BOINC - en to hu translation catalogue (849 entries)

en: Identify your account at %s
hu: Fiókod azonosítása itt: %s

en: Please enter your account information
    (to create an account, visit the project's web site)
hu: Kérjük, add meg fiókinformációid
    (fiók létrehozásához keresd fel a projekt weblapját)

en: This project is not currently accepting new accounts.
    You can add it only if you already have an account.
hu: Ebben a projektben jelenleg nem készíthetők új fiókok.
    Csak akkor csatlakozhatsz, ha már van fiókod.

en: Are you already running this project?
hu: Már futtatod ezt a projektet?

en: &No, new user
hu: &Nem, új felhasználó

en: &Yes, existing user
hu: &Igen, létező felhasználó

en: We were not able to set up your account information
    automatically.
    
    Please click on the 'Find login information' link
    below to find out what to put in the email address and
    password fields.
hu: Az automatikus fiókinformáció-beállítás
    nem sikerült.
    
    Kérjük, kattints az alábbi 'Bejelentkezési infók keresése' linkre
    a megfelelő email cím és jelszó
    információkért.

en: Find login information
hu: Bejelentkezési infók keresése

en: &Password:
hu: &Jelszó:

en: Choose a &password:
hu: Válassz &jelszót:

en: C&onfirm password:
hu: Jelszó &megerősítése:

en: Are you already running %s?
hu: Már futtatod a(z) %s-t?

en: &Username:
hu: &Felhasználói név:

en: &Email address or LDAP ID:
hu: &Email cím vagy LDAP azonosító:

en: &Email address:
hu: &Email cím:

en: minimum length %d
hu: minimum hossz %d

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtetted a jelszavad?

en: If you have not yet registered with this account manager,
    please do so before proceeding.  Click on the link below
    to register or to retrieve a forgotten password.
hu: Ha még nem regisztráltál erre a fiókkezelőre,
    kérjük, tedd meg, mielőtt továbblépnél. Kattints az alábbi
    linkre a regisztrációhoz, vagy az elfelejtett jelszó visszaszerzéséhez.

en: Account manager web site
hu: A fiókkezelő honlapja

en: Add project
hu: Projekt hozzáadása

en: Update account manager
hu: A fiókkezelő frissítése

en: Use account manager
hu: A fiókkezelő használata

en: Please enter a user name.
hu: Kérjük, adj meg egy felhasználónevet.

en: Please enter an email address.
hu: Kérjük, adj meg egy email címet.

en: Please enter a password of at least %d characters.
hu: Kérjük, adj meg egy legalább %d karakter hosszú jelszót.

en: The password and confirmation password do not match. Please type them again.
hu: A jelszó és megerősítése nem egyezik. Kérlek, próbáld újra.

en: Choose an account manager
hu: Válassz fiókkezelőt

en: To choose an account manager, click its name or 
    type its URL below.
hu: Fiókkezelő kiválasztásához kattints a fiókkezelő nevére
    vagy gépeld be alább az URL-jét.

en: Account manager details:
hu: Fiókkezelő részletek:

en: Account manager &URL:
hu: A fiókkezelő &URL-je:

en: Open web page
hu: Weboldal megnyitása

en: Visit this account manager's web site
hu: Fiókkezelő honlapjának megtekintése

note: %s is the project name i.e. 'BOINC', 'GridRepublic'
en: Communicating with %s.
hu: Kommunikáció ezzel: %s.

en: Communicating with server.
hu: Kommunikáció a szerverrel.

en: Please wait...
hu: Kérjük, várj...

en: An internal server error has occurred.
hu: Belső szerverhiba történt.

en: Connected
hu: Kapcsolódva

en: Disconnected
hu: Kapcsolat megszakítva

en: New %s window...
hu: Új %s ablak...

en: Open another %s window
hu: Másik %s ablak megnyitása

en: Select computer...	Ctrl+Shift+I
hu: Számítógép kiválasztása...	Ctrl+Shift+I

en: Connect to a BOINC client on another computer
hu: Kapcsolódás egy BOINC klienshez másik számítógépen

en: Shut down connected client...
hu: Kapcsolódott kliens leállítása...

en: Shut down the currently connected BOINC client
hu: A jelenleg kapcsolódott BOINC kliens leállítása

en: Close the %s window
hu: %s ablak bezárása

en: &Close window
hu: &Ablak bezárása

en: Exit %s
hu: %s bezárása

en: Preferences...
hu: Beállítások...

en: &Notices	Ctrl+Shift+N
hu: &Értesítések	Ctrl+Shift+N

en: Show notices
hu: Értesítések megjelenítése

en: &Projects	Ctrl+Shift+P
hu: &Projektek	Ctrl+Shift+P

en: Show projects
hu: Projektek megjelenítése

en: &Tasks	Ctrl+Shift+T
hu: &Feladatok	Ctrl+Shift+T

en: Show tasks
hu: Feladatok megjelenítése

en: Trans&fers	Ctrl+Shift+X
hu: A&datforgalom	Ctrl+Shift+X

en: Show file transfers
hu: Adatforgalom megjelenítése

en: &Statistics	Ctrl+Shift+S
hu: &Statisztika	Ctrl+Shift+S

en: Show statistics
hu: Statisztikák megjelenítése

en: &Disk	Ctrl+Shift+D
hu: &Lemez	Ctrl+Shift+D

en: Show disk usage
hu: Lemezhasználat megjelenítése

en: Simple &View...	Ctrl+Shift+V
hu: Egyszerű &nézet	Ctrl+Shift+V

en: Switch to the Simple View
hu: Átváltás egyszerű nézetre

en: &Add project...
hu: &Projekt hozzáadása...

en: Add a project
hu: Projekt hozzáadása

en: &Use account manager...
hu: Fiókkezelő használata...

en: Use an account manager to control this computer.
hu: Fiókkezelő használata a számítógép vezérléséhez.

en: &Synchronize with %s
hu: &Szinkronizáció ezzel: %s

en: Get current settings from %s
hu: Aktuális beállítások betöltése innen: %s

en: S&top using %s...
hu: %s használatának &befejezése...

en: Remove this computer from account manager control.
hu: Számítógép eltávolítása a fiókkezelő felügyelete alól.

en: Run CPU &benchmarks
hu: &Sebességmérés futtatása

en: Run tests that measure CPU speed
hu: CPU sebességmérés futtatása

en: Retry pending transfers
hu: Függőben lévő átvitelek újrapróbálása

en: Retry deferred file transfers and task requests
hu: Elhalasztott fájlátvitelek és feladatkérések újrapróbálása

en: Event Log...	Ctrl+Shift+E
hu: Eseménynapló...	 Ctrl+Shift+E

en: Show diagnostic messages
hu: Diagnosztikai üzenetek megjelenítése

en: &Run always
hu: &Mindig fut

en: Allow work regardless of preferences
hu: Munka engedélyezése a beállítások figyelmen kívül hagyásával

en: Run based on &preferences
hu: &Beállítások szerint fut

en: Allow work according to preferences
hu: Munka engedélyezése a beállítások figyelembevételével

en: &Suspend
hu: &Felfüggeszt

en: Stop work regardless of preferences
hu: Leállítás a beállítások figyelembe vétele nélkül

en: Use GPU always
hu: Mindig használd a GPU-t

en: Allow GPU work regardless of preferences
hu: GPU munka engedélyezése a beállításoktól függetlenül

en: Use GPU based on preferences
hu: A GPU beállítások szerinti használata

en: Allow GPU work according to preferences
hu: GPU munka engedélyezése a beállítások figyelembevételével

en: Suspend GPU
hu: GPU felfüggesztése

en: Stop GPU work regardless of preferences
hu: A GPU munka leállítása a beállításoktól függetlenül

en: Network activity always
hu: A hálózati forgalom mindig elérhető

en: Allow network activity regardless of preferences
hu: Beállítások mellőzésével a hálózatra kapcsolódhat

en: Network activity based on preferences
hu: Hálózati forgalom a beállítások alapján

en: Allow network activity according to preferences
hu: Hálózati forgalom engedélyezése a beállítások figyelembevételével

en: Suspend network activity
hu: Hálózati forgalom felfüggesztése

en: Stop network activity
hu: Hálózati forgalom leállítása

en: Computing &preferences...
hu: Számítási &beállítások...

en: Configure computing preferences
hu: Számítási beállítások konfigurálása

en: Exclusive applications...
hu: Exkluzív alkalmazások

en: Configure exclusive applications
hu: Exkluzív alkalmazások beállítása

en: Select columns...
hu: Oszlopok kiválasztása...

en: Select which columns to display
hu: Válaszd ki, mely oszlopok legyenek megjelenítve

en: Event Log options...	Ctrl+Shift+F
hu: Eseménynapló beállítások...	 Ctrl+Shift+F

en: Enable or disable various diagnostic messages
hu: Különböző diagnosztikai üzenetek engedélyezése vagy tiltása

en: &Other options...
hu: &Egyéb beállítások...

en: Configure display options and network settings
hu: Megjelenítési és hálózati beállítások

en: Read config files
hu: Konfigurációs fájlok beolvasása

en: Read configuration info from cc_config.xml and any app_config.xml files
hu: Konfiguráció olvasása a cc_config.xml, és az app_config.xml fájlokból

en: Read local prefs file
hu: Helyi beállításfájl olvasása

en: Read preferences from global_prefs_override.xml.
hu: Beállítások beolvasása a global_prefs_override.xml fájlból.

en: %s &help
hu: %s &segítség

en: Show information about %s
hu: Információk erről: %s

en: &%s help
hu: &%s segítség

en: Show information about the %s
hu: Információk erről: %s

en: %s &web site
hu: %s &weboldal

en: See more information about %s on the web
hu: További információkért keresd fel: %s

en: Check for new %s version
hu: Új %s verzió keresése

en: &About %s...
hu: %s &névjegye...

en: Licensing and copyright information.
hu: Licensz és szerzői jogi információ.

en: &File
hu: &Fájl

en: &View
hu: &Nézet

en: &Activity
hu: &Aktivitás

en: &Options
hu: &Beállítások

en: &Tools
hu: &Eszközök

en: &Help
hu: &Segítség

en: %s - Stop using %s
hu: %s - %s használatának befejezése

en: If you stop using %s,
    you'll keep all your current projects,
    but you'll have to manage projects manually.
    
