеван

en: Canada/Eastern
uk: Канада/Схід

en: Canada/Mountain
uk: Канада/Гори

en: Canada/Newfoundland
uk: Канада/Ньюфаундленд

en: Canada/Pacific
uk: Канада/ТихийОкеан

en: Canada/Saskatchewan
uk: Канада/Саскатчеван

en: Canada/Yukon
uk: Канада/Юкон

en: Chile
uk: Чилі

en: Chile/Continental
uk: Чилі/Материк

en: Chile/EasterIsland
uk: Чилі/СхідніЗемлі

en: Etc/Greenwich
uk: Etc/Ґрінвіч

en: Etc/Universal
uk: Etc/Універсальний

en: Etc/Zulu
uk: Etc/Зулу

en: Europe
uk: Європа

en: Europe/Amsterdam
uk: Європа/Амстердам

en: Europe/Andorra
uk: Європа/Андорра

en: Europe/Athens
uk: Європа/Афіни

en: Europe/Belfast
uk: Європа/Белфаст

en: Europe/Belgrade
uk: Європа/Белград

en: Europe/Berlin
uk: Європа/Берлін

en: Europe/Bratislava
uk: Європа/Братислава

en: Europe/Brussels
uk: Європа/Брюссель

en: Europe/Bucharest
uk: Європа/Бухарест

en: Europe/Budapest
uk: Європа/Будапешт

en: Europe/Busingen
uk: Європа/Бусінген

en: Europe/Chisinau
uk: Європа/Кишинів

en: Europe/Copenhagen
uk: Європа/Копенгаген

en: Europe/Dublin
uk: Європа/Дублін

en: Europe/Gibraltar
uk: Європа/Гібралтар

en: Europe/Guernsey
uk: Європа/Гернсі

en: Europe/Helsinki
uk: Європа/Гельсінкі

en: Europe/Isle_of_Man
uk: Європа/Острів_Мен

en: Europe/Istanbul
uk: Європа/Стамбул

en: Europe/Jersey
uk: Європа/Джерсі

en: Europe/Kaliningrad
uk: Європа/Калінінград

en: Europe/Kiev
uk: Європа/Київ

en: Europe/Lisbon
uk: Європа/Лісабон

en: Europe/Ljubljana
uk: Європа/Любляна

en: Europe/London
uk: Європа/Лондон

en: Europe/Luxembourg
uk: Європа/Люксембург

en: Europe/Madrid
uk: Європа/Мадрид

en: Europe/Malta
uk: Європа/Мальта

en: Europe/Mariehamn
uk: Європа/Марієхамн

en: Europe/Minsk
uk: Європа/Мінськ

en: Europe/Monaco
uk: Європа/Монако

en: Europe/Moscow
uk: Європа/Москва

en: Europe/Nicosia
uk: Європа/Нікосія

en: Europe/Oslo
uk: Європа/Осло

en: Europe/Paris
uk: Європа/Париж

en: Europe/Podgorica
uk: Європа/Подґоріца

en: Europe/Prague
uk: Європа/Прага

en: Europe/Riga
uk: Європа/Рига

en: Europe/Rome
uk: Європа/Рим

en: Europe/Samara
uk: Європа/Самара

en: Europe/San_Marino
uk: Європа/Сан_Марино

en: Europe/Sarajevo
uk: Європа/Сараєво

en: Europe/Simferopol
uk: Європа/Сімферополь

en: Europe/Skopje
uk: Європа/Скоп'є

en: Europe/Sofia
uk: Європа/Софія

en: Europe/Stockholm
uk: Європа/Стокгольм

en: Europe/Tallinn
uk: Європа/Таллін

en: Europe/Tirane
uk: Європа/Тірана

en: Europe/Tiraspol
uk: Європа/Тирасполь

en: Europe/Uzhgorod
uk: Європа/Ужгород

en: Europe/Vaduz
uk: Європа/Вадуц

en: Europe/Vatican
uk: Європа/Ватикан

en: Europe/Vienna
uk: Європа/Відень

en: Europe/Vilnius
uk: Європа/Вільнюс

en: Europe/Volgograd
uk: Європа/Волгоград

en: Europe/Warsaw
uk: Європа/Варшава

en: Europe/Zagreb
uk: Європа/Загреб

en: Europe/Zaporozhye
uk: Європа/Запоріжжя

en: Europe/Zurich
uk: Європа/Цюріх

en: Indian
uk: Індія

en: Indian/Antananarivo
uk: Індія/Антананаріву

en: Indian/Chagos
uk: Індія/Чагос

en: Indian/Christmas
uk: Індія/Крістмас

en: Indian/Cocos
uk: Індія/Кокос

en: Indian/Comoro
uk: Індія/Коморо

en: Indian/Kerguelen
uk: Індія/Кергуелен

en: Indian/Mahe
uk: Індія/Махе

en: Indian/Maldives
uk: Індія/Мальдіви

en: Indian/Mauritius
uk: Індія/Мавританія

en: Indian/Mayotte
uk: Індія/Майотте

en: Indian/Reunion
uk: Індія/Реуньйон

en: Mexico