    Do you want to stop using %s?
hu: Ha befejezed %s használatát,
    azzal bár megtartod jelenlegi projektjeid,
    de csak manuálisan tudod kezelni azokat.
    
    Biztosan befejezed %s használatát?

en: %s - Shut down the current client...
hu: %s - A jelenlegi kliens leállítása...

en: %s will shut down the current client
    and prompt you for another host to connect to.
hu: %s le fogja állítani az aktuális klienst
    és bekéri tőled egy másik gazdagép adatait.

en: %s has successfully added %s
hu: %s sikeresen hozzáadva ehhez: %s

en: Connecting to %s
hu: Kapcsolódás ehhez: %s

en: Connected to %s (%s)
hu: Kapcsolódva ehhez: %s (%s)

en: Username already in use
hu: Már létezik ilyen felhasználói név

en: An account with that username already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
hu: Már létezik fiók ezzel a felhasználónévvel, de a hozzá
    tartozó jelszó nem egyezik az általad megadottal.
    
    Kérlek, látogass el a projekt weboldalára, és kövesd az ott leírt teendőket.

en: Email address already in use
hu: Az email cím már foglalt.

en: An account with that email address already exists and has a
    different password than the one you entered.
    
    Please visit the project's web site and follow the instructions there.
hu: Egy fiók már létezik ezzel az email címmel, de a hozzá
    tartozó jelszó nem egyezik az általad megadottal.
    
    Kérlek, látogass el a projekt weboldalára, és kövesd az ott leírt teendőket.

en: Communicating with BOINC client.  Please wait ...
hu: Kommunikáció a BOINC klienssel. Kérlek, várj...

en: &Quit %s
hu: %s &bezárása

en: E&xit %s
hu: %s &bezárása

en: %s - Communication
hu: %s - Kommunikáció

en: Cancel
hu: Mégsem

en: %s - Connection Error
hu: %s - Kapcsolódási hiba

en: You currently are not authorized to manage the client.
    Please contact your administrator to add you to the 'boinc_users' local user group.
hu: Jelenleg nincs jogosultságod a kliens kezelésére.
    Kérjük, lépj kapcsolatba a rendszergazdával és kérd meg, hogy adjon hozzá a
     'boinc_users' helyi felhasználói csoporthoz.

en: Authorization failed connecting to running client.
    Make sure you start this program in the same directory as the client.
hu: Az engedélyezés sikertelen a futó klienshez való csatlakozáskor.
    Kérjük győződj meg róla, hogy ezt a programot ugyanabban a könyvtárban indítottad, mint a klienst.

en: Authorization failed connecting to running client.
hu: Az engedélyezés sikertelen a futó klienshez való csatlakozáskor.

en: The password you have provided is incorrect, please try again.
hu: A megadott jelszó hibás, kérlek próbáld újra.

en: %s - Connection Failed
hu: %s - A kapcsolódás sikertelen

en: %s is not able to connect to a %s client.
    Would you like to try to connect again?
hu: %s nem tud kapcsolódni egy %s klienshez.
    Megpróbálsz újra kapcsolódni?

en: %s - Daemon Start Failed
hu: %s - A kiszolgáló indítása sikertelen

en: %s is not able to start a %s client.
    Please launch the Control Panel->Administative Tools->Services applet and start the BOINC service.
hu: %s nem tud egy %s klienst elindítani.
    Kérjük, menj a Vezérlőpult->Felügyeleti eszközök->Szolgáltatások helyre és indítsd el a  BOINC szolgáltatást.

en: %s is not able to start a %s client.
    Please run the client and try again.
hu: %s nem tudja elindítani a(z) %s klienst.
    Kérjük, indítsd el a klienst és próbáld újra.

en: %s - Connection Status
hu: %s - A kapcsolat állapota

en: %s is not currently connected to a %s client.
    Please use the 'Advanced\Select Computer...' menu option to connect up to a %s client.
    To connect up to your local computer please use 'localhost' as the host name.
hu: %s jelenleg nem kapcsolódsz egy %s klienshez sem.
    Kérjük, használd a 'Haladó\Számítógép kiválasztása...' menüpontot egy %s klienshez való csatlakozáshoz.
    A helyi számítógép csatlakoztatásához a számítógépnév megadásánál használd a 'localhost' kifejezést.

note: Create the web sites task group
en: Project web pages
hu: A projekt weboldalai

en: %s - Unexpected Exit
hu: %s - Váratlan kilépés

en: The %s client has exited unexpectedly 3 times within the last %d minutes.
    Would you like to restart it again?
hu: A(z) %s kliens 3 alkalommal is váratlanul kilépett az utóbbi %d percben.
    Szeretnéd megint újraindítani?

en: %s - Network Status
hu: %s - Hálózati állapot

en: %s needs to connect to the Internet.
    May it do so now?
hu: A következőnek internetkapcsolatra van szüksége: %s.
    Csatlakoztassuk most?

en: %s is connecting to the Internet.
hu: %s kapcsolódik az internetre.

en: %s has successfully connected to the Internet.
hu: %s sikeresen kapcsolódott az internetre.

en: %s failed to connect to the Internet.
hu: A(z) %s nem tudott az internetre kapcsolódni.

en: %s has detected it is now connected to the Internet.
    Updating all projects and retrying all transfers.
hu: A(z) %s érzékelte, hogy kapcsolódott az internetre.
    Minden projekt frissítése, és az átvitelek újrapróbálása.

en: %s has successfully disconnected from the Internet.
hu: A(z) %s sikeresen lekapcsolódott az internetről.

en: %s failed to disconnected from the Internet.
hu: A(z) %s nem tudott lekapcsolódni az internetről.

en: You currently are not authorized to manage %s.
    
    To run %s as this user, please:
    - reinstall %s answering "Yes" to the question about non-administrative users
     or
    - contact your administrator to add you to the 'boinc_master' user group.
hu: Jelenleg nincs jogosultságod a(z) %s kezeléséhez.
    
    A(z) %s futtatásához ezzel a felhasználóval kérjük:
    - telepítsd újra a(z) %s-t, és válaszolj "Igen"-nel a nem-adminisztratív felhasználókra vonatkozó kérdésre
    vagy
    - lépj kapcsolatba az adminisztrátorral és kérd meg, hogy adjon hozzá a 'boinc_master' felhasználói csoporthoz.

en: %s ownership or permissions are not set properly; please reinstall %s.
    (Error code %d
hu: A(z) %s tulajdonosi és hozzáférési jogai nincsenek megfelelően beállítva; kérjük, telepítsd újra a(z) %s-t.
    (Hibakód %d

en:  at
hu: itt:

en: A reboot is required in order for BOINC to run properly.
    Please reboot your computer and try again.
hu: A BOINC megfelelő futásához újraindítás szükséges.
    Kérjük, indítsd újra a számítógépet, majd próbáld újra.

en: BOINC Manager
hu: BOINC Kezelő

en: BOINC Manager was started by the operating system automatically
hu: A BOINC Kezelőt az operációs rendszer automatikusan indította

en: Startup BOINC so only the system tray icon is visible
hu: A BOINC indítása csak tálcaikonként

en: Directory containing the BOINC Client executable
hu: A futtatható BOINC Klienst tartalmazó könyvtár

en: BOINC data directory
hu: BOINC adatkönyvtár

en: Host name or IP address
hu: Gazdanév vagy IP cím

en: GUI RPC port number
hu: GUI RPC portszám

en: Password
hu: Jelszó

en: Startup BOINC with these optional arguments
hu: A BOINC indítása a következő opcionális paraméterekkel

en: disable BOINC security users and permissions
hu: BOINC biztonsági felhasználók és hozzáférések kikapcsolása

en: set skin debugging mode to enable skin manager error messages
hu: kinézet hibakereső mód beállítása, ezzel a kinézetkezelő hibaüzeneteinek engedélyezése

en: multiple instances of BOINC Manager allowed
hu: a BOINC Kezelő több példányának futása engedélyezve

en: Not used: workaround for bug in XCode 4.2
hu: Nincs használatban az XCode 4.2-ben található hibához készített megoldás

en: Don't run the client
hu: Ne futtasd a klienst

note: These are just special tags so deal with them in a special way
en: (Automatic Detection)
hu: (Automatikus felismerés)

en: (Unknown)
hu: (Ismeretlen)

en: (User Defined)
hu: (Felhasználó által megadva)

en: Open %s Web...
hu: %s megnyitása a Weben...

en: Open %s...
hu: %s megnyitása...

en: Snooze
hu: Alvó állapot

en: Snooze GPU
hu: GPU szundi

en: E&xit
hu: K&ilépés

en: Resume
hu: Folytatás

en: Resume GPU
hu: GPU folytatása

en: Computing is enabled
hu: Számítás engedélyezve

en: Computing is suspended -
hu: Számítás felfüggesztve -

en: GPU computing is enabled
hu: GPU számítás engedélyezve

en: GPU computing is suspended -
hu: GPU számítás felfüggesztve -

en: Network is enabled
hu: Hálózati forgalom engedélyezve

en: Network is suspended -
hu: Hálózati forgalom felfüggesztve -

en: Reconnecting to client.
hu: Újracsatlakozás a klienshez.

en: Not connected to a client.
hu: Nincs kapcsolódva a klienshez.

en: %s Notices
hu: %s Megjegyzések

en: There are new notices - click to view.
hu: Új üzenetek érkeztek - kattints a megtekintésükhöz.

en: Failed to add project
hu: Projekt hozzáadása sikertelen

en: Failed to update account manager
hu: A fiókkezelő frissítése sikertelen

en: Failed to remove account manager
hu: A fiókkezelő eltávolítása sikertelen

en: Failed to add account manager
hu: A fiókkezelő hozzáadása sikertelen

en: Please try again later.
    
    Click Finish to close.
hu: Kérjük, próbáld újra később.
    
    Kattints a Befejezésre a bezáráshoz.

en: Click Finish to close.
hu: A bezáráshoz kattints a Befejez gombra.

en: Messages from server:
hu: Üzenetek a szervertől:

en: Project added
hu: Projekt hozzáadva

en: This project has been successfully added.
hu: A projektet sikeresen hozzáadtuk.

en: When you click Finish, your web browser will go to a page where
    you can set your account name and preferences.
hu: Ha a Befejez gombra kattintasz, akkor a böngésződben megnyílik az az oldal,
    ahol megadhatod a fiókod nevét és beállításait.

en: Update from %s completed.
hu: A frissítés a(z) %s helyről elkészült.

en: Update completed.
hu: Frissítés kész.

note: Attach Completed
en: Now using account manager
hu: Most már fiókkezelőt használsz

en: Welcome to %s!
hu: Üdvözlünk a(z) %s projektben!

en: You are now using %s to manage accounts.
hu: Jelenleg a(z) %s-t használod fiókjaid kezelésére.

en: You are now using this account manager.
hu: Jelenleg ezt a fiókkezelőt használod.

en: About %s
hu: %s névjegye

en: Version:
hu: Verzió:

en: wxWidgets Version:
hu: wxWidgets verzió:

en: Copyright:
hu: Készítő:

en: (C) 2003-2018 University of California, Berkeley.
    All Rights Reserved.
hu: (C) 2003-2018. Kaliforniai Egyetem, Berkeley.
    Minden jog fenntartva.

en: %s is distributed under the GNU Lesser General Public License v3.0.
hu: A(z) %s terjesztése a GNU Lesser General Public License (Kevésbé általános közreadási szerződés) v3.0-s változata szerint történik

en: For more information, visit
hu: További információkért keresd fel

en: %s - Computing preferences
hu: %s - Számítási beállítások

en: Using local preferences.
    Click "Use web prefs" to use web-based preferences from
hu: Helyi beállítások használata.
    Kattints a "Web beállítások használata" gombra a webalapú beállítások használatához

en: Using web-based preferences from
hu: Webalapú beállítások használata

en: Set values and click Save to use local preferences instead.
hu: Állítsd be a megfelelő értékeket és kattints a Mentés gombra a helyi beállítások használatához.

en: Use web prefs
hu: Webes beállítások használata

en: Restore web-based preferences and close the dialog.
hu: A webalapú beállítások visszaállítása és a párbeszédablak bezárása.

en: Computing
hu: Számítás

note: Network schedule
en: Network
hu: Hálózat

en: Disk and memory
hu: Lemez és memória

en: Daily schedules
hu: Napi menetrend

en: Save
hu: Mentés

en: Save all values and close the dialog.
hu: Minden érték mentése és a párbeszédablak bezárása.

en: Close the dialog without saving.
hu: Párbeszédablak bezárása mentés nélkül.

en: Help
hu: Súgó

en: Shows the preferences web page.
hu: A beállítások weboldalát mutatja meg.

en: Usage limits
hu: A használat korlátozásai

en: Keep some CPUs free for other applications. Example: 75% means use 6 cores on an 8-core CPU.
hu: Tartson némi CPU-t szabadon más alkalmazások számára. Például a 75% azt jelenti, hogy 6 magot használ egy 8 magos processzoron.

en: Use at most
hu: Legfeljebb

en: % of the CPUs
hu: %-át használja a CPU-knak

en: Suspend/resume computing every few seconds to reduce CPU temperature and energy usage. Example: 75% means compute for 3 seconds, wait for 1 second, and repeat.
hu: A számítás felfüggesztése/folytatása néhány másodpercenként a CPU hőterhelésének és energiafogyasztásának csökkentése érdekében. Például a 75% azt jelenti, hogy a CPU 3 másodpercig dolgozik, majd 1 másodpercig pihen.

en: % of CPU time
hu: %-át használja a CPU időnek

en: When to suspend
hu: Felfüggesztés ekkor

en: Suspend when computer is on battery
hu: Felfüggesztés, ha a számítógép akkuról működik

en: Check this to suspend computing on portables when running on battery power.
hu: Számítás felfüggesztése hordozható gépen, ha az akkuról működik.

en: Suspend when computer is in use
hu: Felfüggeszti a munkát, ha a számítógép használatban van

en: Check this to suspend computing and file transfers when you're using the computer.
hu: Számítás és fájltovábbítás felfüggesztése, ha a gép használatban van.

en: Suspend GPU computing when computer is in use
hu: Felfüggeszti a GPU használatát, ha a számítógép használatban van

en: Check this to suspend GPU computing when you're using the computer.
hu: Jelöld be, ha azt szeretnéd, hogy a GPU ne dolgozzon, amikor a számítógépet használod.

note: min idle time
en: This determines when the computer is considered 'in use'.
hu: Meghatározza, hogy a számítógép mikor tekinthető "használatban lévő"-nek.

note: context: 'In use' means mouse/keyboard input in last ___ minutes
en: 'In use' means mouse/keyboard input in last
hu: 'A használatban' azt jelenti, hogy egér/billentyűzet aktivitás volt észlelhető az utóbbi

note: context: 'In use' means mouse/keyboard input in last ___ minutes context: Switch between tasks every ___ minutes
en: minutes
hu: perc

en: Suspend when non-BOINC CPU usage is above
hu: Felfüggesztés, ha  a nem-BOINC CPU használat e fölötti

en: Suspend computing when your computer is busy running other programs.
hu: Számítás felfüggesztése, ha a gépet más programok használják.

en: To suspend by time of day, see the "Daily Schedules" section.
hu: Az időben korlátozott engedélyezés beállításához nézd meg a "Napi menetrend"-et.

note: Context: heading for a group of miscellaneous preferences
en: Other
hu: Egyéb

note: buffer sizes
en: Store at least enough tasks to keep the computer busy for this long.
hu: Tárolj annyi feladatot, ami a számítógépet legalább ennyi időre lefoglalja.

note: context: Store at least ___ days of work
en: Store at least
hu: Tárolj legalább

note: context: Store at least ___ days of work context: Store up to an additional ___ days of work
en: days of work
hu: napra elegendő munkát

en: Store additional tasks above the minimum level.  Determines how much work is requested when contacting a project.
hu: További feladatok tárolása a minimum szint felett. Meghatározza, hogy mennyi munkát kérjen, amikor kapcsolatba lép a projekttel.

note: context: Store up to an additional ___ days of work
en: Store up to an additional
hu: Tároljon további

en: If you run several projects, %s may switch between them this often.
hu: Ha több projektet futtatsz, a(z) %s ilyen gyakorisággal válthat köztük.

note: context: Switch between tasks every ___ minutes
en: Switch between tasks every
hu: Váltás a feladatok között ilyen gyakorisággal

en: This controls how often tasks save their state to disk, so that they later can be continued from that point.
hu: Ez szabályozza, hogy a feladatok milyen gyakorisággal mentsék az állapotukat a lemezre, hogy később attól a ponttól tudják folytatni.

note: context: Request tasks to checkpoint at most every ___ seconds
en: Request tasks to checkpoint at most every
hu: Kérd a feladat állapotának lemezre írását legalább minden

note: context: Request tasks to checkpoint at most every ___ seconds
en: seconds
hu: másodpercben

note: upload/download rates
en: Limit the download rate of file transfers.
hu: A fájlátvitelek letöltési sebességének korlátozása.

en: Limit download rate to
hu: Max letöltési sebesség korlátozása

en: KB/second
hu: KB/s

en: Limit the upload rate of file transfers.
hu: A fájlátvitelek feltöltési sebességének korlátozása.

en: Limit upload rate to
hu: Max feltöltési sebesség korlátozása

en: Example: %s should transfer at most 2000 MB of data every 30 days.
hu: Példa: %s legfeljebb 2000 MB adatot továbbíthat 30 nap alatt.

en: Limit usage to
hu: Korlátozás

en: MB every
hu: MB minden

en: days
hu: nap

en: To limit transfers by time of day, see the "Daily Schedules" section.
hu: Az adatátvitel korlátozás beállításához nézd meg a "Napi menetrend"-et.