uk: Мексика

en: Mexico/BajaNorte
uk: Мексика/БахаНорте

en: Mexico/BajaSur
uk: Мексика/Бахасур

en: Mexico/General
uk: Мексика/Вся

en: Mideast
uk: Середній Схід

en: Mideast/Riyadh87
uk: СереднійСхід/Ріядх87

en: Mideast/Riyadh88
uk: СереднійСхід/Ріядх88

en: Mideast/Riyadh89
uk: СереднійСхід/Ріядх89

en: Pacific
uk: Тихоокеанський

en: Pacific/Apia
uk: Тихоокеанський/Апія

en: Pacific/Auckland
uk: Тихоокеанський/Окленд

en: Pacific/Chatham
uk: Тихоокеанський/Чатем

en: Pacific/Chuuk
uk: Тихий океан/Чуук

en: Pacific/Easter
uk: Тихоокеанський/Пасхи

en: Pacific/Efate
uk: Тихоокеанський/Ефат

en: Pacific/Enderbury
uk: Тихоокеанський/Енденбері

en: Pacific/Fakaofo
uk: Тихоокеанський/Факаофо

en: Pacific/Fiji
uk: Тихоокеанський/Фіджі

en: Pacific/Funafuti
uk: Тихоокеанський/Фунафуті

en: Pacific/Galapagos
uk: Тихоокеанський/Галапагоси

en: Pacific/Gambier
uk: Тихоокеанський/Ґамб'є

en: Pacific/Guadalcanal
uk: Тихоокеанський/Ґуадалканал

en: Pacific/Guam
uk: Тихоокеанський/Гуам

en: Pacific/Honolulu
uk: Тихоокеанський/Гонолулу

en: Pacific/Johnston
uk: Тихоокеанський/Джонстон

en: Pacific/Kiritimati
uk: Тихоокеанський/Кірітімакі

en: Pacific/Kosrae
uk: Тихоокеанський/Косрає

en: Pacific/Kwajalein
uk: Тихоокеанський/Кваджелейн

en: Pacific/Majuro
uk: Тихоокеанський/Маджуро

en: Pacific/Marquesas
uk: Тихоокеанський/Маркізи

en: Pacific/Midway
uk: Тихоокеанський/Мідвей

en: Pacific/Nauru
uk: Тихоокеанський/Науру

en: Pacific/Niue
uk: Тихоокеанський/Ніує

en: Pacific/Norfolk
uk: Тихоокеанський/Норфолк

en: Pacific/Noumea
uk: Тихоокеанський/Ноумеа

en: Pacific/Pago_Pago
uk: Тихоокеанський/Паго_Паго

en: Pacific/Palau
uk: Тихоокеанський/Палау

en: Pacific/Pitcairn
uk: Тихоокеанський/Піткерн

en: Pacific/Pohnpei
uk: Тихий океан/Похнпеі

en: Pacific/Ponape
uk: Тихоокеанський/Понапе

en: Pacific/Port_Moresby
uk: Тихоокеанський/Порт_Моресбі

en: Pacific/Rarotonga
uk: Тихоокеанський/Ракотонга

en: Pacific/Saipan
uk: Тихоокеанський/Сайпан

en: Pacific/Samoa
uk: Тихий океан/Самоа

en: Pacific/Tahiti
uk: Тихоокеанський/Таїті

en: Pacific/Tarawa
uk: Тихоокеанський/Тарава

en: Pacific/Tongatapu
uk: Тихоокеанський/Тонгатапу

en: Pacific/Truk
uk: Тихоокеанський/Трук

en: Pacific/Wake
uk: Тихоокеанський/Вейк

en: Pacific/Wallis
uk: Тихоокеанський/Уолліс

en: Pacific/Yap
uk: Тихоокеанський/Яп

en: US
uk: США

en: US/Alaska
uk: США/Аляска

en: US/Aleutian
uk: США/Алеутіан

en: US/Arizona
uk: США/Арізона

en: US/Central
uk: США/Центр

en: US/Eastern
uk: США/Схід

en: US/East-Indiana
uk: США/Схід-Індіана

en: US/Hawaii
uk: США/Гаваї

en: US/Indiana-Starke
uk: США/Індіана-Старк

en: US/Michigan
uk: США/Мічіган

en: US/Mountain
uk: США/Гори

en: US/Pacific
uk: США/Тихий океан

en: US/Pacific-New
uk: США/ТихийОкеан-Нове

en: US/Samoa
uk: США/Самоа

en: New appointment
uk: Нова подія

en: About Orage
uk: Про Orage

en: Orage Panel Clock
uk: Панель годинника Orage

en: Show time and date?
uk: Показати дату і годину?

en: Orage preferences
uk: Уподобання Orage

en: Settings for the Xfce 4 Calendar Application (Orage)
uk: Налаштування для програми Календар (Orage) з Xfce 4

en: Orage Calendar Preferences
uk: Уподобання годинника Orage

en: Calendar
uk: Календар

en: Orage Calendar
uk: Календар Orage

en: Desktop calendar
uk: Календар стільниці