en: Check this only if your Internet provider modifies image files. Skipping verification reduces the security of %s.
hu: Jelöld be, ha az internetszolgáltatód módosítja a képfájlokat. Az ellenőrzés kihagyása csökkenti a(z) %s biztonságát.

en: Skip data verification for image files
hu: Képfájlok adatellenőrzésének kihagyása

en: Confirm before connecting to Internet
hu: Megerősítés internetre csatlakozás előtt

en: Useful only if you have a modem, ISDN or VPN connection.
hu: Modem, ISDN vagy VPN kapcsolat esetén érdemes használni.

en: Disconnect when done
hu: Lecsatlakozás, ha kész

en: Disk
hu: Lemez

en: %s will use the most restrictive of these settings:
hu: %s e beállítások közül a leginkább korlátozót fogja használni:

en: Limit the total amount of disk space used by %s.
hu: Korlátozza a háttértár használatát %s számára.

en: Use no more than
hu: Legfeljebb

en: Limit disk usage to leave this much free space on the volume where %s stores data.
hu: Korlátozza a háttértár használatát %s számára úgy, hogy ennyi szabad hely maradjon.

en: Leave at least
hu: Hagyjon legalább

en: GB free
hu: GB szabad

en: Limit the percentage of disk space used by %s on the volume where it stores data.
hu: %s lemezfoglalását korlátozza százalékban azon a meghajtón, ahol az adatait tárolja.

en: % of total
hu: % a teljesnek

en: Memory
hu: Memória

en: Limit the memory used by %s when you're using the computer.
hu: %s memóriahasználatának korlátozása, ha használod a számítógépet.

en: When computer is in use, use at most
hu: Ha a számítógép használatban van, legfeljebb ennyit használjon:

en: Limit the memory used by %s when you're not using the computer.
hu: %s memóriahasználatának korlátozása, ha nem használod a számítógépet.

en: When computer is not in use, use at most
hu: Ha a számítógép nincs használatban, legfeljebb ennyit használjon:

en: Leave non-GPU tasks in memory while suspended
hu: Hagyd a nem-GPU alkalmazásokat a memóriában a felfüggesztés alatt

en: If checked, suspended tasks stay in memory, and resume with no work lost. If unchecked, suspended tasks are removed from memory, and resume from their last checkpoint.
hu: Ha be van jelölve, akkor a felfüggesztett feladatok a memóriában maradnak és a munka veszteség nélkül folytatható. Ha nincs bejelölve, akkor a felfüggesztett feladatok törlődnek a memóriából és a feladat az utolsó ellenőrzési ponttól folytatódik.

en: Limit the swap space (page file) used by %s.
hu: Korlátozza a mentési terület (lapozó fájl) használatát %s számára.

en: Page/swap file: use at most
hu: Lapozó/mentési fájl használata legfeljebb

en: and
hu: és

en: to
hu: -

en: Compute only during a particular period each day.
hu: Használat csak a nap bizonyos szakában.

en: Compute only between
hu: Csak ettől eddig dolgozzon:

en: Day-of-week override
hu: Felülírás a hét napjaira:

en: Override the times above on the selected days:
hu: A kiválasztott napokon az időszak felülbírálása:

en: Monday
hu: Hétfő

en: Friday
hu: Péntek

en: Tuesday
hu: Kedd

en: Saturday
hu: Szombat

en: Wednesday
hu: Szerda

en: Sunday
hu: Vasárnap

en: Thursday
hu: Csütörtök

en: Transfer files only during a particular period each day.
hu: Fájlok továbbítása csak a nap egy meghatározott időszakában.

en: Transfer files only between
hu: Csak ettől eddig továbbítson fájlokat:

en: Invalid number
hu: Érvénytelen szám

en: Invalid time, value must be between 0:00 and 24:00, format is HH:MM
hu: Érvénytelen idő, az értéknek 0:00 és 24:00 közt kell lennie, a formátum: ÓÓ:PP

en: Start time must be different from end time
hu: A kezdő időpontnak különböznie kell a záró időponttól

en: Number must be between 0 and 10
hu: A számnak 0 és 10 közt kell lennie

en: Number must be between 0 and 100
hu: A számnak 0 és 100 közt kell lennie

en: Number must be between 1 and 100
hu: A számnak 1 és 100 között kell lennie

en: invalid input value detected
hu: érvénytelen bemeneti érték

en: Validation Error
hu: Érvényesítési hiba

en: Changing to use the local preferences defined on this page. This will override your web-based preferences, even if you subsequently make changes there. Do you want to proceed?
hu: Ezen a lapon keresztül válthatsz a helyi beállítások használatára. Ez felül fogja írni a webes beállításaidat, még akkor is, ha az ottani módosítások a frissebbek. Biztosan folytatni akarod?

en: Confirmation
hu: Megerősítés

en: Discard local preferences and use web-based preferences?
hu: Eldobod a helyi beállításokat és a webalapú beállításokat használod?

en: %s Diagnostic Log Flags
hu: %s diagnosztikai naplózás jelzők

en: These flags enable various types of diagnostic messages in the Event Log.
hu: Ezek a jelzők különböző hibakeresési üzenetet engedélyeznek, amik a hibanaplóba kerülnek.

en: More info ...
hu: További infó

en: Save all values and close the dialog
hu: Minden érték mentése és a párbeszédablak bezárása.

en: Defaults
hu: Alapértelmezett

en: Restore default settings
hu: Visszaállítás alapértelmezettre

en: Close the dialog without saving
hu: Párbeszédablak bezárása mentés nélkül

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Save all values
hu: Összes érték mentése

en: %s - Event Log
hu: %s - Eseménynapló

note: Create List Pane Items
en: Project
hu: Projekt

en: Time
hu: Idő

en: Message
hu: Üzenet

en: &Show only this project
hu: &Csak ezt a projektet mutassa

en: Copy &All
hu: &Mindent másol

en: Copy all the messages to the clipboard.
hu: Minden üzenet másolása a vágólapra.

en: Copy &Selected
hu: &Kijelöltek másolása

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or command key while clicking on messages.
hu: A kiválasztott üzenetek másolása a vágólapra. Több üzenetet is kiválaszthatsz, ha az üzenetkre történő kattintás közben nyomva tartod a Shift, vagy a parancsbillentyűt.

en: Copy the selected messages to the clipboard. You can select multiple messages by holding down the shift or control key while clicking on messages.
hu: A kiválasztott üzenetek másolása a vágólapra. Több üzenetet is kiválaszthatsz, ha az üzenetkre történő kattintás közben nyomva tartod a Shift, vagy a CTRL billentyűt.

en: &Close
hu: &Bezárás

en: Show all &messages
hu: &Minden üzenet mutatása

en: Show messages for all projects
hu: Az összes projekt üzeneteinek mutatása.

en: Show only the messages for the selected project
hu: Csak a kiválasztott projekt üzeneteinek mutatása

en: %s - Exclusive Applications
hu: %s - exkluzív alkalmazások

en: Suspend processor and network usage when these applications are running:
hu: Függeszd fel a processzor- és hálózathasználatot, amikor a következő alkalmazások futnak:

en: Add...
hu: Hozzáadás...

en: Add an application to this list
hu: Alkalmazás hozzáadása ehhez a listához

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove an application from this list
hu: Alkalmazás eltávolítása ebből a listából

en: Suspend GPU usage when these applications are running:
hu: Függeszd fel a GPU használatot, amikor a következő alkalmazások futnak:

en: For advanced options, refer to
hu: Haladó beállításokhoz lásd

en: save all values and close the dialog
hu: mentsd az összes értéket majd zárd be a párbeszédablakot

en: close the dialog without saving
hu: zárd be a párbeszédablakot mentés nélkül

en: shows the preferences web page
hu: megmutatja a webes beállításokat

note: TODO: fill in the default directory for MSW TODO: fill in the default directory for Linux
en: Applications to add
hu: Hozzáadható alkalmazások

en: '%s' is not an executable application.
hu: '%s' nem végrehajtható alkalmazás.

en: Add Exclusive App
hu: Exkluzív alkalmazás hozzáadása

en: Name of application to add?
hu: Mi a hozzáadandó alkalmazás neve?

en: Add exclusive app
hu: Exkluzív alkalmazás hozzáadása

en: Application names must end with '%s'
hu: Az alkalmazás nevének '%s' végződésűnek kell lennie

en: '%s' is already in the list.
hu: '%s' már a listában van.

en: %s - Exit Confirmation
hu: %s - Kilépés megerősítése

en: You have requested to exit the %s,
    which allows you to view and manage
    the tasks running on your computer.
    
    If you also want to stop running the tasks,
    choose from the following options:
hu: A(z) %s programból való kilépésre készülsz,
    ami lehetővé teszi a számítógépen futó
    feladatok figyelését és kezelését.
    
    Ha a feladatok futását is le akarod állítani,
    válassz az alábbi lehetőségek közül:

en: This will shut down %s and its tasks until either the
    %s or the %s screen saver is run again.
    
    In most cases, it is better just to close the %s window
    rather than to exit the application; that will allow %s to run its
    tasks at the times you selected in your preferences.
hu: Ezzel teljesen leállítod a(z) %s-t és feladatait addig, amíg a(z)
    %s alkalmazás vagy a(z) %s képernyővédő újra futni nem kezd.
    
    A legtöbb esetben jobb csupán lecsukni a(z) %s ablakát,
    mint kilépni az alkalmazásból; ezzel engedélyezed a(z) %s
    feladatainak futtatását a beállításoknál megadott időpontokban.

en: Stop running tasks when exiting the %s
hu: A futó feladatok leállítása a(z) %s leállításakor

en: Remember this decision and do not show this dialog.
hu: Emlékezz a döntésemre és ne mutasd többé ezt az ablakot.

en: &Cancel
hu: &Mégsem

en: Don't show this dialog again.
hu: Ne mutasd újra ezt a párbeszédablakot.

en: %s Column Selection
hu: %s - oszlop kiválasztása

en: Select which columns %s should show.
hu: Válaszd ki, mely %s oszlopok legyenek megjelenítve.

en: Are you sure you want to reset all list columns to the default configurations?
hu: Biztosan alapértékre állítod az oszlopokat?

en: Confirm defaults
hu: Visszaállítás megerősítése

en: Don't request tasks for
hu: Ne kérj új feladatokat ehhez:

en: Project preference
hu: A projekt élvez elsőbbséget

en: Account manager preference
hu: A fiókkezelő élvez elsőbbséget

en: Project has no apps for
hu: A projektnek nincs alkalmazása ehhez:

en: Client configuration excludes
hu: A kliens beállításai kizárják ezt:

en: %s task request deferred for
hu: %s feladat kérése elhalasztva ennyi ideig:

en: %s task request deferral interval
hu: %s feladat kérés elhalasztásának időköze

note: set dialog title
en: Properties of project
hu: Projekt tulajdonságok

note: layout controls
en: General
hu: Általános

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Team name
hu: Csapatnév

en: Resource share
hu: Erőforrásmegosztás

en: Scheduler RPC deferred for
hu: Ütemező RPC elhalasztva ennyi időre

en: File downloads deferred for
hu: Fájlok letöltése elhalasztva ennyi időre

en: File uploads deferred for
hu: Fájlok feltöltése elhalasztva ennyi időre

en: Disk usage
hu: Lemezhasználat

en: Computer ID
hu: Számítógép azonosító (ID)

en: Non CPU intensive
hu: Nem processzorigényes

en: yes
hu: igen

en: Suspended via GUI
hu: GUI-n keresztül felfüggesztve

en: no
hu: nem

en: Don't request tasks
hu: Ne kérj feladatokat

en: Scheduler call in progress
hu: Ütemező hívása folyamatban

en: Trickle-up pending
hu: Időközi jelentés függőben

en: Host location
hu: A számítógép helye

en: default
hu: alapértelmezett

en: Added via account manager
hu: Hozzáadva a fiókkezelővel

en: Remove when tasks done
hu: Eltávolítás a munkák elkészültekor

en: Ended
hu: Vége

en: Tasks completed
hu: Feladatok elkészültek

en: Tasks failed
hu: Feladatok nem készültek el

en: Credit
hu: Kredit

en: User
hu: Felhasználó

en: %s total, %s average
hu: %s összesen, %s átlagban

en: Host
hu: Számítógép

en: Scheduling
hu: Ütemezés

en: Scheduling priority
hu: Ütemezés prioritása

en: Duration correction factor
hu: Időtartam korrekciós faktor

en: Last scheduler reply
hu: Utolsó válasz az ütemezőtől

en: Properties of task
hu: Feladat tulajdonságai:

en: Application
hu: Alkalmazás

en: Name
hu: Név

en: State
hu: Állapot

en: Received
hu: Letöltve

en: Report deadline
hu: Jelentési határidő

en: Resources
hu: Erőforrások

en: Estimated computation size
hu: Becsült kiszámítási idő

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: CPU time
hu: Processzor idő

en: CPU time since checkpoint
hu: CPU idő az utolsó ellenőrzőpont óta

en: Elapsed time
hu: Eltelt idő

en: Estimated time remaining
hu: Becsült hátralévő idő

en: Fraction done
hu: Elkészült rész

en: Virtual memory size
hu: A virtuális memória mérete

en: Working set size
hu: A munkahalmaz mérete

en: Directory
hu: Mappa

en: Process ID
hu: Folyamat azonosító

en: Progress rate
hu: Feldolgozottsági ráta

en: per hour
hu: óránként

en: per minute
hu: percenként

en: per second
hu: másodpercenként

en: Executable
hu: Program

en: Local:
hu: Helyi:

en: Options
hu: Beállítások

en: Language:
hu: Nyelv:

en: What language should BOINC use?
hu: Milyen nyelvet használjon a BOINC?

en: Notice reminder interval:
hu: Értesítések emlékeztetési intervelluma:

en: How often should BOINC remind you of new notices?
hu: Milyen gyakran emlékeztessen a BOINC az új értesítésekre?

en: Run Manager at login?
hu: Bejelentkezéskor elinduljon a Kezelő?

en: Run the BOINC Manager when you log on.
hu: A BOINC Kezelő elindítása, amikor bejelentkezel.

en: Run the client?
hu: Futtatod a klienst?

en: Run the client when launching the Manager.
hu: Futtasd a klienst a Kezelő indításakor.

en: Enable Manager exit dialog?
hu: Engedélyezed a Kezelő kilépési párbeszédpanelét?

en: Display the exit dialog when shutting down the Manager.
hu: A kilépési bárbeszédpanel megjelenítése a Kezelő bezárásakor.

en: Dial-up and Virtual Private Network settings
hu: Betárcsázós és Virtuális Magánhálózat beállítások

en: &Set Default
hu: Alapértelmezettnek &beállít

en: &Clear Default
hu: Alapértelmezett &törlése

en: Default Connection:
hu: Alapértelmezett kapcsolat:

en: Connections
hu: Kapcsolatok

en: Connect via HTTP proxy server
hu: Csatlakozás HTTP proxy szerveren keresztül

en: HTTP Proxy Server Configuration
hu: HTTP proxy szerver beállítás

en: Address:
hu: Cím:

en: Don't use proxy for:
hu: Ne használj proxyt az alábbi(ak)hoz:

en: Leave these blank if not needed
hu: Csak szükség esetén töltsd ki

en: User Name:
hu: Felhasználói név:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: HTTP Proxy
hu: HTTP proxy

en: Connect via SOCKS proxy server
hu: Csatlakozás SOCKS proxy szerveren keresztül

en: SOCKS Proxy Server Configuration
hu: SOCKS proxy szerver beállítása

en: SOCKS Proxy
hu: SOCKS proxy

en: &Save
hu: Menté&s

en: always
hu: mindig

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 week
hu: 1 hét

en: never
hu: soha

en: %s - Language Selection
hu: %s - Nyelv kiválasztása

en: The %s's language has been changed.  In order for this change to take effect, you must restart the %s.
hu: A(z) %s alapértelmezett nyelve megváltozott. A változás érvénybe lépéséhez újra kell indítani a(z) %s-t.

en: %s - Select Computer
hu: %s - Számítógép kiválasztása

en: Another instance of %s is already running 
    on this computer.  Please select a client to monitor.
hu: Jelenleg a(z) %s egy másik példánya is fut
    a számítógépen. Kérlek, válassz egy klienst a megfigyeléshez.

en: Host name:
hu: Számítógépnév:

en: Message boards
hu: Üzenőtáblák

en: Correspond with other users on the SETI@home message boards
hu: Levelezz a többi felhasználóval a SETI@home fórumain

en: Ask questions and report problems
hu: Tedd fel kérdéseid és jelentsd a problémákat

en: Your account
hu: A fiókod

en: View your account information and credit totals
hu: Megnézheted a fiókod adatait és a kreditösszesítéseket

en: Your preferences
hu: Beállításaid

en: View and modify your SETI@home account profile and preferences
hu: Megnézheted és megváltoztathatod a SETI@home fiók profilját és beállításait

en: Your results
hu: Eredményeid

en: View your last week (or more) of computational results and work
hu: Megnézheted a múlt (esetleg több) hét számítási eredményeit és munkáit

en: Your computers
hu: Számítógépeid

en: View a listing of all the computers on which you are running SETI@Home
hu: Megnézheted azon számítógépeid listáját, amelyekkel a SETI@home-hoz csatlakoztál

en: Your team
hu: Csapatod

en: View information about your team
hu: Megnézheted a csapatod adatait

en: Common questions
hu: Gyakori kérdések

en: Read the Einstein@Home Frequently Asked Question list
hu: Olvasd el az Einstein@Home gyakori kérdések listáját

en: Screensaver info
hu: Képernyővédő infó

en: Read a detailed description of the Einstein@Home screensaver
hu: Olvasd el az Einstein@Home képernyővédő részletes leírását

en: Correspond with admins and other users on the Einstein@Home message boards
hu: Levelezz az Einstein@Home üzenőfalán az adminisztrátorokkal és más felhasználókkal

en: Einstein status
hu: Einstein állapot

en: Current status of the Einstein@Home server
hu: Az Einstein@Home szerver jelenlegi állapota

en: Report problems
hu: Hibabejelentés

en: A link to the Einstein@Home problems and bug reports message board
hu: Link az Einstein@Home probléma- és hibajelentések üzenőfalára

en: View and modify your Einstein@Home account profile and preferences
hu: Megnézheted és megváltoztathatod az Einstein@Home fiók profilját és beállításait

en: Account summary
hu: Felhasználói fiók összegzése

en: View a listing of all the computers on which you are running Einstein@Home
hu: Megnézheted azon számítógépeid listáját, amelyekkel az Einstein@Home-hoz csatlakoztál

en: LIGO project
hu: LIGO projekt

en: The home page of the Laser Interferometer Gravitational-wave Observatory (LIGO) project
hu: A Lézerinterferometrikus Gravitációs Hullám Obszervatórium (LIGO) projekt honlapja

en: GEO-600 project
hu: GEO-600 projekt

en: The home page of the GEO-600 project
hu: A GEO-600 projekt honlapja

en: Team
hu: Csapat

en: Info about your Team
hu: Infók a csapatodról

en: Get help for climateprediction.net
hu: Segítség a climateprediction.net-hez

en: News
hu: Hírek

en: climateprediction.net News
hu: climateprediction.net hírek

en: View your account information, credits, and trickles
hu: Megnézheted a felhasználói fiókod információit, kreditjeit és fejleményeit

en: Info about your team
hu: Információ a csapatodról

en: Search for help in our help system
hu: Segítség keresése adatbázisunkban

en: Global Statistics
hu: Globális statisztikák

en: Summary statistics for World Community Grid
hu: A World Community Grid összegző statisztikái

en: My Grid
hu: Az én gridem

en: Your statistics and settings
hu: Statisztikáid és beállításaid

en: Device Profiles
hu: Eszközprofilok

en: Update your device settings
hu: Frissítsd eszközbeállításaid

en: Research
hu: Kutatás

en: Learn about the projects hosted at World Community Grid
hu: Tudj meg többet a World Community Grid-nél futó projektekről

en: Version Update
hu: Verziófrissítés

en: A new version of %s is available. You can download it here: %s
hu: Elérhető új %s verzió. Letölthető itt:: %s

en: There is no new version of %s available for download.
hu: Nincs új letölthető %s verzió.

en: %s is not connected to the client
hu: %s nem kapcsolódik a klienshez

en: Missing application
hu: Hiányzó alkalmazás

en: Please download and install the CoRD application from http://cord.sourceforge.net
hu: Kérjük, töltsd le és telepítsd a CoRD alkalmazást a http://cord.sourceforge.net oldalról

en: on batteries
hu: akkumulátorról működik

en: computer is in use
hu: a számítógép használatban van

en: user request
hu: felhasználói kérés

en: time of day
hu: napszak

en: CPU benchmarks in progress
hu: CPU sebességmérés fut

en: need disk space - check preferences
hu: több lemezterület szükséges - ellenőrizd a beállításokat

en: computer is not in use
hu: a számítógép nincs használatban

en: starting up
hu: elindulás

en: an exclusive app is running
hu: egy exkluzív alkalmazás fut

en: CPU is busy
hu: a CPU foglalt

en: network bandwidth limit exceeded
hu: hálózati sávszélességi korlát túllépve

en: requested by operating system
hu: az operációs rendszer kérésére

en: unknown reason
hu: ismerelten ok

en: GPU missing,
hu: GPU hiányzik,

en: New
hu: Új

en: Download failed
hu: Sikertelen letöltés

en: Downloading
hu: Letöltés

en:  (suspended -
hu:  (felfüggesztve -

en: Project suspended by user
hu: A projektet a felhasználó felfüggesztette

en: Task suspended by user
hu: A feladatot a felhasználó felfüggesztette

note: an NCI process can be running even though computation is suspended (because of <dont_suspend_nci>
en: Suspended -
hu: Felfüggesztve -

en: GPU suspended -
hu: GPU felfüggesztve -

en: Waiting for memory
hu: Várakozás a memóriára

en: Waiting for shared memory
hu: Várakozás a megosztott memóriára

en: Running
hu: Fut

en:  (non-CPU-intensive)
hu:  (nem CPU igényes)

en: Waiting to run
hu: Futásra vár

en: Ready to start
hu: Indításra kész

en: Postponed:
hu: Elhalasztva:

en: Postponed
hu: Elhalasztva

en: Waiting for network access
hu: Várakozás a hálózati hozzáférésre

en: Computation error
hu: Számolási hiba

en: Upload failed
hu: Sikertelen feltöltés

en: Uploading
hu: Feltöltés

en: Aborted by user
hu: Felhasználó által eldobva

en: Aborted by project
hu: A projekt által eldobva

en: Aborted: not started by deadline
hu: Eldobva: a jelentési határidőig nem indult el

en: Aborted: task disk limit exceeded
hu: Megszakítva: a feladat meghaladta a  tárhelykorlátot

en: Aborted: run time limit exceeded
hu: Megszakítva: futási időkorlát túllépve

en: Aborted: memory limit exceeded
hu: Megszakítva: memóriakorlát túllépve

en: Aborted
hu: Eldobva

en: Acknowledged
hu: Nyugtázva

en: Ready to report
hu: Jelentésre kész

en: Error: invalid state '%d'
hu: Hiba: érvénytelen állapot '%d'

en: No Internet connection
hu: Nincs internetkapcsolat

en: Please connect to the Internet and try again.
hu: Kérlek, kapcsolódj az internetre, és próbáld újra.

en: Project not found
hu: A projekt nem található

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based project.
    
    Please check the URL and try again.
hu: Az általad megadott URL nem egy BOINC-alapú projektre mutat.
    
    Kérjük, ellenőrizd az URL-t és próbáld újra.

en: Account manager not found
hu: A fiókkezelő nem található

en: The URL you supplied is not that of a BOINC-based account
    manager.
    
    Please check the URL and try again.
hu: Az általad megadott URL nem egy BOINC-alapú fiókkezelőre
    mutat.
    
    Kérjük, ellenőrizd az URL-t és próbáld újra.

en: Login Failed.
hu: A bejelentkezés sikertelen.

en: Check the username and password, and try again.
hu: Ellenőrizd a felhasználónevet és a jelszót, majd próbáld újra.

en: Check the email address and password, and try again.
hu: Ellenőrizd az e-mail címet és a jelszót, majd próbáld újra.

en: more...
hu: tovább...

en: Choose a project
hu: Válassz egy projektet

en: To choose a project, click its name or type its URL below.
hu: Projekt kiválasztásához kattints a projekt nevére vagy gépeld be alább az URL-jét.

en: Categories:
hu: Kategóriák:

en: Projects:
hu: Projektek:

en: Project details
hu: Projekt részletek

en: Research area:
hu: Kutatási terület:

en: Organization:
hu: Szervezet:

en: Web site:
hu: Weboldal:

en: Supported systems:
hu: Támogatott rendszerek:

en: Supports Microsoft Windows
hu: Támogatja a Microsoft Windows-t

en: Supports Mac OS X
hu: Támogatja a Mac OS X-et

en: Supports Linux on Intel
hu: Támogatja az Intel-en futó Linux-ot

en: Supports Android
hu: Támogatja az Android-ot

en: Supports FreeBSD
hu: Támogatja a FreeBSD-t

en: Supports Linux on ARM (e.g. Raspberry Pi)
hu: Támogatja az ARM-n futó Linux-ot (pl. Raspberry Pi)

en: Supports NVIDIA GPUs
hu: Támogatja az NVIDIA GPU-kat

en: Supports AMD GPUs
hu: Támogatja az AMD GPU-kat

en: Supports Intel GPUs
hu: Támogatja az Intel GPU-kat

en: Supports VirtualBox
hu: Támogatja a VirtualBox-ot

en: Project URL:
hu: Projekt URL:

en: All
hu: Mind

en: This project may not have work for your type of computer.  Do you want to add it anyway?
hu: Elképzelhető, hogy ez a projekt nem tud a számítógépednek megfelelő munkát biztosítani. Mégis hozzá szeretnéd adni?

en: You already added this project. Please choose a different project.
hu: Már hozzáadtad ezt a projektet. Kérjük, válassz másikat.

en: Communicating with project
    Please wait...
hu: Kommunikáció a projekttel.
    Kérlek, várj...

en: Required files not found on the server.
hu: A szükséges fájlok nem találhatók a szerveren.

en: An internal server error has occurred.
hu: Belső szerverhiba történt.

en: Welcome to %s.
hu: Üdvözlünk a(z) %s projektben!

en: You have volunteered to compute for this project:
hu: Önkéntesnek jelentkeztél erre a projektre:

en: Name:
hu: Név:

en: Home:
hu: Honlap:

en: Description:
hu: Leírás:

en: URL:
hu: Webcím:

en: User:
hu: Felhasználó:

en: WARNING: This project is not registered with BOINC.  Make sure you trust it before continuing.
hu: FIGYELEM: ez a projekt nincs regisztrálva a BOINC-nál. Csak akkor folytasd, ha megbízol benne.

en: To continue, click Next.
hu: A folytatáshoz kattints a Tovább gomba

en: Network communication failure
hu: Hálózati kommunikációs hiba

en: The World Community Grid - BOINC software failed to communicate
    over the Internet. The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network or modem connection
    and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking the World Community
    Grid - BOINC software.  Configure your personal firewall to let
    BOINC and BOINC Manager communicate on port 80 and port 443,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
hu: A World Community Grid - BOINC szoftver nem tudott kommunikálni
    az interneten keresztül. A legvalószínűbb okok:
    
    1) Összeköttetési probléma. Ellenőrizd a hálózati- vagy
    modemcsatlakozásodat, majd kattints a Vissza gombra az
    újrapróbáláshoz.
    
    2) Személyes tűzfalprogram blokkolja a World Community Grid -
    BOINC szoftvert. Állítsd be a tűzfalad úgy, hogy az engedje a BOINC-ot
    és a BOINC Managert a 80-as és a 443-as portokon kommunikálni,
    majd kattintson a Vissza gombra az újrapróbáláshoz.
    
    3) Proxy szervert használsz.
    Kattints a Tovább gombra a BOINC proxybeállításainak megadásához.

en: BOINC failed to communicate on the Internet.
    The most likely reasons are:
    
    1) Connectivity problem.  Check your network
    or modem connection and then click Back to try again.
    
    2) Personal firewall software is blocking BOINC.
    Configure your personal firewall to let BOINC and
    BOINC Manager communicate on port 80,
    then click Back to try again.
    
    3) You are using a proxy server.
    Click Next to configure BOINC's proxy settings.
hu: A BOINC nem tudott kommunikálni az interneten keresztül.
    A legvalószínűbb okok:
    
    1) Összeköttetési probléma. Ellenőrizd a hálózati- vagy
    modemcsatlakozásodat, majd kattints a Vissza gombra az
    újrapróbáláshoz.
    
    2) Személyes tűzfalprogram blokkolja a BOINC-ot. Állítsd be
    tűzfalad úgy, hogy az engedje a BOINC-ot és a
    BOINC Managert a 80-as porton kommunikálni,
    majd kattints a Vissza gombra az újrapróbáláshoz.
    
    3) Proxy szervert használsz.
    Kattints a Tovább gombra a BOINC proxybeállításaid megadásához.

en: Proxy configuration
hu: Proxy beállítás

en: Server:
hu: Kiszolgáló:

en: Autodetect
hu: Automatikus felismerés

en: Skin
hu: Kinézet

en: Select the appearance of the user interface.
hu: Válaszd ki a felhasználói felület kinézetét.

en: Advanced View...	Ctrl+Shift+A
hu: Haladó nézet...	Ctrl+Shift+A

en: Display the advanced graphical interface.
hu: A haladó grafikus felület megjelenítése.

en: Configure display options and proxy settings
hu: A grafikus megjelentés és a proxy beállítása

en: Display diagnostic messages.
hu: Diagnosztikai üzenetek mutatása.

en: Show information about BOINC and %s
hu: Információk a BOINC kezelőről és erről: %s

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Suspend
hu: Felfüggesztés

en: Suspend Computing
hu: Számítás felfüggesztése

en: Resume Computing
hu: Számítás folytatása

en: Notices
hu: Értesítések

en: Open a window to view notices from projects or BOINC
hu: Ablak nyitása a BOINC-tól, vagy a projektektől érkező üzenetek megtekintéséhez

en: Get help with %s
hu: Segítség ehhez: %s

en: Fetching notices; please wait...
hu: Értesítések betöltése; kérjük, várj...

en: There are no notices at this time.
hu: Jelenleg nincsenek értesítések.

en: Close
hu: Bezár

en: %s - Notices
hu: %s - Értesítések

en: For additional settings, select Computing Preferences in the Advanced View.
hu: További beállításokért válaszd ki a Számítási beállításokat a Haladó nézetben.

en: GB of disk space
hu: Gigabájt lemezterület

en: %s - Computing Preferences
hu: %s - Számítási beállítások

en: Discard all local preferences and use web-based preferences?
hu: Eldobod a helyi beállításokat és a webalapú beállításokat használod?

en: Update
hu: Frissítés

en: Report all completed tasks, get latest credit, get latest preferences, and possibly get more tasks.
hu: Befejezett feladatok jelentése, legutóbbi kreditek és beállítások letöltése, esetlegesen új munka letöltése.

en: Suspend tasks for this project.
hu: Ezen projekt feladatainak felfüggesztése.

en: No new tasks
hu: Nincs új feladat

en: Don't get new tasks for this project.
hu: Ehhez a projekthez nem töltődnek le új feladatok.

en: Reset project
hu: Projekt nullázása

en: Delete all files and tasks associated with this project, and get new tasks.  You can update the project first to report any completed tasks.
hu: A projekthez kapcsolódó összes fájl és feladat törlése, és új feladatok kérése. Először frissítsd a projektet, hogy ezzel az összes elkészült feladatot jelentsd.

en: Remove this project.  Tasks in progress will be lost (use 'Update' first to report any completed tasks).
hu: A számítógép leválasztása a projektről. Folyamatban lévő munka elvész (először használd a 'Frissítés'-t, hogy az összes elkészült munkát jelentsd).

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Show project details.
hu: A projekt részleteinek mutatása.

en: Resume tasks for this project.
hu: Ezen projekt feladatainak folytatása.

en: Allow new tasks
hu: Új feladatok engedélyezése

en: Allow fetching new tasks for this project.
hu: Új feladatok letöltésének engedélyezése e projekthez.

en: Don't fetch new tasks for this project.
hu: Letiltja új feladatok letöltését e projekthez.

en: Are you sure you want to reset project '%s'?
hu: Biztos vagy benne, hogy a(z) '%s' projektet nullázod?

en: Reset Project
hu: Projekt nullázása

en: Are you sure you want to remove project '%s'?
hu: Biztos vagy benne, hogy eltávolítod a(z) '%s' projektet?

en: Remove Project
hu: Projekt eltávolítása

en: Add Project
hu: Projekt hozzáadása

en: Synchronize
hu: Szinkronizálás

en: Work done for this project
hu: A projektben elvégzett munka

en: Volunteer for any or all of 30+ projects in many areas of science
hu: Vegyél részt bármelyikben a több mint 30 tudományos projektből

en: Synchronize projects with account manager system
hu: Projektek szinkronizálása a fiókkezelő rendszerrel

note: TODO: Might want better wording for Project Selection Combo Box tooltip
en: Select a project to access with the controls below
hu: Válassz ki egy projektet, amelyhez a lenti beállítások szerint szeretnél hozzáférni

en: Project Web Pages
hu: A projekt weboldalai

en: Project Commands
hu: Projekt parancsok

en: Pop up a menu of web sites for project %s
hu: Felugró menü a(z) %s projekt weboldalairól

en: Pop up a menu of commands to apply to project %s
hu: Felugró menü a(z) %s projektre alkalmazható parancsokról

en: Show graphics
hu: Grafikus ablak mutatása

en: Show application graphics in a window.
hu: Az alkalmazás grafikájának megjelenítése egy új ablakban.

en: Suspend this task.
hu: Ezen feladat felfüggesztése.

en: Abort
hu: Eldobás

en: Abandon this task. You will get no credit for it.
hu: Ezen feladat eldobása. Nem fogsz kreditet kapni érte.

en: Show task details.
hu: Feladat részleteinek megjelenítése.

en: Resume work for this task.
hu: Munka folytatása e feladaton.

en: Suspend work for this task.
hu: Munka felfüggesztése e feladaton.

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %.1lf%%, Status: %s)
hu: Biztosan eldobod ezt a csomagot: '%s'?
    (Elkészült: %.1lf%%, Állapot: %s)

en: Abort task
hu: Feladat eldobása

en: You don't have any projects.  Please Add a Project.
hu: Nincs egy projekted sem. Kérjük, adj hozzá egyet.

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Tasks:
hu: Feladatok:

note: TODO: Might want better wording for Task Selection Combo Box tooltip
en: Select a task to access
hu: Válassz ki egy feladatot, amelyhez hozzá szeretnél férni

note: what project the task is from, e.g. "From: SETI@home"
en: From:
hu: Innen:

en: This task's progress
hu: Ezen feladat állapota

en: Task Commands
hu: Feladatparancsok

en: Pop up a menu of commands to apply to this task
hu: Felugró menü az ezen feladatra alkalmazható parancsokról

en: Application: %s
hu: Alkalmazás: %s

en: Application: Not available
hu: Alkalmazás: Nem elérhető

en: Not Available
hu: Nem elérhető

en: Elapsed: %s
hu: Eltelt: %s

en: Remaining (estimated): %s
hu: Hátralévő (becsült): %s

en: Status: %s
hu: Állapot: %s

en: Retrieving current status.
hu: Aktuális állapot lekérdezése.

en: Downloading work from the server.
hu: Munka letöltése a szerverről.

en: Processing Suspended:  Running On Batteries.
hu: Számítás felfüggesztve: A gép akkumulátorról működik.

en: Processing Suspended:  User Active.
hu: Számítás felfüggesztve: a felhasználó aktív.

en: Processing Suspended:  User paused processing.
hu: Számítás felfüggesztve: a felhasználó függesztette fel.

en: Processing Suspended:  Time of Day.
hu: Számítás felfüggesztve: ilyenkor nem dolgozhat.

en: Processing Suspended:  Benchmarks Running.
hu: Számítás felfüggesztve: sebességmérés fut.

en: Processing Suspended:  need disk space.
hu: Számítás felfüggesztve: lemezterület szükséges.

en: Processing Suspended.
hu: Számítás felfüggesztve.

en: Waiting to contact project servers.
hu: Várakozás a projektszerverekkel való kapcsolatfelvételre.

en: Retrieving current status
hu: Aktuális állapot lekérdezése

en: No work available to process
hu: Nincs feldolgozható munka

en: Unable to connect to the core client
hu: Nem lehet csatlakozni a magklienshez

en: Terms of Use
hu: Felhasználási feltételek

en: Please read the following terms of use:
hu: Kérjük, olvasd el a következő felhasználási feltételeket:

en: I agree to the terms of use.
hu: Elfogadom a felhasználási feltételeket.

en: I do not agree to the terms of use.
hu: Nem fogadom el a felhasználási feltételeket.

en: Project temporarily unavailable
hu: A projekt ideiglenesen nem elérhető.

en: The project is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
hu: A projekt ideiglenesen nem elérhető.
    
    Kérlek, próbáld újra.

en: Account manager temporarily unavailable
hu: A fiókkezelő ideiglenesen nem elérhető

en: The account manager is temporarily unavailable.
    
    Please try again later.
hu: A fiókkezelő ideiglenesen nem elérhető.
    
    Kérlek, próbáld újra.

en: Please specify an account key to continue.
hu: Kérjük, adj meg egy fiókkulcsot a folytatáshoz.

en: Invalid Account Key; please enter a valid Account Key
hu: Érvénytelen fiókkulcs, kérjük adj meg érvényes fiókkulcsot

en: Validation conflict
hu: Érvényesítési ütközés

en: Please specify an email address
hu: Kérjük, add meg email címed

en: Invalid email address; please enter a valid email address
hu: Érvénytelen email cím; kérjük, érvényes emailcímet adj meg

en: Missing URL
hu: Hiányzó URL

en: Please specify a URL.
    For example:
    http://www.example.com/
hu: Kérjük, adj meg egy URL-t.
    Például:
    http://www.pelda.hu/

en: Invalid URL
hu: Érvénytelen URL

en: Please specify a valid URL.
    For example:
    http://boincproject.example.com
hu: Kérjük, adj meg egy érvényes URL-t.
    Például:
    http://boincprojekt.pelda.hu

en: '%s' does not contain a valid host name.
hu: '%s' nem tartalmaz érvényes gépnevet.

en: '%s' does not contain a valid path.
hu: '%s' nem tartalmaz érvényes útvonalat.

note: Setup View
en: Commands
hu: Parancsok

en: Copy all messages
hu: Minden üzenet másolása

en: Copy selected messages
hu: Kijelölt üzenetek másolása

en: Show only this project
hu: Csak ezt a projektet mutasd

en: Show only the messages for the selected project.
hu: Csak a kiválasztott projekt üzeneteit mutasd.

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Copying all messages to the clipboard...
hu: Minden üzenet másolása a vágólapra...

en: Copying selected messages to the clipboard...
hu: Kiválasztott üzenetek másolása a vágólapra...

en: Filtering messages...
hu: Üzenetek szűrése...

en: Show all messages
hu: Minden üzenet mutatása

en: Show messages for all projects.
hu: Az összes projekt üzeneteinek mutatása.

en: Account
hu: Fiók

en: Work done
hu: Elkészült munka

en: Avg. work done
hu: Átl. elkészült munka

en: Status
hu: Állapot

en: Projects
hu: Projektek

en: Requested by user
hu: A felhasználó kezdeményezte

en: To fetch work
hu: Új munka kérése

en: To report completed tasks
hu: Elkészült feladatok jelentése

en: To send trickle-up message
hu: Időközi jelentés küldése

en: Requested by account manager
hu: A fiókkezelő kezdeményezte

en: Project initialization
hu: Projekt előkészítése

en: Requested by project
hu: Projekt kezdeményezte

en: Unknown reason
hu: Ismeretlen ok

en: Suspended by user
hu: Felhasználó által felfüggesztve

en: Won't get new tasks
hu: Nem tölt le új feladatot

en: Project ended - OK to remove
hu: A projekt befejeződött - nyomj OK-t az eltávolításához

en: Will remove when tasks done
hu: Eltávolítás a feladatok befejezésekor

en: Scheduler request pending
hu: Függő kérés az ütemezőhöz

en: Scheduler request in progress
hu: Ütemező által indított kérés folyamatban

en: Trickle up message pending
hu: Időközi jelentés függőben

en: Communication deferred
hu: Kommunikáció elhalasztva

en: Total disk usage
hu: Teljes lemezhasználat

en: Disk usage by BOINC projects
hu: A BOINC projektek lemezhasználata

en: no projects: 0 bytes used
hu: nincs projekt, felhasználva: 0 bájt

en: used by BOINC:
hu: BOINC által használt:

en: free, available to BOINC:
hu: szabad, a BOINC rendelkezésére áll:

en: free, not available to BOINC:
hu: szabad, de nem áll a BOINC rendelkezésére:

en: free:
hu: szabad:

en: used by other programs:
hu: más programok által használt:

en: User Total
hu: Felhasználó - Összes kredit

en: User Average
hu: Felhasználó - Átlag kredit

en: Host Total
hu: Számítógép - Összes kredit

en: Host Average
hu: Számítógép - Átlag kredit

en: Last update: %.0f days ago
hu: Utolsó frissítés: %.0f napja

en: Show user total
hu: Felhasználó - Összes kredit

en: Show total credit for user
hu: A felhasználó összes kreditjének mutatása

en: Show user average
hu: Felhasználó - Átlag kredit

en: Show average credit for user
hu: A felhasználó kreditátlagának mutatása

en: Show host total
hu: Számítógép - Összes kredit

en: Show total credit for host
hu: A számítógép összes kreditjének mutatása

en: Show host average
hu: Számítógép - Átlag kredit

en: Show average credit for host
hu: A számítógép kreditátlagának mutatása

en: < &Previous project
hu: < E&lőző projekt

en: Show chart for previous project
hu: Az előző projekt grafikonjának megjelenítése

en: &Next project >
hu: &Következő projekt >

en: Show chart for next project
hu: A következő projekt grafikonjának megjelenítése

en: Hide project list
hu: Projektlista elrejtése

en: Use entire area for graphs
hu: Használja a teljes területet a grafikonhoz

en: Mode view
hu: Mód nézet

en: One project
hu: Egy projekt

en: Show one chart with selected project
hu: Egy grafikon mutatása a kiválasztott projekttel

en: All projects (separate)
hu: Minden projekt (külön)

en: Show all projects, one chart per project
hu: Megmutatja az összes projektet, projektenként külön grafikonon

en: All projects (together)
hu: Minden projekt (együtt)

en: Show one chart with all projects
hu: Az összes projekt ábrázolása egy grafikonon

en: All projects (sum)
hu: Minden projekt (összeg)

en: Show one chart with sum of projects
hu: Egy grafikonon ábrázolja a projektek összegeit

en: Statistics
hu: Statisztika

en: Show project list
hu: Projektlista megjelenítése

en: Uses smaller area for graphs
hu: A grafikonokhoz kisebb területet használ

en: Retry Now
hu: Próbáld most

en: Retry the file transfer now
hu: Fájlátvitel újrapróbálása most

en: Abort Transfer
hu: Átvitel megszakítása

en: Abort this file transfer.  You won't get credit for the task.
hu: Fájlátvitel megszakítása. Nem fogsz kreditet kapni a feladatért.

en: File
hu: Fájl

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Size
hu: Méret

en: Elapsed
hu: Eltelt

en: Speed
hu: Sebesség

en: Transfers
hu: Adatforgalom

en: Network activity is suspended -
hu: Hálózati aktivitás felfüggesztve -

en: .
    You can enable it using the Activity menu.
hu: .
    Az aktivitás menüben tudod engedélyezni.

en: Are you sure you want to abort this file transfer '%s'?
    NOTE: Aborting a transfer will invalidate a task and you
    will not receive credit for it.
hu: Biztos, hogy megszakítod ezt a fájlátvitelt: '%s'?
    FIGYELEM: Az átvitel megszakítása érvényteleníti a feladatot,
    és így nem fogsz érte kreditet kapni.

en: Abort File Transfer
hu: Fájlátvitel megszakítása

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Download
hu: Letöltés

en: retry in
hu: újrapróbálás ennyi idő múlva:

en: failed
hu: nem sikerült

en: suspended
hu: felfüggesztve

en: active
hu: aktív

en: pending
hu: függőben

en:  (project backoff:
hu: (a projekt visszatartja:

en: Show active tasks
hu: Aktív feladatok mutatása

en: Show only active tasks.
hu: Csak az aktív feladatok mutatása.

en: Show VM Console
hu: Virtuális gép konzol

en: Show VM Console in a window.
hu: Virtuális gép konzol megjelenítése új ablakban.

en: Suspend work for this result.
hu: Munka felfüggesztése ezen a csomagon.

en: Abandon work on the result. You will get no credit for it.
hu: Jelen munka eredményének eldobása. Nem fogsz kreditet kapni érte.

en: Remaining (estimated)
hu: Hátralévő (becsült)

en: Deadline
hu: Határidő

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Are you sure you want to abort this task '%s'?
    (Progress: %s, Status: %s)
hu: Biztosan eldobod ezt a csomagot: '%s'?
    (Elkészült: %s, állapot: %s)

en: Are you sure you want to abort these %d tasks?
hu: Biztosan eldobod ezeket a(z) %d feladatokat?

en: Show all tasks
hu: Minden feladat mutatása

en: Show all tasks.
hu: Minden feladat mutatása.

en: Do you really want to cancel?
hu: Tényleg meg akarod szakítani?

en: Question
hu: Kérdés

en: &Next >
hu: &Előre >

en: < &Back
hu: < &Vissza

en: &Finish
hu: &Befejez

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Hide %s
hu: %s elrejtése

en: Hide Others
hu: Többi elrejtése

en: Show All
hu: Mutasd mindet

en: Quit %s
hu: %s bezárása
